افق نیوز - Wed Oct 31 11:27:55 IRST 2018 نمایش خبر

مطمئن باشید استادیومی که ساخته خواهد شد، بزرگ است و جایگزین آزادی می‌شود/جایگاه خبرنگاران و نشست خبری تغییر می‌کند

یکی از ضوابطی که فیفا و AFC اعلام کرده بودند، محل استقرار خبرنگاران، بازیکنان و مربیان بود و اینکه خبرنگاران در مسیری که بازیکنان تردد می‌کنند، حضور نداشته باشند. برای خبرنگاران اتاق جدا می‌سازیم و برای داوران نیز جایگاه مستقل خواهیم داشت.

 حسن کریمی درباره روند بازسازی ورزشگاه آزادی در آستانه برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: روند بازسازی استادیوم و مجموعه ورزشی آزادی سال‌هاست شروع شده و ادامه دارد، چرا که به خاطر قدمت آن باید دائم در حال تعمیر و نگه‌داری باشیم. به دلیل اتفاق اخیر که مصادف با برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا شد، AFC به فدراسیون فوتبال برای تجهیز ورزشگاه آزادی الزام کرد و همین باعث شد تا طبق ضرروت سرعت کار بیشتر شود. ما این موضوع را به فال نیک گرفتیم تا مشکلات ورزشگاه آزادی را برطرف کنیم.
وی افزود: ما 62 مورد بازسازی را شروع کرده‌ایم که از این تعداد، 23 یا 24 مورد جزو الزامات AFC بوده است. یکی از موارد پرهزینه برای بازسازی از اسفندماه شروع شد و پیمانکاران کارشان را آغاز کرده‌ بودند. به غیر از 23 مورد الزامات AFC، بقیه موارد جزو الزامات خودمان است. ما در تلاش بوده و مطمئنیم که تا 15 آبان، کل بازسازی را تمام خواهیم کرد. آماده هستیم عوامل فیفا و AFC به همراه فدراسیون فوتبال به اینجا بیایند، مستقر شده و کارشان را انجام دهند.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در رابطه با اینکه گفته می‌شود الزامات بازسازی ورزشگاه آزادی 38 مورد بوده است، گفت: تعداد الزامات 24 مورد بوده و دوستان اشتباه گفتند. در حال حاضر هفت مورد در دست اقدام است و شاید امروز و فردا تعدادی به پایان برسند و آخری هم پانزدهم آبان تمام خواهد شد. آن وقت خواسته‌های AFC تحقق پیدا کرده و مسابقه فینال برگزار می‌شود. برنامه نگهداری و مرمت ورزشگاه آزادی ادامه دارد و بعید است تعطیل شود.
کریمی ادامه دارد: یکی از ضوابطی که فیفا و AFC اعلام کرده بودند، محل استقرار خبرنگاران، بازیکنان و مربیان بود و اینکه خبرنگاران در مسیری که بازیکنان تردد می‌کنند، حضور نداشته باشند. برای خبرنگاران اتاق جدا می‌سازیم و برای داوران نیز جایگاه مستقل خواهیم داشت. پیش از این هم موارد فوق را در نظر داشتیم، اما به خاطر تأکیدی که شده، سرعت کار را بیشتر کردیم. همچنین برای برگزاری این مسابقه، دبیرخانه‌ای خواستند که 70 نفر بتوانند مستقر شوند، به همین خاطر، محبور شدیم دیوارها را برداریم تا اتاق‌ها بزرگ شوند و جای برای 70 نفر باشد. اعلام شده که 150 خبرنگار ژاپنی به ایران می‌آیند و در جایگاه خبرنگاران جا برای این تعداد نبود. مجبور شدیم جایگاه خبرنگاران را آماده کنیم تا خبرنگاران ژاپنی مستقر شوند.
