پرشین خودرو - Tue Jan 17 09:50:00 IRST 2017 نمایش خبر

‌ترافیک روان در اغلب محورهای مواصلاتی

پرشین خودرو:براساس‌ اطلاعات 1848 دستگاه تردد‌شمار جاده‌ای، کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ نسبت به روز قبل 5.4 درصد افزایش‌ نشان می‌دهد، بیشترین تردد در همین مدت بین ساعات‌ 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

به گزارش «پرشین خودرو»،  بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.
 
 با توجه به بارش برف در استان‌های سردسیر، به رانندگان توصیه می‌شود، حتماً خودرو خود را به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مجهز کنند.
 
 کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ براساس‌ اطلاعات دریافتی‌‌‌‌‌‌ از 1848 دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 5.4 درصد افزایش‌ نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 18.1 درصد‌، اوج تردد بین ساعات‌ 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صبح صورت پذیرفته که هموطنان‌ با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند‌.
 
 پرترددترین جاده‌های کشور
 
 آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج‌، آزادراه ‌‌کرج‌-قزوین، آزادراه ‌قزوین‌-کرج، ‌آزادراه‌ ‌‌‌تهران-قم‌‌‌، ‌‌آزادراه ‌قم-تهران‌‌، ‌مسیر پاکدشت-تهران‌ و تهران-پاکدشت،‌ محور تهران-شهریار و شهریار-تهران‌‌‌‌ و محور ساوه-تهران و تهران-ساوه، مسیر کرج-ماهدشت، جاده اشتهارد-ماهدشت ‌و جاده جاجرود-تهران، در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌.‌‌‌‌‌‌‌‌
 
 ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه
 
 محور شمشک-دیزین و بالعکس ‌واقع در استان‌های تهران و البرز‌ از مورخ 5 آبان 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی‌ مسدود ‌است.
 
 کمربندی دهلران-اندیمشک‌ واقع در استان ایلام‌، به دلیل نبود ایمنی کافی فعلاً مسدود است و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران انجام می‌شود.
 
 محور رامیان - اولنگ - شاهرود ‌واقع در استان‌های گلستان و سمنان‌ به دلیل نبود ایمنی کافی، فعلاً مسدود ‌است.
 
 محور پونل- خلخال (‌حدفاصل زندیان تا الماس‌)‌ واقع در استان‌های گیلان‌ و اردبیل، از مورخ 1 آذر 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف‌، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود‌ است.
 
 محور سروآباد – پاوه‌ محدوده گردنه تته‌ واقع در استان کردستان‌ از مورخ 11 آذر 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف‌، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
 ‌محور گنجنامه - تویسرکان‌، واقع دراستان همدان‌، از مورخ 25 آذر 95 تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
 ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌
 
 محور قدیم قزوین – رشت (‌تونل منجیل‌)‌ از مورخ 2 آبان لغایت 20 اسفند 95، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:40 الی 11 و از ساعت 15 الی 16:30 و روز جمعه از ساعت 6 الی 8 غیر از ‌روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه‌ به‌دلیل اجرای عملیات خاکبرداری آزاد راه قزوین – رشت محدوده خروجی تونل منجیل‌، مسدود بوده و محور فوق در ساعات انسداد فاقد مسیر جایگزین است؛ ‌در زمان انسداد محور در روز جمعه ترجیحا لاین رفت در اولویت بازگشایی قرار دارد‌.
 
 محور کرج-چالوس در محدوده تونل امیرکبیر ‌‌‌از روز 25 دی 95 لغایت 20 اسفند 95 ‌روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه به غیر از‌ ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه‌، از ساعت 21:30 الی 5:30 به‌دلیل اجرای عملیات پایدارسازی 700 متر بحرانی تونل، مسیر از ساعت 21:30 الی 5:30 مسدود است و تردد از محورهای فیروزکوه و هراز انجام می‌شود؛ ‌اجرای عملیات در طول روز همزمان با عبور ترافیک صورت می‌گیرد.
 
 ‌در محور چیتگر - شهریار، واقع در استان تهران ، از مورخ 17 آذر لغایت 8 بهمن 95 از ساعت 8 الی 15 به غیر از روزهای جمعه و ایام تعطیلات رسمی، به دلیل اجرای روکش آسفالت، حدفاصل کیلومتر صفر (بعد از پل راه آهن) تا کیلومتر 9 (زیرگذر میدان سپاه)، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.
 
 در کیلومتر 15 باند جنوبی آزاد‌راه تهران-قم ‌واقع در استان تهران‌، از مورخ 13 دی لغایت 20 اسفند 95 ‌روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 الی 16، روز سه‌شنبه از ساعت 8 الی 14 و روز پنجشنبه از ساعت 8 الی 12، ‌به غیر از‌ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی بتنی مفصل‌دار در جزیره میانی آزاد‌راه،‌ تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) انجام می‌شود.
 
 مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.
 
 پیام‌های آموزشی و توصیه‌‌های ایمنی در رانندگی
 
 ایمنی رفت و آمد در جاده و خیابان‌ها یک نیاز ملی است.
 
