ورزش 3 - Tue Feb 21 14:50:00 IRST 2017 نمایش خبر

احتمال معاوضه مهاجم بین رئال و PSG

یک منبع نزدیک به باشگاه رئال مادرید ادعا کرده که تابستان آتی، بنزما به پاری سن ژرمن و کاوانی از باشگاه فرانسوی به رئال منتقل خواهند شد. این خبر در آ.اس هم بازتاب داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، پرز و ناصر الخلیفه، روسای دو باشگاه رئال و پاری سن ژرمن، در ادامه روابط خوب و حسنه ای که بین دو باشگاه وجود دارد، چند روز پیش با یکدیگر ملاقات داشتند و یکی از موضوعات مورد بحث بین آنها، معاوضه کریم بنزما و ادینسون کاوانی بوده است.


  

  

 

  

  

از آنجا که رابطه چندان خوبی بین هواداران رئال و بنزما وجود ندارد، به احتمال فراوان امسال آخرین سالی خواهد بود که بنزما در رئال خواهد ماند و با توجه به گفتگوی پرز و الخلیفه، می توان حدس زد که PSG مقصد بعدی ستاره فرانسوی باشد. 

کاوانی هم که در حال حاضر بهترین گلزن اروپا محسوب می شود، به جای بنزما راهی رئال خواهد شد. 

 
ورزش 3 خلاصه بازی مینسوتایونایتد 1-2 گلکسی (پاس گل دوس سانتوس) Mon May 22 10:02:08 IRDT 2017
ورزش 3 واکنش جالب اینستاگرام رئال به پست موراتا(عکس) Sat May 06 09:25:00 IRDT 2017
ورزش 3 10 گل برتر در 10 تقابل آخر منچستر سیتی و کریستال پالاس Fri Dec 29 20:00:00 IRST 2017
ورزش 3 حدادی‌فر: در بازی بعدی جبران می‌کنیم Tue Apr 03 16:55:00 IRDT 2018
ورزش 3 کتف بازیکن حریف تراکتور شکست! Tue Feb 13 09:39:35 IRST 2018
ورزش 3 علیرضا حقیقی: وظیفه‌ام گلزنی برای اسکیلستونا نیست Tue Jul 11 10:53:00 IRDT 2017
ورزش 3 بهبودی کامل معنوی نژاد قبل از دیدار مقابل ایتالیا؛/ بازگشت بمب افکن به اردوی والیبال Mon Sep 11 10:10:50 IRDT 2017
ورزش 3 برنامه مسابقات والیبال باشگاه‌های زنان آسیا اعلام شد Wed May 24 07:51:00 IRDT 2017
ورزش 3 2 صحنه بحث برانگیز داوری در شب شکست رئال(عکس) Tue Feb 27 21:28:00 IRST 2018
ورزش 3 رستمی عازم ترکمنستان شد Wed Apr 26 12:05:00 IRDT 2017
ورزش 3 موراتا آماده عقد قرارداد با آبی های لندن (عکس) Thu Jul 20 14:02:00 IRDT 2017
ورزش 3 تیام از فردا با استقلال تمرین می‌کند Sat Apr 07 07:42:53 IRDT 2018
ورزش 3 روبرتو آیالا: / بارسلونا و گواردیولا به فوتبال ضربه زدند Tue Feb 14 17:50:00 IRST 2017
ورزش 3 3 تقابل برتر آرسنال - لیورپول در جام حذفی Tue Dec 26 22:46:00 IRST 2017
ورزش 3 گلهای بازی السد 2-1 الجیش + جشن قهرمانی Sat Apr 29 22:58:05 IRDT 2017
ورزش 3 دوشنبه؛ روز حساس و احتمالا ملتهب آزادی Sun Nov 19 07:44:00 IRST 2017
ورزش 3 پدیده-استقلال؛ ورزشگاه امام رضا یا ثامن؟ Mon Jan 15 17:56:00 IRST 2018
ورزش 3 حضور حداکثری مدیران استقلال در آبادان Thu May 03 06:43:00 IRDT 2018
ورزش 3 عنایتی از هواداران استقلال خداحافظی می‌کند Thu Apr 13 07:57:00 IRDT 2017
ورزش 3 قرعه کشی جام باشگاه های جهان؛/ قهرمان آسیا حریف رئال مادرید می شود؟ Mon Oct 09 09:23:00 IRST 2017
ورزش 3 برترین استادیوم های کشور ارمنستان Wed Mar 28 09:00:00 IRDT 2018
ورزش 3 گلر سوری سپاهان در آخرین بازی فصل Thu Apr 26 07:54:00 IRDT 2018
ورزش 3 بازیکن سالاری به آخر خط رسیده است؟ Sun Apr 02 11:00:00 IRDT 2017
