البرزنیوز - Sun Feb 19 11:51:13 IRST 2017 نمایش خبر

کارکنان قرار دادی دارای کد شناسه شاغل پیمانی می شوند

کارکنان قراردادی دارای کد شناسه شاغل در دستگاه های اجرایی در صورت قبولی در آزمون های ادواری سال های 81،83،84 و ارائه گواهی قبولی از طریق دستگاه متبوع خود بصورت پیمانی استخدام می شوند. کارکنان قراردادی دارای کد شناسه شاغل در دستگاه های اجرایی در صورت

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، براساس مجوز صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای ماده 30 بخشنامه شماره 9757‏‏/93‏‏/200 مورخ 19‏‏/7‏‏/1393 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ، به منظور تعیین تکلیف کارکنان قرار دادی شاغل دارای کد شناسه مشمول ماده مذکور، با رعایت  شرایط ذیل بصورت پیمانی استخدام می شوند.

بر اساس این گزارش، شرایط لازم بدین شرح می باشد؛
وجود پست بلاتصدی واجد شرایط در دستگاه
قبولی در آزمون ادواری (موضوع ماده 30 دستورالعمل مذکور)
‏تاییدیه قبولی و کارنامه آزمون ادواری ممهور به مهر سازمان سنجش آموزش کشور
‏تصویر آخرین قرارداد صرفا انجام کار معین دارای کد شناسه 11 رقمی صادر شده از سامانه کارمند ایران
ریز واریز بیمه تامین اجتماعی از تاریخ اولین قرارداد کار معین تاکنون
‏تایید و تکمیل برگ تایید مشخصات شغل و شاغل تایید شده کمیته طبقه بندی مشاغل با رعایت شرایط احراز توسط دستگاه
‏دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی معتبر
دارا بودن شرایط عمومی استخدام از قبیل سن و معافیت یا پایان خدمت سربازی و...
تامین اعتبار توسط دستگاه ملی متبوع
لازم به ذکر است کارکنان قراردادی واجد شرایط فوق الذکر جهت پیگیری موضوع می توانند به کارگزینی دستگاه متبوع خود مراجعه نمایند.
البرزنیوز رودخانه کرج مستعد تولید برق است / معاونت علمی ریاست جمهوری حامی مخترعان Sun May 07 11:24:52 IRDT 2017
البرزنیوز چرا نباید در شرایط برفی با سرعت مجاز برانیم؟ Sun Feb 12 10:56:07 IRST 2017
البرزنیوز پروژه آزاد راه تهران - شمال 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/ کوتاه شدن 61 کیلومتری مسیر سفر به شمال Wed May 24 11:36:13 IRDT 2017
البرزنیوز برگزاری نمایشگاه‌های بهاره برای تنظیم بازار/ نمایشگاه ویژه پلاسکویی‌ها در نور Mon Feb 13 16:13:01 IRST 2017
البرزنیوز "آقای گل 1.2 میلیون یورویی" که مشتری زیادی در اروپا دارد Sun Jul 02 10:07:13 IRDT 2017
البرزنیوز بهترین رفتار با همکار حسود چیست؟ Sun Feb 12 10:54:43 IRST 2017
البرزنیوز خبر ورزشی Wed Dec 20 10:12:43 IRST 2017
البرزنیوز افتتاح و بازدید همزمان پروژه های دهه فجر با حضور معاونان استاندار Tue Feb 07 11:40:54 IRST 2017
البرزنیوز لاریجانی میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را تبریک گفت Tue Dec 26 09:18:20 IRST 2017
البرزنیوز ارایه گزارش ملی حادثه پلاسکو تا قبل از اتمام تعطیلات نوروز Mon Mar 27 13:29:34 IRDT 2017
البرزنیوز شوت Fri Jan 26 20:06:26 IRST 2018
البرزنیوز دیدار و گفتگوی «مجید اخشابی» با مدیرعامل خبرگزاری فارس Tue Jul 18 09:30:56 IRDT 2017
البرزنیوز استقلال بالاتر از پرسپولیس برترین باشگاه‌ ایران/منصوریان صدرنشین مربیان لیگ‌برتر Tue Aug 08 10:34:51 IRDT 2017
البرزنیوز تقدیر وزیرنیرو ازمدیر عامل شرکت آب وفاضلاب روستایی استان البرز Sat May 13 12:27:32 IRDT 2017
البرزنیوز کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی در البرز برگزار می‌شود Sun Feb 19 11:52:09 IRST 2017
