اعتدال - Tue Jan 31 11:18:54 IRST 2017 نمایش خبر

ادامه روند صعودی قیمت طلا در بازار جهانی

طلا در بازار جهانی روز سه شنبه تحت تاثیر نگرانی بازارها نسبت به مواضع دونالد ترامپ در خصوص مهاجرت و ضعیف شدن ارزش دلار که تقاضا برای این فلز به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرد، به بالاترین قیمت در حدود یک هفته گذشته صعود کرد.

 هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور 0.6 درصد رشد کرد و به 1202.08 دلار رسید در حالیکه ابتدای معاملات تا قیمت 1203 هم صعود کرده بود.


 



 به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه 0.68 درصد افزایش یافت و در 1201.1 دلار ایستاد. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه 4.90 دلار افزایش یافت و در 1196 دلار بسته شد.


 



 شاخص دلار آمریکا که این ارز را در برابر سبدی از سایر ارزها دنبال می کند، 0.1 درصد اُفت کرد و به 100.310 واحد رسید.


 



 بازارهای سهام آسیایی در معاملات سه شنبه از مواضع اخیر ترامپ برای محدودیتهای سفر به آمریکا تحت فشار قرار گرفتند. به گفته بارناباس گان، تحلیلگر بانک OCBC سنگاپور، این صحبت مطرح است که ممنوعیت مذکور ممکن است بر بخشهای فناوری و انرژی تاثیر منفی داشته باشد و اگر این ممنوعیت طولانی شود، چالشهایی را برای رشد اقتصادی به همراه خواهد داشت.


 



 بخش فناوری صریح‌ترین مخالفت را با این ممنوعیت داشته است. شرکتها در حال بررسی بهترین راه برای گردآوری منابعشان بوده اند و تلاشهایی که تاکنون انجام شده است، شامل انتشار بیانیه‌هایی در محکومت محدودیت سفر به آمریکا و حمایت مالی از سازمانهای حامی مهاجرت بوده است.


 



 به گفته جیمز استیل، تحلیلگر بانک اچ اس بی سی، اگر ابهام سیاسی ادامه پیدا کند یا تنشهای ژئوپلیتیکی افزایش بیشتری داشته باشد، طلا به قیمت بالاتری صعود خواهد کرد.


 



 بر اساس گزارش رویترز، معامله گران همچنین منتظر نتیجه نشست سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا هستند که روز سه شنبه آغاز می شود و بعدازظهر چهارشنبه با انتشار بیانیه ای به کار خود پایان می دهد.


 



 تحلیلگران انتظار دارند بانک مرکزی در نشست هفته جاری لحن محتاطانه ای داشته باشد اما انتظارات برای افزایش نرخهای بهره بر بازار طلا سایه افکنده است. بازار هنوز درباره تاثیر مثبت یا منفی سیاستهای ترامپ بر دلار به یقین نرسیده است و به همین دلیل، به نظر نمی رسد مقامات بانک مرکزی بخواهند موضع محکمی داشته باشند. حتی پس از این نشست هم بانک مرکزی زمان زیادی برای تصویب سه دور افزایش نرخهای بهره هدف گذاری شده برای سال میلادی جاری دارد.


 



 طلا به افزایش نرخهای بهره آمریکا فوق العاده حساس است زیرا نرخهای بهره بالاتر به جذابیت سرمایه گذاری در این فلز که سوددهی ندارد، لطمه می زند.


