بولتن نیوز - Sun Mar 05 10:13:38 IRST 2017 نمایش خبر

با رأی 90 درصدی عضو هیئت رئیسه کنفدراسیون آسیا شدم/ رئیس کمیته ضد دوپینگ ACC عذرخواهی کرد

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: رئیس کمیته ضد دوپینگ کنفدراسیون آسیا بابت حرف هایی که علیه ایران زده بود، عذرخواهی کرد.

به گزارش بولتن نیوز، خسرو قمری  درباره حضور در اجلاس کنفدراسیون آسیا و انتخابش به عنوان عضو هیئت رئیسه این کنفدراسیون اظهار داشت: یکی از اهداف‌ ما برای حضور در عرصه بین‌الملل کسب کرسی‌های بزرگ بوده و و ما این موضوع را از 4 سال قبل مد نظر داشتیم. در طول 3 ماهی که در فدراسیون نبودم، خللی در رایزنی‌ها صورت گرفت اما دوباره با پیگیری‌های لازم توانستیم این پست مهم را در اختیار بگیریم.


وی افزود: خوشبختانه نگاه مثبتی به دوچرخه‌سواری ایران در بین اعضای کنفدراسیون آسیا وجود دارد. حتی رئیس فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری از صحبت‌های خود از ایران به عنوان یک کشور رو به پیشرفت در دوچرخه‌سواری نام برد.


رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری ادامه داد: برای عضویت در هیئت رئیسه آسیا موفق به کسب رأی 85 تا 90 درصدی شدم که رأی بسیار خوبی است. 9 نفر در هیئت رئیسه عضو هستند و می‌توانند در تصمیم‌گیری‌ها دخالت داشته باشند.


قمری گفت: در چند روز حضور در بحرین نزدیک به 18 ساعت رایزنی می‌کردیم و حالا که این پست مهم را کسب کرده‌ایم، می‌توانیم کارهای زیادی انجام داده و مشکلات را برطرف کنیم. بدون شک عضویت در هیئت رئیسه کنفدراسیون آسیا می‌تواند در توسعه دوچرخه‌سواری ایران و آسیا موثر باشد.


وی با اشاره به دعوت از رئیس فدراسوین جهانی و همچنین کنفدراسیون آسیا برای حضور در ایران عنوان کرد: این دعوت از آنها صورت گرفت تا ان‌شاءالله در سال 96 به کشورمان بیایند.


رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در پاسخ به این سوال که آیا با رئیس کمیته ضد دوپینگ آسیا که علیه دوچرخه‌سواری ایران صحبت کرده بود، حرف زده یا خیر؟ گفت: ما اعتراض خود را به او و سایر مسئولان اعلام کرد. این فرد نیز گفت که نمی‌تواند جریمه تیم پیشگامان را تغییر بدهد، اما نوع برخورد خود را اصلاح می‌کند. رئیس کمیته ضد دوپینگ ACC همچنین قول داد که پس از سپری شدن محرومیت تیم پیشگامان در رقابت‌های مختلف، کشورهایی که میزبانی تورنمنت‌های بعدی را بر عهده دارد، موظف خواهد بود به تیم پیشگامان نیز دعوت‌نامه ارسال کنند. خوشبختانه نامه‌ای که نوشته بودیم، اثر بخش بود و این مقام مسئول نیز عذرخواهی کرد.
