خبرگزاری جمهوری اسلامی - Fri Jan 27 21:17:00 IRST 2017 نمایش خبر

امداد رسانی به سیلزدگان سیستان و بلوچستان با نظارت هیات اعزامی

زاهدان - ایرنا- مردم سیستان و بلوچستان از 30 دی تا پنجم بهمن ماه با بارش نخستین باران زمستانی شاهد بروز سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب بودند که این امر ضمن خوشحالی آنان سبب بروز مشکلات و خساراتی در بخش های مختلف شد.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومترمربع (معادل 11.5 درصد مساحت کشور) و بیش از 2 میلیون و 800 هزار نفر جمعیت یکی از پهناورترین استان های کشور محسوب می شود.
این استان از 2 حوزه سیستان در شمال استان شامل شهرستان های زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز و بلوچستان در جنوب با شهرستان های خاش، ایرانشهر، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار تشکیل شده و شهرستان های زاهدان و میرجاوه نیز در مرکز این استان واقع شده اند.
این استان با داشتن 19 شهرستان و حدود 9 هزار روستا و آبادی که 6 هزار و 500 روستای آن دارای سکنه هستند امسال در مقایسه با سال گذشته و سالهای پیش از آن با کاهش 98 درصدی باران رو به رو بود.
 تغییرات جوی و آب و هوایی در این استان کویری به ویژه در سالجاری موجب نگرانی مردم و مسئولان استان شده بود به گونه ای که اقشار مختلف مردم برای نزول این رحمت الهی دست به دعا و اقامه نماز باران در برخی مناطق برداشته و به ذبح گوسفند و بز و نذر و نیاز پرداختند که به یکباره رحمت خداوندی نازل شد.
 براساس اعلام سازمان هواشناسی سیستان و بلوچستان، بیشترین بارندگی های 31 دی تا پنجم بهمن ماه استان با 164 میلی متر در دستگرد شهرستان نیکشهر واقع در جنوب استان ثبت شد.
بر اساس این گزارش همچنین در شهر نیکشهر 119میلی متر، کنارک 143 میلی متر، دلگان 115 میلی متر، کارواندر خاش 76.5 میلیمتر، زرآباد کنارک 97 میلی متر، کهیر چابهار 137 میلی متر، فنوج 65 میلی متر، قصرقند 66 میلی متر، مهرستان 45 میلی متر، سیب و سوران 40 میلیمتر، ایرانشهر 67 میلی متر، بزمان 79 میلی متر، راسک 45 میلی متر و ناصر آباد سراوان 46 میلی متر باران ثبت شد که این بارندگی ها علاوه بر خوشحالی و ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در 12 شهرستان جنوبی استان سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب سبب بروز مشکلات و خسارات در بخش های مختلف شد.
تعطیلی مدارس، وارد شدن خسارات به بخش های کشاورزی و زیر بنایی، مسدود شدن مسیرها، قطعی برق ناشی از آسیب به شبکه برق رسانی، آبگرفتگی 6 روستا و تخلیه ساکنان آنها از جمله برخی مشکلات پیش آمده این مدت در سیستان و بلوچستان بود.
***جدیت در خدمات رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان
 استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی دستگاههای مختلف خدمات رسانی به سیل زدگان و آسیب دیدگان جنوب و مرکز استان را با جدیت ادامه می دهند و کارشناسان و ارزیابان از امروز کار برآورد خسارات را آغاز کرده اند.
علی اوسط هاشمی بامداد جمعه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همانگونه که مردم عزیز اطلاع دارند بیش از 18 سال خشکسالی سایه سنگین و شکننده ای بر استان افکنده بود بنحوی که بر اقتصاد خانواده ها که بر پایه کشاورزی و دامپروری استوار بوده کاملا آسیب وارد کرده بود.
وی افزود: بیشتر منابع آبی استان شامل قنات ها، چشمه ها و سفره های زیر زمینی را از دست داده بودیم بطوریکه افزون بر 600 میلیون متر مکعب آبِ اضافه از سفره های زیر زمینی برداشت می کردیم و امکان جایگزینی نیز وجود نداشت و همین مساله بطور قطع عواقب بدی چون نشست زمین و تغییر در کیفیت آب و دیگر خطرات را در پی داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: نباید فراموش کنیم که نخلستانها در حال نابودی بود و از آنجایی که پایه اقتصاد حانوارهای جنوب استان بر تولید خرما استوار است این نعمت بزرگ در حال از بین رفتن بود.
وی با بیان این که متوسط بارندگی سالانه این استان 105 میلی متر بود، اضافه کرد: باید شکرگزار خداوند باشیم که انتظار مردم توام با نماز و دعا به بار نشست و نعمت الهی به وسعت جاری شد بگونه ای که در بعضی از مناطق بیش از 163 میلی متر باران بارید و کمترین بارندگی 53 میلی متر بود.
هاشمی ادامه داد: این میزان بارندگی ظرف چهار روز در زمین های خشک بارید و وقتی زمین هم خشک باشد نفوذ پذیری آن به حداقل می رسد اما از سوی دیگر یک تهدید جدی در استان وجود داشت که آنهم خالی شدن ظرفیت بیشتر سدهای استان بود بطوری که ظرفیت و ذخیره موجود 17 سد استان 110 میلیون مترمکعب بود که این بارندگی فرصت بسیار خوبی برای آبگیری ایجاد کرد.
