بی باک نیوز - Sat Feb 25 07:56:17 IRST 2017 نمایش خبر

مجوز به دولت برای فروش 5000 میلیارد تومان اموال غیرمنقول و املاک

سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین مجلس:



نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای به دولت اجازه دادند تا 5000 میلیارد تومان اموال غیر منقول و املاک دولتی را به فروش برساند. 

 

به گزارش خبرنگار بی‌باک، در جلسه علنی روز شنبه مجلس شورای اسلامی بررسی بند های درآمدی لایحه بودجه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.نمایندگان با تویب بندی به دولت اجازه دادند اموال غیرمنقول و املاک متعلق به خود را که واگذاری آنها مشمول سیاست‌های کلی اصل(44) قانون اساسی نمی باشد با رعایت قوانین و مقررات تا سقف پنجاه هزارمیلیارد (50.000.000.000.000) ریال به فروش رسانده و منابع حاصل را پس از واریز به خزانه‌داری‌ کل اختصاص دهد. 
 

به موجب این مصوبه در صورت عدم تأمین اعتبار از محل فروش اموال تا سقف فوق الذکر، دولت اجازه دارد باقی‌مانده اعتبار را از محل فروش اوراق مالی اسلامی بلند مدت تأمین نماید. مجلس همچنین مصوب کرد بدهی و طلب دولت به ستاد اجرایی فرمان حضرت  امام خمینی(ره) و شرکت های وابسته به آن ستاد که حداقل 30 درصد از سهام آنها متعلق به ستاد مذکور باشد، تا سقف 10 هزار میلیارد ریال تهاتر شود. 
 

نمایندگان با الحاق بندی به لایحه بودجه مقرر کردند؛ بدهی و طلب دولت به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و شرکت های وابسته به آن ستاد که حداقل 30 درصد از سهام آنها متعلق به ستاد مذکور باشد، تهاتر گردد (تا سقف 10 هزارمیلیارد ریال).
بی باک نیوز علل ابتلا به سیاتیک و روش های درمان آن کدامند؟ Mon May 01 23:41:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تکواندو - مهدییف آذربایجان م لییاپیس یونان Thu May 04 15:29:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تمامی دبل های ایسکو در رئال Wed Oct 04 05:01:01 IRST 2017
بی باک نیوز مسعود آرمات: مصدومیت وادی کار ایران را سخت کرد Tue Aug 22 13:01:02 IRDT 2017
بی باک نیوز پنجشنبه؛ سخنرانی سعید جلیلی در شهرستان قدس Wed Feb 15 09:03:01 IRST 2017
بی باک نیوز کلیپ خیلی جالب جودو با آهنگ تتلو واقعا جالبه(انگیزشی) Mon Jan 30 20:21:01 IRST 2017
بی باک نیوز بهار معرکه‌گیران Sat Apr 15 02:47:02 IRDT 2017
بی باک نیوز کرکره شفاف نشکن و ضد حریق Wed Feb 15 11:52:01 IRST 2017
بی باک نیوز چالش شکار هلی شات در ضربات آزاد Sun Mar 05 12:15:01 IRST 2017
بی باک نیوز سرپرست معاونت اجتماعی پلیس پایتخت منصوب شد Thu Aug 24 10:29:01 IRDT 2017
بی باک نیوز اندام های مصنوعی زندگی هزاران معلول را نجات می دهد !! Tue May 30 05:45:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دروازه‌بان پرسپولیس مقابل الوحده باید اخراج می‌شد Wed Mar 01 07:29:02 IRST 2017
بی باک نیوز موانع رسیدن انسان به هدف کاهش وزن Sun Mar 19 12:27:01 IRST 2017
بی باک نیوز حواشی بازی تراکتورسازی 0-0 ماشین سازی Fri Jan 27 21:33:02 IRST 2017
