بهار نیوز - Sun Feb 12 11:23:19 IRST 2017 نمایش خبر

کسی فریادرس مردم خوزستان نیست

به گزارش ایسنا، علی ساری در گفت‌وگو با شبکه خبر ضمن قرائت نامه نمایندگان به رییس جمهور، به عذرخواهی وزات نیرو اشاره کرد و اظهار کرد: عذرخواهی بابت چه؟ اگر قصوری صورت گرفته است باید اعلام شود. فرهنگ عذرخواهی بسیار قابل تقدیر است، اما عذرخواهی بار مسئولیت را کم نمی‌کند.   وی افزود: همواره اعتبارات اختصاص داده می‌شود و از این اختصاص سخن گفته می‌شود در حالی که باید عملا تامین اعتبار شود. نباید تنها در زمان بحران ارقامی به عنوان اختصاص اعتبارات بیان شود. 
 
 نماینده اهواز با انتقاد از عدم تامین اعتبارات مقابله با ریزگردها گفت: در سال 93، 245 میلیارد تومان اختصاص داده شد اما تنها 19میلیارد تومان محقق شده است.   ساری با تاکید بر لزوم حل معضل ریزگردها تصریح کرد: موضوع اصلی خروج نیروگاه‌های برق از مدار نیست، بلکه این ریزگردها هستند که موجب بروز مشکل در نیروگاه‌های برق استان خوزستان شدند. باید این سوال مطرح شود که چرا در خوزستان ریزگرد وجود داشته باشد؟ وی ادامه داد: پدیده ریزگردها ناشی از انتقال آب به فلات مرکزی است، باید به دنبال ریشه کن کردن این مشکل باشیم.در حال حاضر اصرار زیادی بر انتقال آب از سرشاخه‌های کارون ودیگر رودخانه‌های استان وجود دارد. 
 
 عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مساله در بحران خوزستان انتقال آب است و معضل اصلی این است که کسی به فریاد مردم خوزستان نمی‌رسد. قطع برق ناشی از ریزگردها است که به دنبال انتقال آب از سرشاخه‌های کارون پدید آمده است. متاسفانه اصرار زیادی بر انتقال آب به فلات مرکزی وجود دارد و کسی فریادرس مردم خوزستان نیست. انتظار داریم رییس جمهور در خصوص این وضعیت خوزستان پاسخگو باشد. در خصوص وضعیت جوی استان و شرایط اقلیمی باید از پست‌های هوایی برق و همچنین از تجهیزات جی ای اس استفاده شود تا شاهد تکرار چنین وضعیتی نباشیم.
بهار نیوز از «یارانه‌های حاکمیتی» انصراف دهند Wed Jul 26 13:55:06 IRDT 2017
بهار نیوز «وارونگی» از کن تا تهران Wed Jan 04 10:23:35 IRST 2017
بهار نیوز مهاجرت فلامینگوها به فارس Thu Apr 13 11:38:14 IRDT 2017
بهار نیوز قهرمانی مقتدرانه پرسپولیس در نیم فصل Mon Dec 11 18:32:34 IRST 2017
بهار نیوز نقش اخلاق در اقتصاد؛ وجدان تجارت Sun Mar 05 15:38:43 IRST 2017
بهار نیوز آخر هفته خونین در پایتخت Sun Jul 30 10:54:19 IRDT 2017
بهار نیوز عده‌ای از تحریم ایران خوشحال می‌شوند Wed Feb 15 10:01:19 IRST 2017
بهار نیوز داعش 15 عراقی را زنده زنده سوزاند Sun Feb 12 08:37:30 IRST 2017
بهار نیوز رونمایی از هدفون‌های بی‌سیم هوشمند Tue Feb 27 10:18:38 IRST 2018
بهار نیوز همه چیز درباره «تب کریمه کنگو» Tue May 30 10:06:51 IRDT 2017
بهار نیوز داروی ضدافسردگی؛ مرگ‌آفرین است Tue Sep 19 11:47:54 IRDT 2017
بهار نیوز خودروهای آینده با هوا حرکت می کنند Thu Apr 12 22:26:47 IRDT 2018
بهار نیوز شهری برای همه‌ی شهروندان Sun Apr 23 11:52:48 IRDT 2017
بهار نیوز پاسخ موشکی کره جنوبی به پیونگ یانگ Fri Sep 15 13:05:59 IRDT 2017