وی افزود: امروز سدهای پیشین، زیردان، کهیر و سایر سدهای منطقه از ظرفیت خوبی بهره مند شدند و ضمن اینکه تهدید سیل را به فرصت تبدیل کردند ذخیره خوبی برای کشاورزی و دامپروری ایجاد شد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این بارندگی و سیلاب از سوی دیگر نگرانی مدیران استان را از کمبود آب برطرف کرد زیرا در حال برنامه ریزی برای جیره بندی آب آن هم تنها برای آشامیدن بودند که این نعمت خداوندی بر استان نازل شد.
وی بیان کرد: البته در کنار این همه نعمت و برکت خسارتهایی نیز وارد شد بگونه ای که افزون بر هزار و 675 واحد مسکونی خسارت دیدند که برآورد برخی خسارتها تا حدودی انجام شده و برای پرداخت وام های قابل توجه و کمکهای بدون عوض به صاحبان این نوع اماکن که معمولا از روستاییان و افراد کم درآمد هستند، آمادگی لازم وجود دارد. 
وی گفت: بیشترین خسارات به بخش کشاورزی، قنوات، راهها و واحدهای مسکونی وارد شده است.
هاشمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این استان فصل برداشت محصول کشاورزی است جاری شدن سیل در مزارع و باغات خساراتی بر محصولات کشاورزی وارد کرده اما آنچه که در بازدید از مناطق جنوبی استان و گفت وگو با مردم مشاهده کردم و بسیار مهم و قابل توجه بود این که کشاورزان و روستاییان با وجودی که خسارت دیده بودند ولی بجای گلایه، شکرگزار این نعمت الهی و خوشحال و امیدوار بودند.
وی در پاسخ به این سئوال که عملکرد نیروهای امدادی را در بازدید از مناطق سیل زده چگونه ارزیابی می کنید، گفت: نخستین اقدام نیروهای امدادی و خدمات رسان کمک به خسارت دیدگان است که خوشبختانه نیروهای امدادی به خوبی و با جدیت در حال توزیع امکانات اولیه شامل چادر، پتو، وسایل گرما زا، موادغذایی و غیره به خانوارهای آسیب دیده بودند.
وی افزود: به تمامی فرمانداران تاکید شد مساجد و سالن های موجود را برای اسکان موقت و اضطراری مردم آماده کنند تا چنانچه نیاز داشتند در این مکانها اسکان یابند.
وی بیان کرد: ارزیابان و کارشناسان از امروز برای ارزیابی و برآورد خسارات عازم شهرها و روستاهای آسیب دیده شدند و ارزیابان کشاورزی نیز از فردا کارشان را آغاز می کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان با انتقاد از برخی افراد که در فضای مجازی اقدام به انتشار اخبار غیرواقعی می کنند، تصریح کرد: برخی افراد در شبکه های مجازی اقدام به انتشار پاره ای تصاویر و فیلم کردند که از واقعیت به دور است به عنوان مثال فیلمی از غرق شدن یک دستگاه خودرو تویوتا با پلاک خارجی که متعلق به این استان و کشور ایران نیست را به سیل استان نسبت داده و منتشر کرده اند که کاملا کذب است.
هاشمی بیان کرد: به یاری خدا سیل جنوب استان به جز یک مورد فوتی که آن هم مادری به علت کهولت سن و نامناسب بودن ساختمان محل سکونتشان که خشت و گلی با قدمتی حدود 40 تا 50 ساله بود، هیچ مورد تلفات انسانی نداشته است.
وی خاطر نشان کرد: حدود 12 مادر باردار گرفتار در راههای سیل زده با تلاش نیروهای اورژانس، راهداری، هلال احمر و مردم نجات و به مراکز درمانی انتقال یافتند.
استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از تمامی نیروهای امدادی و خدمات رسان از جمله بسیجیان، راهداران، هلال احمر، دهیاران، بخشداران، فرمانداران و تمامی تلاشگران این عرصه که در طول چند روز گذشته به یاری مردم سیل زده شتافتند تقدیر کرد.
***بازدید هیات عالی رتبه هلال احمر؛ راه و شهرسازی و بنیاد مسکن از مناطق سیلزده 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شدت خسارات ناشی از سیلاب در جنوب استان امروز دبیر کل و رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، معاون برنامه ریزی وزارت راه شهرسازی، معاون امور روستایی وزارت راه و شهرسازی و معاون بنیاد مسکن با حضور در استان از مناطق سیل زده در حال بازدید هستند.
 رضا اربابی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بعد از 2سال که سیستان و بلوچستان به عنوان کم بارش ترین استان کشور معرفی شده بود از عصر 31 دی تا پنجم بهمن ماه جاری شاهد بارندگی خوبی در جنوب استان بودیم به گونه ای که سبب بروز سیلاب و آبگرفتگی مسیرها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر شهرهای جنوبی استان شد.
وی ادامه داد: در این مدت 16 مسیر فرعی جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری تعدادی از این راهها طی چند روز گذشته بازگشایی شد و پنج مسیر باقی مانده نیز شب گذشته بازگشایی و تردد در آنها امکان پذیر شد.
