واحد مرکزی خبر - Tue Feb 28 12:02:53 IRST 2017 نمایش خبر

ارایه نامه نامگذاری شش معبر به نام علما به رییس شورا

عضو شورای اسلامی شهر تهران: نامه نامگذاری شش معبر به نام علما به رییس شورا ارایه شده است.

به گزارش 
 خبرنگار خبرگزاری صداو سیما، مجتبی شاکری در تذکرات پیش از دستور سیصد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران افزود: 354 محله در تهران با نظر شورایاران و با حفظ نام‌های گذشته بعضی از این محله‌ها تغییر نام خواهند داشت و برای تصویب به صحن شورا خواهد آمد.


 شاکری گفت: درباره نامگذاری معبری به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تاکنون 2 جلسه در کمیسیون نامگذاری در این خصوص داشته‌ایم و مشخص شد 6 معبر برای 6 نفر از علمای این کشور از جمله آیت‌الله تهرانی، آیت‌الله خوشوقت، آیت‌الله حق‌شناس، آیت‌الله فاضل لنکرانی، آیت‌الله ابوترابی‌فرد و آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شود و نامه آن نیز به رئیس شورا ارائه شده است.


 شاکری به سخنان رئیس جمهور درباره گشایش‌های دولت برای بدهی به بانک‌ها اشاره کرد و گفت: از دولت درخواست می‌شود بدهی 4 هزار میلیارد تومانی که تمام دولت‌ها از زمان آقای هاشمی تا روحانی به شهرداری بدهکارند پرداخت کند.


 وی تصریح کرد: کاهش سهم 2 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران درسال96 از ارزش افزوده نیز مورد بررسی مجدد قرار بگیرد و پرداخت شود.


  
واحد مرکزی خبر شادی مردم موصل Wed Jun 28 18:59:30 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همکاری صدا و سیما برای کنترل ترافیک Thu Apr 12 15:48:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بارش باران و آبگرفتگی معابر در اشکنان Wed Aug 23 19:09:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اهدای زمین برای ساخت مسکن در خمینی شهر Mon Aug 13 17:43:50 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری نخستین جلسه مجمع پس از رحلت آیت‌ الله هاشمی Sat Feb 04 12:09:07 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مرگ دو زائر درنزدیکی مرز میرجاوه Wed Nov 01 21:10:58 IRST 2017
واحد مرکزی خبر گاف توئیتری رئیس جمهور آمریکا Tue Aug 15 18:27:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شهرآورد اصفهان الگو شود Fri Aug 17 23:08:25 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نشست امهال تسهیلات کشاورزان خسارت دیده شهرستان خاتم Wed Sep 05 17:06:53 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سمنان؛ جشنواره گل نرگس Wed Jan 25 15:20:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر قانون نظام بانکی کشور قانون تولید نیست Mon May 15 15:11:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سپرده گذاران تعاونی‌های سه گانه مشکلات خود را اعلام کنند Sun Dec 10 09:15:58 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری همایش شهیدشناسی «حجت خدا» دردانشگاه آزاد اسلامی واحدخرم آباد Tue Nov 14 16:59:47 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پیشروی رزمندگان عراقی در تلعفر Fri Aug 25 10:36:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برد فجر در خارج از خانه Mon Feb 06 16:58:53 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ناکامی ولیعهد سعودی در عرصه بازسازی ساختار سیاست خارجی Fri Jan 05 16:02:47 IRST 2018
واحد مرکزی خبر شریعتمداری: سیاستهای ارزی جدید کمک به ثبات اقتصادی است Mon Apr 23 19:07:50 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نظارت جدی و مستمر بر عملکرد شرکت‌های بازرسی و آزمایشگاه‌های همکار استاندارد Wed Jan 24 12:42:36 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بررسی مشکلات تنها کشتارگاه دام شهرستان آبدانان+ گزارش Sat Aug 19 18:48:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حرکت نمادین کاروان اسرای کربلا در اسلامشهر +‌ فیلم Thu Oct 19 13:52:29 IRST 2017
