بولتن نیوز - Sat Feb 11 13:32:55 IRST 2017 نمایش خبر

بزیک: استقلال شانس برد ندارد

ادموند بزیک ستاره سابق باشگاه پرسپولیس معتقد است که در این دیدار هر بازیکنی که تمرکز و درک بالای تیمی داشته باشد می تواند ستاره میدان شود.

به گزارش 
بولتن نیوز، ادموند بزیک بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس که در دربی چهل و دوم موفق شد با گلزنی در دقیقه 87 به 7 سال شکست ناپذیری استقلال خاتمه دهد در گفتگو با "ورزش سه" در مورد دربی هشتاد و چهار پایتخت صحبت کرده است.



ادموند بزیک در خصوص شرایط خوب دو تیم پیش از آغاز این دیدار گفت: دو تیم در این دیدار شرایط خوبی دارند. فکر می کنم پرسپولیس برای حفظ صدرنشینی و طراواتی که داشته برای پیروزی به بازی می آید. فارغ از جایگاه دو تیم این بازی همیشه حساس است؛ نباید فکر کنیم چون دو تیم شرایط خوبی دارند برای پیروزی شانس مساوی وجود دارد. به نظرم شانس پرسپولیس برای بردن در این دیدار بیشتر است، چون این تیم به هماهنگی خاصی رسیده و بازیکنان به خوبی تاکتیک های برانکو را در زمین اجرا می کنند.



بزیک در پاسخ به اینکه با توجه به بازی های خوب استقلال در چند دیدار اخیر شانس این تیم برای پیروزی را چقدر می داند، اظهار داشت: تیم استقلال به نسبت نیم فصل اول بهتر شده؛ در لیگ هم نمی توان هیچ چیز را پیش بینی کرد؛ شما دیدید که تیم ماشین سازی تیم سپاهان را در نقش جهان با 3 گل شکست داد ولی در مجموع بعید می دانم که استقلال در این بازی شانس پیروزی داشته باشد.



پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد ستاره احتمالی دو تیم در این دیدار عنوان کرد: هر کسی بتواند تمرکز و درک تیمی بالایی داشته باشد، می تواند ستاره این دیدار لقب بگیرد. ممکن است این بازیکن کسی باشد که هیچ کس فکرش را هم نمی کند. خیلی دوست ندارم اسمی از بازیکنی بیاورم چون در 20 بازی قبلی پرسپولیس که دیده ام، کار تیمی آن ها خیلی خوب بوده و به وجود یک یا دو نفر بستگی ندارد. وقتی دفاع خوبی دارید و خیالتان راحت است، در حمله می توانید با خیال راحت به فکر گلزنی باشید و این موضوع به طور کامل در پرسپولیس وجود دارد.



ادموند بزیک در پایان در مورد گل خودش در دربی 42 که به رکورد شکست ناپذیری استقلال پایان داد و پس از 7 سال باعث پیروزی پرسپولیس شد، گفت: در مورد این گل بارها صحبت کرده ام؛ به هر حال در هر جای دنیا باشید گل زدن در دربی حس خاصی دارد. فکر می کنم خدا من را خیلی دوست داشت. زدن آن گل در دقیقه های آخر بازی حال و هوای خاصی داشت ولی بعد از آن گل در دل هواداران پرسپولیس جا گرفتم.
