ساعت24 - Fri Feb 17 08:30:21 IRST 2017 نمایش خبر

تکذیب شکسته شدن سد در استان فارس

ساعت24- در پی انتشار برخی اخبار و شایعات در فضای مجازی در خصوص شکسته شدن سد جهرم، مدیرکل مدیریت بحران استان فارس این خبر را تکذیب کرد.

ساعت24- در پی انتشار برخی اخبار و شایعات در فضای مجازی در خصوص شکسته شدن سد جهرم، مدیرکل مدیریت بحران استان فارس این خبر را تکذیب کرد.  

 

فیاض‌پور، در این باره گفت: به دنبال انتشار اخباری در مورد وارد شدن آسیب به سد جهرم، دقایقی پیش موضوع را از مدیرعامل شرکت آب این شهرستان پیگیری کردم که این موضوع رد شد. 
  
   
  
   وی درباره اینکه گفته می‌شود روستاهای این منطقه تخلیه شده است، اظهار کرد: موضوع تخلیه این روستاها مربوط به آن بخش از اراضی ملی بود که به تصرف سودجویان درآمده بود و اینطور نیست که بخاطر شکسته شدن سد، محل تخلیه شده باشد.
   
  
   ایسنا
ساعت24 ابراز تأسف سازمان ملل از حمله عربستان به مراسم ختم در یمن Fri Feb 17 11:18:00 IRST 2017
ساعت24 از کسی دلخور نیستم، با قدرت ادامه می‌دهم/خداحافظی‌ام از فوتبال خنده‌دار است! Mon Apr 10 16:52:10 IRDT 2017
ساعت24 حمایت عجیب از رضاییان! Mon Mar 13 09:30:00 IRST 2017
ساعت24 (تصاویر)کشف سیاره هایی شبیه زمین قورباغه های مینیاتوری دوچرخه های رها شده در چین و.... در عکس های خبری روز Thu Feb 23 06:37:00 IRST 2017
ساعت24 «بازنشستگی پیش از موعد زنان» فرصتی برای اشتغال جوانان ایجاد می‌کند Sat Feb 11 11:52:14 IRST 2017
ساعت24 اقدام هولناک در باغ ویلا / 100 سکه به زنی که شاسی بلند سوار بود دادم و ... +عکس Thu Aug 03 14:20:00 IRDT 2017
ساعت24 نهایی‌شدن بررسی‌های کمیسیون بهداشت درباره پلاسکو/ تشکیل تیم مشاوره برای آتش‌نشانان Mon Jan 30 13:13:39 IRST 2017
ساعت24 انتقاد حسام‌الدین آشنا از مناظرات انتخاباتی/ صداوسیما برگزارکننده نباشد/ سال88بخاطر مناظره‌ها گریستم Wed Apr 26 10:04:00 IRDT 2017
ساعت24 کره شمالی در خصوص بروز جنگ واقعی در منطقه به آمریکا هشدار داد Tue Mar 07 16:52:52 IRST 2017
ساعت24 10 بار اعدام در انتظار عامل قتل عام در «فهرج» Mon Feb 27 16:29:05 IRST 2017
ساعت24 مهلت جذب بودجه عمرانی سال 95 تا پایان شهریور 96 تمدید شد Tue Jul 18 11:13:24 IRDT 2017
ساعت24 برای بازی مقابل استقلال انگیزه خاصی ندارم/ به رفاقتم با مهدی رحمتی افتخار می‌کنم Tue Jan 31 13:19:29 IRST 2017
ساعت24 آزمون ناجی روبین کازان شد Sun Aug 13 14:54:01 IRDT 2017
ساعت24 بنز یک میلیون خودروی خود را فراخواند Sun Mar 05 16:43:56 IRST 2017
ساعت24 بازارگرمی دلال‌ها و سردرگمی متقاضیان پردیس Thu May 25 10:27:00 IRDT 2017
ساعت24 ادامه فعالیت شوراها طبق قانون تا 12 شهریور Fri Jul 07 09:12:25 IRDT 2017
ساعت24 توییت ظریف در خصوص فرمان مهاجرتی ترامپ Wed Jun 28 17:06:13 IRDT 2017
ساعت24 عکس آتلیه ای مریم کاویانی /همسرم خبر نداشت من با همسایه مان هم صیغه هستم! Mon Apr 24 13:10:26 IRDT 2017