بی باک نیوز سرهنگی: ادبیات جنگ همه جای دنیا قابل احترام است Mon May 01 07:22:02 IRDT 2017
بی باک نیوز ناشران کتاب‌های پزشکی از مشکلات نشر در حوزه سلامت گفتند Sat Sep 16 11:18:05 IRDT 2017
بی باک نیوز توصیه هایی برای زندگی با فیبریلاسیون دهلیزی Fri Mar 31 21:20:07 IRDT 2017
بی باک نیوز اختتامیه سومین دوره جشنواره فیلم کوتاه سما Fri Apr 21 05:35:02 IRDT 2017
بی باک نیوز نوری المالکی با لاریجانی دیدار کرد Tue Jan 03 09:13:01 IRST 2017
بی باک نیوز حماس تدابیر شدیدتری علیه جاسوسان رژیم صهیونیستی در غزه اتخاذ می‌کند Sun Apr 02 09:38:02 IRDT 2017
بی باک نیوز جام را چه کسی به پرسپولیسی‌ها اهدا خواهد کرد Wed Apr 19 12:50:01 IRDT 2017
بی باک نیوز پاریس: حمله شیمیایی در سوریه، محکی برای دولت جدید آمریکا است Tue Apr 04 18:13:02 IRDT 2017
بی باک نیوز پذیرش مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم در چندین استان Wed Mar 08 07:32:01 IRST 2017
بی باک نیوز رئیسی: راهکار کاهش فاصله طبقاتی افزایش 3 برابری یارانه است/ جهانگیری: احساس عدم عدالت در جامعه بالا Fri Apr 28 13:15:02 IRDT 2017
بی باک نیوز جوانان در دولت و مجلس چه جایگاهی دارند؟ Sun Jan 01 04:47:01 IRST 2017
بی باک نیوز هفته پرکار یاران اقتصادی روحانی!/از درآمدهای نفت تا جریمه کرسنت Thu May 11 04:37:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مراسم عمامه‌گذاری طلاب توسط آیت‌الله صافی گلپایگانی Sat Sep 09 13:00:01 IRDT 2017
بی باک نیوز آموزش پیروی از تغذیه سالم Wed Mar 01 23:22:01 IRST 2017
بی باک نیوز ارتباط و انس زنان با قرآن نسل آینده را قرآنی می کند Sat Apr 22 08:24:01 IRDT 2017
بی باک نیوز خلاصه بازی: فجرسپاسی 0-1 بادران Tue Aug 08 03:05:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تلویزیون نجیب‌ترین رسانه است/ سلیقه سیاسی‌ام با آن نمی‌خواند Sat May 27 06:09:02 IRDT 2017
بی باک نیوز ارزش هر گردشگر خارجی برابر با 30 بشکه نفت Mon Aug 21 09:22:01 IRDT 2017
بی باک نیوز افزایش 2 برابری پیک بار مصرف برق در صنایع کشور Mon Jan 23 10:33:02 IRST 2017
بی باک نیوز آمار بانک مرکزی دیده بان وضعیت اقتصادی کشور است Sat May 20 08:53:02 IRDT 2017
بی باک نیوز نماد بانک ملت بازگشایی شد Tue Jan 24 11:34:56 IRST 2017
بی باک نیوز دولت برای پیشگیری از حوادث مشابه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی تدبیر کند/باید به حال سازمان‌ها Sun Sep 03 11:32:01 IRDT 2017
بی باک نیوز شکستن گیت‌های مرز مهران کذب محض است Mon Nov 14 19:55:01 IRST 2016
بی باک نیوز خیانت‌های انگلستان از دریچه نفوذ Thu Feb 23 10:09:11 IRST 2017
بی باک نیوز اختلال پرداخت آنلاین دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور تا 5 شنبه Tue Jan 24 14:46:01 IRST 2017
بی باک نیوز 80درصد ریزگردهای خوزستان منشا خارجی دارد Mon Feb 27 07:45:02 IRST 2017
بی باک نیوز قاچاق اعضای بدن دختر بچه سوری! Tue May 16 01:06:01 IRDT 2017