بولتن نیوز عامل انتحاری هنگام فرار خودش را منفجر کرد Thu Apr 20 11:10:33 IRDT 2017
بولتن نیوز اشک زیدان در آمد + عکس Sun Sep 03 21:39:47 IRDT 2017
بولتن نیوز تیم ملی والیبال امید به مصر رسید Mon Aug 14 22:06:58 IRDT 2017
بولتن نیوز عربستان صادرات نفت خود به ژاپن را کاهش نمی دهد Sat Jan 28 15:46:44 IRST 2017
بولتن نیوز اعتصاب بی‌سابقه کارکنان بانک انگلیس Tue Aug 01 12:19:54 IRDT 2017
بولتن نیوز کمی نگرانی برای بدن مفید است Tue May 09 10:30:35 IRDT 2017
بولتن نیوز گزارش تصویری/ احداث محل جدید روستای محروم والنجان کردیه خراسان شمالی Wed Aug 09 09:32:44 IRDT 2017
بولتن نیوز حلاجی: رحمانی جای پسرم است، امیدوارم حرف‌هایش را اصلاح کند/ چنین حرف‌هایی در شأن باشگاه تأسیسات نیست Sat Feb 11 14:09:28 IRST 2017
بولتن نیوز زمین لرزه 5.1 ریشتری در جنوب غربی چین Mon Mar 27 09:45:37 IRDT 2017
بولتن نیوز تذکر وزارت خارجه آمریکا به نماینده ی در سازمان ملل Fri Apr 28 12:44:08 IRDT 2017
بولتن نیوز پیکه: یوونتوس را حذف می‌کنیم Sun Apr 16 13:26:32 IRDT 2017
بولتن نیوز حرکت به سمت واقعی‌شدن قیمت گندم با عرضه در بورس کالا Mon Jul 10 12:10:48 IRDT 2017
بولتن نیوز افشای حکم اعدام فرمانده سابق عملیات نینوا Sat Nov 04 13:29:29 IRST 2017
بولتن نیوز بی‌اطلاعی برهانی از مراسم خداحافظی در بازی با سپاهان Tue May 02 21:21:49 IRDT 2017
بولتن نیوز ماجرای جریمه 20 هزار فرانکی تراکتورسازی و خطر کسر 6 امتیاز Fri Feb 17 16:47:09 IRST 2017
بولتن نیوز دره‌‌های رنگی عجیب +عکس Mon Jun 05 11:58:02 IRDT 2017
بولتن نیوز تمرین تیم ملی واترپلو جوانان+ تصاویر Mon Aug 07 09:43:24 IRDT 2017
بولتن نیوز مقامات اندونزی به دنبال 200 زندانی متواری Mon May 08 14:25:37 IRDT 2017
بولتن نیوز هتل شایان کیش را بهتر بشناسید + تصاویر Mon Mar 13 11:38:26 IRST 2017
بولتن نیوز مسابقه سرعت درآشفته‌ بازار ترجمه! Sun Jun 25 10:04:52 IRDT 2017
بولتن نیوز اقدام به موقع مامور پلیس، جان یک نفر را نجات داد + فیلم Sun Oct 29 11:41:29 IRST 2017
بولتن نیوز چربی خون در کودکان هم بالا می‌رود؟ Mon Aug 07 23:35:20 IRDT 2017
بولتن نیوز 11 کشته در درگیری‌های آفریقای جنوبی Sat Sep 30 15:06:53 IRST 2017
بولتن نیوز هشدار ترکیه به یونان Fri Feb 03 17:21:53 IRST 2017
بولتن نیوز یکی به آقای کرباسیان توضیح بدهد عوارضی گمرک با عوارضی اتوبان فرق می‌کند Mon Mar 27 14:51:10 IRDT 2017
بولتن نیوز صبحت بخیر و رنگی/ به خودت اطمینان داشته باش Wed May 03 09:16:19 IRDT 2017
بولتن نیوز جشن میلاد امام علی (ع) در کنار رادیو جمعه ای ها +عکس Sun Apr 09 10:04:50 IRDT 2017
بولتن نیوز جباروف قراردادش را با استقلال ثبت کرد Mon Jul 10 21:00:52 IRDT 2017
بولتن نیوز شیوع وبا در اردوگاه‌های مسلمانان آواره روهینگیا Tue Sep 26 12:20:54 IRST 2017
بولتن نیوز انتشار 3 ویژه‌نامه‌ نوروزی Wed Mar 15 15:41:42 IRST 2017
بولتن نیوز اردوی تیم ملی تنیس بانوان آغاز شد Tue Sep 05 09:50:14 IRDT 2017
بولتن نیوز له شدن یک کودک زیر خودرو + فیلم Wed May 31 12:26:32 IRDT 2017
