واحد مرکزی خبر - Tue Apr 16 15:43:18 IRDT 2019 نمایش خبر

کشاورزان گلستان مزارع گندم و جو را سمپاشی کنند + مصاحبه

با توجه به مشاهده بیماریهای برگی و قارچی در مزارع گندم و جو ، سمپاشی این مزارع در گلستان ضروری است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گلستان معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان گفت : با توجه به بارندگی ها میزان رطوبت هوا و خاک بالاست و زمینه بیماریهای برگی و فوزاریوم در مزارع گندم و جو فراهم شده است. محمدرضا عباسی افزود : با توجه به این شرایط سمپاشی مزارع گندم و جو ضروری است و کشاورزان در سریع ترین زمان ممکن این کار را انجام دهند. او گفت : حداقل زمان اثرگذاری سمپاشی روی گیاه گندم و جو 5 ساعت است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی <div id="video-display-embed-code_3399273"><script type="text/JavaScript" src="https://http://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/2403188/3399273?width=400&height=300"></script></div> دانلود
واحد مرکزی خبر در سفرهای نوروزی آرامش را جایگزین خطر کنیم Mon Mar 20 00:12:19 IRST 2017
واحد مرکزی خبر توزیع 160 سبدغذایی بین محرومان نهبندان Sun Jun 25 13:45:31 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شگفتی در دومین بازی از جام ملت‌های آسیا Sun Jan 06 16:52:59 IRST 2019
واحد مرکزی خبر اجرای طرح ملی و ضربتی اشتغال در روستاهای هزاوه و آهو Wed Apr 19 16:03:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فیلیپو گراندی: بیش از یازده میلیون نفر به علت بحران سوریه آواره شده‌اند Thu Nov 02 18:37:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تولید سالانه 900 تن عسل در کهگیلویه و بویراحمد Sat Sep 29 18:45:26 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حمله موشکی یمنی‌ها به مواضع نظامیان سعودی در جیزان Fri Oct 26 01:19:56 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعزام 160 نفر مددجوی کمیته امداد نیمروز به اردوی زیارتی مشهد مقدس Wed Mar 06 10:48:18 IRST 2019
واحد مرکزی خبر گفتگوی ویژه خبری 1397/5/01 Tue Jul 24 08:46:11 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شناسایی هویت پیکر مطهر 21 شهید دوران دفاع مقدس از 8 استان Sun Jul 08 10:35:32 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شهری با طبیعتی زیبا وچشم نواز Wed Mar 20 18:03:26 IRST 2019
واحد مرکزی خبر 9 کشته و زخمی در انفجار بمب در شهر خالص استان دیاله عراق Sat Jun 09 22:15:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر قرارگاه فرهنگی اربعین را حتی بدون یک ریال دولتی اداره می کنیم Tue Aug 14 22:35:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رونق اقتصادی در پرتو توسعه صنایع دستی Sun Mar 10 07:20:01 IRST 2019
واحد مرکزی خبر اکوسیستم دانش بنیان سبب توسعه می‌شود Sun Feb 24 10:59:44 IRST 2019
واحد مرکزی خبر 180 دستگاه کولرگازی طعمه حریق شد Wed Aug 16 12:39:41 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خروج کارخانه آلومینای جاجرم از لیست خصوصی سازی Thu Feb 15 11:56:54 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آغاز برداشت خوشه‌های طلایی گندم از مزارع مُهر Fri Apr 19 17:12:01 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر نشست هم اندیشی مبانی تحکیم خانواده Sat Mar 04 15:01:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تعامل صنعت با مناطق پیرامونی ضروری است Sun Jun 25 13:37:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر زمان آزمون‌های پایان سال دانش آموزان تغییر نمی‌کند Wed Apr 11 13:12:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رژیم صهیونیستی پشت پرده همه توطئه‌ها علیه مسلمانان است Tue Dec 05 13:03:12 IRST 2017
