598 - Sat Feb 11 13:39:04 IRST 2017 نمایش خبر

فرشاد احمدزاده دفاع چپ می‌ماند؟

در آخرین بازی پرسپولیس فرشاد احمدزاده در دفاع چپ ارایه گر بازی خوبی در برابر تراکتورسازی بود. با این حال این سوال وجود دارد که آیا فرشاد در دربی هم مدافع چپ می ماند؟

به گزارش پایگاه 598 به نقل از "ورزش سه"، به نظر می رسد پاسخ این سوال مثبت باشد چرا که نیت برانکو در دربی 84 استفاده از حسین ماهینی در پست هافبک دفاعی به جای کمال کامیابی نیا است و طبیعتا چاره ای باقی نمی ماند که از فرشاد احمد زاده در پست دفاع چپ استفاده کند. مضاف بر اینکه بازی فرشاد در این پست به سود پرسپولیس است. او با توجه به سرعت خوبی که دارد می تواند سد خوبی در برابر نفوذهای خسرو حیدری و هم چنین سانتر هایش ایجاد کند، از همه مهمتر می تواند با استفاده از فاکتور سرعت آغاز گر حملات خوبی برای تیم پرسپولیس باشد. 
  

  

 


 شاید تنها نکته نگران کننده در مورد بازی فرشاد احمد زاده در دفاع چپ خالی شدن فضای بازی او در زمان حمله پرسپولیس باشد. به این دلیل که فرشاد مهره تهاجمی است و زمانی که توپ می گیرد حتی در پست دفاع چپ ناخودآگاه و به صورت اتوماتیک وار به حمله فکر می کند در حالی که وظیفه اصلی او در این پست دفاع کردن است و حمله در اولویت بعدی قرار دارد.  


 فرشاد احمد زاده اگر بتواند از نظر ذهنی با خود کنار بیاید که مدافع چپ بر خلاف بال چپ ابتدا باید به دفاع فکر کند و بعد حمله می تواند یکی از خوب های دربی لقب بگیرد.
598 سرقت پلاک خودروی دیپلماتیک ایران در روسیه Sat Apr 08 14:47:23 IRDT 2017
598 درباره حسین فریدون تشت از بام فرو افتاده Wed Jan 25 18:07:47 IRST 2017
598 تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های سه‌شنبه 4 مهر Tue Sep 26 08:55:25 IRST 2017
598 عکس/ مجرم اقتصادی خانم در دادگاه ویژه Mon Dec 24 10:49:29 IRST 2018
598 کجا آزمایش رایگان ایدز بدهیم؟ Wed Apr 17 12:20:13 IRDT 2019
598 مخالفت خانواده نابغه ریاضی با نام‌گذاری معبری به نام «میرزاخانی» Sat Aug 12 20:07:39 IRDT 2017
598 آقای فرهادی! چه دیر آمریکا را شناختید Tue Jan 31 02:21:05 IRST 2017
598 عکس/ نحوه پناه گرفتن مردم ویتنام هنگام حمله آمریکا Wed May 10 14:16:59 IRDT 2017
598 حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه در همراهی با تروریست‌ها/دمشق: موشک‌های مهاجمان به اهداف نرسیدند Sat Apr 14 11:09:35 IRDT 2018
598 وام میلیاردی مانع استعفای منصوریان! Sun Sep 17 11:31:45 IRDT 2017
598 یمن: اگر موشک های ایران را داشتیم، اکنون در ریاض بودیم Sun Apr 01 15:20:17 IRDT 2018
598 ورود سامانه بارشی به کشور از روز یکشنبه Thu Jan 11 13:55:06 IRST 2018
598 روایتی از لرزش دست مسئول پرونده نجفی در وزارت اطلاعات! Wed Sep 06 09:56:55 IRDT 2017
598 آقای مجری سلبریتی روخوانی هم بلد نبود Tue Nov 27 10:50:05 IRST 2018
598 یک گام تا آزادی کامل شهر «موصل» Thu Jun 29 09:47:56 IRDT 2017
598 کاستی‌های نظام با مقاله و تک‌روی اصلاح‌ نمی‌شود/ هیچکس توجهی به هشدارها درباره دیرکرد حرام، فضای مجازی، اقتصاد و برجام نمی‌کند Sat Jan 27 14:08:39 IRST 2018
598 احتمال واریز دو مرحله سود سهام عدالت در یک نوبت Sat Jan 27 11:34:51 IRST 2018
598 جشن تولد لاکچری منجر به مرگ شد Mon Apr 15 12:05:18 IRDT 2019