بهار نیوز واکنش تلویحی به شایعه‌ای درباره بن‌سلمان Fri May 18 16:55:46 IRDT 2018
بهار نیوز 10 گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو Thu Apr 19 14:35:07 IRDT 2018
بهار نیوز معبد رنگارنگ میناکشی در هند Mon Feb 27 19:27:06 IRST 2017
بهار نیوز نامزد ناکام و وعده‌های عذابش! Wed May 24 11:25:46 IRDT 2017
بهار نیوز ایران در شرایط اقتصاد جنگی چه می‌کند؟ Sat Sep 29 09:20:50 IRST 2018
بهار نیوز فرشته‌ها در ویرانه‌های سرپل‌ذهاب Mon Nov 20 19:02:37 IRST 2017
بهار نیوز «عاشقانه» برای تلویزیون بود اما ... Fri Jul 14 12:25:28 IRDT 2017
بهار نیوز جزییات درگیری خانوادگی در باولک ایلام Sat Jul 08 09:33:53 IRDT 2017
بهار نیوز سفرهای سوت و شعاری یا ...؟ Sat Apr 28 14:24:59 IRDT 2018
بهار نیوز 'دومینوی زلزله' در کشور و نگرانی‌ها Sat Dec 16 11:15:06 IRST 2017
بهار نیوز گردشگرانِ کدام کشورها به ایران می‌آیند؟ Sun Sep 17 12:32:19 IRDT 2017
بهار نیوز روستا‌ها به محل فروش زمین تبدیل شد! Wed Nov 14 15:16:27 IRST 2018
بهار نیوز سیلاب و طوفان ویرانگر در مرکز اروپا Mon Oct 30 11:50:22 IRST 2017
بهار نیوز زبان انگلیسی و سیاست‌زدگی در آموزش! Fri Jan 12 13:45:44 IRST 2018
بهار نیوز در تامین کالاهای اساسی مشکلی نداریم! Mon Aug 27 18:24:17 IRDT 2018
بهار نیوز نوکیا گوشی ارزان قیمت عرضه کرد Wed Oct 17 14:47:24 IRST 2018
بهار نیوز قاتل دیوانه جسد زنش را 70 تکه کرد Wed Sep 06 10:16:28 IRDT 2017
بهار نیوز تعلیق اساتید به سبک دانشگاه آزاد! Fri Nov 23 15:44:15 IRST 2018
بهار نیوز شهرداری را انتخاب کنید نظارت‌پذیر باشد Mon May 22 10:17:30 IRDT 2017
بهار نیوز احمدی‌نژادبه‌روحانی:مراقب دو برادر باش! Mon Dec 25 17:12:00 IRST 2017
بهار نیوز هُتلی که هرسال از نو ساخته می‌شود Tue Dec 19 10:54:23 IRST 2017
بهار نیوز پرسپولیس همین امروز هم قهرمان آسیاست Thu Oct 25 11:41:58 IRST 2018
بهار نیوز آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد از فردا Thu Dec 06 09:07:22 IRST 2018
بهار نیوز 98 درصد پوشاک بازار وارداتی است Wed Mar 08 10:26:05 IRST 2017
بهار نیوز 80درصد طلاق‌ها در 5 سال اول زندگی Wed Feb 08 09:27:39 IRST 2017
بهار نیوز آخرین نظرسنجی ایپو بعد از انصراف قالیباف Wed May 17 17:04:22 IRDT 2017
بهار نیوز هیچ فیلمی از توقیف خارج نشده‌ است! Sun May 28 16:42:18 IRDT 2017
بهار نیوز مهاجری: مرگ هاشمی مشکوک است Wed Jan 10 15:57:45 IRST 2018
بهار نیوز روحانی: کسانی که دهان‌ها را دوختند حالا دم از آزادی می‌زنند! Sun May 07 21:01:15 IRDT 2017
بهار نیوز تناقض در آمار تجاوز به کودکان کاروخیابان Fri Nov 10 11:27:25 IRST 2017
بهار نیوز نشانه‌هایی از تورم دورقمی در سال97 Mon Apr 02 11:26:11 IRDT 2018
بهار نیوز استان‌های پربارش در روزهای آینده Tue Apr 18 16:29:45 IRDT 2017
بهار نیوز 10 توهین بی‌ادبانه مورینیو به رقبا Tue Aug 01 09:59:39 IRDT 2017
بهار نیوز توافق با ایران باید واقعی باشد Sun Oct 14 10:54:16 IRST 2018
بهار نیوز رئال، بازنده بازی‌های سرنوشت‌ساز Thu Feb 23 11:17:44 IRST 2017