وی با بیان اینکه از افزون بر هزار و600 واحد مسکونی آسیب دیده سیلاب استان 400 واحد بیش از 30 درصد دچار آسیب شده اند گفت: برای واحدهای مسکونی که بیش از 30 درصد دچار تخریب شده اند علاوه بر کمک بلاعوض 50 میلیون ریالی، در مناطق روستایی تسهیلات 20 میلیون تومانی و مناطق شهری 25 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است..

***امداد رسانی به 9971 سیل زده در سیستان و بلوچستان 
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی این نهاد از آغاز جاری شدن سیلاب در یکم بهمن تا صبح امروز به 9 هزار و 971 نفر از مردم سیل زده جنوب استان در قالب 2 هزار و 371 خانوار امداد رسانی کردند. 
رسول راشکی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این مدت هفت هزار و 359 نفر از مردم جنوب استان در قالب هزار و 550 خانوار اسکان اضطراری داده شدند و با رها سازی 165 خودرو از سیلاب 664 نفر نجات یافتند. 
وی ادامه داد: هزار و 234 نفر امدادرسان در قالب 235 تیم عملیاتی در این مدت به مردم 695 روستای جنوب سیستان و بلوچستان امدادرسانی کردند. 
وی گفت: کالاهای امدادی توزیع شده در این مدت شامل هزار و 456 باب چادر امدادی، هزار و 433 تخته موکت، سه چهارهزار و 514 تخته پتو، چهار هزار و406 کیلوگرم نایلون، 960 شعله والر، 375 شعله فانوس، 215 ست ظروف، 15هزار و 993 قوطی کنسرو، 819 عدد کلمن آب و هزار و 125 کیلوگرم برنج است. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: این مجموعه با تمام توان آماده ارائه خدمات مورد نیاز به مسافران و آسیب دیدگان حوادث و سوانح احتمالی است.
 
***لغزندگی جاده ها و افزایش تصادفات
بارندگی های 30 دی تا چهارم بهمن ماه سبب بروز تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر در جاده های سیستان و بلوچستان شد.
باران در چند روز اخیر در سیستان و بلوچستان ضمن ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در برخی نقاط به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی برخی شهروندان سبب افزایش تصادفات شده است
به گفته سرهنگ یدالله ستوده فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان؛ افزایش تصادفات و تلفات جانی و مالی در چند روز اخیر در راههای ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان بر اثر بارندگی و لغزندگی جاده ها و رعایت نکردن سرعت مطمئنه بوده به گونه ای که از 28 دی تا دوشنبه چهارم بهمن تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر از مردم استان را اتفاق افتاده است.
 
*** رئیس سازمان امداد و نجات کشور: 15هزار و 600 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور ازخدمات این نهاد بهره مند شدند 
 رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: همزمان با بروز سیلاب در 6 استان کشور 15 هزار و 600 نفر از مردم این استان ها از خدمات امدادی این نهاد بهره مند شدند. 
مرتضی سلیمی روز جمعه در حاشیه بازدید از بخش های آسیب دیده ناشی از سیلاب اخیر سیستان و بلوچستان در کنارک در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از یکم تا هشت بهمن ماه امسال 6 استان هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، خراسان جنوبی و رضوی براثر بارندگی دچار سیلاب شدند. 
وی ادامه داد: در این مدت 228 تیم امدادی هلال احمر در 191 شهر و روستا 6 استان سیل زده کشور به 15 هزار و 600 نفر از مردم خدمات امدادی ارائه دادند. 
وی تصریح کرد: همچنین 6 هزار و 400 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور اسکان اضطراری داده شدند. 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور توزیع هزار و 350 البسه، 2 هزار و350 تخته چادر، 6 هزار و 580 تخته پتو، هزار و 960 تخته موکت، 23 هزار و 600 قوطی کنسرو از جمله اقلام توزیع شده در بین مردم سیل زده 6 استان کشور در این مدت ذکر کرد. 
وی با بیان اینکه از میان 6 استان سیل زده کشور بیشترین آسیب به سیستان و بلوچستان وارد شده است گفت: علت حضوردبیر کل جمعیت هلال احمر و سایر مسئولان کشور به این استان این است که ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همکاران فعال خود در استان با بررسی شدت آسیب در صورت لزوم اگر نیاز به تقویت انبارها و امدادرسانی است اقدامات لازم صورت گیرد. 
سلیمی تاکید کرد: این سازمان برای نخستین بار با توجه به درایت مدیر عامل این جمعیت برای آمادگی بیشتر نیروهای امدادی در خدمات رسانی مطلوب و سریعتر به مردم یک هفته قبل به پیش بینی هواشناسی توجه و نسبت به تقویت انبارهای سیستان و بلوچستان اقدام کرد به گونه ای که پنج هزار تخته پتو، چهار هزار باب چادر، 2 هزار تخته موکت، 2 هزار شعله والر و 16 هزار قوطی کنسرو از جمله برخی اقلام ارسالی به این استان بود. 
وی افزود: یکی از دلایلی که پاسخگویی سیستان و بلوچستان در سیلاب خوب و مناسب ارزیابی شد این بود که با هماهنگی از قبل اقلام مورد نیاز به این استان منتقل شده بود. 
وی خاطر نشان کرد: هم اینک امدادرسانی از 6 استان دچار سیلاب کشور تنها در 2 استان کرمان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد و بقیه استان ها به اتمام رسیده است. 
