خبرگزاری جمهوری اسلامی - Fri Jan 27 21:17:00 IRST 2017 نمایش خبر

امداد رسانی به سیلزدگان سیستان و بلوچستان با نظارت هیات اعزامی

زاهدان - ایرنا- مردم سیستان و بلوچستان از 30 دی تا پنجم بهمن ماه با بارش نخستین باران زمستانی شاهد بروز سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب بودند که این امر ضمن خوشحالی آنان سبب بروز مشکلات و خساراتی در بخش های مختلف شد.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومترمربع (معادل 11.5 درصد مساحت کشور) و بیش از 2 میلیون و 800 هزار نفر جمعیت یکی از پهناورترین استان های کشور محسوب می شود.
این استان از 2 حوزه سیستان در شمال استان شامل شهرستان های زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز و بلوچستان در جنوب با شهرستان های خاش، ایرانشهر، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار تشکیل شده و شهرستان های زاهدان و میرجاوه نیز در مرکز این استان واقع شده اند.
این استان با داشتن 19 شهرستان و حدود 9 هزار روستا و آبادی که 6 هزار و 500 روستای آن دارای سکنه هستند امسال در مقایسه با سال گذشته و سالهای پیش از آن با کاهش 98 درصدی باران رو به رو بود.
 تغییرات جوی و آب و هوایی در این استان کویری به ویژه در سالجاری موجب نگرانی مردم و مسئولان استان شده بود به گونه ای که اقشار مختلف مردم برای نزول این رحمت الهی دست به دعا و اقامه نماز باران در برخی مناطق برداشته و به ذبح گوسفند و بز و نذر و نیاز پرداختند که به یکباره رحمت خداوندی نازل شد.
 براساس اعلام سازمان هواشناسی سیستان و بلوچستان، بیشترین بارندگی های 31 دی تا پنجم بهمن ماه استان با 164 میلی متر در دستگرد شهرستان نیکشهر واقع در جنوب استان ثبت شد.
بر اساس این گزارش همچنین در شهر نیکشهر 119میلی متر، کنارک 143 میلی متر، دلگان 115 میلی متر، کارواندر خاش 76.5 میلیمتر، زرآباد کنارک 97 میلی متر، کهیر چابهار 137 میلی متر، فنوج 65 میلی متر، قصرقند 66 میلی متر، مهرستان 45 میلی متر، سیب و سوران 40 میلیمتر، ایرانشهر 67 میلی متر، بزمان 79 میلی متر، راسک 45 میلی متر و ناصر آباد سراوان 46 میلی متر باران ثبت شد که این بارندگی ها علاوه بر خوشحالی و ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در 12 شهرستان جنوبی استان سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب سبب بروز مشکلات و خسارات در بخش های مختلف شد.
تعطیلی مدارس، وارد شدن خسارات به بخش های کشاورزی و زیر بنایی، مسدود شدن مسیرها، قطعی برق ناشی از آسیب به شبکه برق رسانی، آبگرفتگی 6 روستا و تخلیه ساکنان آنها از جمله برخی مشکلات پیش آمده این مدت در سیستان و بلوچستان بود.
***جدیت در خدمات رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان
 استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی دستگاههای مختلف خدمات رسانی به سیل زدگان و آسیب دیدگان جنوب و مرکز استان را با جدیت ادامه می دهند و کارشناسان و ارزیابان از امروز کار برآورد خسارات را آغاز کرده اند.
علی اوسط هاشمی بامداد جمعه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همانگونه که مردم عزیز اطلاع دارند بیش از 18 سال خشکسالی سایه سنگین و شکننده ای بر استان افکنده بود بنحوی که بر اقتصاد خانواده ها که بر پایه کشاورزی و دامپروری استوار بوده کاملا آسیب وارد کرده بود.
وی افزود: بیشتر منابع آبی استان شامل قنات ها، چشمه ها و سفره های زیر زمینی را از دست داده بودیم بطوریکه افزون بر 600 میلیون متر مکعب آبِ اضافه از سفره های زیر زمینی برداشت می کردیم و امکان جایگزینی نیز وجود نداشت و همین مساله بطور قطع عواقب بدی چون نشست زمین و تغییر در کیفیت آب و دیگر خطرات را در پی داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: نباید فراموش کنیم که نخلستانها در حال نابودی بود و از آنجایی که پایه اقتصاد حانوارهای جنوب استان بر تولید خرما استوار است این نعمت بزرگ در حال از بین رفتن بود.
وی با بیان این که متوسط بارندگی سالانه این استان 105 میلی متر بود، اضافه کرد: باید شکرگزار خداوند باشیم که انتظار مردم توام با نماز و دعا به بار نشست و نعمت الهی به وسعت جاری شد بگونه ای که در بعضی از مناطق بیش از 163 میلی متر باران بارید و کمترین بارندگی 53 میلی متر بود.
هاشمی ادامه داد: این میزان بارندگی ظرف چهار روز در زمین های خشک بارید و وقتی زمین هم خشک باشد نفوذ پذیری آن به حداقل می رسد اما از سوی دیگر یک تهدید جدی در استان وجود داشت که آنهم خالی شدن ظرفیت بیشتر سدهای استان بود بطوری که ظرفیت و ذخیره موجود 17 سد استان 110 میلیون مترمکعب بود که این بارندگی فرصت بسیار خوبی برای آبگیری ایجاد کرد.
