خبرگزاری جمهوری اسلامی - Fri Jan 27 21:17:00 IRST 2017 نمایش خبر

امداد رسانی به سیلزدگان سیستان و بلوچستان با نظارت هیات اعزامی

زاهدان - ایرنا- مردم سیستان و بلوچستان از 30 دی تا پنجم بهمن ماه با بارش نخستین باران زمستانی شاهد بروز سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب بودند که این امر ضمن خوشحالی آنان سبب بروز مشکلات و خساراتی در بخش های مختلف شد.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومترمربع (معادل 11.5 درصد مساحت کشور) و بیش از 2 میلیون و 800 هزار نفر جمعیت یکی از پهناورترین استان های کشور محسوب می شود.
این استان از 2 حوزه سیستان در شمال استان شامل شهرستان های زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز و بلوچستان در جنوب با شهرستان های خاش، ایرانشهر، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار تشکیل شده و شهرستان های زاهدان و میرجاوه نیز در مرکز این استان واقع شده اند.
این استان با داشتن 19 شهرستان و حدود 9 هزار روستا و آبادی که 6 هزار و 500 روستای آن دارای سکنه هستند امسال در مقایسه با سال گذشته و سالهای پیش از آن با کاهش 98 درصدی باران رو به رو بود.
 تغییرات جوی و آب و هوایی در این استان کویری به ویژه در سالجاری موجب نگرانی مردم و مسئولان استان شده بود به گونه ای که اقشار مختلف مردم برای نزول این رحمت الهی دست به دعا و اقامه نماز باران در برخی مناطق برداشته و به ذبح گوسفند و بز و نذر و نیاز پرداختند که به یکباره رحمت خداوندی نازل شد.
 براساس اعلام سازمان هواشناسی سیستان و بلوچستان، بیشترین بارندگی های 31 دی تا پنجم بهمن ماه استان با 164 میلی متر در دستگرد شهرستان نیکشهر واقع در جنوب استان ثبت شد.
بر اساس این گزارش همچنین در شهر نیکشهر 119میلی متر، کنارک 143 میلی متر، دلگان 115 میلی متر، کارواندر خاش 76.5 میلیمتر، زرآباد کنارک 97 میلی متر، کهیر چابهار 137 میلی متر، فنوج 65 میلی متر، قصرقند 66 میلی متر، مهرستان 45 میلی متر، سیب و سوران 40 میلیمتر، ایرانشهر 67 میلی متر، بزمان 79 میلی متر، راسک 45 میلی متر و ناصر آباد سراوان 46 میلی متر باران ثبت شد که این بارندگی ها علاوه بر خوشحالی و ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در 12 شهرستان جنوبی استان سیلاب، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب سبب بروز مشکلات و خسارات در بخش های مختلف شد.
تعطیلی مدارس، وارد شدن خسارات به بخش های کشاورزی و زیر بنایی، مسدود شدن مسیرها، قطعی برق ناشی از آسیب به شبکه برق رسانی، آبگرفتگی 6 روستا و تخلیه ساکنان آنها از جمله برخی مشکلات پیش آمده این مدت در سیستان و بلوچستان بود.
***جدیت در خدمات رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان
 استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی دستگاههای مختلف خدمات رسانی به سیل زدگان و آسیب دیدگان جنوب و مرکز استان را با جدیت ادامه می دهند و کارشناسان و ارزیابان از امروز کار برآورد خسارات را آغاز کرده اند.
علی اوسط هاشمی بامداد جمعه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همانگونه که مردم عزیز اطلاع دارند بیش از 18 سال خشکسالی سایه سنگین و شکننده ای بر استان افکنده بود بنحوی که بر اقتصاد خانواده ها که بر پایه کشاورزی و دامپروری استوار بوده کاملا آسیب وارد کرده بود.
وی افزود: بیشتر منابع آبی استان شامل قنات ها، چشمه ها و سفره های زیر زمینی را از دست داده بودیم بطوریکه افزون بر 600 میلیون متر مکعب آبِ اضافه از سفره های زیر زمینی برداشت می کردیم و امکان جایگزینی نیز وجود نداشت و همین مساله بطور قطع عواقب بدی چون نشست زمین و تغییر در کیفیت آب و دیگر خطرات را در پی داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: نباید فراموش کنیم که نخلستانها در حال نابودی بود و از آنجایی که پایه اقتصاد حانوارهای جنوب استان بر تولید خرما استوار است این نعمت بزرگ در حال از بین رفتن بود.
وی با بیان این که متوسط بارندگی سالانه این استان 105 میلی متر بود، اضافه کرد: باید شکرگزار خداوند باشیم که انتظار مردم توام با نماز و دعا به بار نشست و نعمت الهی به وسعت جاری شد بگونه ای که در بعضی از مناطق بیش از 163 میلی متر باران بارید و کمترین بارندگی 53 میلی متر بود.
هاشمی ادامه داد: این میزان بارندگی ظرف چهار روز در زمین های خشک بارید و وقتی زمین هم خشک باشد نفوذ پذیری آن به حداقل می رسد اما از سوی دیگر یک تهدید جدی در استان وجود داشت که آنهم خالی شدن ظرفیت بیشتر سدهای استان بود بطوری که ظرفیت و ذخیره موجود 17 سد استان 110 میلیون مترمکعب بود که این بارندگی فرصت بسیار خوبی برای آبگیری ایجاد کرد.
