تابناک - Thu Feb 23 09:15:01 IRST 2017 نمایش خبر

حساب‌مشترک‌بانکی‌بین‌ایران‌وآذربایجان عملیاتی شود

رئیس کل بانک مرکزی گفت: پیش نیاز اصلی روابط اقتصادی، ارتباطات مناسب بانکی است و در این مسیر، ارایه گزارش از اقدامات و نتایج مذاکرات می تواند چشم انداز همکاری های آینده را ترسیم کند.

رئیس کل بانک مرکزی گفت: پیش نیاز اصلی روابط اقتصادی، ارتباطات مناسب بانکی است و در این مسیر، ارایه گزارش از اقدامات و نتایج مذاکرات می تواند چشم انداز همکاری های آینده را ترسیم کند.


 



 به گزارش مهر به نقل از بانک مرکزی، ولی الله سیف در دیدار با قائم مقام بانک مرکزی کشور آذربایجان، هدف از این دیدارها را شناخت نیارها و بررسی راه کارها برای طرفین خواند و افزود: در سفر به باکو با طرح برخی ابهامات در زمینه موانع گسترش ارتباطات، پیشنهادهایی که دارای ظرفیت اجرایی و عملی بود، ارایه شد و مشتاق هستیم قبل از سفر رییس جمهور آذربایجان به ایران، گزارشی از روند پیشرفت و اجرایی شدن پیشنهادها را دریافت کنیم ضمن انکه لازم است متخصصان فنی و کارشناسان، جمع بندی خود را برای نهایی شدن تفاهم نامه ها ارایه کنند.


 



 رئیس شورای پول و اعتبار عملی شدن طرح حساب مشترک بین دو کشور ایران و آذربایجان را برای تسهیل در تسویه حساب صادرات و واردات کالا بسیار حائز اهمیت خواند و تصریح کرد: پیشنهاد «ایجاد مکانیزم حساب مخصوص»، «اتصال سوئیچ کارت های بانکی دو کشور» و «بررسی راه کارهای همکاری بیشتر» در باکو توسط هئیت ایرانی به طرف آذربایجانی ارایه شد و مایل هستیم نتایج این پیشنهادها را به صورت ملموس مشاهده کنیم.


 



 در این دیدار ودیم خوبانف، قائم مقام بانک مرکزی کشور آذربایجان ضمن ابراز خرسندی از حضور در ایران و مذاکره با مقامات ایرانی گفت: اگرچه در برخی مقررات و ساختارهای بانک های مرکزی دو کشور تفاوت وجود دارد، لیکن زمینه های مشترک و راه کارهای عملی در دیدارهای متعدد حاصل شده و افق پیش رو روشن است، همچنین امیدواریم با این مذاکرات به هدف نهایی که تعمیق روابط و گسترش  همکاری هاست، دست یابیم.


 



 گفتنی است در بهمن ماه سال جاری ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به دعوت المان رستم اف، رئیس کل بانک مرکزی آذربایجان با سفر به این کشور و دیدار با مسئولان اقتصادی و مالی جمهوری آذربایجان راهکارهای گسترش روابط بانکی دو کشور را بررسی کرد.
