خبرگزاری جمهوری اسلامی - Fri Jan 27 21:17:00 IRST 2017 نمایش خبر

امداد رسانی به سیلزدگان سیستان و بلوچستان با نظارت هیات اعزامی

زاهدان - ایرنا- مردم سیستان و بلوچستان از 30 دی تا پنجم بهمن ماه با بارش نخستین باران زمستانی شاهد بروز سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب بودند که این امر ضمن خوشحالی آنان سبب بروز مشکلات و خساراتی در بخش های مختلف شد.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومترمربع (معادل 11.5 درصد مساحت کشور) و بیش از 2 میلیون و 800 هزار نفر جمعیت یکی از پهناورترین استان های کشور محسوب می شود.
این استان از 2 حوزه سیستان در شمال استان شامل شهرستان های زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز و بلوچستان در جنوب با شهرستان های خاش، ایرانشهر، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار تشکیل شده و شهرستان های زاهدان و میرجاوه نیز در مرکز این استان واقع شده اند.
این استان با داشتن 19 شهرستان و حدود 9 هزار روستا و آبادی که 6 هزار و 500 روستای آن دارای سکنه هستند امسال در مقایسه با سال گذشته و سالهای پیش از آن با کاهش 98 درصدی باران رو به رو بود.
 تغییرات جوی و آب و هوایی در این استان کویری به ویژه در سالجاری موجب نگرانی مردم و مسئولان استان شده بود به گونه ای که اقشار مختلف مردم برای نزول این رحمت الهی دست به دعا و اقامه نماز باران در برخی مناطق برداشته و به ذبح گوسفند و بز و نذر و نیاز پرداختند که به یکباره رحمت خداوندی نازل شد.
 براساس اعلام سازمان هواشناسی سیستان و بلوچستان، بیشترین بارندگی های 31 دی تا پنجم بهمن ماه استان با 164 میلی متر در دستگرد شهرستان نیکشهر واقع در جنوب استان ثبت شد.
بر اساس این گزارش همچنین در شهر نیکشهر 119میلی متر، کنارک 143 میلی متر، دلگان 115 میلی متر، کارواندر خاش 76.5 میلیمتر، زرآباد کنارک 97 میلی متر، کهیر چابهار 137 میلی متر، فنوج 65 میلی متر، قصرقند 66 میلی متر، مهرستان 45 میلی متر، سیب و سوران 40 میلیمتر، ایرانشهر 67 میلی متر، بزمان 79 میلی متر، راسک 45 میلی متر و ناصر آباد سراوان 46 میلی متر باران ثبت شد که این بارندگی ها علاوه بر خوشحالی و ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در 12 شهرستان جنوبی استان سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب سبب بروز مشکلات و خسارات در بخش های مختلف شد.
تعطیلی مدارس، وارد شدن خسارات به بخش های کشاورزی و زیر بنایی، مسدود شدن مسیرها، قطعی برق ناشی از آسیب به شبکه برق رسانی، آبگرفتگی 6 روستا و تخلیه ساکنان آنها از جمله برخی مشکلات پیش آمده این مدت در سیستان و بلوچستان بود.
***جدیت در خدمات رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان
 استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی دستگاههای مختلف خدمات رسانی به سیل زدگان و آسیب دیدگان جنوب و مرکز استان را با جدیت ادامه می دهند و کارشناسان و ارزیابان از امروز کار برآورد خسارات را آغاز کرده اند.
علی اوسط هاشمی بامداد جمعه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همانگونه که مردم عزیز اطلاع دارند بیش از 18 سال خشکسالی سایه سنگین و شکننده ای بر استان افکنده بود بنحوی که بر اقتصاد خانواده ها که بر پایه کشاورزی و دامپروری استوار بوده کاملا آسیب وارد کرده بود.
وی افزود: بیشتر منابع آبی استان شامل قنات ها، چشمه ها و سفره های زیر زمینی را از دست داده بودیم بطوریکه افزون بر 600 میلیون متر مکعب آبِ اضافه از سفره های زیر زمینی برداشت می کردیم و امکان جایگزینی نیز وجود نداشت و همین مساله بطور قطع عواقب بدی چون نشست زمین و تغییر در کیفیت آب و دیگر خطرات را در پی داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: نباید فراموش کنیم که نخلستانها در حال نابودی بود و از آنجایی که پایه اقتصاد حانوارهای جنوب استان بر تولید خرما استوار است این نعمت بزرگ در حال از بین رفتن بود.
وی با بیان این که متوسط بارندگی سالانه این استان 105 میلی متر بود، اضافه کرد: باید شکرگزار خداوند باشیم که انتظار مردم توام با نماز و دعا به بار نشست و نعمت الهی به وسعت جاری شد بگونه ای که در بعضی از مناطق بیش از 163 میلی متر باران بارید و کمترین بارندگی 53 میلی متر بود.
هاشمی ادامه داد: این میزان بارندگی ظرف چهار روز در زمین های خشک بارید و وقتی زمین هم خشک باشد نفوذ پذیری آن به حداقل می رسد اما از سوی دیگر یک تهدید جدی در استان وجود داشت که آنهم خالی شدن ظرفیت بیشتر سدهای استان بود بطوری که ظرفیت و ذخیره موجود 17 سد استان 110 میلیون مترمکعب بود که این بارندگی فرصت بسیار خوبی برای آبگیری ایجاد کرد.
