بولتن نیوز - Mon Feb 20 13:25:03 IRST 2017 نمایش خبر

آنجلینا جولی: دوران سختی بود اما قدرتمند می شوم!

در حالی که حدود سه ماه از تصمیم جنجالی و پر سر و صدای آنجلینا جولی برای جدایی از براد پیت دیگر هنرپیشه سرشناس هالیوود می گذرد او در گفت و گویی اینبار با صراحت بیشتری درباره طلاق خود صحبت می کند.

به گزارش
  بولتن نیوز و به نقل از دیلی تلگراف ، آنجلینا جولی بالاخره برای نخستین بار درباره طلاقش از براد پیت صریحا صحبت کرد. او می گوید: «ما برای همیشه یک خانواده باقی می مانیم.»


 



 


 



 جولی تاکید می کند که دوران جدایی از براد پیت آن هم دو سال پس از ازدواج برای او دوران بسیار سختی بوده است.


 این هنرپیشه و کارگردان 41 ساله که با BBC گفت و گو می کرد اظهار داشت: خیلی دوران سختی بود. اما ما یک خانواده ایم و خانواده باقی می مانیم. ما این زمان را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم در برابر این اتفاق خانواده ای قدرتمند باشیم.»


 پس از اینکه این زوج مشهور اواخر سال گذشته میلادی از یکدیگر جدا شدند حضانت هر شش فرزند مشترک به جولی رسید.


 جولی در پاسخ به این پرسش که چگونه با طلاق خود کنار آمد گفت: «بسیاری از مردم در چنین موقعیتی قرار گرفته اند. نه فقط من که کل خانواده دوران بسیار دشواری را گذراند. اکنون تمرکز من برای فرزندانم است و اینکه چگونه آنها این مرحله را به خوبی پشت سر بگذارند. همان طور که گفتم ما برای همیشه یک خانواده باقی می مانیم و همین اعتقاد باعث شد تا من با این اتفاق تلخ کنار بیایم. من در حال مواجهه با این موضوع هستم که جدایی من از براد باعث قوی تر شدن خانواده شود !»


 آنجلینا جولی در حالی این حرف ها را به زبان آورد که به همراه شش فرزندش در کامبوج به سر می برد تا در مراسم افتتاحیه اکران فیلم جدیدش یعنی "آنها اول پدرم را کشتند" شرکت کند، فیلمی که خود او کارگردانی کرده و درباره نسل کشی در کشور کامبوج است و در واقع در راستای حقوق بشر ساخته شده است
بولتن نیوز استمرار هوای سالم در تهران Sat Jul 01 10:10:02 IRDT 2017
بولتن نیوز پاکستان بیانیه گروه بریکس را رد کرد Tue Sep 05 14:41:36 IRDT 2017
بولتن نیوز رزمایش «شیر آماده» در اردن آغاز شد Mon May 08 11:03:28 IRDT 2017
بولتن نیوز بولتن موسیقی و تئاتر: وصیت‌نامه خانم سارا / فروغ را قانونی دانلود کنید Sun May 28 19:37:42 IRDT 2017
بولتن نیوز معاون رئیس جمهور آمریکا وارد «استونی» شد Sun Jul 30 23:42:50 IRDT 2017
بولتن نیوز 24 میخک روی چمن کالدرون Tue May 09 15:25:17 IRDT 2017
بولتن نیوز تبریک سران 10 کشور به بشار اسد Wed Apr 19 12:05:00 IRDT 2017
بولتن نیوز رئیس‌جمهور قهرمانی تیم ملی کشتی ایران را تبریک گفت Fri Feb 17 18:48:37 IRST 2017
بولتن نیوز مذاکرات هسته‌ای دوباره از سر گرفته نمی‌شود Wed Sep 20 19:13:09 IRDT 2017
بولتن نیوز برگزاری جشنواره فیلم پروین اعتصامی اردیبهشت96 Sat Mar 11 10:11:24 IRST 2017
بولتن نیوز وزیر دفاع آمریکا راهی هندوستان شد Mon Sep 25 12:29:57 IRST 2017
