باشگاه خبرنگاران - Sat Mar 04 16:55:31 IRST 2017 نمایش خبر

کوتاه ترین ازدواج‌های چهره‌های مشهور/ازدواج دو ستاره‌ای که فقط 55 ساعت دوام آورد!

همه ی ما به اصطلاح “انسان های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می‌کند.

به گزارش 
گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همه ی ما به اصطلاح "انسان‌های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می کند. این موضوع بدین معنی است که تمام دنیا از ازدواج یا جدایی و زمان و مکان و دلایل طلاق آن ها باخبر می  شوند. در مواردی که زندگی مشترک افراد مشهور مدت زمات بسیار کمی به طول می انجامد، این سر و صدا و جلب توجه بسیار بیشتر خواهد بود. 

  در ادامه مطلب با کوتاه ترین ازدواج های چهره های مشهور در تمام طول تاریخ آشنا شوید. 


  
 

17- جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) و کریس جود (Cris Judd): تنها 218 روز 

  

جنیفر لوپز در سال 2001 هنگام فیلمبرداری موزیک ویدیوی آهنگ «عشق هیچ هزینه ای ندارد» (Love Don’t Cost a Thing) با کریس جود،یکی از رقصندگان موزیک ویدیو، با وی آشنا شد. این دو یک سال نامزد بوده و سپس ازدواج کردند اما ازدواجشان تنها 218 روز دوام آورد. 

  جود معروفیت و توجه همگان را دلیل جدایی از جنیفر لوپز نمی دانست اما به نظر می رسد که این موضوع نقش مهمی در جدایی آن دو داشته است. وی در مصاحبه با مجله ی «آس ویکلی» ( Us Weekly) در سال 2014 در مورد رابطه اش با لوپز چنین گفت” می دانید خیلی سخت است. حریم شخصی شما نقض می شود. دیگر نمی توانید یک شخص عادی باشید. عروسی ما مثل یک سیرک بود. فکر می کنم چند نفر که می خواستند به ما نزدیک بشوند دستگیر شدند. در واقع ما همه جا حضور داشتیم”.


  

 

16- الیزابت تیلور (Elizabeth Taylor) و کنراد نیکی هیلتون (Conrad "Nicky” Hilton): تنها 205 روز 

   تیلور در زمان ازدواج با کنراد هیلتون تنها 18 سال سن داشت و قبل از آن که به سن 19 سالگی برسد ازدواج اول او به پایان رسید. در زندگی نامه خود که در سال 1965 منتشر شد، تیلور گفته است که در واقع زندگی مشترک آن ها بعد از آن که از ماه عسل دو هفته ای خود به خانه بازگشتند عملا به پایان رسیده بود. زمانی که جدایی آن ها قطعی شد تنها 205 روز از زمان ازدواج آن ها می گذشت. تیلور در کتاب خود چنین نوشته است: "ماه عسل ما در اروپا دو هفته به طول انجامید. بهتر است اینطور بگویم که زندگی ما فقط دو هفته بود و بعد از آن سرخوردگی و یأس به زندگی ما آمد”. 


  
 

15-درو بَریمور (Drew Barrymore) و تام گرین (Tom Green): تنها 163 روز 

 تام گرین، مجری برنامه ی ام تی وی (MTV) و درو بریمور بازیگر مشهور در سال 2001با هم ازدواج کردند. 5 ماه بعد از آن گرین درخواست طلاق داد. در سال 2014 گرین با حضور در برنامه اُپرا وینفری اعلام کرد که او و همسر سابقش دیگر ارتباطی با هم ندارند. او گفت: "سال های زیادی است که با او حرف نزده ام. از اینکه اوضاع زندگی او خوب است خوشحالم. واقعاً خوشحالم که می بینم همه چیز برای او خوب پیش رفته است”. 


  
 

14- چَد مایکل مورَی (Chad Michael Murray) و سوفیا بوش (Sophia Bush): تنها 163 روز 

  

این دو بازیگر فیلم های درام نوجوانانه در آوریل سال 2005 در یک مراسم در مالیبو با هم پیمان زن و شوهری بستند. آن ها 5 ماه بعد به طور رسمی از هم جدا شدند و سوفیا برای طلاق درخواست داده بود. بعد از آن که درخواست طلاق سوفیا از سوی دادگاه رد شد آن ها مجبور شدند که تا دسامبر 2006 صبر کنند تا باطلاق آن ها رسماً موافقت شود. 

  هنگامی که سوفیا در سال 2014 در برنامه «تماشا کن چه اتفاقی به صورت زنده می افتد» (Watch What Happens Live) حضور یافت در مورد روابط کاری فوق العاده خود با مورَی صحبت کرد. وی به اندی کوهن مجری برنامه چنین گفت: "ما دو نوجوان ساده دل بودیم که هیچ چیزی از این رابطه نمی دانستیم و دیده بودیم که برخی دیگر از همبازی ها نیز این اشتباه را مرتکب شده بودند”. 


  
 

13- رنی زلوگر (Renee Zellweger) و کِنی چِسنی (Kenny Chesney):تنها 128 روز 

  

زمانی که زلوگر و چسنی جدایی و تصمیمشان برای پایان دادن به ازدواج 4 ماهه خود را اعلام کردند همه بر این باور بودند که تمایلات جنسی چسنی که یک خواننده مشهور سبک کانتری به شمار می رفت در این تصمیم دخیل بوده است. در 15 سپتامبر سال 2005 زلوگر درخواست طلاق داد و در آن علت درخواست جدایی خود را «فریبکاری» اعلام کرده بود. این موضوع انعکاس زیادی در میان رسانه ها داشت اما بعد از 10 سال وی عنوان می کند که چیزی از آن قضیه را به یاد ندارد. 

