598 - Tue Jan 03 05:43:01 IRST 2017 نمایش خبر

حمایت قاطع هواداران پرسپولیس از برانکو درمقابل کی روش

ما هواداران پرسپولیس، حمایت قاطع خورد را از برانکو ایوانکوویچ و انتقاداتِ به حقش اعلام و استفاده ابزاری از تیم ملی جهت تضعیف پرسپولیس را محکوم می‌کنیم.

به گزارش پایگاه 598، کانون هواداران پرسپولیس در پی اظهارات صریح و تند برانکو ایوانکوویچ علیه کارلوس کی روش بیانیه ای در حمایت از وی با عنوان "صدای او صدای ماست!" منتشر کرد. 
 

  
 

متن این بیانیه را در ادامه می خوانید: 
 

  
 

«مشتی که امروز برانکو ایوانکوویچِ همیشه آرام و متین روی میز می‌کوبد ناشی از حسی است به نام مسئولیت پذیری که اگر ذره‌ای از آن در وجود نهادهای مربوطه و برخی اهالی رسانه بود، فوتبال ملی این مملکت را دربست به خدمت یک نفر در نمی‌آوردند. 
 

  
 

نه! لطفاً از شعار کلیشه‌ای ارجحیت منافع تیم ملی بر تیم‌های باشگاهی سخن نگویید. شاید باور نکنید اما بخش بزرگی از آن واژه ملی، خودِ ما هستیم. ما هوادارانِ مظلوم پرسپولیس که ظاهراً کامِ شیرین بر ما حرام است حتی اگر قهرمان نیم فصل باشیم. 
 

  
 

لطفاً این بار به جای دوختن دهان ما و هوچی‌گری علیه سرمربی محبوبمان، ما را قانع کنید. درخواست بزرگی نیست این حق ماست که منافع تیم ملی را برای تشریح کنید و پاسخ اعتراض ما را با دلایل مستند و مستدل بدهید. 
 

  
 

برای ما بگویید در حالی که حدود سه ماه تا آغاز دور برگشت مسابقات مقدماتی جام جهانی باقی مانده، برگزاری اردو یک هفته‌ای در امارات آن هم بدون بازی تدارکاتی و بدون لژیونرهایی که بخش اعظم ترکیب اصلی تیم ملی را تشکیل می‌دهند چه کمکی به منافع فوتبال ملی ما می‌کند؟ 
 

  
 

مگر نه اینکه پرسپولیس با هفت بازیکن بیشترین سهم را در تیم ملی دارد. پس برای هوادارانش توضیح دهید سرمربی این تیم در حالی که هفت بازیکن اصلی خود را در اختیار ندارد چگونه باید تغییرات تاکتیکی مدنظر خود را در تیم اعمال کند؟ 
 

  
 

چگونه باید در رقابت نابرابر در بازی‌های فشرده لیگ، هم صدر جدول را حفظ کند، هم زیبا بازی کند، هم در سطح آسیا آبروداری کند. آن هم بدون اینکه فرصت بدنسازی را در نیم فصل داشته باشد؟ 
 

  
 

امروز اگر کارد به استخوان برانکو رسیده و مشت روی میز می‌کوبد به این دلیل است که به خوبی می‌داند در صورت عدم کسب نتیجه، اولین رسانه‌هایی که او را می‌کوبند همان‌هایی هستند که امروز مدعیان حراست از منافع تیم ملی هستند. به خوبی می‌داند هوادارانی که حتی کسب پیروزی و صدرنشینی هم در طول نیم فصل اول قانعشان نمی‌کرد و بازی زیبا را مطالبه می‌کردند، فردا و در روز شکست، هیچ یک از مصائب امروز را به یاد نخواهند داشت و تنها برانکو را مسئول نتایج می‌دانند. 
 

  
 

آقایان! برانکو ایوانکوویچ مانوئل ژوزه نیست. این بار سرمربی پرسپولیس از حمایت حداکثری هواداران پرسپولیس بهره می‌برد. هوادارانی که به خوبی حق را از باطل تشخیص می‌دهند و با سوء استفاده از احساسات ناسیونالیستی هم نمی‌توان چشم آنها را بر حقایق بست. 
 

