خبرگزاری تسنیم - Wed Aug 03 12:12:02 IRDT 2016 نمایش خبر

وقف ایده و فکر مهم‌تر از وقف مال است

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: وقف ایده، طرح و فکر مهم‌تر از وقف مال است و بخش عمده موقوفات در راستای احیای تفکرات اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، حجت‌الاسلام علی محمدی صبح امروز در آئین تودیع و معارفه مدیر اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به اهمیت وقف در جامعه اسلامی اظهار داشت: تجربه ثابت کرده هر کجا که با خدا بوده‌ایم و برای خدا کار کرده‌ایم موفق بوده‌ایم و هر کجا که از فرامین الهی سرپیچی کرده‌ایم با شکست مواجه شده‌ و شکست خورده‌ایم وقف نیز یکی از فرامین الهی است که باید برای تحقق آن تلاش همه جانبه شود.


 وی افزود: وقف یکی از احکام الهی است که مختص به اسلام نبوده و قبل از پدید آمدن اسلام نیز وجود داشته است اما تکمیل آن در اسلام و به دست پیامبر(ص) انجام شده بنا به فرموده پیامبر اسلام(ص) وقف ایده، طرح و فکر مهم‌تر از وقف مال است و امام راحل نیز ایده، طرح و فکر خود را وقف جامعه اسلامی ایران کردند و توانست با وقف ایده و طرح خود انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: در جامعه امروز بخش عمده موقوفات در راستای احیا تفکر اسلامی استفاده می‌شود که از جمله این موقوفات مساجد هستند در حال حاضر 70 هزار مسجد در سراسر کشور وجود دارد که در آنها احادیث، آیات قرآن، سخنان پیامبر(ص) و امامان(ع) و همچنین امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بیان می‌شود که این امر سبب تبیین و احیای تفکر اسلامی در بین مردم می‌شود، مساجد همان‌گونه که امام راحل فرمودند مهد تفکر اسلامی هستند و انقلاب اسلامی ایران از مساجد آغاز شده است.


 محمدی بیان کرد: حسینیه‌ها نیز یکی از موقوفاتی هستند که در راه زنده نگه‌داشتن قیام امام حسین(ع) و عاشورای حسینی استفاده می‌شود همچنین بخشی از موقوفات در راه درمان بیماران هزینه می‌شود و چه بسا بسیاری از این بیماران نقطه کوچکی در راه احیا کردن تفکرات اسلامی باشند.


 وی ادامه داد: باید به این نکته توجه داشت که استفاده از موقوفات در مسیر پیشرفت فرهنگی تاثیر به‌سزایی برای پیشرفت اسلام و ایران اسلامی دارد.


بنیاد فرهنگی البرز بارزترین وقف به منظور نخبه‌پروری است


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر ترویج فرهنگ در جامعه گفت: یکی از موقوفاتی که در راه پیشرفت فرهنگ وقف شده از سوی مرحوم البرز با نام بنیاد فرهنگی البرز است که در آن به پرورش دانش‌آموزان، دانشجویان پرداخته و در واقع مکانی برای نخبه‌پروری است.


 محمدی عنوان کرد: در زمان استعمار رضاشاه پهلوی به دنبال نابودی امر وقف بود اما در این زمینه موفق نشد چرا که وقف پشتوانه‌‎ای محکم برای اسلام و اهل‌بیت(ع) است و در دین و قرآن خدا به آن تاکید بسیاری شده است.


 وی با اشاره به تصویب وقف مشارکتی در مجلس بیان کرد: در مجلس و شورای نگهبان قانونی با عنوان وقف مشارکتی تصویب شد که استان مرکزی در این زمینه موفق عمل کرده و با تلاش مدیران استانی امر وقف مشارکتی در استان احیا و نهادینه شد اما همواره باید این تلاش‌ها ادامه یابد و به این حد اکتفا نشود.


متولیان وقف به دنبال نهادینه کردن احکام وقف در بین مردم باشند


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به نهادینه کردن احکام وقف در جامعه گفت: متولیان امور وقف باید به این نکته توجه داشته باشند که همواره به دنبال آشنایی مردم با احکام وقف و هدایت و تشویق آنها به سمت وقف اموال باشند چرا که بسیاری از مردم از احکام این عمل حسنه آگاهی کامل ندارند و افزایش موقوفات در گرو نهادینه کردن احکام وقف در بین مردم است.


 محمدی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران باید به این امر توجه داشته باشند که وقف یک سرمایه عمومی است و احیای آن نیازمند مشارکت تمام مردم است و نقش مردم در این امر به دو بخش ادای حق منصفانه موقوفات و استفاده و بهره‌مندی از موقوفات بلااستفاده است.


