ایلنا - Wed Mar 01 15:54:30 IRST 2017 نمایش خبر

تکذیب نقش 2 نفر از کارمندان حراست بانک پاسارگاد در سرقت اتومبیل پول رسان بانک

بانک پاسارگاد نقش 2 نفر از کارمندان حراست بانک پاسارگاد در سرقت اتومبیل پول رسان بانک را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا؛ روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، در خصوص نقش 2 نفر از کارمندان حراست این بانک در سرقت اتومبیل پول رسان، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:      
 

 ضمن تشکر از مأمورین و کارآگاهان خدوم اداره آگاهی تهران بزرگ که مقتدرانه موفق به شناسایی و دستگیری سارقین مسلّح خودروی پول رسان بانک پاسارگاد گردیدند، با توجه به اینکه در ترکیب اعضاء دستگیر شده 2 نفر به عنوان کارمند حراست بانک اعلام شده اند خاطر نشان می سازد 2 نفر یاد شده هیچگونه رابطه استخدامی با بانک پاسارگاد نداشته اند بلکه از مأمورین یک شرکت خدمات حفاظتی هستند که تحت نظر و با مجوز نیروی انتظامی فعالیت می کنند. 
 

ضمناً برخی از بانک ها جهت تأمین نیروی حفاظتی مورد نیاز خود موظف به استفاده از خدمات اینگونه شرکت ها هستند. 
 

 توان مندی و سرعت عملیات اداره آگاهی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری سارقین به قدری تحسین آمیز و گران قدر است که بانک پاسارگاد ترجیح می دهد در اطلاع رسانی موضوع به همین مقدار بسنده و از ورود به جزئیات بیشتر که گویای سلامت، حقّانیت و کفایت همکاران بانک است خودداری کند. 



 
ایلنا برای پیش فروش سکه هیچ قیمتی از سوی بانک مرکزی تاکنون ابلاغ نشده است/ ثبت‌نام از 17 بهمن آغاز می‌شود/محدودیتی برای خرید وجود ندارد Sun Feb 04 09:23:02 IRST 2018
ایلنا نامه سرگشاده گروهی از روزنامه‌نگاران و فعالان عرصه رسانه ایران خطاب به کمیته صلح نوبل در ارتباط با وقایع خشونت‌‌بار میانمار Fri Sep 08 18:04:24 IRDT 2017
ایلنا ظریف شهادت یکی از دیپلمات‌های کشورمان را تسلیت گفت Fri Dec 22 16:57:27 IRST 2017
ایلنا صفحه اول روزنامه ها چهارشنبه 15 دی Wed Jan 04 10:07:46 IRST 2017
ایلنا کشف جسد نوجوان 13 ساله در بندرعباس Sat Dec 16 16:09:27 IRST 2017
ایلنا لزوم تشویق مردم به مقاوم‌سازی/ آرامش به کوهبنان بازگشته است Sat Dec 23 13:52:47 IRST 2017
ایلنا ترمیم حقوق کارکنان موقت شرکت‌های پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس Mon Oct 09 13:13:39 IRST 2017
ایلنا خبر خوش برای استقلال؛ حکم جپاروف دوشنبه صادر می‌شود Sun Jan 07 12:25:20 IRST 2018
ایلنا فراخوان هواداران العین برای بازی با استقلال Wed May 24 16:24:30 IRDT 2017
ایلنا اولین تورنمنت بین‌المللی کشتی بانوان ایران Fri Sep 21 13:33:10 IRDT 2018
ایلنا آب‌رسانی به روستاهای تشنه در کنار دریا/ حذف 1000 روستا از لیست آب‌رسانی با تانکر و گالن Sat May 06 21:37:20 IRDT 2017
ایلنا عراق و ایران در مبارزه با تروریسم در یک جبهه هستند Sat Sep 22 20:18:02 IRST 2018
ایلنا عذر خواهی مدافع جوان استقلال از هواداران + عکس Tue Feb 21 23:04:17 IRST 2017
ایلنا عروسک آتنا اصلانی Sat Jul 15 16:21:21 IRDT 2017
