پرس تی وی - Mon Feb 20 17:58:13 IRST 2017 نمایش خبر

توافق تهران و بغداد؛ صادرات نفت کرکوک از ایران

وزیران نفت ایران و عراق یادداشت تفاهمی به‌منظور احداث خطوط لوله به‌منظور صادرات نفت کرکوک از طریق ایران امضا کردند.

وزیران نفت ایران و عراق یادداشت تفاهمی به‌منظور احداث خطوط لوله به‌منظور صادرات نفت کرکوک از طریق ایران امضا کردند. 


به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت نفت عراق اعلام کرد بیژن زنگنه و جبار اللعیبی روز دوشنبه در بغداد دیدار و یادداشت تفاهمی دربارۀ صادرات نفت خام میدان‌های نفتی شمال عراق از طریق ایران، امضا کردند.


بر اساس این یادداشت تفاهم، دو طرف توافق کردند تا کمیسیونی به‌منظور حل‌وفصل مناقشه بر سر میدان‌های نفتی مشترک تشکیل دهند و همچنین انتقال نفت خام عراق به پالایشگاه آبادان مورد بررسی قرار گیرد.


اللعیبی بعد از این دیدار گفت وی با زنگنه توافق کرد تا دو طرف در زمینۀ سیاست‌های سازمان کشورهای صادرکنندۀ نفت (اوپک) همکاری و اتفاق‌نظر داشته باشند.

 
 
  تصویری آرشیوی از پالایشگاه نفت آبادان در ایران
 



همچنین خبرگزاری ایرنا گزارش داد دو طرف در این یادداشت تفاهم بر توسعۀ میدان‌های نفت و گاز مشترک مرزی، صدور خدمات فنی و مهندسی، صادرات کالا و همکاری در زمینۀ نفت و مشتقات آن تأکید کردند.


بعلاوه کمک به بازسازی زیرساخت‌های پالایشگاه‌های نفت و گاز عراق توسط ایران و اعطای بورسیه‌های دانشگاهی به دانشجویان عراقی برای تحصیل در رشته‌های بالادستی نفت و گاز، از دیگر بندهای این یادداشت تفاهم همکاری است.


زنگنه صبح دوشنبه در رأس هیئتی وارد بغداد شده است.


 


استفاده از این مطلب با ذکر منبع «پرس تی‌وی فارسی» بلامانع است.
پرس تی وی «دو مستشار نظامی روسیه به دست معارضان سوری کشته شدند» Tue Apr 11 17:27:57 IRDT 2017
پرس تی وی درخواست سازمان ملل از ایران، روسیه و ترکیه برای حفظ آتش‌بس سوریه Sun Mar 26 13:20:50 IRDT 2017
پرس تی وی انتقاد شدید ژنرال روس از بمباران سد سوریه توسط ائتلاف امریکا Wed Mar 29 12:58:21 IRDT 2017
پرس تی وی هشدار آلمان درباره امکان خروج نظامی از ترکیه Mon May 15 22:21:05 IRDT 2017
پرس تی وی مشاور لوپن به اتهام سخنان ضد اسلامی جریمه شد Wed Apr 26 12:31:39 IRDT 2017
پرس تی وی هلاکت دستکم 70 تروریست در درگیری میان گروه‌های رقیب در سوریه Sun Apr 30 09:17:58 IRDT 2017
پرس تی وی دِ میستورا: در مذاکرات ژنو به دستور کاری روشن رسیدیم Sat Mar 04 08:48:09 IRST 2017
پرس تی وی احتمال تصدی مقام اسرائیلی به سمَت معاونت دبیر کلی سازمان ملل Sun Feb 12 18:01:13 IRST 2017
پرس تی وی ابتکار جالب ژاپن برای ساخت ساخت مدال‌های المپیک از ابزارهای الکترونیکی فرسوده Sat Apr 01 14:41:41 IRDT 2017
پرس تی وی هلاکت چهار مظنون «تروریستی» در جمهوری آذربایجان Wed Feb 01 17:52:58 IRST 2017
پرس تی وی العبادی: شروع عملیات آزادسازی غرب موصل Sun Feb 19 09:48:23 IRST 2017
پرس تی وی بروجردی: انتشار اسناد محرمانۀ برجام به ضرر آژانس است Sun Feb 12 20:16:25 IRST 2017
