باشگاه خبرنگاران - Sat Mar 04 16:55:31 IRST 2017 نمایش خبر

کوتاه ترین ازدواج‌های چهره‌های مشهور/ازدواج دو ستاره‌ای که فقط 55 ساعت دوام آورد!

همه ی ما به اصطلاح “انسان های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می‌کند.

به گزارش 
گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همه ی ما به اصطلاح "انسان‌های معمولی” هنگام ازدواج کردن یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برعکس بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می کند. این موضوع بدین معنی است که تمام دنیا از ازدواج یا جدایی و زمان و مکان و دلایل طلاق آن ها باخبر می  شوند. در مواردی که زندگی مشترک افراد مشهور مدت زمات بسیار کمی به طول می انجامد، این سر و صدا و جلب توجه بسیار بیشتر خواهد بود. 

  در ادامه مطلب با کوتاه ترین ازدواج های چهره های مشهور در تمام طول تاریخ آشنا شوید. 


  
 

17- جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) و کریس جود (Cris Judd): تنها 218 روز 

  

جنیفر لوپز در سال 2001 هنگام فیلمبرداری موزیک ویدیوی آهنگ «عشق هیچ هزینه ای ندارد» (Love Don’t Cost a Thing) با کریس جود،یکی از رقصندگان موزیک ویدیو، با وی آشنا شد. این دو یک سال نامزد بوده و سپس ازدواج کردند اما ازدواجشان تنها 218 روز دوام آورد. 

  جود معروفیت و توجه همگان را دلیل جدایی از جنیفر لوپز نمی دانست اما به نظر می رسد که این موضوع نقش مهمی در جدایی آن دو داشته است. وی در مصاحبه با مجله ی «آس ویکلی» ( Us Weekly) در سال 2014 در مورد رابطه اش با لوپز چنین گفت” می دانید خیلی سخت است. حریم شخصی شما نقض می شود. دیگر نمی توانید یک شخص عادی باشید. عروسی ما مثل یک سیرک بود. فکر می کنم چند نفر که می خواستند به ما نزدیک بشوند دستگیر شدند. در واقع ما همه جا حضور داشتیم”.


  

 

16- الیزابت تیلور (Elizabeth Taylor) و کنراد نیکی هیلتون (Conrad "Nicky” Hilton): تنها 205 روز 

   تیلور در زمان ازدواج با کنراد هیلتون تنها 18 سال سن داشت و قبل از آن که به سن 19 سالگی برسد ازدواج اول او به پایان رسید. در زندگی نامه خود که در سال 1965 منتشر شد، تیلور گفته است که در واقع زندگی مشترک آن ها بعد از آن که از ماه عسل دو هفته ای خود به خانه بازگشتند عملا به پایان رسیده بود. زمانی که جدایی آن ها قطعی شد تنها 205 روز از زمان ازدواج آن ها می گذشت. تیلور در کتاب خود چنین نوشته است: "ماه عسل ما در اروپا دو هفته به طول انجامید. بهتر است اینطور بگویم که زندگی ما فقط دو هفته بود و بعد از آن سرخوردگی و یأس به زندگی ما آمد”. 


  
 

15-درو بَریمور (Drew Barrymore) و تام گرین (Tom Green): تنها 163 روز 

 تام گرین، مجری برنامه ی ام تی وی (MTV) و درو بریمور بازیگر مشهور در سال 2001با هم ازدواج کردند. 5 ماه بعد از آن گرین درخواست طلاق داد. در سال 2014 گرین با حضور در برنامه اُپرا وینفری اعلام کرد که او و همسر سابقش دیگر ارتباطی با هم ندارند. او گفت: "سال های زیادی است که با او حرف نزده ام. از اینکه اوضاع زندگی او خوب است خوشحالم. واقعاً خوشحالم که می بینم همه چیز برای او خوب پیش رفته است”. 


  
 

14- چَد مایکل مورَی (Chad Michael Murray) و سوفیا بوش (Sophia Bush): تنها 163 روز 

  

این دو بازیگر فیلم های درام نوجوانانه در آوریل سال 2005 در یک مراسم در مالیبو با هم پیمان زن و شوهری بستند. آن ها 5 ماه بعد به طور رسمی از هم جدا شدند و سوفیا برای طلاق درخواست داده بود. بعد از آن که درخواست طلاق سوفیا از سوی دادگاه رد شد آن ها مجبور شدند که تا دسامبر 2006 صبر کنند تا باطلاق آن ها رسماً موافقت شود. 

  هنگامی که سوفیا در سال 2014 در برنامه «تماشا کن چه اتفاقی به صورت زنده می افتد» (Watch What Happens Live) حضور یافت در مورد روابط کاری فوق العاده خود با مورَی صحبت کرد. وی به اندی کوهن مجری برنامه چنین گفت: "ما دو نوجوان ساده دل بودیم که هیچ چیزی از این رابطه نمی دانستیم و دیده بودیم که برخی دیگر از همبازی ها نیز این اشتباه را مرتکب شده بودند”. 


  
 

13- رنی زلوگر (Renee Zellweger) و کِنی چِسنی (Kenny Chesney):تنها 128 روز 

  

زمانی که زلوگر و چسنی جدایی و تصمیمشان برای پایان دادن به ازدواج 4 ماهه خود را اعلام کردند همه بر این باور بودند که تمایلات جنسی چسنی که یک خواننده مشهور سبک کانتری به شمار می رفت در این تصمیم دخیل بوده است. در 15 سپتامبر سال 2005 زلوگر درخواست طلاق داد و در آن علت درخواست جدایی خود را «فریبکاری» اعلام کرده بود. این موضوع انعکاس زیادی در میان رسانه ها داشت اما بعد از 10 سال وی عنوان می کند که چیزی از آن قضیه را به یاد ندارد. 