وی افزود: امروز سدهای پیشین، زیردان، کهیر و سایر سدهای منطقه از ظرفیت خوبی بهره مند شدند و ضمن اینکه تهدید سیل را به فرصت تبدیل کردند ذخیره خوبی برای کشاورزی و دامپروری ایجاد شد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این بارندگی و سیلاب از سوی دیگر نگرانی مدیران استان را از کمبود آب برطرف کرد زیرا در حال برنامه ریزی برای جیره بندی آب آن هم تنها برای آشامیدن بودند که این نعمت خداوندی بر استان نازل شد.
وی بیان کرد: البته در کنار این همه نعمت و برکت خسارتهایی نیز وارد شد بگونه ای که افزون بر هزار و 675 واحد مسکونی خسارت دیدند که برآورد برخی خسارتها تا حدودی انجام شده و برای پرداخت وام های قابل توجه و کمکهای بدون عوض به صاحبان این نوع اماکن که معمولا از روستاییان و افراد کم درآمد هستند، آمادگی لازم وجود دارد. 
وی گفت: بیشترین خسارات به بخش کشاورزی، قنوات، راهها و واحدهای مسکونی وارد شده است.
هاشمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این استان فصل برداشت محصول کشاورزی است جاری شدن سیل در مزارع و باغات خساراتی بر محصولات کشاورزی وارد کرده اما آنچه که در بازدید از مناطق جنوبی استان و گفت وگو با مردم مشاهده کردم و بسیار مهم و قابل توجه بود این که کشاورزان و روستاییان با وجودی که خسارت دیده بودند ولی بجای گلایه، شکرگزار این نعمت الهی و خوشحال و امیدوار بودند.
وی در پاسخ به این سئوال که عملکرد نیروهای امدادی را در بازدید از مناطق سیل زده چگونه ارزیابی می کنید، گفت: نخستین اقدام نیروهای امدادی و خدمات رسان کمک به خسارت دیدگان است که خوشبختانه نیروهای امدادی به خوبی و با جدیت در حال توزیع امکانات اولیه شامل چادر، پتو، وسایل گرما زا، موادغذایی و غیره به خانوارهای آسیب دیده بودند.
وی افزود: به تمامی فرمانداران تاکید شد مساجد و سالن های موجود را برای اسکان موقت و اضطراری مردم آماده کنند تا چنانچه نیاز داشتند در این مکانها اسکان یابند.
وی بیان کرد: ارزیابان و کارشناسان از امروز برای ارزیابی و برآورد خسارات عازم شهرها و روستاهای آسیب دیده شدند و ارزیابان کشاورزی نیز از فردا کارشان را آغاز می کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان با انتقاد از برخی افراد که در فضای مجازی اقدام به انتشار اخبار غیرواقعی می کنند، تصریح کرد: برخی افراد در شبکه های مجازی اقدام به انتشار پاره ای تصاویر و فیلم کردند که از واقعیت به دور است به عنوان مثال فیلمی از غرق شدن یک دستگاه خودرو تویوتا با پلاک خارجی که متعلق به این استان و کشور ایران نیست را به سیل استان نسبت داده و منتشر کرده اند که کاملا کذب است.
هاشمی بیان کرد: به یاری خدا سیل جنوب استان به جز یک مورد فوتی که آن هم مادری به علت کهولت سن و نامناسب بودن ساختمان محل سکونتشان که خشت و گلی با قدمتی حدود 40 تا 50 ساله بود، هیچ مورد تلفات انسانی نداشته است.
وی خاطر نشان کرد: حدود 12 مادر باردار گرفتار در راههای سیل زده با تلاش نیروهای اورژانس، راهداری، هلال احمر و مردم نجات و به مراکز درمانی انتقال یافتند.
استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از تمامی نیروهای امدادی و خدمات رسان از جمله بسیجیان، راهداران، هلال احمر، دهیاران، بخشداران، فرمانداران و تمامی تلاشگران این عرصه که در طول چند روز گذشته به یاری مردم سیل زده شتافتند تقدیر کرد.
***بازدید هیات عالی رتبه هلال احمر؛ راه و شهرسازی و بنیاد مسکن از مناطق سیلزده 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شدت خسارات ناشی از سیلاب در جنوب استان امروز دبیر کل و رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، معاون برنامه ریزی وزارت راه شهرسازی، معاون امور روستایی وزارت راه و شهرسازی و معاون بنیاد مسکن با حضور در استان از مناطق سیل زده در حال بازدید هستند.
 رضا اربابی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بعد از 2سال که سیستان و بلوچستان به عنوان کم بارش ترین استان کشور معرفی شده بود از عصر 31 دی تا پنجم بهمن ماه جاری شاهد بارندگی خوبی در جنوب استان بودیم به گونه ای که سبب بروز سیلاب و آبگرفتگی مسیرها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر شهرهای جنوبی استان شد.
وی ادامه داد: در این مدت 16 مسیر فرعی جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری تعدادی از این راهها طی چند روز گذشته بازگشایی شد و پنج مسیر باقی مانده نیز شب گذشته بازگشایی و تردد در آنها امکان پذیر شد.
