پارس نیوز - Tue Feb 28 03:15:00 IRST 2017 نمایش خبر

تأثیر گردو بر هورمون های مردانه

بهترین منابع اسیدهای چرب غیر اشباع روغن ماهی و یا مکمل‎های آن، دانه کتان و گردو هستند، گردو سرشار از آلفالینولنیک اسید (ALA) بوده و یکی از بهترین منابع گیاهی اسیدهای چرب امگا- 3 به شمار می‎رود.

به گزارش پارس نیوز، 


 تحقیقات اخیر در دانشگاه کالیفرنیا نشان می‎دهد مصرف روزانه 75 گرم گردو، باروری را در مردان بهبود می بخشد. 


در برخی مطالعات مشخص شده است که کیفیت هورمون مردان به دلیل آلودگی، شیوه زندگی نامناسب و رژیم‎های غذایی ناسالم کاهش یافته است. 


  


تاثیر افزایش اسیدهای چرب غیر اشباع که برای هورمون ها و عملکرد غشای آن ضروری هستند، بر روی کیفیت هورمون مردان جوان مورد مطالعه قرار گرفت. 


  


بهترین منابع اسیدهای چرب غیر اشباع روغن ماهی و یا مکمل‎های آن، دانه کتان و گردو هستند، گردو سرشار از آلفالینولنیک اسید (ALA) بوده و یکی از بهترین منابع گیاهی اسیدهای چرب امگا- 3 به شمار می‎رود. 


  


در مطاله‎ای که اخیرا انجام شده است، 117 مرد سالم 21 تا 35 ساله شرکت کردند، این افراد به دو گروه تقسیم شدند. 


  


58 نفر از مغزهای گیاهی به‎ویژه گردو استفاده نکردند و به 59 نفر دیگر روزانه 75 گرم گردو داده شد. تحقیقات قبلی نشان داده بود که 75 گرم گردو، مقداری است که موجب تغییر در سطح چربی‎های خون می‎شود اما معمولا تغییری در وزن افراد سالم ایجاد نمی‎کند. 


  


نتایج نشان داد در گروهی که گردو مصرف کرده بودند، سطح اسیدهای چرب امگا- 3 افزایش قابل توجهی داشت. 


