آی تی نا - Sat Jan 28 15:56:33 IRST 2017 نمایش خبر

موبایلتان را با آب داغ بشویید!

ایتنا- علاوه بر آب داغ، در هنگام شست‌وشوی گوشی هوشمندتان می‌توانید از کف و صابون نیز بهره ببرید!

یک شرکت کره‌ای تلفن همراه هوشمند طراحی کرده است که می‌توان آن را با آب داغ شست.





این تلفن که برای اولین بار در مارس 2017 در ژاپن عرضه خواهد شد به علاوه بر آب داغ در برابر کف صابون دست و بدن نیز مقاوم است.

علاوه بر این گوشی جدید؛ به یک وسیله کوچک 'کمک آشپز' نیز مجهز است که به استفاده کننده امکان می‌دهد در دستورات غذایی به جست‌وجو بپردازد.



استفاده‌کنندگان از این گوشی همچنین می‌توانند زمان پخت غذا را تنظیم کرده و بدون اینکه به صفحه نمایش یا گوشی دست بزند از طریق حرکات دست به تماس‌های ورودی پاسخ دهند.
آی تی نا گوگل انرژی سه نیروگاه بادی را می‌خرد Sun Sep 23 14:06:52 IRST 2018
آی تی نا فیس‌بوک 1.25 میلیارد پوند جریمه می‌شود Sun Sep 30 09:36:52 IRST 2018
آی تی نا افزایش فالوور شگرد جدید مجرمان سایبری Sun May 28 08:49:30 IRDT 2017
آی تی نا گزارش‌های مالی خبر از درآمد شگفت‌انگیز شرکت اپل دارند Tue Aug 08 13:41:57 IRDT 2017
آی تی نا برنامه جدید اپل برای یافتن ایرپاد Fri Jan 27 20:27:15 IRST 2017
آی تی نا آیفونی با نام ادیشن Sat Mar 11 11:17:36 IRST 2017
آی تی نا کوالکام خواستار اعمال ممنوعیت‌های جزئی روی آیفون ایکس شد Wed Dec 13 15:01:13 IRST 2017
آی تی نا ارزدیجیتالی؛ قربانی بدافزاری جدید Wed Jun 13 09:14:06 IRDT 2018
آی تی نا رونمایی آمازون از سرویس جدید مکالمه گروهی در اسکایپ Sat Feb 18 11:03:19 IRST 2017
آی تی نا بهترین اپلیکیشن‌های پخش موسیقی اندروید Sun Nov 11 21:22:16 IRST 2018
آی تی نا بهترین اپلیکیشن ایمیل برای iOS و اندروید Tue Oct 09 18:08:20 IRST 2018
آی تی نا هدفون خواب‌آور! Mon Sep 11 13:04:00 IRDT 2017
آی تی نا گزارش ایتنا از مراسم ویژه گوگل و رونمایی از پیکسل 2 (بخش دهم و پایانی) Fri Oct 06 01:05:09 IRST 2017
آی تی نا افزوده شدن هوش مصنوعی و قابلیت خودآموزی به گوشی‌های جدید گالکسی Mon May 01 12:06:41 IRDT 2017
آی تی نا ساخت تراشه‌های خودمونتاژ توسط محققان دانشگاه ام.آی.تی Wed Apr 12 10:52:29 IRDT 2017
آی تی نا توییت استورم ویژگی جدید توییتر Wed Dec 13 12:39:07 IRST 2017
آی تی نا در روسیه؛ اعمال فیلتر تلگرام و واتس‌اپ Mon May 22 08:45:55 IRDT 2017
آی تی نا گوگل ابزار اپ میکر را در اختیار کاربران جی‌سوئیت قرار می‌دهد Tue Jun 19 13:17:01 IRDT 2018
آی تی نا پیش‌نمایش جدید ویندوز 10 قابلیت Sets مایکروسافت را بهبود می‌بخشد Tue Apr 10 20:01:01 IRDT 2018
آی تی نا وجود مشکل عمر باتری در سیستم عامل اندروید پای Fri Nov 16 21:42:13 IRST 2018
آی تی نا اپل شماره یک پشتیبانی فنی در بخش لپ‌تاپ شد Mon Mar 13 10:56:30 IRST 2017
آی تی نا فیلترینگ یعنی مرگ سایت‌ها Wed Mar 01 09:50:09 IRST 2017
آی تی نا 5G دریچه‌ای رو به جهان نوین Tue Oct 03 13:48:04 IRST 2017
آی تی نا در نبرد بی‌پایان با هکرها، چگونه پیروز میدان باشیم؟ Mon May 28 10:43:52 IRDT 2018
آی تی نا استفاده گوشی هوشمند اسنشیال از هوش مصنوعی برای پیامک و ایمیل Tue Oct 23 17:09:17 IRST 2018
