اکو ویژن - Tue Feb 28 16:15:16 IRST 2017 نمایش خبر

خفنر شفاف سازی کرد

اخبار اکو ویژن - دلایل توجیهی خفنر در خصوص تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم در سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 95 منتشر شد.

به گزارش اکو ویژن -مدیرعامل شرکت فنرسازی خاور با ارسال نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی در خصوص شفاف سازی پیش بینی بودجه در سال مالی منتهی به 29 اسفند 95 توضیحاتی ارایه داد.


 نامه مدیرعامل شرکت فنرسازی خاور به اداره نظارت بر ناشران بورسی به شرح زیر است:


1- با عنایت به برنامه تولیدی شرکت های خودروساز به ویژه خودروهای سنگین در سال 1396 و افزایش تیراژ نسبت به سال 1395 و همچنین افزایش سهم بازار یدکی در سال 96 نسبت به سال جاری و همچنین با توجه به پیش بینی افزایش حمل و نقل و به دنبال آن افزایش تقاضا امکان تولید و فروش محصولات به میزان پیش بینی بودجه ارسالی قابل دسترس است.


در قراردادهای منعقده با خودروسازها تعدیل قیمت فروش محصولات در صورت افزایش یا کاهش 5 درصد نرخ مواد اولیه بر اساس نرخ فروش شرکت فولاد آلیاژی ایران درج شده و امکان افزایش 10 درصد نرخ محصولات قابل دسترس و امکان پذیر است.


2- با توجه به محدودیت زمانی در تهیه و ارایه بودجه پیشنهادی و همچنین به دلیل کم اهمیت بودن مبالغ افزایش در روش نرخ میانگین موزون، موجودی کالا از نظر مقدار و مبلغ در ابتدا و انتهای دوره یکسان دیده شده است که در این امر به دلیل کم اهمیت بودن مبالغ طبق نظر حسابرس مغایر با استانداردهای حسابداری نیست، از این روی در اسرع وقت نسبت به اصلاح رویه اقدام خواهد شد.


لازم به ذکر است، شرکت فنرسازی خاور نخستین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 96 را با سرمایه 100 میلیارد ریال، مبلغ 42 ریال اعلام کرده است.


"خفنر" سود خالص در سال مالی منتهی به 29 اسفند 96، را مبلغ 4 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده است.


یادآوری می شود زیان خالص شرکت فنرسازی خاور در دوره منتهی به 30 اسفند 95 مبلغ 15 میلیارد و 47 میلیون ریال و زیان به ازای هر سهم 150 ریال اعلام شده است.
اکو ویژن افزایش 145درصدی صادرات مس در سال 95 Fri Apr 28 20:45:07 IRDT 2017
اکو ویژن خدمات پس از فروش ایران‌خودرو باز هم صعود کرد Wed Sep 20 20:45:05 IRDT 2017
اکو ویژن افزایش سرمایه 200 میلیون دلاری صندوق ثبت شده است Sun Apr 23 14:15:07 IRDT 2017
اکو ویژن احتیاج به «تعمیر قلب» داریم Thu Apr 12 20:45:08 IRDT 2018
اکو ویژن نظارت بر سیستم بانکی افزایش یافت Sat Feb 25 12:30:16 IRST 2017
اکو ویژن تفکیک وزارت بازرگانی در کمیسیون مشترک منتفی شد/ حمایت از ایجاد وزارت توسعه صادرات Mon May 14 19:30:06 IRDT 2018
اکو ویژن جزئیات عیدی مستمری‌بگیران و بازنشستگان Mon Jan 23 12:00:06 IRST 2017
اکو ویژن به پیمانکاران چینی پروژه جدید نمی‌دهیم /اقدامات ملانصرالدینی دولت احمدی‌نژاد در ساخت ایستگاه‌های راه آهن Sat Apr 15 12:00:09 IRDT 2017