ساعت24 2 گزینه مدنظر استقلال به جای پژمان منتظری Thu Jun 22 11:06:07 IRDT 2017
ساعت24 صفحه اول روزنامه ورزشی پیروزی چاپ 25 بهمن Mon Feb 13 00:54:21 IRST 2017
ساعت24 احتمال سقوط ولایت سرپل افغانستان به دست طالبان Sun May 28 21:03:05 IRDT 2017
ساعت24 پیرزن صد و یک ساله مدال طلای دوی 100 متر را کسب کرد +عکس Fri Apr 28 11:23:00 IRDT 2017
ساعت24 زهیوی از حضور در تیم ملی عذرخواهی کرد Sat Mar 11 14:25:09 IRST 2017
ساعت24 ازدواج نوجوان 16 ساله با پیرزن 71 ساله عاشق!+ تصاویر Wed Jul 05 10:16:00 IRDT 2017
ساعت24 زاد و رشد قانون‌های بازدارنده و راز و رمز جان‌سختی آنها Wed Jan 25 10:21:51 IRST 2017
ساعت24 سفیر سابق ایران در سوئیس: آمریکا به دنبال ایجاد کانال محرمانه با ایران است/ برنده نزدیک شدن مقتدی صدر به عربستان، ایران است Mon Aug 21 11:30:18 IRDT 2017
ساعت24 استقلال به جای پرسپولیس با آرمینیا بیله‌فلد بازی می‌کند Wed Jul 19 09:09:58 IRDT 2017
ساعت24 افزایش 3باره نرخ بهره در سال 2017 محتمل است Tue Apr 04 10:49:44 IRDT 2017
ساعت24 پیشنهاد جالب و عجیب امیر تتلو به رامین رضاییان! Tue Mar 07 14:12:28 IRST 2017
ساعت24 منصوریان: آبی و قرمز آمده‌اند از روحانی حمایت کنند Sat May 13 18:58:59 IRDT 2017
ساعت24 دستورالعمل افتتاح حساب ریالی برای اتباع خارجی Mon Feb 13 13:47:46 IRST 2017
ساعت24 کشف 23 کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمان Mon Jul 17 12:05:47 IRDT 2017
ساعت24 تیم کی‌روش همچنان قدرت برتر آسیا/تیم ملی ایران همچنان در رده 28 جهان باقی ماند Thu May 04 12:43:27 IRDT 2017
ساعت24 قالیباف: انتخابات 50-50 بود، اما من کنار کشیدم Mon Jul 31 22:43:03 IRDT 2017
ساعت24 زلزله 7.1 ریشتری سواحل شیلی را لرزاند Tue Apr 25 09:30:26 IRDT 2017
ساعت24 انتشار لیست خدمت تا فردا Mon May 01 07:54:45 IRDT 2017
ساعت24 کدخدایی: کسی از شورای نگهبان ترس ندارد / هر کسی هر چه دل تنگش می‌خواهد بگوید / اظهار نظر افراد در مورد تایید صلاحیت شان، اعتبار قانونی ندارد Sat Mar 11 14:41:00 IRST 2017
ساعت24 بدل کریس رونالدو هم رای داد+عکس Fri May 19 20:58:51 IRDT 2017
ساعت24 کشف جسد دختر جوان در سد اکباتان Sat Mar 18 17:50:00 IRST 2017
ساعت24 پیشنهاد عجیب ستاره استقلال برای تمدید قراردادش Thu Apr 13 21:00:00 IRDT 2017
ساعت24 آتش‌سوزی در کره‌جنوبی 2 هزار تن را آواره کرد Sun May 07 09:50:54 IRDT 2017
ساعت24 3 بازیکنی که منصوریان مستقیما با آنها برای آبی پوش شدن تماس گرفت/2 پرسپولیسی و یک نفتی! Wed May 17 11:59:13 IRDT 2017
ساعت24 تمام شرایط در بازی فردا به سود لخویا است/ برانکو باید اول به فکر گل نخوردن باشد Mon May 29 13:03:02 IRDT 2017
ساعت24 استقلال با تعویض رضائیان نفس کشید/تعویض برانکو اشتباه بود Tue Feb 14 07:00:00 IRST 2017
ساعت24 قالیباف: برای پایان دادن به دولت 4 درصدی ائتلاف کردیم Tue May 16 18:31:00 IRDT 2017
ساعت24 حادثه قطار در اسپانیا 48 زخمی بر جا گذاشت Fri Jul 28 11:19:09 IRDT 2017