وی افزود: امروز سدهای پیشین، زیردان، کهیر و سایر سدهای منطقه از ظرفیت خوبی بهره مند شدند و ضمن اینکه تهدید سیل را به فرصت تبدیل کردند ذخیره خوبی برای کشاورزی و دامپروری ایجاد شد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این بارندگی و سیلاب از سوی دیگر نگرانی مدیران استان را از کمبود آب برطرف کرد زیرا در حال برنامه ریزی برای جیره بندی آب آن هم تنها برای آشامیدن بودند که این نعمت خداوندی بر استان نازل شد.
وی بیان کرد: البته در کنار این همه نعمت و برکت خسارتهایی نیز وارد شد بگونه ای که افزون بر هزار و 675 واحد مسکونی خسارت دیدند که برآورد برخی خسارتها تا حدودی انجام شده و برای پرداخت وام های قابل توجه و کمکهای بدون عوض به صاحبان این نوع اماکن که معمولا از روستاییان و افراد کم درآمد هستند، آمادگی لازم وجود دارد. 
وی گفت: بیشترین خسارات به بخش کشاورزی، قنوات، راهها و واحدهای مسکونی وارد شده است.
هاشمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این استان فصل برداشت محصول کشاورزی است جاری شدن سیل در مزارع و باغات خساراتی بر محصولات کشاورزی وارد کرده اما آنچه که در بازدید از مناطق جنوبی استان و گفت وگو با مردم مشاهده کردم و بسیار مهم و قابل توجه بود این که کشاورزان و روستاییان با وجودی که خسارت دیده بودند ولی بجای گلایه، شکرگزار این نعمت الهی و خوشحال و امیدوار بودند.
وی در پاسخ به این سئوال که عملکرد نیروهای امدادی را در بازدید از مناطق سیل زده چگونه ارزیابی می کنید، گفت: نخستین اقدام نیروهای امدادی و خدمات رسان کمک به خسارت دیدگان است که خوشبختانه نیروهای امدادی به خوبی و با جدیت در حال توزیع امکانات اولیه شامل چادر، پتو، وسایل گرما زا، موادغذایی و غیره به خانوارهای آسیب دیده بودند.
وی افزود: به تمامی فرمانداران تاکید شد مساجد و سالن های موجود را برای اسکان موقت و اضطراری مردم آماده کنند تا چنانچه نیاز داشتند در این مکانها اسکان یابند.
وی بیان کرد: ارزیابان و کارشناسان از امروز برای ارزیابی و برآورد خسارات عازم شهرها و روستاهای آسیب دیده شدند و ارزیابان کشاورزی نیز از فردا کارشان را آغاز می کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان با انتقاد از برخی افراد که در فضای مجازی اقدام به انتشار اخبار غیرواقعی می کنند، تصریح کرد: برخی افراد در شبکه های مجازی اقدام به انتشار پاره ای تصاویر و فیلم کردند که از واقعیت به دور است به عنوان مثال فیلمی از غرق شدن یک دستگاه خودرو تویوتا با پلاک خارجی که متعلق به این استان و کشور ایران نیست را به سیل استان نسبت داده و منتشر کرده اند که کاملا کذب است.
هاشمی بیان کرد: به یاری خدا سیل جنوب استان به جز یک مورد فوتی که آن هم مادری به علت کهولت سن و نامناسب بودن ساختمان محل سکونتشان که خشت و گلی با قدمتی حدود 40 تا 50 ساله بود، هیچ مورد تلفات انسانی نداشته است.
وی خاطر نشان کرد: حدود 12 مادر باردار گرفتار در راههای سیل زده با تلاش نیروهای اورژانس، راهداری، هلال احمر و مردم نجات و به مراکز درمانی انتقال یافتند.
استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از تمامی نیروهای امدادی و خدمات رسان از جمله بسیجیان، راهداران، هلال احمر، دهیاران، بخشداران، فرمانداران و تمامی تلاشگران این عرصه که در طول چند روز گذشته به یاری مردم سیل زده شتافتند تقدیر کرد.
***بازدید هیات عالی رتبه هلال احمر؛ راه و شهرسازی و بنیاد مسکن از مناطق سیلزده 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شدت خسارات ناشی از سیلاب در جنوب استان امروز دبیر کل و رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، معاون برنامه ریزی وزارت راه شهرسازی، معاون امور روستایی وزارت راه و شهرسازی و معاون بنیاد مسکن با حضور در استان از مناطق سیل زده در حال بازدید هستند.
 رضا اربابی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بعد از 2سال که سیستان و بلوچستان به عنوان کم بارش ترین استان کشور معرفی شده بود از عصر 31 دی تا پنجم بهمن ماه جاری شاهد بارندگی خوبی در جنوب استان بودیم به گونه ای که سبب بروز سیلاب و آبگرفتگی مسیرها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر شهرهای جنوبی استان شد.
وی ادامه داد: در این مدت 16 مسیر فرعی جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری تعدادی از این راهها طی چند روز گذشته بازگشایی شد و پنج مسیر باقی مانده نیز شب گذشته بازگشایی و تردد در آنها امکان پذیر شد.
