بهار نیوز - Sun Jan 29 15:46:41 IRST 2017 نمایش خبر

مجلسی: برجام را نداشتیم، جنگ شده بود

گروه سیاسی: دیپلمات سابق ایران معتقد است که دونالد ترامپ به تدریج استثناهایی را به قانون منع ویزا برای ایرانیان و اتباع شش کشور دیگر اضافه می کند.

فریدون مجلسی، معتقد است که دونالد ترامپ به تدریج استثناهایی را به قانون منع ویزا برای ایرانیان و اتباع شش کشور دیگر اضافه می کند. مجلسی اظهار داشت: در اینکه این اقدام فاشیستی ترامپ با همکاری مخالفان تندرو برجام در خارج ایران بوده که ایران هراسی را تشدید کردند، تردید نیست. وی با اشاره به پیام برخی از سران کشورهای دنیا از جمله کانادا برای استقبال از ایرانیان گفت: مردم ایران نیازی ندارند که به کشورهای دیگر بروند، اگر هم می خواهند به امریکا بروند به خاطر این است که صدها هزار خویشاوند ایرانی در انجا ساکن هستند. بنابراین سفر مردم ایران به آمریکا توریستی و گردشگری نیست و تنها با هدف دید و بازدید از اقوام و امثالهم انجام می شود.مجلسی با بیان اینکه قانون ترامپ مزاحمت و مشکلی است که به اصرار نتانیاهو اتفاق افتاد، افزود: تبلیغات مخالفان داخلی برجام در شکل گیری و کمک به تفکر اجرای قانون ضد حقوق بشری ترامپ نقش داشت. وی افزود: باتوجه به فضای بین المللی ایجاد شده نسبت به تصمیم ترامپ، دولت ایران می تواند مانور خوبی دهد، اما نیروهای افراطی در داخل و خارج همزمان این تلاش ها را خنثی می کنند. مجلسی در واکنش به انتقاد مخالفان روحانی به عدم تاثیر برجام در جلوگیری از چنین اقداماتی از سوی آمریکا گفت: این قانون اصلا ربطی به برجام ندارد.این دیپلمات سابق اضافه کرد: بدانید که اگر برجام منعقد نشده بود، اصلا کار ما به اینجا نمی رسید. در حقیقت، شدت تحریم ها و محاصره اقتصادی ایران طوری بود که در صورت تداوم بیشتر، مشکلات زیادی ایجاد می کرد و حتی می توانست به اقدام نظامی طرف مقابل منتهی شود. وی تاکید کرد: اگر برجام اجرا نشده بود، الان جنگ شده بود و دیگر کار به اینجا نمی رسید و نیازی هم به فردی مثل ترامپ نبود که سر کار بیاید و این اقدامات ضدایرانی را انجام دهد.این کارشناس مسائل بین المللی اضافه کرد: متاسفانه در داخل فشارها به دکتر روحانی و دکتر ظریف به اندازه ی کافی بالا هست، دیگر در این فضا می خواهند چه فشاری باز به دولت اضافه شود؟ تمام هم و غم روحانی و ظریف کاهش فشارهای خارجی است. مجلسی در پاسخ به سئوالی در مورد بازه زمانی و امکان تداوم فرمان جدید ترامپ گفت: این قانون تدوام خواهد داشت، اما به تدریج استثناهای بیشتری برای آن قائل خواهند شد، مثلا می گویند افراد بالای 70 سال مشکلی در دریافت ویزا و ... ندارند.