اکو ویژن رصد غیرمجازها از سوی مجلسی‌ها Wed Jul 12 11:30:12 IRDT 2017
اکو ویژن پرتفوی سرمایه گذاریهای و مسکن Sat Feb 25 09:45:18 IRST 2017
اکو ویژن گشایش واحد گندله سازی فولاد خراسان با مشارکت بانک ملت Wed May 09 16:30:07 IRDT 2018
اکو ویژن انتشار نخستین پیش بینی زیان 96 حتوکا Sun Feb 19 11:30:12 IRST 2017
اکو ویژن تهیه نرم‌افزار نظارت بر مصرف تسهیلات بانک‌ملی Tue Aug 01 11:15:06 IRDT 2017
اکو ویژن نایب قهرمانی کارمند بانک ملی ایران Wed Mar 01 10:45:10 IRST 2017
اکو ویژن بازدهی بالای سپرده‌گذاری در بانک‌ها Mon Feb 20 12:30:06 IRST 2017
اکو ویژن کنترل کیفی 400 پروژه عمرانی در استان تهران/ رصد کیفیت مصالح در آزادراه تهران - شمال و کنارگذر جنوبی تهران Thu Dec 28 19:45:06 IRST 2017
اکو ویژن بازار ارز آرام کرفت Thu Apr 13 15:30:03 IRDT 2017
اکو ویژن نرخ کارمزد پی اس پی ها تغییر نمی‌کند Sun Oct 22 11:30:03 IRST 2017
اکو ویژن دلار و سکه ارزان شد+ جدول قیمت Sun Jan 15 15:30:05 IRST 2017
اکو ویژن حذف واسطه‌های بازار جوجه یک روزه با عرضه در بورس کالا Mon Aug 14 16:00:21 IRDT 2017
اکو ویژن جلسه ویژه مقابله با گرانی گوشت در تعزیرات /گوشت ارزان از فردا توزیع می‌شود Sun May 28 21:45:04 IRDT 2017
اکو ویژن قرعه کشی اعضای کانال تلگرام بانک ملت Tue Oct 17 14:00:07 IRST 2017
اکو ویژن بازار سرمایه زنده، پویا و در حال حرکت است Sun Apr 30 10:00:29 IRDT 2017
اکو ویژن خریداران سکه فریب خوردند Sun Jan 07 10:45:07 IRST 2018
اکو ویژن باید تلاش کنیم قطارشهری کرمانشاه تا میدان آزادی زودتر به نتیجه برسد Tue Jun 20 11:45:09 IRDT 2017
اکو ویژن مصوبات جلسه شورای عالی صادرات اعلام شد Wed Jul 26 15:30:06 IRDT 2017
اکو ویژن رونمایی از ماشین عجیب و غریب و جدید تویوتا (عکس) Fri Oct 27 22:00:05 IRST 2017
اکو ویژن تشریح دستاوردهای بانک سپه در پسابرجام Mon Jan 22 12:00:09 IRST 2018
اکو ویژن پایان مهلت طرح بخشودگی جرائم بیمه ای Wed Apr 26 13:30:07 IRDT 2017
اکو ویژن حدنصاب ترکیب دارایی های صندوق های سرمایه‌گذاری + جدول Sat Jan 28 11:45:16 IRST 2017
اکو ویژن ادغام بانک مهر اقتصاد تکذیب شد Sun Jun 18 15:30:05 IRDT 2017
اکو ویژن با امتحان دادن یک کتاب نمی‌توانیم مردم را با فرهنگ رانندگی آشنا کنیم Sat Sep 23 13:15:09 IRST 2017
اکو ویژن بازار تحت نظارت نیازمند طرح های مکمل است Mon Oct 30 17:30:14 IRST 2017
اکو ویژن بانک قرض الحسنه مهر ایران وارد بورس می شود Tue Feb 07 16:30:14 IRST 2017
اکو ویژن توزیع 5700بن کارت بانک شهر در نمایشگاه کتاب ایلام Sat Feb 25 13:30:05 IRST 2017
اکو ویژن قیمت‌ها در بازار مسکن عقبگرد ندارد Sun Jun 17 09:45:03 IRDT 2018
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار بورس کالای ایران، عرضه Tue Feb 07 10:30:09 IRST 2017
اکو ویژن مشکلات غیرمجازها حل می‌شود Sun Jul 09 09:30:05 IRDT 2017