بی باک نیوز سفر نخست‌وزیرگرجستان نقطه عطفی در توسعه روابط 2 کشور است Sat Apr 22 20:30:02 IRDT 2017
بی باک نیوز گزارش ویژه ( حتما ببینید ) Fri Aug 11 18:56:01 IRDT 2017
بی باک نیوز 2 هزار شهروند در الحویجة در محاصره داعشند Mon Sep 11 16:08:01 IRDT 2017
بی باک نیوز 60 ? - انیه: خاموشی نمادین اماکن عمومی در روز زمین Sat Mar 25 14:49:01 IRDT 2017
بی باک نیوز نقد و بررسی اجمالی گوشی نوکیا 8 Thu Aug 31 04:49:01 IRDT 2017
بی باک نیوز 5 آدمی که باید رابطه خود را با آنها قطع کنید Thu Mar 16 20:54:01 IRST 2017
بی باک نیوز از ترامپ می خواهم تا فشارها بر پاکستان را افزایش دهد Sun Feb 12 08:27:01 IRST 2017
بی باک نیوز ربات جراحی قلب آزمایشگاه بلادرنگ - دانشگاه امیر کبیر Wed Jan 25 20:30:04 IRST 2017
بی باک نیوز قالیباف هفته آینده به خوزستان سفر می کند Mon May 01 18:32:01 IRDT 2017
بی باک نیوز رایج ترین بیماری های پلک را می شناسید Mon Apr 24 04:39:02 IRDT 2017
بی باک نیوز آمریکا لیست اقلام پزشکی صادراتی به ایران را به روز رسانی کرد Fri Feb 03 09:25:02 IRST 2017
بی باک نیوز 193 هزار موقوفه در کشور وجود دارد Mon Oct 02 04:34:01 IRST 2017
بی باک نیوز گریه چه فوایدی دارد؟ Sat May 06 05:24:01 IRDT 2017
بی باک نیوز هایپرلوپ وان درحال ساخت مسیر آزمایشی در صحرای نوادا است Wed Mar 08 06:58:01 IRST 2017
بی باک نیوز وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور در 3 روز آینده Wed Apr 26 11:56:01 IRDT 2017
بی باک نیوز استراحت دو روزه برانکو به بازیکنان اصلی پرسپولیس Mon Apr 10 18:02:01 IRDT 2017
بی باک نیوز عقد تفاهمنامه مطالعاتی بین شرکت نفت و شرکت او یک و مپنا Tue May 09 09:33:01 IRDT 2017
بی باک نیوز 100 سال پس از انقلاب اکتبر/ نگاه روسیه کنونی به تقابل سفید و سرخ Sun Sep 03 09:51:01 IRDT 2017
بی باک نیوز کنسرت موسیقی تخت حوضی برگزار می شود/ توضیحات نوازنده Sun Sep 03 09:43:01 IRDT 2017
بی باک نیوز فیلم - نجات بازیکنان از مرگ در زمین فوتبال Sun Mar 05 12:50:01 IRST 2017
بی باک نیوز اولین کنفرانس خبری کریمی در سمت مربی Fri Sep 15 10:18:01 IRDT 2017
بی باک نیوز محمد مهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی شد Tue Mar 07 06:26:01 IRST 2017
بی باک نیوز مجلس خبرگان باید برای تحقق الگوی پیشرفت اقدام کند Sun Mar 12 13:20:02 IRST 2017
بی باک نیوز تداوم پرداخت یارانه‌های غیرهدفمند Sat Aug 19 08:31:02 IRDT 2017
بی باک نیوز پیپل دیلی: سیاست جدید ترامپ در کاهش مالیات، به کشورهای صادرات‌گرا آسیب می‌زند Sat Apr 29 08:33:02 IRDT 2017
بی باک نیوز حل بحران یمن از راه نظامی ممکن نیست Fri Sep 22 17:11:01 IRST 2017
بی باک نیوز گزارشی کامل از رکوردشکنی های پیاپی و قهرمانی پرسپولیس Sat Apr 22 00:51:01 IRDT 2017
بی باک نیوز چالش حدس زدن بازیکنان از روی عکس های جنجالی دنیای فوتبا Sun Apr 09 19:43:01 IRDT 2017
بی باک نیوز سه گوزن برفی در عکس روز نشنال جئوگرافیک Wed Feb 22 10:21:01 IRST 2017