بهار نیوز استفاده دولت سوریه از گاز کلر در حلب Wed Mar 01 21:17:31 IRST 2017
بهار نیوز سخنان محکم در دفاع از زنان Mon Jan 22 11:11:21 IRST 2018
بهار نیوز لغو کنسرت محمدعلیزاده در کرمانشاه Wed Aug 23 17:57:48 IRDT 2017
بهار نیوز ترکمنستان از مواضع قبلی خود کوتاه آمد Fri Jan 27 15:01:52 IRST 2017
بهار نیوز مرخصی تشویقی 2 هفته‌ای برای تازه پدران Sun Jan 15 15:43:08 IRST 2017
بهار نیوز تقابل با فضای مجازی نتیجه نمی‌دهد Fri Feb 24 16:34:44 IRST 2017
بهار نیوز قیمت جهانی نفت اندکی ارزان شد Wed Jan 17 12:02:45 IRST 2018
بهار نیوز اعلام برندگان جوایز گلدن گلوب 2018 Mon Jan 08 10:33:23 IRST 2018
بهار نیوز پرتغال فقط به رونالدو ختم نمی‌شود Sat Jun 23 13:49:05 IRDT 2018
بهار نیوز حمله خونین داعش به کلوب شبانه در استانبول Sun Jan 01 07:11:15 IRST 2017
بهار نیوز قهرمان سومالیایی المپیک هم نمی‌تواند Sun Jan 29 16:53:30 IRST 2017
بهار نیوز تاجزاده: به زندان بروم بازهم هشدار خواهم داد Tue Mar 27 08:21:53 IRDT 2018
بهار نیوز پایان برجام دست بالا را به تندروها داد Tue May 15 09:35:12 IRDT 2018
بهار نیوز پیروزی مرکل براساس نتایج نظرسنجی Sun Sep 24 21:42:29 IRST 2017
بهار نیوز واکنش گوینده قدیمی خبر به خبر فوتش Sat Mar 11 15:34:30 IRST 2017
بهار نیوز «سیمرغ»‌های اعتماد Sat Feb 11 11:07:35 IRST 2017
بهار نیوز انسانی و نه سیاسی Sun Aug 20 16:57:08 IRDT 2017
بهار نیوز بازار مسکن در مناطق جنوبی پایتخت Sat Nov 25 16:16:51 IRST 2017
بهار نیوز افزایش 10درصدی کرایه‌های تاکسی Sun Mar 12 16:34:11 IRST 2017
بهار نیوز گمان می‌کنم ترامپ از برجام خارج شود Thu Apr 26 10:24:59 IRDT 2018
بهار نیوز ادامه روند افزایش نفت در بازار جهانی Thu Jun 29 11:46:15 IRDT 2017
بهار نیوز کاریکاتوری کنایه‌ای روزنامه بهار Mon May 22 11:04:45 IRDT 2017
بهار نیوز مصلی در ایام نمایشگاه کتاب پارکینگ ندارد Tue May 01 10:29:59 IRDT 2018
بهار نیوز شهروندان تهرانی سم «تنفس» می‌کنند Mon Jan 02 15:01:52 IRST 2017
بهار نیوز گرانی 5 درصدی در بازار لوازم خانگی Sun Dec 24 18:26:46 IRST 2017
بهار نیوز راهکاری جدید برای درمان نیش مار Mon Apr 23 10:18:12 IRDT 2018
بهار نیوز نیمه راه یا تمام راه Sat May 13 14:58:07 IRDT 2017
بهار نیوز خودروی مفهومی ام‌جی رونمایی شد Sun Apr 29 11:41:11 IRDT 2018
بهار نیوز ریشه‌های ایرانی تصمیم‌ ترامپ! Sat May 12 19:41:00 IRDT 2018
بهار نیوز سازمان ملل: ایران به حوثی‌ها سلاح می‌دهد Sat Jan 13 09:22:30 IRST 2018
بهار نیوز واکنش به میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان Fri Apr 27 11:22:34 IRDT 2018
بهار نیوز پارس جنوبی در اصفهان به صدر بازگشت Fri Oct 20 20:25:35 IRST 2017
بهار نیوز دستگاه شبیه ساز نور خورشید طراحی شد Tue Nov 28 10:11:48 IRST 2017
بهار نیوز منیت؛ آفت سیاست Tue Sep 26 14:23:51 IRST 2017
بهار نیوز مشکلات با سپردن کار به جوانان حل می‌شود Thu Jul 19 15:53:56 IRDT 2018