بهار نیوز صعود بارسا و دورتموند؛ لیورپول در آستانه حذف Thu Nov 29 12:49:45 IRST 2018
بهار نیوز 12 گام مهم برای مراقبت بهتر از چشم ها Sat Sep 29 22:45:13 IRST 2018
بهار نیوز سخنی با نگهبانان قانون اساسی Sun Oct 14 08:03:00 IRST 2018
بهار نیوز عوامل خطر آفرین لخته شدن خون Thu May 18 13:52:06 IRDT 2017
بهار نیوز تاثیر تغییرات آب‌ وهوایی بر زندگی انسان‌ها Sun Oct 28 10:52:33 IRST 2018
بهار نیوز کشف جسد حلق‌آویز شده‌ یک دانشجو Mon Mar 06 21:22:59 IRST 2017
بهار نیوز «علی کوچولو» به «من و تو» پیوست Sat Apr 21 10:49:41 IRDT 2018
بهار نیوز آلمان 0 کره جنوبی 2؛ مدافع قهرمانی حذف شد Wed Jun 27 20:34:31 IRDT 2018
بهار نیوز هشدار مدیر عامل خودروسازی فورد Tue Jan 31 10:43:37 IRST 2017
بهار نیوز ترامپ: اشتباهات دولت‌های گذشته را تکرار نمی‌کنم Wed Jan 31 10:37:59 IRST 2018
بهار نیوز دو طرح بخش مسکن، گرفتار بودجه Mon Dec 11 10:53:40 IRST 2017
بهار نیوز معضل بیکاری هنوز به چشم می‌آید Sat Feb 18 14:08:19 IRST 2017
بهار نیوز زنگنه: زنجانی قصد ندارد پول ما را بدهد Sat Jul 08 15:33:10 IRDT 2017
بهار نیوز راغفر: با دلار 8 هزار تومان هم اقتصاد ایران ورشکسته خواهد شد Fri Dec 14 12:08:51 IRST 2018
بهار نیوز یزدانی اولین طلای کاروان ایران را کسب کرد Sun Aug 19 19:59:56 IRDT 2018
بهار نیوز تاملی بر لیست هیات انتخاب فیلم فجر Tue Dec 11 13:58:07 IRST 2018
بهار نیوز تمایلی به "بریگزیت دشوار" نداریم Sun Sep 09 10:00:25 IRDT 2018
بهار نیوز علیرضا فغانی برترین داور جام جهانی شد Mon Jul 16 11:28:20 IRDT 2018
بهار نیوز احمدی‌نژاد خطاب به روحانی: 80 میلیون نفر نمی‌فهمند و فقط تو می‌فهمی؟! Thu Mar 23 01:56:56 IRDT 2017
بهار نیوز انصراف خونه‌به‌خونه از حضور در برابر استقلال! Mon Apr 30 09:19:46 IRDT 2018
بهار نیوز مسکن بازهم گران می شود Sat Jul 21 10:44:53 IRDT 2018
بهار نیوز ازدواج افراد زیر 13سال را ممنوع می‌کنیم Sat Feb 24 11:38:45 IRST 2018
بهار نیوز رشد اقتصادی 6 درصدی دور از ذهن نیست Wed Mar 15 15:26:52 IRST 2017
بهار نیوز پمپئو: برجام شکست خورده، رهایش کنید Sun Sep 16 16:26:35 IRDT 2018
بهار نیوز اگر جای روحانی بودم، شفاف سازی می‌کردم Sat Aug 11 11:04:11 IRDT 2018
بهار نیوز تاجزاده نامه مخلمباف را پاسخ داد Mon Jan 22 01:14:23 IRST 2018
بهار نیوز درخواست سیدحسن خمینی از روحانی Mon May 29 20:49:28 IRDT 2017
بهار نیوز فینال لیگ قهرمانان آسیا سوژه AFC Tue Nov 06 11:05:30 IRST 2018
بهار نیوز اعطا دکترای افتخاری به روحانی در مسکو Tue Mar 28 14:03:14 IRDT 2017
بهار نیوز خودروهایی که نباید خرید! Tue Sep 12 15:54:25 IRDT 2017
بهار نیوز چهارمین روز جشنواره فجر Tue Feb 06 17:24:00 IRST 2018
بهار نیوز جیب خالی بیمه سلامت برای پوشش اتباع Sat Jan 06 10:02:01 IRST 2018
بهار نیوز عرضه40 هزار خودرو توسط سایپا و ایران‌خودرو Thu Aug 30 18:39:33 IRDT 2018
بهار نیوز جزئیات حریق شبانه در پالایشگاه تهران Sun Jan 29 10:03:46 IRST 2017
بهار نیوز کدام‌یک جای دلواپسی دارد؟ Sun Sep 10 18:23:36 IRDT 2017
