598 - Thu Feb 09 13:56:23 IRST 2017 نمایش خبر

علاقه برانکو به جذب ستاره استقلالی و یک مانع بزرگ

سرمربی پرسپولیس به طور ضمنی می گوید به جذب شهباززاده علاقه مند بوده است اما عدم موافقت با جدایی آرام طبع کار را خراب کرد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از روزنامه گل، برانکو ایوانکوویچ روز گذشته بعد ازتمرین سرخپوشان پایتخت در مواجهه با سوالی مبنی بر اینکه آیا به دنبال جذب سجاد شهباززاده هستند و چرا محمدامین آرام طبع به تمرینات برگشت، اظهار داشت: «آیا ما جا برای جذب شهباززاده داریم؟! من قبلاً گفته‌ام لیست بالای 23 سال‌مان پر است. در مورد آرام‌طبع هم باید بگویم او نتوانست برای جدایی از باشگاه به توافق لازم برسد و مجبور شد به تمرینات برگردد. البته او در لیست ما برای لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارد.»
 

 
 
 

 
پس شاید اینجا باشگاه پرسپولیس مقصر باشد که نتوانست به هیچ وجه با آرام طبع برسر جدایی به توافق برسد و زمانی از او خواستند که از این تیم برود که دیگر فرصت هایش از دست رفته و زمانی برای انتخاب تیم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی باقی نمانده بود.
 

 
 
 

 
با این حساب اگر این جدایی صورت می گرفت و در حالی که آرام طبع نمی تواند در آسیا تیم برانکو را همراهی کند آن موقع یک جای خالی فرصت را در اختیار تیم قرار می داد تا برانکو بتواند یک بازیکن دیگر که بی میل هم نبود شهباززاده باشد را به خدمت بگیرد.
598 روایت حضور رهبری در دانشگاه فرهنگیان Wed May 09 22:52:39 IRDT 2018
598 احتمالا 2 وزیر رای اعتماد نمی‌گیرند Sat Aug 19 12:22:34 IRDT 2017
598 پرونده قاتل آتنا تکمیل شد Sun Jul 30 08:57:26 IRDT 2017
598 دعاهایی برای رونق کسب و کار Sun Jul 09 09:35:27 IRDT 2017
598 سود سهام عدالت در سال 97 چقدر است؟ Sun Sep 30 10:20:53 IRST 2018
598 3 روز بارش مستمر در ایران Mon Jan 30 11:21:31 IRST 2017
598 موضع نامشخص ترامپ در قبال توافق هسته‌ای ایران Thu Apr 20 12:27:12 IRDT 2017
598 واکنش قاسمی به اقدام سوئد در ارائه قطعنامه حقوق بشری علیه ایران Sat Feb 18 23:39:43 IRST 2017
598 تخلیه پاساژ کویتی‌ها آغاز شد/ گمانه های ضد و نقیض در مورد تعداد قربانیان/ پیکر سومین آتش نشان از زیر آوار خارج شد/ اسامی مفقودان آتش نشانی/ در موتورخانه هیچ چیز یافت نشد! Sat Jan 21 02:23:44 IRST 2017
598 مظفری‌زاده: یک پنالتی برای استقلال گرفته نشد Thu Feb 16 18:03:10 IRST 2017
598 اعتراض نیم میلیون نفر به عدم واریز بسته‌ حمایتی دولت Mon Jan 28 09:55:07 IRST 2019
598 هواپیماهای جدیدخریداری شده دست دوم هستند Wed Jul 19 09:55:23 IRDT 2017
598 بارش برف و باران در جاده‌های کشور Wed Feb 27 14:30:33 IRST 2019
598 متن کامل 22 ایراد شورای نگهبان به CFT Mon Nov 05 15:01:48 IRST 2018
598 تحقیر گسترش فولاد در تبریز Sat Jul 29 11:19:08 IRDT 2017
598 حکم تزریق آمپول برای روزه‌دار چیست؟ Tue May 30 15:52:26 IRDT 2017
598 برانکو با 11 پله صعود بالاتر از مربیان ایرانی/ زیدان همچنان برترین مربی Tue Oct 24 19:40:50 IRST 2017
598 آخوندی شهردار تهران شود، آبروریزی است Wed Nov 07 13:52:38 IRST 2018
598 خطبه‌خوانی امام جمعه نجف به زبان فارسی Sat Aug 19 11:51:08 IRDT 2017
