اکو ویژن - Tue Feb 28 16:15:16 IRST 2017 نمایش خبر

خفنر شفاف سازی کرد

اخبار اکو ویژن - دلایل توجیهی خفنر در خصوص تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم در سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 95 منتشر شد.

به گزارش اکو ویژن -مدیرعامل شرکت فنرسازی خاور با ارسال نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی در خصوص شفاف سازی پیش بینی بودجه در سال مالی منتهی به 29 اسفند 95 توضیحاتی ارایه داد.


 نامه مدیرعامل شرکت فنرسازی خاور به اداره نظارت بر ناشران بورسی به شرح زیر است:


1- با عنایت به برنامه تولیدی شرکت های خودروساز به ویژه خودروهای سنگین در سال 1396 و افزایش تیراژ نسبت به سال 1395 و همچنین افزایش سهم بازار یدکی در سال 96 نسبت به سال جاری و همچنین با توجه به پیش بینی افزایش حمل و نقل و به دنبال آن افزایش تقاضا امکان تولید و فروش محصولات به میزان پیش بینی بودجه ارسالی قابل دسترس است.


در قراردادهای منعقده با خودروسازها تعدیل قیمت فروش محصولات در صورت افزایش یا کاهش 5 درصد نرخ مواد اولیه بر اساس نرخ فروش شرکت فولاد آلیاژی ایران درج شده و امکان افزایش 10 درصد نرخ محصولات قابل دسترس و امکان پذیر است.


2- با توجه به محدودیت زمانی در تهیه و ارایه بودجه پیشنهادی و همچنین به دلیل کم اهمیت بودن مبالغ افزایش در روش نرخ میانگین موزون، موجودی کالا از نظر مقدار و مبلغ در ابتدا و انتهای دوره یکسان دیده شده است که در این امر به دلیل کم اهمیت بودن مبالغ طبق نظر حسابرس مغایر با استانداردهای حسابداری نیست، از این روی در اسرع وقت نسبت به اصلاح رویه اقدام خواهد شد.


لازم به ذکر است، شرکت فنرسازی خاور نخستین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 96 را با سرمایه 100 میلیارد ریال، مبلغ 42 ریال اعلام کرده است.


"خفنر" سود خالص در سال مالی منتهی به 29 اسفند 96، را مبلغ 4 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده است.


یادآوری می شود زیان خالص شرکت فنرسازی خاور در دوره منتهی به 30 اسفند 95 مبلغ 15 میلیارد و 47 میلیون ریال و زیان به ازای هر سهم 150 ریال اعلام شده است.
اکو ویژن بندر چابهار بزودی افتتاح می‌شود/ خرید تجهیزات جدید برای بندر شهید رجایی و تعیین اپراتور Wed May 31 12:00:20 IRDT 2017
اکو ویژن خاور 88 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد Tue Jan 31 14:00:16 IRST 2017
اکو ویژن فروش کارت بلیط‌های بانک شهر آغاز شد Mon Feb 20 15:00:05 IRST 2017
اکو ویژن عرضه 55 هزار تن سنگ آهن در روز چهارشنبه Wed Sep 06 10:30:12 IRDT 2017
اکو ویژن تکمیل مناسب زنجیره ارزش صنعت مس Fri Jul 07 11:45:12 IRDT 2017
اکو ویژن پرونده اخلالگران بازار ارز به جریان افتاد Sat Dec 31 14:30:07 IRST 2016
اکو ویژن عواقب بانکی عدم تصویب FATF Wed Aug 08 15:45:02 IRDT 2018
اکو ویژن رشد 74 درصدی فعالیت‌های ارزی بانک صادرات Thu May 25 11:15:06 IRDT 2017
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار بورس کالای ایران، معامله Sat May 06 18:00:48 IRDT 2017
اکو ویژن تولیدکنندگان قیمت کالا را بر روی محصولات درج کنند Mon Feb 06 16:00:04 IRST 2017
اکو ویژن از مزایای سپرده نوروزی آینده سنا بهره‌مند شوید Mon May 15 15:45:05 IRDT 2017
اکو ویژن پرداخت ها ی خزانه کشور منتشر شد Sun Apr 22 18:00:19 IRDT 2018
اکو ویژن بقایی: رقیب اصلی روحانی در انتخابات آینده هستم / مستقل وارد این عرصه شدم Sat Feb 18 16:30:06 IRST 2017