  زلوگر در یک مصاحبه در سال 2015 عنوان کرد:” چیزی یادم نمی آید. موضوع خیلی بزرگی است که کمتر کسی ممکن است آن را فراموش  کند، اینطور نیست؟! این موضوع خیلی برایم سخت بود. برایم سخت بود که مردم آنقدر بی رحم باشند و یک نفر را با تحقیر همجنس باز صدا  بزنند که نتایج بدی هم در پی داشت. البته مشکل بزرگ تر اینجا بود که چرا یک نفر باید کاری بکند که چنین حرفایی در مورد او زده شود”. 


  

12- پامِلا اندرسون (Pamela Anderson) و کید راک (Kid Rock): تنها 122 روز 

   اگر فکر می کنید دو نفر نمی توانند تا این حد با هم سازگار نباشند سخت در اشتباهید. اگر چه ازدواج این دو در ظاهر و تئوری بسیار مناسب به نظر می رسید اما به نظر کید راک این موضوع دقیقا برعکس بوده است. این دو در تابستان سال 2006 روی یک کشتی تفریحی با هم ازدواج کردند و قبل از این که مدت زمان زیادی از ازدواجشان بگذرد درخواست طلاق دادند. زمانی که از کید راک سوال شد که آیا هنوز با اندرسون در ارتباط است وی چنین جواب داد: "در واقع نه! اگر جایی او را ببینم به او سلام می کنم اما سعی می کنم جایی نروم که اون او نیز آن جا حضور داشته باشد. من به اجاق گاز دست زدم و اجاق گاز دست مرا سوزاند. فکر می کنم دیگر هیچوقت دست به اجاق گاز نخوهم زد”. 


  
 

 11- بردلی کوپر (Bradley Cooper) و جنیفر اسپوزیتو (Jennifer Esposito): تنها 122 روز 

   بردلی کوپر و جنیفر اسپوزیتو، بازیگر فیلم «خون آبی ها» (Blue Bloods) در دسامبر سال 2006 با هم ازدواج کردند و تنها 4 ماه بعد و در ماه می از هم جدا شدند. به گفته ی کوپر این جدایی با رضایت هر دو طرف انجام گرفت. کوپر در مصاحبه با برنامه ی ایکس ام هاوارد استرن (Howard Stern’s XM show) چنین گفت: ” آن قضیه فقط یک اتفاق بود. موضوع خوب این است که ما هر دو با آن کنار آمدیم و آن را درک کردیم … بعضی وقت ها فقط باید درک کنید”. 


  

 10- لیزا ماری پرسلی (Lisa Marie Presley) و نیکولاس کیج (Nicolas Cage): تنها 107 روز 

  

لیزا که تنها فرزند الویس پریسلی (Elvis Presley) نیز به شمار می رود در سال 2002 و در بیست و پنجمین سالگرد درگذشت پدرش به برنده جایزه اسکار جواب مثبت داد. آن ها تنها سه ماه بعد از هم جدا شدند و تاکنون هیچ کدام چیزی در مورد علت جدایی شان بروز نداده است. کیج در یکی از مصاحبه های خود گفت: "من در مورد ازدواجم صحبت نکردم و قصد هم ندارم در مورد طلاقم حرف بزنم”. 

  پرسلی در مصاحبه با شبکه ی سی ان ان در این مورد چنین گفت:” من از این موضوع ناراحتم اما ما نباید از اول با هم ازدواج می کردیم”. 


  

9- نیکی هیلتون (Nicky Hilton) و تاد اندرو مَیستر (Todd Andrew Meister): تنها 85 روز 

  

میستر در سال 2004 در لاس وگاس با نیکی هیلتون ازدواج کرد. این دو در ماه آکوست سال 2004 در ساهت 2:30 دقیقه ی صبح ازدواجشان را رسمی کردند. پاریس هیلتون به عنوان ساقدوش عروس و جف بیچر نیز به عنوان ساقدوش داماد در این مراسم شرکت داشتند، اما هیچکدام نمی توانستند حدس بزنند که به زودی چه اتفاقی خواهد افتاد. 

  این زوج بعد از کمتراز 3 ماه تصمیم به جدایی گرفتند. 


  

8- کیم کارداشیان (Kim Kardashian) و کریس هامفریز (Kris Humphries): تنها 72 روز 

  

عروسی و جدایی این دو یکی از جنجالی ترین و پر حاشیه ترین اتفاقاتی بود که در رسانه ها بازتاب زیادی داشت. در ماه می سال 2011 کریس هامفریز، بازیکن بسکتبال ان بی ای، از او درخواست ازدواج کرد به وی جواب مثبت داد. این دو در ماه آگوست با هم ازدواج کردند اما قبل از مراسم هالووین از هم طلاق گرفتند. برخی بر این باورند که ازدواج آن ها مصلحتی و نقشه ای برای جلب توجه عمومی و نوعی تبلیغ بوده است اما هر دو طرف این موضوع رارد کرده اند. 