7316**6081 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: حیدر سرایانی
انتهای پیام /*


 
 
  
  
   
  
  
 
 
  اجتماعی 
  خسارت سیلاب 
  حوادث 
 

 ارتباط با سردبیر: 

 newsroom@irna.ir 

 
 تماس بی واسطه با مسئولین
خبرگزاری جمهوری اسلامی لیگ قهرمانان آسیا/ مهاجم استقلال: هواداران انتظار بازی خوبی را دارند Sun May 21 15:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مردم قدردان تلاش آتش نشانان باشند Sat Jan 28 12:15:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تلفات آنفلوانزای پرندگان در تالاب میقان اراک به 2422 لاشه رسید Sun Jan 15 11:53:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توکلیان: آزادکاران جوان به جای پاریس در جام تختی شرکت کردند Tue Jan 24 15:58:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گشایش ساختمان جدید فرآورده های خون استان تهران/افزایش ظرفیت خون گیری به یک هزار و 500 واحد Tue Mar 07 15:28:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های الجزایر/ یکشنبه 18 تیرماه 96 Sun Jul 09 15:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روند کاهش تولید نفت روسیه 2 برابر توافق با اوپک اعلام شد Sun Jan 22 19:40:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هشت کشور شرکت کننده در جام جهانی کشتی آزاد مشخص شدند Wed Jan 25 16:05:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بودجه 96 دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد Wed Mar 15 15:19:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پایگاه های کانکسی اورژانس امسال حذف می شوند Tue May 30 12:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عملیات هدایت آبهای سطحی خیابان فروسی سنندج اجرا شد Thu Jan 26 13:37:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صانعی: قم سهم بزرگی در فوتسال کشور دارد Thu Mar 09 00:28:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نامزدهای شورای شهر قانون شوراها را مطالعه کنند Sun May 14 20:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نتایج شورای اسلامی شهر گالیکش Sat May 20 15:46:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشارکت بسیج و وزارت جهاد کشاورزی در اجرای طرح تسطیح لیزری در جنوب فارس Thu Apr 13 02:24:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انتقاد فیفا از نقض حقوق کارگران کره شمالی در ورزشگاههای روسیه Sat May 27 15:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترکیب هیات وزیران دولت جدید الجزایر مشخص شد Thu May 25 23:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کواکبیان: نامزدهای ریاست جمهوری بر مبنای اصول انقلاب و منافع عمومی حرکت کنند Mon May 08 04:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تبدیل زباله از معضل طبیعت به ثروت ملی Sun Mar 26 14:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیش از 280 هزار دستگاه خودرو وارد گیلان شد Mon Mar 20 18:33:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی محور کرمان - بم همچنان بسته است Sat Feb 18 18:35:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است Fri Mar 31 23:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 4 اشیاء تاریخی در شهرستان بجنورد کشف شد Sun Jan 29 17:33:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اداره ارزیابی عملکرد، چشم وزارتخانه و شخص وزیر است Sun Jun 25 20:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترامپ: صحبت درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس زودهنگام است Sat Jan 28 03:36:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هفتادمین جشنواره فیلم کن با نمایندگانی از ایران/نمایش «لرد» و «24 فریم» در جشنواره فرانسوی Sat May 06 17:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز رزمایش دریایی ژاپن و آمریکا با هدف تهدید چین Mon Mar 13 10:21:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهردار لاهیجان از مردم تشکر کرد Mon Feb 20 00:51:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های هند - چهارشنبه 6 اردیبهشت Wed Apr 26 12:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مقام پیشین کویت خواهان تقویت فضای گفتمان شورای همکاری خلیج فارس با ایران شد Mon Mar 13 14:24:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دمای هوای همدان کاهش می یابد Sat Dec 31 16:30:00 IRST 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رگهای باز صادرات نفت Sat May 06 12:53:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایشگاه آثار هنرمندان مینا کار درباغ موزه چهلستون برپاشد Mon Jan 23 13:45:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جشن ازدواج 62 زوج دانشجوی در دانشگاه ارومیه برگزار شد Wed Apr 26 15:48:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار آستانه اشرفیه: شرایط مطلوبی برای مقابله با برف داریم Thu Feb 16 14:36:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ضرورت بهره مندی از تخصص سرمایه گذاران در کرج Sat Jun 24 16:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت بیش از 1700 میلیارد ریال در اردبیل برای