تابناک - Tue Feb 28 14:00:02 IRST 2017 نمایش خبر

فرار دو دختر ایزدی از دست داعش در موصل

یک منبع امنیتی از فرار دو دختر ایزدی از دست عناصر گروهک تروریستی داعش در موصل خبر داد.

یک منبع امنیتی از فرار دو دختر ایزدی از دست عناصر گروهک تروریستی داعش در موصل خبر داد. 
 


 العالم – عراق



 این منبع امنیتی به سومریه نیوز گفت: "دو دختر ایزدی توانسته اند از دست تروریست های داعش در محله المامون در سمت راست شهر موصل فرار کنند."
 وی افزود : دو دختر ایزدی تحویل نیروهای پیشمرگه کُرد در منطقه النوران در شمال شرق موصل، داده شدند. 


 این منبع که خواست نامش فاش نشود، تصریح کرد که یکی از این دو دختر 25 ساله و دیگری 6 ساله است که هر دوی آنها اهل شهر کردنشین شنگال در استان نینوا هستند.
 وی خاطرنشان کرد که براساس اعترافات یکی از این دختران، تروریست های داعش به علت شکست دربرابر نیروهای عراقی، از هر حربه ای برای استفاده از شهروندان به عنوان سپر انسانی  استفاده می کنند. این منبع تصریح کرد که دختر فراری ایزدی تاکید کرده است که اوضاع انسانی در مناطق تحت اشغال تروریست های داعش بسیار هولناک است و شهروندان بی صبرانه منتظر لحظه رهایی از دست داعش هستند.

 تروریست های داعش سوم آگست سال 2014 در حملاتی وحشیانه شمار زیادی از کُردهای ایزدی منطقه شنگال را به قتل رساندند و هزاران نفر را اسیر و آواره کردند و این امر اهالی این منطقه را با بحران انسانی مواجه کرد.
تابناک ویدیو: ابزار ناوبری شیشه‌ای خودروها Sun Jun 25 10:37:31 IRDT 2017
تابناک نیجریه و لیبی رشته های اوپک را پنبه می کنند Tue Jul 11 22:12:01 IRDT 2017
تابناک این مرد اطرافیان ترامپ را جارو کرد؟ / بازی خطرناک با معیشت مردم ایران؛ حذف دولتی برچسب قیمت‌ از کالاها! / جزئیاتی از اقدام به قتل خواننده رپ / تصاویر نادر از مصدق در حبس / فرجام بچه های ایران در مبارزه با قفس Sat Aug 19 23:10:50 IRDT 2017
تابناک مستقلان مجلس شناسنامه دار می‌شوند/ پیمان ما با امیدی‌ها تا دم در مجلس بود/ فراکسیون‌های دیگر نام افراد خود را منتشر کنند Mon Aug 28 17:15:49 IRDT 2017
تابناک سنگ آهن به 65 دلار رسید Thu Jul 06 13:50:01 IRDT 2017
تابناک کاهش قیمت نفت با افزایش فعالیت های استخراجی در آمریکا Mon Dec 11 15:23:18 IRST 2017
تابناک تشییع پیکر شهید مرزبان در زاهدان Fri Apr 28 17:46:27 IRDT 2017
تابناک نشست دولت و مجلس برای سؤال از رئیس‌جمهور Mon Jul 03 12:35:56 IRDT 2017
تابناک ویدیو: موضع آمریکا درباره رابطه ایران و روسیه Sun Apr 02 07:30:30 IRDT 2017
تابناک آیت الله جنتی نشان گرفت Fri Jul 14 15:45:01 IRDT 2017
تابناک حزب ماکرون بیشترین آرا انتخابات پارلمانی فرانسه را کسب خواهد کرد Tue May 30 13:39:13 IRDT 2017
تابناک تغییر نیاز بازار کار تا دو دهه آینده Fri Sep 08 12:51:01 IRDT 2017
تابناک خبر خوش برای مدیران دارای گرین کارت! Sat Apr 22 07:13:33 IRDT 2017
تابناک امشب ساعت‌ها را یک ساعت جلو بکشید Tue Mar 21 18:24:53 IRST 2017
تابناک وعده یکسان سازی نرخ ارز، در روز اول کار دولت دوازدهم Sun Aug 06 22:44:24 IRDT 2017
تابناک مدافع آسیب‌دیده دورتمونددر جریان حمله دیشب عمل جراحی شد Wed Apr 12 11:30:22 IRDT 2017
تابناک پیشینه نهادی رئیسی مانع دوقطبی شدن منفی می‌شود Sun Apr 09 15:15:01 IRDT 2017