 



 در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری 0.4 درصد رشد کرد و در 17.17 دلار ایستاد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری 0.6 درصد افزایش یافت و به 990.70 دلار رسید در حالیکه هر اونس پالادیوم با 0.7 درصد افزایش، 745.85 دلار بود.
اعتدال عرضه ارز افزایش می‌یابد؛ افزایش نرخ، پایداری نخواهد داشت Sun Jan 01 10:37:48 IRST 2017
اعتدال انفجار انتحاری در موگادیشو Tue Jun 20 16:27:44 IRDT 2017
اعتدال نسخه‌ای شفابخش برای نجات اصولگرایان! Sun Aug 13 11:45:53 IRDT 2017
اعتدال به ناچار از استقلال خواهم رفت Wed Sep 20 11:07:16 IRDT 2017
اعتدال جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود Wed Apr 19 10:43:11 IRDT 2017
اعتدال رئیس دولت اصلاحات نسبت به ضعف عملکرد فراکسیون امید نقد دارد Tue Aug 22 14:14:27 IRDT 2017
اعتدال پوتین چگونه مامور اطلاعاتی روسیه شد Sun Jun 25 09:02:20 IRDT 2017
اعتدال فراخوان وزارت بهداشت برای غربالگری 4 بیماری مهم Sat Feb 11 13:15:40 IRST 2017
اعتدال عبور از عصر ب.‌ز ها! Sun Apr 30 15:54:01 IRDT 2017
اعتدال بهترین گیاهان دارویی برای لاغری و سرکوب اشتها Tue Sep 12 13:14:40 IRDT 2017
اعتدال آخوندی: سوداگران تصمیم می گرفتند کجای شهر چه بسازند Sat Sep 16 14:31:32 IRDT 2017
اعتدال واعظی: دولت دوازدهم تک جناحی نیست Tue Aug 01 08:23:21 IRDT 2017
اعتدال اوضاع نابسامان اقتصاد سلامت در اولویت اصلاح Wed Jul 19 15:02:47 IRDT 2017
اعتدال عکس | واکنش بازیگران به اظهارات ترانه علیدوستی Fri Jan 27 16:51:43 IRST 2017
اعتدال بن‌بست سعودی‌ها و خوشرویی ما؟! Sun Jun 25 14:07:07 IRDT 2017
اعتدال کدام ایرانی ها می توانند از این پس ویزای آمریکا بگیرند؟ Wed Jun 28 12:30:31 IRDT 2017
اعتدال ساخت شهر برای افراد سالم و بدون نقص Tue Sep 12 17:54:14 IRDT 2017
اعتدال بازداشت عضو اصلاح‌طلب شورای شهر همدان Tue May 23 10:59:41 IRDT 2017
اعتدال روایتی متفاوت از گلایه‌های طیب‌نیا Tue Jan 03 12:32:08 IRST 2017
اعتدال قتل همسر به دلیل اینکه به شوهرش گفت پسر چوپان Wed Aug 02 17:58:07 IRDT 2017
اعتدال تبریک حسین طائب به وزیر اطلاعات Mon Aug 21 13:33:25 IRDT 2017
اعتدال حمله « لیبرمن »علیه ژنرال«عون» همزمان با انتقام گیری سعودی از لبنان Wed Mar 08 09:28:34 IRST 2017
اعتدال عربستان به دنبال خرید سلاح از روسیه Thu Apr 27 19:54:05 IRDT 2017
اعتدال هشدار سردار سلیمانی در دیدار با مقامات کردستان عراق Sat Sep 16 12:39:51 IRDT 2017
اعتدال رابطه سپاه قدس با وزارت خارجه از زبان معاون ظریف Wed Aug 09 22:53:55 IRDT 2017
اعتدال رئیس جمهور برزیل: استعفا نمی‌دهم Tue May 23 09:44:33 IRDT 2017
اعتدال اولین تصاویر از انفجار انتحاری مکه Sat Jun 24 13:47:25 IRDT 2017
اعتدال گفت‌وگو با چهره‌ای که احمدی‌نژاد را شهردار کرد Sat Jul 29 13:55:49 IRDT 2017
اعتدال انعقاد قرارداد برای تولید بومی ابزارهای صنعت نفت Tue Oct 17 17:54:32 IRST 2017