  کیم کارداشیان در یکی از مصاحبه های خود چنین گفت:” مهم تر و بیشتر از همه من برای عشق ازدواج کردم. اصلا باورم نمی شود که باید از این موضوع دفاع کنم. من هیچ وقت چنین زمان زیادی را برای یک نمایش مسخره تلف نمی کنم”. 


  
 

7- پاملا اندرسون (Pamela Anderson) و ریک سالومون (Rick Salomon): تنها 60 روز 

   ازدواج اندرسون با کید راک بسیار کوتاه بود اما دوران زندگی وی با ریک سالومون بسیار زودتر از ازدواج قبلی به پایان رسید. اندرسون برای بار اول در اکتبر سال 2007 در لاس وگاس با  سالومون ازدواج کرد اما بعد از تنها دو ماه و در 14 دسامبر همان سال درخواست طلاق داد. اولین طلاق آن ها به اندازه طلاق دوم شان پر سر و صدا نبود. در دادگاه این دو حرف های تند و اتهامات شدیدی را متوجه طرف مقابل کردند. آن ها بعد از پایان دفاعیتشان چنین گفتند:” طلاق هایی که به صورت علنی انجام می گیرند ممکن است با چنین حرف های تند و اتهاماتی همراه باشد. ما از خانواده ها و دوستانمان به خاطر هر ناراحتی و رنجشی که از جانب ما به آن ها وارد شده معذرت خواهی می کنیم. ما به توافق دوستانه ای رسیدیم. حساسیت های خانوادگی و شخصی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنیم و ما از اظهارات نسنجیده ای که داشتیم پشیمانیم. ما بهترین آرزوها را برای همدیگر و خانواده هایمان داریم”.


  

 

6- درو بَریمور (Drew Barrymore) و جرِمی توماس (Jeremy Thomas): تنها 39 روز 

  

اندرسون تنها سلبریتی نیست که اسمش دو بار در این لیست آمده است. بریمور نیز بیش از یک بار تجربه ی ازدواج های کوتاه مدت را دارد. در مارس سال 1994، زمانی که بریمور تنها 19 سال سن داشت با یک کافه دار به نام جرمی توماس ازدواج کرد و تنها دو ماه بعد درخواست طلاق داد. 

  بریمور در کتاب اخیر خود با نام «گل وحشی» (Wildflower) ترجیح داده است که از ازدواج های نافرجام خود سخنی نگوید زیرا کتابش را یک نامه ی عاشقانه به فرزندانش می داند. وی در این باره گفت: "لازم نیست آن ها چیزی در مورد مسائل زناشویی من بدانند”. 


  
 

5- اثل مرمان (Ethel Merman ) و ارنست بورگنین (Ernest Borgnine): تنها 32 روز 

   مرمان و ارنست بورگنین بازیگر برنده جایزه اسکار در سال 1946 با هم پیمان زناشویی بستند. اما ازدواج آن ها تنها 32 روز دوام داشت و دلیل اصلی این جدایی نیز اخلاق شناخته شده و ناسازگاری بورگنین بود. اما بر اساس گزارش روزنامه ی دیلی میل (Daily Mail) بورگنین هیچ احساس بدی نسبت به همسر سابق نداشت. وی در این مورد چنین گفته بود:” من با یک زن دوست داشتنی که ستاره بود ازدواج کرده بودم. من برای 32 روز با او زندگی کردم و همین مدت به نظرم کافی بود”. 


  

4- اَلی لَندری (Ali Landry) و ماریو لوپز (Mario Lopez): تنها 18 روز 

   در آوریل سال 2004 در حالی که می دانست ماریو تنها چند روز قبل با زن دیگری بوده است به درخواست ازدواج وی جواب مثبت داد. اما خیلی زود لندری دریافت که لوپز به او خیانت کرده است. 18 روز بعد از رد و بدل کردن حلقه ها، لندری درخواست طلاق داد. لوپز در مصاحبه ای با هاوارد استرن در این باره چنین گفت:” در آن زمان من آمادگی لازم برای مصالحه را نداشتم. من به اندازه کافی برای دانستن این که چطور از پس این مشکل بربیایم مرد نبودم”. 


  
 

3- چِر (Cher) و گرِگ آلمَن (Gregg Allman): تنها 9 روز 

   چِر بلافاصله بعد از نهایی شدن جدایی اش از ویح سونی (wih Sonny) در لاس وگاس به درخواست ازدواج آلمن جواب مثبت داد. در 9 جولای سال 1975، تنها 9 روز بعد، چر برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد. بعد از این که شایعه شد که چر به خاطر زیاده روی آلمن در مصرف مشروبات الکلی درخواست طلاق داده است وی در جواب سوال یکی از خبرنگاران در مورد دوران زندگی کوتاهش با آلمن چنین گفت:” من همیشه اعتقاد داشته ام که انسان هر وقت فهمید اشتباه کرده است باید سریعاً به اشتباه خودش اعتراف کند”. 


  
 

2- کارمن الکترا (Carmen Electra) و دنیس رودمن (Dennis Rodman): تنها 9 روز   


 در 14 نوامبر سال 1998 و تنها بعد از 9 روز ازدواج با الکترا، رودمن برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد و ادعا نمود که در زمان مراسم عقد مست بوده است. با این وجود طلاق آن ها یک سال بعد به طور رسمی اعلام شد. الکترا در برنامه اپرا وینفری در سال 2014 چنین گفت: ” رابطه ی ما خیلی پرشور بود. هر وقت رابطه ی ما خوب بود واقعاً فوق العاده بود و هر وقت رابطه ی ما بد می شد وحشتناک بود. خیلی سریع اتفاق افتاد. یکباره اتفاق افتاد و من بلافاصله بعد از آن اتفاق را به یاد دارم که گفتیم: وای خدای من! چه کاری کردیم ما؟!”. 