 رانندگی‌ کاری دقیق و آگاهانه است، اگر تعداد سرنشینان اتومبیل زیاد باشد، نه تنها به سیستم فنی وسیله نقلیه آسیب می‌رساند، بلکه گاهی اوقات مانع دید راننده شده و از واکنش‌های سریع و به‌ موقع جلوگیری می‌کند.
 
 سنگ بنای مهارت و آموزش‌ ترافیکی را باید از مهد کودک گذاشت‌، مربیان‌ مهد کودک می‌توانند شخصیت ترافیکی بچه‌ها را شکل داده و خطراتی که در کمین کودکان است، را کاهش دهند.
 
 تلاش کنیم، با آموزش صحیح فرزندان‌مان را به آگاهی و مهارت در زمینه ترافیک برسانیم و اگر از این آموزش‌ها یک آسیب‌دیده هم کمتر شود، کار بزرگی انجام شده است.
 
 آرامش در رانندگی موقعیت‌های خطرناک را بر طرف می‌سازد.
 
 تابلوهای راهنمایی و رانندگی پیام آوران نظم و قانون هستند؛ رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ‌نشانگر شخصیت و فرهنگ اجتماعی ما است.
 
 به فرامین و توصیه‌های علائم و چراغ‌های راهنمایی توجه و از آنها پیروی کنید، توجه به این تابلوها که نشانه‌های نمادین قوانین و مقررات عبور و مرور هستند، الزامی است، این علائم‌ دستورالعمل رانندگی صحیح را نشان می‌دهند، مطمئن شوید، مفهوم همه علائم را می‌دانید.
 
 آرامش در حین رانندگی موقعیت‌های خطرناک سانحه‌ساز را برطرف می‌سازد.
 
 استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی بسیار خطرناک است، در صـورت ضرورت پاسخ گویی، خودرو را به منتهی‌الیه سمـت راست خیابان هدایت کرده و سپس به گفت‌‌وگو بپردازید‌؛ طبق آخرین بررسی‌ها‌ تلفن همراه عامل بسیاری از تصادفات رانندگی است.
 
 شما باید بتوانید شماره خودروها را از فاصله 20 متری بخوانید، اگر در دید خود مشکل دارید، حتما باید در مواقع رانندگی از عینک استفاده کنید.
 
 توصیه می‌شود‌، رانندگان همیشه در داخل خودرو یک دستگاه کپسول آتش‌نشانی استاندارد به منظور خاموش کردن آتش و مـهار ابعاد آن به همراه داشته باشند.
 
 داشتن حس مسئولیت و عدم توجه به منافع شخصی، مهمترین عامل برقراری ایمنی و جلوگیری از بروز سوانح دلخراش رانندگی است؛ اگر جاده و خودرو به گونه‌ای ایمن و صحیح ساخته شوند و در کنار آن کاربران نیز از قوانین تبعیت کنند، مشکلی در رانندگی به وجود نخواهد آمد.
 
 ‌گذشت در رانندگی اولین قدم در نظم دادن به ترافیک است
 
 سرعت زیاد در رانندگی‌، شتاب برای رسیدن به حوادث است؛ رانندگان دقت داشته باشند که‌ کمبود زمان خود را با سرعت زیاد‌ جبران نکنند.
 
 ‌رانندگان با رعایت اصول ایمنی، سفری‌ مطمئن خواهند داشت؛ مدت زمان تردد در جاده‌ها از مبدأ تا رسیدن به مقصد هم بخشی از سفر است، بهتر است مسافران از این زمان هم برای بهره‌مندی سفر خود استفاده کنند و فقط به رسیدن به مقصد نیندیشند.
 
 طبق آمار بسیاری از تصادفات رانندگی ‌در فاصله 30 کیلومتری شهرها رخ می‌دهد؛ راکبان موتورسیکلت‌ در صورت الزام تردد در حاشیه راه‌‌ها، همه قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و احتیاط را در دستور کار خود قرار دهند‌.
 
 مقررات ترافیکی فقط مخصوص رانندگان نیست، رهگذران پیاده هم باید به آن توجه کنند.
 
 از عابران پیاده‌ در حاشیه شهرها تقاضا می‌شود، تا حد امکان در حاشیه جاده تردد نکنند و عبور عرضی از جاده نداشته باشند‌.
 
 بیشترین تصادفات رانندگی که در 30 کیلومتری شهرها رخ می‌دهد، مربوط به راکبان موتورسیکلت و عابران پیاده است؛ از رانندگان وسایل نقلیه خودرویی تقاضا می‌شود، احتیاط را بسیار بیشتر در این مسیر‌ها در دستور کار خود قرار دهند.
 
 رانندگان عدم تخطی از سرعت مطمئنه و تردد با سرعت مجاز را همیشه در دستور کار خود قرار دهند؛ بیش از 50 درصد تصادفات رانندگی به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و سبقت غیرمجاز رخ می‌دهد.
 
