البرزنیوز - Sun Feb 19 11:51:13 IRST 2017 نمایش خبر

کارکنان قرار دادی دارای کد شناسه شاغل پیمانی می شوند

کارکنان قراردادی دارای کد شناسه شاغل در دستگاه های اجرایی در صورت قبولی در آزمون های ادواری سال های 81،83،84 و ارائه گواهی قبولی از طریق دستگاه متبوع خود بصورت پیمانی استخدام می شوند. کارکنان قراردادی دارای کد شناسه شاغل در دستگاه های اجرایی در صورت

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، براساس مجوز صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای ماده 30 بخشنامه شماره 9757‏‏/93‏‏/200 مورخ 19‏‏/7‏‏/1393 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ، به منظور تعیین تکلیف کارکنان قرار دادی شاغل دارای کد شناسه مشمول ماده مذکور، با رعایت  شرایط ذیل بصورت پیمانی استخدام می شوند.

بر اساس این گزارش، شرایط لازم بدین شرح می باشد؛
وجود پست بلاتصدی واجد شرایط در دستگاه
قبولی در آزمون ادواری (موضوع ماده 30 دستورالعمل مذکور)
‏تاییدیه قبولی و کارنامه آزمون ادواری ممهور به مهر سازمان سنجش آموزش کشور
‏تصویر آخرین قرارداد صرفا انجام کار معین دارای کد شناسه 11 رقمی صادر شده از سامانه کارمند ایران
ریز واریز بیمه تامین اجتماعی از تاریخ اولین قرارداد کار معین تاکنون
‏تایید و تکمیل برگ تایید مشخصات شغل و شاغل تایید شده کمیته طبقه بندی مشاغل با رعایت شرایط احراز توسط دستگاه
‏دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی معتبر
دارا بودن شرایط عمومی استخدام از قبیل سن و معافیت یا پایان خدمت سربازی و...
تامین اعتبار توسط دستگاه ملی متبوع
لازم به ذکر است کارکنان قراردادی واجد شرایط فوق الذکر جهت پیگیری موضوع می توانند به کارگزینی دستگاه متبوع خود مراجعه نمایند.
البرزنیوز 40 بهمن در مسیر کرج - چالوس پاکسازی شد/ جاده چالوس کماکان مسدود است Sun Jan 29 08:13:33 IRST 2017
البرزنیوز آماده باش دستگاه های امدادی استان البرز در روز 14 خردادماه Wed May 31 08:56:04 IRDT 2017
البرزنیوز اصلاح ژنتیکی برنج بنفش برای مبارزه با سرطان Wed Jul 05 11:59:24 IRDT 2017
البرزنیوز چند خاصیت کمتر شناخته شده از هویج Tue Jan 31 12:19:18 IRST 2017
البرزنیوز سامانه های هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور در استان البرز به بهره برداری رسیدند Mon Mar 06 09:22:15 IRST 2017
البرزنیوز آمارهای درست جمعیتی کنترل کننده آسیب‌های اجتماعی است Mon Dec 25 09:06:18 IRST 2017
البرزنیوز ​یک مدرسه 16 کلاسه در نظرآباد افتتاح شد Mon Jan 02 11:26:44 IRST 2017
البرزنیوز دیدار و گفتگوی «مجید اخشابی» با مدیرعامل خبرگزاری فارس Tue Jul 18 09:30:56 IRDT 2017
البرزنیوز بهترین مشاور کسب و کار چگونه تسهیلات ارزان بگیریم Sat Dec 23 10:04:13 IRST 2017
البرزنیوز اولویتهای کاری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در سال اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال تعیین شد Sat Apr 08 12:38:11 IRDT 2017
البرزنیوز چرا نباید در شرایط برفی با سرعت مجاز برانیم؟ Sun Feb 12 10:56:07 IRST 2017
البرزنیوز پنی سیلین چگونه کشف شد Sun May 28 10:28:35 IRDT 2017
البرزنیوز پیام ملت ایران صلح جهانی است/ ایران به مفاد برجام پایبند است Tue Feb 07 11:46:20 IRST 2017
البرزنیوز چگونه با استرس و فشارهای زندگی مقابله کنیم Sat May 13 12:38:34 IRDT 2017
البرزنیوز پذیرش بازرسان جدید/ 124 متریک تن ذخیره آب سنگین ایران Sat Feb 25 08:10:25 IRST 2017