وی با بیان اینکه از افزون بر هزار و600 واحد مسکونی آسیب دیده سیلاب استان 400 واحد بیش از 30 درصد دچار آسیب شده اند گفت: برای واحدهای مسکونی که بیش از 30 درصد دچار تخریب شده اند علاوه بر کمک بلاعوض 50 میلیون ریالی، در مناطق روستایی تسهیلات 20 میلیون تومانی و مناطق شهری 25 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است..

***امداد رسانی به 9971 سیل زده در سیستان و بلوچستان 
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی این نهاد از آغاز جاری شدن سیلاب در یکم بهمن تا صبح امروز به 9 هزار و 971 نفر از مردم سیل زده جنوب استان در قالب 2 هزار و 371 خانوار امداد رسانی کردند. 
رسول راشکی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این مدت هفت هزار و 359 نفر از مردم جنوب استان در قالب هزار و 550 خانوار اسکان اضطراری داده شدند و با رها سازی 165 خودرو از سیلاب 664 نفر نجات یافتند. 
وی ادامه داد: هزار و 234 نفر امدادرسان در قالب 235 تیم عملیاتی در این مدت به مردم 695 روستای جنوب سیستان و بلوچستان امدادرسانی کردند. 
وی گفت: کالاهای امدادی توزیع شده در این مدت شامل هزار و 456 باب چادر امدادی، هزار و 433 تخته موکت، سه چهارهزار و 514 تخته پتو، چهار هزار و406 کیلوگرم نایلون، 960 شعله والر، 375 شعله فانوس، 215 ست ظروف، 15هزار و 993 قوطی کنسرو، 819 عدد کلمن آب و هزار و 125 کیلوگرم برنج است. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: این مجموعه با تمام توان آماده ارائه خدمات مورد نیاز به مسافران و آسیب دیدگان حوادث و سوانح احتمالی است.
 
***لغزندگی جاده ها و افزایش تصادفات
بارندگی های 30 دی تا چهارم بهمن ماه سبب بروز تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر در جاده های سیستان و بلوچستان شد.
باران در چند روز اخیر در سیستان و بلوچستان ضمن ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در برخی نقاط به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی برخی شهروندان سبب افزایش تصادفات شده است
به گفته سرهنگ یدالله ستوده فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان؛ افزایش تصادفات و تلفات جانی و مالی در چند روز اخیر در راههای ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان بر اثر بارندگی و لغزندگی جاده ها و رعایت نکردن سرعت مطمئنه بوده به گونه ای که از 28 دی تا دوشنبه چهارم بهمن تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر از مردم استان را اتفاق افتاده است.
 
*** رئیس سازمان امداد و نجات کشور: 15هزار و 600 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور ازخدمات این نهاد بهره مند شدند 
 رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: همزمان با بروز سیلاب در 6 استان کشور 15 هزار و 600 نفر از مردم این استان ها از خدمات امدادی این نهاد بهره مند شدند. 
مرتضی سلیمی روز جمعه در حاشیه بازدید از بخش های آسیب دیده ناشی از سیلاب اخیر سیستان و بلوچستان در کنارک در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از یکم تا هشت بهمن ماه امسال 6 استان هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، خراسان جنوبی و رضوی براثر بارندگی دچار سیلاب شدند. 
وی ادامه داد: در این مدت 228 تیم امدادی هلال احمر در 191 شهر و روستا 6 استان سیل زده کشور به 15 هزار و 600 نفر از مردم خدمات امدادی ارائه دادند. 
وی تصریح کرد: همچنین 6 هزار و 400 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور اسکان اضطراری داده شدند. 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور توزیع هزار و 350 البسه، 2 هزار و350 تخته چادر، 6 هزار و 580 تخته پتو، هزار و 960 تخته موکت، 23 هزار و 600 قوطی کنسرو از جمله اقلام توزیع شده در بین مردم سیل زده 6 استان کشور در این مدت ذکر کرد. 
وی با بیان اینکه از میان 6 استان سیل زده کشور بیشترین آسیب به سیستان و بلوچستان وارد شده است گفت: علت حضوردبیر کل جمعیت هلال احمر و سایر مسئولان کشور به این استان این است که ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همکاران فعال خود در استان با بررسی شدت آسیب در صورت لزوم اگر نیاز به تقویت انبارها و امدادرسانی است اقدامات لازم صورت گیرد. 
سلیمی تاکید کرد: این سازمان برای نخستین بار با توجه به درایت مدیر عامل این جمعیت برای آمادگی بیشتر نیروهای امدادی در خدمات رسانی مطلوب و سریعتر به مردم یک هفته قبل به پیش بینی هواشناسی توجه و نسبت به تقویت انبارهای سیستان و بلوچستان اقدام کرد به گونه ای که پنج هزار تخته پتو، چهار هزار باب چادر، 2 هزار تخته موکت، 2 هزار شعله والر و 16 هزار قوطی کنسرو از جمله برخی اقلام ارسالی به این استان بود. 
وی افزود: یکی از دلایلی که پاسخگویی سیستان و بلوچستان در سیلاب خوب و مناسب ارزیابی شد این بود که با هماهنگی از قبل اقلام مورد نیاز به این استان منتقل شده بود. 
