پرشین خودرو - Tue Jan 17 09:50:00 IRST 2017 نمایش خبر

‌ترافیک روان در اغلب محورهای مواصلاتی

پرشین خودرو:براساس‌ اطلاعات 1848 دستگاه تردد‌شمار جاده‌ای، کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ نسبت به روز قبل 5.4 درصد افزایش‌ نشان می‌دهد، بیشترین تردد در همین مدت بین ساعات‌ 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

به گزارش «پرشین خودرو»،  بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.
 
 با توجه به بارش برف در استان‌های سردسیر، به رانندگان توصیه می‌شود، حتماً خودرو خود را به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مجهز کنند.
 
 کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ براساس‌ اطلاعات دریافتی‌‌‌‌‌‌ از 1848 دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 5.4 درصد افزایش‌ نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 18.1 درصد‌، اوج تردد بین ساعات‌ 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صبح صورت پذیرفته که هموطنان‌ با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند‌.
 
 پرترددترین جاده‌های کشور
 
 آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج‌، آزادراه ‌‌کرج‌-قزوین، آزادراه ‌قزوین‌-کرج، ‌آزادراه‌ ‌‌‌تهران-قم‌‌‌، ‌‌آزادراه ‌قم-تهران‌‌، ‌مسیر پاکدشت-تهران‌ و تهران-پاکدشت،‌ محور تهران-شهریار و شهریار-تهران‌‌‌‌ و محور ساوه-تهران و تهران-ساوه، مسیر کرج-ماهدشت، جاده اشتهارد-ماهدشت ‌و جاده جاجرود-تهران، در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌.‌‌‌‌‌‌‌‌
 
 ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه
 
 محور شمشک-دیزین و بالعکس ‌واقع در استان‌های تهران و البرز‌ از مورخ 5 آبان 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی‌ مسدود ‌است.
 
 کمربندی دهلران-اندیمشک‌ واقع در استان ایلام‌، به دلیل نبود ایمنی کافی فعلاً مسدود است و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران انجام می‌شود.
 
 محور رامیان - اولنگ - شاهرود ‌واقع در استان‌های گلستان و سمنان‌ به دلیل نبود ایمنی کافی، فعلاً مسدود ‌است.
 
 محور پونل- خلخال (‌حدفاصل زندیان تا الماس‌)‌ واقع در استان‌های گیلان‌ و اردبیل، از مورخ 1 آذر 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف‌، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود‌ است.
 
 محور سروآباد – پاوه‌ محدوده گردنه تته‌ واقع در استان کردستان‌ از مورخ 11 آذر 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف‌، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
 ‌محور گنجنامه - تویسرکان‌، واقع دراستان همدان‌، از مورخ 25 آذر 95 تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
 ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌
 
 محور قدیم قزوین – رشت (‌تونل منجیل‌)‌ از مورخ 2 آبان لغایت 20 اسفند 95، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:40 الی 11 و از ساعت 15 الی 16:30 و روز جمعه از ساعت 6 الی 8 غیر از ‌روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه‌ به‌دلیل اجرای عملیات خاکبرداری آزاد راه قزوین – رشت محدوده خروجی تونل منجیل‌، مسدود بوده و محور فوق در ساعات انسداد فاقد مسیر جایگزین است؛ ‌در زمان انسداد محور در روز جمعه ترجیحا لاین رفت در اولویت بازگشایی قرار دارد‌.
 
 محور کرج-چالوس در محدوده تونل امیرکبیر ‌‌‌از روز 25 دی 95 لغایت 20 اسفند 95 ‌روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه به غیر از‌ ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه‌، از ساعت 21:30 الی 5:30 به‌دلیل اجرای عملیات پایدارسازی 700 متر بحرانی تونل، مسیر از ساعت 21:30 الی 5:30 مسدود است و تردد از محورهای فیروزکوه و هراز انجام می‌شود؛ ‌اجرای عملیات در طول روز همزمان با عبور ترافیک صورت می‌گیرد.
 
 ‌در محور چیتگر - شهریار، واقع در استان تهران ، از مورخ 17 آذر لغایت 8 بهمن 95 از ساعت 8 الی 15 به غیر از روزهای جمعه و ایام تعطیلات رسمی، به دلیل اجرای روکش آسفالت، حدفاصل کیلومتر صفر (بعد از پل راه آهن) تا کیلومتر 9 (زیرگذر میدان سپاه)، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.
 
 در کیلومتر 15 باند جنوبی آزاد‌راه تهران-قم ‌واقع در استان تهران‌، از مورخ 13 دی لغایت 20 اسفند 95 ‌روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 الی 16، روز سه‌شنبه از ساعت 8 الی 14 و روز پنجشنبه از ساعت 8 الی 12، ‌به غیر از‌ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی بتنی مفصل‌دار در جزیره میانی آزاد‌راه،‌ تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) انجام می‌شود.
 
 مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.
 
 پیام‌های آموزشی و توصیه‌‌های ایمنی در رانندگی
 
 ایمنی رفت و آمد در جاده و خیابان‌ها یک نیاز ملی است.
 