ورزش 3 رکوردشکنی تاریخی خط دفاعی بارسلونا (عکس) Sat Nov 18 18:31:00 IRST 2017
ورزش 3 رقابت حسین کیهانی در دو 3000 متر با مانع جهان Mon Aug 07 23:20:45 IRDT 2017
ورزش 3 غلامی: سال خوب ما با قهرمانی تکمیل می شود Sat Apr 08 11:50:00 IRDT 2017
ورزش 3 گل شکاری؛ پرتغال - ایران Sat May 27 12:38:00 IRDT 2017
ورزش 3 10 گلزن برتر در تاریخ لیگ حرفه‌ای Sun May 07 12:40:00 IRDT 2017
ورزش 3 دو مربی خارجی در کنار کولاکوویچ Tue Feb 14 08:41:00 IRST 2017
ورزش 3 گرشاسبی اعلام کرد؛/ پیروانی کارش را با پرسپولیس ادامه می دهد Sat Apr 28 17:47:00 IRDT 2018
ورزش 3 گل اول لگانس به رئال مادرید (بوستینزا) Wed Feb 21 21:25:00 IRST 2018
ورزش 3 از 3-0 تا 3-3 در کمال شگفتی/ سویا 3-3 لیورپول: لیورپول نباخت، کلوپ باخت Tue Nov 21 21:39:00 IRST 2017
ورزش 3 سه ایرانی نامزد برترین‌های فوتبال ساحلی جهان Tue Oct 03 16:29:00 IRST 2017
ورزش 3 مرور بازی‌های هفته 34 سری آ ایتالیا Thu Apr 26 21:49:00 IRDT 2018
ورزش 3 شفر بیت سعید را به اوج بر می‌گرداند؟ Mon Oct 30 11:17:00 IRST 2017
ورزش 3 عنایتی: شهامت داشته باشید اشتباه را بگویید Mon May 08 21:12:00 IRDT 2017
ورزش 3 شباهت‌های نتیجه‌گیری برای کی‌روش و برانکو Fri Mar 24 07:45:00 IRDT 2017
ورزش 3 پیام شبانه مدیر تیم پرسپولیس؛/ تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس قوت گرفت Tue Jan 09 20:56:00 IRST 2018
ورزش 3 جدال آسمان خراش‌ها؛ پادوی نجات‌ بخش Wed Mar 08 17:06:00 IRST 2017
ورزش 3 دعوت 14 بازیکن به تیم ملی والیبال دختران Mon Feb 13 08:39:00 IRST 2017
ورزش 3 پیکان به مصاف نساجى و سپیدرود مى‌رود Sun Jun 25 08:02:00 IRDT 2017
ورزش 3 به خاطر گلر نفت اشک در چشمانم جمع شد/ بیرانوند: می خواهم 10 پاس گل با دست بدهم Wed Mar 08 08:54:00 IRST 2017
ورزش 3 ساوتهمپتون 0 - 2 لیورپول؛ خیز بلند برای نایب قهرمانی Sun Feb 11 18:18:00 IRST 2018
ورزش 3 فریاد زدنم سر بازیکنان بزرگ، بی‌احترامی نیست/ فغانی: رونالدو اعتراض کرد، تذکر گرفت! Sun Jul 09 09:04:00 IRDT 2017
ورزش 3 در نشست خبری بازی با رئال/ پیش بینی جالب سیمئونه از دربی مادرید Fri Apr 07 11:25:00 IRDT 2017
ورزش 3 خلاصه بازی بارسلونا 3-1 آلاوس (قهرمانی بارسلونا) Sun May 28 02:03:00 IRDT 2017
ورزش 3 پاپن:/ بنزما حتی دیگر بازیکنی خطرناک هم نیست Fri Feb 09 10:10:00 IRST 2018
ورزش 3 بردن پارس جنوبی در جم غیرممکن نیست Thu Aug 17 08:25:00 IRDT 2017
ورزش 3 37 گل برای 12 مرد/ اولین گلهای پادوانی وباقری برای استقلال Wed Mar 08 16:39:00 IRST 2017
ورزش 3 گزارش؛ آمار شگفت انگیز رئال در دقایق پایانی Sun Apr 16 18:15:00 IRDT 2017
ورزش 3 تقابل سپاهان و پیکان برنده نداشت Sun Jul 09 16:33:00 IRDT 2017
ورزش 3 اشتباهی که پیکان را به بازی برگرداند Sun Apr 22 15:06:00 IRDT 2018
ورزش 3 خاطرات خوش پرسپولیسِ برانکو از کشورهای عربی! Sun Feb 18 05:14:00 IRST 2018
ورزش 3 بعد از گل دوم؛ / حیاکن رهاکن استقلالی‌ها علیه منصوریان Tue Aug 22 15:10:00 IRDT 2017
ورزش 3 10 سیو برتر جام طلایی کونکاکاف Thu Jul 20 00:46:00 IRDT 2017
ورزش 3 فابرگاس: هر روز با بازیکنان بارسلونا صحبت می کنم Sun Feb 18 16:51:04 IRST 2018