طرح نظام سلامت هزینه کرد Tue Feb 14 20:04:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترامپ: ایتالیا شریک مهم واشنگتن در نبرد با تروریسم است Fri Apr 21 13:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کرد Sat Jun 24 18:43:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تاکید وزیر ارشاد بر گسترش روابط فرهنگی ایران و ویتنام Mon Feb 20 01:38:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توجه به مساله زکات بسیاری از مشکلات کشور را مرتفع می کند Mon May 29 16:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 500نفر برای انتخابات شوراها در چهارمحال و بختیاری ثبت نام کردند Wed Mar 22 14:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وضعیت دانشجویان ایرانی مقیم شانگهای در نشستی بررسی شد Wed Apr 19 19:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تشییع پیکر دو شهید گمنام در رشت Thu Mar 02 14:48:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افتتاح کارخانه سیمان باقِران با حضور رییس جمهور در شهرستان درمیان Wed Mar 22 20:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سخنان روحانی درباره حمله موشکی آمریکا به سوریه Sat Apr 08 15:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های فرانسه - چهارشنبه 21 تیر ماه Wed Jul 12 20:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کنایه های مختاباد از وضعیت این روزهای شورای اسلامی شهر تهران Tue Feb 21 15:23:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز عرضه کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان در هرمزگان Tue May 23 15:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جسد جوان 20 ساله بعد از گذشت 72 ساعت در سد زهک سیستان پیدا شد Tue May 23 20:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چین: ادعای ترامپ کذب محض است Thu Mar 02 09:49:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان هیچ نقشه راهی برای توسعه ندارد Sun Feb 26 06:42:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مالزی /کشف قاچاق صدها لاک پشت در معرض خطر انقراض Mon May 15 18:18:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 9 فیلم ایرانی به بخش بین الملل جشنواره فیلم ‌های کودکان و نوجوانان راه یافتند Thu Jun 22 13:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حسین خرازی؛ روایتگر حدیث مقاومت و پایداری Sat Feb 25 12:55:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی میز عراق با هدف افزایش تجارت و صادرات در استان کرمانشاه تشکیل می شود Tue Mar 07 14:11:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح مشکلات وراهکارها / هم اندیشی صریح ائمه جمعه با استاندار هرمزگان Thu Feb 23 11:25:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشارکت 80 میلیارد ریالی روستاییان خیر سیستان و بلوچستان در ورزش Tue May 02 22:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی راهکار کماندار ملی پوش کامپوند برای پیشرفت در آسیا و جهان Tue May 30 19:46:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همایش پتروشیمی ایران در اتریش آغاز به کار کرد Thu Jul 06 17:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گام بلند شهرداری ارومیه برای کسب مقام سوم لیگ برتر والیبال با استقبال سرد هواداران Thu Mar 09 01:46:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آلودگی هوای مشهد در دومین روز متوالی Sun Feb 26 12:13:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اسماعیل هنیه: جنگ ما با رژیم صهیونیستی بر سر مسجدالاقصی و ماهیت فلسطین است Sat Feb 18 07:41:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آبزرور:ترامپ فردی بی‌سواد، متعصب و شرور/دنباله‌روی از آمریکا اشتباه است Sun Jan 29 20:28:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آئین نواخته شدن زنگ انقلاب در خرم آباد Tue Jan 31 16:00:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزاری آئین های دهه فجر و آغاز ساخت یک طرح در شهرستان های کردستان Thu Feb 02 14:52:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اقامت بیش از 73 هزار نفر مسافران نوروزی در مدارس خراسان جنوبی Mon Apr 03 17:18:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ضرورت ایجاد نقشه راه و اقدامات تیمی برای درمان سرطان Mon May 29 13:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تفاهم نامه همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملی بهره‌وری ایران امضا شد Sat May 13 20:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازداشت 6 تبعه ژاپنی به اتهام جاسوسی درچین Tue May 23 13:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیش بینی بارندگی خفیف پنجشنبه شب و جمعه در کهگیلویه و بویراحمد Wed Feb 08 16:45:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی والیبال نشسته ایران قهرمان آسیا - اقیانوسیه شد Sun Jul 02 15:29:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترکیب کشت گیاهان شورپسند و مالچ پاشی بیولوژیک در خوزستان Wed Feb 08 11:40:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صالحی امیری : مشهد مقدس ،پرچمدار