باشگاه خبرنگاران - Sat Mar 04 16:55:31 IRST 2017 نمایش خبر

کوتاه ترین ازدواج‌های چهره‌های مشهور/ازدواج دو ستاره‌ای که فقط 55 ساعت دوام آورد!

همه ی ما به اصطلاح “انسان های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می‌کند.

به گزارش 
گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همه ی ما به اصطلاح "انسان‌های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می کند. این موضوع بدین معنی است که تمام دنیا از ازدواج یا جدایی و زمان و مکان و دلایل طلاق آن ها باخبر می  شوند. در مواردی که زندگی مشترک افراد مشهور مدت زمات بسیار کمی به طول می انجامد، این سر و صدا و جلب توجه بسیار بیشتر خواهد بود. 

  در ادامه مطلب با کوتاه ترین ازدواج های چهره های مشهور در تمام طول تاریخ آشنا شوید. 


  
 

17- جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) و کریس جود (Cris Judd): تنها 218 روز 

  

جنیفر لوپز در سال 2001 هنگام فیلمبرداری موزیک ویدیوی آهنگ «عشق هیچ هزینه ای ندارد» (Love Don’t Cost a Thing) با کریس جود،یکی از رقصندگان موزیک ویدیو، با وی آشنا شد. این دو یک سال نامزد بوده و سپس ازدواج کردند اما ازدواجشان تنها 218 روز دوام آورد. 

  جود معروفیت و توجه همگان را دلیل جدایی از جنیفر لوپز نمی دانست اما به نظر می رسد که این موضوع نقش مهمی در جدایی آن دو داشته است. وی در مصاحبه با مجله ی «آس ویکلی» ( Us Weekly) در سال 2014 در مورد رابطه اش با لوپز چنین گفت” می دانید خیلی سخت است. حریم شخصی شما نقض می شود. دیگر نمی توانید یک شخص عادی باشید. عروسی ما مثل یک سیرک بود. فکر می کنم چند نفر که می خواستند به ما نزدیک بشوند دستگیر شدند. در واقع ما همه جا حضور داشتیم”.


  

 

16- الیزابت تیلور (Elizabeth Taylor) و کنراد نیکی هیلتون (Conrad "Nicky” Hilton): تنها 205 روز 

   تیلور در زمان ازدواج با کنراد هیلتون تنها 18 سال سن داشت و قبل از آن که به سن 19 سالگی برسد ازدواج اول او به پایان رسید. در زندگی نامه خود که در سال 1965 منتشر شد، تیلور گفته است که در واقع زندگی مشترک آن ها بعد از آن که از ماه عسل دو هفته ای خود به خانه بازگشتند عملا به پایان رسیده بود. زمانی که جدایی آن ها قطعی شد تنها 205 روز از زمان ازدواج آن ها می گذشت. تیلور در کتاب خود چنین نوشته است: "ماه عسل ما در اروپا دو هفته به طول انجامید. بهتر است اینطور بگویم که زندگی ما فقط دو هفته بود و بعد از آن سرخوردگی و یأس به زندگی ما آمد”. 


  
 

15-درو بَریمور (Drew Barrymore) و تام گرین (Tom Green): تنها 163 روز 

 تام گرین، مجری برنامه ی ام تی وی (MTV) و درو بریمور بازیگر مشهور در سال 2001با هم ازدواج کردند. 5 ماه بعد از آن گرین درخواست طلاق داد. در سال 2014 گرین با حضور در برنامه اُپرا وینفری اعلام کرد که او و همسر سابقش دیگر ارتباطی با هم ندارند. او گفت: "سال های زیادی است که با او حرف نزده ام. از اینکه اوضاع زندگی او خوب است خوشحالم. واقعاً خوشحالم که می بینم همه چیز برای او خوب پیش رفته است”. 


  
 

14- چَد مایکل مورَی (Chad Michael Murray) و سوفیا بوش (Sophia Bush): تنها 163 روز 

  

این دو بازیگر فیلم های درام نوجوانانه در آوریل سال 2005 در یک مراسم در مالیبو با هم پیمان زن و شوهری بستند. آن ها 5 ماه بعد به طور رسمی از هم جدا شدند و سوفیا برای طلاق درخواست داده بود. بعد از آن که درخواست طلاق سوفیا از سوی دادگاه رد شد آن ها مجبور شدند که تا دسامبر 2006 صبر کنند تا باطلاق آن ها رسماً موافقت شود. 

  هنگامی که سوفیا در سال 2014 در برنامه «تماشا کن چه اتفاقی به صورت زنده می افتد» (Watch What Happens Live) حضور یافت در مورد روابط کاری فوق العاده خود با مورَی صحبت کرد. وی به اندی کوهن مجری برنامه چنین گفت: "ما دو نوجوان ساده دل بودیم که هیچ چیزی از این رابطه نمی دانستیم و دیده بودیم که برخی دیگر از همبازی ها نیز این اشتباه را مرتکب شده بودند”. 


  
 

13- رنی زلوگر (Renee Zellweger) و کِنی چِسنی (Kenny Chesney):تنها 128 روز 

  

زمانی که زلوگر و چسنی جدایی و تصمیمشان برای پایان دادن به ازدواج 4 ماهه خود را اعلام کردند همه بر این باور بودند که تمایلات جنسی چسنی که یک خواننده مشهور سبک کانتری به شمار می رفت در این تصمیم دخیل بوده است. در 15 سپتامبر سال 2005 زلوگر درخواست طلاق داد و در آن علت درخواست جدایی خود را «فریبکاری» اعلام کرده بود. این موضوع انعکاس زیادی در میان رسانه ها داشت اما بعد از 10 سال وی عنوان می کند که چیزی از آن قضیه را به یاد ندارد. 