بولتن نیوز پیروزی ارزشمند شاگردان فکری + نتایج کامل و جدول Tue Nov 21 21:00:13 IRST 2017
بولتن نیوز تمرین صبحگاهی پرسپولیس در چمن مصنوعی Wed Apr 05 12:50:48 IRDT 2017
بولتن نیوز جنگ گیشه‌ای در سیاره میمون‌ها! Tue Jul 18 13:13:04 IRDT 2017
بولتن نیوز نیک‌نفس: هواداران حق دارند، به‌جز آنهایی که فحش دادند/ برزیل هم در زمین خودش 7 گل از آلمان خورد Tue Feb 21 10:14:11 IRST 2017
بولتن نیوز بالابر مسجد جان زن 34 ساله را گرفت Wed Mar 29 11:12:09 IRDT 2017
بولتن نیوز «چهار‌، سه‌، دو،‌ یک» از 20 مهر در شبکه چهار Sun Oct 08 13:31:24 IRST 2017
بولتن نیوز مردم کدامیک را انتخاب می‌کنند؟ Thu May 11 09:22:03 IRDT 2017
بولتن نیوز رونمایی جوان از چهار عروسک جدید خندوانه/ حجازی: شاید بازیگری را تجربه کنم Tue Mar 07 10:29:31 IRST 2017
بولتن نیوز انصاری‌فرد بهترین مهاجم فعلی المپیاکوس Wed Nov 08 13:33:56 IRST 2017
بولتن نیوز درخشان در آستانه جدایی از نفت تهران Sat Sep 02 12:26:36 IRDT 2017
بولتن نیوز تصمیم گیری با لوبیا Wed Apr 05 16:14:37 IRDT 2017
بولتن نیوز منتفی شدن دیدار استقلال و شهرداری ماهشهر Tue Sep 12 13:14:25 IRDT 2017
بولتن نیوز ترجمه مجموعه داستانی تازه از موراکامی Wed Apr 19 11:19:27 IRDT 2017
بولتن نیوز مأموریت آبی در سواحل خلیج فارس/ یک ملت در انتظار حماسه سرخ ها/ برانکو میهمان ویژه استقلال - الاهلی Mon Feb 20 09:38:37 IRST 2017
بولتن نیوز دوترته: هرگز به آمریکا سفر نخواهم کرد Fri Jul 21 22:14:56 IRDT 2017
بولتن نیوز نویسنده«شوق پرواز»،«پاهای بی‌قرار»رامی نویسد Sat Feb 11 12:58:28 IRST 2017
بولتن نیوز صادرات غیرنفتی از بنادر افزایش یافت/کاهش چشمگیر مسافرتهای دریایی Thu Jul 13 11:48:13 IRDT 2017
بولتن نیوز مسلمانان خارج از مسجدالاقصی نماز برگزار کردند Thu Jul 20 00:13:49 IRDT 2017
بولتن نیوز طارمی، رحمتی و کعبی در تیم منتخب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا + عکس Thu May 11 19:41:47 IRDT 2017
بولتن نیوز باید دولت در سایه را تمرین کنیم/ فعالیت زیرمیزی سیاسی لطمه اساسی به کشور می‌زند Mon Feb 27 22:24:28 IRST 2017
بولتن نیوز روایت رئیس سابق صداوسیما از طنزهای منشوری و غیر منشوری قرائتی Wed Jul 12 10:35:53 IRDT 2017
بولتن نیوز تخم مرغ های سیاه دره جوشان در ژاپن Wed Feb 22 12:03:53 IRST 2017
بولتن نیوز زمان برگزاری لیگ جدید کشتی به تعویق افتاد Wed Feb 22 09:44:39 IRST 2017
بولتن نیوز دجورجی: بازیکنان لهستان نسبت به ایران اشتباهات کمتری داشتند Sun May 21 11:11:20 IRDT 2017
بولتن نیوز تقدیر رییس کمیسیون اصل نود از عملکرد بانک صادرات ایران Thu May 11 14:39:34 IRDT 2017
بولتن نیوز درگیری‌های شرق عربستان با 12 کشته Sat May 13 10:23:45 IRDT 2017
بولتن نیوز ایران به همه تعهدات در برجام پایبند بوده است Tue Sep 05 23:50:22 IRDT 2017
بولتن نیوز عنایتی: آرزوی من نشستن روی نیمکت استقلال است/دوست دارم آقای گل امسال از این تیم باشد Wed Jun 21 00:30:01 IRDT 2017
بولتن نیوز اولین نشست اعضای کمیته فنی استقلال در باشگاه Mon Sep 25 11:27:55 IRST 2017
