باشگاه خبرنگاران - Sat Mar 04 16:55:31 IRST 2017 نمایش خبر

کوتاه ترین ازدواج‌های چهره‌های مشهور/ازدواج دو ستاره‌ای که فقط 55 ساعت دوام آورد!

همه ی ما به اصطلاح “انسان های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می‌کند.

به گزارش 
گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همه ی ما به اصطلاح "انسان‌های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می کند. این موضوع بدین معنی است که تمام دنیا از ازدواج یا جدایی و زمان و مکان و دلایل طلاق آن ها باخبر می  شوند. در مواردی که زندگی مشترک افراد مشهور مدت زمات بسیار کمی به طول می انجامد، این سر و صدا و جلب توجه بسیار بیشتر خواهد بود. 

  در ادامه مطلب با کوتاه ترین ازدواج های چهره های مشهور در تمام طول تاریخ آشنا شوید. 


  
 

17- جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) و کریس جود (Cris Judd): تنها 218 روز 

  

جنیفر لوپز در سال 2001 هنگام فیلمبرداری موزیک ویدیوی آهنگ «عشق هیچ هزینه ای ندارد» (Love Don’t Cost a Thing) با کریس جود،یکی از رقصندگان موزیک ویدیو، با وی آشنا شد. این دو یک سال نامزد بوده و سپس ازدواج کردند اما ازدواجشان تنها 218 روز دوام آورد. 

  جود معروفیت و توجه همگان را دلیل جدایی از جنیفر لوپز نمی دانست اما به نظر می رسد که این موضوع نقش مهمی در جدایی آن دو داشته است. وی در مصاحبه با مجله ی «آس ویکلی» ( Us Weekly) در سال 2014 در مورد رابطه اش با لوپز چنین گفت” می دانید خیلی سخت است. حریم شخصی شما نقض می شود. دیگر نمی توانید یک شخص عادی باشید. عروسی ما مثل یک سیرک بود. فکر می کنم چند نفر که می خواستند به ما نزدیک بشوند دستگیر شدند. در واقع ما همه جا حضور داشتیم”.


  

 

16- الیزابت تیلور (Elizabeth Taylor) و کنراد نیکی هیلتون (Conrad "Nicky” Hilton): تنها 205 روز 

   تیلور در زمان ازدواج با کنراد هیلتون تنها 18 سال سن داشت و قبل از آن که به سن 19 سالگی برسد ازدواج اول او به پایان رسید. در زندگی نامه خود که در سال 1965 منتشر شد، تیلور گفته است که در واقع زندگی مشترک آن ها بعد از آن که از ماه عسل دو هفته ای خود به خانه بازگشتند عملا به پایان رسیده بود. زمانی که جدایی آن ها قطعی شد تنها 205 روز از زمان ازدواج آن ها می گذشت. تیلور در کتاب خود چنین نوشته است: "ماه عسل ما در اروپا دو هفته به طول انجامید. بهتر است اینطور بگویم که زندگی ما فقط دو هفته بود و بعد از آن سرخوردگی و یأس به زندگی ما آمد”. 


  
 

15-درو بَریمور (Drew Barrymore) و تام گرین (Tom Green): تنها 163 روز 

 تام گرین، مجری برنامه ی ام تی وی (MTV) و درو بریمور بازیگر مشهور در سال 2001با هم ازدواج کردند. 5 ماه بعد از آن گرین درخواست طلاق داد. در سال 2014 گرین با حضور در برنامه اُپرا وینفری اعلام کرد که او و همسر سابقش دیگر ارتباطی با هم ندارند. او گفت: "سال های زیادی است که با او حرف نزده ام. از اینکه اوضاع زندگی او خوب است خوشحالم. واقعاً خوشحالم که می بینم همه چیز برای او خوب پیش رفته است”. 


  
 

14- چَد مایکل مورَی (Chad Michael Murray) و سوفیا بوش (Sophia Bush): تنها 163 روز 

  

این دو بازیگر فیلم های درام نوجوانانه در آوریل سال 2005 در یک مراسم در مالیبو با هم پیمان زن و شوهری بستند. آن ها 5 ماه بعد به طور رسمی از هم جدا شدند و سوفیا برای طلاق درخواست داده بود. بعد از آن که درخواست طلاق سوفیا از سوی دادگاه رد شد آن ها مجبور شدند که تا دسامبر 2006 صبر کنند تا باطلاق آن ها رسماً موافقت شود. 

  هنگامی که سوفیا در سال 2014 در برنامه «تماشا کن چه اتفاقی به صورت زنده می افتد» (Watch What Happens Live) حضور یافت در مورد روابط کاری فوق العاده خود با مورَی صحبت کرد. وی به اندی کوهن مجری برنامه چنین گفت: "ما دو نوجوان ساده دل بودیم که هیچ چیزی از این رابطه نمی دانستیم و دیده بودیم که برخی دیگر از همبازی ها نیز این اشتباه را مرتکب شده بودند”. 


  
 

13- رنی زلوگر (Renee Zellweger) و کِنی چِسنی (Kenny Chesney):تنها 128 روز 

  

زمانی که زلوگر و چسنی جدایی و تصمیمشان برای پایان دادن به ازدواج 4 ماهه خود را اعلام کردند همه بر این باور بودند که تمایلات جنسی چسنی که یک خواننده مشهور سبک کانتری به شمار می رفت در این تصمیم دخیل بوده است. در 15 سپتامبر سال 2005 زلوگر درخواست طلاق داد و در آن علت درخواست جدایی خود را «فریبکاری» اعلام کرده بود. این موضوع انعکاس زیادی در میان رسانه ها داشت اما بعد از 10 سال وی عنوان می کند که چیزی از آن قضیه را به یاد ندارد. 