  
 

ما هواداران پرسپولیس، حمایت قاطع خورد را برانکو ایوانکوویچ و انتقاداتِ به حقش اعلام و استفاده ابزاری از تیم ملی جهت تضعیف پرسپولیس را محکوم می‌کنیم.»
598 جایگزین بیرانوند در فنرباغچه وارد استانبول شد+عکس Wed Jul 05 09:37:47 IRDT 2017
598 بازیگرانی که قبل از 50 سالگی درگذشتند Sat Feb 04 10:22:22 IRST 2017
598 محرومیت چهار ساله 2 ورزشکار دوپینگی ایران Sun Apr 09 14:10:03 IRDT 2017
598 شش ترفند آنلاین برای خرید بلیط ارزان هواپیما Mon Jan 29 09:33:25 IRST 2018
598 زنان ارتش اسراییل در تعقیب رهبران حماس Tue Oct 04 11:28:01 IRST 2016
598 فیلم/ سؤال مرحوم حسن جوهرچی از رهبرانقلاب Fri Feb 03 13:16:04 IRST 2017
598 مهاجم ذوب‌آهن استقلالی شد Wed May 17 19:40:18 IRDT 2017
598 جهش قیمتی در انتظار بازارمسکن Mon Jan 30 12:37:11 IRST 2017
598 وضعیت زندگی مردم بهتر از گذشته شده/ من نگفتم مشکلات را 100 روزه حل میکنم مگه اینکه آدمی عقل نداشته باشه که چنین حرفی بزنه(!!) Mon Apr 10 12:29:15 IRDT 2017
598 دادگاه بین‌المللی ورزش پاسخ مهدی طارمی را داد/ در هر صورت محکومی! Sat Oct 21 09:35:49 IRST 2017
598 واکنش‌های بین‌المللی به راهبرد جدید آمریکا علیه ایران Sat Oct 14 08:34:05 IRST 2017
598 پرسپولیس دنبال تاریخ‌سازی/ پدیده - استقلال؛ رسیدن به مربع قدرت؟ Wed Jan 17 09:46:56 IRST 2018
598 اجرای حکم قصاص عامل قتل عام خانوادگی اراک Thu Apr 13 11:19:42 IRDT 2017
598 اسرائیل درپی یهودیزه کردن کردستان عراق Sun Sep 17 20:59:55 IRDT 2017
598 3 تُن آتش سپاه بر سر تروریست‌ها Mon Jun 18 09:40:09 IRDT 2018
598 سقف برداشت از عابرنک‌ها در ایام عید Wed Mar 01 13:10:59 IRST 2017
598 عراق با نیمی از لژیونرهایش مقابل ایران Sun Mar 05 14:26:19 IRST 2017
598 کدام کشور مقصد نهایی شهرام جزایری بود؟ Wed Aug 01 11:26:14 IRDT 2018
598 مشکلات‌ قطار قم-کربلا برای زائران Fri Nov 03 12:33:16 IRST 2017
598 عکس/ تنها کودک مسافر هواپیمای 3704 Sun Feb 18 14:04:10 IRST 2018
598 یورش جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه Wed Aug 09 09:33:42 IRDT 2017
598 بهرام شفیع درگذشت Tue Oct 09 20:07:17 IRST 2018
598 انفجار در دانشگاه ریودوژانیرو در برزیل Wed Aug 15 21:08:18 IRDT 2018
598 شورش رئیس فدراسیون علیه صداوسیما! Fri Feb 02 11:59:32 IRST 2018
598 تقدیر حمید فرخ نژاد از زحمات قالیباف Wed Jul 19 15:14:43 IRDT 2017
598 عربستان در حال انتقال داعشی‌ها به یمن Wed Apr 19 15:11:37 IRDT 2017
598 مصوبه 24 میلیونی مجلس جایگاه خدمت را به «جایگاه غارت» تبدیل می‌کند Fri Mar 03 18:30:30 IRST 2017
598 عکس/ اقدام عجیب هواداران فولاد بعد از بازی با استقلال Sat Feb 24 23:07:48 IRST 2018
598 نرخ ارزهای مبادله‌ای ثابت ماند Sun Nov 26 10:00:22 IRST 2017
598 دختر کارگردان معروف: بدون حضور پدرم بازیگر شدم Wed Jul 12 11:02:56 IRDT 2017
598 ملی پوشان استقلال در تمرین تیم ملی Tue Apr 03 14:01:50 IRDT 2018
598 روحانی به بازدید ازمناطق زلزله‌زده کرمان میرود Fri Dec 15 13:24:03 IRST 2017