بی باک نیوز استقرار نیروهای ناتو در مرز روسیه Fri Apr 14 16:46:01 IRDT 2017
بی باک نیوز پینگ پنگ فور هند تاپ اس÷ین Mon Sep 04 05:13:02 IRDT 2017
بی باک نیوز سوریه هیات گروههای مسلح را به تضعیف نشست آستانه متهم کرد Tue Jan 24 01:49:01 IRST 2017
بی باک نیوز مهمترین مساله جوانان اشتغال، مسکن و ازدواج است Sun Aug 27 13:44:02 IRDT 2017
بی باک نیوز مصاحبه خبرنگارایرانی باآگاتاکریستی/چرا پوآرو ومارپل رادوست داریم؟ Fri Feb 17 09:55:01 IRST 2017
بی باک نیوز استقرار پهپادهای تهاجمی آمریکا در کره جنوبی Tue Mar 14 03:43:01 IRST 2017
بی باک نیوز معاون نخست وزیر مجارستان وارد تهران شد Sat Apr 01 22:00:01 IRDT 2017
بی باک نیوز شرکت دانش بنیان نیرو پردازش اسپینر Fri Jun 23 18:17:01 IRDT 2017
بی باک نیوز گلزن دوم لیگ برتر در فهرست مد نظر منصوریان Wed May 17 06:51:01 IRDT 2017
بی باک نیوز چاپ 90 هزار جلد قرآن با ترجمه آیت‌الله یزدی Wed May 24 09:30:02 IRDT 2017
بی باک نیوز 20تا از حرکات زیبای رونالدو Wed Sep 20 19:51:01 IRDT 2017
بی باک نیوز فوتسال ایران در رده ششم جهان و اول آسیا قرار گرفت Thu Jul 20 15:31:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تغییرات در شبکه پنج کلید خورد/ گروه های قدیمی بازگشتند Wed Jan 04 07:21:01 IRST 2017
بی باک نیوز اروپا تا 6 ماه آینده تعرفه‌ ضددامپینگ علیه فولاد ایران اعمال نمی‌کند Fri Apr 07 09:58:01 IRDT 2017
بی باک نیوز شهنازی: برنامه‌های سال 96‌ کمیته المپیک در مجمع تصویب شد Mon Mar 13 09:56:01 IRST 2017
بی باک نیوز آمده‌ایم تا اشتباهات گذشته را جبران کنیم/ هنوز نفهمیدیم هاشمی برای چه در سال 92 کاندیدا شد Tue Apr 25 08:08:03 IRDT 2017
بی باک نیوز آغاز تولید انبوه ریل ملی در ذوب آهن اصفهان Wed Sep 13 19:46:02 IRDT 2017
بی باک نیوز تیزر حضور بانوان هندبال ایران در جام باشگاههای آسیا Tue Sep 19 07:40:02 IRDT 2017
بی باک نیوز موتور ملی را اتریشی‌ها طراحی می‌کنند! Tue Jul 25 21:09:01 IRDT 2017
بی باک نیوز کمیته اجرایی سازمان همکاری خلیج فارس تشکیل جلسه می‌دهد Tue Nov 01 08:44:01 IRST 2016
بی باک نیوز روایتی متفاوت از گلایه‌های طیب‌نیا/ دولتی‌ها اسناد را مخفی می‌کنند Tue Jan 03 08:29:01 IRST 2017
بی باک نیوز مراسم تشییع پیکر منوچهر بهروج Sun Apr 30 07:48:01 IRDT 2017
بی باک نیوز حراج وسایل بازیگران سرشناس/ از کلاه‌گیس مرلین مونرو تا موتورسیکلت استیو مک‌کویین Wed Mar 29 08:42:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مرحله سوم پرداخت خسارات پلنگ توسط بیمه انجام شد Tue Jul 18 12:53:02 IRDT 2017
بی باک نیوز حق شناس:احتمال ثبت نام نکردن روحانی وجود دارد Sat Apr 08 07:59:01 IRDT 2017
بی باک نیوز درباره دکرون چه می دانید؟ علائم و روش های درمان آن کدامند؟ Mon Apr 24 13:09:01 IRDT 2017
بی باک نیوز 20 آموزشگاه فنی و حرفه ای در جشنواره مد و لباس فجر حضور می یابند Mon Feb 13 06:45:01 IRST 2017
بی باک نیوز روبات دریایی که مانند ماهی شنا می کند Mon Nov 14 10:54:01 IRST 2016