پرس تی وی گزارش: تماس‌های مکرر اعضای ستاد ترامپ با روسیه Wed Feb 15 09:13:13 IRST 2017
پرس تی وی ترامپ پنیا نی‌یه‌تو را تهدید کرد؛ اعزام نیروی نظامی به مرز مکزیک Thu Feb 02 08:44:45 IRST 2017
پرس تی وی ترامپ در ضیافت جشن سالانۀ خبرنگاران کاخ سفید شرکت نمی‌کند Sun Feb 26 09:01:16 IRST 2017
پرس تی وی دادگاه شیخ قاسم باز هم به تعویق افتاد Tue Mar 14 20:25:23 IRST 2017
پرس تی وی یک انفجار شدید در فرودگاه بین‌المللی دمشق روی داد Thu Apr 27 14:23:05 IRDT 2017
پرس تی وی رهبر معظم انقلاب: فلسطین محور وحدت میان مسلمانان Tue Feb 21 11:36:50 IRST 2017
پرس تی وی «نگرانی اسرائیل از ادامۀ اعتصاب غذای فلسطینیان» Fri May 12 14:29:10 IRDT 2017
پرس تی وی تمدید اعتصاب و لغو 830 پرواز لوفت‌هانزا Thu Nov 24 22:51:54 IRST 2016
پرس تی وی تایلند تانک‌های چینی را جایگزین تانک‌های امریکایی می‌کند Tue Apr 04 14:21:19 IRDT 2017
پرس تی وی گزارش: وزیر دفاع امریکا، پیام‌آور تجدید اتحاد با کرۀ جنوبی Fri Feb 03 22:44:12 IRST 2017
پرس تی وی امریکا مخفیانه نیروهای ویژه به یمن می‌فرستد Sat Mar 04 19:42:47 IRST 2017
پرس تی وی مصوبۀ مجلس برای مقابله با فرمان ضدمهاجرتی ترامپ Sun Feb 26 15:47:23 IRST 2017
پرس تی وی مقتدی صدر: بشار اسد به خاطر سوریه استعفا کند Sat Apr 08 21:49:15 IRDT 2017
پرس تی وی کشف گور دسته‌جمعی نظامیان عراقی در تکریتِ عراق Sun Jan 22 18:57:01 IRST 2017
پرس تی وی گزارش: تلاش برای حفظ بقای پلنگ ایرانی در تهران Sat Feb 11 13:40:22 IRST 2017
پرس تی وی 7 کشته و دهها مجروح در انفجارها در نقاط مختلف بغداد Tue Jan 24 12:37:31 IRST 2017
پرس تی وی اعزام ناوهای ارتش ایران به عمان برای برگزاری رزمایش مشترک Sat Apr 08 17:26:22 IRDT 2017
پرس تی وی ترامپ رئیس اف‌بی‌آی را اخراج کرد Wed May 10 09:02:07 IRDT 2017
پرس تی وی امریکا مانع انتصاب مقام فلسطینی در سازمان‌ملل شد Sat Feb 11 09:51:55 IRST 2017
پرس تی وی انتقاد شدید حامد کرزی از حملۀ اخیر امریکا در ننگرهار Sat Apr 15 10:22:49 IRDT 2017
پرس تی وی یمنی‌ها در تجلیل از موفقیت موشکی کشورشان راهپیمایی کردند Fri Mar 03 17:09:30 IRST 2017
پرس تی وی حمله به عابران پیاده در آلمان؛ 3 زخمی Sat Feb 25 21:20:45 IRST 2017
پرس تی وی تیلرسون: اقدام نظامی علیه کرۀ شمالی گزینۀ روی میز است Fri Mar 17 13:27:55 IRST 2017
پرس تی وی مهار آتش‌سوزی گسترده در پالایشگاه نفت جنوب تهران Sun Jan 29 11:29:34 IRST 2017
پرس تی وی آمار تلفات انفجار حلب به 100 کشته و 500 زخمی رسیده است Sun Apr 16 09:52:18 IRDT 2017
پرس تی وی تحلیلگر سیاسی از امریکا: ترامپ مایوس شده است Sat Feb 11 09:06:00 IRST 2017
پرس تی وی گزارش: ترامپ مهاجرت از ایران و 6 کشور دیگر به امریکا را موقتاً منع می‎کند Wed Jan 25 09:09:07 IRST 2017
پرس تی وی عربستان برای تقویت تولید تسلیحاتی شرکت صنایع نظامی احداث می‌کند Fri May 19 14:27:59 IRDT 2017