بولتن نیوز آسانژ هیلاری کلینتون را «قصاب لیبی» خواند Fri May 05 13:51:00 IRDT 2017
بولتن نیوز کتاب ارزیابی انتقادی«ماهیت روان درمانی»چاپ شد Sat May 06 09:45:44 IRDT 2017
بولتن نیوز تایلند پاسپورت‌های نخست وزیر برکنار شده را ابطال کرد Tue Oct 31 22:28:35 IRST 2017
بولتن نیوز این غذاها را نباید در یخچال نگهداری کنید Wed Mar 15 12:44:51 IRST 2017
بولتن نیوز شیمیِ جهان جدید Mon Jul 10 12:08:51 IRDT 2017
بولتن نیوز پیروزی لیون و شکست نانت Tue Jan 31 23:24:05 IRST 2017
بولتن نیوز کشته و زخمی شدن 10 سرباز مصری در سیناء Mon Jul 17 18:16:31 IRDT 2017
بولتن نیوز اولتیماتوم میلان به دوناروما Sat May 27 13:54:43 IRDT 2017
بولتن نیوز صربستان به مسابقات قهرمانی جهان صعود کرد/ ایران به مصاف چین، قطر، کره جنوبی می‌رود Sun May 28 10:24:07 IRDT 2017
بولتن نیوز ممانعت از برگزاری مراسم عزاداری در بحرین Wed Mar 29 09:52:08 IRDT 2017
بولتن نیوز 96، سال دشوار نظام بانکی ایران/ قفل ورود نقدینگی بر پای بانکها Sun May 28 10:17:10 IRDT 2017
بولتن نیوز نگرانی در آمستردام Mon Mar 13 10:27:55 IRST 2017
بولتن نیوز شماره 9 آرسنال به لاکازته رسید Wed Jul 12 11:55:31 IRDT 2017
بولتن نیوز احضار برانکو به کمیته انضباطی Mon Jan 02 23:02:58 IRST 2017
بولتن نیوز 25 ارز در بازار بین بانکی گران شد + جدول Wed Nov 22 11:56:16 IRST 2017
بولتن نیوز پرسپولیسی‌ ها به عمان رسیدند Sat Aug 19 23:24:22 IRDT 2017
بولتن نیوز کاشت تراشه در مغز برای کمک به معلولین Sat May 20 15:52:20 IRDT 2017
بولتن نیوز برپایی آیین اختتامیه جشنواره فیلم های ورزشی Tue Mar 07 16:33:55 IRST 2017
بولتن نیوز نتایج آزمون دکتری فردا اعلام می‌شود Sun Apr 16 10:52:07 IRDT 2017
بولتن نیوز تکرار ادعاهای ضد ایرانی از زبان نیکی هیلی Wed Sep 20 23:03:44 IRDT 2017
بولتن نیوز هرگز همراه برنج ماست نخورید Tue Nov 07 11:34:40 IRST 2017
بولتن نیوز گردهمایی هنرمندان در شب‌سوم وفات عارف لرستانی+ تصاویر Sat Apr 22 14:06:50 IRDT 2017
بولتن نیوز عربستان خطاب به عباس: طرح صلح ترامپ را بپذیر Mon Nov 13 11:19:47 IRST 2017
بولتن نیوز نگاهی به ابتکار جدید ایران، روسیه و ترکیه Sat May 06 11:30:28 IRDT 2017
بولتن نیوز شهرهای جذاب برای مسافرت بهاری Mon Jan 30 13:18:26 IRST 2017
بولتن نیوز قرص سر درد Mon Apr 10 15:50:21 IRDT 2017
بولتن نیوز حملات خمپاره ای گروه های مسلح به درعا Sat Jun 03 22:19:31 IRDT 2017
بولتن نیوز رونالدینیو: هیچگاه مربی نخواهم شد Sun Jan 29 12:25:08 IRST 2017
بولتن نیوز خانواده لوینسون از ایران شکایت کرد Wed Mar 22 12:01:01 IRDT 2017
بولتن نیوز اتاق مشترک بازرگانی ایران و یونان راه‌اندازی شد Tue Feb 21 10:40:33 IRST 2017
بولتن نیوز نفت در مسیر افزایش قیمت ماند Fri Oct 13 12:53:50 IRST 2017
بولتن نیوز کتاب«جایگاه قافیه درشعرمعاصرفارسی»منتشرشد Sat Jan 14 13:58:11 IRST 2017
بولتن نیوز اهدای جوایزمسابقه معادل‌ یابی پویش آیین سخن Wed Mar 08 13:45:12 IRST 2017