  

1- بریتنی اسپیرز (Britney Spears) و جیسون الکساندر (Jason Alexander): تنها 55 ساعت 

  ازدواج رکورد شکن این دو تنها 55 ساعت بعد از اعلام رسمی دوام داشت. بعد از این که اسپیرز و الکساندر در آغاز سال 2004 با هم قرار ازدواج کذاشتند بریتنی با دوست دوران کودکی خود ازدواج کرد. اما ساعاتی بعد قاضی حکم طلاق این دو را صادر کرد. بریتنی در یک مصاحبه در مورد این ازدواج عجیب چنین گفت: "من آن زمان احمق بودم، کله شق بودم و مسئولیت کاری که انجام می دادم را قبول نمی کردم”. 


  


 منبع: روزیاتو 


  


 انتهای پیام/
باشگاه خبرنگاران ترکمنستان 13 کیلومتر راه آهن تورغندی هرات را ریل گذاری می کند Wed Nov 22 00:01:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برپایی دیوار مهربانی آموزش و پرورش Thu Mar 16 13:27:19 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوضاع نامناسب خیابان در چهاردانگه + فیلم Tue Oct 10 08:51:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران محکومیت متخلف فرآورده های دامی Wed Apr 12 13:32:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران استقلال خوزستان با پدیده مشهد مساوی کرد Fri Aug 18 22:01:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زایمان زن باردار در آمبولانس Mon Jul 17 13:57:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص 30درصد از هزینه‌های خانوار شهری به بخش مسکن Sat Aug 26 11:51:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خسارت 107 میلیاردی بخش کشاورزی استان Sat Mar 04 10:07:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران رکود،صنف سازندگان در و پنجره را به انقراض کشاند/ صنعتگران با مطالبات سنگین بانکها دست و پنجه نرم می‌کنند Wed Oct 18 15:30:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران واکنش کاربران به برگزاری مراسم جشن تولد عجیب نماینده رشت Thu Sep 14 18:19:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کمتر از چهارروز 250 کیلومتر خط لوله آب کشیده شده است Sat Nov 04 11:57:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مرد فوتبال ایران چگونه از دانشگاه آزاد کنار گذاشته شد Tue Oct 10 09:01:19 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بارش های پراکنده در راه گلستان/ جو نسبتا پایدار است Tue Aug 15 13:54:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فالون: متیس درباره حمله به سوریه با ما مشورت کرد Fri Apr 07 14:07:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کاهش 73 درصدی پرونده های مسن در دادگستری استان کرمان Sat Jun 24 14:15:24 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راهیابی دانش آموزان قزوینی به مرحله کشوری المپیاد دادرس Wed Jul 19 20:01:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی شنبه 31 تیر به افق زنجان Sat Jul 22 01:01:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران محدودیت های اعمال شده FATF علیه ایران معلق ماند Sat Jun 24 01:54:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران این 9 غذا شما را مرد آهنی می کند! Tue Oct 17 18:30:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف بیش از 800 کیلوگرم موادمخدر Mon Mar 13 12:39:33 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت سکه در بازار بجنورد Sun Apr 23 16:39:13 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نامگذاری 2هزار و 180 نوزاد پسر به نام محمد Tue Dec 05 11:38:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری عامل هتک حیثیت فضای مجازی در گلستان Mon Aug 21 11:56:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لاف‌زنی نتانیاهو: آنهایی که ما را تهدید به نابودی می‌کنند، خطر نابودی خودشان را به جان می‌خرند Mon Apr 24 09:21:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران با چاپگر سه‌بعدی آشپزی کنید + فیلم Fri Jul 14 08:30:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زنگنه: پالایشگاه ستاره خلیج فارس بزودی راه اندازی می شود Wed Feb 22 15:31:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آتش سوزی کارخانه تولید کفش در تبریز مهار شد Mon Jul 24 23:36:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اسکان 164 مسافر گرفتار برف در خراسان شمالی Wed Jan 25 12:21:38 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران طلاب حوزه‌های علمیه استان تهران با رهبر انقلاب دیدار کردند Mon Aug 28 11:08:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری مسابقه سیمولتانه در همدان Sat Mar 04 10:45:51 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هکر‌های مسلمان، خبرگزاری داعش را هک کردند Sat Nov 11 20:19:12 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شهادت یک دختر فلسطینی در قدس اشغالی Thu Mar 30 11:23:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رییس‌جمهور ونزوئلا برای گفتگو با مخالفان اعلام آمادگی کرد Wed Sep 13 11:43:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران باخت آلومینیوم اراک بیرون از خانه Sun Dec 10 18:20:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هشدار