واحد مرکزی خبر - Fri Feb 10 20:55:55 IRST 2017 نمایش خبر

مسابقات بین المللی پشم زنی گوسفندان در نیوزیلند

بیش از 300 نفر از سی و یک کشور جهان در 4 روز برگزاری این مسابقات، پشم چهار هزار و پانصد راس گوسفند را می زنند.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل
  
  
  خبرگزاری صداوسیما
  ، شرکت کنندگان در مسابقات سنتی پشم زنی در نیوزیلند مهارتهای خود را به نمایش گذاشتند تا بتوانند به جایزه این مسابقه دست پیدا کنند. این مسابقات در شهر جزیره ای اینورکارگیل در جنوب نیوزیلند برگزار می شود.
 
 
  

 
 
   
    
     
     
      
       
      
     
    
    
    دانلود 
    
  
  
   

  
 
 
  دانلود تصویر 
  

 
 

 بیش از سیصد نفر از سی و یک کشور جهان در این مسابقات حضور دارند.
 


  
   
    
    
     
      
     
    
   
   
   دانلود 
   
 
 
  

 
 
  
  دانلود تصویر 
 
 


 

 در چهار روز این مسابقات پشم چهار هزار و پانصد راس گوسفند زده می شود. این مسابقات در شش زمینه برگزار شد و با وجود اینکه انتظار می رفت کشور میزبان در همه رشته ها اول شود، در یکی از رشته ها ماینسکه شونی نماینده آفریقای جنوبی از تونی دابز حریف نیوزیلندی خود پیشی گرفت و افتخار آفرین شد. قرار است بیشتر فینالها شنبه شب برگزار شود. در این مسابقات مهارت، دقت و کیفیت کار تعیین کننده است. این مسابقات از هزار و نهصد و هفتاد و هفت تا کنون هر دو یا چهار سال یک بار برگزار شده است. قرار است مسابقات بعدی در فرانسه برگزار شود.
واحد مرکزی خبر نذر خون در فارس Thu Sep 28 18:10:43 IRST 2017
واحد مرکزی خبر درخشش دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در المپیاد منطقه‌ای Wed Jun 13 09:28:55 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر از فعالان مسجد در کُردستان تجلیل شد Mon Aug 21 13:48:08 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر قهرمانی دونده فارس در مسابقات کارگران کشور Wed Apr 19 14:16:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دوشنبه؛ رونمایی از بسته جدیدی ارزی Sat Aug 04 13:59:11 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نشست کتابخوان کتابخانه ای کتابخانه کوثر Sun Sep 17 15:22:52 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فغانی: خدا را شکر که شیلی پرتغال را برد Tue Jul 04 16:10:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز برداشت پیله ابریشم در سوادکوه شمالی Sat Jun 09 16:53:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ترددهای نوروزی در جاده های فارس پر حجم اما روان Wed Mar 22 11:43:30 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر وزیر سوری: حضور گروههای مسلح و ترکیه، مانع اصلی آزادسازی ادلب Wed Sep 05 11:38:09 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی چهارشنبه به افق قزوین+ فیلم Wed Aug 01 10:51:27 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر همکاری آشکار عربستان و امارات در معامله قرن امریکا علیه فلسطینیان Wed Aug 08 14:16:16 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مصاحبه / گازرسانی به 4 روستای شهرستان سلسله Wed Jul 18 17:31:16 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تولید 30هزار تن هلو و شلیل در اسدآباد Sat Sep 08 20:39:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تلاش برای دور نگه داشتن نگاه جامعه جهانی از اوضاع یمن Thu Sep 20 19:14:29 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر لزوم اصلاح الگوی تغدیه Sun Jan 21 10:45:42 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مراسم جزء خوانی قرآن کریم در امامزاده سید جعفر یزد Sun May 28 10:23:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر باید آئین نامه