  زلوگر در یک مصاحبه در سال 2015 عنوان کرد:” چیزی یادم نمی آید. موضوع خیلی بزرگی است که کمتر کسی ممکن است آن را فراموش  کند، اینطور نیست؟! این موضوع خیلی برایم سخت بود. برایم سخت بود که مردم آنقدر بی رحم باشند و یک نفر را با تحقیر همجنس باز صدا  بزنند که نتایج بدی هم در پی داشت. البته مشکل بزرگ تر اینجا بود که چرا یک نفر باید کاری بکند که چنین حرفایی در مورد او زده شود”. 


  

12- پامِلا اندرسون (Pamela Anderson) و کید راک (Kid Rock): تنها 122 روز 

   اگر فکر می کنید دو نفر نمی توانند تا این حد با هم سازگار نباشند سخت در اشتباهید. اگر چه ازدواج این دو در ظاهر و تئوری بسیار مناسب به نظر می رسید اما به نظر کید راک این موضوع دقیقا برعکس بوده است. این دو در تابستان سال 2006 روی یک کشتی تفریحی با هم ازدواج کردند و قبل از این که مدت زمان زیادی از ازدواجشان بگذرد درخواست طلاق دادند. زمانی که از کید راک سوال شد که آیا هنوز با اندرسون در ارتباط است وی چنین جواب داد: "در واقع نه! اگر جایی او را ببینم به او سلام می کنم اما سعی می کنم جایی نروم که اون او نیز آن جا حضور داشته باشد. من به اجاق گاز دست زدم و اجاق گاز دست مرا سوزاند. فکر می کنم دیگر هیچوقت دست به اجاق گاز نخوهم زد”. 


  
 

 11- بردلی کوپر (Bradley Cooper) و جنیفر اسپوزیتو (Jennifer Esposito): تنها 122 روز 

   بردلی کوپر و جنیفر اسپوزیتو، بازیگر فیلم «خون آبی ها» (Blue Bloods) در دسامبر سال 2006 با هم ازدواج کردند و تنها 4 ماه بعد و در ماه می از هم جدا شدند. به گفته ی کوپر این جدایی با رضایت هر دو طرف انجام گرفت. کوپر در مصاحبه با برنامه ی ایکس ام هاوارد استرن (Howard Stern’s XM show) چنین گفت: ” آن قضیه فقط یک اتفاق بود. موضوع خوب این است که ما هر دو با آن کنار آمدیم و آن را درک کردیم … بعضی وقت ها فقط باید درک کنید”. 


  

 10- لیزا ماری پرسلی (Lisa Marie Presley) و نیکولاس کیج (Nicolas Cage): تنها 107 روز 

  

لیزا که تنها فرزند الویس پریسلی (Elvis Presley) نیز به شمار می رود در سال 2002 و در بیست و پنجمین سالگرد درگذشت پدرش به برنده جایزه اسکار جواب مثبت داد. آن ها تنها سه ماه بعد از هم جدا شدند و تاکنون هیچ کدام چیزی در مورد علت جدایی شان بروز نداده است. کیج در یکی از مصاحبه های خود گفت: "من در مورد ازدواجم صحبت نکردم و قصد هم ندارم در مورد طلاقم حرف بزنم”. 

  پرسلی در مصاحبه با شبکه ی سی ان ان در این مورد چنین گفت:” من از این موضوع ناراحتم اما ما نباید از اول با هم ازدواج می کردیم”. 


  

9- نیکی هیلتون (Nicky Hilton) و تاد اندرو مَیستر (Todd Andrew Meister): تنها 85 روز 

  

میستر در سال 2004 در لاس وگاس با نیکی هیلتون ازدواج کرد. این دو در ماه آکوست سال 2004 در ساهت 2:30 دقیقه ی صبح ازدواجشان را رسمی کردند. پاریس هیلتون به عنوان ساقدوش عروس و جف بیچر نیز به عنوان ساقدوش داماد در این مراسم شرکت داشتند، اما هیچکدام نمی توانستند حدس بزنند که به زودی چه اتفاقی خواهد افتاد. 

  این زوج بعد از کمتراز 3 ماه تصمیم به جدایی گرفتند. 


  

8- کیم کارداشیان (Kim Kardashian) و کریس هامفریز (Kris Humphries): تنها 72 روز 

  

عروسی و جدایی این دو یکی از جنجالی ترین و پر حاشیه ترین اتفاقاتی بود که در رسانه ها بازتاب زیادی داشت. در ماه می سال 2011 کریس هامفریز، بازیکن بسکتبال ان بی ای، از او درخواست ازدواج کرد به وی جواب مثبت داد. این دو در ماه آگوست با هم ازدواج کردند اما قبل از مراسم هالووین از هم طلاق گرفتند. برخی بر این باورند که ازدواج آن ها مصلحتی و نقشه ای برای جلب توجه عمومی و نوعی تبلیغ بوده است اما هر دو طرف این موضوع رارد کرده اند. 

  کیم کارداشیان در یکی از مصاحبه های خود چنین گفت:” مهم تر و بیشتر از همه من برای عشق ازدواج کردم. اصلا باورم نمی شود که باید از این موضوع دفاع کنم. من هیچ وقت چنین زمان زیادی را برای یک نمایش مسخره تلف نمی کنم”. 