البرزنیوز آموزش نرم افزار "سیترا" در استان البرز برگزار شد Tue Feb 07 11:51:11 IRST 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Wed Dec 20 10:04:04 IRST 2017
البرزنیوز نسل آینده هوش مصنوعی شبیه انسان خواهد بود Tue Jul 04 13:51:36 IRDT 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Mon Dec 18 10:14:25 IRST 2017
البرزنیوز 40 بهمن در مسیر کرج - چالوس پاکسازی شد/ جاده چالوس کماکان مسدود است Sun Jan 29 08:13:33 IRST 2017
البرزنیوز ​رونمایی از داروی گیاهی کنترل آلزایمر و خانواده باکتریایی جدید در کشور با حضور استاندار البرز و وزیر بهداشت Sun Jan 29 08:20:29 IRST 2017
البرزنیوز تشدید نظارت و بازرسی از واحدهای تولیدی آرد و نان در ایام نوروز Mon Mar 06 09:21:06 IRST 2017
البرزنیوز پیروزی Sat Dec 23 11:43:30 IRST 2017
البرزنیوز تاثیر میوه بر کاهش اثرات منفی آلودگی هوا Sun Dec 24 09:14:46 IRST 2017
البرزنیوز بهترین مشاور کسب و کار چگونه تسهیلات ارزان بگیریم Sat Dec 23 10:04:13 IRST 2017
البرزنیوز چند مدل نرمش برای پشت میز نشین ها Wed Mar 01 08:45:25 IRST 2017
البرزنیوز گل Sat Dec 23 11:44:37 IRST 2017
البرزنیوز سن مناسب برای جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین چند سالگی است؟ Wed May 31 11:34:03 IRDT 2017
البرزنیوز پنی سیلین چگونه کشف شد Sun May 28 10:28:35 IRDT 2017
البرزنیوز طرز تهیه انواع سبزه عید به زبان ساده Wed Mar 08 16:26:13 IRST 2017
البرزنیوز بخشنامه حداقل مزد سال 96 ابلاغ شد Sun Mar 19 12:34:10 IRST 2017
البرزنیوز اخطار جامعه شناسانه درباره مهربانی های گسسته Sat Dec 23 11:14:56 IRST 2017
البرزنیوز راهکارهای مقابله با افکار منفی Sun Feb 19 11:36:33 IRST 2017
البرزنیوز فعالیت و صدور مجوز 2 کاریابی غیر دولتی بین المللی در استان البرز Mon Mar 06 09:18:45 IRST 2017
البرزنیوز طالع بینی روزانه 26 آذر Sun Dec 17 13:22:49 IRST 2017
البرزنیوز مطالبه‌گری حقوق زنان بدون مشارکت اجتماعی آنها امکان‌پذیر نیست Sat May 13 12:26:16 IRDT 2017
البرزنیوز اسکان پلاسکونشینان در مجتمع "نور" از امروز Tue Feb 07 11:59:43 IRST 2017
البرزنیوز آمار نهایی آرا شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در البرز اعلام شد/مشارکت 79.1 درصدی البرزی ها در انتخابات ریاست جمهوری Wed May 24 12:27:08 IRDT 2017
البرزنیوز فتتاح مرکز تولید و توسعه رادیوداروهای سیکلوترون کشور در استان البرز Sun Apr 09 12:48:17 IRDT 2017
البرزنیوز دکترمحمدفرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: دانشگاه پیام نور دانشگاه سرآمد در آموزش های نوین است Tue Feb 07 11:42:15 IRST 2017
البرزنیوز «عراقچی» معاون ارزی بانک مرکزی شد Tue Aug 08 10:40:04 IRDT 2017
البرزنیوز زنجیره صنعت،تولید و تحقیق با ایده های نو زمینه ساز اشتغال و رونق اقتصادی می شود Sat Apr 08 12:35:48 IRDT 2017
البرزنیوز کارگاه آموزشی یافته های تحقیقاتی کشاورزی در استان البرز مروجان حوزه کشاورزی در کارگاه آموزشی،آخرین یافته ها و دستاوردهای این بخش را بازخوانی کردن Wed Apr 12 16:15:47 IRDT 2017
البرزنیوز گل Fri Jan 26 20:05:14 IRST 2018
البرزنیوز ​رشد تراز کشاورزی البرز در دولت تدبیر و امید/ از تولید محصولات کشاورزی تا گسترش صادرات استانی Sun Feb 19 11:47:26 IRST 2017
البرزنیوز ​یک مدرسه 16 کلاسه در نظرآباد افتتاح شد Mon Jan 02 11:26:44 IRST 2017
البرزنیوز نشست مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر Wed May 24 11:38:10 IRDT 2017