واحد مرکزی خبر هلاکت 44 تن از عناصر وهابی صهیونیستی داعش در جنوب غرب استان کرکوک Fri Jan 05 14:03:09 IRST 2018
واحد مرکزی خبر نگرانی ها از تصمیم ترامپ برای سرکوب نظامی تظاهرات کنندگان Tue Aug 29 16:55:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تجمع اعتراضی دموکرات های کنگره آمریکا مقابل دادگاه عالی این کشور Tue Jan 31 10:41:04 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اجرای طرح ضیافت الهی در 33 بقعه خراسان شمالی Mon May 22 12:33:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بدون هماهنگی دوم اسفندماه Wed Feb 21 11:34:34 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پرداخت غرامت بیمه ی محصولات کشاورزان Mon Apr 10 19:43:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر طرح «حمایت از تولید و بازاریابی گیاهان دارویی ارگانیک» شیراز در راه جهانی شدن Wed Sep 20 22:28:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نخستین کنگره علمی بین‌المللی شهدای مدافع حرم دردانشگاه مازندران Thu Apr 20 10:01:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تیم سایپا الف فاتح مسابقات واترپلو پسران کشور در تبریز + گزارش Sat Aug 05 16:27:37 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همگرایی وزارت علوم و صنعت برای توسعه اشتغال زایی مهم است Mon Mar 27 20:34:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بدرقه ضیاءالدین دری به خانه ابدی Mon Aug 20 14:41:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر وقوع سیلاب در شیروان Fri Sep 08 20:24:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توانمندسازی دانش آموزان لوداب در برخورد با آسیب های اجتماعی Sat Dec 09 10:13:16 IRST 2017
واحد مرکزی خبر زرشک، بیشترین محصول سرقت شده در خراسان جنوبی Thu Nov 23 12:41:02 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 5 مجروح در جاده فیروزآباد-جم Sun Jul 22 06:38:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 4 کشته و زخمی در حادثه رانندگی محور سی‌سخت- پادنا Tue Aug 15 09:08:49 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حکم متفاوت دادگاه بهاباد برای برداشت غیر مجاز از چاه آب Wed Aug 02 10:02:06 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مهمترین اخبار جهان(7-19) Tue May 29 07:42:38 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار Tue Jan 23 10:17:09 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آغاز طرح مالچ پاشی و نهالکاری در شرق اصفهان + فیلم Sun Dec 03 13:56:33 IRST 2017
واحد مرکزی خبر درخشش کرمانی ها المپیاد علمی دانشگاههای علمی کشور Thu Aug 09 21:39:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 3 کشته و 5 مصدوم در تصادف تیبا با پراید + تصاویر Sat Apr 22 09:49:23 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ثبت ملی پنج اثر میراث ناملموس کلات Fri May 04 17:19:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کسب 5 مدال توسط ژیمناستیک کاران دختر لرستانی Wed Sep 06 15:36:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تداوم رطوبت و گرما در خوزستان Tue Aug 08 14:29:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فعالیت رسمی بیمارستان هاشمی رفسنجانی با انجام 4عمل جراحی Mon May 29 12:14:46 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دیوان عدالت ​:شوراهای شهر حق افزایش حق الجلسه برای اعضای