بولتن نیوز - Sat Feb 11 11:05:06 IRST 2017 نمایش خبر

خطر شکایت 8 امتیازی از تراکتورسازی

تیم تراکتورسازی در چند بازی به صورت غیر مجاز از امید عالیشاه - احمد نورالهی و هاشم بیک زاده در ترکیب بهره برده و در این بازی ها 8 امتیاز به دست آورده است.

به گزارش 
بولتن نیوز، با وجود محرز بودن خطای تیم تراکتورسازی به نظر می رسد مصاحبه احمد رضا براتی – رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال باشگاه های متضرر را از شکایت علیه باشگاه تراکتورسازی منع کرده است. او گفته بود طبق آئین نامه تیم ها باید دو ساعت بعد از بازی اعتراض خود را نسبت به حضور بازیکنان غیر مجاز در ترکیب تیم تراکتورسازی اعلام می کردند و اکنون چون زمان زیادی از بازی ها سپری شده است شکایت ها به جایی نخواهد رسید و احتمال 3-0 شدن بازی ها به سود حریف کم است. 



این در حالی است که باشگاه ها از رای فیفا خبر نداشتند و اگر غیر از این بود دو دقیقه بعد از سوت داور اعتراض رسمی خود را تقدیم نماینده فدراسیون فوتبال می کردند چه رسد به دو ساعت بعد از بازی. 



هیچ شکایتی از باشگاه تراکتورسازی نشده است. یکی از اعضای کمیته انضباطی این خبر را تایید کرد و طبیعتا فعلا کسر 8 امتیازی که تراکتورسازی در پنجره زمستانی به دست آورده منتفی است. 



این عضو کمیته انضباطی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت شکایت پرونده بررسی خواهد شد یا نه؟ گفت: هر پرونده ای که تشکیل شود قطعا از سوی کمیته انضباطی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 



نکته جالب اینکه کمیته انضباطی فیفا محق به رسیدگی این پرونده است و اگر متوجه شود تراکتورسازی در پنجره زمستانی بازیکن جدید به خدمت گرفته و از آنها در بازی های رسمی بهره برده چه بسا نتایج بازی ها را 3-0 به سود حریفان اعلام کند و این خطای واضح و آشکار را حتی مستحق جرایم دیگری هم بداند. 



در این خصوص که آیا باشگاه های متضرر به فیفا شکایت کرده اند یا نه خبر رسمی و دقیقی در دسترس نیست. اما باشگاه نفت تهران به صراحت گفته بود علیه باشگاه تراکتورسازی به فیفا شکایت خواهد کرد و زمانی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هم گفته بود اگر طبق قانون امتیازی باید از باشگاه تراکتورسازی کسر شود ما پای حق خواهیم ایستاد و این پروسه را دنبال خواهیم کرد.