  زلوگر در یک مصاحبه در سال 2015 عنوان کرد:” چیزی یادم نمی آید. موضوع خیلی بزرگی است که کمتر کسی ممکن است آن را فراموش  کند، اینطور نیست؟! این موضوع خیلی برایم سخت بود. برایم سخت بود که مردم آنقدر بی رحم باشند و یک نفر را با تحقیر همجنس باز صدا  بزنند که نتایج بدی هم در پی داشت. البته مشکل بزرگ تر اینجا بود که چرا یک نفر باید کاری بکند که چنین حرفایی در مورد او زده شود”. 


  

12- پامِلا اندرسون (Pamela Anderson) و کید راک (Kid Rock): تنها 122 روز 

   اگر فکر می کنید دو نفر نمی توانند تا این حد با هم سازگار نباشند سخت در اشتباهید. اگر چه ازدواج این دو در ظاهر و تئوری بسیار مناسب به نظر می رسید اما به نظر کید راک این موضوع دقیقا برعکس بوده است. این دو در تابستان سال 2006 روی یک کشتی تفریحی با هم ازدواج کردند و قبل از این که مدت زمان زیادی از ازدواجشان بگذرد درخواست طلاق دادند. زمانی که از کید راک سوال شد که آیا هنوز با اندرسون در ارتباط است وی چنین جواب داد: "در واقع نه! اگر جایی او را ببینم به او سلام می کنم اما سعی می کنم جایی نروم که اون او نیز آن جا حضور داشته باشد. من به اجاق گاز دست زدم و اجاق گاز دست مرا سوزاند. فکر می کنم دیگر هیچوقت دست به اجاق گاز نخوهم زد”. 


  
 

 11- بردلی کوپر (Bradley Cooper) و جنیفر اسپوزیتو (Jennifer Esposito): تنها 122 روز 

   بردلی کوپر و جنیفر اسپوزیتو، بازیگر فیلم «خون آبی ها» (Blue Bloods) در دسامبر سال 2006 با هم ازدواج کردند و تنها 4 ماه بعد و در ماه می از هم جدا شدند. به گفته ی کوپر این جدایی با رضایت هر دو طرف انجام گرفت. کوپر در مصاحبه با برنامه ی ایکس ام هاوارد استرن (Howard Stern’s XM show) چنین گفت: ” آن قضیه فقط یک اتفاق بود. موضوع خوب این است که ما هر دو با آن کنار آمدیم و آن را درک کردیم … بعضی وقت ها فقط باید درک کنید”. 


  

 10- لیزا ماری پرسلی (Lisa Marie Presley) و نیکولاس کیج (Nicolas Cage): تنها 107 روز 

  

لیزا که تنها فرزند الویس پریسلی (Elvis Presley) نیز به شمار می رود در سال 2002 و در بیست و پنجمین سالگرد درگذشت پدرش به برنده جایزه اسکار جواب مثبت داد. آن ها تنها سه ماه بعد از هم جدا شدند و تاکنون هیچ کدام چیزی در مورد علت جدایی شان بروز نداده است. کیج در یکی از مصاحبه های خود گفت: "من در مورد ازدواجم صحبت نکردم و قصد هم ندارم در مورد طلاقم حرف بزنم”. 

  پرسلی در مصاحبه با شبکه ی سی ان ان در این مورد چنین گفت:” من از این موضوع ناراحتم اما ما نباید از اول با هم ازدواج می کردیم”. 


  

9- نیکی هیلتون (Nicky Hilton) و تاد اندرو مَیستر (Todd Andrew Meister): تنها 85 روز 

  

میستر در سال 2004 در لاس وگاس با نیکی هیلتون ازدواج کرد. این دو در ماه آکوست سال 2004 در ساهت 2:30 دقیقه ی صبح ازدواجشان را رسمی کردند. پاریس هیلتون به عنوان ساقدوش عروس و جف بیچر نیز به عنوان ساقدوش داماد در این مراسم شرکت داشتند، اما هیچکدام نمی توانستند حدس بزنند که به زودی چه اتفاقی خواهد افتاد. 

  این زوج بعد از کمتراز 3 ماه تصمیم به جدایی گرفتند. 


  

8- کیم کارداشیان (Kim Kardashian) و کریس هامفریز (Kris Humphries): تنها 72 روز 

  

عروسی و جدایی این دو یکی از جنجالی ترین و پر حاشیه ترین اتفاقاتی بود که در رسانه ها بازتاب زیادی داشت. در ماه می سال 2011 کریس هامفریز، بازیکن بسکتبال ان بی ای، از او درخواست ازدواج کرد به وی جواب مثبت داد. این دو در ماه آگوست با هم ازدواج کردند اما قبل از مراسم هالووین از هم طلاق گرفتند. برخی بر این باورند که ازدواج آن ها مصلحتی و نقشه ای برای جلب توجه عمومی و نوعی تبلیغ بوده است اما هر دو طرف این موضوع رارد کرده اند. 