واحد مرکزی خبر چین رزمایشی با مهمات واقعی در آب‌های تنگه تایوان برگزار می‌کند Fri Apr 13 07:02:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نظارت بر بازار + فیلم Sun Feb 17 20:09:33 IRST 2019
واحد مرکزی خبر شمشیرباز خراسان جنوبی در اردوی تیم ملی نوجوانان Sat Jan 13 13:57:27 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خجسته شبی است زعامت خاتم الاوصیاء Fri Nov 16 21:41:39 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیاده روی و دوچرخه سواری عصرگاهی در شاهرود+ فیلم Sat Jul 07 19:26:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پلمپ یک واحد قصابی متخلف  در سبزوار Tue Dec 18 18:04:24 IRST 2018
واحد مرکزی خبر انتقاد نیکی هیلی از روسیه به علت وتوی قطعنامه شورای امنیت Wed Oct 25 08:39:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر استفاده نامناسب ازکولر خودرو و عوارض آن Mon Jul 03 12:00:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سابریست تیم ملی: بانوان در جاکارتا شگفتی ساز می‌شوند Tue Aug 14 16:59:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افتتاح 80 طرح در همدان Tue Aug 28 17:00:51 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر استقبال از جوانان قهرمان نصف جهان Wed May 02 17:11:24 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تجمع سراسری در نابلس و سلفیت به مناسبت شهادت سه جوان فلسطینی Wed Mar 20 16:56:44 IRST 2019
واحد مرکزی خبر دشمنان ما با اصل ولایت و سپاه مشکل دارند Fri Apr 12 15:17:40 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر استقبال امارات از انتخاب عبد الفتاح البرهان به ریاست شورای نظامی انتقالی سودان Sun Apr 14 10:07:55 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر سرمایه گذاری برای احداث بزرگترین پالایشگاه ذرت Mon Apr 22 15:32:22 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر معدوم کردن 338 فراورده خام دامی در قاین Sun Jul 08 18:35:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تاکید انصارالله بر وحدت ملی و مبارزه با متجاوزان به یمن Tue Sep 12 20:33:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نمایشگاه رستاخیز شن ها - طبس Wed Apr 24 09:31:19 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر جهان به روایت تصویر Sat Nov 18 18:10:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کاشت سیب زمینی برای نخستین بار در سردشت + تصاویر Sun May 28 12:55:05 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اعزام یک هزار و 296 زائر به سفر حج از فرودگاه کرمانشاه Mon Aug 07 16:24:08 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تجلیل از کارآفرینان برتر استان بوشهر Sat May 13 19:52:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پخش زنده در دسترس همه کاربران اینستاگرام Sat Jan 28 11:20:09 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بهره برداری از 204 تخت روانپزشکی در فارس Sat Jan 14 18:34:17 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بررسی نقش زن در کتاب درسی پایه چهارم Sun Jan 29 11:36:56 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تبیین تحولات یمن در دانشگاه امام صادق Tue Dec 04 19:49:22 IRST 2018
واحد مرکزی خبر قشم سرزمین شگفتی ها Thu Mar 14 13:05:38 IRST 2019