بولتن نیوز کریمی: با یکی دو نفر برخورد شود بقیه سمت این مسائل نمی‌روند Fri Nov 03 21:17:46 IRST 2017
بولتن نیوز آلمان: ترکیه بابت اینجرلیک باج نگیرد Wed May 17 14:47:12 IRDT 2017
بولتن نیوز «هملت؛ تهران 2017» آماده اجرا شد Mon May 15 13:48:07 IRDT 2017
بولتن نیوز آبرسانی 95 درصد روستاها در دولت دوازدهم Wed May 31 16:47:48 IRDT 2017
بولتن نیوز تصویر روز نشنال جئو گرافیک Mon Aug 28 09:25:30 IRDT 2017
بولتن نیوز خوراکی‌هایی که در فصل بهار، «بدن و کبد» را پاکسازی می‌کنند Sun Apr 09 09:04:15 IRDT 2017
بولتن نیوز عصبانیت ترامپ از قانونی که امضاء کرد Thu Aug 03 10:47:33 IRDT 2017
بولتن نیوز سرگردانی دهها هزار مسافر در انگلیس Wed Oct 04 10:51:49 IRST 2017
بولتن نیوز دو بازیکن پدیده در اختیار باشگاه قرار گرفتند Wed Mar 01 13:41:25 IRST 2017
بولتن نیوز تبریک وزیر خارجه انگلیس به روحانی Sat May 20 18:33:18 IRDT 2017
بولتن نیوز تغییرات قیمت 8 گروه شاخص بهای تولیدکننده در ایران Fri Sep 15 22:32:02 IRDT 2017
بولتن نیوز توسل زور علیه کره شمالی فاجعه بار خواهد بود Fri May 26 22:00:01 IRDT 2017
بولتن نیوز بایرن مونیخ قیمت داگلاس کاستا را اعلام کرد Tue Jul 04 10:21:16 IRDT 2017
بولتن نیوز عباسی: صبایی‌ها دنبال تحت‌تأثیر قراردادن فدراسیون هستند تا استفاده دیگری ببرند/ بازیکنان آنها از جای مشترکی خط می‌گیرند! Wed Apr 12 11:16:17 IRDT 2017
بولتن نیوز مرکل وزیر اقتصاد آلمان را برکنار کرد Tue Jan 24 21:54:15 IRST 2017
بولتن نیوز آتش سوزی در یک برج مسکونی در هاوایی Sat Jul 15 09:49:59 IRDT 2017
بولتن نیوز حمله جبهه النصره در شمال حلب شکست خورد Tue Sep 26 16:57:59 IRST 2017
بولتن نیوز ترافیک نیمه سنگین در محورهای کرج ـ چالوس و فیروزکوه Sun Oct 01 16:08:05 IRST 2017
بولتن نیوز منچستریونایتد به روند پیروزی‌هایش ادامه داد Sat Aug 26 23:30:42 IRDT 2017
بولتن نیوز ویسی در بیمارستان بستری شد + عکس Wed Mar 08 13:45:11 IRST 2017
بولتن نیوز اهدای جهیزیه به زوج های شیعه و سنی بلوچستان Sun Jul 09 16:24:16 IRDT 2017
بولتن نیوز تداوم کاهش قیمت نفت در بازار جهانی Wed Aug 30 12:06:03 IRDT 2017
بولتن نیوز اردوی تیم ملی در ورزشگاه آزادی آغاز شد Fri Mar 17 11:23:43 IRST 2017
بولتن نیوز اعلام آمادگی روسیه برای گفت‌وگو با بریتانیا Thu Jan 26 15:34:38 IRST 2017
بولتن نیوز انفجار خودرو در استانبول Wed Apr 26 21:48:12 IRDT 2017
بولتن نیوز آمد شدن تو اندرین عالم چیست آمد مگسی پدید و ناپیدا شد Sat Aug 19 15:22:59 IRDT 2017
بولتن نیوز ترامپ - نتانیاهو یک بار دیگر علیه ایران Tue Sep 19 09:52:22 IRDT 2017
بولتن نیوز آغاز مرحله اول پرداخت سود سهام عدالت از شهریورماه Wed Jul 05 10:20:27 IRDT 2017
بولتن نیوز سپر فرات با تسلط بر الباب پایان نمی‌یابد Tue Feb 28 14:36:30 IRST 2017
بولتن نیوز ایران در آستانه آزمایش موشک جدیدی است! Mon May 15 04:10:01 IRDT 2017