اعتدال کنایه خاتمی به قالیباف و رئیسی Tue May 09 18:02:45 IRDT 2017
اعتدال کوفی عنان: ترامپ باید با ایران گفت‌وگو کند Wed May 24 13:12:17 IRDT 2017
اعتدال با افزایش غیر منطقی قیمت لوازم خانگی برخورد می‌کنیم Thu Nov 16 16:19:24 IRST 2017
اعتدال نمونه ای از رنگ عوض کردن قالیباف Sun May 07 10:06:48 IRDT 2017
اعتدال هشتادمین یارانه برای 77 میلیون نفر Thu Oct 19 13:05:39 IRST 2017
اعتدال توقیف یک شناور سعودی در آب‌های بوشهر Sun Jul 23 08:33:11 IRDT 2017
اعتدال داعش قاضی خود را سر برید Wed Mar 29 12:06:33 IRDT 2017
اعتدال تاکید مراجع بر حضور پرشور در انتخابات Fri May 19 13:08:31 IRDT 2017
اعتدال فوتبال ایران چشم به تماشای دربی سرخابی Sun Feb 12 13:27:29 IRST 2017
اعتدال کاوانی 4 گل تا ثبت یک رکورد ویژه Tue Dec 05 15:24:26 IRST 2017
اعتدال این کوهنوردان ایرانی در کوهستان جان باخته‌اند/عکس Sun Dec 10 15:53:29 IRST 2017
اعتدال واکنش عباس عبدی به سخنان علی کریمی Mon Dec 11 15:12:27 IRST 2017
اعتدال برادرزاده رئیس صدا و سیما بازیکن سیاه‌جامگان شد Sat Aug 12 17:15:48 IRDT 2017
اعتدال رقاصان روسی به عربستان می‌روند Sat Oct 07 19:04:43 IRST 2017
اعتدال هزینه ای که احمدی نژاد بر نظام تحمیل می کند Wed Apr 12 19:37:01 IRDT 2017
اعتدال با فساد مالی در ادارات چگونه مقابله کنیم؟ Wed Nov 15 17:00:36 IRST 2017
اعتدال احتمال افزایش قیمت لوازم خانگی Sun Nov 12 09:48:01 IRST 2017
اعتدال ادامه افزایش قیمت سکه و دلار در بازار/ جدول Tue Oct 24 13:40:26 IRST 2017
اعتدال اولین حضور دو دانشگاه ایرانی در رتبه‌بندی Thu Sep 21 15:04:58 IRDT 2017
اعتدال 10 محور مواصلاتی کشور مسدود است Sat Jan 28 14:02:26 IRST 2017
اعتدال برخی استیضاح کنندگان راضی به شنیدن پاسخ های وزیر نشدند Tue Feb 14 15:23:32 IRST 2017
اعتدال اتوبوس‌های درون‌شهری، زندان‌های متحرک Mon Oct 30 10:25:51 IRST 2017
اعتدال ادامه بارش‌ها در 7 استان تا فردا Thu Oct 05 13:10:15 IRST 2017
اعتدال واکنش ایران به اقدام آمریکا در اعمال تحریمها Mon Sep 18 08:36:17 IRDT 2017
اعتدال فردا چالوس یک طرفه است Thu Jul 20 13:58:11 IRDT 2017
اعتدال لاریجانی درگذشت داوود احمدی نژاد را تسلیت گفت Wed Oct 04 20:18:30 IRST 2017
اعتدال تجربه ای رویایی در هتل های مشهد Thu Jun 01 16:30:58 IRDT 2017
اعتدال بوی گندش دراومد! Wed May 03 11:34:05 IRDT 2017
اعتدال مرحله جدید عملیات آواربرداری مناطق زلزله زده Wed Nov 15 16:15:02 IRST 2017
اعتدال حاجی‌بابایی: تصمیم بگیریم که در برابر ملت روسفید باشیم Thu Apr 06 11:37:35 IRDT 2017
اعتدال کارمندان چگونه ورزش کنند؟ Fri May 05 12:16:55 IRDT 2017
اعتدال جزئیات اسیدپاشی در جنوب تهران Thu Apr 13 14:40:42 IRDT 2017
اعتدال بن سلمان از ترور جان سالم به در برد Sun Nov 19 11:19:11 IRST 2017
اعتدال پیکر پاک «بنیتا» در خاک آرام گرفت Thu Jul 27 12:40:34 IRDT 2017