واحد مرکزی خبر معلمان، منشاء اقتدار علمی و فرهنگی کشور Thu May 04 19:35:23 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توزیع حلیم سنتی بین عزاداران در بایگ Mon Oct 15 11:59:40 IRST 2018
واحد مرکزی خبر معاینه رایگان بیماران روستایی سرچهان Tue Oct 30 17:59:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آمادگی کامل استان برای بارشهای احتمالی Thu Feb 15 13:30:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشف بیش از یک تن مواد مخدر در مرز سراوان Sun Jan 20 11:46:48 IRST 2019
واحد مرکزی خبر اقدام عملی لازمه ی تقویت فرهنگ عمومی+فیلم Sun Jun 17 18:23:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تشییع پیکر مرحوم استاد حسن اجتهادی در شیراز Wed May 30 10:07:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رقابت دانش آموزان در طرح دادرس Tue May 15 17:22:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر رویت آخرین ماه گرفتگی سال در گلستان Wed Jan 31 18:40:48 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تحقق حمایت از کالای ایرانی در جامعه‌ای تولید محور Wed Apr 04 10:48:42 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سرو زیر آب Mon Nov 26 19:33:20 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حمله ترویستی به یک پارک در درعا 4 شهید و 21 مجروح برجای گذاشت Thu May 18 21:47:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تداوم یخبندان شبانه در سیستان و بلوچستان Wed Dec 06 18:16:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اختلاف بین گروههای لبنانی درباره حضور سوریه در نشست اقتصادی اتحادیه عرب Wed Jan 09 11:35:55 IRST 2019
واحد مرکزی خبر بخش خبری 20 و 45 دقیقه، مرکز فارس 96 / 05 / 06 Sat Jul 29 10:55:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آخرین تمرین ملی پوشان فوتبال قبل از بازی با چین Thu Jan 24 12:54:05 IRST 2019
واحد مرکزی خبر اجرای طرح ردیاب بر روی برخی خودروها در آذربایجانغربی Wed Aug 01 17:30:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بافندگان مهابادی سالانه 4 هزار متر مربع فرش تولید می کنند+گزارش Tue May 30 16:05:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بیان دیدگاه ها و انتظارات مردم از رئیس جمهور آینده+فیلم Thu May 18 11:25:31 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیروزی ما در عرسال به علت حمایت سخاوتمندانه ایران است Fri Aug 04 22:17:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر روز طبیعت Mon Apr 02 19:14:41 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مجمع سلامت شهرستان سهریار Thu Jul 19 14:26:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر حسین آباد سنندج به شهر‌های کُردستان پیوست Mon Feb 05 13:02:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مقبره پیر مراد بانه، پذیرای عاشقان اهل بیت Tue Mar 28 17:19:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سن گندم همچنان درکمین گندم های طلایی Mon May 29 11:23:44 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خروش انقلابی علیه اغتشاش Wed Jan 03 10:59:50 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دوره آموزشی کاشت،داشت و برداشت آفتابگردان در بهبهان Sun Mar 12 12:44:41 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کودکان، نوجوانان و جوانان مخاطبان برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی Tue Aug 21 10:07:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ترامپ منافع سفیدپوستان را بر رنگین پوستان ترجیح می‌دهد Mon Aug 13 09:47:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر راهیابی دو و میدانی کار استان به مرحله پایانی مسابقات کنیا Thu Jul 13 16:15:21 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حدود 2600 مترمربع، سرانه جنگل در گلستان + فیلم Fri Feb 24 17:37:24 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تأمین نیاز هیئت‌های مذهبی برای نذورات با قیمت تنظیم بازار Mon Sep 18 15:00:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نشست بازنگری معاهده منع گسترس سلاحهای هسته ای Fri Apr 27 17:11:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر در گوشی با نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال Wed May 31 13:43:39 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نقش ارزنده دانشجویان در توسعه و اعتلای کشور Fri Dec 07 17:48:56 IRST 2018
واحد مرکزی خبر امحای کالای قاچاق در رشت Sat Jul 07 14:56:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 10 درصد تصادفات در کمربندی خرم آباد Fri Jan 25 18:46:16 IRST 2019
واحد مرکزی خبر پرسپولیس یک-یک پدیده تا دقیقه 75 Mon Feb 18 17:16:43 IRST 2019
واحد مرکزی خبر بخش خبری ساعت 22 / شبکه سه / 21 اردیبهشت 96 Sat May 13 12:11:05 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بازدید معاون علمی رییس جمهور از کارخانه تولید مفتول کشور Sat Oct 20 16:21:35 IRST 2018
واحد مرکزی خبر راهکارهای مفید برای پیشگیری از سنگ‌ کلیه Wed Jan 10 16:01:45 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بارش باران و برف از امروز در کرمانشاه Thu Jan 26 11:50:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پاکسازی 4محور در کرمان از نخاله های ساختمانی+گزارش Sat May 05 14:16:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جریمه 11 میلیارد ریالی به سبب قاچاق 130 هزار یورو ارز Tue Jan 15 17:13:53 IRST 2019
واحد مرکزی خبر فراخوان دژاگه برای کمک به زلزله‌زدگان Sat Nov 18 08:18:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر روزهای خوب آذرآب با تزریق 90 میلیارد تومان تسهیلات + فیلم Wed Jan 17 17:15:09 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بیمه تکمیلی رایگان رانندگان +فیلم Sun Jul 22 09:24:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شناسایی کانون های تبلیغاتی مجاز در سامانه وزارت ارشاد +فیلم Mon Sep 11 18:43:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ادامه بارشها تا اواخر امشب، بارش برف پراکنده نیز آغاز شده است Sat Feb 18 09:29:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بازگشت کیک بوکسینگ کاران ملی پوش از رقابت های آسیایی Thu Apr 18 12:23:03 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر رژه موتور سواران از فرودگاه تا گلزار شهدای Fri Feb 01 10:41:43 IRST 2019
آرا نیوز استیضاح روحانی توسط اصلاح‌طلبان دوباره به‌جریان افتاد/ دیدار 15 نماینده با جهانگیری درباره استیضاح Sat Sep 29 11:14:06 IRST 2018
روزنامه کیهان آن روز را به یاد آورکه... (به‌جای گفت و شنود) Sat Mar 09 22:54:28 IRST 2019
ایسکانیوز پژوهشگر ایرانی در جمع دانشمندان برتر دنیا قرار گرفت Sat Sep 23 15:39:27 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رنکینگ سیستم برای کشورها لحاظ می شود Wed Jul 12 23:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آمادگی آلمان برای همکاری با ایران در حوزه‌ مالی و بانکی/به توافق برجام متعهد می‌مانیم Sun May 07 08:22:00 IRDT 2017