  کیم کارداشیان در یکی از مصاحبه های خود چنین گفت:” مهم تر و بیشتر از همه من برای عشق ازدواج کردم. اصلا باورم نمی شود که باید از این موضوع دفاع کنم. من هیچ وقت چنین زمان زیادی را برای یک نمایش مسخره تلف نمی کنم”. 


  
 

7- پاملا اندرسون (Pamela Anderson) و ریک سالومون (Rick Salomon): تنها 60 روز 

   ازدواج اندرسون با کید راک بسیار کوتاه بود اما دوران زندگی وی با ریک سالومون بسیار زودتر از ازدواج قبلی به پایان رسید. اندرسون برای بار اول در اکتبر سال 2007 در لاس وگاس با  سالومون ازدواج کرد اما بعد از تنها دو ماه و در 14 دسامبر همان سال درخواست طلاق داد. اولین طلاق آن ها به اندازه طلاق دوم شان پر سر و صدا نبود. در دادگاه این دو حرف های تند و اتهامات شدیدی را متوجه طرف مقابل کردند. آن ها بعد از پایان دفاعیتشان چنین گفتند:” طلاق هایی که به صورت علنی انجام می گیرند ممکن است با چنین حرف های تند و اتهاماتی همراه باشد. ما از خانواده ها و دوستانمان به خاطر هر ناراحتی و رنجشی که از جانب ما به آن ها وارد شده معذرت خواهی می کنیم. ما به توافق دوستانه ای رسیدیم. حساسیت های خانوادگی و شخصی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنیم و ما از اظهارات نسنجیده ای که داشتیم پشیمانیم. ما بهترین آرزوها را برای همدیگر و خانواده هایمان داریم”.


  

 

6- درو بَریمور (Drew Barrymore) و جرِمی توماس (Jeremy Thomas): تنها 39 روز 

  

اندرسون تنها سلبریتی نیست که اسمش دو بار در این لیست آمده است. بریمور نیز بیش از یک بار تجربه ی ازدواج های کوتاه مدت را دارد. در مارس سال 1994، زمانی که بریمور تنها 19 سال سن داشت با یک کافه دار به نام جرمی توماس ازدواج کرد و تنها دو ماه بعد درخواست طلاق داد. 

  بریمور در کتاب اخیر خود با نام «گل وحشی» (Wildflower) ترجیح داده است که از ازدواج های نافرجام خود سخنی نگوید زیرا کتابش را یک نامه ی عاشقانه به فرزندانش می داند. وی در این باره گفت: "لازم نیست آن ها چیزی در مورد مسائل زناشویی من بدانند”. 


  
 

5- اثل مرمان (Ethel Merman ) و ارنست بورگنین (Ernest Borgnine): تنها 32 روز 

   مرمان و ارنست بورگنین بازیگر برنده جایزه اسکار در سال 1946 با هم پیمان زناشویی بستند. اما ازدواج آن ها تنها 32 روز دوام داشت و دلیل اصلی این جدایی نیز اخلاق شناخته شده و ناسازگاری بورگنین بود. اما بر اساس گزارش روزنامه ی دیلی میل (Daily Mail) بورگنین هیچ احساس بدی نسبت به همسر سابق نداشت. وی در این مورد چنین گفته بود:” من با یک زن دوست داشتنی که ستاره بود ازدواج کرده بودم. من برای 32 روز با او زندگی کردم و همین مدت به نظرم کافی بود”. 


  

4- اَلی لَندری (Ali Landry) و ماریو لوپز (Mario Lopez): تنها 18 روز 

   در آوریل سال 2004 در حالی که می دانست ماریو تنها چند روز قبل با زن دیگری بوده است به درخواست ازدواج وی جواب مثبت داد. اما خیلی زود لندری دریافت که لوپز به او خیانت کرده است. 18 روز بعد از رد و بدل کردن حلقه ها، لندری درخواست طلاق داد. لوپز در مصاحبه ای با هاوارد استرن در این باره چنین گفت:” در آن زمان من آمادگی لازم برای مصالحه را نداشتم. من به اندازه کافی برای دانستن این که چطور از پس این مشکل بربیایم مرد نبودم”. 


  
 

3- چِر (Cher) و گرِگ آلمَن (Gregg Allman): تنها 9 روز 

   چِر بلافاصله بعد از نهایی شدن جدایی اش از ویح سونی (wih Sonny) در لاس وگاس به درخواست ازدواج آلمن جواب مثبت داد. در 9 جولای سال 1975، تنها 9 روز بعد، چر برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد. بعد از این که شایعه شد که چر به خاطر زیاده روی آلمن در مصرف مشروبات الکلی درخواست طلاق داده است وی در جواب سوال یکی از خبرنگاران در مورد دوران زندگی کوتاهش با آلمن چنین گفت:” من همیشه اعتقاد داشته ام که انسان هر وقت فهمید اشتباه کرده است باید سریعاً به اشتباه خودش اعتراف کند”. 


  
 

2- کارمن الکترا (Carmen Electra) و دنیس رودمن (Dennis Rodman): تنها 9 روز   


 در 14 نوامبر سال 1998 و تنها بعد از 9 روز ازدواج با الکترا، رودمن برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد و ادعا نمود که در زمان مراسم عقد مست بوده است. با این وجود طلاق آن ها یک سال بعد به طور رسمی اعلام شد. الکترا در برنامه اپرا وینفری در سال 2014 چنین گفت: ” رابطه ی ما خیلی پرشور بود. هر وقت رابطه ی ما خوب بود واقعاً فوق العاده بود و هر وقت رابطه ی ما بد می شد وحشتناک بود. خیلی سریع اتفاق افتاد. یکباره اتفاق افتاد و من بلافاصله بعد از آن اتفاق را به یاد دارم که گفتیم: وای خدای من! چه کاری کردیم ما؟!”. 