598 «چشمی» شامل محرومیت استقلال نمی‌شود/روزبه می‌تواند آبی‌پوشان را در نیم‌فصل دوم همراهی کند Fri Jan 27 20:49:30 IRST 2017
598 امروز؛ پایان داستان تراکتورسازی و گل‌محمدی؟ Mon Jan 15 13:07:48 IRST 2018
598 روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد؛ احمدی نژاد مقصر مشکلات8 قرن آینده کشور است Sun Jan 07 11:51:10 IRST 2018
598 تصویر/ تصادف وحشتناک مازراتی در تهران Sun Jul 02 12:43:57 IRDT 2017
598 تمرین نوبت صبح استقلال زیر تیغ آفتاب! Thu Jun 22 13:52:19 IRDT 2017
598 الگویی که کی‌روش بنا گذاشت/ منصوریان و برانکو در راه ساختارسازی Sun Aug 20 12:57:19 IRDT 2017
598 قاتل 2 شهروند درودی دستگیر شد Tue Jan 02 21:40:47 IRST 2018
598 چند دلیل برای مردودی دولت حسن روحانی در انتخابات 96 Mon Mar 06 15:21:03 IRST 2017
598 کشمیری در سازمان مجاهدین با نام "باقر" شناخته می‌شد/ رجوی در نشست اعضای سازمان گفت انفجار 8 شهریور کار ما بود Wed Aug 30 11:40:44 IRDT 2017
598 سرگذشت "یارانه"؛ از وعده افزایش سهم فقرا تا شکست پروژه انصراف و "مصیبت عظما" Tue Feb 28 09:35:06 IRST 2017
598 طالبان: داعش گروه «صلیبی» و وابسته به آمریکا است Sat Oct 07 14:14:24 IRST 2017
598 ترکان: طیب‌نیا بخاطر مشکل قلبی انصراف داد(!!) Thu Aug 10 09:10:46 IRDT 2017
598 تاریخ دربی تغییر نمی‌کند Thu Jan 26 14:05:02 IRST 2017
598 محور کندوان بعدازظهر فردا یک‌طرفه است Thu Feb 23 11:49:07 IRST 2017
598 افشاگری مهران احمدی درباره آرای مردمی جشنواره Sat Feb 10 11:59:15 IRST 2018
598 جمعه 1395/11/08 ساعت: 15:00 هفته 19 جام خلیج فارس : تراکتورسازی - ماشین‌سازی‌تبریز زنده از شبکه ورزش Mon Jan 23 13:36:04 IRST 2017
598 بلیط چارتر با قابلیت استرداد از کجا بخریم؟ Sat Oct 28 13:49:41 IRST 2017
598 درخواست عجیب رضاییان از بازیکن پرسپولیس + عکس Mon Apr 10 09:26:53 IRDT 2017
598 تداوم پدیده گرد و خاک در آسمان اصفهان Thu Jul 13 20:20:02 IRDT 2017
598 تصویر جعلی منتسب به امام(ره) +سند Thu May 24 10:10:24 IRDT 2018
598 عارف: تهران، جزو استان های محروم‌ است Wed Nov 08 02:11:59 IRST 2017
598 تصویب ساخت پلاسکو در کمیسیون ماده 5 Sat Sep 29 10:29:54 IRST 2018
598 زنده شدن این پسر همه جهان را لرزاند! +عکس Tue Jun 20 12:42:40 IRDT 2017
598 رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد Thu Dec 28 13:41:56 IRST 2017
598 قاچاق تریاک با "تشک نوزاد" Fri Aug 18 16:28:28 IRDT 2017
598 تقدیر از سرباز شجاع ارتش Mon Sep 24 11:32:47 IRST 2018
598 همدردی مجری تلویزیون با کودک یمنی +عکس Sun Sep 03 13:14:42 IRDT 2017
598 عکس/ اقدام جالب راهیان نور در حمایت از تولید ملی Sat Mar 18 09:59:23 IRST 2017
598 سرقت علمی روحانی محرز شده و دکترای وی تقلبی است/ حسن روحانی هم به سرنوشت سایر «سیاستمداران با مدرک دکتری تقلبی» دچار می‌شود؟ + فیلم Wed May 10 18:25:57 IRDT 2017
598 نتیجه نهایی سومین آزمون استخدامی متمرکز Sun May 14 09:42:58 IRDT 2017