حیات رفتار و سلوک شهدا را سرلوحه کارها قرار دهیم Wed Feb 22 10:48:08 IRST 2017
برنا انجمن‌ها و هیئت‌ها در کنار خادمان ورزش کارگری در فدراسیون Sat Mar 16 15:54:45 IRST 2019
روزنو توقف تولید برخی خودروها در سال آینده Sun May 07 13:48:41 IRDT 2017
ایسکانیوز هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتسال برگزار شد Fri Dec 15 18:39:33 IRST 2017
خانه ملت اصلاح طلبان حق انتقاد از روحانی را برای خود محفوظ می دانند/ هیچ‌گاه فرم عضویت در مشارکت را پر نکردم/ در بلک لیست دولت نهم و دهم بودم Sat Feb 17 19:14:10 IRST 2018
آفتاب ایران سرویس دهی مسافران خط 5 مترو از 4:30 صبح فردا Sat Jul 07 14:20:36 IRDT 2018
خبرگزاری مهر درخشش 7 هیئت ورزشی چهارمحال و بختیاری در سطح کشور Mon Jul 03 16:10:43 IRDT 2017
مشرق نیوز آیا زلزله کرمانشاه کار سپاه است؟ +عکس Wed Nov 28 11:37:44 IRST 2018
جماران والدین مراقب دانش آموزان در فضای مجازی باشند Mon Oct 15 00:34:19 IRST 2018
اعتبار نیوز شهریور 14 سال پیش، قیمت سکه و دلار چند؟ Sat Sep 22 12:37:00 IRST 2018
بی باک نیوز برش لیزر - توان 2.2 کیلوات - متریال آهن 2 میلیمتر Mon Jul 24 13:08:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برپایی نمایشگاه آثار هنری هنرمندان و هنرجویان هنرکده سایه Thu Sep 07 09:35:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سئول، تعبیر "دشمن" برای کره‌شمالی از گزارش دفاعی خود حذف کرد Wed Jan 16 14:05:37 IRST 2019
ایسکانیوز رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی معرفی شد Wed Dec 05 12:13:52 IRST 2018
تیک ادعای نیکی هیلی علیه ایران و حزب الله Thu Apr 13 14:43:39 IRDT 2017
خرداد نیوز شوک مسلمان به پرسپولیس Wed Feb 07 13:50:42 IRST 2018
خبرگزاری مهر خیرین برای دانش آموزان استثنایی 2500 کلاس درس احداث می کنند Tue Dec 18 13:58:11 IRST 2018
میزان پیروزی دیگر برای شاگردان کارخانه Tue Dec 05 20:47:18 IRST 2017
پول نیوز دونالد ترامپ نوروز را تبریک گفت Wed Mar 22 20:03:27 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صادرات 900 میلیون دلاری ایران به ترکیه در نیمه نخست امسال Fri Sep 22 16:21:34 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 10 گوشی پرطرفدار این هفته (19 نوامبر) Mon Nov 19 16:21:10 IRST 2018
تی نیوز سیل در آریزونا Tue Jul 18 13:41:05 IRDT 2017
تی نیوز بررسی دو گوشی مقرون به صرفه هواوی/ nova 3e و Y6 2018 به میدان رقابت آمدند Fri Apr 13 20:42:56 IRDT 2018
تی نیوز 5 خودرو خوش فروش 30 تا 50 میلیونی بازار ایران کدامند؟ Sun Jul 23 18:25:56 IRDT 2017
گجت نیوز تماشا کنید: نگاه اولیه به گوشی گوگل پیکسل 3 لایت پیش از معرفی رسمی! Fri Jan 18 16:35:11 IRST 2019
خبرگزاری فارس مهم‌ترین رویدادهای امنیتی امروز افغانستان Wed Aug 23 16:41:00 IRDT 2017
پارسینه کتایون ریاحی: اصلا تلویزیون نگاه نمی‌کنم Mon Apr 01 09:00:26 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی 100 هزار جلد کتاب در استان مرکزی به امانت برده شد Tue Nov 06 14:06:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سرمای زیر صفر درجه در 27 استان کشور+ جدول Wed Jan 31 08:44:47 IRST 2018
تی نیوز ابوجریحه؛ نابغه فاطمیون و حزب الله/روایت تولد پسر همزمان با شهادت پدر +عکس Fri Sep 01 04:21:03 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حساب بازکردن روی اختلاف ایران و روسیه غلط است Fri Jun 22 14:10:00 IRDT 2018
تی نیوز کاهش نسبی دما همراه با بارش پراکنده باران در گیلان از فردا Sun Jul 23 19:21:11 IRDT 2017