بولتن نیوز اشاره غیرمنتظره احسان علیخانی به زندگی شخصی‌اش/ ماجرای عجیب به کما رفتن مهمان ماه عسل! Tue May 30 09:31:40 IRDT 2017
بولتن نیوز قدرت خرید مردم با رشد 7.5 درصد اقتصاد به سال 1380 برمی‌گردد Sat Mar 04 23:37:28 IRST 2017
بولتن نیوز قیمت انواع چادر مسافرتی در بازار + جدول Mon Jun 19 23:25:12 IRDT 2017
بولتن نیوز چالش‌های سمن‌های جوانان با سازمان ثبت شرکت‌ها Sat Feb 11 09:45:52 IRST 2017
بولتن نیوز مبادا که آشکار کنی Sat Oct 28 23:52:01 IRST 2017
بولتن نیوز برخی از اصلاح طلبان نمی خواهند تا کابینه روحانی رای بیاورد Thu Aug 10 15:50:54 IRDT 2017
بولتن نیوز هوای پایتخت ناسالم است Sat Aug 19 11:26:26 IRDT 2017
بولتن نیوز اظهارات بن سلمان، تهدیدی علیه ایران است Fri May 05 12:57:32 IRDT 2017
بولتن نیوز به درخواست عراق مرزهای هوایی ایران با اقلیم کردستان مسدود شد Sun Sep 24 16:11:43 IRST 2017
بولتن نیوز تازه داماد برای دفاع از خودش پدر زنش را کشت! Tue Apr 04 10:07:27 IRDT 2017
بولتن نیوز کشف قیمت واقعی و لحظه ای پسته در بورس کالا Mon Mar 06 15:14:45 IRST 2017
بولتن نیوز تشکر خانواده احمد عزیزی از رهبر انقلاب/ اشک های اسماعیل امینی در پاسداشت «احمد عزیز» Mon Mar 13 09:55:47 IRST 2017
بولتن نیوز قیمت نفت بار دیگر افزایش یافت Fri Feb 10 21:33:39 IRST 2017
بولتن نیوز هیچ محموله صادراتی از عمان مرجوع نشده است Tue Jul 04 13:53:43 IRDT 2017
بولتن نیوز هوای مازندران تا 6 درجه کاهش می یابد Sat Jul 29 21:56:19 IRDT 2017
بولتن نیوز شهروندان دارای تابعیت دوگانه هم مشمول محدودیت‌های مهاجرتی ترامپ می‌شوند Sun Jan 29 09:46:06 IRST 2017
بولتن نیوز به دنبال راه‌حل‌های عملی با روسیه خواهم بود Mon Oct 09 18:22:44 IRST 2017
بولتن نیوز سالروز آزادسازی خرمشهر Wed May 24 10:11:57 IRDT 2017
بولتن نیوز وزیر خارجه بحرین در راه پاکستان Mon Feb 06 13:55:54 IRST 2017
بولتن نیوز اظهارات تکان‌دهنده پدر رضا که فرزندش را در سانحه قطار از دست داد/ پسرم نمرده است/ نمی‌دانم پسرم در این هوای سرد کجاست! Sun Jan 01 13:15:07 IRST 2017
بولتن نیوز حضور غیر منتظره افتخاری در دوبی Thu Sep 28 14:29:39 IRST 2017
بولتن نیوز پیکر نیمه‌جان «ثریا» بازگشت Sat Feb 18 13:08:57 IRST 2017
بولتن نیوز اهداعوایدکنسرت حامدهمایون به کودکان محک Sun Jan 15 15:17:22 IRST 2017
بولتن نیوز کشف کانون جدید آنفلوانزای پرندگان در کره جنوبی Tue Nov 21 22:36:01 IRST 2017
بولتن نیوز فتح‌الله‌زاده: 400 هزار دلار آمده،نمی‌گویند کار من است،اگر بدهی بود به من ربط می‌دادند/جای تاج بودم پول را نمی‌دادم Fri Feb 10 14:59:47 IRST 2017
بولتن نیوز اقدامات اولیه واگذاری باشگاه تراکتورسازی آغاز شده است Mon Apr 10 11:39:04 IRDT 2017
بولتن نیوز چرا نباید انگشت در بینی کرد؟ Wed Jul 26 23:09:24 IRDT 2017
بولتن نیوز یک ایتالیایی به خرید رای در انتخابات متهم شد Sat Nov 11 21:39:43 IRST 2017
بولتن نیوز اینتراخت فرانکفورت اولین مسافر نیمه‌نهایی شد Tue Feb 28 23:00:31 IRST 2017
بولتن نیوز مقصد احتمالی پول‌های جدید Sat Sep 16 15:25:53 IRDT 2017
بولتن نیوز سرعت وزش باد در سیستان به 81 کیلومتر رسید Thu Aug 17 11:55:49 IRDT 2017