وی با بیان اینکه از افزون بر هزار و600 واحد مسکونی آسیب دیده سیلاب استان 400 واحد بیش از 30 درصد دچار آسیب شده اند گفت: برای واحدهای مسکونی که بیش از 30 درصد دچار تخریب شده اند علاوه بر کمک بلاعوض 50 میلیون ریالی، در مناطق روستایی تسهیلات 20 میلیون تومانی و مناطق شهری 25 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است..

***امداد رسانی به 9971 سیل زده در سیستان و بلوچستان 
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی این نهاد از آغاز جاری شدن سیلاب در یکم بهمن تا صبح امروز به 9 هزار و 971 نفر از مردم سیل زده جنوب استان در قالب 2 هزار و 371 خانوار امداد رسانی کردند. 
رسول راشکی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این مدت هفت هزار و 359 نفر از مردم جنوب استان در قالب هزار و 550 خانوار اسکان اضطراری داده شدند و با رها سازی 165 خودرو از سیلاب 664 نفر نجات یافتند. 
وی ادامه داد: هزار و 234 نفر امدادرسان در قالب 235 تیم عملیاتی در این مدت به مردم 695 روستای جنوب سیستان و بلوچستان امدادرسانی کردند. 
وی گفت: کالاهای امدادی توزیع شده در این مدت شامل هزار و 456 باب چادر امدادی، هزار و 433 تخته موکت، سه چهارهزار و 514 تخته پتو، چهار هزار و406 کیلوگرم نایلون، 960 شعله والر، 375 شعله فانوس، 215 ست ظروف، 15هزار و 993 قوطی کنسرو، 819 عدد کلمن آب و هزار و 125 کیلوگرم برنج است. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: این مجموعه با تمام توان آماده ارائه خدمات مورد نیاز به مسافران و آسیب دیدگان حوادث و سوانح احتمالی است.
 
***لغزندگی جاده ها و افزایش تصادفات
بارندگی های 30 دی تا چهارم بهمن ماه سبب بروز تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر در جاده های سیستان و بلوچستان شد.
باران در چند روز اخیر در سیستان و بلوچستان ضمن ایجاد شور و نشاط برای مردم و سیراب کردن زمین های تشنه این دیار در برخی نقاط به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی برخی شهروندان سبب افزایش تصادفات شده است
به گفته سرهنگ یدالله ستوده فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان؛ افزایش تصادفات و تلفات جانی و مالی در چند روز اخیر در راههای ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان بر اثر بارندگی و لغزندگی جاده ها و رعایت نکردن سرعت مطمئنه بوده به گونه ای که از 28 دی تا دوشنبه چهارم بهمن تصادفات منجر به فوت پنج نفر و مجروح شدن 9 نفر از مردم استان را اتفاق افتاده است.
 
*** رئیس سازمان امداد و نجات کشور: 15هزار و 600 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور ازخدمات این نهاد بهره مند شدند 
 رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: همزمان با بروز سیلاب در 6 استان کشور 15 هزار و 600 نفر از مردم این استان ها از خدمات امدادی این نهاد بهره مند شدند. 
مرتضی سلیمی روز جمعه در حاشیه بازدید از بخش های آسیب دیده ناشی از سیلاب اخیر سیستان و بلوچستان در کنارک در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از یکم تا هشت بهمن ماه امسال 6 استان هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، خراسان جنوبی و رضوی براثر بارندگی دچار سیلاب شدند. 
وی ادامه داد: در این مدت 228 تیم امدادی هلال احمر در 191 شهر و روستا 6 استان سیل زده کشور به 15 هزار و 600 نفر از مردم خدمات امدادی ارائه دادند. 
وی تصریح کرد: همچنین 6 هزار و 400 نفر از مردم 6 استان سیل زده کشور اسکان اضطراری داده شدند. 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور توزیع هزار و 350 البسه، 2 هزار و350 تخته چادر، 6 هزار و 580 تخته پتو، هزار و 960 تخته موکت، 23 هزار و 600 قوطی کنسرو از جمله اقلام توزیع شده در بین مردم سیل زده 6 استان کشور در این مدت ذکر کرد. 
وی با بیان اینکه از میان 6 استان سیل زده کشور بیشترین آسیب به سیستان و بلوچستان وارد شده است گفت: علت حضوردبیر کل جمعیت هلال احمر و سایر مسئولان کشور به این استان این است که ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به همکاران فعال خود در استان با بررسی شدت آسیب در صورت لزوم اگر نیاز به تقویت انبارها و امدادرسانی است اقدامات لازم صورت گیرد. 
سلیمی تاکید کرد: این سازمان برای نخستین بار با توجه به درایت مدیر عامل این جمعیت برای آمادگی بیشتر نیروهای امدادی در خدمات رسانی مطلوب و سریعتر به مردم یک هفته قبل به پیش بینی هواشناسی توجه و نسبت به تقویت انبارهای سیستان و بلوچستان اقدام کرد به گونه ای که پنج هزار تخته پتو، چهار هزار باب چادر، 2 هزار تخته موکت، 2 هزار شعله والر و 16 هزار قوطی کنسرو از جمله برخی اقلام ارسالی به این استان بود. 