ایران آنلاین دست رد مهاجم برزیلی به درخواست رقیب سرخ ها در آسیا Sun Aug 13 12:56:23 IRDT 2017
ایسکانیوز تحلیل روزنامه رای الیوم از عملیات شهادت طلبانه 3 جوان فلسطینی Sat Jul 15 11:38:40 IRDT 2017
تی نیوز بینش های جدید درباره مبحث «یادگیری خواب» Thu Aug 10 18:08:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تحرکات انتخاباتی داوطلبان شوراها در فضای مجازی رصد می شود Sat Apr 08 09:35:57 IRDT 2017
پول نیوز آمادگی سایپا در محورهای برفگیر و جاده های صعب العبور Sun Jan 28 15:30:28 IRST 2018
جماران چند درصد ایرانی ها چاق هستند؟ Sun Aug 27 10:54:49 IRDT 2017
ورزش 3 حذف نخستین تیم از ایران در زیر بارش باران Thu Feb 16 07:56:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر برنامه کنسرت‌های «چند شب ساز و آواز» اعلام شد/ آغاز فصل نهم Mon Dec 17 11:39:50 IRST 2018
پارس نیوز علیاری برنز گرفت Sun Oct 28 20:36:10 IRST 2018
جمهوریت واکنش تند کاربران به توهین نماینده سراوان و عذرخواهی وزیر اقتصاد از او +تصاویر Thu Dec 20 11:19:20 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا یادواره 1747 شهید بابل با حضور سردار قاسم سلیمانی Fri Feb 22 11:31:46 IRST 2019
ساعت24 اولاند: تصمیم ترامپ درباره سوریه اشتباه است Tue Feb 26 21:21:59 IRST 2019
تیتر نیوز کلاهبرداری 7میلیاردتومانی به بهانه فروش زمین وخودرو Sat Mar 18 09:28:30 IRST 2017
تی نیوز سرخط روزنامه های جمهوری آذربایجان یکشنبه 8 مرداد Sun Jul 30 15:37:58 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دستگاه ثالث گزارش های شهرداری را بررسی کند Sun Feb 03 16:25:07 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو فارس‌پلاس؛ از تقدیر بهنوش بختیاری تا حمایت همسرشهید بلباسی Sun Jul 16 22:55:04 IRDT 2017
ایسکانیوز رونمایی از نمونه جدید خودروی اتفاقات برق Mon Aug 07 17:25:29 IRDT 2017
تی نیوز عدد Thu Jul 27 04:43:01 IRDT 2017
ایلنا ادامه موضوع سپنتا نیکنام، مجلس را از حیز انتفاع ساقط می‌کند Sun Oct 29 16:36:30 IRST 2017
برنا گل پیمان حسینی به مکزیک در میان گزینه‌های فیفا Wed May 10 10:11:31 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گسترش فضای مجازی آسیب‌های اعتقادی در بین دانش‌آموزان را افزایش داد Sat Jul 22 22:13:01 IRDT 2017
جهان نیوز مصر از ائتلاف ضد ایرانی انصراف داد Thu Apr 11 08:47:42 IRDT 2019
پایگاه خبری الف دو سناریوی تلخ برای اقتصاد ایران،رشد اقتصادی منفی می‌شود Fri Sep 14 09:59:00 IRDT 2018
افکارخبر دلیل اینکه وزیر ارشاد فیلم‌های جشنواره را ندیده است؟ Thu Feb 08 19:41:56 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم توفیقی: باید تراکتورسازی را می‌بردیم که بردیم/ در مورد هیئت مدیره از اعضای آن سؤال کنید Fri Aug 11 22:51:45 IRDT 2017
ورزش 3 خلاصه بازی استقلال اهواز 1-1 نساجی مازندران + حواشی Fri Mar 03 12:48:46 IRST 2017
خبرگزاری مهر کتاب فقه و عقل در نوبت چهارم منتشر شد Sat Jan 14 13:03:29 IRST 2017
خبرگزاری شبستان آئین اختتامیه مسابقه کتابخوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» برگزار می شود Tue Aug 14 12:48:00 IRDT 2018
نامه نیوز نماینده ولی فقیه در سپاه: فضای مجازی تهدید جدی علیه جوانان ایرانی است Thu Jun 14 21:45:22 IRDT 2018
بی باک نیوز مظلوم نمایی منافقین توسط امنیتی‌های دهه شصت بود Tue Jun 27 06:37:01 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین پیش بینی آژانس انرژی از ادامه توافق نفتی Thu Feb 01 02:23:47 IRST 2018
ایران آنلاین اجرای آخرین کنسرت زمستانی پرواز همای در وزارت کشور Tue Feb 06 14:47:32 IRST 2018