وحدت جهان اسلام Tue Jan 24 17:03:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استقبال خانواده های اردبیلی از تمرینات تیم ملی والیبال امید ایران Fri Apr 28 01:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی لغو دو پرواز و تاخیر در چهار پرواز فرودگاه اهواز به دلیل گرد وخاک Wed Feb 01 23:34:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جا ماندن استادان ایرانی مقیم آمریکا از نهمین کنگره سکته مغزی ایران Sun Feb 19 15:17:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جوانان رئال مادرید عصای دست زیدان/پیروزی قاطع مقابل لاکرونیا Thu Apr 27 06:23:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دعوت از 2 جودو کار شیرازی برای شرکت در اردوی تیم ملی نوجوانان Sun Apr 16 23:56:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی لیگ قهرمانان آسیا/ منصوریان: برای صعود از مرحله گروهی تلاش می کنیم Sun Apr 09 18:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کمبود تعرفه اخذ رای در برخی شعب پرازدحام اخذ رای تهران Fri May 19 21:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارسال 280 طرح به دومین ایده بازار آب و فاضلاب Mon Apr 10 14:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مراسم افطاری کودکان بی سرپرست به میزبانی فرماندهی ارتش در خراسان رضوی Sun May 28 02:23:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهادت یک جوان فلسطینی در سرزمین های اشغالی Tue Jul 11 09:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گزارش پنجمین روز ثبت نام انتخابات (2) Sat Apr 15 20:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی غفلت از تهدیدهای زیستی آسیب های جدی به کشور وارد می کند Mon Jan 30 21:27:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چهار کشته در حادثه تصادف سواری پژو و کامیون در دزفول Sun Jan 29 11:34:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح تفصیلی سه ناحیه منفصل شهری قزوین تصویب شد Sat May 27 16:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امکان اجباری شدن دوره پیش دبستانی برای همه کودکان وجود ندارد Sun Jul 16 12:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بروجرد - شکوفه های بهاری Sat Mar 18 14:03:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بحث های غیر اخلاقی در مناظره به زیان کشور است Fri May 05 13:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش 100 درصدی اعتبارات، نگاه وی‍ژه دولت یازدهم به روستاهای البرز Wed May 10 12:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اختصاص کمک های بلاعوض و تسهیلات کم بهره برای بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل فارس Tue Feb 21 16:30:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمریکا تحریم های سنگین علیه کره شمالی وضع می کند Wed May 03 11:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مدیرکل ارشاد: مجوز کنسرت کیهان کلهر در همدان صادر شده است Sun Jan 15 21:38:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مجتهد: پادشاه عربستان بزودی کناره گیری می کند Wed Jun 21 15:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ثبت‌نام دانشگاهیان برای دریافت بن خرید کتاب از امروز آغاز شد Mon Apr 17 17:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادهای مهم خبری روز چهارشنبه در تبریز Wed Apr 12 14:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار تاسف اسپانیا از خروج انگلستان از اتحادیه اروپا Fri Mar 31 04:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کنتورهای برق هوشمند در کهگیلویه و بویراحمد نصب می شود Mon May 29 14:48:00 IRDT 2017
العالم ساخت یک ابررایانه قدرتمند با الهام از مغز انسان Tue Jun 27 02:41:08 IRDT 2017
عصر ایران سازمان اطلاعات آلمان: تروریسم همچنان بزرگترین چالش برای ماست Fri Nov 17 23:17:07 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم توافق کمیته مزد 96 بر هزینه 2 میلیون و 480 هزار تومانی سبد معیشت کارگران Tue Feb 28 07:40:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وزش تندباد و تلاطم خلیج فارس در استان بوشهر ادامه دارد Sun Mar 19 22:58:45 IRST 2017
وطن امروز پدر یک خاندان جاسوسی! Sun Nov 12 00:00:00 IRST 2017
ایسکانیوز تمدید حکم فرماندهی سرلشکر جعفری بر سپاه پاسداران Tue Jul 04 16:29:08 IRDT 2017
ایلنا ابراهیمی: تیم ما سرمربی ندارد/ رفتن دین محمدی شوک بزرگی بود Fri Sep 08 14:35:42 IRDT 2017
بی باک نیوز هشدار قاطعانه روسیه به آمریکا در شرق سوریه Thu Sep 21 10:15:01 IRDT 2017
ایران آنلاین 3 زمین لرزه در استان خوزستان Tue Apr 11 14:40:06 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مدارس برخی استان ها در نوبت صبح شنبه تعطیل شد Sat Feb 04 06:51:15 IRST 2017
بی باک نیوز قایقی در مالزی با 31 سرنشین مفقود شد Sun Jan 29 07:03:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مشکل کمبود داروی مسافران و مردم مازندران در نوروز نداریم Mon Mar 20 15:34:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 12 میلیون و 600 هزار تومان؛ مجموع دریافتی مدیران Sat Mar 04 17:09:11 IRST 2017