البرزنیوز قیمت خرید خدمت سربازی سال 97 نجومی شد! | 70 میلیون جریمه خرید خدمت سربازی؟! Tue Dec 26 09:29:40 IRST 2017
البرزنیوز آیین آغاز بکار شرکت تولید داروهای دیابت با حضور استاندار Wed May 24 11:37:10 IRDT 2017
البرزنیوز حادثه «شهران» در انتظار تلاقی‌های گاز و گسل تهران Sat Feb 25 10:50:00 IRST 2017
البرزنیوز چرا با وجود خوردن صبحانه, همچنان احساس گرسنگی می کنم Sat May 13 12:33:34 IRDT 2017
البرزنیوز حذف فروش اینترنت حجمی در دستور کار وزارت ارتباطات قرار دارد Tue Jul 11 10:51:51 IRDT 2017
البرزنیوز چند خاصیت کمتر شناخته شده از هویج Tue Jan 31 12:19:18 IRST 2017
البرزنیوز پرسپولیس 75 درصد شانس قهرمانی دارد/به جز برانکو 15 مربی دیگر تغییری در تیم‌ها ایجاد نمی‌کنند Tue Jul 25 08:46:23 IRDT 2017
البرزنیوز 11 تیرانداز به اردوی تیم ملی دعوت شدند Wed Dec 27 10:21:28 IRST 2017
البرزنیوز زبان بدن خود را بلدید Sun May 07 11:29:01 IRDT 2017
البرزنیوز خبر ورزشی Mon Dec 18 10:16:41 IRST 2017
البرزنیوز رهاورد اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل برای البرز چیست؟ Sat May 13 12:22:23 IRDT 2017
البرزنیوز پذیرش بازرسان جدید/ 124 متریک تن ذخیره آب سنگین ایران Sat Feb 25 08:10:25 IRST 2017
البرزنیوز خبرنامه ابرار ورزشی 26 آذر Sun Dec 17 12:07:03 IRST 2017
البرزنیوز اولویتهای کاری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در سال اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال تعیین شد Sat Apr 08 12:38:11 IRDT 2017
البرزنیوز 20 هزار زائر البرزی به حرم مطهر امام (ره) اعزام می شوند Wed May 31 08:57:09 IRDT 2017
البرزنیوز کشف محموله قاچاق سیگار Mon Jan 02 11:25:48 IRST 2017
البرزنیوز اجرای فیلم تئاتر«آینه‌های روبرو» با صدای پرویز پرستویی Wed Jul 26 08:29:33 IRDT 2017
البرزنیوز دولت چگونه چراغ های مسکن مهر را روشن کرد؟ / بیش از 43 هزار خانواده البرزی صاحبخانه شدند Wed May 31 09:05:21 IRDT 2017
البرزنیوز علت صداهای بدن Sun Mar 05 11:43:10 IRST 2017
البرزنیوز افتتاح کارخانه تولید خوراک دام و طیور شهرک صنعتی نظرآباد با حضور استاندار البرز Tue Feb 07 11:55:48 IRST 2017
البرزنیوز پیروزی Mon Dec 18 10:18:09 IRST 2017
البرزنیوز متن کامل دعاهای روزانه ماه رمضان ترجمه Sun May 28 10:34:35 IRDT 2017
البرزنیوز مزایا و معایب بودجه 96 Sat Feb 25 10:58:14 IRST 2017
البرزنیوز آزادراه تهران- شمال، آرزویی که به زودی محقق می‌شود Wed May 17 09:23:13 IRDT 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Tue Dec 19 10:17:13 IRST 2017
البرزنیوز بین قوه قضائیه،مجریه و مقننه در البرز دیواری نیست/ انقلاب اسلامی فرزند آیت الله رفسنجانی بود Tue Feb 07 11:54:26 IRST 2017
البرزنیوز افزایش اقدامات نظارتی بانک مرکزی برای ایجاد ثبات مالی Wed Jul 12 10:29:46 IRDT 2017
البرزنیوز کمیته امحا برای معدوم سازی تخلفات تبلیغات شوراها وارد عمل شود Wed May 17 09:28:12 IRDT 2017
البرزنیوز قلب زنان در مقابل استرس آسیب‌پذیرتر است Mon Dec 25 09:25:58 IRST 2017
البرزنیوز هشدار سیل و آبگرفتگی معابر Sat May 13 12:23:16 IRDT 2017
البرزنیوز نگاهی به حال و روز والیبال ؛ رالی والیبال از لیگ جهانی تا مقدماتی جام جهانی Tue Jul 11 10:49:58 IRDT 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Fri Jan 26 20:04:34 IRST 2018
البرزنیوز آمارهای درست جمعیتی کنترل کننده آسیب‌های اجتماعی است Mon Dec 25 09:06:18 IRST 2017