وی افزود: یکی از دلایلی که پاسخگویی سیستان و بلوچستان در سیلاب خوب و مناسب ارزیابی شد این بود که با هماهنگی از قبل اقلام مورد نیاز به این استان منتقل شده بود. 
وی خاطر نشان کرد: هم اینک امدادرسانی از 6 استان دچار سیلاب کشور تنها در 2 استان کرمان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد و بقیه استان ها به اتمام رسیده است. 
7316**6081 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: حیدر سرایانی
انتهای پیام /*


 
 
  
  
   
  
  
 
 
  اجتماعی 
  خسارت سیلاب 
  حوادث 
 

 ارتباط با سردبیر: 

 newsroom@irna.ir 

 
 تماس بی واسطه با مسئولین
خبرگزاری جمهوری اسلامی اسیران فلسطینی به اعتصاب غذای خود پایان دادند Sat May 27 14:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عضو خبرگان: نامزدهای ریاست جمهوری درمناظره‌ها منصف باشند Wed May 10 22:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شش مصدوم تاکنون در حادثه مترو قم به مراکز درمانی منتقل شدند Thu Feb 09 18:49:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف بسته مشکوک به بمب در پایتخت مالزی Tue Apr 18 15:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توصیه های شرکت ملی گاز ایران درپی افت شدید دما Sat Feb 04 01:13:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بروز مشکل جدی در خدمات بهداشت ملی انگلیس به دنبال یک حمله سنگین سایبری Fri May 12 23:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسئولان اهمیت انتخابات را برای مردم تبیین کنند Sun Apr 09 18:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حاشیه های سفر روحانی به یزد/ از تشویق به لهجه یزدی تا شعار گازانبری Sun Apr 30 02:29:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نه به ریختن زباله؛ آری به حفظ سلامت و محیط زیست Mon Mar 20 15:07:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:ایران سهم 1،5درصدی در تولید علم در جهان دارد Wed Feb 22 17:35:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دعوت علمای شیعه و سنی استان بوشهر برای حضور مردم در انتخابات Thu May 18 18:34:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هفت میلیارد و 500 میلیون ریال سهام در بورس قزوین داد و ستد شد Sat May 20 22:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی موکب داران اربعین حسینی شناسنامه دار می شوند Sat Apr 22 15:12:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سی.ان.ان: آمریکا خروج از نفتا را بررسی می کند Thu Apr 27 05:50:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بسیاری از علومی که غربی ها به نام خود ثبت کرده اند ریشه در تاریخ اسلام دارد Sat Feb 18 21:51:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آثار باستانی کردستان در قالب نگاه خبرنگاران کشور قرار گرفت Fri Apr 21 00:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس:احکام ضد مهاجرتی ترامپ دامن آمریکا را خواهد گرفت Tue Jan 31 09:24:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترکیه خواستار باز شدن درهای مسجدالاقصی به روی نمازگزاران مسلمان شد Sat Jul 15 07:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاددانشگاه:انتخابات رئیس جمهوری بایدعرصه رقابت برنامه نامزدها باشد Sun Apr 30 16:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه اصفهان: در برگزاری انتخابات برای دنیا الگو باشیم Fri May 19 21:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سیاست‌های راهبردی ایران در قبال کشورهای عربی Wed May 24 13:42:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روحانی اهل اقدامات نمایشی نیست Sun Apr 23 13:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آژانس بین المللی انرژی: توافق اوپک قیمت نفت را افزایش چندانی نمی دهد Sat Apr 01 16:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر امور کامپالا در کشور اوگاندا: ایران دارای فرهنگی غنی است Wed Jan 25 19:24:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سایه سنگین رکود بر صنعت هتلداری مشهد Thu Jul 13 13:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی موش های تهران زیاد نشده اند Tue Mar 14 14:30:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شفاف سازی؛ انگیزه تدوین حقوق شهروندی و زمینه ساز سلامت اقتصادی Mon Jan 02 19:09:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نگرانی اروپا از مواضع ترامپ سرخط روزنامه های 8 اسفند ماه یونان Sun Feb 26 16:34:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نظامی ارشد انگلیسی: نابودی شبکه ایدئولوژیکی داعش برای تیم دفاعی ترامپ چندان ساده نیست Tue Feb 21 23:16:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجازه دور زدن قانون و سوء استفاده از شرایط در برگزاری انتخابات را نمی دهیم Tue Feb 14 17:57:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قرارداد علیمحمدی با تیم فوتبال سپاهان تمدید شد Thu Jun 01 15:05:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترافیک پرحجم در جاده های ورودی و خروجی خراسان رضوی/ ممنوعیت حرکت کامیونها Mon Jun 26 15:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشهد ویترین گردشگری ایران است Mon Feb 05 21:10:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار قصرشیرین: با عرضه کنندگان مرغ زنده برخورد می شود Sun