پرس تی وی گزارش: دومین اسکار برای فرهادی و پیامی برای ترامپ Tue Feb 28 20:55:37 IRST 2017
پرس تی وی تأکید لاوروف بر نقش مثبت ایران و حزب‌الله در مبارزه با تروریسم در سوریه Sun Feb 12 16:44:16 IRST 2017
پرس تی وی مواضع اقتصادی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری ایران Wed Apr 26 21:30:46 IRDT 2017
پرس تی وی «ترامپ عواقب انتقال سفارت به قدس را با دقت بررسی می‌کند» Mon May 15 13:55:54 IRDT 2017
پرس تی وی اولین درخواست رسمی برای استیضاح ترامپ Thu Feb 23 11:22:15 IRST 2017
پرس تی وی حامیان حقوق بشر: بحرین به تحقیر زندانیان پایان دهد Mon May 01 11:43:56 IRDT 2017
پرس تی وی دوپینگ تروریست‌های خاورمیانه با قرص‌های نیروزا Sun Mar 05 11:33:28 IRST 2017
پرس تی وی سوریه: کوچک نمایی امریکا دربارۀ آمار تلفات غیرنظامیان Wed May 03 11:08:48 IRDT 2017
پرس تی وی 28 کشته در حملۀ نیروهای ائتلاف به سوریه Sat Mar 11 11:20:53 IRST 2017
پرس تی وی پلیس فرانسه چهار مظنون تروریستی را بازداشت کرد Fri Feb 10 20:30:08 IRST 2017
پرس تی وی موج جدید سرکوب‌ها در ترکیه؛ بازداشت هزار نفر Wed Apr 26 22:22:54 IRDT 2017
پرس تی وی حملۀ شهروندان ترک به اردوگاه پناهجویان سوری Sun Apr 09 21:05:53 IRDT 2017
پرس تی وی «مغز انسان می‌تواند گلوکز را به فروکتوز تبدیل کند» Sat Feb 25 18:45:31 IRST 2017
پرس تی وی انفجار در بحرین 4 پلیس را مجروح کرد Mon Feb 27 11:12:56 IRST 2017
پرس تی وی دیدار مک‌کین سناتور با سرکردۀ گروهک تروریستی منافقین Sat Apr 15 19:16:57 IRDT 2017
پرس تی وی 3 سرباز هندی و یک زن در حادثۀ تیراندازی در کشمیر کشته شدند Thu Feb 23 15:15:11 IRST 2017
پرس تی وی پلیس آلمان در عملیات ضد تروریستی، دو مظنون داعشی را دستگیر کرد Thu Feb 09 20:55:48 IRST 2017
پرس تی وی نیروهای عراقی یک منطقۀ مهم در غرب موصل را کاملاً آزاد کردند Sat May 13 22:40:16 IRDT 2017
پرس تی وی صلیب سرخ بین‌الملل: ورود کاروان‌های امدادی به چهار روستای سوریه Wed Mar 15 14:24:20 IRST 2017
پرس تی وی واشنگتن و سئول: آزمایش موشکی ناموفق کرۀ شمالی Wed Mar 22 10:28:27 IRDT 2017
پرس تی وی وزیر دفاع ایران: آزمایش موشکی اخیر موفقیت‌آمیز بود Thu Feb 02 14:47:26 IRST 2017
پرس تی وی آلمان 26 پناهجوی افغان از اخراج کرد Tue Jan 24 18:24:01 IRST 2017
پرس تی وی ایران: تمدید مأموریت گزارشگر ویژۀ حقوق بشر در ایران، سیاسی‌کاری است Sat Mar 25 10:50:03 IRDT 2017
پرس تی وی مدیر عامل گوگل به دختر هفت ساله ای که با ارسال نامه جویای کار شده بود، پاسخ داد Fri Feb 17 14:18:42 IRST 2017
پرس تی وی گزارش: 64 نظامی سعودی در حملات ماه آوریل تک‌تیراندازان یمن کشته شده‌اند Fri May 05 11:21:01 IRDT 2017
پرس تی وی آیا می‌دانید مورچه‌ها چگونه در بیابان گم نمی‌شوند؟! Mon Feb 20 15:05:13 IRST 2017
پرس تی وی تردید مسکو دربارۀ عملکرد کمیتۀ حقیقت‌یاب در سوریه Fri Apr 14 18:19:24 IRDT 2017
پرس تی وی امریکا 3 نفر را به اتهام نقض تحریم‌های سوریه دستگیر کرد Fri Feb 24 21:23:14 IRST 2017