اعتدال نظر یک حقوقدان درباره ساختمان‌هایی که آوار شدند Wed Nov 15 12:50:03 IRST 2017
اعتدال ساخت 4 دانشکده جدید در دانشگاه علامه Tue Nov 21 08:40:49 IRST 2017
اعتدال آغاز عملیات حشد شعبی به سمت شمال شهرستان الدجیل در صلاح‌الدین Sun Sep 17 15:05:06 IRDT 2017
اعتدال هفته «تصمیم‌گیری» محافظه‌کاران Tue Apr 04 10:18:01 IRDT 2017
اعتدال بانک ملی و مشکلاتی که تمام شدنی نیست! Sat Feb 11 15:46:13 IRST 2017
اعتدال عکس /صفحه‌آرایی متفاوت یک روزنامه صبح Sat Aug 19 10:52:00 IRDT 2017
اعتدال اینفوگرافیک / هرماه چند نفر وام ازدواج می‌گیرند؟ Wed Jul 19 18:16:09 IRDT 2017
اعتدال مدافعان آزادی متهم به ولنگاری و لاابالیگری هستند Sat May 13 15:41:34 IRDT 2017
اعتدال نیروهای مسلح با تهدیدکنندگان مماشات ندارد Thu May 25 12:37:02 IRDT 2017
اعتدال «خانه دختر» چقدر سانسور شده است؟ Sun Oct 22 13:55:08 IRST 2017
اعتدال روزهای غبارآلود تکذیب و گمانه‌زنی Thu Feb 09 12:46:15 IRST 2017
اعتدال اعلام نظر نهایی درباره سایت کارانه Sun May 07 09:29:19 IRDT 2017
اعتدال استعفای رئیس شورای شهر شیراز/ تصویر Tue Nov 07 09:38:01 IRST 2017
اعتدال حجاج ایرانی در سلامتند Tue Aug 15 17:51:28 IRDT 2017
اعتدال نوروز، اعتدال و امید-سیدرضا صالحی امیری Sat Mar 18 10:15:26 IRST 2017
اعتدال چگونه احساس تنهایی به سلامتی آسیب می‌زند؟ Sat Nov 04 19:17:21 IRST 2017
اعتدال مارین لوپن پا جای پای ترامپ می‌گذارد Sun Jan 15 15:56:04 IRST 2017
اعتدال 15 میلیون ایرانی، درگیر اختلالات روانی هستند Sun Oct 15 15:08:54 IRST 2017
اعتدال انتقال دارو به بافت سرطانی با نانوحامل‌های پژوهشگران کشور Thu Mar 02 10:33:41 IRST 2017
اعتدال وقتی خودروهای آمریکایی دیپورت شدند! Fri Mar 17 09:52:59 IRST 2017
اعتدال مدافع برزیلی با استقلال تمدید کرد Thu Jun 22 19:16:47 IRDT 2017
اعتدال آلودگی هوا در پیچ و خم موازی کاری دستگاه‌ها Mon Mar 06 16:14:18 IRST 2017
اعتدال عاملان فشار به روحانی؛ اصلاح طلبان پرتوقع،اصولگرایان پرمدعا Sun Jul 23 16:53:05 IRDT 2017
اعتدال صادق زیباکلام: با ترامپ همراه نشویم Wed Oct 11 12:07:21 IRST 2017
اعتدال فرانسه حقیقت حمله شیمیایی به ادلب را پنهان می‌کند Thu Apr 27 19:44:12 IRDT 2017
اعتدال تغییر در زمان آغاز به کار دوره پنجم شوراها Sat Aug 05 08:54:53 IRDT 2017
اعتدال برد لورکوزن و توقف ماینتس در بوندسلیگا Mon Jan 23 02:21:40 IRST 2017
اعتدال تذکر کواکبیان به صداوسیما Wed May 10 15:23:54 IRDT 2017
اعتدال آینده جهان از زبان مدیر عامل شرکت بنز Sat Oct 21 22:08:25 IRST 2017
اعتدال حضور رهبری در مناطق زلزله‌زده Mon Nov 20 09:44:04 IRST 2017
اعتدال دولت یازدهم به معضلات اجتماعی بهای بیشتری داده است Sun Feb 26 17:15:55 IRST 2017
اعتدال جنجال عمل غیراخلاقی احمدزاده و کامیابی نیا /عکس Fri Sep 29 12:46:00 IRST 2017
اعتدال این آقایان از انتخابات خارج نمی‌شوند! Wed May 31 14:31:58 IRDT 2017