البرزنیوز انتخابات تمام مکانیزه در 6 شهرستان استان البرز/موانع صادراتی و گمرک در فرودگاه پیام بررسی و رفع شود/ بستر سازی گسترده برای حضور حداکثری مردم در انتخابات Sun May 07 11:27:13 IRDT 2017
البرزنیوز وحشتناک ترین راهکارها برای لاغری را امتحان نکنید Sat May 13 12:37:08 IRDT 2017
البرزنیوز دعوت استاندار از جوانان برای حضور پرشور پای صندوق های اخذ رأی Wed Apr 26 11:38:47 IRDT 2017
البرزنیوز زیر ساخت فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در البرز مهیاست Wed May 17 09:22:25 IRDT 2017
البرزنیوز هدف Wed Dec 20 10:09:10 IRST 2017
البرزنیوز سلامت دفاتر بازرسی شهرداری های استان در راس کار باشد Wed Apr 26 11:30:47 IRDT 2017
البرزنیوز موزه صدا در تبریز راه‌اندازی می‌شود Sun Dec 24 09:33:39 IRST 2017
البرزنیوز زلزله آیا زمین لرزه صدا دارد Wed Dec 27 09:17:03 IRST 2017
البرزنیوز مهلت قانونی تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد Sat May 13 12:25:10 IRDT 2017
البرزنیوز نارضایتی والدین در ازدواج را با صبر برطرف کنیم Sat May 13 12:49:59 IRDT 2017
البرزنیوز کمبود این ویتامین‌ها حافظه‌تان را ضعیف می‌کند Tue Dec 26 09:42:35 IRST 2017
البرزنیوز مصرف موادغذایی ناسالم؛ زمینه ساز ابتلا به سرطان در سال های آینده Sat Dec 23 10:30:51 IRST 2017
البرزنیوز رشد 13.3 درصدی صادرات خدمات کشور در نیمه نخست امسال Mon Dec 25 09:20:20 IRST 2017
البرزنیوز نمایش انیمیشن بلند کلیله و دمنه در سینماها Wed Dec 20 09:38:26 IRST 2017
البرزنیوز پروژه های دهه فجر هدیه دولت برای خدمت به مردم و اشتغالزایی است Tue Feb 07 11:39:16 IRST 2017
البرزنیوز دریاچه نمک قم در آستانه ناپدید شدن Wed Dec 20 09:57:40 IRST 2017
البرزنیوز توافق با بانک‌ها برای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه Sun Dec 24 09:07:24 IRST 2017
البرزنیوز مقابله با ترس از سخنرانی عمومی Tue Feb 07 11:36:34 IRST 2017
البرزنیوز گاز رجایی شهر کرج قطع می شود Mon Mar 06 09:16:25 IRST 2017
البرزنیوز از تشریح دستاوردهای برجام تا رعایت اخلاق انتخاباتی محور نشست شورای اداری استان البرز Sun May 07 11:26:05 IRDT 2017
نامه نیوز ویدیویی از محسن چاوشی در صفحه اینستاگرام سردار سلیمانی Sat Nov 25 18:23:13 IRST 2017
روزنامه کیهان دعای روز بیست ونهم ماه مبارک رمضان Wed Jun 13 22:02:18 IRDT 2018
بی باک نیوز 5400(سید محمد حسام موسوی) Wed Aug 16 00:58:01 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین کسری بودجه97 به حداقل می‌رسد/ آقای رییس‌جمهور مخالف گرانی دلار است Mon Oct 23 16:03:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران درآمد 137 هزار دلاری از صادرات ماشین برش Thu Sep 07 03:08:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حل معضل اعتیاد نیازمند ارتقای سطح آگاهی جامعه است Wed Aug 30 11:10:54 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انفجار مخزن گاز خودرو در شیراز یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت Wed Apr 12 22:37:00 IRDT 2017
جماران 440 میلیارد ریال برای طرح های دشتی و تنگستان بوشهر اختصاص یافت Sat Sep 23 08:18:25 IRST 2017
بی باک نیوز سهم 28 درصدی قشم‌ایر در جابه‌جایی حجاج تمتع امسال Wed Sep 27 15:26:01 IRST 2017
خبرگزاری حوزه رسیدن به حیات طیبه یعنی کادر سازی برای ظهور منجی Wed Apr 18 12:53:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین بدهی دولت 700 هزار میلیارد تومان شد Sun Jan 15 14:14:00 IRST 2017