تابناک ویدیو: سلاحی یادآور فیلم‌های وسترن Fri Jun 02 17:43:12 IRDT 2017
تابناک پیشنهاد مقام آمریکایی برای ترور رهبر کره‌شمالی Sat Apr 29 09:40:58 IRDT 2017
تابناک Bounce for Australian PM as voters tire of leadership roundabout Mon Dec 04 09:35:39 IRST 2017
تابناک پرداخت 90 درصد سپرده های تا 100 میلیون تومان موسسه فرشتگان Sat Nov 04 01:50:48 IRST 2017
تابناک رکس تیلرسون به نشست ناتو نمی‌رود Tue Mar 21 12:39:23 IRST 2017
تابناک اعتراف زن سارق به قتل کودک فریمانی Tue Aug 29 16:29:31 IRDT 2017
تابناک کشته شدن 4 سرباز ترکیه در شمال عراق Tue Oct 17 22:59:02 IRST 2017
تابناک نظرآیت الله‌آملی‌لاریجانی درمورد نظارت بر قضات Sun Jan 29 19:01:42 IRST 2017
تابناک جزئیات زمان توزیع سود سهام عدالت Sat Jun 24 18:30:01 IRDT 2017
تابناک تعلل دولت یازدهم در ابلاغ دستور مهم Sun Aug 20 09:10:40 IRDT 2017
تابناک انتقام ازدخترجوان با انتشار فیلم سیاه Sat Nov 04 10:30:49 IRST 2017
تابناک شرط پیروزی پرسپولیس مقابل الهلال Tue Oct 10 15:12:32 IRST 2017
تابناک آخرین‌خبرهاازپیوستن شهباززاده‌ورضاییان‌به‌استقلال Sat May 06 12:33:48 IRDT 2017
تابناک تهدید جدید خارجی در یک قدمی استقلال Wed Feb 01 08:11:01 IRST 2017
تابناک محمدعلی امانی رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم شد Sat Apr 22 16:10:24 IRDT 2017
تابناک آغاز بزرگترین رزمایش ارتش ژاپن Fri Aug 25 08:28:02 IRDT 2017
تابناک روند کاهشی خرید و فروش مسکن در کشور ادامه دارد Sun Jan 15 13:11:48 IRST 2017
تابناک شهر مارسی دستور تعطیلی یک مسجد سلفی را صادر کرد Wed Dec 13 13:07:54 IRST 2017
تابناک محصول قطب تولید سیب کشور خریدار ندارد Sat Nov 04 11:20:08 IRST 2017
تابناک کلام وحی، ناجی زندانی محکوم به اعدام شد Wed Aug 02 15:27:10 IRDT 2017
تابناک انواع سکه اندکی گران شد Tue Jun 20 17:08:37 IRDT 2017
تابناک موگرینی: همه مسئولیم برجام را حفظ کنیم Mon Oct 09 14:25:02 IRST 2017
تابناک علت آسیب‌پذیری‌کشور درمقابل زلزله از زبان محسن‌رضایی Sat Nov 25 19:38:03 IRST 2017
تابناک پرداخت جریمه 13.3 درصدی گاز ادامه دارد؟ Fri Oct 06 19:00:01 IRST 2017
تابناک ویدیو: «شاید» را با صدای بابک جهانبخش بشنوید Sat Feb 25 09:56:40 IRST 2017
تابناک بیمه اتکایی و توزیع جهانی ریسک Wed Nov 08 14:46:50 IRST 2017
تابناک پاپیروس عجیبی که داستان عذاب فرعون را نوشته Tue Dec 12 20:45:01 IRST 2017
تابناک واکنش عجیب علی کریمی به ماجرای هانی و پرسپولیسی‌ها/ پیش بینی رئیس قوه قضائیه از احتمال فتنه جدید/ واکنش ظریف به اظهارات ترامپ/ میرسلیم:جهانگیری پسر خوبی است!/ حقوق فوق نجومی 250 میلیارد تومانی! Fri Apr 21 21:23:05 IRDT 2017
تابناک افزایش صادرات فرآورده نفتی ایران به 600 هزار بشکه Sat Jan 28 18:05:01 IRST 2017
تابناک آمادگی قطر برای مقابله با هرگونه "اقدام نظامی احتمالی" کشورهای تحریم کننده Sun Nov 19 12:51:08 IRST 2017
تابناک Iran warns against U.S. "intervention" in IAEA affairs Sun Aug 27 08:10:52 IRDT 2017
تابناک پیام روحانی به کنفرانس مبارزه با بیماری‌های غیرواگیر Thu Oct 19 09:18:54 IRST 2017
تابناک همه گزینه‌ها علیه کره شمالی روی میز است Sat Sep 02 08:15:47 IRDT 2017