بی باک نیوز 20 درصد تجارت کشور را قاچاق تشکیل می‌دهد Wed Aug 09 02:42:01 IRDT 2017
بی باک نیوز باهنر: ریزش آرای روحانی قطعی و تک دوره‌ای بودن ریاست جمهوری وی محتمل است Sun Feb 26 02:19:02 IRST 2017
آفتاب ایران دلایل ناکامی آزادکاران جوان بررسی می شود/ نتایج بسیار ضعیف بود Sat Sep 29 11:30:12 IRST 2018
خبرگزاری مهر روایت تحلیل‌گر فرانسوی از داعش/ غرب چگونه در تله افتاد؟ Sun Apr 30 07:38:16 IRDT 2017
آریا جزئیات جدید از کشته شدن صالح و دو دستیارش هنگام فرار از یمن Mon Dec 04 16:27:10 IRST 2017
آرا نیوز عناوین کلی روزنامه ها Sun Aug 12 08:33:18 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 31 هزار زائر اربعین تاکنون در مصلی قم اسکان پیدا کردند Wed Oct 24 19:00:54 IRST 2018
پایگاه خبری الف غذاهای ممنوعه برای مبتلایان به آکنه Thu Jul 20 07:55:21 IRDT 2017
ورزش 3 لحظات خشونت بار دربی مادرید Tue May 02 13:34:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تولیدکننده پوشاک ورزشی: بهترین پاداش رفتن روی سکو با لباس ایرانی است Wed Apr 25 15:37:00 IRDT 2018
ورزش 3 کونته: چلسی بهتر و بهتر خواهد شد Mon Mar 20 06:03:00 IRST 2017
میزان مرکل: مقام‎های ترکیه اظهارات ضد آلمانی را متوقف کنند Thu Mar 09 12:07:17 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برخورد تامل برانگیز با اهالی رسانه در چهارمین حراج ملی/ قرآن طلا 7 میلیارد تومان فروخته شد Sat Jul 28 12:40:01 IRDT 2018
جماران بارش عجیب تگرگ در مراغه + عکس Sun Apr 15 20:52:41 IRDT 2018
پارسینه اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ Fri Dec 15 16:12:43 IRST 2017
خبرگزاری فارس آرسنال رقیب اتلتیکو شد/سالزبورگ مقابل مارسی Fri Apr 13 14:42:02 IRDT 2018
عصر ایران آخرین آمار تعداد بیکاران در کشور Thu Feb 22 09:55:28 IRST 2018
ساعت24 ورزشگاه امام رضا (ع) نامزد زیباترین ورزشگاه سال 2017 جهان Tue Jan 30 20:47:42 IRST 2018
برنا خرمگاه: بازی سختی در هفته اول لیگ برتر خواهیم داشت Tue Jul 25 14:31:07 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی لاریجانی: امنیت پایدار نیازمند ایجاد نشاط و امید در جامعه است/رسانه ها باید امید آفرین باشند Thu Apr 20 18:54:00 IRDT 2017
ایسکانیوز وزیر خارجه مصر به عراق سفر کرد Wed Jul 19 13:12:41 IRDT 2017
دفاع مقدس سردار نوریان: رویکرد جوان‌گرایی در حوزه هنری قابل تقدیر است Sun Sep 09 11:15:09 IRDT 2018
پارس نیوز بارش برف تا روز یکشنبه ادامه دارد Fri Jan 27 14:50:35 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کشورهای همسایه 9 برابر ایران در حال برداشت از مخازن مشترک هستند Tue Apr 25 17:27:54 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه دانش آموزان مدارس شهید توپچی و شهید افتخاری به مشهد اعزام شدند+ عکس Sun Jul 01 18:10:00 IRDT 2018
پارس نیوز انفجار مهیب در لاهور پاکستان Mon Jul 24 19:36:32 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین دزد خوراکی ها در هایپرمارکت دستگیر شد Mon Apr 09 16:10:58 IRDT 2018