وی افزود: امروز سدهای پیشین، زیردان، کهیر و سایر سدهای منطقه از ظرفیت خوبی بهره مند شدند و ضمن اینکه تهدید سیل را به فرصت تبدیل کردند ذخیره خوبی برای کشاورزی و دامپروری ایجاد شد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این بارندگی و سیلاب از سوی دیگر نگرانی مدیران استان را از کمبود آب برطرف کرد زیرا در حال برنامه ریزی برای جیره بندی آب آن هم تنها برای آشامیدن بودند که این نعمت خداوندی بر استان نازل شد.
وی بیان کرد: البته در کنار این همه نعمت و برکت خسارتهایی نیز وارد شد بگونه ای که افزون بر هزار و 675 واحد مسکونی خسارت دیدند که برآورد برخی خسارتها تا حدودی انجام شده و برای پرداخت وام های قابل توجه و کمکهای بدون عوض به صاحبان این نوع اماکن که معمولا از روستاییان و افراد کم درآمد هستند، آمادگی لازم وجود دارد. 
وی گفت: بیشترین خسارات به بخش کشاورزی، قنوات، راهها و واحدهای مسکونی وارد شده است.
هاشمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این استان فصل برداشت محصول کشاورزی است جاری شدن سیل در مزارع و باغات خساراتی بر محصولات کشاورزی وارد کرده اما آنچه که در بازدید از مناطق جنوبی استان و گفت وگو با مردم مشاهده کردم و بسیار مهم و قابل توجه بود این که کشاورزان و روستاییان با وجودی که خسارت دیده بودند ولی بجای گلایه، شکرگزار این نعمت الهی و خوشحال و امیدوار بودند.
وی در پاسخ به این سئوال که عملکرد نیروهای امدادی را در بازدید از مناطق سیل زده چگونه ارزیابی می کنید، گفت: نخستین اقدام نیروهای امدادی و خدمات رسان کمک به خسارت دیدگان است که خوشبختانه نیروهای امدادی به خوبی و با جدیت در حال توزیع امکانات اولیه شامل چادر، پتو، وسایل گرما زا، موادغذایی و غیره به خانوارهای آسیب دیده بودند.
وی افزود: به تمامی فرمانداران تاکید شد مساجد و سالن های موجود را برای اسکان موقت و اضطراری مردم آماده کنند تا چنانچه نیاز داشتند در این مکانها اسکان یابند.
وی بیان کرد: ارزیابان و کارشناسان از امروز برای ارزیابی و برآورد خسارات عازم شهرها و روستاهای آسیب دیده شدند و ارزیابان کشاورزی نیز از فردا کارشان را آغاز می کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان با انتقاد از برخی افراد که در فضای مجازی اقدام به انتشار اخبار غیرواقعی می کنند، تصریح کرد: برخی افراد در شبکه های مجازی اقدام به انتشار پاره ای تصاویر و فیلم کردند که از واقعیت به دور است به عنوان مثال فیلمی از غرق شدن یک دستگاه خودرو تویوتا با پلاک خارجی که متعلق به این استان و کشور ایران نیست را به سیل استان نسبت داده و منتشر کرده اند که کاملا کذب است.
هاشمی بیان کرد: به یاری خدا سیل جنوب استان به جز یک مورد فوتی که آن هم مادری به علت کهولت سن و نامناسب بودن ساختمان محل سکونتشان که خشت و گلی با قدمتی حدود 40 تا 50 ساله بود، هیچ مورد تلفات انسانی نداشته است.
وی خاطر نشان کرد: حدود 12 مادر باردار گرفتار در راههای سیل زده با تلاش نیروهای اورژانس، راهداری، هلال احمر و مردم نجات و به مراکز درمانی انتقال یافتند.
استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از تمامی نیروهای امدادی و خدمات رسان از جمله بسیجیان، راهداران، هلال احمر، دهیاران، بخشداران، فرمانداران و تمامی تلاشگران این عرصه که در طول چند روز گذشته به یاری مردم سیل زده شتافتند تقدیر کرد.
***بازدید هیات عالی رتبه هلال احمر؛ راه و شهرسازی و بنیاد مسکن از مناطق سیلزده 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شدت خسارات ناشی از سیلاب در جنوب استان امروز دبیر کل و رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، معاون برنامه ریزی وزارت راه شهرسازی، معاون امور روستایی وزارت راه و شهرسازی و معاون بنیاد مسکن با حضور در استان از مناطق سیل زده در حال بازدید هستند.
 رضا اربابی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بعد از 2سال که سیستان و بلوچستان به عنوان کم بارش ترین استان کشور معرفی شده بود از عصر 31 دی تا پنجم بهمن ماه جاری شاهد بارندگی خوبی در جنوب استان بودیم به گونه ای که سبب بروز سیلاب و آبگرفتگی مسیرها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر شهرهای جنوبی استان شد.
وی ادامه داد: در این مدت 16 مسیر فرعی جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری تعدادی از این راهها طی چند روز گذشته بازگشایی شد و پنج مسیر باقی مانده نیز شب گذشته بازگشایی و تردد در آنها امکان پذیر شد.
