اتاق خبر - Sun Feb 19 19:39:03 IRST 2017 نمایش خبر

اقبال 69 درصدی نمایندگان به عباس آخوندی

آمار مخالفان دومین جلسه استیضاح عباس آخوندی نشان می‌دهد جایگاه او در مجلس نسبت به جلسه قبلی استیضاح دارای ثبات است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رای منفی 176 نفر از مجموع 254 نفر از نمایندگان مجلس به استیضاح وزیر راه و شهرسازی نشان می‌دهد بدون احتساب آرای ممتنع 69.3 درصد از نمایندگان موافق مدیریت عباس آخوندی هستند که جایگاه او نسبت به استیضاح قبلی تغییری نکرده و دارای ثبات است. 
  

روزی که عباس آخوندی توسط حسن روحانی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی به مجلس معرفی شد توانست 159 رای موافق، 107 رای مخالف و 18 رای ممتنع از 284 رای ماخوذه را بدست آورد که در مجموع 56 درصد آرا را به خود اختصاص داد. 
  

بعد از آن در جریان استیضاح روز سه‌شنبه 14 مهرماه 1394 نمایندگان با 72 رای موافق، 175 رای مخالف و 5 رای ممتنع از مجموع 252  رای اخذ شده با برکناری وزیر راه و شهرسازی مخالفت کردند که آخوندی توانست 69.4 درصد آرا را بدون احتساب آرای ممتنع به دست آورد. 
  

در جلسه امروز یکشنبه اول اسفندماه نیز در نهایت نمایندگان با 74  رأی موافق، 176 رأی مخالف و 5 ممتنع استیضاح از مجموع 254 نماینده حاضر در مجلس آخوندی را ابقاء‌ کردند. این آمار نیز نشان از اقبال 69.3 درصدی نمایندگان به وزیر ساختمان دادمان است. 
  

بنابراین گزارش، وزیر راه و شهرسازی با وجودی که بسیاری از فعالان صنفی، کارشناسان و مسوولان بر ادامه فعالیت وی اتفاق نظر داشتند، صبح امروز برای دومین بار از زمان تصدی پست وزارت راه و شهرسازی در سال 1392 توسط نمایندگان مجلس استیضاح شد که در نهایت با رای منفی نمایندگان به استیضاح، عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی ماندگار شد. 
  

انتهای پیام/
اتاق خبر آغاز طرح رجیستری موبایل تا جهش قریب‌الوقوع در حوزه ارتباطات Thu Oct 26 09:48:02 IRST 2017
اتاق خبر چین و فرانسه نشان دادند تعامل بهترین رویکرد در قبال ایران است Fri Jul 07 20:10:03 IRDT 2017
اتاق خبر نمره 12 رفیق روحانی به او/ دولت تنها مقداری از وقتش را به برجام اختصاص داد/ بخش خصوصی تن به کار نمی دهد/تحریم ها روی کاغذ برداشته شده است Fri Mar 24 16:41:41 IRDT 2017
اتاق خبر روایت بانک مرکزی از گرانی و ارزانی کالاها Sun Nov 26 12:54:59 IRST 2017
اتاق خبر واکاوی پرونده‌های خاک‌خورده صادرات گاز Wed Apr 11 11:02:03 IRDT 2018
اتاق خبر الگوی مصرف آپارتمان‌های 75 متر اصلاح شود Wed Jun 20 10:49:05 IRDT 2018
اتاق خبر گسترش روابط اقتصادی محور گفت وگوی سفیر ایران با وزیر اقتصاد و دارایی بولیوی Thu Mar 30 21:55:04 IRDT 2017
اتاق خبر دولت به وعده بازگرداندن اصلاحیه قانون کار عمل کند Wed May 03 09:44:03 IRDT 2017
اتاق خبر سنگ بزرگ پیش پای تولیدکنندگان Sun Oct 14 09:21:06 IRST 2018
اتاق خبر یک سوم شرکت‌های ژاپنی از جنگ تجاری آسیب دیده‌اند Wed Oct 17 19:23:04 IRST 2018
اتاق خبر لزوم تشکیل کارگروه مشترک بین شهرداری تهران و اتاق اصناف Sat Jan 20 15:24:04 IRST 2018
اتاق خبر آنچه ازدستمزد96باید بدانید Fri Mar 17 15:30:02 IRST 2017
اتاق خبر هشدار احتمال وقوع سیلاب در تهران Tue Feb 13 17:49:03 IRST 2018
اتاق خبر چرا سیم‌کارت غیرقابل استفاده می‌شود؟ Sat Oct 21 09:56:02 IRST 2017