ایلنا اولین برد آسیایی ذوب آهن Mon Mar 13 18:38:23 IRST 2017
ایلنا ترکیب سی و سه نفره شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در ایلام اعلام شد+اسامی Tue Feb 21 14:13:53 IRST 2017
ایلنا جزئیات فساد در پرونده رئیس فدراسیون؛ حکم قطعی صادر شد Thu Jul 27 15:03:52 IRDT 2017
ایلنا نویسنده سرشناس خودکشی کرد Tue May 02 13:56:10 IRDT 2017
ایلنا کرانچار: بازی سپاهان - پرسپولیس داربی بزرگ ایران است Wed Sep 20 19:29:43 IRDT 2017
ایلنا سقوط بزرگ ونگر در امیریتس (کارتون) Wed Mar 08 14:44:49 IRST 2017
ایلنا نمایش مستند «هفت فیلم‌ساز زن نابینا» در سینماتک موزه هنرهای معاصر Wed Oct 04 13:57:17 IRST 2017
ایلنا اوضاع منطقه؛ محور نشست السیسی و عون Mon Feb 13 16:29:42 IRST 2017
ایلنا صعود شاخص فرابورس به ارتفاع 888 واحدی در نخستین هفته کاری سال جدید Sat Apr 01 11:41:38 IRDT 2017
ایلنا ناو هواپیمابر «کارل وینسون» وارد دریای ژاپن می‌شود Sat Apr 22 10:07:00 IRDT 2017
ایلنا فاجعه داوری در برنابئو (عکس) Sat Jan 13 19:44:12 IRST 2018
ایلنا بازگشت انریکه به دنیای فوتبال Sat Nov 18 15:05:42 IRST 2017
ایلنا معافیت از پرداخت عوارض و مالیات برای نشر شهر در باغ کتاب مصداق رانت است Sun Jul 23 11:10:39 IRDT 2017
ایلنا سفر هیات وزارت خارجه انگلیس به تهران برای مذاکرات کنسولی در مهرماه Sat Aug 26 21:02:16 IRDT 2017
ایلنا مجلس و دولت توجه کنند که حجم فروش اوراق مشارکت در بودجه اضافه نشود Wed Jan 24 10:58:23 IRST 2018
ایلنا مورد عجیب و تاریخی بازی استقلال و تراکتور Thu Aug 10 12:35:09 IRDT 2017
ایلنا اصلاحات به شورای شهر مشهد رسید Mon May 22 12:10:55 IRDT 2017
ایلنا حوزه آی‌تی توان ایجاد اشتغالزایی بالایی دارد Mon Oct 16 10:40:59 IRST 2017
ایلنا حاشیه پیش از دربی؛ گلرهای مدعی استقلال قهر هستند؟! Mon Sep 24 21:16:06 IRST 2018
ایلنا جلب مشارکت مردمی در صیانت از آثار ارزشمند تاریخی موثر است Sun Jan 29 13:09:26 IRST 2017
ایلنا فرهنگیان بازنشسته در انتظار وصول مطالباتِ / نماینده مردم سبزوار: با بودجه نویسی روی کاغذ مشکل معلمان حل نمی‌شود Mon Dec 18 11:33:18 IRST 2017
ایلنا شریعتمداری: از ثروتمند شدن مردم نمی‌ترسیم/کرباسیان: باید مشکلات معادن کوچک حل شود Mon Feb 05 19:44:52 IRST 2018
ایلنا کره شمالی یک «موتور موشکی جدید و قدرتمند» آزمایش کرد Sun Mar 19 09:34:43 IRST 2017
ایلنا اولین نمایش بین‌المللی «آذر» در ونکوور Sun Sep 24 10:04:33 IRST 2017
ایلنا بزرگداشت افشین یداللهی و همسرش برگزار می‌شود Wed Apr 26 11:35:10 IRDT 2017
ایلنا آغاز مراسم سی‌و هفتمین سالگرد دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی (ره) Fri Sep 22 08:16:44 IRST 2017
ایلنا به توصیه خاتمی به تمام افراد لیست 21 نفره اصلاح‌طلبان رای می‌دهیم Thu May 04 18:29:46 IRDT 2017
ایلنا کاریکاتور / ناک اوت شدن به سبک ونگر Mon Aug 28 12:27:16 IRDT 2017
ایلنا نگاهی بر 10 سال افتخار آفرینی شرکت بیمه پاسارگاد Wed Jun 21 13:32:53 IRDT 2017