598 تمسخر مهرعلیزاده در ارگان‌«حزب کارگزاران» Wed Aug 02 19:48:33 IRDT 2017
598 سقوط سه خودرو در رودخانه کرج Sun Jan 29 14:42:21 IRST 2017
598 علی دایی: برای افشین قطبی متاسفم Fri Mar 08 16:29:18 IRST 2019
598 دیدار علمای اهل تسنن با رئیسی +عکس Sat May 06 10:12:17 IRDT 2017
598 توقیف کیهان به خاطر انتشار خبری با منبع مشخص کار عجولانه‌ای بود Thu Nov 09 12:49:40 IRST 2017
598 محبوبیت ترامپ در نظرسنجی‌ها باز هم افت کرد Thu May 11 10:41:20 IRDT 2017
598 انتشار دو کتاب‌ جدید در حوزه مطالعات مدیریت اسلامی Tue Nov 27 13:07:54 IRST 2018
598 زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی Fri Mar 29 13:12:44 IRDT 2019
598 عراقچی به بانک مرکزی رفت Tue Jul 25 20:14:24 IRDT 2017
598 پشت‌پرده حذف 2800 کد رشته دانشگاه آزاد Sun Jul 02 12:15:28 IRDT 2017
598 تأکید فلاحت‌پیشه بر اطمینان به آمار ستاد بحران Thu Nov 16 11:03:11 IRST 2017
598 سفرهای ارزان‌قیمت به عتبات از سر گرفته شد Sat Dec 29 09:53:58 IRST 2018
598 بسیاری از مشکلات فعلی حاکم بر بازارها ناشی از بی‌تدبیری‌ است/ سیاست‌های اقتصادی دولت گریبان‌گیر مردم شد/ اگر دولت قوانین را اجرا کرده بود، فرصت‌های اشتغال کمتری از بین می رفت Sun Mar 17 13:49:17 IRST 2019
598 فرصتی دیگر برای مشمولان سهام عدالت Sun Jul 15 15:05:43 IRDT 2018
598 شریعتمداری: ما، برجام و دیگر هیچ! Wed Apr 24 10:07:45 IRDT 2019
598 آدرس محل اسکان های موقت شهرداری کرج Wed Dec 27 02:01:03 IRST 2017
598 وزیرکشور: دغدغه آیت‌الله جنتی رفع می‌شود Wed Mar 08 14:51:18 IRST 2017
598 کارخانه تولید UF6 راه اندازی شد Wed Jun 27 19:47:32 IRDT 2018
598 کاش آقازاده‌ها هم لااقل وام ازدواج می‌گرفتند! Thu Apr 27 10:20:48 IRDT 2017
598 هشدار هواشناسی Sat Apr 13 15:07:55 IRDT 2019
598 نقش عربستان در‌مراسم تحلیف روحانی! Tue Aug 15 08:59:18 IRDT 2017
598 جانباختن مردم با نامه‌نگاری حل نمی‌شود! Wed Sep 13 10:11:16 IRDT 2017
598 رقم بلیط دربی استقلال و پرسپولیس در آلمان چقدر است؟ Mon Jul 10 10:57:17 IRDT 2017
598 حکم قاتل بنیتا تایید شد Wed Dec 20 10:08:52 IRST 2017
598 ظریف راهی مسکو شد Sat Apr 28 09:21:47 IRDT 2018
598 توییت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره فروشنده! Mon Feb 27 15:32:56 IRST 2017
598 شاید «سامو بندری» سریال نوروزی باشد Sun Jan 27 11:12:30 IRST 2019
598 سکوت مجلس در برابر تخلف بودجه‌ای دولت Sun Feb 12 21:16:31 IRST 2017
598 امام رضا(ع) با مخالفین خود چگونه بحث می‌کردند؟ Wed Jul 25 12:30:21 IRDT 2018
598 پرستار خانه، یک شبه میلیاردر شد Wed Aug 09 10:48:19 IRDT 2017
598 ورزشگاه غدیر اهواز در محاصره سیل +عکس Tue Apr 09 14:57:25 IRDT 2019
598 22 محور مواصلاتی کشور مسدود شدند Mon Mar 25 12:05:10 IRDT 2019
598 عراقچی: برجام قابل مذاکره مجدد نیست Tue Apr 24 09:51:18 IRDT 2018
598 تماس‌های مکرر اعضای ستاد ترامپ با روسیه Wed Feb 15 14:03:34 IRST 2017
598 بازخوانی توافق ایران با بوئینگ در رسانه‌های اصلاح‌طلب؛ از ذوق‌زدگی تا سکوت + تصاویر Sun Sep 17 14:49:04 IRDT 2017
598 -----------------«روز چهارشنبه»----------------- Wed Jan 25 08:53:50 IRST 2017