تابناک ایرانی‌ها 16هزارمیلیاردتومان فست فود می‌خورند Wed May 24 16:17:30 IRDT 2017
تابناک کلاهبرداری میلیاردی از متقاضیان مسکن در هشتگرد Tue Sep 12 15:06:19 IRDT 2017
تابناک واژگونی اتوبوس در محور صفاشهر_شیراز Sun May 21 09:37:11 IRDT 2017
تابناک هوای تهران «سالم» است Sun Aug 06 13:58:40 IRDT 2017
تابناک هادی العامری: داعشی ها از تلعفر فرار کرده اند Sat Aug 26 22:28:28 IRDT 2017
تابناک بازداشت خواهر معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین Tue Jun 20 04:49:45 IRDT 2017
تابناک Recent Israeli airstrikes add to the complexities of the Syrian crisis Mon Mar 20 20:23:58 IRST 2017
تابناک شهادت عضو سپاه هنگام آموزش Sun Feb 19 02:00:16 IRST 2017
تابناک Two Suspected Terror Attacks Plotters Killed in Russia's Stavropol Region Sat Apr 22 16:18:24 IRDT 2017
تابناک مغز انسان دارای سیستم تخلیه مواد زائد است Sat Oct 07 13:00:02 IRST 2017
تابناک عکس هایی از خشکی تدریجی دریاچه آزادی Mon Sep 18 16:47:19 IRDT 2017
تابناک وضعیت پرونده عضو سابق تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای Sat Jul 01 08:42:02 IRDT 2017
تابناک تسلط کامل ارتش سوریه بر همه نقاط مرزی با اردن Thu Aug 10 16:23:06 IRDT 2017
تابناک توضیحات کمالی درباره سربازی ورزشکاران Mon Apr 10 12:13:29 IRDT 2017
تابناک نشست ویژه افزایش نرخ بلیت پرواز اربعین با تعزیرات Fri Oct 20 21:27:03 IRST 2017
تابناک رئیسی: عده‌ای نمی‌خواهند حقیقت آشکار شود Wed Oct 04 07:07:21 IRST 2017
تابناک حذف صفر از اسکناس‌ها شاید دو سال دیگر Sun Apr 02 18:52:57 IRDT 2017
تابناک چرا خروج از توافق نفتی به نفع روسیه است؟ Mon Nov 20 07:00:42 IRST 2017
تابناک رییس سرویس مخفی آمریکا خود را بازنشست کرد Wed Feb 15 06:32:31 IRST 2017
تابناک دختری که کلیه‌اش را به حراج گذاشت Tue Dec 12 10:41:38 IRST 2017
تابناک Malaysia says talks on with North Korea for return of nine citizens Mon Mar 13 12:47:06 IRST 2017
تابناک دستگیری سارقان با 19 فقره سرقت Sat Jan 28 10:29:59 IRST 2017
تابناک افزایش‌مختصردرآمدهای‌یاهوعلیرغم رسوایی‌های مکرر Tue Jan 24 16:26:54 IRST 2017
تابناک آخرین حربه داعش برای متوقف کردن نیروهای عراقی Thu Jul 06 17:24:10 IRDT 2017
تابناک اروپا پول برگزیت را همین ماه می‌خواهد Sat Nov 11 23:03:56 IRST 2017
تابناک واکنش پدر شهید حججی به بازگشت فرزندش Thu Aug 31 10:44:51 IRDT 2017
تابناک میوه ارزشمند در درمان استرس و افراد سیگاری Mon Oct 23 15:27:01 IRST 2017
تابناک وزیر‌اطلاعات:‌آتش‌سوزی‌پتروشیمی‌ها‌تروریستی‌نیست Mon Aug 14 21:41:21 IRDT 2017
تابناک گوشواره «زنده»بلای جان دختر جوان شد! Fri Feb 03 08:54:37 IRST 2017
تابناک هاکی ایران قهرمان قاطع جام ملت‌های آسیا شد Fri Apr 28 23:14:55 IRDT 2017
تابناک توضیح روح الامینی درباره مواضع رضایی Thu Feb 23 22:42:28 IRST 2017
تابناک قاچاق پیاز زعفران همچنان ادامه دارد Sun Sep 10 20:45:01 IRDT 2017
تابناک بازگشت عینک های هوشمند گوگل Thu Jul 27 21:40:01 IRDT 2017
تابناک علی دایی با دعوت رییس فیفا درقرعه کشی جام جهانی Mon Nov 27 07:29:58 IRST 2017
تابناک واردات برنج در فصل برداشت به نفع تولیدات خارجی است Sat Jul 29 15:55:23 IRDT 2017