 
پارس نیوز اقدامات اروپایی‌ها برای حفظ برجام ضعیف است Mon Sep 17 17:08:20 IRDT 2018
پارس نیوز پذیرش بیش از 107 هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی Mon Sep 25 10:23:26 IRST 2017
پارس نیوز جانشین کوتینیو در لیور پول مشخص شد Fri Aug 18 15:03:54 IRDT 2017
پارس نیوز نامه ای به عارف;طرح فراکسیون امید درباره سخنرانی‌ها بازگشت به قرون وسطی است Sun Feb 26 15:47:13 IRST 2017
پارس نیوز ناکارآمدی درونی و بهره‌وری پایین‌بودن نظام اداری ایران/ 20درصد مازاد نیروی انسانی در بخش دولتی Mon Mar 06 10:01:07 IRST 2017
پارس نیوز دروازه پرسپولیس اینگونه باز شد! (عکس) Mon May 08 21:30:30 IRDT 2017
پارس نیوز دستجردی: مردم از وادادگی مسئولین فعلی کشور شکایت دارند Thu Apr 06 16:45:00 IRDT 2017
پارس نیوز هندبالست‌های نوجوان ایران هند را شکست دادند Mon Sep 24 18:35:22 IRST 2018
پارس نیوز پاسخ منفی مجتبی جباری به نفت تهران Thu Jun 29 12:47:10 IRDT 2017
پارس نیوز درخواست عضو شورای شهر برای تصویب سخت و زیان آور بودن شغل آتش نشانان Tue Jan 31 10:04:51 IRST 2017
پارس نیوز بولت، شاگرد احتمالی دیگو مارادونا در مکزیک Wed Nov 21 16:06:58 IRST 2018
پارس نیوز مسی چه تاثیری بر جذب ستاره ی برزیلی بارسا داشت؟ Sun Oct 01 12:11:34 IRST 2017
پارس نیوز دستگیری 2 موبایل قاپ و اعتراف آنان به 43 فقره سرقت Thu Nov 22 12:18:44 IRST 2018
پارس نیوز کودکی نمونه و فداکار کاریکاتور تلخ Sat Oct 20 18:30:00 IRST 2018
پارس نیوز واکنش فرمانده سپاه به اظهارات ترامپ در سازمان ملل Thu Sep 27 10:48:41 IRST 2018
پارس نیوز ابزار جدید آرسنال برای خرید ستاره لاتزیو Sat Oct 20 22:13:38 IRST 2018
پارس نیوز آلمان به آمریکا هشدار داد Wed Jul 26 16:59:34 IRDT 2017
پارس نیوز پرشورهای سپاهان مهمان های جدید لیگ Sat Apr 15 09:30:39 IRDT 2017
پارس نیوز خلاصه دیدار رئال مادرید و وایادولید +فیلم Sun Nov 04 06:08:15 IRST 2018
پارس نیوز درخواست استیضاح رحمانی فضلی به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد Tue Nov 27 18:33:22 IRST 2018
پارس نیوز تلاش سفارت آمریکا برای نجات پیمان امنیتی کابل-واشنگتن Sun Sep 16 16:46:47 IRDT 2018
پارس نیوز حضور بازیکن جدید پرسپولیس در تمرین سرخپوشان Wed Dec 12 11:01:36 IRST 2018
پارس نیوز جزئیات توزیع سبد کالایی ماه رمضان Mon May 29 10:48:44 IRDT 2017
پارس نیوز پیروانی: امروز تلخ‌ترین روز زندگی من بود Sat May 27 16:12:47 IRDT 2017
پارس نیوز حکم اعدام 6 محکوم تروریستی در عراق اجرا شد Wed Oct 17 21:39:24 IRST 2018
پارس نیوز اولین حضور علنی یکی از فرماندهان ارشد نظامی حزب‌الله (+عکس) Sun Sep 10 12:18:23 IRDT 2017
پارس نیوز ‍ با مفهوم نرخ لایبور آشنا شوید Wed Dec 12 07:15:00 IRST 2018
پارس نیوز تخفیف 30 درصدی عسل و رب گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار Sat Feb 25 11:14:09 IRST 2017
پارس نیوز پنس: رئیس جمهور طی روزهای آینده درباره برجام تصمیم می‌گیرد Sat Feb 11 09:11:04 IRST 2017
پارس نیوز پرسپولیس هم عنایتی را فیکس نکرد(عکس) Sun Jan 29 13:48:07 IRST 2017
پارس نیوز نزدیکان رئیس جمهور فیلیپین عضو داعشند! Tue Jan 03 20:33:30 IRST 2017