ورزش 3 تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن دو نوبت شد Sat Jun 24 04:51:00 IRDT 2017
ورزش 3 پدیده دو و میدانی در راه باکو Mon May 08 11:16:00 IRDT 2017
ورزش 3 جنگ مهاجمان شمالی سابق و فعلی (عکس) Sat Apr 07 13:53:00 IRDT 2018
ورزش 3 پاکدامن: تلویزیون پخش می کرد، حواله ماشین می گرفتیم!/ سنت‌شکنی ایران از زبان پدیده شمشیربازی Wed Feb 28 09:42:00 IRST 2018
ورزش 3 معرفی ترکیب پدیده برابر تراکتورسازی Fri Sep 22 12:35:00 IRST 2017
ورزش 3 خیال آسوده استقلال در سمت چپ با زکی پور Mon Feb 13 05:26:00 IRST 2017
ورزش 3 مسجد سلیمان، در انتظار خصوصی‌شدن Sun Apr 29 16:57:00 IRDT 2018
ورزش 3 ستاره سابق ایتالیا دوباره خداحافظی کرد Mon Jul 24 16:08:00 IRDT 2017
ورزش 3 خلاصه بازی هرتابرلین 0-3 لیورپول Sat Jul 29 22:30:34 IRDT 2017
ورزش 3 خلاصه بازی پدیده 1-0 صبای قم Fri Mar 31 18:56:37 IRDT 2017
ورزش 3 عالیشاه؛ از انگیزه انتقام تا توطئه مصدومیت Fri Dec 29 18:55:00 IRST 2017
ورزش 3 کسب 2 برنز برای کاتاروهای ایران در روز نخست Wed Oct 25 18:09:00 IRST 2017
ورزش 3 کلوپ: با کسب سهمیه جذب بازیکن راحت می‌شود Sat Apr 22 07:03:00 IRDT 2017
ورزش 3 ​​​​​​​دلیل جدایی بازیکنان اوکراینی پرسپولیس Wed Feb 15 11:17:00 IRST 2017
ورزش 3 مشکلی با مبارزه کردن و جنگیدن نداریم/ حرفهای تنها مدیرعامل زن فوتبال ایران Wed Apr 25 14:03:00 IRDT 2018
ورزش 3 به بهانه شکست ناپذیری یاران برانکو، پورموسوی و قلعه‌نویی/ تهران، اهواز و اصفهان؛ مقر امپراتوری‌های پایدار لیگ Tue Feb 06 12:50:00 IRST 2018
ورزش 3 گزارش:/ رئال مادرید، مطمئن از طلسم سانتیاگو برنابئو Tue May 02 10:20:00 IRDT 2017
ورزش 3 خدیرا: بازیکنان کمی در دنیا بهتر از من هستند! Tue Mar 14 15:15:00 IRST 2017
ورزش 3 چالش جذاب و دیدنی بازیکنان چلسی Fri Feb 10 19:07:19 IRST 2017
ورزش 3 مانع کروات و ژرمن برای المپیاکوس و لیورپول/ قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا Fri Aug 04 10:40:00 IRDT 2017
ورزش 3 قائدی امیدوار به تولد دوباره در فرصت جدید Thu Jan 25 10:21:00 IRST 2018
ورزش 3 لادروپ: خوشحالم لیگ ستارگان تعطیل شد/ با آمادگی به مصاف پرسپولیس می‌رویم Mon Mar 06 07:18:00 IRST 2017
ورزش 3 روش ناجوانمردانه دروازه‌بان برای دفع پنالتی Tue May 30 12:31:00 IRDT 2017
ورزش 3 شیرین ترین خاطرات ورزشی ام با سپاهان بوده است؛/ کرانچار: خوشحالم به خانه‌ام برگشتم Sun Mar 19 11:43:00 IRST 2017
ورزش 3 اسپالتی: به رم لطف می‌کنم و تمدید نمی‌کنم Mon Mar 13 07:25:00 IRST 2017
ورزش 3 گری نویل:/ مورینیو آماده معاوضه مخیتاریان و سانچس است Tue Jan 16 06:42:00 IRST 2018
ورزش 3 استارت ویژه شاگردان برانکو برای الریان Sat Apr 08 14:58:00 IRDT 2017
ورزش 3 لغو دیدار تیم‌های امید فوتسال ایران و فرانسه Sat Dec 31 08:52:00 IRST 2016
ورزش 3 جدایی قطعی جوردی آلمیدا/ بازگشت دروازه‌بان تراکتور به واسکودوگاما(عکس) Sun May 13 06:03:00 IRDT 2018
ورزش 3 27 پاس و 9 بازیکن برای ثبت گل جذاب استقلال Sat Jan 28 07:22:00 IRST 2017
ورزش 3 بازگشت لاتزیو با جادوی اینزاگی (عکس) Sun May 07 15:11:00 IRDT 2017
ورزش 3 قلعه نویی رکورددار بردن استقلال در لیگ برتر Sun Feb 04 07:40:00 IRST 2018