ایلنا حراج خودروی مرسدس بنز هیتلر در آمریکا/عکس Mon Dec 25 12:01:55 IRST 2017
ایلنا گزارش تصویری دیدار رئیس‌جمهور با معاونین و مدیران وزارت اقتصاد Mon Jan 08 17:10:25 IRST 2018
ایلنا لبنان درخواست داعش برای آتش‌بس را رد کرد Mon Aug 21 11:15:30 IRDT 2017
ایلنا استقرار هیات بازرسی در وزارت آموزش و پرورش Sat May 13 10:36:37 IRDT 2017
ایلنا میان ایران و آمریکا میانجی‌گری می‌کنیم Fri May 12 06:59:27 IRDT 2017
ایلنا برگزاری رزمایش آزادی و پیروزی در بغداد Sat Jul 15 15:02:22 IRDT 2017
ایلنا تجمع جمعی از کارگران در اعتراض به روند تعیین دستمزد سالانه Tue Feb 21 14:19:34 IRST 2017
ایلنا یادی از شهدا در آخرین جمعه سال Fri Mar 17 10:19:05 IRST 2017
ایلنا سازمان تامین اجتماعی ،عامل تقویت امنیت در کشور است Thu Sep 07 11:25:56 IRDT 2017
ایلنا فراکسیون حقوق بشر مجلس نسبت به سوءاستفاده از کودکان کار در آستانه عید نوروز هشدار داد Mon Mar 06 16:58:58 IRST 2017
ایلنا هر تحقیق و تفحص، حداقل 200 میلیون تومان هزینه دارد/ اکثر تفحص‌ها به نتیجه‌ای منجر نشده است Wed Oct 04 17:31:40 IRST 2017
ایلنا انتخابات پارلمانی اقلیم، مقدمه تثبیت همه‌پرسی استقلال/ درگذشت طالبانی راه را برای بارزانی هموار کرد Sat Oct 07 08:45:15 IRST 2017
ایلنا دیوان لاهه ترکیه را به دلیل بازداشت قاضی بین‌المللی به شورای امنیت ارجاع داد Mon Mar 06 20:37:25 IRST 2017
ایلنا وکیلی: هدف اکسین حضور در لیگ برتر است / با شکست گسترش فولاد صعود می‌کنیم Wed Oct 25 09:34:02 IRST 2017
ایلنا سیاست اقتصادی و اشتغالی زایی از برنامه های جدی دولت تدبیر و امید Fri Apr 28 07:00:10 IRDT 2017
ایلنا حمله داعش به پادشاه عربستان خنثی شد Tue Mar 07 12:46:11 IRST 2017
ایلنا نکوئی مجد: انتقام بازی های پارالمپیک ریو را در لندن گرفتم Sat Jul 22 16:03:09 IRDT 2017
ایلنا رمان برگزیده‌ قرنِ دی‌ اچ‌ لارنس، ترجمه شد Tue Aug 29 12:19:16 IRDT 2017
ایلنا دولت دوازدهم به شأن و منزلت دانشگاه‌ها توجه کند Tue Aug 29 09:15:46 IRDT 2017
ایلنا علم تغذیه به سبک اکبر میثاقیان؛ بفرمایید دیزی! (عکس) Fri Jul 14 16:49:43 IRDT 2017
ایلنا شهاب گردان: بزرگترین حسرتم دربی است/ پرسپولیس برنده‌ی بازی برابر استقلال است Thu Feb 09 20:33:15 IRST 2017
ایلنا کره‌شمالی جزئیات برنامه حمله موشکی به گوام را منتشر کرد Thu Aug 10 11:54:28 IRDT 2017
ایلنا سرعت باد در اردبیل به 94 کیلومتر رسید/ پیش‌بینی بارش باران و برف برای فردا در تهران Fri Jan 19 11:10:29 IRST 2018
ایلنا حال عمومی حسین مرعشی خوب است/ مراجعه به بیمارستان برای انجام معاینه‌های معمول بود Sat Aug 26 23:13:55 IRDT 2017
ایلنا واعظی از وزارت ارتباطات خداحافظی کرد Sat Aug 19 19:11:07 IRDT 2017
ایلنا کارلوس کی‌روش در مشهد؛ مربی باش! (عکس) Wed Feb 07 13:41:08 IRST 2018
ایلنا بازگشت آرامش به خیابان‌های تهران/ اعتماد دوباره تهرانی‌ها به وعده‌های روحانی Mon Jan 01 17:58:25 IRST 2018
ایلنا افزایش آمار تلفات حمله تروریستی به کاروان‌های آوارگان سوریه به 70 نفر Sat Apr 15 22:05:14 IRDT 2017
