ایلنا - Wed Mar 01 15:54:30 IRST 2017 نمایش خبر

تکذیب نقش 2 نفر از کارمندان حراست بانک پاسارگاد در سرقت اتومبیل پول رسان بانک

بانک پاسارگاد نقش 2 نفر از کارمندان حراست بانک پاسارگاد در سرقت اتومبیل پول رسان بانک را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا؛ روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، در خصوص نقش 2 نفر از کارمندان حراست این بانک در سرقت اتومبیل پول رسان، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:      
 

 ضمن تشکر از مأمورین و کارآگاهان خدوم اداره آگاهی تهران بزرگ که مقتدرانه موفق به شناسایی و دستگیری سارقین مسلّح خودروی پول رسان بانک پاسارگاد گردیدند، با توجه به اینکه در ترکیب اعضاء دستگیر شده 2 نفر به عنوان کارمند حراست بانک اعلام شده اند خاطر نشان می سازد 2 نفر یاد شده هیچگونه رابطه استخدامی با بانک پاسارگاد نداشته اند بلکه از مأمورین یک شرکت خدمات حفاظتی هستند که تحت نظر و با مجوز نیروی انتظامی فعالیت می کنند. 
 

ضمناً برخی از بانک ها جهت تأمین نیروی حفاظتی مورد نیاز خود موظف به استفاده از خدمات اینگونه شرکت ها هستند. 
 

 توان مندی و سرعت عملیات اداره آگاهی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری سارقین به قدری تحسین آمیز و گران قدر است که بانک پاسارگاد ترجیح می دهد در اطلاع رسانی موضوع به همین مقدار بسنده و از ورود به جزئیات بیشتر که گویای سلامت، حقّانیت و کفایت همکاران بانک است خودداری کند. 



 
ایلنا تصویرسازی تئاتر مسیر جدیدی از هنر را به رویم گشود Wed May 03 11:47:48 IRDT 2017
ایلنا وزش باد شدید و گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان Fri Apr 21 11:45:00 IRDT 2017
ایلنا اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال جوانان Sun Feb 26 15:49:45 IRST 2017
ایلنا معضلات شهری تهران راه‌حل علمی دارد/بقایی در لیست جمنا جای ندارد Fri Mar 24 00:06:42 IRDT 2017
ایلنا مجروحیت مرد روستایی در ایذه بر اثر سقوط از ارتفاع Tue Nov 07 21:19:01 IRST 2017
ایلنا اعتماد کرانچار به دروازه‌بان 18 ساله Sat Dec 23 11:38:44 IRST 2017
ایلنا مورینیو: زلاتان می‌تواند تا 40 سالگی بازی کند Mon Feb 27 16:07:04 IRST 2017
ایلنا حضور رییس جمهور در جمع راهپیمایان روز قدس Fri Jun 23 11:36:50 IRDT 2017
ایلنا مدیرعامل جدید شرکت گاز استان هرمزگان منصوب شد Thu Oct 25 17:11:03 IRST 2018
ایلنا سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان معرفی شد Mon May 22 16:07:49 IRDT 2017
ایلنا محرومیت مدافع استقلال از سوی کمیته انضباطی Thu Nov 08 20:44:16 IRST 2018
ایلنا گزینه‌های متعددی در رابطه با توافق هسته‌ای، به ترامپ ارائه می‌شود/ برجام به تنهایی به روابط ایران و آمریکا جهت نمی‌دهد Wed Oct 04 23:23:25 IRST 2017
ایلنا نعمتی: چرا معاون رییس‌جمهور با توییت‌پراکنی زحمت مجلس را زیرسوال برده است/ لاریجانی: مگر دولت لایحه منقحی داده که می‌گوید مجلس کشور را به‌هم ریخته است Tue Feb 06 09:49:57 IRST 2018