تابناک توافق اوپک‌وغیراوپک‌درخدمت‌سفته‌بازان‌بازارنفت است Mon Feb 06 19:05:01 IRST 2017
تابناک وزیرخارجه قطر: از مداخله نظامی عربستان ترسی نداریم Mon Jul 03 01:05:30 IRDT 2017
تابناک از قطع کمک ماهانه آمریکا به ایران تا اکتشاف منبع بزرگ گازی در خراسان Tue Oct 24 08:00:51 IRST 2017
تابناک راز قتـلی که پنهان ماند Thu Jan 26 10:10:22 IRST 2017
تابناک عزت‌الله انتظامی: کار خوب نیست که بازی کنم Sun Apr 23 17:31:01 IRDT 2017
تابناک ویدیو 4K: مالدیو با کیفیت UHD Sat Apr 29 15:20:42 IRDT 2017
تابناک Catalonia's leaders fight off direct rule from Madrid Sun Oct 22 08:10:51 IRST 2017
تابناک خواص آب آناناس برای سلامتی Mon Apr 24 14:42:08 IRDT 2017
تابناک حداقل 270 محله در طول برنامه ششم توسعه احیا و بهسازی می‌شود Mon Jan 02 11:40:43 IRST 2017
تابناک هوا تا آخر هفته بارانی است Tue Sep 26 10:17:41 IRST 2017
تابناک پیام‌های پنهان در صفحه نخست روزنامه‌های شنبه سی ام اردیبهشت Sat May 20 03:19:56 IRDT 2017
تابناک عقبگرد با صدای خوزه گونزالس Mon Aug 14 16:24:50 IRDT 2017
تابناک ولایتی: آمریکا رجزخوانی بدون پشتوانه نکند Thu Feb 02 15:31:57 IRST 2017
تابناک رحمت و بخشش سیره مستمر علوی Wed Sep 06 14:30:10 IRDT 2017
تابناک با 15 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ Tue Apr 25 16:31:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تداوم پیشروی های ارتش سوریه در شرق حمص Sat Jan 14 19:02:39 IRST 2017
میزان اینفوگرافی/ مقایسه مرگ‌ومیر براثر سلفی در ایران و جهان Thu Apr 06 11:53:10 IRDT 2017
تدبیر و امید چرا افراد بازنشسته مقدم بر سایر نیروها هستند؟ Sun Jul 02 10:05:39 IRDT 2017
بولتن نیوز فرود اضطراری پرواز نجف - کرمان در فرودگاه یزد Mon Feb 13 21:33:07 IRST 2017
پارسینه 5 کشته و مصدوم در سانحه رانندگی در سلفچگان Tue Jun 06 04:30:01 IRDT 2017
میزان دردسر شرایط جوی نامساعد برای هواپیمای ماهان Mon Jul 17 10:07:35 IRDT 2017
جوان آنلاین رونمایی از اولین کارخانه هوشمند‌سازی خودرو در خاورمیانه Tue Apr 25 19:28:38 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کمبود تعرفه نداریم/شایعات فضای مجازی بی اساس است Fri May 19 18:58:04 IRDT 2017
العالم رباط های خبرنگار هم از راه رسیدند Sat Jul 08 10:46:39 IRDT 2017
ایسکانیوز میگ 35 برای نخستین بار به معرض دید عموم گذاشته شد Thu Jul 20 17:31:58 IRDT 2017
جوان آنلاین درخواست 5 میلیون یورویی تریم از استقلال! Wed Sep 27 21:55:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران یادواره 28 شهید اهل سنت در خراسان شمالی برگزار شد Sun Oct 15 13:20:49 IRST 2017
پارس نیوز مورینیو: جانشینی برای زلاتان وجود ندارد Sun Jan 01 19:37:33 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تقدیر فرمانده کل سپاه از عملکرد بسیج در یکسال گذشته Sat Dec 09 15:57:30 IRST 2017
عصر ایران حق‌شناس: روحانی نماینده تمام عیار اصلاح‌طلبان نیست/ کاندیداتوری مطهری مطرح است/ بقایی؛ یک فوروارد کاذب است نه گزینه اصلی احمدی‌نژاد Wed Apr 05 13:40:17 IRDT 2017
روزنو استقلال روی گلزنی کار کند/ باید به شفر زمان بیشتری داد Mon Oct 30 23:00:01 IRST 2017