تابناک خرید دانه‌های روغنی نیز به سرنوشت گندم دچار شد Mon Apr 09 16:50:13 IRDT 2018
تابناک جرائمی‌که‌باعث‌صدور دستور‌قضایی درمورد تلگرام‌شد Mon Apr 30 23:32:28 IRDT 2018
تابناک جاده چالوس یک طرفه شد Tue Jun 27 18:58:39 IRDT 2017
تابناک عقب نشینی بانک‌ها از اجرای طرح‌های بانک مرکزی Mon Jul 24 17:36:12 IRDT 2017
تابناک محصولاتی که مربوط به دولت است نباید احتکار شود Fri Jun 15 09:02:34 IRDT 2018
تابناک گل استقلال به لوکوموتیو توسط اسماعیلی Mon Mar 13 20:04:14 IRST 2017
تابناک هشدار شهروندان ایرانی در مورد سفر به فرانسه Tue Dec 11 01:55:27 IRST 2018
تابناک ماهیگیری با برق حادثه آفرید Tue Apr 18 21:30:36 IRDT 2017
تابناک متهم: هدفم خودکشی بود، نه قتل Sat Apr 21 10:50:40 IRDT 2018
تابناک ذوق زدگی نتانیاهو از اعمال تحریم های غیر قانونی آمریکا علیه ایران Tue Aug 07 09:51:49 IRDT 2018
تابناک رسایی: مشکل احراز صلاحیتم در همان دوره قبل رفع شد Mon Feb 27 13:00:18 IRST 2017
تابناک احتمال حضور هواپیماهای اوکراینی در ایران Fri Nov 30 14:32:59 IRST 2018
تابناک حریق گسترده در شهر صنعتی «لیا» قزوین Wed Aug 22 22:06:01 IRDT 2018
تابناک White House correspondents say Trump's still welcome at dinner Sat Mar 11 16:31:22 IRST 2017
تابناک روزنامه سعودی مدعی شد: ایران و اسرائیل در سوریه مذاکره کرده اند! Mon May 28 10:24:41 IRDT 2018
تابناک وزیر خارجه آمریکا با سلمان دیدار کرد Sun Apr 29 14:47:59 IRDT 2018
تابناک واردات اتو 15 میلیون دلاری شد + جدول Fri Apr 27 15:19:02 IRDT 2018
تابناک اندونزی به دنبال آب تیمور Wed Mar 01 17:55:01 IRST 2017
تابناک تحلیل کاپیتان کشتی‌ اقیانوس‌پیما از حادثه "سانچی" Mon Jan 15 11:50:41 IRST 2018
تابناک ملت ایران در برابر زور و تحقیر تسلیم نمی‌شود Wed Jul 04 02:05:53 IRDT 2018
تابناک تمدید ثبت‌نام تکمیل‌ظرفیت آزمون ارشد وزارت بهداشت Sat Oct 21 12:04:34 IRST 2017
تابناک یک ایرانی قهرمان شطرنج آسیا 2017 شد Wed May 10 14:01:44 IRDT 2017
تابناک اسنوبردسواری با بیل مکانیکی Thu Apr 12 23:00:01 IRDT 2018
تابناک تعریف بودجه نقدی چیست؟ Sun Dec 10 15:25:49 IRST 2017
تابناک اعلام تشکیل «گروه اقدام ایران» در وزارت خارجه آمریکا در آستانه سالروز کودتای 28 مرداد/مشاور جان بولتون به عنوان رئیس این گروه منصوب شد Thu Aug 16 23:14:14 IRDT 2018
تابناک آموزش حرکت دیپ روسی با میله Sat Aug 19 12:16:33 IRDT 2017
تابناک پیشگامی بنیاد علوی برای استقرار عدالت آموزشی Sun Aug 19 12:18:28 IRDT 2018
تابناک خط لوله گازی روسیه تهدیدی برای امنیت انرژی اروپا Sun Jan 28 23:54:07 IRST 2018
تابناک نسل کشی پرندگان در فریدونکنار Tue Dec 12 08:08:46 IRST 2017
تابناک طرز تهیه ته چین Sun Jan 28 19:28:51 IRST 2018
تابناک اینفوگرافی بازی پرسپولیس-پدیده Wed Apr 19 11:38:23 IRDT 2017
تابناک پیش‌بینی سازمان هواشناسی برای سه روز آینده Mon Jun 11 21:56:22 IRDT 2018
تابناک نحوه محاسبه ارزش کالای قاچاق ورودی مشخص شد Tue Sep 25 10:46:55 IRST 2018
تابناک حلقه مفقوده‌ای که در اردو‌های جهادی دانشجویان دیده می‌شود Sat Aug 18 10:14:34 IRDT 2018