البرزنیوز حذف فروش اینترنت حجمی در دستور کار وزارت ارتباطات قرار دارد Tue Jul 11 10:51:51 IRDT 2017
البرزنیوز پیروزی Sat Dec 23 11:43:30 IRST 2017
البرزنیوز علل حوادث جاده ای تحلیل و شناسایی شود Wed May 31 09:07:17 IRDT 2017
البرزنیوز لرزه‌ آرام 3.2ریشتری در خلیج‌فارس/سمنان و اصفهان پرلرزه‌های هفته Sat Feb 25 10:52:20 IRST 2017
البرزنیوز آمار نهایی آرا شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در البرز اعلام شد/مشارکت 79.1 درصدی البرزی ها در انتخابات ریاست جمهوری Wed May 24 12:27:08 IRDT 2017
البرزنیوز دریاچه نمک قم در آستانه ناپدید شدن Wed Dec 20 09:57:40 IRST 2017
البرزنیوز آیا رکورد 50 ساله دمای اهواز شکسته شد؟ Wed Jul 05 12:25:04 IRDT 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Sat Dec 23 11:40:11 IRST 2017
البرزنیوز ​ممنوعیت تردد کامیون و اجرای طرح زوج و فرد از فردا در کلانشهر کرج Mon Jan 02 11:28:42 IRST 2017
البرزنیوز هدف Mon Dec 18 10:19:04 IRST 2017
البرزنیوز مواد غذایی موثر بر سلامت تیروئید را بشناسیم Sun May 28 10:30:58 IRDT 2017
البرزنیوز پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی از اول اسفند ماه در استان البرز آغاز می شود Sun Feb 19 11:49:31 IRST 2017
البرزنیوز برگزاری نمایشگاه‌های بهاره برای تنظیم بازار/ نمایشگاه ویژه پلاسکویی‌ها در نور Mon Feb 13 16:13:01 IRST 2017
البرزنیوز علت صداهای بدن Sun Mar 05 11:43:10 IRST 2017
البرزنیوز خرما و خواص درمانی آن را بشناسید Sat May 13 12:35:02 IRDT 2017
البرزنیوز دولت چگونه چراغ های مسکن مهر را روشن کرد؟ / بیش از 43 هزار خانواده البرزی صاحبخانه شدند Wed May 31 09:05:21 IRDT 2017
البرزنیوز خبر ورزشی Wed Dec 20 10:12:43 IRST 2017
البرزنیوز افتتاح کارخانه تولید خوراک دام و طیور شهرک صنعتی نظرآباد با حضور استاندار البرز Tue Feb 07 11:55:48 IRST 2017
البرزنیوز چند مدل نرمش برای پشت میز نشین ها Wed Mar 01 08:45:25 IRST 2017
البرزنیوز پروژه آزاد راه تهران - شمال 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/ کوتاه شدن 61 کیلومتری مسیر سفر به شمال Wed May 24 11:36:13 IRDT 2017
البرزنیوز پنجمین جلسه هیات بازرسی انتخابات تشکیل شد Wed Apr 12 16:13:46 IRDT 2017
البرزنیوز زیر ساخت فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در البرز مهیاست Wed May 17 09:22:25 IRDT 2017
البرزنیوز کولاکوویچ: فهرستی 19 نفره داد Tue Jul 04 14:19:03 IRDT 2017
البرزنیوز زلزله آیا زمین لرزه صدا دارد Wed Dec 27 09:17:03 IRST 2017
البرزنیوز دکترمحمدفرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: دانشگاه پیام نور دانشگاه سرآمد در آموزش های نوین است Tue Feb 07 11:42:15 IRST 2017
البرزنیوز افتتاح و بازدید همزمان پروژه های دهه فجر با حضور معاونان استاندار Tue Feb 07 11:40:54 IRST 2017
البرزنیوز شرایط کار در کارخانه های سامسونگ کسب و کار مرگ Sun Feb 19 11:31:59 IRST 2017
البرزنیوز فتتاح مرکز تولید و توسعه رادیوداروهای سیکلوترون کشور در استان البرز Sun Apr 09 12:48:17 IRDT 2017
البرزنیوز رشد 13.3 درصدی صادرات خدمات کشور در نیمه نخست امسال Mon Dec 25 09:20:20 IRST 2017
البرزنیوز بازدید استاندار البرز از کمیته بازرسی انتخابات و ستاد انتخابات استان Sat May 13 12:29:22 IRDT 2017
البرزنیوز تاثیر میوه بر کاهش اثرات منفی آلودگی هوا Sun Dec 24 09:14:46 IRST 2017