 وی با اشاره به اینکه سازمان اوقاف طرفدار پیشرفت، عمران و آبادانی کشور است بیان کرد: برخی از سازمان‌ها از اوقاف انتظار کمک بلاعوض دارند اما این مهم قابل توجه است که این امر با احکام شرعی و اجرای نیات واقفان تناسبی ندارد و موقوفات باید بنا به نیات واقف استفاده شود و در این امر هیچ‌گونه استثنایی وجود ندارد.


موقوفات باید صرف ایجاد درآمد و اشتغال شود


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: سازمان اوقاف آمادگی کامل به منظور قرار دادن موقوفات به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد درآمد و اشتغال را دارد و در  این راه باید به احیای موقوفات و توزیع منصفانه عواید حاصل از آنها توجه شود چرا که توجه نکردن به این مهم سبب ضربه وارد شدن به ملت و کشور می‌شود.


 محمدی بیان داشت: در حوزه موقوفات، مساعدت و همراهی مردم و مسئولان امری مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد، سازمان اوقاف سه مأموریت مهم برعهده دارد که از جمله آنها اداره موقوفات، بقاع متبرکه و فعالیت‌های قرآنی است در واقع موقوفات اماناتی از سوی واقفان است که با اعتماد سرمایه و ثروت خود را برای امور خیر به اداره اوقاف سپرده‌اند و باید به نیات واقف در راستای صرف موقوفات توجه شود.


 وی با اشاره به اینکه جابه‌جایی مدیران استانی اوقاف از سیاست‌های سازمان برای انتقال تجربیات است گفت: برنامه سال 95 به استان‌ها ابلاغ و برنامه پنج ساله تا سال 99 نیز تدوین شده است و با جابه‌جایی مدیران سیاست‌ها در استان‌ها تغییر نمی‌کند و مدیران باید در راه تحقق این برنامه‌ها تلاش خود را مضاعف کنند و مسائل شرعی در زمینه وقف را بیش از پیش رعایت کنند.


وجود 130 بیمارستان موقوفه در سطح کشور


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد: در سطح کشور 25 درصد مراکز درمانی و 130 بیمارستان موقوفه در سطح کشور وجود دارد و در بعضی از استان‌ها تعداد موقوفه‌ها بیش از سرمایه‌های دولتی است که باید از آنها در مسیر پیشرفت، توسعه، عمران و آبادانی کشور استفاده شود.


 محمدی ادامه داد: ما به یاری خدا و همکاری و تلاش مسئولان ادارات اوقاف استان‌ها از حق و حقوق موقوفات دفاع می‌کنیم و تلاش ما بر این است که حتی ریالی از این موقوفات اسراف و در موارد بیهوده مصرف نشود و به هیچ عنوان از وظایف شرعی خود کوتاه نمی‌آییم و همواره برای پیشرفت موقوفات قدم برمی‌داریم.


 وی افزود: خاصیت وقف به گونه‌ای است که اگر حق و حقوق آن را ادا کنیم خیر و منفعت آن به تمام ملت می‌رسد اما از بین بردن حق و حقوق موقوفات یک گناه است که باید از آن دوری جست چرا که پایمال کردن این حق مضراتی برای تمام کشور دارد.


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران به دنبال این هستند که ملت ایران بدون استقلال زندگی کنند اما ملت ایران با آزاد کردن خود از بردگی آمریکا، عظمت و استقلال خود را نشان دادند.


مذاکرات هسته‌ای بهانه‌‌ای برای دور کردن ملت ایران از اسلام است


 محمدی خاطرنشان کرد: دشمنان این مرز و بوم به دنبال دور کردن مردم از اسلام هستند و مذاکرات هسته‌ای تنها بهانه است آنها در هر زمینه‌ای به دنبال تضعیف روحیه ملت ایران هستند که یکی از این موارد برجام است اما باید بدانند که هیچ‌گاه در این زمینه موفق نمی‌شوند.


 وی بیان داشت: ملت مسلمان ایران باید به این نکته واقف باشند که ایستادگی در مقابل طاغوت و ایمان به خدا نشانه‌ای از حرکت در صراط مستقیم است، امروز کشورهای همسایه ایران با مشکلات بسیاری مواجه هستند که سرمنشا این مشکلات آمریکا است و اکنون داعش نیز به عنوان یکی از مشکلات ملت‌های مسلمان و دست‌پرورده و حمایت شده آمریکا و رژیم صهیونیستی است اما ایران اسلامی همواره اقتدار و امنیت خود را حفظ کرده است و این به برکت اسلام و ایمان مردم است.


 رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد: آمریکا امروز با ناامید شدن از جنگ نظامی برای فرصت گرفتن از ایران موضوع دانش هسته‌ای را مطرح کرده است اما بدعهدی آمریکا در تاریخ ایران هشدار و تذکری برای اقدامات کنونی است و ما هرگز نباید اتحاد و عزت خود را در مقابل آمریکا از دست بدهیم.