وی در پاسخ به این سؤال که اگر الزام‌های AFC نبود، باز هم در این مقطع کار بازسازی صورت می‌گرفت یا نه، تصریح کرد: ما 62 مورد در دست اقدام داریم که 24 مورد آن الزام AFC بود. خیلی موارد جزو الزامات خودمان بود. برنامه مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا سرعت کارمان بیشتر شود و بیشتر تلاش کنیم. در پایان سال جاری، قطعاً خیلی از کارها انجام می‌شود. کاری که قرار بود دو ماه دیگر انجام شود، اکنون زودتر انجام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در واکنش به ناراحتی برخی افراد از برگزاری مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی گفت: از روزی که بازسازی را شروع کردیم، برگزاری مسابقات باعث شد که زمان را از دست بدهیم. برای این بازی (اشاره به دیدار استقلال – سایپا در جام حذفی) از وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و استقلال خواهش کردیم که بازی را به محل دیگری انتقال داده یا روز آن را تغییر بدهند، اما متأسفانه برای‌شان امکان‌پذیر نبود. مجموعه گرفتار کارهای اجرایی است، اما مجبور هستیم قسمتی را تعطیل کنیم. با این وجود، یگان ویژه و دوستان استقلالی همکاری کردند که قسمت‌هایی را بلیت‌فروشی نکنند. یک قسمتی هم قرار است در اختیار تماشاگران استقلال و سایپا قرار بگیرد.
کریمی در مورد تغییر محل نشست خبری و میسکذون ورزشگاه آزادی عنوان کرد: اتاق نشست خبری و جایگاه خبرنگاران بهتر و بزرگ‌تر از گذشته است. برای 150 خبرنگار ژاپنی جایگاه خوبی قرار داده و سکویی هم برای دوربین‌ها درست کرده‌ایم. استانداردهایی که در دنیا متداول بوده است، برای این مجموعه پیش‌بینی کرده‌ایم تا منطبق بر استانداردها باشد. سیستم‌های صوتی ورزشگاه آزادی شفاف نبود و همیشه مشکل داشتیم. سیستم صوتی جدیدی ایجاد کرده‌ایم که مبنای استانداردی دارد. با وجود اینکه هزینه سنگینی داشت، اما برای یک بار هم شده باید انجام می‌شد. شرطی که برای پیمانکار گذاشته بودیم، این بود که این سیستم‌ها مورد تأیید AFC‌ باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا قسمت‌های جدید ورزشگاه آزادی تنها برای فینال لیگ قهرمانان آسیا مورد استفاده قرار می‌گیرد یا همه بازی‌ها، گفت: جایگاهی که برای خبرنگاران ایجاد شده، قابل تغییر نیست، چرا که دوباره بخواهیم تغییر بدهیم، هزینه خواهد داشت، بنابراین این جایگاه دائمی است.
رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در رابطه با دیگر الزامات AFC از جمله نزدیک شدن نیمکت‌ها تصریح کرد: اشکالات فیفا و AFC‌ جزئی بود. قرار شد که جایگاه‌ نیمکت‌ها نزدیک بهم باشد، در نقطه کرنر، چمن باید توسعه پیدا می‌کرد تا بازیکنی گیر نکند. یک‌سری ایرادات جزئی و یک‌سری اساسی بود. در خصوص VIP، باید گفت که این مجموعه با مجموعه اطراف خودش (سکوها) خیلی تفاوتی نداشت. جزو برنامه‌مان بود که فاصله آن را زیاد و متمایز از بقیه کنیم. همین موضوع را تیم ژاپنی و AFC‌ گفتند و اینکه تمیز هم باشد. اگر AFC نیز نمی‌گفت، ما این کار را انجام می‌دادیم. باید کمی کیفیت این قسمت را بهتر کرده تا آبرومند‌تر باشد.
کریمی درباره اینکه مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش از روشن شدن مشعل ورزشگاه آزادی پس از سال‌ها خبر داده است، گفت: قرار نبود آن را خبری کنیم تا مردم برای روز بازی سورپرایز شوند. به‌هرحال این خبر اعلام شده و در حال انجام کارها هستیم. محل تصاویر امام خمینی (ره) و حضرت آیت ‌الله خامنه‌ای را نیز تغییر می‌دهیم تا نزدیک مشعل نباشند. این مشعل هنگام بازی یا اهدای جوایز روشن خواهد شد تا پس از چهل و چند سال، شاهد روشن شدن آن باشیم.
رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در واکنش به اختصاص سکوهایی برای خانواده‌ها و بانوان گفت: دو تا مطلب برای این بازی پیش‌بینی کرده‌ایم، یکی حضور طرفداران ژاپنی است که قطعا با حضور خانواده‌های‌شان به ورزشگاه می‌آیند و جایگاهی برای آنها اختصاص داده شده است. احتمال می‌دهیم بانوان ایرانی در این بازی نیز حضور یابند. فضایی را برای آنها پیش بینی و آماده کرده‌ایم که دو جایگاه خواهد بود. جایگاه برای خانواده‌های ژاپنی قطعی است و حضور پیدا خواهند کرد. اگر اجازه دادند بانوان ایرانی بیایند، برای آنها نیز میزبان خوبی خواهیم بود.
وی در مورد بحث بلیت‌فروشی فینال لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: گیت‌ها برای این مبنا طراحی شده است که هر کسی صندلی خودش را انتخاب کند و وارد ورزشگاه شود. ما این شرایط را به وجود آورده‌ایم که هر کسی بتواند در طول سال صندلی خودش را تا پایان انتخاب کند. به طور قطعی نمی‌توانم قول بدهم که برای بازی فینال بتوانیم این کار را انجام دهیم، چون سیستم‌ها تازه نصب شده است و شاید مسئولان ریسک نکنند آن را به اجرا درآورند. گیت‌ها نصب شده و بلیت‌فروشی قطعاً اینترنتی خواهد بود و در ورزشگاه هیچ بلیتی فروخته نمی‌شود. از طرفداران پرسپولیس خواهش می‌کنیم که اگر بلیت خریداری نکردند، به ورزشگاه نیایند، چون دیگر در هیچ مسابقه‌ای بلیت‌فروشی در ورزشگاه نخواهیم داشت.
کریمی در مورد اینکه شرایطی وجود دارد که علاقه‌مندان بتوانند در اطراف ورزشگاه بازی را تماشا کنند، گفت: بنا نداریم این کار را بکنیم. امکانش وجود دارد، فضا نیز هست، اما اگر مردم اینجا جمع شوند، مشکلاتی به وجود می‌آید و نیروی انتظامی به زحمت می‌افتد. اگر بلیت دارند، در خدمت‌شان هستیم، اما اگر ندارند، به خودشان زحمت ندهند و به ورزشگاه نیایند. این کار برای مردم سخت می‌شود. ما برای دیدار پرسپولیس و السد پیش‌بینی پخش تصاویر در سالن 12 هزار نفری و پیست دوچرخه‌سواری را کردیم، اما استقبال نشد. ما توانش را داریم، اما توصیه نمی‌کنیم و ضرروتی هم ندارد.
رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره اینکه 50 سال از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد و قرار است تا چه زمانی از آن استفاده می‌شود، گفت: اگر واقعاً به سیستم نگهداری توجه کنیم، دائم نیاز به ترمیم و مقاوم‌سازی دارد تا سال‌ها از آن بهره‌برداری شود. اگر این مجموعه را رها کنیم، طبیعی است تخریب شده و شاید هفت هشت یا 10 سال دیگر قابل استفاده باشد. این ورزشگاه سرمایه ماست و مردم از آن خاطرات زیادی دارند، بنابراین حذف ورزشگاه به صلاح نیست. دنبال این هستیم که مجموعه دیگر و مدرن بسازیم و اقدامات اولیه هم شده است، اما به دلیل مشکلات خاص دولت و مشکل اعتبار، شاید به تأخیر بیفتد. مجموعه جدید ساخته شود، آزادی را باید حفظ کنیم، چون سرمایه است و مردم خاطرات دارند. در جنوب تهران و شهر آفتاب پیش‌بینی ساخت ورزشگاه را کرده‌ایم، زمینش نیز تهیه شده است تا طراحی آن را آغاز کنیم، اما همان‌طور که گفتم به دلیل مشکلات مالی و اعتباری شاید به تأخیر بیفتد. دیگر ورزشگاه 100 هزار نفری ساخته نمی‌شود و معمولاً 50 تا 70 هزار نفری ساخته می‌شود. مطمئن باشید استادیومی که ساخته خواهد شد، بزرگ است و جایگزین آزادی می‌شود.