ساعت24 امید ابراهیمی به دنبال تمدید قرارداد با استقلال Tue May 30 14:49:40 IRDT 2017
ساعت24 اینستاگرام بازیگر زن دچار اختلال شد +عکس Fri Feb 24 23:31:00 IRST 2017
ساعت24 واکنش جالب منصوریان به برگزاری دربی در آلمان Sat Jul 01 12:54:18 IRDT 2017
ساعت24 کامرانی‌فر از فدراسیون فوتبال رفت Mon Aug 07 17:59:21 IRDT 2017
ساعت24 دستگاه‌های نظامی و انتظامی مسئول پارازیت‌های شیراز بودند / ادامه بررسی‌ها در سال جدید / پارازیت‌ها برای سلامت مردم مشکل‌آفرین است Sun Apr 02 14:50:32 IRDT 2017
ساعت24 داماد خشمگین تنکابنی، یک ساعت بعد از قتل نـوعروس دستگیر شد Sat Jul 29 16:04:43 IRDT 2017
ساعت24 ادعای تنبیه بدنی اعضای هیئت‌رئیسه مجلس توسط قاضی‌پور! Tue Mar 14 11:26:00 IRST 2017
ساعت24 تحویل ایرباس‌های جدید در آینده نزدیک Sun Feb 12 14:13:29 IRST 2017
ساعت24 خبرنگاران منتظر سوژه! +عکس Thu Apr 13 21:45:11 IRDT 2017
ساعت24 تیراندازی در سوئد 3 زخمی بر جا گذاشت Sun Jul 02 23:36:26 IRDT 2017
ساعت24 نقش پررنگ قلیان در سکته قلبی Mon Feb 20 17:30:38 IRST 2017
ساعت24 نوجوانان ایران از چین انتقام گرفتند/پیروزی مقتدرانه شاگردان وکیلی Mon Aug 21 22:02:58 IRDT 2017
ساعت24 پزشکیان: نقل قول منتسب به فرمانده انتظامی فارس توهین به مجلس است/ وزیرکشور در مجلس توضیح دهد Wed Jul 19 12:34:02 IRDT 2017
ساعت24 چرا نعمت‌زاده در قبال صادرکنندگان ابراز شرمندگی کرد؟ Sat Mar 04 09:21:42 IRST 2017
ساعت24 هاشمی‌ طبا: به نفع روحانی کناره‌گیری نمی کنم Fri May 12 15:00:00 IRDT 2017
ساعت24 کشف اشیا عتیقه هخامنشی از 4 زن و مرد Thu May 18 10:47:40 IRDT 2017
ساعت24 به طارمی گفتم تو فوق‌العاده‌ای پسر/تبریزی‌ها دوستم دارند اما نمی‌مانم! Wed Apr 05 10:56:00 IRDT 2017
ساعت24 نگرانی برانکو و منصوریان از دیدار دوستانه سرخابی ها Sun Jul 02 10:27:57 IRDT 2017
ساعت24 حکم اعدام برای قاتلان شهید «مازن فقها» Sun May 21 17:47:19 IRDT 2017
ساعت24 طعنه محمدهاشمی به قالیباف:وقتی چند دلال دور خودت جمع کنی که در زمان انتخابات به کمکت بیایند... Thu Jul 13 09:19:36 IRDT 2017
ساعت24 تهران در آستانه هوای ناسالم برای گروه‌های حساس Sat Aug 05 11:55:27 IRDT 2017
ساعت24 امیرپوردستان: هرجا نیاز باشد ما هستیم Thu Mar 09 22:26:39 IRST 2017
ساعت24 نمی‌توانم محکم شوت بزنم/ حتما به بازی با الاهلی می‌رسم Mon Aug 07 15:42:11 IRDT 2017
ساعت24 بازگشت کیمیا علیزاده به تکواندو 4ماه دیگر Sat Jan 28 07:27:58 IRST 2017
ساعت24 بخشودگی جرایم وام‌های زیر 100 میلیون ابلاغ شد Thu Feb 09 16:34:21 IRST 2017
ساعت24 قطر در آستانه کودتا؟ Fri Jun 02 13:35:12 IRDT 2017
ساعت24 علی دایی: فوتبال ایران زجر آور است/اگر بروم دیگر برنمی گردم Thu Apr 06 15:53:00 IRDT 2017
ساعت24 از تهدید به نیمکت نشینی تا قرارداد داخلی ستاره استقلال با پرسپولیس Sun May 14 11:11:01 IRDT 2017
ساعت24 عکس/ چه کسی جرأت داشت صورت علی دایی را این شکلی کند Thu Feb 16 07:53:58 IRST 2017