اکو ویژن اولویت های کاری بانک مرکزی در سال 96 Wed Mar 15 14:15:04 IRST 2017
اکو ویژن موقعیت شرکت های نفتی، گازی و پتروشیمی در بورس Mon May 07 14:45:15 IRDT 2018
اکو ویژن کاهش حجم جابه‌جایی ‌بین‌المللی و ترانزیت کالا/ ‌فضای کسب‌‌‌و‌کار در‌ حمل‌ونقل‌ ‌نامساعد است Tue Nov 14 22:15:07 IRST 2017
اکو ویژن نخستین پیش بینی 96 بیمه البرز Sun Mar 12 10:30:16 IRST 2017
اکو ویژن تحقق کمتر از 25 درصد بودجه راهداری/ علی رغم وعده‌های سازمان برنامه، بدهی پیمانکاران به بانک‌ها تهاتر نشد Sun Jan 07 12:45:16 IRST 2018
اکو ویژن درخواست از بانک شهر برای تامین منابع مالی خطوط 6 و 7 مترو/ امنیت خط 7 هنوز تایید نشده‌است Mon Sep 25 13:00:07 IRST 2017
اکو ویژن بانک شهر بانک محبوب ایران شد Sat Mar 11 11:45:07 IRST 2017
اکو ویژن چهره سمند شاسی بلند Sun Apr 22 00:00:05 IRDT 2018
اکو ویژن ذی‌نفعان نظام بانکی مانع اصلاح قوانین Thu May 18 12:15:04 IRDT 2017
اکو ویژن عرضه گاز و گازوئیل پالایشگاه خلیج فارس در بورس انرژی Tue Jun 06 11:45:14 IRDT 2017
اکو ویژن نخستین پیش بینی سود هر سهم وایران Tue Feb 21 12:45:15 IRST 2017
اکو ویژن تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای Wed May 30 14:45:14 IRDT 2018
اکو ویژن بانک سپه بازوی توانای دولت در تحقق اهداف اقتصادی Sun Apr 15 11:45:05 IRDT 2018
اکو ویژن اوراق سلف موازی استاندارد، ابزار تامین مالی سرمایه در گردش Mon Jul 24 23:00:13 IRDT 2017
اکو ویژن اثر سیاست‌های بانکی و پولی بر بازار مسکن Sun Apr 29 10:30:04 IRDT 2018
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار تالار شیشه ای Sat Oct 28 15:15:16 IRST 2017
اکو ویژن نخستین پیش بینس سال 96 ولغدر منتشر شد Tue Jan 03 13:15:18 IRST 2017
اکو ویژن تولید روزانه 30 هزار بشکه‌ای نفت از میدان مشترک آذر Mon Jun 05 17:45:06 IRDT 2017
اکو ویژن پیام تامین اجتماعی به مناسبت هفته کارگر Mon Apr 24 15:30:06 IRDT 2017
اکو ویژن بلوک 5.5 میلیارد سهمی ذوب خریدار نداشت Sat Jul 01 20:30:18 IRDT 2017
اکو ویژن مدیرعامل بانک پارسیان رئیس شورای سیاستگذاری ITE شد Tue Aug 08 13:15:07 IRDT 2017
اکو ویژن گزارش تصویری/استقبال مردم از برنامه های فرهنگی غرفه گروه سایپا همزمان با راهپیمایی 22 بهمن Fri Feb 10 18:30:04 IRST 2017
اکو ویژن با عملکرد NFC در بانک شهر آشنا شویم Sun May 21 16:00:05 IRDT 2017
اکو ویژن آغاز دور دوم فروش اوراق سپرده بانک ایران زمین Mon Feb 12 14:45:06 IRST 2018
اکو ویژن قوانین و مقررات هواپیمایی در ایران Tue Feb 07 11:00:54 IRST 2017
اکو ویژن خودروسازان بانکدار شدند! Thu Feb 23 13:30:05 IRST 2017
اکو ویژن فروش پژو 206، 405، سمند و رانا با قیمت قطعی از شنبه 2 تیر Thu Jun 21 13:00:06 IRDT 2018
اکو ویژن صادرات 47 میلیاردی شد/ رشد 22 درصدی صادرات کالاهای صنعتی و معدنی Thu Apr 05 02:45:15 IRDT 2018
اکو ویژن 450 هزار تن بذر اصلاح‌شده گندم امسال تولید می‌شود Sun Dec 24 17:30:05 IRST 2017