 ‌در بسیاری از تصادفات رانندگی که در سرعت بالای 50 کیلومتر در ساعت رخ می‌دهد، بر اثر برخورد سـر راننده به شیشه جلو و قفسه سینه با فرمان اتومبیل ضربات مرگ‌آوری بر سرنشینان جلو وسیله نقلیه وارد می‌‌شود.
 
 ضربات وارده به ناحیه سر و گردن علت اصلی بیش از 70 درصد تصادفات منجر به فوت است؛ به همین دلیل بستن کمربند ایمنی برای راننده و سرنشینان ردیف اول وسایل نقلیه در حال حرکت در بزرگراه‌های درون شهری، کمربندی‌ها و جاده‌های بین شهری الزامی است؛ طبق مطالعات انجام شده تـوسط سازمان بهداشت جهانی استفاده صحیح از کمربند ایمنی احتمال مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی را تا 60 درصد کاهش می‌دهد.
 
 هنگام رانندگی در بزرگراه‌ها همواره از سمت راست حرکت کنید، مگر آنکه قصد سبقت داشته باشید‌، تغییر خط عبوری باید با احتیاط و با استفاده از چراغ راهنما انجام پذیرد.
 
 مسافران‌ و رانندگان طول مسیر مبدأ تا مقصد را هم بخشی از سفر بدانند و عجله‌ای برای رسیدن به مقصد نداشته باشند؛ در طول مسیر استراحتی هر چند کوتاه داشته باشند، تا خواب‌آلودگی رفع شود، بسیاری از تصادفات رانندگی در فواصل 30 کیلومتری مانده به مقصد رخ داده است.