کمیسیون های شهرداری را ندارند Mon Feb 05 17:16:39 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دهها غیر نظامی در موصل کشته شدند Sat Jun 03 21:53:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پنج کشته و چهل زخمی در تیراندازی انگلیس Wed Mar 22 19:32:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جلوگیری از هدررفت 40 لیتر آب در هر ثانیه Sat Jul 07 13:03:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر لزوم حمایت از هنر نقاشی روی سرامیک Sat Jun 23 16:29:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ارتش عراق سد بادوش در غرب موصل را آزاد کرد Sun Mar 26 22:23:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رکود تورمی جای خود را به رونق غیرتورمی داده است Tue Sep 05 12:37:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حجت الاسلام تکیه ای به عنوان نماینده آستان قدس رضوی در استان قم معرفی شد Sun Apr 15 20:28:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ایران امروز در شمار مستقل ترین کشورهاست Sun Feb 11 14:50:23 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سرشاخ نصیری و ابراهیم Sat Aug 26 12:46:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اختصاص 400ملیارد تومان برای وام خود اشتغالی روستاییان استان Sat Jan 27 17:58:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ووشو کار البرزی در یک قدمی مدال طلای جهان Sun Jul 15 09:55:25 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر معارض سوری: روسیه و ترکیه درباره آتش بس در سوریه موثر عمل کرده‌اند Sun Jan 22 22:17:49 IRST 2017
واحد مرکزی خبر راهپیمایی ضدصهیونیستی ضدامریکایی در بوشهر Fri Dec 08 14:11:30 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پرداخت بیش از 223 میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سرا‌های دانشجویی Tue Jun 26 12:56:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر همایش بررسی آرا تفسیری علامه معرفت در قم Mon Nov 20 13:58:06 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سیل شب گذشته (26 بهمن )- فردوس Wed Feb 15 09:54:47 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سالروز ولادت امام حسین(ع) گرامی باد Fri Apr 20 01:15:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر روسیه در اندیشه مجازات بی سر و صدای رژیم صهیونیستی Tue Sep 25 21:00:29 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دادگاه لاهه از ترکیه خواست قاضی این دادگاه را آزاد کند Wed Feb 01 01:36:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ادامه مسابقات فوتبال روستاهای مهاباد جام نوروز Sat Mar 25 22:47:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اقتدار ایران اسلامی، مرهون دوراندیشی رهبر انقلاب Thu Jan 18 19:24:19 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کودک روشن دل خفری حافظ قرآن کریم+فیلم Sat Aug 04 18:43:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تاکید رئیس بیمه مرکزی بر پرداخت سریع خسارت Mon Nov 06 13:35:19 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بسته خبرهای کوتاه نهم مرداد 1397 Wed Aug 01 09:27:55 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تماس های داخلی و بین المللی میشل عون درباره تحولات لبنان Sun Nov 05 09:08:19 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سازمان ملل: اشغال فلسطین از سوی اسرائیل علت اصلی بحران انسانی در فلسطین است Wed May 31 16:35:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تجهیز مرکز انتقال نفت اصفهان به سامانه حفاظت الکترونیک Wed Jul 04 17:08:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آمادگی آبفای شهری برای مدیریت تنش آبی در استان Mon Apr 09 13:46:12 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر صعود تیم کوهنوردی فردوس به دماوند Tue Jul 31 19:24:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم نود و ششمین سالگرد درگذشت کلنل پسیان Mon Oct 02 20:23:10 IRST 2017