وی با بیان اینکه از افزون بر هزار و600 واحد مسکونی آسیب دیده سیلاب استان 400 واحد بیش از 30 درصد دچار آسیب شده اند گفت: برای واحدهای مسکونی که بیش از 30 درصد دچار تخریب شده اند علاوه بر کمک بلاعوض 50 میلیون ریالی، در مناطق روستایی تسهیلات 20 میلیون تومانی و مناطق شهری 25 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است..

***امداد رسانی به 9971 سیل زده در سیستان و بلوچستان 
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی این نهاد از آغاز جاری شدن سیلاب در یکم بهمن تا صبح امروز به 9 هزار و 971 نفر از مردم سیل زده جنوب استان در قالب 2 هزار و 371 خانوار امداد رسانی کردند. 
رسول راشکی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این مدت هفت هزار و 359 نفر از مردم جنوب استان در قالب هزار و 550 خانوار اسکان اضطراری داده شدند و با رها سازی 165 خودرو از سیلاب 664 نفر نجات یافتند. 
وی ادامه داد: هزار و 234 نفر امدادرسان در قالب 235 تیم عملیاتی در این مدت به مردم 695 روستای جنوب سیستان و بلوچستان امدادرسانی کردند. 
وی گفت: کالاهای امدادی توزیع شده در این مدت شامل هزار و 456 باب چادر امدادی، هزار و 433 تخته موکت، سه چهارهزار و 514 تخته پتو، چهار هزار و406 کیلوگرم نایلون، 960 شعله والر، 375 شعله فانوس، 215 ست ظروف، 15هزار و 993 قوطی کنسرو، 819 عدد کلمن آب و هزار و 125 کیلوگرم برنج است. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: این مجموعه با تمام توان آماده ارائه خدمات مورد نیاز به مسافران و آسیب دیدگان حوادث و سوانح احتمالی است.
 
***لغزندگی جاده ها و افزایش تصادفات
بارندگی های 30 دی تا چهارم بهمن ماه سبب بروز تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر در جاده های سیستان و بلوچستان شد.
باران در چند روز اخیر در سیستان و بلوچستان ضمن ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در برخی نقاط به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی برخی شهروندان سبب افزایش تصادفات شده است
به گفته سرهنگ یدالله ستوده فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان؛ افزایش تصادفات و تلفات جانی و مالی در چند روز اخیر در راههای ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان بر اثر بارندگی و لغزندگی جاده ها و رعایت نکردن سرعت مطمئنه بوده به گونه ای که از 28 دی تا دوشنبه چهارم بهمن تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر از مردم استان را اتفاق افتاده است.
 
*** رئیس سازمان امداد و نجات کشور: 15هزار و 600 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور ازخدمات این نهاد بهره مند شدند 
 رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: همزمان با بروز سیلاب در 6 استان کشور 15 هزار و 600 نفر از مردم این استان ها از خدمات امدادی این نهاد بهره مند شدند. 
مرتضی سلیمی روز جمعه در حاشیه بازدید از بخش های آسیب دیده ناشی از سیلاب اخیر سیستان و بلوچستان در کنارک در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از یکم تا هشت بهمن ماه امسال 6 استان هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، خراسان جنوبی و رضوی براثر بارندگی دچار سیلاب شدند. 
وی ادامه داد: در این مدت 228 تیم امدادی هلال احمر در 191 شهر و روستا 6 استان سیل زده کشور به 15 هزار و 600 نفر از مردم خدمات امدادی ارائه دادند. 
وی تصریح کرد: همچنین 6 هزار و 400 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور اسکان اضطراری داده شدند. 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور توزیع هزار و 350 البسه، 2 هزار و350 تخته چادر، 6 هزار و 580 تخته پتو، هزار و 960 تخته موکت، 23 هزار و 600 قوطی کنسرو از جمله اقلام توزیع شده در بین مردم سیل زده 6 استان کشور در این مدت ذکر کرد. 
وی با بیان اینکه از میان 6 استان سیل زده کشور بیشترین آسیب به سیستان و بلوچستان وارد شده است گفت: علت حضوردبیر کل جمعیت هلال احمر و سایر مسئولان کشور به این استان این است که ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همکاران فعال خود در استان با بررسی شدت آسیب در صورت لزوم اگر نیاز به تقویت انبارها و امدادرسانی است اقدامات لازم صورت گیرد. 
سلیمی تاکید کرد: این سازمان برای نخستین بار با توجه به درایت مدیر عامل این جمعیت برای آمادگی بیشتر نیروهای امدادی در خدمات رسانی مطلوب و سریعتر به مردم یک هفته قبل به پیش بینی هواشناسی توجه و نسبت به تقویت انبارهای سیستان و بلوچستان اقدام کرد به گونه ای که پنج هزار تخته پتو، چهار هزار باب چادر، 2 هزار تخته موکت، 2 هزار شعله والر و 16 هزار قوطی کنسرو از جمله برخی اقلام ارسالی به این استان بود. 
وی افزود: یکی از دلایلی که پاسخگویی سیستان و بلوچستان در سیلاب خوب و مناسب ارزیابی شد این بود که با هماهنگی از قبل اقلام مورد نیاز به این استان منتقل شده بود. 