پرس تی وی اعلام اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شدۀ انتخابات ریاست جمهوری ایران Fri Apr 21 07:49:50 IRDT 2017
پرس تی وی ایجاد منطقۀ امن در القلمون غربی در خاک سوریه Fri Feb 10 14:25:33 IRST 2017
پرس تی وی بازداشت صدها آفریقایی‌تبار در راه‌آهن اصلی کلنِ آلمان Sun Jan 01 18:32:56 IRST 2017
پرس تی وی حمله با گاز اشک‌آور در هامبورگ آلمان؛ 6 مصدوم Sat Mar 11 08:56:43 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: مانور شبیه‌سازی تخریب منازل فلسطینیان Wed Mar 08 11:42:14 IRST 2017
پرس تی وی بازدید حیدر العبادی از میدان نبرد در غرب موصل Tue Mar 07 16:56:01 IRST 2017
پرس تی وی نماینده کالیفرنیا: دسترسی و جوازهای امنیتی کوشنر باید به حال تعلیق درآید Sun Apr 16 14:13:29 IRDT 2017
پرس تی وی «زندگی یهودیان در ایران بهتر از اروپاست» Tue May 16 16:00:47 IRDT 2017
پرس تی وی سلمان عالی‌ترین مدال افتخار آل سعود را به نخست‌وزیر بریتانیا داد Thu Apr 06 09:21:15 IRDT 2017
پرس تی وی ویدئو: پرچم هلند در استانبول پایین کشیده شد Sun Mar 12 17:26:45 IRST 2017
پرس تی وی اولین دیدار وزرای امور خارجۀ روسیه و امریکا Thu Feb 16 22:17:03 IRST 2017
پرس تی وی امریکا به دنبال جمع‌آوری اتهامات علیه آسانژ Fri Apr 21 17:30:21 IRDT 2017
پرس تی وی ترکیه یک موشک بالستیک را با موفقیت آزمایش کرد Fri May 12 11:34:39 IRDT 2017
پرس تی وی قاسمی: اعزام هیئت ایرانی به عربستان برای مذاکره دربارۀ حج Mon Feb 20 11:35:06 IRST 2017
پرس تی وی ظریف: منع ورود مسلمانان به خاک امریکا؛ هدیه به تروریست‌ها Sun Jan 29 09:48:07 IRST 2017
پرس تی وی موگرینی: اختلاف در امریکا می‌تواند عامل بی‌ثباتی جهان شود Thu Feb 16 08:51:43 IRST 2017
پرس تی وی خواندن نماز در یک مدرسه آلمان ممنوع شد Fri Mar 03 16:40:40 IRST 2017
پرس تی وی 40 کشته در درگیری میان گروه‌های تکفیری در سوریه Sat Apr 29 09:05:54 IRDT 2017
پرس تی وی رونمایی یمن از موشک بالستیک قاهر ام2 Wed Mar 29 08:01:18 IRDT 2017
پرس تی وی ترامپ: مک‌کین و گراهام در پی راه انداختن جنگ جهانی Mon Jan 30 20:53:16 IRST 2017
پرس تی وی انفجار در افغانستان؛ 4 کشته، 22 زخمی Wed May 03 09:07:36 IRDT 2017
پرس تی وی ظریف: دخالت‌های فرامنطقه‌ای عامل بی‌ثباتی در خاورمیانه است Sun Feb 19 15:06:58 IRST 2017
پرس تی وی عکس‌خبر: مردم ایران در تکاپوی عید نوروز Wed Mar 15 17:50:41 IRST 2017
پرس تی وی «ازهم‌گسیختگی در گروه تروریستی جبهۀ‌ النصره» Sun Jan 22 22:30:15 IRST 2017
پرس تی وی حمله به یک مراسم جشن در نیواورلئان امریکا، 28 زخمی Sun Feb 26 08:26:30 IRST 2017
پرس تی وی سازمان ملل از روسیه، ترکیه و ایران خواسته است به مذاکرات سوریه ادامه دهند Sat Mar 25 11:53:24 IRDT 2017
پرس تی وی 16 غیرنظامی سوری قربانی حملات ائتلاف امریکا Wed May 24 18:27:16 IRDT 2017
پرس تی وی تائید حکم اعدام یک مخالف بحرین Wed May 10 14:36:00 IRDT 2017