 رانندگی‌ کاری دقیق و آگاهانه است، اگر تعداد سرنشینان اتومبیل زیاد باشد، نه تنها به سیستم فنی وسیله نقلیه آسیب می‌رساند، بلکه گاهی اوقات مانع دید راننده شده و از واکنش‌های سریع و به‌ موقع جلوگیری می‌کند.
 
 سنگ بنای مهارت و آموزش‌ ترافیکی را باید از مهد کودک گذاشت‌، مربیان‌ مهد کودک می‌توانند شخصیت ترافیکی بچه‌ها را شکل داده و خطراتی که در کمین کودکان است، را کاهش دهند.
 
 تلاش کنیم، با آموزش صحیح فرزندان‌مان را به آگاهی و مهارت در زمینه ترافیک برسانیم و اگر از این آموزش‌ها یک آسیب‌دیده هم کمتر شود، کار بزرگی انجام شده است.
 
 آرامش در رانندگی موقعیت‌های خطرناک را بر طرف می‌سازد.
 
 تابلوهای راهنمایی و رانندگی پیام آوران نظم و قانون هستند؛ رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ‌نشانگر شخصیت و فرهنگ اجتماعی ما است.
 
 به فرامین و توصیه‌های علائم و چراغ‌های راهنمایی توجه و از آنها پیروی کنید، توجه به این تابلوها که نشانه‌های نمادین قوانین و مقررات عبور و مرور هستند، الزامی است، این علائم‌ دستورالعمل رانندگی صحیح را نشان می‌دهند، مطمئن شوید، مفهوم همه علائم را می‌دانید.
 
 آرامش در حین رانندگی موقعیت‌های خطرناک سانحه‌ساز را برطرف می‌سازد.
 
 استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی بسیار خطرناک است، در صـورت ضرورت پاسخ گویی، خودرو را به منتهی‌الیه سمـت راست خیابان هدایت کرده و سپس به گفت‌‌وگو بپردازید‌؛ طبق آخرین بررسی‌ها‌ تلفن همراه عامل بسیاری از تصادفات رانندگی است.
 
 شما باید بتوانید شماره خودروها را از فاصله 20 متری بخوانید، اگر در دید خود مشکل دارید، حتما باید در مواقع رانندگی از عینک استفاده کنید.
 
 توصیه می‌شود‌، رانندگان همیشه در داخل خودرو یک دستگاه کپسول آتش‌نشانی استاندارد به منظور خاموش کردن آتش و مـهار ابعاد آن به همراه داشته باشند.
 
 داشتن حس مسئولیت و عدم توجه به منافع شخصی، مهمترین عامل برقراری ایمنی و جلوگیری از بروز سوانح دلخراش رانندگی است؛ اگر جاده و خودرو به گونه‌ای ایمن و صحیح ساخته شوند و در کنار آن کاربران نیز از قوانین تبعیت کنند، مشکلی در رانندگی به وجود نخواهد آمد.
 
 ‌گذشت در رانندگی اولین قدم در نظم دادن به ترافیک است
 
 سرعت زیاد در رانندگی‌، شتاب برای رسیدن به حوادث است؛ رانندگان دقت داشته باشند که‌ کمبود زمان خود را با سرعت زیاد‌ جبران نکنند.
 
 ‌رانندگان با رعایت اصول ایمنی، سفری‌ مطمئن خواهند داشت؛ مدت زمان تردد در جاده‌ها از مبدأ تا رسیدن به مقصد هم بخشی از سفر است، بهتر است مسافران از این زمان هم برای بهره‌مندی سفر خود استفاده کنند و فقط به رسیدن به مقصد نیندیشند.
 
 طبق آمار بسیاری از تصادفات رانندگی ‌در فاصله 30 کیلومتری شهرها رخ می‌دهد؛ راکبان موتورسیکلت‌ در صورت الزام تردد در حاشیه راه‌‌ها، همه قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و احتیاط را در دستور کار خود قرار دهند‌.
 
 مقررات ترافیکی فقط مخصوص رانندگان نیست، رهگذران پیاده هم باید به آن توجه کنند.
 
 از عابران پیاده‌ در حاشیه شهرها تقاضا می‌شود، تا حد امکان در حاشیه جاده تردد نکنند و عبور عرضی از جاده نداشته باشند‌.
 
 بیشترین تصادفات رانندگی که در 30 کیلومتری شهرها رخ می‌دهد، مربوط به راکبان موتورسیکلت و عابران پیاده است؛ از رانندگان وسایل نقلیه خودرویی تقاضا می‌شود، احتیاط را بسیار بیشتر در این مسیر‌ها در دستور کار خود قرار دهند.
 
 رانندگان عدم تخطی از سرعت مطمئنه و تردد با سرعت مجاز را همیشه در دستور کار خود قرار دهند؛ بیش از 50 درصد تصادفات رانندگی به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و سبقت غیرمجاز رخ می‌دهد.
 
 ‌در بسیاری از تصادفات رانندگی که در سرعت بالای 50 کیلومتر در ساعت رخ می‌دهد، بر اثر برخورد سـر راننده به شیشه جلو و قفسه سینه با فرمان اتومبیل ضربات مرگ‌آوری بر سرنشینان جلو وسیله نقلیه وارد می‌‌شود.
 