بولتن نیوز نمایندگان ایران در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا Sat Jul 22 15:40:27 IRDT 2017
بولتن نیوز نگاه طنازانه «از اینجا تا اونجا» به آثار شوم مواد مخدر صنعتی +عکس Sun May 21 12:35:14 IRDT 2017
بولتن نیوز خاطرات پوران درخشنده / هما روستا معلم را ماندگار کرد Tue May 02 10:51:35 IRDT 2017
بولتن نیوز یک کشته در درگیری‌های کلمبیا Mon Mar 27 09:12:38 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم عزاداری در حسینیه شهدای مریم آباد یزد Wed Sep 19 11:27:46 IRDT 2018
تهران پرس تلاش امروز استکبار هجوم به سمت نوجوانان و جوانان است Fri Feb 23 14:09:00 IRST 2018
یک ورزش اسلامی: سعی کردم بهترین‌ها را انتخاب کنم! Mon Sep 10 10:24:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم در جلسه مسلمان و گرشاسبی چه گذشت؟ Tue May 22 18:42:34 IRDT 2018
ایلنا صدور احکام سه شهردار و یک بخشدار از سوی استاندار خوزستان Wed Oct 11 13:55:33 IRST 2017
جام نیوز گفتگوی نتانیاهو و ماکرون درباره ایران و لبنان Sun Nov 19 17:25:14 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران زنگ خطر سفره‌های زیر زمینی به صدا درآمد/ مردم و کشاورزان باید الگوی مصرف آب را اصلاح کنند Fri Jul 06 00:02:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هشدار جهاد کشاورزی خراسان رضوی به کشاورزان Fri Nov 24 13:34:13 IRST 2017
تابناک تنها فهم، التزام و پایبندی به قانون مشکلات کشور را حل خواهد کرد/ما با قوانین، دلی برخورد می‌کنیم/ مسئولان باید تابع قانون باشند، نه اینکه قانون را با خود تطبیق دهند/ ماجرای حقوق بالای شهید بهشتی چه بود؟ Sat Jul 07 11:31:20 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ابهام در سرنوشت دومین سوال از روحانی/توپ در زمین هیات رئیسه افتاد Tue Jun 12 14:54:12 IRDT 2018
همشهری آنلاین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: حذف مجازات اعدام جرائم مواد مخدر مفید نیست Wed Jul 05 16:15:19 IRDT 2017
میزان مراسم تقدیر معاونت اجتماعی قوه قضائیه از آثار سینمایی ایران در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر Wed Feb 22 09:36:42 IRST 2017
ایسکانیوز اولین حضور ساغلام در تمرینات تراکتورسازی از یکشنبه‌ Sat Jan 20 11:04:46 IRST 2018
خبرگزاری فارس جشن میلاد حضرت زینب (س) در امامزاده اسماعیل (ع) شهریار برگزار شد Wed Jan 24 09:22:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ مردم سالاری دینی بود Sun Feb 04 11:20:45 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین هافبک استقلال: به ژاوی باج نمی دهیم! Sun Jan 29 10:49:17 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رضایی: آمدم تا به کشتی کمک کنم/ مشکلی با خادم ندارم Tue Oct 03 17:27:49 IRST 2017
برنا آتش سوزی پتروشیمی رجال خاموش شد/ 9 نفر مصدوم شدند Sat May 06 14:36:14 IRDT 2017
صبا ایران آمریکا کردهای شمال سوریه را در مقابل ترکیه تنها گذاشت Thu Jan 18 15:32:42 IRST 2018