  

1- بریتنی اسپیرز (Britney Spears) و جیسون الکساندر (Jason Alexander): تنها 55 ساعت 

  ازدواج رکورد شکن این دو تنها 55 ساعت بعد از اعلام رسمی دوام داشت. بعد از این که اسپیرز و الکساندر در آغاز سال 2004 با هم قرار ازدواج کذاشتند بریتنی با دوست دوران کودکی خود ازدواج کرد. اما ساعاتی بعد قاضی حکم طلاق این دو را صادر کرد. بریتنی در یک مصاحبه در مورد این ازدواج عجیب چنین گفت: "من آن زمان احمق بودم، کله شق بودم و مسئولیت کاری که انجام می دادم را قبول نمی کردم”. 


  


 منبع: روزیاتو 


  


 انتهای پیام/
باشگاه خبرنگاران تعیین تکلیف مجموعه سوارکاری خرم‌آباد Tue Dec 19 07:14:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران لیست خروجی گسترش فولاد نهایی شد Wed Dec 13 10:55:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آمادگی اعزام یک تیم پزشکی 11 نفره به زلزله زدگان غرب کشور Mon Nov 13 15:21:46 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پیش بینی کاهش دما در استان مرکزی Fri Aug 25 08:30:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ITC بشار رسن رسید Mon Aug 14 21:01:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سویا 2 - لسترسیتی 1/واردی رویای روباه ها را زنده نگه داشت Thu Feb 23 01:25:27 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه‌های استان زنجان دوشنبه 2مرداد ماه Mon Jul 24 08:30:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران داور سنگاپوری دیدار ایران و چین را قضاوت می کند Fri Mar 24 14:11:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از موانعی که برجام برداشته تا 76 میلیون نفر سال آینده یارانه می‌گیرند Wed Jan 31 09:35:25 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران قهرمانی چلسی در لیگ برتر انگلیس Mon May 22 12:18:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بازدید سفیر استرالیا از محوطه باستانی جندی شاپور دزفول Sun Apr 30 19:33:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سلیمی:دولت هنوز قوانین بسیاری را اجرایی نکرده است/پزشکیان: قانون نباید معطل بماند Tue Sep 26 12:04:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تعیین مالیات برای معامله گران 5 هزار دلاری ارز Thu Mar 01 01:16:04 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران واکنش ظریف به اظهارات نماینده سابق مجلس درباره سردار سلیمانی + فیلم Wed May 31 12:42:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شکارشکارچی پرنده در ساوه Mon Feb 12 11:27:48 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران قزوین، میزبان کارگاه ملی کار آفرینی و اشتغال روستایی Sat Oct 14 15:48:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افتتاح باشگاه ورزشی Tue May 23 14:35:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف بیش از 300 کیلوگرم حشیش در زاهدان Tue Sep 26 11:38:52 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهره برداری از فاز سوم کارخانه کاشی و سرامیک آباده Thu Oct 05 16:49:53 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مراسم اهدای مدال برنز تیم ملی پرتغال در جام کنفدراسیون ها + فیلم Sun Jul 02 20:07:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برخی جباروف را علیه استقلال تحریک کردند/جانورایو ماندنی است Sun Jul 09 22:43:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ساماندهی روستاهای رودبارجنوب Sat Aug 12 19:10:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شماره 11 پرسپولیس، شماره 2 سینما/ فصل‌های مشترک جشنواره فیلم فجر با فوتبال ایران/ یک جام، یک عکس، 3 نفر اضافه Mon Feb 12 01:10:57 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اقتدار و رشادت نیروی انتظامی مایه‌ افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است Thu Oct 05 12:17:15 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا 16 بهمن Fri Feb 03 13:48:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سن عجیب بازیکنان استقلال؛ 6 بازیکن 2 قرن Tue Aug 22 15:38:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پرواز‌های مستقیم مسکو - قاهره از سرگرفته می‌شود Sun Dec 24 21:40:52 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص ‌500میلیارد ریال اعتبار به طرحهای اشتغالزای استان Tue Mar 28 14:57:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران امروز مسئولیت پذیری اجتماعی در نهادهای دولتی وجود ندارد Sat Feb 17 13:43:10 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کسب 3 مدال کشوری توسط ووشو کاران فارسی Mon Feb 13 14:05:15 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران معدوم سازی هزار و 340 کیلوگرم پنیر فله‌ای لیقوان فاسد Mon Jan 15 11:08:42 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران منسجم نبودن مدیریت شهری موجب معضلات شهر ایلام/غفلت در زمینه کشتار غیرمجاز دام Mon Dec 04 12:54:19 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قطع و کاهش فشار آب در دو شهر بزرگ گلستان Wed Aug 02 23:12:14 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قوانین حاکم بر نظام پزشکی باید کامل و بدون نقص باشند Tue Jul 11 04:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران معرفی امام جمعه جدید شهرستان بروجن Sat Dec 16 16:05:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران درددل شهروندان آهو محله از وضعیت اسفبار رودخانه + فیلم Wed Aug 16 13:29:43 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گردهمایی 'بانوان در فیزیک ایران'، اردیبهشت 96 در اصفهان برگزار می شود Wed Mar 01 19:53:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دانشجوی ایرانی میهمان سخنرانی ترامپ در کنگره خواهد بود Tue Feb 28 20:24:46 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وضعیت آب و هوای 16 اردیبهشت/افزایش دما اکثر نقاط کشور+جدول Sat May 06 09:06:30 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توقیف خودرو پژو با 89 فقره تخلف در محور هراز Sat Feb 11 14:12:40 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعلام نتایج مسابقات تکواندو Sat Feb 11 11:30:19 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تردد شبانه‌روز خودروهای سنگین در بلوار علامه طباطبایی + فیلم Thu Aug 24 15:18:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جعبه گشایی اپل‌واچ 3 + فیلم Sun Sep 24 15:17:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 500مدرسه دراستان آماده اسکان نوروزی Sun Feb 26 15:46:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران زیباترین و معروف ترین تاج های خانواده سلطنتی+تصاویر Wed Aug 30 02:40:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه جمعه 20 بهمن ماه 96 سینما‌های شیراز Fri Feb 09 09:03:04 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران موگرینی: تمامی طرف‌ها به تعهداتشان در برجام پایبند بوده‌اند Thu Sep 21 06:26:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حسینی: طاهری به تنهایی مشکلات را حل می کند/ به ترکیب اصلی تیم به زودی برمی گردم Mon Sep 18 00:13:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران در کرمان بحث جناحی و سیاسی بازی نداریم Sat Nov 25 11:42:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حضور ورزشکاران خوزستانی در تیم ملی دوچرخه سواری Tue Jun 06 14:37:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز بکار جشنواره فیلم سبز در مازندران Sun Sep 10 17:59:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تا دستیابی به اجماع همگانی، توزیع شناسنامه های الکترونیک متوقف شود Fri Feb 16 12:04:59 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سرمایه گذاری بیش از 2 میلیارد در فرآوری بنتونیت Mon May 01 13:40:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سطح بالای خدمت رسانی به زائران Sat Mar 25 10:24:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آلاینده‌های صنعتی بار دیگر بر فراز آسمان اصفهان Thu Feb 01 19:24:16 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اصفهانیان: داوران ما جایگاه خوبی در لیست فیفا دارند Mon Dec 18 18:32:48 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران روزنامه پیروزی - 11 بهمن Wed Jan 31 01:28:06 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران درمام سریع سنگ کلیه بدون نیاز به دارو Thu Apr 19 05:00:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برنامه های امروز رادیو فارس دوشنبه 11 اردیبهشت ماه Mon May 01 00:31:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ارسال 20 دستگاه کامیون و تریلی کمکهای مردم ارومیه به زلزله زدگان Wed Nov 15 14:02:07 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مدیریت شهری برای ساخت پلاسکو جدید با مالک وارد مذاکره شود Sun Apr 09 08:06:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بیش از 7 میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد Tue Jan 16 18:13:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اجرایی شدن رسالت اجتماعی سمن‌ها در سالم‌سازی فضای شهری Tue Jan 16 09:33:51 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پایان مسابقات تنیس روی میز در کرمان Fri Apr 21 20:41:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دو سانحه رانندگی و چهار مصدوم Thu Jun 29 12:29:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یک محموله مواد مخدر پس از کشف و ضبط، ناپدید شده است! Mon Nov 06 00:02:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی به افق سمنان Sun Jan 29 01:00:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سینمای ما حق مطلب را به تاریخ ادا نکرده است Sat Feb 04 00:50:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بخشش محرومیت بوکسور ایرانی Mon Jan 23 12:18:54 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دل‌نوشته‌ خانواده شهید مدافع حرم در سالروز تولدش Mon May 08 12:49:27 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خانواده شهدا و ایثارگران اسوه صبر و استقامت هستند Sun May 28 09:47:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 6 مصدوم در تصادف بابل Wed Mar 22 16:21:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آمادگی مرزبانان در آستانه انتخابات Thu May 18 09:22:11 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نمرات ایرانی