بولتن نیوز سخنرانان جشنواره تورتنو معرفی شدند/از آنجلینا جولی تا خاویر باردم Mon Aug 28 11:34:13 IRDT 2017
بولتن نیوز وعده فراموش شده میان کی روش و برانکو/آندو غمگین ترین استقلالی/سرخپوشان 100 میلیون ریال جریمه شدند Thu Jan 26 09:08:38 IRST 2017
بولتن نیوز یک تروریست داعشی را در ریاض کشتیم Wed Mar 08 14:14:00 IRST 2017
بولتن نیوز رشد 40درصدی واردات خودرو و کاهش 5 درصدی صادرات داشته‌ایم! Mon Sep 25 15:27:19 IRST 2017
بولتن نیوز وضعیت مالیات بر درآمد رانندگان اسنپ و تپ‎سی Sun Aug 20 16:55:05 IRDT 2017
بولتن نیوز رئیس‌جمهور فرانسه ترامپ را تحسین کرد Sun May 28 09:46:26 IRDT 2017
بولتن نیوز انگلیس: از ترامپ می‌خواهیم برجام را تأیید کنند Tue Oct 03 22:17:32 IRST 2017
بولتن نیوز تصاویر کمتر دیده شده از نبرد با داعش در موصل Thu Mar 09 10:49:26 IRST 2017
بولتن نیوز ادعای یک فرمانده نیروی هوایی آمریکا علیه ایران Fri Nov 10 23:36:10 IRST 2017
بولتن نیوز نخستین سفر امپراتور ژاپن به ویتنام Tue Feb 28 22:40:08 IRST 2017
بولتن نیوز والورده: بتیس ما را تحت فشار قرار خواهد داد/ هنوز برای بازی کردن پائولینیو زود است Sun Aug 20 11:53:54 IRDT 2017
بولتن نیوز خرده‌روایت‌های خشن خانوادگی Mon Sep 04 13:40:11 IRDT 2017
بولتن نیوز آغاز عملیاتی گسترده در صحرای غربی الانبار Tue Aug 29 12:32:38 IRDT 2017
بولتن نیوز 13موافقت با عرضه یک فیلم برای نمایش خانگی Tue Apr 18 12:53:33 IRDT 2017
بولتن نیوز همراه اول میزبان سرخابی‌ها Thu Feb 09 12:35:32 IRST 2017
بولتن نیوز مدافع لالیگایی پیشنهاد الاهلی عربستان را رد کرد Thu Jul 20 12:59:19 IRDT 2017
بولتن نیوز آمریکا: شلیک موشک‌های کره شمالی ناموفق بود Sat Aug 26 11:53:35 IRDT 2017
بولتن نیوز امکان ایجاد 1 میلیون شغل تنها با اصلاح یک قانون Tue Apr 25 20:59:33 IRDT 2017
بولتن نیوز صبحت بخیر و رنگی/ هر روز یه فرصت تازه است پس از این فرصتت خوشحال باش Thu Feb 02 09:46:00 IRST 2017
بولتن نیوز منصوریان: استقلال خانه نوروزی است Tue Jul 18 21:29:27 IRDT 2017
بولتن نیوز معجزاتی که باید درباره شیر مادر بدانید Tue Aug 01 14:46:34 IRDT 2017
بولتن نیوز پیش‌بینی باران در تهران Sun Mar 12 15:10:12 IRST 2017
بولتن نیوز زیدان: موافق این نیستم که مقابل خیرونا بد بازی کردیم Mon Oct 30 09:45:24 IRST 2017
بولتن نیوز فغانی: با بی‌ تدبیری با آینده داوری برادرم بازی کردند/ برای شخصیت کامرانی‌ فر خوب نیست که دیگر بماند Sat Aug 05 15:49:48 IRDT 2017
بولتن نیوز انریکه: پیروزی‌‌مان مقابل گرانادا عادلانه بود Mon Apr 03 09:31:48 IRDT 2017
بولتن نیوز مجموعه شعر «خیال کال» نقد می‌شود Wed Jan 25 16:53:43 IRST 2017
بولتن نیوز کشف 50 گونه ناشناخته از عنکبوتها در استرالیا Sun Apr 16 11:20:52 IRDT 2017
بولتن نیوز فیلم/ گل‌های زیبای کریستین اریکسن برای تاتنهام Wed Nov 15 23:15:04 IRST 2017
بولتن نیوز صعود تاریخی سابر ایران در رنکینگ جهانی Sun Feb 26 21:04:09 IRST 2017