آی تی نا فقط هشت درصد از والدین به فعالیت‌های مجازی کودکان نظارت دارند Mon Nov 12 15:01:12 IRST 2018
آی تی نا عرضه یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ایمیل iOS برای اندروید Wed Feb 22 12:08:04 IRST 2017
آی تی نا ​​​​​​​اینستاگرام استیکرهای «من رای دادم» را به استوری‌ها اضافه می‌کند Fri Nov 02 21:52:40 IRST 2018
آی تی نا چند نمونه از رفتارهای جالب کاربران آنلاین سراسر جهان Mon Apr 17 15:44:59 IRDT 2017
آی تی نا سالی درخشان در انتظار آلکسا Tue Feb 13 14:28:38 IRST 2018
آی تی نا فاز تکمیلی شبکه ملی اطلاعات؛ بعد از انتخابات Mon Apr 03 14:42:47 IRDT 2017
آی تی نا در سفر هم آنلاین باشید! Mon Sep 17 12:53:03 IRDT 2018
آی تی نا همه دردسرهای متن‌باز بودن تلگرام! Tue Jul 03 09:23:21 IRDT 2018
آی تی نا حذف بیش از یک میلیارد حساب جعلی در فیس‎بوک در شش ماه گذشته Sat Sep 22 15:36:48 IRST 2018
آی تی نا بدافزار جدید اندرویدی Wed Jul 26 12:12:52 IRDT 2017
آی تی نا بدفزاری تحت پوشش آنتی‌ویروس! Sun Apr 08 12:52:23 IRDT 2018
آی تی نا پیشتازی ابری؛ انتخاب استراتژی، عامل فاصله بین پیشتازان و عقب‌­افتاده­‌ها Mon Apr 09 14:07:29 IRDT 2018
آی تی نا گوگل بی سروصدا رقیب لینکدین شد Wed Apr 19 09:51:22 IRDT 2017
آی تی نا Loapi دستگاه اندرویدی شما را نابود می‌کند! Wed Dec 20 12:23:38 IRST 2017
آی تی نا آسیب‌پذیری امنیتی در وان پلاس با آپدیت حل می‌شود Sun Jun 17 12:30:48 IRDT 2018
آی تی نا چین 13هزار سایت را مسدود کرد Mon Dec 25 09:10:40 IRST 2017
آی تی نا هک دستگاه های اندرویدی، اپل، ویندوز و لینوکس تنها در چند ثانیه با اکسپلویت بلوتوث Sun Sep 17 11:16:54 IRDT 2017
آی تی نا گوشی‌هایتان را به سمت آسمان نگیرید! Tue Dec 26 10:16:27 IRST 2017
آی تی نا فیس‌بوک با تبلیغات سیاسی چه می‌کند؟ Sat Apr 07 14:05:23 IRDT 2018
آی تی نا عرضه تراشه هوش مصنوعی خودآموز اینتل در آینده Sat Oct 07 11:18:58 IRST 2017
آی تی نا نسل بعدی گوگل هوم شبکه‌های توری وای‌فای را پشتیبانی خواهد کرد Sun Apr 09 12:56:51 IRDT 2017
آی تی نا نخل‌های دوبی، اینترنت ارائه می‌کنند! Sat Aug 05 10:20:13 IRDT 2017
آی تی نا تکرار تجربه حباب دات‌کام در ایران Wed Nov 28 12:27:02 IRST 2018
آی تی نا بارها درباره وضعیت نامناسب فیلترینگ هشدار دادیم Tue Oct 09 08:58:31 IRST 2018
آی تی نا سیستم تشخیص چهره، آغازی برای نسل جدیدی از حسگرهای زیستی Mon Sep 25 17:38:22 IRST 2017
آی تی نا رشد غیرمنتظره درآمدهای مایکروسافت در پی رشد چشمگیر خدمات ابری Sat Jun 23 11:18:03 IRDT 2018
آی تی نا بهترین روش سرمایه گذاری در سال 97 Wed Feb 28 12:52:08 IRST 2018
آی تی نا شماره جدید ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات، ویژه دی‌ماه 1395 Mon Jan 23 13:21:24 IRST 2017
آی تی نا کاربری‌های منحصربه‌فرد برای iOS نسخه 11 Sun Oct 08 22:46:30 IRST 2017
آی تی نا تاکید وزیر ارتباطات بر حفظ حریم شخصی کاربران Tue Dec 26 15:09:54 IRST 2017
آی تی نا فیلتر کامنت‌های توهین‌آمیز در اینستاگرام Sat Jul 01 11:54:22 IRDT 2017