وزیر امور خارجه آلمان به آمریکا Sat Jul 08 17:08:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حل مشکلات فرودگاه قم با همبستگی مسئولان Wed Aug 23 09:32:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راه اندازی 35 طرح بزرگ در کشور Wed Aug 30 18:24:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پخش صدا و سیمای استان مرکزی از فردا اول مرداد 24 ساعته می‌شود Sat Jul 22 09:40:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دیدار قالیباف با نخبگان و نمایندگان اقوام خوزستان Tue May 09 21:49:30 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یک موسسه خیریه آلمانی خواستار توقف اخراج پناهجویان افغانستان شد Sat May 20 11:24:24 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ابراز همدری دوچرخه سواران جانباز نابینا با سیل زدگان آذرشهر Thu May 11 14:10:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران در عملیات بدر چند کیلومتر مربع از خاک کشورمان آزاد شد؟ Sun Apr 02 11:32:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیام تسلیت وزیر بهداشت به مناسبت درگذشت فرزند دکتر ملک حسینی Tue Jun 27 21:37:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بهره مندی بیش از 83 در صد از روستاهای لرستان از آب اشا میدنی سالم Wed Apr 26 14:51:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حضور وزنه بردار اردبیلی بعد از 8 سال در اردوی تیم ملی Sun Aug 06 14:53:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انهدام دو باند مسلح مواد مخدر در جنوب شرق کشور Sat Apr 08 10:15:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دانلود اینستاگرام 10.27 ؛ آخرین نسخه Instagram برای اندروید و ios Wed Jun 21 09:58:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پسته به زودی در بورس عرضه می شود Sat Dec 31 17:45:01 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران استویچف: والیبال ایران جزء بهترین تیم‌های جهان است Mon Jan 23 18:00:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خبر فوت عطاءالله بهمنش تکذیب شد Mon Jun 05 17:16:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حادثه رانندگی در جاده سوادکوه با 12 کشته و 23 زخمی Sun Nov 05 21:12:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شاخص بورس بعد از تعطیلات عید فطر رشد کرد/ شاخص فرابورس به ارتفاع 910 هزار واحد رسید Wed Jun 28 09:56:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قلعه «اختیارالدین»، نگین باستانی انگشتری هرات+ تصاویر Sat Oct 07 00:01:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عملیات تبادل اجساد تروریست ها با پیکرهای شهدای مقاومت در عرسال لبنان Sun Jul 30 20:42:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ارتباط طول انگشتان دست با توانایی ورزشی Thu Aug 24 01:02:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وزیر خارجه دانمارک: ترامپ باید به جایگاه ریاست‌ جمهوری احترام بگذارد+توییت Sun Jul 02 23:47:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری 974 نفر اتباع بیگانه غیر مجاز در شهرستان اردکان Sat Oct 07 17:04:45 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فعالان اقامه نماز استان کرمان تجلیل شدند Wed Feb 15 14:54:52 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جدیدترین اخبار از حوادث جاده‌ای کشور/تصادف خونین در سنگان ـ خواف / ‌11 نفر کشته و مجروح شدند Fri Jun 02 08:19:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف اسلحه توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست در فارس Thu Jan 26 11:40:44 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران انتخاب شهرداران بندرگز و نوکنده گلستان Wed Aug 23 09:34:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لزوم مشارکت مسؤولان برای تامین اشتغال نابینایان Sun Oct 15 12:07:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران استفاده از دارو برای محافظت از فضانوردان در ماموریت به مریخ Tue Oct 10 10:11:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کاراته کای کرمانی نایب قهرمان جهان شد Sun Sep 24 22:29:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران با زیبا ترین جاذبه گردشگری ابوظبی آشنا شوبد +تصاویر Fri May 12 20:08:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای 10طرح عمرانی در زرند Thu Feb 02 10:45:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مشارکت هنرمندان و فرهیختگان نقطه آغاز برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی Mon Jul 03 11:35:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری انتخابات برای تعیین نماینده سمن‌ها در هیئت‌های نظارت Thu May 25 07:27:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیر پلیس قلابی در سراوان Tue Jan 03 12:17:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 23 مصدوم در آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد Wed May 03 20:42:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ایمن سازی دام های سنگین علیه بیماری تب برفکی