 منبع: فارس
پرشین خودرو منشاء اصلی گرد و خاک خوزستان Mon Feb 13 14:34:00 IRST 2017
پرشین خودرو دلایل پوسیدگی دندان ها Tue Jan 16 21:58:00 IRST 2018
پرشین خودرو اختصاص 10 هزار وسیله نقلیه برای شرایط برفی پایتخت Thu Dec 20 12:01:00 IRST 2018
پرشین خودرو مدل‌های جدید سیتروئن در کره عرضه می شوند Tue Feb 21 09:43:00 IRST 2017
پرشین خودرو استفاده از پهپاد برای تحویل کالا به کشتی ها Mon Mar 18 19:09:00 IRST 2019
پرشین خودرو خروج اتوبوس از جاده در اتوبان ساوه Fri Apr 07 14:57:00 IRDT 2017
پرشین خودرو هشدار دادستان تهران به شرکت‌های قطعه سازی و خودروسازی Sat Sep 15 15:47:00 IRDT 2018
پرشین خودرو وقتی آسترا غول می‌شود Thu Jan 26 12:32:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ عامل سقوط هواپیمای تهران-یاسوج آسمان مشخص شد + جزئیات Sat Jul 21 10:18:00 IRDT 2018
پرشین خودرو قیمت انواع خودرو لکسوس در بازار +جدول Tue Nov 21 14:48:00 IRST 2017
پرشین خودرو با مراکز عرضه کاتالیست‌های تقلبی برخورد قضایی می‌شود Mon Nov 26 09:52:00 IRST 2018
پرشین خودرو داور داربی 88 مشخص شد Sun Sep 23 16:22:00 IRST 2018
پرشین خودرو معاون فروش چری در جمع اولین خریداران تیگو7: مدیران خودرو 250 هزار مشتری وفادار دارد Wed Aug 30 11:09:00 IRDT 2017
پرشین خودرو واکنش‌ها به بلیت 10 هزار تومانی مترو Sun Dec 23 10:51:00 IRST 2018
پرشین خودرو هشدارجدی برای لژیونرهای ایران دراروپا Thu Feb 02 17:33:00 IRST 2017
پرشین خودرو اعلام حمایت 160 نماینده از روحانی Wed May 10 12:14:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تغذیه دانش‌آموزان استرالیایی+عکس Tue Jan 30 13:39:00 IRST 2018
پرشین خودرو ممنوعیت ارز مجازی در کشور؛ تکلیف ارز دیجیتال داخلی چه می‌شود؟ Wed Apr 25 13:17:00 IRDT 2018
پرشین خودرو قیمت روز ارزهای دولتی اعلام شد + جزییات Wed Sep 26 11:58:00 IRST 2018
پرشین خودرو روند کاهشی قیمت سهم‌های خودرویی Wed Jan 16 14:56:00 IRST 2019
پرشین خودرو ایرانی‌ها چقدر بنزین اضافه مصرف می‌کنند؟ Sun Jan 27 11:09:00 IRST 2019
پرشین خودرو مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران: ایستایی معاینه فنی در موتورسیکلت‌های دیزلی پایین است Mon Jan 07 15:54:00 IRST 2019
پرشین خودرو تحریک کننده‌ آسم را بشناسیم Tue May 15 23:20:00 IRDT 2018
پرشین خودرو 5 فوتی و یک مصدوم در پی تصادف وانت با پیکان Mon Mar 27 11:35:00 IRDT 2017
پرشین خودرو 2 پرواز فرودگاه اهواز لغو شد Sat Feb 18 12:03:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ کانتیننتال از سیستم ترمز جدیدی برای خودروهای الکتریکی رونمایی کرد Mon Aug 21 07:26:00 IRDT 2017
پرشین خودرو «عمو موسی» ماه عسل درگذشت Thu Feb 01 09:16:00 IRST 2018
پرشین خودرو معرفی اهدا کنندگان اسکار 2018 Sat Feb 17 21:19:00 IRST 2018
پرشین خودرو کاهش تولید دوگانه سوزهادر تیرماه Fri Aug 25 11:09:00 IRDT 2017
پرشین خودرو هوای تهران در وضعیت سالم Sat Jul 15 14:54:00 IRDT 2017
پرشین خودرو پایان سرگشتگی ناسا یا آغاز سرگردانی دیگر؟ Fri Mar 08 00:39:00 IRST 2019
پرشین خودرو /گزارش خبری/در نشست برنامه ملی آینده صنعت خودرو مطرح شد: صنعت خودرو کشور از نبود استراتژی کیفیت، رقابت پذیری و صادرات رنج می برد Tue Apr 24 17:57:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ عناوین مهم ترین اخبار دنیای خودرو+لینک Thu Jan 04 02:34:00 IRST 2018
پرشین خودرو ساخت آزادراه تهران-شمال در گرو مجوز محیط زیست Tue Nov 07 10:58:00 IRST 2017
پرشین خودرو محصول جدیدمرسدس در شانگهای رونمایی شد Wed Apr 19 11:52:00 IRDT 2017
پرشین خودرو قیمت خودرو دی‌اس در بازار+جدول Sun May 06 14:59:00 IRDT 2018
پرشین خودرو خودروی گران‌قیمت آلمانی در تهران! Sun Feb 10 14:51:00 IRST 2019
پرشین خودرو اتحادیه اروپا به کاهش عرضه خودروها رای مثبت داد Tue Dec 18 16:19:00 IRST 2018
پرشین خودرو استاندارد سازی خودروساز برنامه مهم پلیس آگاهی است Sat Feb 10 22:51:00 IRST 2018
پرشین خودرو حملات زننده ترامپ به دومجری تلویزیونی Sat Jul 01 15:00:00 IRDT 2017
پرشین خودرو برای نیسان سواری چقدر باید هزینه کرد + جدول قیمت Thu May 11 11:52:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ترانزیت سوخت از اقلیم کردستان عراق به ایران از سر گرفته شد Thu Feb 21 10:18:00 IRST 2019
پرشین خودرو مراحل اجرایی طرح جایگزینی کامیون‌های فرسوده آغاز شد Tue Mar 07 16:53:00 IRST 2017