ایلنا واژگونی اتوبوس 31 مصدوم و 4 کشته بر جای گذاشت Wed Mar 22 10:19:35 IRDT 2017
ایلنا دلایل سفر وزیر دفاع عربستان به مسکو/ تلاش ریاض برای دور کردن مسکو از تهران Tue May 30 08:41:33 IRDT 2017
ایلنا واکنش هنرمندان به قتل بنیتای هشت ماه Wed Jul 26 16:00:03 IRDT 2017
ایلنا رونمایی از کارنامه اعمال علی منصور در استقلال/ 50 را رد کرد اما به 500 نرسید؛ خداحافظی در 9 قدمی 100! Thu Sep 21 11:23:37 IRDT 2017
ایلنا بخشنامه هشت بندی الزامات سود بانکی ابلاغ شد Tue Aug 22 18:16:34 IRDT 2017
ایلنا نیروی هوایی آمریکا حق پرواز در «مناطق امن» سوریه را ندارد Fri May 05 13:40:16 IRDT 2017
ایلنا مهدوی‌کیا صدرنشین ایرانی‌های بوندس‌لیگا Fri Feb 16 20:35:28 IRST 2018
ایلنا کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند Wed Jul 12 10:14:51 IRDT 2017
ایلنا تراکتورسازی 0 سایپا 0؛ تساوی ژنرال به سود برانکو و پرسپولیس Fri Mar 03 17:27:34 IRST 2017
ایلنا حمله به عشایر کرکوک سناریوی داعش پس از موصل Sun Jul 02 20:13:28 IRDT 2017
ایلنا همایش مردمی محیط زیست و حمایت از آثار باستانی تاریخی مسجدسلیمان Sat Mar 11 19:08:17 IRST 2017
ایلنا ارسال لایحه مربوط به کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین المللی به مجلس Sun Jan 28 19:52:36 IRST 2018
ایلنا رقابت‌ها در راه کسب اقتدار در مسیری جدید وارد شده است/ تشکیل پژوهشکده فتونیک و فناوری‌های کوآنتومی در سازمان انرژی اتمی Sun Aug 27 12:04:00 IRDT 2017
ایلنا اختصاص یک میلیارد تومان برای ثبت و تعیین عرصه و حریم آثار تاریخی خوزستان Wed Sep 27 12:43:06 IRST 2017
ایلنا پیمانکار تهیه غذای دانشکده باهنر شیراز برکنار شد Tue May 09 14:51:29 IRDT 2017
ایلنا آن‌سوی مرز مشترک ایران و عراق چه می‌گذرد؛ از اقلیم تا کشور و نگاه ایران Tue Jan 24 13:17:01 IRST 2017
ایلنا بحرانی بودن وضعیت خانواده‌ها در کشور/ کارکرد‌های خانواده‌‌ درحال از دست رفتن است Sun Sep 17 09:15:34 IRDT 2017
ایلنا سه غول فوتبال اروپا به دنبال ستاره‌ی پی‌اس‌جی Tue Feb 28 10:57:40 IRST 2017
ایلنا نگاهی به صفحه نخست روزنامه‌های گیلان در 8 خرداد 96 Mon May 29 09:29:13 IRDT 2017
ایلنا گام های چهارگانه نظام سازی مالی اسلامی Sun Jan 01 16:47:33 IRST 2017
ایلنا مراسم تکریم ومعارفه رییس انجمن آثار مفاخر فرهنگی Sun Apr 16 14:43:46 IRDT 2017
ایلنا حاشیه امروز هیات دولت Wed Feb 22 15:20:33 IRST 2017
ایلنا آغاز تعیین تکلیف سپرده‌گذاران دارای سپرده‌های بیش از 100 میلیون تومان تعاونی‌های غیر مجاز البرز ایرانیان، افضل توس و وحدت + فیلم Mon Nov 27 12:58:08 IRST 2017
ایلنا رایزنی صالحی با وزیر اقتصاد اسلواکی درباره آخرین همکاری‌های هسته‌ای Wed Mar 08 14:49:03 IRST 2017
ایلنا آموزش رایگان سینما به ایرانیان/اولین فراخوان "خط سوم هنر" برای سیستان و بلوچستان Sat Jan 13 16:52:12 IRST 2018
ایلنا نشست خبری نوبخت با اصحاب رسانه در خوزستان برگزار می‌شود Tue Feb 28 12:05:25 IRST 2017
ایلنا تلاش دوباره منچسترسیتی برای جذب سانچز Wed Aug 30 13:19:37 IRDT 2017