پرس تی وی «در صورت توافق بر سر میزان تولید نفت، قیمت هر بشکه نفت از مرز 50 دلار عبور خواهد کرد» Sat Nov 19 21:48:20 IRST 2016
پرس تی وی حمله به مأموران پلیس افغانستان؛ 11 کشته Tue Feb 28 12:49:37 IRST 2017
پرس تی وی ویدئو: فصل برداشت نمک از مزارع ساحلی تایلند Mon Feb 27 10:08:32 IRST 2017
پرس تی وی انتقاد از نمایندۀ امریکایی بخاطر حمایت از سیاستمدار اسلام‌ستیز هلندی Mon Mar 13 17:24:22 IRST 2017
آنا چرا امام جواد (ع) با دخترمأمون ازدواج کرد؟/ پاسخ قرآن به کسانی که امامت امام جواد (ع) در کودکی را نپذیرفتند Sun Aug 12 09:12:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر قدردانی از حافظان قرآن در بخش سندرک Mon Mar 20 14:03:50 IRST 2017
بولتن نیوز جالب ترین پارک های آبی سراسر جهان + تصاویر Sat Sep 02 10:44:32 IRDT 2017
تدبیر و امید تصاویر/ تبریزیها در انتظار سخنرانی روحانی Mon May 15 11:36:03 IRDT 2017
تین رصد بورس 96 در ایستگاه پایانی Sat Feb 25 08:30:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عابدزاده: حضور مقابل کاسیاس فوق العاده است Fri Sep 14 11:13:37 IRDT 2018
ورزش 3 بازگشت مصدومان استقلال به تمرین Tue Apr 24 08:58:18 IRDT 2018
ساعت24 حضور رییس سازمان بازرسی در حسینیه ارشاد Fri May 19 23:52:07 IRDT 2017
دویچه وله همزیستی اندیشه و زندگی نزد مارکس در گفتگو با پتر تراونی Thu May 10 19:20:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آیا سقوط ‎فضاپیمای چینی سیزده بدر ایرانیان را تهدید می‌کند؟ / نوروز در پایتخت؛ از کاخ‌ها و عمارت‌های چشم‌نواز تا دریاچه خلیج فارس/ والپیپر ویژه 13 به در سال 97 Sun Apr 01 19:00:55 IRDT 2018
تابناک مشمولان سهام‌ عدالت مراقب کلاهبرداران باشند Thu Mar 09 16:06:25 IRST 2017
آفتاب زایمان عجیب زن 60 ساله هندی +عکس Tue Jan 24 12:34:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حسن معجونی نمایش«سه خواهر» را روی صحنه می‌برد Sat May 27 09:30:01 IRDT 2017
فردا احترام به کودک رمز تربیت مناسب Sun Jul 02 20:37:54 IRDT 2017
خبرگزاری فارس لابی کشورهای غربی با آمریکا درباره انتخابات ایران/حمایت تلویحی شرمن از روحانی در انتخابات Mon May 15 22:55:00 IRDT 2017
آنا سرمربی تیم رضاییان برکنار شد Tue Sep 19 22:44:25 IRDT 2017
یک ورزش دومنیچینی: از هواداران اینتر تشکر می‌کنم Sun Sep 10 23:46:00 IRDT 2017
آریا فرماندار خداآفرین از تاخیر طرح های بنیاد مسکن انتقاد کرد Sat Jul 07 13:15:50 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون رئیس جمهور: باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل چهارم آموخت Thu Jul 06 00:27:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فعال‌سازی ده باب مکتب مسدود شده در ولایت کندهار Sat Sep 16 13:28:21 IRDT 2017
آفتاب توضیح دادستان تهران درباره خودکشی یک زندانی و آزادی 70 متهم Tue Jan 09 15:39:10 IRST 2018
خبرگزاری نسیم صداقت ترامپ پس از دیدار با رهبر کره شمالی Tue Jun 12 20:05:02 IRDT 2018