  
 

7- پاملا اندرسون (Pamela Anderson) و ریک سالومون (Rick Salomon): تنها 60 روز 

   ازدواج اندرسون با کید راک بسیار کوتاه بود اما دوران زندگی وی با ریک سالومون بسیار زودتر از ازدواج قبلی به پایان رسید. اندرسون برای بار اول در اکتبر سال 2007 در لاس وگاس با  سالومون ازدواج کرد اما بعد از تنها دو ماه و در 14 دسامبر همان سال درخواست طلاق داد. اولین طلاق آن ها به اندازه طلاق دوم شان پر سر و صدا نبود. در دادگاه این دو حرف های تند و اتهامات شدیدی را متوجه طرف مقابل کردند. آن ها بعد از پایان دفاعیتشان چنین گفتند:” طلاق هایی که به صورت علنی انجام می گیرند ممکن است با چنین حرف های تند و اتهاماتی همراه باشد. ما از خانواده ها و دوستانمان به خاطر هر ناراحتی و رنجشی که از جانب ما به آن ها وارد شده معذرت خواهی می کنیم. ما به توافق دوستانه ای رسیدیم. حساسیت های خانوادگی و شخصی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنیم و ما از اظهارات نسنجیده ای که داشتیم پشیمانیم. ما بهترین آرزوها را برای همدیگر و خانواده هایمان داریم”.


  

 

6- درو بَریمور (Drew Barrymore) و جرِمی توماس (Jeremy Thomas): تنها 39 روز 

  

اندرسون تنها سلبریتی نیست که اسمش دو بار در این لیست آمده است. بریمور نیز بیش از یک بار تجربه ی ازدواج های کوتاه مدت را دارد. در مارس سال 1994، زمانی که بریمور تنها 19 سال سن داشت با یک کافه دار به نام جرمی توماس ازدواج کرد و تنها دو ماه بعد درخواست طلاق داد. 

  بریمور در کتاب اخیر خود با نام «گل وحشی» (Wildflower) ترجیح داده است که از ازدواج های نافرجام خود سخنی نگوید زیرا کتابش را یک نامه ی عاشقانه به فرزندانش می داند. وی در این باره گفت: "لازم نیست آن ها چیزی در مورد مسائل زناشویی من بدانند”. 


  
 

5- اثل مرمان (Ethel Merman ) و ارنست بورگنین (Ernest Borgnine): تنها 32 روز 

   مرمان و ارنست بورگنین بازیگر برنده جایزه اسکار در سال 1946 با هم پیمان زناشویی بستند. اما ازدواج آن ها تنها 32 روز دوام داشت و دلیل اصلی این جدایی نیز اخلاق شناخته شده و ناسازگاری بورگنین بود. اما بر اساس گزارش روزنامه ی دیلی میل (Daily Mail) بورگنین هیچ احساس بدی نسبت به همسر سابق نداشت. وی در این مورد چنین گفته بود:” من با یک زن دوست داشتنی که ستاره بود ازدواج کرده بودم. من برای 32 روز با او زندگی کردم و همین مدت به نظرم کافی بود”. 


  

4- اَلی لَندری (Ali Landry) و ماریو لوپز (Mario Lopez): تنها 18 روز 

   در آوریل سال 2004 در حالی که می دانست ماریو تنها چند روز قبل با زن دیگری بوده است به درخواست ازدواج وی جواب مثبت داد. اما خیلی زود لندری دریافت که لوپز به او خیانت کرده است. 18 روز بعد از رد و بدل کردن حلقه ها، لندری درخواست طلاق داد. لوپز در مصاحبه ای با هاوارد استرن در این باره چنین گفت:” در آن زمان من آمادگی لازم برای مصالحه را نداشتم. من به اندازه کافی برای دانستن این که چطور از پس این مشکل بربیایم مرد نبودم”. 


  
 

3- چِر (Cher) و گرِگ آلمَن (Gregg Allman): تنها 9 روز 

   چِر بلافاصله بعد از نهایی شدن جدایی اش از ویح سونی (wih Sonny) در لاس وگاس به درخواست ازدواج آلمن جواب مثبت داد. در 9 جولای سال 1975، تنها 9 روز بعد، چر برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد. بعد از این که شایعه شد که چر به خاطر زیاده روی آلمن در مصرف مشروبات الکلی درخواست طلاق داده است وی در جواب سوال یکی از خبرنگاران در مورد دوران زندگی کوتاهش با آلمن چنین گفت:” من همیشه اعتقاد داشته ام که انسان هر وقت فهمید اشتباه کرده است باید سریعاً به اشتباه خودش اعتراف کند”. 


  
 

2- کارمن الکترا (Carmen Electra) و دنیس رودمن (Dennis Rodman): تنها 9 روز   


 در 14 نوامبر سال 1998 و تنها بعد از 9 روز ازدواج با الکترا، رودمن برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد و ادعا نمود که در زمان مراسم عقد مست بوده است. با این وجود طلاق آن ها یک سال بعد به طور رسمی اعلام شد. الکترا در برنامه اپرا وینفری در سال 2014 چنین گفت: ” رابطه ی ما خیلی پرشور بود. هر وقت رابطه ی ما خوب بود واقعاً فوق العاده بود و هر وقت رابطه ی ما بد می شد وحشتناک بود. خیلی سریع اتفاق افتاد. یکباره اتفاق افتاد و من بلافاصله بعد از آن اتفاق را به یاد دارم که گفتیم: وای خدای من! چه کاری کردیم ما؟!”. 