آی تی نا اطلاعات بیش از صدمیلیون آمریکایی لو رفت! Mon Sep 11 09:52:43 IRDT 2017
آی تی نا مخالفت روحانی با فیلتر شدن تلگرام Tue Apr 03 11:38:28 IRDT 2018
آی تی نا نرم‌افزار تخصصی گوگل برای کنترل مصرف دیتا در اندروید + لینک دانلود Sat Dec 09 16:58:15 IRST 2017
آی تی نا فراخوانی بیش از یکصدهزار باتری اچ‌پی Thu Feb 02 11:20:58 IRST 2017
آی تی نا گوگل سرعت شبکه‌های وای‌فای را اعلام می‌کند Wed Feb 21 12:50:23 IRST 2018
آی تی نا کاهش درآمدهای دولت از تماس و پیامک Sat Jan 13 15:08:27 IRST 2018
آی تی نا دیروز یوتیوب مختل شده بود Tue Apr 03 15:12:29 IRDT 2018
آی تی نا دو سوم از کاربران Ubuntu 18.04 با جمع‌آوری داده‌هایشان موافقت کرده‌اند Fri Jun 29 17:18:46 IRDT 2018
آی تی نا دومین گوشی پرفروش چین؛ آیفون 7پلاس Tue Jan 16 12:47:21 IRST 2018
آی تی نا تحقیقات اپل در مورد آتش گرفتن آیفون 7 پلاس Sat Feb 25 16:08:13 IRST 2017
آی تی نا اندروید نوقا به ذائقه گلکسی S7 خوش نیامد Tue Feb 14 15:03:10 IRST 2017
آی تی نا سارقیانی که در کمین موبایل شما هستند Sat Nov 17 11:05:31 IRST 2018
آی تی نا محبوب‌ترین چهره اینستاگرام صفحه خود را بست! Wed Dec 06 20:04:34 IRST 2017
آی تی نا چالش‌های اساسی بر سر راه انتقال به فضای ابری Sun Sep 10 13:38:28 IRDT 2017
آی تی نا فیس‌بوک برنامه مسنجر مخصوصی برای کودکان راه‌اندازی می‌کند Sat Dec 09 13:08:09 IRST 2017
آی تی نا قابلیت منحصر به فرد در ویندوز 10 برای مصون ماندن در برابر هکرها Wed Sep 06 11:05:22 IRDT 2017
آی تی نا جنجال جدید آژانس امنیت ملی آمریکا توسط هکرها! Sun Apr 09 11:00:29 IRDT 2017
آی تی نا دشوارتر شدن صدور ویزا برای نخبگان فناوری خارجی توسط ترامپ Tue Apr 04 10:50:36 IRDT 2017
آی تی نا انتظار برای محصول شگفت‌انگیز محصول کی به پایان می‌رسد؟ Sat Jun 23 12:23:05 IRDT 2018
آی تی نا عرضه یک لپ‌تاپ ارزان‌قیمت برای دانش آموزان و دانشجویان Thu Feb 01 23:14:08 IRST 2018
آی تی نا بازیافت آیفون با ربات! Fri Apr 20 18:06:53 IRDT 2018
آی تی نا آشنایی با انواع گیفت کارت Tue May 30 19:11:29 IRDT 2017
آی تی نا مصوبه رگولاتوری، تعرفه بسته‌های تشویقی را تغییر داد Wed Jun 21 14:48:00 IRDT 2017
آی تی نا گزارش کاملی از موفقیت پروژه امنیتی No More Ransom Tue Aug 01 23:18:27 IRDT 2017
آی تی نا گوگل سرانجام وجود موتور جست‌وجوی چینی سانسورشده را تایید کرد Fri Oct 26 02:17:39 IRST 2018
آی تی نا مدیرکانال‌های تلگرام چگونه احراز هویت کنند؟ Mon Jan 30 10:09:24 IRST 2017
آی تی نا ویکی‌پدیا دیلی‌میل را منبعی نامعتبر خواند Sat Feb 11 10:16:28 IRST 2017
آی تی نا ایجاد محدودیت در استفاده از فناوری هوش مصنوعی Sun Jan 22 14:21:46 IRST 2017
آی تی نا پیت الکترونیکی را با چه چیزی می‌توان عوض کرد؟ Mon Feb 27 12:56:48 IRST 2017
آی تی نا هوش مصنوعی، خانه‌های هوشمند را امن‌تر می‌سازد Sun Oct 29 03:00:00 IRST 2017
آی تی نا چندروش ساده برای ذخیره کردن شارژ باتری موبایل Tue Nov 14 10:02:44 IRST 2017
آی تی نا تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت Sat Dec 16 10:24:55 IRST 2017
آی تی نا شبکه ملی اطلاعات چیست و چه کاربردی دارد؟ Sun Nov 25 17:04:07 IRST 2018