598 غول 33هزار تُنی ارتش به دریا برگشت+عکس Sun Feb 26 14:07:23 IRST 2017
598 برگزاری 377 جشن گلریزان در ماه رمضان Tue May 15 13:58:41 IRDT 2018
598 عکسهای مراسم خاک سپاری آتش نشانها Mon Jan 30 19:50:01 IRST 2017
598 نقد و حمایت از دولت چطور قابل جمع است؟ Sat Jun 30 12:30:31 IRDT 2018
598 احتمال وقوع سیل در برخی از شهرهای کشور Wed May 10 10:34:43 IRDT 2017
598 سامانه موشکی جدید یمن رونمایی شد Wed Jan 10 14:20:34 IRST 2018
598 خط لوله دریایی انتقال گاز فاز 13 شکست Fri Jun 23 13:57:54 IRDT 2017
598 انتقاد تند اولاند از دونالدترامپ Tue Feb 21 10:34:05 IRST 2017
598 توصیه امیری به شورای‌نگهبان Mon Jul 17 13:54:36 IRDT 2017
598 حکم جدید فیفا علیه تیم‌های استقلال و پرسولیس! Sat Apr 08 01:18:01 IRDT 2017
598 شریعتمداری: گفته بودم ترامپ از برجام خارج نمی‌شود، اما خروج ترامپ تقصیر روحانی بود Sun May 13 12:03:16 IRDT 2018
598 آرزویی که "محمد بن زاید" به گور خواهد برد Wed Dec 05 10:18:26 IRST 2018
598 کینه توزی در پشت پرده زلزله کرمانشاه Tue Nov 14 13:11:43 IRST 2017
598 رئیس بانک جهانی استعفا کرد Tue Jan 08 09:04:35 IRST 2019
598 پیشنهاد آمریکایی برای توقف برنامه اتمی ایران Thu May 11 11:27:30 IRDT 2017
598 موضع سرمربی پرسپولیس به محرومیت کامیابی‌نیا Thu Feb 16 14:33:48 IRST 2017
598 واکنش علیفر به «توی دروازه»‌های غلیظش! Sat May 06 13:17:40 IRDT 2017
598 زلزله 6.2 ریشتری در افغانستان و پاکستان Wed Jan 31 11:43:20 IRST 2018
598 تشریح طرح فروش اوراق بهادار سکه/ چگونه می‌توان تقاضای کاذب بازار سکه را کاهش داد؟ Thu Aug 23 15:46:28 IRDT 2018
598 سومین دوره آموزشی مجازی مباحث زن و خانواده درس‌گفتار 3 Sun Jun 24 12:44:42 IRDT 2018
598 لذت گوشت نخوردن! Sat Feb 23 09:53:27 IRST 2019
598 اخلالگر از نظر حسین هدایتی کیست؟ Mon Mar 18 10:41:03 IRST 2019
598 تمام‌موشکهای سپاه‌مجهز به‌"فناوری نقطه‌زنی" هستند/ شرط رهبرانقلاب برای حمله موشکی خرداد ماه به داعش/ بیش از 20 هزار جوان مشابه شهید حججی در سپاه سازماندهی شده‌اند/ جزئیات دیدار با روحانی Thu Sep 28 11:58:51 IRST 2017
598 فیلم/ استقبال باشکوه مردم اهواز از رئیسی Tue May 09 01:28:06 IRDT 2017
598 رهاسازی 730میلیون متر مکعب آب به سمت دریاچه ارومیه Sat Mar 30 12:02:26 IRDT 2019
598 تساوی جنجالی و پرحاشیه جنگجویان بارسا و رئال در نیوکمپ/ بارسا 10 نفره هم نباخت؛داور چهره اول میدان Mon May 07 09:23:34 IRDT 2018
598 سهم 30 درصدی یارانه تولید پرداخت شد؟ Mon Apr 03 09:46:06 IRDT 2017
598 یارانه 50 هزار میلیاردی دولت برای دلار 4200 تومانی Fri Aug 17 10:26:18 IRDT 2018
598 گذر از سینمای پهلوی به سینمای پهلوانی Tue Mar 27 11:51:32 IRDT 2018
598 اولین سالگرد شهادت دریانوردان سانچی Sat Jan 05 15:10:14 IRST 2019
598 ایران، رتبه نخست مبارزه با مواد مخدر Sun Aug 19 12:29:00 IRDT 2018
598 یمنی‌ها عربستان را موشک باران کردند Wed May 09 15:08:55 IRDT 2018
598 بیانیه مشترک ایران، روسیه و آذربایجان Thu Nov 02 09:39:37 IRST 2017
598 رتبه‌بندی جدید فرهنگیان و حقوق معلمان Mon Aug 14 12:29:51 IRDT 2017
598 "آری" به جمهوری اسلامی؛ واقعه‌ای که تاریخ ساز شد Sun Apr 01 14:19:55 IRDT 2018