اعتدال آقای «رئیسی» از جو انتخابات بیرون بیا Fri Jul 14 14:22:38 IRDT 2017
اعتدال سکه دوباره صعودی شد Sun Apr 23 14:20:58 IRDT 2017
اعتدال دولت بنای استرداد لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها را ندارد Sun Aug 13 12:42:42 IRDT 2017
اعتدال در نشست فراکسیون امید با روحانی چه گذشت؟ Mon Mar 13 13:58:33 IRST 2017
میزان نایودی آخرین کارگاه‌های ساخت سلاح‌های شیمیایی تروریست‌ها در سوریه Fri Aug 25 18:22:26 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دادگاه کانادا ایران را به پرداخت 300 هزار دلار محکوم کرد Sat Feb 18 02:35:48 IRST 2017
آفتاب جعفرزاده: از برنامه میرسلیم لذت بردم /هاشمی‌طبا شوکه است /قالیباف کنار نرود خودش ضرر می‌کند Wed Apr 26 14:38:15 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آمبولانس حامل مصدوم در سرعت بالا حادثه آفرید+ فیلم Wed Nov 08 23:09:01 IRST 2017
دولت بهار فروزان به دنبال کلین شیت برابر همشهری‌ها Wed Nov 01 21:04:00 IRST 2017
برنا مشاهده گربه وحشی آسیایی در منطقه حفاظت شده کاشان Mon Dec 04 10:57:12 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران غایب بزرگ پرسولیس در دیدار سوپرجام Tue Jul 18 13:03:25 IRDT 2017
خبرگزاری فارس پیام درخواست بررسی دوفوریتی اصلاح قانون شوراها Sun Nov 26 12:10:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کار سختی در رقابتهای جهانی پیش رو داریم Mon May 29 14:14:56 IRDT 2017
ایران آنلاین معرفی بازی هیجان انگیز پیکان بازیگوش Thu Feb 02 11:23:37 IRST 2017
خبرگزاری مهر طرح بازآفرینی از تپه ها و چشمه های شهر سنندج تصویب شد Wed Feb 22 08:17:40 IRST 2017
آریا نانوکاتالیست محققان دانشگاه تهران به کمک محیط زیست می‌آید Mon Sep 11 21:06:45 IRDT 2017
خبرگزاری مهر زمان و مکان نشست خبری برانکو و فرهاد کاظمی مشخص شد Thu Apr 13 21:08:22 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین بیش از 1000 قزوینی سهمیه اعزام به حج تمتع را دارند Mon May 22 11:07:31 IRDT 2017
تیتر نیوز رفیق آقای روحانی هستم / «جمنا» برای انتخابات به من خبر نداد/ اگر خبر هم می دادند نمی رسیدم در جلسات شرکت کنم Mon Mar 13 16:27:42 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تشکر خانواده های شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو از حضور مردم Wed Feb 08 09:38:05 IRST 2017
آفتاب قانون احزاب بسیاری از فعالان سیاسی را گوشه‌نشین کرده است Thu Jul 06 12:00:45 IRDT 2017
صراط پیکر 2 تن دیگر از مفقود شدگان سیل اخیر پیدا شد Tue Apr 18 17:21:46 IRDT 2017
روزنو سقف برداشت خودپردازها 500 هزار تومان شد Sun Mar 12 07:30:02 IRST 2017
جماران همایش حافظان حریم خانواده در فردیس برگزارشد Wed Jul 12 21:38:06 IRDT 2017
آفتاب ایران افراط در شوخی با موضوع سربازی، آسیب هایی به همراه خواهد داشت/ قابل پذیرش نیست که یک سرباز احساس اتلاف عمر کند Mon Sep 04 10:32:16 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ضرورت ترویج فرهنگ آموزش برای کار در کشور Mon Oct 02 11:05:28 IRST 2017