  زلوگر در یک مصاحبه در سال 2015 عنوان کرد:” چیزی یادم نمی آید. موضوع خیلی بزرگی است که کمتر کسی ممکن است آن را فراموش  کند، اینطور نیست؟! این موضوع خیلی برایم سخت بود. برایم سخت بود که مردم آنقدر بی رحم باشند و یک نفر را با تحقیر همجنس باز صدا  بزنند که نتایج بدی هم در پی داشت. البته مشکل بزرگ تر اینجا بود که چرا یک نفر باید کاری بکند که چنین حرفایی در مورد او زده شود”. 


  

12- پامِلا اندرسون (Pamela Anderson) و کید راک (Kid Rock): تنها 122 روز 

   اگر فکر می کنید دو نفر نمی توانند تا این حد با هم سازگار نباشند سخت در اشتباهید. اگر چه ازدواج این دو در ظاهر و تئوری بسیار مناسب به نظر می رسید اما به نظر کید راک این موضوع دقیقا برعکس بوده است. این دو در تابستان سال 2006 روی یک کشتی تفریحی با هم ازدواج کردند و قبل از این که مدت زمان زیادی از ازدواجشان بگذرد درخواست طلاق دادند. زمانی که از کید راک سوال شد که آیا هنوز با اندرسون در ارتباط است وی چنین جواب داد: "در واقع نه! اگر جایی او را ببینم به او سلام می کنم اما سعی می کنم جایی نروم که اون او نیز آن جا حضور داشته باشد. من به اجاق گاز دست زدم و اجاق گاز دست مرا سوزاند. فکر می کنم دیگر هیچوقت دست به اجاق گاز نخوهم زد”. 


  
 

 11- بردلی کوپر (Bradley Cooper) و جنیفر اسپوزیتو (Jennifer Esposito): تنها 122 روز 

   بردلی کوپر و جنیفر اسپوزیتو، بازیگر فیلم «خون آبی ها» (Blue Bloods) در دسامبر سال 2006 با هم ازدواج کردند و تنها 4 ماه بعد و در ماه می از هم جدا شدند. به گفته ی کوپر این جدایی با رضایت هر دو طرف انجام گرفت. کوپر در مصاحبه با برنامه ی ایکس ام هاوارد استرن (Howard Stern’s XM show) چنین گفت: ” آن قضیه فقط یک اتفاق بود. موضوع خوب این است که ما هر دو با آن کنار آمدیم و آن را درک کردیم … بعضی وقت ها فقط باید درک کنید”. 


  

 10- لیزا ماری پرسلی (Lisa Marie Presley) و نیکولاس کیج (Nicolas Cage): تنها 107 روز 

  

لیزا که تنها فرزند الویس پریسلی (Elvis Presley) نیز به شمار می رود در سال 2002 و در بیست و پنجمین سالگرد درگذشت پدرش به برنده جایزه اسکار جواب مثبت داد. آن ها تنها سه ماه بعد از هم جدا شدند و تاکنون هیچ کدام چیزی در مورد علت جدایی شان بروز نداده است. کیج در یکی از مصاحبه های خود گفت: "من در مورد ازدواجم صحبت نکردم و قصد هم ندارم در مورد طلاقم حرف بزنم”. 

  پرسلی در مصاحبه با شبکه ی سی ان ان در این مورد چنین گفت:” من از این موضوع ناراحتم اما ما نباید از اول با هم ازدواج می کردیم”. 


  

9- نیکی هیلتون (Nicky Hilton) و تاد اندرو مَیستر (Todd Andrew Meister): تنها 85 روز 

  

میستر در سال 2004 در لاس وگاس با نیکی هیلتون ازدواج کرد. این دو در ماه آکوست سال 2004 در ساهت 2:30 دقیقه ی صبح ازدواجشان را رسمی کردند. پاریس هیلتون به عنوان ساقدوش عروس و جف بیچر نیز به عنوان ساقدوش داماد در این مراسم شرکت داشتند، اما هیچکدام نمی توانستند حدس بزنند که به زودی چه اتفاقی خواهد افتاد. 

  این زوج بعد از کمتراز 3 ماه تصمیم به جدایی گرفتند. 


  

8- کیم کارداشیان (Kim Kardashian) و کریس هامفریز (Kris Humphries): تنها 72 روز 

  

عروسی و جدایی این دو یکی از جنجالی ترین و پر حاشیه ترین اتفاقاتی بود که در رسانه ها بازتاب زیادی داشت. در ماه می سال 2011 کریس هامفریز، بازیکن بسکتبال ان بی ای، از او درخواست ازدواج کرد به وی جواب مثبت داد. این دو در ماه آگوست با هم ازدواج کردند اما قبل از مراسم هالووین از هم طلاق گرفتند. برخی بر این باورند که ازدواج آن ها مصلحتی و نقشه ای برای جلب توجه عمومی و نوعی تبلیغ بوده است اما هر دو طرف این موضوع رارد کرده اند. 

  کیم کارداشیان در یکی از مصاحبه های خود چنین گفت:” مهم تر و بیشتر از همه من برای عشق ازدواج کردم. اصلا باورم نمی شود که باید از این موضوع دفاع کنم. من هیچ وقت چنین زمان زیادی را برای یک نمایش مسخره تلف نمی کنم”. 