ایسکانیوز تعیین تکلیف تعاونی‌های مسکن مهر مشخص شد Sat Aug 26 01:00:00 IRDT 2017
دولت بهار زیبایی‌های هنر و معماری اسلامی در حرم سیدعلاءالدین حسین شیراز Thu Nov 02 13:08:00 IRST 2017
نامه نیوز واکنش توئیتری رئیس سازمان نقشه برداری کشور به شایعه روابط فامیلی با سخنگوی دولت Sun Jun 24 17:58:55 IRDT 2018
مشرق نیوز زمان برگزاری مجمع سالانه انجمن روزنامه نگاران مسلمان Tue Aug 14 16:15:00 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان دیدار مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قزوین با مدیر حوزه علمیه Mon Nov 19 09:39:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف نجفی: نیامدیم که شهرداری را به هم بریزیم/ مگر می‌شود 12 سال شهردار بود و زحمت نکشید Sat Aug 26 12:14:56 IRDT 2017
جام نیوز به مناسبت پیوستن برناردو سیلوا به منچسترسیتی Mon May 29 19:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نشست تخصصی «فخرالدین رازی، اندیشمندی جستجوگر» Sun Dec 09 14:41:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر برخی‌ برای بی‌اعتبار کردن دولت از همدیگر سبقت می‌گیرند Tue Apr 24 08:47:13 IRDT 2018
آفتاب ایران 30 درصد جمعیت کشور در بافت های ناکارآمد زندگی می کنند Mon Jun 18 09:30:14 IRDT 2018
پرشین خودرو ساخت بزرگترین ایستگاه شارژ خودرو در آلمان+تصاویر Sun Sep 17 14:36:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افشای مقالات استیون هاوکینگ در مورد نژاد فوق بشر/ دستکاری ژنیتیکی خطرناک برای نابودی انسانها Mon Oct 15 18:06:59 IRST 2018
دولت بهار مردم؛ ضمیمه حداقلی یا متنِ حداکثری؟! Sat Apr 08 13:36:00 IRDT 2017
پارس فوتبال سرنوشت بازیکن پرسپولیس پیش روی ستاره ملی پوش استقلال؟ ؛ این استقلالی از تیم کی روش کنار می رود؟! Sat Nov 25 07:10:48 IRST 2017
ایستا نیوز بزرگترین طرح سندیکایی نظام بانکی کلید خورد Sun Jan 01 09:08:56 IRST 2017
آریا ایکس باکس وان اس به عنوان دستگاه پخش بلوری در ژاپن فروخته می شود Sat Sep 09 12:15:26 IRDT 2017
آفتاب مهاجری: موفقیت‌های پدیده اتفاقی نیست Fri Sep 15 19:39:52 IRDT 2017
بولتن نیوز چرا فرد با «یکساعت کار در هفته» شاغل تلقی می‌شود؟ Wed Sep 06 09:54:39 IRDT 2017
میزان واکنش ایران به تحولات اخیر در روابط همسایگان جنوبی در خلیج فارس Mon Jun 05 15:47:51 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین استفاده مشترک از لوازم آرایش چشمی، ممنوع! Thu Nov 02 10:25:07 IRST 2017
ساعت24 اردوغان از جان ایران چه می خواهد؟ Mon May 01 09:10:57 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مراسم وداع با شهید تازه تفحص شده «سیدباقر حسینی» در بهشهر + تصاویر Wed Jan 10 09:13:13 IRST 2018
598 جدیدترین موضع استقلال در قبال جذب دژاگه Sun Nov 19 17:44:54 IRST 2017
تی نیوز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور ارشد پزشکی 97 آغاز شد Sun Apr 15 15:26:49 IRDT 2018
