اتاق خبر - Sun Mar 05 16:25:02 IRST 2017 نمایش خبر

آخرین آمار صنعت برق در بورس انرژی

ارزش معامله‌های انجام‌شده برق در بورس انرژی در این هفته بیش از 27 میلیارد ریال و حجم معامله‌ها 84 هزار و 712 مگاوات ساعت بوده که بیش از 50 درصد از ارزش معامله‌ها به نمادهای هفتگی تعلق گرفت.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در هفته گذشته (7 تا 11 اسفند ماه) در بورس انرژی، حجم معامله‌های برق انجام‌شده بین خریداران و فروشندگان، به ترتیب در نمادهای کم باری روزانه و هفتگی معادل 4320 مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط 317 هزار و 277 ریال بر مگاوات ساعت، در نماد میان باری روزانه معادل 16 هزار و 80 مگاوات ساعات برق با قیمت متوسط 324 هزار و 258 ریال بر مگاوات ساعت، در نماد بار پیک روزانه معادل 2304 مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط 350 هزار ریال بر مگاوات ساعت و در نمادهای بار پایه روزانه و هفتگی معادل 62 هزار و 8 مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط 326 هزار و 630 ریال بر مگاوات گزارش شده است. 
  
  

بر این اساس ارزش معامله‌های انجام‌شده در این هفته بیش از 27 میلیارد ریال و حجم معاملات 84 هزار و 712 مگاوات ساعت بوده که از این میان 44 هزار و 160 مگاوات ساعت مربوط به معاملات نمادهای هفتگی است. 
  

در هفته‌ای که گذشت، بیش از 52 درصد ارزش معاملات مربوط به معاملات نمادهای هفتگی بوده است. 
  

انتهای پیام/
اتاق خبر عزم جزم دولت برای فعالیت امن استارت‌اپ‌ها Wed Mar 22 13:05:01 IRDT 2017
اتاق خبر واکنش نعمت‌زاده به خبر بازنشستگی خود Mon Feb 13 11:54:09 IRST 2017
اتاق خبر یک پنجم از شکایات به دادسرای انتظامی قضات منجر به صدور کیفرخواست شده است/ کاهش 15 درصدی کیفرخواست صادره علیه قضات Sat Jul 08 08:35:00 IRDT 2017
اتاق خبر تاثیر حذف ارز مسافرتی بر بازار آزاد Mon Sep 11 13:16:21 IRDT 2017
اتاق خبر از ریاست آیت‌الله جنتی بر مجلس خبرگان تا نهی احمدی‌نژاد از ورود به انتخابات Tue Mar 21 12:21:51 IRST 2017
اتاق خبر پخش شایعه اختلال تلگرام با اهداف خاص Sun Aug 13 21:17:05 IRDT 2017
اتاق خبر آنفلوآنزای طیور چقدر به اقتصاد ضرر زد؟ Thu Feb 01 08:44:32 IRST 2018
اتاق خبر کالاهای اساسی که نباید گران شوند Sat Aug 11 18:40:06 IRDT 2018
اتاق خبر تسلیت «میشل عون» به «روحانی» Thu Mar 29 12:34:07 IRDT 2018
اتاق خبر سرکشی جهانگیری از دستاوردهای مشترک 3 دولت اخیر Tue Jul 25 15:22:03 IRDT 2017
اتاق خبر طلای جهانی به مرز 1300 دلار رسید Mon Aug 28 14:27:05 IRDT 2017
اتاق خبر ایران به 72 کشور خرما صادر می‌کند Sun Aug 13 15:17:02 IRDT 2017
اتاق خبر دولت تمام قد در کنار بازار است Wed Jun 27 21:44:27 IRDT 2018
اتاق خبر بی تفاوتی بانک مرکزی و نیروی انتظامی به دلالان ارز فردایی Thu Feb 15 13:06:02 IRST 2018
اتاق خبر فرانسه تحریم‌های آمریکا علیه ایران را پس می‌زند Sat May 12 12:52:04 IRDT 2018
اتاق خبر افزایش نرخ دلار مبادله‌ای Wed Jan 10 14:13:05 IRST 2018
اتاق خبر رشد تولید فولاد خام ایران و جهان Thu Oct 25 20:05:07 IRST 2018
اتاق خبر حرکت به سمت مهارت آموزی به جای مدرک‌گرایی Fri May 19 09:46:01 IRDT 2017
اتاق خبر روند افزایشی طلا آهسته شد Thu Oct 18 13:29:06 IRST 2018