های لیگ روسیه؛سردار بسیار خوب،عزت اللهی خوب و محمدی متوسط Thu May 18 10:06:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف و ضبط محموله چوب آلات قاچاق در مازندران Mon May 08 11:06:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قزوین صاحب دیواره یخ نوردی مصنوعی شد Thu Aug 03 10:16:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ارائه خدمت به بیش از 10 هزار زائر افغانستانی و پاکستانی/ احکام شرکای بابک زنجانی اعلام شد Sat Nov 11 21:00:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ساکت: شنبه روز تعامل تاریخی تیم ملی و باشگاه‌ها خواهد بود/مبادا شاهد تکرار تجربه تلخ قبلی باشیم Fri Jul 07 13:12:41 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آئودی خودروهای با آلودگی کمتر می سازد Mon Mar 13 03:30:46 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خوزستان در قاب تصویر Sat Mar 31 00:24:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دانلود Microsoft Cortana for Android 2.10.0.12119؛ مایکروسافت کورتانا برای اندروید Thu Jan 25 06:30:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اپل قیمت آیفون‌های 7، 6S و SE را کاهش داد Sun Sep 17 13:20:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جلوگیری از ازدیاد پرونده‌های قضائی با بیان فرهنگ وکالت در جامعه Wed Dec 27 15:06:54 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران یک سوم بودجه سال 97 شهرداری به بخش حمل و نقل اختصاص دارد/ جایگزینی 10 هزار موتورسیکلت برقی به جای بنزینی Mon Feb 19 18:28:17 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ناگفته‌هایی از "پلاسکو" بعد از گذشت یک‌سال از حادثه Wed Jan 17 14:11:55 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تولید بیش از 434 هزار دستگاه انواع خودرو در 4 ماهه اول 96 Sun Aug 06 19:59:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بررسی طرح های کرمان به عنوان استان الگوی اقتصاد مقاومتی Fri Nov 24 16:10:47 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران از ترور سَرمهندس حماس تا دوخته شدن چشمان رئیس موساد به ایران+تصاویر Thu Jan 18 20:16:53 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران گفتگوی جانشین ولیعهد عربستان با ترامپ در خصوص پروژه‌های توسعه‌ای Wed Mar 15 18:39:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تصویری از یک گاو طلایی سوژه نشنال جئوگرافیک شد Mon Feb 05 01:01:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ادعای نتانیاهو:حزب‌الله با حمایت ایران به سربازان اسرائیلی حمله کرد Sun Oct 29 11:11:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران معرفی نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نونهالان لرستان Mon Sep 11 09:08:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چیت سازی هنر زنان عشایری + فیلم Sun Apr 23 17:54:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از صحبت های روحانی در خصوص انتقاد و آزادی بیان تا طرح اطفای حریق در بافت های تاریخی Mon Jan 15 10:09:30 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران «کاشتی» که «برداشتی» نداشت Mon May 15 10:02:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه‌های امروز رادیو آذربایجان غربی دوشنبه 8 خرداد ماه Mon May 29 05:12:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انعقاد تفاهم نامه همکاری میان پلیس و مرکز بهداشت اصفهان Mon Apr 24 17:27:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چه بلایی سر کبوترهای صلح و دوستی آمد؟ +تصاویر Fri Jun 23 20:45:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سفر به داخل آناتومی بدن انسان با موزه «کورپوس» Thu Dec 07 07:04:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مدودف: آمریکا یک قدم با درگیری نظامی با روسیه فاصله داشت Fri Apr 07 19:34:22 IRDT 2017
میزان دفاع از حقوق عمومی در اولویت دادستان‌ها Thu Aug 10 14:00:12 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دشمن به دنبال برهم زدن اتحاد مردم در ایران اسلامی است Fri May 26 14:40:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو عده‌ای به دنبال ایجاد اختلاف در بین مردم و مسئولان هستند/ مسئولان مانع تکرار این اقدامات شوند Sun Jun 25 10:15:54 IRDT 2017
اعتبار نیوز فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ملل ویژه سرمایه گذاری عام Wed Jan 10 15:21:00 IRST 2018
تدبیر بازگشت پرقدرت نفت آمریکا به بازار جهانی Sun Mar 05 09:10:00 IRST 2017
ایران آنلاین دوقلوهای بهم چسبیده فلسطینی جدا شدند+تصاویر Tue Jan 09 12:14:19 IRST 2018
دولت بهار برخورد اروپا با مشتریان عتیقه‌های داعش Tue Jul 25 21:51:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کلوپ: خوشحال می‌شویم کوتینیو به تیم بازگردد Wed Aug 23 09:50:20 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو ده‌ها نظامی سعودی در نجران، جیزان و عسیر به هلاکت رسیدند Mon Apr 17 10:46:08 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جای خالی نظارت بر عطاری ها/ عرضه داروهای دست ساز در عطاری های غیر مجاز Tue Aug 01 12:05:00 IRDT 2017