Jan 22 18:39:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طراحی نرم افزاری برای درمان اختلال های خوردن Wed Mar 08 20:34:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روزهای فرهنگی سوریه و جمهوری اسلامی ایران در دمشق برگزار شد Tue May 23 05:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ساخت هدفون با استفاده از نانوکامپوزیت اکسید گرافن Thu Feb 02 16:53:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برخورداری یک میلیون و 580 هزار روستایی خراسان رضوی از آب شرب بهداشتی Wed Jan 24 22:01:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فعال رسانه ای هند: اسرائیل عامل مهم تفرقه بین مسلمانان است Tue Jul 04 17:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز رای گیری همه پرسی قانون اساسی ترکیه در ایران و سه کشور اروپایی Sun Apr 09 19:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خدمات جامع سلامت روستای ابرو در همدان بهره برداری شد Tue Feb 06 12:37:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در گناوه آغاز شد Sun May 28 15:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک هزارو969 بنگاه اقتصادی امسال در کشور فعال شد Tue Jan 31 14:25:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مالزی: آزمایش موشکی کره شمالی ناقض قطعنامه های سازمان ملل است Tue Feb 14 09:10:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید معاون وزیر راه ازبناهای تاریخی وبافت های فرسوده بروجرد Wed Jun 21 16:47:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دارنده نشان طلای کاپ آسیایی هند:تیم ملی دوچرخه سواری بانوان با چهره ای متفاوت راهی مسابقات آسیایی می شود Wed Jan 25 17:24:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ستاد اسکان نوروز 97 فرهنگیان در البرز تشکیل شد Sun Feb 25 07:20:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرونده داوطلبان انتخابات شوراها در مازندران روی میز مراجع چهارگانه Tue Mar 28 18:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رقابت های تنیس روی میز جانبازان و معلولین قهرمانی کشور از 14 بهمن ماه آغاز می شود Mon Jan 23 15:19:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 12 مصدوم حاصل تصادف زنجیره ای 9 خودرو در محور باغچه-مشهد Tue Jan 24 03:33:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چند راهکار ساده برای تقویت گردش خون Mon May 01 12:35:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امارات به اتباع خود هشدار داد به ترکیه سفر نکنند Tue Jan 03 13:11:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز بکار دومین کنگره بین المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی در چابهار Thu Feb 15 10:16:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی میبد شهر جهانی زیلو می شود Thu Feb 23 19:14:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انتخابات، پرچم برافراشته قدرت جمهوری اسلامی در میادین بین المللی است Fri Mar 10 01:20:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بررسی آلودگی نفتی سرخون چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر نفت Tue Jan 03 02:45:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی راز معرفی «نامزد پوششی» چیست؟ Mon Apr 17 15:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گنجینه میراث نوشتاری ایران Mon Feb 26 10:10:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزاری شانزدهمین جشنواره ملی پایان نامه های برتر قرآنی Mon Mar 06 15:36:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده ملایر: خدمات ورزشی به صورت ارزان به جوانان ارایه شود Sat Feb 03 15:58:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی توقف بدون گل شاگردان ژنرال برابر سایپا در تبریز Fri Mar 03 21:01:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 332 دهیاری استان همدان مجوز تعیین و ارتقای درجه دریافت کردند Sat Mar 04 16:04:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اهتزار پرچم ایران در عرصه های بین المللی دستاورد انقلاب است Sun Feb 11 15:41:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزاری نشست کودک، سلامت و بهداشت در کانون پرورش فکری گیلان Tue Feb 14 15:57:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت ترامپ معافیت شرکت های غیرآمریکایی از تجارت با ایران را تمدید می کند Tue May 16 15:44:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جابجایی 6 میلیون مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی Tue May 02 21:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جوانان هلال احمر نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارند Sun Feb 26 21:33:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تجلیل از 100 مادر و همسر شهید در مشهد Wed Feb 28 22:14:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی خطیب جمعه قم: تمکین تعدادی از داوطلبان احراز صلاحیت نشده به قانون اقدامی شایسته است Fri Apr 21 20:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 10هزار شغل در سال 95 در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد Tue May 09 19:26:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اهدای عضو در مشهد جان دو نفر را نجات داد Sun Mar 