پرشین خودرو شمارش معکوس برای معرفی ماکسیمای 2019 + تصویر Tue Oct 23 14:14:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ پارس خودرو قیمت جدید خودروهای «برلیانس» را اعلام کرد + جدول Wed Jun 27 13:16:00 IRDT 2018
پرشین خودرو پرداخت تسهیلات برای برقی کردن موتورهای بنزینی Sat Dec 31 10:24:00 IRST 2016
پرشین خودرو معاون امور صنایع وزارت صنعت خبرداد: بسته حمایتی برای ساماندهی بازار خودرو Sun Dec 16 10:10:00 IRST 2018
پرشین خودرو کاهش فروش سواری‌ها در اروپا Wed May 17 02:47:00 IRDT 2017
پرشین خودرو طوطی‌هایی که از مقوا ابزار می‌سازند Fri Nov 09 00:35:00 IRST 2018
پرشین خودرو محدودیت های ترافیکی چهارشنبه 22 فروردین Tue Apr 10 09:11:00 IRDT 2018
پرشین خودرو برپایی نمایشگاه غیرقانونی توسط شهرداری تهران Sat Mar 09 12:34:00 IRST 2019
پرشین خودرو آغاز جام حذفی خنداننده شو Wed May 31 10:19:00 IRDT 2017
پرشین خودرو جریمه میلیاردی برای یک خودرو ساز داخلی Tue Jan 29 10:19:00 IRST 2019
پرشین خودرو عامل حمله تروریستی به پارلمان انگلیس Thu Mar 23 01:21:00 IRDT 2017
پرشین خودرو غلبه نهنگ عنبر بر همه رقیبانش Sat Aug 05 10:28:00 IRDT 2017
پرشین خودرو عملیات نجات فایل‌های تلگرام Thu Apr 12 17:02:00 IRDT 2018
پرشین خودرو رئیس پلیس فتای البرز هشدار داد: کلاهبرداری با عنوان فروش خودرو ارزان قیمت Sun Feb 17 15:02:00 IRST 2019
پرشین خودرو فولکس‌واگن، تسلا را به چالش می‌کشد Sat Nov 10 15:29:00 IRST 2018
پرشین خودرو عوامل تپش نامنظم قلب چیست؟ Sun Nov 12 02:37:00 IRST 2017
پرشین خودرو تولید انبوه نانوفیلترها برای خودروهای داخلی Wed Aug 09 12:28:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ابرکامیون 45 تنی؛ بزرگترین خودروی الکتریکی جهان Thu Sep 21 05:41:00 IRDT 2017
پرشین خودرو 10 مصدوم حاصل وقوع دو سانحه رانندگی Tue Feb 14 10:44:00 IRST 2017
پرشین خودرو عضو هیات رئیسه مجلس مطرح کرد: ایران خودرو در مسیر بهره وری و سود آوری Sun Jul 09 10:31:00 IRDT 2017
پرشین خودرو گروه خودرو شاهد افت قیمت در بورس Tue Jan 03 14:04:00 IRST 2017
پرشین خودرو جانشین پلیس راهور ناجا اعلام کرد؛ روزانه در کشور 40 نفر جان می بازند Sun Feb 04 13:33:00 IRST 2018
پرشین خودرو پر فروش ترین بازی سال 2016 Sat Jan 21 11:08:00 IRST 2017
پرشین خودرو ریزش یورو در سامانه نیما Mon Aug 27 14:58:00 IRDT 2018
پرشین خودرو آخرین وضعیت دانش آموزان حادثه دیده در ارومیه Sun Dec 30 12:56:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/شعبه دوم داتیس افتتاح می شود؛ هلدینگ داتیس اطلاعیه جدیدی صادر کرد Mon Dec 17 10:23:00 IRST 2018
پرشین خودرو برخورد قطار با کاروان شتر در طبس Wed Mar 22 06:24:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رئیس پلیس پیشگیری ناجا خبر داد: نصب سامانه AVLS بر روی 580 خودروی کلانتری‌ها Sat Oct 06 10:47:00 IRST 2018
پرشین خودرو رویایی ترین استخر های جهان+عکس Fri Feb 17 03:22:00 IRST 2017
پرشین خودرو برگشت هواپیمای تهران- قشم به دلیل نقص هواپیما Wed Jan 25 16:38:00 IRST 2017
پرشین خودرو 13شمالی جایگزین شهرزاد می‌شود Tue Jun 19 22:32:00 IRDT 2018
پرشین خودرو زمان واریز یارانه تیر ماه مشخص شد Mon Jul 10 12:27:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تکلیف آزادراه اهواز ـ لردگان مشخص شد Sun May 21 13:50:00 IRDT 2017
پرشین خودرو گریم جالب رضا عطاران در فیلم هزارپا Wed Jun 21 09:50:00 IRDT 2017
پرشین خودرو محدودیت ترافیکی راه های کشور در 25 آذر ماه Sun Dec 16 09:12:00 IRST 2018
پرشین خودرو تشکیل واحد ال‌سی‌وی از سوی رنو-نیسان Sat Mar 18 09:45:00 IRST 2017
پرشین خودرو تمهیدات ویژه پلیس راهور برای ساماندهی موتورسیکلت‌ها Sat Feb 04 12:45:00 IRST 2017
پرشین خودرو اولین پایگاه امدادی ایران خودرو افتتاح شد Mon Mar 06 10:39:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/به‌ دنبال وقوع سیل ویرانگر در استان‌های شمالی کشور؛ واحدهای امدادی سایپا از تهران و مازندران به گلستان رفتند Sun Mar 24 01:29:00 IRDT 2019
پرشین خودرو جدول خاموشی‌های برق تهران + جدول Tue Jul 17 11:57:00 IRDT 2018
پرشین خودرو تاخیر پروازهای عتبات هواپیمایی ایران ایر Mon May 01 11:25:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رقابت هوندا با ب ام و i3 +تصویر Sun Sep 17 10:51:00 IRDT 2017
پرشین خودرو برترین بازیکنان تاریخ فوتبال معرفی شدند Sun Jul 30 09:30:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ آموزش نیروهای فنی آذکرون از سوی ایساکو Tue Feb 19 16:53:00 IRST 2019