آی تی نا رکورد فروش اپل در تعطیلات سال نوی میلادی Mon Jan 01 12:29:08 IRST 2018
آی تی نا یوتیوب و بلاگ‌اسپات رفع فیلتر می‌شوند؟ Mon Jul 10 10:06:52 IRDT 2017
آی تی نا GDPR؛ قانون مهم اتحادیه اروپا برای حفاظت از اطلاعات کاربران Sat Apr 28 13:23:10 IRDT 2018
آی تی نا عرضه حافظه V- NAND یک ترابایتی توسط سامسونگ Sun Aug 13 17:37:27 IRDT 2017
آی تی نا چند قابلیت مخفی در iOS 12 Sat Sep 22 23:49:39 IRST 2018
آی تی نا اپل اعتراف کرد: آسیب‌پذیری همه آیفون‌ها، آیپد‌ها و مک‌ها در مقابل بدافزارهای جدید Mon Jan 08 11:34:23 IRST 2018
آی تی نا برای قطعات آیفون چقدر هزینه شده است؟ Wed Sep 26 12:27:01 IRST 2018
آی تی نا با هوش مصنوعی همسر ایده آل خود را بیابید Fri Nov 16 21:21:50 IRST 2018
آی تی نا درآمدهای کلان پژوهشگران حوزه هوش مصنوعی Sun Apr 29 11:35:58 IRDT 2018
آی تی نا کاربران خانگی آماج اصلی باج‌افزارها Sat Jan 27 09:35:15 IRST 2018
آی تی نا اپلیکیشن موبایل برای تشخیص ریسک بیماری Sun Apr 30 14:17:15 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم سفر وزیر خارجه فرانسه به کوبا با هدف تحکیم روابط Sun Jul 29 16:26:01 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اختتامیه هشتمین جشنواره شعر غزل کوهبنان برگزارشد Tue Aug 14 11:21:36 IRDT 2018
آفتاب ایران اهواز روز گذشته آرام بود/ بی توجهی مردم به فراخوان فضای مجازی Fri Aug 03 13:01:15 IRDT 2018
اعتدال 5000 ساختمان دولتی ناایمن در تهران Tue Dec 26 11:34:43 IRST 2017
اعتبار نیوز تفاهم چین و ژاپن برای سواپ ارزی Sat Oct 20 15:26:00 IRST 2018
آریا بررسی ویدیویی دیجیاتو: بازی Middle-Earth: Shadow of War Tue Oct 24 23:11:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ماچک: ایران همیشه در قلب من است/ هندبال ایران پتانسیل خوبی دارد Sun Nov 12 09:52:41 IRST 2017
خبرگزاری قدس منابع رسانه ای گزارش دادند: برگزاری نشست فوق‌العاده مجمع عمومی سازمان ملل در باره غزه در روز چهارشنبه Sat Jun 09 11:27:53 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان برگزار می شود Tue Jun 12 10:17:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران لیست قیمت دوربین های عکاسی کامپکت پیشرفته / Porsche سواری در خیابان های تهران چندصد میلیون آب می خورد؟ Sun Nov 19 21:04:04 IRST 2017
ساعت24 سید حسن خمینی: سکوت نکرده‌ام/ گاهی سخن گفتن زیاد از حد سودی ندارد Mon Dec 25 10:31:58 IRST 2017
اخبار بانک پیدا شدن یک بشکه پول توسط یک کشاورز+عکس Tue Sep 04 11:44:09 IRDT 2018
نامه نیوز وزیر دفاع: آمریکا را بی‌اعتبار کرده‌ایم/ امروز کسی از تهدید نظامی علیه ایران صحبت نمی‌کند Tue Aug 21 12:40:13 IRDT 2018
تابناک اردوغان با اختیارات جدید سوگند یاد کرد Mon Jul 09 19:20:18 IRDT 2018
فرهنگ نیوز انتظار یک ساعت و نیمه مشهدی‌ها برای رأی‌دادن Fri May 19 17:02:00 IRDT 2017
جماران سرگردانی بی پایان اعضای تیم فوتبال امید برای بازگشت به تهران/ترانزیت 12 ساعته در مالزی Sat Aug 25 11:00:38 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مهار آتش سوزی کوه ادیو اندیکا+فیلم Mon Jul 24 10:36:37 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم جان کری:‌ آمریکا با وجود برجام قوی‌تر است Tue May 08 20:34:02 IRDT 2018