598 «نظر رهبری در مورد لوایح چهارگانه، فصل الخطاب است» Sat Jun 23 13:35:42 IRDT 2018
598 حمله ملی‌پوشان فوتسال به دوازدهمین قهرمانی آسیا Thu Feb 01 10:01:20 IRST 2018
598 معرفی 100 بازیکن کلیدی جام جهانی روسیه Thu Jun 14 12:37:48 IRDT 2018
598 آزمون CFT برای بهارستان‌/ مجلس در جام شکسته برجام چه می‌بیند؟ Sat Aug 25 10:24:30 IRDT 2018
598 وقوع انفجار تروریستی در «کابل» Tue Mar 07 10:18:19 IRST 2017
598 توزیع آب بسته بندی شده در خوزستان! Sun Jun 24 14:44:10 IRDT 2018
598 ثریا مغضوب «یک‌درصدی»های سرمایه‌دار شد Mon Jan 23 15:19:25 IRST 2017
598 سامرا کربلا شد Tue Nov 15 08:43:49 IRST 2016
598 ‏⁧حقوق بشر ⁩به سبک ایالات متحده +سند Thu Jan 26 14:24:40 IRST 2017
598 وضعیت آبی 31 استان روی میز دولت Tue May 08 12:04:53 IRDT 2018
598 جایزه ننگین ملکه انگلیس Sun Oct 30 15:11:54 IRST 2016
598 جریمه 15 میلیونی استقلال Wed Aug 23 14:59:40 IRDT 2017
598 7 ستاره استقلال در خطر سرباز شدن Sat Mar 04 10:34:58 IRST 2017
598 سه وزیر دولت سوریه تغییر کردند Wed Mar 29 14:58:44 IRDT 2017
598 تصادف پراید و تریلی با 3 کشته و یک مجروح Mon Mar 13 12:26:16 IRST 2017
598 پرسپولیس قهرمان لیگ شانزدهم شد Sat Apr 15 19:04:47 IRDT 2017
598 امام‌جمعه‌ موقت‌ تهران: زیربار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم Fri Aug 10 15:11:42 IRDT 2018
598 جزئیات دیدار اصلاح‌طلبان با روحانی Sun Jul 16 13:00:06 IRDT 2017
598 هیچ واحد دانشگاه آزاد تعطیل نمی‌شود Sat Jun 24 15:42:29 IRDT 2017
598 خبرهای خوب برای برانکو و پرسپولیسی‌ها Tue Jul 11 09:35:42 IRDT 2017
598 تعداد روز‌های آلوده پایتخت از 2 ماه گذشت/ سکوت معنا‌دار رسانه‌های اصلاح‌طلب و حامی دولت درباره آلودگی هوای تهران Mon Dec 18 09:40:36 IRST 2017
598 استاد اخلاق تهرانی‌ها هم از حجت الاسلام رئیسی حمایت کرد Wed May 17 00:44:23 IRDT 2017
598 حقوق‌2‌میلیون‌تومان‌و کمتر از‌مالیات‌معاف‌شد Fri Apr 21 12:41:13 IRDT 2017
598 کمیته ملی المپیک تسخیر دولتی ها شد Tue Dec 12 12:01:17 IRST 2017
598 ایران شانس سی‌ویکم قهرمانی در جام جهانی 2018 Wed Jun 21 16:08:29 IRDT 2017
598 رهبر انقلاب درگذشت آیت‌الله روح‌الله شاه‌آبادی را تسلیت گفتند Wed Aug 30 19:55:16 IRDT 2017
598 «ثریا» با محدودیت‌هایی به تلویزیون برمی‌گردد Wed Feb 15 17:39:37 IRST 2017
598 بانوی ایرانی با زدن رکورد طلا گرفت Wed Oct 10 11:18:46 IRST 2018
598 جزئیات تازه از شکنجه دختر معلول توسط پدر Sun May 06 10:47:43 IRDT 2018
598 خام فروشی، ترمزی برای تولید در کشور Wed Jul 12 10:26:08 IRDT 2017
598 ظریف و لاوروف دیدار کردند Sat Apr 28 15:55:44 IRDT 2018
598 شناسایی عامل آتش زدن پرچم ایران Sun Aug 19 11:49:20 IRDT 2018
598 حضور سه بازیکن جدید درجمع استقلالی‌ها و بازگشت یعقوب کریمی Mon Jan 30 22:36:01 IRST 2017
598 اولین درخواست محسنی‌اژه‌ای از وزیر جدید دادگستری Tue Aug 22 13:24:53 IRDT 2017