میزان افت سهم نفت و گاز در تولید ارزش افزوده/ پیشی گرفتن صادرات خام فروشی به فرآورده‌ها Sat Dec 09 14:08:51 IRST 2017
جماران دستگیری سه سارق حرفه ای منزل و خودرو در ارومیه Wed Oct 04 13:00:07 IRST 2017
پارسینه تشریح جزئیات شهادت مرزبانان ایرانی در حمله تروریست‌ها Thu Apr 27 06:27:28 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم یاسوج|تعداد مصدومان زلزله 5 ریشتری کهگیلویه و بویراحمد به 133 نفر رسید Wed May 02 22:41:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 19 طرح اصلاح و توسعه شبکه برق در اندیمشک افتتاح شد Sat Dec 09 16:12:44 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حدود 81 مگاوات برق در آذربایجان غربی صرفه جویی شد Wed Jun 13 10:42:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین جزییاتی از مهمانان خارجی مراسم تحلیف +اینفوگرافیک Sat Aug 05 19:18:02 IRDT 2017
فردا شهادت امام محمد باقر (ع) هیئت کجا برویم؟ Mon Aug 28 17:44:55 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کاهش آدم ربایی در کشور Fri Aug 11 19:50:08 IRDT 2017
خانه ملت کم‌توجهی به آیین‌های ایرانی زمینه‌ساز گرایش مردم به رسومات غربی/ نباید نسبت به اجتماعات شادی‌آور نگران بود Wed Dec 20 18:42:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی کلیه واحد‌ها استان البرز تعطیل شد/ بارش برف دانشگاه آزاد پرند و دانشگاه آزاد رباط کریم را هم تعطیل کرد Sun Jan 28 09:32:59 IRST 2018
میزان کاهش قیمت سکه در روز گذشته/ التهاب بازار فروکش کرد Thu May 10 11:41:01 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستگیری سارقان آدم ربا در البرز Thu Jan 26 12:29:00 IRST 2017
آریا پنج هزار و 995 تن گوشت قرمز در اردبیل تولید شد Tue May 22 17:02:20 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم روسیه همه کارگران کره شمالی را از خاک خود اخراج می کند Thu Feb 01 18:44:02 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن کلمه چله نشینی با اربعین چه تفاوتی دارد Sun Nov 05 08:26:27 IRST 2017
آریا گزارش ایرنا از وضعیت بازار تهران Mon Jun 25 17:08:44 IRDT 2018
پول نیوز دمای این شهر ایران ، به 29 درجه زیرصفر رسید! Sat Feb 18 21:54:53 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تشییع پیکر غلامرضا شکوهی در مشهد Sat Aug 05 12:58:02 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تهران گرمتر می شود Thu Jul 27 12:38:39 IRDT 2017
فرارو اولین اظهارات سعید جلیلی بعد از انصراف Sun Apr 16 21:20:23 IRDT 2017
بی باک نیوز پنجمین سمینار علمی دانش آموزی - اردیبهشت 95 Tue Jan 31 05:40:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سپرده گذاری در موسسات غیر مجاز قمار است Fri Aug 04 09:12:16 IRDT 2017
نامه نیوز موگرینی: آمریکا متعهد به اجرای کامل توافق هسته‌ای است Sat Feb 11 10:17:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر باید دفاع زیستی برای مقابله با تهدیدهای بیوتروریستی جدی گرفته شود Mon Feb 26 15:03:52 IRST 2018
انتخاب ضربات شلنگ بر بدن کودک 7 ساله Tue Feb 28 08:00:02 IRST 2017
خبرگزاری فارس مرزهای شرقی کشور از وجود بیماری‌های مشترک انسان و دام پاک است Thu Oct 12 16:28:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم کارمند‌های رویایی و خیال باف موفق‌تر از دیگران می‌شوند Sat Nov 04 08:00:02 IRST 2017