اکو ویژن رشد 5درصدی مسافران ناوگان ریلی نسبت به سال قبل Tue Mar 28 18:15:06 IRDT 2017
اکو ویژن جزییات طرح جدید کارت خرید کالا+شرایط Mon Jul 03 12:45:05 IRDT 2017
اکو ویژن 1400 بنگاه مشکل‌دار داریم که وضعیت 170 بنگاه حاد است Wed Feb 14 22:45:05 IRST 2018
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار بورس انرژی، عرضه Tue Apr 04 10:30:17 IRDT 2017
اکو ویژن های تک پیش نیاز ابزارهای جدید مالی Sun May 21 10:00:12 IRDT 2017
اکو ویژن نحوه تأمین ارز مسافری و دانشجویی اعلام شد+جزییات Thu Apr 12 11:00:05 IRDT 2018
اکو ویژن ونفت 184 ریال سود کنار گذاشت Wed Jun 28 15:45:18 IRDT 2017
اکو ویژن رفتار دولت در نحوه صدور و ابطال کارت‌های‌ بازرگانی متناقض است Thu Apr 26 12:15:06 IRDT 2018
اکو ویژن جزئیات تازه از قاچاق 1128کانتینری با تبانی کارمندان دولت/ رکوردهای قاچاق کالا جابه‌جا شد Thu Nov 16 14:30:07 IRST 2017
اکو ویژن احتمال توقف تولید تندر90 و ساندرو از سال 98 Wed Jan 17 19:15:07 IRST 2018
اکو ویژن تشریح رابطه تبادل داده‌های هوانوردی با تحریم‌ها/ خودکفایی ایران در تولید نرم‌افزارهای فناوری اطلاعات هوانوردی Sat May 26 11:00:07 IRDT 2018
اکو ویژن واکنش آخوندی به تصمیم آمریکا برای منع فروش هواپیما به ایران Wed May 16 10:15:09 IRDT 2018
اکو ویژن شاخص بورس 271 واحد افت کرد Sat May 06 14:30:09 IRDT 2017
اکو ویژن دومین سفر مدیرعامل بانک ملت به مناطق زلزله‌زده Tue Nov 28 12:30:13 IRST 2017
اکو ویژن ساعت معاملاتی نوروز 96 بورس کالا اعلام شد Wed Mar 15 12:45:13 IRST 2017
اکو ویژن دریافت نشان ملی ذیحسابی سازمان امور مالیاتی کشور Sun Jan 15 16:15:30 IRST 2017
اکو ویژن رهبر معظم انقلاب: نظام بدون مشی انقلابی ارزشی ندارد و به آرمان‌ها نمی‌رسد Tue May 29 03:30:08 IRDT 2018
اکو ویژن حضورگروه صنعتی در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران Tue Feb 14 15:00:07 IRST 2017
اکو ویژن سیف: دلار 7000 تومانی در پستوها معامله می شود Mon May 14 20:45:05 IRDT 2018
اکو ویژن اصلاح ماده 46 قانون رفع موانع تولید/ سازمان حمایت مرجع قیمت‌گذاری کالای وارداتی با ارز ارزان Wed Oct 04 00:00:04 IRST 2017
اکو ویژن تعامل بازار پول و سرمایه کافی نیست Mon Jun 18 16:00:14 IRDT 2018
اکو ویژن جدیدترین قیمت خودروهای داخلی Sun Feb 25 04:45:07 IRST 2018
اکو ویژن عرضه اولیه فولاد کاوه در بورس Tue Oct 17 11:15:16 IRST 2017
اکو ویژن بخشودگی جرائم بیمه ای در راستای اقتصاد مقاومتی است Thu Jan 19 11:30:16 IRST 2017
اکو ویژن قائم مقام پژو ستیروئن:دولت فرانسه از فعالیت ما در ایران حمایت می‌کند/ قیمت خودروها با داخلی سازی کاهش می‌یابد Fri Feb 16 19:45:05 IRST 2018
اکو ویژن تقدیر وزیر راه و شهرسازی از مدیرکل راه و ترابری استان سمنان Wed Jan 03 10:45:19 IRST 2018
اکو ویژن دو دیدار و دو عرضه در یک روز فرابورسی Tue Oct 10 16:00:14 IRST 2017
اکو ویژن دستورالعمل رعایت قوانین و مقررات در بانک ها تصویب شد Wed Oct 04 12:00:04 IRST 2017
اکو ویژن سیاست بانک پارسیان در حمایت ازتولید ملی Mon Apr 23 13:15:03 IRDT 2018
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار بورس کالای ایران، عرضه Sun May 07 10:15:13 IRDT 2017
اکو ویژن یارانه مستمری‌بگیران به 240هزارمیلیاردتومان افزایش یافت Mon May 29 15:00:19 IRDT 2017
اکو ویژن تصویب کلیات طرح تامین اجتماعی همگانی Mon Apr 24 15:30:06 IRDT 2017