اتاق خبر پیش‌شرط‌های استقلال بانک‌مرکزی Sun Feb 19 09:01:02 IRST 2017
اتاق خبر سال پررونق کشاورزی ایران Tue Mar 21 09:35:02 IRST 2017
اتاق خبر چرا پتروشیمی‌ها ارز خود را به بازار عرضه نمی‌کنند؟ Sat Sep 22 09:42:42 IRST 2018
اتاق خبر واردکنندگان خودرو وزارت صنعت را تهدید کردند Wed Aug 16 12:56:04 IRDT 2017
اتاق خبر سکه طرح جدید121هزارتومان گران شد Mon Jul 23 16:08:09 IRDT 2018
اتاق خبر واردات 6 خوراکی معروف خارجی ممنوع شد Wed Jul 04 16:13:04 IRDT 2018
اتاق خبر آیین‌نامه اجرایی جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌­های کشور ابلاغ شد Sat Jan 20 19:36:03 IRST 2018
اتاق خبر عده‌ای در برابر رأی قطعی دادگاه و روند خصوصی‌سازی‌ مقاومت می‌کنند Mon Jul 10 11:32:30 IRDT 2017
اتاق خبر بورس‌های آسیایی و یورو ملتهب ماندند Wed Feb 08 16:02:01 IRST 2017
اتاق خبر سهام آسیایی افت کرد Wed Mar 28 18:31:06 IRDT 2018
اتاق خبر اولتیماتوم به تولیدکنندگان محصولات دخانی+ ابلاغیه Mon Apr 23 19:26:05 IRDT 2018
اتاق خبر دلیل گرانی‌های اخیر در بازار گوشی موبایل Tue Feb 20 08:51:41 IRST 2018
اتاق خبر پشت پرده مخالفت با محصولات تراریخته Fri Jan 27 08:48:02 IRST 2017
اتاق خبر عراق و امارت به توافق کاهش تولید کمتر پایبند هستند Sat Aug 05 18:17:02 IRDT 2017
اتاق خبر پیام وزیر اقتصاد درباره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری Sat May 20 21:41:01 IRDT 2017
اتاق خبر خرید تضمینی سیب زمینی بهاره آغاز شد Mon May 28 20:37:06 IRDT 2018
اتاق خبر مصوبه رگولاتوری، تعرفه بسته‌های تشویقی را تغییر داد Wed Jun 21 17:45:02 IRDT 2017
اتاق خبر رشد صعودی شاخص کل بورس Mon Aug 27 15:21:05 IRDT 2018
اتاق خبر انفجار بزرگ در مقر تروریست‌های احرارالشام Sat Jul 08 22:47:00 IRDT 2017
اتاق خبر تکرار نسخه تسهیلاتی برای بنگاه‌های کوچک و متوسط Wed Apr 05 11:20:59 IRDT 2017
اتاق خبر پیشنهاد نوبخت برای بودجه 98 Thu Aug 09 21:01:01 IRDT 2018
اتاق خبر جوجه یکروزه 1200 تومان ارزان شد Wed Oct 04 10:03:02 IRST 2017
اتاق خبر آغاز حمله گازی قطر Wed Apr 05 11:28:23 IRDT 2017
اتاق خبر درس‌های جهانی صندوق‌های ثروت Sat May 13 11:14:55 IRDT 2017
اتاق خبر رفع ممنوعیت صادرات سیب ایرانی به عراق Tue Dec 05 20:51:02 IRST 2017
اتاق خبر ماجرای رنگ لباس ملانیا و ترامپ در سفر فرانسه Sat Jul 15 17:56:00 IRDT 2017
اتاق خبر اژه ای: پرونده حمید بقایی همچنان مفتوح است Mon Mar 06 10:33:04 IRST 2017
اتاق خبر نجات 12 شهروند درآتش سوزی یک ساختمان مسکونی Fri Jul 14 13:28:00 IRDT 2017
اتاق خبر جای خالی استارت آپ کاریابی Sat Sep 09 17:51:03 IRDT 2017
اتاق خبر زور طلا برای ثبت رکورد بالاتر قیمت Mon Jan 15 14:13:03 IRST 2018
اتاق خبر قیمت طلا همچنان متاثر از نگرانی‌های ژئوپلیتیک است Tue Apr 11 17:47:03 IRDT 2017
اتاق خبر خانواده شهدای پلاسکو در انتظار نظر نهایی دستگاه قضا Sun Oct 01 08:21:02 IRST 2017
اتاق خبر تولید محصولات کشاورزی به 118 میلیون تن رسیده است Sat Apr 29 21:59:02 IRDT 2017
اتاق خبر قیمت‌ها سر به فلک خواهند کشید! Sun Sep 09 10:50:07 IRDT 2018
اتاق خبر روحانی با دستگیری فریدون چگونه مواجه خواهد شد؟ Sun Jul 16 20:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر توقف تولید پژو405 و پراید Sat Feb 25 18:17:01 IRST 2017