ایلنا پیام تسلیت اعضای کانونعالی شوراهای اسلامی کار در پی درگذشت نوربخش و تاج‌الدین Fri Nov 16 11:38:08 IRST 2018
ایلنا کاشت مکانیزه نشاء سویا برای نخستین‌ بار در مازندران Sun Jul 09 15:11:27 IRDT 2017
ایلنا ضرورت اطلاع رسانی و آموزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی Sun Oct 07 13:46:57 IRST 2018
ایلنا خون میرزایی سرپرست فرمانداری اهواز شد Sat Mar 11 21:46:48 IRST 2017
ایلنا تصمیم‌های ترامپ درباره قدس را رد می‌کنیم Tue Dec 19 10:59:02 IRST 2017
ایلنا جاسوسی در اردوی کره/ کادر فنی عجیب با حضور پدر، مادر و عمو(عکس) Mon Aug 28 18:45:51 IRDT 2017
ایلنا نخستین اردوی ادبی و محیط زیستی سپیدار برگزار شد Sun Sep 03 12:23:32 IRDT 2017
ایلنا حریق در منزل مسکونی دو طبقه/نجات ساکنان محبوس در آتش Fri Feb 09 10:32:30 IRST 2018
ایلنا 715 نفر تاکنون در انتخابات شورای شهر تهران نام‌نویسی کرده‌اند/ 70 درصد ثبت‌نام کنندگان زیر 50 سال هستند Thu Mar 23 09:34:22 IRDT 2017
ایلنا ایران علیرغم تهدید، سکان‌دار مردم‌سالاری دینی در جهان است Sat Aug 05 17:38:36 IRDT 2017
ایلنا پرسپولیس با نیمکت خالی مقابل پیکان Sat Nov 17 14:27:18 IRST 2018
ایلنا با نظر احمدی‌نژاد به 16 نفر از اعضای دولت دهم پاداش داده شد Sat Feb 10 14:42:04 IRST 2018
ایلنا نیروی هوایی آمریکا حق پرواز در «مناطق امن» سوریه را ندارد Fri May 05 13:40:16 IRDT 2017
ایلنا احتمال بخشش محرومیت ملی‌پوشان استقلال قوت گرفت Tue Jul 25 10:49:05 IRDT 2017
ایلنا خلعتبری: امسال پدیده توانایی کسب سهمیه آسیا را دارد Mon Jul 03 14:40:28 IRDT 2017
ایلنا ارژنگ امیرفضلی با نقشی متفاوت روی صحنه می‌رود Wed Apr 19 11:53:54 IRDT 2017
ایلنا استخراج نتایج نظرسنجی‌های کمیته ارزیابی در آینده نزدیک/ رایزنی با موافقان و منتقدان شورای عالی سیاست‌گذاری/ شورای شهر تهران نیازمند بهره‌مندی از نظرات عقبه خود است Tue Sep 19 10:50:24 IRDT 2017
ایلنا عقد تفاهم‌نامه راه‌اندازی نیروگاه‌های حرارتی زباله‌سوز در گیلان Thu Jan 18 15:49:58 IRST 2018
ایلنا روزنامه «کیهان» مجرم شناخته شد Sun Feb 26 14:59:31 IRST 2017
ایلنا پیشنهاد صدور روادید الکترونیکی عتبات عالیات در همه ایام سال Sat Nov 10 18:54:21 IRST 2018
ایلنا مثلث برمودای لیگ برتر در صدر؛ 3P Sat Aug 05 00:30:19 IRDT 2017
ایلنا قانون اساسنامه سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق ابلاغ شد Tue Feb 14 20:15:05 IRST 2017
ایلنا قفل کابینه چه زمانی روی نیروهای اهل سنت باز می‌شود؟/ کولبری اختراع مسئولان بی‌تدبیر است Tue Oct 23 11:39:26 IRST 2018
ایلنا افتتاح پروژه مسکن مهر معلولان ماسال در آینده نه چندان دور Wed Apr 26 13:53:25 IRDT 2017
ایلنا شیوع بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک در پارک ملی سالوک Wed Oct 04 11:27:43 IRST 2017
ایلنا اقتصاد مقاومتی بزرگ‌ترین راه حل مشکلات کشور است Sat Sep 16 13:47:41 IRDT 2017
ایلنا 7 نشانه پنهان که خبر از «افسردگی» می‌دهد Wed May 10 17:35:27 IRDT 2017