اکو ویژن شرکت گاز موفق در وفای به عهد Tue Feb 06 16:15:33 IRST 2018
اکو ویژن کارگزاری ها حلقه واسط تامین اجتماعی و مخاطبان Sun Feb 26 14:15:08 IRST 2017
اکو ویژن آمار معاملات و اخبار تالار شیشه ای Tue Feb 28 15:00:12 IRST 2017
اکو ویژن مدرسه بانک پارسیان در فشافویه هوشمندسازی شد Wed Feb 21 11:00:06 IRST 2018
اکو ویژن ثبت‌نام 9000 متقاضی تسهیلات 30 هزار میلیاردی رونق صنایع/ هزار نفر به بانک معرفی شدند Sun Aug 06 17:15:06 IRDT 2017
اکو ویژن مدیرعامل بانک سرمایه را تهدید کردند Sat Dec 31 12:15:09 IRST 2016
اکو ویژن بررسی طرح توسعه فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد Thu Feb 08 12:45:12 IRST 2018
اکو ویژن سرمایه گذاری با سود کمتر از 30 درصد شبیه بند بازی است Sun Feb 12 12:30:15 IRST 2017
اکو ویژن صورت های مالی دارو پخش منتشر شد Wed Jun 21 16:00:34 IRDT 2017
اکو ویژن سایپا رقیب قدرتمندی برای خودروسازان خارجی است Sat Jan 28 15:00:05 IRST 2017
اکو ویژن هفته آینده؛ آغاز بررسی تفحص از «شرکت ملی مس ایران» Thu May 04 14:00:04 IRDT 2017
اکو ویژن رأی اعتماد مجلس نتیجه تلاش‌های چهارساله خانواده بزرگ راه و شهرسازی است Mon Aug 21 13:00:11 IRDT 2017
اکو ویژن بانک مرکزی 5 هزار میلیارد از دولت طلبکار است Sun May 21 10:45:07 IRDT 2017
اکو ویژن بانک رفاه در فعالیت‌های ارزی هفتم شد Wed Nov 01 13:15:03 IRST 2017
اکو ویژن تحقق برنامه‌های ریلی در برنامه ششم 35 هزار میلیارد سرمایه‌ می‌خواهد Sat Jul 29 15:15:11 IRDT 2017
اکو ویژن دلایل توقف 12 نماد در فرابورس Tue Feb 07 15:30:10 IRST 2017
اکو ویژن اعزام بازرسان نامحسوس بانک مرکزی به شعب Mon Sep 04 12:00:06 IRDT 2017
اکو ویژن 66 درصد از پیش بینی های شنفت محقق شد Mon Jan 23 10:15:34 IRST 2017
اکو ویژن نسل جدید مزدا 3 در راه است + عکس Sat Jun 02 21:45:04 IRDT 2018
اکو ویژن در موسسه خودخوانده حافظ سپرده‌گذاری نکنید Mon Aug 14 13:00:07 IRDT 2017
اکو ویژن دفرا 80 درصد از پیش بینی هایش رامحقق کرد Mon Jan 02 13:30:14 IRST 2017
اکو ویژن تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو روی گیشه مطبوعات Sat Mar 04 15:30:08 IRST 2017
اکو ویژن حقوق تا 2 میلیون از مالیات معاف شد Sat Feb 25 12:45:06 IRST 2017
اکو ویژن هشدار به بیمه شدگان تامین اجتماعی Sat Nov 18 13:15:03 IRST 2017
اکو ویژن ایستگاه بهره‌برداری شده خط هفت مترو در اولویت ایمن‌سازی Sat Nov 11 09:45:08 IRST 2017
اکو ویژن کشور با این میزان توسعه و پیشرفت به جایی نمی رسد Sun Jan 22 19:30:07 IRST 2017
اکو ویژن نقش سازمان بورس بر شفافیت اطلاعات شرکت ها Wed Feb 22 11:00:20 IRST 2017
اکو ویژن مزایای طرح قیمت تضمینی گندم در بورس کالا Tue Jun 06 11:15:13 IRDT 2017
اکو ویژن با نرخ بهره بالا کسی به بازار سرمایه نمی آید Tue May 23 17:30:39 IRDT 2017
اکو ویژن باید دهک های پایین از یارانه بیشتری برخوردار شوند Fri Nov 10 22:45:04 IRST 2017