پارس نیوز سود سهام عدالت به زودی پرداخت می شود Sat Aug 19 15:38:35 IRDT 2017
پارس نیوز سعیدی:آمار بالای بیکاری خاطر جوانان را مکدر کرده است Sun Apr 16 11:59:11 IRDT 2017
پارس نیوز واکنش فرانسه به توئیت‌های جنجالی ترامپ Tue Nov 13 18:13:48 IRST 2018
پارس نیوز ماجرای شفا پیدا کردن نادعلی کربلایی در حرم امام رضا(ع) + فیلم Tue Sep 18 20:20:07 IRDT 2018
پارس نیوز چشم امید آبی‌ها به دو ستاره نسل جدید و قدیم Fri Aug 04 22:20:39 IRDT 2017
پارس نیوز اظهارات مضحک نتانیاهو خطاب به کودکان: پارس می‌خواهد ما را نابود کند! Sun Mar 12 10:03:12 IRST 2017
پارس نیوز جلسه ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا تشکیل شد Sun Nov 04 20:38:45 IRST 2018
پارس نیوز هومن کبیری: پول کثیف را نمی‎شناسم Wed Oct 24 07:04:58 IRST 2018
پارس نیوز کیف قاپ شمال تهران با شلیک پلیس دستگیر شد Sat Apr 15 14:12:43 IRDT 2017
پارس نیوز قلعه نویی نمی‌خواست در سیرک شرکت کند Mon Dec 10 04:05:00 IRST 2018
پارس نیوز یک مقام خزانه‌داری آمریکا به جاسوسی متهم شد Wed Oct 17 22:15:43 IRST 2018
پارس نیوز شأن ملت وضعیت کنونی نیست Sun Dec 09 17:15:10 IRST 2018
پارس نیوز روانشناسی شخصیت افراد از طرز نشستن آنها! Tue Oct 23 11:30:00 IRST 2018
پارس نیوز قیمت‌های جدید لبنیات با 7 تا 11 درصد کاهش اعلام شد Sun Dec 09 17:50:55 IRST 2018
پارس نیوز حداکثر میزان واردات با ذخیره استراتژیک یک میلیون تن است Sat Nov 17 11:40:06 IRST 2018
پارس نیوز مشارکت هیات سوری در نشست مجمع عمومی سازمان ملل Mon Sep 24 18:14:30 IRST 2018
پارس نیوز هاشمی طبا:به عملکرد کابینه روحانی نمره 14 می‌دهم Mon Apr 17 07:50:00 IRDT 2017
پارس نیوز جزئیات پرداخت وام 15 میلیون تومانی به معلولان Sun May 07 08:10:51 IRDT 2017
پارس نیوز آمریکا فوراً ایرانیان زندانی را آزاد کند/ دو تابعیتی را به رسمیت نمی‌شناسیم Mon Jul 24 16:59:58 IRDT 2017
پارس نیوز انتخاب شورای مرکزی جدید کارگزاران Fri Apr 14 15:54:57 IRDT 2017
پارس نیوز مرغ 7500 تومانی گران نیست! Mon Feb 20 11:13:54 IRST 2017
پارس نیوز ظهر عاشورا ایستگاه «15 خرداد» پذیرش مسافر ندارد Thu Sep 28 12:28:32 IRST 2017
پارس نیوز اسکار فروشنده ورای سلایق گوناگون Sat Mar 04 06:00:00 IRST 2017
پارس نیوز چرا فاتح‌تریم گزینه‌ای دور از ذهن برای استقلال خواهد بود؟ Fri Sep 22 12:13:40 IRST 2017
پارس نیوز کلاهبرداری در پوشش پیک موتوری Sat Nov 10 10:27:24 IRST 2018
پارس نیوز چرا فرهنگیان از دعوت به اعتصاب استقبال نکردند؟ Wed Oct 17 20:27:42 IRST 2018
پارس نیوز نجات سرنشینان لنج ماهیگیری در آب‌های بین‌المللی Sun Sep 10 15:18:10 IRDT 2017
پارس نیوز آنکارا و واشنگتن خللی در روابطشان با ریاض ایجاد نمی کنند Fri Oct 19 06:35:01 IRST 2018
پارس نیوز برای خرید تلفن همراه چقدر باید هزینه کرد؟ Fri Apr 14 00:45:35 IRDT 2017
پارس نیوز نقوی‌حسینی : کمیته‌های تخصصی 6 گانه در فراکسیون ولایی مجلس به زودی تشکیل می شود Tue Jan 24 10:37:20 IRST 2017
پارس نیوز فریبرز عرب‌نیا نسبت به شایعات اخیر واکنش نشان داد Sat Oct 20 18:52:48 IRST 2018
پارس نیوز واکنش سیدجلال به بازی نکردن برابر الهلال Wed Sep 27 17:30:35 IRST 2017