وی خاطر نشان کرد: هم اینک امدادرسانی از 6 استان دچار سیلاب کشور تنها در 2 استان کرمان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد و بقیه استان ها به اتمام رسیده است. 
7316**6081 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: حیدر سرایانی
انتهای پیام /*


 
 
  
  
   
  
  
 
 
  اجتماعی 
  خسارت سیلاب 
  حوادث 
 

 ارتباط با سردبیر: 

 newsroom@irna.ir 

 
 تماس بی واسطه با مسئولین
خبرگزاری جمهوری اسلامی عاشقان ولایت در نخستین شب لیالی قدر در آتن ندای الغوث؛ الغوث سر دادند Sat Jun 25 08:54:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار:شهرداران چهارمحال و بختیاری نسبت به نامگذاری خیابان به نام شهدای مدافع حرم اقدام کنند Mon Mar 06 21:23:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جان باختن 13 نفر در انفجار لاهور، سرخط روزنامه های پاکستان/26 بهمن Tue Feb 14 11:08:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تردد در محورهای اسالم- خلخال و دیلمان با زنجیرچرخ امکانپذیر است Sun Jan 29 14:08:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تأمین اعتبار 18طرح گچساران درسفر رئیس جمهوری به کهگیلویه وبویراحمد Tue Aug 16 19:39:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویداد خبری سه شنبه سوم بهمن ماه در مازندران Tue Jan 23 11:24:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تمبر جلسات تفسیر قرآن نماینده ولی فقیه در لرستان طراحی شد Thu Jun 30 20:41:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی تخلیه شهرهای فوعه وکفریا همچنان در هاله ای از ابهام Sun Apr 09 16:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توفان شن، تنها سهم یزدی ها از تغییرات آب و هوایی Wed Feb 14 13:15:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی حوادث رانندگی در استان مرکزی دو کشته بر جا گذاشت Wed Jul 27 18:58:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی سخنگوی شورای نگهبان: حمایت از مقاومت بر همه ما واجب است Fri Aug 12 00:58:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی ‍‍ژیمناست ژاپنی طلایی شد Thu Aug 11 07:51:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی 1300 زندانی در اصفهان چشم انتظار کمک خیرین هستند Sun Jun 03 19:32:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازی با مواد منفجره و سوختگی هایی که به قطع عضو منجر می شود Sun Feb 26 18:49:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 50 بقعه متبرکه یزد میزبان طرح ضیافت الهی ماه رمضان هستند Tue May 15 20:08:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح رسانه ای تماشا در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود Tue Aug 02 12:33:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی هواشناسی برای 48 ساعت آینده سمنان وزش باد شدید پیش بینی کرد Mon Mar 27 18:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نوازندگان ایران و 10 کشور در کنسرت های مشترک ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر جوانان جهان Tue Aug 02 21:13:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح توسعه حمل و نقل مسافر با قطارشهری در اصفهان، تصویب شد Mon May 22 23:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزاری نشست مقابله با تروریسم در ابوظبی/تاکید بر مقابله با تهدیدات سایبری Mon May 15 19:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عضو هیات علمی دانشگاه شیراز: اعتماد مردم نسبت به حسابرسی کاهش یافته است Wed Feb 15 20:18:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفیر سوئد: اجرای پیوسته برجام از سوی همه طرف ها حیاتی است/ خواهان گسترش روابط ایران و سوئد هستم Sat Jun 24 13:20:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انتخابات نماد مشروعیت، اقبال عمومی و خواسته مردم در رویکرد توسعه‌ای کشور است Sun Apr 23 22:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعزام چهارمین کاروان دانش آموزی بهشهری به راهیان نور Mon Feb 20 02:09:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 274 بقعه متبرکه و امامزاده مازندران مجری طرح نوروزی 'آرامش بهاری' Sat Mar 18 14:32:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صیادان دیروز و آبزی پروران امروز قشم Wed Jul 27 17:03:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی در اراک یک مصدوم بر جا گذاشت Mon Jan 30 00:14:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 9 هزار سند خطی در سیرجان شناسایی شد Wed Aug 17 17:19:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 15 بهمن Wed Jan 31 13:11:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تداوم دولت روحانی بهترین انتخاب ممکن است Fri May 12 14:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی لیگ دسته اول فوتبال ساحلی/ شکست خانگی دریانوردان بندرعباس در برابر هیات چالوس Fri Jun 30 17:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش دما در گیلان تا اواسط هفته آینده Fri Apr 28 19:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انفجاری نیرومند استان «خوست» افغانستان را لرزاند Mon Apr 24 19:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نیویورک تایمز: ترامپ از برجام خارج می شود Tue May 08 21:15:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی راه اندازی و بهره برداری از بیمه نامه تجمیعی در سامانه جامع گمرکی Sat Jul 08 21:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران با اوراق خزانه/ اجرای کامل طرح های اقتصاد مقاومتی Sun Mar 12 14:40:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عضو تیم ملی وزنه برداری: اختلاف کم تیم های اول تا سوم نشان دهنده ارتقای کیفیت لیگ برتر است Sat Feb 25 01:33:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کمک های 33 میلیارد تومانی مردم به مددجویان کمیته امداد استان تهران Sat Jan 27 23:33:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های اسپانیا- سه شنبه 9 خرداد Tue May 30 16:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تعویق سفر حجت الاسلام رئیسی به اراک Tue May 02 18:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورود 350 مهمان خارجی اجلاس رادیو و تلویزیون کشورهای اسلامی به مشهد Sat Jul 01 20:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی زائران البرزی حرم مطهر امام (ره) همراهی می شوند Wed May 30 10:28:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران ستیزه جو نیست Sun Jul 17 15:08:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادهایی که امروز در قم خبری می شود/16 اسفند Mon Mar 06 10:56:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تذکر پلیس همدان به 764 روزه خوار Tue Jul 12 17:32:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون فرماندارگناوه: سبک زندگی منطبق با حفظ محیط زیست باشد Sun Mar 26 17:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افشاگری مجتهد از روابط عربستان و رژیم صهیونیستی Mon Jul 10 14:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایمیل‌های مقامات وزارت دفاع و خارجه کره جنوبی هک شد Mon Aug 01 11:50:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی سخنگوی حزب اعتماد ملی: پاسخ به مانور نظامی با مانور دموکراسی Sun May 28 14:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قطع خدمات اپراتوری به گوشی های تلفن همراه قاچاق/ مردم نگران نباشند Tue Jul 19 13:18:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی « بن بست » ویژه عکاسان و خبرنگاران Sun May 28 22:53:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آتش سوزی کارگاه مبل سازی در جاده ساوه یک مصدوم برجای گذاشت Sat Jun 09 11:36:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سیاهچاله ترامپیسم Wed Jun 20 17:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی جلوگیری پلیس آلمان از بازشدن یک مرکز خرید در مرکز شهر'اسن' به علت تهدید حمله Sat Mar 11 16:24:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گورباچف: ناتو جنگ گرم با روسیه را انتخاب کرده است Sat Jul 09 22:42:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی شمخانی: بهره گیری ازفناوری بومی و سرمایه ایرانی دشمنان رامایوس می کند Mon Feb 05 14:21:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ووچیچ: صربستان تمایلی ندارد که پارکینگی برای مهاجران باشد Tue Feb 14 02:43:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت تدبیر و امید/حوزه موسیقی Thu Apr 27 11:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفر رئیس سازمان محیط زیست کشور به شهرکرد‎ Tue Jul 11 19:44:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 50 درصد گنبدی ها فاقد کارت هوشمند ملی هستند Thu Jul 06 16:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گرد و خاک 378 خوزستانی را راهی بیمارستان کرد Wed Feb 14 13:39:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی درخشش البرز با نگاه ملی Tue May 29 09:34:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیش از 37 کیلو مواد مخدر در آزادشهر کشف شد Tue Jun 12 10:32:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های آمریکا - چهارشنبه دهم خرداد Thu Jun 01 00:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روسیه: سامانه موشکی جهانی آمریکا شرایط خطرناکی را برای رقابت هسته ای ایجاد کرده است Sun Apr 30 05:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش دما سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد Mon May 15 15:44:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برق شهر ملایر قطع و تمامی راه های روستایی این شهرستان مسدود است Mon Feb 13 15:02:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نرخ ارز و تورم ترکیه پس از انتخابات کاهش می یابد Thu May 10 16:02:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور درناهای خاکستری در زیستگاه های شهرستان کلات Mon Mar 27 16:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون وزیر: نقش فرهنگ در حل بسیاری از مشکلات برجسته است Thu Jan 25 12:40:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادهای خبری امروز دوشنبه 11 بهمن در استان کردستان Mon Jan 30 12:02:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمادگی کهگیلویه و بویراحمد