افق نیوز تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور Sat Jul 29 09:06:59 IRDT 2017
افق نیوز سالانه باید 2 میلیون مسکن در کشور ساخته شود Sat Aug 26 10:53:09 IRDT 2017
افق نیوز مهدی رجب زاده رسما مربی ذوب آهن شد Tue Jun 19 17:09:42 IRDT 2018
افق نیوز تاکید بارزانی بر برگزاری همه‌پرسی استقلال Wed Aug 09 23:31:31 IRDT 2017
افق نیوز صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور Sun May 13 07:19:09 IRDT 2018
افق نیوز فاش شد ! دلیل قضاوت نکردن فغانی در سومین هفته متوالی Mon Aug 06 15:36:45 IRDT 2018
افق نیوز لیورپول به جمع مشتریان هوودس اضافه شد Fri Aug 25 10:55:06 IRDT 2017
افق نیوز سیل قهر طبیعت نیست! Sat Mar 23 13:54:32 IRDT 2019
افق نیوز تیمی منتخب از بازیکنان دورتموند و گلادباخ + تصویر Fri Dec 21 21:15:38 IRST 2018
افق نیوز علی کریمی در لباس جوانان سایپا + تصویر Thu Jan 25 11:36:57 IRST 2018
افق نیوز  چرخ صنعت خودرو در چاله ابهام Tue Jun 05 17:53:36 IRDT 2018
افق نیوز آمادگی کامل استانداران و فرمانداران برای تشکیل ستاد مدیریت بحران آب Thu Jan 18 12:16:11 IRST 2018
افق نیوز با زوج جدید مهاجم پرسپولیس در لیگ هفدهم آشنا شوید +تصویر Mon May 28 10:19:45 IRDT 2018
افق نیوز ملت انقلابی ایران در آستانه یک تجربه مهم تاریخی قرار دارد Sat Jun 30 15:12:17 IRDT 2018
افق نیوز خسروی: به خودم بابت حضور در داوری کارت قرمز می‌دهم! Tue Dec 12 15:31:54 IRST 2017
افق نیوز دست، صورت و چشم بیشترین آسیب را در چهارشنبه سوری می‌بینند Sat Mar 16 10:27:50 IRST 2019
افق نیوز نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کنکور سه‌شنبه اعلام می‌شود Sat Jan 20 22:02:43 IRST 2018
افق نیوز تلفات شبه‎نظامیان ائتلاف سعودی در حملات موشکی یمن Sat Aug 05 23:23:59 IRDT 2017
افق نیوز خبر خوش برای پرسپولیسی ها ! پایان شایعات پس از کش و قوس های فراوان Tue Aug 07 08:47:33 IRDT 2018
افق نیوز پیشنهاد اغوا کننده برای شاه ماهی مد نظر پرسپولیس Mon Jul 02 18:18:30 IRDT 2018
افق نیوز ازدواج دو جلیقه‌زرد وسط اعتراضات خیابانی فرانسه!+تصاویر Tue Dec 11 17:03:01 IRST 2018
افق نیوز آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد Mon Jul 31 18:36:20 IRDT 2017
افق نیوز چگونه افراطیون جریانات مختلف سیاسی در زیر سوال بردن شورای نگهبان مواضع مشترک دارند؟ Mon Feb 26 22:41:11 IRST 2018
افق نیوز صالحی‌امیری: فوتبال در شرایط کنونی به آرامش نیاز دارد؛ تاج در فدراسیون فوتبال ماندنی شد Thu Nov 15 20:57:42 IRST 2018
افق نیوز چهار سال آینده، چهار سال گسترش روابط همه‌جانبه‌ ایران با جهان است Sat Sep 02 14:13:22 IRDT 2017
افق نیوز اقتصاد داخلی باید رونق یابد/انتقاد از جمع آوری دستفروشان در تبریز Fri Feb 23 15:30:53 IRST 2018
افق نیوز مسی برای سومین بار پدر می‌شود Thu Aug 24 10:23:48 IRDT 2017
افق نیوز توییت معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری درباره انتخاب شهردار تهران Mon Aug 28 12:56:21 IRDT 2017
افق نیوز مدیر شبکه ورزش: من مصاحبه نکردم! Thu Mar 21 12:11:35 IRST 2019
افق نیوز صدراعظم پیشین اتریش: اروپا، روسیه و چین باید در برابر خروج آمریکا از برجام بایستند Tue May 29 23:59:21 IRDT 2018