ساعت24 آیت‎الله خامنه‎ای؛ رکورددار بالاترین درصد رای در انتخابات ریاست جمهوری/ آیت‎الله هاشمی در جایگاه دوم Sat May 20 16:35:01 IRDT 2017
بی باک نیوز همکاری نهادها برای حضور در جشنواره‌های بین‌المللی پررنگ‌تر شود Sun Sep 10 13:21:01 IRDT 2017
انتخاب پورمحمدی: مهمترین کار مسئولان رعایت حقوق بشر است/ رعایت حقوق مردم کم رنگ شده است Tue Aug 22 12:16:51 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو قاچاقچی «مداد پاک‌کن» به 17/000/000/000 ریال محکوم شد Tue Mar 07 13:25:27 IRST 2017
اعتبار نیوز سیاست‌های جدید اعطای وام‌مسکن هفته آینده اعلام می‌شود Wed Oct 04 12:18:00 IRST 2017
بی باک نیوز جکی چان پس از دریافت اسکار افتخاری: بالاخره این جایزه را بردم Sun Nov 13 13:15:01 IRST 2016
ایستا نیوز حذف تعرفه فولاد در دولت منتفی شد Sat Sep 09 11:18:06 IRDT 2017
فردا بی‌اعتنایی بورس ایران به تحولات بین‌المللی Sat Aug 12 14:29:25 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کانون های مساجد شهرستان کیار آماده برگزاری جشن های دهه مبارک فجر Mon Jan 23 13:45:29 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی به افق مهاباد Mon Mar 06 09:26:51 IRST 2017
تین عملکرد کند و بد دولت انگلیس در کاهش تصادفات جاده‌ای Fri Jun 22 13:19:09 IRDT 2018
جماران 9 کشته و زخمی در حادثه تصادف مشهد- چناران Sat Apr 14 11:45:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران امروز دولت و ملت ایران، حامی دولت و ملت سوریه است Sun Oct 15 23:08:30 IRST 2017
خانه ملت اسکار فرهادی خط باطلی بر خط نشان ترامپ علیه ایران کشید/ جهان به ملت ایران تعظیم کرد Mon Feb 27 15:22:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا همایش " نسیم مهر" در دهدشت برگزار شد+تصاویر Mon May 29 20:13:19 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برداشت زردآلوی ماهنشان Wed Jun 20 15:10:10 IRDT 2018
روزنامه کیهان جا ماندن از پرواز انقلاب Fri Apr 07 18:06:42 IRDT 2017
بی باک نیوز دولت اگر برنامه ششم را اجرا نکند، سؤال از رئیس‌جمهور به جریان خواهد افتاد Fri Jul 14 21:41:01 IRDT 2017
جام نیوز توصیه های آرایشی برای کسانی که پوست حساس دارند Sun Jul 23 08:11:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران محمد قاضی به پدیده پیوست Thu Jun 29 20:14:30 IRDT 2017
صبا ایران وزیر ورزش از ملی پوشان ایران قدردانی کرد Tue Jun 26 10:06:20 IRDT 2018
اکو ویژن شرایط برای ادغام بانک‌ها مهیاست Sat May 27 15:30:18 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیان عملکرد دولت طی چهار سال گذشته امید را به مردم باز می گرداند Wed Apr 05 17:27:00 IRDT 2017
ایران آنلاین گزارش تکان دهنده از وضعیت ایمنی آسانسورهای کشور Sat Jun 24 10:50:25 IRDT 2017
خبرگزاری فارس پیکر 5 شهید مدافع حرم در قم تشییع می‌شود Sun Dec 10 14:12:00 IRST 2017
تابناک دیوار و حیات وحش Mon Jan 01 21:46:57 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اولین مرکز مدیریت و مداخله در بحران بسیج در سیستان وبلوچستان افتتاح شد Wed Jan 17 15:00:38 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 11 مرکز کاشت حلزون شنوایی در ایران فعالیت دارند Wed May 09 10:08:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین استخدام سرپرست فروش Sat Jul 08 19:22:51 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین موج جدید بارشی در راه است Thu Apr 06 20:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران علی‌اکبر فرهنگی تقدیر می‌شود Sun May 13 12:19:29 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پورمحمدی: در دولت دوازدهم حضور ندارم Wed Aug 02 11:37:33 IRDT 2017