بهار نیوز کشف یک گوردسته‌جمعی دیگر در موصل Thu Jun 01 10:03:44 IRDT 2017
بهار نیوز طارمی یک میلیارد تومان به جیب زد تا پرسپولیس محروم شود Tue Sep 26 12:04:07 IRST 2017
بهار نیوز خانه های خالی و 250میلیاردبلوکه شده Fri Mar 31 11:48:01 IRDT 2017
بهار نیوز ماه به شب‌نشینی زمین‌ می‌آید Fri Apr 20 16:00:13 IRDT 2018
بهار نیوز گزارش آمانو درباره ایران منتشر شد Fri Jun 02 20:08:18 IRDT 2017
بهار نیوز روشنفکریِ اجتماعی Sat Jan 28 13:01:10 IRST 2017
بهار نیوز اسپینرهای لاکچری با قیمت‌های نجومی Mon Aug 07 13:09:46 IRDT 2017
بهار نیوز ایران 96 و بحران میان‌سالی Mon Jul 03 16:36:24 IRDT 2017
بهار نیوز تبعات چرخش ارزی ایران از دلار به سوی یورو Thu Mar 01 10:08:23 IRST 2018
بهار نیوز بحران آب در تهران بسیار جدی است Sun Mar 05 09:52:27 IRST 2017
بهار نیوز توضیحات ابتکار درباره حکم جلب پسرش Tue Jan 24 15:20:24 IRST 2017
بهار نیوز تاج‌زاده: رای قالیباف دو رقمی نیست Tue Feb 21 10:29:07 IRST 2017
بهار نیوز این همه سروصدا برای هیچ؟! Fri Feb 24 09:23:31 IRST 2017
بهار نیوز عرضه قسمت دوم «شهرزاد»/تصاویر Mon Jul 03 10:45:59 IRDT 2017
بهار نیوز منبت؛ نقشی ماندگار بر رویداد همدان 2018 Thu Apr 26 10:24:59 IRDT 2018
بهار نیوز رونالدو بهترین بازیکن ماه رئال شد Sat Apr 14 11:20:20 IRDT 2018
بهار نیوز بلیت‌ سینماها 20 روز نیم‌بها می‌شود Mon Sep 04 17:50:16 IRDT 2017
بهار نیوز آمریکا، واردات فرش ایران را تحریم کرد Wed Jun 27 18:59:57 IRDT 2018
بهار نیوز همایش هنرمندان حامی روحانی در شیراز Tue May 16 16:06:29 IRDT 2017
بهار نیوز جدیدترین قیمت خودروهای داخلی Sat Feb 24 14:41:11 IRST 2018
بهار نیوز توهین بی‌شرمانه «تتلو» به ملت ایران! Mon Feb 19 10:35:18 IRST 2018
بهار نیوز وضعیت بحرانی آب در 5 استان جنوبی کشور Wed Jul 11 17:46:30 IRDT 2018
بهار نیوز اسیدپاشی خواستگار کینه‌جو Tue May 02 10:20:28 IRDT 2017
بهار نیوز افزایش قیمت نفت، خوب است یا بد؟ Mon Jan 22 10:31:33 IRST 2018
بهار نیوز حمله تند طیف احمدی‌نژادی‌ها به رییسی Fri May 26 16:34:29 IRDT 2017
بهار نیوز قیمت سکه دیگر حباب ندارد Sun Jan 01 14:37:18 IRST 2017
بهار نیوز مرگ خواننده آمریکایی روی صحنه Wed May 03 17:07:55 IRDT 2017
بهار نیوز %40جمعیت تهران مازاد بر امکانات است Fri Jul 07 12:12:56 IRDT 2017
بهار نیوز سخنرانی روحانی در 22 بهمن/ تصاویر Fri Feb 10 15:52:52 IRST 2017
بهار نیوز تشییع شهدا به تعویق افتاد Wed Jan 25 13:34:06 IRST 2017
بهار نیوز ابراهیم رئیسی، رقیب روحانی می شود؟ Sun Jan 15 09:57:21 IRST 2017
بهار نیوز بدهی میلیاردی دولت به بانک مرکزی Wed Feb 21 09:58:42 IRST 2018
بهار نیوز بازگشایی معابر چهارراه استانبول Tue Jan 24 09:55:06 IRST 2017
بهار نیوز پیامک تماس از دست‌رفته هزینه دارد؟ Thu Mar 16 16:30:28 IRST 2017
بهار نیوز انتحار سیاسی اصولگرایان علیه روحانی‌ Sun Apr 30 11:31:02 IRDT 2017