ساخت بیمارستان‌ها بازنگری شود Sun Dec 10 12:18:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر معرفی رئیس هیات هاکی استان قزوین Wed Aug 15 13:28:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برپایی نمایشگاه ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس Wed Aug 30 12:55:52 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توطئه دیگر برای مقاومت؛ تلاش دوست‌نمایان برای انحراف مقاومت از مسیر Tue Feb 21 14:56:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اعلام برنامه زمانبندی قطعی برق در مهاباد Sat Aug 11 08:24:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر امنیت ضرورت توسعه در همه ابعاد جامعه است Mon Sep 18 18:29:39 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش ابر و ورود سامانه بارشی از فردا در سیستان وبلوچستان Wed Feb 21 12:50:29 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ثبت دو اثر تاریخی در فهرست آثار ملی Tue Sep 18 11:22:38 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تجلیل از داروسازان گچسارانی Tue Aug 28 18:42:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر لیگ والیبال نوجوانان گیلان Thu May 03 13:07:11 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بارش 95 میلیمتری در جم Tue Feb 14 11:40:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر انتشار گزیده شعر معاصر ویژه نوجوان در کانون Sat Oct 13 18:40:09 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مراسم سوگواری 28 صفر در استان سمنان + عکس Fri Nov 17 12:40:37 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نمایشگاه دست سازه های کودکان و نوجوانان در اراک Sat Feb 03 13:44:21 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پخش سه فیلم مستند از مجموعه فیلم‌های رویش در یاسوج Sat Aug 19 13:39:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اردوی وزنه برداری نوجوانان کشورمان در علی آباد کتول + فیلم Thu Feb 15 18:12:19 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تولید یک میلیون تن گیاه علوفه ای در قزوین Wed Jul 04 10:15:20 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغاز کنکور ارشد 97 Thu Apr 26 09:10:38 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر حقوقدان کانادایی، اقدامات رژیم صهیونیستی را جنایات جنگی دانست Thu Aug 16 15:04:53 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 19 اردیبهشت روز اسنادملی Thu May 10 09:52:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آسمان برای همه نقاط استان صاف و آفتابی Tue Jun 26 14:21:44 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هلاکت شماری از تروریست های داعش در دیرالزور Wed May 17 00:33:30 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی به افق شهرستان ها +فیلم Tue May 29 16:18:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مقاومت مردم شهر جُبَن در یمن ضد اشغالگران Tue Dec 04 14:36:37 IRST 2018
واحد مرکزی خبر وضع کودکان قربانی جنگ و تروریسم در منطقه نگران کننده است Sat Jun 02 10:03:37 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تاخیر هفت ساعته در پرواز حجاج هرمزگانی Mon Jul 31 13:28:23 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سیاست بانک مسکن ترغیب سازندگان به احداث واحدهای کوچک‌ است Mon Apr 23 11:12:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نیروی انتظامی در مبارزه با فتنه ها خوش می درخشد Wed Oct 24 12:50:21 IRST 2018
