خبرگزاری تسنیم - Wed Aug 03 12:12:02 IRDT 2016 نمایش خبر

وقف ایده و فکر مهم‌تر از وقف مال است

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: وقف ایده، طرح و فکر مهم‌تر از وقف مال است و بخش عمده موقوفات در راستای احیای تفکرات اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، حجت‌الاسلام علی محمدی صبح امروز در آئین تودیع و معارفه مدیر اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به اهمیت وقف در جامعه اسلامی اظهار داشت: تجربه ثابت کرده هر کجا که با خدا بوده‌ایم و برای خدا کار کرده‌ایم موفق بوده‌ایم و هر کجا که از فرامین الهی سرپیچی کرده‌ایم با شکست مواجه شده‌ و شکست خورده‌ایم وقف نیز یکی از فرامین الهی است که باید برای تحقق آن تلاش همه جانبه شود.


 وی افزود: وقف یکی از احکام الهی است که مختص به اسلام نبوده و قبل از پدید آمدن اسلام نیز وجود داشته است اما تکمیل آن در اسلام و به دست پیامبر(ص) انجام شده بنا به فرموده پیامبر اسلام(ص) وقف ایده، طرح و فکر مهم‌تر از وقف مال است و امام راحل نیز ایده، طرح و فکر خود را وقف جامعه اسلامی ایران کردند و توانست با وقف ایده و طرح خود انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: در جامعه امروز بخش عمده موقوفات در راستای احیا تفکر اسلامی استفاده می‌شود که از جمله این موقوفات مساجد هستند در حال حاضر 70 هزار مسجد در سراسر کشور وجود دارد که در آنها احادیث، آیات قرآن، سخنان پیامبر(ص) و امامان(ع) و همچنین امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بیان می‌شود که این امر سبب تبیین و احیای تفکر اسلامی در بین مردم می‌شود، مساجد همان‌گونه که امام راحل فرمودند مهد تفکر اسلامی هستند و انقلاب اسلامی ایران از مساجد آغاز شده است.


 محمدی بیان کرد: حسینیه‌ها نیز یکی از موقوفاتی هستند که در راه زنده نگه‌داشتن قیام امام حسین(ع) و عاشورای حسینی استفاده می‌شود همچنین بخشی از موقوفات در راه درمان بیماران هزینه می‌شود و چه بسا بسیاری از این بیماران نقطه کوچکی در راه احیا کردن تفکرات اسلامی باشند.


 وی ادامه داد: باید به این نکته توجه داشت که استفاده از موقوفات در مسیر پیشرفت فرهنگی تاثیر به‌سزایی برای پیشرفت اسلام و ایران اسلامی دارد.


بنیاد فرهنگی البرز بارزترین وقف به منظور نخبه‌پروری است


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر ترویج فرهنگ در جامعه گفت: یکی از موقوفاتی که در راه پیشرفت فرهنگ وقف شده از سوی مرحوم البرز با نام بنیاد فرهنگی البرز است که در آن به پرورش دانش‌آموزان، دانشجویان پرداخته و در واقع مکانی برای نخبه‌پروری است.


 محمدی عنوان کرد: در زمان استعمار رضاشاه پهلوی به دنبال نابودی امر وقف بود اما در این زمینه موفق نشد چرا که وقف پشتوانه‌‎ای محکم برای اسلام و اهل‌بیت(ع) است و در دین و قرآن خدا به آن تاکید بسیاری شده است.


 وی با اشاره به تصویب وقف مشارکتی در مجلس بیان کرد: در مجلس و شورای نگهبان قانونی با عنوان وقف مشارکتی تصویب شد که استان مرکزی در این زمینه موفق عمل کرده و با تلاش مدیران استانی امر وقف مشارکتی در استان احیا و نهادینه شد اما همواره باید این تلاش‌ها ادامه یابد و به این حد اکتفا نشود.


متولیان وقف به دنبال نهادینه کردن احکام وقف در بین مردم باشند


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به نهادینه کردن احکام وقف در جامعه گفت: متولیان امور وقف باید به این نکته توجه داشته باشند که همواره به دنبال آشنایی مردم با احکام وقف و هدایت و تشویق آنها به سمت وقف اموال باشند چرا که بسیاری از مردم از احکام این عمل حسنه آگاهی کامل ندارند و افزایش موقوفات در گرو نهادینه کردن احکام وقف در بین مردم است.


 محمدی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران باید به این امر توجه داشته باشند که وقف یک سرمایه عمومی است و احیای آن نیازمند مشارکت تمام مردم است و نقش مردم در این امر به دو بخش ادای حق منصفانه موقوفات و استفاده و بهره‌مندی از موقوفات بلااستفاده است.