اتاق خبر خریداران طلا و سکه مراقب باشند Wed Aug 15 19:34:06 IRDT 2018
اتاق خبر بیت‌کوین چگونه مهار شد؟ Wed Dec 27 10:07:02 IRST 2017
اتاق خبر انجام بیش از 20هزار و750 پرواز نوروزی تا یازده فروردین Sun Apr 01 21:12:09 IRDT 2018
اتاق خبر رفت‌وآمد تجار به روسیه آسان نشده است Wed Oct 26 17:53:16 IRST 2016
اتاق خبر اتاق مشترک ویتنام و ایران در هانوی تأسیس می‌شود Thu Apr 20 13:48:03 IRDT 2017
اتاق خبر ممنوع‌الخروجی فعالان اقتصادی محدودتر می‌شود؟ Wed Feb 08 15:30:02 IRST 2017
اتاق خبر نگاهی بر اقدامات برقی وزارت نیرو+جدول Fri Aug 31 12:34:14 IRDT 2018
اتاق خبر جزییات و نحوه ثبت‌نام بازنشستگان کشوری برای خرید خودرو قسطی Tue Sep 05 17:11:02 IRDT 2017
اتاق خبر عوامل اصلی فساد با شناخت از قانون خودشان را نجات داده‌اند Thu Aug 09 21:11:06 IRDT 2018
اتاق خبر از «الله کرم» تا «زم»در صف نامزدی Tue Mar 21 19:59:02 IRST 2017
اتاق خبر خشم اصولگرایانِ تندرو از لاریجانی Mon Mar 13 13:48:04 IRST 2017
اتاق خبر درصورت حذف ناخواسته اطلاعات رایانه چه باید کرد؟ Wed Jun 13 20:50:05 IRDT 2018
اتاق خبر سهم بخش خصوصی واقعی و تعاون از واگذاری ها کمتر از 47 درصد Tue Nov 13 14:45:08 IRST 2018
اتاق خبر اگر مردم به اندازه نیازشان خرید کنند، شب عید مشکل نداریم Fri Feb 02 11:00:02 IRST 2018
اتاق خبر هنگام سرقت موبایل چه باید کرد؟ Thu May 31 17:52:04 IRDT 2018
اتاق خبر امضای توافقنامه سه جانبه برای ساخت واگن مترو Mon Jul 24 11:27:02 IRDT 2017
اتاق خبر انعقاد قرارداد توتال معقولانه و در چارچوب سیاست‌های ابلاغی است Sat Jul 22 09:34:06 IRDT 2017
اتاق خبر برخی کشورهای عضو اوپک به دنبال تحقق اغراض سیاسی خود هستند Sun Aug 19 09:32:08 IRDT 2018
اتاق خبر بررسی یکی از وعده­‌های وزیر پیشنهادی اقتصاد Thu Oct 25 19:02:09 IRST 2018
اتاق خبر طیب‌نیا برنده جایزه بنیانگذار سنگاپور نوین شد Wed Aug 02 17:10:03 IRDT 2017
اتاق خبر پرداخت 3 برابری یارانه برق به پرمصرف‌ها Wed Oct 17 10:32:04 IRST 2018
اتاق خبر نمی‌دانستم دیالوگ «چطوری ایرانی» مثل بمب می‌ترکاند Wed Apr 04 10:51:58 IRDT 2018
اتاق خبر رجیستری؛ الگویی که پرونده یک دهه قاچاق گوشی را می‌بندد Wed Jul 04 09:12:03 IRDT 2018
اتاق خبر گردش مالی 1600 میلیارد دلاری مواد مخدر در دنیا Fri Jun 30 15:29:03 IRDT 2017
اتاق خبر ما با فضای مجازی مخالف نیستیم Fri Jan 26 17:14:02 IRST 2018
اتاق خبر شمارش معکوس تاتعیین دستمزد96 Sun Mar 12 08:44:02 IRST 2017
اتاق خبر واگذاری 200محدوده امیدبخش معدنی از فردا به بخش خصوصی Sat Sep 15 13:52:12 IRDT 2018
اتاق خبر جلسه فوری کرباسیان با مدیران گمرکی Sat Jul 14 18:48:04 IRDT 2018
اتاق خبر لحظه هولناک تصادف پراید با چند خودرو + فیلم Sun Jul 09 10:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر دایملر دستمزد کارگران مجارستانی خود را افزایش داد Tue Dec 13 12:41:13 IRST 2016
اتاق خبر آخرین فرصت ثبت شماره شِبا برای مشمولان سهام عدالت Sun Sep 02 12:39:06 IRDT 2018
اتاق خبر آغاز نمایشگاه‌های عرضه کالا از9اسفند Wed Feb 07 21:55:02 IRST 2018
اتاق خبر راه‌حل‌های عملیاتی اروپا برای تأمین خواسته‌های ایران به‌زودی اجرایی می‌شود Mon Sep 24 20:42:53 IRST 2018
اتاق خبر رویای20ساله نرخ بیکاری «تک رقمی» Sun May 07 10:12:02 IRDT 2017