پارس نیوز ادعای رئیس پارلمان عربی درباره ایران Sun May 14 12:33:00 IRDT 2017
پارس نیوز زرنگ بازی ترامپ در واکنش به بیماری رئیس سیا Sat Nov 24 22:50:17 IRST 2018
پارس نیوز بازیگری که سال ها قدر ندید Wed Apr 19 11:29:45 IRDT 2017
پارس نیوز ترکیب استقلال برای دیدار برابر ماشین سازی مشخص شد Wed Feb 01 12:44:42 IRST 2017
پارس نیوز سفارت عربستان در بلژیک به اتباع سعودی هشدار داد Sat Dec 01 18:31:06 IRST 2018
پارس نیوز صالحی امیری دلایل برکناری ایوبی را اعلام کرد Tue Mar 07 12:20:29 IRST 2017
پارس نیوز حمله به اتوبوس یاران انصاری‌‌فرد پیش از دیدار با پائوک+عکس Sun Mar 05 22:46:03 IRST 2017
پارس نیوز ماجرای جالب کاپیتانی آندو چیست؟ Sun Aug 06 11:12:58 IRDT 2017
پارس نیوز پوتین نتیجه همه‌پرسی ترکیه را تبریک گفت Wed Apr 19 09:03:17 IRDT 2017
پارس نیوز سرمربی و اعضای تیم ملی فوتبال صفحه مجازی خود را از دسترس خارج کردند بجز 2 بازیکن+عکس Tue Nov 13 01:50:57 IRST 2018
پارس نیوز اگر باردارید و قصد سفر دارید، بخوانید Thu Mar 23 09:46:00 IRDT 2017
پارس نیوز سروری:از وزیر راه به علت بافت فرسوده به کمیسیون اصل 90 شکایت می کنم Tue Jan 31 10:37:36 IRST 2017
پارس نیوز تبلیغ بازیگر زن برای خرید کالای ایرانی Mon Mar 06 08:55:05 IRST 2017
پارس نیوز بدل ترامپ: باورش سخت است که من 100 روز رئیس‌جمهور بودم! Mon Apr 17 04:30:00 IRDT 2017
پارس نیوز کمدین «خندوانه» کارگردان شد Thu Nov 29 10:20:28 IRST 2018
پارس نیوز قیمت جدید شیرخام تصویب شد Sat Nov 17 11:18:32 IRST 2018
پارس نیوز کشف احتکار لوازم بهداشتی به ارزش 150 میلیارد ریال Tue Sep 18 22:21:14 IRDT 2018
پارس نیوز مجریان را درست انتخاب کنیم! Sun Oct 28 10:49:19 IRST 2018
پارس نیوز حساب مشترک بانکی بین ایران و آذربایجان عملیاتی شود Wed Feb 22 23:21:53 IRST 2017
پارس نیوز جزییات دستگیری عاملان شهادت «محمود رفیعی» در اصفهان ! Sun Nov 11 02:45:09 IRST 2018
پارس نیوز ماجرای دیدار اضطراری تاج و اینفانتینو چیست؟ Sun Sep 23 08:55:15 IRST 2018
پارس نیوز لینه کر: کلوپ به جام حذفی انگلیس بی احترامی کرد Sun Jan 29 03:10:00 IRST 2017
پارس نیوز مرغ گران شد Sat Nov 24 12:03:13 IRST 2018
پارس نیوز دیدار و نشست مشترک علی لاریجانی با رؤسای مجالس عراق ، آذربایجان ، قزاقستان ، صربستان و بلغارستان Thu Oct 11 18:15:00 IRST 2018
پارس نیوز کلاهبرداری های یک زن به بهانه دادن ویزای اروپا Mon May 15 15:00:33 IRDT 2017
پارس نیوز سلیمی: خوش خیالی و تکیه بر دشمن سلطه‌جو به مثابه تکیه بر سایه است Sun Jul 02 13:40:14 IRDT 2017
پارس نیوز جامعه روحانیت مبارز از سیدابراهیم رئیسی اعلام حمایت کرد Mon May 08 18:13:50 IRDT 2017
پارس نیوز افت دفاع پرسپولیس با شجاع؛ دلتنگِ پارسال Fri Aug 25 20:53:26 IRDT 2017
پارس نیوز راهکارهای جلوگیری از تشنگی در ماه رمضان Wed May 24 16:55:00 IRDT 2017
پارس نیوز تولید 80 هزارتن زیتون در سال جاری پیش بینی شد Thu Oct 04 20:45:46 IRST 2018
پارس نیوز بارزانی: کرکوک را پس نمی‏‎دهیم Sat Sep 02 20:56:41 IRDT 2017
پارس نیوز گلایه سحر قریشی از رفیق‌بازی در تلویزیون Mon Jan 02 14:54:17 IRST 2017
پارس نیوز رؤسای مجلس ایران و پاکستان دیدار می‌کنند Sat Apr 15 15:49:42 IRDT 2017