ایلنا افزایش تولید نفت در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران Mon Aug 21 11:11:30 IRDT 2017
ایلنا احتمال آبگرفتگی و سیلابی‌شدن مسیل‌ها در خراسان رضوی Thu Sep 07 15:17:48 IRDT 2017
ایلنا واکنش داور آتش‌نشان فوتبال به حادثه پلاسکو (عکس) Sun Jan 22 14:44:06 IRST 2017
ایلنا پیروزی استرومس‌گودست در غیاب سوشا مکانی Thu Feb 23 10:39:00 IRST 2017
ایلنا برنامه اسرائیل برای نامگذاری ایستگاه قطار به نام «دونالد ترامپ» Wed Dec 27 19:09:58 IRST 2017
ایلنا یادداشت وزیر بهداشت به یاد شهدای آتش‌نشان پلاسکو Fri Jan 27 17:46:10 IRST 2017
ایلنا تشکیل بیش از 166 هزار پرونده در دادسراهای مازندران Sun Jun 25 15:06:22 IRDT 2017
ایلنا مهمترین رویدادهای جهان در 12 ساعت گذشته Wed May 31 09:53:31 IRDT 2017
ایلنا ما کردها دلواپس نداریم؛ همه ما تحول‌گرا هستیم Thu Mar 23 18:27:30 IRDT 2017
ایلنا کارگران در جای جای ایران مشغول کارند Sun Apr 30 11:02:33 IRDT 2017
ایلنا فیلمبرداری فیلم «تنها امید است که می‌ماند» شروع شد Thu Jun 29 11:53:36 IRDT 2017
ایلنا موارد نقض رأی دادگاه لاهه در تامین دارو و تجهیزات باید مستندسازی شود Sun Oct 07 15:08:21 IRST 2018
ایلنا ساحلی‌بازان آلمان حذف شدند/ سومین تیم روس به یک چهارم نهایی رفت Fri Feb 17 12:33:51 IRST 2017
ایلنا جوی نسبتا پایدار امروز و فردا در مازندران Tue Dec 04 10:37:06 IRST 2018
ایلنا بازیکن تیم ملی توگو: فقط کریم را می شناسم/ با یک یا دو گل ایران را ببریم خیلی خوب می شود Wed Oct 04 17:42:15 IRST 2017
ایلنا پاشازاده: قول می‌دهم نساجی لیگ برتری می‌شود Sun Dec 03 18:14:59 IRST 2017
ایلنا تقدیر از دو پیشکسوت استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر Tue Jan 09 12:54:00 IRST 2018
ایلنا واکنش سازمان خصوصی‌سازی به ادعای یک برنامه تلویزیونی درباره سهام عدالت Tue Jan 16 19:34:13 IRST 2018
ایلنا هشدار رئیس پلیس تهران بزرگ به افزایش آمار سارقان سرقت اولی‌ Tue Oct 16 11:58:43 IRST 2018
ایلنا رونالدو بازی حساس برابر سویا را از دست داد Tue Jan 03 21:36:27 IRST 2017
ایلنا 158 هکتار زمین در استان گیلان تحصیل اراضی شد Thu Sep 21 10:18:10 IRDT 2017
ایلنا برگزاری جلسه کمیسیون خدمات‌شهری شورای‌شهر همدان در ایستگاه‌مرکزی آتش‌نشانی Wed Sep 27 20:17:52 IRST 2017
ایلنا افزایش 1600 درصدی قیمت نان سنگک در دولت قبل + اینفوگرافی Thu May 18 12:02:23 IRDT 2017
ایلنا هنرمندان اردبیلی چهار نشان ملی یونسکو دریافت کردند Tue Sep 26 18:37:30 IRST 2017
ایلنا تقسیم‌بندی جامعه به 4 و 96 درصد عوام‌فریبی‌ و آب به آسیاب دشمن ریختن است/ حمایتم از روحانی بر اساس وظیفه شرعی و ملی است Fri May 05 16:27:36 IRDT 2017
ایلنا عاشوار نهایت عقلانیت و ایثار در ذات وجود هستی است Sun Oct 01 12:58:45 IRST 2017
ایلنا تبریک هنرپیشه سینما به دختر ورزشکار ایرانی(عکس) Tue Jun 27 13:01:54 IRDT 2017
ایلنا نهمین همایش علمی سلامت روان و رسانه برگزار می‌شود Sat Dec 08 09:59:46 IRST 2018