بولتن نیوز قانون اساسی کنونی ترکیه، نامشروع است Wed May 31 08:10:01 IRDT 2017
بولتن نیوز تخریب منزل عامل عملیات «حلمیش» Wed Aug 16 13:28:46 IRDT 2017
بولتن نیوز فروپاشی یک گروهک تروریستی در شمال تونس Mon Oct 30 11:05:13 IRST 2017
بولتن نیوز پیروزی پرگل العین برابر بنیادکار Mon May 08 22:17:24 IRDT 2017
بولتن نیوز هیچ کشوری در جهان از آفت تروریسم در امان نیست Tue Jul 04 23:03:36 IRDT 2017
بولتن نیوز معارضان سوریه بپذیرند که در جنگ پیروز نشده‌اند Thu Sep 07 11:01:17 IRDT 2017
بولتن نیوز تهدیدهای ترامپ و بی‌اعتمادی بر نشست تجاری ایران-اروپا Wed Oct 04 09:34:56 IRST 2017
بولتن نیوز دوربین 3 بعدی اینتل به کمک والدین می‌آید Sun Mar 05 15:16:58 IRST 2017
بولتن نیوز صفحه نخست روزنامه‌های 13 دی 95 Mon Jan 02 09:32:05 IRST 2017
بولتن نیوز شرط آرسنال برای جدایی سانچس Thu Aug 31 14:43:19 IRDT 2017
بولتن نیوز افتتاح چندین طرح در دهه فجر/28 هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری می رسد Wed Feb 01 14:17:37 IRST 2017
بولتن نیوز 70 درصد تروریست‌های داعش عراقی هستند Tue Apr 04 21:25:25 IRDT 2017
بولتن نیوز افتخاری: نتیجه خوبی برابر التعاون می‌گیریم Tue May 09 12:35:36 IRDT 2017
بولتن نیوز اکران مردمی سه‌بیگانه در پردیس کوروش Tue Mar 14 12:20:32 IRST 2017
بولتن نیوز مطالبات ایران به عربستان فرستاده شد/ حکم دادگاه سعودی به غرامت‌ها ربطی ندارد Mon Jan 30 15:56:10 IRST 2017
بولتن نیوز اسراییل از برنامه کاهش‌ بودجه آمریکا معاف شد Fri Mar 17 11:22:44 IRST 2017
بولتن نیوز استقلال خوزستان بازی برده را به الهلال باخت Tue May 23 22:31:13 IRDT 2017
بولتن نیوز سوگند به قلم و آنچه ‌نویسند Thu Jul 06 23:00:02 IRDT 2017
بولتن نیوز بهترین خودروی لوکس سال را بشناسید Tue Apr 11 23:21:05 IRDT 2017
بولتن نیوز سه‌گانه‌ام درباره زنان کامل می‌شود Tue May 30 12:34:38 IRDT 2017
بولتن نیوز اجرای طرح موزاییکی قهرمانی پرسپولیس به تعویق افتاد Sat Apr 15 16:19:50 IRDT 2017
بولتن نیوز قیمت انواع آئودی دست دوم در بازار+ جدول Wed Jul 05 13:19:37 IRDT 2017
بولتن نیوز اطاعات از خامنه ای، اطاعت از امام است/ ولایت امروز درست مثل زمان امام است Sun Jun 04 13:58:32 IRDT 2017
بولتن نیوز حکم قاتلان بنیتا هفته آینده اعلام می‌شود Wed Sep 13 15:47:37 IRDT 2017
بولتن نیوز یک کشته و پنج زخمی در انفجار شرق بغداد Mon Feb 06 23:35:09 IRST 2017
بولتن نیوز ساری: شجاعانه به مصاف رئال مادرید می‌رویم Sat Feb 11 09:55:15 IRST 2017
بولتن نیوز اعلام ترکیب استقلال مقابل العین/ جانشین ابراهیمی مشخص شد Mon May 22 15:59:51 IRDT 2017
بولتن نیوز رفتار قورباغه‌ای Sun Apr 09 16:15:17 IRDT 2017
بولتن نیوز یک ترکیب گیاهی برای مقابله با چاقی Thu Apr 13 09:40:31 IRDT 2017
بولتن نیوز توصیه‌های‌هواشناسی کشاورزی Mon Aug 28 12:03:15 IRDT 2017
تی نیوز فراهانی: صورت جلسه بازی تیم های "مقاوم فجر" و "چوکا" به کمیته انضباطی ارسال شد Wed Apr 11 14:37:10 IRDT 2018