ایسکانیوز عزم ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در سال جاری است/حلقه مفقوده ارتباط صنعت با دانشگاه با اهمیت به شرکت های دانش بنیان برطرف می شود Fri Mar 24 07:00:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تصمیم اساسی برای آلودگی هوا گرفته نشده است Tue Dec 19 15:59:07 IRST 2017
تی نیوز چه کسانی در معرض ابتلا به سرطان کبد هستند؟ Tue Apr 10 20:46:44 IRDT 2018
ایلنا لزوم تشکیل ستاد کشوری ترویج مصرف لبنیات Mon Oct 22 15:28:40 IRST 2018
تی نیوز نحوه پرداخت حق عائله مندی و بیمه بازنشستگان Mon Apr 16 20:44:58 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پورابراهیمی: دولت باید قیمت کالاها را تا مصرف کننده نهایی نظارت کند Thu Jul 12 19:22:47 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین درآمد چایکاران 4برابر شد Thu Feb 09 10:29:07 IRST 2017
جماران مأموریت فرستادگان رئیس جمهور Thu Jul 12 12:02:16 IRDT 2018
خبرگزاری فارس آغاز عملیات نوسازی بافت‌های فرسوده در دهه فجر/ سالی 270 محله نوسازی می‌شود Wed Jan 31 09:21:00 IRST 2018
آریا ونزوئلا سخنان ترامپ در سازمان ملل را نژادپرستانه خواند Tue Sep 19 21:36:58 IRDT 2017
میزان تیر ملک سلمان به سنگ خورد Fri Oct 06 15:53:04 IRST 2017
خبرگزاری مهر الجبیر: برنامه هسته ای ایران ادامه یابد، سلاح اتمی می سازیم Thu May 10 00:28:57 IRDT 2018
ایران آنلاین حکم مجازات ارتشا مدیر کل مسکن وشهرسازی سمنان اعلام شد Thu Aug 09 15:57:57 IRDT 2018
پول نیوز هزینه سفر به شیراز چقدر است؟ (+عکس) Tue Aug 14 10:18:28 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 12 هزار نخ سیگار قاچاق در یزد کشف شد Tue Feb 14 11:35:12 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک ماه از تحریم ها گذشت نه ملت و نه اقتصاد ایران به لرزه درآمدند [صالح القزوینی، رای الیوم (انگلستان)، 2 دسامبر 2018] (اداره کل رسانه های خارجی، مترجم: مهری بهرامی) Tue Dec 04 11:34:52 IRST 2018
بی باک نیوز مسمومیت دوباره قایقران‌ها در اردوی مریوان Wed May 10 04:33:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بازدید از مناطق عمیاتی حرکتی ارزشی و اثرگذار است Sun Jul 09 22:56:13 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران غبار در آبادان Tue May 09 08:35:45 IRDT 2017
افکارخبر داعش ورشکسته می شود + سند Sun Mar 05 16:28:27 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری مجلس ترحیم احمد احمدی در زادگاهش Tue Jun 12 14:54:13 IRDT 2018
خانه ملت اخذ وجه برای دورس جبرانی در دانشگاه؛ نیازمند مصوبه هیات امنا Mon Oct 15 08:18:32 IRST 2018
خبرگزاری نسیم جزئیات رسته‌های اولویت‌دار شغلی در طرح اشتغال فراگیر ملی Wed Jan 10 14:32:01 IRST 2018
شفاف داعش شهر رقه را به ونیز تبدیل کرد Wed May 17 11:12:03 IRDT 2017