 وی با اشاره به اینکه سازمان اوقاف طرفدار پیشرفت، عمران و آبادانی کشور است بیان کرد: برخی از سازمان‌ها از اوقاف انتظار کمک بلاعوض دارند اما این مهم قابل توجه است که این امر با احکام شرعی و اجرای نیات واقفان تناسبی ندارد و موقوفات باید بنا به نیات واقف استفاده شود و در این امر هیچ‌گونه استثنایی وجود ندارد.


موقوفات باید صرف ایجاد درآمد و اشتغال شود


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: سازمان اوقاف آمادگی کامل به منظور قرار دادن موقوفات به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد درآمد و اشتغال را دارد و در  این راه باید به احیای موقوفات و توزیع منصفانه عواید حاصل از آنها توجه شود چرا که توجه نکردن به این مهم سبب ضربه وارد شدن به ملت و کشور می‌شود.


 محمدی بیان داشت: در حوزه موقوفات، مساعدت و همراهی مردم و مسئولان امری مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد، سازمان اوقاف سه مأموریت مهم برعهده دارد که از جمله آنها اداره موقوفات، بقاع متبرکه و فعالیت‌های قرآنی است در واقع موقوفات اماناتی از سوی واقفان است که با اعتماد سرمایه و ثروت خود را برای امور خیر به اداره اوقاف سپرده‌اند و باید به نیات واقف در راستای صرف موقوفات توجه شود.


 وی با اشاره به اینکه جابه‌جایی مدیران استانی اوقاف از سیاست‌های سازمان برای انتقال تجربیات است گفت: برنامه سال 95 به استان‌ها ابلاغ و برنامه پنج ساله تا سال 99 نیز تدوین شده است و با جابه‌جایی مدیران سیاست‌ها در استان‌ها تغییر نمی‌کند و مدیران باید در راه تحقق این برنامه‌ها تلاش خود را مضاعف کنند و مسائل شرعی در زمینه وقف را بیش از پیش رعایت کنند.


وجود 130 بیمارستان موقوفه در سطح کشور


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد: در سطح کشور 25 درصد مراکز درمانی و 130 بیمارستان موقوفه در سطح کشور وجود دارد و در بعضی از استان‌ها تعداد موقوفه‌ها بیش از سرمایه‌های دولتی است که باید از آنها در مسیر پیشرفت، توسعه، عمران و آبادانی کشور استفاده شود.


 محمدی ادامه داد: ما به یاری خدا و همکاری و تلاش مسئولان ادارات اوقاف استان‌ها از حق و حقوق موقوفات دفاع می‌کنیم و تلاش ما بر این است که حتی ریالی از این موقوفات اسراف و در موارد بیهوده مصرف نشود و به هیچ عنوان از وظایف شرعی خود کوتاه نمی‌آییم و همواره برای پیشرفت موقوفات قدم برمی‌داریم.


 وی افزود: خاصیت وقف به گونه‌ای است که اگر حق و حقوق آن را ادا کنیم خیر و منفعت آن به تمام ملت می‌رسد اما از بین بردن حق و حقوق موقوفات یک گناه است که باید از آن دوری جست چرا که پایمال کردن این حق مضراتی برای تمام کشور دارد.


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران به دنبال این هستند که ملت ایران بدون استقلال زندگی کنند اما ملت ایران با آزاد کردن خود از بردگی آمریکا، عظمت و استقلال خود را نشان دادند.


مذاکرات هسته‌ای بهانه‌‌ای برای دور کردن ملت ایران از اسلام است


 محمدی خاطرنشان کرد: دشمنان این مرز و بوم به دنبال دور کردن مردم از اسلام هستند و مذاکرات هسته‌ای تنها بهانه است آنها در هر زمینه‌ای به دنبال تضعیف روحیه ملت ایران هستند که یکی از این موارد برجام است اما باید بدانند که هیچ‌گاه در این زمینه موفق نمی‌شوند.


 وی بیان داشت: ملت مسلمان ایران باید به این نکته واقف باشند که ایستادگی در مقابل طاغوت و ایمان به خدا نشانه‌ای از حرکت در صراط مستقیم است، امروز کشورهای همسایه ایران با مشکلات بسیاری مواجه هستند که سرمنشا این مشکلات آمریکا است و اکنون داعش نیز به عنوان یکی از مشکلات ملت‌های مسلمان و دست‌پرورده و حمایت شده آمریکا و رژیم صهیونیستی است اما ایران اسلامی همواره اقتدار و امنیت خود را حفظ کرده است و این به برکت اسلام و ایمان مردم است.


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد: آمریکا امروز با ناامید شدن از جنگ نظامی برای فرصت گرفتن از ایران موضوع دانش هسته‌ای را مطرح کرده است اما بدعهدی آمریکا در تاریخ ایران هشدار و تذکری برای اقدامات کنونی است و ما هرگز نباید اتحاد و عزت خود را در مقابل آمریکا از دست بدهیم.