بولتن نیوز جواد نکونام سرمربی خونه‌به‌خونه شد Sat Aug 12 22:15:04 IRDT 2017
بولتن نیوز صعود فوتبال ایران به رده 28 فیفا Wed Mar 29 21:15:22 IRDT 2017
بولتن نیوز کمتر از 7 درصد عراق تحت تسلط داعش است Tue Apr 11 22:05:07 IRDT 2017
بولتن نیوز «عروسک و فرهنگ خراسان جنوبی»به موزه می‌روند Mon Mar 06 13:21:37 IRST 2017
بولتن نیوز وزارت تعاون و کار از رفاه اجتماعی جدا می شود/ دومین لایحه تفکیک وزارتخانه ها در راه مجلس Sat Jul 08 16:00:09 IRDT 2017
بولتن نیوز لیست قیمت خودرو و لوازم تویوتا Sat Apr 08 22:59:32 IRDT 2017
بولتن نیوز هشدار سرلشکر باقری آمریکا را از تصویب تحریم CIDA منصرف خواهد کرد Sat Jul 22 10:01:14 IRDT 2017
بولتن نیوز سوء قصد به پادشاه تایلند در آلمان Thu Jun 22 12:44:12 IRDT 2017
بولتن نیوز انسان حتما سرکشی می‌کند Thu Mar 16 23:32:01 IRST 2017
بولتن نیوز «خواب تلخ»سه فیلم پرفروش «هنر و تجربه» Tue May 09 13:57:03 IRDT 2017
بولتن نیوز «سر کاری» با عنوان دیگری منتشر می‌شود Mon Jun 19 10:00:25 IRDT 2017
بولتن نیوز مردی براثر سقوط از درخت در قزوین جان باخت Fri Oct 06 17:43:24 IRST 2017
بولتن نیوز آزمایش بمب هیدروژنی کره شمالی را تایید نمی کنیم Mon Sep 04 23:22:32 IRDT 2017
بولتن نیوز وزارت صنعت بیش از این که وزارت فولاد باشد، وزارت خودرو است Tue May 02 05:50:01 IRDT 2017
بولتن نیوز تصویب قانون قدس واحد توسط رژیم صهیونیستی Sun Jul 16 18:01:49 IRDT 2017
بولتن نیوز ویدیو/ جانوری شبیه به یک سبزی خرد شده Sun Aug 27 11:14:16 IRDT 2017
بولتن نیوز به دنبال ساخت بمب اتمی نیستیم Thu Nov 02 14:33:32 IRST 2017
بولتن نیوز 5 نشانه هشدار دهنده زوال عقل Mon May 08 09:11:44 IRDT 2017
بولتن نیوز خواهران منصوریان لژیونر شدند Wed Mar 15 12:16:56 IRST 2017
بولتن نیوز انهدام باند سارقان مسلح در شیراز Tue Feb 07 15:25:58 IRST 2017
بولتن نیوز ترامپ: چرا اوباما جلوی دخالت روسیه را نگرفت؟ Thu Jun 22 22:24:36 IRDT 2017
بولتن نیوز سوغات فرنگ Sun Jan 01 09:13:22 IRST 2017
بولتن نیوز افزایش تقاضا طلای سیاه در راه است Thu Sep 14 13:53:19 IRDT 2017
بولتن نیوز دفن نوزادان در تنه درخت! + عکس Sun May 28 12:09:46 IRDT 2017
بولتن نیوز تیمارستان Sat May 27 16:48:29 IRDT 2017
بولتن نیوز خبرسازان کیانوش عیاری را سر کار گذاشتند Sun May 28 11:42:27 IRDT 2017
بولتن نیوز هفته سبز نماگرهای فرابورسی/ رشد 1300درصدی حجم ETFها Fri Sep 01 15:29:45 IRDT 2017
بولتن نیوز نفت سبک ایران با رشد 1.79 دلاری رکورددار افزایش قیمت شد Sun Jul 09 11:56:35 IRDT 2017
بولتن نیوز لادروپ: پرسپولیس قهرمان ایران است و می‌دانیم کار سختی مقابل این تیم داریم Sun Apr 09 12:10:41 IRDT 2017
بولتن نیوز برای خرید مودم همراه چقدر باید هزینه کرد؟ Sun Aug 13 22:34:50 IRDT 2017
بولتن نیوز آتش‌سوزی در منطقه سیلون خوزستان Tue May 30 21:41:17 IRDT 2017
بولتن نیوز تیم بدون مهندس Sun Oct 15 10:36:56 IRST 2017
بولتن نیوز شکست تیم ملی والیبال بانوان ایران برابر استرالیا Mon Aug 14 11:12:45 IRDT 2017