بولتن نیوز تیپ و چهره آنا نعمتی در سفر به کانادا! عکس Sat Nov 25 12:08:58 IRST 2017
بولتن نیوز وزیر اسبق نیرو، معاون وزیر نفت شد Sat Dec 31 11:45:02 IRST 2016
بولتن نیوز شادمانی پوتین از ساخت قوی ترین سلاح جهان Thu Jul 06 23:06:58 IRDT 2017
بولتن نیوز هشدار بمب‌گذاری منجر به تخلیه مدرسه‌ شد Sat May 20 12:41:26 IRDT 2017
بولتن نیوز اتفاق جالبی که برای پوتین در یک نمایشگاه افتاد + فیلم Sun Sep 10 10:49:29 IRDT 2017
بولتن نیوز 14 کشته و مجروح در حادثه رانندگی در لرستان Sat Jul 22 12:42:25 IRDT 2017
بولتن نیوز تست دوپینگ دو تکواندوکار ملی پوش مثبت اعلام شد Sat Jul 08 16:11:10 IRDT 2017
بولتن نیوز زیدان: انتظار نداشته باشید رئال‌ مادرید در تمام 90 دقیقه بی‌عیب‌ونقص باشد Mon Apr 03 10:19:56 IRDT 2017
بولتن نیوز کالدرون جانشین فوساتی در قطر Tue Jul 04 01:30:01 IRDT 2017
بولتن نیوز 10 کشته در برخورد اتوبوس با کامیون در تاتارستان Sun Jul 02 10:13:57 IRDT 2017
بولتن نیوز ثبات قیمت در بازار جهانی نفت Tue Sep 19 14:41:56 IRDT 2017
بولتن نیوز چین واردات از آمریکا را افزایش می‌دهد Sat Jul 29 16:50:36 IRDT 2017
بولتن نیوز عزاداری باشکوه مردم ملکان در روز تاسوعای حسینی+ تصاویر Wed Oct 04 09:24:46 IRST 2017
بولتن نیوز «سینمایش» شبکه نمایش برای فیلم فجر Sun Jan 29 14:44:44 IRST 2017
بولتن نیوز اصرار اروپا به برقراری ارتباط با بانکهای ایرانی Fri May 05 11:56:38 IRDT 2017
بولتن نیوز فرزندی که 8، 9 سال به خانه بخت نرفت Sat Mar 11 12:09:52 IRST 2017
بولتن نیوز مرکل: شاید در روابطمان با آنکارا تجدیدنظر کنیم Sat Sep 02 10:29:27 IRDT 2017
بولتن نیوز نیمار این هفته برای پاریسن‌ ژرمن بازی می‌کند Fri Aug 11 17:01:44 IRDT 2017
بولتن نیوز استعفای عضو هیئت رئیسه فدراسیون ژیمناستیک Wed Feb 01 18:38:31 IRST 2017
بولتن نیوز نحوه گرفتن وام با کارت یارانه سرپرست خانوار Wed Jun 28 12:17:44 IRDT 2017
بولتن نیوز بازگشت اوباما به صحنه عمومی Sat Apr 22 11:06:00 IRDT 2017
بولتن نیوز تعرفه واردات 8 کالای اساسی کاهش یافت Sat Jan 28 13:43:41 IRST 2017
بولتن نیوز مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات بر فروش؛ کدام یک به سود اقتصاد ایران است؟ Mon Jun 05 16:31:41 IRDT 2017
بولتن نیوز محمد فروزنده از عضویت هیات امنای تأمین اجتماعی انصراف داد Mon Nov 13 12:15:25 IRST 2017
بولتن نیوز کره‌جنوبی 8 بمب به سمت کره‌شمالی پرتاب کرد Tue Aug 29 14:50:08 IRDT 2017
بولتن نیوز مرکل: اروپا نباید ترکیه را از خود براند Thu May 04 01:10:01 IRDT 2017
بولتن نیوز دیپلمات پاکستانی در افغانستان کشته شد Mon Nov 06 21:55:30 IRST 2017
بولتن نیوز قیمت نفت از مرز 51 دلار عبور کرد Wed Aug 16 22:02:42 IRDT 2017
بولتن نیوز 11 کشته و 60 زخمی در انفجار پاکستان Fri Mar 31 12:43:50 IRDT 2017
بولتن نیوز پیش بینی تولید 12.5 میلیون تن گندم در کشور Sun Jun 25 11:19:10 IRDT 2017
بولتن نیوز توقف ثبت جهانی در ایستگاه بی‌پولی Sun Jan 01 10:12:09 IRST 2017
بولتن نیوز استقلال خوزستان - پدیده رایگان شد Sun Jan 29 21:05:01 IRST 2017