اعتدال رونالدو بهتر از مسی در گلزنی Mon Dec 11 13:36:50 IRST 2017
شیعه نیوز افزایش چشمگیر شکایت پناهجویان در دادگاه‌های آلمان Mon Sep 18 12:23:59 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ترامپ در هفتمین توئیت حمایتی از اغتشاشات، بار دیگر به ملت ایران توهین کرد Tue Jan 02 16:34:09 IRST 2018
جماران نقد و مطالبه گری رسانه از سر دلسوزی است Thu Aug 09 17:26:12 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاهش چشمگیر قیمت های نفت Sat Mar 11 18:06:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهدکوک ها آغاز شود Thu Nov 23 10:53:00 IRST 2017
میزان نرخ مصرف گل در بین دانشجویان از انتهای سال 1395 تاکنون کاهش یافته است Sat May 26 11:42:53 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بهبود سلامت استخوان ها با مصرف بالا محصولات لبنی Sun Apr 08 07:57:31 IRDT 2018
اعتبار نیوز بازار ارز دلا‌رباران شد Sun Dec 17 00:13:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آتش گرفتن یک خودرو بر اثر تصادف در قائم شهر+فیلم Wed Mar 29 17:48:18 IRDT 2017
افکارخبر این شکارچی ماهر و موفق را بیشتر بشناسید Mon Apr 10 13:26:49 IRDT 2017
روزنامه شرق نظر شخصی من حمایت از روحانی است Sat Feb 18 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح بازآفرینی شهری زواره کلید خورد Sun Aug 19 12:10:00 IRDT 2018
آفتاب ایران گرفتاری انرژی در خط آتش جنگ تجاری ترامپ Wed Sep 19 09:50:18 IRDT 2018
برنا شبکه های راه لرستان در حال ارتقاء است/توزیع 30 میلیارد تومان نقدینگی برای تملک اراضی پروژه های راه در کشور Mon Jul 10 16:41:20 IRDT 2017
ایسکانیوز دیدار روسای جمهور ایران و ارمنستان Sun Aug 06 12:52:39 IRDT 2017
ایران آنلاین پرداخت وام به لنج داران خسارت دیده Sun Jul 09 11:27:10 IRDT 2017
ورزش 3 خلاصه بسکتبال سن آنتونیو 119-98 لیکرز Mon Feb 27 12:00:53 IRST 2017
دنیای معدن جوک های کنایه آمیز به استقلالی ها بعد از صعود شیرین پرسپولیس! Wed May 31 09:17:00 IRDT 2017
افکارخبر پای «سهام عدالت» به مجلس باز شد Tue Mar 14 11:45:12 IRST 2017
آریا نامه 250 فرهیخته به سران سه کشور تامین کننده سلاح عربستان برای پایان دادن جنگ یمن Sun Dec 24 06:24:15 IRST 2017
اقتصاد آنلاین سرطانی که پشت پنجره‌تان است! Tue Jul 25 23:47:20 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا طمع حامیان دولت به ارتباط خوب لاریجانی با مراجع/ وقتی نزدیکان دولت دست به دامان مراجع می‌شوند Mon May 01 08:59:37 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین ترافیک سنگین درجاده کرج- چالوس Wed Sep 06 10:27:21 IRDT 2017
فردا جام جهانی نوجوانان 2017؛ ایران یک - آلمان صفر Tue Oct 10 18:37:24 IRST 2017
خبرگزاری مهر افزایش پوشش وام ازدواج/ دانشجویان همه مقاطع مشمول می‌شوند Mon Aug 15 09:35:48 IRDT 2016
خبرگزاری فارس حضور ناظران ویژه کمیته اخلاق در دیدار دربی 84 Sun Feb 12 11:44:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو انتشار یک انیمیشن پر از ترانه‌های کودکانه Sat Dec 16 11:37:03 IRST 2017