واحد مرکزی خبر طرح فارس مهارت با مشارکت مراکز دولتی Thu Jul 05 18:47:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نیروگاه شهید رجایی مصرف کننده عمده گاز استان Mon Jul 02 13:08:21 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر یازدهمین کنفرانس دوسالانه اقتصاد کشاورزی Tue May 08 08:25:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جشن شکرگزاری یادگیری قرآن کریم دانش آموزان همدانی +گزارش Wed May 09 16:22:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر واکنش معاون دانشجویی دانشگاه یزد به اعتراض دانشجویان به کیفیت پایین غذا + فیلم Thu Nov 29 19:55:13 IRST 2018
واحد مرکزی خبر عملیات اجرایی فاز اول واحد تولید شیر با ظرفیت 50 تن در زرین خوشه Mon Nov 20 12:01:31 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کمک 64 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز به استان Sat Jan 20 17:53:44 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رونمایی از اطلس سلامت وبیماری دراستان –امروز Thu Apr 20 09:15:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر لزوم اقدام قاطع دولت های اسلامی در توقف کشتار مسلمانان میانمار Thu Sep 07 10:56:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تاکیدنمایندگان افغانستان بر لغو پیمان با آمریکا Sat Nov 18 15:30:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر عرضه بیش از 85 هزارتن مواد پلیمری و شیمیایی در بورس کالا Sun Nov 05 11:22:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حضور 6 کشور در تنیس زیر 13 سال غرب آسیا Tue Dec 05 14:56:53 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تعطیلی مدارس بوشهر و دشتی در نوبت عصر Tue Nov 06 09:12:45 IRST 2018
واحد مرکزی خبر با تاسیس دهیاری در دو روستای شهرستان قاین Sun Apr 15 14:00:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کارگران ایرانی، تولید کننده کالای ایرانی Fri Jun 29 15:58:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ثبت بین‌المللی موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس بوشهر Sun Sep 23 11:03:45 IRST 2018
واحد مرکزی خبر از ثبت آلودگی هوا در گوگل تا ارتقاء حافظه انسان با تراشه Sun Nov 12 14:30:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سپیدرود میهمان تراکتور سازی Thu Nov 23 13:20:42 IRST 2017
واحد مرکزی خبر گروگان گیری در ایتالیا Mon Nov 05 23:43:51 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سخنگوی دولت: تغییرات در کابینه گمانه زنی است Wed Jul 04 13:43:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر معاملات تالار بورس کیش Sun Oct 28 19:18:24 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری کارگاه آموزشی یک روز تربیت بدنی در سی سخت Mon Aug 27 18:29:54 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بارندگی شدید و نگرانی خانواده ها در شمال سوریه Thu May 18 11:38:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برد نگین شاهوار به علت نقص مدارک حریف مشهدی Tue Sep 12 14:04:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جودو و امیدواری به روزهای آینده +گزارش Tue Mar 07 12:37:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جدال بانوان کیک بوکسینگ کار برای به دست آوردن مقام‌های برتر کشوری در شیراز Fri Sep 14 19:37:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اجرای طرح نشاط معنوی در180 بقعه متبرکه استان اصفهان Sun Jul 08 11:04:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هوای ایلام هفته آینده بارانی می شود Wed Apr 26 14:40:05 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آزمون طرح ملی «حفظ نور» ویژه دانش‌آموزان Sun Apr 16 10:36:08 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بهره مندی 3 هزار نفر در شهرستان طبس از طرحهای هفته دولت Sun Aug 27 