شبکه خبر کرباسیان: اگر چیزی با اقتصاد مقاومتی ناهماهنگ باشد، باید کنار بگذاریم Mon Aug 14 18:09:37 IRDT 2017
فردا تداوم هوای سالم تا روز یکشنبه در پایتخت Sat Jun 24 10:44:45 IRDT 2017
میزان حکم وضو گرفتن با آب معدنی نذری برای زائران اربعین Mon Nov 06 15:30:02 IRST 2017
تیک مصرف داروهای هورمونی دامی در پرورش اندام Sat May 20 20:38:01 IRDT 2017
پول نیوز عقب نشینی کمیسیون تلفیق از یک مصوبه جنجالی Sat Jan 20 13:38:32 IRST 2018
برنا مهدی طارمی هم خواننده شد/فیلم Mon Apr 03 19:47:07 IRDT 2017
ای تی ایران شارژ موبایل با راه رفتن! Wed Jul 26 13:23:22 IRDT 2017
خبرگزاری مهر لیورپول در زمین وستهام 4 گل زد/ خودنمایی شاگردان یورگن کلوپ Sat Nov 04 22:53:22 IRST 2017
افکارخبر پشت صحنه سریال تلویزیونی گیله وا Mon Sep 04 01:30:00 IRDT 2017
آفتاب ایران تهران یک شهر ملی است/ در حوزه اجتماعی به دنبال معجزه نیستیم Wed Aug 09 06:54:11 IRDT 2017
افکارخبر گفتگو با دکتر منصور غلامی وزیرعلوم /خیلی الکی علاقه مند نشنوید Thu Nov 09 20:02:45 IRST 2017
تی نیوز تاکید بر استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در توسعه معدن و صنایع معدنی Sat Jul 08 21:57:03 IRDT 2017
عصر ایران جهانگیری: از رواج کولبری متاسفیم/ باید چاره اندیشیده شود Sat Jul 08 20:25:11 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین عربستان: از ترس ایران، وارد جنگ یمن شدیم Thu May 04 23:33:23 IRDT 2017
جماران گلایه استاندار از وزارت جهاد کشاورزی در بی توجهی به کشت توتون در گلستان Wed Jan 31 16:09:27 IRST 2018
خبرگزاری مهر سطح توقعات از تیم پارس جنوبی جم بالا نرود Tue Aug 01 13:15:03 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سوره‌ای به نام سوره مدافعان حرم نازل شد/ مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند Sun Sep 17 20:57:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری اردوی بانوان فوتسالیست Fri Jul 28 15:15:07 IRDT 2017
میزان پاسخ هاشمی طبا به کاهش مشکل مسکن/ نقد کاندیدا + فیلم Fri Apr 28 18:34:23 IRDT 2017
تی نیوز روحانی حرف هایی دشمن شاد کن می زند/بانک مرکزی از پاسخگویی به مردم شانه خالی نکند Mon Jul 10 14:05:40 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه تصاویر/ اعزام مدیران حوزه‌ خراسان جنوبی به اردوی جهادی Wed Nov 22 15:40:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دستگیری 31 فروشنده مواد افیونی در نیشابور Mon Apr 17 16:54:32 IRDT 2017
تی نیوز استخدام کارگر ساده و ماهر خط تولید Sat Jul 08 20:05:03 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس جمهوری سابق یمن خواستار گفت وگو با عربستان شد Fri Feb 24 18:34:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین عزل یک مقام شهرداری تهران بابت قطع درختان Tue Nov 21 18:00:47 IRST 2017
میزان پیروزی هیرنفین مقابل آیندهوون/ «گوچی» هم گل زد، هم پنالتی خراب کرد Sun Sep 10 16:53:33 IRDT 2017
خبر خودرو پورشه طلایی در تهران Wed Jan 31 19:49:34 IRST 2018
شفاف 3دلیل اصلی طلاق Mon Feb 13 22:53:42 IRST 2017
ایلنا صحبت کردن با زبان تند و روش‌های افراطی با جهان، خدمت کردن به اسراییل است Thu Aug 31 13:44:57 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مؤسسات اعتباری از آغاز تا امروز Tue Jan 09 21:21:51 IRST 2018
انتخاب طرح موزاییکی لوگوی سازمان آتش‌نشانی در آزادی Mon Jan 23 16:59:49 IRST 2017
بولتن نیوز گزارش جدید نقدینگی اعلام شد Sun Jul 09 16:22:53 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جلسه کمیسیون برنامه با نوبخت پیرامون تشریح عملکرد بودجه سال 1396 Tue Apr 10 18:35:06 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین نرخ قطعی معاملات آپارتمان در غرب تهران +جدول Tue Jul 11 17:17:03 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رصد امواج موجود در جو کوتوله‌های قهوه‌ای برای اولین بار+تصاویر Sat Aug 19 15:08:34 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه مراسم تودیع و معارفه مسئول دفترمراکز تخصصی حوزه های علمیه برگزار شد Mon Nov 13 19:54:00 IRST 2017
افکارخبر اعلام مسیرهای 10 گانه راهپیمایی 22 بهمن Thu Feb 09 15:08:48 IRST 2017
افکارخبر راز گرانی عنبر سائل چیست؟ Wed Sep 20 09:20:28 IRDT 2017
روزنامه شرق شهروندی و انتخابات Wed May 17 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بخاری نفتی مدرسه روستای «میان گلال» خرم‌آباد را به آتش کشید Sat Feb 11 11:21:23 IRST 2017
افق نیوز شکایت دو بازیکن پیشین پرسپولیس از این باشگاه به AFC Fri Jul 28 14:13:13 IRDT 2017
پرس شیعه سومین قسمت از برنامه همراه با خرد پخش می‌شود Sat Oct 28 14:35:29 IRST 2017
ایران آنلاین تصادف شدید اتوبوس و تریلی در مسیر تبریز Mon Sep 25 09:13:09 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سفیر ایران در ترکیه خواستار شد: استفاده از اختیارات حداکثری برای ارایه خدمات کنسولی Thu Sep 14 13:16:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آمریکا نشست شورای حقوق بشر را بایکوت کرد/واشنگتن: به هر قطعنامه‌ای علیه اسرائیل، رأی منفی می‌دهیم Mon Mar 20 18:01:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مومنی: بازیکن حریف دو پای من را زد و قیچی کرد/ نمی‌دانم داور چرا پنالتی ما را نگرفت Fri Jul 28 23:28:20 IRDT 2017