برنا مجللی اولین مدال جهانی تاریخ قایقرانی ایران را به شهید محسن حججی تقدیم کرد Fri Sep 01 11:03:01 IRDT 2017
افکارخبر نمایی زیبا از شهر تهران/ عکس Wed Sep 06 07:55:00 IRDT 2017
فردا نجات 500 مهاجر توسط گارد ساحلی لیبی Wed Aug 30 14:55:52 IRDT 2017
میزان لزوم نظارت سازمان قضایی نیروی مسلح بر عملکرد نیروی انتظامی استان مازندران Mon Nov 13 13:54:49 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف قاچاق در داورزن و نیشابور Sat Jul 08 22:34:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جزئیات درگیری نیروی انتظامی با اشرار مسلح در شرق کرمان Thu Aug 03 14:40:00 IRDT 2017
ایران آنلاین جنایت سیاه در ارابه شیطانی توسط مامور قلابی گشت ارشاد Thu Apr 13 14:29:05 IRDT 2017
ایلنا خنثی‌سازی حمله تروریستی به زائران حسینی در استان «واسط» Thu Nov 09 12:44:07 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مقام اتحادیه اروپا: روند برکسیت سریع و بدون مشکل نخواهد بود Thu May 04 09:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 606 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در گنبدکاووس ثبت‌نام کردند Thu Mar 23 22:17:36 IRDT 2017
آریا سانحه رانندگی در پلدختر حادثه آفرید Sat Oct 07 10:05:04 IRST 2017
پارسینه دستگیری گرداننده 110 کانال و گروه مستهجن Mon Nov 20 17:41:21 IRST 2017
آفتاب ایران عزیمت بیش از 60 هزار زائر ایرانی به سرزمین وحی/ عملیات حج بخوبی در حال انجام است Sat Aug 19 10:12:06 IRDT 2017
بی باک نیوز بحران در خط دفاعی رئال مادرید Sun Apr 09 09:04:02 IRDT 2017
فردا سرمربی پیشین ویارئال گزینه سرمربیگری رم Tue Apr 25 20:38:38 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم واکنش انریکه به خوشحال پس از گل غیرعادی مسی Mon Feb 20 10:24:50 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رونمایی از دو لوح یادبود 12بهمن در ترمینال شماره 1 فرودگاه مهرآباد Tue Jan 31 11:47:47 IRST 2017
میزان لاریجانی به فرمانده کل ارتش تبریک گفت Wed Aug 23 14:31:15 IRDT 2017
پایگاه خبری الف واشنگتن: تا بررسی 90 روزه برجام به آن پایبند می‌مانیم Mon Apr 24 23:47:28 IRDT 2017
اعتدال مجازات اعدام برای شکارچی زنان تهران +عکس Sun Aug 27 09:26:33 IRDT 2017
بهار نیوز طلای جهانی به 1250 دلار صعود کرد Fri Feb 24 12:13:47 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی داد و ستد بیش از 26 میلیون سهم در بورس منطقه ای مازندران Wed Apr 05 21:26:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر لزوم حفاظت از منابع طبیعی در چهارشنبه‎سوری/برخورد با افراد متخلف Tue Mar 14 09:25:00 IRST 2017
آنا سازمان اوج گاو صندوق نیست Mon Aug 07 13:40:03 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دمای هوا در شهرهای دارای ایستگاه هواشناسی Fri May 19 13:58:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش ایمنی فرودگاه بین المللی بیرجند Mon Jan 23 14:51:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر پرداخت «هبه» بجای «دیه» یعنی سرپوش بر تقصیر سعودی‌ها در فاجعه منا Wed May 03 10:17:10 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تابلوهای سردر که بروند دیگر نشانی از دانشگاه نمی بینی/ لزوم اجرایی شدن بخشنامه های خاک خورده پوشش Mon Jul 10 15:22:01 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین محور ارتباطی هراز باز و تردد در آن برقرار است Wed Jul 12 18:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شوالیه آواز ایران:مسئولان سالنی در شان مردم بوشهر بسازند Sat Dec 31 23:01:00 IRST 2016