 ضربات وارده به ناحیه سر و گردن علت اصلی بیش از 70 درصد تصادفات منجر به فوت است؛ به همین دلیل بستن کمربند ایمنی برای راننده و سرنشینان ردیف اول وسایل نقلیه در حال حرکت در بزرگراه‌های درون شهری، کمربندی‌ها و جاده‌های بین شهری الزامی است؛ طبق مطالعات انجام شده تـوسط سازمان بهداشت جهانی استفاده صحیح از کمربند ایمنی احتمال مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی را تا 60 درصد کاهش می‌دهد.
 
 هنگام رانندگی در بزرگراه‌ها همواره از سمت راست حرکت کنید، مگر آنکه قصد سبقت داشته باشید‌، تغییر خط عبوری باید با احتیاط و با استفاده از چراغ راهنما انجام پذیرد.
 
 مسافران‌ و رانندگان طول مسیر مبدأ تا مقصد را هم بخشی از سفر بدانند و عجله‌ای برای رسیدن به مقصد نداشته باشند؛ در طول مسیر استراحتی هر چند کوتاه داشته باشند، تا خواب‌آلودگی رفع شود، بسیاری از تصادفات رانندگی در فواصل 30 کیلومتری مانده به مقصد رخ داده است.


 منبع: فارس
پرشین خودرو محدودیت ترافیکی دوباره در پنجشنبه ها از امروز آغاز شد Thu Feb 21 09:23:00 IRST 2019
پرشین خودرو امروز با خودروی شخصی خود قهر کنید! Sat Sep 22 14:43:00 IRST 2018
پرشین خودرو مدیرعامل ایران خودرو؛ اعمال تحریم‌ها تاثیری بر قرارداد ایران خودرو و پژو ندارد Sat Nov 25 10:35:00 IRST 2017
پرشین خودرو بازیگر «مختارنامه» درگذشت Thu Nov 16 18:38:00 IRST 2017
پرشین خودرو راه آهن چابهار- سرخس اولویت نخست دولت Tue Feb 26 09:34:00 IRST 2019
پرشین خودرو تهدیدی ازسوی فضابرای انسانها+عکس Tue Apr 25 03:12:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /خبر/ روزنامه دنیای خودرو در یک نگاه+صفحه اول Sun Jun 25 03:58:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/ لامبورگینی رکورد فروش سال 2018 را شکست Fri Mar 15 16:07:00 IRST 2019
پرشین خودرو /گزارش خبری/ پیش فروش لیفان ایکس 50 ویژه مردادماه آغاز شد+جزئیات Mon Jul 24 12:02:00 IRDT 2017
پرشین خودرو محور کرج -چالوس بازگشایی شد Tue Feb 14 09:42:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/به منظور ساماندهی موتورسیکلت ها در محدوده طرح ترافیک؛ ثبت نام طرح ترافیک موتورسیکلت ها آغاز شد Sat Jul 22 13:47:00 IRDT 2017
پرشین خودرو هنرپیشه سینما و تلویزیون: افزایش جریمه‌ها می‌تواند بر کاهش ترافیک تاثیر بگذارد Sat Feb 23 14:17:00 IRST 2019
پرشین خودرو یک تانک سوپر لوکس + تصویر Mon Sep 24 06:19:00 IRST 2018
پرشین خودرو ریزش کوه خط ریلی رازی را مسدود کرد Wed May 23 12:00:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ بهبود چشم‌انداز بزرگ‌ترین خودروساز جهان Wed Aug 02 05:34:00 IRDT 2017
پرشین خودرو مدیر شبکه جم به قتل رسید!؟ Sun Apr 30 00:29:00 IRDT 2017
پرشین خودرو #هشتگ رقیبی جدی برای گوگل Sun Apr 01 01:08:00 IRDT 2018
پرشین خودرو «نهنگ عنبر 2» در مالزی Sat Jul 01 09:34:00 IRDT 2017
پرشین خودرو بررسی عمیق مغز با کمک یک حسگر جدید Sun Feb 24 04:51:00 IRST 2019
پرشین خودرو سوبارو فراخوان تعمیرات صادر کرد Mon Aug 13 07:25:00 IRDT 2018
پرشین خودرو محبوب ترین کشور جهان در سال2017 Sat Nov 18 19:16:00 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/پایان انتظار مشتریان و واردکنندگان با ترخیص خودروهای دپوشده در گمرک؛ بازار وارداتی ها نیز به ساحل آرامش می رسد / آخرین گام مثبت دولت برای ترخیص خودروهای متوقف در گمرک Wed Jan 02 17:36:00 IRST 2019
پرشین خودرو قیمت خودروهای سانگ یانگ در بازار +جدول Tue May 23 16:11:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تولید 2 مدل ویژه از کلاس G مرسدس بنز (+عکس) Thu May 04 14:00:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تحقق درخشندگی نام بانک ایران زمین با تلاش و همت کارکنان Tue Dec 18 18:57:00 IRST 2018
پرشین خودرو سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد 19 هزار و 687 مجوز برای پروازهای نوروزی صادر شده است Tue Feb 26 12:11:00 IRST 2019
پرشین خودرو تشریح وضعیت حقوقی استقرار ون‌کافه‌ها در تهران Tue May 21 11:58:00 IRDT 2019