ورزش 3 غیبت قطعی مدافع اتلتیکو مقابل رئال Sun Apr 30 09:03:00 IRDT 2017
ورزش 3 خلاصه بازی کاله مازندران 3 - هاوش گنبد 0 Wed Dec 27 19:07:00 IRST 2017
ورزش 3 رئال مادرید پادشاه اروپا در قرن 21 Mon Jul 10 16:28:00 IRDT 2017
ورزش 3 باید دربی را ببریم/ انصاریفرد: توجهی به عدم حضورم ندارم Sun Feb 19 08:15:00 IRST 2017
ورزش 3 احتمال جدایی مگویان در پایان فصل Sat Apr 08 12:17:00 IRDT 2017
ورزش 3 اعلام وضعیت قرمز در استقلال خوزستان Sun Feb 04 10:20:00 IRST 2018
ورزش 3 دو رکابزن استقامت به ترکمنستان می روند Sat Aug 12 06:03:00 IRDT 2017
ورزش 3 منصوریان به کمیته اخلاق رفت Tue Aug 08 11:31:00 IRDT 2017
ورزش 3 کادر مربیگری استقلال تکمیل شد Mon Jun 26 13:15:00 IRDT 2017
ورزش 3 مسلمان در فرم مورد انتظار برانکو(عکس) Mon Dec 11 15:21:00 IRST 2017
ورزش 3 شجاع، موشک زمین به هوایِ برانکو (عکس) Fri Aug 11 06:27:00 IRDT 2017
ورزش 3 اختلال در جریان بازی توسط حیوانات Sun Jan 29 19:21:00 IRST 2017
پارس نیوز تمدید با اینیستا؛ ماموریت بعدی سران بارسا/عکس Wed Jul 05 21:27:20 IRDT 2017
فردا سبزیجاتی که باید در رژیم غذایی تابستانه باشد Fri Jul 14 01:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف 100 میلیون ریال کالای قاچاق Sat Feb 03 16:56:52 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رقابت بسکتبال تیم های نیروی زمینی - مهرام Thu Dec 07 20:00:15 IRST 2017
اتاق خبر24 ائتلاف صدر و العامری، هم ایران را راضی می‌کند هم آمریکا را/ شبح «جنگ داخلی» در عراق دور می‌شود؟ Tue Jun 19 10:22:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین علت نامیده شدن امام عصر (عج) به نور خدا چیست؟ Fri Apr 14 10:29:04 IRDT 2017
پول نیوز مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دانشگاه آزاد Fri Oct 13 09:24:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مراجعه بیش از 3 هزار بیمار به کلینیک بیمارستان امام رضا (ع) بجنورد Mon Jun 11 10:44:41 IRDT 2018
انتخاب تعقیب هزار جوان دانمارکی بخاطر انتشار ویدیوی نامناسب جنسی Tue Jan 16 17:48:46 IRST 2018
آنا مظفر اقبال در دانشگاه شریف سخنرانی می‌کند Sun Oct 29 11:49:00 IRST 2017
آنا تصاویری از پشت صحنه مسابقه «ضد گلوله» Sun Jul 23 21:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جام جهانی تیراندازی هند/احمدی و گلخندان از راهیابی به فینال بازماندند Tue Feb 28 14:27:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترجمان صبح: غم، افسردگی، خشونت؛ ارمغان سیاست‌های فرهنگی در آذربایجان‌شرقی Sat Jul 21 17:34:00 IRDT 2018
تین فاینانس راه مناسب سرمایه‌گذاری برای پروژه‌های ریلی Tue Jun 12 10:30:23 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجرای طرح رجیستری و شایعات غیرفعال شدن برخی از گوشی های فعال Mon Feb 12 12:23:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تله فیلم دو ماه شمسی کلید خورد Wed Jan 25 19:34:24 IRST 2017
اتاق خبر وضعیت عادی فرودگاه‌های کشور با وجود پیش‌بینی طوفان Tue Oct 17 17:47:02 IRST 2017