اتاق خبر سقوط 1000 واحدی شاخص بورس Tue Jan 24 23:41:01 IRST 2017
اتاق خبر افزایش راندمان آبیاری در کشاورزی به 44 درصد Sat Sep 15 12:33:06 IRDT 2018
اتاق خبر واعظی: قوانین و مقررات با هدف حمایت از کسب و کار الکترونیک تغییر کند Thu Jul 20 11:38:02 IRDT 2017
اتاق خبر بسته حمایتی از زنجیره کالا ارائه‌شده است Tue Jul 03 11:40:05 IRDT 2018
اتاق خبر بانک‌ها منتظرند Fri May 04 11:51:08 IRDT 2018
اتاق خبر جلسه شورای عالی بورس آغازشد Mon Sep 11 19:30:03 IRDT 2017
اتاق خبر نگرانی کرباسیان بابت سخت‌گیری صادرات Wed Aug 08 13:29:04 IRDT 2018
اتاق خبر ما همین حالا هم جنگ تجاری را باخته‌ایم Sat Apr 07 08:54:03 IRDT 2018
اتاق خبر دانش آموزان ابتدائی اسرائیل اسلحه به دست شدند Sun Jul 09 09:26:00 IRDT 2017
اتاق خبر رژیم صهیونیستی در جهت تضعیف روابط ایران و آذربایجان تلاش می‌کند Mon Mar 06 09:33:37 IRST 2017
اتاق خبر آمادگی ایران برای همکاری با مولداوی در زمینه کشت فراسرزمینی و تبادل محصولات کشاورزی Tue Aug 08 10:05:48 IRDT 2017
اتاق خبر ترازوها و باسکول‌های غیراستاندارد تهران جمع آوری شدند Wed Nov 08 16:16:04 IRST 2017
اتاق خبر هشدار نسبت به صندوق‌های قرض‌الحسنه‌ Tue Jul 11 09:43:03 IRDT 2017
اتاق خبر رویکرد حمایت‌گرانه اصلاح‌طلبان به دولت حفظ می‌شود Thu Aug 24 11:01:49 IRDT 2017
اتاق خبر پورشه و جگوار هم به تولید خودروهای برقی پیوستند Mon Dec 25 21:19:03 IRST 2017
اتاق خبر تولید وانت کاهش یافت Sat May 20 10:26:02 IRDT 2017
اتاق خبر احیای تالاب‌ها تنها راه نجات خوزستان Thu Feb 16 21:35:02 IRST 2017
اتاق خبر عدالت شغلی در کدام کشورهای آسیایی بیشتر است؟ Thu Sep 13 22:27:12 IRDT 2018
اتاق خبر کاندیداها گویی اقتصاد را به سخره گرفتند Sat Apr 29 10:13:02 IRDT 2017
اتاق خبر هشدار جدید بانک مرکزی به سپرده‌گذاران کاسپین Sat Jul 08 07:35:00 IRDT 2017
اتاق خبر امید اقتصاد به اتحادیه اروپا Sat Jun 09 08:20:34 IRDT 2018
اتاق خبر روحانی:دلواپس ها آجرهای دیوار تحریم را که ما خراب کردیم، برده اند در یک انبار گذاشته اند که اگر دولت عوض شد دو مرتبه آنها را بیاورند Mon May 15 11:25:34 IRDT 2017
اتاق خبر رشد سهام خودرویی‌ها و نفتی‌ها در بازار بورس تهران Sat Jan 06 14:39:07 IRST 2018
اتاق خبر جدیدترین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز Tue May 16 18:00:03 IRDT 2017
اتاق خبر مافیای اقتصادی ریشه‎‌یابی شود Wed Mar 15 09:19:01 IRST 2017
اتاق خبر انتقاد از اعطای یارانه سنگین به سیمان Wed Apr 26 16:55:02 IRDT 2017
اتاق خبر سخنگوی وزارت خارجه : باور کنید «دوران دروغ‌های بزرگ » سپری شده است Mon Jun 26 16:48:02 IRDT 2017
اتاق خبر ارزش معاملات برق به بیش از 105 میلیارد ریال رسید Sat Jan 28 19:26:02 IRST 2017
اتاق خبر قیمت نفت افزایش یافت Mon Jul 09 15:15:03 IRDT 2018
اتاق خبر پلاسکونشینان همچنان درگیر جانمایی در نور Fri Feb 10 16:02:03 IRST 2017
اتاق خبر تأمین زیرساخت‌های صنعت برق مازندران با اعتبارات خارجی Tue Apr 11 20:08:03 IRDT 2017
اتاق خبر رابطه رنو و قطعه سازان ایرانی برد- برد است Thu Jan 18 09:23:01 IRST 2018
اتاق خبر آیا آرزوی ادامه تورم تک رقمی تحقق می‌یابد؟ Wed Mar 22 16:13:01 IRDT 2017
اتاق خبر امارات مشتری نفتای بزرگترین پالایشگاه ایران شد Sun Jan 22 20:33:06 IRST 2017