واحد مرکزی خبر عداوت صهیونیسم با مسلمانان و دین مبین اسلام Fri Jun 23 16:12:51 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کوتاه شدن دست  ماهیگیران متخلف Fri May 18 13:02:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغاز جلسه علنی مجلس Wed Aug 29 08:38:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هشدار نسبت به وقوع سیل و گرفتگی معابر عمومی در خوزستان Sun Feb 12 13:15:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رتبه 75 ایران در شاخص جهانی نوآوری Thu Jan 25 17:00:04 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دو حمله خونین انتحاری علیه نمازگزاران در افغانستان Fri Oct 20 17:47:31 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تمدید بیمه محصولات کشاورزی Tue Nov 07 20:09:58 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برپایی نمایشگاه فرش و لوازم خانگی در یاسوج+عکس Wed Sep 06 10:31:59 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 5 محور بسته است Wed Feb 28 09:03:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر توقیف محموله اسباب بازی قاچاق در یزد Wed Aug 16 13:23:49 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر زاهدان، دومین شهر کشور با بافت فرسوده + گزارش Sat Oct 28 09:57:12 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تجلیل از قضات دادگستری کهریزک به مناسبت هفته قوه قضاییه Tue Jul 04 16:41:40 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 370 مگاوات صرفه جویی برق در خوزستان Sun Jul 22 12:28:38 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر عطر گل محمدی در خراسان جنوبی پیچید Mon Apr 24 11:57:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اتحادیه اروپا تصویب قانون اعدام فلسطینیان در کنست را محکوم کرد Wed Jan 03 22:55:21 IRST 2018
واحد مرکزی خبر استقبال از چهار ورزشکار قزوینی + فیلم Tue Oct 31 21:29:24 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تصادف خونین در محور لار - بندرعباس Fri Sep 15 08:05:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تداوم خاموشی ها تا3 هفته آینده در استان Tue Jul 24 11:48:31 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پلمب یک واحد متخلف "دندانپزشکی" در کرمانشاه Thu Mar 01 12:56:40 IRST 2018
واحد مرکزی خبر احتمال تمدید مهلت خروج واگن‌های بالای 30 سال Mon Jun 18 10:39:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برخورد کشنده تریلی با سواری پژو 405 در شهر صنعتی کاوه ساوه + عکس Thu Aug 02 14:02:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر خدمات فوریتهای پزشکی به حادثه دیدگان Fri Aug 24 10:11:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تیم ملی جودو مردان عازم تفلیس می شود Mon Mar 27 11:30:02 IRDT 2017
بولتن نیوز 6 ترفند طلایی برای مقابله با آثار پیری Thu Sep 21 13:13:24 IRDT 2017
صبح تهران دفاع کره شمالی از موضع ایران در توافق هسته‌ای Mon Apr 16 18:22:48 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اعزام سگ های آموزش دیده و دستگاه های زنده یاب به خراسان شمالی Sun May 14 09:05:48 IRDT 2017
پایگاه خبری الف نیویورک تایمز: ترامپ دولت ایران را محک می‌زند Sat Jan 28 20:29:17 IRST 2017