بدعهدی آمریکا بیش از گذشته به مردم ایران ثابت شده است


 محمدی با بیان اینکه آمریکا تصور می‌کند با درگیر کردن جمهوری اسلامی ایران با موضوع هسته‌ای فرصت برای خود به دست می‌‌آورد گفت: تجربه‌های گذشته حکایت از این دارد که نباید از آمریکا غافل باشیم چرا که بدعهدی آمریکا با نتایج مذاکرات امروز بیش از گذشته ثابت شده و مسئولان برجام باید به این امر توجه داشته باشند.


 وی ادامه داد: با توجه به فرمایشات و هشدارهای مقام معظم رهبری در رابطه با عدم اعتماد به آمریکا ما نباید فریب استکبار را بخوریم و مسئولان نیز باید به این موضوع توجه داشته باشند که اعتماد به آمریکا جز ضرر چیزی برای ایران به دنبال ندارد پس همواره باید منویات مقام معظم رهبری را در تمام مسائل کشور به‌ویژه برجام مورد عمل قرار دهند.


 انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم نقش شوراها در تهیه و تصویب طرح‌های جامع و تفصیلی تقویت شود Thu Aug 03 09:28:46 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گزارش دیده بان شفافیت درباره مشکلات سلامت Tue Jul 18 18:01:34 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ارومیه | 116 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی آذربایجان غربی اختصاص می‌یابد Thu May 17 08:27:58 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم صادرات از گمرک اصفهان 41 درصد افزایش پیدا کرد Thu Jul 05 13:23:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پاسخ‌ امام هادی(ع) به پرسش‌های قرآنی عالم اهل سنت Mon Aug 27 10:57:51 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نماینده بندرانزلی در مجلس: پیوستن به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم خطایی استراتژیک است Tue Nov 06 04:00:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| ارم: امیدوارم اتفاقات شیرینی در انتظار کاروان پاراآسیایی ایران باشد Wed Oct 03 16:20:17 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آغاز عملیات عمرانی فاز دوم باغ پرندگان Wed Jun 28 09:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مشارکت 16 میلیارد تومانی خیرین در نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کهگیلویه و بویراحمد Wed Apr 19 16:41:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دستور دولت وفاق لیبی برای توقف همکاری امنیتی با پاریس/ صدور حکم جلب "حفتر" Thu Apr 18 22:33:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم ترامپ صدای خانم لاگارد را هم درآورد Sun Jun 17 11:52:03 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فتوتیتر/منتظری:برخی کاندیداهای شورای شهر سابقه کیفری دارند Mon May 01 11:15:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم واحدهای صنعتی در تملک بانک‌ها تا پایان امسال تعیین تکلیف می‌شوند Sun Oct 28 18:07:17 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آخرین جزئیات از مجروحین و شهدای حادثه تروریستی اهواز Sat Sep 22 17:25:55 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پیام مشترک وزیر کار و استاندار گلستان در پی درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی Thu Nov 15 20:34:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سریال تعطیلی مدارس اردبیل در نوبت عصر هم تکرار شد Mon Feb 13 12:17:22 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم شیخ ویسی: به نتیجه‌ای که می‌خواستیم، رسیدیم Fri Aug 04 23:31:17 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم «باری» بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس - الریان شد Mon Apr 10 21:09:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حضور آقازاده در تمرین استقلال + عکس Sat Jul 01 14:57:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فدرر با قبول شکست برابر دل‌پوترو از مصاف با نادال بازماند Thu Sep 07 10:07:25 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پیام برنامه «شیدایی» ترویج ازدواج ساده است Fri Jun 24 15:16:26 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم 700 میلیون تومان به احداث بازارچه صنایع دستی یاسوج اختصاص یافت Mon Jan 07 16:50:04 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم آندرانیک تیموریان: دوست دارم به استقلال برگردم Thu Apr 11 11:20:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم کاهش دما در نیمه شمالی و غربی کشور؛ برف و باران در راه است Sat Jan 06 11:41:36 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم وضع معیشتی مردم مناسب نیست؛ چرخ صنعت نمی‌چرخد/ رکود "چند قفله" شده است Sun May 07 11:49:38 