ساعت24 کافئین چه تاثیری بر مغز و بدن دارد؟ Tue Jul 25 11:31:45 IRDT 2017
ساعت24 قهرمانی ذوب‌آهن در لیگ برتر وزنه برداری Fri Feb 24 19:05:30 IRST 2017
ساعت24 ذوالنور: نامزدی رییسی ربطی به «جمنا» ندارد/ با ورود رییسی دیگر نامزدهای اصول‌گرا ثبت نام نخواهند کرد Thu Apr 13 10:16:33 IRDT 2017
ساعت24 سقوط درخت، 12 پرتغالی را کشت Wed Aug 16 08:30:54 IRDT 2017
ساعت24 حاشیه های فیلترشدن تماس صوتی تلگرام Sat May 06 18:32:00 IRDT 2017
ساعت24 لاریجانی: فضای مجازی موجب هوشیاری سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شده است Thu Jan 26 12:36:38 IRST 2017
ساعت24 مسلمان: پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا باشد Sat Jul 22 11:41:42 IRDT 2017
ساعت24 انتقال 12 پیکر حادثه پلاسکو به پزشکی قانونی Wed Jan 25 23:21:17 IRST 2017
ساعت24 ماجرای سه فهرست کابینه جدید روحانی Wed Aug 02 07:35:59 IRDT 2017
ساعت24 پیغام مهم AFC به پرسپولیس Sat Feb 25 12:30:09 IRST 2017
ساعت24 احتمال واردات جسد در آینده نزدیک Mon Aug 14 09:51:41 IRDT 2017
ساعت24 فشار بسیار زیادی روی طارمی وجود دارد / او امسال هم آقای گل می شود Sat Feb 18 11:55:38 IRST 2017
ساعت24 صفحه اول روزنامه همشهری ورزشی چاپ 11 تیر Sun Jul 02 02:44:04 IRDT 2017
ساعت24 نخستین پیروزی نمایندگان ایران توسط احمدیان رقم خورد Mon May 29 16:45:48 IRDT 2017
ساعت24 آخرین وضعیت راه‌های کشور Sun May 07 11:11:00 IRDT 2017
ساعت24 ببینید/ عکس خاصی که ستاره فوتبال گرفت و منتشر کرد Sat Feb 18 12:54:29 IRST 2017
ساعت24 انتقاد کیهان از احسان علیخانی Wed Mar 08 10:52:00 IRST 2017
ساعت24 21 کشته در انفجار در کلیسای طنطا Sun Apr 09 13:53:00 IRDT 2017
ساعت24 حذف اندی ماری هم از تنیس ویمبلدون Wed Jul 12 19:46:14 IRDT 2017
ساعت24 حمله کیهان به دولت با استناد به کدام سندهای ضدایرانی دولت امریکا صورت گرفت؟ Sun Jul 16 09:50:44 IRDT 2017
ساعت24 فاز دوم یارانه صادراتی لبنیات پرداخت شد Sun May 21 13:38:31 IRDT 2017
ساعت24 رفتار عجیب منصوریان مقابل هواداران بعد از شکست برابر پدیده Tue Aug 22 20:27:06 IRDT 2017
ساعت24 قالیباف واگذاری 120 ملک نجومی را قبول کرد/ احتمال استیضاح شهردار تهران Mon Feb 13 15:14:00 IRST 2017
ساعت24 انفجار تروریستی در دیاله عراق Sun May 28 11:56:19 IRDT 2017
ساعت24 سروش رفیعی بازیکن آزاد شد Sun Jan 01 16:24:15 IRST 2017
ورزش 3 گواردیولا: دفاع کردن برابر موناکو یعنی خودکشی Tue Mar 14 19:03:00 IRST 2017
جام نیوز یک تاکسی، عابران را در آمریکا زیر گرفت Tue Jul 04 08:06:49 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لزوم بررسی اساسنامه و آئین‌نامه‌های سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری Sat Feb 18 15:28:28 IRST 2017
نامه نیوز کف‌زدن دلواپسان برای زمینگیرشدن اقتصاد Sat Apr 22 06:59:47 IRDT 2017