تابناک روحانی سه طرح پتروشیمی را در عسلویه افتتاح کرد Tue Sep 04 12:47:47 IRDT 2018
تابناک نرم‌افزار احمدی‌نژاد در دسترس بود؛ اگر راه را اشتباه نمی‌رفتیم! Sat Sep 16 17:41:49 IRDT 2017
تابناک دکتر داوری اردکانی: فلسفه بیهوده است؟ پس چه کاری بیهوده نیست؟ Wed Jul 26 18:52:41 IRDT 2017
تابناک انفجار در سینای مصر یک کشته بر جای گذاشت Wed Apr 19 03:35:11 IRDT 2017
تابناک 4 کشته در تصادف جاده ایرانشهر - بم Wed Mar 15 23:25:01 IRST 2017
تابناک آب گرفتگی در معابر تبریز / طغیان رودخانه‌های صوفی چای، مردق و مغانجق در مراغه / ناپدید شدن 12 نفر در سیل چنار عجب‌شیر / ورود نیروهای هلال احمر به صحنه Sat Apr 15 01:02:23 IRDT 2017
تابناک تاثیر روغن اسطوخودوس روی سلامت موها Wed Feb 14 12:30:52 IRST 2018
تابناک واکنش‌تندِعلی‌کریمی‌به‌توهین‌پسرسفیرسابق‌به‌مردم Mon Aug 20 23:20:11 IRDT 2018
تابناک ماهی گیری پر بار شرکت های خصوصی از آب گل آلود بازار کار Sun Sep 24 12:14:10 IRST 2017
تابناک تیلرسون: آمریکا آماده مذاکره مستقیم با کره شمالی Wed Dec 13 08:21:40 IRST 2017
تابناک مذاکرات غیرمستقیم اسرائیل با حماس برای تبادل زندانیان Tue Jun 27 17:56:28 IRDT 2017
تابناک بازداشت 3 تن از رهبران حماس بدست صهیونیست‌ها Thu Dec 13 07:45:39 IRST 2018
تابناک تدابیر شدید امنیتی در مرز عراق با سوریه Tue Nov 13 02:30:02 IRST 2018
تابناک تکذیب اعزام تعدادی از نمایندگان به جام‌جهانی Wed Jun 06 19:41:33 IRDT 2018
تابناک اجرای قانون منع‌بکارگیری‌بازنشستگان در وزارت‌ارتباطات Wed Oct 17 22:45:28 IRST 2018
تابناک باند سارقان احشام در مازندران کشف شد Tue Sep 18 09:43:30 IRDT 2018
تابناک منصوریان بازیکن استقلال را ممنوع الورود کرد Sat Jan 14 14:41:01 IRST 2017
تابناک کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل جلسه داد Sat Dec 16 22:35:31 IRST 2017
تابناک قزاقستان از ورود دو هیئت روسی و سوری به آستانه خبر داد Tue Feb 14 11:58:05 IRST 2017
تابناک بحث نظام پارلمانی را سیاسی کرده اند تا به آن ضربه بزنند/ در این نظام، چالشی بین دولت و مجلس نخواهد بود/ در نظام پارلمانی تابوی سؤال از رئیس جمهور از بین می رود Sat Oct 07 17:52:56 IRST 2017
تابناک العبادی: نیروهای عراقی در حال پیشروی به سوی مرکز تلعفر هستند Tue Aug 22 22:28:23 IRDT 2017
تابناک دیدار تیلرسون و سعد حریری در پاریس Fri Dec 08 12:12:01 IRST 2017
تابناک حمایت از پایان نامه و رساله در زمینه اوراسیا Thu Nov 08 15:54:01 IRST 2018
تابناک تخریب 2 میلیون خانه در سوریه توسط داعش Wed Dec 05 23:13:01 IRST 2018
تابناک کنایه علیخانی به «محسن چاوشی» روی آنتن زنده Mon Mar 06 10:01:52 IRST 2017
تابناک سقوط کم سابقه شاخص‌های بازار سهام آمریکا Sat Feb 03 09:39:13 IRST 2018
تابناک دستور وزیر ارشاد به رئیس سازمان سینمایی: ظرف مدت دو ماه پرونده فیلم‌های توقیفی بسته شود Wed May 31 23:43:44 IRDT 2017
تابناک آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس در محور کرمان-یزد Sat Apr 07 08:55:09 IRDT 2018
تابناک سه غایب قطعی استقلال برابر پدیده در مشهد Thu Jan 18 13:59:06 IRST 2018