البرزنیوز نشست مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر Wed May 24 11:38:10 IRDT 2017
البرزنیوز کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی در البرز برگزار می‌شود Sun Feb 19 11:52:09 IRST 2017
البرزنیوز رودخانه کرج مستعد تولید برق است / معاونت علمی ریاست جمهوری حامی مخترعان Sun May 07 11:24:52 IRDT 2017
البرزنیوز بین قوه قضائیه،مجریه و مقننه در البرز دیواری نیست/ انقلاب اسلامی فرزند آیت الله رفسنجانی بود Tue Feb 07 11:54:26 IRST 2017
البرزنیوز خبر ورزشی Mon Dec 18 10:16:41 IRST 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Tue Dec 19 10:17:13 IRST 2017
البرزنیوز پیروزی Fri Jan 26 20:05:56 IRST 2018
البرزنیوز وحشتناک ترین راهکارها برای لاغری را امتحان نکنید Sat May 13 12:37:08 IRDT 2017
البرزنیوز چطور چربی های شکمی را آب کنیم؟/ اصول اولیه لاغری شکمی Sun Apr 23 10:21:56 IRDT 2017
البرزنیوز راهکارهای مقابله با افکار منفی Sun Feb 19 11:36:33 IRST 2017
البرزنیوز تشدید نظارت و بازرسی از واحدهای تولیدی آرد و نان در ایام نوروز Mon Mar 06 09:21:06 IRST 2017
البرزنیوز آیا کافه‌ باغ نگارستان، خلاف قوانین میراث‌فرهنگی است؟ Wed Dec 27 10:14:09 IRST 2017
البرزنیوز ارایه گزارش ملی حادثه پلاسکو تا قبل از اتمام تعطیلات نوروز Mon Mar 27 13:29:34 IRDT 2017
البرزنیوز در ماه رمضان زولبیا و بامیه بخوریم یا نه Sun May 28 10:32:39 IRDT 2017
البرزنیوز کارگاه آموزشی یافته های تحقیقاتی کشاورزی در استان البرز مروجان حوزه کشاورزی در کارگاه آموزشی،آخرین یافته ها و دستاوردهای این بخش را بازخوانی کردن Wed Apr 12 16:15:47 IRDT 2017
البرزنیوز نمایش انیمیشن بلند کلیله و دمنه در سینماها Wed Dec 20 09:38:26 IRST 2017
البرزنیوز مصرف موادغذایی ناسالم؛ زمینه ساز ابتلا به سرطان در سال های آینده Sat Dec 23 10:30:51 IRST 2017
البرزنیوز "آقای گل 1.2 میلیون یورویی" که مشتری زیادی در اروپا دارد Sun Jul 02 10:07:13 IRDT 2017
البرزنیوز از تشریح دستاوردهای برجام تا رعایت اخلاق انتخاباتی محور نشست شورای اداری استان البرز Sun May 07 11:26:05 IRDT 2017
البرزنیوز سن مناسب برای جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین چند سالگی است؟ Wed May 31 11:34:03 IRDT 2017
البرزنیوز شهرام ناظری با «فیلارمونیک کلن» اجرا می‌کند Tue Feb 07 12:03:52 IRST 2017
البرزنیوز لاریجانی میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را تبریک گفت Tue Dec 26 09:18:20 IRST 2017
البرزنیوز انتخابات تمام مکانیزه در 6 شهرستان استان البرز/موانع صادراتی و گمرک در فرودگاه پیام بررسی و رفع شود/ بستر سازی گسترده برای حضور حداکثری مردم در انتخابات Sun May 07 11:27:13 IRDT 2017
البرزنیوز اسکان پلاسکونشینان در مجتمع "نور" از امروز Tue Feb 07 11:59:43 IRST 2017
البرزنیوز این ویتامین ها صورت تان را زیبا می کند Sun Feb 12 10:58:02 IRST 2017
البرزنیوز بهترین رفتار با همکار حسود چیست؟ Sun Feb 12 10:54:43 IRST 2017
البرزنیوز «عراقچی» معاون ارزی بانک مرکزی شد Tue Aug 08 10:40:04 IRDT 2017
البرزنیوز زنجیره صنعت،تولید و تحقیق با ایده های نو زمینه ساز اشتغال و رونق اقتصادی می شود Sat Apr 08 12:35:48 IRDT 2017
البرزنیوز ایران ورزشی Fri Jan 26 20:03:19 IRST 2018
البرزنیوز فناناپذیرترین موجود روی زمین معرفی شد! Sat Jul 15 09:59:19 IRDT 2017