ایلنا ائتلاف آمریکایی به یک شرط از سوریه و عراق خارج می‌شود Tue Nov 14 10:57:38 IRST 2017
ایلنا قدردانی استاندار قزوین از بانک ملی Wed Aug 02 14:28:49 IRDT 2017
خرداد نیوز توئیت عارف در مورد ناامیدی جوانان و پاسخ محمود صادقی Sat Aug 18 23:31:36 IRDT 2018
آفتاب ایران قیمت خودرو | محصولات کیا در نمایندگی و بازار؛ چند؟! Sat Dec 23 10:34:05 IRST 2017
خبرگزاری فارس ترتیل صفحه 285 قرآن کریم با صدای استاد پرهیزکار+صوت و متن آیات Wed Jan 24 00:00:00 IRST 2018
وطن امروز اخبار Thu Jul 06 00:00:00 IRDT 2017
تدبیر 24 بنیادی ترین راه برای رسیدن به اهداف اصلی ورزش چیست؟ Tue Mar 28 10:15:57 IRDT 2017
ورزش 3 اکسین البرز 1 مس رفسنجان 1/ لیگ‌‍یک: تساوی مهاجمان آبی‌پوش سابق در کرج Mon Oct 16 14:04:33 IRST 2017
عصر ایران گزارش روزنامه جام جم از مدکده های زیرزمینی که لباسهای هنجارشکن طراحی می کنند Wed Jun 21 08:27:51 IRDT 2017
جماران اخبار 8 تا 8 جمعه 10 شهریور در آذربایجان غربی Sat Sep 02 08:18:35 IRDT 2017
خرداد نیوز حکم دادگاه عراق به حبس ابد 19 زن روسی Mon Apr 30 00:15:01 IRDT 2018
روزنامه ایران جای خالی مطبوعات در نمایشگاه کتاب Tue May 10 06:00:00 IRDT 2016
نامه نیوز حاشیه های حضور روحانی در مجلس/از خوش و بش نمایندگان با وزرا تا گعده های چند نفره نمایندگان/تصاویر Tue Aug 15 14:25:30 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار جدید خوزستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد Tue Jun 21 20:19:00 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا شبکه کودک ماه رمضان 24 ساعته نمی شود/ برنامه آموزشی برای خردسالان Sat May 12 08:51:53 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اعلام آمادگی سرمایه گذار داخلی برای مشارکت در توسعه کیش Sat Oct 28 11:32:58 IRST 2017
نامه نیوز قالیباف: هر مسئول باید پاسخگوی عملکرد خود باشد / تلاش می کنم صدای تغییر در جریان اصولگرایی باشم / تعطیل کردن خط 7 مترو هم سیاسی است Mon Nov 20 15:18:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران معلمی که در دورترین مدرسه اردبیل تدریس می‌کند Wed Jun 27 19:30:01 IRDT 2018
598 تصویری از حضورکاووس سیدامامی در کنار دختران و پسران نیمه برهنه! Wed Feb 14 19:51:09 IRST 2018
خبرگزاری مهر استقبال همدانی‌ها از کمیته کوه‌روی هیئت ورزش همگانی Tue Jun 20 12:30:46 IRDT 2017
ورزش 3 رقیب پرسپولیس یکشنبه عازم مسقط است Mon Feb 13 08:48:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برداشت بیش از 750 تن لیموترش از باغات شهرستان مُهـر Mon Sep 11 15:09:03 IRDT 2017
اعتدال داعش چاه‌های نفت الحویجه را به‌آتش کشید Tue Oct 03 13:09:45 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تعلیق 20 روزه پیمان شنگن در ایتالیا بخاطر اجلاس جی 7 Wed May 10 18:11:00 IRDT 2017
بولتن نیوز ویدیو/ ملانیا انتقام نتانیاهو را از ترامپ گرفت! Tue May 23 11:19:36 IRDT 2017
خبرگزاری مهر روابط ایران، عراق، سوریه و لبنان هر روز نزدیک تر می شود Mon Aug 07 16:04:30 IRDT 2017