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم "موازی‌کاری" نهادهای فرهنگی حل شود/ سازمان‌ها� و وزارتخانه‌ها� به ارائه "پیوست فرهنگی" توجهی ندارند Sat Jul 15 16:30:23 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ونزوئلا و «نه» مجدد به امپریالیسم Mon May 28 12:32:24 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آذربایجان شرقی| سیل خط آهن میانه-زنجان را تخریب کرد Tue May 15 18:24:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم غیرمنتظره‌ترین برندگان تاریخ «اسکار» Thu Mar 02 12:56:45 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ظریف: مقامات آمریکایی همچون افراد روان‌پریش رفتار می‌کنند Tue Jan 08 21:37:11 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم برگزاری فراخوان دفاتر خدمات سلامت از 14 مهرماه / فواید ایجاد 40 دفتر خدمات سلامت در تهران Sat Oct 06 16:22:17 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تهران با رییس جمهور برگزار شد Mon Nov 06 11:59:17 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم باورهای اشتباه درباره تنهایی انسان Sat Feb 24 15:07:51 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم یادداشت| دست‌های پنهان حکومت افغانستان در انتقال داعش به خاک پاکستان Mon Nov 05 09:48:46 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جام جهانی فوتبال هنرمندان امروز در همدان استارت می‌خورد Wed Feb 15 15:46:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 2230 حلقه چاه غیرمجاز در همدان مسدود شد Wed May 17 00:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم همایش ظرفیت‌های انقلاب اسلامی،کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی برگزار می‌شود Tue Jul 31 13:49:17 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم انگلیس و آمریکا به قدرتمندی ایران اذعان دارند Sun Apr 02 11:38:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تشکیل کمیته مشترک صداوسیما و سازمان تبلیغات اسلامی/ تاکید بر جوان‌گرایی، انقلاب در تبلیغات و مساجد Tue Aug 21 18:41:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مشهد-اختصاصی تسنیم| جزئیات آدم‌ربایی و قتل پسر بچه 10 ساله مشهدی Thu Apr 26 21:17:57 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم زنگنه: 93 درصد جمعیت کشور از نعمت گاز برخوردارند Mon Aug 20 13:02:30 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم واکنش دمشق به بیانیه جدید آمریکا، فرانسه و انگلیس درباره سوریه Sun Mar 17 13:54:27 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تذکر رئیس شورای شهر اصفهان به فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی/ سهم 212 میلیارد تومانی فرهنگ از بودجه شهرداری اصفهان Mon Mar 13 08:58:52 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم همسر فرمانده شهید مدافع حرم: راضی نبودم حتی یک اسیر داعشی به خاطر پیکر همسرم آزاد شود Sat Feb 04 02:47:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم روایتی خواندنی درباره تلاش اهل خانه برای تجلی نعمات خدا Mon Dec 10 04:26:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 170 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در بانک‌های آذربایجان شرقی پرداخت می‌شود Tue Aug 28 15:22:38 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018| کولاروف بهترین بازیکن دیدار صربستان و کاستاریکا شد Sun Jun 17 18:30:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شورای پنجم همچنان در مسیر ناکارآمدی حرکت می‌کند Wed May 30 14:10:43 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 38 هزار شغل در آذربایجان غربی ایجاد شد Sat Mar 09 15:44:32 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم وزیر علوم: در رای‌گیری تغییر رئیس دانشگاه آزاد نبودم Wed May 03 15:15:08 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نامزدها ببینند/«4 درصدی‌ها» چند ده برابر فقرا گوشت می‌خورند+نمودار Mon May 08 05:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم باید و نبایدهای «زبان بدن» Tue Feb 14 12:30:07 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مرزبان: پرسپولیس رقیب نداشت اما از هر نظر شایسته قهرمانی بود/ چند بازیکن پرسپولیس تجربه بین‌المللی ندارند Tue Apr 18 08:45:58 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم قیمت ارز در صرافی ملی امروز 98/01/10|قیمت دلار ثابت ماند Sat Mar 30 13:24:06 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم جمشید پژویان: گرانی دلار به خاطر سوءمدیریت است Tue Apr 10 