  

1- بریتنی اسپیرز (Britney Spears) و جیسون الکساندر (Jason Alexander): تنها 55 ساعت 

  ازدواج رکورد شکن این دو تنها 55 ساعت بعد از اعلام رسمی دوام داشت. بعد از این که اسپیرز و الکساندر در آغاز سال 2004 با هم قرار ازدواج کذاشتند بریتنی با دوست دوران کودکی خود ازدواج کرد. اما ساعاتی بعد قاضی حکم طلاق این دو را صادر کرد. بریتنی در یک مصاحبه در مورد این ازدواج عجیب چنین گفت: "من آن زمان احمق بودم، کله شق بودم و مسئولیت کاری که انجام می دادم را قبول نمی کردم”. 


  


 منبع: روزیاتو 


  


 انتهای پیام/
باشگاه خبرنگاران ترامپ چند میلیون دلار برای اغتشاشات اخیر در ایران هزینه کرد؟ Sat Jan 20 08:21:52 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ثبت نام بیشاز 300 نامزد انتخابات در نهاوند Fri Mar 24 17:49:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جلسه محرمانه شورای امنیت رژیم پهلوی در 11 بهمن/وقتی بختیار از امام تعریف می‌کند +فیلم Thu Feb 01 12:13:44 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در اسلام آباد غرب Sat Feb 18 21:12:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی یکشنبه 1دی به افق ارومیه Sun Feb 19 09:33:17 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پیش بینی هوای استان قزوین در بیست و پنجم آذر Sat Dec 16 08:14:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راهیابی تیم بسکتبال بانوان پیام نور به المپیاد دانشجویی Thu Feb 16 19:01:29 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 16 مرداد، آغاز محدودیت‌های ترافیکی در هر سه محور اصلی مازندران Mon Aug 07 08:19:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افزایش بدهی های عمومی جهان به بیش از 217 هزار میلیارد دلار Fri Jun 30 18:28:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یکی از مشکلات فرا روی مدیریت کشور تصمیماتی است که فاقد ثبات است Fri Jul 13 13:23:07 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران غرق شدن پسر بجه 3ساله در استخر Wed Sep 20 13:16:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بیش از 300 غیرنظامی در «دیرالزور» سوریه توسط ائتلاف آمریکایی کشته شدند Mon Jan 01 12:55:12 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران امید به زندگی در سیاره سرخ زنده شد! +تصاویر Fri Mar 02 11:25:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران روغن شترمرغ با نام تجاری تکسو غیرقانونی است Mon Feb 27 10:37:17 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افزایش صادرات محصولات دام و طیور از کشور Mon Dec 25 10:58:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تقدیر معاونین وزیر بهداشت از اقدامات سپاه و ارتش در مناطق زلزله زده Sat Nov 18 17:21:34 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فرمانده آمریکایی: نظامیان ما در افغانستان مجاهدین واقعی هستند! Sat May 05 10:35:43 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران زلزله 4.7 ریشتری تازه کند در اردبیل را لرزاند Thu Jul 20 11:18:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اتصال 5 روستای پارس آباد به شبکه گاز استان اردبیل Tue Aug 29 09:47:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مذاکرات هیئت بانک مرکزی با مقامات بانکی عضو صندوق بین المللی پول Sun Apr 30 17:16:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی همدان پنج شنبه بیست و دوم تیر Thu Jul 13 04:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گرفتار شدن آمریکا در باتلاق رسوایی Thu Jun 01 10:18:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خوزستان در قاب تصویر Sat Sep 23 11:04:25 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سی‌ان‌بی‌سی: 40 شهر جذاب برای میلیاردرهای جهان+ فهرست Tue Oct 25 10:47:39 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران اعلام برنامه‌های تربیت بدنی در مدارس مازندران Tue Sep 26 06:54:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران موفقیت داوران خوزستانی در آزمون‌های داوری فدراسیون فوتبال Mon Jun 25 13:10:15 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سمنانی ها 190 ملیون تومان زکات فطریه پرداختند Mon Jul 31 13:21:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جهانبخش: می توانیم مانند پاری سن ژرمن شگفتی ساز باشیم Thu Feb 16 13:32:40 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سارق امکان خصوصی نجف آباد دستگیر شد Tue May 30 21:50:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 8 کشته و 58 مجروح در سوانح جاده ای همدان Sat Mar 25 12:27:15 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تکذیب خبر خودکشی در مناطق زلزله زده Tue Dec 26 11:28:07 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دانش‌آموزان در ترویج مشارکت در انتخابات نقش موثری دارند Wed Apr 19 13:02:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مخالف 100 درصد خداحافظی ترکی هستم/تصمیم ترکی رسمی نیست Tue Jan 03 23:58:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ازصدور کارت ملی هوشمند در کمتر از 15 روز تا معرفی شهردار زنجان تا چندروزآینده Mon Sep 04 09:36:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وجود240 