ایلنا فرودگاه سقز نقش مهمی در توسعه منطقه خواهد داشت/ حوزه زاگرس منشا تولید ثروت برای کشور Tue Aug 01 09:18:42 IRDT 2017
ایلنا تبریک کبیری به حجتی برای سکانداری مجدد وزارت جهاد کشاورزی Sun Aug 20 16:43:31 IRDT 2017
ایلنا تهدیدی از سوی شهروندان 7 کشور مشمول طرح مهاجرتی ترامپ وجود ندارد Sat Feb 25 08:16:19 IRST 2017
ایلنا کی روش: اگر اجازه بدهند با قدرت پیش می رویم Tue Mar 28 19:42:17 IRDT 2017
ایلنا قهرمانی تاریخی کاراته ایران در رقابتهای آسیایی/پایان سیطره سنتی ژاپن Sun Jul 16 20:12:41 IRDT 2017
ایلنا مقالات بخش علمی - پژوهشی جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شد Tue Oct 09 13:15:42 IRST 2018
ایلنا درباره عواقبِ خرد شدنِ انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی به وزارت کار هشدار داده بودیم Sat Dec 01 07:50:33 IRST 2018
ایلنا ربیعی: نرخ بیکاری و محرومیت شاخصه های اصلی جهت گیری در اشتغال کشور است Sat Jun 24 09:43:30 IRDT 2017
ایلنا پورابراهیمی: هیات رییسه درباره زمان‌بندی بررسی وضعیت کاسپین در قوه قضاییه اطلاع دهد/ مطهری: رونوشت گزارش به کمیسیون اقتصادی ارسال شده است Tue Aug 29 12:13:37 IRDT 2017
ایلنا شکست قطعی، دردناک و دنباله‌دار بارسلونا Sun May 28 15:39:53 IRDT 2017
ایلنا سومین تساوی سیاه جامگان این بار مقابل ماشین سازی Sat Jul 15 20:08:15 IRDT 2017
ایلنا التهاب لیست سیاه و خروجی در اولین تمرین استقلال Mon Dec 11 12:08:31 IRST 2017
ایلنا لطیفی به عنوان سرمربی پاس همدان معرفی شد Wed Jan 25 17:56:45 IRST 2017
ایلنا پخش تله‌تئاتر «تله موش» حسن فتحی در شبکه 4 Wed Feb 14 09:42:10 IRST 2018
ایلنا ثبت نام 127 شرکت و واحد تولیدی محمودآباد در سامانه بهینه یاب Sat Jan 13 15:28:58 IRST 2018
ایلنا آتش‌سوزی در یک ساختمان 8 طبقه در میدان ولیعصر/50 نفر از میان دود و آتش نجات یافتند Mon Feb 05 12:20:23 IRST 2018
ایلنا رفیعی و طیبی در تیم منتخب لیگ ستارگان + عکس Tue Sep 26 23:00:04 IRST 2017
ایلنا اجرای "اتاق ها" در تور کنسرت‌های قمصری Tue Jul 25 13:56:30 IRDT 2017
ایلنا مصایب تماشای دربی/تصاویر Fri Feb 09 13:00:44 IRST 2018
ایلنا بدشانسی تراکتورسازی و سپاهان در مصدومیت ستاره‌هایشان/ اعضای بدن شاکر اهدا شد Fri Feb 02 00:59:43 IRST 2018
ایلنا مرزبانان گیلان پاسبان مرزهای فرهنگی کشور هستند Tue Oct 09 18:12:45 IRST 2018
ایلنا مالاگا 0 - 2 رئال مادرید؛سی و سومین قهرمانی رئال در لالیگا Mon May 22 00:29:12 IRDT 2017
ایلنا شناسایی و دستگیری اعضای باند وقوع تصادفات صوری و ساختگی Sun Sep 17 11:40:21 IRDT 2017
ایلنا تقدیر ال سی من از خبرنگاران Tue Aug 08 12:15:02 IRDT 2017
ایلنا تلاوت سوره همزه توسط رهبر انقلاب+صوت Sun May 28 12:54:32 IRDT 2017
ایلنا بودجه وزارت راه وشهرسازی آب رفت Sun Dec 10 12:08:35 IRST 2017
ایلنا انتصاب معاونان آموزش ابتدایی و سوادآموزی گیلان Sun Oct 14 19:40:54 IRST 2018
ایلنا امیرحسین رستمی و سوگل خلیق در «خروس لاری» Wed Nov 14 11:03:07 IRST 2018