بهار نیوز صندوق ملی محیط زیست و پسابرجام Thu Apr 27 11:41:16 IRDT 2017
بهار نیوز روحانی: با چه قانونی عزیزان ما را خانه‌نشین کردید؟ Mon May 08 14:37:26 IRDT 2017
بهار نیوز نسخه اصلاح شده گلکسی اس 9 Wed Apr 25 11:09:28 IRDT 2018
بهار نیوز نتیجه تورم‌زای تک‌نرخی شدن ارز Wed Apr 11 16:29:22 IRDT 2018
بهار نیوز زورگیری بابت جای پارک خودرو! Sun Aug 06 18:28:39 IRDT 2017
بهار نیوز بازیگر زن سرشناس به سرطان مبتلا شد Fri Sep 29 13:16:37 IRST 2017
بهار نیوز با این میوه‌ها از بیماری قلبی پیشگیری کنید Wed Jul 26 21:22:26 IRDT 2017
بهار نیوز مسئول مورد نظر در دسترس نیست! Sun Apr 29 14:00:51 IRDT 2018
بهار نیوز مقدمات تحلیف رییس‌جمهوری انجام شده Mon Jun 26 01:17:15 IRDT 2017
بهار نیوز تراژدی عدم مسئولیت‌پذیری اصولگرایان Sun Dec 10 11:20:48 IRST 2017
بهار نیوز حذف ناصر ملک‌مطیعی از آنتن سیما! Thu Dec 21 19:26:31 IRST 2017
بهار نیوز صعود منچستریونایتد به نیمه نهایی Fri Apr 21 11:29:30 IRDT 2017
بهار نیوز جنجال، اعتراض، انتقاد و 20 میلیارد فروش! Tue Apr 03 15:45:41 IRDT 2018
بهار نیوز حضور دو نماینده از ایران در افتتاح سزامی Tue May 16 11:34:25 IRDT 2017
بهار نیوز افزایش نرخ سکه و کاهش دلار در بازار Wed Sep 20 15:50:11 IRDT 2017
بهار نیوز تاثیر مریم بر زندگی هزاران زن زنده خواهد ماند Sun Jul 16 12:29:41 IRDT 2017
بهار نیوز نظام سیاسی جدید و انتخابات ترکیه Wed Jun 20 20:53:03 IRDT 2018
بهار نیوز قتل یک پزشک به ضرب گلوله در شوشتر Sun Jan 01 14:30:41 IRST 2017
بهار نیوز بازیگر «روانی» درگذشت Sat Feb 10 12:03:55 IRST 2018
بهار نیوز دسترسی به اینترنت نامحدود چه شد؟ Tue Jan 24 09:43:35 IRST 2017
بهار نیوز مادر سلام! ما همگی ناخلف شدیم Wed Nov 01 11:05:40 IRST 2017
بهار نیوز روزنامه های امروزسه‌شنبه 11 اردیبهشت Tue May 01 10:29:59 IRDT 2018
بهار نیوز خواص شگفت‌انگیز جوانه گندم Sun Apr 29 10:19:35 IRDT 2018
بهار نیوز مسافرت یا دردسر مضاعف؟ Tue Jul 11 12:23:03 IRDT 2017
بهار نیوز روزنامه های امروز دوشنبه 20 فروردین Mon Apr 09 09:21:47 IRDT 2018
بهار نیوز 5 رنگ تاثیرگذار بر خلق و خو Mon Aug 28 10:31:30 IRDT 2017
بهار نیوز صعود پرسپولیس در شبی رویایی Tue May 09 00:52:11 IRDT 2017
بهار نیوز کامنت ماریون کوتیار برای گلشیفته فراهانی Mon Apr 16 17:44:09 IRDT 2018
بهار نیوز درخواست آمریکا از ژاپن: توقف خرید نفت ایران Fri Jun 22 19:08:45 IRDT 2018
بهار نیوز روزانه 700 هزار کاربر وارد تلگرام شدند Thu Mar 29 13:04:18 IRDT 2018
بولتن نیوز گروه تروریستی: حمله به مرکز پلیس دمشق کار ما بود Tue Oct 03 13:46:44 IRST 2017
آریا دانلود آهنگ جدید علیرضا پویا بنام نگاه خاص Sat Jun 16 00:32:51 IRDT 2018
تهران پرس تنبیه یک بازیکن استقلال توسط علیمنصور Sun Apr 16 11:00:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر قم سوگوار رحلت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س)+فیلم Fri Feb 10 20:24:59 IRST 2017