تابناک جولان گوشی دزدها در ورزشگاه آزادی/تماشاگران دربی درخطر Tue Feb 27 15:14:50 IRST 2018
تابناک تاثیر خروج آمریکا از برجام بر قیمت جهانی نفت Wed May 09 02:49:53 IRDT 2018
تابناک اخبار کوتاه جهان انرژی در 24 ساعت گذشته Sun Jul 02 12:13:51 IRDT 2017
تابناک دولت، به دنبال ارتباط نزدیک با سپاه است Sun Jul 09 08:30:01 IRDT 2017
تابناک کاهش خطر سکته قلبی و مغزی با نوشیدن چای سبز Sat Jun 02 17:27:21 IRDT 2018
تابناک 60 درصد ظرفیت دانشگاه خالی است Thu Sep 06 15:13:09 IRDT 2018
تابناک بیانیه مسکو درباره نشست برجام Sat Jul 07 09:08:52 IRDT 2018
تابناک رشد نرخ سکه طرح قدیم و افت طرح جدید Sat May 12 17:17:46 IRDT 2018
تابناک سه دلیلی که بازی «آتش و خشم» ترامپ در برابر ایران را محکوم به شکست می کند! Sat Aug 04 21:56:54 IRDT 2018
تابناک تعطیلات دو وزیر فرانسوی در ویلای قاچاقچی مواد مخدر! Fri Aug 18 15:41:03 IRDT 2017
تابناک تاثیری که تلویزیون وتغذیه برچاقی کودکان دارند Fri Mar 24 11:11:42 IRDT 2017
تابناک انوشیروان محسنی بندپی کیست؟ Sat Aug 11 13:56:17 IRDT 2018
تابناک نوعی ماهی سرطان زا در تایلند Fri Jun 30 16:00:01 IRDT 2017
تابناک حمله لفظی بایدن به ترامپ Sat Oct 13 14:02:02 IRST 2018
تابناک گسترش روحیه جهاد و شهادت، گرایش به شرق و غرب را از بین می‌برد/ انتقاد از کسانی که درصددند یاد شهدا را به فراموشی بسپارند/ شهدا نیاز به اغراق ندارند Sun Nov 11 12:36:52 IRST 2018
تابناک زندان ها دارای مهدکودک می شوند Sun Jul 16 19:42:31 IRDT 2017
تابناک کی‌روش مربی فرناندو سانتوس هم بوده Sun Jun 24 16:11:00 IRDT 2018
تابناک ترامپ: کره شمالی باید خیلی نگران باشد Fri Aug 11 06:04:32 IRDT 2017
تابناک تبریک مجدد امیر کویت به حسن روحانی Mon May 29 09:47:44 IRDT 2017
تابناک جنجال در مناظره نامزدهای ریاست جمهوری روسیه Thu Mar 01 01:16:23 IRST 2018
تابناک چرا اسرائیل مدعی حمله به ایران در سوریه شد؟ Tue Dec 04 15:22:17 IRST 2018
تابناک بررسی جزئیات حادثه پلاسکو در مجلس Mon Jan 23 22:37:01 IRST 2017
تابناک قیمت بالاتر نفت به تقاضا ضربه می‌زند؟ Sat May 05 17:46:46 IRDT 2018
تابناک Ceasefire ends after deadly new attack on Taliban Mon Jun 18 08:52:13 IRDT 2018
تابناک تجهیز هواپیماهای سنگین نهاجا به لاستیک ایرانی Sat Oct 20 10:52:43 IRST 2018
تابناک دستور پخت برگر تن ماهی Thu Aug 09 19:10:08 IRDT 2018
تابناک بررسی دلایل نوسان قیمت فلز سرخ Sun Feb 04 23:37:35 IRST 2018
تابناک زن و شوهر قاچاقچی در دام پلیس Wed Oct 24 09:04:19 IRST 2018
تابناک Austrian Ex-Officer Suspected of Spying for Russia Arrested Sat Dec 01 09:12:47 IRST 2018
تابناک بهنام محمودی: معرفی ضیایی به عنوان«دکتر»اخلاقی نبود Thu Aug 02 15:34:42 IRDT 2018
تابناک واکنش دبیرکل سازمان ملل به مرگ خاشقجی Sat Oct 20 08:00:46 IRST 2018
تابناک حمله به سفارت روسیه در دمشق Mon Feb 27 12:37:51 IRST 2017
تابناک ویدیو: خلاصه منچسترسیتی - لسترسیتی Sun May 14 12:34:54 IRDT 2017