09:39:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مرگ تلخ کودک 6 ساله حین بازی/ والدین مراقب باشند Sun Jan 06 15:00:02 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم ژاپنی‌ها به کمک کره‌ای‌ها در تأمین مالی سد بختیاری آمدند Fri Jul 21 05:16:24 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فتوتیتر/صاحب فرزند شوید، 3 روز مرخصی بگیرید Wed Mar 01 14:48:31 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پیکر مطهر 2 تن از شهدای گمنام در محمدیه تشییع شد Tue Aug 22 18:54:53 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خوزستان| آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران شهرداری در مسجدسلیمان Fri Nov 16 19:59:05 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آخرین اقدامات بسیج سازندگی اصفهان در گلستان؛ پاکسازی روستاهای سیل‌زده رو به اتمام است Sun Apr 07 10:15:30 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم آفریقا| کشته شدن 33 کودک زیر 5 سال در اردوگاهی در نیجریه Sat Aug 18 08:53:48 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 1100 نفر امسال در استان همدان مشمول بیمه بازنشستگی روستایی می‌شوند Mon Jul 03 21:37:34 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| اینفانتینو شایعه فشار فیفا برای برگزاری فینال لیبرتادورس را تکذیب کرد Mon Nov 26 11:13:59 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018| رونالدو: از گلزنی مقابل مراکش خوشحالم Wed Jun 20 19:11:48 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رایزنی حلبوسی و عبدالمهدی درباره تکمیل کابینه/ افتتاح قریب‌ الوقوع کنسولگری عربستان در نجف Mon Apr 22 17:24:13 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم کار پادوانی به عمل جراحی کشیده شد Sat Feb 24 21:05:41 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سخنگوی کمیسیون عمران مجلس: 70 هزار پروژه نیمه کاره در کشور داریم Sat Apr 20 20:57:37 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم هندبال نوجوانان آسیا| برتری ایران مقابل امارات در سومین دیدار Tue Sep 18 18:24:11 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تعیین مجازات خرید و فروش اعضا و جوارح کودکان و نوجوانان در مجلس Sun Jul 29 11:05:51 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سیل و رانش زمین در روستای کاکرود لات رودسر - گیلان Sat Jun 16 21:59:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم لو: مکزیک می‌خواست شیوه بازی‌اش را به تحمیل کند/ برای این بازی برنامه داشتیم Fri Jun 30 01:37:04 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پلمب انبارهای چند صد میلیاردی کالا در کرمان به روایت تصویر Tue Aug 07 12:17:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم محکومیت 113 میلیارد ریالی پرونده‌های قاچاق کالا در استان کرمان Sat Apr 22 12:51:46 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم برنامه بازی‌های تدارکاتی قطر نهایی شد/ دیدار با اکوادور، ازبکستان ، سوئیس و ایسلند در دستور کار عنابی‌پوشان Thu Oct 04 10:59:32 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ترافیک عرضه‌های دولت در آخرین روز آبان‌ Tue Nov 21 08:28:16 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم واشنگتن: برجام یک توافق شخصی بود که با رفتن اوباما اعتبار حقوقی‌اش را از دست داد Sun Sep 23 10:15:52 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سال آینده منابع جدیدی به صندوق توسعه واریز نخواهد شد؟ Wed Feb 06 11:48:33 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم قزوین| دستگاه قضا برخورد با مفسدان اقتصادی را در اولویت قرار دهد Fri Mar 15 16:00:55 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 60 سبد غذایی توسط گروه جهادی شهدای مدافع حرم بین نیازمندان اهوازی توزیع شد+تصویر Thu Mar 28 11:43:37 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم آذربایجان‌شرقی| نخستین قطار گردشگری آذربایجان شرقی با 300 گردشگر وارد مراغه شد Fri May 11 16:25:15 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 15 شهرستان استان کرمان در خطر وقوع سیلاب قرار دارند Wed Apr 10 15:50:06 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم 72 قاچاقچی ارزی در قم دستگیر شدند Wed Nov 28 12:35:52 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 100 کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد Sat Mar 23 12:12:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم رئیس‌کمیسیون امنیت ملی مجلس: ظریف با استعفا قهرمان