بولتن نیوز چهارمین روز تمرین یاران پورعلی گنجی در اردوی اتریش+ تصاویر Sun Jul 23 15:23:03 IRDT 2017
بولتن نیوز فروش پرتقال دولتی شب عید در تابستان/اوضاع بازار خوب نیست Tue Aug 01 23:42:42 IRDT 2017
بولتن نیوز کاهش تعداد معادن در حال بهره‌برداری Tue Jul 18 15:29:14 IRDT 2017
بولتن نیوز استفاده عربستان از سلاح‌های ممنوعه+سند Sat May 27 14:25:57 IRDT 2017
بولتن نیوز سرنوشت خرس‌های بزرگ روز ولنتاین چیست؟ Thu Feb 16 14:10:35 IRST 2017
بولتن نیوز افزایش سقف تسهیلات جعاله مسکن از طریق اوراق تسه Tue May 30 14:13:31 IRDT 2017
بولتن نیوز داعش چهار کرد سوری را اعدام کرد Wed Apr 12 15:19:04 IRDT 2017
بولتن نیوز واران به بازی برگشت با اتلتیکو رسید Mon May 08 18:39:29 IRDT 2017
بولتن نیوز مصدومیت بشار رسن جدی نیست Sat Jul 22 10:02:59 IRDT 2017
بولتن نیوز برانکو: استقلال بهترین تیم دوم لیگ برتر است! Mon May 22 11:40:16 IRDT 2017
بولتن نیوز پیکه: انریکه ما را از منجلاب نجات داد/ هواداران‌ ممکن است از نیامدن به ورزشگاه پشیمان شوند Tue Feb 21 10:12:21 IRST 2017
بولتن نیوز پشیمانی دختر آلمانی از همکاری با داعش Mon Jul 24 10:41:32 IRDT 2017
بولتن نیوز پورموسوی: با گل زودهنگام پرسپولیس شیرازه تیم ما از هم پاشپد Thu Jul 27 23:35:50 IRDT 2017
بولتن نیوز ترکیب تیم های بازل و منچستریونایتد اعلام شد Wed Nov 22 22:32:41 IRST 2017
بولتن نیوز فیلم اکران نشده جلیل سامان خواندنی شد Tue May 09 13:08:05 IRDT 2017
بولتن نیوز جزئیات عملکرد امروز صرافی های منتخب/اسکناس دلار به 3784تومان رسید Sat Feb 18 22:02:28 IRST 2017
بولتن نیوز پیروزی تیم فوتبال امید ایران مقابل قرقیزستان در گام اول Wed Jul 19 23:29:31 IRDT 2017
بولتن نیوز «فروشنده» فردا در دانشگاه امام صادق اکران می‌شود Fri Apr 21 15:11:13 IRDT 2017
بولتن نیوز حذف برخی جرائم رانندگی برای زنان عربستانی! Wed Nov 22 13:27:51 IRST 2017
بولتن نیوز انتقاد شدید آمریکا از رفتار محافظان اردوغان Thu May 18 09:44:34 IRDT 2017
بولتن نیوز عکس روز 23 مهر 96 نشنال جئوگرافیک Sun Oct 15 09:31:42 IRST 2017
بولتن نیوز افشای توانگری مالی شرکت‌های بیمه چه نتایجی دارد؟ Fri Feb 10 21:38:53 IRST 2017
بولتن نیوز برگزاری نشست های امنیتی بین لیبی و الجزایر Mon Aug 14 14:36:09 IRDT 2017
بولتن نیوز کار سخت کمیته معرفی فیلم به آکادمی «اسکار» Sun Aug 27 11:12:10 IRDT 2017
بولتن نیوز بازدید نمایندگان AFC از باشگاه استقلال Thu Jul 20 12:51:02 IRDT 2017
بولتن نیوز لحظه زیر گرفتن تظاهرکنندگان با خودرو در ویرجینیا + فیلم Sun Aug 13 10:20:46 IRDT 2017
بولتن نیوز پژوهش را جدی بگیریم Sat Mar 04 11:14:40 IRST 2017
بولتن نیوز گرانی خوراکی‌ها به روایت مرکز آمار + جدول Mon Oct 09 14:35:40 IRST 2017
بولتن نیوز گزارش تصویری/ تجارت مو در هند Wed Aug 02 09:57:50 IRDT 2017
بولتن نیوز ویتامین‌هایی که کمبودش سبب بروز سرطان‌ در زنان می‌شود Sat Nov 11 10:28:09 IRST 2017
بولتن نیوز اولین تمرین تیم استقلال تهران+ تصاویر Tue Jun 20 10:30:57 IRDT 2017
بولتن نیوز ورود تروریست ها در سوریه به روند مصالحه Tue Mar 07 09:35:13 IRST 2017