بولتن نیوز حریم هوایی فرودگاه «بن‌گوریون» بسته شد Tue Jul 04 10:56:15 IRDT 2017
بولتن نیوز گینه استوایی به اوپک پیوست Thu May 25 15:54:47 IRDT 2017
بولتن نیوز ارتش سوریه جاده المیادین-دیرالزور را قطع کرد Fri Sep 15 11:44:59 IRDT 2017
بولتن نیوز انتقال 2 ملی‌پوش فوتسال به نفت عراق Tue May 02 01:30:01 IRDT 2017
بولتن نیوز تیم فوتبال الاهلی عربستان به مصاف نماینده اتریش می‌رود Mon Jul 17 15:26:53 IRDT 2017
بولتن نیوز نباید همه چیز را نصف کنیم Sat Dec 31 16:39:11 IRST 2016
بولتن نیوز لامپ‌های مراکز عمومی امروز برای یک ساعت خاموش می‌شود Sat Mar 25 13:21:56 IRDT 2017
بولتن نیوز آثار اکبر رادی خوانش می‌شوند/ همکاری گروه «لیو» و بنیاد رادی Wed Nov 22 09:39:54 IRST 2017
بولتن نیوز برنامه مشاوران اقتصادی سر از ناکجاآباد درمی‌آورد Sat Nov 18 11:08:27 IRST 2017
بولتن نیوز برقی: شرایط نرمال نداشتیم/ پیکان و سرمایه نسبت به سایر تیم‌ها متفاوت بسته شده‌اند Wed Feb 22 18:46:56 IRST 2017
بولتن نیوز آمریکا هنوز هم شایسته ترین کشور برای رهبری جهان است Thu Sep 14 23:34:02 IRDT 2017
بولتن نیوز اِشغال ایستگاه نفتی شرکت شِل در نیجریه Sat Aug 12 22:02:54 IRDT 2017
بولتن نیوز اقدام عجیب اوباما در نقش شهروند امریکایی Wed Jan 25 13:18:47 IRST 2017
بولتن نیوز افزایش قیمت چند خودروی وارداتی + جدول قیمت Sun Sep 24 12:43:11 IRST 2017
بولتن نیوز قیمت نفت کاهش یافت Wed Aug 23 13:28:31 IRDT 2017
بولتن نیوز افزایش قیمت بلیت سینما در آمریکا باز هم رکورد زد/ 8.84 دلار Mon Apr 24 14:55:09 IRDT 2017
بولتن نیوز اقدام وزارت نیرو برای خرید مقره های سیلیکونی Sat Feb 18 15:29:21 IRST 2017
بولتن نیوز دستگیری یازدهمین مظنون حمله منچستر Sat May 27 09:49:41 IRDT 2017
بولتن نیوز رسانه علیه رسانه Mon Mar 13 12:18:40 IRST 2017
بولتن نیوز ترامپ به فلسطین اشغالی سفر می‌کند Mon Apr 24 13:10:55 IRDT 2017
بولتن نیوز اعتصاب مأموران امنیتی در فرودگاه‌های پرتغال Sat May 13 14:00:09 IRDT 2017
بولتن نیوز سزاوار نیست مسلمان با گناهکار رابطه صمیمی داشته باشد Tue Apr 04 23:01:01 IRDT 2017
بولتن نیوز ترخیص 3 مجروح ایرانی حادثه تروریستی عراق Sat Sep 16 14:01:48 IRDT 2017
بولتن نیوز شعار مرگ بر اسرائیل به سبک ایسلندی + فیلم Fri Jun 23 13:36:17 IRDT 2017
بولتن نیوز ازبکستان به راحتی استرالیا را شکست داد Fri May 05 22:01:55 IRDT 2017
بولتن نیوز پایتخت داعش در سوریه تغییر کرد Sat Apr 22 11:59:35 IRDT 2017
بولتن نیوز فرصت های طلایی برای آموزش عالی و توسعه فناوری کشور Tue Sep 19 11:36:44 IRDT 2017
بولتن نیوز کناره‌گیری مدیر روابط‌ عمومی کاخ سفید Tue May 30 16:16:40 IRDT 2017
بولتن نیوز تشدید تدابیر امنیتی کویت از بیم حملات تروریستی Sun Jul 02 22:58:38 IRDT 2017
بولتن نیوز بازداشت یک گروهک داعشی در لبنان Sat Sep 16 11:15:56 IRDT 2017
بولتن نیوز حضور روحانی در حسینیه ارشاد برای شرکت در انتخابات +فیلم Fri May 19 11:44:05 IRDT 2017
بولتن نیوز کار کردن با نیمه‌حرفه‌ای‌ها با دستمزد کم/ این مجری «تعریف» ندارد Tue Apr 18 16:02:51 IRDT 2017