پارس نیوز رهبر گروه تروریستی جماعت الحرار پاکستان تسلیم شد Wed Apr 19 00:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز استفاده از روبنده در یک کانتن دیگر سوئیس هم ممنوع شد Sun Sep 23 21:48:18 IRST 2018
پارس نیوز وزارت کشور درباره اساسنامه سازمان شهرداری ها اطلاعیه صادر کرد Tue Jul 11 11:41:38 IRDT 2017
پارس نیوز مقام کره شمالی: اگر آمریکا اقدامات تحریک آمیز کند، وارد جنگ می‌شویم Fri Apr 14 10:35:54 IRDT 2017
شفقنا مشارکت 49/2 در انتخابات لبنان Mon May 07 04:25:39 IRDT 2018
پایگاه خبری الف نماینده مجلس: آقایان گفتند رسیدگی به پرونده «فریدون» را متوقف کنیم Tue Jul 11 08:35:28 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قالیباف: شهروندان تهرانی کمتر از 300 متر با ایستگاه های ورزشی فاصله دارند Wed Feb 22 20:41:00 IRST 2017
پرس شیعه تسلط کامل ارتش سوریه بر «الحجر الاسود» در جنوب دمشق Wed May 16 11:58:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کاهش 29 درصدی حجم معاملات فرابورس Sat Jul 07 09:59:36 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم قیمت آبلیمو یک لیتری در بازار چقدر است؟ Wed Jun 13 00:44:02 IRDT 2018
پایگاه خبری الف عملیات نیروهای یمنی علیه مزدوران سعودی در تعز/ده‌ها نفر کشته شدند Sat Feb 11 07:48:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تیلی: شانس، سرنوشت بازی را مشخص کرد/ تونیوتی: می‌خواهیم مثل برزیل باشیم Sun Jul 09 14:33:58 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مدارس بسیاری از نقاط استان بوشهر در نوبت عصر تعطیل است Mon Jan 22 12:38:09 IRST 2018
میزان نظرسنجی جالب شبکه آمریکایی درباره تصمیم ترامپ! Sat Dec 23 09:27:10 IRST 2017
جهان نیوز اعتراض به روحانی در جلسه دیروز شورای عالی انقلاب فرهنگی/ مشکل رئیس جمهور با این نهاد عالی فرهنگی چیست؟ +فیلم Wed Dec 12 10:33:38 IRST 2018
پارس فوتبال مطمئنا به پایان فوتبالم فکر نمی‌کنم ؛ 6 یا 7 سال دیگر می‌توانم در اوج باشم Thu Dec 21 14:05:23 IRST 2017
آفتاب ایران بدترین گوشی دنیا برای تعمیر معرفی شد Tue Apr 10 09:39:17 IRDT 2018
خرداد نیوز رسیدگی به جرایم انتخاباتی از وظایف قوه قضاییه است Wed May 31 11:44:29 IRDT 2017
خبرگزاری فارس نفی قدرت کشور با کدام منطق؟ Tue Jul 18 06:50:00 IRDT 2017
صراط تصاویر/ حمله به سفارت ایران در پاریس Sat Sep 15 13:40:05 IRDT 2018
ورزش 3 گزارش:/ سفر بی نتیجه پدر مسی به بارسلونا Fri Feb 24 12:45:00 IRST 2017
وطن امروز اعتراف نجیب رزاق به دریافت پول از عربستان Wed Sep 12 00:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر واریز تدریجی باقی‌مانده سود سهام عدالت Mon Apr 02 09:47:47 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغاز آبگیری تالاب گندمان Sun Dec 10 11:28:40 IRST 2017
آفتاب اخراج شاهزاده سعودی معترض از مراسم بیعت ولیعهد جدید Sat Jun 24 13:45:59 IRDT 2017
افکارخبر آمار قابل تامل از مهاجرت به خارج Mon Dec 11 13:51:16 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حسین انتظامی در گردهمایی مدیران کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری ها مطرح کرد: وزارت کشور؛ پیشرو در اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات 1397/2/22 Tue May 15 12:24:05 IRDT 2018