ایران آنلاین دستور برخورد با بدحجابی و تخلفات مربوط به خودروها صادر شد Sun Jun 24 22:43:08 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران گوترش: باید جهانی عاری از تسلیحات هسته‌ای ایجاد کرد Tue Sep 19 17:52:53 IRDT 2017
روزنامه کیهان کوتاه از شهرستان‌ها Fri Nov 24 21:01:08 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن یادواره شهدای ورازان نور برگزار می‌شود Wed Aug 09 12:07:42 IRDT 2017
تدبیر 24 جشن تولد وحید طالب لو برگزار شد! + عکس Fri Jul 13 08:38:51 IRDT 2018
بصیرت صداوسیما به نخبگان پشت نکند Mon Feb 26 07:50:27 IRST 2018
سلامت نیوز کلاهبرداری با لاک طلا! Wed Feb 21 08:39:00 IRST 2018
تیک پزشکیان: مطرح کردن نام فریدون سیاسی‌کاری است Thu Feb 02 11:39:40 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو فیلم/ جنجال در مجلس درباره تصویب FATF و عصبانیت لاریجانی Sun Jun 10 15:15:10 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری مسابقات قرآن ویژه جامعه «کار، تولید و تعاون» Sat Oct 14 15:12:24 IRST 2017
افکارخبر بارش ها ادامه دارد Sun Apr 30 09:06:23 IRDT 2017
برنا وزیر پیشنهادی بهداشت: دستاورد های وزارت بهداشت برای کشور های دیگر قابل مطالعه است Wed Aug 16 18:33:50 IRDT 2017
افکارخبر حقیقت صبر در کلام امام علی(ع) Sun Sep 17 04:45:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز تصاویر/ ماشین عروس دیدنی با تزیین پرمرغ Tue May 02 09:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ویدئو / رنگ‌های اطرافتان را با این حسگر بشناسید Thu Dec 28 10:04:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خرید تضمینی گندم به 8 میلیون تن رسید/افزایش 100 درصدی تولید دانه‌های روغنی در سال جاری Thu Aug 03 16:05:01 IRDT 2017
شفاف حمله تروریستی اهواز نشان دهنده تلاش سازمان‌یافته جریان تروریسم برای ایجاد ناامنی بود/آمریکا اراده جدی برای حذف داعش ندارد Wed Sep 26 12:45:27 IRST 2018
خبرگزاری مهر توصیه‌های جهاد کشاورزی استان بوشهر به کشاورزان Thu Feb 09 00:04:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ترافیک سنگین در کندوان Thu Sep 27 15:57:53 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا هولوکاست مسلمانان و سوغات کلینتون Sun Sep 17 10:39:15 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران «دنیل کریگ» در نقش «جیمز باند» ماندنی شد Wed Apr 05 14:01:12 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم بررسی قوانین کلاهبرداری در«برمدارقانون» Wed Sep 05 13:34:03 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین وقتی اشکان دژاگه به زبان ترکی حرف می‌زند Tue Aug 07 23:22:08 IRDT 2018
ایستا نیوز افزایش 14 درصدی ارزش صندوق های ETF در بازار سرمایه Mon Feb 13 16:46:21 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جوابیه محیط زیست خراسان رضوی درخصوص مرگ 8 قلاده ببر Sat Jul 28 18:45:03 IRDT 2018
ایران آنلاین طرح روسیه که مخالفان سوری را به مذاکرات آستانه می‌کشاند Tue May 02 09:40:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر روحانی: نگاه ما برای حل مشکلات به داخل است Wed Apr 26 21:25:29 IRDT 2017