598 انتخابات تمام شد، گرانی‌ها آغاز شد Wed Jun 21 13:59:59 IRDT 2017
598 تکذیب خبر جعلی ورود سکه‌های 10 هزار تومانی به بازار Mon Oct 09 11:28:45 IRST 2017
598 جایگاه امیرالمومنین(ع) در روز قیامت کجاست؟ Tue Aug 28 13:13:37 IRDT 2018
598 استقلال - تریم؛ از اول هم منتفی بود Sat Sep 23 14:37:04 IRST 2017
598 نتیجه عجیب نظرسنجی برنامه تلویزیونی! Mon Jan 07 14:38:27 IRST 2019
598 دریادار سیاری: ناوشکنی فرامنطقه‎ای ‌ساختیم Tue Mar 07 09:54:03 IRST 2017
598 استقبال عربستان از اظهارات ضد ایرانی هیلی Fri Dec 15 13:13:26 IRST 2017
598 موضوع حج ارتباطی به روابط با عربستان ندارد Sun Jul 09 14:49:04 IRDT 2017
598 علم‌الهدی: فتنه 88 از مصاحبه موسوی شروع شد Fri Dec 28 17:28:16 IRST 2018
598 تمدید تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان Mon May 29 13:44:49 IRDT 2017
598 کی‌روشِ دولت روحانی چه کسی است؟ Tue Jun 26 15:01:34 IRDT 2018
598 تلفات سنگین طالبان در ولایت «فاریاب» افغانستان Wed Nov 14 14:57:04 IRST 2018
598 4 علت اصلی فوت ایرانیان اعلام شد Mon Oct 15 15:15:08 IRST 2018
598 ﺳﻪشنبه 4 مهر هفته 8 جام خلیج فارس سپیدرود رشت - استقلال ساعت: 16:15 زنده از شبکه سه Mon Sep 25 10:03:08 IRST 2017
598 تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های 11 بهمن Thu Jan 31 08:59:16 IRST 2019
598 آخرین وضعیت تعطیلی مدارس خوزستان Mon Feb 13 11:50:13 IRST 2017
598 این اصلاح طلبان یا جاهلند یا معاند Tue Nov 14 09:25:58 IRST 2017
598 ماجرای حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال Sun Jan 28 14:50:27 IRST 2018
598 قرآن شیعیان Wed Apr 26 11:29:47 IRDT 2017
598 ارتباط خودکشی نوجوانان اصفهانی با چالش نهنگ آبی اثبات نشد Tue Oct 31 11:17:55 IRST 2017
598 در همراه بانک جدید ملت به جای ثبت شماره کارت از کارت عکس بگیرید! Mon Dec 24 14:48:15 IRST 2018
598 شورای امنیت سازمان ملل حمله تروریستی در اهواز را محکوم کرد Tue Sep 25 09:03:04 IRST 2018
598 اعلام حداقل و حداکثر هزینه حج Thu May 11 11:29:03 IRDT 2017
598 خدمات ویژه بانک ملت به بانوان ایران زمین + جزئیات Tue Feb 26 13:12:19 IRST 2019
598 وکیل الدوله های مجلس نمی توانند "شریک دزد و رفیق قافله" باشند Thu Jun 14 15:37:40 IRDT 2018
598 دانشجویان، قلب اروپا را لبریز از محبت امام حسین(ع) کردند +تصاویر Mon Oct 02 10:09:18 IRST 2017
598 افزایش تلفات حادثه اتوبوس در سبزوار Thu Apr 20 11:13:45 IRDT 2017
598 دیدن دستاوردهای برجام نیازمند عینک ته استکانی است Mon Jan 23 19:48:15 IRST 2017
598 تأمین سرم ضد عقرب‌گزیدگی برای سیل‌زده Tue Apr 09 11:37:41 IRDT 2019
598 مروری بر کارنامه 240 ساله «قرارگاه سازندگی ارتش آمریکا» +عکس Sun Jul 09 12:49:27 IRDT 2017
598 خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی تکذیب شد Mon Jul 30 13:33:34 IRDT 2018
598 آبرویی که با آجیل رفتنی است، بگذاریم برود Thu Mar 14 12:49:21 IRST 2019
598 قاضی‌پور: علوی در وزارت اطلاعات موفق بود Wed Aug 16 11:20:28 IRDT 2017
598 صدور حکم قاتل آتنا در دیوان عالی کشور تا دو روز آینده Sun Sep 03 15:01:57 IRDT 2017
598 نتایج کنکور سراسری اعلام شد Sat Sep 16 09:01:56 IRDT 2017