افق نیوز تاکتیک فشار ترامپ علیه ایران نتیجه نمی‌دهد Fri Feb 09 20:52:12 IRST 2018
افق نیوز پیروانی: با شناخت خوبی برابر عمان ظاهر می‌شویم Sat Jul 22 19:25:39 IRDT 2017
افق نیوز مربی و مدافع السد: آماده پیروزی برابر استقلال هستیم Sat Aug 25 09:48:48 IRDT 2018
افق نیوز حرکت بسیار زیبای بازیکنان تیم ملی عراق برای ستاره پرسپولیس +تصویر Tue Oct 16 06:32:35 IRST 2018
افق نیوز کریمی نجابت به خرج داد؛ بزدل کی‌روش و جد و آبادش هستند/ ساکت چیزهایی می‌گفت که مرغ پخته‌ هم خنده‌اش می‌گرفت! Tue Feb 13 13:47:00 IRST 2018
افق نیوز مدیریت واحدهای دانشگاه آزاد را به غیرحرفه‌ای‌ها نمی‌سپارم Thu Oct 18 19:00:40 IRST 2018
افق نیوز روزانه 300 تا 400 کانکس به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود Tue Dec 05 17:38:23 IRST 2017
افق نیوز آیا تاج استعفاء می دهد؟ Mon Jun 11 17:47:49 IRDT 2018
افق نیوز 22 بهمن امسال در سراسر کشور شبیه معجزه بود/ اشرافی‌گری و بی‌توجهی به مستضعفان ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است Sun Feb 18 17:35:07 IRST 2018
افق نیوز روستای بُرج کجاست؟ + تصاویر Fri Jun 08 15:01:22 IRDT 2018
افق نیوز استوری چشمی برای گلزن آبی‌ها +تصویر Fri Oct 19 23:47:25 IRST 2018
افق نیوز حمله بازیکن استقلال به سرمربی پرسپولیس و کمیته انضباطی Sat Jan 06 22:32:25 IRST 2018
افق نیوز اطلاعات جعبه سیاه سانچی در اختیار ایران است Sun Feb 25 22:22:03 IRST 2018
افق نیوز راموس 7 بازی تا رسیدن به رکورد کاسیاس +تصویر Tue Oct 16 08:41:18 IRST 2018
افق نیوز خداحافظی اسطوره فوتبال انگلیس از بازی‌های ملی Wed Aug 23 20:43:54 IRDT 2017
افق نیوز قیمت خودروهای میلیاردی در بازار تهران Mon Sep 17 11:14:03 IRDT 2018
افق نیوز آمریکا از قطر خواسته در روابط با ایران تجدید نظر کند Sat May 12 23:10:16 IRDT 2018
افق نیوز هاشمی: ترافیک تهران از داعش خطرناک‌تر است Wed Dec 13 00:06:41 IRST 2017
افق نیوز اولین خروجی استقلال مشخص شد Sat Dec 09 10:10:19 IRST 2017
افق نیوز داور بازی ایران و اسپانیا مشخص شد Mon Jun 18 17:27:29 IRDT 2018
افق نیوز قول ستاره استقلال به مدیران باشگاه؛ به زودی تمدید می‌کنم Mon Jun 11 19:51:07 IRDT 2018
افق نیوز ایران نیازمند دیپلماسی اقتصادی قوی Tue Jun 26 09:50:22 IRDT 2018
افق نیوز روزنامه های ورزشی امروز شنبه 9 تیر/ آتش، بس! + تصاویر Sat Jun 30 07:39:36 IRDT 2018
افق نیوز حسین انتظامی از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد رفت/ گزینه بعدی محمد سلطانی‌فر Mon Dec 18 17:23:59 IRST 2017
افق نیوز تصاویر لحظه به لحظه قتل مرد مشهدی توسط زن خیانتکار و جوان سنگدل! + جزییات Wed Oct 17 10:07:02 IRST 2018
افق نیوز آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور Sat Dec 09 17:25:40 IRST 2017
افق نیوز آسوشیتدپرس: توافق ترامپ-کیم از قراردادهای شکست خورده قبلی آمریکا ضعیف‌تر است Wed Jun 13 13:50:06 IRDT 2018
افق نیوز آژیر ” قرمز ” برای پرسپولیسی ها به صدا در آمد ! Tue Aug 14 10:12:56 IRDT 2018
افق نیوز سرمربی جدید نساجی انتخاب شد Thu Dec 21 11:31:48 IRST 2017