تی نیوز بهره برداری از بزرگترین نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت صنعتی کشور در یزد Wed Jul 12 14:45:24 IRDT 2017
ایلنا وساطت عبداللهی و فریبا برای حضور نورافکن در ازبکستان Fri Apr 07 12:50:58 IRDT 2017
آفتاب کارنامه دولت روحانی؛ پشتوانه او در انتخابات ریاست جمهوری Thu Mar 23 15:35:25 IRDT 2017
افکارخبر این 2 استان منتظر افزایش محسوس دما باشند Sun Aug 06 11:12:33 IRDT 2017
افکارخبر شناسایی افراد مشکوک به داعشی در استان الانبار Mon Jan 22 14:40:08 IRST 2018
فرارو دستور فیروزآبادی برای کاهش سرعت تلگرام Thu Apr 26 10:28:10 IRDT 2018
آنا درگذشت قائم مقام دبیر و عضو حقوقدان شورای نگهبان را تسلیت گفت Fri May 18 16:18:25 IRDT 2018
تی نیوز دوره آموزشی یاوران ولایت بسیج دانش آموزی سیستان و بلوچستان افتتاح شد Sat Jul 15 17:39:20 IRDT 2017
فردا روایت رضا ناجی از زندگی در کنار 5 خانواده +تصاویر Tue Apr 04 08:56:04 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حضور 15 کشور در مسابقات کشتی پهلوانی رقابت‌های داخل سالن آسیا Fri Sep 15 13:31:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نخستین پارک جنگلی صنعت و معدن کشور در سیرجان Wed Mar 08 21:06:06 IRST 2017
آفتاب رزمایش سراسری ونزوئلا برای مقابله با تهدیدات آمریکا Sat Aug 26 23:33:05 IRDT 2017
برنا دولت خود را مخاطب بایدهای مقام معظم رهبری می داند/ کارشکنان به نبایدهای رهبری توجه کنند Mon Aug 28 11:33:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بیش از 28 هزار نهال یارانه‌ای در ملایر توزیع شد Tue Apr 18 08:58:24 IRDT 2017
ایران آنلاین ناظران بین المللی شاهد انتخابات پارلمانی عراق Thu May 10 15:49:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اهتمام جدی برای ارتقا کمی و کیفی سطح خدمت به جامعه ایثارگری Wed Jul 18 11:06:29 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشاورزان تا سه روز آینده از سمپاشی باغ ها در زنجان خودداری کنند Wed May 03 14:50:00 IRDT 2017
آفتاب قصه «پایتخت» از کجا آغاز می‌شود؟ Tue Apr 04 10:17:56 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بازداشت سارق، هنگام فرار از منزل یک شهروند Sat Feb 03 17:15:53 IRST 2018
تین استمرار فعالیت دلالان در بازار تجهیزات نفتی Fri Feb 03 16:51:14 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گله "پیوندی" از برکناری مدیرعامل ستاره خلیج فارس در روز تعطیل/امامی نجومی‌بگیر نبود؟ Mon Oct 23 09:19:00 IRST 2017
آفتاب رییس‌ جمهور در جلسه هیات دولت: سوم خرداد روز پیروزی ملت ایران در برابر یک توطئه بزرگ جهانی بود Wed May 24 13:02:01 IRDT 2017
پارس فوتبال کناره گیری مدیرعامل پیشین پرسپولیس از عضویت هیأت مدیره باشگاه سیاه‌جامگان Sun Nov 12 16:42:04 IRST 2017