بولتن نیوز اسامی داوران هفته دوم لیگ دسته اول مشخص شد Sun Aug 13 14:31:36 IRDT 2017
بولتن نیوز برانکو در اندیشه دریبل فلسفه‌اش Wed Oct 04 10:44:15 IRST 2017
بولتن نیوز عکس هایی از ژست های خاص مهتاب کرامتی و خواهران منصوریان Sat Nov 18 22:23:21 IRST 2017
بولتن نیوز توضیحات «مرعشی» درباره نحوه استفاده کاندیدای پوششی از صداوسیما Wed Apr 26 09:40:30 IRDT 2017
بولتن نیوز همسر ملکه انگلیس اعلام بازنشستگی کرد Thu May 04 13:56:59 IRDT 2017
بولتن نیوز شمار قربانیان «برج گرنفل» لندن به 79 تن رسید Mon Jun 19 15:23:08 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اردوی تیم ملی هاکی در مشهد Sun Jan 21 16:46:00 IRST 2018
تی نیوز جلسه سوم رسیدگی به پرونده فساد نفتی 25تیر برگزار می شود Sun Jul 09 17:28:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران استان یزد دارای کمترین سطح تجدید شونده آب در کشور است Sun Feb 04 10:14:30 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری همایش دوی همگانی در منوجان Tue Feb 13 03:19:04 IRST 2018
آفتاب ایران ارتباط «سندروم پاهای بیقرار » با تغییرات در مغز Fri Apr 27 03:52:27 IRDT 2018
جام نیوز برانکو: پرسپولیس امسال بهترین است/ از ناراحتی طارمی خبر ندارم Mon Jul 24 22:07:29 IRDT 2017
آریا مخالفت چین با استقرار سامانه موشکی آمریکا در کره Wed Aug 30 08:55:19 IRDT 2017
پول نیوز ممانعت فنی برای ارسال پیامکهای انبوه تبلیغاتی از شماره های شخصی Wed Oct 04 10:35:03 IRST 2017
ایلنا رایزنی برق جدید برای بازی با پرسپولیس Wed Jul 05 09:42:14 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حمله به زندانی در بحرین؛فرار 10 زندانی و کشته شدن یک نیروی امنیتی Sun Jan 01 16:07:13 IRST 2017
واحد مرکزی خبر شاهد رشد معنویت در میان ملت مسلمان ایران هستیم Fri Jun 15 08:54:06 IRDT 2018
آفتاب ایران دستگیری سارق مسلح طلافروشی رشت Sun Apr 22 09:39:10 IRDT 2018
بی باک نیوز آغاز معاملات پسته در بورس کالای ایران از فردا Sun Mar 05 10:01:01 IRST 2017
ورزش 3 مچ‌اندازی وریا و ابراهیم‌زاده در آبادان Sun Jan 28 15:15:01 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم نخستین جشنواره "داستانک کریمان" در زنجان برگزار می‌شود Mon Jul 25 05:54:00 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا بیکاری یک چهارم جمعیت کرمانشاه/ زلزله در منشور 20 گانه اشتغال Sun Feb 25 11:02:38 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز جام خاتم برخوار اعلام شد+ تصاویر Sat Feb 17 14:16:37 IRST 2018
برنا اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران Mon Sep 18 10:54:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم توافق آمریکا و ژاپن برای افزایش فشار بر کره شمالی Mon Jul 03 09:41:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انهدام باند سارقان موتورسیکلت در جویبار Mon Jul 24 17:32:28 IRDT 2017
تی نیوز شوخی مرگبار با اسلحه در ایذه Sat Jul 15 13:14:35 IRDT 2017