598 حجاب مشکل‌ساز نوازنده زن در تهران +عکس Sat Jan 13 19:56:17 IRST 2018
598 آندرانیک تیموریان به گسترش فولاد پیوست Mon Jul 31 19:22:11 IRDT 2017
598 آقای بازیگر: 4 ماه باید بستری شوم +عکس Mon Oct 02 14:51:06 IRST 2017
598 اهدای عضو پسر بازیگر معروف ایرانی +عکس Thu Feb 15 10:26:23 IRST 2018
خرداد نیوز تحویل 7 جسد حادثه آتش سوزی اتوبوس سنندج به خانواده‌هایشان Thu Jul 12 16:13:20 IRDT 2018
ورزش 3 عباسیان: روشنگر باید به حق اش برسد Sat Mar 04 07:04:00 IRST 2017
روزنامه کیهان پیروزی تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه تدارکاتی Wed May 10 22:10:52 IRDT 2017
خرداد نیوز اعتیاد عجیب؛ نگاهی به چند عمل زیبایی عجیب دنیا +تصویر Sun Jul 02 20:14:36 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شبکه ملی اطلاعات با نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد Wed Feb 15 14:49:09 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست خبری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار میگردد Mon Jun 18 10:27:00 IRDT 2018
بی باک نیوز آبگرفتگی معابر در کرمانشاه/هشداربه مسئولان برای پیشگیری ازمخاطرات Sat Mar 11 10:44:01 IRST 2017
روزنامه شرق فصل داغ دید و بازدید ایران و عراق Mon Jul 24 04:30:00 IRDT 2017
میزان هوش مصنوعی می تواند یک تهدید بزرگ برای بشر باشد Fri Feb 10 22:00:06 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد حجت‌الاسلام سید ابوالقاسم شجاعی درگذشت Sat Oct 13 11:44:33 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیت الله فاضل لنکرانی: بنیاد شهید خط مقدم پاسداری از خون شهداست Mon Jul 11 18:48:00 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در میاندوآب/ 110 دستگاه وسیله نقلیه متخلف توقیف شد Tue Nov 07 16:26:31 IRST 2017
انتخاب تظاهرات شیعیان سراسر پاکستان در اعتراض به حملات تروریستی Fri Jun 30 16:29:15 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم گزینه نظامی در برابر ملت ما هیچ مفهومی ندارد Sat Sep 22 10:10:02 IRST 2018
انتخاب دلیل عجیب یک کارمند برای کودک‌ربایی: می‌خواستم روان‌پریش شناخته شوم تا بازنشسته‌ام کنند Mon Dec 18 09:03:32 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اصلاندوز باستانی نمایندگی یا اداره میراث فرهنگی ندارد! Wed Dec 13 20:54:37 IRST 2017
بی باک نیوز تو شویی خودرو ام وی ام با دستگاه کارواش نانو بخار ساخت Tue Jul 25 16:05:01 IRDT 2017
عصر ایران تریلر بین‌المللی «24 فریم» آخرین ساخته عباس کیارستمی (فیلم) Wed Jan 31 15:58:11 IRST 2018
دولت بهار ایران بزرگ‌تر از آن است که نادیده گرفته شود Mon Aug 14 16:21:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ایجاد امید و نشاط در جامعه از اهداف اصلی رسانه ملی . Thu Jan 25 23:09:20 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اعلام برنامه‌های فرهنگی و قرآنی دهه کرامت در بانه Tue Jul 25 11:22:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیکر یک شهید مدافع حرم در مشهد تشییع شد Tue Jul 05 17:26:00 IRDT 2016