13:02:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 10 تیر، آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان Mon Jun 19 16:39:19 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تحریم های آمریکا غیرسازنده است Sat Sep 01 14:26:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بخش خبری 14/ 28 مهر 96 Fri Oct 20 15:47:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آژانس بین المللی انرژی اتمی و روسیه قراردادی درباره انتقال اورانیوم کمتر غنی شده امضا کردند Mon Sep 17 16:37:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رایزنی مسئولان حج ایران و ترکیه Wed Nov 22 17:50:25 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کاهش نیافتن بیکاری با وجود ایجاد بیش از 600 هزار شغل Tue Apr 18 09:05:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حضور پنج وزیر در راهرو‌های بهارستان Fri Nov 24 14:50:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر +فیلم Sat Apr 28 09:52:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نراق دو هزار ساله در استان مرکزی ؛ دومین شهر تاریخی کشور + فیلم Tue Sep 19 19:13:09 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ریاض المالکی از دیوان بین المللی کیفری خواست برای آزادی عهد التمیمی کودک فلسطینی اقدام کند Sat Jan 20 15:50:04 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری مسابقات قرآنی بانوان برای نخستین بار در ایران Wed Feb 15 13:12:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پرچمدار می‌توانست از تکواندو انتخاب شود Sat Sep 29 12:07:38 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آب برای لب های خشکیده چی چست Sat Jul 21 16:58:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گزارش مدیرکل آژانس درباره اجرای برجام منتشر شد Mon Nov 12 18:27:22 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گزارش‌های ارسالی شهروندان Wed Jan 17 20:18:43 IRST 2018
واحد مرکزی خبر در حمله خمپاره ای به منطقه ای در دمشق دو تن کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند Fri Feb 09 21:25:59 IRST 2018
واحد مرکزی خبر انتصاب فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) آجا Tue May 29 16:36:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر فعالیت 40 کارگاه سنتی شیره پزی انگور در بایگ Wed Oct 10 19:11:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهرکرد Wed Apr 18 11:58:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نیروی دریایی لیبی از نجات 137 مهاجر غیر قانونی خبر داد Fri Apr 13 09:04:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مذاکرات احزاب آلمانی برای تشکیل دولت Thu Feb 08 16:09:06 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رکورد خرید گندم در کُردستان Sat Aug 11 13:49:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر از اینستاگرام فعالان رسانه ای چه خبر؟ Sat Dec 09 18:45:58 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جزییات بیشتر درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی Thu Oct 11 06:31:41 IRST 2018
واحد مرکزی خبر 33 نفر غرقی از آغاز طرح دریا تا امروز در سواحل مازندران Thu Aug 23 10:22:32 IRDT 2018
آنا سال گذشته 12 تا 13 حمله تروریستی در آلمان خنثی شده است Wed Sep 20 21:36:00 IRDT 2017
آفتاب وام ازدواج 20 میلیون تومان می‎شود؟ Thu Jan 11 01:17:34 IRST 2018
آریا روحانی: باید دین اسلام را درست و منطبق با نیاز مردم تبیین کنیم Sun Nov 25 15:46:44 IRST 2018
صراط پورموسوی: موضع من همیشه مشخص بوده است! Mon Jan 01 10:01:31 IRST 2018
برنا متبرک شدن پوستر جشنواره فیلم مقاومت به دست خانواده شهدا برای ما افتخار است! Mon Oct 22 15:18:38 IRST 2018