بولتن نیوز کشته شدن 49 داعشی در کرکوک و نینوا Sun May 28 09:25:43 IRDT 2017
بولتن نیوز هفتاد درصد کسانی که در سینما کار می کنند، فاسد هستند Mon Aug 07 12:42:30 IRDT 2017
بولتن نیوز چهره‌های نظام را به راحتی، خرج هر مسئله‌ای نکنیم Sun Mar 12 09:55:56 IRST 2017
بولتن نیوز نمایشگاه خودرو تهران نارنجی می شود Sat Nov 25 14:27:23 IRST 2017
بولتن نیوز یورش پلیس آلمان به مسجدی در برلین Tue Feb 28 15:07:12 IRST 2017
بولتن نیوز مهرام و دانشگاه آزاد به هم رسیدند Sun Nov 05 09:47:17 IRST 2017
بولتن نیوز هیأت مدیره جدید خانه سینما انتخاب شدند Mon Mar 06 11:45:29 IRST 2017
بولتن نیوز احدی: اقبال عمومی نسبت به داوری مثبت است Tue Nov 14 09:37:41 IRST 2017
بولتن نیوز کولاکوویچ میهمان تمرین تیم زیر 23 سال Sat Feb 25 13:38:05 IRST 2017
بولتن نیوز نصف تهرانی‌ها طعم خاموشی را چشیدند/ احتمال بروز خاموشی‌های گسترده Mon Jul 10 11:32:34 IRDT 2017
بولتن نیوز محدودیت‌های جدید برای تازه گواهینامه‌ گرفته‌ها Mon Jan 02 11:05:59 IRST 2017
بولتن نیوز تشویق دایی، کنایه به منصوریان/یه گل دو قلِ استقلال/دست طارمی روی شانه منشا Sat Aug 19 09:52:13 IRDT 2017
بولتن نیوز فیلم/ مصاحبه محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در مورد جمهوری اسلامی ایران Tue Jun 27 21:32:49 IRDT 2017
بولتن نیوز «سرزمین فیروزه» به نمایش درمی‌آید/ نگارگری مکتب اصفهان روی چرم Sat Aug 12 09:43:36 IRDT 2017
بولتن نیوز العهد: میشل عون در ماه اکتبر به تهران می‌آید Thu Sep 14 15:56:15 IRDT 2017
بولتن نیوز هتل پارس اهواز آتش گرفت Thu Apr 13 23:11:31 IRDT 2017
بولتن نیوز ملی‌پوشان پرسپولیس به باشگاه رفتند Wed Jan 04 11:31:52 IRST 2017
بولتن نیوز زیدان: موافق این نیستم که مقابل خیرونا بد بازی کردیم Mon Oct 30 09:45:24 IRST 2017
بولتن نیوز مردم ایران فریب بازی‌های آمریکا را نمی‌خورند Thu Oct 26 10:38:50 IRST 2017
بولتن نیوز 6 کشته در انفجار کشتی نفتکش در اندونزی Sat Sep 09 16:21:27 IRDT 2017
بولتن نیوز روسیه: به مذاکرات خود با آمریکا درباره برجام ادامه می‌دهیم Sun Oct 29 12:00:33 IRST 2017
بولتن نیوز راهکار سروش صحت برای آنکه به کسی برنخورد Tue Feb 07 10:13:17 IRST 2017
بولتن نیوز شنیده شدن صدای انفجار در افغانستان Mon Apr 24 13:42:38 IRDT 2017
بولتن نیوز عکس جدید سحر قریشی لب ساحل و درست کردن سیب زمینی ذغالی Mon Feb 20 22:49:03 IRST 2017
بولتن نیوز قلعه‌نویی: مجری 90 هزار دستان است و آمده فوتبال را نابود کند Tue Sep 19 14:43:45 IRDT 2017
بولتن نیوز تورهای هنری برای جایزه«قلب تهران»برگزار می شود Sun Mar 05 11:46:08 IRST 2017
بولتن نیوز یک کتاب خالی از نوشته پرفروش شد! Sat Mar 11 12:40:05 IRST 2017
بولتن نیوز سال گذشته چقدر از درآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی واریز شد؟ Tue Jan 31 16:44:33 IRST 2017
بولتن نیوز پرونده شاکى جدید علیه استقلال Fri Nov 10 12:13:17 IRST 2017
بولتن نیوز سپاهان به مصاف پیکان می‌رود Tue Jul 04 10:41:00 IRDT 2017
بولتن نیوز تولید سریال انیمیشن محمدرسول الله در استودیو رضوان آغاز شد Sat Sep 02 13:36:49 IRDT 2017