تابناک Iranian President in an important visit to Moscow to boost the bilateral ties Tue Mar 28 16:20:18 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آل سعود بازوی رسانه ای خود را در عرصه بین المللی از دست می دهد Tue Mar 28 13:50:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران روزنامه پیروزی - 25 اردیبهشت Mon May 15 02:15:48 IRDT 2017
پایگاه خبری الف تبلیغات خیابانی انتخابات Tue May 16 08:24:22 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بررسی تأثیرات عوامل جامعه شناختی و روان شناختی بر موفقیت و شکست تیم های ملّی ایران در میادین بین المللی Sat May 06 03:36:00 IRDT 2017
پارسینه وضعیت بیماری کیمیا علیزاده رو بهبود است Wed Jul 12 07:09:27 IRDT 2017
جماران فرماندار: ایجاد پایگاههای اورژانس جاده ای در کنگاور ضروری است Tue Feb 06 16:49:03 IRST 2018
خبرگزاری فارس این حاشیه‌سازی‌ها در شان مسئولان پیکان نیست Wed Aug 09 15:12:00 IRDT 2017
روزنامه ایران دانش آموزان تهرانی پیک نوروزی ندارند Tue Feb 23 06:00:00 IRST 2016
جام نیوز حمله قریب الوقوع ایران به عربستان/ بکارگیری همه امکانات علیه ریاض Sat Feb 25 19:17:00 IRST 2017
عصر ایران جهانگیری: معنای حمایت از کالای ایرانی این نیست که هر محصولی با هر کیفیتی به خورد مردم داده شود Sun Apr 01 10:49:34 IRDT 2018
بولتن نیوز دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا از دو داور ایرانی Wed Feb 22 15:50:52 IRST 2017
تهران پرس اسکندرنامه نظامی در کتابخانه سلطنتی نیاوران رونمایی شد Sun Feb 25 14:29:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین تکرار «نه» سوئیسی‌ها در ایران Sun May 21 06:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح اینترنت پرسرعت در 390 روستای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید Sat Apr 15 17:25:00 IRDT 2017
جام نیوز کدام یک از 6 نامزد ریاست‌جمهوری بازیگر سینما بوده؟ Wed May 03 21:19:39 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سرانه مصرف قارچ در کشور نصف دنیا است Sat Aug 26 11:28:31 IRDT 2017
آرا نیوز از امروز، خرید و فروش‌ کتاب‌های خارجی با دلار 4200 تومان انجام می‌شود/نهادهای خارج از ارشاد و صنف امکان سرک کشیدن به نمایشگاه ندارند Mon May 07 16:52:45 IRDT 2018
تهران پرس اعترافات سیاه دو قلوهای شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس Sun Apr 16 13:13:00 IRDT 2017
دولت بهار چگونه اندازه قلم آیفون را تغییر دهیم؟ +آموزش Sun Oct 15 10:05:00 IRST 2017
فردا «العوامیه» همچنان در آتش نظامیان سعودی می‌سوزد Wed May 24 11:01:31 IRDT 2017
خبر گزاری دانا سرنوشت طرح تحول سلامت در دولت آینده Mon Apr 03 08:02:10 IRDT 2017
تی نیوز حضور توتال در ایران نشانه تقابل اروپا و آمریکاست نفت، گاز و پتروشیمی Sat Jul 15 18:52:04 IRDT 2017
افکارخبر دلخوری رحمتی و منصوریان از افتخاری Wed Feb 15 10:18:46 IRST 2017
تی نیوز دوره تربیت داور حسن حفظ قرآن در جامعة القرآن تشکیل شد Wed Jul 12 02:48:42 IRDT 2017