اتاق خبر تولیدکنندگان ایرانی باید راه تولید کالاهای با کیفیت را یاد بگیرند Fri May 04 15:46:03 IRDT 2018
اتاق خبر هشداردرباره عدم پرداخت غرامت مرغداران Sun Apr 16 08:20:04 IRDT 2017
اتاق خبر تسری مدیریت یکپارچه دارایی در بخش کالا و مالی Mon Jun 25 20:03:10 IRDT 2018
اتاق خبر لغو فعالیت 17 شرکت هواپیمایی Sat Feb 10 14:41:02 IRST 2018
اتاق خبر 4هزار تن به ظرفیت کنسانتره سرب کشور افزوده شد Sat Sep 01 11:38:06 IRDT 2018
اتاق خبر حمایت از بازی داخلی با گرفتن عوارض محقق نمی‌شود! Thu Jan 11 11:40:03 IRST 2018
اتاق خبر مبادلات بانکی ایران و عراق برقرار نشد Sun Jul 16 16:32:02 IRDT 2017
اتاق خبر رشد صادرات فرش دستباف ایران در چهار ماهه امسال Sat Sep 29 10:12:08 IRST 2018
اتاق خبر جوانان مؤمن با نابود کردن داعش آمریکای مستکبر را به زانو درآوردند Wed Nov 22 18:47:02 IRST 2017
اتاق خبر اپل ابزار ضد هک آیفون ساخته است؟ Thu Nov 15 10:07:06 IRST 2018
اتاق خبر بخشنامه دستمزد97فردا ابلاغ می‌شود Sat Apr 14 09:43:03 IRDT 2018
اتاق خبر حقوق گم‌شده مصرف‌کنندگان زیر هیاهوی مدعیان Mon Oct 23 19:37:02 IRST 2017
اتاق خبر کلید روحانی توییتر را باز می‌کند؟ Tue Jan 23 13:59:07 IRST 2018
اتاق خبر تغییرات نرخ خُرده فروشی موادغذایی Mon Dec 25 14:15:05 IRST 2017
اتاق خبر شیل آمریکا نمی‌تواند جای نفت ایران را در هند بگیرد Sat Jul 07 20:08:04 IRDT 2018
اتاق خبر رگ سفید در همان مدت اعلام شده مهار شد Wed Dec 27 17:22:02 IRST 2017
اتاق خبر حضور عارف در شهرداری منتفی است Mon Jul 10 20:47:00 IRDT 2017
اتاق خبر انتقاد سازمان محیط زیست از چگونگی مدیریت پسماند کشاورزی Wed Jun 28 09:50:04 IRDT 2017
اتاق خبر بازدهی امسال شاخص بورس 90 درصد شد Fri Oct 19 14:10:06 IRST 2018
اتاق خبر ثبت سفارش و ترخیص 4 وسیله ارتباطی منوط به دریافت شناسه کالا شد Tue Oct 23 23:37:11 IRST 2018
اتاق خبر تدابیر چهارگانه وزارت بازرگانی چین در جنگ تجاری با آمریکا Wed Jul 11 20:25:05 IRDT 2018
اتاق خبر تداوم رشد آهسته و پیوسته شاخص بورس Sun Nov 05 18:42:02 IRST 2017
اتاق خبر وعده‌های اقتصادی در انتخابات Sat Apr 22 09:40:30 IRDT 2017
اتاق خبر توافق جدید آمریکا و روسیه درباره ماندن بشار اسد Sat Jul 08 10:11:00 IRDT 2017
اتاق خبر تمبر یادبود آیت‌الله رفسنجانی رونمایی شد Sat Mar 11 16:40:01 IRST 2017
اتاق خبر جای پلاسکو، پارک ساخته می‌شود؟! Mon Aug 07 15:26:02 IRDT 2017
اتاق خبر آنالیز منافذ مستعد واردات کالاهای قاچاق در کشور Wed Jul 19 13:56:02 IRDT 2017
اتاق خبر صعود سابریست‌های ایران به جمع 64 نفر برتر جام جهانی لهستان Fri Feb 24 22:01:58 IRST 2017
اتاق خبر بازار موهوم!!! Mon Oct 15 09:04:18 IRST 2018
اتاق خبر تهیه آرشیو دیجیتالی برای بزرگترین نهاد جاسوس علیه ایران / وانگ در بن بست چگونه قصد نفوذ به برخی آرشیوهای ملی را داشت؟ Sun Jul 16 19:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر انتقاد شدید آیت الله مکارم شیرازی از دولت و دستگاه قضایی Thu Aug 02 17:59:07 IRDT 2018
اتاق خبر اختیارات مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی به معاونش تفویض شد Wed Nov 14 12:36:04 IRST 2018
اتاق خبر دستور وزارت صنعت برای ساماندهی بازار بطری + نامه Fri Jun 15 22:11:03 IRDT 2018