بهار نیوز ارتش در پرونده فعالان محیط زیست دخالت ندارد Wed Oct 24 15:00:59 IRST 2018
بهار نیوز واکنش سخنگوی وزات خارجه ایران درباره کود‌کشی در غوطه شرقی Mon Feb 26 16:47:33 IRST 2018
بهار نیوز بهبود زخم در کسری از ثانیه Mon Aug 14 11:08:53 IRDT 2017
بهار نیوز مزارع کلزا در کرمانشاه Sun Apr 15 07:30:00 IRDT 2018
بهار نیوز ایمن الظواهرای: به آمریکا حمله کنید Thu Oct 05 22:46:35 IRST 2017
بهار نیوز اصلانی:‌ از دست خودم عصبانی هستم Tue Apr 11 10:42:49 IRDT 2017
بهار نیوز بی‌اطلاعی همسر سعید مرتضوی از همسرش! Sat Apr 21 15:12:12 IRDT 2018
بهار نیوز عقل خدادادی نداریم ولی منطق داریم Tue Jul 03 12:41:04 IRDT 2018
بهار نیوز نگاهی به «هفت» با اجرای رشیدپور Mon Feb 05 10:56:15 IRST 2018
بهار نیوز خروج پدرخوانده‌ها از ورزش Wed Dec 13 10:46:45 IRST 2017
بهار نیوز الکترونیکی کردن کتب درسی به دلیل کمبود کاغذ Fri Oct 26 12:16:32 IRST 2018
بهار نیوز معامله میمون‌های ممنوعه در ایران Mon Jan 30 10:39:49 IRST 2017
بهار نیوز پایداری اقتصادی نیم‌بند Tue Dec 04 08:30:00 IRST 2018
بهار نیوز بوکوحرام 22 زن و دختر را ربود Sat Apr 01 19:23:43 IRDT 2017
بهار نیوز بازار مسکن در سراشیبی رکود Fri Sep 07 10:13:06 IRDT 2018
بهار نیوز پیش‌بینی بانک جهانی درباره قیمت طلا Tue May 15 21:09:54 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی خدمات بهشت زهرا گران می شود Tue Jul 10 14:15:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس کارکنان کاخ سفید به زودی استعفا می دهد Fri Dec 07 16:38:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 130 هکتار از اراضی دولتی شهر دیر رفع تصرف شد Mon Dec 25 10:51:13 IRST 2017
تی نیوز هشدار چین نسبت به تبعات اجرای سیاست های حمایتی(قسمت دوم) Thu Apr 05 16:38:21 IRDT 2018
وزارت نیرو فراخوان عمومی وزارت نیرو برای انتخاب مدیران‌عامل 4 شرکت برقی Tue Oct 23 20:21:00 IRST 2018
جماران سرپرست آکادمی نفت طلاییه مشخص شد+ عکس Thu Sep 21 12:47:36 IRDT 2017
جهان نیوز زرآبادی در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارتباطات Tue Aug 15 18:25:35 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو صدور مجوز 123 کنسرت در بهار 97 Tue Jul 17 14:01:30 IRDT 2018
اطلاعات توانا بود هر که دانا بود Wed Jul 18 17:56:31 IRDT 2018
پارس نیوز «وزیر جنگ» داعش در دیرالزور کشته شد Fri Sep 08 12:47:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وقتی پای اقتصاد رقابتی کشور لنگ می‌زند/ حمایت از کالای ایرانی نباید "یک جانبه" باشد Tue Apr 10 08:00:01 IRDT 2018
اکو ویژن آخرین وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین و فرشتگان Sat Dec 16 11:30:04 IRST 2017
پارس فوتبال سرمربی آرسنال: من همیشه به قراردادم احترام گذاشته ام Sat Feb 17 14:54:11 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا شهادت کشتی گیر ایرانی در سوریه +عکس Mon Mar 27 13:45:07 IRDT 2017
جام نیوز ابراز امیدواری جالب چین برای رابطه ایران و عربستان Wed Mar 08 20:15:59 IRST 2017