اکو ویژن تعدیل سود تجارت الکترونیک پارسیان Tue Apr 17 11:15:05 IRDT 2018
اکو ویژن عملکرد یک ساله ارفع منتشر شد Tue May 09 13:15:22 IRDT 2017
اکو ویژن پیام رییس‌ بانک مرکزی به اجلاس سالانه IFSB Tue Apr 04 16:00:07 IRDT 2017
اکو ویژن 11 ویژگی امنیتی اسکناس هزار تومانی جدید Sun Jun 25 10:45:12 IRDT 2017
اکو ویژن آمار خرده‌فروشی بانک مرکزی منتشر شد Sat Nov 25 11:30:06 IRST 2017
اکو ویژن سایت بورس تهران تنها مرجع رسمی اعلام عرضه اولیه Tue Mar 14 12:30:15 IRST 2017
اکو ویژن رونق تولید با انعقاد قراردادهای بلند مدت در بورس کالا Tue May 09 10:30:38 IRDT 2017
اکو ویژن پرداخت تفاوت ارزش سهام عدالت اجباری نیست Mon Mar 13 09:45:13 IRST 2017
اکو ویژن خاذین 16 ریال سود اعلام کرد Wed Mar 15 14:45:17 IRST 2017
اکو ویژن افزایش تعداد کدهای سهامداران خارجی بازار سرمایه Tue Feb 21 13:00:13 IRST 2017
اکو ویژن رشد 100درصدی واردات تلفن همراه در 9ماهه امسال + جدول Fri Jan 05 19:30:05 IRST 2018
اکو ویژن مقایسه سود سکه‌های پیش‌فروش و سود بانکی+ جدول Wed Jun 13 17:15:05 IRDT 2018
اکو ویژن حمایت مجلس از دولت برای توسعه مبتنی بر حمل‌ونقل همگانی/ لزوم همکاری شهرداری‌ها با راه‌آهن برای احداث ایستگاه‌های TOD Thu Jan 18 13:00:10 IRST 2018
اکو ویژن بانک مرکزی نزد بانک‌های اتریش حساب باز کرد Sat Sep 23 11:30:07 IRST 2017
اکو ویژن بازگشایی نماد بانک گردشگری تا قبل از پایان مرداد Mon Jul 31 23:15:03 IRDT 2017
اکو ویژن ارزش معامله‌های برق 246 میلیارد ریالی شد Sun Jan 22 15:15:50 IRST 2017
اکو ویژن ترکمنستان و ایران همکاری‌های ریلی در منطقه مرزی «سرخس» را گسترش می‌دهند Sun Jan 28 12:45:16 IRST 2018
اکو ویژن شرایط ویژه فروش برای وانت آریسان ایران خودرو Sun Apr 16 16:00:08 IRDT 2017
اکو ویژن 6میلیون مستمری بگیر در تامین اجتماعی Tue Apr 17 12:00:10 IRDT 2018
اکو ویژن زرنگی برخی دستگاه ها در فروش پلاک قرمزهای فرسوده Sun Oct 08 06:45:04 IRST 2017
اکو ویژن همه آنچه برای سالم نگه داشتن اتومبیلتان نمی دانید Sun Sep 24 09:00:06 IRST 2017
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار بورس کالای ایران، عرضه Wed Nov 08 10:00:29 IRST 2017
اکو ویژن صرافی‌ها برای کار آماده می‌شوند Sat Aug 04 10:00:02 IRDT 2018
اکو ویژن نخستین پیش بینی 96 بیمه البرز Sun Mar 12 10:30:16 IRST 2017
اکو ویژن استانداران قطارهای حومه‌ای‌ را برای مردم چارتر کنند Wed Dec 27 12:00:12 IRST 2017
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار تالار شیشه ای Sun May 14 15:45:12 IRDT 2017
اکو ویژن رشد تولید آهن اسفنجی در سال 1396 Sat Dec 23 15:15:07 IRST 2017
اکو ویژن استقبال دولت از اوراق خزانه اسلامی Sat Apr 22 11:15:16 IRDT 2017
اکو ویژن نرخ رشد اقتصادی 11.6 درصد شد Mon Mar 13 13:00:05 IRST 2017
اکو ویژن با سرمایه‌گذاری روی دلار ضرر می‌کنید Wed Sep 13 13:45:03 IRDT 2017
اکو ویژن دلار افزایش قیمت نامتعارف نخواهد داشت Wed Jun 20 10:15:06 IRDT 2018
اکو ویژن تقویت حضور بخش خصوصی در بنادر غرب هرمزگان / خط مسافری بندرلنگه به قطر راه اندازی می شود Sat Jun 09 12:45:07 IRDT 2018
اکو ویژن توقف تراکم شناور تاثیری بر ساخت‌وساز ندارد Mon Oct 02 20:30:05 IRST 2017
اکو ویژن بانک قرض الحسنه مهر به کارآفرینان وام می دهد Sun Apr 09 13:00:08 IRDT 2017
اکو ویژن مراجعه سپرده گذاران البرز ایرانیان،افضل توس،وحدت و فرشتگان به شعب Thu Jan 25 11:30:10 IRST 2018