ایسکانیوز حمله داعش به شهر تدمر در استان حمص Fri Apr 07 10:20:34 IRDT 2017
صراط تکیه مقتدایی بر صندلی مرحوم هاشمی Tue Sep 19 09:53:20 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ثبت 363 وقف جدید در چهارمحال و بختیاری Sun Apr 23 17:00:00 IRDT 2017
انصاف جدایی نیمار از بارسلونا؟ Fri Jul 21 10:36:08 IRDT 2017
آی تی نا محمد ثروتی: وزیر جدید باید اینترنت سهل‌الوصول ارزان پای سفره مردم بیاورد Mon Aug 28 10:38:23 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نادر مشایخی بازیگر شد/ تلفیق داستانی جنایی با فضای موسیقی Tue Oct 10 10:10:06 IRST 2017
آنا ایلدیریم: اقدامات برای کنترل عراق بر گذرگاه خابور انجام شده است/ العبادی: ترکیه و دیگران به مقابله با همه‌پرسی جدایی کمک کردند Wed Oct 25 18:36:00 IRST 2017
فردا محسن غرویان وارد وزارت کشور شد Fri Apr 14 13:35:43 IRDT 2017
ایران آنلاین جیرفت صاحب 2 کارخانه مس می شود Sun Aug 27 13:20:14 IRDT 2017
روزنامه کیهان شرق: دولت در برنامه و هماهنگی تیم اقتصادی فقیر است(خبر ویژه) Fri May 26 21:53:11 IRDT 2017
ورزش 3 پیولی نگران جدایی از اینتر نیست Fri Mar 10 08:25:00 IRST 2017
آفتاب ایران کنفرانس ملی هیدرولوژی آب با حضور معاون رییس جمهوری در شهرکرد آغاز شد Tue Jul 11 10:18:06 IRDT 2017
آنا انتخابات ایران نماد عینی دموکراسی و مردم سالاری در جهان است Thu May 04 09:45:18 IRDT 2017
آریا علائمی که نشان می دهند برای قبول پست مدیریت آماده نیستید Sun Nov 12 16:10:03 IRST 2017
رجا نیوز احتمال حمله به منزل آیت‌الله عیسی قاسم Tue May 23 12:54:15 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 220 هکتار از اراضی ملی در شهرستان دلگان رفع تصرف شد Sun Dec 10 08:27:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر روز جهانی قدس پایه های رژیم صهیونیستی را به لرزه در آورد Fri Jun 23 13:23:03 IRDT 2017
بی باک نیوز پیوستن به سازمان تجارت جهانی با منافع کشور سازگار نیست Fri Sep 22 21:24:01 IRST 2017
پارس نیوز «ژنرال‌های 13 ساله» در سینما! Tue May 09 10:54:36 IRDT 2017
جام نیوز عکس/ رویارویی جوانان فلسطینی با سربازهای اسرائیلی Thu Dec 14 15:00:00 IRST 2017
آنا تیراندازی یک سرباز در منطقه کهریزک Sun Aug 06 15:12:55 IRDT 2017
عصر ایران ورود کشتی های نیروی دریایی ایران به ساحل روسیه (عکس) Sat Mar 11 13:50:28 IRST 2017
خانه ملت توطئه دشمنان داخلی و خارجی با حضور گسترده ملت شریف ایران در راهپیمایی 22بهمن خنثی می‌شود Fri Feb 10 09:03:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی Sat May 13 14:11:39 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ایران به دنبال حذف دیگر بازیگران منطقه‌ای نیست Mon Oct 16 19:01:40 IRST 2017