العالم سردرد و انواع آن Sun Feb 19 10:13:08 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آیا دلیل رد صلاحیت احمدی نژاد دو قطبی شدن انتخابات بود؟ + فیلم Mon Jul 16 11:12:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جاده چالوس که از دیشب به علت بارش برف بسته شده بود بازگشایی شد. Thu Feb 02 13:21:53 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران از افزایش نزاع در فارس تا اشتغال مولد، مبارزه با فقر مطلق Wed Feb 07 09:34:53 IRST 2018
وطن امروز سرخط خبر Sun Feb 12 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سخنان سرپرست شهرداری تهران در خصوص انتخابش Sun Aug 27 11:57:46 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جمهوری‌خواهان آمریکایی: اکثر عاملان کشتارهای گسترده دموکرات هستند Thu Feb 22 07:45:01 IRST 2018
پرس شیعه اسپیس ایکس بلاک 5 را به آسمان فرستاد Sat May 12 08:56:29 IRDT 2018
ایلنا استقلال وینفرد شفر در مسیر منصوریان Wed Sep 26 09:23:26 IRST 2018
جام نیوز استقلال به مراتب از پرسپولیس تیم‌تر است! Sat May 19 11:38:13 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اخلاص دانشجویان رمز اصلی موفقیت حوزه دانشجویی بوده است Thu Aug 10 13:40:58 IRDT 2017
آفتاب ایران احتمال تولد نوزادان اوتیسم توسط مادران دیابتی Wed Jun 27 11:50:07 IRDT 2018
بورس نیوز اصلاح 2408 واحدی بورس تهران / عقب‌نشینی بورس متاثر از عرضه‌های تسویه اعتبار کارگزاران Sun Sep 16 13:20:25 IRDT 2018
تی نیوز سازمان ملل تنها مرجع تصمیم گیردرباره سوریه است Wed Apr 11 19:40:41 IRDT 2018
خبرگزاری فارس مفهوم بازشناسی نزد هگل جوان Mon Apr 23 03:33:00 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان افزایش قیمت خودرو گریز ناپذیر است/نباید تابع بازار باشیم Mon Nov 19 15:40:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن مسابقه برترین دلنوشته به کودکان مقاومت برگزار شد Sun Nov 04 14:11:45 IRST 2018
خبرگزاری فارس صدور روادید گروهی برای گردشگران ایران و قزاقستان/ارائه تسهیلات به بازرگانان دو کشور Sun Jan 22 12:03:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بیش از 3 میلیون و 500 هزار نفر واجد شرایط رای در فارس +فیلم Thu May 18 14:02:59 IRDT 2017
ساعت24 کاهش قیمت مسکن تا پایان سال 97 Mon Dec 10 23:32:26 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اقتدارجمهوری اسلامی باید در نظام بین الملل گسترده شود/ جنگ ما با دشمن یک جنگ دانشی است Tue Feb 21 14:10:35 IRST 2017
ایران آنلاین فوتبال امیدهای آسیا/پیروزی قطر در گام نخست Tue Jan 09 18:26:53 IRST 2018
خبرگزاری مهر باخت ناباورانه پرسپولیس در اولین فینال آسیایی Sat Nov 03 11:52:19 IRST 2018
تی نیوز بندر امام خمینی (ره) نقش بسزایی در دفاع مقدس ایفا کرد Wed Apr 04 02:53:02 IRDT 2018
خبرگزاری مهر شرط حذف کنکور/ بررسی طرح اصلاح ظرفیت های کنکور در مجلس Sun Jun 17 12:12:19 IRDT 2018