بولتن نیوز رونمایی از اپلیکیشن «طنز آشنا» Sun Jan 29 12:42:53 IRST 2017
ایران آنلاین دولت هدف اول خود در سال 96 را اشتغال آفرینی اعلام کرد Wed Mar 29 23:48:02 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم قابلیت کویرگردی ورامین جهت تبدیل به قطب گردشگری استان به‌کار گرفته شود Mon Jan 22 10:29:33 IRST 2018
پرس شیعه تشرف اولین سفیر از آمریکاى جنوبی به حرم امام علی علیه السلام Fri Jul 07 15:52:22 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دپوی 60 هزار لیتر سوخت قاچاق در جزیره لاوان لو رفت Thu Apr 12 11:39:52 IRDT 2018
میزان پُشتام، علیاری و قوره‌جیلی حریفان خود را شناختند Fri Oct 26 19:36:37 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم برگزاری اردوی تیم ملی هندبال بانوان از 2 آذر Wed Nov 21 11:01:34 IRST 2018
آفتاب ایران رییس جمهور ستار محمودی را به سرپرستی «وزارت نیرو » منصوب کرد Sun Aug 20 16:58:05 IRDT 2017
دولت بهار عاملان «تیراندازی به اتوبوس مسافربری» دستگیر شدند Fri Feb 17 20:37:00 IRST 2017
برنا شرکت های قطعه سازی، پشتیبان لاینفک خودروسازان هستند/برای تولید دو نوع خودرو در گیلان سرمایه گذاری می شود Thu Dec 13 16:10:31 IRST 2018
نود تی وی کیوسک؛ شب دراماتیک راموس در سانچز پیسخوان Thu May 10 14:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم پنجمین شب شعر حریم آهو برگزار می‌شود Wed Jul 25 20:25:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بررسی مشکلات تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید/ تاکید استاندار بر تسریع رفع مشکل شرکت "کروز" Sat Apr 29 16:23:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وقتی همسرتان در هم شکسته است چه باید بکنید؟ Wed Nov 01 07:00:03 IRST 2017
تابناک وقتی شاه سعودی صلوات فرستادن آموزش می‌دهد! Tue May 23 08:30:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کارگروه تامین مواد اولیه کیف، کفش و طلا تشکیل می شود Thu Nov 15 18:59:00 IRST 2018
روزنامه کیهان غیبت مانع بهره مندی از کسرخدمت ایثارگری نمی‌شود Tue Sep 19 21:33:50 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وعده آجورلو به بازیکنان تراکتورسازی؛ قهرمان شوید 6 سکه پاداش بگیرید Thu May 11 20:24:35 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پرسپولیس در گروه مرگ است/ درگیری مسلمان با طارمی ارتباطی به کمیته انضباطی ندارد/ ربات داشتم به استقلال نمی باختم! Wed Feb 15 15:20:00 IRST 2017
روزنامه ایران هر چیزی «هنراجرا» نیست Tue Jan 26 06:00:00 IRST 2016
وطن امروز اخبار Thu Mar 09 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نشست ضرورت انتقال تجربیات خبرنگاران جنگ برگزار می‌شود Wed Jul 04 08:15:00 IRDT 2018
ایستا نیوز نرخ خرید و فروش میلگرد در بازارآهن چقدر است؟ Mon Jul 24 19:49:17 IRDT 2017
تدبیر و امید جایگاه ایران در آینده سوریه Tue Jan 31 17:56:53 IRST 2017
ایستا نیوز پیشخوان روزنامه های امروز 96/02/27 Wed May 17 09:13:37 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اسلام آباد تا کربلا از معبر سیستان و بلوچستان Sat Oct 20 11:18:00 IRST 2018
آنا اسم و عکس قضات متخلف بعد از اثبات جرم منتشر می‌شود/ بسترسازی برخی جریانات سیاسی در اغتشاشات اخیر/ تکذیب آزادی باقر نمازی Sun Feb 04 13:42:00 IRST 2018
صبح تهران مدیر سابق کمپین انتخاباتی ترامپ زندانی شد Sat Jun 16 12:40:49 IRDT 2018
اطلاعات خط ارتباطی مردم با اطلاعات Sun Feb 25 19:26:38 IRST 2018
ایلنا رشد 5 درصدی مصرف برق صنعتی؛ معیار رونق و حرکت بخش صنعت Sun Apr 23 15:51:29 IRDT 2017
ایلنا استاندار مازندران سرپرست وزارت راه و شهرسازی شد Sun Oct 21 05:35:28 IRST 2018