598 علنی شدن اختلاف؛ مهمترین خروجی هیات مدیره استقلال Mon Aug 28 14:21:48 IRDT 2017
598 46 زائر ایرانی اربعین جان خود را از دست داده‌اند Thu Nov 01 11:35:26 IRST 2018
598 مشت بسته برانکو ایوانکوویچ پیش از دربی Sun Sep 23 10:33:00 IRST 2018
598 این استقلال در لیگ به دردسر می‌افتد/پارس جم، گل گهر نیست! Sun Sep 10 11:32:54 IRDT 2017
598 شرکت ولوو فعالیت خود در ایران را متوقف کرد Mon Sep 24 19:48:35 IRST 2018
598 حاتمی کیا دیپلمات نبود تا با نیش و کنایه از رشیدپور تشکر کند + عکس Wed Feb 14 12:24:17 IRST 2018
598 فرمانده ای که کردستان را عزادار کرد + عکس Mon Aug 28 14:40:34 IRDT 2017
598 هشدار ناو موشک‌انداز ارتش به ناو آمریکایی Sun Sep 10 11:24:42 IRDT 2017
598 بیکاری به سبک تدبیر و امید Wed Apr 19 09:11:05 IRDT 2017
598 رشد 32 درصدی منابع بانک ملی ایران در سال 96 Sat Dec 29 10:54:49 IRST 2018
598 استانی شدن انتخابات مجلس منتفی است Sun Jan 22 13:58:00 IRST 2017
598 قتل‌عام 30 مسلمان در آفریقای مرکزی Mon May 15 11:23:21 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم زندگی نامه شهید مافی Thu Sep 07 11:20:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اعتبار مجلس این است که به حق رأی بدهد، نه فشار و جو Wed Aug 08 12:13:12 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا 400 دام‌ هوایی در آب‌بندان‌های فریدونکنار و بابلسر جمع‌آوری شد Tue Nov 20 14:34:07 IRST 2018
بولتن نیوز انتخابات فدراسیون ژیمناستیک دوباره به تعویق افتاد/ ثبت‌نام مجدد از نامزدهای ریاست Sat Apr 08 19:46:18 IRDT 2017
تی نیوز نگاه نگران بازارهای جهان به تحولات منطقه/ بازارهای سهام افت کرد Thu Apr 12 17:36:52 IRDT 2018
ساعت24 برنامه کنسرت خواننده های مشهور ایرانی در آذرماه Tue Nov 27 10:28:24 IRST 2018
عصر خبر افراد ضعیف و منفعل ضعف های خود را به مردم نسبت می دهند/ همه مشکلات کشور اعم از گرانی‌ها، کاهش ارزش ریال و مسائل تولید داخلی قابل حل است/من به مسئولین و دولتی ها نمی گویم چه کنند Mon Feb 18 15:27:47 IRST 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا راهیان نور ناگفته های جنگ را به نسل جدید منتقل می کند Tue Feb 21 16:16:26 IRST 2017
خبرگزاری مهر توقف صدرنشین لیگ برابر حفاری و برد پرگل تاسیسات Fri Dec 15 16:57:33 IRST 2017
خبرگزاری فارس کشته شدن 4 انتحاری در غرب الرمادی Fri Jul 28 16:13:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران-ساوه Fri Feb 01 08:29:14 IRST 2019
پول نیوز همکاری دانشگاه های نفت و گاز روسیه و امریکا Sun Oct 08 15:25:55 IRST 2017
تابناک نقش ضعف بزرگ ماهینی در تک گل الدحیل درقطر Wed Aug 29 14:00:02 IRDT 2018
فردا ارتش سوریه شهر بوکمال در دیرالزور را کاملا محاصره کرد Wed Nov 08 16:52:35 IRST 2017
تیک ریزش سنگ از کوه بر روی یک خودرو در جاده کندوان Thu Jul 13 13:50:23 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن کتاب تقریرات درس خارج اصول فقه استاد ابوالقاسم گرجی واکاوی می‌شود Wed Mar 06 12:17:18 IRST 2019
افکارخبر سردار آزمون جزو 8 مهاجم برتر جام ملت‌های آسیا 2019 +عکس Thu Dec 27 16:20:00 IRST 2018
تجارت نیوز قیمت واقعی دلار 7 تا 9 هزار تومان است / لزوم همسان‌سازی دستمزد کارگران با حقوق کارمندان Thu Mar 14 13:00:05 IRST 2019