خبرگزاری دانشجویان ایران ابتکار: سیاست به‌کارگیری زنان در دولت، در قوه قضاییه هم لحاظ شود Mon Aug 20 10:05:12 IRDT 2018
دولت بهار داماد ترامپ برای تحقیق اف‌بی‌آی درباره روسیه، اعلام آمادگی کرد Fri May 26 17:08:00 IRDT 2017
روزنامه کیهان حوادث کوتاه از کشور Fri Sep 22 21:17:16 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بومی سازی نانو پودرهای سرامیکی Tue Feb 06 10:20:15 IRST 2018
پرس شیعه ماتیس: ترکیه پیش از حملات هوایی به شمال سوریه آمریکا را مطلع کرد Mon Jan 22 01:04:53 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران انتصاب سرپرست جدید مرکز تحقیقات کشاورزی گلستان Thu Jul 27 13:40:41 IRDT 2017
تدبیر 24 متجاوزان به کنسولگری ایران در بصره +تصاویر Sun Sep 09 11:31:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اعمال محدودیت های ترافیکی برای پیاده روی خانوادگی در قلعه گنج Thu Feb 15 18:49:54 IRST 2018
آفتاب ایران شارژ استقلالی ها پیش از دو بازی سرنوشت ساز Sat Apr 21 11:13:14 IRDT 2018
صبا ایران بره‌هایی که مادرشان را ندیدند/انسانیتی که پیش حیوانات رنگ باخت Sat Jul 29 13:47:05 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش مصرف برق Sun Jul 01 11:50:21 IRDT 2018
زومیت مهارت های ارتباطی، نقطه ضعف اکثر مدیران کسب و کار Sat Aug 12 14:00:00 IRDT 2017
تابناک روحانی: دست از حذف کردن یکدیگر برداریم Fri May 12 14:56:47 IRDT 2017
میزان واکنش احمد مهران فر پیرامون حوادث اخیر! Sun Feb 18 17:04:37 IRST 2018
میزان نظر فرزند وزیر آموزش و پرورش درباره سوال از پدرش + فیلم Wed Feb 28 13:02:55 IRST 2018
خبرگزاری فارس روشی مناسب برای تشخیص قطعی بیماری‌های قلبی Sun Sep 09 10:25:52 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم اعلام برنامه 18 تکواندوکار ایران در بازی‎های آسیایی Tue Aug 07 09:21:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مرکز خدمات سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی می‌شود Tue Sep 05 00:06:00 IRDT 2017
ورزش 11 بازگشت بازیکنان به تیم های سابق خود Sun Aug 05 17:20:11 IRDT 2018
اتاق خبر24 بازیگر زن سرشناس به سرطان مبتلا شد Fri Sep 29 11:16:00 IRST 2017
پولی مالی افزایش 60 درصدی استانداردهای اجباری خودرو Tue Feb 21 13:45:00 IRST 2017
آفتاب عراق: معترضان جاده منتهی به ایران را بستند Sun Sep 02 15:53:25 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو پوستر فیلم سینمایی «پناه» رونمایی شد Sat May 13 09:52:07 IRDT 2017
بولتن نیوز آثار رابرت آلتمن مرور می‌شود Fri Oct 20 11:36:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سازگاری آب و هوای استان با یکی از ارزشمندترین ماهیان دنیا Tue May 15 19:45:25 IRDT 2018