وی خاطر نشان کرد: هم اینک امدادرسانی از 6 استان دچار سیلاب کشور تنها در 2 استان کرمان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد و بقیه استان ها به اتمام رسیده است. 
7316**6081 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: حیدر سرایانی
انتهای پیام /*


 
 
  
  
   
  
  
 
 
  اجتماعی 
  خسارت سیلاب 
  حوادث 
 

 ارتباط با سردبیر: 

 newsroom@irna.ir 

 
 تماس بی واسطه با مسئولین
خبرگزاری جمهوری اسلامی دانشگاهها باید در زمینه کارآفرینی نقش آفرین باشند Mon Sep 03 10:47:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ضرورت رویکرد نهادی در اداره امور عمومی Sun Sep 09 09:22:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دانشنامه دفاع مقدس در کهگیلویه وبویراحمد تدوین می شود Tue Jun 12 10:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تثبیت نرخ 6 گروه کالای اساسی در هفته نخست بهمن ماه Mon Feb 05 14:22:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دعای پرفیض عرفه در قصرشیرین طنین انداز شد Tue Aug 21 15:51:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نقدی بر عملکرد رسانه ملی در آستانه انتخابات - ناهید ابراهیمی* Mon Apr 17 20:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح پوشش بیمه تکمیلی اصناف در فراهان کلید خورد Tue Jul 04 18:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجرای طرح ضربتی اشتغال در روستاهای هدف گردشگری شهرستانهای عباس آباد و تنکابن Sun Jul 02 17:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هوای قم بارانی می شود Mon Feb 12 12:03:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایجاد کمیته مشترک استاندار و نمایندگان خوزستان در مجلس برای حل مشکلات استان Thu Jun 30 19:10:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 سرنشین موتورسیکلت در سانحه رانندگی جان باختند Sun May 27 10:29:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رای گیری انتخابات ریاست جمهوری وشوراها درسیستان وبلوچستان آغازشد Fri May 19 12:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون وزیر خارجه مجارستان با وزیر ارشاد دیدار می کند Fri May 04 14:41:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 878 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در چابهار نیاز است Wed Jun 22 15:01:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویداد خبری روز پنجشنبه در بیرجند Thu Jul 28 11:27:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی جلوه هایی از آیین های عزاداری عاشورا در قم Thu Sep 20 21:02:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برداشت چوب از جنگل های شمالی کشور 8 درصد کاهش یافت Mon Mar 13 12:55:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمریکا گفت و گوی زمان بر بی نتیجه با کره شمالی را رد کرد Wed Feb 28 13:03:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تفحص از سرخآبی‎ها درباره مدیریت هزینه ها و درآمدهای آنهاست Sun Aug 05 20:35:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی راه دسترسی اماکن تاریخی و گردشگری تکاب مناسب نیست Sat Aug 04 21:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه تبریز: حجاب میزان سنجش عبودیت بندگان خداست Wed Jul 12 17:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توهین کننده به جامعه هنرمندان بازنده است Mon Aug 15 20:54:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی شب قدر، تطهیر زنگاره های قلب در برکه های زلال معنویت Fri Jun 24 14:17:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی فعالیت عوامل اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان در حد عالی بود Sun Aug 14 16:57:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی سه طرح تولیدی و خدمات کشاورزی در مراغه به بهره برداری رسید Wed Jun 20 14:32:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی: کسب مقام سوم جهان خارج از تصور بود Tue May 16 20:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جزییات آمارنهایی ثبت نام کنندگان شوارهای شهر و روستا در خراسان شمالی Wed Mar 29 19:47:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خیرآباد زنجان بارش 35 میلیمتری را ثبت کرد Sat May 05 13:39:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی گزارش رویترز از رکورد بی سابقه تولید نفت اوپک در ماه ژوئیه Mon Aug 01 14:38:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی شانس چهار بانوی جودوکار همدانی برای حضور در رقابت های آسیایی Mon Aug 15 17:15:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی تاجگردون: انتخابات آزاد نقش مهمی در تقویت پایه های نظام دارد Sat May 06 20:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهیدغلامعلی پیچک معلمی که درس ایثار و شهادت را به دانش آموزان آموخت Tue May 02 16:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر خارجه قطر بر حل چالش های منطقه ای تاکید کرد Sun May 14 19:34:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر علوم: ملت مسیر انقلاب را به خوبی پیموده است