پرشین خودرو یک نفر مصدوم در حادثه سقوط خودرو در یک کانال آب اهواز Sat Aug 12 16:46:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/معاون سازمان حمایت خطاب به خریداران مزدا؛ مشکلات خریداران مزدا3 بهمن موتور برطرف می شود Fri Dec 14 12:16:00 IRST 2018
پرشین خودرو رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد آغاز طرح ترافیکی سفرهای نوروزی از فردا Tue Mar 14 09:50:00 IRST 2017
پرشین خودرو قبرستانهای توریست پسند Fri May 05 06:37:00 IRDT 2017
پرشین خودرو لامبورگینی گالاردو در تهران + تصویر Sun Sep 09 16:50:00 IRDT 2018
پرشین خودرو آمریکا، ژاپن را تهدیدکرد Sat Jul 15 16:25:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر؛ هنوز طرح ترافیک در شورا بررسی نشده است Thu Jan 11 12:02:00 IRST 2018
پرشین خودرو قانون صدور چک اصلاح شد Tue Aug 07 12:22:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ شکایت دولت آمریکا از «فیات کرایسلر» Thu May 25 03:59:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ساخت 5 هزار واگن باری با همکاری روسیه Mon Jul 30 16:08:00 IRDT 2018
پرشین خودرو وزیر راه و شهرسازی خبرداد: احتمال افزایش قیمت بلیت قطار Tue Dec 18 12:52:00 IRST 2018
پرشین خودرو سرخو: فعال شدن اپلیکیشن "آژانسی" از امروز Sun Apr 30 16:09:00 IRDT 2017
پرشین خودرو خودروهای ایتالیایی بازار تهران چند؟ +جدول Sun Jul 09 12:22:00 IRDT 2017
اعتدال هشدار سازمان مالیاتی به خریداران و فروشندگان ارز Thu Feb 08 09:39:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران خلاصه بازی ایران و عراق مورخ 26 دی 97 + فیلم Wed Jan 16 21:42:19 IRST 2019
العالم مقتدا صدر به اروپا هشدار داد Sun May 14 16:58:10 IRDT 2017
پارس نیوز در مراسم اعطای نوبل «دیلن» چه گذشت؟ Wed Apr 05 13:54:01 IRDT 2017
بی باک نیوز آمینکسیل محصولی تاثیرگذار بر ریزش مو Sat May 27 08:09:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف صادقی: کنار رفتن «جهانگیری» به نفع «روحانی» قطعی نیست Wed Apr 19 06:21:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تولید نفت لیبی در آستانه ثبت یک رکورد جدید Fri Jun 30 12:43:13 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین صعود 10 پله ای ستاره پینگ پنگ ایران در رنکینگ جهانی Thu Mar 02 10:03:54 IRST 2017
خبرگزاری فارس تعطیلی معدن سد سرابی روال قانونی دارد/ منتظر پاسخ نامه امور آب هستیم Sat Feb 17 17:03:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گشتهای مشترک محیط زیست و دامپزشکی درگز آغاز شد Thu Oct 04 11:23:30 IRST 2018
افکارخبر کی‌روش: 8 سال قبل با کفاشیان اینجا بودم Sat Oct 13 15:49:57 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورود خودروها به جاده کرج - چالوس ممنوع شد Thu Jul 07 00:52:00 IRDT 2016
آریا شجاعی: در روئینگ 4 نفره منتظر مدال خوشرنگ باشید Tue Aug 21 09:01:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ییلدیریم:هر کسی را که بر برگزاری همه‌پرسی اصرار کند، مجازات خواهیم کرد Sun Sep 24 16:22:27 IRST 2017
روزنامه شرق آبروی از دست رفته «سوچی» Thu Sep 07 04:30:00 IRDT 2017
آریا اسرائیل سرکنسول ترکیه را اخراج کرد Tue May 15 22:54:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران BMW یک موتورسیکلت مفهومی پرنده می‌سازد Tue Feb 21 11:32:09 IRST 2017
جهان نیوز عکس/ این 12 نفر موافق FATF هستند Mon Mar 04 10:30:35 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران خانه نخستین سپهبد ایرانی تخریب شد Sat Aug 19 18:02:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اعزام سه آمبولانس و 10 امدادگر به مناطق زلزله زده غرب کشور Mon Nov 13 10:58:29 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بصیرت و ایمان دینی مردم موجب خاموشی فتنه 88 شد Sat Dec 29 12:00:47 IRST 2018
شفاف شرط سودان برای تحویل عمر البشیر Tue Apr 16 16:00:01 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران افزایش 165 هزار بشکه‌ای تولید نفت خام/برداشت نفت از پارس جنوبی 100 درصد افزایش یافت Sun Feb 04 09:18:08 IRST 2018
دولت بهار کی‌روش: یونایتد در مسیر درستی قرار دارد Sun Feb 26 09:36:00 IRST 2017
آریا فیلم/کسایی پور: هیچ کس اینجا مدعی نیست / همه در بسکتبال 3 نفره شانس مدال دارند Thu Aug 23 08:43:29 IRDT 2018
برنا زندانیان جرائم غیرعمد کرمان با بدهی کمتر از 20 میلیون آزاد می شوند Thu Jun 22 16:12:04 IRDT 2017
تدبیر 24 احتمال وقوع سونامی و زلزله با قدرت 8 در سواحل ایران Sat Oct 28 08:43:21 IRST 2017