افکارخبر چرا دلار 4800تومان شد؟ Mon Feb 05 10:15:36 IRST 2018
تهران پرس 7 نشانه کمبود خواب که احتمالا نمی شناسید Sun May 13 15:02:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تلفات رانش زمین در چین به 141 نفر رسید Sat Jun 24 15:47:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر رئیس حزب سبز آلمان نسبت به نظام دیکتاتوری در ترکیه هشدار داد Tue Apr 18 11:51:48 IRDT 2017
خبرگزاری مهر قهر استاندار با مهمترین رویداد سینمایی/ قلب سیمرغ شکست Tue Feb 06 09:52:29 IRST 2018
آفتاب ایران غذاهای سالم، ارزان، و دارای ارزش غذایی بالا را بشناسید Tue Aug 29 00:52:42 IRDT 2017
تابناک عربستان 1.5 میلیارد دلار صکوک فروخت Wed May 30 09:50:02 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اقدام علیه فرهنگ پوشاک ملی در خیابان جمهوری Sat Jul 01 18:20:31 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن جشن میلاد نبی در لس آنجلس برگزار می‌شود Mon Dec 04 15:29:26 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ترامپ دستور برگزاری نشستی اضطراری را درباره حمله سایبری اخیر صادر کرد Sun May 14 22:14:38 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اسکان دائم زلزله زدگان با کمک سپاه پاسداران به سرانجام می‌رسد Fri Nov 24 22:44:34 IRST 2017
پارس نیوز پست معنادار حسن روحانی در اینستاگرام/عکس Fri Sep 29 18:20:44 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گرمای هوا موجب مرگ ماهی های رودخانه راین آلمان شده است Sun Aug 05 15:13:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن تمسک به فرهنگ قرآنی راه‌گشای سعادت برای همگان است Tue Jan 16 12:56:16 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جلسه علنی مجلس آغاز شد/حضور وزیر اطلاعات در نشست امروز خانه ملت Sun Jul 22 08:14:06 IRDT 2018
خرداد نیوز انتقاد شدید اکرمی به تشبیه کنندگان روحانی به بنی صدر Tue Jul 04 18:36:06 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی موافقم؛ اسامی دریافت کنندگان ارز دولتی را اعلام کنید Sun Jul 01 17:01:32 IRDT 2018
ایسکانیوز شمشیر بازان دانشگاه آزاد اسلامی همچنان روی نوارپیروزی Wed Jan 25 16:16:12 IRST 2017
آفتاب برانکو: شاید در داوری‌ها اراده‌ای در کار است Mon Jan 23 19:41:18 IRST 2017
افکارخبر عکس العمل کریمی نسبت به اظهارات درخشان Fri Sep 15 19:55:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اخلاق در انتخابات موضوع اصلی شورای فرهنگ عمومی پاکدشت Sun May 28 14:25:44 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مصدومیت دو محیط‌بان در درگیری با صیادان غیرمجاز/تشکیل پرونده قضایی برای متخلفین Tue Aug 22 12:49:13 IRDT 2017
روزنامه کیهان شعارهای انتخاباتی رئیس‌جمهور درباره ایجاد اشتغال از یادها نرفته است Mon Jul 17 20:53:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حماس حمله آمریکا به سوریه را برای محافظت از رژیم صهیونیستی دانست Sat Apr 14 17:46:21 IRDT 2018