Thu Feb 08 13:55:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مصرف خودسرانه داروی گیاهی وشیمیایی ممنوع Sat May 20 15:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 250 زن به دلیل جرایم غیر عمد مالی زندانی هستند Sun Feb 25 11:03:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پارس آباد مغان چهارشنبه میزبان پیکر یک شهید گمنام دفاع مقدس است Tue Feb 28 23:21:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سخنان وزیر کشور در آغاز ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری Tue Apr 11 12:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جشنواره فیلم صنعتی حرکتی پر خیر و برکت است Sat Apr 29 18:26:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تاکیدکویت بر پیگیری گفت وگوهای مشترک شورای همکاری خلیج فارس و ایران Fri Apr 28 18:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشاور وزیر صنعت:شهرک های تخصصی صنعتی درکشور راه اندازی می شود Tue Jul 26 14:42:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمریکا لغو روادید برای اتباع کویتی را تکذیب کرد Thu Mar 23 17:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس خراسان رضوی Sat Mar 18 13:45:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دختران رشته گرافیک مهریز زیباسازی شهر را آغاز کردند Thu May 17 08:53:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سه اقدام دولت برای ساماندهی بازار خودرو Mon Jul 09 12:08:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه:پایین بودن سطح توقعات صنعتگران به ضرر آن ها تمام شده است Mon Jul 04 15:26:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد صاحب حمل و نقل عمومی می شود Sun Jun 26 14:34:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید خبرنگاران از منطقه 12 شهرداری تهران Wed Mar 29 21:18:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سازوکار مناسبی برای مهار قاچاق چای نیست Sun Mar 05 14:01:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تفهیم اتهام محاربه به سارقان مسلح طلافروشی/ بازسازی صحنه سرقت در مشهد Mon Mar 13 16:04:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انهدام باندشرط‌بندی آنلاین درآذربایجان‌شرقی Sat Jul 01 19:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرزهای کرمانشاه بالاترین حجم صادرات به عراق را دارد Wed Jun 20 15:58:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزارت بهداشت: روزانه 15 هزار دیالیز در کشور انجام می شود Wed Aug 22 14:24:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی چند خبر از شهرستان های استان یزد Mon May 28 18:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی چشمانی که مهر را طلب می کند Mon Sep 03 10:51:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی توره: فتح لیگ قهرمانان اروپا بزرگترین دستاورد گواردیولا خواهد بود Sun Mar 12 15:01:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برنامه های دهه کرامت درقالب 12 موضوع درخوزستان برگزارمی شود Sat Aug 06 22:02:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیاده روی بزرگ خانوادگی در گنبدکاووس برگزار می شود Mon Feb 12 17:59:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور در مشهد Thu Jul 06 00:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خوب و بد خریدهای اینترنتی Wed Apr 26 16:07:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سه هزار تن سنگ از بندر امیرآباد به آستارا حمل شد Mon Jun 25 21:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماز عید قربان در قشم برگزار شد Wed Aug 22 09:48:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مردم آمریکا به خلع سلاح اتمی پیونگ یانگ امیدی ندارند Mon Jun 18 14:15:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تهران، قهرمان مسابقات مینی بسکتبال بانوان قهرمانی منطقه یک کشور Mon Jul 10 22:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون رئیس جمهوری از آثار باستانی و تاریخی دشتستان بوشهر دیدن کرد Thu Apr 06 22:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پژوهشگران ایرانی دستگاه کنترل چاه های کشاورزی ساختند Thu Jul 26 08:13:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی خطر بازگشت به عصر سیب زمینی Sat Apr 15 20:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شکارچیان محیط بان منطقه حفاظت شده شیدا را زخمی کردند Wed Mar 15 21:16:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کمیسیون تحقیق پارلمان فرانسه خواستار اصلاح اساسی تشکیلات اطلاعاتی شد Tue Jul 05 17:23:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستور دوترته به ارتش فیلیپین برای ورود به سرکوب قاچاقچیان مواد مخدر پس از فساد پلیس Fri Feb 03 10:58:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ابهام در همکاری طارمی با پرسپولیس/ سناریوی سال گذشته تکرار شد Tue Jul 04 17:42:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بانوی والیبالیست مرودشتی ملی پوش شد Thu Jun 07 