البرزنیوز توافق با بانک‌ها برای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه Sun Dec 24 09:07:24 IRST 2017
البرزنیوز پیروزی Mon Dec 18 10:18:09 IRST 2017
البرزنیوز گل Sat Dec 23 11:44:37 IRST 2017
البرزنیوز واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در بزرگراه یادگار Sat May 06 12:35:52 IRDT 2017
البرزنیوز هدف Wed Dec 20 10:09:10 IRST 2017
البرزنیوز متن کامل دعاهای روزانه ماه رمضان ترجمه Sun May 28 10:34:35 IRDT 2017
البرزنیوز قلب زنان در مقابل استرس آسیب‌پذیرتر است Mon Dec 25 09:25:58 IRST 2017
البرزنیوز تاکید وزیر کشور بر اصل بیطرفی دستگاهها در برگزاری انتخابات/ اسامی داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس به شورای نگهبان ارائه می شود Mon Mar 06 09:24:36 IRST 2017
البرزنیوز طالع بینی روزانه 26 آذر Sun Dec 17 13:22:49 IRST 2017
البرزنیوز تقدیر وزیرنیرو ازمدیر عامل شرکت آب وفاضلاب روستایی استان البرز Sat May 13 12:27:32 IRDT 2017
البرزنیوز قیمت خرید خدمت سربازی سال 97 نجومی شد! | 70 میلیون جریمه خرید خدمت سربازی؟! Tue Dec 26 09:29:40 IRST 2017
البرزنیوز گشت های نظارت بر بازار در البرز تقویت می شود Wed Apr 12 16:12:27 IRDT 2017
البرزنیوز آزادراه تهران- شمال، آرزویی که به زودی محقق می‌شود Wed May 17 09:23:13 IRDT 2017
البرزنیوز کشف محموله قاچاق سیگار Mon Jan 02 11:25:48 IRST 2017
البرزنیوز اجرای فیلم تئاتر«آینه‌های روبرو» با صدای پرویز پرستویی Wed Jul 26 08:29:33 IRDT 2017
البرزنیوز افزایش اقدامات نظارتی بانک مرکزی برای ایجاد ثبات مالی Wed Jul 12 10:29:46 IRDT 2017
البرزنیوز بازدید استاندار البرز از تبلیغات ستادهای انتخاباتی در شهرستانهای استان Wed May 17 09:20:25 IRDT 2017
البرزنیوز فعالیت و صدور مجوز 2 کاریابی غیر دولتی بین المللی در استان البرز Mon Mar 06 09:18:45 IRST 2017
البرزنیوز ​رونمایی از داروی گیاهی کنترل آلزایمر و خانواده باکتریایی جدید در کشور با حضور استاندار البرز و وزیر بهداشت Sun Jan 29 08:20:29 IRST 2017
البرزنیوز برای کنترل فشارخون خود آب بنوشید Sun Feb 19 11:42:40 IRST 2017
البرزنیوز آموزش مجریان انتخابات در استان البرز Mon Mar 06 09:23:24 IRST 2017
البرزنیوز تضمین پولدار شدن شما با این شش راهکار Wed Mar 08 16:28:06 IRST 2017
البرزنیوز ​رشد تراز کشاورزی البرز در دولت تدبیر و امید/ از تولید محصولات کشاورزی تا گسترش صادرات استانی Sun Feb 19 11:47:26 IRST 2017
البرزنیوز 11 تیرانداز به اردوی تیم ملی دعوت شدند Wed Dec 27 10:21:28 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بارش رحمت‌الهی در کوهدشت + فیلم Fri May 11 15:25:51 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران انتقاد سازمان جهانی گردشگری از آمریکا به دلیل محدود‌یت مسافرت به کوبا Mon Jun 19 23:22:05 IRDT 2017
ایلنا صفحه اول روزنامه ها پنجشنبه 27 دی Thu Jan 17 10:00:11 IRST 2019
ورزش 11 قرارداد مهاجم مورد نظر استقلال امروز رسما امضاء می شود Tue Jul 31 15:12:00 IRDT 2018
خرداد نیوز تخریب حمام قاجاری خانه ابتهاج Thu Jul 20 14:06:08 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بوشهر|پروژه‌های عمرانی در عسلویه بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل می‌شود Tue Dec 18 21:32:36 IRST 2018
سیتنا تغییری در مدل نظام حاکمیتی شبکه مادر مخابراتی اتفاق نمی افتد Tue Mar 28 15:30:41 IRDT 2017