پرشین خودرو معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد: قرارداد ساخت موتور یورو 5 و یورو 6 با یک شرکت چینی Fri Apr 13 12:41:00 IRDT 2018
پرشین خودرو نقش پایانه‌های بار در جدایی راننده و شرکت حمل و نقل Tue Dec 11 10:56:00 IRST 2018
پرشین خودرو اعتصابات صنعت آلمان به دایملر رسید Wed Jan 17 16:08:00 IRST 2018
پرشین خودرو ماراتن تولید و مصرف بنزین ! Wed Jun 27 09:30:00 IRDT 2018
پرشین خودرو روحانی تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد Sun Sep 23 09:59:00 IRST 2018
پرشین خودرو واکنش مولاوردی به یک بنر! Wed Feb 28 11:38:00 IRST 2018
پرشین خودرو شورای حمل و نقل و ترافیک تهران تصویب کرد؛ اجرای طرح جدید ترافیک در تهران Thu Jan 18 12:53:00 IRST 2018
پرشین خودرو با 20میلیون هم می‌توان خودرو خرید + جدول Sat Jun 23 11:13:00 IRDT 2018
پرشین خودرو اولین چراغ راهنمایی دنیا راببینید Sat Aug 19 11:39:00 IRDT 2017
پرشین خودرو آخرین تحولات بازار مرغ! Sun Mar 10 12:05:00 IRST 2019
پرشین خودرو باربیکیوی دیوید بکهام خبرساز شد Sun Jul 01 01:33:00 IRDT 2018
پرشین خودرو علائم کمبود اکسیژن خون در بدن Tue Dec 26 20:52:00 IRST 2017
پرشین خودرو وزیر صنعت، معدن و تجارت: هدفمان کاهش قیمت آزاد خودرو و افزایش تولید است Wed Jan 09 14:21:00 IRST 2019
پرشین خودرو روایت ملک مطیعی از فیلمبردار «قیصر» Mon Nov 13 05:43:00 IRST 2017
پرشین خودرو قیمت خرید و فروش قالپاق پژو 206 Sat Jun 24 11:04:00 IRDT 2017
پرشین خودرو نگاهی به اخبار حمل ونقل روزنامه‌های 24 آبان Thu Nov 15 12:56:00 IRST 2018
پرشین خودرو 5تایر عجیب برای خودروهای آینده Mon May 15 11:46:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /یادداشت اختصاصی/لج بازی یا خشم از برملا شدن حقیقت! چرایی برخورد سرد دولت با انجمن واردکنندگان خودرو Tue Sep 25 13:31:00 IRST 2018
پرشین خودرو هراز و کندوان یک طرفه می شود Wed May 31 12:40:00 IRDT 2017
پرشین خودرو علائم آرتروز پا چیست؟ Fri Oct 19 12:48:00 IRST 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/سایپادیزل با فوتون، دانگ فنگ و ولوو در مشهد؛ فروش و تحویل فوری کشنده KX 480 در مشهد استارت شد Thu Aug 09 16:34:00 IRDT 2018
پرشین خودرو ایستگاه راه آهن قم ثبت‌ ملی شد Mon Sep 18 13:05:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/رئیس شورای رقابت: بازار خودرو همچنان انحصاری است Tue Apr 11 02:20:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تعطیلی بازار طلافروشان تاچهارشنبه Mon Oct 02 13:15:00 IRST 2017
پرشین خودرو مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری وزارت کشور: استفاده از صندلی کودک در خودرو در انتظار تصویب مجلس Sat Sep 15 09:20:00 IRDT 2018
پرشین خودرو کارگروه تخصصی خودروی ارتباطات مراکز اورژانس کشور دراصفهان Wed May 17 11:26:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اعلام ترکیب تیم ملی فوتبال یمن برابر ایران Mon Jan 07 16:17:00 IRST 2019
پرشین خودرو /گزارش خبری/ طرح نوروزی داتیس برای ولوو سواران در تعمیرگاه مرکزی + جزئیات Mon Mar 11 16:34:00 IRST 2019
پرشین خودرو رشد 51درصدی ارائه امداد به خودروهای سایر خودروسازان؛ ثبت رکورد جدید در خدمت رسانی امداد خودرو ایران +جزئیات Wed Mar 27 11:54:00 IRDT 2019
پرشین خودرو ژانویه موفق برای برند فولکس‌واگن Mon Feb 19 07:32:00 IRST 2018
پرشین خودرو راهکارهای طبیعی برای درمان واریس Wed Jun 06 03:31:00 IRDT 2018
پرشین خودرو عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس؛ واردکنندگان خودرو دربرزخ قوانین جدید Sun Aug 27 16:30:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/شورای رقابت مُسکنی برای بازار خودرو؛ خودروسازان نباید جو روانی قیمت در بازار را ملاک عمل قرار دهند Fri Jun 07 11:28:00 IRDT 2019
پرشین خودرو کشور‌هایی با بیشترین آمار رشوه Mon Dec 11 22:20:00 IRST 2017
پرشین خودرو درمان چاقی با بالون معده خطرناک است Wed Feb 15 11:05:00 IRST 2017