اکو ویژن افزایش قابل توجه قیمت مسکن Thu Jun 07 12:30:04 IRDT 2018
اکو ویژن فرمان دولت برای تجمیع حساب‌های وزارتی Sat Feb 04 10:00:06 IRST 2017
اکو ویژن میزان فرانشیز قابل پرداخت توسط بیمه‌شوندگان Thu Jun 29 19:45:21 IRDT 2017
اکو ویژن آغاز فروش نوروزی محصولات گروه سایپا Sat Feb 18 20:00:07 IRST 2017
اکو ویژن خدمات بانکی را به 727 بانک سینا بسپارید Tue Aug 15 14:30:32 IRDT 2017
اکو ویژن هرچه بانک مرکزی ریسید، وزارت اقتصاد پنبه کرد Wed Jul 19 17:45:12 IRDT 2017
اکو ویژن افت شدید سود ناخالص «صرافی سرمایه» Sun Jan 01 12:00:05 IRST 2017
اکو ویژن آتش نشان آمریکایی قانون بیمه را تغییر داد Tue Feb 07 09:30:05 IRST 2017
اکو ویژن استخدام 1000 مشاور برای حل مشکل تولید Mon May 14 18:30:07 IRDT 2018
اکو ویژن اعلام برندگان جوایز جشنواره قرض الحسنه بانک ملت Tue Oct 04 10:30:04 IRST 2016
اکو ویژن دفتر راه آهن روسیه در ایران گشایش می یابد Wed Nov 02 11:00:09 IRST 2016
اکو ویژن تسهیلات بانک سینا به طرح های مناطق روستایی Mon May 07 13:30:05 IRDT 2018
اکو ویژن شهادت عطیه الهی به برگزیدگان است Thu Sep 28 18:45:06 IRST 2017
اکو ویژن افزایش بهای طلای جهانی آغاز شد Tue May 15 12:30:04 IRDT 2018
اکو ویژن اعلام نرخ رسمی ارز + جدول Wed Feb 22 10:15:19 IRST 2017
اکو ویژن موتورهای دیزلی با استاندارد های یورو 4 و 5 و اتوبوس‌های گازسوز وارد بازار می‌ شود Sun Jan 29 20:00:05 IRST 2017
اکو ویژن گران‎ترین استان کشور کدام است + نمودار Sun Jun 03 02:45:09 IRDT 2018
اکو ویژن چکارن شفاف سازی کرد Mon Feb 27 12:15:16 IRST 2017
اکو ویژن نخستین پیش بینی 96 سیلام Sat Mar 11 16:30:14 IRST 2017
اکو ویژن ناوگان حمل و نقل به 2 هزار اتوبوس نیاز دارد /فرسودگی 50 درصد اتوبوس های کشور Sat Jul 22 10:30:11 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا احتمال گردوخاک و وزش بادهای شدید در قزوین Thu Jun 29 15:26:32 IRDT 2017
تی نیوز سکوت استقلالی ها مقابل خبرنگاران Thu Apr 12 00:29:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کرباسیان: حدود 33 درصد از سنگ آهن کشور صادر می‌شود Thu Jul 20 11:08:59 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن احداث چهار مدرسه جدید در مناطق حاشیه سنندج Sun Jul 08 10:43:03 IRDT 2018
تدبیر و امید امکان رساندن مستقیم دارو به مغز از راه بینی Tue Apr 18 14:52:18 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان نمایشگاه هنرمندان خوشنویس گلپایگانی برپا شد/انجمن خوشنویسان گلپایگان بی سرپناه Tue Oct 16 08:10:00 IRST 2018
تابناک عامل حمله تروریستی منچستر چه کسی است؟ Wed May 24 11:51:46 IRDT 2017
جوان آنلاین برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان سامان Mon Mar 06 14:27:43 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تردید وزیر تجارت انگلیس درباره دستیابی به توافق برگزیت Sat Nov 10 15:29:04 IRST 2018
ایلنا یانگوم : محبت ایرانیان به من بسیار ارزشمند است/دو فرزند هفت ساله دارم Fri Dec 22 12:40:14 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راه برون رفت از مشکلات اقتصادی مدیریت انقلابی و جهادی است Mon Sep 10 10:31:22 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 4 هزار تن نمک صنعتی و 2700 تن نمک کریستال برای ایام بحرانی و زمستان در کرج خریداری شد Mon Dec 10 15:14:27 IRST 2018