تدبیر و امید یارانه وعده داده شده کاندیداها مصوبه مجلس می‌خواهد Sun Apr 30 17:07:12 IRDT 2017
تیک بنزین گران نمی شود Mon Jan 23 09:15:48 IRST 2017
تی نیوز جنایت در پایان دعوای زن و شوهر اردکانی Wed Jul 12 19:22:45 IRDT 2017
پایگاه خبری الف لاهوتی: جریانات سیاسی به‌دنبال دشمنی با یکدیگر نباشند Sat Jul 01 08:40:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر چهار شبه نظامی در کشمیر هند کشته شدند Mon Jun 05 08:52:21 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران استقبال سفیر اسرائیل در مسکو از تلاش‌های روسیه در سوریه Tue Aug 01 15:00:20 IRDT 2017
برنا «روتوش» به اسکار معرفی می‌شود/ موفقیت در «ترایبکا» Sat Apr 29 10:57:45 IRDT 2017
ایسکانیوز دومین مرحله کمپ نخبه گزینی رشته‌های المپیک نوجوانان قایقرانی برگزار می‌شود Sun Dec 10 11:52:44 IRST 2017
جماران شرکت های دانش بنیان، تحولی در توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی Mon Oct 02 16:19:50 IRST 2017
برنا حضور معاون رئیس جمهور در منزل شهیدان خلخالی Sun Aug 27 16:10:23 IRDT 2017
خرداد نیوز مصرف یک ماهه برق مترو چقدر است/ 7 راهکار برای کاهش مصرف انرژی Tue Aug 08 12:05:47 IRDT 2017
جوان آنلاین قوچان نژاد در هیرنفین می ماند Fri Jun 23 13:48:18 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کارخانه‌داری که پس از 30 سال مسافرکش شد Tue May 09 09:04:37 IRDT 2017
فرهنگ نیوز چاپگرهای زیستی ایرانی ساخته شد Thu Feb 16 14:35:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مراسم افتتاحیه فیلم ماجرای نیم روز در سینما هویزه مشهد Sun Mar 12 11:09:00 IRST 2017
فردا آینه دفاع مقدس Mon Feb 27 12:26:51 IRST 2017
خبرگزاری فارس آغاز فینال تمام خوزستانی لیگ برتر بسکتبال از فردا Sat May 20 08:58:00 IRDT 2017
بی باک نیوز با استعفای حجت الاسلام رییسی از هیئت نظارت موافقت شد Thu Apr 06 09:03:01 IRDT 2017
افکارخبر سرخوردگی مردم جده از سوء مدیریت آل سعود در سیل اخیر Thu Dec 07 06:30:00 IRST 2017
آفتاب افزایش نسبی دما در بیشتر نقاط کشور Sat Apr 29 19:04:18 IRDT 2017
ساعت24 عکس/ هدیه منصوریان به دختر نوجوان حاضر در تمرین استقلال Wed May 03 14:23:26 IRDT 2017
پارس فوتبال فاتح تریم برای استقلالی شدن چقدر می خواهد؟ ؛ با این قیمت نجومی سرمربی سابق آث میلان استقلالی می شود؟ Fri Sep 22 05:30:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر انتقاد مسکو از سیاست های کثیف در ورزش Wed Dec 06 15:22:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه جدید لیگ برتر فوتسال از هفته 21 تا 26 اعلام شد Thu Jan 26 13:21:45 IRST 2017
آفتاب ایران گروه دستان با شهرام ناظری روی صحنه می رود Wed Sep 13 09:08:06 IRDT 2017
نامه نیوز سرقت طلای زنان به وسیله بیهوشی Mon Feb 20 08:22:40 IRST 2017