برای استقبال از میهمانان نوروزی Thu Mar 16 11:55:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تمام بازی های هاوش حکم فینال دارد، با دو برد از ته جدول جدا می شویم Sat Dec 31 18:13:00 IRST 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویارویی 'غیر ایمن' جت های جنگنده روسیه و ناوشکن آمریکایی Wed Feb 15 06:01:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تعریض جاده جنت مکان طرحی که نیمه کاره رها شد Tue May 01 15:13:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی خسارات زمین لرزه 5/2 دهم ریشتری در یاسوج Thu May 03 11:48:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 12 هزار باشگاه بدن سازی در کشور فعال هستند Sun Jul 24 19:29:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازخورد مثبت برگشت نظامیان مالزیایی از یمن Tue Jul 03 12:03:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ستاد انتخابات حزب مردمی اصلاحات از امروز فعالیت رسمی خود را آغاز کرد Sat Apr 08 21:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طبقه دوم ورزشگاه آزادی در دیدار پرسپولیس- الجزیره رایگان است Fri May 11 01:31:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 686پروژه عمرانی در هرمزگان به بهره برداری می رسد Tue Aug 09 03:26:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی مجوز احداث 157 تن سردخانه و انبار سیب زمینی در استان اردبیل صادر شد Wed Feb 01 14:47:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تیم تاسیسات گاز قهرمان فوتسال جام رمضان در گچساران شد Wed Jul 05 12:35:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چرا زخم سرد می زنیم Mon Jul 11 20:37:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی زیباکلام: زبان سینما قابلیت ترویج سبک زندگی سالم را دارد Mon Jul 11 16:34:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی عامل کشتار 74 رأس حیوان در دماوند دستگیر شد Wed Jul 20 18:07:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در خراسان جنوبی آغاز به کار کرد Tue Jan 24 17:06:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایش های هفته آغازین اردیبهشت در تهران Sat Apr 22 17:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تهران آشفته در باد! Wed Jun 13 08:35:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صدور مجوز دفاتر خدمات مسافرتی در استان اردبیل افزایش یافت Wed May 24 01:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رقابت رفاقت های مهر در خاش برگزار شد Thu Feb 16 01:36:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشت فلفل در جغتای 7 برابر شد Wed May 30 17:26:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رییس دادگستری شاهرود: بسیج همه امکانات برای کاهش تصادفات ضروری است Wed Jan 04 05:20:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خوشنویس البرزی موفق به کتابت قرآن کریم به خط نسخ هندی شد Sat Jun 09 10:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترامپ بار دیگر موضوع تقلب در انتخابات را مطرح کرد Tue Jan 24 13:49:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انجام 180 پرواز خارجی بدون هیچ تاخیر از فرودگاه امام خمینی (ره) Thu Feb 02 16:07:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیانیه شورای تامین استان در رابطه با عملیات اطلاعاتی در جنوب کرمان Sat Jul 16 22:32:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار وان ترکیه: اراده ای قوی برای توسعه مناسبات بین ایران و ترکیه وجود دارد Tue Apr 25 21:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرزهای قصرشیرین ظرفیت بسیار بالایی در منافع ملی کشور دارند Fri Jun 29 16:53:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رشد 102درصدی ارزش ضمانتنامه های صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک تا پایان خرداد Mon Jul 03 21:30:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایان مسابقات فوتبال پیشکسوتان شهربابک Sat May 20 11:04:09 IRDT 2017
میزان جذب 2 هزار عضو هیات علمی جدید در دانشگاههای علوم پزشکی کشور Sun May 07 18:48:58 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو اعلام موجودیت «ستاد حامیان دانشجویی حجت‌الاسلام رئیسی» در یزد Mon May 01 12:06:11 IRDT 2017
خانه ملت بررسی عملکرد برنامه اشتغال روستایی و عشایری Mon Jul 02 10:23:27 IRDT 2018
فردا فیس بوک اپلیکیشن محبوب tbh را می‌خرد Mon Oct 23 09:07:38 IRST 2017
جماران متفاوت‌ترین استخرهای جهان را ببینید+تصاویر Thu Jul 05 10:15:53 IRDT 2018
صبحانه با خبر اجاره ماهیانه کودکان کار و متکدی چند!؟ Wed Sep 27 14:32:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه استقبال جوانان از برنامه های معارفی صدا و سیما بیشتر شده است Sun Jun 25 10:06:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خدمات رسانی به بیماران و مصدومان اورژانسی Thu Mar 23 13:37:23 IRDT 2017
برنا عباسپور: رویای کسب مدال ما در رقابت‌های جهانی به واقعیت پیوست Sun Sep 17 14:45:37 IRDT 2017
نود تی وی مهابادی سرمربی نساجی شد Thu Dec 21 11:16:00 IRST 2017