پایگاه خبری الف وزارت کشور به پوشش کارکنان ادارات ورود نمی کند Wed May 31 13:36:03 IRDT 2017
بی باک نیوز برای راحتی کودکان در سفر هوایی چکار کنیم؟ Thu Aug 10 22:19:01 IRDT 2017
تی نیوز باند بزرگ شرکت های هرمی در بجنورد شناسایی و متلاشی شد Wed Apr 11 05:37:53 IRDT 2018
تی نیوز عرضه شیرینی و شکلات بدون درج قیمت از اول مهر/ قیمت ها ترمز می بُرد؟ Tue Aug 22 15:56:52 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری جشن دهه کرامت و روز دختر در کانون سیمرغ سبز Wed Jul 18 09:28:38 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین مطالب مطرح شده درباره مدرک دکترای رییس جمهور کذب است Sun May 14 10:30:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رژیم خوراکی ضد استرس ویژه تعطیلات نوروز Wed Mar 20 12:30:01 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرداخت نقدی به محرومان شکاف طبقاتی را بیشتر می کند Sun May 14 03:23:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مشهد| بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی توسط بسیج هنرمندان برگزار می‌شود‌ Wed Apr 11 13:46:56 IRDT 2018
عصر ایران فروشندگان جان در تلگرام Sun Feb 03 15:16:39 IRST 2019
روزنامه دنیای اقتصاد آمریکا تمامیت ارضی سوریه را نقض کرد Wed Mar 13 23:19:20 IRST 2019
ایسکانیوز تلف شدن 100 گوسفند در اثر رعد و برق / تصویر Sun Sep 17 10:11:51 IRDT 2017
جوان آنلاین متفکران چگونه احمق می‌شوند؟! Tue Jan 03 15:29:12 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درخواست سرپرست وزارت بهداشت از اعضای جدید هیات امناء صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران Sun Jan 06 13:16:04 IRST 2019
تی نیوز اجرای سند چشم انداز در قاب وزارت نیرو Mon Jul 24 13:51:58 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ساعی: در سال باید چند کشته بدهیم تا سازمان مدیریت بحران نسبت به تجهیز استان ها اقدام کند Sun Apr 16 12:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن عاشورا؛ پیام یا واقعه تاریخی Sat Sep 15 11:25:02 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم استانداردهای مربوط به زیست‌بانک‌های شیلات و آبزیان تهیه شد Wed Jan 31 20:28:05 IRST 2018
تی نیوز واکنش رسانه های ایتالیایی به شکست رم برابر بارسلونا Thu Apr 05 19:37:36 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا حضور در مراسم زیارت اولی‌ها، شیرین‌ترین خاطره سال 95 / سعی کرده‌ام با صبر و حوصله پاسخگوی ارباب‌رجوع باشم Tue Mar 28 13:14:09 IRDT 2017
آفتاب ترکیب قهرمانان قاره سبز برای فتح سوپرجام اروپا مشخص شد Tue Aug 08 22:59:04 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پیام «تماس صوتی تلگرام» فیشینگ است/ دسترسی به دفترچه تلفن کاربران Tue Jan 30 12:07:15 IRST 2018
خبرگزاری نسیم اینتر حریف لاتزیو نشد/ شکار سه امتیازی عقاب در سن سیرو Mon Apr 01 01:30:16 IRDT 2019
دنیای معدن تقدیر و تشکر مدیران ارشد صنعت برق کشور از بانک صنعت و معدن Mon Feb 05 09:25:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشته شدن 42 تروریست در افغانستان Sat Apr 28 17:38:28 IRDT 2018