  
 

7- پاملا اندرسون (Pamela Anderson) و ریک سالومون (Rick Salomon): تنها 60 روز 

   ازدواج اندرسون با کید راک بسیار کوتاه بود اما دوران زندگی وی با ریک سالومون بسیار زودتر از ازدواج قبلی به پایان رسید. اندرسون برای بار اول در اکتبر سال 2007 در لاس وگاس با  سالومون ازدواج کرد اما بعد از تنها دو ماه و در 14 دسامبر همان سال درخواست طلاق داد. اولین طلاق آن ها به اندازه طلاق دوم شان پر سر و صدا نبود. در دادگاه این دو حرف های تند و اتهامات شدیدی را متوجه طرف مقابل کردند. آن ها بعد از پایان دفاعیتشان چنین گفتند:” طلاق هایی که به صورت علنی انجام می گیرند ممکن است با چنین حرف های تند و اتهاماتی همراه باشد. ما از خانواده ها و دوستانمان به خاطر هر ناراحتی و رنجشی که از جانب ما به آن ها وارد شده معذرت خواهی می کنیم. ما به توافق دوستانه ای رسیدیم. حساسیت های خانوادگی و شخصی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنیم و ما از اظهارات نسنجیده ای که داشتیم پشیمانیم. ما بهترین آرزوها را برای همدیگر و خانواده هایمان داریم”.


  

 

6- درو بَریمور (Drew Barrymore) و جرِمی توماس (Jeremy Thomas): تنها 39 روز 

  

اندرسون تنها سلبریتی نیست که اسمش دو بار در این لیست آمده است. بریمور نیز بیش از یک بار تجربه ی ازدواج های کوتاه مدت را دارد. در مارس سال 1994، زمانی که بریمور تنها 19 سال سن داشت با یک کافه دار به نام جرمی توماس ازدواج کرد و تنها دو ماه بعد درخواست طلاق داد. 

  بریمور در کتاب اخیر خود با نام «گل وحشی» (Wildflower) ترجیح داده است که از ازدواج های نافرجام خود سخنی نگوید زیرا کتابش را یک نامه ی عاشقانه به فرزندانش می داند. وی در این باره گفت: "لازم نیست آن ها چیزی در مورد مسائل زناشویی من بدانند”. 


  
 

5- اثل مرمان (Ethel Merman ) و ارنست بورگنین (Ernest Borgnine): تنها 32 روز 

   مرمان و ارنست بورگنین بازیگر برنده جایزه اسکار در سال 1946 با هم پیمان زناشویی بستند. اما ازدواج آن ها تنها 32 روز دوام داشت و دلیل اصلی این جدایی نیز اخلاق شناخته شده و ناسازگاری بورگنین بود. اما بر اساس گزارش روزنامه ی دیلی میل (Daily Mail) بورگنین هیچ احساس بدی نسبت به همسر سابق نداشت. وی در این مورد چنین گفته بود:” من با یک زن دوست داشتنی که ستاره بود ازدواج کرده بودم. من برای 32 روز با او زندگی کردم و همین مدت به نظرم کافی بود”. 


  

4- اَلی لَندری (Ali Landry) و ماریو لوپز (Mario Lopez): تنها 18 روز 

   در آوریل سال 2004 در حالی که می دانست ماریو تنها چند روز قبل با زن دیگری بوده است به درخواست ازدواج وی جواب مثبت داد. اما خیلی زود لندری دریافت که لوپز به او خیانت کرده است. 18 روز بعد از رد و بدل کردن حلقه ها، لندری درخواست طلاق داد. لوپز در مصاحبه ای با هاوارد استرن در این باره چنین گفت:” در آن زمان من آمادگی لازم برای مصالحه را نداشتم. من به اندازه کافی برای دانستن این که چطور از پس این مشکل بربیایم مرد نبودم”. 


  
 

3- چِر (Cher) و گرِگ آلمَن (Gregg Allman): تنها 9 روز 

   چِر بلافاصله بعد از نهایی شدن جدایی اش از ویح سونی (wih Sonny) در لاس وگاس به درخواست ازدواج آلمن جواب مثبت داد. در 9 جولای سال 1975، تنها 9 روز بعد، چر برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد. بعد از این که شایعه شد که چر به خاطر زیاده روی آلمن در مصرف مشروبات الکلی درخواست طلاق داده است وی در جواب سوال یکی از خبرنگاران در مورد دوران زندگی کوتاهش با آلمن چنین گفت:” من همیشه اعتقاد داشته ام که انسان هر وقت فهمید اشتباه کرده است باید سریعاً به اشتباه خودش اعتراف کند”. 


  
 

2- کارمن الکترا (Carmen Electra) و دنیس رودمن (Dennis Rodman): تنها 9 روز   


 در 14 نوامبر سال 1998 و تنها بعد از 9 روز ازدواج با الکترا، رودمن برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد و ادعا نمود که در زمان مراسم عقد مست بوده است. با این وجود طلاق آن ها یک سال بعد به طور رسمی اعلام شد. الکترا در برنامه اپرا وینفری در سال 2014 چنین گفت: ” رابطه ی ما خیلی پرشور بود. هر وقت رابطه ی ما خوب بود واقعاً فوق العاده بود و هر وقت رابطه ی ما بد می شد وحشتناک بود. خیلی سریع اتفاق افتاد. یکباره اتفاق افتاد و من بلافاصله بعد از آن اتفاق را به یاد دارم که گفتیم: وای خدای من! چه کاری کردیم ما؟!”. 