تین قیمت سکه به 3 میلیون و 360 هزار تومان رسید Mon Jul 23 13:17:27 IRDT 2018
خبرگزاری مهر امسال 9 پارک در اردبیل احداث می‌شود Thu Aug 10 09:57:26 IRDT 2017
روزنامه شرق ترامپ تاریخ‌ساز نیست Thu Feb 09 03:30:00 IRST 2017
رجا نیوز زهرا نعمتی موفق به کسب مدال طلای جهان شد Sat Sep 16 11:17:46 IRDT 2017
انصاف «حمله خواب» چیست؟ Thu Aug 30 10:12:46 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ترامپ منطقه و تهدیدهای ایران را بهتر از اوباما می فهمد Wed Apr 05 13:20:53 IRDT 2017
آرا نیوز همایش انتخاباتی میرسلیم هفته آینده برگزار می‌شود Thu Apr 27 11:57:21 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران صدور حکم جلب 17 وزیر عراقی در سال 2016 به اتهام فساد مالی و اداری Sat Feb 04 11:38:40 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کلاهبرداری هکرها از یک میلیون تلفن همراه! Tue May 23 08:15:32 IRDT 2017
ایران آنلاین محسن ترکی : فوتبال ایران با سیاست عجین است Tue Feb 14 18:06:42 IRST 2017
تی نیوز وقوع سیل در برخی محورهای روستایی بجستان Fri Apr 13 23:02:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر درسی از صحیفه سجادیه در بیانات رهبر انقلاب Mon Mar 27 15:29:10 IRDT 2017
پارسینه آیا افزایش مجدد قیمت خودرو در راه است؟ Sat Nov 10 23:22:01 IRST 2018
پارسینه مرخصی ساعتی کی‌روش به بازیکنان تیم ملی Sat Jun 09 21:10:31 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وضع هوای ارومیه در روز جمعه 22 اردیبهشت Fri May 12 11:52:03 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دیدار وزیر جهاد و کشاورزی با کشاورزان و دامداران شرق استان Thu Aug 30 18:43:48 IRDT 2018
خبرگزاری فارس لاوروف: حفظ برجام اولویت روسیه در سال 2018 است/ترامپ همانند اوباما به دنبال سرنگونی «اسد» است Mon Jan 15 10:41:00 IRST 2018
شفاف پخش دیدار «الجزیره ـ پرسپولیس» Mon May 07 10:37:12 IRDT 2018
نامه نیوز اتحادیه اروپا دیدار موگرینی با ظریف را «سازنده» توصیف کرد Tue May 15 22:03:22 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 6 علائم هشداردهنده که به شما می‌گویند بیماری قلبی‌و‌عروقی دارید Thu Apr 12 12:53:04 IRDT 2018
نامه نیوز بیمارستان‌ها حق نگهداشتن جسد به دلیل عدم پرداخت هزینه‌ها را ندارند Wed Feb 22 17:32:55 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مبارزه بیولوژیک با آفات مزارع ذرت در دزفول آغاز شد Tue Aug 14 13:04:00 IRDT 2018
خبر خودرو دختر جوان ایرانی که در آمریکا کولاک کرد! Thu Mar 01 10:24:29 IRST 2018
ایسکانیوز دلار در بازار آزاد قیمت گذاری نشد/سکه طرح قدیم 19هزار تومان گران شد+ جدول Tue Apr 03 14:06:39 IRDT 2018
خبرگزاری فارس طارمی آقای گل لیگ برتر شانزدهم شد Thu May 04 20:01:00 IRDT 2017
ایران آنلاین 5 کشته و هزاران آواره در سیلاب مالزی + عکس Mon Nov 06 10:39:14 IRST 2017
پول نیوز بازدید 850 هزار نفر در نوروز 96 از سدهای خوزستان Thu Apr 06 12:42:00 IRDT 2017
روزنو بررسی گزینه های جانشینی قالیباف Tue May 23 09:21:38 IRDT 2017