آنا ایکریک، اتاق فکر اتاق بازرگانی اسلامی است Wed Apr 12 11:30:14 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد انتقاد شدید توماس باخ به دادگاه عالی ورزش Mon Feb 05 13:08:06 IRST 2018
تابناک جلداستقلال جوان/یکشنبه6اسفند96 Sun Feb 25 06:46:53 IRST 2018
جام جم آنلاین مقصر اصلی ترامپ است Mon Sep 18 14:00:16 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اجرای طرح ترافیک از 10 اردیبهشت/ ناهماهنگی معاونت حمل و نقل ترافیک Sun Apr 15 09:42:00 IRDT 2018
تدبیر و امید عکس/ اسلحه عجیب شکارچى غیرمجاز! Sun Feb 04 07:20:02 IRST 2018
جام نیوز چه میزان از درآمدهای نفتی باید برای یارانه ها هزینه شود؟ Tue May 23 16:00:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز افت طلا زیر سایه دلار قوی Sat May 19 00:34:00 IRDT 2018
آفتاب رگبار باران در جنوب و شرق کشور/ از تردد در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنید Thu Sep 20 13:09:15 IRDT 2018
پارس فوتبال مطمئن باشید این ستاره ” پرسپولیس ” حتما گزینه اصلی ” کی روش ” در تیم ملی است Wed Mar 28 06:50:55 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شوک به برزیل! بلژیک یک نیمه تا نیمه نهایی Fri Jul 06 23:23:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین زیدان: قرعه سختی نصیب رئال مادرید شده است/ باید مقابل بیلبائو پیروز شویم Fri Mar 17 20:34:13 IRST 2017
تین آغاز عملیات تکمیل طرح توسعه و بهسازی فرودگاه خرم آباد Mon Dec 03 14:55:27 IRST 2018
ایران آنلاین زنگنه: تفاهم نامه‌ وزارت نفت و شرکت گازپروم ادامه دارد Sat Nov 04 12:25:42 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رد پای انقراض بر ریشه های سبز درختان بنه در سراوان/ وقتی که چوب پسته کوهی به زغال تبدیل می شود + تصویر Tue Oct 03 10:04:23 IRST 2017
خبرگزاری فارس دولت دروازه‌های مملکت را به روی قاچاق ببندد/ دولت پای کار نباشد مشکل تولید و اشتغال حل نمی‌شود Wed Apr 05 11:01:00 IRDT 2017
شیعه نیوز اعتراف به سرقت 100 خودرو Tue Nov 06 11:46:00 IRST 2018
تدبیر و امید تصاویر/ مردی که 50 سال مردم دنیا را خنداند Mon Aug 21 13:21:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 2 کشته در 2 سانحه رانندگی نی ریز Wed Jul 12 11:08:37 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا الحوثی:فرودگاه الحدیده تحت کنترل است Wed Jun 20 19:04:48 IRDT 2018
ایلنا مقصد ستاره‌ی رئال مشخص شد Thu Mar 30 12:04:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برتری بانوان قرآنی فارس در مسابقات سراسری قرآن Sun Sep 17 16:21:23 IRDT 2017
ایلنا گزارش: عادت پاییزه استقلال Sun Dec 09 21:03:40 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی نوزدهم اردیبهشت شیراز + فیلم Wed May 09 08:42:56 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سوریه با ارسال دو نامه به سازمان ملل جنایات آمریکا در الرقه را محکوم کرد Fri Aug 18 11:58:24 IRDT 2017
روزنامه ایران اثری حماسی با فرم و ساختار هالیوودی Tue Dec 05 00:00:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری مراسم شب خاطره "شهدای سینما رکس" در آبادان Wed Aug 16 14:23:33 IRDT 2017
آنا سبد معیشت یا تورم؛ کدام ملاک افزایش حقوق کارگران قرار می‌گیرد؟ Mon Feb 12 10:57:15 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران همچنان در حال بررسی طرح جدید ترافیک هستیم Wed Jan 17 19:01:35 IRST 2018