تدبیر سقوط 20 کارگر معدن از عقب نیسان وانت در یکی از معادن طبس Mon Jan 30 08:01:59 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شیوع وبا در یمن Mon May 08 14:29:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم روسیه: همکاری مسکو- ریاض علیه کشور ثالثی صورت نگرفته است Mon Oct 09 17:04:20 IRST 2017
تدبیر 24 قوه قضائیه بستر تحقق آزادی‌های مشروع به‌ویژه آزادی اندیشه و بیان را فراهم کند Mon Jul 10 08:23:47 IRDT 2017
پارسینه 10 شهر پرطرفدار در جهان Thu Jul 13 08:09:44 IRDT 2017
امید هسته ای سفارت کره شمالی در محاصره پلیس مالزی Tue Mar 07 11:03:56 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم طرح‌های عمرانی و فرهنگی در امامزاده یحیی ابن زید(ع) گنبدکاووس اجرا می‌شود Sat Apr 08 16:25:36 IRDT 2017
تی نیوز امسال اعتبارات شهرستان شاهرود از 24 میلیارد تومان، به 52 میلیارد تومان افزایش یافته است Mon Jul 10 15:18:08 IRDT 2017
روزنو هر تیمی که رضاییان را می‌خواهد باید با ما مذاکره کند/در مورد لیست بازیکنان فصل آینده با برانکو صحبت کردیم Tue Apr 04 13:19:01 IRDT 2017
پول نیوز احتمال بارش برف در 3 استان Mon Oct 02 23:43:05 IRST 2017
ایلنا ضرورت توجه جدی دستگاه‌ها به ارتقای کیفی پروژه‌های عمرانی/استفاده از مشاور ذیصلاح در طرح‌های عمرانی Tue Jul 11 15:44:19 IRDT 2017
ایلنا نشست دادستان ساری با مدیران کانال‌های تلگرامی Wed Apr 26 15:55:01 IRDT 2017
برنا تمشک طلایی برندگان خود را شناخت/ "آمریکای هیلاری" بدترین فیلم سال Sun Feb 26 09:58:06 IRST 2017
تی نیوز آمریکا در حدی بسیار نازل به برجام پایبند مانده است/ برنامه ای برای دیدار با وزیر خارجه آمریکا ندارم Fri Jul 14 22:14:36 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «پیتزا و کتاب» همنشین هم شدند Sun May 14 11:29:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لیست قیمت لاستیک برخی از خودروهای داخلی Sun Nov 12 17:22:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تقدیر امام جمعه کرمان از عملکرد شورای نگهبان Fri Apr 21 14:29:06 IRDT 2017
پارس نیوز قاضی زاده هاشمی: وحدت و همبستگی باید بیش از گذشته به آن تاکید شود Thu Jul 06 14:02:11 IRDT 2017
روزنامه کیهان واردات هزاران خودرو لوکس به بهانه بازارسنجی! Sat Feb 11 21:16:52 IRST 2017
بی باک نیوز نرخ سود منتظر نظر شورای پول و اعتبار/افزایش اجاره‌بها با کاهش نرخ Sat Jun 24 08:24:01 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ضربه به همبستگی ملی ما یعنی هدف قرار دادن جبهه مقابله با تهاجم فرهنگی Tue Nov 14 20:58:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نوع نگاهی که آمریکا دارد پاسخی مشابه جواب کره شمالی را می طلبد Thu Oct 19 16:52:37 IRST 2017
ایسکانیوز بچه‌ها مر دانگی کردند ساختمان نامردی/دستور ترک ساختمان آمد اما رفقای ما هنوز آنجا بودند Tue Jan 24 11:53:52 IRST 2017
پارسینه رفوزه‌های خودرویی در سال 95 Tue Mar 14 06:38:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه Sat Nov 18 11:20:39 IRST 2017
روزنامه شرق خبر Sun Oct 15 03:30:00 IRST 2017
شفاف میلان - یونتوس؛ تسویه حساب در محله روسونری Sat Oct 28 08:05:56 IRST 2017
آفتاب تجربه کافه‌داری خانم بازیگر در یک تئاتر +عکس Mon Apr 10 15:07:23 IRDT 2017