Sun Aug 13 10:48:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بازدید وزیر بهداشت از پروژه بیمارستان شهدای صنعت نفت سوسنگرد Fri Mar 03 16:09:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راه‌اندازی سایت‌های الگویی در 70 دهستان مازندران Mon Sep 11 00:07:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برپایی نمایشگاه هنری جلوه‌های رضوی Mon Jul 31 08:53:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مداحی مدینه از توام شاکی ، حالمو من بگم با کی با نوای حسین سیب سرخی Thu Nov 16 13:52:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سومین خرید استقلال مشخص شد Sat May 20 20:34:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه های رادیو و تلویزیون قزوین در یک نگاه Wed Sep 06 08:13:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایان مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور در اردبیل Wed Jul 19 12:27:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تائید صلاحیت 4 کاندیدای دیگر انتخابات شورای شهر آبادان Fri May 19 17:47:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران عملکرد ستارگان فوتبال غیر اروپایی + فیلم Fri Feb 10 10:31:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران درآمد کشور از صادرات آسانسور چقدر است؟ Mon Aug 14 03:25:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران متهم اختلاس هزار میلیاردی بانک ملی صفی آباد دستگیر شد Thu Aug 10 10:36:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دیدار ترامپ از انگلیس تا سال 2018 به تعویق افتاد Tue Jul 11 20:41:44 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شایان مصلح: مداحی را بیشتر از فوتبال و شعر دوست دارم/ علت علاقه ویژه بازیکن پرسپولیس به حضرت رقیه(س) + تصاویر Sun Oct 15 10:14:38 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فهرستی از 9 زن خطرناک گروه داعش Fri Sep 08 12:59:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران استانداردِ آسانسورهای مسکن مهر، تأیید شد Thu Aug 10 16:10:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خشم و انزجار اهالی مطبوعات علیه ترامپ Sat Feb 04 11:01:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری همایش توسعه رشته های تحصیلی Tue Jun 20 14:49:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هتل‌های «بن طلال» در بیروت به فروش گذاشته شد Tue Nov 14 16:30:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سرلشکر رشید:درباره مبانی و شاکله قدرت دفاعی ایران با هیچکس مذاکره نخواهیم کرد Wed Nov 22 13:02:55 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 110 هزار مترمکعب فاضلاب در شبانه‌روز وارد "قره‌سو" می شود Thu May 11 09:48:43 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بزرگداشت یاد 94 شهید شرکت معادن ذغالسنگ البرز شرقی شاهرود Thu Aug 03 10:23:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اعتراف پسر ترامپ به دیدار با وکیل روس در دوره انتخابات با هدف دستیابی به اطلاعاتی درباره کلینتون Mon Jul 10 08:16:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 10 پاس گل استثنایی لیونل مسی در طول دوران حرفه ای اش + فیلم Fri Jul 14 15:39:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نیروی انسانی متخصص در حوزه های کدنویسی و امنیت نیاز کشور است Thu Aug 31 01:01:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز سال 2017 میلادی Sun Jan 01 00:07:58 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز انتخابات در استان کرمان Fri May 19 08:01:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران «جن زیبا» فرم حضور در جشنواره فیلم فجر را پر کرد Thu Nov 16 00:04:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بازیگری که امسال درخت کاشت+عکس Thu Mar 09 00:30:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دایی: هدف نفت کسب سهمیه آسیا از لیگ برتر است/ پرسپولیس روز سختی مقابل ما دارد Sun Feb 19 17:37:41 IRST 2017
اقتصاد آنلاین دورنمای معدنی‌ها از نگاه متفاوت رییس سابق سازمان مالیاتی/ بررسی حال و روز بورس تا انتخابات 96 Wed Feb 15 14:44:19 IRST 2017
گرداب افشاگری جدید ویکیلیکس علیه ترامپ Mon Jan 30 12:35:01 IRST 2017
پایگاه خبری الف ساماندهی انتشار بازی‌های موبایلی خارجی در سال جاری Sat May 27 10:06:44 IRDT 2017
پولی مالی مشمولان سهام عدالت شماره شبای بانکی اعلام کنند Mon Jun 19 19:12:00 IRDT 2017
تی نیوز 51 هزار نفر زیرپوشش تأمین اجتماعی لنگرود هستند Sat Jul 15 15:30:09 IRDT 2017
تدبیر و امید تمجید ترامپ از نقش فوق العاده مرکل در جی 20 Sat Jul 08 12:59:39 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 10 میلیارد تومان به ایجاد زیرساخت های گردشگری استان اختصاص یافت Sun Jan 29 15:36:36 IRST 2017
خبرگزاری فارس طرح «شصت پرسش اعتقادی» در نماز جمعه‌های کشور معرفی شد Fri Aug 11 14:00:00 IRDT 2017
فرارو واژگونی مرگبار خودرو زائران در جاده گچساران Fri Nov 10 10:40:28 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گنج‌زاده هم طلایی شد/ درخشش کاراته‌کاهای ایران در روز پایانی Sun Apr 02 16:43:46 IRDT 2017