خبر خودرو گلایه‌های آزاده نامداری از روزگار Tue Jul 10 11:17:24 IRDT 2018
فردا علم‌الهدی: به من توهین کنید ولی حرمت امام رضا(ع) را نگه‌دارید Fri May 26 23:15:09 IRDT 2017
بی باک نیوز دشمن ازعرصه هنردرمعارضه با اسلام وتحریف آن بهره گیری می‌کند Thu Feb 02 12:03:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قهرمان دوومیدانی استرالیا درگذشت Mon Aug 07 15:05:54 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ادامه پیروزیهای تیم ملی فوتسال با غلبه بر قرقیزستان Thu Sep 21 12:16:05 IRDT 2017
تدبیر و امید تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی! Tue Jun 26 05:00:02 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ارتش سوریه وارد روستای «غانم » در حومه الرقه شد Sat Jul 29 21:37:57 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم دلداری باشگاه السد به پورعلی گنجی+عکس Tue Apr 17 17:09:01 IRDT 2018
انتخاب نقوی حسینی: گزارش ششم وزارت خارجه در مورد برجام خوب است Thu Jul 20 15:09:23 IRDT 2017
پارسینه علی دایی سرمربی تیم‎ملی می‌شود؟ Thu May 17 19:25:33 IRDT 2018
ورزش 11 پرافتخارترین مدافعان تاریخ لیگ برتر + عکس Thu Aug 23 12:33:00 IRDT 2018
انتخاب فیلم/ رقابت دیدنی 10 هنرمند مو طلایی در تقلید نقش ترامپ Sat Apr 29 14:04:18 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 700 دستفروش سیار در اطراف بازار روز یاسوج جمع آوری شد Thu Jul 14 18:50:00 IRDT 2016
خبرگزاری مهر تیراندازی در مریلند آمریکا Wed Oct 18 18:31:59 IRST 2017
تابناک برنامه حزب مخالف اردوغان برای شراکت با ایران Mon May 28 22:18:01 IRDT 2018
تابناک افزایش 1.1 درصدی قیمت نفت در هفته‌ای که گذشت Sat Feb 25 23:53:36 IRST 2017
همشهری آنلاین پلیس، متهم تصادف زنجیره‌ای مشهد Wed Apr 05 09:29:14 IRDT 2017
آفتاب دعوا سر پرچم در مراسم تشییع پیکر جلال طالبانی! Sat Oct 07 11:09:14 IRST 2017
بی باک نیوز رئیسی: قلبم صندوقچه اسرار است/ مراکز تولیدی را به مراکز توزیعی تبدیل کرده‌اند Sat May 13 17:07:02 IRDT 2017
خبرگزاری فارس برنامه تان برای نابرابری شمال و جنوب تهران چیست؟ Sun May 06 12:52:00 IRDT 2018
خانه ملت گزارش تصویری (54) دیدار دکتر لاریجانی با نایب رئیس مجلس ساحل عاج Sat Aug 05 13:20:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت برخی خودروهای داخلی 27 اردیبهشت ماه Wed May 17 12:32:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فتاحی: دایی و تکسیرا به کمیته اخلاق احضار می شوند/ تاریخ دربی 84 تغییر نمی کند Sun Jan 29 16:01:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هشدار میراث فرهنگی به مسافران در آستانه موج سفر‌های تابستانی Sun Jun 03 15:18:15 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن پیامبر اسلام (ص) و امام علی (ع)، چه چیزهایی را وقف کردند Thu Nov 16 11:29:53 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بیمارنشدن مردم بهتر از ساخت بیمارستان است/فواید تشکیل مجمع سلامت تهران Sat Apr 21 10:26:25 IRDT 2018
فرارو دلار فروشان: ما هم آدمیم! Tue Jan 23 15:52:03 IRST 2018
پارسینه نامعادله ای که فرصت رسیدن به پاسخ نیافت! Sat Jul 15 23:48:15 IRDT 2017
برنا دانیال حکیمی نقش اصلی سریال احمد معظمی شد Sat Nov 25 10:40:07 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حداکثر 200 میلیارد تومان برای گازرسانی به روستاها تخصیص می‌یابد Sun Feb 26 16:21:23 IRST 2017
دنیای خودرو مدل بازسازی شده از پورشه 911RS معرفی شد Thu Aug 09 18:31:00 IRDT 2018
ایران آنلاین مدیران استقلال را به جشن قهرمانی راه ندادند/ فرار آبی‌ها از دست هجوم هواداران+ تصاویر Thu May 03 21:54:07 IRDT 2018