تابناک وزارت خارجه با ترامپ مقابله به مثل کرد / آنچه ایران به آمریکا و اسرائیل میگوید Sun Mar 26 14:46:15 IRDT 2017
تابناک ماکرون: فرانسه تا هر زمان لازم باشد در «مالی» باقی خواهد ماند Mon Jul 03 13:19:22 IRDT 2017
تابناک خبر جدید از سربازی Mon Nov 13 14:34:16 IRST 2017
تابناک اروپا سیاستش در قبال ایران را تعیین می‌کند Fri May 11 23:52:02 IRDT 2018
افکارخبر نظر یک پرسپولیسی درباره تعویض های برانکو و وضعیت منصوریان Sat Aug 26 10:35:21 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ‏مصدومیت 35 گردشگر اصفهانی/ انتقال 7 مصدوم به مراکز درمانی/ درمان سرپایی 4 مصدوم Sun Sep 24 12:53:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اول آمریکا یا ترامپ Wed Jul 25 15:52:00 IRDT 2018
آنا هیرو: مراکش و ایران رقبای سرسختی بودند Tue Jun 26 01:34:45 IRDT 2018
همشهری آنلاین شانزده برنامه شهرداری تهران برای استقبال از روز جهانی کار داوطلبانه Wed Dec 05 14:59:54 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران همایش فرهنگیان حامی رئیسی آغاز شد+ تصویر Thu May 11 16:52:08 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گروه های جهادی به مناطق محروم قصرشیرین اعزام شدند Tue Sep 11 11:24:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف ببینید؛ مستند «منطقه ممنوعه»؛ جزییات و ماجرای خودکشی «کاووس سیدامامی» Thu Feb 15 21:15:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین فریادهای دختر 10ساله آدم‌ربایان را لو داد Tue Sep 19 11:34:05 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صعود دو پله ای فوتبال زنان ایران در رده بندی جهانی Fri Jun 24 18:47:00 IRDT 2016
خبرگزاری کتاب ایران جنگ با ارتش سایه‌ها Thu Nov 08 12:51:14 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مدارس قم تعطیلی شد Sat Feb 11 10:04:36 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بلندمرتبه سازی نباید مزاحمتی برای مردم داشته باشد Wed Aug 01 11:54:48 IRDT 2018
پارس نیوز قاسمی:اتحادیه عرب به‌جای تکرار ادعاهای بی اساس، به اهداف اصلی خود رسیدگی کند Fri Mar 10 16:34:19 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن شب شعر عاشورایی منادیان هدایت برگزار می‌شود Sat Sep 16 10:29:39 IRDT 2017
ایران آنلاین عکس‌های جالب موتورسواری « سفیر آلمان» در خیابان‌های شلوغ تهران Tue Jun 12 12:50:30 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه ابرکوه: در عید باستانی نوروز محرومان را فراموش نکنیم Tue Mar 21 13:33:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توصیه های 4 روزه هواشناسی کشاورزی Thu Mar 30 13:34:27 IRDT 2017
صبح تهران خودروی پژو با 13 سرنشین افغان واژگون شد Sun Jul 15 14:00:30 IRDT 2018
ایسکانیوز زمین در ورودی ایستگاه متروی میدان صنعت نشست کرد Wed Sep 26 11:32:00 IRST 2018
آریا 122 میلیارد ریال تعهدات تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری پرداخت شد Sun Aug 12 11:19:32 IRDT 2018
پارس فوتبال خبری فوق العاده برای ” استقلالی ها ” در مورد بازی حساس با الهلال Tue Apr 10 07:18:34 IRDT 2018