رجا نیوز اینفوگرافیک؛ برترین تیمهای فوتبال ایران، آسیا و جهان Thu Oct 19 11:38:24 IRST 2017
ایران آنلاین دستگیری 79 نفر دیگر در ترکیه در ارتباط با کودتا Wed Sep 13 15:07:55 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آل سعود دیگر به پایان خط رسیده است/در ماه رمضان به فکر روح خود باشید Fri May 26 15:18:07 IRDT 2017
آریا مونسان: تغییر نام سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه مشکلی را حل نمی‌کند Wed Dec 13 09:24:54 IRST 2017
برنا حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه Tue Jun 27 10:18:30 IRDT 2017
پایگاه خبری الف مهدی طارمی و پنجمین پنالتی ناکام در پرسپولیس Tue May 23 22:07:12 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تشکیل 8 کارگروه برای فعالیت‌های انجمن اولیا و مربیان Wed Feb 15 09:10:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا هشدارهای ستاد انتخابات کشور به نامزدها Tue May 16 10:03:24 IRDT 2017
روزنامه کیهان خواندنی از ورزش ایران Tue May 09 20:23:45 IRDT 2017
تی نیوز گاهی تنش هایی در مرز ایران و پاکستان رخ می دهد Wed Jul 12 13:51:56 IRDT 2017
شفاف فردین خلعتبری: پاپ سبک نیست Fri Jun 30 12:49:59 IRDT 2017
تابناک دستور ویژه رئیس‌جمهور برای کارون/وزارت بهداشت خطای تیم درمانی در ماجرای نوزاد 29 روزه را تأئید کرد Thu Feb 23 18:46:21 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های افغانستان - سه شنبه 13 خرداد Tue Jul 04 13:02:00 IRDT 2017
ورزش 3 تا این لحظه شکایتی از تراکتورسازی نکردم/ واکنش خالد شفیعی به خبر جدایی از اف‌سی‌سئول Mon Oct 02 10:04:21 IRST 2017
اعتبار نیوز افزایش قیمت ها در بازار سکه، طلا و ارز Mon Oct 09 13:07:00 IRST 2017
فردا الحکیم: بارها به ما ظلم شده اما تبانی نمی‌کنیم Mon Sep 04 18:47:46 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توانایی چابهار برای تبدیل شدن به مرکز تولید محصولات کشاورزی شبه قاره هند Tue Aug 15 08:51:38 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد بازار اختیار معامله فرصتی مغتنم اما مهجور Tue Jul 11 13:03:02 IRDT 2017
خبرگزاری مهر طالبان بهار آینده بر جنوب افغانستان متمرکز خواهند شد Sun Mar 05 08:29:49 IRST 2017
نماینده "آقای نجومی بگیر" گزینه احتمالی اصلاح طلبان برای شهرداری تهران Sat Mar 11 16:55:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نام نویسی 400 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا Tue Mar 21 17:51:50 IRST 2017
جام نیوز خیلی دوست داشتم پیشنهاد پرسپولیس را قبول کنم اما نتوانستم Wed Feb 08 20:37:16 IRST 2017
تابناک تاکید اسپانیا،‌ اتحادیه اروپا و روسیه بر حفظ تمامیت ارضی عراق Tue Sep 26 21:47:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب کوهدشت Sun Apr 09 10:26:27 IRDT 2017
برنا آیین دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد Sun Sep 24 14:10:20 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ادامه روند آواربرداری در پلاسکو و احتمال کشف پیکر جدید؛ امشب Wed Jan 25 22:57:12 IRST 2017
ایسکانیوز ناکامی ترامپ در کاستن از بودجه های علمی آمریکا Fri Jun 30 11:28:59 IRDT 2017
میزان منبع جدید پرتوهای خطرناک در زمین Sat Feb 11 05:28:01 IRST 2017
رخداد24 احداث نمازخانه در بخش‌های خصوصی و دولتی با کوتاهی همراه است Mon Dec 11 09:55:00 IRST 2017
افکارخبر تازه‌ترین افشاگری‌های «مجتهد» درمورد بن سلمان Wed Oct 18 03:50:49 IRST 2017
ایلنا سوءاستفاده از ابزار حقوق بشر از سوی آمریکا نشاندهنده سیاست ‌های ظالمانه است Tue Jul 04 20:23:03 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیام تسلیت آیت الله طباطبایی به سردار سلیمانی Wed Nov 01 14:33:54 IRST 2017
پرس شیعه پاداش 325 میلیون دلاری عربستان برای اطلاعاتی از رهبران انصارالله Mon Nov 06 01:37:32 IRST 2017
جوان آنلاین ظریف: دستاورد بولتون 20 هزار سانتریفیوژ ایران بود Wed Aug 30 22:01:02 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کاندیداها به تهمت و دروغ متوسل نشوند/قصد دشمن برای فتنه‌انگیزی Fri Apr 14 16:00:40 IRDT 2017
جماران استان اردبیل میزبان بیش از 18 هزار داوطلب آزمون سراسری سال 1396 Wed Jul 05 11:39:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برقراری تماس تلفنی اورژانسی برای سگ‌ها ممکن می‌شود! Fri Jun 23 07:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اقدام ایران برای ثبت 25 موقعیت مدار فرکانسی Wed Feb 01 11:32:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر شکست محاصره فرودگاه استراتژیک «دیرالزور»؛ تکفیریها تار و مار شدند Mon Sep 11 17:45:33 IRDT 2017
آفتاب ایران اولویت های جوانان در دولت دوازدهم/ توانمندسازی جوانان برای اشتغال Sat Aug 26 09:50:08 IRDT 2017
روزنامه کیهان دولت برای خروج از حلقه شوم رکود، واردات بی‌رویه را قطع کند Sun Oct 01 20:12:59 IRST 2017
صراط دستورالعمل هایی برای فرار از سرطان Thu Apr 13 04:43:01 IRDT 2017