  

1- بریتنی اسپیرز (Britney Spears) و جیسون الکساندر (Jason Alexander): تنها 55 ساعت 

  ازدواج رکورد شکن این دو تنها 55 ساعت بعد از اعلام رسمی دوام داشت. بعد از این که اسپیرز و الکساندر در آغاز سال 2004 با هم قرار ازدواج کذاشتند بریتنی با دوست دوران کودکی خود ازدواج کرد. اما ساعاتی بعد قاضی حکم طلاق این دو را صادر کرد. بریتنی در یک مصاحبه در مورد این ازدواج عجیب چنین گفت: "من آن زمان احمق بودم، کله شق بودم و مسئولیت کاری که انجام می دادم را قبول نمی کردم”. 


  


 منبع: روزیاتو 


  


 انتهای پیام/
باشگاه خبرنگاران بیانات رهبر معظم انقلاب؛ آمریکا داعش کنترل شده می‌خواهد + فیلم Sat Jul 01 10:48:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کناره گیری گزینه پیشنهادی ترامپ برای وزارت کار Thu Feb 16 01:42:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بی‌اعتمادی بیشتر رای دهندگان آمریکایی به توانایی ترامپ برای مقابله با تهدید کره شمالی Mon Sep 18 20:25:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گرمای محسوس هوای گلستان Tue May 08 12:07:29 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران شکری: مستحق باخت نبودیم/ روی اشتباهات فردی، 2 گل دریافت کردیم Fri Apr 21 12:28:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رونمایی از جاده فرودگاه Tue May 23 15:56:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فداییان رهبری از هزاران بمب اتم برای آمریکا بیشتر خطراست Sun Sep 17 13:11:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایان مسابقات فوتسال و والیبال جام رمضان در فاریاب و بروات Thu Jun 21 12:17:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اشرف‌غنی: گام بسیار بزرگی در راستا صلح در افغانستان برداشته شد Thu May 04 16:34:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مهلت ده روزه برای واریز مابه التفاوت ودیعه تشرف به حج تمتع Mon Apr 10 06:00:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران درمان 14 هزار معتاد در اردبیل Tue Dec 05 13:37:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حذف آزمون مدارس خاص؛ خوب یا بد؟ Thu Feb 22 11:51:06 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران افزایش قیمت نفت به دلیل تنش‌های غرب با عربستان Tue Oct 16 10:38:35 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران لحظه گرفتار شدن تریلی در سیل روستای "بیاضه" + فیلم Wed May 16 08:52:12 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران علت حادثه کارخانه سیمان خوزستان در دست بررسی است Sat Jul 29 20:58:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مبارزه با تروریست در سوریه هنوز ادامه دارد/بازسازی سوریه و اصلاح قانون اساسی دو موضوع مورد بحث در اجلاس فرداست Tue Apr 03 18:21:31 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران چند نفر در کشور مبتلا به جذام هستند؟؛ نشانه پوستی که باید جدی گرفته شود Sun Jul 01 10:56:42 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای طرح مدیریت تخلفات اضافه بار در مشهد Wed May 16 12:01:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فیلیپ در انتظار کارت بازی بسکتبال Mon Apr 17 12:28:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سایه گرما همچنان بر سر قزوین / بوئین زهرا گرمترین شهر استان Thu Jul 26 10:45:04 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای صحیح آزمون وسع منابع بیمه‌ها را مدیریت می‌کند  Fri Jul 07 09:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برق کابل دوباره وصل شد Wed Sep 13 09:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چرا ترکیه از مسلح‌شدن کُردها توسط آمریکا هراس دارد؟ Wed May 31 15:18:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیاده روی گروه جهادی عاشقان ولایت به مناسبت 12 بهمن Wed Jan 31 10:07:28 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه استان گلستان یکشنبه 10 بهمن ماه Sun Jan 29 08:34:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز نشست شورای امنیت درباره ایران به ریاست ترامپ Wed Sep 26 17:53:04 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران رونمایی لوگوی مسابقات کبدی آسیایی گرگان Wed Oct 18 14:18:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام کشور چقدر خرج دارد؟ Tue Jul 10 18:09:29 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حمله اشتباهی طرفداران حیوانات به یک رستوران چینی + فیلم Tue Jun 19 07:00:11 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تبریک کابران فضای مجازی به مناسبت میلاد حضرت عباس (ع) Mon May 01 12:40:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیروزی لگانس و شکسن والنسیا مقابل خریفان Thu Apr 27 01:15:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آخرین تحولات بازار مرغ و ماهی/ قیمت مرغ به ثبات رسید Mon Oct 15 14:01:06 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری اجتماع بزرگ مهدویون در تبریز Mon Apr 30 13:17:11 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه اردبیل سه شنبه 20 شهریور ماه Tue Sep 11 10:20:05 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی جمعه31 