خبرگزاری مهر تقاضا برای دستیابی به اطلاعات سیستم‌های ماهواره‌ای افزایش یافت Fri Apr 13 10:58:13 IRDT 2018
روزنامه کیهان پلاک ماندگار بر سردر منازل مفاخر قزوین نصب می‌شود Fri Nov 23 19:47:58 IRST 2018
میزان ناظم الشریعه: زمان محدودی برای آماده سازی تیم ملی داریم/ بعد از لیگ، اردوی تیم ملی آغاز می‌شود Wed Dec 27 10:57:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران طبیعت دیدنی منطقه چالوس + فیلم Sat Aug 05 09:48:14 IRDT 2017
افکارخبر بازیکن فصل گذشته پرسپولیس به گسترش فولاد پیوست Wed Aug 23 23:33:13 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران Thu Dec 14 14:54:38 IRST 2017
واحد مرکزی خبر معیار‌توانمندی مدیران، میزان تحقق برنامه‌های ارائه شده آنان است Sat Dec 30 09:56:51 IRST 2017
جام نیوز شرایط بازیگر مشهور سینما پس از اجرای حکم شلاق Tue Aug 15 21:01:00 IRDT 2017
فردا انتقاد ظریف از توافق تسلیحاتی کلان واشنگتن - ریاض Fri May 26 14:09:06 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیش بینی وضعیت هوا Tue Dec 19 15:13:33 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی لیگ برتر والیبال/ جدال هشت تیم در مرحله پلی آف Tue Feb 06 16:01:00 IRST 2018
پارس فوتبال برابر پرسپولیس هرچه زدم به تیر دروازه خورده است ؛ بازی مقابل پرسپولیس همیشه سخت است Fri Nov 17 18:15:54 IRST 2017
نامه نیوز رونمایی تراشه هلیو P25 کمپانی مدیاتِک تایوان برای موبایل Thu Feb 09 10:43:58 IRST 2017
خبرگزاری شبستان ماه مبارک رمضان فرصت خود شناسی و خداشناسی است Sun May 27 14:36:00 IRDT 2018
صبحانه با خبر افزایش گرایش ایرانیان به ویدیوهای آنلاین Sun Nov 26 13:58:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران چگونه می‌توانیم بدون گناه کردن شاد باشیم؟ Thu Dec 06 11:15:30 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد آمریکابودجه پرداختی خودبه سازمان ملل راکاهش میدهد Mon Dec 25 10:50:45 IRST 2017
واحد مرکزی خبر از بخشش قاتل پای چوبه دار تا خروج قطار از ریل+فیلم Wed Jul 12 14:47:12 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهانی شدن شهر یزد در طرح « پایتخت کتاب» Wed Jun 13 09:15:00 IRDT 2018
جماران شناسایی 5000 انشعاب غیرمجاز در آبفار لرستان Sun May 13 12:39:52 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین تولید تجاری صدف خوراکی با همکاری ایتالیا و فرانسه در بندرعباس Wed Apr 26 14:45:11 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حمایت ارتش میانمار از سرکوب مسلمانان روهینگیا Wed Mar 01 11:07:39 IRST 2017
زومیت جیمیل جدید با رابط کاربری مدرن و ویژگی‌های دیگر منتشر شد Thu Apr 26 00:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه Sat Mar 25 12:22:00 IRDT 2017
آفتاب تصویب یک فوریت نامگذاری خیابانی در تهران به نام آیت‌الله هاشمی/ پیشنهاد سه‌خیابان و بلوار Sun Jan 29 14:52:05 IRST 2017
انتخاب واشنگتن‌پست از اخاذی تازۀ ترامپ از سعودیها پرده برداشت Fri Oct 05 12:52:12 IRST 2018
شفاف دفترچه های بیمه کم خاصیت Tue Jan 03 09:14:16 IRST 2017
ایران آنلاین پویان ِ کرم کتاب Wed Nov 14 03:12:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ​10 محور در سیستان و بلوچستان همچنان مسدود است Tue Jan 24 11:11:30 IRST 2017