اعتبار نیوز مدیرعامل بانک سرمایه در جمع همکاران باجه فرشته Sat Dec 23 15:37:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم زمان انتخاب رئیس جمهور جدید پاکستان مشخص شد Thu Aug 16 13:45:04 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران محمد بن سلمان؛ ترامپِ عربستان است Tue Nov 07 13:53:02 IRST 2017
خبرگزاری حوزه صحیفه سجادیه تمام معارف تربیتی را شامل می شود Mon Feb 13 16:07:00 IRST 2017
تی نیوز دعوای شدید بازیگر زن پرحاشیه با آقای خواننده/عکس Sat Apr 14 19:38:49 IRDT 2018
ایلنا رونمایی از ترکیب استقلال با سه تغییر/ منصوریان سیستمش را عوض کرد Tue Aug 22 14:02:38 IRDT 2017
جماران استقلال رامشیر نفت گچساران را شکست داد Sun Sep 16 20:23:27 IRDT 2018
پرس شیعه سیدالشهدا، رئیس احرار عالم هستی است/ اجاره نشین اندیشه ها نباشیم Mon Oct 02 09:35:26 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تکذیب عیدی 120گیگی همراه اول Fri Jun 15 17:51:49 IRDT 2018
اقتصاد ایران آنلاین سناریوهای جدید دولت برای سهام عدالت Mon Apr 03 12:52:57 IRDT 2017
تدبیر اتهام‌زنیِ بی‌مدرک در مناظره تلویزیونی اخیر Mon Jan 02 13:40:25 IRST 2017
پارس نیوز ترکیب استقلال برای دیدار با صنعت نفت آبادان مشخص شد Thu Nov 29 16:00:41 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران قوچان نژاد هفته خوب لژیونرها را تکمیل کرد Sun Apr 15 00:10:25 IRDT 2018
جماران اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در اراک اهدا شد Mon Jul 03 12:22:09 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روسیه پروازهای جاسوسی غربی را رهگیری کرد Fri Jul 07 20:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اولویت دولت برای خدمت به مردم تغذیه و تأمین سلامت است Thu Jun 28 13:22:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 128 کشته و مجروح در تیراندازی های 48 ساعت گذشته / آمریکا Wed Feb 01 09:41:02 IRST 2017
ایران آنلاین عید می دانم که خط تاپی، عملیاتی شود Sun Apr 29 09:08:53 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نایب قهرمانی تیم ملی ووشوی بانوان با سرمربی‌گری بانوی آملی Mon Sep 04 12:01:03 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران کتابی که نویسنده‌اش آن را ترقه‌ای ادبی می‌خوانَد Sun Dec 09 18:14:13 IRST 2018
ایسکانیوز انگ سابقه دارشدن اگر بگذارد !/زندانیان مالی آزاد شده واژه مجرم را یدک می کشندو کسی به آنها اعتمادنمی کند Mon Apr 24 08:15:00 IRDT 2017
ایلنا آی‌بدو، آی‌بدو قابل تکرار شدن است؟ Thu Oct 26 12:28:22 IRST 2017
برنا خدمت رسانی اتوبوسرانی تهران در تاسوعا و عاشورا Thu Sep 28 14:05:54 IRST 2017
ساعت24 نقش مشاوران املاک در بالا رفتن قیمتها /آنها توصیه می کنند خانه تان را نفروشید Sun May 27 11:24:00 IRDT 2018
آریا پرسپولیسی‌ها با آرام‌طبع تماس نگرفته‌اند Fri Sep 07 11:10:20 IRDT 2018
میزان ما کشور را تغییر خواهیم داد و آن را پس خواهیم گرفت Mon Sep 25 05:56:19 IRST 2017
عصر ایران بهزیستی: شهریه مهدکودک ها زیاد نمی‌شود Sat Nov 17 14:21:46 IRST 2018
تهران پرس قطعاتی از هواپیمای سقوط کرده تهران - یاسوج پیدا شد + فیلم Mon Feb 19 18:13:00 IRST 2018