گجت نیوز مقایسه مشخصات فنی گلکسی Note 8 با نوکیا 8، موتو Z2 فورس و هواوی P10 پلاس Wed Aug 23 20:31:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر صفحه اول روزنامه های فارس 23 آبان 95 Sun Nov 13 11:19:00 IRST 2016
جماران وحدت کلید راه رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی است Sun Feb 11 12:08:50 IRST 2018
انتخاب آمریکا به‌دنبال اجماع با اروپایی‌ها علیه ایران Mon Jan 22 22:25:13 IRST 2018
آفتاب ایران ارائه روشی جدید برای تشخیص "افسردگی" Sat Sep 01 17:01:23 IRDT 2018
میزان Stelvio؛ سریع‌ترین خودروی شاسی بلند دنیا را بشناسید! تصاویر Tue Oct 03 19:35:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس توافقنامه تجارت آزاد میان ایران و سوریه اجرایی شود Fri Aug 18 13:11:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دیدار سیاه‌جامگان - گسترش فولاد تبریز لغو شد Thu Feb 02 17:09:08 IRST 2017
بنکر سیاست جدید ارزی شرکت های حمل و نقل Tue May 15 10:33:57 IRDT 2018
تی نیوز تصادف نماینده اصلاح طلب دماوند / حال عمومی میرزایی نیکو مساعد است +تصاویر Thu Jul 13 21:04:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تا خود برای آیندگان عبرت نشده‌اید از گذشتگان عبرت بگیرید Mon May 08 12:37:38 IRDT 2017
سلامت نیوز ساختار نظام سلامت مشکل دارد/ضرورت حذف رابطه مالی پزشک و بیمار Sat Sep 23 09:34:00 IRST 2017
بی باک نیوز جعبه گشایی گلکسی اس 8 در زیر اب Wed Mar 29 19:43:01 IRDT 2017
فردا دهقان: کشور ظرفیت دارد آقایان توانشان را افزایش دهند Mon Apr 24 16:00:46 IRDT 2017
جوان آنلاین ضرورت شناسایی افراد دچار اختلال هویت جنسی در کودکی Fri Feb 02 14:06:02 IRST 2018
آریا گرانی مصالح ساختمانی و گلایه های زلزله زدگان Wed Sep 05 08:41:21 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی راهپیمایی طرفداران ترامپ در شهرهای مختلف آمریکا به درگیری انجامید Sun Mar 26 14:29:00 IRDT 2017
ایلنا انتخابات فرصت تجدید قوا برای نظام جمهوری اسلامی در صحنه جهانی است Wed Mar 22 22:42:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کشور نیازمند مدیریتی است که جهان را بشناسد/ با مسکن مهر مردم را از شهر بیرون کردیم Thu May 11 22:45:42 IRDT 2017
آفتاب اکانت توئیتر ترامپ را چه کسی غیرفعال کرد؟ Fri Nov 03 12:33:16 IRST 2017
جماران تمرین جمع آوری و پاکسازی آلودگی نفتی دربندر خرمشهر برگزار شد Thu Jul 19 10:52:47 IRDT 2018
میزان مقام‎های لهستان به دنبال بازداشت فرمانده آلمان نازی در جنگ دوم جهانی Tue Mar 14 19:00:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سقف کمک هزینه خرید جهیزیه پرداختی به دختران و بانوان Tue May 09 12:50:40 IRDT 2017
برنا ارسال لایحه «موافقتنامه کشتیرانی تجاری دریایی در دریای خزر بین ایران و قزاقستان» به مجلس Sat Oct 14 16:59:33 IRST 2017
سیتنا اقدامات لازم برای رفع فیلتر سایت Mon Nov 20 08:10:43 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حالات و دلالات! Mon Oct 16 08:53:53 IRST 2017
خبرگزاری مهر شبکه بهداشت و درمان مازندران پس از 30 سال احیا شده است Tue Sep 12 13:53:06 IRDT 2017
ایسکانیوز سفیر کشور واتیکان با رییس موسسه فرهنگی اکو دیدار کرد Sun Jun 25 12:14:03 IRDT 2017
تابناک روزنما: روزهای پایانی تابستان Thu Sep 21 23:30:01 IRDT 2017
روزنامه ایران 5 طرح عمرانی در سفر رئیس‌جمهوری به سمنان افتتاح می‌شود Sat Apr 16 06:00:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی دومین انفجار در منطقه وزیر اکبر خان کابل روی داد Thu Jun 23 04:25:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران کدام افراد نباید پرتقال بخورند؟ Fri Dec 08 17:41:49 IRST 2017