بولتن نیوز کریمی در آستانه بازگشت به نفت تهران Thu Sep 07 13:08:12 IRDT 2017
بولتن نیوز تدوین «آتش و قداره» آغاز شد/ آهنگسازی توسط بهزاد عبدی Mon Aug 07 09:45:52 IRDT 2017
بولتن نیوز بازدید دو مقام ارشد قضایی از خبرگزاری قوه قضائیه Mon Jul 03 13:34:37 IRDT 2017
بولتن نیوز لو: این جام برای من یک هدیه است/ پوستج‌اوغلو: پیروزی بدون انجام بازی زیبا برایم راضی‌کننده نیست Mon Jun 19 09:19:59 IRDT 2017
بولتن نیوز حمله تروریستی به فرودگاه نظامی در افغانستان Sat Mar 11 21:48:23 IRST 2017
خرداد نیوز خشنودی اسرائیل از تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران و حزب‌الله Sat Oct 28 18:36:35 IRST 2017
بی باک نیوز عذرخواهی مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی بابت برنج‌های آلوده/طلبمان را از پسر اسطوره می‌گیریم Sun Jul 02 10:18:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گرگان|پادگان گرگان در صورت تامین اعتبار از سوی ‌استانداری گلستان جابه جا می‌شود Mon Apr 09 19:55:23 IRDT 2018
تدبیر و امید جلسه فوری شورای امنیت دربارۀ ایران Tue Jan 31 10:49:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افتتاح 15 پروژه تولیدی در استان بوشهر Sat Aug 25 13:05:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وضعیت سربازى 2 بازیکن استقلال Tue Dec 26 20:27:56 IRST 2017
اقتصاد آنلاین چرا رشد قیمت نفت آهسته شد؟ Fri Aug 17 16:38:52 IRDT 2018
عصر ایران اعتراض شدید ایران به کاردار کویت Thu Jul 20 19:58:00 IRDT 2017
جام نیوز دست پر پرسپولیس در بازار نیم فصل؛ 4 بازیکن لیست برانکو مشخص شدند (خبر ورزشی) Tue Oct 25 08:37:52 IRST 2016
آفتاب ایران پیش نویس توافق برگزیت متعادل و منصفانه است Mon Nov 19 16:30:23 IRST 2018
اقتصاد آنلاین مهاجرت در کشور ما به فرهنگ تبدیل شده است؟ Tue Aug 07 00:47:56 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ضرر 20 میلیاردی بویینگ به سختی جبران می شود Sun Jun 10 11:07:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ممنوعیت سفر 30 هزار ایرانی مقیم اتریش به آمریکا Mon Jan 30 01:51:02 IRST 2017
سلامت نیوز آنچه باید درباره بیش فعالی ـ نقص توجه بدانیم Wed Aug 23 11:22:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشف سه هزار قلم لوازم آرایشی قاچاق در قزوین Mon Feb 27 20:30:03 IRST 2017
العالم بزودی معادلات نبرد باعربستان در یمن تغییر می کند Sun Mar 19 17:09:22 IRST 2017
تین مهم‌ترین مانع ایجاد دولت الکترونیک Thu Sep 20 14:58:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم زنان در مدیریت شهرهای لرستان؛ فرصت یا تهدید Mon Nov 19 18:21:11 IRST 2018
تی نیوز ارز گران موجب رونق صادرات می شود؟ Wed Apr 04 14:46:53 IRDT 2018