شهریور به افق مهاباد Fri Sep 22 10:05:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کاهش شپش سر در میان دانش آموزان Sun Jan 01 11:05:28 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهداشت می‌تواند راه میانبری برای پیشگیری از بیماری‌ها باشد Sun Feb 26 13:07:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران از عکس یادگاری با پروژه هایی که دیگران ساختند تا مرغ کلویی 8200 Mon Apr 17 00:30:24 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توزیع بیش از 10 هزار سبد غذایی بین نیازمندان اصفهان Tue Jul 04 09:45:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران محوطه تاریخی "رباط" در فرخشهر تخریب شد Sat Jul 21 18:39:48 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مایک پنس از مرز آمریکا و مکزیک بازدید می‌کند Sat Apr 28 10:48:06 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران رازهای جادویی برای پیدا کردن شغل پردرآمد در سال 96 Mon Mar 27 23:00:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ریابکوف: به اخراج دیپلمات‌های روس از آمریکا پاسخ قاطعی خواهیم داد Tue Mar 27 12:31:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مجموعه فرهنگی امام علی (ع) دانشگاه علامه افتتاح شد/تقدیر از 13 اساتید نمونه کشوری Sat Feb 18 10:42:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نوراللهی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس/ عالیشاه راهی لیگ دسته اول می شود Tue Jun 20 16:32:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیام حرکت عظیم مردم در 22 بهمن تداوم رحمت و عنایت خدای سبحان به ملت ایران است Fri Feb 16 12:54:25 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مصرف پروتئین را از سبد غذایی خود حذف نکنید/تخم مرغ، غنی‌ترین منبع پروتئین حیوانی Wed Jun 28 17:13:30 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نفت- پدیده، راز بقا در 3 امتیاز رودر رو /سپید رود-سپاهان غول خفته در سرزمین باران Fri Apr 13 07:00:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 7دلیل آب نشدن چربی های شکمی! Tue Nov 07 10:09:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعلام برنامه های هفته معلم در خوسف Tue May 02 00:16:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گفت‌و‌گو با عموی لیلا در سریال «پدر»/ به خاطر این نقش خیلی فحش خوردم!+تصاویر Mon Aug 06 07:54:18 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دستیار ارشد وزیر خارجه وارد سوچی شد Mon Jan 29 18:41:57 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران افتتاح حسینیه، دارالقرآن و زورخانه امام رضا (ع) در کرمان Sat May 27 17:57:25 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اظهارات مقام سابق موساد درباره نحوه عضوگیری در این سازمان جاسوسی Sat May 26 19:49:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران خوزستان در قاب تصویر Thu Feb 23 00:01:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ایجاد ایستگاه‌های سیار ثبت‌ نام کارت ملی هوشمند برای معلولان و افراد مسن‌ Thu Mar 01 10:02:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 500 نفر تاکنون در سراسر کشور خادم‌‎یار حرم رضوی شدند Thu May 04 17:25:44 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زلزله در استقلال خارج از مستطیل سبز Wed May 31 08:00:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هوای اصفهان همچنان در وضعیت ناسالم است Mon Nov 20 13:18:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کرمانشاه میزبان طرح استعدادیابی فوتبال بانوان زیر 16 سال Tue May 29 17:42:47 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ورود پیکر شهید مدافع حرم علی سیفی به زادگاهش اردبیل Tue Jul 04 12:04:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ظریف: اگر آمریکا خواهان امتیازات جدید هسته‌ای است، ما هم به طور متقابل خواهان امتیاز هستیم Fri Sep 22 04:12:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سلطانی فرحکم سرپرست باشگاه پرسپولیس را صادر کرد Wed Nov 22 18:27:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری سارق سیم برق در کرمانشاه و کشف 6 فقره سرقت Mon Aug 06 13:17:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران می‌گویند به جنگ با فناوری‌های جدید نروید؛ کسانی که اجازه پرتاب ماهواره‌ها را نمی‌دهند Sun May 14 11:04:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بسیج پایگاه سازندگی وشکوفایی و خدمت رسانی است Mon Sep 03 11:02:45 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نیم صفحه نخست روزنامه آذربایجان غربی چهارشنبه 1شهریور Wed Aug 23 00:10:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خریداری 11 هزار تن جو Sat Jul 22 12:35:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیام تشکر دفتر حجت الاسلام ناطق نوری از عموم مردم Thu Feb 09 12:33:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وضعیت آب و هوای 23 بهمن ماه/ بارش باران و برف در برخی از مناطق کشور+جدول Sat Feb 11 08:56:47 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وقتی چینی‌ها به ماهی‌های خلیج فارس حمله‌ور می‌شوند! + صوت