نامه نیوز مأمور مخفی پس از 35 سال پیدا شد! + عکس Wed Jun 13 07:55:01 IRDT 2018
جماران 20 روستای باشت در چهارسال گذشته گازرسانی شد Sat Sep 16 09:40:39 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین شکست ناپذیرترین تیم‌ها در جام جهانی Thu Jun 07 17:13:55 IRDT 2018
زومیت ایسوس از دو ذن فون جدید رونمایی می‌کند Mon Oct 15 16:22:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران انجام آزمایش خون شناسی عقاب در مهدیشهر Fri Feb 15 11:39:44 IRST 2019
جماران مراسم افتتاحیه سومین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری Tue Sep 19 10:12:02 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران استاندار گیلان: گزارش قطعی آب و برق و گاز نداشتیم Fri Feb 17 14:02:00 IRST 2017
جماران عناوین روزنامه های 24 بهمن خراسان رضوی Wed Feb 13 08:33:13 IRST 2019
بولتن نیوز علی مصفا بازیگر «درساژ» شد Mon Jul 10 09:34:32 IRDT 2017
انتخاب دارو برای بیماران تالاسمی حیاتی‌تر از نان شب است Sat Jan 05 14:29:03 IRST 2019
اعتبار نیوز خسارات وارده به زیر ساخت‌های آب و برق کرمانشاه اعلام شد Thu Dec 14 12:31:00 IRST 2017
روزنو اقدام جالب هواداران پرسپولیس درباره بازیکنان جدا شده Sun Jun 03 13:41:54 IRDT 2018
آفتاب ایران طرح جدید AFC بررسی شد/ تغییر دو رده سنی فوتبال در آسیا Tue Nov 27 09:30:11 IRST 2018
جماران جشنواره سراسری قرآنی،فرهنگی و ورزشی جامعه القرآن در سمنان آغاز شد Sat Jul 22 10:10:46 IRDT 2017
شیعه نیوز عراق همکاری‌ با دو شرکت هواپیمایی سوریه را متوقف کرد Sun Nov 04 15:54:17 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی Fri Jan 05 15:23:53 IRST 2018
پارسینه 7مصدوم در شادی هوادار پرسپولیس Sat Apr 15 23:44:37 IRDT 2017
انتخاب واکنش بهنوش بختیاری به کنایه مهراب قاسم‌خانی: به من گیر می‌دهد تا در صدر اخبار باشد Wed Oct 04 22:53:31 IRST 2017
رجا نیوز رهبر سابق اخوان المسلمین مصر درگذشت Sat Sep 23 11:37:42 IRST 2017
دفاع مقدس تصاویر/ روز قدس تماشایی تبریز (2) Sat Jun 09 09:42:20 IRDT 2018
آریا در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ Wed Jul 19 09:17:21 IRDT 2017
جماران استاندار خراسان شمالی: هنر ابزاری برای نشاط افزایی جامعه است Thu Sep 06 23:36:43 IRDT 2018
پارس نیوز نامه‌های سفارشی برای استخدام یک خانم Tue Nov 27 11:26:53 IRST 2018
عصر خودرو آلودگی هوا، زنگ ورزش مدارس تهران را تعطیل کرد Tue Jan 22 09:48:00 IRST 2019
میزان رشد قیمت طلا در بازار Thu Dec 14 15:46:39 IRST 2017
جوان آنلاین محیط زیست رویکرد اصلی اقدامات سازمان پارکهای کرج است Sun Feb 26 13:06:06 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کلاس های پیشگیری آسیب های اجتماعی در مدارس گناوه برپا شد Thu Nov 15 12:01:00 IRST 2018
ایسکانیوز تدابیر ترافیکی پلیس راهور برای بازی پرسپولیس- الوحده Mon May 08 13:13:00 IRDT 2017
جماران کمبود شعب دادگاه خانواده در قائمشهر Wed Jun 28 17:10:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بررسی برنامه جامع مقابله با پدیده گرد و غبار در منطقه سیستان و بلوچستان Mon Nov 05 13:57:35 IRST 2018
خبرگزاری فارس همایش توسعه روابط آموزش عالی ایران و افغانستان در رفسنجان برگزار شد Mon Apr 23 11:22:00 IRDT 2018
پرس تی وی بنن از شورای امنیت ملی آمریکا برکنار شد Wed Apr 05 21:24:51 IRDT 2017