مدرسه زیر سه دانش آموز در کرمان Tue May 02 13:43:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وقتی حجت الاسلام پناهیان از یک بازی رایانه‌ای درس می‌گیرد + فیلم Wed Jul 04 21:14:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران زادمهر:مجموعه باشگاه پرسپولیس در موفقیت ها سهیم هستند Thu Aug 03 23:19:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تزریق واکسن هپاتیت" ب" به اهداکنندگان خون Thu Sep 07 16:26:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایان خط سارق کیف قاپ در آمل Wed Aug 16 17:00:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران عکس‌های تکان دهنده ودلخراش از قربانیان جنایات داعش Thu Oct 05 11:21:29 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: اسد آینده بلندمدتی در سوریه ندارد Fri Jul 21 05:35:46 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نگاهی به طبیعت زیبا و سرسبز "ماسوله" + فیلم Sun Jul 15 17:14:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آمادگی کامل آذربایجان غربی برای برگزاری مسابقات کشوری دوچرخه سواری کریتریوم Fri Apr 27 13:10:38 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حقایق جالب و باورنکردنی که شگفت زده تان می‌‎کند+ تصاویر Wed Jan 31 08:00:04 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران روسیه: 98 درصد از اراضی تحت تصرف داعش در سوریه آزاد شد Fri Nov 24 03:48:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تکذیب پیوستن حسین پاپی به فجر Sun Jul 02 16:43:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ادعای مقام صهیونیست: توانستیم جلوی فعالیت ایران در سوریه را بگیریم Wed Jan 31 09:51:10 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران چاپ کتاب واژگان و اصطلاحات زبان باستانی مردم آران و بیدگل Sun May 13 18:56:57 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نجات 209 نفر در سیلاب خراسان جنوبی/ جستجو برای تنها مفقودی ادامه دارد Tue May 15 09:56:36 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران داخل گرانترین رستوران‌ دنیا چخبر است؟/ 15 هزار دلار برای یک وعده شام+تصاویر Mon Jan 30 22:00:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پدرکشی با تبر در بهشهر Thu Jan 18 11:47:36 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کمک بیش از 2 میلیاردتومانی جویباری‌ها به مددجویان Sun May 13 15:02:26 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بهره برداری از طرح آبرسانی در بشاگرد Sun Feb 04 08:34:55 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دولت دوازدهم به وعده‌های انتخاباتی خود رجوع کند/ میانگین سنی دولت دوازدهم، نشانی از عزم جدی دولت در جذب نخبگان جوان ندارد Wed May 02 11:12:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نشست رسانه‌ای چهار فیلم کوتاه جشنواره فجر 36 برگزار شد Sun Feb 04 00:57:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تورپین داور بازی عربستان - اوروگوئه شد Mon Jun 18 20:44:07 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران زیر ساخت‌های سرمایه گذاری در ارومیه فراهم می‌شود Sat Jun 30 08:23:49 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران احداث واحدهای صنعتی و تولیدی جدید در اردبیل Tue Apr 17 16:21:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 31تیرماه،آخرین مهلت ارائه اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری Sat Jul 08 20:50:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران عرضه‌های اولیه در بازار سهام، فردا از سر گرفته می‌شود Tue Jan 16 14:32:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پیش بینی هوای شنبه بیست و هفتم آبان Sat Nov 18 08:21:48 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ثروت آفرینی با کشت گیاهان داروئی Sat Sep 02 14:57:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سومین کنگره ملی سرباز صلح ایران Thu Jul 06 16:35:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه های سیمای مرکز اردبیل سه شنبه 22 خرداد ماه Tue Jun 12 10:28:17 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بررسی علائم بلوغ دیررس در کودکان Fri Jan 12 09:36:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران یرکوویچ: شخصیت ویژه ای برای سیاه جامگان می سازم/ جایگاهی تک رقمی در لیگ می خواهیم Wed Jul 12 13:51:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خوزستان لرزید Wed Jan 03 10:24:30 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توصیه‌های هواشناسی کشاورزی Thu Jun 21 16:20:05 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تعطیل کردن 7 مسجد و اخراج شماری از امامان جماعت در اتریش Fri Jun 08 12:47:57 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حمایت از توسعه تعاونی‌های صنعتی در فارس Wed Jun 20 22:41:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مرگ بیش از 100 نفر در کمپ پناهجویان مالزی در دو سال گذشته Thu Mar 30 12:12:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تاکید بر تامین امنیت گردشگران Sun Jun 25 14:26:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تیک خوانده شدن