صنعت بیمه نرخ سکه وارز بازار آزاد 21 اسفند‌ماه Sat Mar 11 09:04:34 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رویدادهای خبری شنبه 20 آبان ماه مرکز لرستان Sat Nov 11 09:59:18 IRST 2017
پایگاه خبری الف کدام رشته‌ها سرعت اشتغال بالایی دارند؟ Sun Feb 19 07:59:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جزئیات قتل اهورا از زبان دادستان مرکز استان گیلان Tue Oct 17 17:41:16 IRST 2017
روزنو مبارزه بازیگر پیشکسوت با سرطان Tue Jul 11 12:30:22 IRDT 2017
آنا پاریس در وحشت از روسیه: مسکو می‌خواهد در انتخابات ما دخالت کند Mon Apr 03 09:32:08 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 30 درصد تعهد اشتغال خراسان جنوبی محقق شد Thu Aug 10 05:14:00 IRDT 2017
ایلنا اصولگرایان برای خروج از سرگردانی ناچار به حمایت از رئیسی بودند/ روحانی از تخریب نمی‌رسد Fri Apr 07 13:49:52 IRDT 2017
بی باک نیوز آماده باش مدیریت بحران کشور در پی زلزله خراسان رضوی Wed Apr 05 11:16:01 IRDT 2017
خبرگزاری فارس حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی موجب عزت، اقتدار و امنیت کشور خواهد بود Fri May 19 11:26:00 IRDT 2017
افکارخبر دیدار رؤسای کمیسیون‌های مجلس با رئیس قوه قضائیه Sat Mar 11 13:21:17 IRST 2017
تی نیوز “سرکرده داعش” در غرب افغانستان توسط طالبان اعدام شد Mon Jul 10 17:40:45 IRDT 2017
جماران مدیر عامل شرکت گاز استان از پوشش 98 درصدی گاز طبیعی شهرهای استان خبر داد Sat Sep 23 08:57:46 IRST 2017
خبرگزاری شبستان معرفی داوران بخش شعر پنجمین جایزه هنر و ادبیات محتشم Sat Oct 21 10:24:00 IRST 2017
ایلنا جزییات حکم انفصال از خدمت یکی از مسئولان ارشد سابق نیروی انتظامی/ احکام دیوان محاسبات درباره اختلاف‌حساب‌های سال‌های 87 تا 91 Thu Jul 06 15:53:17 IRDT 2017
پایگاه خبری الف پیام های همدردی ورزشکاران، هنرمندان و مدیران با سیل زدگان Sun Apr 16 17:18:19 IRDT 2017
برنا دعوت 6 خراسانی به اردو تیم ملی دوچرخه سواری Sat Nov 11 12:14:01 IRST 2017
جام نیوز موادغذایی فوق العاده برای کاهش قندخون Wed Sep 13 22:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو روسونری‌ها در شوک/ فصل برای ستاره میلان تمام شد Wed Feb 01 21:50:18 IRST 2017
میزان برطرف شدن مشکل تردد در خط مترو تهران به کرج تا بعد از ظهر امروز Mon Apr 03 11:13:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کرمی: بازی لغو شده هفته نخست لیگ هندبال پس از پایان بازی‌های مرحله رفت برگزار می‌شود Sat Sep 23 11:03:47 IRST 2017
ای سی تی پرس تولید لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و گوشی‌های ویژه برای حفظ حریم شخصی Mon Jul 03 21:22:00 IRDT 2017
بی باک نیوز ما خط را از فاطمه(س) می‌گیریم Thu Mar 02 07:01:02 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مدیرکل مدارس غیر دولتی: افزایش 17درصدی شهریه مورد تایید نیست Tue May 09 21:27:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین عدم اجرای قانون منع استفاده از کلمات بیگانه «وزیر ارشاد» را به صحن علنی مجلس کشاند Wed May 10 11:47:14 IRDT 2017