جماران رئیس جمهور روحانی آزادی موصل را تبریک گفت Fri Jun 30 15:39:30 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حزب کارگر بریتانیا 2 میلیون پوند رشوه دریافت کرد Mon Dec 11 13:41:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری دوره آموزشی سلامت و ورزش همگانی در واحد کرمان Sun May 21 21:27:28 IRDT 2017
جام نیوز چرا علی قربانی بعد از گلزنی شادی نکرد؟ Sat Dec 09 16:37:43 IRST 2017
فرارو 30 ایرانی و دو بنگلادشی ناپدید هستند/ یک فاجعه محیط زیستی در راه است Mon Jan 08 10:19:46 IRST 2018
خبرگزاری نسیم انتشار عکسی از گریم رضا رویگری در فیلم جدید جواد رضویان Wed Sep 05 11:15:03 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جشن شادی به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر در پارک شهر مراوه تپه Fri Aug 31 12:18:13 IRDT 2018
وطن امروز اخبار Tue Jun 12 00:00:00 IRDT 2018
جماران 64 پروژه کشاورزی و صنایع تبدیلی در خوزستان به بهره برداری رسید Tue Feb 06 13:12:52 IRST 2018
بی باک نیوز ارائه تسهیلات حمایتی برای خرید خودروهای برقی در نیویورک Sun Mar 05 07:34:01 IRST 2017
ساعت24 ایران 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجت 100 خرید Wed Jul 26 10:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن ماندن در پناه امام‌ عصر(عج)؛ از شروط حیات طیبه Wed May 10 07:12:39 IRDT 2017
العالم دفاع عربستان از سرکوب مردم بحرین Wed May 24 08:57:45 IRDT 2017
فردا عکس: پادشاه در کنار کارگر شهرداری فوتبال دید! Thu Jan 10 23:09:47 IRST 2019
مثلث عکس/ انزوا و تنهایی دونالد ترامپ / تصویری که واکنش کاخ سفید را برانگیخت Sun Jun 10 15:32:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حافظ بیش از آن که شاعر ظاهر باشد، شاعر باطن بود Thu Apr 20 12:41:36 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو نشست خبری اولین دوره مسابقات جهانی تیرکمان ارتش های جهان Sun Nov 11 17:59:43 IRST 2018
خبرگزاری نسیم آغاز عملیات سراسری طالبان علیه مواضع داعش در شرق افغانستان Tue Aug 14 17:02:04 IRDT 2018
افکارخبر توضیحات عضو شورای شهر در خصوص تعطیلی تابستانی شورا Wed Sep 13 10:18:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تاکید کوربین بر حفظ همکاری امنیتی با اتحادیه اروپا Fri Jun 02 01:41:15 IRDT 2017
ایران آنلاین «بچه‌ ای با جوراب قرمز»موفق به دریافت 3 جایزه شد Mon Nov 27 11:29:23 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شاه‌دژ اصفهان در حصر دکل‌ها Tue Feb 13 11:14:29 IRST 2018
خبرگزاری نسیم جدا کردن ناشران کمک‌آموزشی از نمایشگاه کتاب Mon Apr 23 02:09:04 IRDT 2018
جام نیوز هشدار به عرضه‌کنندگان شیرخشک و غذای کودک قاچاق Wed Aug 16 12:30:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین استخدام حسابدار ارشد Mon Apr 16 07:40:17 IRDT 2018
میزان بدون حضور "مردم افغانستان" تلاش آمریکا برای صلح بی‌ثمر است Tue Dec 25 18:32:02 IRST 2018
آفتاب دولت نمی‎داند این "زنان" کجا هستند؟ Wed Jan 23 09:18:40 IRST 2019
واحد مرکزی خبر فراخوان داروی ضد فشار خون از بازار Wed Jul 25 22:48:23 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برترین عکس های تلگراف Wed Mar 01 02:00:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری انتخابات الکترونیکی در استان Mon Apr 17 11:58:51 IRDT 2017