اتاق خبر دو طرح صنعتی منتظر دستور جهانگیری Fri May 18 09:31:02 IRDT 2018
اتاق خبر کاهش 19 درصدی معاملات مسکن در تهران Sat Apr 21 20:02:07 IRDT 2018
اتاق خبر وزیر راه برای بررسی طرح تعریض جاده مرزی خداآفرین قول داد Fri Aug 10 15:39:04 IRDT 2018
اتاق خبر استراتژی ما افزایش حقوق بازنشستگان بیش از نرخ تورم است Mon Sep 18 11:20:06 IRDT 2017
اتاق خبر معرفی نانوسیال جدید برای جداسازی گاز با قابلیت استفاده مجدد Wed May 31 11:59:03 IRDT 2017
اتاق خبر شورای رقابت یا شورای خودرو Sun Jun 24 09:15:30 IRDT 2018
اتاق خبر کاهش بار ترافیکی برخی جاده‌ها Sat Jul 01 14:10:04 IRDT 2017
اتاق خبر ضریب خودکفایی صنعت چای به 22 درصد رسید Fri Dec 08 10:50:01 IRST 2017
اتاق خبر افزایش قیمت نفت در پی کاهش تولید عربستان Tue Aug 14 15:15:09 IRDT 2018
اتاق خبر تنگنای ارزی، تصحیح موضع و گام‌ بعدی Sat Apr 28 09:45:04 IRDT 2018
اتاق خبر لااقل تحریم‌های داخلی را کاهش دهید Sun Sep 09 13:43:05 IRDT 2018
اتاق خبر منشور گفتگوی سیاسی توسط وزیر کشور ابلاغ شد Thu Mar 01 10:36:05 IRST 2018
اتاق خبر شافعی: مقررات‌زدایی از مسیر کسب‌و کار با سرعت بیشتری دنبال شود Mon Aug 28 11:33:32 IRDT 2017
اتاق خبر سرگردانی حجاج برای ارز Sun Jul 22 18:21:07 IRDT 2018
انتخاب حذف زندگینامه آیت‌الله هاشمی از سایت مجمع تشخیص مصلحت نظام؟! Sat Feb 24 16:19:38 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مدال برنز گرندپری بر گردن عاشورزاده Sat Sep 23 22:27:07 IRST 2017
خبرگزاری مهر انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا_10 Sat May 20 02:53:59 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران ملاک و معیار صدور مجوز کتاب، قانون است و نه سلیقه اشخاص Sat Jul 07 15:03:18 IRDT 2018
انتخاب فیلم/ آتش‌سوزی وسیع در جنگل‌های کالیفرنیا Thu Dec 07 15:12:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر ایران دومین کشور در حوزه سلول‌های بنیادی است Thu Nov 15 13:39:03 IRST 2018
واحد مرکزی خبر باز از این چه شورش است که در خلق عالم است...+تصاویر Thu Sep 21 11:57:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رئیسی: جلوگیری از اشرافی‌گری، وضعیت دهک‌های پایین را متفاوت می‌کند + فیلم Fri May 12 20:23:36 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه بزرگداشت روحانی شهید مدافع حرم در اهواز برگزار می شود Wed Jan 24 18:00:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا رحمتی در آغوش فتحی +عکس Sun Oct 07 22:27:16 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سرعت اینترنت با فیبرنوری به یک گیگابیت می رسد Tue May 09 14:30:55 IRDT 2017
سراج 24 استراتژی سطل آب! Wed Jun 21 16:39:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نارضایتی مدال آور المپیک از مدیریت کشتی فارس Sun Jan 01 19:14:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بازیکن پرسپولیس در کنار مهراب قاسمی +عکس Sun Jan 21 21:19:28 IRST 2018
فردا نشریه انگلیسی: پادشاه عربستان سلامت عقلی ندارد Thu Oct 26 17:38:40 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کره شمالی از نقشه «سیا» برای ترور رهبر این کشور خبر داد Fri May 05 22:02:00 IRDT 2017