شیعه نیوز ویژگی‌ها و فضائل حضرت امّ‌البنین‏ علیهاالسلام Mon Mar 13 12:50:53 IRST 2017
شفاف اولین کسی که برای امام حسین(ع) غذای نذری داد! Mon Sep 25 13:35:04 IRST 2017
خبرگزاری مهر اخذ عوارض متفرقه در بافت فرسوده عامل اصلی فقر سرانه های خدماتی Sat Mar 11 19:24:22 IRST 2017
خبرگزاری مهر 49 گروه جهادی در استان سمنان فعالیت دارند Thu Aug 17 08:52:45 IRDT 2017
نامه نیوز بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات افتتاح شد Sat Oct 28 09:51:31 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برداشت 300 هزار تن چغدر قند در مزارع استان Thu Oct 05 10:12:01 IRST 2017
تیتر نیوز هشتاد میلیارد دلار قرارداد در حال مذاکره است/ ترامپ چاره‌ای جز تمدید برجام ندارد Sat Mar 04 09:55:32 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جوابیه سرگشاده حجت الاسلام علی صغیرا به ادعاهای آیت الله ابراهیم منهاج دشتی پیرامون ولی فقیه Fri Jun 30 11:13:23 IRDT 2017
خبرگزاری مهر امت اسلامی مسلمانان آفریقا را فراموش نکند Thu Dec 07 15:17:34 IRST 2017
تهران پرس تمهیدات مجلس برای جلوگیری از افزایش بلیت پیاده‌روی اربعین Sat Nov 11 09:59:00 IRST 2017
شبکه خبر کشاورز نمونه فن آفرین Sat Jul 29 14:13:47 IRDT 2017
ایران آنلاین نجات تالاب هورالعظیم در گرو آبگیری مداوم است Sun Oct 08 14:05:57 IRST 2017
پایگاه خبری الف بهترین درمان برای رفع سیاهی دور چشم Fri Mar 17 19:10:25 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن رفتارهای انسانی در پیشبرد اهداف فرهنگی مؤثر است Fri Oct 20 13:04:32 IRST 2017
تی نیوز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد استان مرکزی شد Mon Jul 10 03:38:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اعزام گروه خدمات پزشکی- درمانی به مناطق محروم بردسکن Wed Aug 02 14:10:30 IRDT 2017
برنا مجلس با یک فوریت طرح اداره و نظارت بر صدا و سیما مخالفت کرد Sun Apr 09 10:31:43 IRDT 2017
ساعت24 قیمت نیم بهای بلیت سینما در ماه رمضان Mon May 22 14:41:28 IRDT 2017
اتاق خبر24 قاتل زن جوان در حمام هنگام خودکشی در پل هوایی 9 دی تهران دستگیر شد Sat Nov 11 12:26:00 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد برکناری 46 دادستان در آمریکا Sat Mar 11 13:01:12 IRST 2017
دولت بهار تعداد تلفات غیرنظامیان افغانستان در سال 2017 Mon Jul 17 23:47:00 IRDT 2017
انتخاب سرلشکر صفوی: کسانیکه با تدابیر رهبری و ولایت فقیه زاویه می‌گیرند، سرانجام رسوا و ناکام می‌شوند Sat Jul 29 14:34:55 IRDT 2017
افکارخبر پاسخگویی زنگنه در خصوص قراردادهای نفتی در صحن مجلس Sat Apr 08 15:54:27 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن کتاب «خاتم عشق» منتشر شد Sat Jul 15 13:16:24 IRDT 2017
سلامت نیوز چرا لثه‌ها بیش از حد قرمز می‌شوند؟ Wed Nov 08 14:19:00 IRST 2017
فردا لوزانو: با ایرانی‌ها قهر نیستم Thu Aug 10 23:21:28 IRDT 2017