اکو ویژن پیام مدیرعامل بانک رفاه به مناسبت عید غدیر Sun Sep 10 10:15:03 IRDT 2017
اکو ویژن باجه های کشیک بانک رفاه در پایان سال Tue Mar 07 13:30:04 IRST 2017
اکو ویژن دعوت سهامداران دو شرکت به مجمع عمومی Sun Apr 30 12:15:26 IRDT 2017
فردا واسطه‌ها در حوزه مسیریابی اینترنت حذف شد Sun Aug 20 21:37:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اینکه اقلیت‌های دینی در کشور ابراز رضایت می‌کنند برای ما ارزش دینی است Wed Mar 08 11:36:49 IRST 2017
جام نیوز هواپیمایی قطر پروازهای بیشتری به مقصد شهرهای ایران برقرار می‌کند Wed Jun 21 07:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم واکاوی اختلاف مدیرعامل استقلال و شفر/ پای یک مدیرفوتبالی در میان است! Tue Apr 24 10:51:03 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد ایران با پرسنل کشتی کریستال گفت‌وگو کرد Sun Jan 28 08:37:20 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعتماد بین مردم و مسئولان، اقدامات اسرائیل را خنثی کرده است Fri Jun 08 14:06:00 IRDT 2018
دولت بهار برخورد با نمادهای موادمخدر روی البسه و خودروها Sat Jul 29 23:18:00 IRDT 2017
آفتاب ایران روایت هاشمی از خطبه آیت الله/ برج میلاد برای تهران کارایی ندارد Thu Mar 01 16:13:17 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه های صدا و سیمای مهاباد Wed Feb 07 09:51:59 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رئیسی به‌طور فراجناحی و مستقل وارد عرصه انتخابات شده است Tue May 02 00:55:59 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لوزانو: مهم پیروزی بود که به‌دست آوردیم/ به پیروزی در مسابقه بعدی احتیاج زیادی داریم Thu Aug 11 19:08:06 IRDT 2016
خبرگزاری مهر 50 هزار اصله نهال در اسلام آبادغرب توزیع می‌شود Wed Feb 28 23:05:41 IRST 2018
بی باک نیوز جابجایی 3.2میلیون مسافر دریایی در دور اول سفرهای نوروزی Tue Mar 28 09:10:01 IRDT 2017
پرشین خودرو استیضاح وزیر اقتصاد کلید خورد Tue Jun 19 12:59:00 IRDT 2018
ایسکانیوز برگزاری مراسم عطر افشانی مزار شهدا با حضور روایان دفاع مقدس Mon Dec 18 12:26:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم درخواست وزیر آموزش‌‌وپرورش از صداو سیما برای پاسخگویی Sat May 06 10:48:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انتشار فراخوان سومین جشنواره شعر آزاد کرمان Sun Jul 30 10:25:51 IRDT 2017
پارس فوتبال تمام گزینه های احتمالی سرمربی گری استقلال ؛ گزینه تازه وارد تریم را کنار می زند ؟! Mon Sep 25 06:31:38 IRST 2017
پول نیوز آخرین قیمت محصولات پارس خودرو (جدول) Sat Mar 18 10:00:26 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم محور هراز مسدود شد Tue Oct 03 08:44:32 IRST 2017
نامه نیوز دستورات ویژه جهانگیری برای امدادرسانی به زلزله زدگان Mon Nov 13 09:02:43 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اجرای 13طرح عمران شهری تا پایان سال جاری دربافق Mon Dec 04 06:46:36 IRST 2017