افکارخبر در جلسه برادر یکی از سران فتنه با سفیر آلمان چه‌گذشت؟ Sat Dec 23 15:45:09 IRST 2017
پارس نیوز خرید 9 میلیون بشکه‌ای در ماه تحریم نفتی Mon Oct 08 11:48:51 IRST 2018
انتخاب پذیرش مسافران ایرانی گرجستان سخت‌تر می‌شود Wed Dec 12 17:57:37 IRST 2018
پول نیوز «بانی» و «کلاید» در مراسم اسکار 2017 Fri Feb 17 21:28:52 IRST 2017
افکارخبر عارف: اقدامات ترامپ علیه ایران به بن‌بست می‌رسد Sun Nov 04 13:21:25 IRST 2018
تی نیوز مهمترین استخدامی های اصفهان - هفته 19 ام سال 95 Fri Aug 04 13:09:54 IRDT 2017
بولتن نیوز نجات بیش از 1300 مهاجر در سواحل لیبی Sat Feb 04 09:49:22 IRST 2017
تی نیوز خود حذفی تیم ها از جام حذفی!/جذاب نیست و هزینه دارد Fri Sep 01 10:33:26 IRDT 2017
آنا بازی سختی مقابل ذوب‌آهن داریم/ امیدواریم سه امتیاز بازی را داشته باشیم Thu Jan 04 13:54:01 IRST 2018
خبرگزاری شبستان رویش جوانه‌های امید/ گیلان؛ آماده استقبال از دولت تدبیر و امید Tue Mar 05 13:28:00 IRST 2019
خبرگزاری قدس باید به 40 ساله شدن انقلاب اسلامی بالید Sun Feb 17 10:46:30 IRST 2019
آریا جنیدی با رئیس سازمان همکاری قضایی اتحادیه اروپا دیدار کرد Sat Jun 23 18:58:33 IRDT 2018
تی نیوز آغاز دور جدید تمرینات جوانان از چهارشنبه/بزرگسالان استارت زدند Sun Apr 15 16:11:12 IRDT 2018
پارسینه علائم سرطان ریه را بشناسید Sat Dec 08 05:50:01 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو تأثیر تحریم‌های ایران بر ریزش سهام پتروشیمی‌های هند به کمترین میزان یکسال اخیر Thu Aug 23 13:05:38 IRDT 2018
جماران رشد 57 درصدی تولید خودرو در سایپا طی سال 95 Tue Jul 04 19:48:03 IRDT 2017
میزان حمله مرگبار طالبان به نظامیان ارتش افغانستان/8 سرباز کشته شدند Tue Nov 14 13:07:36 IRST 2017
خبرگزاری فارس مرگ دلخراش دختر بچه 2 ساله زیر چرخ‌های تراکتور پدرش Thu May 25 12:48:00 IRDT 2017
شیعه نیوز سرقت مسلحانه با وبگردی در فضای مجازی Mon Nov 26 13:03:06 IRST 2018
فرادید آمار رسمی تعداد ایرانی‌ها که حال کار کردن ندارند Tue Nov 28 12:18:25 IRST 2017
روزنو رضا گوچی مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس بازی نکرد Fri Aug 17 23:41:01 IRDT 2018
فرادید گفت‌وگو با سرپرست گروه «بمرانی» Thu Jan 18 11:14:36 IRST 2018
تی نیوز دعوت از مهدوی کیا جهت شرکت در اردوی جهادی Wed Aug 16 18:57:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کی‌روش: دیگر وقتم را صرف آدمهای بی‌مصرف نمی‌کنم!/ پیشنهادات زیادی برای ترک ایران داشتم Sun Sep 10 11:11:00 IRDT 2017
پارس نیوز تبدیل بوستان جنگلی سرخه حصار به اولین پارک هوشمند پایتخت Sat Dec 29 11:18:38 IRST 2018
تی نیوز «سهل انگاری و اینترنت گردی» معضل طراحان جوان است Tue Aug 22 16:25:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین راهکار فیس‌بوک برای مبارزه با خودکشی Thu Mar 02 02:02:00 IRST 2017
میزان هشدار دادستان کرمانشاه به افرادی که کمک‌های مردمی را جمع آوری کرده اند/ این افراد باید نسبت به نحوه هزینه‌کرد این کمک‌ها پاسخگو باشند Fri Apr 27 10:34:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار از حضور مردم در تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز Tue Sep 25 13:45:43 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین رکابزنان نوجوان خراسان برای شرکت در مسابقات کشوری مشخص شدند Sat Aug 04 19:03:56 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم جنبش امت لبنان: انقلاب اسلامی پیروزی بزرگ ملت های مستضعف است Mon Feb 11 21:14:02 IRST 2019