بدعهدی آمریکا بیش از گذشته به مردم ایران ثابت شده است


 محمدی با بیان اینکه آمریکا تصور می‌کند با درگیر کردن جمهوری اسلامی ایران با موضوع هسته‌ای فرصت برای خود به دست می‌‌آورد گفت: تجربه‌های گذشته حکایت از این دارد که نباید از آمریکا غافل باشیم چرا که بدعهدی آمریکا با نتایج مذاکرات امروز بیش از گذشته ثابت شده و مسئولان برجام باید به این امر توجه داشته باشند.


 وی ادامه داد: با توجه به فرمایشات و هشدارهای مقام معظم رهبری در رابطه با عدم اعتماد به آمریکا ما نباید فریب استکبار را بخوریم و مسئولان نیز باید به این موضوع توجه داشته باشند که اعتماد به آمریکا جز ضرر چیزی برای ایران به دنبال ندارد پس همواره باید منویات مقام معظم رهبری را در تمام مسائل کشور به‌ویژه برجام مورد عمل قرار دهند.


 انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم بایسته‌های روابط راهبردی ایران و پاکستان Tue Feb 19 16:53:32 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم دفع حملات گسترده مزدوران عربستان به جنوب غرب یمن Wed Jan 25 19:52:19 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تروریسم داعش به قلب اروپا رسیده است Thu Oct 05 14:02:53 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سهراب مرادی با لباس محلی بختیاری بعد از کسب مدال و شکستن رکورد + عکس Mon Dec 04 13:44:13 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم محسن هاشمی: اعلام آرای گزینه‌های نهایی شهرداری محرمانه نیست Tue May 08 11:38:29 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 1000 تخت بیمارستانی تا پایان دولت در قم به بهره‌برداری می‌رسد Wed Aug 03 18:27:34 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم مراسم "چهل و یک منبری شهرضا" به احترام اسرای کربلا در شهرضا برگزار شد Sat Sep 30 20:10:55 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم وزیر صمت در سمنان: توجه به تولید داخلی راهکار برطرف شدن مشکل بیکاری است Tue Dec 04 19:09:14 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بانک مرکزی دلیل رشد منفی اقتصاد در سال 94 را اعلام کرد Tue May 30 13:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم یمن|شلیک 3 موشک زلزال به مواضع ارتش سعودی در جیزان Fri Oct 26 10:16:23 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم قیمت گوشت مرغ در قم تک‌نرخی می‌شود Tue Feb 12 17:10:59 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم بازی‌های آسیایی2018|امینی: فرصت نیمه اول‌مان گل می‌شد شرایط فرق می‌کرد/ صددرصد المپیکی خواهیم شد Thu Aug 23 19:52:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اردوی مشترک بانوان کشتی‌گیر با عراق Tue Feb 19 10:41:32 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم «روغن‌کشی در حضور مشتری»، شغل نوظهور پُردرآمد Tue Aug 15 00:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم عشایر بنی کعب خوزستان جنایت تروریستی اهواز را محکوم کردند Mon Sep 24 13:10:36 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 25 روستای مازندران در دهه فجر امسال دارای طرح هادی می‌شود Mon Feb 04 15:18:10 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم ابطال بخشنامه سازمان مالیاتی توسط دیوان عدالت اداری + سند Sat Sep 09 09:29:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اردبیل| 98 هزار جلد سند مالکیت روستایی در اردبیل صادر شد Thu Apr 19 12:38:03 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم عرفانیان: در مورد بازیکنان، کریمی تصمیم می‌گیرد/سعی کردیم مشکلات را مدیریت کنیم Tue Jul 04 20:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| راموس در خارج از دنیای فوتبال هم قهرمان جهان شد + عکس Sun Nov 18 10:47:14 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم همایش «پیام‌آوران عاشورایی» در اردبیل برگزار شد Sat Jan 12 19:57:42 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم ده‌ها ایرانی از وزارت خارجه آمریکا شکایت کردند Sat Aug 05 11:06:39 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بوشهر|عامل قتل زن 41 ساله‌ای در اطراف دلوار تنگستان دستگیر شد Thu Apr 18 16:29:50 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم قدرت‌نمایی نظامیان ترکیه در مرز سوریه + عکس Mon Jan 14 09:55:57 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم گزارش تسنیم از حضور عاشقان پاکستانی سالار شهیدان در راهپیمایی عظیم اربعین +تصاویر Thu Nov 01 10:40:09 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آیا ساختمان آلومینیوم هم به سرنوشت پلاسکو دچار می شود؟ Mon Feb 20 17:36:51 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم قدیری ابیانه: برخی رفتارهای مردم مشکلات اقتصادی را تشدید می‌کند Sun Jun 17 14:53:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم میزان صادرات محصولات کشاورزی استان سمنان به بیش از 22 میلیون دلار رسید Sun Feb 26 13:28:37 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آذربایجان شرقی|دانشجو باید مطالبه‌گر و پرسش‌گر باشد Tue Dec 11 12:03:44 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تغییر 3 معاون مسکنی وزیر راه و شهرسازی/ مظاهریان از معاونت مسکن رفت Mon Jan 14 15:50:35 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم دیوان عدالت اداری:احکام بورسیه‌ها اجرا نشود حکــــــم انفصـــال می‌دهیــم Mon Nov 19 12:52:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گیلان| مربی ملوان: پژمان نوری خداحافظی غریبانه‌ای از دنیای فوتبال داشت Wed Apr 10 20:18:58 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم مک‌مستر: آماده مذاکره با روسیه در زمینه امنیت سایبری هستیم Sat Feb 17 16:30:17 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم چشم انداز همکاری‌های اقتصادی-تجاری ترکمنستان و ژاپن Fri Apr 26 14:45:12 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم آسمان شهر قم به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) نورافشانی شد Wed Jul 03 22:24:47 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم دستمزد کارگران در سال 98 چقدر است؟ Fri Apr 05 16:16:05 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم مزار شهدای واقعه هفتم تیر در قم گلباران شد Thu Jun 27 20:37:09 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم کرمان| آیت‌الله صدیقی: مدیران در جنگ اقتصادی یک یاعلی دیگر بگویند/ببینید در زندگی مردم چه اتفاقی افتاده است Thu Jul 12 12:03:54 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آسیب‌دیدگی شدید مهاجم ذوب‌آهن/ فصل برای زهیوی تمام شد؟ Fri Nov 30 11:51:13 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سرمربی گیتی‌پسند اصفهان: مقابل مس سونگون بازی سختی داریم Mon Mar 04 10:49:51 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تلگرام ارزخور هم می‌شود! Wed Jan 17 16:07:23 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جلال غفاری قدیر رئیس شبکه افق شد Sun Dec 09 16:01:24 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اقدامات عام‌المنفعه جایگزین محکومیت‌های کوتاه مدت در استان کرمان می‌شود Tue Sep 26 10:35:59 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم قانونی که نه سیگاری ها به آن توجه می کنند نه غیر سیگاری ها! Mon Apr 10 10:32:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم الحوثی: تلاش کردها برای جدایی کردستان، توطئه اسرائیل و آمریکاست Wed Sep 20 23:08:39 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فعالیت باند زمین‌خواران در شمال تهران/ کلاهبرداری در اراضی و خانه‌باغ‌های خالی پایتخت Tue Aug 09 14:28:20 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم اجرای طرح امداد و نجات نوروزی در گنبدکاووس آغاز شد Wed Mar 15 19:07:13 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم محمدرضا مهاجری: از انگیزه بازیکنان در تمرینات به وجد می‌آیم/ کار ما برابر سپاهان سخت است Wed Nov 21 11:47:42 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سرنوشت سه زن و یک کودک نامعلوم Sat May 13 15:39:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مأموریت لاریجانی به 2 کمیسیون‌ مجلس برای برگزاری جلسه با نخبگان اقتصادی Sun May 13 13:14:38 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم روایتی از خصوصیات فردی و اجتماعی امام(ره) در شبکه معارف Wed May 31 15:44:53 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شورای نامزدان ریاست جمهوری افغانستان عزل و نصب‌های «غنی» را غیرقانونی می‌داند Mon May 27 10:33:01 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم گفتگو| وزیر کار دولت اصلاحات: دولت از گران شدن دلار ذی نفع بود/بخشی از مشکلات اقتصادی متوجه نوبخت است/به عملکرد اصلاح‌طلبان مجلس نقد دارم Sat Oct 06 11:36:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اعلام برنامه رقابت‌های بسکتبال بانوان باشگاه‌های غرب آسیا Sun Apr 08 17:23:04 