اعتدال تساوی نفت تهران و پیکان Thu Feb 01 17:29:24 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران موجود عجیب و غریبی که هرگز نمی میرد+فیلم Sat Oct 21 23:18:57 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا فرهنگ پایداری، استقامت و آزادگی در جامعه باید نهادینه شود Fri Aug 18 10:58:14 IRDT 2017
بولتن نیوز کتاب«روش تحقیق درهنروطراحی»خواندنی شد Sat Feb 04 12:55:35 IRST 2017
خبرگزاری مهر اشتراکات فرهنگی زیادی بین ایران و جمهوری آذربایجان وجود دارد Fri Apr 28 14:15:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر زندگی به سبک شهیدان Thu Apr 13 10:41:24 IRDT 2017
پایگاه خبری الف اظهارات ضد ایرانی رئیس پارلمان عربی Sat Feb 11 19:51:48 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آسمان امروز مهاباد نیمه ابری همراه با وزش باد ملایم Sun Apr 16 12:16:21 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نشست سه جانبه سازمان ملل با انصارالله و حزب کنگره سراسری یمن Sat Aug 26 09:36:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایتخت فولکس واگن قورباغه‌ای در جهان + فیلم Sun Oct 22 05:30:01 IRST 2017
خبرگزاری فارس مغز متفکر گوگل به اوبر پیوست Sun Jan 22 11:01:00 IRST 2017
نماینده قلب اقتصاد جهان از نیمه قرن در آسیا خواهد بود Wed Mar 01 10:19:38 IRST 2017
العالم «حسنی مبارک» کاملا تبرئه شد Thu Mar 02 18:57:04 IRST 2017
فردا شایعه دردناکی که تکذیب شد Sun Jan 29 10:02:18 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی لیگ برتر والیبال؛ پیروزی بانک سرمایه برابر نارنجی پوشان سایپا Wed Feb 22 23:01:00 IRST 2017
تابناک Turkish Parliament Extends Emergency State for Another Three Months Tue Jul 18 11:32:53 IRDT 2017
خبرگزاری مهر رشد 150 درصدی خرید تضمینی کلزا در استان کرمانشاه Sun Jul 02 12:22:43 IRDT 2017
ایسکانیوز بازگشت کودکان داعشی سودانی از لیبی Mon Aug 21 20:17:42 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نقاشی های ارزان و اصل بخرید/ هنر نباید تبدیل به کالای لوکس شود Thu Oct 12 09:50:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران توجه ویژه به طرح های اشتغالزایی Fri Apr 28 14:49:34 IRDT 2017
ایسکانیوز سهم دریا در اقتصاد کشورهای توسعه‌یافته بسیار زیاد است/ رونق سواحل مکران با دیدگاه اقتصاد دریا محور Sun Jan 21 14:18:18 IRST 2018
خبرگزاری مهر تعبیر جالب شعر حافظ در مورد حضرت علی اکبر Fri Sep 29 10:48:57 IRST 2017
تابناک ارمنستان؛ رهبر مخالفان، نخست وزیر شد Tue May 08 20:26:02 IRDT 2018
برنا مراکز فرهنگی و تاریخی را حفظ خواهیم کرد Mon May 29 10:30:23 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انتظار تمدید توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک، مانع افت قیمت نفت شد Sat May 13 14:27:00 IRDT 2017