وطن امروز اخبار Wed Aug 16 00:00:00 IRDT 2017
دولت بهار دستفروشی برخی کسبه پلاسکو در ترکیه Wed Aug 30 15:20:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اجرای گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در محیط دانش‌آموزی/ ترویج خرید کالای ایرانی در بین اتحادیه Wed Feb 15 18:46:00 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران ​نقد و بررسی مجموعه اشعار جدید نیما یوشیج Tue Jul 25 17:10:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برپایی جشنواره شب های فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران +فیلم Fri Sep 08 14:58:16 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم حضور 8 تیم در لیگ بسکتبال با ویلچر بانوان Mon Jul 31 12:15:03 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیروزی تیم اقلید برابر زاهدان در فوتسال دسته 2 بزرگسالان کشور Sat May 06 11:32:19 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا استقرار موشک‌های "تاد" در کر‌ه‌جنوبی Thu Sep 07 19:10:16 IRDT 2017
فرادید تصاویر/ شهاب حسینی و رضا یزدانی در اکران "خورشید نیمه‌شب" Sun Sep 10 14:20:47 IRDT 2017
تی نیوز جواد خیابانی مترجم شد Tue Jul 11 19:58:21 IRDT 2017
آفتاب پیام فرمانده سپاه در واکنش به اظهارات ترامپ: دوره‌ی زوزه مذاکره و تعمیم الگوی مذاکرات هسته‌ای به سایر حوزه‌های نظام به سرآمده/آنها با زبان سلاح بیشتر آشنا هستند Thu Oct 19 15:47:38 IRST 2017
خبرگزاری مهر سند تحول آموزش وپرورش زمینه ساز پرورش افرادی با تفکر نقادانه است Mon Oct 30 11:47:19 IRST 2017
فردا شیرین کاری تازه هکرها برای یک هتل اتریش Tue Jan 31 12:06:36 IRST 2017
جماران فوت یک کارگر ساختمانی در زرندیه Sun Sep 17 13:01:50 IRDT 2017
آنا بسیج در کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور درخشید Thu Nov 23 15:04:16 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو لزوم ثبت سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی در مجلس Tue Jan 31 08:40:40 IRST 2017
آنا دوومیدانی کاران ایران در بازی های کشورهای اسلامی معرفی شدند/ حدادی و تفتیان در باکو Thu Apr 20 11:34:36 IRDT 2017
فردا سیف: هیچ حبابی در بازار یورو و دلار نیست Fri Aug 25 11:09:52 IRDT 2017
برنا مسئولان به مشکلات مردم خوزستان و مناطق سیل زده رسیدگی کنند Mon Feb 20 09:42:49 IRST 2017
واحد مرکزی خبر راهیابی نمایش آرامش از نوع دیگر از هرمزگان به جشنواره گستنبرگ Wed Jan 25 14:33:23 IRST 2017
عصر خبر حذف برچسب قیمت محصولات غذایی باعث آسیب‌پذیری دهک‌های پایین می‌شود Sat Sep 23 08:38:19 IRST 2017
خبرگزاری شبستان تاریخ توصیفی-تحلیلی صدر اسلام برای دومین بار در پیشخوان نشر Sat Aug 19 11:20:00 IRDT 2017
میزان رسالت قوه قضائیه پیشگیری از وقوع جرم است/ دستگاه قضایی با هیچ نهاد و سازمانی رودربایستی ندارد Sun Jun 18 13:02:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بالغ بر 5 هزار خودرو زائران از پارکینگ مرز چذابه خارج شد Thu Nov 09 15:07:25 IRST 2017
خبرگزاری مهر نگاه به طب اسلامی تجاری نباشد Wed Oct 11 19:11:59 IRST 2017
جماران قتل خانواده 4 نفره در اسلام آبادغرب علت قتل در دست بررسی است Tue Sep 19 10:21:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر صدور 40 هزار کارت ضابطان قضایی Wed Oct 18 09:28:01 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین فرار گردشگر داخلی به سوی تورهای خارجی Tue Mar 14 10:39:30 IRST 2017
شفاف پژوهشگران رویان مصنوعی موش خلق می‌کنند Sat Mar 04 11:17:00 IRST 2017
عصر ایران با معده خالی، قهوه ممنوع! Sun Nov 12 08:06:59 IRST 2017
بولتن نیوز شیرجه دسته‌جمعی پرندگان + فیلم Fri Feb 10 12:20:03 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بسکتبال با ویلچر جوانان ایران حریف ژاپن نشد Thu Jan 26 14:51:50 IRST 2017
دولت بهار متعجم چرا دولت روحانی قانون مالیات بر خانه‌های خالی را اجرا نمی‌کند! Tue Aug 01 15:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن شهدای روحانی با گفتار و کردار خود مردم را به سمت آگاهی‌بخشی هدایت کردند Mon Nov 20 21:34:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جدال برای یافتن چراگاه در کنیا‎ Wed Feb 15 11:55:42 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم `پنتاگون: راه‌حل نظامی درباره کره‌شمالی فاجعه‌بار خواهد بود Sat May 20 08:17:43 IRDT 2017
روزنو امسال شکست ناپذیر بودیم و قهرمان لیگ شدیم Thu Apr 20 19:00:02 IRDT 2017
افکارخبر پورابراهیمی: تخلفات دولت در پرداخت‌ یارانه‌‌های نقدی را پیگیری می‌کنیم Thu Aug 24 09:37:48 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی وضعیت آتش‌بس در اوکراین چندان خوب نیست Thu Feb 23 03:30:00 IRST 2017
آفتاب هشدار بیمه مرکزی به مردم: مراقب سودجویان باشید Sun Jul 30 21:02:05 IRDT 2017
عصر ایران 5 راهکار برای سبک سازی کیف دانش آموزان/ منتظر آموزش و پرورش بی مسؤولیت ایران نباشیم و به داد بچه هایمان برسیم Sun Aug 20 10:41:37 IRDT 2017
جماران امام جمعه یزد: هدف تحریم های جدید آمریکا تسلیم ملت ایران است Sat Jul 29 00:50:32 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سلطانی‌فر: امیدوارم عربستان مناسبات ورزشی را سیاسی نکند Wed Jul 19 09:19:00 IRDT 2017