Sat Jul 08 09:05:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خطرناک‌ترین و کشنده‌ترین بیماری‌های کبدی را بشناسید Wed Jan 24 08:24:10 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشاورزان شهرستان گناوه برای تولید محصول سالم آموزش می‌بینند Sat Nov 25 12:10:58 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اطلاعیه باشگاه سپاهان در مورد استعفای ویسی Fri Feb 03 14:40:37 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ایجاد 88 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد شهرستان مهاباد Mon Oct 15 13:57:51 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دعوت از کماندار یزدی برای حضور در اردوی تیم ملی Mon Sep 18 18:49:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران امیری اسفندقه: جهان را حروف الفبا نجات می‌دهد Tue Jan 30 02:04:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آزادی کامل محله آلابار در موصل Thu Apr 13 21:14:46 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راهیابی بوکسور مهابادی به مسابقات بوکس جوانان کشور Fri Sep 08 12:15:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راشاتودی: خروج ترامپ از برجام، اروپا را بر سر دو راهی «استقلال» یا «وابستگی» به آمریکا قرار داده است Sun May 13 13:46:42 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران قربانیان حملات سایبری در سال 2017 خواهان اقدامات مؤثرتر متخصصان این حوزه هستند Mon Mar 26 14:15:24 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های مازندران Thu Nov 09 10:41:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ازیکشنبه های بدون پلاستیک تا استوار شبیه فردین Sun Jun 10 08:49:30 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نکاتی که زنان باردار باید در ماه رمضان رعایت کنند/ وقتی خرافات جان صد‌ها آفریقایی را می‌گیرد/ سوپ نخود فرنگی بخورید تا افسرده نشوید/ آیا نسل انسان در مریخ از بین می‌رود؟ Fri May 25 20:45:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مرکز شهر و پر از زباله؟! + فیلم Sat May 27 08:47:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه های تلویزیونی مرکز خلیج فارس 12 آبان 96 Wed Nov 22 14:26:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پرداخت بخشی از مطالبات سرخپوشان پایتخت Wed Mar 29 11:59:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راه اندازی دبیرخانه دائمی گردشگری دریایی کشور Sun Dec 10 14:01:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دختر 35 ساله قربانی نقشه شیطانی 4 پسر شد Tue Aug 01 18:12:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برقراری امنیت و انضباط اجتماعی با مشارکت های مردمی Sun Feb 12 15:13:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تیراندازی در مارسی فرانسه یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت Tue Dec 26 02:51:23 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی به افق بیرجند/30 آبان ماه Tue Nov 21 10:36:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مظنه قیمت رهن یک واحد تجاری در تهران چقدر است؟ Wed Aug 23 13:29:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ساختار جدید معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد در استان‌ها ایجاد می شود Sat Jan 20 12:28:42 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای نمایش های خیابانی در شیراز Mon Sep 11 14:30:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کربکندی: نظم تیمی پرسپولیس بدون حسینی و کامیابی نیا به هم می‌ریزد Wed Sep 27 13:05:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه های رادیویی مرکز خلیج فارس 19 فروردین Sat Apr 08 09:04:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نمایش صنعت خوزستان درنمایشگاه صنایع دستی کشور Sun Aug 27 12:23:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آبشار "آسیاب خرابه" از زیباترین مناظر دیدنی جلفا + تصاویر Mon Jul 24 11:38:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران استقبال سفیر عربستان در واشنگتن از خروج آمریکا از برجام Wed May 09 15:52:46 IRDT 2018
انتخاب حمله داعش به کرد‌های سوریه 25 کشته بر جای گذاشت Thu Oct 11 14:11:23 IRST 2018
خرداد نیوز توفان با سرعت 104 کیلومتر بر ساعت سیستان را درنوردید Sun Oct 07 11:36:23 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا مردم منتظرند مقصرین حادثه قطار زائرین امام رضا(ع) مشخص شود/ تفکر بسیج سر منشاء آزادگی در منطقه بوده است/اتحادیه اروپا با تشکیل دفتر در صدد نفوذ به ایران است Fri Nov 24 18:06:21 IRST 2017
فردا نتانیاهو سفیر بلژیک را احضار کرد Thu Feb 09 12:17:12 IRST 2017
سراج 24 6 عضو یک خانواده یمنی در حمله هوایی آمریکا کشته شدند Fri Mar 03 11:04:00 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد پایان موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی تنگ‌بیجار Tue Sep 19 11:44:06 IRDT 2017
جماران چسب ضد آلزایمر در راه است! Tue Jul 03 13:05:03 IRDT 2018
پارس فوتبال برگزاری تمرین ریکاوری شاگران کی روش Sat Apr 14 21:48:23 IRDT 2018