میزان وزرای چند کشور اروپایی از ادعا‌های دانمارک حمایت کردند Wed Oct 31 22:10:24 IRST 2018
خرداد نیوز اسنپ نقض حریم شخصی کاربرانش را تکذیب کرد Wed Oct 31 20:04:07 IRST 2018
خبرگزاری مهر مردان الهی کسانی هستند که همواره پاسبان حریم دل خود باشند Fri Feb 24 11:05:48 IRST 2017
ایلنا دستگیری 2 نفر به دلیل سوءاستفاده از طرح رجیستری Sat Nov 10 21:48:22 IRST 2018
پایگاه خبری الف استیضاح شریعتمداری تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد Tue Oct 09 12:57:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر انجمن بانوان حامی صنعت گردشگری ایران به دنبال اهداف فراملی است Wed Jun 22 13:02:41 IRDT 2016
صبا ایران قیمت لاستیک و روغن موتور تا 9 درصد افزایش یافت Wed Sep 12 17:42:20 IRDT 2018
اعتبار نیوز دعوت به همکاری بیمه تجارت نو در تهران و شهرستان ها Sun Apr 23 15:24:00 IRDT 2017
آریا واگذاری مجتمع‌های فرهنگی و هنری خراسان‌شمالی به بخش خصوصی Tue Dec 12 11:54:36 IRST 2017
دولت بهار شاهزادگان سعودی به‌دنبال خلاصی از بن‌سلمان Thu Aug 10 10:14:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری دوره آموزشی طرح نوروزی آرامش بهاری دراستان کردستان Sat Feb 17 13:10:05 IRST 2018
خبرگزاری مهر ماموریت‌های اورژانس شهرستان جم 16 درصد افزایش یافت Wed Apr 05 14:52:35 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری دوره‌های جامع تربیت مربی قرآن کریم در سال 96 Tue Mar 28 13:47:04 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افزایش تلفات گاز گرفتگی سراوان به 3 نفر/ وخیم بون وضعیت جسمانی دونفر از مصدومین Fri Dec 08 16:21:29 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا هشدار متفاوت کاردین به ترامپ Sat Sep 30 10:01:37 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آغاز سال تحصیلی جدید با حضور 700 هزار دانش‌آموز Sat Sep 23 13:26:40 IRST 2017
طلا محاسبه نرخ آزاد دلار برای سرمایه‌گذاران خارجی Sun Dec 17 10:53:53 IRST 2017
تی نیوز دستگیری متهم اسیدپاشی در اسلام آبادغرب Mon Apr 16 17:26:37 IRDT 2018
شبکه خبر فرانسه: مسائل پیرامون ذخائر آب سنگین ایران حل شده‌اند Wed Jul 19 23:37:02 IRDT 2017
تدبیر و امید اختاپوس رسانه‌ای عربستان و پرونده خاشقجی Thu Nov 01 07:20:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ملی پوش بسکتبال:قدرت سکونشینی در ویلیام جونز را داشتیم Wed Jul 26 13:33:39 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران از معاملات بانکی تهران و هلسینکی تا حضور لژیونرهای فنلاندی در ایران Sat Feb 18 10:17:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پرسپولیس سال 96 را با شکست آغاز کرد Sat Apr 01 18:23:38 IRDT 2017
ایران آنلاین دستور بطحایی برای رسیدگی به پرونده تعرض به دانش آموزان Tue May 29 11:54:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازرسان جدید خانه مطبوعات مازندران انتخاب شدند Wed Sep 12 18:37:54 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران «هاتف» به کربلا می‌رود Sat Sep 16 13:14:25 IRDT 2017
پایگاه خبری الف طیب نیا: در دولت بعدی نخواهم ماند؛ امکان ندارد/بابک زنجانی بزرگ‌ترین بدهکار بانکی نیست Mon Jan 23 12:26:05 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ یکی از خاص ترین عکسهایی که بعد از بازی تیم ملی ثبت شد ! Sat Jun 16 19:01:21 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی سه شنبه هجدهم مهر Tue Oct 10 00:05:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ضرورت رعایت بیش از پیش مقررات راهنمایی با توجه به یخ زدگی راه های گیلان Mon Feb 20 12:33:00 IRST 2017
بصیرت یادداشت روزنامه‌ها 10 شهریور ماه Sat Sep 01 07:33:38 IRDT 2018