پیام‌ها به اسکایپ اضافه شد Sun Jul 08 13:09:53 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران هنرنمایی فوق العاده دارکوب شما را حیرت زده می‌کند +فیلم Mon Dec 25 05:01:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تعداد کشته‌های زلزله کرمانشاه به 483 تن رسید + اسامی Sun Nov 26 14:02:38 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران امضا میثاق نامه با شهدا به دست مسئولان و دانش‌آموزان دیری Thu Feb 01 23:05:19 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران واحد تولیدی غیر استاندارد محصولاتش به بازار نرسید Thu Jul 06 19:07:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یاوه‌‎گویی جدید هیلی: آمریکا رفتار بی‌ثبات کننده و خطرناک ایران را تحمل نمی‌کند Sat Jan 13 08:11:36 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جمع آوری قلیان های سرطانزا در گلستان Sat Sep 02 16:00:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بررسی دو فوریتی طرح انعقاد پیمان های دو جانبه و چند جانبه پولی در صحن مجلس Thu Nov 16 05:25:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران همایش بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی Wed Jun 20 15:32:36 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مطمئن‌ترین راه مقابله با کم آبی خراسان جنوبی ساخت تصفیه خانه در سواحل چابهار است Fri Apr 27 14:23:51 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران موفقیت تیم فوتسال منتظران ظهور یزد در مسابقات جام فجر Mon Feb 12 14:33:18 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اعزام تیم تکواندو سیستان و بلوچستان به رقابت‌های قهرمانی کشور Mon Dec 18 10:37:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دونده کم‌بینای اصفهانی 3 نشان طلای پاراآسیایی را بر گردن آویخت Sun Dec 17 11:39:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ثبات اقتصادی و شفافیت مالی برای گسترش همکاری های بانکی با کشورهای اروپایی فراهم شده است Sat Apr 29 09:26:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران عباس کیارستمی در دانشکده هنرهای زیبا در سال 50 +عکس Mon Mar 27 00:01:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای خط ریلی بوشهر پروژه راه‌آهن شیراز را از بن‌بست خارج می‌کند Sat Dec 16 10:03:09 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عروس و دامادی که خواستار قطع دست دانشجوی دکترای معماری شدند + عکس Wed Oct 25 21:44:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای طرح روستای بدون بیکار در لرستان Wed Jan 10 22:55:14 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران  لایحه بودجه 97 تقدیم مجلس شورای اسلامی شد+ متن بودجه Sun Dec 10 09:53:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مسئولان در راهپیمایی روز قدس چه گفتند؟ Fri Jun 23 11:51:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پروازها بر اساس ساعت رسمی کشور انجام می شود Tue Mar 21 13:09:27 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران غوطه ور شدن بردسیر در سیل + فیلم Tue Feb 21 10:49:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خوزستان میزبان، رقابت های کنگ فو کشوری Wed Feb 22 11:21:38 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دستور فوری وزیر بهداشت برای حل کمبودهای بهداشتی و درمانی کوهبنان Tue Dec 26 18:41:38 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تبیین و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل Mon Oct 24 08:42:36 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان Mon Jan 22 08:02:22 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران رانندگی دیوانه‌وار هندی‌ها روی دیوار مرگ! +تصاویر Mon May 28 13:43:54 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ارسال 48 درصد پرونده‌های ورودی محاکم به شوراهای حل اختلاف Sun Feb 19 11:13:43 IRST 2017
خرداد نیوز ریزش ساختمان 3 طبقه در خیابان شریعتی با 3 مفقود Mon Feb 20 19:15:46 IRST 2017
پارس نیوز آقای گل دسته یک محروم شد  Sun Mar 05 10:27:49 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 100 هزار خانواده در کرمان مستمری‌بگیر تامین اجتماعی هستند Tue Oct 10 18:54:43 IRST 2017
میزان تظاهرات علیه ترامپ به دیگر کشورها کشیده شد/تجمع 300 نفر در برلین در مقابل سفارت آمریکا Sun Nov 13 08:30:40 IRST 2016
بهار نیوز ایرباس و لغو قرارداد فروش هواپیما به ایران Sat May 12 10:18:07 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فراخوان عمومی مزایده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد Wed Jun 13 10:37:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شکست نماینده فوتسال فارس مقابل میهمان خود Tue Feb 28 22:59:59 IRST 2017
جام جم آنلاین رئیسی: فقر زیبنده نظام اسلامی نیست Tue Aug 29 18:07:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دعا و درخواست از خدا بلا را برمی‌گرداند/ فرق قضا با مقدرات Tue Apr 18 12:10:05 IRDT 2017
ایران آنلاین استقرار یکهزار و 300 روستای مازندران در داخل جنگل Fri Mar 03 18:03:48 IRST 2017
عصر ایران ریشه‌ اعتراضات باید تحلیل دقیقی شود/صرف اشاره به عوامل خارجی و زمینه داخلی کفایت نمی‌کند Fri Jan 19 10:28:14 IRST 2018