خبرگزاری فارس اهداف آمریکا در انتشار جهت دار اسناد کودتای 28 مرداد 1332 Sun Aug 20 03:15:00 IRDT 2017
بنکر افزایش 83 درصدی قیمت مسکن در تهران Tue Nov 13 15:57:29 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تئاتر اشرافی مصرف‌گرایی را به جامعه تحمیل می‌کند Wed Oct 31 09:15:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران لیگ انگلیس با گزارش عادل فردوسی‌پور Wed Apr 18 10:36:25 IRDT 2018
خبرگزاری فارس در ورزشگاه بابل با میلگرد به جان بچه‌ها و هواداران ما افتادند/فوتبال به چه قیمتی، ما این فوتبال را نمی‌خواهیم Mon Mar 13 20:14:00 IRST 2017
روزنامه شرق آغاز به کار نمایشگاه آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته Tue Jul 11 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد ایران انفجارهای انتحاری کابل را محکوم کرد Thu Sep 06 12:18:51 IRDT 2018
پارس نیوز آیت الله شبستری:نمی‌توانیم پاسخ مثبتی به تقاضاهای درخواست شغل بیکاران بدهیم Tue Apr 18 16:12:42 IRDT 2017
افکارخبر رؤیت شیء نورانی در آسمان پارس‌آباد مغان / فیلم Tue Dec 26 14:35:35 IRST 2017
خبرگزاری فارس اعزام کوهنورد و یخ‌نورد بنابی به اردوی تیم ملی امید در فرانسه Sat Feb 24 19:10:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران افزایش 2.5 درصدی مصرف گاز در استان اردبیل Mon Dec 18 10:54:16 IRST 2017
صبا ایران سلبریتی‌ها دخالت‌ و اظهارنظرهای بی‌جا می‌کنند Mon Jun 25 15:29:51 IRDT 2018
همشهری آنلاین وابستگان نظامی 27 کشور از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند Thu Mar 16 16:23:15 IRST 2017
خبرگزاری نسیم خلاصه بازی یوونتوس و اینتر میلان در 8 اردیبهشت 97 +فیلم Sun Apr 29 17:34:02 IRDT 2018
برنا دومین نشست هماهنگی کادر سرپرستی کاروان اعزامی به باکو برگزار شد Thu May 11 11:32:23 IRDT 2017
سیتنا بازیگر پرحاشیه فضای مجازی دقیقاً به دنبال چیست؟ (+ویدیو) Tue Feb 27 01:11:48 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن استخدام استاد فرهنگ اسلامی در دانشگاه توبینگن Mon Aug 06 16:33:02 IRDT 2018
پارس فوتبال تعریف و تمجید کاپیتان سابق بایرن مونیخ از “گورادیولا” Fri Sep 07 06:19:25 IRDT 2018
اخبار بانک افت 76 درصدی پیش بینی سود بانک کارآفرین Sun Oct 29 16:40:57 IRST 2017
خبرگزاری مهر تجلیل مقام معظم رهبری از رشادت و ایثارگری جانبازان سرافراز Sat Apr 21 19:55:51 IRDT 2018
اتاق خبر24 سفر مقام آمریکایی به منطقه برای مقابله با فعالیت‌های ایران Sun Sep 02 12:03:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خانم بازیگر معروف در انتظار تولد فرزندش Tue Jan 02 01:45:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دومین بخش از لحظات جالب فوتبالی هفته در فوتبال 120 +فیلم Fri Feb 09 02:45:02 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد بیماری برقی در اقتصاد ایران Sun Jul 30 12:47:34 IRDT 2017