تیتر نیوز ادبیات ترامپ جاهلانه، زشت، کینه توزانه و مشحون از اطلاعات غلط بود Wed Sep 20 21:04:09 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد هشدار رونی به لوکاکو Sun Jul 16 09:39:32 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تراژدی توقف لحظه های شاد کودکانه با ترقه Tue Mar 14 12:39:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه تصاویر/ نشست مبلغان اربعین در حوزه خراسان شمالی Mon Oct 15 15:00:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران زمین‌گیرشدن ارتش ترکیه و تروریست‌های سپر فرات در مناطق مختلف عفرین + نقشه میدانی و تصاویر Mon Jan 29 05:30:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کارآگاه دانش افزایی برای کشتی گیران مفید بود Thu Jan 18 16:39:53 IRST 2018
ایران آنلاین ایران در لیست حمله بدافزار های «کبرا هیدن» Mon Jun 04 12:59:49 IRDT 2018
عصر ایران سومین رویداد هم آفرینی همراه اول برگزار می شود Sat Jun 24 16:11:52 IRDT 2017
ایسکانیوز آزادسازی 5 هکتار از اراضی ملی استان تهران در مهرماه Sun Nov 12 17:33:55 IRST 2017
صبا ایران یمن در آستانه فاجعه بزرگ؛ عملیات اماراتی‌ها در حدیده آغاز شد Wed Jun 13 13:00:01 IRDT 2018
تابناک مرگ سه کارگر پارس جنوبی در اثر سقوط جرثقیل Mon Apr 16 10:49:40 IRDT 2018
دولت بهار خلعتبری: کمالوند بازیکنان خاص خودش را دارد Thu Feb 02 22:39:00 IRST 2017
پرشین خودرو وزش باد شدید در تهران و 9 استان دیگر Sat Aug 18 10:03:00 IRDT 2018
جام نیوز بازتاب تساوی تیم ملى فوتبال ایران برابر پرتغال در AFC Tue Jun 26 11:55:32 IRDT 2018
اعتدال مریم سلطانی در اتومبیل گرانقیمتش+عکس Sun Apr 09 13:55:42 IRDT 2017
زومیت غیرفعال شدن 4 هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر  Sun Apr 15 16:06:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر آمریکا از هر گونه اقدام نظامی یک جانبه در خاک پاکستان بپرهیزد Sat Dec 30 11:12:09 IRST 2017
خبرگزاری شبستان تصویری ناب و کمتردیده شده از حرم امام حسین(ع) Tue Dec 11 09:41:00 IRST 2018
برنا اتحادیه اروپا به تعهدات خود در حوزه حمل و نقل دریایی و لجستیک پایبند بماند / چابهار؛ پل ارتباطی ایران، هند و افغانستان Tue Nov 13 14:25:58 IRST 2018
تابناک توضیحات وکیل ایران در دیوان بین‌المللی دادگستری Sat Oct 13 17:06:11 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توقیف کامیون های حامل دام فاقد مجوز در کامیاران Wed Apr 26 10:13:53 IRDT 2017
تدبیر 24 اولین عکس نیوشا ضیغمی پس از درگذشت پدرش در سال جدید Tue Apr 04 09:13:36 IRDT 2017
ایسکانیوز تشخیص بیماری های قلبی با مکان یابی دریچه های قلب Sun Jul 08 12:04:13 IRDT 2018
تابناک جباری در اخراج از استقلال هت تریک کرد Mon Sep 18 08:49:01 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ لحظه انفجار انتحاری در بغداد با ده ها کشته و زخمی Tue May 30 17:48:29 IRDT 2017
ساعت24 ادعای جدید نتانیاهو علیه ایران Mon Mar 06 15:13:45 IRST 2017
ورزش 3 تاج: از طریق فیفا پیگیر بحث ایران و عربستان هستیم Tue Jan 30 09:15:19 IRST 2018
ایسکانیوز فهرست مقالات پذیرفته شده در جشنواره نمایش های آیینی و سنتی منتشر شد Sun Aug 20 12:33:30 IRDT 2017
میزان شگفتی سازی بادران با برد قاطع مقابل پیکان/ راهیابی شاگردان نکونام به یک هشتم نهایی با حذف راه آهن Sat Sep 09 18:52:38 IRDT 2017