العالم گزافه‌گوییی گراهام:ایران وچین درانتخابات دخالت می‌کنند! Mon Jan 23 10:38:39 IRST 2017
میزان رسوایی‌های ادامه‌‎دار فیسبوک؛ مارک زاکربرگ چگونه اطلاعات شخصی کاربران را به پول تبدیل می‌کند؟ Tue Apr 17 21:40:01 IRDT 2018
ایسکانیوز روسیه سفیر رژیم صهیونیستی را فرا خواند Tue Sep 18 16:19:56 IRDT 2018
سلامت نیوز چند درصد مردم دچار افسردگی هستند؟ Mon Aug 14 16:55:00 IRDT 2017
بی باک نیوز انجام معاینات هفتگی و مشاوره پزشکی در سراهای محلات Sat May 27 14:21:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چهار مقام ارشد وزارت امور خارجه آمریکا استعفا کردند Fri Jan 27 11:51:00 IRST 2017
دولت بهار آمریکا 160 موشک به همسایه نزدیک ایران می‌فروشد Fri May 12 18:41:00 IRDT 2017
شفاف دستگیری یک تبعه سعودی در فرودگاه مشهد Mon Jan 02 22:22:20 IRST 2017
برنا ازدواج خانم پرستار با مرد نامرئی! /حتی طلاق هم نمی توانم بگیرم! Sun Nov 12 08:20:12 IRST 2017
پایگاه خبری الف نتانیاهو با جعل سند علیه ایران به اروپا می‌رود Mon Jun 04 15:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن دیدار فرماندهان سپاه فجر فارس با نماینده ولی فقیه در استان در سال جدید Sat Apr 08 14:59:29 IRDT 2017
العالم اسلام آباد میزبان روحانی؛ اکو فرصتی برای توسعه مناسبات Tue Feb 28 15:05:36 IRST 2017
خبرگزاری نسیم آثار راه یافته به جشنواره جهانی فیلم پارسی Fri Aug 10 09:53:02 IRDT 2018
اعتبار نیوز لحاظ 3.5 میلیارد دلار ارز برای دارو و تجهیزات پزشکی Tue Sep 11 16:30:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر معتکفان آبادان در روزی دیگر Thu Apr 13 14:08:34 IRDT 2017
صراط آخرین خبرها از قیمت آجیل و خشکبار شب عید Sat Feb 24 14:56:07 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اسامی هیئت انتخاب نمایش‌های جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی Sat Jul 15 16:25:28 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گریم هادی حجازی‌فر در فیلم "کاتیوشا"+عکس Sat Feb 17 11:42:36 IRST 2018
اعتدال هومن حاجی عبداللهی: «علی البدل» را نباید با «پایتخت» مقایسه کرد Sat Apr 08 09:53:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جریمه 50 هزار تومانی برای خودروهای فاقد معاینه فنی پایتخت Tue Oct 23 11:37:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران وضعیت جوی روز دوشنبه 29 آبان ماه استان فارس Mon Nov 20 07:00:06 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیمه شدگان تامین اجتماعی در تایباد 6 درصد افزایش یافت Sat Jul 14 18:52:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر عملیاتی شدن ساخت مسکن برای خانواده‌های دارای دو معلول در فارس Mon Mar 13 17:29:17 IRST 2017
خرداد نیوز سلطانی‌فر: امکانات ما بیشتر است و در سراسر کشور توزیع شده است Sun Sep 17 20:23:35 IRDT 2017
فردا پیغام منصوریان به سرمربی جدید استقلال Wed Oct 04 08:38:12 IRST 2017
میزان برتری پارس‌جنوبی مقابل نفت تهران در یک بازی تدارکاتی/ کرملا چعب در آستانه پیوستن به جمع شاگردان تارتار؟ Sun Dec 17 15:39:37 IRST 2017