شفاف پدیده وحشتناک و عجیب دختران نوجوان در اینستاگرام! Wed Feb 22 00:08:31 IRST 2017
افکارخبر واردات بنزین در سال 96 به 2میلیارد دلار می‌رسد؟ Sun Oct 15 12:47:33 IRST 2017
جوان آنلاین ده شب تعزیه بزرگ عربی در میدان امام حسین (ع) Wed Oct 11 17:35:17 IRST 2017
ورزش 3 گزارش تمرین پرسپولیس Thu Mar 16 11:57:00 IRST 2017
تدبیر 24 برخی وعده ها پشتوانه مالی و قانونی ندارند Sat May 06 09:56:28 IRDT 2017
آفتاب ایران شروع پرقدرت نوجوانان ایران در جام جهانی/ چشم آلمان ها ترسید! Sat Oct 07 19:58:06 IRST 2017
تابناک لزوم تقویت نظارت شوراها بر عملکرد شهرداری ها Mon Apr 03 12:16:47 IRDT 2017
تدبیر رئیسی: از حق خودم گذشتم از حق امام رضا نمی‌توانم بگذرم Wed May 03 12:41:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شرایط مناسب برای پیشرفت کشور فراهم شده است Tue Feb 07 11:39:33 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین فغانی: به جای قضاوت کردن به دنبال جدا کردن بازیکنان از یکدیگر بودیم/ ترکی با خوبی و خوشی رفت Mon Feb 13 13:38:26 IRST 2017
اعتدال روحانی فرقی نکرده است Mon Nov 06 14:06:23 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دیدار وزرای خارجه توگو و ایران/ تسلیم پیام رئیس جمهور به ظریف Sat Aug 05 09:18:15 IRDT 2017
آفتاب ایران 2571 رأس کل و بز در طالقان مشاهده شد/ردپای پلنگ و خرس قهوه ای Mon Sep 04 12:44:13 IRDT 2017
همشهری آنلاین افتتاح پنجمین برج مرتفع جهان در کره جنوبی Mon Apr 03 13:32:02 IRDT 2017
ایسکانیوز هر دو نماینده ایران به فینال تیراندازی قهرمانی آسیا راه یافتند Fri Dec 08 10:05:08 IRST 2017
شفاف پای مهدی طارمی به پرونده اختلاس باز شد! Mon Oct 30 08:24:14 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف بیش از 300 میلیون ریال کالای قاچاق در خراسان شمالی Mon Oct 16 19:40:39 IRST 2017
خبرگزاری فارس امکانات زیرساختی برای ایجاد پایانه مرزی در سلماس ضعیف است Fri Jul 28 17:22:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تشکیل کارگروه فرهنگی اقتصاد مقاومتی در لرستان Tue Aug 15 11:45:04 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم امام علی(ع) معجزه خداوند به پیامبر(ص) است Thu Sep 14 15:44:00 IRDT 2017
بولتن نیوز «سینما یک»پس از عید فطر پخش می شود Wed May 24 12:53:57 IRDT 2017
تیتر نیوز جزئیات دیدار خانواده آیت‌الله هاشمی با رهبر/دو نقد مهم پدر از خود و انقلابیون Sun Mar 05 12:08:59 IRST 2017
ایسکانیوز قیمت انواع میوه و سبزیجات در بازار امروز Tue May 16 11:05:19 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آمریکا از دیپلماتهای خود خواست سفرهای غیرضروری را به فلسطین اشغالی عقب بیندازند Wed Dec 06 21:17:10 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مقام پیشین ریاست جمهوری افغانستان افزایش نظامیان در این کشور را گسترش تروریسم خواند Mon Feb 20 18:50:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین درخشان: فشار روی تیم ما زیاد است/هر کسی می‌خواهد به ما لگد بزند Fri Nov 24 17:23:33 IRST 2017