خانه ملت روز طبیعت؛ لزوم حفظ و نگهداری سرمایه‌های خداوند عالم در طبیعت Sun Apr 02 09:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آرزوی قهرمانی تاتنهامی‌ها از هم پاشید! +عکس Sat May 06 10:06:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران در آمد زایی 45میلیارد تومان نشانه عملکرد مثبت شهرداری بوده است Sun Dec 17 10:19:06 IRST 2017
تی نیوز آخرین وضعیت مصدومان استقلال Tue Apr 10 02:04:14 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جرثقیل مینیاتوری برای شناخت سطح ماه Tue Sep 05 08:15:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نفت ایران چقدر گران شد؟ Fri Dec 29 23:05:09 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 76 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دهلران جذب شد Tue Jul 17 10:20:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم طرح مجلس برای رفع موانع قانونی مبارزه با قاچاق کالا و ارز Sun Jul 01 18:56:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پشت پرده سفر مقتدی صدر به عربستان و امارات چیست؟/ چرخش تاکتیکی شیعه‌کش‌ها به سمت شیعیان Tue Aug 15 10:47:48 IRDT 2017
تهران پرس ادارات در تراز انقلاب اسلامی نیستند Sat Aug 25 17:32:00 IRDT 2018
بصیرت منازعه آمریکایی در قلب پاریس! Sun Feb 19 10:49:12 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کشف 29تن محصولات کشاورزی قاچاق در هرمزگان Sat Sep 02 18:17:58 IRDT 2017
سیتنا میزان فروش ارزهای دیجیتال از مرز 13.7 میلیارد دلار گذشت Sat Jun 30 09:24:33 IRDT 2018
افکارخبر برگزاری سومین نشست هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری Mon May 01 10:33:57 IRDT 2017
تدبیر و امید سرقت از تئاتر شهر به سالن اصلی رسید Sun Jul 02 10:58:12 IRDT 2017
فردا روحانی نیویورک را به مقصد تهران ترک کرد Thu Sep 21 08:48:01 IRDT 2017
آفتاب ایران فرودگاه سمنان به توسعه آموزش عالی در استان کمک می کند Sat Oct 27 18:10:27 IRST 2018
پولی مالی ثبت معامله 589 هزار تن انواع محصول در بورس کالا Sun Jun 17 12:27:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو روزبه چشمی هم حق بازی برای استقلال را ندارد Mon Jan 30 13:38:51 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جریمه 20 میلیون تومانی قاچاقچی بیرجندی Tue Sep 05 10:17:16 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تولید 83 درصد نیازهای بخش کشاورزی کشور در داخل/ رکورد تولید دانه‌های روغنی شکسته می‌شود Thu Jan 25 10:56:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر ساخت 3 مرکز تخصصی برای ارتقاء توان بالگردی در یک سال و نیم گذشته Wed Feb 28 12:22:15 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترامپ نمی تواند ایران را به زانو در آورد Sat Aug 11 16:33:00 IRDT 2018
جوان آنلاین تشدید تدابیر امنیتی در بلژیک Tue Jan 03 17:58:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر رئیس کمیته ملی المپیک با کادر سرپرستی کاروان ایران دیدار کرد Fri Aug 05 20:02:31 IRDT 2016