ایلنا بررسی نوبل اقتصاد 2017 با حضور اقتصاددانان ایرانی Tue Nov 14 11:12:11 IRST 2017
ساعت24 پرسپولیس با یک غایب بزرگ مقابل پدیده Sat Apr 15 18:28:47 IRDT 2017
روزنامه ایران خبر Sun Jan 01 00:00:00 IRST 2017
شفاف وقوع گروگانگیری یک شبکه رادیویی در هلند Thu Aug 17 19:21:18 IRDT 2017
جام نیوز تدوین گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی از اجرای برجام Fri Jun 02 15:20:34 IRDT 2017
عصر خبر گسترش همکاری های سایپا و برلیانس Wed Apr 18 15:18:44 IRDT 2018
598 زمان دوری جباری از میادین مشخص شد Mon Jan 02 09:00:29 IRST 2017
خبرگزاری فارس رشد 15 درصدی معاملات مسکن در دی ماه/ ملایمت در افزایش قیمت‌ به نفع خریدار و سازنده Sun Feb 04 15:23:00 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد معاون وزیر صنعت: بسیج بر بازار نظارت می کند Sun Sep 02 14:49:54 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران استدلال آشنا برای ضبطی بودن مناظرات Thu Apr 20 19:15:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برگزاری المپیاد مهارت‌آموزی دانش‌آموزی در تابستان امسال Tue Jul 10 17:44:13 IRDT 2018
ایران آنلاین روحانی :طرح‌های اشتغال‌زا اولویت دولت یازدهم است Thu Mar 30 11:42:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قرارداد مشارکت راهبردی روسیه و ترکمنستان به اجرا درآمد Sun Aug 12 15:27:00 IRDT 2018
جماران برخلاف عده‌ای که خود را طلبکار این نظام و انقلاب می‌دانند بسیجیان هیچ توقعی ندارند Sun Nov 26 11:46:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران طارمی برای حضور در تمرینات تیم ملی فوتبال وارد تهران شد Sat Oct 06 09:29:46 IRST 2018
خبرگزاری مهر صهیونیست ها دچار ضعف شده اند/داعش وتکفیرفرصتی برای رژیم صهیونیستی Mon Jul 24 20:23:38 IRDT 2017
جوان آنلاین دانش و فناوری در خدمت قلب شما Wed Aug 30 21:47:01 IRDT 2017
آنا گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران فرصتی برای تبادل فرهنگی است Mon Jul 31 15:00:14 IRDT 2017
رسالت حسینی: آثار شکست آمریکا در رجزخوانی ترامپ نمایان شد Sat Sep 23 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هلاکت سه شرورمسلح درخراسان رضوی Mon Jan 30 23:11:00 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ خبر بد برای استقلال ؛ ستاره السد تمدید کرد! Wed Jun 13 13:30:01 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ائتلاف قالیباف اقدامی عقلانی بود/ قالیباف به مصلحت کشور تمکین کرد Wed May 17 16:15:00 IRDT 2017
برنا برابری جنسیتی در ورزش باعث موفقیت بانوان شده است/ می‌توانستم نتیجه‌ای بهتر از چهارمی در جاکارتا بگیرم/ می‌خواهم دومین بانوی مدال‌آور در المپیک باشم Fri Oct 05 07:35:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ارتباط درمان ناباروری و احتمال ابتلای کودک به سرطان Tue Jul 04 06:49:17 IRDT 2017
صبح تهران محمدی: بدشانسی باعث از دست رفتن سکوی قهرمانی شد Mon Sep 11 13:48:08 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم درآمدهای وصولی استان گلستان 17 درصد افزایش یافت Sun Feb 12 14:06:53 IRST 2017
جام نیوز ترامپ: ورود به آمریکا افتخار است! Wed Mar 01 16:32:32 IRST 2017