598 حداقل حقوق سال آینده: یک میلیون و 200 هزار تومان Wed Feb 08 15:28:53 IRST 2017
598 کی‌روش هیچ لیستی ارائه نداده است Sun Feb 26 13:57:51 IRST 2017
598 روایت حسن عباسی از فتنه در «جهان آرا» Mon Jan 02 15:35:11 IRST 2017
598 جمعه 1 دی پدیده - پیکان 15:45 Sat Dec 09 11:03:24 IRST 2017
598 ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست! Tue Jan 22 13:11:36 IRST 2019
598 آخرین آمار از عضویت در پیام‌رسان‌ های داخلی Wed Apr 25 12:58:31 IRDT 2018
598 زمان واریز سود سهام عدالت اعلام شد Thu Jul 27 10:57:40 IRDT 2017
598 درخواست جبهه مردمی برای گزارش تخلفات Fri May 19 23:14:35 IRDT 2017
598 پایان 33 سال چشم انتظاری مادر شهید تهرانی Sat Feb 25 21:05:40 IRST 2017
598 ترامپ دوباره شاه سعودی را تحقیر کرد Wed Oct 03 13:27:29 IRST 2018
598 واکنش تمسخرآمیز یک رئالی بعد از تحقیر بارسلونا در نوکمپ Mon Aug 14 14:30:49 IRDT 2017
598 4 نکته درباره اظهارات تند روحانی در همدان Tue May 09 11:25:09 IRDT 2017
598 اعلام ساعت کار ادارات از اول تا 19 مرداد Sun Jul 22 19:20:47 IRDT 2018
598 سلطان فوتبال می رود یا دوباره تاجگذاری می کند؟! Sat Nov 17 15:03:41 IRST 2018
598 احتمال توافق بر سر حداقل دستمزد Tue Mar 14 11:17:08 IRST 2017
598 تسویه حساب اصلاح‌طلبان با واعظی بدل از روحانی Sun Nov 26 09:18:10 IRST 2017
598 دیدار جمعی از مداحان با امام خامنه‌ای Tue Feb 26 10:20:46 IRST 2019
598 مخالفت 2 حزب کردستان عراق با همه‌پرسی Thu Jul 13 09:31:56 IRDT 2017
598 قانونگذاران آمریکایی طرحی برای تحریم غیرهسته‌ای ایران ارائه کردند Fri Feb 03 11:02:22 IRST 2017
598 FATF بدتر است یا کاپیتولاسیون؟ Sat Nov 10 09:30:20 IRST 2018
598 یک ایرانی برنده نوبل ریاضی شد Thu Aug 02 10:27:46 IRDT 2018
598 آذری جهرمی: خائنان ارز دولتی گرفتند و 2 برابر قیمت فروختند Thu Jun 28 09:37:20 IRDT 2018
598 قتل داماد به خاطر 40 هزار تومان Sun Sep 17 14:56:53 IRDT 2017
598 پایان ماموریت در جاکارتا با 20 طلا + جدول Sun Sep 02 11:28:58 IRDT 2018
598 مرگ یک بازیکن درحمله کروکودیل در آفریقا Sat Mar 18 12:19:56 IRST 2017
598 آخرین وضعیت پرونده های شکایت از باشگاه تراکتورسازی Thu Feb 09 14:40:06 IRST 2017
598 عکس/ واکنش جالب به دخالت جدید فرانسه Wed Dec 19 11:31:25 IRST 2018
598 حمله کاغذی پرسنل سایپا به شهریار +سند Tue Feb 26 11:15:42 IRST 2019
598 پنجشنبه 21 دی پیکان - سپیدرودرشت 15:00 Wed Jan 10 10:01:09 IRST 2018
598 ویدئو/ اعترافات یک ضد انقلاب مطرح Thu May 24 15:31:51 IRDT 2018
598 چرا آمریکا نمی‌تواند برنده جنگ تجاری با چین باشد؟ Sat Sep 02 14:19:53 IRDT 2017
598 فرار به جلوی علی مطهری/ شیطنت کردند! Sat Sep 01 12:26:00 IRDT 2018
598 سکوت معنادار مدیر 20 ساله مترو در برابر یک افتتاح عجولانه Mon Apr 08 10:11:28 IRDT 2019
598 عربستان، لبنان آشوب‌زده می‌خواهد Fri Nov 10 16:06:41 IRST 2017
598 تحقیر تولید کنندگان داخلی توسط دولت همچنان ادامه دارد/ واردات خیارشور، سیرترشی و مربا از ترکیه با شعار اقتصادمقاومتی! + گزارش تصویری Mon Jul 03 09:19:59 IRDT 2017
598 ادعای افزایش‌100درصدی‌میانگین‌حقوق‌معلمان Tue May 16 14:29:39 IRDT 2017