نمی‌شود Tue Feb 26 11:37:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم آذربایجان‌شرقی| جشنواره "کباب بناب" همزمان با تبریز 2018 به‌صورت بین‌المللی برگزار می‌شود‌ Sat Apr 14 17:56:16 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 14 بازیکن والیبال ایران برای حضور در AVC کاپ اعلام شدند Tue Jul 31 15:54:24 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آرمان‌های مشترک برای شهرهای اسلامی مهم‌ترین محور اجلاس بین‌المللی شهرهای اسلامی است Sun Apr 23 11:59:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ‌ماموستا خدایی: هیچ‌گاه زیر بار ذلت استکبار نمی‌رویم Mon Feb 11 09:41:43 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 3 سایت به‌دلیل "سوء استفاده‌ مالی" فیلتر شدند Fri Aug 11 11:09:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 200 مقاله به همایش ملی دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت الله فاضل لنکرانی ارسال شد Mon Dec 10 17:20:29 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ماهیان خاویاری خزر در لیست کتاب قرمز انقراض؛ خطر امواج دریایی برای زیست‌مندان خزر Mon Mar 04 10:28:28 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم مسابقات ملی زورخانه‌ای در شاهرود برگزار می‌شود Wed Jul 11 11:22:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم صدور مجوز احداث 5 واحد پتروشیمی در کهگیلویه و بویراحمد/علت حادثه فولاد بویراحمد هنوز اعلام نشده است Tue Jul 04 14:42:57 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مدیریت کشور به جوان‌گرایی، چابک‌سازی و عمل مبتنی بر تفکر انقلابی نیاز دارد Sat Apr 29 08:45:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| اسپالتی: بازیکنانم ثابت کردند خیلی حرفه‌ای هستند/ هیچ باشگاهی قادر به خرید اشکرینیار نیست Mon Jan 14 11:33:42 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم نقشه گردشگری استان اردبیل تهیه شد Wed Feb 15 16:34:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اختتامیه هفته قرآن و عترت با حضور معاون وزیر ارشاد در کرمان برگزار می‌شود Sat Feb 25 09:08:48 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بولتون: برجام با منافع استراتژیک آمریکا ناسازگار است Fri Jul 21 05:15:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جای خالی جشنواره‌های رسانه‌ای در استان سمنان نمایان است Tue Sep 04 16:43:05 IRDT 2018
جوان آنلاین ساخت منازل مسکونی برای مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه به پایان رسید Mon Mar 04 13:18:54 IRST 2019
آفتاب ایران طرح تحول سلامت نقد می شود/بررسی چالش های حوزه سلامت در تحریم ها Sat Dec 29 14:10:23 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ادامه4 بانده شدن محور خواف -رشتخوار -تربت حیدریه نیازمند 3 هزار میلیارد ریال Wed Jan 09 15:23:36 IRST 2019
رجا نیوز کلیپ/سخنان اعتراض آمیز جانباز کرجی و پاسخ جلیلی Tue Feb 14 14:31:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آماده باش 10 تیم از امدادگران اورژانس اصفهان برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه Mon Nov 26 14:14:24 IRST 2018
آفتاب ایران عملکرد مثبت محمود حجتی در وزارت جهاد کشاورزی /حرکت کشور به سمت بهبود امنیت غذایی Fri Aug 18 19:22:06 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بسکتبال ایران باید به اروپا نزدیک‌ شود Sun Sep 16 20:16:12 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مرز سومار رسمی می شود Wed Dec 20 23:46:47 IRST 2017
صراط انتصاب امام جمعه جدید رشت با حکم رهبرانقلاب Wed Apr 04 11:45:49 IRDT 2018
شفقنا تازه ترین آمار زائران ایرانی در مکه Thu Sep 06 11:39:51 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مهدی چمران: نام خوزستان با نام «شهید چمران» گره خورده است Sat Jun 23 10:25:20 IRDT 2018
جماران رگبار باران چهارمحال و بختیاری را فرا می گیرد Sat May 05 12:18:07 IRDT 2018
آفتاب قرعه‌کشی جام حذفی/پرسپولیس به نفت تهران خورد، استقلال به گل‌گهر/ دربی گیلان این بار در جام حذفی Wed Aug 23 18:05:26 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اثرپذیری فضای روانی جامعه از اخبار Mon Aug 07 19:44:56 IRDT 2017
پارس فوتبال پرسپولیس و استقلال هم به زور از قهرمانی صحبت می‌کنند! Tue Aug 07 15:02:22 IRDT 2018
جام نیوز مظنه واحدهای کلنگی در تهران؟ +جدول Mon Apr 24 07:16:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر موفقیت دانشگاه اصفهان، در کسب رتبه نخست مسابقات علمی بین المللی Sun Sep 17 14:24:16 IRDT 2017