روزنو زاهدی: دولت مدنظر جبهه مردمی شبیه دولت احمدی‌نژاد است Thu Feb 23 10:26:03 IRST 2017
جماران نام نویسی970 نیروی انسانی برای آموزش به صورت مجازی در سوادآموزی خراسان شمالی Tue Sep 05 10:46:34 IRDT 2017
افکارخبر واکنش روزنامه کره ای به پیروزی های مکرر تیم ملی Sun Apr 02 21:10:03 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین دلالی قبر در بهشت‌زهرا! +عکس Wed Aug 09 09:17:17 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 1000 فقره تسهیلات مسکن روستایی به خراسان شمالی ابلاغ شد Thu Mar 09 11:57:00 IRST 2017
عصر خبر دستور ویژه جهانگیری برای بهبود وضع ایمنی جاده‌های کشور Sun Sep 10 18:32:36 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اجرای طرح استفاده از کارت ملی هوشمند در هفته آینده Thu Dec 21 16:05:00 IRST 2017
روزنامه ایران فرهنگ Tue Mar 15 06:00:00 IRST 2016
واحد مرکزی خبر معاون وزیر خزانه داری آمریکا: سپاه را تحت فشار بیشتری قرار می دهیم Wed Oct 18 07:01:14 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران عملیات ارتش میانمار در ایالت راخین پایان یافت Thu Feb 16 09:50:46 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سه خطر موشک‌های یمن برای عربستان Wed Apr 18 18:37:28 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آمریکا: شورای امنیت باید به رهبر میانمار فشار بیاورد Wed Feb 14 08:32:36 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 65 کیلوگرم طلا از معدن موته اصفهان استخراج شد Fri Jun 23 10:41:12 IRDT 2017
خبرگزاری فارس از عکاسی جنگ در بمباران‌های سوریه تا روایت تصویری فاجعه پلاسکو/ راه و روش عکاسی در شرایط سخت Wed Feb 22 12:19:00 IRST 2017
9دی شناسنامه Sat May 13 00:00:00 IRDT 2017
تی نیوز قمار میلیونی با یک کلیک Tue Jul 11 13:11:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مقابله در برابر حمله قلبی Tue Jan 31 08:34:02 IRST 2017
روزنامه شهروند اهوازِ غبارآلود در روز هوای پاک Sat Jan 20 03:30:00 IRST 2018
روزنو ناراحتی برانکو بابت بازیکنان تعویضی تیمش Mon Dec 25 20:40:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کویت نسبت به نتیجه بخش بودن دورجدیدمذاکرات صلح یمن ابراز امیدواری کرد Sun Jul 17 06:20:00 IRDT 2016
افکارخبر بحران در تیم دایی ادامه دارد Sun Apr 30 11:34:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت انواع میوه و تره بار در میادین فارس Fri Sep 22 12:17:07 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم زیرساخت‌های توسعه در منطقه آزاد ماکو فراهم نیست Thu Mar 16 12:30:46 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اختصاص بیش از 200 میلیارد تومان به اشتغال روستایی استان Mon Apr 16 14:27:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 100 اثر به چهارمین جشنواره علمی و پژوهشی رضوی در زنجان ارسال شد Fri Aug 05 09:34:04 IRDT 2016
بی باک نیوز پاداش 40 روز دفاع از حرم Wed Apr 19 09:55:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن بررسی پرونده خانه‌های غیرمجاز چینی‌ها Tue Jan 03 08:27:58 IRST 2017