12 18:30:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پدر معنوی طالبان تحت عمل آنژیو گرافی قرار می گیرد Wed Feb 21 22:40:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرمانداردماوند:مرحله نخست کمربندی سرهارهفته دولت افتتاح می شود Tue Jul 04 14:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همراهی بخش‌خصوصی در توسعه بخش معدن Wed Jul 05 13:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پل مند شرقی در مسیر پارس جنوبی در آستانه مسدود شدن Fri Feb 17 15:02:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستگیری 55 زن و مرد در پارتی شبانه بیرجند Wed Jan 24 18:58:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پادشاه تایلند در آلمان هدف شلیک گلوله قرار گرفت Thu Jun 22 15:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستگیری قاچاقچی شیشه و هروئین در اردبیل Thu Feb 01 16:25:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بزرگترین رویداد قرآنی با شرکت بیش از 6هزار نفر در کردستان برگزار شد Thu Feb 16 17:45:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه‌های چین - شنبه 16 اردیبهشت Sat May 06 09:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همایش آموزشی - توجیهی زائران حج 96 Fri Jul 14 21:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده مجلس پاکستان: ایران پرچمدار حمایت از ملت مظلوم فلسطین است Thu Jun 22 17:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاپیتان تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در این تیم ماندگار شد Fri Jun 02 22:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آسمان کشور زیر پوشش امداد هوایی جمعیت هلال احمر Mon Feb 05 18:43:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صدور بیش از 756 هزار تن شیر از کشور Thu Jan 25 23:01:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آتش سوزی در یک پمپ بنزین بروجرد به موقع مهار شد Sat Feb 11 15:33:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برنامه های خبری روز پنجم اسفندماه در چهارمحال و بختیاری Thu Feb 23 12:08:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشتی شکستگان و کثیف ترین اقتصاد جهان Sun Mar 26 16:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مهمترین برنامه های خبری در پایتخت فرهنگی ایران ( 10 خرداد ) Wed May 31 12:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نیویورک تایمز: اردوغان قصد دارد یک نظام پادشاهی در قالب جمهوری برپا کند Sun Mar 12 19:14:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی چهره ها یک به یک در راه وزارت کشور/ یک وزیر سابق هم ثبت نام کرد Thu Apr 13 15:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفیر جدید ایران در بغداد: ایران خواهان عراقی قدرتمند ، امن و یکپارچه است Wed Apr 19 14:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه های جهان/ بازیکنان پرتغال وارد یزد شدند Sat Mar 25 21:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فقط جای پایتان را جا بگذارید! Sun Apr 02 18:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دشواری سیاست‌گذاری پولی Wed Mar 08 12:26:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تبادل الکترونیکی اطلاعات میان سازمان بنادر و گمرک Mon Jan 30 11:43:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و اتریش در حوزه انرژی های نو ونفت همکاری می کنند Tue Feb 28 23:55:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تعطیلی و تاخیر برخی مدارس استان کرمانشاه در روز شنبه Sat Feb 18 01:47:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 طرح عمرانی در شهرستان قروه به بهره برداری رسید Wed Feb 07 19:20:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پلیس ترکیه دو مظنون حمله به باشگاه شبانه در استانبول را بازداشت کرد Tue Jan 03 22:34:00 IRST 2017
ایران جیب جزئیات افزایش قیمت آهن‌آلات در بازار تهران Sat Aug 12 17:02:26 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم استقرار 140 کارشناس اطلاع‌رسانی در نمایشگاه کتاب تهران Thu Apr 12 01:32:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر آزمایشگاه مرکزی دانشگاه دامغان رتبه 17 کشور را از آن خود کرد Sat Jul 15 20:51:18 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بهاباد شهرِی که خانه های آن پلاک کدپستی ندارد! Tue Nov 21 09:37:11 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اندر احوال انتخاباتی رسانه های نوکیسه / پاکدستی رسانه های مستقل در پای قلم فروشان ذبح می شود Fri Apr 14 17:07:47 IRDT 2017
تیتر نیوز دو سالگی برجام/اختلاف اروپا و آمریکا/واشنگتن‌پست: اروپا در برابر ترامپ می‌ایستند Sat Jul 15 10:21:44 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حضوری موفق در باکو هدف ماست/ برای همه بخش ها برنامه داریم Sun Feb 12 13:00:44 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کره شمالی از آمریکا خواست تحریم‌های بی‌رحمانه را متوقف کند + فیلم Sat Nov 04 16:03:37 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تمدید قرارداد استقلالى ها با حامى مالى Sun Apr 30 22:42:08 IRDT 2017