میزان محدودیت‎های ترافیکی مسیرهای منتهی به قم در نیمه شعبان Tue May 09 12:08:02 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا شهرستانی که بعد از 7 سال از شهرستانی شدن پایانه مسافری ندارد/انتقال مسافران به مقصد از شهرستان های مجاور+تصاویر Thu Jul 06 13:19:41 IRDT 2017
پارس نیوز کدام رب سالم تر است بخریم رب خانگی یا کارخانه ای؟ Thu Dec 06 16:15:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران شهرستان محروم نرماشیر و16صندوق خرد روستایی Sun May 28 14:00:26 IRDT 2017
سلامت نیوز خیز گردشگری کرمان پس از دو زلزله طبیعی و سیاسی Sat Jul 29 09:57:00 IRDT 2017
ورزش 3 ترکیب ایران برابر چین مشخص شد Tue Mar 28 11:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مراسم تشییع پیکر مطهر مرحوم آیت الله محمد واعظ زاده خراسانی Mon Dec 19 14:45:10 IRST 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا بیش از 160 دانشگاه و مرکز آموزش عالی در آذربایجان‌‌شرقی فعالیت دارند/ یکی از دغدغه‌‌هایمان کاهش دانشجو است Tue Dec 12 11:00:37 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران راهیابی دلالان به بازار «وکالت» Mon Oct 22 11:50:35 IRST 2018
جماران رقابت حدود 30 هزار داوطلب کنکور سراسری سال 96 در گیلان آغاز شد Thu Jul 06 11:45:57 IRDT 2017
آفتاب بازداشت رئیس شورای شهر شریف آباد پاکدشت Wed Nov 28 21:22:19 IRST 2018
آریا 5 گوشی هوشمند انقلابی و ساختار شکن Mon Sep 25 07:34:12 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اهدای 350 میلیونی ریالی کتاب به استان‌ها در هفته کتاب Fri Nov 09 12:45:15 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا فضای سمنان آکنده از عطر حرم رضوی می شود/ برگزاری جشن مردمی 13 مرداد در سمنان Sun Jul 30 12:54:27 IRDT 2017
ایران آنلاین تو را می سپارم به دامان دریا... Mon Jan 15 00:21:16 IRST 2018
خبرگزاری مهر نخستین مرکز آموزش فضانوردان جهان در انگلیس ساخته می شود Thu Jun 29 11:13:40 IRDT 2017
انصاف سیری در ماهیت نزول قرآن در شب قدر Fri Jun 08 02:12:56 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم نبود اسکان برای هنرمندان صنایع دستی در تهران و پاسخ مسئولان میراث فرهنگی Sun Aug 27 09:42:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برجام تعاملات اقتصادی بین المللی در ایران را بهبود بخشید Thu Nov 17 01:23:00 IRST 2016
شفاف جعبه سیاه کشتی چینی کریستال پاک شده است Tue Jan 30 16:33:51 IRST 2018
تدبیر اعتراض صریح داودنژاد به نحوه اکران «فراری» / «دست‌هایی می‌خواهند گور فیلم‌ساز را بکنند» Wed Feb 01 13:23:12 IRST 2017
آفتاب ایران سرخ پوشان در یادگار امام تمرین کردند Mon Nov 05 15:41:19 IRST 2018
نامه نیوز از گران شدن بنزین چه خبر؟ / عضو کمیسیون انرژی سکوت را شکست Mon Jul 30 10:38:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اعزام تکواندوکار گیلانی به رقابت های گرند پری Wed Oct 17 13:06:59 IRST 2018
فردا امسال چند نوزاد معتاد در کشور بدنیا آمده اند؟ Sat Nov 04 12:21:54 IRST 2017
اعتبار نیوز مشارکت خیرخواهانه 192 میلیارد ریالی بانک ملی ایران در دولت تدبیر و امید Sun Jul 16 11:44:00 IRDT 2017