افق نیوز اقدام عجیب باشگاه استقلال/ آبی ها نگذاشتند مدافع مازاد شاگرد قلعه نویی شود! Thu Aug 31 12:22:50 IRDT 2017
افق نیوز شرایط جذب بازیکن در استقلال از دیدگاه سازمان لیگ Wed Jan 24 10:30:46 IRST 2018
افق نیوز امام رضا(ع) فریاد مظلومیت اهل بیت(ع) را به صراحت بیان کردند Fri Aug 04 15:36:33 IRDT 2017
افق نیوز پیغام عجیب هواداران یوونتوس به رونالدو + تصویر Sat Aug 25 10:20:38 IRDT 2018
افق نیوز لابی های سودجو را عامل نابسامانی ارزی ترکیه اعلام کرد Fri May 11 22:08:57 IRDT 2018
افق نیوز کافی‌ شاپی که در آن مشتریان، مرگ را تجربه می‌کنند ! + تصاویر Tue May 08 20:18:40 IRDT 2018
افق نیوز ستاره پرسپولیس این روزها کم فروغ است! + تصویر Thu May 17 10:26:35 IRDT 2018
افق نیوز تکذیب خبر درگذشت ابراهیم یزدی Wed Aug 09 23:26:00 IRDT 2017
افق نیوز ترامپ: اکثر زمان دیدار با پوتین به «بذله‌گویی» گذشت/به روس‌ها برای رسیدن به اطلاعات درباره کلینتون نیازی نداشتیم Thu Jul 20 12:11:53 IRDT 2017
افق نیوز حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها شد Mon Sep 03 20:15:17 IRDT 2018
افق نیوز اتفاقی که خیال برانکو و سیدجلال را برای دربی راحت کرد Fri Feb 09 13:22:48 IRST 2018
افق نیوز نیمار: مدیرانی در بارسلونا هستند که نباید باشند Mon Aug 21 11:11:36 IRDT 2017
افق نیوز بودجه 50 تا 100 میلیونی نیمی از خریداران خودرو/ شانس خرید با شاسی‌بلندهای چینی است Sat Dec 23 14:35:50 IRST 2017
افق نیوز انتقاد سلیمی نمین از تعطیلی دانشکده نفت آبادان Thu Dec 07 15:35:08 IRST 2017
افق نیوز میزبانی خوزستان برای جام جهانی کشتی فرنگی سال 2019 Thu Mar 21 01:03:26 IRST 2019
افق نیوز کشمکش‌ها بر سر دیدارهای «جان کری» با ظریف ادامه دارد؛ کنایه کری به ترامپ Sat Sep 15 10:17:15 IRDT 2018
افق نیوز اشکان دژاگه: امروز همه امادگی من را دیدند/اگر اخراجی نداشتیم می‌توانستیم دوباره در کره پیروز شویم Thu Aug 31 20:23:55 IRDT 2017
افق نیوز جنجال بر سر فرزند نامشروع ترامپ +عکس Mon Sep 03 16:55:05 IRDT 2018
افق نیوز نامی عجیب و غریب برای پرسپولیس توسط هواداران ژاپنی + تصویر Thu Oct 25 15:47:33 IRST 2018
افق نیوز واکنش «کدخدایی» به حاشیه حضور «محسنی‌اژه‌ای» در دانشگاه Wed Dec 13 10:30:36 IRST 2017
افق نیوز تجمل‌گرایی شاهزادگان سعودی همزمان با بحران اقتصادی و کسری بودجه عربستان Thu Mar 21 23:13:03 IRST 2019
افق نیوز بیرانوند ستاره بی چون و چرای بازی رفت بود/موضوع پرسپولیس الان بحث ملی به شمار می رود/بازی با السد مهمترین بازی چند سال اخیر است Mon Oct 15 08:27:28 IRST 2018
افق نیوز بحران خلیج‌فارس طولانی شده اما سپری می‌شود Mon Jan 08 17:56:18 IRST 2018
افق نیوز شوکی دیگر به ” استقلالی ها ” ؛ این ستاره هم از ” استقلال ” جدا می شود ! Mon Jul 09 19:09:30 IRDT 2018
افق نیوز 100 روز شکست‌ناپذیری پرسپولیس/ برانکو چطور بعد از الهلال اوج گرفت؟ Tue Dec 26 23:21:13 IRST 2017
افق نیوز تمام مصالح خانه‌های ساخته‌شده در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه تولید داخل بودند Sat Dec 22 08:11:20 IRST 2018
افق نیوز  ورود فرمانده سپاه با قایق به منطقه محاصره سیلاب + تصویر Sat Mar 30 11:42:37 IRDT 2019