ورزش 11 زیدان: گل بیل باشکوه بود Sun May 27 07:53:25 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم کاهش 30 درصدی اعتبارات اجرای عملیات آبخیزداری در سال 97 Fri May 18 17:32:03 IRDT 2018
فردا بازیکنان استقلال خوزستان باز هم به تمرین نرفتند Wed Nov 08 18:14:03 IRST 2017
تابناک ارجاع سفر تیم کشتی آمریکا به ایران به کمیته ویژه Mon Jan 30 11:04:02 IRST 2017
خبرگزاری حوزه وزیر ایالت خیبر پختونخواه در دیره اسماعیل‌ خان پاکستان حضور یافت Wed Feb 14 23:05:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر گرامیداشت 79 سالگی اسمعیل دمیرچی پیشکسوت صنعت چاپ برگزار شد Sun Feb 19 18:07:12 IRST 2017
خبرگزاری فارس رشد 203 درصدی حمل محمولات بین‌المللی در بخش کانتینری کشتیرانی Tue Oct 03 14:27:00 IRST 2017
تدبیر و امید یک بام و دو هوای تولید برق از زباله در تهران Sun Apr 30 12:34:53 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برگزاری مانور حمله موشکی کره شمالی در ژاپن Mon Jan 22 08:57:00 IRST 2018
نود تی وی سوارز: با آغوش باز از گریزمن استقبال می کنیم Sat May 05 13:15:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر هاشمی طبا: قانون بانکداری اسلامی باید تغییر کند Tue May 09 22:35:39 IRDT 2017
ایلنا پیکر دانش‌آموزان هرمزگانی عصر امروز تشییع می‌شود Sat Sep 02 10:38:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تشکیل شورای سیاسی انتقالی در جنوب یمن Thu May 11 19:09:43 IRDT 2017
افق نیوز باشگاه پرسپولیس،امروز شرایط انتقال مهاجم خود به الغرافه قطر را اعلام میکند! Mon Dec 25 10:45:34 IRST 2017
فرارو کلاه گشادی که سر اصولگرایان رفت Tue Feb 27 10:49:32 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ایران برای پرتغال و اسپانیا دردسرساز می‌شود؟ Wed Apr 04 10:22:01 IRDT 2018
شیعه نیوز زلزله اغلب استانهای عراق را لرزاند Thu Jan 11 10:42:19 IRST 2018
پایگاه خبری الف تشریفات چند‌صد‌میلیونی برای مراسم ازدواج/لباس عروسی 244 میلیونی! Thu Aug 17 02:09:35 IRDT 2017
تابناک ویدیو: تفاوت شش سیلندر خطی و وی شکل Tue Feb 28 23:05:17 IRST 2017
طلا دلار به کانال جدید وارد شد Sun Sep 10 11:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مسن‌ترین زن مسلمان در حج امسال+ عکس Sun Aug 27 08:57:44 IRDT 2017
ایسکانیوز معافیت مالیاتی فعالان مناطق آزاد به شرط ارائه اظهارنامه Fri Apr 20 10:29:33 IRDT 2018
ای تی ایران ویدیوی تست لرزش‌گیر گوگل پیکسل 2 Fri Oct 06 16:34:08 IRST 2017
تهران پرس برنامه یک انتشارات خارج از نمایشگاه کتاب Tue Apr 24 13:22:00 IRDT 2018
همشهری آنلاین خط 8 متروی تهران در آستانه بهره‌برداری‌ Sun Apr 02 21:49:15 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روسیه به کنوانسیون هوایی مونترال پیوست Sat Apr 08 15:20:10 IRDT 2017