598 هفته سرنوشت‌ساز برای کریمی و نفت Thu Sep 28 09:14:10 IRST 2017
598 مقصر دشت بی‌فرهنگی فوتبال کیست؟ Mon Sep 03 13:11:54 IRDT 2018
598 کارشناس اقتصادی: رکود فعلی ماندگار است Sat Mar 25 14:01:20 IRDT 2017
598 پیکر مطهر شهید حججی تحویل و به معراج الشهداء شهر تدمر سوریه رسید/ زمان و مکان تشییع پیکر شهید اعلام شد +فیلم و عکس Thu Aug 31 09:40:08 IRDT 2017
598 جلد پیروزی/ سه شنبه 3اسفند95 Tue Feb 21 15:20:17 IRST 2017
598 علت بازداشت مایکل وایت در مشهد Sat Jan 26 12:22:32 IRST 2019
598 چهارشنبه؛ رسیدگی به شکایات داوطلبین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در شورای نگهبان Tue May 02 15:24:50 IRDT 2017
598 رسوایی جدید مدیر لاکچری دولت! Sun Jan 15 15:15:01 IRST 2017
598 وضعیت آب از پارسال بدتر است Sun Jul 16 09:51:07 IRDT 2017
فردا بیش از یک میلیون زائر وارد عربستان شده اند Mon Aug 21 09:56:44 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حوزه علمیه بر سر دوراهی؛ استقلال یا وابستگی Sun Dec 24 08:43:19 IRST 2017
آفتاب ایران توصیه رهبر انقلاب درباره آیت €Žالله سیستانی Thu Dec 14 14:02:05 IRST 2017
وزارت بهداشت در تعطیلات بهار 98، تصادفات جاده ای شهرستان جهرم نسبت به سال گذشته کاهش 10 درصدی داشته است Thu Apr 11 13:37:00 IRDT 2019
پایگاه خبری الف سخنگوی وزارت خارجه: دستوالعملی برای مذاکره با آمریکا خارج از برجام نداریم Mon May 01 12:01:52 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین استخدام کارشناس بازرگانی خارجی و داخلی، کارشناس فروش Tue Nov 06 10:06:20 IRST 2018
پارسینه وعده دوباره الحریری برای تشکیل کابینه Wed Oct 10 07:42:04 IRST 2018
خبرگزاری شبستان روح عرفانی مکتب اهل بیت(ع) را به دنیا بشناسانیم/گفتمان مقاومت در یمن و لبنان سربلند و پیروز است Mon Dec 10 11:57:00 IRST 2018
جهان نیوز دیدار بن‌زاید و پامپئو در ابوظبی Sat Jan 12 21:41:56 IRST 2019
خبرگزاری فارس اردوی تیم ملی جنبه انتخابی تور آذربایجان دارد/ قهرمانی آسیا را نشانه‌گیری کرده‌ام Tue Sep 19 03:23:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تأسیس کمیته امداد توسط معمار کبیر انقلاب برگرفته از سیره اهل بیت(ع) بود Fri Mar 03 15:15:53 IRST 2017
میزان تابوت اسرار آمیز اسکندر باز شد+ عکس Sat Jul 21 09:01:16 IRDT 2018
ایلنا نامه الاهلی به AFC برای انتخاب امارات به عنوان میزبان Wed Jun 28 14:33:21 IRDT 2017
تی نیوز الگوی کشت برنج در مازندران قابل دفاع است/لزوم بیمه محصولات کشاورزی برای جبران خسارات Mon Apr 09 12:53:13 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اکران«به وقت شام» در کره و ژاپن Tue May 15 10:48:28 IRDT 2018
دویچه وله پارلمان عراق: برای خروج نیروهای خارجی جدول زمانی تعیین کنید Thu Mar 01 21:35:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم همایش آزادگان استان کرمان در ماهان برگزار می‌شود Tue Aug 14 11:24:32 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین داوران جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی معرفی شدند Thu Jul 27 14:00:31 IRDT 2017