همشهری آنلاین هفته 31 سری A؛ برتری ناپولی مقابل لازیو Mon Apr 10 13:22:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بخش خبری 22:45 ، چهاردهم تیر 1396 Thu Jul 06 10:50:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر الازهر مصر سرکوب مسلمانان میانمار را محکوم کرد Mon Aug 28 09:35:47 IRDT 2017
ایران آنلاین تهرانی ها 2 برابر ترکیه بنزین مصرف می کنند Sun Nov 12 12:03:07 IRST 2017
اعتبار نیوز پرداخت 50 میلیارد ریال تسهیلات خرید تراکتور در شعب بانک کشاورزی استان لرستان Tue Sep 12 15:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده فدراسیون اسکیت Sat Jun 24 15:04:01 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین 7 تصمیم وزارت صنعت در مورد پلاسکو Wed Jan 25 11:36:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دانش‌آموز معلول صاحب ویلچر برقی شد Tue Jan 23 14:02:28 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران استارت لیست وزنه برداران کشورمان اعلام شد Thu Apr 20 17:22:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران منافع دولت الکترونیک به جیب چه کسانی می‌رود؟ Mon Aug 21 17:02:01 IRDT 2017
ایلنا اصلاح جرایم مندرج در قانون حفاظت و بهره‌‌برداری از جنگل‌ها و مراتع/ مطالبات و بدهی‌های مپنا با سازمان‌ خصوصی‌سازی و امور مالیاتی تهاتر می‌شود Sun Nov 05 21:10:34 IRST 2017
ورزش 3 موسوی: رکوردم به اندازه نایب قهرمان المپیک است/ وزنه بردار جوان و خطر از دست رفتن یک رویا Fri Oct 06 13:37:52 IRST 2017
جماران برداشت خرما از نخلستان های دشتستان بوشهر آغاز شد Tue Sep 05 13:16:15 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کاریکاتور/ نه به‌دولت‌اشرافی، نه به‌ 4 درصدی‌ها... Tue May 16 11:54:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ساماندهی برنامه‌های محرم در بهمئی Wed Sep 20 10:57:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شاطرزاده سرمربی تیم ملی جودوی نوجوانان شد Tue Jul 25 23:43:28 IRDT 2017
افکارخبر دختری که با مزاحمانش سلفی می گیرد+ عکس Sat Oct 14 02:25:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر مبلغان سبک زندگی اسلامی را ترویج دهند/«تبلیغ» اساس کار حوزه است Tue May 23 14:13:09 IRDT 2017
اخبار بانک زمان مجمع پرجمعیت ترین شرکت بازار سهام ایران Sun Feb 25 08:29:50 IRST 2018
جماران تردد خودروها درجاده های البرز به کندی صورت می گیرد Wed Mar 28 20:35:19 IRDT 2018
خیبر آنلاین حمایت‌قاطع‌مولوی‌سلامی‌ازرئیسی Mon May 15 10:56:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «لنین مونرو» برنده انتخابات ریاست جمهوری اکوادور شد Mon Apr 03 11:28:41 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بارش برف و نمایان شدن نواقص ساخت و سازهای شهری +عکس Fri Feb 03 13:51:30 IRST 2017
آرا نیوز بازدید نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان از اداره کل گمرک بندرلنگه Sat Jul 29 16:08:07 IRDT 2017
صراط از اهدای جایزه به بازیگر زن تا یادی از یک هنرمند Mon Feb 19 16:01:38 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مونیز: خروج از برجام متحدان آمریکا را ناراضی می‌کند Sat Sep 23 15:08:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مبارزه نیروهای امنیتی افغان با افراد وابسته به داعش در واقع جنگ با پاکستان است Wed Mar 15 14:31:37 IRST 2017
دولت بهار رحمتی: ظرفیت نداشتم، به حرکت طارمی عکس‌العمل نشان می‌دادم Tue Feb 14 09:53:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افزایش 3.3درصدی سهم بخش غیرنفتی در رشد اقتصادی/ کنترل نسبی رشد نقدینگی/ رشد 8.8درصدی قیمت دلار طی 10ماه Thu Feb 01 20:00:22 IRST 2018
خبرگزاری مهر رسول خادم در فدراسیون کشتی حضور یافت Thu Apr 12 14:55:33 IRDT 2018
برنا مالباختگان کاسپین به پول نزدیک شدند Mon Jul 10 13:54:45 IRDT 2017
جوان آنلاین صافکاری دولت! Fri May 05 15:58:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فتوتیتر/باهنر:افزایش یارانه ها شدنی است Wed May 03 15:29:30 IRDT 2017
آنا رتبه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در بین مراکز استان 13 پله ارتقا یافت Mon Jan 23 09:14:27 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نقوی حسینی: برای یک بازیگر متخلف نباید بازی به هم بخورد Sat Jul 22 23:15:27 IRDT 2017
ایسکانیوز دبیران پنجمین جایزه هنر و ادبیات محتشم معرفی شدند Mon Oct 09 15:35:42 IRST 2017
اخبار بانک قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نقلی و نوساز در تهران + جدول Tue Sep 19 09:47:25 IRDT 2017
عصر ایران تعیین تکلیف پروازهای نجف فردا در جلسه مسوولان ایران و عراق Fri Jun 30 16:46:23 IRDT 2017
تیک شمخانی: تجاوز نظامی آمریکا به سوریه نشانه‌ای از پیروزی نظام سوریه است Sun Apr 09 10:51:12 IRDT 2017
ورزش 3 تمرین امروز تیم ملی پرتغال با حضور رونالدو Fri Jun 23 19:10:10 IRDT 2017
صراط برزیلی های نامدار تاریخ بارسلونا +عکس Sun Jan 07 17:36:33 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم رسانه‌ها نقش مهمی در فرآیند آگاه‌سازی برگزاری کنگره 5400 شهید کردستان دارند Sun Feb 19 19:28:06 IRST 2017
عصر ایران مرگ 5 نفر به دلیل گازگرفتگی در ساوه Mon Mar 27 16:40:14 IRDT 2017
پارس نیوز بحران مالی برای تیم محافظان رئیس جمهور!/عکس Tue Aug 22 09:35:44 IRDT 2017