21:29:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تحرکات خاموش داعش در سوریه Mon Jul 16 15:17:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پلیس البرز شیاد فضای مجازی وکاریابی در خارج از کشور را دستگیر کرد Sun Mar 19 13:59:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وجود حرفه های جدید زینت بخش خیابان ها و بازارهای کردستان Sat Apr 15 13:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده مجلس: لایحه درآمد پایدار برای شهرداری ها در مجلس در دست بررسی است Wed Feb 07 19:31:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تیم کوهنوردی ایراهستان لارستان به قله دماوند صعود کرد Mon Jul 04 01:08:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی سقوط بالگرد ائتلاف یک سرباز آمریکایی را در عراق کشت Mon Aug 20 16:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کیفیت هوای تهران برای گروههای حساس ناسالم است Sun Jul 10 14:14:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی جدیت مسئولان در اجرای طرح انسداد مبادی بیسوادی مناطق عشایری همدان Mon Jun 27 00:36:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی استمرار گرما و وزش باد برای البرزپیش بینی شد Wed Jul 11 12:58:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیش بینی بارش پراکنده وزش باد برای 2 روز آینده در البرز Fri Apr 07 14:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترافیک نیمه سنگین تردد خودروها در محور تهران - هراز Wed Mar 22 16:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 60 میلیون دلار کالا از منطقه ویژه اقتصادی سرخس صادر شد Sat Apr 15 20:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حمله اراذل و اوباش به جانباز آمر به معروف در زاهدان Tue Jun 21 19:49:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون وزیرعلوم:نداشتن نیروی ماهر و کاردان بزرگترین مشکل صنعت کشور است Mon Oct 24 16:55:00 IRST 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی چرا رد دعوت ؟ Sat Jun 02 06:11:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پخش 2 سریال استانی ویژه سال نو در شبکه کرمان Sat Feb 25 14:27:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیرعلوم با حکم ریاست دانشگاه صدا و سیما موافقت کرد Sun Jun 25 19:21:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی موزه های استان روایتگرتاریخ باستانی کهن دیار اردبیل Sun Jul 29 13:41:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس اتاق بازرگانی: هنوز دولت رقیب پرقدرت بخش خصوصی است Fri Jul 06 09:26:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار در بوشهر آغاز شد Mon Aug 27 12:51:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سومین جلسه بررسی بودجه 97 آغاز شد Sat Feb 03 18:04:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صداقت با رسانه ها برای جامعه مفید است Wed Aug 08 20:42:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صدای شلیک گلوله در فرودگاه مهرآباد ناشی از برگزاری مانور نیروهای مسلح بوده است Sat Jun 24 14:21:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تور بین المللی دوچرخه سواری خزر احیا می شود Mon Jul 10 17:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت تدبیر و امید دستاوردهای قابل توجهی در عرصه سیاسی و اقتصادی داشته است Wed Mar 01 00:52:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سپیدرود، ارتش سرخ گیلان در وضعیت قرمز Sun Jul 08 09:05:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دوچرخه سوار سردشتی در زنجان رکورد جهانی تک چرخ را می زند Tue Jun 28 17:30:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی روسای جمهوری آمریکا و کره جنوبی گفت و گو کردند Mon Jun 11 15:38:00 IRDT 2018
امید هسته ای کانادا آمریکا را تهدید کرد Tue Aug 15 10:22:46 IRDT 2017
ایران آنلاین نرخ رشد اقتصادی اتریش در محدوده 3 درصد باقی بماند Thu Jun 28 16:41:23 IRDT 2018
نامه نیوز هشدار عباس عبدی درباره احیای پست نخست وزیری: تبدیل نظام ریاستی به پارلمانی فاجعه جدی ایجاد می‌کند /مردم به تغییر نظام رأی نمی‌دهند Wed Oct 04 08:27:29 IRST 2017
پرس شیعه نمایشگاه تخصصی «سرآمدان فناوری و صنعت» افتتاح شد Tue Jan 30 09:35:16 IRST 2018
پارسینه چگونه از ایجاد باکتری در حوله جلوگیری کنیم؟ Sun Jun 03 19:35:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران معرفی کاندیداهای انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور Wed Apr 18 13:13:18 IRDT 2018
اعتدال دستگیری مأمور قلابی اطلاعات و قاضی دادگستری Sun Oct 01 10:58:53 IRST 2017
جهان نیوز گزینه‌های وزارتخارجه برای مقابله با تحریم نفتی Mon Jul 23 13:09:03 IRDT 2018
دویچه وله حمله شدید رئیس جمهور ترکیه به اسرائیل Tue Jul 24 17:38:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سامانه کاشف قطعا به کاهش جرایم مالی در فضای مجازی کمک می کند Wed Aug 15 17:33:53 IRDT 2018
پارس نیوز بلیت ایران و لهستان، 140 هزار تومان (عکس) Wed Apr 19 12:09:59 IRDT 2017