آنا 6 نکته درباره عوامل تحقق نامگذاری امسال Thu Apr 19 17:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نفس راحت «برنا» در لوکیشنی اطراف پارک هنرمندان Tue Jul 18 11:03:31 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طلاق/ پدیده ای منفور و رو به افزایش Wed Jul 27 17:32:00 IRDT 2016
تدبیر و امید حبس 25 یا 30 ساله جایگزین اعدام قاچاقچیان شد Sun Apr 23 15:29:22 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم استراحت دو روزه برانکو به سرخپوشان/ مشخص شدن زمان حضور ملی‌پوشان و آغاز اردوی اوکراین Wed Jun 21 15:38:16 IRDT 2017
میزان مجلس سنا طرح تأمین بودجه دولت آمریکا را تصویب کرد Mon Jan 22 23:28:30 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، عراق نیست Tue May 01 11:41:00 IRDT 2018
روزنامه کیهان واحد تصفیه نفتا پالایشگاه نفت بندرعباس راه‌اندازی شد Sun Feb 26 18:59:21 IRST 2017
مشرق نیوز حمله مسلحانه به مسافران اتوبوس در آلمان Fri Jul 20 19:14:04 IRDT 2018
ورزش 3 چهل و سومین مدال به دست آمد/ تیم ملی واترپلو نایب قهرمان شد Wed May 17 14:18:00 IRDT 2017
ایران آنلاین اخراج مخالفان توافق هسته ای ایران از شورای امنیت امریکا Fri Aug 04 13:41:58 IRDT 2017
آریا دیدار فتحی با پادووانی Wed Sep 05 11:44:18 IRDT 2018
تدبیر و امید سقوط دو تن از ارتفاعات کلکچال و آبعلی Fri May 26 18:56:09 IRDT 2017
ایستا نیوز 2.6 میلیون سکه جدید در راه بازار Sun Aug 05 11:45:51 IRDT 2018
جام نیوز دلیل نیمکت‌نشینی مهاجم میلیاردی استقلال Sun Dec 02 15:20:00 IRST 2018
ساعت24 جزئیات لایحه بودجه سال 98 Fri Dec 07 17:43:33 IRST 2018
آفتاب اولین عکس از حامد بهداد در فیلم «جان دار» Sun Jun 24 09:35:13 IRDT 2018
روزنو خانم معلم به دانش آموز خصوصی پیشنهاد ازدواج داد! Thu Apr 26 10:26:28 IRDT 2018
ایران آنلاین محرومیت ابراهیم زاده در هفته نوزدهم Wed Jan 25 17:44:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سوگواره یاس نبوی از قاب دوربین Thu Mar 02 08:51:33 IRST 2017
خبرگزاری نسیم صدور مجوز برای مراسم نئونازی‌ها در سوئد Tue Aug 21 00:05:02 IRDT 2018
روزنامه قانون رشد مصرف بنزین تشدید شد Sat May 12 06:18:24 IRDT 2018
آریا توجه به بنگاه‎های کوچک و متوسط انتخاب درست در مسیر اشتغالزایی Sun Sep 17 14:01:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 50 مبلغ دینی از قم به آستارا وارد شدند Mon Sep 10 12:19:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین ایده‌سازی برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه اندک Mon May 28 23:57:08 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن مسجدی در ترکیه طعمه حریق شد Thu Feb 16 12:59:14 IRST 2017
فرهنگ نیوز 9.3درصد مردم ایران دیابت دارند Sat Feb 25 12:18:00 IRST 2017
ایران آنلاین تلاش بی وقفه راه سازان برای تکمیل جاده گردشگری طالقان Sun Aug 05 14:08:24 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین قیمت ارزهای عمده ثابت ماند Sun Sep 17 12:47:25 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های صربستان- 31 فروردین Thu Apr 20 16:34:00 IRDT 2017