پول نیوز افتتاح شعبه بانک تجارت در شرکت ستاره خلیج فارس Thu Mar 01 09:24:58 IRST 2018
خبرگزاری مهر مخالفت ترامپ با لغو تحریم‌های پیونگ‌یانگ از سوی کره جنوبی Thu Oct 11 10:52:04 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تودیع و معارفه مدیر کل سیاسی و انتخابات استان کرمانشاه Sun May 27 13:36:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نام غیاث الدین کاشانی در فهرست مشاهیر جهان+فیلم Wed Jan 17 14:55:11 IRST 2018
انتخاب چگونه نوجوان ده‌ساله مشاور افتخاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز شد؟ Sun Jan 07 07:49:36 IRST 2018
یک ورزش تغییر در برنامه تمرینی پرسپولیس Tue Jul 31 14:38:24 IRDT 2018
بهار نیوز دستفروشان فرهنگ یا سایه فروشان دانایی Sun Aug 20 11:32:15 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شدت گرفتن اختلافات بر سر طرح تحریم ایران و روسیه در کنگره آمریکا Sat Jul 15 11:40:29 IRDT 2017
تین شورای شهر، نگین مهجور انتخابات ایران Wed Mar 15 09:40:33 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فضای آموزشی آموزشگاه حضرت زهرا (س) بافق افزایش میابد Mon Sep 24 13:36:29 IRST 2018
تدبیر تصویر/ بازیگر معروف در کنار فرزند روحانی‌اش Sat Apr 22 18:11:17 IRDT 2017
یک ورزش هادی با شکست نایب قهرمان المپیک به فینال رسید Mon Aug 20 13:59:00 IRDT 2018
آفتاب تایید ربوده شدن یک دانش آموز در نورآباد فارس Tue Nov 13 15:42:31 IRST 2018
آفتاب انتشار گزارش تصادف خودروی نیمه‌خودران تسلا پس از 1 سال Thu Jun 22 20:53:15 IRDT 2017
افکارخبر واکنش روسیه به استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه Wed Nov 08 09:25:37 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه تبریز: ریشه انقلاب اسلامی، نه سیاسی و اقتصادی بلکه فرهنگی است Fri Feb 10 18:46:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس لایحه مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح به دولت ارسال شد Mon Sep 17 16:44:10 IRDT 2018
تی نیوز خطرات استفاده از دستمال کاغذی برای خانم ها Fri Apr 13 23:41:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران غذاهای سنتی کرمانشاه احیا می شود Tue Jul 10 11:45:18 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه با انجام چه کارهایی بی حیا می شویم Thu Oct 04 06:30:00 IRST 2018
اعتدال پیش‌بینی زیباکلام درباره آینده سیاسی قالیباف Wed Jan 17 17:07:22 IRST 2018
خبرگزاری مهر رئیس فدراسیون کوه‌نوردی وارد لرستان شد/ بررسی روند عملیات جستجو Fri Dec 08 22:58:10 IRST 2017
بهار نیوز در جدال ایران - پرتغال اشتباه کردیم! Fri Jun 29 19:55:14 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تخریب منابع طبیعی آلودگی هوا را تشدید می کند Mon Dec 25 14:29:19 IRST 2017
فردا مریلا زارعی در فیلم «اسرافیل» +عکس Sat Dec 31 09:45:43 IRST 2016
صراط از میکروب های موجود در بستنی سنتی چه میدانید؟ Tue May 02 02:19:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اولویت بودجه دولت باید توسعه حمل ونقل عمومی باشد Sat Dec 31 11:41:12 IRST 2016