خبرگزاری فارس رفع گلوگاه آزادراه قزوین ـ رشت و رساندن امامزاده هاشم به بندر انزلی با سرمایه‌گذاری 400 میلیون یورویی Sun Mar 12 10:25:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قهرمانی خوزستان و سیستان و بلوچستان در رشته آزاد و فرنگی Fri Feb 03 19:37:08 IRST 2017
برنا رییس پارلمان کره جنوبی میهمان تحلیف می‌شود Wed Aug 02 14:28:18 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران گرامیداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس در قزوین Wed Sep 27 15:01:55 IRST 2017
جماران 60 هزار لیتر گازوییل قاچاق در بندرعباس کشف شد Sat Sep 15 14:27:59 IRDT 2018
روزنامه شهروند از بودجه اندک تا مشاوره فرمالیته Sun Nov 05 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نقش سعودی در شکل‌گیری «خیانت بزرگ» به قدس شریف Mon Dec 11 06:23:00 IRST 2017
افکارخبر آمار اشتغال مشعشع است که 9 ماه سانسور شده؟! Mon Oct 09 09:24:07 IRST 2017
بولتن نیوز مبعلی: بازیکنان پرسپولیس برای رفتن به جام جهانی مهم هستند/ بختیار اگر صبر می‌کرد در استقلال موفق می‌شد Wed Feb 22 12:02:35 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اطلاعیه ناجا در آستانه حلول ماه مبارک رمضان Sat May 12 09:59:04 IRDT 2018
پول نیوز مروری بر مهم ترین برنامه ها و وعده های اقتصادی رئیس جمهور Mon May 22 09:11:46 IRDT 2017
صبا ایران بزرگداشت بیدارگران بصیر برگزار می‌شود Mon Feb 27 09:33:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سخنگوی پارلمان روسیه: لایحه ضدتحریمی روسیه در دوما در دست بررسی است Mon Apr 16 22:06:08 IRDT 2018
پارسینه نتانیاهو: نمی‌گذاریم ایران در سوریه پایگاه ایجاد کند Wed Dec 27 20:19:48 IRST 2017
فردا آغاز ثبت‌نام هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان Sat Jul 01 12:26:54 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم تظاهرات یک میلیون نفری چچنی‌های روسیه در حمایت از مسلمانان روهینگیا Tue Sep 05 12:32:03 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ادعای پمپئو: ایران از دادگاه لاهه سوءاستفاده سیاسی می‌کند Tue Oct 09 10:10:04 IRST 2018
شفاف فیلیپین قرارداد 233 میلیون دلاری خرید بالگرد از کانادا را لغو کرد Tue Feb 13 19:57:12 IRST 2018
پرس شیعه اقتصاد مقاومتی راهبرد ملت ایران برای پیروزی در جنگ اقتصادی است Wed Mar 29 18:50:00 IRDT 2017
میزان وزارت بهداشت و سازمان استاندارد در تحریم‌ها مراقب سلامت مردم هستند Sat Jul 28 14:34:53 IRDT 2018
میزان از گلایه تند الهام چرخنده به بیکاری 4 ساله‌اش تا بستری شدن صنعتگر در بیمارستان/روایتی از شهادت امام سجاد(ع) Tue Oct 03 16:45:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو لاریجانی وارد کره جنوبی شد Tue Jun 27 01:09:24 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کریم باقری: می‌توانیم الهلال را شکست بدهیم Mon Feb 20 10:24:18 IRST 2017
صنعت بیمه اختصاص بخشی از هزینه قبوض گاز به بیمه حوادث Wed Aug 23 13:06:06 IRDT 2017
آفتاب یک قاشق عسل قبل از خواب! Fri Apr 14 14:40:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رگبار شدید باران و آبگرفتگی معابر Fri Oct 05 17:16:15 IRST 2018
پول نیوز جذب 1800 میلیارد تومان سرمایه به شهرهای جدید Wed Nov 01 13:30:41 IRST 2017
روزنامه قانون نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس آغاز به کار کرد Sat Jul 07 02:00:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز افزایش 34 درصدی مصوبات استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی در بانک ملی ایران Mon Sep 04 10:40:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نمایشگاه عکس و پوستر«گنج جنگ» در کرمانشاه برگزار می شود Thu Sep 21 10:30:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عزاداری حرم تا حرم در روز اربعین حسینی در دزفول+فیلم Thu Nov 09 10:55:35 IRST 2017
ساعت24 5 محور اصلی و فرعی کشور مسدود شد Wed Feb 14 09:28:13 IRST 2018
ایران آنلاین حریق گسترده در مجتمع پتروشیمی شور آباد/ یک آتش نشان مصدوم شد Thu Oct 05 10:43:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ما با مردم‌ جنوب کشور در رابطه با گرد و غبار همدردیم Tue Aug 07 12:18:01 IRDT 2018
افکارخبر گریم متفاوت محمدرضا گلزار! + عکس Sat Jan 13 21:12:43 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین احیای شب قدر در اطراف حرم مطهر رضوی/گزارش تصویری Sun Jun 18 12:01:00 IRDT 2017
خبر خودرو - اجرای شش طرح اصلاح هندسی در معابر و تقاطع های منطقه 15 Tue Feb 14 10:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری نشست پیگیری پروژه های اقتصادی و عمرانی شهرستان اسلام آبادغرب Sat Jun 09 16:19:45 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اما و اگرهای نشست برجامی وین/ آیا اروپا تصمیم به استقلال می گیرد؟ Fri Jul 06 18:16:19 IRDT 2018
جماران استاندار خراسان جنوبی: باید در برابر تهدیدات یکصدا باشیم Thu Sep 06 19:51:35 IRDT 2018
آفتاب پدر و مادری که 13 فرزند خود را با زنجیر زندانی کرده بودند/تصاویر Tue Jan 16 19:13:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران فواید امگا 3 برای بدن چیست؟ Tue May 30 20:01:52 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تست مشمشه اسب‌ها در قزوین آغاز شد Sun Jul 02 15:30:25 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آموزش افرادی توانمند با استفاده از آخرین شگردهای پلیسی Tue Sep 11 09:57:10 IRDT 2018