خبرگزاری نسیم فوتبال جهان| مارسلو دربی مادرید را از دست داد Thu Sep 27 10:47:04 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برتری نارسینای تهران در سوپرلیگ B بسکتبال بانوان Thu Feb 16 19:49:59 IRST 2017
ایسکانیوز آبتین گلکار، برگزیده‌ی نخستین دوره‌ی جایزه‌ی ابوالحسن نجفی Wed Feb 22 10:12:39 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تشریح آخرین وضعیت پرواز‌های امروز فرودگاه مشهد Mon Jan 29 12:12:33 IRST 2018
جوان آنلاین سیمای توسعه شهر تبریز، باید در آثار فیروزه هفتم بارز باشد Wed Jan 25 15:22:58 IRST 2017
پرس شیعه نخست‌وزیر انگلیس به حادثه تروریستی امروز واکنش نشان داد Tue Aug 14 21:18:43 IRDT 2018
روزنو سحر دولتشاهی با چادر/عکس Sat Feb 03 09:00:38 IRST 2018
آفتاب ایران آمریکا خواستار خویشتنداری ترکیه در عفرین شد Tue Jan 23 09:02:06 IRST 2018
فردا ​​​​​​​دلیل جدایی بازیکنان اوکراینی پرسپولیس Wed Feb 15 15:04:35 IRST 2017
تهران پرس جزئیات دستورالعمل جدید ابلاغی ستاد کل/ سهل‌الوصول شدن دریافت گواهینامه در دستور کار Sun Nov 12 08:15:00 IRST 2017
عصر ایران آخرین وضعیت قیمت و سهمیه‌بندی بنزین Tue Dec 04 16:32:27 IRST 2018
جوان آنلاین ناظم‌الشریعه: شنیدم می‌خواهند برکنارم کنند اما توجه نکردم Wed Oct 05 11:26:15 IRST 2016
بی باک نیوز بررسی 5 فایده طلایی خیار برای حفظ سلامت و تندرستی Wed Apr 05 01:05:02 IRDT 2017
انصاف واکنش‌ها به احمد خمینی در وی‌آی‌پی عزاداری حسینی Fri Sep 14 22:03:40 IRDT 2018
خبرگزاری فارس بررسی لوازم نفس شناختی نظریه مثل؛ مناقشه در دفاع ملاصدرا از مثل Mon Nov 20 04:45:00 IRST 2017
ایسکانیوز تاکید آلمان بر حل سیاسی بحران سوریه Sun Apr 15 20:29:58 IRDT 2018
خرداد نیوز دعوت انگلیسی احمدی نژاد از کاربران توییتر (فیلم) Sun Mar 05 18:30:40 IRST 2017
تابناک مغز چگونه احساس ترس را پردازش می‌کند؟ Tue Feb 21 11:20:01 IRST 2017
افکارخبر درباره سفر اربعین بیشتر بدانید Sun Oct 14 08:12:05 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جنگل های دنای شرقی برای چهارمین بار در آتش سوخت Wed Jun 21 12:38:41 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد سیاست معکوس دو رئیس کل بانک مرکزی Wed Aug 29 08:21:38 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 17 میلیون تومان جریمه برای قاچاق لوازم آرایشی در قزوین Wed Oct 24 11:10:03 IRST 2018
میزان ایران برای همکاری با قبرس هیچ محدودیتی قائل نیست Sat Aug 05 15:40:05 IRDT 2017
پرس شیعه ملت ایران در مقابل تهدید محکم و منسجم است Fri Feb 10 20:35:16 IRST 2017
فرادید لغو تعطیلی هشتم ربیع‌؟! Wed Nov 22 11:28:25 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سعی کرده‌ایم در موضوعات فرهنگی هم حضور داشته باشیم Tue Oct 30 14:51:00 IRST 2018
پارس نیوز مستحق شکست برابر پرسپولیس نبودیم Mon Nov 19 18:31:28 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اعمال محدودیت های ترافیکی روز برات در شهرستان بیرجند Mon Apr 30 14:23:29 IRDT 2018