خبرگزاری مهر «آشوب» عاشقانه‌ای است که جنگ تغییرش می‌دهد/ مقاومت در خرمشهر Tue Jun 20 09:39:08 IRDT 2017
جوان آنلاین احداث 12 طرح بزرگ اقتصادی و نفتی با ایجاد منطقه آزاد جاسک Sat Sep 02 16:50:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مرحوم آیت‌الله راستی کاشانی از مجاهدان مخلص و نستوه بود Sat Sep 23 22:08:29 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر توطئه‌های فرهنگی استکبار را خنثی می‌کند Tue Jul 18 13:12:17 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم هر کاری با قصد قرب الهی عبادت محسوب می‌شود Tue Apr 11 13:40:23 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین پیش فروش گلکسی اس 8اکتیو آغاز شد +عکس Tue Aug 08 22:14:03 IRDT 2017
جام جم آنلاین هیئت پارلمانی انگلیس به تهران می آیند Mon Oct 09 13:36:38 IRST 2017
طلا تحلیل "سوات" گلدسیک از وضعیت طلا در سال 2018 میلادی Wed Oct 25 09:02:23 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پاسخ دیپلماتیک مسکو، تهران و دمشق به حمله نظامی آمریکا Fri Apr 14 11:11:23 IRDT 2017
خبرگزاری مهر قاضی پور خطاب به لاریجانی:برای تعامل با دولت خودکشی سیاسی می کنید Tue Sep 26 10:56:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف روحانی: هدف دولت، گشایش در فضای اقتصادی و سیاسی جامعه است Tue Jan 03 20:34:54 IRST 2017
جام نیوز گرچه آقای ترامپ غیر قابل پیش بینی است ولی برای هر وضعیتی در برجام برنامه داریم Tue Sep 19 09:57:09 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین 4.5 میلیون تومان؛ متوسط قیمت مسکن در تهران Sat Jul 29 23:57:12 IRDT 2017
ایلنا کندی تردد در دو محور خراسان جنوبی به علت خرابی جاده Sun Feb 19 09:31:59 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نیک پرست، نایب قهرمان پرتاب نیزه پارا دو و میدانی جهان شد Thu Jul 20 09:41:18 IRDT 2017
همشهری آنلاین گزارش یک فاجعه فراموش‌ناشدنی Sun Jul 02 23:06:04 IRDT 2017
تدبیر ادعای دروغ اعزام زنان مطلقه به آنتالیا را از طریق قوه قضاییه پیگیری می‌کنیم Fri Jun 02 13:20:45 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سردار جلالی: بزرگترین دستاورد برجام، اعتماد نکردن به دشمن است Fri Oct 27 12:21:15 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران طرح پایش آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در خراسان جنوبی آغاز شد Mon Jun 19 11:46:59 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس شورای شهر خرم آباد: قصد استیضاح شهردار را نداریم Sat Jun 24 23:34:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بسته‌های حمایتی دولتی بخش گردشگری برای هتل‌داران محقق نشده است Mon Mar 13 12:49:16 IRST 2017