خبرگزاری فارس اردوهای انتخابی تیم بوچیای جوانان به زودی برگزار خواهد شد Tue Aug 01 08:39:00 IRDT 2017
خرداد نیوز خیز خالقان «بازی تاج و تخت» برای ساخت سریالی جنجالی Thu Jul 20 15:33:09 IRDT 2017
پارس فوتبال منتخب برترین گل های خارق العاده روی حرکت آکروباتیک در تاریخ فوتبال Mon Jul 23 21:46:50 IRDT 2018
جام نیوز هندوانه شب یلدا به بازار رسید Thu Dec 07 22:50:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک مسئول: سامانه سماح صدور روادید را برای زائران اربعین حسینی منظم تر می کند Tue Aug 16 22:46:00 IRDT 2016
اتاق خبر24 نقش 55 درصدی سواری‌ها و موتورسیکلت‌ها در حوادث تیرماه Wed Aug 23 16:32:00 IRDT 2017
جماران تکاب شب گذشته سردترین شهر آذربایجان غربی بود Fri Oct 05 15:50:49 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران واکنش چمران به ساخت استخر و سونا در زیرزمین یک امامزاده Thu Feb 08 12:54:51 IRST 2018
وانا کریمی 6 بازیکن برای نفت می‌خواهد Sat Jul 08 19:50:06 IRDT 2017
خانه ملت قرارداد کدام میادین نفتی تا پایان امسال نهایی می شود؟ / دو شرکت برای طرح توسعه منصوری انتخاب شده اند Sun Jan 28 08:05:00 IRST 2018
پارس فوتبال بازیکن پیشین پرسپولیس : آرزویم رفتن پرسپولیس به فینال آسیاست Sun Sep 24 01:00:05 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو رتبه اول کنکور هنر 90: اگر به عقب بازگردم رشته ریاضی فیزیک را انتخاب می‌کنم/ دانشگاه کمک زیادی به من نکرد Sat May 13 11:14:33 IRDT 2017
پایگاه خبری الف سخنرانی سعد حریری در جمع هوادارانش Sat May 05 16:42:00 IRDT 2018
ایران آنلاین آهن 100 درصد گران شد Sun Nov 04 09:41:08 IRST 2018
میزان پیروزی یاران قلی‌زاده و محمدی مقابل حریفان/ آپوئل در حضور «گوچی» مساوی کرد Mon Oct 22 09:08:53 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد سوتی ماکان‌بند و علی ضیاء روی آنتن زنده +فیلم Mon Nov 26 20:42:02 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن ثبت‌نام بیش از 30 هزار نفر متقاضی عتبات دانشگاهیان طی 3 روز/ برنامه‌های قرآنی کاروان‌ها Mon Jul 03 12:43:12 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بازداشت 6 مظنون به همکاری با داعش در اسپانیا، بریتانیا و آلمان Wed Jun 28 12:55:25 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برانکو: عذرخواهی داور چه فایده دارد؟/ فعلا به فینال آسیا فکر نمی‌کنیم Fri Aug 18 19:46:21 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان دهه کرامت فرصتی برای وصل شده به اقیانوس کرامت اهل بیت(ع) است Mon Jul 23 13:46:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر عربستان از اقدام کویت علیه هیات دیپلماتیک ایران حمایت کرد Thu Jul 20 22:11:44 IRDT 2017
نامه نیوز پیکر آیت الله راستی کاشانی تشییع شد Sat Sep 23 19:53:33 IRST 2017
تی نیوز پست محسن تنابنده پس از پخش قسمت پایانی سریال پایتخت +عکس Mon Apr 09 13:06:55 IRDT 2018
آریا آغاز جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی Mon Jun 18 12:49:01 IRDT 2018