پرس شیعه ریابکوف: آمریکا هیچ بدیل دیگری را در خصوص بحران سوریه نمی پذیرد Thu May 17 17:23:00 IRDT 2018
مشرق نیوز نرخ قطعی معاملات آپارتمان در شرق تهران +جدول Thu Jun 07 13:15:02 IRDT 2018
تابناک قطع‌شدن پاهای کمک‌راننده در واژگونی اتوبوس Sat Apr 01 18:20:41 IRDT 2017
آفتاب ایران آغاز چهاردهمین جلسه رسیدگی به اتهامات شرکای بابک زنجانی در دادگاه انقلاب Mon Sep 18 09:46:11 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مختومه شدن 14 هزار پرونده در شعب بدوی/ رسیدگی سریع به پرونده ها بخشی از عدالت است Fri Jan 26 15:04:55 IRST 2018
پول نیوز قراردادهای اجاره مسکن در تیرماه کاهش یافت Sat Jul 28 12:33:26 IRDT 2018
خرداد نیوز حضرت آیت الله مکارم شیرازی: وام‌های قرض الحسنه بالای 4 درصد خلاف شرع و حرام است Tue Jan 22 20:25:45 IRST 2019
افکارخبر مظنه قیمت لاستیک خودرو در بازار چقدر است؟ Thu Jan 25 03:15:00 IRST 2018
ساعت24 داربی ایرانی‌های قطر به سود تیم منتظری و جباری Sat Mar 04 07:26:51 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شکست سنگین یوونتوس مقابل رئال مادرید/بایرن با کمک بازیکنان سویا پیروز شد Wed Apr 04 01:21:46 IRDT 2018
میزان با 35 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول Wed Jan 10 07:00:01 IRST 2018
ایران آنلاین آرزوی سلامتی قهرمانان کشتی برای نوجوان سیستانی+ عکس Mon Jul 16 12:50:16 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد سازمان غذا و دارو: سلبریتی‌ها در درمان دخالت نکنند Wed Dec 05 11:50:49 IRST 2018
آفتاب 47 گردشگر خارجی با قطار هزار و یک شب به فارس آمدند Fri Apr 21 19:20:41 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رشد تولید علم با روحیه بسیجی/ ظرفیت علمی بسیج توان حل معضلات اساسی کشور را دارد Wed Nov 22 15:12:14 IRST 2017
تی نیوز المیادین: عملیاتی مقدماتی علیه داعش در شرق لبنان آغاز شد Wed Aug 16 22:05:52 IRDT 2017
جوان آنلاین پدر مرحومتان دنبال فرستادن زنان بدحجاب به اردوگاه کار اجباری بود/ بگذارید حقایق آنگونه که رخ داده در تاریخ ثبت شود Sun Dec 30 09:59:25 IRST 2018
تی نیوز صدای پای تسویه حساب در فراکسیون امید Tue Aug 29 18:07:01 IRDT 2017
جام نیوز احتمال یک شکایت دیگر از پرسپولیس در فیفا Mon Dec 25 11:05:25 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حال و روز قهرمان سابق لیگ برتر فوتبال ایران خوب نیست Sat Dec 08 09:07:00 IRST 2018
شفاف ساحل روسیه در معرض سونامی است Tue Jul 18 13:50:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فیلم گل تماشایی کاوه رضایی به «خنت» Sat May 05 12:29:39 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن معتکفان؛ سفیران رفتار اسلامی در جامعه Sun Mar 17 13:22:03 IRST 2019
عصر ایران نتایج نظرسنجی پس از اعتراضات اخیر در ایران: نارضایتی دو سوم مردم ایران از وضعیت اقتصادی/ افزایش محبوبیت قاسم سلیمانی/ افزایش مخالفت افکار عمومی با سیاست‌های منطقه ای نظام Sat Feb 03 12:57:34 IRST 2018
آریا رونق اقتصادی اینچه برون گلستان در گرو ایجاد زیرساخت ها Sat Nov 24 08:36:33 IRST 2018
خرداد نیوز سقوط 60 درصدی سهام کشتیرانی در بازار بورس! Wed Mar 01 14:14:25 IRST 2017
آریا تیم ملی والیبال جوانان ایران وارد کشور شد Sun Jul 29 18:29:53 IRDT 2018
انصاف برخی به دنبال لذت کارتن‌خوابی در تهران هستند Fri Apr 14 13:57:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز اول فروردین‌ماه در حرم مطهر رضوی سخنرانی می‌کنند Tue Mar 21 12:00:06 IRST 2017
فردا کشف اجساد 15 پاکستانی در نزدیکی مرز ایران Wed Nov 15 18:24:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پرداخت بیش از 11 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال مدد جویان استان مرکزی Sun Oct 28 10:18:43 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نقص فنی قطار علت اختلال در خط یک مترو تهران بود Tue Feb 06 12:30:46 IRST 2018
خبرگزاری مهر اعمال محدودیت های ترافیکی در راهپیمایی عظیم 22 بهمن در قزوین Sun Feb 10 13:52:52 IRST 2019
تیتر نیوز جهانبخش: حسرتمان 100 ساله می‌شود Tue Jan 29 09:23:52 IRST 2019
صبح تهران اراده جمهوری اسلامی ایران تحکیم روابط همه جانبه با آفریقای جنوبی است Sat Sep 02 16:03:59 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مسئولین ورزشی برای مشکلات سالن ایثار بافق وعده سرخرمن می دهند / از کمترین امکانات بی بهره ایم Mon Jan 23 15:41:20 IRST 2017