تیک وزیر ارشاد: احساس می‌کنم سال 76 در حال تکرار است Fri May 19 16:06:03 IRDT 2017
آنا توسعه مراکز تحقیقات علمی و پژوهشی و اقتصاد دانش‌بنیان مهم‌ترین برنامه‌های واحد مرند است Wed Apr 19 09:57:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آتش سوزی یک مغازه کیف و کفش در بندرترکمن+تصاویر Wed Mar 01 15:45:18 IRST 2017
ایران آنلاین هواپیمای جاسوسی رژیم صهیونیستی در اطراف کرانه باختری سقوط کرد Fri Sep 29 16:31:26 IRST 2017
خبرگزاری شبستان سوگواره شعر آئینی «مشک تشنه» به چرام می رود/حضور 6 استان در اختتامیه Sun Oct 08 19:32:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر سقوط هواپیمای اوکراینی در آفریقا Sat Jul 29 18:37:17 IRDT 2017
آفتاب ایران ما را دست کم نگیرید و امتحان نکنید Wed Nov 08 11:08:14 IRST 2017
دولت بهار روایتی ناب از رابطه قتل «کِندی» و حادثه «11 سپتامبر» Sun Jan 22 16:15:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 115درصدافزایش حاصل بازدیدکنندگان خارجی از موزه های استان مرکزی Sat Dec 30 09:18:49 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش 18 درصدی کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان Mon Mar 27 14:49:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هدیه‌هایی خاص از 5 هزار تا 10 میلیون تومان Wed Apr 05 03:16:00 IRDT 2017
ایسکانیوز مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد بندرگز Tue Dec 05 18:44:45 IRST 2017
خبرگزاری فارس بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راهسازی سیستان و بلوچستان Thu Jul 06 08:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو یامین پور رئیس جریان مردمی انقلابی جماران شد Sat Apr 08 22:33:40 IRDT 2017
شیعه نیوز تشریح علل تجمع اعتراضی پرستاران در کشور Tue Aug 08 16:17:11 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جامعه بدون توجه به آموزش و پرورش به توسعه نمی رسد Thu Jan 25 13:26:04 IRST 2018
جماران اختلاف 40 هزار میلیارد تومانی/ چمران بدهی شهرداری را 20 و تندگویان 60 هزار میلیارد تومان اعلام کردند Wed Jul 26 08:34:31 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آتش‌سوزی در محل اسکان حجاج هندی در مکه +تصاویر Wed Aug 09 09:34:00 IRDT 2017
جماران طرح های تولیدی بخش کشاورزی ایلام نیازمند حمایت بیشتری هستند Wed Oct 04 16:05:25 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز سال 1396 و تبریک مردم Tue Mar 21 12:26:25 IRST 2017
ایانا سیاست و مراتع Thu May 11 16:12:15 IRDT 2017
بی باک نیوز حواشی بازی پاری سن ژرمن 4-0 بارسلونا Wed Feb 15 09:53:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مهمترین اخبار مورد توجه شبکه های اجتماعی اصفهان(12 اردیبهشت) Tue May 02 20:02:00 IRDT 2017
دنیای معدن آمار صدور پروانه اکتشاف و بهره برداری از معادن در 11 ماهه 95 افزایش یافت Tue Apr 04 16:56:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تور گردشگری بهارگشت و بازدید از نمایشگاه مشهد دوست‌داشتنی Mon Mar 27 11:22:17 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 17خرداد مراسم آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد دراستان برگزارمی شود Sun May 28 12:50:59 IRDT 2017
فردا تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان Tue May 30 21:01:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آمار در برابر مردم Thu Apr 13 08:52:08 IRDT 2017
بولتن نیوز برای اثبات ادعاهایتان مانع کمک‌های بین‌المللی به ایران نشوید Sun Nov 19 13:01:18 IRST 2017
تجارت نیوز کاهش خطر ابتلا به فشار خون بالا در یائسگی با شیردهی Tue Jan 30 18:41:29 IRST 2018
شبکه خبر همه شعب بانک های تهران و البرز، امروز باز هستند Thu Dec 21 11:08:13 IRST 2017
روزنامه قانون این بلندگو خانه را از شرسارقان محافظت می کند Sat Feb 03 05:00:00 IRST 2018
ورزش 3 گسترش یک مهاجم و یک مدافع جذب می‌کند Thu Jun 22 10:51:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس رشد 60 درصدی نرخ سواد طی 38 سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد Fri Feb 03 18:24:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس تساوی تیم امید ایران و عمان در پایان نیمه اول Sun Jul 23 18:18:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کفش های میلیاردی به مقصد نرسید/ 3 کشته در تصادف های جاده ای روز گذشته اصفهان Wed Aug 02 14:07:56 IRDT 2017
فردا خانمی که با پورشه ماکانش تصادف کرد! +عکس Mon Nov 06 17:26:53 IRST 2017
ایلنا رونمایی از شماره هشت پرسپولیس در تمرین امروز +عکس Fri Feb 17 17:31:09 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درآمد 160 میلیاردی از 3 برابر شدن عوارض خروج از کشور Sun Dec 10 14:22:27 IRST 2017
خرداد نیوز "جوان" از کلاس‌های "رقص" رونمایی کرد Mon Sep 04 11:40:52 IRDT 2017
فردا کمالوند: مقصر این شکست من هستم Sun Dec 24 19:00:36 IRST 2017
افکارخبر بازیگر فیلم اصغر فرهادی در ترسناک‌ترین فیلم سال/عکس Sat Sep 02 13:57:27 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ' بانوی نور' در سالن هلال به روی صحنه می رود Wed Feb 22 14:44:00 IRST 2017
شیعه نیوز توهین بن سلمان به ایران و رهبری انقلاب اسلامی Sat Nov 25 11:19:49 IRST 2017