آران و بیدگل پانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی پایه دهم متوسطه مدارس آران و بیدگل برگزار شد Sat Feb 25 13:03:23 IRST 2017
بی باک نیوز شرایط مشروط به کارگیری بازنشستگان فرهنگی Wed Aug 02 06:33:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران محکومیت 674 میلیاردی چهار شرکت در زنجان Tue Dec 12 17:10:41 IRST 2017
خبرگزاری مهر الحاق شهرهای دلیجان، ساوه و محلات در دستور کار استانداری قم نیست Thu Nov 02 09:00:22 IRST 2017
جام نیوز جریمه 114 دلاری دولت ترکمنستان برای خشک کردن لباس در بالکن Sat Aug 19 13:36:23 IRDT 2017
تین پیش‌بینی رئیس‌کل بانک مرکزی از قیمت ارز در فراکسیون مستقلین مجلس Sun Sep 23 16:25:27 IRST 2018
خرداد نیوز سکه و طلا 16 درصد ارزان شد Thu Nov 15 14:37:27 IRST 2018
واحد مرکزی خبر قاچاق سازمان یافته ای در مناطق ازاد نداریم Thu Jul 26 03:40:18 IRDT 2018
ماد رسانه ایرانیان گونه های جانوران سمی در موسسه رازی بروز می شود Mon Oct 30 22:59:14 IRST 2017
عصر خبر جریمه یک میلیارد و 900 میلیون تومانی برای یک شرکت متخلف Sat Mar 16 20:01:30 IRST 2019
عصر ایران فروش فوری محصولات سایپا و ایران خودرو از پس فردا 30 بهمن Sun Feb 17 22:13:15 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران عشقی به فینال رسید/ هاشمی و زارع به دیدار رده‌بندی رفتند Sat Sep 09 19:53:39 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سناریوهای احتمالی ایران در پاسخ به تجاوز T4 - خبرگزاری بین المللی قدس Wed Apr 25 06:23:00 IRDT 2018
رجا نیوز سفر دریایی با خودرو Sun Sep 02 16:27:53 IRDT 2018
ایسکانیوز قهر طبیعت در گواتمالا قربانی می گیرد Tue Jun 05 12:18:23 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ورود اولین محموله گوشت گرم به یاسوج؛ قصابان به آخر خط رسیدند Tue Jan 01 14:24:54 IRST 2019
تی نیوز نگاه تفرقه انگیز علیرضا زاکانی به رابطه دولت و سپاه Tue Jul 25 19:33:00 IRDT 2017
آریا صدها تن ازعناصر وابسته به گردانهای اهل الشام از لبنان وارد سوریه شدند Tue Aug 15 01:30:42 IRDT 2017
تی نیوز تایید هویت پیکر شهید حججی / مراسم تشیع، شنبه 11 شهریور در تهران Thu Aug 31 17:37:55 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مشهدالرضا مسرور در عیدنیایش و بندگی Wed Aug 22 09:37:03 IRDT 2018
تی نیوز سرخط خبرها Tue Jul 25 05:47:37 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اقتصاد آلمان نگران بحران گسترده حاصل از برگزیت بدون توافق Tue Oct 09 20:26:22 IRST 2018
اتاق خبر رونق صادرات نیازمند حذف برخی عوارض این بخش است Thu May 04 11:57:01 IRDT 2017
آنا رونالدو بازیکن سال اروپا شد/ بازیکن هلندی برترین فوتبالیست زن Thu Aug 24 21:42:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اردوغان: آمریکا 19هزار کامیون سلاح به سوریه ارسال کرده است Fri Oct 05 00:29:00 IRST 2018
آریا مراسم تکریم و معارفه مدیر گزینش شهرداری منطقه 22 برگزار شد Sun Aug 13 13:29:10 IRDT 2017
برنا ترکیب نهایی تیم اعزامی نوجوانان به رقابت‌های آسیایی مشخص شد Tue May 30 11:52:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در استان قزوین Wed Mar 29 14:46:46 IRDT 2017