تی نیوز اعلام زمان پرداخت سود سهام پرداخت الکترونیک سامان Wed Apr 11 14:14:05 IRDT 2018
دولت گفت و گو با وزیر جهاد کشاورزی به همین سادگی Tue Nov 13 09:52:59 IRST 2018
روزنامه ایران نجفی: طرح شهرداری برای مقابله با زلزله به مجلس ارائه شد Thu Jan 04 00:00:00 IRST 2018
فرارو محمدتقی شریعتی و مقدمه تفسیر اجتماعی قرآن Sat Apr 22 15:45:11 IRDT 2017
نامه نیوز بازتاب گسترده و بین‌المللی سانسور لوگوی رم در تلویزیون ایران Fri Apr 06 11:37:13 IRDT 2018
بی باک نیوز وقتی ضعف ظریف و متن برجام به کمک آمریکا می آید! Sun Sep 03 17:20:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران در نخستین گام در برابر مکزیک حاضر می شوند Thu Apr 27 17:42:00 IRDT 2017
تابناک ادعیه و اعمال روز حمعه Fri Sep 07 00:29:54 IRDT 2018
ایستا نیوز صادرات 33 درصد سنگ آهن Fri Jul 21 11:39:48 IRDT 2017
ایلنا «وزیر جنگ» داعش در دیرالزور کشته شد Fri Sep 08 12:31:06 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حال هوای هرمزگان خوب نیست Thu Nov 24 15:42:37 IRST 2016
اقتصاد آنلاین سراشیبی تند حذف کنکور Tue Jan 23 09:18:32 IRST 2018
برنا حضور دکتر روحانی در جمع عزاداران نهاد ریاست جمهوری Tue Oct 03 13:50:18 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن دو رادیو قرآن محبوب در جهان اسلام Wed Aug 09 11:32:13 IRDT 2017
روزنامه شرق کارتون خواب Sat Nov 25 03:30:00 IRST 2017
تدبیر و امید هوای پایتخت دوباره ناسالم می شود Sun Feb 19 22:07:33 IRST 2017
اقتصاد آنلاین ارسال ایمیل‌های جعلی با یک بدافزار Fri Dec 29 14:14:34 IRST 2017
صبا ایران اعترافات همدست جدید بابک زنجانی Tue May 23 14:03:06 IRDT 2017
آریا هنرمندان و فعالان مسجدی کمیجان تقدیر شدند Thu Dec 28 10:25:34 IRST 2017
عصر ایران سخنگوی دولت: مطمئنیم اگر فریدون، برادر روسای قوای مقننه و قضاییه هم بود همین‌گونه رفتار می‌شد Tue Jul 18 12:50:16 IRDT 2017
شبکه خبر پاسخ محکم وزیر اطلاعات به تروریست ها Mon Sep 24 07:30:52 IRST 2018
ایسکانیوز وعده سر خرمن برای برداشتن اینترنت حجمی آن‌هم برای ترافیک داخلی نه خارجی! Tue Aug 01 16:50:10 IRDT 2017
پول نیوز برقراری خط کشتیرانی بین سوهار عمان و چابهار Sun Jan 29 12:01:19 IRST 2017
خبرگزاری مهر درگیری صهیونیستها با مسیحیان در بیت المقدس Wed Jun 22 14:39:57 IRDT 2016
خبرگزاری نسیم کاهش مسافت تهران ـ شمال با اجرای تونل ریلی البرز Tue Feb 20 19:03:02 IRST 2018
آریا گزارش تفصیلی اقدامات بانک مرکزی در خصوص موسسات غیرمجاز Sat Feb 17 16:21:57 IRST 2018
آفتاب ایران ترامپ به استفاده از سلاح هسته ای علیه کره شمالی تهدید کرد Mon Sep 04 10:26:12 IRDT 2017
تی نیوز مقام ارشد هندوراس از توییت ترامپ بشدت انتقاد کرد Wed Apr 04 19:11:10 IRDT 2018
خبرگزاری مهر روسیه موشکی با 8 برابر سرعت صوت آزمایش کرد Sat Apr 15 20:57:27 IRDT 2017
ایلنا تنها راهکار رفع بدمسکنی بازآفرینی شهری است/ ساخت مسکن در بیابان نتوانست مشکل مردم را حل کند. Sat Oct 20 10:04:09 IRST 2018