آفتاب ایران شرکت های دانش بنیان شکایات خود را به دبیرخانه صندوق پژوهش ارائه کنند Wed Sep 06 16:08:06 IRDT 2017
پول نیوز جهش 70 درصدی واردات نفت آسیایی‌ها از ایران Wed Mar 01 10:25:44 IRST 2017
خبرگزاری فارس آمار سزارین در کشور بعد طرح تحول سلامت به 55 درصد رسیده است Tue Jan 03 14:49:00 IRST 2017
تی نیوز بیش از 15 درصد مصنوعات طلای کشور قاچاق است Wed Jul 12 14:44:39 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اخبار16:45یکشنبه یزد Mon Jan 02 10:00:25 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف 295 هزار قلم کالای قاچاق در ایلام/کاهش 67 درصدی فوتی های حوادث رانندگی Sun Mar 12 18:04:00 IRST 2017
جماران بارش پراکنده باران و برف در البرز یخبندان فراگیر در استان تا پایان هفته Wed Jan 31 00:49:46 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو «به وقت شام» با پوستر جدید به برلین می‌رود + عکس Wed Feb 14 12:02:29 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستگیری عاملان انتشار تصاویر خصوصی شهروندان گیلانی در تلگرام Sat Mar 18 21:28:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش تنش بین ترکیه و یونان؛ سرخط روزنامه های یونان/11 بهمن Mon Jan 30 13:44:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر چهارشنبه؛ آیین تقدیر از 40 روابط عمومی برتر ایران Sun Aug 13 15:13:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کندی ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان Sun Apr 08 10:53:43 IRDT 2018
آریا ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان در جشنواره‌ های ولایت برج میلاد و باغ موزه قصر Wed Sep 06 14:19:04 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بسیج باعث تحول بخش‌های مختلف کشور شده است Fri Nov 24 14:19:03 IRST 2017
برنا مصرف دو سوم انرژی دنیا در شهرها / پیگیری راهکارهای بهینه‌سازی مصرف در همایش اقتصاد شهری Mon Jul 03 09:15:19 IRDT 2017
خبرگزاری فارس خادم: اساسنامه فدراسیون کشتی با همکاری وزارت ورزش اصلاح و ارسال شده است Sun Aug 06 11:01:00 IRDT 2017
بولتن نیوز نمی‌خواهیم مهمانان را تحت تاثیر قرار دهیم Mon Nov 06 09:43:08 IRST 2017
افکارخبر شرمندگی «سیاوش خیرابی» از وضعیت بازیگر پیشکسوت Wed Jun 21 15:14:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رتبه نخست ایران در ذخایرگاز و صادرات LNG Wed Aug 02 16:55:50 IRDT 2017
خبرگزاری فارس علی اکبری: مردم ایران دعا کنند امروز رو سفید از رینگ خارج شوم+فیلم Sun Jul 30 11:08:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین شروع قدرتمندانه تیم میلان در اروپا/ ویارئال به راحتی 3 امتیاز کسب کرد Fri Sep 15 00:13:06 IRDT 2017
یک ورزش شکست پرسپولیس مقابل یک تیم اوکراینی در دیداری دوستانه Wed Jul 12 21:55:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ایجاد محدودیت برای شوراهای اسلامی شهر قابل قبول نیست Sun Apr 29 00:52:30 IRDT 2018