ورزش 3 توخل: در انتظار یک شالکه تهاجمی هستیم Sat Apr 01 11:45:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برگزاری تجمعات غیرقانونی توسط مدعیان قانون مداری / دستگاه های دولتی به جای کسب مجوز دستور برگزاری میدهند Sun May 07 16:30:06 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ترامپ: حمله به سوریه مطابق با اختیارات قانونی ام انجام شد Mon Apr 16 08:46:24 IRDT 2018
خبر خودرو کنایه پورسرخ به شورای شهر در روز برفی Mon Jan 29 09:59:44 IRST 2018
پارس فوتبال مورد عجیب بازی های خانگی پرسپولیس Wed Apr 11 22:19:37 IRDT 2018
العالم حقیقتی درباره پیوند استرس و سفید شدن مو Sat Mar 25 08:45:18 IRDT 2017
ایلنا اجرای نخستین سقف از واحدهای مسکونی خسارت دیده زلزله کرمانشاه Tue Dec 26 09:54:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مشاوره حقوقی رایگان به شهروندان تهرانی در 15 ایستگاه مترو Wed Feb 08 00:08:20 IRST 2017
آفتاب از خوش‌خلقی کرار تا پرتاب مواد منفجره در دیدار صنعت نفت و استقلال Fri Jul 28 22:04:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران عراق: حمله به سوریه فاجعه و خطری برای تمامی کشورها است Fri Apr 13 14:09:32 IRDT 2018
تابناک بلیت فروشی استادیوم آزادی به شرکت توسعه رسید Sun Jul 16 20:56:24 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص اعتبار برای آغاز احداث باغ موزه دفاع مقدس خراسان شمالی Wed Sep 06 11:16:03 IRDT 2017
اتاق خبر24 راه ارزان سفید کردن دندان‌های زرد/ انجیر خشک برای جلوگیری از ریزش مو/ 4گام برای کنترل چاقی شکم Tue Jul 18 10:57:00 IRDT 2017
ورزش 3 شبیه سازی گلهای چلسی در لیگ برتر جزیره با لگو Sat May 13 09:45:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آمریکا 11 شهروند کره شمالی و یک شرکت وابسته به این کشور را تحریم کرد Fri Mar 31 22:06:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صدای ما را از رادیو خوزستان بشنوید Sun May 14 00:06:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کشته شدن 15 تن در زلزله 8.1 ریشتری مکزیک Fri Sep 08 15:52:20 IRDT 2017
تابناک GOP splits on Trump immigration order Sun Jan 29 16:44:50 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ناگفته‌هایی درباره شرکت خصوصی آقای وزیر و دخترش Wed May 03 15:15:19 IRDT 2017
پرس شیعه دیدار وزیران دفاع ترکیه و قطر در دوحه Sun Nov 05 15:31:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سازمان ملل: در سوریه 8 میلیارد دلار کمک نیاز داریم Tue Jan 24 22:48:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر ادامه تحریم های کریمه از سوی اتحادیه اروپا و ناتو Mon Jun 19 12:45:22 IRDT 2017
نامه نیوز انفجار صوتی در زاهدان Mon Jul 24 23:50:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نمی توان با سرو صدا مانع از انعقاد قرارداد در حوزه نفت و گاز شد Tue Jul 18 10:06:41 IRDT 2017
آفتاب روحانی به مشهد می‌رود Wed Nov 08 21:16:53 IRST 2017
پول نیوز آغاز پخش سخنان جهانگیری از شبکه خبر Sat May 06 22:01:25 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پیشرفت از مسیر سرگرمی/ درباره «بازی‌های جدی» چه می‌دانیم؟ Mon Jan 01 07:09:17 IRST 2018
روزنو ستاره مدنظر استقلال باید انتخاب بهتری داشته باشد/ انتشار تصاویر دوران کودکی با پیراهن پرسپولیس چه معنایی دارد؟! Sat May 13 21:20:02 IRDT 2017
دولت بهار تظاهرات بحرینی‌ها در محکومیت قتل یک جوان دیگر + عکس Tue Feb 21 11:10:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هشدار وزیر خارجه آلمان درباره قحطی در شاخ آفریقا Mon Mar 13 16:39:51 IRST 2017
اعتدال قتل قهرمان دو استقامت روسیه در مسکو Tue Sep 19 17:45:49 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تسلیت عارف به زهرا رهنورد Tue Feb 20 19:04:20 IRST 2018
تدبیر اینجا قشم است؛ مراسم زار که در آن جن‌گیری می‌کنند Tue Apr 04 09:20:39 IRDT 2017
افکارخبر جشنی که مجری جنجالی برای دخترش گرفت/عکس Sun Oct 08 04:00:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حضرت زهرا(س)؛ حلقه اتصال و پیوند بین نبوت و امامت Wed Mar 15 08:54:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دولت استانداران‌ توسعه‌گر را برگزیند Wed Oct 04 14:03:52 IRST 2017
پارسینه نامه مشترک ایران، روسیه و ترکیه به دبیر کل سازمان ملل Sat Nov 25 06:52:29 IRST 2017
خبرگزاری فارس شاگرد مازاد نوری در فوتبال اروپا می‌ماند Fri Jul 07 14:23:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «اف بی آی» از رشد جرائم ناشی از نفرت در آمریکا خبر داد Tue Nov 14 21:54:44 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نامزدهای ریاست جمهوری به قواعد مناظره و رقابت‌های انتخاباتی پای‌بند باشند Sun May 14 18:29:52 IRDT 2017
خانه ملت جامعه؛ محور مغفول‌مانده نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری/بررسی برنامه کاندیداها در حوزه اجتماعی ضروری است Sat Apr 29 16:19:56 IRDT 2017
اکو ویژن نفت گران شد Fri Jul 21 13:30:14 IRDT 2017
شیعه نیوز شهادت یک رزمنده لبنانی مدافع حرم در سوریه Sun Jan 21 09:11:21 IRST 2018
ایران آنلاین لاتزیو برای حمله نام جهانبخش را چک می‌کند Sat Jan 13 10:41:45 IRST 2018
پرس شیعه سازمان ملل ائتلاف سعودی را در فهرست سیاه قرار داد Fri Oct 06 03:32:13 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دانشگاه تهران عضو هیات علمی می‌پذیرد Sun Mar 26 09:07:58 IRDT 2017
تی نیوز استخدام تعدادی نیرو جهت کار در شرکت نظافتی در اهواز Sun Jul 09 22:15:04 IRDT 2017