افق نیوز مهاجم پیشین استقلال با وینفرد شفر دیدار کرد Mon Aug 27 16:47:09 IRDT 2018
افق نیوز سارقان طلاهای 700 میلیونی در دام پلیس اسلامشهر Mon Feb 26 22:56:55 IRST 2018
افق نیوز معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا منصوب شد Mon Nov 05 16:39:20 IRST 2018
افق نیوز علی عبدالله صالح هنگام فرار از صنعاء کشته شد Mon Dec 04 15:07:04 IRST 2017
افق نیوز جانشین عادل فردوسی پور در برنامه 90 مشخص شد + تصویر Tue Mar 19 09:13:44 IRST 2019
افق نیوز یک بازیکن سرعتی و تکنیکی جدید در تمرین “استقلال” و “شفر”! Mon Aug 13 13:09:28 IRDT 2018
افق نیوز سرلشگر صفوی:امنیت ملی ایران در گرو حفظ وحدت و انسجام ملی است Sat Jul 29 21:38:11 IRDT 2017
افق نیوز ماجرای حضور شبانه قالیباف و سیدحسن خمینی با لباس مبدل در شهر Fri Aug 25 21:44:16 IRDT 2017
افق نیوز ماهواره دانشگاه امیرکبیر چه زمانی به فضا پرتاب می شود؟ Fri Aug 10 10:45:55 IRDT 2018
افق نیوز ‌فردا کمینه دمای 23 استان زیر صفر درجه است Tue Jan 09 15:12:09 IRST 2018
افق نیوز بمب خبری استقلال در آستانه انفجار قرار گرفت+تصویر Fri Jun 29 14:45:12 IRDT 2018
افق نیوز حرکت عجیب مرتضی تبریزی ؛ در انتظار واکنش استقلال به شایعه فروش تبریزی Mon Nov 26 12:22:28 IRST 2018
افق نیوز نژادپرستی سیستماتیک Sat Jul 21 06:05:27 IRDT 2018
افق نیوز کار ستاره جنجالی پرسپولیس به کمیته اخلاق کشید Mon Sep 03 18:16:04 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فتوتیتر/قاسمی:در مقابل تروریسمِ کور، زبان زور و قدرت پاسخگوی آنهاست Mon May 01 13:27:53 IRDT 2017
تهران پرس مجازات های بدنی بسیار تاثیر گذارتر از حبس است Wed May 30 13:23:00 IRDT 2018
ایسکانیوز تنش پکن و سئول بالاگرفت/کارخانه خودروسازی هیوندای در چین تعطیل شد Tue Mar 28 11:02:30 IRDT 2017
وزارت نیرو صنعت برق خوزستان متحول می‌شود Wed Jan 24 16:59:00 IRST 2018
جماران ارزهای دیجیتال؛ بهشت تریدرها و جهنم سرمایه‌گذاران Thu Dec 13 22:26:56 IRST 2018
تدبیر و امید دژاگه تنها دغدغه کی‌روش برای جام جهانی Tue May 01 10:49:00 IRDT 2018
تی نیوز معاون دادستان: هماهنگی داعش در حمله به مجلس از طریق تلگرام بود Wed Jul 26 18:38:42 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کارشناسان باید در مورد داوری نظر بدهند/ خدا را شکر کسی مصدوم نشد Thu Feb 16 20:04:01 IRST 2017
تی نیوز انتشار یک میلیارد مطالب در کانال های فارسی تلگرام Sat Aug 12 18:11:37 IRDT 2017
مثلث واکنش متفاوت محسن تنابنده به صعود استقلال با یاد ساموئل/ عکس Wed May 16 11:55:38 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تاکسی تلفنی معلولان در مشهد راه‌اندازی می‌شود Fri Apr 06 10:46:16 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر قرارداد اختیار معامله سکه طلا سررسید اسفند از امروز قابل معامله است Wed Dec 27 12:35:10 IRST 2017
جماران ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان شد Tue Mar 19 12:21:33 IRST 2019
افکارخبر تمرین تیم ملی جوانان با حضور ساکت Sun Sep 03 20:52:11 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جزئیات انفجار تروریستی در چابهار/ 3 نفر شهید شدند Thu Dec 06 11:02:00 IRST 2018