ایران آنلاین ماهینی: ترجیح ما این بود که بازی کنیم و کاپ سوپرجام را بگیریم Wed Jul 18 18:57:54 IRDT 2018
پارسینه خاوری 30 آبان محاکمه غیابی می شود Sun Oct 08 09:42:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مدیران ارشد به موضوع اقتصادی بها دهند Wed Oct 03 14:15:48 IRST 2018
اتاق خبر24 توئیت ناخوشایند الیاس حضرتی درباره کابینه جدید/ اولین تصویر از قاتل آتنا در لباس زندان Tue Jul 18 11:29:00 IRDT 2017
فرارو عکس/ اینستاگرام «کلاه قرمزی» هک شد Wed Mar 22 22:19:22 IRDT 2017
ایلنا خدمات 410 گشت راهداری به زائران اربعین حسینی Thu Oct 25 13:38:32 IRST 2018
پول نیوز راننده کینه جو 2 شهروند را در همدان زیر گرفت Tue Aug 22 19:49:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر امام جمعه کرمان :موفقیت های بسیج نشات گرفته از تفکر بسیجی است Fri Nov 23 13:30:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران انتشار فهرست کتاب‌های آزمون سراسری سال 97 نظام قدیم Sun Oct 14 13:24:26 IRST 2018
شیعه نیوز کشف قبرستان سری سرکردگان داعش در عراق Mon Dec 18 11:19:11 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد باز هم ضعف رحمتی کار دست تیم استقلال داد! Thu Aug 02 22:09:26 IRDT 2018
برنا امکان الکترونیکی شدن یک ششم حوزه های انتخابیه در کشور وجود دارد Thu Mar 09 15:18:03 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن دانشگاه باید محل خردورزی، اندیشه و علم گرایی باشد Wed Dec 05 23:19:49 IRST 2018
شارا استفاده از ظرفیت روابط عمومی در صنعت برق Tue May 23 11:01:00 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی پیدا و پنهان حادثه پلاسکو Mon Feb 13 03:30:00 IRST 2017
آنا علوم انسانی و علوم پایه؛ دو راهی پیش‌پای وزارت علوم Sun Sep 10 08:53:02 IRDT 2017
میزان گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به شورای حکام Sun Sep 10 20:12:34 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین استخدام کارمند فنی(رشته IT و مرتبط) Fri Jun 01 13:47:38 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آخوندی : مسکن مهر طرحی گمراه ‌کننده با بهره‌وری بسیار کم بود Tue May 02 20:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس زنگ انتخابات در پاستور کی به پایان می‌رسد؟ Sat Jun 24 04:29:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر فرهنگ، مولد فلسفه اسلامی است/ میراث فلسفه اشراق سهروردی Sat Jul 29 09:10:33 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور پوتین در نشست آسه آن درسایه تحریم های آمریکا و اروپا Wed Nov 14 15:12:00 IRST 2018
پارسینه مهاجم جدید استقلال مصدوم شد Tue Jul 18 20:20:30 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن ویزیت رایگان 20 هزار زائر توسط کمیته بهداشت ستاد اربعین لرستان Fri Nov 10 11:57:40 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم طاهری: هواداران به ورزشگاه بیایند تا جام را با هم بالای سر ببریم Fri Jul 21 12:54:46 IRDT 2017
خبرگزاری فارس نخستین جلسه کمیته فنی تیراندازی برگزار شد Mon Aug 14 17:24:00 IRDT 2017