انتخاب سرلشکر باقری پس از دیدار با اردوغان: ایران و ترکیه مخالف همه‌پرسی کردستان عراق هستند و نباید این کار صورت بگیرد Thu Aug 17 10:54:28 IRDT 2017
اتاق خبر24 عجایب چهارگانه ترسناک ایران+تصاویر Mon Dec 11 14:50:00 IRST 2017
ایران آنلاین 2 میلیون و 587 هزار واحد خالی در کشور داریم Mon Mar 27 13:40:22 IRDT 2017
آفتاب ایران انفجار مهیب در موگادیشو Sun Jul 30 13:18:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جزئیاتی جدید از فساد مالی در بانک سرمایه Tue Apr 18 02:08:00 IRDT 2017
تدبیر و امید احمدی نژاد و بقایی کی باید محاکمه می شدند؟ Tue Oct 24 09:51:15 IRST 2017
افکارخبر خواص شفا بخش آبلیمو Sat Apr 15 11:13:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری زمینه ساز کاهش نرخ بیکاری است Sun Nov 26 15:39:14 IRST 2017
مثلث برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال Sat Feb 25 13:49:54 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عاشقان امام حسین (ع) به پیشواز ماه محرم رفتند + فیلم Thu Sep 21 17:20:58 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تست ارسال سریع Sat Nov 25 12:06:28 IRST 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی بزرگداشت کیارستمی در جشنواره جهانی فیلم فجر Thu Feb 16 03:30:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برپایی نمایشگاه عکس بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در طارم+تصاویر Mon Jul 03 14:14:12 IRDT 2017
برنا سرداران نظامی و دیپلماسی کشور یک هدف مشترک دارند/ با قانون شکنان در انتخابات برخورد می شود Tue Apr 18 13:22:08 IRDT 2017
فردا 12 عبارت به ظاهر درست که موجب اخراج شدن شما می‌شود Wed Feb 15 11:33:32 IRST 2017
خبرگزاری فارس ساماندهی دست فروشان و میوه فروشان دوره گرد Sat Feb 11 11:08:00 IRST 2017
انتخاب عبدالله صالح: ایران یک گلوله هم به ما نداده است Mon Jun 05 13:45:19 IRDT 2017
تدبیر و امید انصاری:این روزها عده ای همان تابلوی دشمنان را در دست گرفته و بیان می کنند Mon May 08 17:35:20 IRDT 2017
ورزش 3 صعود توپچی ها به فینال جام حذفی/ آرسنال 2-1 سیتی؛ آه خدای من پیروزی! Sun Apr 23 16:33:00 IRDT 2017
افق نیوز آخرین گمانه‌زنی‌های دولت دوازدهم Wed Aug 02 22:54:33 IRDT 2017
پرشین خودرو بیوک انکلیو 2018 +تصویر Thu Oct 12 14:15:00 IRST 2017
آفتاب رهایی کودک 8 ساله از دست آدم ربایان Fri May 05 11:39:05 IRDT 2017
ایلنا گذر از مردان در کوالالامپور/ اخذ مدرک سرداوری ملی تنیس Fri Mar 03 11:42:42 IRST 2017
خبرگزاری نسیم چهارمین کنفرانس علمی مدیریت شهری برگزار شد Sun Nov 05 23:15:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران استقلال خوزستان صفر - صنعت آبادان صفر Tue Dec 05 15:04:33 IRST 2017
پرس شیعه پوتین: روسیه علاقه مند به همکاری با آلمان است Tue Oct 03 17:40:41 IRST 2017
افکارخبر پخش اعلامیه بر فراز آسمان تلعفر Sun Aug 20 13:13:06 IRDT 2017