ایلنا همراه اول موفق ترین اپراتور تلفن همراه در حمایت از منابع ایرانی Sun Nov 26 16:19:03 IRST 2017
ایلنا مسئله مواد مخدر مشکل این سرزمین است Sat Feb 03 23:04:14 IRST 2018
ایلنا روحانی وارد حسینیه ارشاد شد Fri May 19 08:49:27 IRDT 2017
ایلنا 12 استان درگیر برف‌و کولاک/ اسکان اضطراری 397 نفر Sat Dec 09 09:27:37 IRST 2017
بی باک نیوز نیاز 50 میلیارد دلاری کشور به سرمایه‌گذاری‌ در معدن و صنایع معدنی Mon Feb 20 04:37:01 IRST 2017
تهران پرس ترامپ: درباره برجام تصمیم‌گرفته‌ام Wed Sep 20 15:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دستمزد، مطالبه انباشته کارگران از سالهای دور Mon Jul 02 09:53:20 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن شرکت 250 قرآن‌آموز سراوانی در طرح 1451 Tue Sep 12 13:11:39 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اشاره قرآن به مجازات عمل مسئولان کم کار/ به جای ممانعت از فیلتر کردن فضای مجازی، اصل هفتم قانون اساسی را اجرا کنید Tue Dec 26 13:39:11 IRST 2017
آریا رئیس جمهور یک قانون را برای اجرا ابلاغ کرد Sat May 26 13:13:40 IRDT 2018
شفاف فدراسیون فوتبال: دیدار با تیم ملی یونان لغو نشده است Sat May 26 18:55:00 IRDT 2018
عصر ایران تورنمنت 4 جانبه به یاد شهید حججی Mon Aug 21 00:04:13 IRDT 2017
بی بی سی فرمانده محلی پس از سی ساعت محاصره در افغانستان بازداشت شد Sun Dec 02 10:36:31 IRST 2018
یک ورزش قهرمانی جردن باروز در مادرید/ چهار مدال به ایران رسید Sun Jul 16 10:04:35 IRDT 2017
ورزش 3 هواداران آبادانی بی سابقه از ما حمایت کردند/ کریمی: بعد از بازی ها در مورد ماندن صحبت می کنیم Thu Apr 20 16:13:00 IRDT 2017
ایسکانیوز طرح تحول برای سلامت مردم چه کرد؟ Sat May 13 10:45:03 IRDT 2017
میزان گزارش معاونت اقتصادی وزارت کشور به رئیس جمهور از «روند همکاری شبکه بانکی کشور» Wed Jan 10 19:06:29 IRST 2018
ساعت24 دانمارک فروش سلاح به عربستان را تعلیق کرد Thu Nov 22 11:49:06 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پایان مسابقات فوتبال مراکز صدا و سیما با قهرمانی تهران Sat Oct 27 12:41:05 IRST 2018
آفتاب سوژه، فراتر از روحانی است Fri Jan 26 08:22:01 IRST 2018
نامه نیوز گلایه رضا کیانیان از یک عادت بد ایرانیان/ عکس Thu Dec 13 14:47:25 IRST 2018
خبرگزاری مهر درگیری شدید با تاج و اتهام به فدراسیون بابت تقلب در انتخابات! Wed Dec 20 17:54:22 IRST 2017
تابناک دوره‌های آموزشی داعش برای حملات تروریستی در اروپا Mon Aug 07 12:15:50 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد اتمام حجت رئیس دادگاه انقلاب تهران با اغتشاشگران Tue Jan 02 10:19:15 IRST 2018
تدبیر و امید %90 اقتصاد در اختیار چند نهاد غیردولتی Sat Jan 27 11:08:16 IRST 2018
جام نیوز عکس/ درخت کریسمس شیث در شمال Tue Dec 26 16:43:23 IRST 2017