بی باک نیوز نقش پدرانه مرجعیت در رهایی موصل Sat Jul 15 14:11:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشفیات قاچاق در شهرستان کنگان 170 درصد افزایش یافت Tue Aug 15 15:17:09 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم افزایش قیمت داروهای بیماران خاص توجیه قانونی ندارد Fri Apr 13 08:40:04 IRDT 2018
دولت بهار آمریکا: هدف رزمایش مشترک خلیج فارس حفظ آمادگی است Thu Feb 02 08:39:00 IRST 2017
پول نیوز اقتصاد ایران برای سرمایه‌گذاری جذاب شد Tue Jul 11 12:20:43 IRDT 2017
جماران خواننده پاپ کشورمان به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد Sun Oct 29 14:41:04 IRST 2017
ایلنا مقصد مدافع سابق سپیدرود مشخص شد؛ تیم تحت هدایت لوکا Fri Sep 01 00:13:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 350 هزار خارجی در سیستان و بلوچستان خدمات درمانی دریافت کردند Thu Jun 21 22:02:05 IRDT 2018
تی نیوز ما و اسرائیل دیدی مشابه به منطقه داریم Sat Jul 08 20:18:52 IRDT 2017
آفتاب ایران کسری بودجه97 به حداقل می رسد/قیمت نفت در بودجه چطور تعیین می شود؟ Mon Oct 23 14:24:08 IRST 2017
پارس فوتبال بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها در روزهای بحرانی Fri Sep 22 10:00:47 IRST 2017
پارسینه روایتی جدید از ردپای احمدی‌نژادی‌ها در اغتشاشات Fri Jan 19 17:39:31 IRST 2018
جهان نیوز ماجرای کشف لاشه فلامینگوها از یک پراید! +عکس Tue May 29 14:32:13 IRDT 2018
آفتاب همه چیز درباره نگهداری و مصرف تخم‌مرغ‌ Wed May 09 15:29:01 IRDT 2018
اعتبار نیوز فرار 30 میلیارد دلار سرمایه از کشور، آماربازی یا فهم ناقص اقتصادی؟ Sun Apr 15 10:16:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ایران از هر مظلومی در دنیا دفاع می‌کند و بر هر ظالمی می‌تازد/ ایران باثبات‌ترین کشور در منطقه است Fri Feb 10 12:51:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نگهداری حیوانات خانگی از منظر دین Tue Dec 26 02:00:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر پوتین:روابط آمریکا و روسیه باید بازسازی شود Sat Feb 11 12:51:41 IRST 2017
جام نیوز واکنش وزارت نفت به شرط شرکای بابک زنجانی Tue Aug 29 12:17:04 IRDT 2017
تابناک موتورسیکلت جیلارا میلانو تارانتو Wed Jan 10 18:10:04 IRST 2018
آفتاب ایران عکس| حضور آیت الله خامنه ای بر مزار حافظ Thu Oct 12 12:06:07 IRST 2017
خبرگزاری مهر بنا داریم شهر را با انضباط مالی اداره کنیم Mon Apr 30 12:16:17 IRDT 2018
انتخاب وزیر کشور پاکستان: استعفا می دهم/ کشور در معرض تهدید جدی قرار دارد Thu Jul 27 18:44:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر انتخابات 96/تجلی حضور مردم فارس در حماسه اردیبهشت 96 Fri May 19 20:12:24 IRDT 2017
تدبیر و امید روایت رییسی از دیدارش با تتلو Tue Jul 11 23:57:49 IRDT 2017
گجت نیوز سامسونگ گلکسی اس 7 به اندروید اوریو آپدیت می‌شود Wed Feb 07 21:50:23 IRST 2018
میزان بازگشت کارواخال و مارسلو به ترکیب رئال مادرید Thu Feb 02 09:00:01 IRST 2017