صنعت بیمه افشاگری در مبادلات مالی گروهک تروریستی داعش ؟! Wed Aug 09 14:56:32 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نانو ذرات به کمک روش‌های ازدیاد برداشت از میادین نفتی می‌آید Tue Oct 03 10:26:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مصاف ماشین‌سازی تبریز با سپیدرود در گام سوم لیگ برتر Wed Aug 08 12:50:18 IRDT 2018
خبرگزاری قدس یادداشت روز/ راهبرد کارزار فشار حداکثری امریکا علیه ایران و کشورهای متضرر از آن Mon Jul 23 08:45:29 IRDT 2018
انتخاب فیلم/ تست قدرت بدنی افسران پلیس توسط آقای شهردار! Sat Jan 27 15:41:04 IRST 2018
پول نیوز «نواز شریف» ممنوع‌الخروج می‌شود Mon Aug 20 21:35:37 IRDT 2018
پرس شیعه قرآن دارویی شفابخش برای همه دردهای بشری است Mon Aug 07 13:17:23 IRDT 2017
ورزش 3 اظهارنظر کلوپ در مورد آینده هافبک آلمانی لیورپول Fri May 05 12:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دولت در هفته گذشته| از"ناامیدترین تا خوشبخت‌ترین" مرد دولت Sat Jul 21 08:57:35 IRDT 2018
تجارت نیوز ارز برای تامین دارو به بیمه‌ها تعلق گیرد Mon Sep 17 13:29:04 IRDT 2018
عصر ایران محل سقوط هواپیمای مسافری (نقشه) Sun Feb 18 11:32:28 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترویج فرهنگ قرآنی و پهلوانی برنامه وزارت ورزش و جوانان است Thu Jul 12 14:01:00 IRDT 2018
فردا کاری نکنید که گرفتار قرض و وام شوید Sun Mar 05 03:30:01 IRST 2017
روزنامه شرق کالبدشکافیِ یک مرگ Mon Jul 03 04:30:00 IRDT 2017
بهار نیوز زیباکلام: اگر در انتخابات شرکت نکنیم، مستحق بدتر از وضعیت کنونی هستیم که بر سرمان نازل بشود. Sat May 13 11:03:34 IRDT 2017
جام نیوز مهمان ویژه استقلالی ها در دربی 86 مشخص شد Tue Feb 27 17:39:55 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خدمتی خالصانه در قالب اردوهای جهادی Thu Sep 13 17:00:03 IRDT 2018
دویچه وله دنیز یوجل خواستار پرداخت غرامت از سوی دولت ترکیه شد Thu Aug 30 19:34:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر حمایت قابل تامل نیکی هیلی از فتنه‌ 88 Wed Mar 29 20:46:52 IRDT 2017
آفتاب ایران کار آرژانتین برای صعود سخت تر شد/ مسی و رفقا در خانه هم متوقف شدند Wed Sep 06 10:42:10 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم از مجلس شروع کنید Sun Jul 22 06:29:00 IRDT 2018
برنا افزوده شدن 35 هتل به مجموع هتل‌های کشور در دولت یازدهم Tue Apr 11 15:33:44 IRDT 2017
جماران مرور مطالب مطبوعات محلی استان اصفهان - سه شنبه 25مهرماه 96 Tue Oct 17 13:07:02 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفیران جدید ایران درهلسینکی، دوبلین و کی یف منصوب شدند Tue Jul 17 20:59:00 IRDT 2018
برنا مظفر: تیم‌ملی را از نظر تاکتیکی محک زدیم Wed Jul 26 10:42:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توجه به وظیفه حکومت در قبال دریافت زکات بسیار مهم است Sun Dec 17 15:53:04 IRST 2017
خبرگزاری فارس ضرورت نفوذ فناوری‌های نوین در سیستم شهر هوشمند Sat Oct 28 10:41:00 IRST 2017
آریا اوزان جدید مردان و زنان برای رقابت‌های جهانی و المپیک رسما اعلام شد+عکس Thu Jul 05 15:09:12 IRDT 2018