روزنامه قانون شیره زمین می‌خشکد/ قنات‌ها در سایه چاه‌ها جان می‌دهند Thu Mar 01 13:00:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی عمیقا از اعمال مجدد تحریم ها توسط آمریکا متاسفیم Sat Nov 03 13:56:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین خروج کالاهای اساسی از مریوان ممنوع شد Tue Sep 11 15:47:03 IRDT 2018
آریا صدای رانده شدگان را به گوش جهان می‌رسانیم Mon Jul 02 02:34:50 IRDT 2018
نامه نیوز روایت تصویری از 12 فروردین 1358 Sat Apr 01 12:33:51 IRDT 2017
پایگاه خبری الف سعید جلیلی:فرصت 4 سال قبل از دست رفت Tue Sep 05 20:06:27 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اقدام مسئولانه و زیست محیطی شهروند الیگودرزی Mon Feb 12 23:53:50 IRST 2018
شفاف خواننده "سلام بمبئی" بهترین خواننده بالیوود شد Sun Jan 15 23:26:55 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مجوز تردد خودروی های سواری از مرز بیله سوار صادر شد Sat Jun 30 15:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تکیه بر توان داخلی دستاورد شرکت نفت و گاز گچساران برای تحقق اقتصاد مقاومتی Thu Feb 08 09:09:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا فوتسالیست ایرانی نامزد برترین بازیکن جوان جهان شد+عکس Sun Dec 09 23:03:53 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تولید واکسنی برای جلوگیری از عود سرطان پس از جراحی Sat Apr 21 10:02:19 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تا کنکور برچیده نشود، مشکلات حل نمی‌شوند Sat Jul 21 10:22:41 IRDT 2018
فردا اولین واکنش رسمی سعودی به سخنان اردوغان درباره خاشقجی Tue Oct 23 17:48:02 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیش از پنج میلیون مسافر توسط خطوط ریلی راه آهن جنوب جابجا شدند Wed May 10 20:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آخرین خبرها از دومین عرضه نفت در بورس Sun Nov 11 11:50:11 IRST 2018
برنا 18 کشته و زخمی در حمله انتحاری به بعقوبه عراق Sun May 28 12:02:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز آزمون کارشناسی ارشد با رقابت 26 هزار داوطلب در کرمانشاه Thu Apr 27 10:04:39 IRDT 2017
گرداب فشار اتحادیه اروپا بر فیس بوک، گوگل و توییتر برای اصلاح توافقنامه‌های کاربری Tue Jul 25 13:05:01 IRDT 2017
برنا کشف 25کیلوگرم مواد مخدر در قزوین Thu Aug 17 15:38:49 IRDT 2017
خانه ملت فراکسیون معدن مجلس خواستار بازگشت درآمد های معدنی به بخش صنایع معدنی شد Sun Dec 10 10:06:42 IRST 2017
افکارخبر داور جنجالی بازی ایران و روسیه را سوت می زند+عکس Mon Oct 02 14:50:38 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم قم| آیت‌الله نوری‌همدانی: مسئولان حقایق معیشت و وضعیت اقتصادی مردم را درک کنند Mon Feb 12 13:39:09 IRST 2018
شفقنا روسیه از نابودی مواضع عاملان حمله شیمیایی به حلب خبر داد Sun Nov 25 17:48:09 IRST 2018
خبرگزاری شبستان نفرات برتر اولین جشنواره ملی کتاب خراسان جنوبی تجلیل شدند Wed Nov 22 10:07:00 IRST 2017
تی نیوز کدام استقلالی ها به بازی با الهلال می رسند؟ Sun Apr 08 00:39:00 IRDT 2018