آفتاب ایران کاهش قیمت طلا همزمان با افزایش دلار Wed Oct 17 12:30:09 IRST 2018
تی نیوز آیا سیستم کنترل آسمان ایران هک شده بود؟ Thu Aug 24 20:25:41 IRDT 2017
خرداد نیوز دیدار ماکرون با رهبر مخالفان سوری Tue May 30 20:06:30 IRDT 2017
ورزش 3 چالش ضربه کاشته مارکو رویس Wed Aug 16 00:50:00 IRDT 2017
آنا آل‌طه: با کاشت هر نهال می‌توان از پرداخت هزینه برای داشتن هوای پاک بی‌نیاز بود Sun Mar 05 17:06:00 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ پست عاشقانه علیرضا نیکبخت در اینستاگرام Thu Nov 22 17:31:24 IRST 2018
جوان آنلاین رونالدو، گرت بیل یا بنزما، کدام یک از رئال مادرید می‌رود؟ Sat Jun 24 16:22:37 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم تعریف فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشجویی از حرکت دختر ایرانی Sat Jan 26 11:24:03 IRST 2019
خبرگزاری شبستان فعالیت 2 هزار و 200 هیئت حسینی در همدان Wed Sep 26 13:20:00 IRST 2018
پارس نیوز عذرخواهی رئیس بنیاد مستضعفان در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو Tue Jan 24 03:25:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کسب 6 جایزه از جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه Sat May 06 15:29:01 IRDT 2017
بورس نیوز مهران مدیری در کنار همسر و فرزندانش Tue Jan 03 09:39:30 IRST 2017
ایلنا مراسم بزرگداشت آیت الله مومن در قم برگزار می شود Fri Feb 22 15:10:34 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم حسین فریدون بازهم حاضر به مصاحبه نشد + فیلم Mon Apr 22 16:14:25 IRDT 2019
آفتاب ایران هیئت نظارت بر برجام عصر امروز تصمیم گیری می کند Mon Jul 31 17:46:05 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم آرامش تهران پس از ثبت 13 پس‌لرزه/سوخت کافی در جایگاه‌ها وجود دارد Thu Dec 21 13:40:03 IRST 2017
تی نیوز دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و سایپا تهران Fri Aug 11 17:50:04 IRDT 2017
صنعت بیمه ترش مزه هایی که به جان دندان می افتند Thu Dec 13 15:38:01 IRST 2018
اعتبار نیوز افزایش 31 درصدی تجارت ایران و پاکستان Sun Dec 10 15:21:00 IRST 2017
تابناک جلسه منصوریان و کاپیتان های استقلال Sat Jul 01 12:18:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ضربات سنگین بسیج مردمی عراق به تروریستهای داعش Wed Jan 23 22:28:42 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازی های جاکارتا برای ایران بسیار مهم است Sat Jun 23 14:27:00 IRDT 2018
فردا تیتر روزنامه‌های 7 اردیبهشت در 9 سال پیش Thu Apr 27 06:44:54 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گزارش تصویری از تمرین نفت‌تهران با حضور کریمی Sun Jul 02 20:16:39 IRDT 2017
آریا برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در تورنمنت اسلوونی اعلام شد Tue Sep 04 20:08:47 IRDT 2018
تی نیوز نقش ابرو در برقراری ارتباطات اجتماعی Wed Apr 11 02:34:42 IRDT 2018