اتاق خبر روحانی: با حضور آخوندی در بخش مسکن شاهد حرکت بسیار خوبی خواهیم بود Tue Aug 15 15:26:02 IRDT 2017
اتاق خبر ادامه بردهای پیکان در دور برگشت سوپر لیگ والیبال Wed Dec 21 21:49:24 IRST 2016
اتاق خبر چالشها و انتظارات؛ معیشت کارگران زیر خط فقر Sun Feb 19 13:11:03 IRST 2017
اتاق خبر کاهش کارمزد معاملات تا یک ماه دیگر Fri Jul 28 11:37:06 IRDT 2017
اتاق خبر قیمت کوییک 34 تا 40 میلیون تومان Mon Mar 13 14:20:02 IRST 2017
اتاق خبر آشفته بازار خودرو بدون نظارت دولت Tue Jun 12 08:46:06 IRDT 2018
اتاق خبر آغاز صدور پروانه کار برای اتباع افغانستان و عراق Mon Dec 04 17:51:02 IRST 2017
اتاق خبر جزئیات مذاکرات تجاری ایران و اوراسیا Fri Aug 11 20:40:05 IRDT 2017
اتاق خبر اختلاف نظر مهم دولت و مجلس در مورد سیاست‌های ارزی Wed May 16 13:01:04 IRDT 2018
اتاق خبر تداوم مصائب تنظیم بازار Tue Jul 04 08:47:03 IRDT 2017
اتاق خبر انتقاد یک فعال بازار از نحوه اجرای طرح رجیستری Fri Jan 12 10:21:02 IRST 2018
اتاق خبر پرداخت ماهیانه 16 هزار میلیارد تومان حقوق به 500هزار مدیر در کشور Tue Aug 08 11:01:05 IRDT 2017
اتاق خبر ارائه آموزش‌های مهارتی به افراد زیر 12سال Tue Oct 09 10:53:06 IRST 2018
اتاق خبر درخواست‌های عجیب برای یک وام Mon May 14 15:14:08 IRDT 2018
اتاق خبر معاون بانک مرکزی خبرداد؛ تثبیت تورم تک رقمی در سال 97 Wed Apr 25 21:15:04 IRDT 2018
اتاق خبر صاحبان خودروهای جدید تا یکسال حق فروش ندارند Fri Aug 31 15:08:05 IRDT 2018
میزان حامد همایون خواننده تیتراژ برنامه رمضانی شبکه یک سیما شد Tue May 23 13:30:01 IRDT 2017
اتاق خبر24 گریم بسیارترسناک بازیگر زن! +عکس Thu Jan 11 21:01:00 IRST 2018
دنیای معدن 1395/11/04 - 10:23 جلسه افتخاری با منصوریان برای جدایی باقری از استقلال Mon Jan 23 10:33:00 IRST 2017
خرداد نیوز آمادگی "پلیس آگاهی" برای تشخیص هویت جانباختگان سانچی Fri Jan 26 10:19:10 IRST 2018
نامه نیوز دیدار خانواده‌های شهدا مداقع حرم با رهبر انقلاب/ تصاویر Sun Jun 18 23:16:29 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افزایش ابر در آسمان اصفهان/ وقوع غبار رقیق صبحگاهی در برخی از مناطق استان Mon Sep 18 09:29:56 IRDT 2017
جهان نیوز مواد غذایی که نباید بعد از ورزش مصرف شوند Mon Jul 30 09:09:36 IRDT 2018
عصر ایران جپاروف دومین غایب استقلال برابر تراکتورسازی Thu Dec 28 17:10:41 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اردو راهیان نور با خودرو شخصی و خانوادگی Mon Feb 20 09:27:15 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تشریح برنامه‌های اولین صحن علنی دوره پنجم شورای شهر/ شهردار اصفهان در نخستین صحن علنی شورا رسما تعیین می شود Thu Aug 24 20:50:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جولان ریزگردها در آسمان استان کردستان Wed Nov 01 11:26:50 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چیدن میوه بنه بیش از مصرف خانوار نیاز به مجوز دارد Mon Sep 17 10:25:00 IRDT 2018
تهران پرس بازگشت هم‌تیمی آزمون به روبین‌کازان و درخواست بردیف از هواداران Wed Feb 28 11:03:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین رکورددار دقایق حضور در ترکیب استقلال کیست؟ Tue Mar 07 13:10:53 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استقرار دو فروند هواپیمای آب پاش درفرودگاه کلاله برای مقابله با آتش سوزی جنگل Thu Jun 30 21:21:00 IRDT 2016