آنا 10 ماه دیگر هم صبر کنیم اروپا اقدامی انجام نمی‌دهد Sun Jul 08 16:37:57 IRDT 2018
یک ورزش کریمی: به فیلمبردار گفتم دوستت دارم و عشوه آمد! Wed Jan 24 12:53:12 IRST 2018
تیک مجوز مصرف برای خامه‌های تاریخ گذشته! Wed Jun 21 19:40:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تشخیص احساسات انسان با حرکات چشم! Sat Sep 08 01:15:01 IRDT 2018
خبرگزاری مهر طرح بزرگترین جمع‌خوانی قرآن کریم در اربعین حسینی برپا می شود Sun Jul 08 13:52:48 IRDT 2018
عصر ایران سپاهان باز هم در حسرت پیروزی Fri Feb 09 18:42:17 IRST 2018
نامه نیوز پوتین و ترامپ چقدر حقوق می گیرند؟ Sat Apr 15 10:52:47 IRDT 2017
جام نیوز معلوم نیست کار «فیلشاه» خوشگل ایرانی تمام شود Wed Jan 04 11:31:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ذخیره آب 38 میلیارد مترمکعبی پشت سدهای کشور Tue Jul 25 13:51:06 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اختلاف بین ایران و ترکیه تبدیل به تقابل واقعی نمی‌شود Mon Feb 27 16:40:34 IRST 2017
پارس نیوز «لاک پشت های نینجا» آخر هفته روی آنتن سیما Thu Mar 09 11:46:52 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تاج: حق پخش تلویزیونی 48 میلیارد تومان است Thu Aug 02 11:08:02 IRDT 2018
جام نیوز ویدئو/ خطر مرگ از بیخ گوش موتور سوار گذشت Tue Dec 20 10:59:30 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران برنامه پرواز فرودگاه بین المللی گرگان یکشنبه 7 خرداد ماه Sun May 28 09:01:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو بازداشت عضو داعش در فرانسه به اتهام تلاش برای حمله تروریستی Mon Jan 22 00:05:18 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیسی: این دولت نمی تواند چک برجام را نقد کند Mon May 15 01:41:00 IRDT 2017
ورزش 11 نخستین تمرین بازیکنان تاتنهام در آمریکا Tue Jul 24 16:59:16 IRDT 2018
بی باک نیوز تبلیغات تجاری گوشی نوکیا 6 Thu Jun 01 06:09:01 IRDT 2017
عصر خبر سامانه ثبت اطلاعات فرزندان بازنشستگان کشوری راه اندازی شد Mon Jul 23 15:06:39 IRDT 2018
دنیای معدن تهدید جدی پرسپولیس ! Tue Apr 18 10:31:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز خطر قطعی برق در سیستم بانکداری و مالی کشور Sat Jul 07 11:38:00 IRDT 2018
آفتاب ایران فوت 10 نفر بر اثر تب کنگو در کشور کذب است Fri Jun 01 06:01:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حضور دوباره بازیکن سابق زردپوشان در این تیم Wed Jul 05 16:28:15 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت تدبیر و امید با شتاب کارها را پیش می برد Sat Aug 06 03:59:00 IRDT 2016
میزان مقایسه رنو تلیسمان و پژو 508 + تصاویر و مشخصات Wed Jul 12 14:50:14 IRDT 2017
پول نیوز اقتصاد جهانی در رسانه های امروز جهان Tue Aug 29 12:36:41 IRDT 2017
نامه نیوز احمدی‌نژادِ سوم ظهور کرده/تلاش برای برهم‌زدن بازی انتخابات؟ Thu Mar 23 20:30:27 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کتاب «جامعه ایران در آینه سینما» منتشر شد Wed Feb 21 08:56:11 IRST 2018
همشهری آنلاین آسیب دیدن 30 اثر تاریخی بروجرد به علت بارندگی Sat Jan 28 11:45:58 IRST 2017