عصر خبر سیاست اصولی ایران توسعه و ارتقای روابط استراتژیک با همسایگان به ویژه روسیه است Mon Aug 14 19:53:43 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم ورود امن به ویندوز 10 بدون نیاز به کلمه عبور Wed Apr 18 15:05:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دومین نشست خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم Mon May 14 13:09:10 IRDT 2018
خبر خودرو ازدواج دختران 13 تا 16 سال فقط با اذن دادگاه Sat Aug 25 09:25:48 IRDT 2018
ایسکانیوز کشف 5 میلیارد ریال کالای قاچاق در ماکو Tue Sep 19 11:17:02 IRDT 2017
ایلنا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجلس کارت زرد گرفت Tue Jan 08 12:11:28 IRST 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن استکبار جهانی از بکار بردن نام امام و امت در هراس است Thu Aug 10 11:44:44 IRDT 2017
رجا نیوز رئیس دفتر رئیس جمهور: جمعیت بیکاران بیش از 3 میلیون نفر است Tue Apr 03 10:44:04 IRDT 2018
صبح تهران پُست عجیب شوهر کیم کارداشیان به زبان فارسی Wed Sep 19 19:49:34 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نیروهای جدید در بخشداری ها و فرمانداری ها استخدام می شوند/مدیران جوان را جایگزین مدیران بازنشسته کنیم Tue Oct 02 22:27:07 IRST 2018
نامه نیوز ورود تفنگداران دریایی آمریکا به شمال سوریه Thu Mar 09 09:37:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ذره بین بازرسان بهداشت محیط روی مرز چذابه Wed Oct 31 12:50:11 IRST 2018
جهان نیوز جای قانون بازنشستگان خالی بود/ این قانون حلقه بسته مدیریتی را برای جوانها میگشاید/ نمایندگان قانون را طوری اصلاح کنند که به اجازه‌ رهبری متوسل نشوند/ عذرخواهی از یک طلبه Tue Dec 04 09:59:52 IRST 2018
پارسینه آلمان هم خواستار محدودیت برنامه موشکی ایران شد! Tue Dec 05 00:02:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کاهش 30 درصدی تولید آیفون ارزان قیمت Fri Nov 16 10:09:00 IRST 2018
تدبیر دفاع 'ترزا می' از یکپارچگی بریتانیا همزمان با حمله به ملی‌گراهای اسکاتلندی Fri Mar 03 23:50:00 IRST 2017
جماران سه میلیارد ریال کالای قاچاق درالبرز کشف شد Mon Nov 12 14:19:11 IRST 2018
تی نیوز مسکو: اولویت اول، ممانعت از جنگ است/احتمال درگیری آمریکا و روسیه وجود دارد Fri Apr 13 04:21:10 IRDT 2018
ورزش 3 با درخشش تازه واردهای ذوب آهن؛/ ذوب‌آهن 2 - ماشین‌سازی 1؛ حکم سقوط ماشین امضا شد Thu Apr 20 15:05:00 IRDT 2017
خبرگزاری قدس کدام روزنامه ها امروز درباره فلسطین نوشتند Sat Feb 18 12:46:27 IRST 2017
آنا نعمت زاده: نظام بانکی نیازمند جراحی است Tue Aug 29 11:44:58 IRDT 2017
جماران شناسایی بازارهای هدف ضامن اقتصادی کردن صنایع دستی Sat Dec 15 07:57:31 IRST 2018
خبر گزاری دانا سایه شیل اویل بر سر توافق نفتی/طلای سیاه در دوراهی Mon May 22 09:49:39 IRDT 2017
صراط تصاویر/ صفحه‌اول روزنامه‌های 26بهمن Tue Feb 14 07:38:15 IRST 2017