تی نیوز پاریسن ژرمن فعلا قید امباپه را زد Wed Aug 16 19:16:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توسعه کشاورزی جویبار با اجرای طرح‌های زیر بنایی Tue Nov 07 15:49:56 IRST 2017
خبرگزاری حوزه فتوای مراجع تقلید در حرمت سیگار تاثیرگذار است Sun Mar 03 14:43:00 IRST 2019
شفاف نیروهای آمریکایی از عراق بروند Sat Dec 29 19:15:12 IRST 2018
مشرق نیوز عکس دیدنی مجری تلویزیون از زمستان تنکابن Sun Dec 30 07:00:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس ماجرای «پروژه نئوم»؛ طرح «بن سلمان» برای شمال غرب عربستان Wed Oct 25 11:04:00 IRST 2017
جماران استقلالی ها در غیاب ملی پوشان ریکاوری کردند Sat Apr 28 13:29:37 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران گنج‌زاده برای طلا و پورشیب برای برنز مبارزه می‌کنند Wed Nov 07 01:45:00 IRST 2018
تی نیوز پیام تبریک کارگردان شهرزاد به مناسبت روز خبرنگار Tue Aug 08 14:51:42 IRDT 2017
تی نیوز فعالان مخالف برگزاری همه پرسی کُردستان عراق سرکوب می شوند Tue Aug 22 19:40:55 IRDT 2017
تی نیوز عکس های جدید گلاره عباسی و همسرش Sun Jul 23 01:46:55 IRDT 2017
تابناک پیشنهاد مشتری کره‌ای علیپور به پرسپولیس رسید Mon Dec 03 13:51:02 IRST 2018
ورزش 3 پورعلی گنجی سه هفته خانه نشین شد Tue Feb 27 04:45:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دیدار اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با رئیس جمهور Tue Jan 03 11:23:09 IRST 2017
تی نیوز فضای مجازی ؛​ از تتلو تا فریدون Wed Jul 19 03:54:54 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم امضای تفاهم‌نامه گردشگری بین خراسان رضوی و جمهوری تاتارستان روسیه Mon Feb 05 19:15:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ترور مفتی فرانسوی جبهه النصره درادلب Thu Sep 21 14:31:52 IRDT 2017
تی نیوز فناوری لیدار و نقش آن در خودروهای خودران Mon Apr 16 22:56:09 IRDT 2018
تابناک شکایت فدراسیون فوتبال سوریه از ایران حقیقت ندارد/هاشمی‌طبا: با دلقک‌بازی نمی‌شود رئیس‌جمهور شد Mon Sep 11 21:26:03 IRDT 2017
اخبار بانک تکذیب خبر بازداشت مدیرعامل موسسه کاسپین Thu Aug 09 12:42:26 IRDT 2018
تدبیر و امید سئوالات ریاضی و انسانی کنکور 96 منتشر شد Thu Jul 06 14:42:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آتش سوزی در ساختمان پزشکان اندیمشک خاموش شد Sat May 27 12:30:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تالاب حمیدی بندرماهشهر پس از 25 سال احیا شد Sun Dec 23 21:11:28 IRST 2018
ایران آنلاین تقدیر رهبر معظم انقلاب از شطرنج باز نوجوان تیم ملی Sun Feb 24 19:50:59 IRST 2019
بهار نیوز بیشتر سدهای کشور بی‌استفاده هستند Tue Dec 18 11:58:06 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مدیریت بهینه نقدینگی سرگردان در جامعه ضروری است Tue Jun 19 08:47:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بافت تاریخی ثروت فرهنگی نوش آباد آران/ 2 میلیارد ریال برای مرمت بافت تاریخی شهر اختصاص یافت Thu Dec 14 16:25:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شخصیت‌های «ملودی شهر بارانی» برای مردم کاملا ملموس هستند Tue May 09 00:04:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تعیین18گروه برای حفاظت از عرصه های منابع ملی Tue Mar 14 12:18:44 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرونده طرح مسکن مهر بسته شد Mon May 14 20:11:00 IRDT 2018