شارا راه‌هایی برای جلب اعتماد مشتریان به وبسایت Tue Jul 25 16:21:00 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان بودجه وزارت آموزش و پرورش 49 هزار و 500 تومان شد Sun Feb 18 14:26:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اولین مجمع اتحادیه موسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت استان اصفهان Thu Aug 03 17:48:22 IRDT 2017
آفتاب واشنگتن‌فری‌بیکان: روز استعفای فلین، روز شادی یاران اوباما و مقامات تهران بود Sat Feb 18 07:58:56 IRST 2017
تی نیوز فیلم/ بازرسی تروریست ها قبل از انتقال به"ادلب" Sun Apr 08 14:48:08 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اتفاقی طنز هنگام خواندن خبری غم‌انگیز توسط مجری در تلویزیون! +فیلم Mon Aug 27 07:30:01 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بحران 70 هکتاری در بجستان! Sun Nov 12 20:38:41 IRST 2017
پارس نیوز مستند «رقص کنان ...» به مرحله تدوین رسید Sun Oct 07 23:35:29 IRST 2018
اتاق خبر24 چقدر ارز صرف واردات خمیر بازی شد؟+جدول Thu Jun 21 09:44:00 IRDT 2018
جهان نیوز مرکز آمار تورم تیر ماه را اعلام کرد Mon Jul 23 21:45:06 IRDT 2018
جماران اعضای باند سرقت وسایل نقلیه در شیراز دستگیر شدند Tue Jul 31 22:38:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افزایش صادرات کالا از آران وبیدگل تا گنجینه کتاب شهرضا Tue Jan 02 13:12:34 IRST 2018
تی نیوز روزنامه استخدامی استان فارس – 21 فروردین ماه 97 Tue Apr 10 17:37:17 IRDT 2018
برنا ارتقای بهره وری درگرو تغییر نگرش مسئولان است Wed Oct 24 12:32:43 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رویدادهای تجسمی به استان‌های مختلف می‌رود Mon Nov 05 15:02:04 IRST 2018
اعتبار نیوز پرداخت یکهزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به عشایر درسال 95 Tue May 23 10:46:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کمیته مشترک توسعه گردشگری ارمنستان و اصفهان تشکیل می شود Sun Jan 29 22:33:00 IRST 2017
روزنامه کیهان تمسک به قرآن آزادی 2 زندانی حبس ابد را رقم زد Sat Apr 28 21:56:35 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم مقام جشنواره ملی تئاتر مرصاد : یکی از مهمترین اولویت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه جشنواره ملی تئاتر مرصاد است Thu Jul 12 22:34:09 IRDT 2018
جام نیوز ارتباط مخفیانه داماد ترامپ با روسیه Sat May 27 11:10:26 IRDT 2017
نود تی وی کاشانی: کسی از "طارمی" ناراحت نیست Tue Jul 11 11:47:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بهترین خاطره ام سروده "خمینی ای امام" در فرودگاه مهرآباد است/ اجرای "برخیزید ای شهیدان" در بهشت زهرا برای من ماندگار ماند Tue Feb 06 09:27:35 IRST 2018
گویا آی تی Pegasi 2، عینک هوشمندی که اختلال خواب را درمان خواهد کرد Mon Jun 25 12:48:30 IRDT 2018
ایسکانیوز مقام اول مسابقات ددلیفت ناحیه مرکزی کشور به دانشجوی واحد نطنز رسید Sun Mar 05 13:10:08 IRST 2017
ساعت24 میلان 10 نفره قربانی جاه‌طلبی یووه Thu Jan 26 07:18:13 IRST 2017
جماران انعقاد قرارداد 16پروژه عمرانی به ارزش بیش از 375 میلیارد ریال در رشت Tue Oct 23 12:41:06 IRST 2018