آی تی نا اپل 44 درصد بازار گوشی‌های هوشمند را این هفته تسخیر کرد Mon Jan 02 13:34:21 IRST 2017
سلامت نیوز ساعات کار طولانی احتمال تپش قلب را افزایش می دهد Thu Jul 20 11:44:00 IRDT 2017
افکارخبر پای موگرینی به سهم خواهی اصلاح طلبان باز شد Sat Aug 05 13:27:49 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| بازدید نمازی‌زاده از امکانات باشگاه ذوب‌آهن اصفهان Sat Jun 02 13:47:21 IRDT 2018
آفتاب طالبان دست و پای یک مظنون به دزدی را برید Tue Mar 14 13:40:21 IRST 2017
روزنامه قانون امکان تجدید‌نظر در قانون اساسی Fri Feb 09 04:34:34 IRST 2018
پارس نیوز دلخوری علی منصور از چیست؟ Thu Jul 27 10:23:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صادرات بیش از 117 میلیون دلار کالا از سیستان و بلوچستان Sun Dec 10 09:56:15 IRST 2017
خبرگزاری فارس زیرساخت‌های مرز بین‌المللی مهران در حوزه فناوری اطلاعات تا اربعین 97 تکمیل می‌شود/ بقایای جنگ مانع پیشرفت کار در مرز چیلات می‌شود Wed Apr 18 22:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کارآمدی و ظرفیت شورای توسعه فرهنگ قرآنی باید ارتقا یابد Sun Aug 13 18:48:42 IRDT 2017
تدبیر و امید تداوم اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل در تهران Wed Feb 07 16:52:27 IRST 2018
خبرگزاری فارس رشوه یک میلیون دلاری عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا! Fri Apr 28 14:57:00 IRDT 2017
وطن امروز اخبار Thu Dec 28 00:00:00 IRST 2017
ایسکانیوز شهردار تهران با مشورت انتخاب می شود Sun Apr 15 10:02:20 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا شور انتخاباتی در میناب+تصاویر Wed May 17 08:29:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران الغامدی: برای بازی مقابل استقلال کاملا آماده هستیم Sun Feb 26 12:11:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف هزار و 538 عدد قرص غیرمجاز در بشرویه Thu Dec 14 12:27:09 IRST 2017
ایران آنلاین پیام ویدئویی شفر که استقلالی ها را به تماشای دربی دعوت می کند Sun Oct 22 17:24:22 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پیش بینی آسمان نیمه ابری همراه با وزش باد Sun Feb 04 19:27:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر باران مدارس خارگ را هم تعطیل کرد Wed Nov 22 14:20:28 IRST 2017
خبرگزاری مهر آذربایجان غربی در برخی از شاخص های اقتصادی رتبه پایینی قرار دارد Tue Jul 25 17:59:20 IRDT 2017
آفتاب ایران عکس: همسر مسی و فرزندانش | عکس جدید خانواده مسی Sun Dec 10 15:40:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تجلیل از غرفه‌های برتر نمایشگاه کتاب Sat May 13 17:33:19 IRDT 2017
اعتدال ادعای کانال دیپلماتیک تیلرسون با ظریف Wed Jun 21 13:44:25 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترامپ: دولت آمریکا به حفاظت از محیط زیست متعهد است Sun Apr 23 09:29:13 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دعوت سه فوتبالیست گیلانی به اردوی تیم ملی زیر 17 سال Sat Apr 29 22:17:00 IRDT 2017