ماد رسانه ایرانیان 9 دقیقه فرصت برای شماره 90 پرسپولیس Thu Jul 27 22:58:39 IRDT 2017
صراط عکس/ تبریک برانکو به مناسبت عید فطر Mon Jun 26 12:41:18 IRDT 2017
بی باک نیوز اخذ پروانه نقش فرهنگی برای کانال های تلگرامی Thu Jan 26 15:16:01 IRST 2017
اقتصاد آنلاین آینده بانک صادرات در بازار سرمایه +فیلم Sun Jun 10 16:41:36 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم رشد 2.6 درصدی شاخص فرابورس در هفته گذشته Fri May 18 17:21:03 IRDT 2018
فرهنگ نیوز نتایج اولیه از رأی مثبت مردم ترکیه به تغییر قانون اساسی حکایت دارد Sun Apr 16 20:13:00 IRDT 2017
اطلاعات خط ارتباطی مردم با اطلاعات Wed Jan 31 18:56:48 IRST 2018
روزنامه ایران جسور و تفکر برانگیز Wed Feb 14 00:00:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر 40 درصد اراضی شالیزاری شهرستان رودسر شخم زمستانه شد Sun Feb 18 10:56:57 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تساوی پرسپولیس برابر لخویا در نیمه اول Tue May 23 20:18:24 IRDT 2017
آفتاب نشست شورای حکام آژانس و بررسی گزارش مثبت آمانو درباره اجرای برجام در ایران Mon Mar 06 13:36:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر وزیر بهداشت وارد ری شد Thu Apr 26 10:13:53 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی لیگ وزنه برداری/نفرات برتر چهار وزن نخست مشخص شدند Thu Feb 23 22:15:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیغام جدید آمریکا به حزب‌الله برای آزادسازی متوسلیان Mon Jul 11 15:16:00 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا توقیف کیهان عجولانه و اشتباه بود/ دولت باید از رسانه های حامی حقوق مردم مظلوم حمایت کند Mon Nov 13 11:51:55 IRST 2017
خبرگزاری حوزه جامعه مدرسین حوزه قبلا نسبت به به تصویب سند 2030 هشدار داده بود Sun May 14 17:18:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز قیمت طلا کاهش یافت Fri Mar 10 16:12:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم مذهبی قره کلیسا ،21تیر Tue Jul 10 16:13:33 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اخلاق در جامعه حاکم شود Sun Feb 19 10:02:10 IRST 2017
آریا پایان ساخت بزرگ‌ترین پروژه مذهبی جهان تشیع Mon Jul 24 15:12:19 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن 2 طرح در نجف و کربلا در حال اجراست Wed Jan 31 09:42:17 IRST 2018
مشرق نیوز تصاویر هوایی از واژگونی قطار در ترکیه Tue Jul 10 15:10:00 IRDT 2018
پول نیوز رشد نرخ دلار و 33 ارز مبادله ای در 23 دی ماه Sat Jan 13 11:17:19 IRST 2018
خبرگزاری فارس وزیر آلمانی: اردوغان با صحبت‌هایش به همگرایی در آلمان آسیب وارد می‌کند Sun Mar 26 13:13:00 IRDT 2017
افق نیوز یارانه بهمن پنجشنبه واریز می‌شود Mon Feb 12 14:00:40 IRST 2018
پایگاه خبری الف وکیل احمدی نژاد: از فیاض شجاعی به اتهام افترا و نشر اکاذیب شکایت می کنیم Wed Aug 09 15:00:47 IRDT 2017
فردا بسته‌بندی شیک تنباکوهای فاسد در جنوب تهران +تصاویر Sat Dec 23 09:32:42 IRST 2017
ورزش 3 ستاره موناکو با قرارداد قرضی به عربستان می آید/ فالکائو با دو میلیون یورو در تور الهلال Wed Apr 25 09:18:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم درخواست امنیتی باشگاه عربستانی از ترس هواداران خشمگین Tue Apr 04 11:25:19 IRDT 2017
ایران آنلاین انتقال آب شیرین به « کویت» صحت ندارد Sun Jul 01 15:38:54 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر فراگیری پویش کالای استاندارد ایرانی میخرم در استان یزد Tue Aug 08 11:00:06 IRDT 2017
نامه نیوز وقوع برف و کولاک در 5 استان کشور Sun Mar 12 09:58:52 IRST 2017
جوان آنلاین شرط ثبت‌نام زود هنگام برخی مدارس غیر دولتی Mon Apr 09 09:04:32 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر در برنامه ششم توسعه سهم مشارکت زنان به 30 درصد افزایش پیدا می‌کند Mon Aug 21 12:53:28 IRDT 2017
روزنامه کیهان قیمت سکه و ارز Mon May 08 21:36:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران «تلنگری برای بز نبودن یا گرگ نبودن» Tue Apr 25 10:00:09 IRDT 2017
عصر ایران آسمان شب از داخل کابین خلبان (عکس) Sat Jan 06 10:11:21 IRST 2018
9دی روحانی: توطئه گران را علنی دار بزنید تا تأثیر بیشتری کند Sat May 13 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روحانی: حق مسلم هسته ای ملت توسط هنرمندان دیپلماسی کشورمان در ابعاد بین المللی تثبیت شد Sun Apr 09 23:08:00 IRDT 2017
عصر ایران انتقاد روحانی از موافقان فیلتر تلگرام: تو راحت خوابیدی 40 میلیون نفر گرفتار بودند،100 هزار نفر شغل شان را از دست دادند (فیلم) Mon Jan 08 15:25:37 IRST 2018
میزان گاز گرفتگی 2 نفر را به کام مرگ برد Mon Mar 26 11:59:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر زخمی شدن پنج مامور پلیس بر اثر انفجار بمب در بحرین Mon Feb 27 09:27:51 IRST 2017
صراط عقب‌نشینی ترامپ از لایحه جنجالی بیمه درمانی Sat Mar 25 09:41:06 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کمیسیون نظارت بر تبلیغات درباره مناظره‌ها تجدید نظر می کند Fri Apr 21 15:25:24 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بیانیه وزارت علوم در خصوص چارچوب اقدام آموزش 2030 Wed May 31 13:03:09 IRDT 2017