جام نیوز مرگ خونین مسافران قاچاقی Tue Aug 15 09:40:00 IRDT 2017
تابناک مک کین: تحریم بیشتر روسیه را پیگیری می کنیم Mon Jan 02 00:44:30 IRST 2017
ساعت24 ببینیم اردوغان برای نجات لیر چه می کند Sat Aug 11 10:29:00 IRDT 2018
خبر خودرو خروج ترامپ از برجام حرکت احمقانه‌ای بود Sun Feb 17 14:38:02 IRST 2019
آفتاب دروازه‌بان سیاه‌جامگان اخراج شد Tue Nov 21 11:00:28 IRST 2017
جماران جستجو و برای پیدا کردن گمشده آبدانانی وارد روز پنجم شد Fri Sep 07 12:06:36 IRDT 2018
فردا آزمون در ترکیب روستوف برابر زسکا Sat Apr 15 15:15:22 IRDT 2017
جوان آنلاین جشنواره جهانی فیلم فجر Fri Apr 20 21:26:21 IRDT 2018
بهار نیوز نظر دوگانه علی مطهری درباره فروشنده Tue Feb 28 09:42:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خرید و فروش افزون بر 95 میلیون سهام در بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی/افزایش شاخص بازار بورس Sun Jan 21 15:34:34 IRST 2018
ایلنا ورود هندی‌ها به تولید ریل ملی/ ایجاد 3 ایستگاه تبادلی راه‌آهن و مترو Tue Jan 09 11:19:15 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دشمن به دنبال نابودی تفکر اسلام است Wed Aug 22 09:42:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نگاهی به عیدی کارگران در 10 سال اخیر Wed Feb 13 01:35:00 IRST 2019
تی نیوز آشنایی با فواید چربی های تک غیر اشباع Sat Apr 14 20:57:22 IRDT 2018
آفتاب تخلیه 5 میلیون نفری ساکنان فلوریدا+تصاویر Sat Sep 09 16:46:28 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 714 تشکل مردمی سرمایه کشور در حوزه سلامت است Tue Aug 14 17:08:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین کره‌شمالی سایت آزمایش موشک دوربُرد را تخریب می‌کند Thu Jun 21 10:35:12 IRDT 2018
تهران پرس جلسه هیات دولت به ریاست جهانگیری برگزار شد Wed Apr 04 15:03:00 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد تذکرات جدی نمایندگان به دولت Sun Jan 07 13:00:47 IRST 2018
تی نیوز خدیرا و رد شایعه انتقال امره جان به یووه Fri Apr 06 20:34:54 IRDT 2018
وطن امروز حداقل دستمزد 96 کارگران؛ 2446000تومان Thu Feb 09 00:00:00 IRST 2017
جماران تمامی اعتبارات شش ماه نخست آموزش و پرورش پرداخت شد Sun Sep 23 13:51:27 IRST 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی ورود 13 هواپیمای ای.تی.آر قطعی شد Thu Apr 13 04:30:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز سفر معنوی چهار هزار کیلومتری هوم تاهامون +فیلم Fri Oct 27 18:36:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آمریکا امیدوار است گفتگو‌ها با کشور‌های اروپایی درباره برجام موفقیت‌آمیز باشد Thu Apr 19 19:05:45 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران یک فرمول طلایی برای جلوگیری از فاجعه در زندگی زناشویی Sat Feb 18 13:56:56 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کاهش 14 درصدی میزان ذخایر سدهای ایران/69 درصد مخزن سدهای تهران خالی است Tue Oct 16 14:53:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران قیمت گوشت در قصابی‌ها همچنان بالاست/نرخ هر کیلو دام زنده 14 هزار و 500 تومان Thu Jul 27 15:50:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر افراد مشمول برای معافیت بخشودگی سنی سربازی سریعتر اقدام کنند Tue Aug 01 12:39:00 IRDT 2017