ایران آنلاین تلاش سید مهدی رحمتی برای جلب نظر منصوریان+ عکس Wed Aug 30 09:01:27 IRDT 2017
عصر ایران فرودگاه پایتخت کره شمالی (عکس) Wed Oct 04 12:06:17 IRST 2017
خبرگزاری مهر مرکز حقوق بشر بحرین تحقیقات پیرامون مرگ «فخریه مسلم»را خواستار شد Sun Jul 03 18:01:04 IRDT 2016
خبرگزاری نسیم بی‌خبری "آزادی" از گیت‌های الکترونیکی! Sun Dec 24 09:50:04 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مجید ترکان: شیوه‌ برگزاری مسابقات نوجوانان به نفع کشتی است Mon Jan 30 11:58:55 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو شکارچیان متخلف در تالاب کانی برازان مهاباد دستگیر شدند Mon Apr 10 14:46:44 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سقوط خودرو به دره در الموت 3 کشته و مصدوم برجای گذاشت Thu Oct 05 17:08:10 IRST 2017
تدبیر رییس مرکز آمار: 67.2 درصد خانوارهای کشور سرشماری شدند Fri Nov 11 14:20:00 IRST 2016
تی نیوز صریحا بگویید با سرمایه گذاری خارجی مخالفیم Wed Jul 12 20:10:13 IRDT 2017
خرداد نیوز ادعای جدید؛ 14 ایرانی متهم در توافق هستـه‌ای آزاد شده‌اند Sun Apr 30 15:42:32 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 80 درصد پروازها در هشت فرودگاه انجام می شود Sat Jul 08 20:01:00 IRDT 2017
پارسینه سرلشکر باقری : نظام سلطه فعلاً توان درگیری با ما را ندارد Mon Jun 19 11:50:09 IRDT 2017
همشهری آنلاین باغچه خانگی چرخان ساخته شد Sat Jul 15 16:32:38 IRDT 2017
تیتر نیوز بازیکن تیم ملی که دست به کار بزرگی زد Mon Jan 22 09:01:43 IRST 2018
دولت بهار پاداش نجومی عربستان به ملی‌پوشان سعودی Wed Sep 06 18:31:00 IRDT 2017
میزان بهنام بانی روی صحنه می رود/طنین قطعه علاقه خاص در اراک+عکس Mon May 07 11:00:02 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دامپزشکی کرمانشاه در مورد مخاطرات کشتار غیرمجاز دام هشدار داد Wed Jun 28 15:25:00 IRDT 2017
روزنو رئیس جمهور:از سیستم ارز در گذشته و حالا ناراضی هستم/ بگذارید مردم زندگی شان را بکند Sat Apr 21 10:18:42 IRDT 2018
جام نیوز افزایش 6 درصدی معاملات مسکن تهران در مرداد ماه Sun Sep 24 10:40:00 IRST 2017
شیعه نیوز کشف جسد یک دیپلمات انگلیسی در بیروت Mon Dec 18 08:58:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر کوه یخی غول پیکر در ساحل کانادا‎ Thu Apr 20 16:14:24 IRDT 2017
وانا دربی «درآمدزا» واجب‌تر از نان شب Fri Jul 14 17:40:05 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین وزیر جهاد کشاورزی برای شرکت در نشست فائو وارد رم شد Thu May 10 12:56:27 IRDT 2018
صراط تصادف موتورسوار با گاردریل در اتوبان بابایی+عکس Fri Sep 22 17:10:04 IRST 2017
پارس نیوز آقای نوبخت! ورود نمایندگان به موضوع حقوق‌های نجومی باعث پیگیری جدی و همه‌جانبه این موضوع شد Wed Jan 25 11:43:07 IRST 2017
پایگاه خبری الف باران، 10 هزار نفر را در دومینیکن آواره کرد Tue May 02 09:19:12 IRDT 2017