ایسکانیوز اعتراض چند پرسپولیسی به جریمه‌های باشگاه Wed Jan 03 12:27:30 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مدیرکل روابط عمومی و مشاور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند Mon Mar 06 14:01:00 IRST 2017
آفتاب ایران قاتل زن مشهدی با جسد مقتول چه کار کرد؟ | ماجرای بدگمانی مرگبار Sat Nov 25 06:09:38 IRST 2017
تابناک Germany to advance drones lease with Israel Mon Apr 09 09:18:25 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران انتقال رنو به استان مرکزی قطعی شد Tue Feb 20 17:22:58 IRST 2018
وطن امروز کابل، بدون رتوش Tue Jul 24 00:00:00 IRDT 2018
پارسینه افشای دریافت سرمایه 30 میلیون دلاری خانواده کوشنر از شرکتی اسرائیلی Mon Jan 08 10:56:23 IRST 2018
تجارت نیوز روایت 100 ثانیه‌ای از تحولات بازار مسکن در خرداد ماه Wed Jul 04 15:30:07 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بانوی خراسانی به مسابقات بین‌المللی کشتی اعزام می‌شود Tue Sep 18 13:55:24 IRDT 2018
اعتدال واکنش وزارت خارجه ایران به ادعای آمریکا Tue Jul 31 08:44:12 IRDT 2018
پارس فوتبال فاش شد ؛ موضوعی ک نشان می دهد این دو ستاره از ترکیب ” استقلال ” کنار می روند Wed Apr 04 06:45:32 IRDT 2018
ایران آنلاین دانشجویان بیشترین متقاضیان اجاره لپ تاپ هستند Thu Oct 18 01:00:00 IRST 2018
بی باک نیوز انحلال مجلس سفلی توسط نخست وزیر ژاپن Wed Sep 27 05:06:02 IRST 2017
ایسکانیوز فردا قرارداد فاز 11 پارس جنوبی با توتال فرانسه امضا می‌شود Sun Jul 02 13:29:27 IRDT 2017
ایلنا ملک سلمان در مساله مسجدالاقصی وساطت کرده است Tue Jul 18 16:10:51 IRDT 2017
تیک شنیده شدن صدای انفجار در یک مرکز تجاری منچستر Tue May 23 15:56:50 IRDT 2017
فردا سردار اشتری: ماجرای کشته‌سازی‌ها مشکوک است Wed Jan 17 10:42:45 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کاهش نرخ بیکاری در همدان Thu Jan 25 09:03:41 IRST 2018
میزان مهمتزین عناوین "روزنامه های روسیه" در 25 تیر Sun Jul 16 16:02:01 IRDT 2017
افق نیوز تأکید ترامپ و شینزو آبه بر لزوم پایان یافتن برنامه‌های موشکی و هسته‌ای کره شمالی Thu May 10 23:40:27 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان جمع آوری پسماند شهری تربت حیدریه مکانیزه می شود Mon May 28 12:30:00 IRDT 2018
پرشین خودرو آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی اعلام شد Tue Jul 10 16:03:00 IRDT 2018
فردا پیام تسلیت لاریجانی به درگذشت آیت‌الله خوانساری Sat Mar 25 11:55:09 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر استفاده از اپلیکیشن های موقعیت یاب برای نظامیان آمریکا ممنوع شد Tue Aug 07 05:54:46 IRDT 2018
بی باک نیوز وقتی یک فرمانروایی به پایان راه می‌رسد/ اثری بدون زمان و مکان Wed Aug 16 04:13:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران طرح مدارس تکمیلی از سال تحصیلی آینده در کشور اجرا می‌شود Sun Sep 17 14:23:56 IRDT 2017
العالم حمله جنگنده‌های ارتش اشغالگر به نوار غزه Tue Jun 27 03:37:51 IRDT 2017
تجارت نیوز گام‌های موثر بانک مسکن در حوزه بانکداری الکترونیک Wed Nov 14 12:32:40 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سفیر عراق در تهران: امکان ورود زائران به عراق بدون ویزا وجود ندارد/هزینه ویزا 40 دلار است Mon Sep 11 19:11:40 IRDT 2017