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 25 هزار هکتار از عرصه‌های طبیعی کشور جنگل‌کاری می‌شود Wed Nov 21 18:00:14 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ضربه سپاه به عوامل جنایت تروریستی زاهدان/ تعدادی تروریست با مواد انفجاری دستگیر شدند Mon Feb 18 13:06:07 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 22 مجوز سرمایه گذاری خارجی در استان البرز صادر شد Mon Jul 10 16:04:30 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جزئیات دلایل مخالفت مجلس با افزایش قیمت بنزین در سال 97 Mon Dec 18 03:12:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آئین بزرگداشت شهدای عملیات تروریستی اهواز برگزار شد Thu Oct 04 09:20:03 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 8 باند توزیع مواد مخدر در استان گیلان متلاشی شد Thu Apr 27 19:57:28 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم معلم و مدرسه نقش کلیدی در انتقال مهارت دارند Tue Apr 04 13:06:27 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سپاه زمینه تعاملات اقتصادی و تجاری بسیاری را ایجاد کرده است Wed May 01 15:52:48 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم «این بانگ آزادی»؛ آخرین اثر سبزواری در آستانه انتشار/ 200 سرود برای انقلاب و دفاع مقدس Mon Jun 25 10:18:24 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم همدان|مسئولان از ظرفیت بسیج برای پیشبرد اهداف نظام استفاده کنند Sun Feb 03 16:51:45 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم وحدت با الگوپذیری از آموزه های نبوی و سیره اهل بیت(ع) عملی می شود Fri Mar 10 12:34:35 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| روزی که آرشاوین شروع به تسخیر لیگ برتر کرد Sun Feb 03 14:31:16 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم ‌قم| تقدیر مراجع عظام تقلید و علما از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس/"اسرائیل" به‌زودی نابود خواهد شد Fri Jun 08 15:17:28 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سمنان| آیت‌الله شاهچراغی: از واردات کالاهای غیرضروری به کشور جلوگیری شود Thu Apr 05 10:33:52 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 2653 زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد مریوان هستند Sat Jul 01 06:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 300 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در نکا برگزار می‌شود Wed Sep 12 17:14:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم طالبان حمله تروریستی به مراسم میلادالنبی (ص) در کابل را محکوم کرد Wed Nov 21 09:35:15 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بمناسبت روز پرستار- همدان Sat Jan 12 09:38:24 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم غریبه‌ نمایی‌ آشنایان Mon Apr 23 16:35:14 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم همدان| بانک‌ها در کشور نقش دلال را بازی می‌کنند/ سرنوشت اقتصاد کشور را باید از دلار جدا کرد Wed Aug 15 09:57:27 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم محسن هاشمی: سران اصلاحات اراده‌ای برای تشکیل «پارلمان اصلاحات» ندارند Sat Dec 08 11:36:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم متون برگزیده بخش صحنه‌ای معرفی شد Mon Apr 10 12:15:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پلیس گیلان با فروشندگان موادمحترقه غیرمجاز به‌شدت برخورد می‌کند Mon Mar 11 13:16:02 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم حمله سعودی‌ها به یمن هیچ توجیهی ندارد/ حق مردم بحرین باید به آنها اعطا شود Fri Jun 30 11:08:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم روسیه: حضور نظامی آمریکا در افغانستان برای مبارزه با تروریسم نیست Sat Mar 23 11:16:35 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم شنیده شدن صدای آژیر هشدار در یک شهرک صهیونیست‌نشین Thu Jun 13 22:51:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم حسینی به بازی مقابل الوحده می‌رسد Fri May 05 14:01:57 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مشروح سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان و فرهنگیان پخش می‌شود Sun May 07 16:43:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| کمیته استیناف هم حکم به بقای بارسلونا در جام حذفی اسپانیا داد Wed Jan 23 14:17:16 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم مراسم گرامیداشت روز مهندس در قم به روایت تصویر Wed Feb 27 14:29:26 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم پیام کتبی روحانی تحویل اردوغان شد Fri Aug 10 11:02:15 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اعتبارات کتابخانه‌های استان زنجان 3 برابر شده است Mon Jul 10 13:51:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم چرا تعاونی‌ها را بازی نمی‎گیرند؟ Mon Nov 12 00:51:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم رقابت 10 تیم از 9 استان در مسابقات چوگو قهرمانی کشور Thu Aug 17 15:21:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصلاح‌طلبان معتقدند لاریجانی‌ با آنان بازی می‌کند Thu Jan 03 14:29:31 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم خسارت مزارع کلزای آسیب دیده از سرما در گلستان پرداخت می‎شود Thu Apr 13 21:14:30 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اجماع 4نفره بر کاهش "سود بانکی"/ستاد فعال شد Wed Jul 05 10:51:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم با طرح "شفافیت حقوق مسئولان" جلوی بسیاری از "حقوق‌های نجومی" گرفته می‌شود Sat Feb 16 15:46:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم سری A| یوونتوس فاتح بازی بزرگ هفته شد/ بانوی پیر از ناپولی فاصله گرفت Sun Apr 01 01:20:57 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم چند خبر کوتاه از تئاتر Sat Nov 17 09:47:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فروش بلیت 100 تومانی برای دیدار ایران - سوریه! Mon Jun 03 15:37:16 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم فرمانده سپاه کرمان: دشمن به دنبال دوقطبی کردن جامعه اسلامی است Sat Dec 01 09:36:30 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم برنامه جزء خوانی قران کریم ماه رمضان در حسینیه امام (ره) همدان برگزار می‌شود Mon Apr 22 12:29:27 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم آیا داعش دژ خود در سوریه را تغییر داده است؟ Tue Apr 25 00:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شرور سابقه‌دار در شهرستان مریوان دستگیر شد Sun Aug 05 20:22:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات| اعتراض به سبک کاتانتس و خوش‌وبش گرم کی‌روش با بازیکن پرسپولیس Wed Jan 16 21:40:31 IRST 2019
تهران پرس تشکیل کمیته ای برای بومی سازی و تجمیع نیازهای توربین گازی در کشور Tue Apr 17 17:39:00 IRDT 2018
مشرق نیوز دیدار هیاتی از سازمان ملل با آیت‌الله سیستانی Wed Jan 23 18:24:08 IRST 2019
فرارو کاهش نرخ ارز در بازار آزاد Mon Aug 07 17:45:18 IRDT 2017
ایلنا رامین رضائیان در ترکیب اصلی الشحانیه (عکس) Sun Mar 31 20:43:30 IRDT 2019
خبرگزاری مهر 59 هزار واحد صنفی دارای مجوز در لرستان فعالیت می‌کنند Thu Jun 27 00:25:04 IRDT 2019
انتخاب ترکیه بار دیگر اروپا را تهدید کرد Sat Apr 15 10:12:24 IRDT 2017
آنا تولد سالانه 7000 نوزاد با اختلال شنوایی/ اختلالها معمولا ژنتیکی است Thu Jan 18 18:55:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بیش از 4 هزار میلیارد تومان مطالبات بخش‌های دارویی و تجهیزات پزشکی از بیمه‌ها Wed Dec 27 15:36:06 IRST 2017
ایران آنلاین ساخت دستگاه پوشش دهی با طلا Sun Sep 10 10:31:49 IRDT 2017
تابناک ویدیو: تمرین اساتید بانجو Fri Jul 07 22:07:37 IRDT 2017
فردا روایت صفارهرندی از احتجاج رهبر انقلاب با یکی از اعضای قدیم مجمع تشخیص در خصوص رابطه با آمریکا Sun Jun 16 20:04:01 IRDT 2019
اتاق خبر24 خوشگذرانی لیلا اوتادی و بهنوش طباطبایی Mon Sep 04 10:59:00 IRDT 2017
فرادید خیاط به 9 دلیل همسرش را کشته است Wed Jul 03 11:10:37 IRDT 2019
خرداد نیوز صادق زیباکلام: تندروهای اصولگرا می خواهند همه تقصیرها را گردن دولت روحانی بیاندازند Tue Jul 10 09:02:35 IRDT 2018
دفاع مقدس چگونه ترامپ بحران‌های جهانی را مدیریت می‌کند؟ Mon May 20 02:00:01 IRDT 2019
وانا عصبانیت شدید پرسپولیسی ها از یک مربی سرشناس Wed May 22 12:20:01 IRDT 2019
آنا رشد 10 درصدی عملکرد تولیدکنندگان سیمان نسبت به سال گذشته Sun Dec 10 16:06:19 IRST 2017
اعتبار نیوز عظیم قیچی‌ساز هم‌اکنون در ارتفاع 5000 متری ایستاده است Tue Apr 18 15:31:00 IRDT 2017
یک ورزش راهیابی «عبدولی» به رده‌بندی در عصر غم‌انگیز «صالحی‌زاده» Mon Aug 21 19:57:35 IRDT 2017
خبرگزاری قدس در نشست خبری، تحلیلی ابعاد، پیامدها و چشم انداز یهودی سازی کشور فلسطین عنوان شد: زارعی: تصویب قانون قومیت اعتراف به شکست ایده از نیل تا ... Sat Jul 28 15:30:14 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران گزارش بازدید یکی از مهم ترین موزه های کشور/ موزه ای با گنجینه 3 هزار ساله+عکس Fri Nov 30 19:59:02 IRST 2018