بی باک نیوز دستگاههای چند کاره مگا لوکیتورز Fri Feb 17 15:12:01 IRST 2017
بورس نیوز تکالیف جدید وزارت صنعت برای تنظیم بازار و نظارت موثر بر قیمت و نحوه توزیع کالا و خدمات Sat Aug 18 16:24:11 IRDT 2018
عصر خبر العبادی: جمعه آخرین مهلت «اربیل» است Wed Sep 27 16:08:51 IRST 2017
میزان رونمایی ال جی از استایلو 3 پلاس +تصاویر Fri May 19 23:08:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نوزاد رها شده بجنوردی تحویل بیمارستان شد Sun May 27 09:37:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن پیشرفت 70 درصدی فاز نخست پروژه احداث زائر شهر رضوی Sun Apr 30 14:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برنامه‌های همایش کتاب سال حوزه اعلام شد Mon Jan 23 14:47:44 IRST 2017
آفتاب ایران نوبخت: مردم از لحاظ تامین دارو مطمئن باشند Thu May 10 10:13:22 IRDT 2018
امید هسته ای سخنگوی وزارت خارجه: گزارش حقوق بشری جدید علیه ایران سیاسی، غیر منصفانه و محکوم است Thu Mar 09 11:59:30 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تا دقیقه 39: تراکتورسازی 0 - 0 نفت تهران Thu May 11 20:35:52 IRDT 2017
همشهری آنلاین اعتراض حامیان حقوق حیوانات به رونق رستوران جغدها در ژاپن Sat Mar 04 18:44:59 IRST 2017
خبرگزاری مهر پروانه ساخت «چشم عروسک» صادر شد/ آغاز پیش تولید Mon Jul 03 12:38:08 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین خواستگاری در بازی‌های آسیایی! +عکس Sun Aug 26 11:16:39 IRDT 2018
آفتاب ایران شعر یار دبستانی من | سرود دهه فجر Sun Feb 04 10:30:58 IRST 2018
میزان حمایت مالی عربستان از داعش در "افغانستان" Mon May 22 19:38:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تجلیل از واقفان، تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف است Sun Jul 30 15:30:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران احتمال حضور مصطفی زمانی در سریال تلویزیونی موسی (ع) Sun Feb 18 08:18:02 IRST 2018
پول نیوز «پستونک طلا» در دهان نوزادان لاکچری! (+عکس) Mon Sep 10 10:54:42 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ شهری باستانی و کهن که به خرابه ای مبدل شده است Tue Aug 08 11:40:53 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گزارشگر «داغ های مجازی»: لازم نبود نام سفیر ایران در دانمارک را بیاوریم Mon Jul 30 09:27:12 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ماجرای ساعت‌ها و کمربندهای رادیواکتیو/ خواب خرگوشی دولتی‌ها در برابر تهدیدات بیولوژیک Sat Jul 09 10:52:56 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر افزایش نسبی دمای هوا در استان قزوین Thu Sep 06 09:22:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آمریکا نمی‌تواند به طور یک جانبه برجام را برهم زند Mon Apr 09 08:06:33 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه برگزاری نشست های سیاسی در مدرسه الزهرا(س) پلدختر Sun Apr 30 15:10:00 IRDT 2017
پرس شیعه افشاگری جدید از اقدامات ترامپ از زبان «مایکل کوهن» Mon Jul 02 13:54:02 IRDT 2018
همشهری آنلاین مقاوم در برابر شعبده‌بازی خناثان Tue Jan 24 09:46:45 IRST 2017