آریا 45 درصد اعتبارات آبخیزداری شیروان تخصیص یافت Wed Sep 12 10:07:50 IRDT 2018
نامه نیوز تصویری نامتعارف از ترلان پروانه لب ساحل Thu Aug 02 07:00:01 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن دانشگاه هاروارد؛ میزبان نشست «ایستادگی در برابر اسلام‌هراسی» Wed Feb 15 13:25:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افزایش بهای نفت و طلا در بازار‌های جهانی Tue May 15 08:42:33 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی عنوانهای اصلی روزنامه های هفتم بهمن خراسان رضوی Sat Jan 27 11:49:00 IRST 2018
رسالت عزت حق Mon Jul 31 00:00:00 IRDT 2017
نامه نیوز آغاز جلسه مجلس/ سوال از وزیر بهداشت در دستور کار امروز نمایندگان Sun Jan 14 08:36:26 IRST 2018
خبرگزاری فارس 8 کشته در حمله انتحاری به مسجدی در نیجریه Mon Jul 17 17:09:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سهرابی مدیر کل ارشاد فارس خواهد شد Thu May 17 11:52:43 IRDT 2018
آفتاب ایران رابطه نامشروع زن با استاد دانشگاه جلوی دیدگان همسرش Tue Jan 02 12:12:20 IRST 2018
برنا پرونده مسابقات دیویس کاپ با بقا برای تیم ملی بسته شد Sun Apr 09 15:35:48 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ترکیه و روسیه قرارداد خرید سامانه پدافند موشکی S400 را امضا کردند Fri Dec 29 13:42:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا واردات برنج را خدا آزاد کرد یا وزرای تاجر دولت؟ / شالیزارهای شمال ویلا می شود Mon Dec 04 14:33:34 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری نخستین همایش بین المللی «حقوق سلامت»، 25 و 26 آذر Sat Dec 09 11:39:59 IRST 2017
یک ورزش خلاصه بازی: هادرسفیلد 1 - نیوکاسل 0 Sun Aug 20 19:53:15 IRDT 2017
روزنامه شهروند استان Sat Dec 30 03:30:00 IRST 2017
آریا دبیر شورای عالی فضای مجازی اختلاف بر سر فیلترینگ در تلگرام را رد کرد Sat Jul 22 12:34:13 IRDT 2017
روزنامه جمهوری اسلامی ماندگاری هوای گرم در کشور Sat Jul 22 00:01:00 IRDT 2017
ایران جیب پراید درخواست بازنشستگی پیش از موعد داد Tue Aug 08 15:05:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران واگذاری 24 دستگاه وانت نیسان به مددجویان کمیته امداد آبدانان Sun Aug 27 13:53:06 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تهران مطمئن‌ترین شریک مسکو در منطقه/ روسیه به شیخ‌نشین‌ها اعتماد ندارد Sat Mar 04 15:44:00 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد فالکائو: من قوی‌تر شدم Wed Apr 12 10:57:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دیار کریمان آماده ی خلق حماسه ماندگار دیگری Fri Feb 10 08:40:35 IRST 2017
آفتاب بنیامین نتانیاهو به بیمارستان منتقل شد Wed Mar 28 09:06:26 IRDT 2018
دولت بهار جسد کودک مفقود در سیل علی‌آبادکتول پیدا شد Sun Aug 13 22:17:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زائران از چذابه رایگان به اهواز می رسند Thu Nov 09 23:42:40 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قتل ‌دختر بچه 5 ساله آق قلایی Fri Apr 27 09:16:16 IRDT 2018