پرشین خودرو اختلاف شهرداری منطقه 16 با راه‌آهن بر سر حریم ریلی Sun Jun 03 09:53:00 IRDT 2018
پرشین خودرو قوانین که ملکه از انجام آن‌ مستثنی است! Fri Sep 07 23:45:00 IRDT 2018
پرشین خودرو بازداشت رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو صحت دارد!؟ Sat Aug 18 13:40:00 IRDT 2018
پرشین خودرو تصویب کلیات نرخ سرویس مدارس Sun Sep 16 15:36:00 IRDT 2018
پرشین خودرو احتمال سهمیه بندی مجدد بنزین و دونرخی شدن قیمت آن Tue Oct 23 15:20:00 IRST 2018
پرشین خودرو خودروسازان چینی برنده نهایی تعرفه‌ها Sun Jul 08 03:09:00 IRDT 2018
پرشین خودرو بررسی مشکلات طرح فروش فوری روزانه خودرو؛ چالش هایی که مانع اثرگذاری طرح فروش فوری در بازار خودرو شد Mon Mar 04 03:47:00 IRST 2019
پرشین خودرو تا10دقیقه پس ازمرگ مغز فعال است Fri Mar 10 08:05:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ موتورسیکلت «ب ام و» رکورد زد Tue Aug 07 02:08:00 IRDT 2018
پرشین خودرو نماینده شاهرود: بی‌کفایتی مسئولان چالش‌های اساسی را در حوزه خودرو ایجاد کرده است Sun Jul 22 12:46:00 IRDT 2018
پرشین خودرو بومی سازی قطعات خودرو با تفاهم نامه پژوهشگاه پلیمر و انجمن پلاستیک فرانسه Tue Sep 26 12:32:00 IRST 2017
پرشین خودرو یک مسوول؛ توقف موقت ثبت سفارش خودرو، انحصار ایجاد نمی کند Thu Aug 24 09:09:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اولین ماموریت کامیون خودران و الکتریکی ولوو وِرا Sat Jun 15 15:36:00 IRDT 2019
پرشین خودرو تصادف زنجیره‌ای خودروها 14 مجروح برجای گذاشت Sat Sep 01 16:45:00 IRDT 2018
پرشین خودرو تولید یک خودروی برقی قابل اتصال به شبکه تلفن همراه Wed Feb 27 11:45:00 IRST 2019
پرشین خودرو سری جدیدی از مدل‌های اسپرت «تویوتا» معرفی شد Thu Sep 21 06:45:00 IRDT 2017
پرشین خودرو موج جدید برف و باران ‌در راه است Wed Feb 13 14:59:00 IRST 2019
پرشین خودرو نسل جدید تویوتا «آوالون» رونمایی می شود Sat Dec 09 11:52:00 IRST 2017
پرشین خودرو سرفاصله قطارها در تمامی خطوط مترو اعلام شد Sun Sep 23 09:29:00 IRST 2018
پرشین خودرو دستگیری عامل آتش‌سوزی واگن‌های قطار Mon Apr 22 15:30:00 IRDT 2019
پرشین خودرو خودکشی مرد60 ساله در برج میلاد Sat Dec 16 14:12:00 IRST 2017
پرشین خودرو رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد: نجات 6390 نفر از برف و کولاک Fri Jan 18 10:05:00 IRST 2019
پرشین خودرو بازیابی ژنتیک بینایی برای اولین بار در جهان Sun Mar 17 03:42:00 IRST 2019
پرشین خودرو مصدوم محبوس در خودروی واژگون شده پراید نجات یافت Wed Aug 16 14:16:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ خودروهایی خاص به مناسبت 50 سالگی AMG مرسدس+تصاویر Tue Mar 14 02:27:00 IRST 2017
پرشین خودرو وجود 29 میلیون کودک فقیر درخاورمیانه Thu May 18 16:07:00 IRDT 2017
پرشین خودرو خرید هواپیماهای نو اولویت اصلی برای نوسازی ناوگان هوایی Tue Feb 19 12:14:00 IRST 2019
پرشین خودرو الکتریکی اسپرت دی‌.اس در آستانه‌ تولید Thu Jan 26 15:00:00 IRST 2017
پرشین خودرو رئیس پلیس راهور ناجا؛ جریمه 30 هزارتومانی برای راننده ای که دست را از خودرو خارج کند Wed Jan 10 14:19:00 IRST 2018
پرشین خودرو رئیس سابق کمیسیون حمل و نقل اتاق ایران؛ 90 درصد سوانح جاده‌ای قابل‌ پیشگیری است Sun Sep 03 13:06:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو: باید از ابزار تعرفه در کنترل واردات خودرو استفاده کرد Mon Dec 25 15:35:00 IRST 2017
پرشین خودرو ثبت نام 150 هزار نفر در سامانه کارورزی Wed May 31 15:22:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تقلب زیست محیطی در آئودی Sat Jun 24 15:27:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رئیس فراکسیون شفافیت و مبارزه با مفاسد خبرداد: آمادگی مجلس برای پیگیری مشکلات خودرویی مردم Wed Dec 26 09:17:00 IRST 2018
پرشین خودرو بزرگترین حلقه طلای جهان در امارات Wed Jan 31 13:16:00 IRST 2018