پارسینه هیاهوی دلواپسان علیه روحانی Mon Jan 29 11:21:20 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین بازی در «ستایش3» باعث شد افسردگی بگیرم/ سینما مافیا دارد Wed Jun 27 16:30:12 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تمدید قرارداد دروازه بان برزیلی سپاهان Sat May 06 16:12:49 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لاریجانی: ترامپ صدها میلیارد از امکانات امت اسلامی را چپاول کرد/سنگر مجلس نفوذناپذیر است Sat Sep 23 10:36:00 IRST 2017
پارس نیوز بازداشت 6 کودک فلسطینی در کرانه باختری Sat Mar 04 16:28:41 IRST 2017
پارس نیوز ترامپ اقدامات بسیار نادرست خود علیه ملت ایران را اصلاح کند Tue Sep 25 05:55:46 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مصدومیت 2 آتش نشان در رشت Thu Oct 05 10:51:35 IRST 2017
تابناک 10 نشانه بیماری‌های کلیوی Wed May 02 00:30:01 IRDT 2018
خبرگزاری فارس برای 80 فرشته کوچکم مادری می کنم Mon Aug 06 17:13:00 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد ابرچالش‌های تاثیرگذار بر صنعت پتروشیمی Thu Feb 08 00:00:00 IRST 2018
اعتبار نیوز رشد نماگر بورس به دنبال سقف شکنی دلار Mon Sep 24 13:46:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا لزوم احداث ایستگاه آتش‌نشانی در شازند/جاده شازند-اراک برای عبور و مرور خودروهای امدادی نامناسب است Sun Aug 13 15:39:15 IRDT 2017
پارسینه رامین رضاییان به علی دایی هم جواب رد داد Mon May 15 08:55:04 IRDT 2017
ایران آنلاین جزییات 5 ماه سرگردانی 2 زن روی آب های اقیانوس آرام Fri Oct 27 19:34:20 IRST 2017
فردا شهرداری ساری قهرمان شد Mon Apr 17 21:26:20 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دالیچ: اصلا نگران خستگی بازیکنانم نیستم Sat Jul 14 18:32:04 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن بیان مشکلات حوزه فرهنگی کردستان از زبان نخبگان سیاسی و فرهنگی Thu Apr 26 20:16:51 IRDT 2018
آنا توسعه اکوسیستم گردشگری مبتنی بر نوآوری و کارآفرینی Wed Sep 13 16:39:23 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن رشد 64 درصدی رتبه‌های زیر 3 هزار دانش آموزان قشمی در کنکور 96 Sun Aug 20 12:11:23 IRDT 2017
ساعت24 مسجد صورتی ایران، عکس منتخب سفر نشنال جئوگرافیک سال 2017 Mon Dec 25 15:54:53 IRST 2017
پارسینه بیانات رهبر انقلاب در مورد دلیل امضای قطعنامه 598 Tue Jul 18 11:13:17 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همایش روز ملی صنعت و معدن Sat Jul 08 12:39:05 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در ارومیه Sat Feb 11 11:04:49 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پرونده‌های مواد مخدر در اردبیل 80 درصد افزایش یافت Sun Sep 16 14:48:00 IRDT 2018
ایران آنلاین تولد نوزاد عجول درآمبولانس Fri Oct 13 10:23:43 IRST 2017
بی باک نیوز تصاویر/ برترین‌های مسابقه عکاسی پرندگان2017 Sun Sep 03 08:54:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مردم مهاباد امسال دمای 41 درجه را تجربه می کنند Wed May 30 14:51:00 IRDT 2018
بی باک نیوز آغاز نشست 2 روزه سوریه با مشارکت ایران، روسیه، معارضان و ترکیه Wed Jul 05 01:02:01 IRDT 2017
روزنامه کیهان «دوری از کانون مدارهای حساسیت آمریکا» نام جدید نسخه سازش! Wed Aug 02 21:54:52 IRDT 2017