تی نیوز تصاویر/فیروزکوه سفیدپوش شد! Mon Apr 16 00:12:54 IRDT 2018
میزان غرق شدن دو جوان در استخر کشاورزی Mon Sep 25 13:02:03 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد واکنش عطاءالله مهاجرانی به انتشار فیلمی از مجلس خبرگان Wed Jan 10 10:50:39 IRST 2018
ساعت24 ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به تهران/ بارش باران در 4 استان/ بازگشایی محور هراز Mon May 08 10:02:22 IRDT 2017
تی نیوز آغاز هفته پرخطر برای شبکه برق/احتمال بروز خاموشی گسترده Wed Jul 26 04:45:03 IRDT 2017
بی باک نیوز تغییر رنگ و جنس مو با نور خورشید؟! Wed May 03 18:11:01 IRDT 2017
پرس شیعه «ترزا می»: با تصویب قانون برگزیت راه برای خروج از اروپا هموار شد Tue Jun 26 16:23:02 IRDT 2018
بنکر مبنای تعیین کف و سقف نرخ سود در بانک‌ها Mon Apr 22 09:31:38 IRDT 2019
تی نیوز استخدام مونتاژ کار خانم جهت فروشگاه لوازم یدکی خودرو Wed Apr 04 14:24:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مشاور رئیس جمهور روسیه: تلاش روسیه برای پیوستن به غرب مدت‌هاست که به پایان رسیده است Tue Apr 10 00:00:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تعرفه‌های پزشکی باید عادلانه تعیین شود Wed May 03 12:38:14 IRDT 2017
تی نیوز تلاش برای کسب 3 درصد بازارهای جهانی محصولات زیست فناوری کشاورزی Mon Aug 14 15:13:02 IRDT 2017
خبرگزاری فارس «آتامبایف» توافق‌ دریافت کمک مالی از قزاقستان را لغو کرد Fri Nov 17 15:34:00 IRST 2017
تی نیوز گزیده اخبار Mon Apr 09 07:32:59 IRDT 2018
صنعت بیمه ایجاد 50 میلیون فرصت شغلی در چین Tue Feb 07 14:42:28 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کاهشدما وزش باد شدید در استان Wed Apr 24 08:15:04 IRDT 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین کشته شدن 10 غیر نظامی در حملات جنگنده‌های آمریکا به شرق سوریه Sat Jan 05 09:44:45 IRST 2019
جهان نیوز کنایه قاضی پور خطاب به لاریجانی Tue Sep 26 12:51:55 IRST 2017
انتخاب کشف هرم 3700 ساله در مصر Tue Apr 04 11:29:42 IRDT 2017
آریا آزمون صلاحیت بالینی پزشک عمومی فردا برگزار می‌شود Wed Jun 27 12:05:01 IRDT 2018
تی نیوز اعدام برای مردی که به دختری تجاوز کرد Thu Aug 17 14:53:56 IRDT 2017
خبرگزاری قدس اسرائیلی‌ها برای دومین بار از مواضع ترامپ درباره سوریه ناامید شدند؛ خشم صهیونیست‎ها از تصمیمات رئیس جمهور آمریکا/ یدیعوت آحرونوت: بی ... Thu Jan 03 12:58:42 IRST 2019
پایگاه خبری الف انتقادات آیت‌الله مکارم شیرازی از حبس جوانان به خاطر مهریه Wed Oct 03 11:08:00 IRST 2018
برنا کشف بیش از 74کیلوگرم مواد مخدر در قزوین Mon Aug 21 15:52:34 IRDT 2017
جهان نیوز با این خوراکی ها قلب‌تان را بیمه کنید Sun Apr 08 11:27:34 IRDT 2018
پارسینه راز جوانی زنانی که هرگز پیر نمی‌شوند Wed May 30 12:47:05 IRDT 2018
شفاف سوریه برای نخستین بار متحد شد Wed Sep 06 19:45:01 IRDT 2017
اتاق خبر فروش نفت ایران به روسیه در گروی تصمیم روس‌ها Tue Apr 25 15:07:01 IRDT 2017
اکو ویژن پیش‌بینی نکردن خدمات در مسکن مهر انتقاد من بوده است/اعمال قانون و اجرای نظم مهمترین مسئله است Tue Mar 07 11:15:09 IRST 2017
اعتبار نیوز اهدای کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌ به کتابخانه ملی خراسان و خوزستان توسط بانک‌پاسارگاد Sun Aug 06 14:45:00 IRDT 2017
جماران آموزش برنامه نویسی از سوی آمازون به 10 میلیون دانش آموز Sun Nov 04 14:54:32 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده شمال کشور/ مازندران گرفتار گل و لای Thu Mar 28 13:03:22 IRDT 2019
پول نیوز پرواز ایرلاین‌های ایرانی به کردستان عراق متوقف شد Mon Sep 25 12:05:31 IRST 2017
خبرگزاری نسیم ظریف: مردم حضوری پرشور برای شنیدن سخنرانی روحانی در هند داشتند Fri Feb 16 23:42:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر نیروهای هلال احمر شب چهارشنبه سوری آماده باش هستند Tue Mar 19 10:59:30 IRST 2019
آریا توانمند سازی ده ها خانواده نیازمند منطقه 19 تا پایان سال/توزیع سبد کالا بین کودکان کار Sat Aug 26 08:28:44 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بغداد مشارکت قوی در نشست فردا در قاهره خواهد داشت Sat Nov 18 16:40:53 IRST 2017
آریا بازتاب گسترده حضور پر رنگ هلال‌احمر ایران در رسانه‌های بنگلادش Tue Sep 19 12:33:45 IRDT 2017
تی نیوز اچ تی سی احتمالاً واحد واقعیت مجازی Vive را به تجارتی مستقل تبدیل کند Fri Aug 25 19:32:03 IRDT 2017
تابناک ترامپ: حمله موشکی به عربستان کار ایران بود Sun Nov 05 13:52:37 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا انهدام یک هواپیمای جاسوسی ائتلاف سعودی در خاک یمن Thu Jan 25 10:56:15 IRST 2018