پرس شیعه پنبه تراریخته سال آینده به زیرکشت می رود/کاهش خسارت آفات در مزارع Sun Sep 02 08:41:42 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نفس موادفروشان دره فرحزاد بریده شد Tue Aug 22 12:47:07 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آب آشامیدنی 6 هزار مشترک روستاهای گیلان وصل شد Sat Feb 04 00:56:44 IRST 2017
خبرگزاری فارس ده دلیل برای عدم‌اعطای جایزه داستان بزرگسال/ انتقاد از شیوه برگزاری روز قلم توسط دولت Thu Jul 06 13:43:00 IRDT 2017
ایسکانیوز خسرو معصومی: اسم فیلمم را «کار کثیف» گذاشتم تا اکران شود Sat Feb 10 18:10:16 IRST 2018
فردا از تخلف تا خودکشی در انتخابات شورای شهر! Tue May 30 09:14:27 IRDT 2017
آفتاب احتمال استیضاح ترامپ در صورت ادامه سیاست‌های فعلی، وجود دارد Sat Feb 18 10:47:00 IRST 2017
تیک زلزله 6 ریشتری مشهد، مدارس را تعطیل کرد Wed Apr 05 12:37:26 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ مسابقه پرتاب ماهی در استرالیا Sun Feb 04 15:50:45 IRST 2018
جام نیوز تهمت وزشکار معروف به همسرش درباره خیانت به او! Sun Aug 13 19:59:00 IRDT 2017
تابناک چیپی که می تواند به قیمت حذف پرسپولیس تمام شود Mon Apr 10 20:05:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دیدار فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده کل ارتش Tue Apr 24 16:15:20 IRDT 2018
فرادید رانندگان آنلاین: این‌کرایه‌ها نمی‌صرفد Mon May 28 02:40:33 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا رئیس جمهوری یک دوره‌ای هم می‌شود Mon Apr 10 15:03:14 IRDT 2017
روزنامه شرق پیشگامی قابل‌احترام در ایران و جهان Thu Jan 11 03:30:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تبلیغات رسانه های رقیب دولت در مورد حقوق های نامتعارف اغراق آمیز است Thu Jul 21 12:57:00 IRDT 2016
آفتاب ایران قابلیت حذف پیام های ارسال شده به اسنپ چت اضافه می شود Mon Jun 18 11:01:30 IRDT 2018
پارسینه آتش‌سوزی هتل آپادانا مهار شد Fri May 26 14:16:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تایید پیش نویس اساسنامه کمیته ملی المپیک توسط IOC Sat Aug 12 09:53:47 IRDT 2017
عصر ایران چهار کشور دیگر نمایندگان خود را به اسکار معرفی کردند/ میشاییل هانکه هم به مدعیان پیوست Sat Sep 09 19:37:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن سقوط از ساختمان منجر به مرگ نوجوان 16 ساله در بجنورد شد Tue Aug 21 12:27:40 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بازار گرم یاسوج و ماهی دودی قبل از نوروز 96 + تصاویر Sat Mar 18 09:13:13 IRST 2017
برنا طالقانی: موضوع تغییر در هیات رییسه از مدت‌ها قبل کلید خورده بود Sun Jul 09 18:21:21 IRDT 2017
فردا تکمیل همه پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاهی طی چندماه آینده‌ Wed Sep 12 13:28:01 IRDT 2018
برنا رها سازی دلیجه در اراضی لنگرود Wed Oct 25 15:25:38 IRST 2017
آریا آزمون در تیم منتخب هفته اول لیگ روسیه+عکس Wed Aug 01 15:12:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کی روش: با این شرایط ادامه همکاری مقدور نیست Sun May 06 01:40:42 IRDT 2018
اعتبار نیوز نرخ قطعی آپارتمان در منطقه 6 تهران؟ +جدول Tue Apr 04 14:21:00 IRDT 2017
ایسکانیوز تعطیلی سایت موزه هگمتانه همدان به دلیل اقدامات فنی تا پایان تیرماه Thu Jun 28 12:45:31 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد خاطرهٔ تلخ وزیر آموزش‌وپرورش از تنبیه شدن‌ در مدرسه Sat Sep 22 21:22:39 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان اول خردادماه آغاز می شود Mon May 15 19:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اشتغال فرمول پیچیده‌ای ندارد Tue Apr 17 13:43:25 IRDT 2018
جام نیوز معتادان متجاهر کُددار می‌شوند Tue Apr 24 22:56:57 IRDT 2018
جماران تنها محیط دو اداره دولتی در هندیجان برای معلولان مناسب سازی شده است Tue Jul 04 00:30:26 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تولید آیفون ایکس ظرف چند ماه آینده متوقف می شود Tue Jan 23 11:08:44 IRST 2018
ساعت24 دولت برای برون رفت از مشکلات اقتصادی لایحه‌ ندهد طرح می‌دهیم/ وعده‌هایی برای اصلاح تیم اقتصادی دولت/ از صحبت‌های اخیر رئیس جمهور استقبال می‌کنیم Sun Jul 01 13:57:20 IRDT 2018
تجارت نیوز قیمت سکه در اولین معامله سه‌شنبه 13 شهریور Tue Sep 04 11:54:29 IRDT 2018
تدبیر و امید مدیران عامل بانک‌ها تغییر می‌کنند Sun Dec 24 10:43:37 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روزنامه های افغانستان- چهارشنبه 16 فروردین Wed Apr 05 13:20:00 IRDT 2017
آفتاب ایران ریاض: حریری در حصر نیست! Tue Nov 14 13:10:06 IRST 2017
اقتصاد آنلاین آژیرهای هشدار در جولان اشغالی به صدا درآمد Thu May 17 19:47:03 IRDT 2018
آی تی نا رشد سالانه 40 درصدی درآمدهای خدمات ابری آمازون Wed Jan 17 12:38:02 IRST 2018
انصاف بازار سیاه بلیط های جشنواره فیلم فجر Mon Jan 30 09:34:02 IRST 2017
پول نیوز "شو" سوخوی روسی در تهران Mon Feb 12 11:04:18 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تسلط کامل نیروهای عراقی بر محله الثوره موصل Tue Apr 18 10:26:55 IRDT 2017
آفتاب ایران بازار ارز در رکود کامل/ امروز هم بانک مرکزی به صراف ها دلار نداد Mon Jan 22 13:20:12 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران انجام مقاوم‌سازی در 42 درصد روستاهای بالای 20 خانوار Wed Jul 18 16:08:37 IRDT 2018