برنا سمینار روسا،نواب رئیس بانوان و دبیران هیأت های ورزش روستایی و بازی های بومی محلی کلاسیک خراسان رضوی برگزار شد Sun Mar 05 15:19:23 IRST 2017
صبا ایران شرایط خدمت سربازی در طرح «سرباز فناور» Wed Apr 12 11:54:52 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کانون پرورش فکری کارگاه‌های اوقات فراغت تابستانی برگزار می کند Tue May 23 10:27:32 IRDT 2017
ورزش 3 10 واکنش برتر دروازه بانان لیورپول در فصل 2017-2016 Mon May 29 18:41:44 IRDT 2017
تدبیر و امید چگونه برخی آقازاده می شوند؟ Thu Aug 31 13:30:23 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پادگان مهندسی بروجرد29 تیرماه میزبان 2 شهید گمنام است Mon Jul 10 18:59:00 IRDT 2017
پول نیوز پرسپولیس یا استقلال، خط آتش کدام تیم قوی‌تر است؟ Mon Jul 24 09:42:18 IRDT 2017
جوان آنلاین افتتاح پروژه راه آهن مراغه ـ ارومیه در هفته دولت امسال Wed Apr 05 16:10:37 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شهردار اردبیل از حمایت و همکاری مردم در توسعه شهری قدردانی کرد Sat Sep 16 20:51:42 IRDT 2017
تدبیر و امید ممنوعیت استعمال دخانیات در ورزشگاه‌ها Sat Jul 22 10:33:29 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امنیت پایدار؛ محور اصلی انتخابات Wed Apr 19 14:07:00 IRDT 2017
جام نیوز ادعای عجیب مهاجم لیگ برتری: مربی ام مشکل اخلاقی داشت ازدستش فرار کردم! Mon May 29 08:39:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جریمه بیش از 24 میلیارد ریالی برای قاچاقچیان/کشف پودرهای نیرو زا Sun Oct 08 10:03:19 IRST 2017
برنا برنامه ای که داعش برای مردمان جهان طراحی کرده است Mon Aug 28 06:45:04 IRDT 2017
ایسکانیوز برگزاری همایش «وحدت انقلابی» با حضور علمای شیعه و سنی در واحد خاش Fri Feb 10 10:11:28 IRST 2017
جماران عنوانهای اصلی روزنامه های 17 تیر ماه در خراسان رضوی Sat Jul 08 08:29:00 IRDT 2017
حیات بهره‌مندی بیش از 14 هزار نفر از خدمات کانون فرهنگی شاهد در قزوین Sun Apr 23 13:37:12 IRDT 2017
تابناک کشف 120‌کپسول‌گاز برای انجام حملات‌تروریستی Sun Aug 20 19:38:01 IRDT 2017
برنا بیش از 1420 روز خدمت بدون وقفه Tue Aug 22 20:39:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز تمرینات پرسپولیس برای مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا Sat May 13 12:42:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نرخ ارز حتما متعادل خواهد شد Sun Jan 01 23:01:32 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم میزان زکات فطره از سوی آیت الله علوی گرگانی اعلام شد Thu Jun 22 18:38:30 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یکم تیرماه آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی Wed May 31 16:50:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جهادگران در مدارس آبادان طرحی نو در انداختند Tue Sep 12 14:21:16 IRDT 2017