آریا نصری: پنچاک سیلات ایران رشد سریعی داشته است Thu Aug 23 15:52:13 IRDT 2018
خبرگزاری مهر دستگیری کلاهبردار در پوشش استخدام Tue Dec 05 15:36:59 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تنگ نظری آفت توسعه مناطق آزاد است Tue Jul 04 09:15:35 IRDT 2017
میزان تخریب "قبرستان بقیع" نتیجه تفکر غلط و اسلام‌ ساختگی آل‌سعود است Wed Jul 05 08:02:01 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین کدام افراد بیش‌ترین شانس را برای شهردارشدن دارند؟ Wed Jul 19 10:48:19 IRDT 2017
خانه ملت رایزنی های مقامات کشورهای اروپایی و اسیایی با ظریف/ برجام محور گفتگو ها Sun Feb 19 09:22:00 IRST 2017
تدبیر 24 توصیه های مراقبت از مو در تابستان Wed Jul 04 07:00:02 IRDT 2018
نامه نیوز ترامپ به عنوان اولین مقصد سفر خارجی خود عربستان و اسرائیل را برگزید Fri May 05 09:21:20 IRDT 2017
مثلث زنگنه از وضعیت بازار نفت و سهمیه‌بندی بنزین گفت Tue Oct 16 15:50:17 IRST 2018
روزنامه ایران زندگی در دریاچه یخی Tue Feb 23 06:00:00 IRST 2016
خرداد نیوز انتقاد مرکل از بازداشت خبرنگار آلمانی در ترکیه Tue Feb 28 11:01:25 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بارش اولین برف زمستانی در ارزوئیه + فیلم Mon Jan 08 08:10:54 IRST 2018
جهان نیوز تربیت‌ اسلامی‌ در مدارس نادیده‌ گرفته‌ شده‌ است‌ Mon Sep 04 20:17:39 IRDT 2017
آریا کره جنوبی در سودای عقد قرارداد هسته ای با عربستان است Tue Jul 03 12:27:46 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پاکستان بر تقویت اقتصادی اکو تاکید کرد Tue Dec 04 15:47:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مشکلات فضای آموزشی در هرمزگان بیداد می‌کند Mon Mar 13 14:59:24 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مصاف 2 نماینده گیلان برابر حریفان Wed Jan 31 12:37:28 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین کلیه آثار تبلیغاتی نامزدها به هیچ عنوان در محل شعبه نباشد Fri May 19 10:18:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم سمیرا ارم پرچمدار مراسم اختتامیه پاراآسیایی 2018 جاکارتا Mon Sep 24 12:55:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نرخ نامه سازمان میادین بندرعباس 10 مهر96 Mon Oct 02 08:04:10 IRST 2017
آنا شناسایی نخبگان دانشگاهی و گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان از اولویت‌های واحد تهران مرکزی در سال 96 Wed Apr 05 16:46:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شش بازیکن جدید در جمع نارنجی پوشان شهرداری Mon Jan 08 09:50:15 IRST 2018
افکارخبر پیشنهاد 40 میلیاردی به حریف پرسپولیس Sun Jul 02 12:20:46 IRDT 2017
افکارخبر شکایت قالیباف از عضو اصلاح طلب شورای شهر Mon Sep 17 09:36:47 IRDT 2018
بی باک نیوز جشنواره کودک جشنواره اصفهان است Wed Jul 05 11:51:01 IRDT 2017