شبکه خبر الکترونیکی معاملات دولت و بخش خصوصی الزامی شد Sun Jul 16 23:19:06 IRDT 2017
جهان نیوز روحانی برخلاف ما فاقد گفتمان علمی است! Tue Aug 28 08:17:24 IRDT 2018
دولت بهار ممانعت نیروهای امنیتی بحرین از اقامه نماز جمعه در «الدراز» Fri Feb 03 22:45:00 IRST 2017
آریا افزایش قیمت شیر تابع تصمیم کمیته تنظیم بازار است Sat Jul 28 14:44:11 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارجاع 33پرونده تخلف واحد صنفی پزندگان به تعزیرات حکومتی البرز Mon May 01 14:43:00 IRDT 2017
ایران آنلاین 98 درصد پیشرفت در ویرانه پلاسکو Fri Jan 27 11:56:24 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اینجا مردم فقط 3 ساعت برق دارند/ خانه‌هایمان همچون قبوری به‌روی زمین است + فیلم Wed Jan 25 08:58:37 IRST 2017
افکارخبر حکم دف زدن در عروسی و یا مراسم مذهبی، چیست؟ Sun Aug 27 15:17:21 IRDT 2017
همشهری آنلاین عکس روز: ناوشکن هواپیمابر Sat Apr 29 22:09:42 IRDT 2017
سلامت نیوز اینفوگرافی/آنچه باید درباره آلزایمر بدانیم Mon Sep 25 11:16:00 IRST 2017
آنا موافقت با انتصاب و ابقای 20 مدیر و مسئول در مراکز و دبیرستان‌های سما مازندران Sun Sep 10 16:21:19 IRDT 2017
مشرق نیوز از مبادله زندانیان تا کارشکنی «عجیب» فرانسه در روز اجرای برجام Mon Oct 08 10:47:19 IRST 2018
دریک آنلاین آیا وقت استفاده جدی از چاپ سه‌بعدی فرا رسیده؟ Sat Aug 12 10:36:19 IRDT 2017
آریا کشته شدن چند شاهزاده سعودی در سقوط بالگرد Mon Nov 06 10:19:08 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم چرا دکترمصدق فرزندش را به استقبال سفیر آمریکا فرستاد؟ Sat Aug 19 06:32:00 IRDT 2017
پارس فوتبال گفتگوی زنده و مفصل سرمربی پرسپولیس با برنامه نود Tue Apr 10 00:16:40 IRDT 2018
تابناک جامعه زنان ایرانی اولویت‌های خود را تعیین می‌کند نه سایرین Wed Sep 20 12:12:56 IRDT 2017
ساعت24 عابدزاده هدیه به حسینی را تکذیب کرد Mon Jan 15 14:59:21 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نتیجه کمال همنشین است آقای معاون اول! Mon Jan 23 15:41:22 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فرجی: امیدوارم انتقالم به تیم اتریشی نهایی شود Sun Jun 26 15:43:46 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه فاضلاب شهری شهربابک باید ایجاد شود/ عملکرد مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان قابل قبول نیست Sat Dec 31 11:29:41 IRST 2016
واحد مرکزی خبر آتش سوزی یک خانه در صومعه سرا Sat Jun 23 11:36:36 IRDT 2018
میزان افتخاری: 7 سال خانه‌نشین بودم، کسی سراغم را نگرفت/ شهبازیان: پاپ به میان مردم ما رسوخ کرده است Tue Jan 03 12:46:04 IRST 2017
جام نیوز فروش فوق العاده طرح تن‌تن و میلو Tue Nov 21 23:23:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نقش سن پدر در نتیجه بخش بودن لقاح مصنوعی Mon Jul 03 15:20:36 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اعتماد مردم به پلیس نتیجه رویکرد اجتماعی ناجا است Sun Feb 12 18:11:00 IRST 2017
بی باک نیوز ناقوس کلیسا در آمریکا هیچگاه به صدا در نمی‌آید Sun Jan 01 16:43:02 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینما Sat Aug 04 11:11:18 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تظاهرات در سوییس در مخالفت باسفر ترامپ به «داووس» Wed Jan 24 06:20:31 IRST 2018
جماران شاخص‌های ارزیابی عملکرد روابط عمومی های بوشهر تدوین می شود Wed Aug 01 10:27:31 IRDT 2018
دولت بهار پرویز پرستویی: از مرگ «آتنا» خیلی شاخ در نیاوردم! Thu Jul 13 11:52:00 IRDT 2017
رجا نیوز باید برای برای رفع کاستی­ها، تصحیح ایرادها و خدمت به مردم «دولت سایه» تشکیل شود Sun May 21 15:11:07 IRDT 2017
ایسکانیوز ایران می‌خواهد همیشه برنده باشد پس شگفتی‌ساز جام جهانی است! Wed Nov 15 10:31:04 IRST 2017
روزنامه شرق مدیران صاحبقران و نسل مظفری Sat Sep 16 04:30:00 IRDT 2017
تدبیر 24 تصویری جدید از بازیگر زن جوان پرحاشیه Wed Jan 03 12:24:08 IRST 2018
بی باک نیوز بازخوانی آنچه اصلاح طلبان و دولتی‌ها درباره برجام گفتند Mon Oct 02 15:07:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر شناسایی و توقیف یک محموله مواد مخدر/ 2نفر دستگیر شدند Tue Apr 04 16:02:36 IRDT 2017
نامه نیوز سفیر روسیه در کره شمالی از آزمایش قریب‌الوقوع هسته‌ای پیونگ یانگ خبر داد Sat Apr 15 15:58:47 IRDT 2017
اکو ویژن تعرفه واردات به کشور عراق تغییر نکرده است Thu Apr 26 12:00:06 IRDT 2018
میزان خطر فلج شانه ای در کمین دانش آموزان! Wed Jan 10 12:10:01 IRST 2018
خبرگزاری مهر 50 درصد واحدهای تولیدی خراسان جنوبی مشکل نقدینگی دارند Thu Aug 04 08:39:44 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا عضویت3450نفردر کتابخانه های رودبار/جدایی نهاد کتابخانه ها از ارشاد درست نبود Wed May 09 11:16:53 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا مهدی فخیم‌زاده از بیمارستان مرخص شد Wed Jul 04 14:29:51 IRDT 2018
بی باک نیوز این میوه بمب ویتامین است Sat Mar 25 04:31:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم قاسمی: وزارت خارجه فراجناحی بوده و در امور داخلی ورود ندارد Sun May 07 13:27:57 IRDT 2017