جماران حواشی فینال جام حذفی میان پرسپولیس و داماش + عکس و فیلم Sun Jun 02 19:00:00 IRDT 2019
پارس فوتبال درخواست ویژه مسعود شجاعی از هواداران تیم ملی ایران Mon Jun 11 21:42:17 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم آغاز جشنواره تئاتر فجر با غافلگیری گروه فرانسوی Thu Jan 18 16:02:01 IRST 2018
ورزش 3 کارواخال: با این وضع قهرمان نمی شویم Fri Jan 04 14:47:00 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل منصوب شد Wed May 01 12:52:24 IRDT 2019
آریا دستور روحانی در برخورد با متخلفان به موقع و منطقی است Sun Jul 15 15:37:56 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تحصیل 3 هزار دانشجوی علوم پزشکی در دانشگاه های نامعتبر خارجی Sun Oct 07 08:51:56 IRST 2018
افکارخبر لیگ منتقدان «سینما دو» راه افتاد Mon Feb 05 08:33:11 IRST 2018
یک ورزش حضور شفر و وزیر ورزش در آزادی Thu Nov 15 18:43:39 IRST 2018
تی نیوز عکس/ تنها موستانگ ایران با کیت راکت در منطقه آزاد اروند Mon Oct 02 20:56:33 IRST 2017
ورزش 3 میلان ورود ستاره جدید خود را تایید کرد Sun Aug 20 17:00:00 IRDT 2017
تی نیوز نقش سرویس جاسوسی انگلیس در تحقیر مذاهب اربعه اهل سنت Sun Sep 17 15:50:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران طرح خانه‌اولی‌ها ویژه زوج‌های جوان Mon Dec 18 17:14:04 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن کتاب زندگی و شخصیت مقام معظم رهبری در عراق منتشر شد Thu Aug 09 10:38:08 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه امام جمعه اهر: دشمن با جنگ هوشمند مردم را علیه دولت تحریک می کند Tue Sep 11 13:43:00 IRDT 2018
تیک آثار رشد اقتصادی چطور در زندگی مردم نمایان می‌شود؟ Mon Apr 10 18:39:01 IRDT 2017
بهار نیوز جمهوری اسلامی ایران مطلقاً با امریکا مذاکره نخواهد کرد Thu May 30 13:55:02 IRDT 2019
خبرگزاری فارس قنبری: دایی و خداداد فکر می‌کنند چون بازیکن مطرحی بوده‌اند می‌توانند از داور امتیاز بگیرند/داوران فوتبال بازی کنند! Mon Jan 30 12:20:00 IRST 2017
بولتن نیوز هلاکت 10 تروریست در استان الجیزه Sun Sep 10 22:42:23 IRDT 2017
تی نیوز راهکار عجیب دخیا برای پیوستن به رئال مادرید Thu Sep 07 21:14:54 IRDT 2017
وانا محرمی در ترکیب ثابت دینامو زاگرب مقابل اینتر Sat May 18 19:20:59 IRDT 2019
خرداد نیوز اصلاح طلبم؛اما شهر را سیاسی اداره نمی‌کنم Fri May 11 20:11:34 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ضمیمه هشت 8351 Sat Mar 04 21:30:00 IRST 2017
فردا اتفاقی تحسین‌برانگیز در بازی استقلال و العین +عکس Tue May 23 15:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران استاندار لرستان: با کمک نکردن بانک‌ها تغییری در اقتصاد رخ نمی‌دهد Sun May 28 12:02:33 IRDT 2017
اتاق خبر24 موسس تلگرام چقدر ثروت دارد؟ Sat Feb 17 09:05:00 IRST 2018
پولی مالی قدرت خرید ارزها در بازار مبادله ای Mon Aug 21 10:05:00 IRDT 2017
جهان نیوز عهد شکنی آمریکا در برجام سخن یک ملت است Thu Aug 03 19:34:08 IRDT 2017
بی باک نیوز 12 سال همراهی، آغاز سیزدهمین سال فعالیت گوشی شاپ Sun Aug 13 06:19:01 IRDT 2017
شیعه نیوز داعش مسئول حمله راکتی به کربلا Thu Jul 13 10:06:39 IRDT 2017
بولتن نیوز هراز از ساعت 17 امروز یک طرفه می شود Fri Jul 21 11:23:05 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن از توجه به درآمدزایی مشارکتی در حوزه‌های فرهنگی تا لزوم کم‌کردن فاصله با دانشگاه‌ها Mon Jun 03 11:16:12 IRDT 2019
خبرگزاری فارس تیم لهستانی‌ها هم به کمپ یک قله کی‌2 رسید Sat Feb 23 17:10:06 IRST 2019
وانا روایت مازنی از رایزنی انتخاباتی اصلاح‌طلبان با مسئولین دفتر رهبری Sun Jun 30 17:44:23 IRDT 2019
خبرگزاری مهر مدرسه‌سازی با فروش یک آلبوم موسیقی/ «بانوی مهر» چگونه متولد شد Fri Mar 10 10:50:17 IRST 2017
رسالت نهضت عاشورا اصلاح‌گر امور بشریت و زمینه‌ساز ظهور منجی عالم است Mon Sep 18 00:00:00 IRDT 2017
تهران پرس آرش عباسی مدیر هنری فستیوال «افق های ایران» در ایتالیا شد Mon Jul 23 15:22:00 IRDT 2018
خبر گزاری دانا چالش های اجتماعی با حضور مردم رفع می شود/اهمیت گردهمایی فعالان Sat Oct 06 08:54:47 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعزام مددجویان یزدی در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس Wed Mar 13 10:52:15 IRST 2019