میزان امام علی(ع) از پرورش در دامان پیامبر(ص) تا اقامه نخستین نماز جماعت Mon Apr 10 16:45:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تصاویر/ اردوی یک روزه بانوان شاغل در شهرداری یزد Sat Apr 08 15:00:17 IRDT 2017
آفتاب ایران منصوریان در ارمنستان: کاش یکی از زمین‌های اینجا را در تهران داشتیم Tue Jul 11 17:06:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دانشور مدال طلای بازی‌های ترکمنستان را به موسسه خیریه اهدا کرد Thu Oct 05 15:53:14 IRST 2017
شفاف ایرانی‌ ها غالبا در چه سنی بازنشسته می‌شوند؟ Wed Sep 13 11:07:51 IRDT 2017
پارسینه ادامه فروش اسلحه به عربستان از سوی آلمان Tue Nov 14 19:55:50 IRST 2017
تدبیر و امید استقرار الشعبی در مثلث مرزی «عراق-سوریه-اردن» Sun Jun 18 22:25:25 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تحریم‌های ایران با پیوستن به FATF حل شدنی نیست Sat Jul 07 15:21:45 IRDT 2018
جام نیوز پدر آتنا: قاتل دخترم در ملاعام اعدام شود Sat Aug 26 19:04:16 IRDT 2017
میزان نماهنگ انقلابی "برپاخیز" + فیلم Wed Feb 08 09:16:00 IRST 2017
آفتاب ایران انتصاب مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد Mon Jul 10 10:18:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه‌ریزی روی سه محور خانواده، مدرسه و جامعه Sun Jul 16 08:43:01 IRDT 2017
آفتاب ایران عملیات جست و جوی عناصر پنهان داعش در دیالی آغاز شد Wed Aug 02 11:58:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا زلزله های اخیر زنگ هشدار برای مسئولین Thu Nov 16 17:00:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف گورستان باستانی با قبرهای خانوادگی!+ تصاویر Sun Feb 25 15:18:53 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشف بیش از 11میلیارد ریال کالای قاچاق در زرندیه Sun Aug 20 17:22:28 IRDT 2017
طلا تمرکز بازارهای بین المللی بر زمان افزایش نرخ بهره آمریکا/قیمت طلا اندکی کاهش یافت Mon Feb 20 12:13:47 IRST 2017
وطن امروز اجرای خزنده آموزش‌‌ جنسی در مدارس Sat Jan 06 00:00:00 IRST 2018
اتاق خبر باج‌گیری از سپرده‌گذاران یک موسسه غیرمجاز! Sat Oct 14 13:54:03 IRST 2017
خبرگزاری نسیم سینمای کودک همیشه علاقه و دغدغه من بوده است Wed Aug 09 17:53:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف دادگاهی در آمریکا ایران را به پرداخت حدود 209 میلیون دلار محکوم کرد Sat Jul 29 02:00:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افق روشن توسعه صنعت گردشگری اصفهان در سال 96 Wed May 24 09:45:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر قدردانی از شاعران سوگواره ملی امام سجاد(ع)+فیلم Fri Oct 13 10:48:41 IRST 2017
خانه ملت مباحث مربوط به حوزه زنان نباید بخشی و جزیره ای نگریسته شود Thu Mar 29 11:30:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رقابت فیلم سازان سراسرکشور در جشنواره ملی فیلم امید در سینما تک یزد Tue Dec 26 09:53:28 IRST 2017
پایگاه خبری الف راستی‌آزمایی بانک ها برای رعایت سود 15 درصدی Sun Sep 03 10:16:26 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان بن سلمان بزرگترین تهدید برای خاورمیانه Sun Nov 26 08:49:00 IRST 2017
العالم یک واقعیت علمی درباره دنیای پس از مرگ Fri Mar 10 02:49:03 IRST 2017
خبرگزاری مهر بن سلمان خطاب به عباس: قدس و حق بازگشت پناهندگان را فراموش کن Tue Dec 12 12:48:31 IRST 2017
پارس فوتبال اگر رحمتی را نمی خواهید، باید او را کتک بزنید؟ ؛ نمی خواستم مقابل استقلال بازی کنم Mon Sep 18 14:40:29 IRDT 2017
میزان باید و نبایدهای خوراکی مبتلایان به ام اس Mon Apr 16 12:42:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر یزد میزبان کشتی پهلوانی جام بین المللی تختی"اردیبهشت سال آینده" Sun Oct 29 09:02:37 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ایران اسلامی سوگوار سالروز شهادت امام صادق (ع) Thu Jul 20 13:33:33 IRDT 2017
میزان عیدانه با آقای وزیر/ گفتگو با علی ربیعی + فیلم Fri Mar 30 14:03:07 IRDT 2018
خبرگزاری مهر حضور 9 پینگ پنگ‌باز نوجوان و جوان ایران در تور جهانی پرتغال Mon Nov 20 11:07:45 IRST 2017
نامه نیوز ظاهری متفاوت مجری زن شبکه خبر در یک مزون / عکس Sat Jun 02 11:54:25 IRDT 2018
افکارخبر وداع خانواده شهدای فاطمیون در معراج شهدا/عکس Mon Oct 16 14:54:46 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن گسترش برنامه‌های فرهنگ رضوی در 77 کشور دنیا Tue Dec 26 11:01:10 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سیمای روحانی در همدان چگونه بود! Mon May 08 15:33:44 IRDT 2017
ایستا نیوز نرخ حق الوکاله بانک سپه 3 درصد شد Tue Jul 04 12:51:00 IRDT 2017
رجا نیوز الگوی پاسخگویی در دل "دولت محرمانه‌ها" Wed Apr 19 15:20:36 IRDT 2017
فردا چالش بزرگ اسرائیل نه ایران بلکه وحدت داخلی است Sat Sep 16 18:18:36 IRDT 2017
تیتر نیوز ضرب‌الاجلی برای خروج دانشجویان ایرانی از آمریکا وجود ندارد Mon Jul 02 10:50:04 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو ونگر: طی 15 روز آینده تیم جدید خود را معرفی خواهم کرد Sun Jun 03 23:06:06 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر وزیر امور اتحادیه اروپای ترکیه: ترکیه یک چارچوب حقوقی محکم برای انتخابات دارد Tue Apr 18 17:34:27 IRDT 2017