خبرگزاری فارس متخصص طب سنتی سئوالات شما را پاسخ می‌دهد Tue Sep 11 11:12:00 IRDT 2018
فردا نظر رئیس تامین اجتماعی درباره افزایش تعرفه‌های پزشکی Sat Jun 24 12:10:52 IRDT 2017
فرارو نسخه گردش چرخ اقتصاد Mon Feb 05 01:03:02 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اسامی پذیرفته‌شدگان ورودی سال 97 دانشگاه علوم اسلامی رضوی اعلام شد Sat Sep 22 12:49:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین رقابت های موتور کراس در مازندران برگزار شد Fri Jun 30 22:33:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آتش سوزی پتروشیمی رجال خاموش شد Sat May 06 14:08:13 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین استقبال مسافران تابستانی از پیشخوان‌های شهرنت اصفهان Tue Aug 29 13:54:37 IRDT 2017
بی باک نیوز فیلمی از کارخانه هواپیما سازی بوئینگ Fri Mar 17 19:36:02 IRST 2017
اقتصاد آنلاین نیروی کار و تلاطمات آینده Wed Jun 13 07:39:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آمریکا در گرجستان فرودگاه نظامی احداث می کند Mon Nov 12 17:33:14 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ساخت لوکوموتیو دیزلی و برقی داخلی برای خطوط تهران - مشهد Tue May 16 12:34:16 IRDT 2017
تی نیوز بارسلونا برای جذب گریزمان اقدامی نکرده است Mon Apr 16 11:23:42 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شور وشعور حسینی در سریش آباد Sat Sep 30 18:28:27 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد انتقاد امیر عبداللهیان از صف‌آرایی عربستان، امارات و بحرین علیه ایران Sat Jan 27 14:11:17 IRST 2018
خبرگزاری مهر «این»: تمایل صادقانه «اون» در خلع‌سلاح هسته‌ای باید تشویق شود Mon Oct 15 20:20:00 IRST 2018
آفتاب عکس/ بازیگر سینما در دوران جنگ Wed May 24 13:59:10 IRDT 2017
ایران آنلاین بندهای طرح جایگزین همه‌ پرسی اقلیم کردستان عراق چیست؟ Fri Sep 15 15:37:46 IRDT 2017
تدبیر و امید مراسم ویژه عید معراج در مسجد الاقصی +تصاویر Sun Apr 23 14:29:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ایجاد 16 هزار و 884 مزاحمت تلفنی برای کاربران مرکز فوریتها Wed Sep 12 18:20:16 IRDT 2018
آفتاب قدوس به امیان فرانسه پیوست+عکس Fri Aug 24 11:59:05 IRDT 2018
خبرگزاری فارس تردد عادی و روان خودروها در محورهای مازندران/ فردا محدودیتی در محور سوادکوه نداریم Thu Apr 19 11:10:19 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیت الله نوری همدانی:مسئولان به وظیفه خود برای رفع مشکل ریزگردها عمل کنند Wed Feb 22 22:10:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تصادف شدید در محور قدیم ساوه_ همدان / 4 نفر کشته و 6 نفر مصدوم شدند Thu Dec 07 18:48:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تحصیل مهاجران افغانستانی برای دانش‌آموزان ایرانی محدودیتی ایجاد نمی‌کند Sat Jul 01 14:16:32 IRDT 2017
ایستا نیوز بیمه البرز از بیمه نامه چترا رونمایی کرد Tue Sep 12 12:14:32 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هندبال ساحلی ایران در یک قدمی صعود به قهرمانی جهان روسیه Fri May 12 18:37:11 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اتریشی‌ها به تهران آمدند/ بررسی آخرین وضعیت تجاری دو کشور Tue Jan 24 10:57:00 IRST 2017