ایسکانیوز مدیران و مردم تکلیف سنگینی را در پاسداشت حریم ارزش ها انقلابی و دینی برعهده دارند Wed Jul 19 11:53:48 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کتائب حزب الله عراق به رژیم آل خلیفه هشدار داد Thu May 25 22:51:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رونق اشتغال و توسعه تعاونی ها منوط به تامین مواد اولیه است Mon Sep 03 12:57:00 IRDT 2018
اخبار بانک امکان پرداخت خودکار اقساط تسهیلات با همراه بانک سینا Mon Jul 30 14:12:11 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ترجمه کتاب «مفاتیح الحیاة» آیت‌الله جوادی‌آملی در هند Sun Aug 05 12:27:38 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رئیس قوه قضاییه به شایعات اخیر پاسخ داد Wed Oct 04 17:45:59 IRST 2017
روزنامه شرق خیانت به بازنشستگان Sun Sep 17 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آمریکا مجوز انتقال مالکیت شرکت‌‌های آمریکایی به روسیه را نمی‌دهد Sat Sep 02 12:35:00 IRDT 2017
شیعه نیوز زندان و شلاق برای برگزاری مراسم حسینی در عربستان Tue Apr 04 11:38:56 IRDT 2017
نامه نیوز خبر مهم/ ناپدید شدن یک نفتکش با 19 خدمه در محل تردد دزدان دریایی Thu Aug 23 13:59:15 IRDT 2018
افکارخبر داروی گیاهی با خواص شگفت انگیز برای سلامتی Thu Dec 28 10:30:47 IRST 2017
نامه نیوز محفل انس با قرآن کریم در جوار حافظ شیرازی/تصاویر Sun May 27 06:15:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری اردوی تیم ملی کبدی زنان در گلستان Mon Nov 13 11:16:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حامیان روحانی انتظار حضور پر رنگی در کابینه دارند Sun Jul 23 07:31:01 IRDT 2017
بهار نیوز تمجید لاریجانی از اقدام ترانه علیدوستی Sun Jan 29 09:49:02 IRST 2017
خبرگزاری مهر پرداخت 507 فقره وام به مددجویان کمیته امداد استان همدان Sun Jul 24 18:36:56 IRDT 2016
خبرگزاری فارس عذرخواهی وزیر بهداشت آمریکا از مردم به خاطر استفاده از هواپیمای اختصاصی به خرج ملت Fri Sep 29 01:04:00 IRST 2017
آریا محل دائمی دفع پسماندهای روی زنجان به تصویب محیط زیست رسید Sat Jun 30 10:17:52 IRDT 2018
شیعه نیوز شورای امنیت سازمان ملل حمله تروریستی در اهواز را محکوم کرد Tue Sep 25 08:45:03 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی لزوم جلوگیری از رفتار ستیزه جویانه در تبلیغات انتخاباتی Thu May 11 20:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سیمئونه: صعودمان هنوز قطعی نیست/ در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم Thu Apr 13 10:20:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تظاهرات در تل آویو برضد فساد مالی نتانیاهو Fri Feb 16 18:32:45 IRST 2018
آریا معرفی شبکه اجتماعی Spectrums؛ کارت ویزیت مجازی شما در فضای آنلاین + عکس Thu Jan 18 12:06:22 IRST 2018
واحد مرکزی خبر میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) Mon Apr 10 19:54:45 IRDT 2017
تدبیر 24 آخر هفته به چه نمایشگاهی برویم؟ Fri Dec 08 05:30:01 IRST 2017