پرشین خودرو سود ناخالص دایملررشد 87 درصدی داشته است Wed Apr 12 10:51:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/ بی وای دی سانگ MPV آماده عرضه به مشتریان می شود Fri Sep 29 16:40:00 IRST 2017
پرشین خودرو خودروسازان آلمانی در صدر رتبه بندی برند نشریه آمریکایی Wed Mar 01 12:17:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تلاش مادر برای با سود کردن خانواده در بخش سوسن ایذه+ فیلم Sat Mar 16 15:02:18 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی کردستان قهرمان رقابت های وزنه برداری استعدادهای برتر شد Fri Nov 30 18:01:00 IRST 2018
آفتاب مطهری: اکثر نمایندگان چند روز حقوق خود را به سیل‌زدگان اختصاص دادند Sun Apr 07 14:15:19 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران چهار هزار و 640 واحد صنفی بازرسی شدند Tue May 21 13:57:21 IRDT 2019
روزنامه شرق آجرچینی جدید آمریکا در برجام Wed Sep 27 03:30:00 IRST 2017
تابناک روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه 4 تیرماه 97 Mon Jun 25 01:22:17 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پارلمان عراق خواهان اعزام ارتش به مناطق مورد مناقشه شد Mon Sep 25 16:40:14 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران استخدام بانک سرمایه در 13 استان Sat Feb 04 01:05:01 IRST 2017
پول نیوز 20 درصد قیمت تمام شده خودرو مربوط به تامین مالی است Sun Sep 10 09:23:56 IRDT 2017
فردا توافق ترامپ و اردوغان درباره همکاری در رقه و الباب Wed Feb 08 11:10:44 IRST 2017
تی نیوز تصاویر/ تولد نوزاد بدون چشم! Mon Apr 30 06:23:50 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پیش بینی وضعیت هوا Tue Dec 19 15:13:33 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دعوت بسکتبالیست اردبیلی به اردوی تیم ملی Thu Jun 21 11:58:31 IRDT 2018
انتخاب عکس/ سفر عبدالمهدی به بصره و عدم دیدار با مسئولان Tue Jan 22 12:31:45 IRST 2019
آفتاب مژده شمسایی: هیچکس شبیه بهرام بیضایی نیست/30 سال و 4 ماه و 12 روز است که دوستش دارم Sun Aug 13 10:32:40 IRDT 2017
جهان نیوز فرصت‌سوزی به دنبال پیوستن ایران به برجام اروپا Tue Jul 17 14:54:22 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پاریس و پکن 30 توافق همکاری امضا کردند Tue Mar 26 00:52:00 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجو مقابله شهید مطهری با «نفوذ» منافقین در کمیته استقبال امام(ره) Tue Jan 31 09:48:56 IRST 2017
جماران واکنش موگرینی به خروج آمریکا از برجام Wed May 09 00:04:17 IRDT 2018
تی نیوز حفظ آمادگی معنوی پاسداران مقدم بر آمادگی جسمانی آنان است Wed May 02 05:59:00 IRDT 2018
تی نیوز استخدام شرکت خرد اندیشان در قزوین Mon Oct 02 14:54:21 IRST 2017
پول نیوز خودکشی زن 22 ساله در رودخانه کارون Sun Nov 25 18:31:45 IRST 2018
صنعت بیمه جهش قیمت موز، سیب زمینی و رب گوجه در ماه شهریور Tue Oct 02 15:35:04 IRST 2018
عصر ایران یک مقام دفاعی کشور: درحال شکست داعش هستیم Mon Mar 06 10:16:37 IRST 2017
روزنو شعار «بی‌غیرت، بی‌غیرت» علیه بازیکنان استقلال Sun Oct 28 14:00:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر 5 سکوی پارس جنوبی وارد مدار می‌شود Sat Jun 08 17:27:36 IRDT 2019
پرس شیعه مداخلات خارجی دستیابی به صلح در سوریه را به تاخیر انداخته است Wed Apr 25 23:02:49 IRDT 2018
ایستا نیوز بیمه کوثر همچنان در کنار حادثه‌ دیدگان Sun Nov 18 18:01:30 IRST 2018
ورزش 3 مظاهری شایسته حضور در جام جهانی است/ بوحمدان: با عبور از استقلال صعود می کنیم Thu May 10 14:03:00 IRDT 2018
آفتاب ایران ساعت کار ادارات استان تهران به 6 صبح تا 14 تغییر کرد Thu Jul 05 11:01:20 IRDT 2018
اتاق خبر24 گیاه تاج‌ریزی سیاه معجزه گری نا شناخته Tue Dec 11 15:01:00 IRST 2018
جهان نیوز کدام بازیکنان بیشتر با قدوس گرم گرفتند؟ Thu Aug 31 10:33:10 IRDT 2017