خبرگزاری مهر نشست کتاب‌خوان «سبک زندگی مجازی» برگزار می‌شود Sun Jan 28 14:01:34 IRST 2018
فرارو (تصاویر) واکنش ارتش ونزوئلا به تهدید امریکا Tue Aug 15 10:07:26 IRDT 2017
آنا مراسم معرفی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران Tue Aug 15 19:31:07 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان معلمان عزیزترین قشر جامعه هستند Sat May 05 22:33:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین ارزان‌قیمت‌ترین آپارتمان‌های فروخته شده پایتخت؟ +جدول Mon Jul 30 16:06:43 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین ماجرای محو شدن هواپیمای تهران ـ یاسوج از صفحه رادار Thu Apr 12 00:55:20 IRDT 2018
ورزش 3 گل ایکاردی ؛ اینترمیلان - آاس رم Mon Feb 27 01:02:59 IRST 2017
ایران آنلاین حذف زنان، سیاه پوستان و لاتین تبارها از وزارت خارجه امریکا Sun Nov 26 07:36:49 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مخالفت ربیعی با تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه/نمی توان سیاست‎های اجتماعی را قطعه‎قطعه کرد Wed Jul 26 00:27:00 IRDT 2017
افکارخبر گاف احمقانه ترامپ در توئیتر Wed Nov 15 17:54:40 IRST 2017
جماران فاطمه سعیدی: رییس‌جمهور تاکید کرد که نیمی از کابینه برای دولت دوازدهم تغییر می‌کند Wed Jul 19 22:45:46 IRDT 2017
نامه نیوز فیض‌الله عرب سرخی : در رسیدگی به تخلفات افراد از نظام هزینه نکنیم/سرمایه نظام نامحدود نیست Sat Jan 27 09:16:35 IRST 2018
پول نیوز اعزام نیروی کار به انگلیس Tue Sep 19 09:35:55 IRDT 2017
آنا راهیابی 6 کاراته کا به اردوی تیم ملی بزرگسالان بانوان Tue Apr 10 15:37:04 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران شناسایی و دستگیری اعضای باند وقوع تصادفات صوری و ساختگی Sun Sep 17 11:56:09 IRDT 2017
پارس نیوز وزش بادهای سرعتی و خطرناک در استان قم Fri Sep 29 19:02:19 IRST 2017
انتخاب پیش‌بینی کسرخدمت سربازی و امریه برای خدمت در مراکز کارآفرینی/ جذب 600 هزار «سرباز مهارت» Sat Dec 23 14:47:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مرکز داوری و میانجی‌گری خانه‌های صنعت، معدن و تجارت در خراسان رضوی فعال شد Mon May 15 14:03:29 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران صعود 4.5 درصدی شاخص بهره‌مندی آب شرب روستایی لرستان Sat Apr 22 09:08:12 IRDT 2017
مشرق نیوز فیلم/ نمایش اشرافیگری بچه پولدارهای تهران Sat Jun 16 15:29:23 IRDT 2018
جماران پلیس ایران برای برای تامین امنیت جام‌جهانی روسیه اعلام آمادگی کرد Tue Jul 04 10:23:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دیدار نمایندگان معلمان با ریاست مجلس شورای اسلامی Sun May 07 19:41:18 IRDT 2017
آفتاب نماینده دمکرات مجلس سنای آمریکا: ایران به برجام پایبند بوده/سخنان نتانیاهو غلط است Tue Jan 30 21:47:36 IRST 2018