پارس فوتبال یک زیدان دیگر در اسپانیا ؛ اینبار برادرزاده زیزو Sat Sep 23 17:50:48 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خسارت بیش از 20 میلیارد ریالی سیل به ابنیه فنی و راه های آذربایجان شرقی Sat Apr 15 15:32:00 IRDT 2017
تیک کدخدایی: شورای نگهبان بعد از اعلام نتیجه صلاحیت‌ها هم می‌تواند نسبت به صلاحیت کاندیداها اظهارنظر کند Sun May 07 09:36:02 IRDT 2017
ایران آنلاین تدابیر پلیس برای ماه رمضان Sun May 28 11:02:35 IRDT 2017
ایران آنلاین آغاز ثبت‌نام کنکور دکتری 97 از چهارشنبه Fri Nov 17 13:00:52 IRST 2017
صبا ایران 60 درصد دانش آموزان روزانه شیر مصرف نمی‌کنند Mon Sep 18 16:20:16 IRDT 2017
ساعت24 دارندگان سهام عدالت سود می‌گیرند Tue Feb 21 10:56:00 IRST 2017
ایلنا پیام تبریک وزیر ورزش به دنبال موفقیت‌های فوتبال Fri Oct 13 16:11:01 IRST 2017
نامه نیوز نصب اولین لیزر قوی روی بالگرد آپاچی Tue Jun 27 11:40:40 IRDT 2017
بولتن نیوز شاید وقتش نیست! Wed Sep 06 12:25:32 IRDT 2017
بی باک نیوز سردار قاسم سلیمانی در میان بچه محل‌ها + عکس Thu Feb 23 11:23:16 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن فعالیت 63 مؤسسه قرآنی در مشهد Sat Apr 22 12:00:52 IRDT 2017
تی نیوز نگرانی بزرگ هواداران ماشین؛ آیا رسول بازهم رفیق نیمه راه خواهد بود؟ Sat Jul 08 20:37:02 IRDT 2017
خبرگزاری فارس روحانی وارد عمان شد Wed Feb 15 11:35:00 IRST 2017
عصر ایران کره جنوبی موشک بالستیک شلیک کرد Mon Sep 04 09:43:27 IRDT 2017
جام نیوز با آرایش‌های تحریک‌ کننده به شرکت می‌رفتم! / پای دختر جوانی به نام الهه در میان بود! Thu Mar 16 07:02:00 IRST 2017
پایگاه تحلیلی جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی اینترنت و موبایل در ایران ارزان است یا گران؟ Wed Feb 22 17:28:51 IRST 2017
جوان آنلاین گشایش نمایشگاه بهاره در دهکده مقاومت بسیج بجنورد Tue Feb 28 15:53:05 IRST 2017
تیتر نیوز اصولگرایان و چند و چون «رای حلال» Sun May 28 13:03:39 IRDT 2017
تی نیوز عکس/ هلاکت زن انتحاری داعشی قبل از عملیات Tue Jul 11 22:34:15 IRDT 2017
جماران قالیباف: پایانه جدید شرق به زودی افتتاح می شود Wed Jul 26 16:29:13 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی تهران مرواری‌نشان Thu Apr 20 04:30:00 IRDT 2017
آفتاب ایران قائدی برای منصوریان، برزای نبود Fri Aug 18 19:22:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درخواست انصارالله برای مذاکره با عبدالله صالح به منظور پایان دادن به اختلافات Mon Aug 21 10:20:28 IRDT 2017
تدبیر 24 وجود 8500 مهندس کشاورزی بیکار در استان خوزستان Sun Jun 25 20:45:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تشدید درگیری نظامیان عربستانی با اهالی العوامیه Mon May 15 17:22:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا زمزمه های تعطیلی و جمع آوری بانک رفاه کارگران شهر گیوی! Tue Feb 21 14:23:38 IRST 2017
پارس نیوز امتیاز آورترین بازیکن امروز ایران! Tue Sep 12 14:29:40 IRDT 2017
انتخاب سل را بهتر بشناسیم Sun Mar 26 13:55:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو پروین برای بخشش رضائیان دست به کار شد Sat Apr 08 15:14:33 IRDT 2017
آفتاب ایران دیدار ولایتی با خانواده شهید حججی/ تغییر نام دانشگاه آزاد نجف آباد، به دانشگاه شهید حججی Thu Sep 07 14:28:06 IRDT 2017
میزان اطلاع رسانی رسمی وزارت خارجه آمریکا دز خصوص خروج از توافق جوی پاریس Sat Aug 05 03:04:21 IRDT 2017
عصر ایران سیستم ایمنی بدن با جویدن تقویت می‌شود Sun Jan 22 20:06:22 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم جای خالی نظارت بر سایت‌های پوکر آنلاین/ جابه‌جایی پول‌های قمار از طریق درگاه رسمی! Wed Mar 01 11:59:14 IRST 2017
بی باک نیوز درمان و رفع شوره سر Sat Mar 04 19:01:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مردم و رسانه ها باید درباره عملکرد بزرگواری و عدل هاشمی پور جواب دهند Tue Nov 07 15:53:06 IRST 2017
میزان تجلیل از جایگاه آتش نشانان در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر+عکس Sat Jan 28 19:39:18 IRST 2017
انتخاب فیلم/جزئیاتی تازه از سرنوشت 4 دیپلمات ربوده شده ایرانی Sun Jun 25 12:21:03 IRDT 2017
افکارخبر معاون سیف: امسال ارز تک نرخی می‌شود Mon Sep 11 11:31:38 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه «شایعه؛ آفت رسانه و دین» Tue May 23 10:07:00 IRDT 2017
انتخاب دیدار اعضای فراکسیون زنان مجلس با "ابتکار" Mon Aug 28 22:42:48 IRDT 2017
آنا کتاب «طراحی داده‌های عظیم» در واحد اردبیل ترجمه و منتشر شد Sun Jan 29 10:24:51 IRST 2017
خبرگزاری فارس مردم با آماده بودن زیرساخت گردشگری ارز از مملکت خارج نمی‌کنند/ نیازی به سفر به کشورهای خارجی برای بوم‌گردی نیست Sat Apr 29 15:34:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ثبت رکورد در شرایط سخت جوی Thu Feb 02 13:51:14 IRST 2017
وطن امروز اخبار Wed Apr 26 00:00:00 IRDT 2017
ایران آنلاین پیش بینی راه اندازی 6 هزار واحد صنعتی تا پایان سال Sun Nov 05 21:22:07 IRST 2017
تدبیر دستگیری عامل آدم ربایی کودک هشت ساله در "زاهدان" Sun May 28 14:43:31 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مراسم سالروز پیروزی انقلاب در خارگ برگزار شد Thu Feb 09 19:21:40 IRST 2017