روزنو آژیر قرمز برای برانکو و بازیکنانش ! Wed Apr 05 13:45:02 IRDT 2017
جام نیوز پرسپولیسی‌ها یاد شهید دفاع مقدس را زنده نگه داشتند + عکس Fri Dec 22 09:04:43 IRST 2017
پایگاه خبری الف دسترسی به یک نرم افزار مسیریابی محدود شد Fri Mar 03 17:06:10 IRST 2017
نامه نیوز جنتی: به فرموده امام (ره) باید ثابت کنیم اسلام توان مدیریت دارد/ دشمنان نمی‌خواهند مردم، 40 ساله شدن انقلاب خود را جشن بگیرند Wed Feb 07 13:00:07 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم استان گیلان با تراکم و انباشت نیروهای متخصص بیکار مواجه است Mon Mar 13 15:04:18 IRST 2017
بی باک نیوز ایران و روسیه توافقنامه ریلی امضاء کردند Mon Jul 31 12:09:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کره جنوبی پیروزی «روحانی» را در انتخابات تبریک گفت Mon May 22 21:38:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران روزنامه شوت - 3 بهمن Tue Jan 23 02:08:14 IRST 2018
تدبیر «دلبری»، «خداحافظی طولانی» و «طعم شیرین خیال» مهمان شبکه‌های مختلف سیما می‌شوند Thu Apr 27 10:18:32 IRDT 2017
خرداد نیوز عکس/ ایستادگی کودک شجاع فلسطینی مقابل نظامیان اسرائیلی Mon Sep 04 13:23:29 IRDT 2017
ایسکانیوز وزارت اطلاعات پاسخگوی ارتباط افسر جاسوسی سیا با سیدامامی باشد Sat Feb 17 10:55:56 IRST 2018
افکارخبر آمریکا در جهت تضعیف برجام حرکت می کند Fri Dec 22 08:45:00 IRST 2017
برنا برگزاری راهپیمایی روز قدس دربیش از 50 نقطه سیستان و بلوچستان Wed Jun 21 12:05:56 IRDT 2017
ایلنا نمایشگاه بین‌المللی کاسپین جزو توانمندی‌های استان زنجان است Sun Sep 10 17:54:34 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قاتل با گذشت اولیای دم از اعدام رهایی یافت Wed May 30 10:07:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین توسعه چشمگیر اقتصادی کره جنوبی +نمودار Fri Jul 21 11:19:12 IRDT 2017
میزان درباره «پرونده آتنا» تعامل مناسبی بین مسئولان اجرایی و قضایی استان اردبیل حاکم است Sun Jul 16 14:40:33 IRDT 2017
خرداد نیوز سخنگوی ستاد روحانی: ذائقه ملت مشخص شد / مردم مخالف بازگشت به تندروی و ماجراجویی هستند Sat May 20 14:53:21 IRDT 2017
میزان قهرمان کشتی المپیک در محل حادثه معدن آزادشهر + فیلم Sat May 06 17:57:21 IRDT 2017
عصر ایران دفتر رییس‌جمهور: در جلسه اخیر سران قوا بحثی درباره تغییر ساختار دولت نشد Sun Nov 12 12:28:47 IRST 2017
تدبیر و امید محدودیتهای تازه نودی/ عادل در منگنه Thu Mar 09 10:26:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو آغاز به کار نخستین دانشکده نظامی زنان در پاکستان Mon Jan 01 10:07:23 IRST 2018
اعتدال مردم باید احساس آرامش و ثبات کنند Sun Jul 15 20:42:21 IRDT 2018
عصر ایران دفاع پرنده از تخمهایش در برابر بزمجه!(فیلم) Fri Feb 24 16:05:56 IRST 2017
نامه نیوز ویتامین‌هایی که کمبودش سبب بروز سرطان‌ در زنان می‌شود Sat Nov 11 11:01:20 IRST 2017