انتخاب ورود سامانه بارشی جدید به کشور /تهران همچنان بارانی Sat Feb 24 21:48:43 IRST 2018
میزان آیت‌الله خاتمی نماز‌جمعه این هفته تهران را اقامه خواهد کرد Tue Mar 28 12:39:46 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نخست روزنامه های خراسان جنوبی چهاردهم بهمن ماه Sat Feb 03 08:46:35 IRST 2018
تابناک خوشگذرانی بی موقع بعد از زلزله بامداد تهران Wed Dec 27 09:05:44 IRST 2017
اتاق خبر FATF باید نام ایران را بطور کامل از فهرست خارج می‌کرد Sun Feb 25 14:10:06 IRST 2018
ایلنا چندین هزار ائمه مساجد را اخراج کردیم Tue Oct 10 10:05:46 IRST 2017
خبرگزاری فارس طرح تحول نظام سلامت در کشور درست اجرا نشد Sat Sep 08 17:29:46 IRDT 2018
خبرگزاری فارس برای خروج کشور از رکود یک برنامه ضربتی و یک برنامه بلندمدت دارم/ امکانات مادی گسترده‌ای برای تبلیغات انتخاباتی نداریم Thu Apr 27 13:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان تجدید میثاق سیستم بانکی هرمزگان با آرمان های والای شهدا Wed Sep 05 11:50:00 IRDT 2018
نود تی وی آغاز تمرینات الدحیل قطر پیش از دیدار با ذوب آهن/ عکس Sat Feb 10 10:59:00 IRST 2018
طلا کسب تندیس برتر توسط اتحادیه طلا و جواهر بندرعباس Mon Jul 10 19:27:22 IRDT 2017
افکارخبر چرا با خوردن برخی از چای ها، ترش می‌کنیم؟ Tue Apr 11 05:15:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه های صدا و سیمای مرکز همدان Sun Aug 27 14:57:07 IRDT 2017
بولتن نیوز غیبت دو بازیکن پرسپولیس در اردو Sat Apr 29 15:38:26 IRDT 2017
میزان اعلام ترکیب پرسپولیس مقابل الدحیل Tue Aug 28 18:41:16 IRDT 2018
ایسکانیوز نفت مسجد سلیمان صدرنشین لیگ برتر گلف باقی ماند Sat Jan 06 14:42:26 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران خروج خودرو ها از دشت ریواس شهربابک با تلاش دانش آموزان Sat May 06 16:31:43 IRDT 2017
روزنو «سخنرانی احمقانه» و «غیرواقع‌بینانه» وزیر خارجه آمریکا راهی به سوی جنگ است Wed May 23 10:38:21 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فریبا: رفتار میناوند بد بود، نباید اجازه این صحبت‌ها را به او می‌دادند/ صحبت‌های افتخاری بازیکنان را قانع کرد Sun Aug 13 14:11:14 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رضاییان در ترکیب اصلی اوستنده مقابل آنتورپ Sun Aug 27 22:24:41 IRDT 2017
ایلنا نصیحت عجیب نیمار برای کوتینیو در بارسلونا Tue Aug 29 15:27:58 IRDT 2017
تابناک نبض سه ارز در بازار آزاد؛ عقب نشینی دلار از مرز 4200 تومان Sun Dec 17 10:51:27 IRST 2017
آفتاب جزئیات تبدیل سکه‌های پیش فروش به اوراق Sun Jun 17 12:16:51 IRDT 2018
تدبیر و امید تخت روانچی:آمریکایی ها چه کسی را می خواهند بترسانند؟/ گفت‌وگوهایی را با اروپایی‌ها برای رفع مشکلات همکاری با بانک‌های بزرگ آغاز کرده ایم Sat Jan 20 10:53:49 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دوپینگ استقلالی‌ها برای دربی Sat Oct 21 12:12:42 IRST 2017
آفتاب نتانیاهو گرفتار در تار عنکبوتی ایران/رایتس ریپورتر: این یک بازی بسیار خطرناک است Wed Aug 16 08:45:21 IRDT 2017
اتاق خبر24 لاک پشت بوشنل؛ نخستین زیردریایی جنگی تاریخ(+عکس) Sat Oct 28 21:00:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آلمانی‌ها به کناره‌گیری پیش از موعد مرکل از صدراعظمی اعتقاد دارند Fri Jan 12 04:42:22 IRST 2018
جماران طرح ایجاد خانه جوان در چهارمحال و بختیاری تدوین شد Mon Jul 10 09:59:40 IRDT 2017
جام نیوز سومی تیم توپخانه سپاه در مسابقات ارتش های جهان Sat Aug 12 11:30:52 IRDT 2017
ایسکانیوز شوراهای پنجم تهران به روایت آمار Wed Apr 05 11:52:15 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برداشت 4هزار تن پیاز در توکهور و هشتبندی Tue Feb 28 12:18:30 IRST 2017