نامه نیوز ای اف سی: پرسپولیس در مسقط میزبان الهلال است Sat Sep 16 16:06:26 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مانور انتخابات تمام الکترونیک در شهرستان تویسرکان برگزار شد Wed May 03 16:05:11 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وزش باد غلظت آلاینده‌های جوی و غبار کلانشهرها را می‌کاهد Sun Jan 01 18:46:42 IRST 2017
خبرگزاری نسیم پیوستن دو تن از یاران امام حسین(ع) به کاروانیان Mon Sep 04 14:50:02 IRDT 2017
یک ورزش پیشنهاد یووه تحویل پرس شد Tue Jul 10 10:39:03 IRDT 2018
آریا 7 کشته و مصدوم حادثه رانندگی در بابل Tue Jul 03 11:22:21 IRDT 2018
انتخاب «علی کوچولو» به «من و تو» پیوست Sat Apr 21 16:06:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مشخص شدن تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات خلیفان Fri Apr 06 13:23:20 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان وداع مردم شیراز با پیکر نماینده ولی فقیه در فارس Wed May 09 07:16:00 IRDT 2018
سلامت نیوز واکنش سازمان غذا و دارو به نبود داروی بیماران مبتلا به"اس.ام.ای" در فهرست دارویی کشور Sun Aug 19 14:11:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مذاکرات لاوروف با دبیرکل سازمان ملل در مسکو Thu Jun 21 13:42:22 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صالحی در همایش تجلیل از حامیان خانواده در کاشان: خانواده در جامعه ایرانی همچنان زنده و پوینده است Thu Dec 13 20:34:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر صدور بیش از ده میلیون دلار محصولات شیلاتی از مازندران Tue Dec 05 14:24:47 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افزایش 31 درصدی ارزش کشفیات قاچاق و ارز+فیلم Tue Feb 21 14:10:39 IRST 2017
آرا نیوز خدری نماینده بوشهر: تخصص از ما، استخدام از وزیرنفت/ نگاه دریا دلان بوشهر به ناخدای نفت/ پرچم عدالت خواهی خدری همیشه برافراشته Tue Nov 28 00:22:01 IRST 2017
ورزش 3 خلیل زاده نمی‌خواهد پاس گلش بسوزد Tue Oct 23 15:20:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر سومین نشست «زیستن خردمندانه در صلح» برگزار می‌شود Sat May 27 12:39:17 IRDT 2017
ایلنا مرگ جوان 32 ساله در پی نصب بنر تبلیغاتی یک کاندیدا Wed May 17 12:49:54 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گفت‌وگوی مقامات آمریکا و موساد با چند کشور عربی درباره ایران Tue Sep 25 20:42:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر افشای نقش فرانسه در سرنگونی دولت سوریه Sun Apr 15 18:35:34 IRDT 2018
جماران آغاز مسابقات اسکواش رده سنی 17 و 19 ساله های کشور در یزد Thu Jul 13 09:16:48 IRDT 2017
جماران مردم قزوین 110میلیون ریال به مردم مظلوم فلسطین کمک کردند Sat Jul 21 23:42:52 IRDT 2018
تابناک نمایندگان از اوین بازدید کردند Tue Jan 30 18:36:16 IRST 2018
بی باک نیوز ادامه مشکلات می تواند به همت دشمنان ضربه ای به نظام وارد کند Mon Apr 24 15:51:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورزش برای همه ؛ توصیه های دکتر قره - 19تیر Sat Jul 09 13:38:00 IRDT 2016
ایران آنلاین پسته تازه کیلویی 40 هزار تومان/ ورود تدریجی میوه های پاییزی به بازار Wed Sep 05 12:57:42 IRDT 2018
آفتاب جوایز اسکار در مرحله رای گیری نهایی Wed Feb 15 12:26:41 IRST 2017