پارس نیوز ظلم مدیران استقلال به بازیکنی آینده دار Mon Jan 30 12:18:39 IRST 2017
تهران پرس اعتراض سپرده‌گذاران کاسپین در مقابل بانک مرکزی + عکس Sat May 13 15:02:00 IRDT 2017
ورزش 3 برای موفقیت در ترکمنستان قول صددرصدی نمی‌دهم/ مظفر: سرمربیگری تیم ملی بانوان ریسک بزرگی بود Tue Jul 11 06:29:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین همه چیز درباره فعالیتهای اقتصادی آستان قدس رضوی Sun Apr 30 15:00:21 IRDT 2017
پایگاه خبری الف میزان مشارکت در استان مرکزی به 74.78 درصد رسید Sat May 20 11:53:02 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دیده‌بان حقوق بشر خواستار توقف صادرات سلاح به عربستان شد Sun Mar 12 20:41:00 IRST 2017
شفاف اعلام شماره شبا برای سهام عدالت محدودیت زمانی ندارد Sat Sep 23 17:30:02 IRST 2017
صراط کنسرت حامد همایون در روز ششم بهمن لغو شد Tue Jan 24 09:42:30 IRST 2017
واحد مرکزی خبر خانه شعر به شرکت نوسازی عباس آباد واگذار شد Mon Jun 25 14:03:51 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازار پوشاک در اختیار لباس‌های قاچاق Mon Mar 06 20:43:01 IRST 2017
عصر ایران سقوط یک فروند بالگرد امدادی با 6 سرنشین در ایتالیا Tue Jan 24 18:34:14 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین قدس خراسان 8523 Mon Oct 16 00:01:00 IRST 2017
بی باک نیوز پلازای میدان ولیعصر یک سازه فرهنگی ارزشمند است Sat Mar 11 06:31:01 IRST 2017
598 واکنش آمریکا به تحرکات اخیر کره شمالی Thu Jul 06 11:16:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مرمت ایلراه ها کوچ بهاره عشایر بختیاری Wed Apr 11 12:45:58 IRDT 2018
تهران پرس 3 نفر از عشایر مفقود شده در برف پیدا شدند Mon Apr 16 16:51:00 IRDT 2018
آفتاب تلاش اصولگرایان برای تصاحب کرسی معاون اولی در دولت دوازدهم! Mon Jul 10 08:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران واکنش رئیس سازمان محیط زیست ایران به اظهارات نتانیاهو Mon Jun 11 12:02:18 IRDT 2018
صبح تهران وزیر: پزشکان اعزام دختران شین‌آباد را صلاح نمی‌دانند Thu Jul 19 17:58:09 IRDT 2018
بی باک نیوز آیا شما احتیاج به پودرهای پروتئینی دارید؟ (2) Tue May 23 22:13:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ستاد روحانی در یاسوج افتتاح شد + تصاویر Sun Apr 30 11:43:50 IRDT 2017
همشهری آنلاین حمایت اتاق اصناف از توسعه کسب‌و‌کارهای اینترنتی Sun Mar 12 21:16:07 IRST 2017
بی باک نیوز مراسم روز جهانی گردشگری برگزار شد/ تأکید بر حرمت میزبان Tue Sep 26 06:59:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشت گیاهان دارویی در تایباد افزایش یافت Sat Jul 14 14:08:21 IRDT 2018
تدبیر خالق رمان «این زندگی ورزشی» و برنده جایزه بوکر درگذشت Tue Mar 28 13:43:49 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین دولت سیاست‌های تثبیت بازار را دنبال می‌کند Thu Jul 12 21:55:51 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 3 طرح توسعه تجهیزات آبیاری در مزارع چهارمحال و بختیاری افتتاح شد Sun Feb 04 15:05:22 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مردم فلستین، نماد ایستادگی و مقاومت Fri Jan 19 18:42:03 IRST 2018
واحد مرکزی خبر امکان استفاده از سوخت سی ان جی با هدف کاهش آلودگی Sat Sep 02 09:53:35 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه حمله صهیونیست ها به منزل 20 اسیر فلسطینی Tue Mar 07 11:06:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران واکنش واعظی به سخنان دادستانی در حوزه فضای مجازی/ برخی تفکر قدیمی دارند Tue Jul 18 12:47:10 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ساخت باند فرود بالگرد در بیمارستان فراشبند Fri Aug 18 18:17:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افزایش 4 برابری بودجه مترو در شورای چهارم/ به روز نمودن گزارشات حسابرسی در شهر تهران/ توجه ویژه به پرسنل و بازنشستگان شهرداری و سازمان آتشنشانی تهران Tue Apr 18 11:30:56 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کرد/ «سیف» در فهرست تحریم‌های جدید آمریکا قرار گرفت Tue May 15 20:53:11 IRDT 2018
عصر ایران 3 کشته بر اثر تصادف خودرو با ستون منوریل در قم Mon Jul 10 10:20:10 IRDT 2017
جماران کردستان در مسیر توسعه صنعتی قرار گرفته صنایع پیشران تولید در حال شکل‌گیری است Sat Jul 22 20:23:11 IRDT 2017
بصیرت زندگی در 2 فضا Sat Dec 09 13:18:35 IRST 2017
تهران پرس بازگشت آرامش به جنوب دمشق پس از دو روز درگیری سنگین با هسته‌های خاموش داعش + جزئیات، تصاویر و نقشه میدانی Sat Dec 16 05:21:00 IRST 2017
تابناک دستگیری سلطان هروئین در فارس Sat May 13 20:09:15 IRDT 2017
ساعت24 طرز تهیه سوپ شیر / چگونه به سادگی یک سوپ شیر عالی و بدون نقص تهیه کنیم Sun Jun 04 09:00:00 IRDT 2017
پایگاه خبری الف اعضای هیأت رئیسه دائم فراکسیون مستقلین انتخاب شدند Tue Feb 28 10:40:31 IRST 2017
پول نیوز حوزه ICT نیازمند واکنش سریع همراه با تصمیم درست Wed Jul 19 21:38:01 IRDT 2017
فرارو انتقاد ابتکار از قانون جدید درباره معاینه فنی Sun Apr 09 14:12:24 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ایجاد 10 هزار فرصت شغلی نتیجه اجرای لایحه هوای پاک Sun Jul 09 07:23:00 IRDT 2017