میزان مقامات آمریکایی از رفتارهای «نسنجیده» ولیعهد عربستان سعودی ابراز نگرانی کردند Thu Nov 16 05:27:30 IRST 2017
ایران آنلاین بزودی تحول تازه در تئاتر شهر رخ خواهد داد Fri Jan 27 12:32:42 IRST 2017
خبرگزاری مهر بازگشت میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به ایران Fri Apr 27 13:14:19 IRDT 2018
جوان آنلاین بگذرد این روزگار تلخ‌تر از زهر Wed Jan 25 22:00:03 IRST 2017
جوان آنلاین بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمان و رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران/ آسیب دیدگی منازل مسکونی بیش از 200 خانواده ایثارگر/ جبران خسارت تاسقف 35 میلیون تومان Fri Jan 05 14:48:08 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خطر خشکسالی در افغانستان Mon Apr 23 19:28:59 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا کشف 5 تن و 190 کیلو گرم انواع مواد مخدر در آذربایجان غربی Tue Aug 15 14:36:13 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا « ترک های زندگی »/تصاویر Wed Dec 13 09:57:33 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیت الله عیسی قاسم برای انجام عمل جراحی به بیمارستان منتقل می شود Wed Jan 31 14:39:00 IRST 2018
انصاف واکنش اتحادیه اروپا به بیانیه‌ی شب گذشته‌ی ترامپ Sat Jan 13 10:47:06 IRST 2018
آنا جزئیات 5 فیلم رفع‌ توقیف‌شده/ 2 فیلم درباره‌ فتنه 88 تا شوخی‌با روحانیت Sat Sep 16 18:48:31 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور جوانان در آئین اعتکاف موجب تثبیت دیانت آنان می شود Fri Apr 07 02:42:00 IRDT 2017
ساعت24 حمله همه جانبه پرسپولیسی ها به طارمی؛ او در حدی نیست که اعتراض کند / فوتبالش نصف محمدخانی و پیوس نیست! Wed Feb 15 11:26:40 IRST 2017
فردا محله «المعلمین» تلعفر هم آزاد شد +نقشه Fri Aug 25 15:54:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مضیف 120 ساله دزفول ثبت ملی می شود Sat May 19 10:49:45 IRDT 2018
جوان آنلاین توزیع ‍ 600 هزار اصله نهال طی هفته منابع طبیعی در استان ایلام Tue Feb 27 13:58:34 IRST 2018
فردا پیام تسلیت حزب همبستگی ایران اسلامی در پی حادثه پلاسکو Sun Jan 22 15:16:16 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تناقض گویی‌های چندباره روحانی در مورد توافق هسته ای/ نقش برجام در زندگی مردم دقیقا چه بود؟ Sun Apr 22 09:52:55 IRDT 2018
جماران فروش فوری خودروی رنو کپچر 2017 + قیمت جدید Mon Nov 20 10:15:39 IRST 2017
نامه نیوز کمدین معروف پدر شد/عکس Wed Jun 27 15:56:55 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه ماجرای دختری که در بهترین دانشگاه انگلستان قبول شد؛ اما حوزه علمیه را انتخاب کرد Fri May 04 01:20:00 IRDT 2018
سیتنا شایعات درباره وخامت حال شجریان Fri Feb 16 20:15:59 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ابتکار: کار در عرصه محیط زیست نیازمند مدیران با درایت است Mon Apr 03 16:23:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برپایی بخش «شبیه‌خوانی» برای احیای برخی مجالس Sun Jul 23 17:22:40 IRDT 2017
سلامت نیوز سایت‌های فروش دارو و داروهای قاچاق همچنان قربانی می‌گیرند Tue May 08 12:09:00 IRDT 2018
پولی مالی طرح سرباز وطن بانک سپه تشریح شد Sat Dec 09 12:53:00 IRST 2017
بی باک نیوز واکنش شاهرودی به تمدید 5 ساله با برانکو Sun Apr 16 15:18:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف مهدی طارمی در راه باشگاه الغرافه قطر Mon Jul 10 08:26:48 IRDT 2017
بهار نیوز اتفاق هولناک برای 4 دانش‌‌آموز دختر Sun Mar 05 12:23:00 IRST 2017
برنا آرمیتا صادقیان تیرانداز نوجوان ایلامی طلائی شد Tue Mar 14 16:25:00 IRST 2017
برنا طرح تقویت بسیج مستضعفین اصلاح شد Wed Nov 15 10:18:40 IRST 2017
خبرگزاری حوزه مسابقات حفظ قرآن طلاب در تکاب برگزار می شود Sat Jan 28 18:37:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشته و مجروح شدن پانزده تن از مزدوران سعودی در نهم یمن Fri Jan 27 23:16:58 IRST 2017
اتاق خبر24 بازنشستگی خودخواسته بسیاری از مدیران اجرایی در اواخر سال قبل؛ ضرر 700 میلیونی در سال جاری Sun Apr 15 09:28:00 IRDT 2018
فردا قرص جلوگیری از بارداری باعث نازایی می‌شود؟ Tue Sep 26 15:16:01 IRST 2017
شیعه نیوز وقوع حمله انتحاری در قندهار افغانستان Sun Jun 04 13:22:40 IRDT 2017
ایلنا اردوغان: چیزی تا پایان عملیات عفرین باقی نمانده است Sat Feb 03 15:07:41 IRST 2018
بی باک نیوز پهپاد خوراکی - تا به حال پهپاد خورده اید؟ Thu Apr 13 02:40:01 IRDT 2017
نامه نیوز جزییات قرارداد توتال با ایران Sun Jul 02 16:58:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ذوالفقارنسب: استراتژی کادر فنی تیم ملی مقابل اسپانیا صحیح نبود/ نمی‌شود 90 دقیقه اتوبوسی دفاع کرد Thu Jun 21 00:44:32 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازخوانی سخنان رهبری درباره کارگران/امنیت شغلی تامین شد؟ Fri Apr 21 11:33:15 IRDT 2017
تهران پرس ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از فردا Thu Feb 22 10:04:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تردد خودروها در محورهای خروجی استان بوشهر افزایش یافت Sat Apr 01 14:57:15 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی المپیاد ورزشی مراکز حراست وزارت بهداشت در مشهد Thu Jan 26 20:00:00 IRST 2017