جام نیوز جزئیات توزیع مواد مخدر دولتی Wed Jul 26 19:20:00 IRDT 2017
آریا واکنش‌ها در عراق به نگاه مستعمره ای آمریکا و ایفای نقش دولت در سایه/ تحلیل Sat Jan 27 20:17:48 IRST 2018
خبرگزاری شبستان اربعین حسینی نمایش قدرت اسلام و اهل بیت (ع) است Tue Aug 15 14:44:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پیش‌بینی ترافیک پرحجم در 30 شهریور امسال Mon Aug 27 11:45:49 IRDT 2018
تی نیوز واژگونی خودروی پاترول 10 مصدوم برجای گذاشت Sun Sep 10 20:31:34 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ناظر مسابقه سه بازیکن نفت را محروم کرد/ نخستین گل لیگ برتری سپیدرودی‌ها Thu Jul 27 21:34:00 IRDT 2017
شبکه خبر تجهیز قایق های رادارگریز سپاه به موشک های جدید Mon Dec 31 11:55:47 IRST 2018
تی نیوز سوخت ماشین کسب و کار چگونه تامین می شود؟ Mon Apr 23 17:57:53 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو بیشتر از موشک‌های سپاه، دشمنان ما از تفکری می‌ترسند که امثال «خوش‌لفظ» مروج آن بودند Thu Dec 21 15:45:10 IRST 2017
جام نیوز از مرگ گریختن با خوش شانسی +عکس Mon Dec 18 17:30:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جدول پخش برنامه های امروز سیمای دنا Wed Jul 10 09:09:48 IRDT 2019
روزنو شفر: از کارهایی که علی کریمی می‌کند، خوشحالم/ به امید تبریک می‌گویم Fri Feb 09 10:00:01 IRST 2018
بی باک نیوز ممنوعیت مصرف کیسه پلاستیکی در کنیا Tue Aug 29 07:26:01 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم ماسک‌های کاغذی در برابر آلودگی هوا اثر ندارند Wed Oct 04 09:18:00 IRST 2017
فردا شکست ترامپ در سازمان ملل هدیه‌ای برای ایران Sun Dec 24 18:52:44 IRST 2017
صبح تهران وزش باد نسبتا شدید در پایتخت Mon Jul 16 12:56:40 IRDT 2018
آنا نظر رونالدو برزیلی درباره برترین بازیکن فوتبال جهان Mon Oct 23 21:53:56 IRST 2017
طلا تبدیل ریال به تومان بعد از تصویب مجلس/ قرار نیست اسکناس‌های موجود جمع شود Wed Jul 26 13:27:40 IRDT 2017
خرداد نیوز محدودیت در تعیین نام‌هـای اسلامی در منطقه‌ای از چین Tue Apr 25 16:41:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رئیس قوه قضائیه با سردار سلیمانی در روستا‌های شادگان باهم دیدار کردند Thu Apr 18 20:22:33 IRDT 2019
میزان شماتیک بازیکنان انگلستان و بلژیک Thu Jun 28 22:37:38 IRDT 2018
پرس شیعه در نوار غزه افراد «بیگناه» حضور ندارند Sun Apr 08 11:33:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مزایای لامپ های فوق کم مصرف Thu Dec 28 12:04:35 IRST 2017
بولتن نیوز لاوه‌لاوه ثبت ملی شد Wed Sep 20 12:17:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چهل سال ولایتمداری ، بصیرت و استقامت ، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی Sun Dec 30 09:20:22 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آتش‌سوزی اتوبوس مسافربری در جاده اردستان – نائین + تصاویر Thu May 16 16:32:39 IRDT 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین بارش پراکنده باران در تهران/هوای پایتخت همچنان آلوده است Sun Nov 11 09:29:24 IRST 2018
پارس نیوز علت حضور امام رضا(ع) در ایران Thu Nov 08 08:09:41 IRST 2018
تابناک ظرفیت تولید 1700 واحد صنعتی امسال کامل می شود Sat May 19 00:02:45 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فوت نوجوان 15 ساله به دلیل غرق شدگی در بابلسر Fri Sep 07 13:20:28 IRDT 2018
فردا مطهری: اموال و دارایی خود را با اجرای قانون «از کجا آورده‌ای» اعلام می‌کنم Sun Jun 16 15:48:51 IRDT 2019
روزنامه قانون ابهام در سلامت نان های سنتی Mon Jun 11 12:53:01 IRDT 2018
تیک قسمت‌هایی از بدن‌تان که سن شما را لو می‌دهند Sun Feb 24 14:20:48 IRST 2019
خبرگزاری نسیم تشریح آخرین روند مذاکرات تیم FATF با مقامات پاکستانی Sun Oct 14 07:57:02 IRST 2018
خبرگزاری فارس نجومی بگیران تبرئه نخواهند شد/ حداقل و سقف حقوق ها مشخص است/ دیوان محاسبات با نجومی بگیران مماشات و مسامحه کرده است Fri Sep 08 14:28:00 IRDT 2017
تابناک تخلیه «رُفیع» خوزستان بعد از باران و سیل Tue Jan 29 23:59:19 IRST 2019
پایگاه خبری الف جهانگیری: ایران در دوره بازسازی در کنار مردم و دولت سوریه خواهد بود Tue Jan 29 19:44:00 IRST 2019
جماران طرح تفکیک سازمان جوانان از وزارت ورزش در مجلس تصویب نشد Sat Dec 08 16:02:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران خاطرات دربی؛ از نشستن روی نور افکن تا خواب عمیق مقابل ورزشگاه Wed Feb 28 11:07:39 IRST 2018
زومیت دلیل افزایش آمار مرگ کوهنوردان اورست چیست؟ Thu May 30 21:00:00 IRDT 2019