شارا روابط عمومی هشتمین شغل استرس زا Fri Jan 12 14:43:00 IRST 2018
طلا زمان واریز یارانه نقدی اردیبهشت ماه مشخص شد Sun May 14 16:49:21 IRDT 2017
جماران خسارت سرمازدگی به 22 استان کشور پرداخت خسارت به کشاورزان از محل صندوق بیمه کشاورزی Sun May 06 09:54:27 IRDT 2018
خبرگزاری مهر برق برخی نقاط شهر گرگان قطع شد Mon Sep 25 23:22:46 IRST 2017
انتخاب فیلم/ جشن شصتمین سالگرد استقلال مالزی در کوالالامپور Sat Sep 02 10:39:33 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ریشه یک تیشه! Wed May 10 16:06:00 IRDT 2017
بی باک نیوز امنیت رویای دیروز و آرزوی محقق شده امروز سوریه Tue Aug 29 14:53:02 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه آشپزی پای ثابت برنامه های صداو سیما و جای خالی عفاف و حجاب Mon Jul 16 18:03:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری کنفرانس «غرب و شیوه زندگی اسلامی» در سوئد Sun Aug 05 08:52:19 IRDT 2018
صراط پیام بوکسور آمریکایی با یک تیپ جالب+عکس Sat Jan 06 14:30:03 IRST 2018
بصیرت پایان رقابت ها و آغاز رفاقت Sat May 20 14:15:52 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بیرانوند: گام بلندی برای قهرمانی برداشتیم/ هر چقدر پیتزا بخورم چاق نمی‌شوم! Wed Apr 05 21:45:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وضع هوای آبادان و خرمشهردر روزهای آینده Tue Mar 21 14:14:32 IRST 2017
بی باک نیوز سناتور مک‌کین: مردم سوریه نمی‌توانند آینده بشار اسد را تعیین کنند Fri Mar 31 06:18:01 IRDT 2017
پارسینه سرمربی تیم ملی فوتبال کجاست؟ Tue Jan 24 10:11:04 IRST 2017
روزنامه شرق بازی پوتین با طالبان Sun Mar 12 03:30:00 IRST 2017
تدبیر و امید قاتل: با دختر 12 ساله‌ام بحثم شد، خفه‌اش کردم! Tue Sep 25 03:40:02 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا همایش "شهر هوشمند و اینترنت اشیاء" برگزار می‌شود Sun Mar 12 16:01:31 IRST 2017
روزنامه ایران پیشنهاد Tue Mar 01 06:00:00 IRST 2016
پول نیوز تهران - ایروان خواستار توسعه روابط اقتصادی دو جانبه شدند Fri Feb 10 19:02:48 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بهبود شرایط بازار سرمایه با گذر اقتصاد از رکود Fri Jan 05 09:24:06 IRST 2018
ایران آنلاین خرید 17 هزارتن گوجه فرنگی توسط تعاون روستایی Sun Jun 24 19:39:40 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 6 دلیل گرانی دلار Thu Jul 06 05:41:00 IRDT 2017
تدبیر و امید نگرانی اتریش از عواقب تحریم آمریکا علیه روسیه Wed Jul 26 21:45:38 IRDT 2017
جماران آهنگ صنعتی شدن جنوب کرمان نواخته شد Wed Jan 31 18:04:37 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو احتکار خودروهای داخلی برای افزایش سودآوری غیرقانونی است/ برخی می‌خواهند خودسرانه سیاست گذاری قیمت خودرو را انجام دهند Tue May 22 07:02:01 IRDT 2018
تی نیوز بهترین عمل در شب 27 رجب / راهی برای دستیابی به پاداش 60 سال عبادت Fri Apr 13 18:39:53 IRDT 2018
پارس فوتبال توضیحات کامل خمارلو پیرامون برنامه اعزام سرخپوشان به ابوظبی Wed Aug 30 19:14:45 IRDT 2017