جماران بناهای تاریخی در گردباد غفلت و فراموشی Mon Oct 02 08:37:05 IRST 2017
ایران آنلاین بنگر: اخلاق قلعه‌نویی 180 درجه تغییر کرد Sat Jul 01 07:58:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تاکید دانفورد بر حمایت آمریکا از ژاپن در مقابل حمله احتمالی کره شمالی Sat Aug 19 11:23:01 IRDT 2017
598 روحانی: مدیران دولتی روزه سکوت گرفته‌اند Sat Apr 21 12:15:47 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ساخت شهر کشاورزی هوشمند از سوی کره‌ای‌ها در مصر Mon Aug 21 11:44:50 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کارون3 فرشته نجات یا کابوس مرگ؟! Thu Jul 13 16:20:30 IRDT 2017
آفتاب اعتماد به تجربه به‌جای دانش، آری یا خیر؟/ راهی که کرباسیان می‌رود Wed Aug 16 14:25:10 IRDT 2017
جماران لابی سنگین جان کری برای حفظ برجام Sat May 05 13:22:30 IRDT 2018
شیعه نیوز 11 هزار زائر مکه استان تهران در ورزشگاه آزادی Sun Jul 09 15:05:30 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بلایی که هوای آلوده بر سر ریه می‌آورد/ افزایش آمار سرطان در شهرهای آلوده Sun Dec 17 08:53:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر آماده‌باش تیم‌های DVI پلیس آگاهی برای شناسایی اجساد مجهول الهویه Mon Nov 13 20:39:57 IRST 2017
جام نیوز رهایی محکوم به قصاص پای چوبه دار در هرمزگان Wed Nov 15 12:30:38 IRST 2017
آریا مهار نرخ ارز همزمان با حذف ارز مسافرتی Tue Sep 12 10:49:52 IRDT 2017
شیعه نیوز عطوان: جنگ سوریه پایانی ندارد Sun Feb 18 13:06:53 IRST 2018
تدبیر پاسخ مسجدجامعی به ادعای خبرگزاری فارس Sun Feb 19 22:37:27 IRST 2017
جام نیوز مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی +تصاویر Sun Aug 27 10:54:05 IRDT 2017
آفتاب "فیسبوک داعش" کابوس جدید اروپا! Thu May 04 13:34:18 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشف محموله کالای قاچاق Sun Aug 26 19:00:56 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف و ضبط یک محموله بزرگ مشروبات الکلی در گمرک شهید رجایی Tue Apr 11 13:15:00 IRDT 2017
بی باک نیوز اعتراض کارمندان دولت علیه سیاست های دولت فرانسه Wed Oct 11 09:43:02 IRST 2017
نامه نیوز گزارش البناء از مهترین موضوع نشست سران روسیه و آمریکا؛ترامپ قصد دارد سوریه را به پوتین واگذار کند اما به یک شرط: «عدم حضور ایران» Sat Jul 14 10:55:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تجلیل از جانبازان ارتش پیش از دیدار پرسپولیس - پدیده Tue Apr 18 18:46:42 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا به ثمر نشسته است Wed Sep 27 15:04:46 IRST 2017
پرشین خودرو کاهش تولید وانت Sat Oct 14 09:21:00 IRST 2017
افکارخبر قلعه‌نویی: قول قهرمانی نمی‌دهم Thu Aug 03 17:49:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در همه استانها Tue Aug 22 17:38:06 IRDT 2017
تدبیر و امید افزایش حملات آسم با رعد و برق Sun May 14 05:40:02 IRDT 2017