پارسینه ارتش یمن بالگرد آپاچی سعودی را ساقط کرد Fri May 03 16:44:08 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران زندگی اسفبار 900 زن بی‌سرپرست در بخش کورین سیستان‌وبلوچستان Wed Feb 15 11:33:47 IRST 2017
تی نیوز مشارکت مجارستان در توسعه زنجیره تولید و صادرات مرغ Wed Sep 27 17:36:47 IRST 2017
تابناک راهکارهایی برای رفع عوامل زشتی صورت Wed Oct 10 15:59:40 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نگاهی به برنامه‌های امروز رادیو خوزستان 16 شهریور 97 Fri Sep 07 00:07:25 IRDT 2018
تیترنیوز کرمانشاه قنبری: بودجه کشور را برای شرایط غیرعادی امروز تهیه کنیم Thu Feb 21 05:49:29 IRST 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا مجلس و کمیسیون انرژی مجال تخلف به شرکت توتال را نمی دهد Wed Jul 05 17:04:10 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم فرمانده یگان ویژه تهران: امنیت در استادیوم های کشور برقرار است/ سعودی ها اهداف سیاسی دارند Sat Feb 03 20:32:03 IRST 2018
خبرگزاری مهر پیکر یکی ازدانشجویان حادثه دانشگاه آزاد در حرم مطهر رضوی تشییع شد Thu Dec 27 16:44:51 IRST 2018
پایگاه خبری الف 45 کشته و زخمی در واژگونی یک اتوبوس Sat Aug 05 16:31:05 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم تسلط ارتش سوریه بر مناطق جدید در جنوب سوریه Thu Jul 26 21:16:01 IRDT 2018
598 هوای پایتخت همچنان ناسالم است Mon Feb 12 10:10:56 IRST 2018
خبرگزاری شبستان خدمات صورت گرفته در کشور از نعمت های انقلاب اسلامی است Fri Dec 21 09:00:00 IRST 2018
انتخاب ظریف در کنفرانس امنیتی مونیخ: اینستکس بسیار کمتر از تعهدات سه کشور اروپایی که برای نجات برجام داده بودند، انجام گرفت/ آمریکا اکنون به تنهایی بزرگترین منبع بی ثبات کننده در منطقه ماست Sun Feb 17 13:20:32 IRST 2019
روزنو سکه گران شد +جدول قیمت Sun Jan 06 16:28:49 IRST 2019
ساعت24 شکست الغرافه در روز گلزنی طارمی Mon Feb 12 21:21:43 IRST 2018
جماران فروش بیمارستان امام خمینی بدون اجازه شهرداری، غیرقانونی است Sun Jul 29 13:28:55 IRDT 2018
آفتاب ایران فیلم: دعوای وحید خزایی و هزینه | چاقو خوردن وحید خزایی Mon Feb 26 12:39:47 IRST 2018
خرداد نیوز مکه مکرمه امروز از حضور زائران ایران خالی می‌شود Fri Sep 22 16:07:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بلایی که با سوء مصرف ویتامین‌ها گریبانگیر شما می‌شود + حد مجاز مصرف Mon Mar 25 00:08:01 IRDT 2019
عصر ایران بررسی مصوبات مجلس و نامه‌هاى دیوان عدالت ادارى در جلسه فردای شورای نگهبان Tue Aug 01 22:45:23 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو میرباقری فیلم حضرت خدیجه (س) را می‌سازد Fri Oct 19 19:17:01 IRST 2018
جام نیوز عاشقانه‌های یک همسر شهید/ دوست داشتم آقا صالح همسرم شود Mon Jun 26 15:59:53 IRDT 2017
خبرگزاری مهر خواسته های اهالی فرهنگ و هنر از مدیر جدید/ رفع تبعیض وایجادتعامل Mon Jan 29 14:04:56 IRST 2018
تی نیوز هشدار وزیر دفاع آمریکا به کره شمالی: پاسخ نظامی عظیمی می دهیم Tue Sep 05 15:09:38 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توافق رهبران فرانسه و کشورهای آفریقای غربی بر تشکیل "نیروهای ساحل" Mon Jul 03 11:33:54 IRDT 2017
ایسکانیوز کدام دانشگاه‌های آمریکا بیشترین کمک‌هزینه تحصیلی را می‌دهند؟ Thu Mar 23 10:59:14 IRDT 2017
عصر خبر سازمان مالیاتی: عوارض خروج از کشور 220 هزار تومان Mon Apr 09 15:56:52 IRDT 2018
تی نیوز کیفیت آب زاینده رود خط قرمز وزارت نیروست Sun Apr 22 17:04:24 IRDT 2018
فرهنگ نیوز "عقیم کردن"، امتداد له‌شدن مردم زیر چرخ توسعه دوران هاشمی رفسنجانی Tue Jan 03 09:29:00 IRST 2017
وانا یک توصیه به صاحبان چند دفترچه بیمه‌ایها Sun Feb 24 10:52:05 IRST 2019
تی نیوز الهلال با تمام قوا مقابل پرسپولیس Tue Sep 19 13:13:57 IRDT 2017
عصر ایران هند یک موشک بالستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته ای آزمایش کرد Thu Jan 18 14:25:14 IRST 2018
خبرگزاری شبستان تصویری/محمود کریمی شب هفتم محرم (زمینه) Wed Sep 26 09:09:00 IRST 2018