تابناک بازداشت یک ایرانی در افغانستان Fri Jul 14 14:51:08 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رجیستری گوشی تلفن تنها با «افزودن دستگاه» Thu Apr 26 20:56:50 IRDT 2018
خبرگزاری فارس مسئولان دولتی پاسخگوی مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی نیستند/ مجلس در چارچوپ مصوبات قانونی ورود می‌کند Fri Dec 29 14:49:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو تذکر 50 نماینده مجلس به روحانی در مورد برجام Tue May 15 11:45:47 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/نسل جدید باتری خودروهای برقی؛ باتری هایی که در 5 دقیقه شارژ می شود Thu May 18 03:05:00 IRDT 2017
تدبیر و امید آغاز دیدار بلژیک - ژاپن در روستوف Mon Jul 02 22:33:28 IRDT 2018
تدبیر و امید کاپیتان استقلال علیه زمانی سند رو کرد/ با لابی به صندلی هیات مدیره رسیدید! +عکس Wed Mar 08 16:03:53 IRST 2017
ایلنا داستان یک رابطه سیاه Fri Apr 28 14:44:10 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا در آرزویِ مسجد Sat Jun 24 16:19:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «شانزده سال» در رادیو نمایش Tue May 08 09:43:39 IRDT 2018
جام نیوز جعفر با مهناز ارتباط پنهانی داشت / برای تسویه حساب به سراغش رفتم Tue Oct 04 07:51:00 IRST 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی عناوین روزنامه های هفدهم شهریور خراسان رضوی Sat Sep 08 07:44:00 IRDT 2018
میزان قیمت تلفن همراه با ریجستری 16 درصد گران شد/خلف وعده وزیر ارتباطات درباره ریجستری Tue Jan 02 08:27:01 IRST 2018
اقتصاد آنلاین تدابیر بانک مرکزی برای بانکهای متخلف Mon Sep 04 08:31:41 IRDT 2017
پارسینه پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) Wed Feb 21 22:23:48 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نقاشی‌هایی که بوی خون می‌دهند +فیلم Thu Jun 14 14:39:13 IRDT 2018
خبرگزاری مهر طنین زنگ انقلاب در آتشکده و مدارس یزد/شور انقلابی در درالعباده Thu Feb 01 12:30:18 IRST 2018
جماران تبریز بیدار: ارزی که طعمه ماهیان خارجی می شود Sun Aug 19 19:36:16 IRDT 2018
صراط فرانسه به "دولت پلیسی" تبدیل می‌شود؟ Wed Jul 19 18:57:24 IRDT 2017
جام نیوز سازمان ملل جلوی تحقیق در مورد مسلمانان روهینگیا را گرفته است! Sun Mar 19 02:00:00 IRST 2017
آفتاب ایران مزرعه سنگی به نمایشگاه کتاب رسید Fri May 04 14:39:24 IRDT 2018
تدبیر و امید ترکیب تیم ملی جودو اعلام شد Mon May 08 18:58:47 IRDT 2017
آریا دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با رهبرمعظم انقلاب Wed Dec 27 12:17:50 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ماجرایی که منجر به جدایی سیاسی کی روش و هیرو شد Wed Jun 13 20:15:57 IRDT 2018
پارسینه فیلم/پای اصغر فرهادی هم به انتخابات کشیده شد Wed Apr 12 06:03:15 IRDT 2017
خانه ملت تشریح ابعاد تصمیم روسیه مبنی بر اخراج 35 دیپلمات آمریکایی / چشم انداز روابط مسکو و واشنگتن روشن نیست Fri Jul 28 14:00:00 IRDT 2017
بولتن نیوز به شدت تحت‌تاثیر امیرو در «سازدهنی» بودم Thu Aug 10 10:58:25 IRDT 2017
بی باک نیوز علت اضافه شدن وزن با وجود ورزش کردن چیست؟ Tue May 16 16:15:01 IRDT 2017
ایسکانیوز رونمایی از محصولات جدید اپل Wed Sep 13 12:16:58 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بودجه 26 میلیارد تومانی برای سازمان امور اجتماعی کشور Sun Dec 10 11:52:11 IRST 2017
دنیای خودرو کاهش قدرت خرید مشتریان رکود بازار خودرو را تشدید می‌کند Mon Nov 05 15:55:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بررسی شاخص‌های وزرای پیشنهادی نفت و نیرو در کابینه دوازدهم در جلسه کمیسیون انرژی Sun Jul 16 19:07:49 IRDT 2017
جهان نیوز لاریجانی:ولایتی در‌جلسه چُرت می‌زد/به 598 می‌گفت حرامزاده! Wed Aug 16 15:09:02 IRDT 2017