یک ورزش صیادمنش و جبیره تمرین نکردند Mon Oct 15 11:55:08 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ظرفیت های توسعه در شهرستان دره شهر Tue Aug 28 18:45:05 IRDT 2018
ورزش 3 ادامه حضور قریب غیرقانونی است؟/ هیات مدیره کانون جدید مشکلات استقلال Sat Aug 26 13:44:00 IRDT 2017
ورزش 3 دعوت از 26 تکواندوکار به اردوی تیم ملی Fri Mar 30 05:40:00 IRDT 2018
صبحانه با خبر شیوه جدید محاسبه هزینه مرسولات پستی در آینده Sun Oct 07 14:33:21 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم طرح مهارت‌آموزی برای دانش‌آموزان استان گلستان اجرا می‌شود Tue Mar 14 12:07:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قوچان نژاد: سال 96 از لحاظ شخصی و فوتبالی برایم خوب بود/امیدوارم تیم ملی در جام جهانی موفق شود Mon Mar 26 18:21:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هوشمند سازی 30 کلاس درس تا پایان شهریور Sat Aug 04 08:36:47 IRDT 2018
آی تی نا ورود فناورانه‌ترین خودروی Land Rover بدون راننده Fri Nov 10 12:13:46 IRST 2017
صراط حمله پسر شاه عربستان به ایران با دستاویز قرار دادن «امام زمان» Tue May 02 14:18:09 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پرچم عزای علوی برفراز گنبد حرم رضوی Mon Jun 04 10:28:11 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا دست‌های خالی آمریکایی ها در میدان عمل Wed Apr 25 17:46:42 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران افزایش 5 برابری ترافیک در جاده‌های کرمانشاه Thu Jun 29 09:57:32 IRDT 2017
ساعت24 جانسون در اندیشه خروج سخت از اروپا Sat Feb 17 20:47:50 IRST 2018
بصیرت تشکر از فراکسیون امید برای نشان دادن چهره واقعی اصلاحات! Thu Apr 20 10:30:59 IRDT 2017
پول نیوز سفر مجدد وزیر کار به آزادشهر، امشب Sat May 06 17:33:33 IRDT 2017
پارس فوتبال جدایی این ستاره از جمع سرخپوشان منچستریونایتد قطعی است ! Mon Jul 09 08:23:46 IRDT 2018
پارس فوتبال به خاطر عشق به فوتبال بازی در استقلال را قبول کردم Sat Aug 11 21:46:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حاشیه دیدار سیاه‌جامگان و استقلال تهران Mon Nov 20 14:07:53 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بررسی اولویت‌های سیاسی و امنیتی در دومین همایش استانداران Tue Dec 26 13:24:07 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تصاویر ایسوس ZenFone 6 لو رفت Thu Nov 08 05:00:02 IRST 2018
صبحانه با خبر ماجرای توقف ارایه خدمات درمانی بیمه‌ای در یک استان Mon Jan 23 14:51:13 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دو گروه تروریستی در شمال غربی سوریه با یکدیگر درگیر شدند Mon Feb 13 18:47:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کاشان| ‎300 هزار گردشگر از بازار تاریخی کاشان بازدید کردند Fri Mar 30 15:58:41 IRDT 2018
صراط کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی+نرخ قیمت فلزات Thu Jun 22 18:26:18 IRDT 2017
انتخاب ماکرون: در صورت اثبات حملات شیمیایی، به سوریه حمله می‌کنیم Wed Feb 14 08:12:47 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا گیر دادن به شهرداری ممنوع! Wed Oct 24 14:39:16 IRST 2018
پول نیوز بسته شدن مرزهای عراق در صورت عبور افراد فاقد ویزا Tue Oct 24 21:26:39 IRST 2017
برنا دیدار ایران و مراکش رسما لغو شد Mon Jan 02 09:44:22 IRST 2017
بنکر 5 مطالبه رئیس جمهور از متولی مسکن Wed Sep 20 09:47:39 IRDT 2017