جام نیوز خبر خوب نقل و انتقالاتی برای هواداران سرخ در خصوص دو بمب جدید پرسپولیس Sat May 20 05:30:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سوختگیری همزمان جنگنده ها در آسمان + فیلم Fri Apr 13 11:10:32 IRDT 2018
پارس فوتبال سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به یاری سیل‌زدگان لرستان رفت + عکس Fri Apr 05 17:09:07 IRDT 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سرنوشت دین در دنیای جدید Tue Apr 18 10:23:48 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن رهبر معظم انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین مهمان‌نواز را تسلیت گفتند Tue Apr 24 13:39:18 IRDT 2018
خبر خودرو کشتن بی‌رحمانه یک سگ در رشت Sun Nov 11 17:32:01 IRST 2018
تابناک کلانتری رییس سازمان‌حفاظت‌محیط‌زیست شد Sun Aug 13 13:53:42 IRDT 2017
ساعت24 2 پرسپولیسی خشن‌ترین بازیکنان آسیا Sun Nov 04 09:54:50 IRST 2018
تی نیوز دانلودسریال رنگ شک قسمت 7 Sun Apr 22 14:22:32 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان اعلام همبستگی با مسجدالاقصی در مسجد«توبه» شمال لبنان Sun Jul 23 10:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رتبه ایران در شاخص اخذ مجوزهای ساخت و ساز مطلوب نیست Wed Dec 12 22:58:00 IRST 2018
انتخاب دومین جلسه رسیدگی به اتهامات 14 متهم ارزی/ طفره متهم ردیف اول از پاسخ به سئوالات قاضی Sun Jun 16 19:53:57 IRDT 2019
خبر گزاری دانا اعتراف اپل به انحنای شاسی «آی پد پرو» Sat Dec 22 08:16:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خاطره خوش ، سوغات گردشگران از سفر به شیراز Sun Mar 12 19:50:42 IRST 2017
صبح تهران سردار سلامی :موازنه قدرت به سود ایران است Sat Jan 05 10:56:17 IRST 2019
واحد مرکزی خبر امضا تفاهم نامه همکاری دانشگاه علمی کاربردی و استانداری چهارمحال و بختیاری Mon Jul 17 14:45:51 IRDT 2017
اتاق خبر24 قطاری که شبیه هتل است Mon Aug 07 11:34:00 IRDT 2017
آفتاب ایران ارتباطی میان روابط تجاری با آمریکا و مساله کره شمالی وجود ندارد Mon Jul 31 16:56:05 IRDT 2017
بهار نیوز ترامپ: داعشی‌ها موش‌های کثیف هستند Fri Jan 27 15:07:26 IRST 2017
ایلنا بیرانوند در جمع 5 دروازه‌بان برتر جام ملت‌های آسیا Mon Jan 14 19:38:10 IRST 2019
عصر ایران اصغر فرهادی «جشنواره کن» را افتتاح می کند Wed May 17 12:15:05 IRDT 2017
بصیرت باز‌سازی معادله سوریه در شرق اروپا Sun Jun 05 11:08:52 IRDT 2016
روزنامه دنیای اقتصاد هشدار بلومبرگ به ترامپ Sat Jan 06 14:46:27 IRST 2018
واحد مرکزی خبر 36 گوسفند بر اثر برخورد با کامیون در جغتای تلف شدند Tue Apr 30 11:59:53 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر نگاهی به صفحه نخست روزنامه های امروز Sat Sep 08 08:42:31 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن مسابقات قرآن شاهد و ایثارگر در 25 شهر خوزستان برگزار شد Sat Feb 18 09:08:05 IRST 2017
پارس نیوز "نیکی کریمی" در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر+ عکس Sat Jan 28 21:00:46 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم حزب‌الله: تجاوز اسرائیل به شبکه ماهواره‌ای الاقصی اقدام تروریستی وحشیانه است Tue Nov 13 00:45:43 IRST 2018
ایلنا پیشنهاد عجیب کاکا به نیمار؛ اسمت را به «ریمار» تغییر بده! Sun Mar 12 11:41:36 IRST 2017
ایلنا تفاوت عشق شرقی و عشق غربی/شهرنشینی و توسعه؛ احساسات را کمرنگ کرده است Wed Sep 06 10:22:18 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سید علی خمینی در شبکه های اجتماعی فعالیت ندارد Sun Jul 01 15:14:00 IRDT 2018
پارس فوتبال فاش شد ! اهرم فشار “استقلالی ها” برای نگه داشتن این ستاره ! حضور فرمانده در “استقلال” قطعی شد؟! Thu Jun 28 07:27:58 IRDT 2018
تی نیوز به مناسبت روز ملی سینما بلیت ها نیم بها می شود Mon Sep 04 18:46:53 IRDT 2017
فرهنگ نیوز برگزاری تجمع بزرگ عزاداران فاطمی در تهران/ اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت‌الله صدیقی +تصاویر Thu Mar 02 14:14:00 IRST 2017