واحد مرکزی خبر موتورسواران، بیشترین مقصران حوادث رانندگی خراسان جنوبی Sat Oct 28 13:38:02 IRST 2017
تدبیر و امید افراد باسواد در انتخابات شوراها شرکت کنند Thu Mar 23 18:28:22 IRDT 2017
خرداد نیوز وزارت خارجه: گزارش آمریکا دروغ محض است Mon Jul 02 13:45:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سفیدپوش شدن بوانات و بهمن در نیمه دی Sun Jan 07 18:59:52 IRST 2018
پولی مالی تغییرات اندک قیمت طلا و سکه Sun Dec 23 14:53:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ردپایی آشنا در دفاع توییتری "دی‌کاپریو" از متهمان جاسوسی محیط زیست Sun Feb 10 12:00:03 IRST 2019
ایران آنلاین تولید سالانه بیش از هزار تن گوشت قرمز در چابهار Sun Dec 30 10:13:39 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 120 تن سیب زمینی از مزارع مهاباد برداشت شد Sat Oct 20 13:24:00 IRST 2018
پول نیوز خرید نفت هند از ایران 2 ماه پیش از اجرای تحریم نفتی نصف می‌شود Sat Sep 15 09:44:01 IRDT 2018
پارس فوتبال اتفاق عجیب برای محسن مسلمان که هواداران پرسپولیس سبب شدند! Thu Dec 06 12:22:02 IRST 2018
تی نیوز با این 4 ماسک پوستتان را مثل آینه صاف و شفاف کنید Sat Jul 22 03:39:36 IRDT 2017
یک ورزش لوانته 2 - رئال مادرید 2 ؛ سکته‌ی مجدد کهکشانی‌ها در والنسیا Sun Feb 04 01:06:52 IRST 2018
جماران سوختگیری در جایگاه عرضه گاز CNG سروآباد از سر گرفته شد Sat Aug 18 11:15:51 IRDT 2018
جماران افزایش عوارض زایمان طبیعی دروغ است Wed May 02 12:17:41 IRDT 2018
میزان رجز خوانی محمود کریمی؛ باشکوه‌تر از گذشته می‌آییم Mon Feb 11 08:49:47 IRST 2019
مشرق نیوز امیدواری اسپانیایی‌ها به پیروزی بر ایتالیا Fri Jun 24 15:22:01 IRDT 2016
خبرگزاری فارس «خبرگزاری فارس» از استوانه‌های مهم عرصه خبر است Tue Aug 08 18:06:00 IRDT 2017
میزان ظریف: ناقضان حقوق بشر متحدان آمریکا هستند + فیلم Tue Jul 18 13:56:00 IRDT 2017
جام نیوز حمله کالاهای پرمصرف به سرمایه‌‌های مردم!/کاریکاتور Thu Jul 19 16:00:00 IRDT 2018
تی نیوز ترکیب تیم های ملی ایران و کره جنوبی مشخص شد + عکس Thu Aug 31 20:16:50 IRDT 2017
آفتاب ایران در کنار تحریم باید مشکلات داخلی را حل کنیم Fri Feb 15 09:50:16 IRST 2019
شفاف بشار اسد: مذاکره با آمریکا اتلاف وقت است Sat Jun 23 08:36:17 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جلسه هماهنگی برگزاری سومین جشنواره آواهای محلی شهر زرینه برگزار گردید Wed Jul 25 10:50:37 IRDT 2018
برنا بازگشت تیم سپیدرود رشت به صدر جدول Thu Apr 06 14:29:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر معرفی برترین های مسابقات شطرنج قهرمانی دختران کشور Mon Oct 15 17:08:45 IRST 2018
پایگاه خبری الف واکنش عمان به«طرح صلح» بدون نام بردن از فلسطین Sun Apr 07 20:11:00 IRDT 2019
مشرق نیوز ترکیب تیم‌های منچستر یونایتد و یوونتوس Tue Oct 23 23:42:37 IRST 2018
آفتاب ایران قابلیت جدیدی به واتس اپ اضافه می شود Sat Feb 16 12:01:16 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو افشاگری بزرگ ستاره استقلال/ به من گفتند اگر می خواهی قرارداد ببندی باید پول بدهی Mon Feb 27 12:02:25 IRST 2017
ایسکانیوز محور هراز تا 26 اردیبهشت شب ها مسدود است Mon May 07 08:35:07 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پایان صید ماهیان استخوانی در دریای خزر Thu Apr 20 11:24:16 IRDT 2017
شارا آگاهی از مقررات، لازمه تاثیرگذاری در روابط عمومی Sat Feb 25 09:04:00 IRST 2017
زومیت گارتنر: کاهش عرضه رایانه‌‏های شخصی در سه‌ماهه دوم 2017 Sat Jul 15 09:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم بختیار: لازمه رونق گرفتن تولید برداشتن موانع پیش روی سرمایه گذاران است Mon Apr 01 10:47:03 IRDT 2019
خرداد نیوز آیا ارز دلار دوباره افزایش می‌یابد؟ Fri Mar 22 15:27:16 IRDT 2019
ایستا نیوز سرنوشت بازگشت متهم میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان Tue Jan 23 11:05:30 IRST 2018
تی نیوز جاسوسی استاد دانشگاه سنگاپور برای آمریکا Sun Aug 06 03:44:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نتایج آزمون شفاهى دانشنامه اعلام شد Mon Sep 17 14:33:09 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی جاده کرج - چالوس یک طرفه شد /ترافیک سنگین دراین محور Fri Jun 30 16:49:00 IRDT 2017
آریا مخالفت های جهانی با تحریم ایران، قیمت نفت را کاهش داد Mon May 14 14:23:55 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن هیرمند خشک، سیستان متروک Mon Apr 03 13:13:09 IRDT 2017
تی نیوز فحاشی به بازیگر سینما برای شرکت در مسابقه «ادابازی» Tue Aug 29 18:16:53 IRDT 2017