میزان پرسپولیس نه شاداب بود و نه تاکتیک داشت/ با 90 دقیقه سانتر کردن نمی‌شود پیروز شد Sat Jan 06 10:51:32 IRST 2018
آریا اسامی احزاب شناسنامه دار و دارای مجوز منتشر شد Tue Mar 05 17:52:20 IRST 2019
برنا خادم به عنوان نماینده وزارت ورزش و جوانان معرفی شد Wed Jan 25 11:49:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر انتشار فایل های هفتمین دوره قرآن و تربیت Mon Jun 18 17:36:23 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان|محمد صلاح باز هم مرد سال فوتبال آفریقا شد Fri Dec 14 22:07:14 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کمک 351 میلیارد ریالی ایرانیان به زلزله‌زدگان/ قدردان اعتماد مردم هستیم Mon Nov 20 13:46:49 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بانوی مدال آور کاراته گیلان: برای حضور درالمپیک تلاش می کنم Fri Nov 16 10:52:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف آب و برق تا قبل از سال جدید Sun Feb 24 11:44:08 IRST 2019
تی نیوز 3 بار اعدام مجازات خفاش جاده ها Wed Aug 23 08:11:44 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران درخشان ستاره استقلال را از فهرست تیمش کنار گذاشت Fri Jul 28 15:56:07 IRDT 2017
آفتاب ایران توضیحات سخنگوی وزارت خارجه درباره نتایج اجلاس وزرای خارجه کشورهای ساحلی خزر Fri Dec 15 12:46:11 IRST 2017
طلا افزایش نرخ تورم در خرداد نگران کننده است Sat Jul 01 11:08:23 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تخریب راه ارتباطی 15 روستای مانه و سملقان بر اثر سیلاب Tue Apr 09 09:50:04 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران فیلمبرداری بخش خارج از ایران «ماهی و برکه» آغاز شد Wed Sep 26 10:39:30 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کاله ، فردا میزبان هاوش گنبد در لیگ برتر والیبال Tue Dec 26 10:24:13 IRST 2017
نماینده ترامپ: اگر دست من بود، 180 روز پیش عدم‌پایبندی ایران به برجام را اعلام می‌کردم Wed Jul 26 11:12:16 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی تولید میعانات پالایشگاه نهم پارس جنوبی از مرز 21 میلیون بشکه گذشت Sat Jan 28 18:24:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آسمان فارس ابری همراه با بارش باران Sun Nov 25 05:09:02 IRST 2018
شارا هشت نکته برای بالا بردن امنیت در خریدهای آنلاین Sat Oct 20 00:12:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعزام تیم تنیس روی میز بانوان کیش به مسابقات کشوری Tue Feb 27 19:58:43 IRST 2018
خبرگزاری مهر فعالیت 72 مرکز خدمات و پایگاه جامع سلامت در یزد Mon Dec 18 16:02:49 IRST 2017
اعتدال اردوغان: فرانسه و اسرائیل نقشه تقسیم عراق را کشیدند Sat Oct 07 14:32:41 IRST 2017
شارا مدیر کل روابط عمومی و سخنگوی سازمان غذا و دارو منصوب شد Tue Nov 21 09:51:00 IRST 2017
تی نیوز نشست گروه 20 اختلافات را نمایان کرد Sat Jul 22 18:41:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم «مذاکره یا مقاومت»؛ مردم سوریه درباره پایان بحران چه می‌گویند؟ + تصاویر و فیلم Mon Apr 03 09:12:07 IRDT 2017
آنا سورپرایز المپیک زمستانی 2018؛ پرچمداری سمانه بیرامی Tue Feb 13 11:18:43 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ایلدریم: ارسال سلاح برای کردهای سوری به هیچ وجه پذیرفتنی نیست Wed May 10 17:54:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جان باختن دستکم 16 نفر بر اثر رانش زمین در اندونزی Sat Feb 24 18:34:36 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اشتغال دولت کنونی انتظارات مردم را برآورده نکرده است‌‌/انصراف ‌جهانگیری قطعی نیست Tue May 09 20:41:08 IRDT 2017
جوان آنلاین تنها در حد تشکیل یک «ستاد» به موضوع شهر هوشمند پرداخته شده است Sat Apr 14 13:22:55 IRDT 2018
افکارخبر واکنش مدافع سابق استقلال به خداحافظی آرش برهانی Wed Apr 19 15:01:06 IRDT 2017
فردا تاثیر جنگ با کره‌شمالی بر قیمت نفت Tue Sep 05 15:36:48 IRDT 2017
تابناک زمینه‌ها،جنبه‌ها و هدف‌های طرح مهارت‌آموزی به دانشجویان Wed Apr 11 13:04:43 IRDT 2018
العالم ویدئو لحظه تیراندازی هنگام سخنرانی رئیس جمهوری فرانسه Tue Feb 28 22:09:13 IRST 2017
آریا ستاره‌ترک‌تبار در صدر وداع کرد+عکس Mon Jul 23 19:43:35 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مدیریت عالمانه در کمیته امداد/ مددجویان وارد مدار تولید شوند Wed Jul 19 19:05:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پنجمین جشنواره هنر مقاومت فردا افتتاح می‌شود Wed Jan 23 10:48:09 IRST 2019