ایسکانیوز رئیس دانشگاه آزاد واحد کرج به عنوان مروج برگزیده فرهنگ اقامه نمازتجلیل شد Sun Nov 11 16:57:25 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران عامل قاچاق البسه در قزوین تعزیر شد Mon May 15 12:24:05 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارمنستان کریدور امن تجاری برای ایران است Wed Jun 27 23:26:00 IRDT 2018
آفتاب ایران تیم ملی فوتبال بانوان چگونه ناکام ماند؟ Mon Apr 15 16:30:29 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم توسعه مناسبات با کشورهای آفریقایی برای ایران حائز اهمیت است Sun Aug 06 13:58:18 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد آغاز ارزیابی و رتبه‌بندی تشکل‌ها Sat Jul 08 13:06:46 IRDT 2017
تهران پرس از سوریه در مقابل تروریسم تفکیری دفاع خواهیم کرد Sat Jun 16 15:49:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اولین گام ترامپ در افزایش تعرفه‌های تجاری علیه چین Thu Feb 02 12:09:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های روسیه - سه شنبه سوم بهمن ماه Tue Jan 23 13:33:00 IRST 2018
تی نیوز برپایی کارگاه ملی طراحی لباس در رودسر Sat Apr 14 18:29:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران روایت شهید آوینی از رزمایش سپاه در خلیج فارس +فیلم Mon Dec 24 11:56:52 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اهدای 25 جهیزیه به نوعروسان استان قم Wed Jan 02 15:05:41 IRST 2019
میزان بازیکن جدید استقلال مشکلی برای بازی کردن ندارد Tue Jul 17 11:53:01 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اعزام 330 نفر کادر درمانی بسیجی به کشور عراق/ خدمت رسانی پزشکان فوق تخصص بسیجی به زائران Sat Oct 28 10:06:53 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا FATF،چنگال آمریکا را بر گلوی اقتصادی ایران قرار می دهد/ پذیرش FATFدشمنی ناآگاهانه با نظام است Mon Feb 26 14:50:52 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مردان بیشتر به بیماری پوستی مبتلا می شوند Tue Apr 25 11:55:04 IRDT 2017
افکارخبر استقلال هنوز می تواند در لیگ قهرمان شود؟! Sat Oct 06 16:54:19 IRST 2018
خبرگزاری مهر سازمان دارالقرآن الکریم دید حمایتی به برنامه های قرآنی داشته باشد Sun Nov 26 12:51:15 IRST 2017
جوان آنلاین ابر‌ها به حال حرف‌های علمی ما گریستند! Tue Apr 09 22:18:31 IRDT 2019
آفتاب معاون وزیر کشور: در تجمعات هر فردی رفتار قانونی داشته باشد، پیگرد نمی شود/ اینکه در تجمعات تصویر افراد تهیه شود برداشت غیرمنصفانه است Tue Jun 12 15:24:29 IRDT 2018
بنکر کاهش دوره بررسی درخواست تسهیلات کلان Wed Aug 23 10:47:05 IRDT 2017
اعتدال طنز / واکنش دانشگاه تهران به بازگشت قالیباف Fri Aug 04 10:21:05 IRDT 2017
ایلنا منصوریان: آنالیز خوبی از تیم الغرافه داشتیم/ کیفیت طارمی را همه می‌شناسیم Mon Feb 18 14:02:26 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران کاهش ساعت طرح "ترافیک و زوج‌ و فرد" از امروز تا پایان ماه رمضان Sat May 19 10:37:11 IRDT 2018