شبکه خبر غیر استاندارد بودن دوگانه سوز های دستی Fri Feb 23 16:18:49 IRST 2018
اقتصاد آنلاین کشف ماده مخدر شیشه توسط ماموران گمرک از داخل کاپشن Wed Feb 07 15:26:15 IRST 2018
598 مهمان امشب دورهمی Thu Apr 06 15:31:24 IRDT 2017
آنا روایت جوانفکر از ثبت نام احمدی‌نژاد در انتخابات/ اعتراض به وزارت کشور Wed Apr 12 17:45:16 IRDT 2017
صبا ایران ذرات معلق جنوب غرب رو به کاهش Sun Feb 19 14:11:45 IRST 2017
تابناک قالیباف هنوز کتبا انصراف نداده است Mon May 15 22:25:24 IRDT 2017
آفتاب کرملین: به جنگ با داعش حتی بدون کمک واشنگتن ادامه می‌دهیم Sat Mar 04 18:52:32 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اخباری از شنبه در تمرینات سایپا Wed Jul 12 09:00:29 IRDT 2017
جماران سردار پاکپور: پیشمرگان حق بزرگی بر گردن امنیت مناطق مرزی کردستان دارند Wed Nov 01 20:04:25 IRST 2017
پرس شیعه داعش 20 سرباز و 5 شهروند عراقی را ربود Wed Jan 25 18:21:53 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ثبت‌نام 97 نفر در انتخابات شورای اسلامی روستاهای بخش کهریزک Mon Mar 27 14:10:49 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ بازیکنی که می تواند جانشین طارمی در دربی 85 باشد ! Wed Oct 25 22:22:53 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تب و تاب انتخابات در هرمزگان داغ شده است Sat Apr 22 16:57:18 IRDT 2017
ایران آنلاین سگ قاتل صاحبش را کشت و خورد+تصاویر Sat May 13 10:54:44 IRDT 2017
روزنو قدوس از رویارویی با رونالدو می‌گوید: او بت دوران کودکی‌ام بود! Sat Jun 30 18:40:01 IRDT 2018
ایلنا برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی Fri Dec 08 12:52:47 IRST 2017
فرادید قتل کودک دو ساله زیر مشت و لگدِ نامادری Sun Dec 17 12:02:37 IRST 2017
آفتاب ایران داروی پوکی استخوان ممکن است طاسی را درمان کند Fri May 11 22:13:17 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تیم فوتسال هیئت فوتبال قم به دسته اول سقوط کرد Sat Dec 23 09:27:19 IRST 2017
آنا آمار مهاجرت فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف را دقیق‌ نمی‌دانم/ بودجه 50 برابری هاروارد نسبت به شریف Sat Feb 03 09:00:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو اگر «کارانه» قالیباف خلاف قانون بود، «کارورزی» روحانی هم خلاف است/ آقایان از بودجه عمرانی روستاها برای تبلیغات انتخاباتی کسر می‌کنند Sun May 14 11:02:43 IRDT 2017
جهان نیوز گزارش مجلس از قاچاق 15 هزار خودرو Mon Jul 16 12:48:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر صادرات چهار هزار و 200 تن کاغذ از مهاباد به خارج از کشور Mon Jul 16 08:57:01 IRDT 2018
عصر ایران «رامین» در را هم پشت سرت ببند! Mon Mar 06 09:45:41 IRST 2017
تابناک کری تند ایمون زاید برای استقلالی ها Wed Feb 01 11:55:01 IRST 2017
تی نیوز تساوی دو تیم مقاومت البرز و شهروند ساری Mon Jul 10 14:33:52 IRDT 2017
خبرگزاری مهر امسال از تجهیزات جدید نیروی دریایی ارتش رونمایی خواهد شد Fri Sep 29 08:33:22 IRST 2017
بورس نیوز سرخیو راموس: از حرف‌های کی‌روش سورپرایز شدم Thu Jun 21 22:59:17 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تشریح عملکرد پلیس در سال جاری Mon Mar 13 10:54:59 IRST 2017