جام نیوز شادی خاص ولسیانی بعد از گلزنی+ عکس Wed May 09 13:30:00 IRDT 2018
پارس فوتبال منصوریان، مبارز هندی را شکست داد! Sun Aug 19 19:43:00 IRDT 2018
خبرآنلاین ملازهی: تصمیم‌های تازۀ ترامپ برآیند چند توافق‌ بود Sun Dec 23 07:41:00 IRST 2018
جهان نیوز جریان انقلابی پرچم دار مطالبات مشروع مردم باشد Wed Aug 22 00:33:13 IRDT 2018
خبر خودرو دستمزد نجومی بازیگران با افزایش قیمت دلار Sun Sep 30 08:58:02 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بارندگی پاره ای از مناطق قزوین را فرا می گیرد Sat Dec 01 07:55:00 IRST 2018
خبرگزاری قدس بازجویی مجدد از نتانیاهو در پرونده فساد مالی Sat Feb 11 13:15:03 IRST 2017
میزان پیدا شدن جسد یکی دیگر از مفقودان سیل اخیر گلستان/ انتقال جسد کودک سه ساله به پزشکی قانونی Mon Aug 14 14:52:32 IRDT 2017
تی نیوز استخدام دانشجو خانم مسلط به کامپیوتر به صورت پاره وقت در تهران Tue Aug 22 15:28:27 IRDT 2017
اخبار بانک احتمال سه نرخی شدن دلار بانکی قوت گرفت Wed Jun 13 11:23:47 IRDT 2018
نامه نیوز گوگل از دوربین گوشی برای تعیین جهت در گوگل مپ استفاده می‌کند Wed May 09 13:02:32 IRDT 2018
اعتدال عکس/ رونمایی از بلندترین مجسمه جهان Thu Nov 01 08:26:58 IRST 2018
پایگاه خبری الف برنامه بازی‌های والیبال ایران در لیگ ملت‌های 2019 Sat Apr 06 11:03:00 IRDT 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جزئیات طرح رفع فیلتر برای بلاگ‌اسپات و یوتیوب Sun Jul 09 22:22:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تیزر برنامه «10:10 دقیقه» با حضور نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس + فیلم Sun Aug 26 15:02:26 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ​‍ 617 کیلو تریاک در استان سمنان کشف شد/ انهدام 2 باند قاچاق Thu Mar 23 11:08:35 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ریزش سنگ از کوه بر روی یک خودرو در جاده کرج ـ چالوس Thu Mar 23 14:29:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم درسی که آیت‌الله مهدوی‌ کنی به یک "مشروب فروش" داد/چه کسی آیت‌الله مهدوی را به ساواک لو داد؟ Fri Oct 20 05:39:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر حضور100سرمایه گذارمهم کشور درکهگیلویه وبویراحمد/تدوین ستداقتصادی Tue Dec 25 17:20:24 IRST 2018
جماران اردوی تیم ملی کبدی جوانان در زابل درحال برگزاریست Sun Apr 14 14:24:02 IRDT 2019
جماران پدافند غیرعامل دنبال مصون سازی زیرساخت ها است Sun Jan 06 17:05:34 IRST 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا پاسخ وزارت خارجه سوریه به توهین ترامپ Fri Apr 14 20:43:08 IRDT 2017
پارس فوتبال برترین عملکردهای ستاره سرخپوشان در لیگ برتر Mon Aug 27 20:18:50 IRDT 2018
میزان جاسازی مواد مخدر در آناناس+عکس Sat Jan 20 10:49:05 IRST 2018
بولتن نیوز سقوط یک بالگرد آموزشی ارتش اردن Thu Apr 27 11:38:54 IRDT 2017
تی نیوز عاشق مدل شدن بودم! دختر 16 ساله از بلایی که در مسیر مدلینگ شدن گفت! Tue Apr 10 13:01:41 IRDT 2018
وطن امروز هند مجبور به تلافی شد Tue Mar 19 00:00:00 IRST 2019
تی نیوز استخدام کارشناس فروش در شرکت تجهیزات پزشکی در فارس Thu Aug 31 16:48:45 IRDT 2017
نامه نیوز جدیدترین قیمت خودرو امروز 2 دی 97/ تندر پلاس 116 میلیون تومان +جدول Sun Dec 23 14:24:21 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد جلوه زیبای کلاسیک‌های بی نظیر بی ام و در جاده‌های ایران Sun Mar 03 12:28:52 IRST 2019
آفتاب ایران وقوع بیش از 320 حادثه طی هفته گذشته Sat Jan 13 16:22:06 IRST 2018