ایسکانیوز رئیس مجلس شورای اسلامی عازم ترکیه شد Tue Nov 21 09:26:19 IRST 2017
جام نیوز آمریکایی‌ها از عصبانیت جیغ بنفش می‌کشند/ ایستادگی سپاه برابر توطئه‌ها، دخالت در انتخابات نیست Tue Nov 07 11:10:49 IRST 2017
آریا فیلمی از لحظه فروریختن یک برج در زلزله مکزیک/ تعداد کشته ها به 138 نفر رسید Wed Sep 20 06:04:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف شاهزاده ژاپنی به دلیل عاشق شدن خاندان سلطنتی را ترک می‌کند Thu May 18 08:56:02 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم عدم واریز یارانه 3 برابری به مددجویان کهریزک/سکوت کمیته امداد و بهزیستی Sun Aug 06 11:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌شرقی در غرفه ایکنا Tue Oct 24 19:11:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مبارزه تلفیقی با آفات در اراضی کشاورزی فارس Wed May 10 13:52:20 IRDT 2017
افکارخبر عربستان آزادسازی القائم را به عراق تبریک گفت Sat Nov 04 08:31:20 IRST 2017
روزنامه شرق دستم به خون کسی آلوده نشده Sun Feb 12 03:30:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پایگاه قهرمانی ورزش کشور در استان اردبیل ایجاد می شود Wed Jun 28 14:22:24 IRDT 2017
اتاق خبر24 شکنجه زن و بچه با میخ طویله Sun Nov 12 15:18:00 IRST 2017
برنا دیدار تیم‌های بادران تهران- خونه به خونه بابل Wed Oct 11 11:02:48 IRST 2017
روزنامه شهروند اطلاعیه Wed Sep 13 04:30:00 IRDT 2017
ایلنا توضیحات حجت‌الاسلام ناطق‌نوری در مورد کناره‌گیری از ریاست دفتر بازرسی مقام معظم رهبری Wed May 24 14:29:28 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین علت افزایش دوباره قیمت گوشت Sat Jul 01 15:22:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران واکنش فیفا به نخستین پیروزی نوجوانان فوتبال ایران در جام جهانی + عکس Sat Oct 07 21:41:15 IRST 2017
خبرگزاری مهر 121 هزار پرونده طی سال جاری وارد دستگاه قضایی استان شده است Wed Feb 08 14:43:29 IRST 2017
تدبیر و امید محسن چاووشی یک زندانی محکوم به اعدام را نجات داد Sun Mar 05 06:20:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتصاب اعضای هیأت امناء دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی فسا Mon Oct 02 15:12:14 IRST 2017
ایلنا تاکید بر بسیج همه امکانات برای کمک به مسلمانان میانمار Sun Sep 17 12:04:21 IRDT 2017
صبحانه با خبر مدارس مهران 2 روز تعطیل شد Tue Nov 07 16:52:37 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کاهش دما در اغلب نقاط استان Sun Apr 16 10:22:47 IRDT 2017
یک ورزش هافبک وستهام به فهرست گزینه‌های جانشینی کوتینیو اضافه شد Mon Aug 07 13:43:21 IRDT 2017
طلا تمرد برخی بانک‌ها از کاهش نرخ سود با ایجاد شرکت‌های صوری Thu Dec 07 17:46:26 IRST 2017
آفتاب پراید در عراق چند؟ Sun Aug 27 13:31:27 IRDT 2017
ایران آنلاین حداقل 10 درصد در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید/تعرفه‌ برق خوزستان ارزان‌ترین تعرفه است Wed Jul 05 19:13:24 IRDT 2017
ایران آنلاین 4 کشته در جاده های استان ایلام Tue Apr 18 11:26:45 IRDT 2017
افکارخبر واکنش سخنگوی وزارت خارجه ایران به سخنان فرمانده آمریکایی Sun Mar 12 09:48:15 IRST 2017
فردا خانم بازیگر مهمان امشب «خندوانه‌» +عکس Tue Apr 18 14:31:44 IRDT 2017
بولتن نیوز ادعای منطقه کردستان درباره خط لوله نفت ایران و عراق Wed Aug 02 16:42:58 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ورود به مرزبندی‌های سیاسی مسجد را از کارآیی اصلی خود خارج می‌کند Wed May 10 16:49:21 IRDT 2017
میزان لایحه بودجه امسال با بودجه سال‌های گذشته کاملا متفاوت است/امیدواریم تا 12 بهمن لایحه به صورت قانون در اختیار دولت قرار گیرد Sun Dec 10 08:43:35 IRST 2017
بی باک نیوز برطرف شدن 55 آسیب‌پذیری در نرم افزارهای مایکروسافت Wed May 10 07:33:01 IRDT 2017
پارسینه چرا مؤتلفه حمایتش از میرسلیم را پس گرفت؟ Mon May 29 11:22:43 IRDT 2017
خبرگزاری فارس زاهدی: سرقت علمی رئیس جمهور در کمیسیون آموزش مجلس بررسی می‌شود/اعتراض رسمی آیت‌الله کلانتری به سرقت علمی حسن روحانی Sun May 14 12:33:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اعلام آمادگی 13 تیم برای شرکت در اولین دوره مسابقات ووشو کارگری قهرمانی کشور Wed Aug 30 15:26:26 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اولویت وزیر جدید اقتصاد رونق بورس و اصلاح نظام بانکی/ قیمت گذاری دستوری حذف شود Mon Aug 07 12:35:00 IRDT 2017
598 تیراندازی به دو پلیس در پایتخت آمریکا Fri Feb 24 12:28:54 IRST 2017
دولت بهار فرمانده ارتش پاکستان به انگلیس رفت Mon Apr 03 14:05:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو واکنش باشگاه استقلال به اظهارات سرپرست تراکتور/ در این حد و اندازه نیستی که درباره استقلال بزرگ صحبت کنی! Sat Mar 04 15:09:40 IRST 2017
بی باک نیوز از کتک خوردن دایی و عابدزاده تا فحاشی به رکورددار فوتبال ایران Tue Oct 24 11:17:01 IRST 2017
اقتصاد آنلاین بسته شدن سایت همراه اول Mon Aug 14 18:47:24 IRDT 2017
دولت بهار تحریم‌های بیشتر در انتظار کردستان عراق Fri Oct 13 16:51:00 IRST 2017
میزان تصاویر صفحه نخست روزنامه های 26 فروردین Sat Apr 15 08:23:52 IRDT 2017