خبر خودرو ­وارد کنندگان لاستیک باید برنامه ماهانه بدهند Sun Sep 09 11:02:34 IRDT 2018
روزنامه ایران دیدار دو خواهر پس از نیم قرن جدایی Mon Jan 02 00:00:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مدال «مریم میرزاخانی» به زنان نخبه علمی اهدا می شود Tue Aug 15 19:58:55 IRDT 2017
آفتاب ایران کیمیای علم به عمل Mon Aug 21 15:28:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تشریح تمهیدات نوروزی سازمان حمل و نقل همگانی شهر دماوند/ آمادگی حدود 400 دستگاه تاکسی در ایام نوروز Mon Mar 13 14:04:40 IRST 2017
خبرگزاری نسیم افزایش ساعت کار پلیس تهران برای صدور و تحویل گذرنامه اربعین Sun Oct 07 12:02:04 IRST 2018
پارس فوتبال تمرین با نشاط شاگردان شفر قبل از بازی با تراکتورسازی Thu Jan 04 21:29:57 IRST 2018
خبرگزاری مهر نهضت جنگل حماسه‌ای بی‌بدیل از غیرت گیلانیان در مبارزه با استبداد Sun Dec 02 12:58:25 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک فرصت دو باره Sun Jul 03 13:13:00 IRDT 2016
ساعت24 آلزایمر قابل پیشگیری است، از امروز شروع کنید Wed Jan 04 14:22:21 IRST 2017
آریا کابل: مذاکره با اسلام‌آباد ادامه دارد Mon Feb 12 21:10:50 IRST 2018
ایلنا پاک کردن خرابی‌های رئال لوپتگی توسط سولاری Tue Nov 13 17:30:38 IRST 2018
ساعت24 انفجار انبار اسلحه در اربیل عراق Sat Aug 05 22:36:15 IRDT 2017
آریا مراکز پیش دبستانی حلقه واسط بین جامعه و خانواده هستند Wed Jul 11 07:42:14 IRDT 2018
ایلنا رضاوند: مسجد سلیمانی ها نباید اعتراض می‌کردند/ جواب حرف‌های رکیک بازیکن حریف را دادم Sat Sep 22 22:20:41 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو چه جای خوبی است، دنیا! Sat Jan 28 10:54:42 IRST 2017
ورزش 3 هفته بیستم لیگ برتر/ گزارش زنده؛ اس.خوزستان 1 - پدیده 0 Thu Feb 02 11:57:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو انگلیس: پوتین مسئول حمله شیمیایی در سوریه است Sun Apr 09 10:08:25 IRDT 2017
خبرگزاری قدس سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به خبرنگار قدسنا: نتانیاهو شومن و شعبده‌بازی از نوع درجه سوم است/هوچی گری های نتانیاهو برای فریب افکار عمومی ... Mon May 07 13:38:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری رقابتهای دوی صحرانوردی خراسان رضوی Sat Nov 24 07:46:41 IRST 2018
ورزش 3 آلگری و احتمال بالای تصدی پست هدایت آرسنال Tue Feb 28 17:41:00 IRST 2017
دنیای معدن رشد معادن فلزی، رکود در معادن مصالح ساختمانی Sun Jul 23 13:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن موقوفات راهگشای حل مشائل و مشکلات جامعه هستند Mon Jul 10 17:36:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تور حرم شناسی حرم کریمه اهل بیت، ویژه زیارت اولی ها Tue Aug 01 11:39:24 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو گفت و شنود؛ نتیجه تفکر! Thu Jul 13 01:33:50 IRDT 2017
بی باک نیوز تقدیم درخت زندگی به کولبران/تیرپیکان این نمایش جامعه ومردم بود Sun Sep 10 05:38:01 IRDT 2017
پرشین خودرو روزنامه دنیای خودرو منتشر شد Tue Nov 13 08:34:00 IRST 2018