ایسکانیوز برگزاری نشست بصیرتی، فرهنگی در واحد میاندوآب‎ Sat Apr 29 14:51:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری مسابقات بسکتبال نوجوانان منطقه 8 کشور به میزبانی خوزستان Tue Jul 18 10:06:11 IRDT 2017
اتاق خبر احتمال ریزش دوباره قیمت طلا در بازار جهانی Wed Feb 07 14:40:02 IRST 2018
آفتاب ایران 5میلیون ایرانی دیابت دارند/درمان زخم پای دیابتی بیمه نیست Mon May 14 09:39:18 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کشته شدن شش تروریست الشباب به دست نیروهای امنیتی سومالی Fri Jun 30 16:14:35 IRDT 2017
جوان آنلاین استقبال چشمگیر مخاطبان از «تراژدی اسبی که ایستاد» در نمایشگاه کتاب Sun May 07 20:46:48 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دانیلو: همیشه رویای بازی زیر نظر گواردیولا را داشتم Sun Jul 23 13:06:15 IRDT 2017
جماران کرباسیان: در وزارت اقتصاد هیچ سازمانی نباید خود را جدا از تولید بداند Mon Aug 13 23:55:32 IRDT 2018
خبرگزاری قدس وزیر آموزش رژیم صهیونیستی: باید پرتاب کنندگان بادبادک های آتش زا را بمباران کرد Mon Jul 16 12:11:47 IRDT 2018
تی نیوز سه پرده از معجزه رم؛ گرگ های ناقلا و پیروزی تاریخی برابر بارسلونا Fri Apr 13 16:09:01 IRDT 2018
ساعت24 خالق «باغ ملی» درگذشت Sat Jun 24 14:11:44 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فعالیت کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال متوقف شد Sun Oct 28 11:31:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزش تندباد با سرعت بیش از 80 کیلومتر در سواحل بندر‌ترکمن Sun Jan 21 16:01:00 IRST 2018
انتخاب حال هابل خوب نیست! Tue Oct 09 17:06:07 IRST 2018
خبرگزاری فارس استخدام در سازمان تأمین اجتماعی Sun Sep 24 14:53:00 IRST 2017
ایران آنلاین ترامپ بر جای بزرگان تکیه زد! Sat Jul 14 16:35:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اردوغان: ما هیچ سندی درباره جای جسد جمال خاشقجی نداریم Sat Nov 10 15:01:51 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 657 واحد خدمات بهداشتی در کشور افتتاح شد Tue Feb 21 10:21:45 IRST 2017
ایسکانیوز برنامه دانشکده ریاضی امیرکبیر برای حضور در عرصه بین المللی Sun May 28 10:32:25 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چالش 5 شوت توماس مولر + فیلم Wed Jan 31 22:27:40 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران فراخوان ثبت نام پلیس افتخاری دریزد Sun Sep 03 11:16:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وزارت مالیه: از فرار مالیاتی در دو سال گذشته جلوگیری شده است Mon Aug 14 01:00:10 IRDT 2017
افکارخبر اولین اظهارنظر مسکن مهر آخوندی در دولت دوازدهم Sun Sep 03 15:23:27 IRDT 2017
برنا منتظری اردوی ارمنستان را ترک کرد! Thu Jul 13 11:08:30 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین عراق تعرفه مرغ ایرانی را به 50درصد افزایش داد. Tue Jul 10 10:51:23 IRDT 2018
برنا 21 اثر نمایشی در پلاتوهای تمرین خانه نمایش Tue Feb 21 11:39:54 IRST 2017