بنکر قیمت دلار در کانال 3800 تومان می ماند؟ Sun Jul 30 09:25:14 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگشت دلار از مسیر صعودی Mon May 07 10:25:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا زندگی زیبای عشایری در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر Sat Jan 06 11:36:25 IRST 2018
تابناک ایروانی: با آرمان‌ها فاصله داریم Tue Feb 27 10:40:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری آئین خاطره گویی رزمندگان کربلای چهار در سورک Mon Dec 25 17:17:15 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دریافت خدمات در قبال تفکیک ملک و پرداخت عوارض/ جذب گردشگران و سرمایه گذاران مستلزم توسعه زیر ساخت های شهری است Sun Jan 01 20:02:11 IRST 2017
جماران برانکو: می‌دانستیم بازی سختی است/ این دیدار باید با اختلاف 5 گل به پایان می‌رسید Wed Sep 12 23:09:24 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بیشترین بیمار تالاسمی کشور در حوزه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر Sun Jun 17 13:47:47 IRDT 2018
تیتر نیوز پرسپولیس می‌تواند طارمی را به بازی برگشت الهلال برساند؟ Thu Sep 28 10:40:19 IRST 2017
تابناک سقوط بالن گردشگران در مصر Fri Jan 05 12:57:22 IRST 2018
واحد مرکزی خبر زمانبندی کنکور سراسری 97 Sat Jun 16 11:58:21 IRDT 2018
تهران پرس 34درصد پرونده های شورای حل اختلاف خراسان شمالی سازش شد Tue Jun 26 10:43:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم هیلی: تحقیق سازمان ملل درباره فقر در آمریکا، یک بازی سیاسی است Tue Jul 10 10:10:02 IRDT 2018
جماران هویت شهر، پنهان پشت آشفتگی نقش ها و رنگ ها Mon Nov 06 13:19:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عواقب خطرناک بیماری هاری باید اطلاع رسانی شود Mon Apr 09 19:05:50 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بهره برداری از نمایشگاه از حراء تا حرم تا پایان هفته Tue Jul 31 10:27:38 IRDT 2018
روزنامه شرق هشدار به تکرار حادثه معدن یورت Sun Jan 07 03:30:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران عادات‌های روزمره‌ای که پیرتان می‌کند + اینفوگرافی Tue Aug 28 16:00:01 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن چانه زدن در معراج برای کم کردن تعداد رکعات نماز! Tue Oct 17 08:10:25 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افطارانه؛ پیشکش نوعروسان الوند Sat Jun 02 09:55:00 IRDT 2018
پول نیوز کاهش 2 ریالی نرخ رسمی دلار(+جدول) Sat Mar 18 13:12:20 IRST 2017
روزنو شفر، رحمتی را تهدید کرد Mon Oct 23 09:00:01 IRST 2017
ایستا نیوز شعب بانک صادرات به سوپر مارکت مالی تبدیل می شوند Tue Sep 26 13:41:04 IRST 2017
اعتبار نیوز سایه پرسه های شوم در اطراف عابر بانک ها Wed Jun 28 11:22:00 IRDT 2017
آفتاب ایران زمان طلایی رفع اختلالات گفتاری/ حداکثر سن شروع تکلم کودک Mon May 14 12:13:12 IRDT 2018