میزان کلاهبرداری یک میلیون و 210 هزار یورویی از یک بانک Thu Oct 04 10:21:00 IRST 2018
آریا هافبک تیم ملی کلمبیا تهدید به مرگ شد! Sat Jun 23 20:41:47 IRDT 2018
ورزش 3 کمپ حجازی ترمیم می شود Wed May 03 14:21:00 IRDT 2017
میزان آیا امکان فسخ قرارداد قبل از تاریخ انقضاء مدت اجاره وجود دارد؟ Tue Feb 06 14:09:46 IRST 2018
خبرگزاری نسیم انتقاد تند بوفون از داور انگلیسی: او به جای قلب، یک مشت اشغال در سینه دارد! Thu Apr 12 18:20:02 IRDT 2018
ایران آنلاین 12 راهکار برای رهایی از تعریق زیادِ پا Tue Aug 28 09:00:27 IRDT 2018
روزنو بی هوش کردن کیتی پری و تجاوز به وی با نوشیدنی مسموم! عکس Tue Jul 17 10:49:32 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بانک‌ها از بنگاهداری فاصله بگیرند Thu Sep 06 18:44:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مسابقات ژیمناستیک نوجوانان قهرمانی کشور در مشهد برگزار می‌شود Tue Apr 18 12:56:30 IRDT 2017
میزان امنیت کشورهای ناتو مهم‌تر از "امنیت افغانستان" Tue Dec 04 11:04:01 IRST 2018
جماران مجلس و دولت برای سیاست‌های جدید ارزی توافق کردند Tue Jul 31 20:44:11 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران موتورسواران و عابران پیاده یکی از عوامل بروز سوانح ترافیکی هستند Sat Feb 18 10:57:21 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خدایا این شادی را از ما مگیر! Thu Oct 25 10:09:00 IRST 2018
بولتن نیوز محصولات تراریخته؛ نابودگر نسل‌های آینده هستند Mon Aug 28 10:11:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ژاپن و ویتنام برای ایجاد صلح در دریای چین جنوبی تلاش می کنند Mon Oct 08 15:06:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران امید نوروزی از تیم اعزامی به مجارستان خط خورد Tue Feb 28 10:21:54 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کانون‌های مساجد، مراکز مناسبی برای اجرای فعالیت‌های هنری هستند Mon Nov 05 10:25:41 IRST 2018
خبرگزاری مهر تشییع پیکر 72 شهید تازه تفحص شده در مرز شلمچه Tue Dec 11 14:44:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کارگاه خلاقیت با کاغذ در فسا Sat Sep 02 18:42:54 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دولت پاسخگوی مشکلات بیکاری باشد Sat May 13 14:43:43 IRDT 2017
آنا استادان دانشگاه ویژگی‌های شهید چمران را سرلوحه کار خود قرار دهند Thu Jun 21 05:50:00 IRDT 2018
آنا حریری به مصر و کویت می‌رود Sun Nov 19 14:46:44 IRST 2017
رجا نیوز دوئل بی‌سابقه دو حزب دولتی پس از ناکامی در قانع کردن مجلس Sat Sep 01 17:33:20 IRDT 2018
اعتدال پخش مجموعه مستند " تا پاستور " به‌زودی از شبکه یک Mon Apr 10 10:52:11 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن محفل قرآنی با میزبانی مؤسسه سابقون آبدانان برگزار شد Sat Mar 11 14:02:51 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران صادرات سیمان چقدر برای کشور ارزآوری داشته است؟ Mon May 08 03:08:01 IRDT 2017