جوان آنلاین جنگ زرگری برای واگذار نکردن دارایی‌های بانکی Wed Jan 10 22:00:10 IRST 2018
آریا اگر می خواهید از آلزایمر در امان باشید! Tue Jun 19 11:49:11 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حل اکثر مشکلات جامعه در گرو عمل به امر به معروف است Sun Nov 19 14:34:25 IRST 2017
ایران آنلاین یک ایرانی موفق به دریافت دان 7 جودو شد+ عکس Sat Feb 03 11:02:21 IRST 2018
فردا 6 توصیه برای خرید تیشرت‌های با کیفیت و زیبا Mon Mar 06 23:37:14 IRST 2017
اعتدال صعود پرقدرت شاخص کل بورس در بازار فرابورس Wed Jul 19 18:11:13 IRDT 2017
خرداد نیوز نشست مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه در تهران برگزار می شود Mon Sep 24 19:46:25 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برخورداری از روحیه پاسداری از ملزومات فرماندهی است Wed Dec 20 15:28:35 IRST 2017
روزنامه آفتاب یزد چالش جهانی بودن برجام در برابر ترامپ Sun Sep 24 11:57:00 IRST 2017
خرداد نیوز دیدار هیئت ریش سفیدان با ظریف در مونیخ /تصویـر Fri Feb 17 20:16:01 IRST 2017
بی باک نیوز چرخ لنگ تجاری‌سازی در بازار نانو Mon Mar 06 14:59:01 IRST 2017
نامه نیوز جوان ماهیگیر در سد خاکی غرق شد Thu Sep 28 01:58:01 IRST 2017
بنکر گریم ترسناک حسین یاری/عکس Sun May 28 14:33:42 IRDT 2017
تدبیر و امید همه کلاس های خشتی کشور بازسازی می شود Thu Aug 09 03:00:02 IRDT 2018
پرس شیعه خرد و آزادی؛ دوگوهر کمیاب/ گفتاری از عزت الله فولادوند Wed May 24 15:09:32 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن دوره تربیت مربی قرآن‌ کریم در اصفهان برگزار می‌شود Tue Feb 28 09:12:18 IRST 2017
بی باک نیوز حقابه خوزستان را بدهید! Fri May 12 16:37:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وزیر ارتباطات وارد استان ایلام شد Thu Jan 26 08:41:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز برداشت زردآلو از باغات چهارمحال و بختیاری Tue Jun 12 15:00:58 IRDT 2018
بی باک نیوز نتانیاهو به چه اتهامی محاکمه می‎شود؟ Tue Jan 03 22:52:01 IRST 2017
روزنامه شهروند قاب کوچک Sun Feb 25 03:30:00 IRST 2018
خرداد نیوز پیام خانواده هادی نوروزی برای قهرمانی پرسپولیس Tue Apr 18 15:40:06 IRDT 2017
خبرگزاری فارس برنامه‌ریزی ارتش برای 7 یادمان دفاع مقدس در خوزستان/ کمک‌ بلاعوض 100 میلیارد دلاری کشورهای عربی به صدام در زمان جنگ Thu Mar 23 17:34:00 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ سلاحی که آمریکایی ها به اسرائیل نفروختند Fri Mar 10 11:12:19 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تردد در تمامی محورهای چهارمحال و بختیاری روان است Tue Jan 02 11:00:51 IRST 2018
جام نیوز پیکر دیپلمات شهید به کشور بازگشت Sun Dec 24 22:00:19 IRST 2017
اتاق خبر هویج آمریکایی؛ قاچاق یا تقلب داخلی؟! Tue Dec 19 15:04:03 IRST 2017
همشهری آنلاین به من عاجز بیچاره، نمره و مدرک بدهید! Sat Feb 11 00:21:50 IRST 2017
خبرگزاری فارس جدیدترین تصاویر از سریال شبکه سه/ بازیگران جدید در «لیسانسه‌ها» Wed Apr 26 10:58:00 IRDT 2017
صبح تهران محمود خوردبین از بیمارستان مرخص شد Sat Jan 06 17:36:09 IRST 2018
جام نیوز تصاویر/ حشدالشعبی در مرز سوریه Thu Jun 01 08:21:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رئیس فدراسیون فوتبال: یک عده‌ای همیشه کج هستند/ حرف‌هایی از کی روش و برانکو شنیدیم که شما نشنیده‌اید/ نامه‌ای به من رسید که خواسته بود فغانی را به جام جهانی اعزام نکنیم Mon Jul 30 07:30:01 IRDT 2018
آریا گزارش تصویری آریا از تشییع پیکر مرحوم «ناصر ملک مطیعی» Sun May 27 13:06:26 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سینمای معناگرا توجه مخاطب را از عالم ماده به عالم معنا سوق می‌دهد Wed Oct 18 12:30:51 IRST 2017
فردا واکنش عجیب کوتینیو بعد از منتفی شدن انتقال به بارسا Sat Sep 02 21:07:48 IRDT 2017
آفتاب میزان وام بلاعوض و تسهیلات نوسازی واحدهای آسیب‌دیده در زلزله غرب کشور مشخص شد Tue Nov 14 20:01:01 IRST 2017
پولی مالی آمار معاملات و اخبار بورس کالای ایران، عرضه Sun Oct 14 09:30:00 IRST 2018
ایستا نیوز رشد 104درصدی سود سال 95ایران کیش Mon Mar 13 12:04:05 IRST 2017
ایسکانیوز درخواست2وزیر از معاون اول برای تخصیص بودجه به ارزیابی اتلاف انرژی Mon Dec 04 16:01:41 IRST 2017
اعتبار نیوز سپرده‌های بانکی خود را نفروشید Sun Oct 15 15:52:00 IRST 2017
اتاق خبر24 مراسم تشییع نادر گلچین Sun Sep 24 14:35:00 IRST 2017
ورزش 3 قرارداد با شیجیاژوانگ با هدف صعود به سوپرلیگ چین/ چرا افشین قطبی به ایران برنمی گردد؟ Wed May 09 06:03:00 IRDT 2018
تدبیر هنرپیشۀ زن شبکه ماهواره ای باهمدستی یک وکیل ازرابطه باهمسرموقتش فیلم گرفت تا.. Sun May 21 10:50:47 IRDT 2017
اعتدال افزایش تعداد کودکان کار و خیابان Mon Oct 15 14:20:49 IRST 2018
خبرگزاری فارس برزای: هدفمان قهرمانی آسیاست/ برای برد دربی آمده بودیم و پیروز شدیم Sun Feb 12 18:01:00 IRST 2017