اعتبار نیوز 450 هزار سپرده‌گذار فرشتگان 5600 میلیارد تومان از کاسپین طلبکارند Fri May 26 16:19:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شاعران استان کرمانشاه در صحنه گردهم می آیند Wed Sep 06 10:01:58 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سردرگمی آسه‌آن از سیاست‌های ترامپ Tue Feb 21 11:53:23 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مرگ 34 نفر بر اثر حوادث رانندگی در مهرماه / کاهش فوتی‌ها و افزایش مصدومان Wed Nov 15 08:45:32 IRST 2017
نامه نیوز دیدار عباس با هیات آمریکایی به ریاست «جرد کوشنر» Fri Aug 25 07:37:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تخلیه زباله و نخاله‌های ساختمانی در جاده کوی مهدیس اهواز + فیلم Thu Apr 19 00:02:05 IRDT 2018
تی نیوز انتقاد کواکبیان از تاخیر قوه قضاییه در پیگیری تحقیق و تفحص ها Sun Apr 08 19:13:41 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم امیر آسمان و اسوه روی زمین Mon Aug 06 12:31:07 IRDT 2018
شفاف در مصرف بستنی افراط نکنید! Thu Jul 27 08:48:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی شیراز + فیلم Mon Jan 02 09:26:09 IRST 2017
افکارخبر پرونده استقلال به کمیته اخلاق می‌رود Sun Oct 14 14:55:09 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن جمع‌آوری 8 هزار خاطره دوران دفاع مقدس در خوزستان/ جایگاه ویژه قرآن میان رزمندگان Tue Apr 24 13:08:02 IRDT 2018
مشرق نیوز دومین برد سایپا و اولین پیروزی آبی پوشان اهواز Fri Aug 24 22:19:31 IRDT 2018
صراط ناگفته‌هایی از لجاجت‌های "موسوی" از زبان "ضرغامی" Fri Dec 29 16:15:38 IRST 2017
شارا کارت ویزیت دیپلماتیک و چگونگی کاربرد آن Mon Nov 05 12:43:00 IRST 2018
تی نیوز قاسمی: حکام عربستان همراه رژیم صهیونیستی تبدیل به نماد جنایت در خاورمیانه شده اند Wed Apr 11 20:12:58 IRDT 2018
ایسکانیوز کارگاه یک روزه داستانک نویسی در واحد اصفهان برگزار شد Sat Feb 25 11:18:32 IRST 2017
خبرگزاری مهر لزوم تشکیل و تقویت سمن ها در جزیره ابوموسی Thu Oct 11 09:55:48 IRST 2018
پایگاه خبری الف سه عامل بنیادی بروز بحران آب در ایران/ مجلس و دولت در تشدید بحران آب دخیل هستند Fri Feb 09 18:23:00 IRST 2018
جام نیوز پیشروی نیروهای عراقی در میان بمب‌ها/ شکار سرکردگان داعش Fri Jun 02 21:06:20 IRDT 2017
پارس فوتبال تمامی اعتبارات لازم که برای موفقیت فدراسیونهای ورزشی مهیاست Wed Apr 18 22:42:34 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کیلومتر 352 خط ریلی منطقه شمالغرب ترمیم شد Thu May 17 10:42:00 IRDT 2018
اتاق خبر نقشه راه بازار مسکن 1400 Wed Jul 05 09:48:59 IRDT 2017
تدبیر و امید ادعای «تتلو»: مجوز کنسرت گرفتم! Fri Dec 22 17:40:02 IRST 2017
پارس نیوز الجبیر: آماده ارسال کمک‌های غذایی و دارویی به قطر هستیم! Sun Sep 17 13:35:07 IRDT 2017
فردا رمان نویس معروف: به توییتر و اینستاگرام نگاه هم نمی‌کنم! Mon Sep 25 12:25:15 IRST 2017
روزنو خبری بد در اردوگاه آبی/ امید ابراهیمی از استقلال جدا شد Tue Jul 10 10:40:01 IRDT 2018