دفاع مقدس تصاویر/ یادمان شهدای شلمچه Wed Mar 29 20:08:01 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد عدم حضورکاستا در لیگ قهرمانان Tue Sep 05 09:48:14 IRDT 2017
میزان نتیجه زنده نیمه دوم/ پرسپولیس ایران یک - نسف قارشی ازبکستان صفر Tue Feb 13 17:15:08 IRST 2018
جوان آنلاین لخویا تمریناتش را برای دیدار با پرسپولیس کلید زد Thu May 18 09:11:38 IRDT 2017
عصر ایران آیت‌الله مکارم‌شیرازی: از نظر فقهی خودرو حریم خصوصی نیست Tue Jul 11 14:57:03 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن گفتمان‌های دینی نقش مهمی در ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه دارد Sat Dec 31 09:09:23 IRST 2016
خبرگزاری بین المللی قرآن راهیابی 7 تن از جامعه قرآنی قزوین به مرحله نهایی شوق تلاوت Tue Jan 31 16:22:48 IRST 2017
آفتاب روسیه با موفقیت یک موشک قاره‌پیمای جدید آزمایش کرد Fri Mar 30 13:56:10 IRDT 2018
خبرگزاری مهر فاینانس پروژه قطار سریع السیر اصفهان- تهران تامین اعتبار شد Wed Jul 19 17:05:31 IRDT 2017
تی نیوز عصبانیت عجیب رئیس باشگاه حاج صفی Wed Apr 04 13:49:30 IRDT 2018
عصر خبر صدور کیفرخواست برای رحیم‌مشایی با سه عنوان اتهامی Sun Jul 01 18:43:42 IRDT 2018
فردا واکنش هاشمی‌طبا به خبر کناره‌گیری از انتخابات Sat May 13 17:59:08 IRDT 2017
میزان قیمت طلا افزایش یافت Fri May 26 15:03:13 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پوست خربزه عربستان زیر پای ترامپ؟! Mon May 22 16:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزش باد شدید در استان تهران پیش بینی می شود Mon Jun 18 15:25:00 IRDT 2018
تی نیوز رکوردشکنی الزمالک؛ سست ترین نیمکت دنیا Sat Apr 14 18:25:54 IRDT 2018
اعتبار نیوز چند نکته درباره شماره شبا سهام عدالت Sat May 27 13:18:00 IRDT 2017
ایسکانیوز دانشگاه آزاد اسلامی - آذرخش بندرعباس/ برنامه دیدارهای معوقه فوتسال اعلام شد Sat Feb 18 13:31:50 IRST 2017
ایسکانیوز گل‌محمدی از امروز به تمرینات تراکتورسازی برمی‌گردد Mon Jul 31 15:12:28 IRDT 2017
نامه نیوز حضور نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی در انتخابات/عکس Fri May 19 18:11:16 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نجفی حکم خود را از وزیر کشور دریافت کرد+متن حکم Tue Aug 29 10:58:01 IRDT 2017
آفتاب نجات مادر باردار توسط اورژانس 115 بویراحمد Thu Feb 09 20:52:34 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیشرفت 45درصدی پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) Sun Apr 30 12:02:49 IRDT 2017
روزنامه کیهان شعر دفاع مقدس شعر دفاع از ارزش‌هاست Sat Jul 28 20:12:25 IRDT 2018
آنا بخش خصوصی و دولتی ایران آماده بازسازی سوریه‌ است/‌ حمایت بانک‌های سوری از پیمانکاران ایرانی Fri May 18 11:35:32 IRDT 2018
زومیت پهپاد یا کوادکوپتر چیست و هنگام خرید آن به چه نکاتی توجه کنیم Sat Sep 22 22:00:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تلاش چین برای تسخیر پیشرفت‌های فضا آغاز شد Wed Aug 17 19:41:00 IRDT 2016