خرداد نیوز نماز عید سعید قربان در تهران اقامه شد Fri Sep 01 09:11:59 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعتیاد روزافزون کودکان و نوجوانان به دنیای مجازی Wed Jan 24 13:31:00 IRST 2018
صراط برجام دوباره نقض شد؛ ترامپ هم امضا کرد Sat Jan 28 17:02:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نام نویسی بیش از 5 هزار داوطلب شرکت در پنجمین دوره شورای شهر و روستا استان خوزستان+ فیلم Fri Mar 24 14:42:10 IRDT 2017
یک ورزش فریبا صادقی: برای قهرمانی می‌جنگیم حتی اگر ریالی دریافت نکرده باشیم Sun Jan 07 08:13:26 IRST 2018
تدبیر و امید حسام نواب صفوی: چرا فکر می کنید که خودم رو میگیرم؟ Sat Feb 11 20:56:19 IRST 2017
واحد مرکزی خبر گشایش دفتر حمایت قضایی از تولید در سبزوار Tue Jan 16 20:10:47 IRST 2018
پایگاه خبری الف نگاه مجلس به تیم اقتصادی پیشنهادی دولت دوازدهم Fri Aug 11 08:52:01 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در خراسان جنوبی برگزار شد Sat Dec 16 14:01:00 IRST 2017
بهار نیوز محمد حبیبی به 7 سال و نیم حبس محکوم شد Sat Aug 04 19:31:28 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری همایش آموزش توجیهی انتخابات در سیریک Thu May 18 12:54:04 IRDT 2017
میزان تیراندازی در مسجدالاقصی + فیلم Fri Jul 14 11:22:13 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم انتقال پساب تصفیه شده کاشان به فولاد کویر آران و بیدگل مانع زیست محیطی ندارد Mon Nov 27 15:32:05 IRST 2017
سراج 24 چرا کودکان عصبی می‌شوند؟ Sat Apr 21 01:00:00 IRDT 2018
شفقنا آیت الله مصباح یزدی: راحت طلبی و کوتاهی در دین دو مشکل بزرگ در امت اسلامی است Wed Sep 26 08:52:14 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا برگزاری جشن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در دهدشت+ تصاویر Sun Apr 30 14:10:34 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کارخانه تولید لفاف سیگار در کرمانشاه افتتاح شد Mon Jul 25 15:31:10 IRDT 2016
خبرگزاری قدس ظرفیت عالی کانون های مساجد از رویش های عظیم انقلاب اسلامی است Thu Oct 11 12:53:22 IRST 2018
تجارت نیوز استمرار بدهی نیروگاه‌های تولید پراکنده Sun Aug 12 10:37:47 IRDT 2018
تیک سپاهان، برنده داربی اصفهان شد Sun Mar 05 18:28:22 IRST 2017
مشرق نیوز خودکشی زن جوان در لایو ایستاگرام Mon Aug 13 09:14:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم العامری به چاووش اوغلو: نیروهای ترکیه باید از عراق خارج شوند Thu Oct 11 18:49:36 IRST 2018
خبرگزاری مهر برقراری تعادل میان صادرات و نیاز داخلی کشور مدنظر قرار گیرد Thu Feb 09 19:22:33 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز دریاسوج آغاز شد Mon Aug 08 20:18:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران از4اثرفرهنگی درکرمان رونمایی شد Sat Jan 06 12:51:37 IRST 2018
تابناک تحولات منطقه، محور تماس تلفنی نتانیاهو با پوتین Sun Jan 01 02:56:09 IRST 2017
آفتاب انتقاد روزنامه ایران از نامزدهای دریافت سیمرغ جشنواره فیلم فجر Wed Feb 08 09:18:54 IRST 2017
پرس شیعه بر سر ِسفره آنها که رفتند/ نوروزنامه ناصر فکوهی Mon Mar 20 12:02:41 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کاریکاتور/ مردم تو‌«چال» دولت توچال !!! Sun Jun 24 17:18:26 IRDT 2018
نامه نیوز مخالفت وزیر کشور با استعفای استاندار کرمان Sat May 27 12:49:16 IRDT 2017