ورزش 11 هشدار جدی برانکو به مدیران پرسپولیس درباره ستاره غمگین تیمش Mon Oct 22 13:42:00 IRST 2018
ایران آنلاین چگونگی تولید کره گیاهی Mon Mar 06 10:52:34 IRST 2017
شارا اسماعیل دمیرچی پیشکسوت صنعت چاپ و نشر درگذشت Sat Sep 08 14:24:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کمک 20میلیون یورویی اتحادیه اروپا به ایران Tue Nov 21 13:59:04 IRST 2017
شبکه خبر افتتاح رسمی رویداد بین المللی تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور Wed Apr 25 09:40:37 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن آغاز مسابقات «مناظره دانشجویی» در یزد/رقابت 32 تیم Mon May 07 23:58:55 IRDT 2018
ورزش 3 سرمربی تیم ملی ازبکستان اخراج شد Thu Sep 07 05:51:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کدام نامزدها امروز در صدا وسیما برنامه دارند؟ Mon May 08 09:44:55 IRDT 2017
شفاف وقوع سیل در سه استان شمالی کشور Sat Oct 06 16:32:58 IRST 2018
نامه نیوز گفت‌وگوی تلفنی رهبران مکزیک و آمریکا در پی تنش دیپلماتیک Sat Jan 28 09:39:24 IRST 2017
جماران علیرضا حقیقی: به دوران خوب خود بازگشته ام/ برای حضور در جام جهانی روسیه تمام تلاشم را می کنم Sun Sep 03 21:00:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اهمیت دادن به اشتغال و اقتصاد مقاومتی Fri Feb 02 19:40:58 IRST 2018
نامه نیوز امیدواری گوترش برای آغاز گفت‌وگوهای صلح یمن پیش از سال جدید میلادی Fri Nov 30 09:56:35 IRST 2018
خبرگزاری نسیم ثبت نام دوره هشتم کلاس مجردها آغاز شد Sun Nov 11 20:09:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ورود50درصد دام عشایر زودتر از موعدتقویم کوچ Fri Apr 20 14:07:27 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرهنگیان، سخنگوی ستاد اقتصاد مقاومتی در زنجان باشند Fri Apr 14 00:02:00 IRDT 2017
روزنامه کیهان اخبار کوتاه از فوتبال Mon Nov 13 06:16:35 IRST 2017
شفاف آقای روحانی! رسوایی علمی امروز شما تقاص آبروی دانشجویان بورسیه است Fri May 12 13:13:56 IRDT 2017
عصر ایران 5 نوشیدنی برای درمان کم خونی Wed Jan 17 12:11:26 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رخشان بنی اعتماد: برای 30 سرنشین نفت‌کش دعا کنیم Fri Jan 12 12:01:49 IRST 2018
خبرگزاری نسیم مردم افغانستان از ارتش آمریکا بیشتر از طالبان بیم دارند Sat Sep 02 16:32:01 IRDT 2017
تیک مادورو مهلت اروپا برای برگزاری انتخابات را رد کرد Mon Feb 04 12:18:57 IRST 2019
تدبیر و امید برنامه عجیب داعش برای نفوذ به اروپا Sun Apr 30 12:31:29 IRDT 2017
بنکر خروج غیر‌منطقی مسکن از رکود ممنوع! Sun Aug 13 09:13:14 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سردار سلیمانی: «کربلای 4» عملیات اصلی بود؛ نه فرعی + فیلم Mon Dec 31 09:48:34 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف و ضبط 3 تن چوب قاچاق در آران و بیدگل Mon Apr 10 13:46:00 IRDT 2017
آفتاب رئیس‌جمهور روسیه با روحانی دیدار کرد Fri Sep 07 18:37:00 IRDT 2018
خرداد نیوز ابراز نگرانی شدید سازمان ملل از وضعیت غیر انسانی در یمن Wed Feb 01 07:48:39 IRST 2017
تابناک آمریکا معاون رئیس‌جمهوری ونزوئلا را تحریم کرد Tue Feb 14 06:48:02 IRST 2017
آفتاب ایران وزیر خارجه انگلیس خواهان توقف جنگ در یمن شد Mon Nov 05 13:10:13 IRST 2018
ساعت24 شایعه نگران کننده: شاید برانکو برود Thu Apr 20 21:00:00 IRDT 2017