آریا یک وجب زمین، چند متر سقف Thu Jan 25 07:03:36 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن برپایی دوره بصیرت در تیپ 37 زرهی/ حضور مؤثری در جنگ نرم داشته باشیم Sat Jan 19 13:04:22 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم فرآیند تحویل قراردادهای آتی سکه طلا تحویل آبان اعلام شد Fri Nov 10 13:37:46 IRST 2017
ایلنا بن بست استقلال و مهاجم جامائیکایی/ مشکل خانوادگی یا عدم تایید کمیته فنی؟! Sat Jan 06 15:27:44 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بهره‌برداری از اولین طرح مشارکتی اشتغال‌زایی در حوزه تایباد و باخرز Thu Feb 09 14:20:45 IRST 2017
آریا روزهای گرم پیش روی البرز است Thu Jun 21 19:46:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کارگاه آموزشی سم پاشی در فسا Sat Feb 11 17:44:05 IRST 2017
آنا راه‌اندازی اولین قطار گردشگری ادبی در اردیبشهت ماه Wed Apr 25 10:13:55 IRDT 2018
تدبیر صحت انتخابات شوراها در استان تهران تایید شد Sat Jun 24 14:43:25 IRDT 2017
ورزش 3 احتمال لغو دیدار در غدیر؛ / اهواز باز هم تنگی نفس گرفت (عکس) Wed Feb 01 14:29:00 IRST 2017
پولی مالی تمرکز بیمه های عمر بیمه ایران در یک شرکت Sun Nov 05 16:48:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین گرد و خاک عراقی خوزستان را فرا می‌گیرد Wed Oct 03 12:13:47 IRST 2018
اطلاعات نبرد فوتبالی تهران – اصفهان و شهرآورد خوزستانی Wed Jan 31 18:57:35 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا آموزش وپروش:4 میلیون تومان پرداخت می کنیم! +تصویر Thu Jan 18 12:53:10 IRST 2018
آنا احمد عزیزی در آرامگاه ابدی آرام گرفت Thu Mar 09 13:48:00 IRST 2017
آنا ساخت پیل‌های سوختی میکروبی برای تولید انرژی پاک Sun Jul 23 11:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ویدئو / موسیقی فیلم؛ روزی روزگاری در آمریکا Fri Jan 05 12:50:44 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم درخواست نمایندگان پارلمان انگلیس برای ملاقات با زنان زندانی در عربستان Wed Jan 02 20:28:00 IRST 2019
اقتصاد آنلاین قیمت ارز صادراتی نباید محدود و سرکوب شود/ موضوع ارز به یک موضوع اقتصادی-امنیتی تبدیل شد Sun Apr 15 13:47:28 IRDT 2018
انتخاب مربی مد نظر استقلال به تهران رسید + عکس Thu Jan 11 08:29:25 IRST 2018
خبرگزاری مهر اجرای پروژه گازرسانی به 179 روستای خراسان جنوبی Sun Oct 29 13:56:59 IRST 2017
خبرگزاری نسیم آمریکا بر رینگ‌های وارداتی از چین هم تعرفه وضع کرد! Tue Aug 28 09:23:02 IRDT 2018