تی نیوز روایت استاد مریم میرزاخانی از بیماری و سال های آخر زندگی اش: قرار بود به ایران بیاید، اما حالش خوب نبود Sun Jul 16 15:00:51 IRDT 2017
ایسکانیوز با همدلی تلاش و کوشش، سطح کمی و کیفی دانشگاه ارتقاء می یابد Wed Sep 27 09:48:17 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آماده سازی جایگاه و محل اجتماع حامیان رئیسی در میدان شهدای تهران +عکس Wed May 17 14:24:47 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خانه دار شدن در استان البرز متری چند آب می خورد؟ Mon Mar 26 10:09:01 IRDT 2018
جام نیوز با تصمیم منصوریان؛ ماموریت جدید مهارکننده ژاوی و سروش رفیعی Thu Feb 16 08:45:38 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جوانان ایرانی شایسته صعود در جام جهانی فوتبال بودند Mon May 29 11:37:15 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر معرفی برگزیدگان مسابقه دور حذفی رنکینگ استقامت استان خراسان رضوی Sat Jul 22 12:42:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران موشک‌های دوش پرتاب به مخالفان سوری نرسید! Sat Feb 11 03:16:01 IRST 2017
عصر ایران ترکیه: نام آمر قتل خاشقجی باید مشخص شود Tue Nov 06 14:52:32 IRST 2018
خبرگزاری مهر کاشانی: درباره صحبت‌های منصوریان کنجکاوی نکنید! Fri Jul 22 10:40:05 IRDT 2016
روزنامه شهروند معافیت مالیاتی حقوق های 2 میلیون و 300 هزار تومانی Mon Feb 05 03:30:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران از دانلود برنامه مدیریت اطلاعات شخصی تا نرم افزار تبدیل واحدها برای اندروید Fri Mar 08 07:55:10 IRST 2019
جماران احیای صنعت شالبافی و خلق فرصت های شغلی جدید Mon Nov 05 10:54:40 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حمدی نژاد: حرف بزنیم جریمه‌مان می‌کنند Sun Mar 05 19:59:16 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ادای احترام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مقام شهدا در اولین روز کار Sat Sep 23 12:37:18 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اصطلاحاتی که فقط سرباز‌ها می‌دانند! Fri Jan 25 15:28:27 IRST 2019
روزنو حمله پلیس اسپانیا به مراکز رای گیری همه پرسی استقلال کاتالونیا + عکس Sun Oct 01 14:44:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر شورای امنیت عملیات ترکیه در خاک سوریه را بررسی می کند Mon Jan 22 15:45:12 IRST 2018
تی نیوز سود باور نکردنی باشگاه چلسی از فروش بازیکن Sun Aug 27 15:36:55 IRDT 2017
آریا آموزش847 بهره بردار بخش کشاورزی در قائم شهر Wed May 02 11:17:30 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برای اولین بار/ عراق به عنوان رئیس کمیته خلع سلاح سازمان ملل متحد انتخاب شد Thu Jun 01 07:47:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین پایان ماه عسل در گرجستان Tue Dec 18 06:35:48 IRST 2018
اتاق خبر IT در همه شغل‌ها نفوذ کرده است! Sun Sep 10 09:13:05 IRDT 2017
تی نیوز مسئولیت صدور گواهی نامه رانندگی، اسناد مالکیت و پلاک خودرو بر عهده نیروی انتظامی است Mon Jul 31 11:43:33 IRDT 2017
پایگاه خبری الف یارانه یک میلیارد تومانی شبکه آزمایشگاهی برای اعضای هیئت علمی Wed Jan 30 15:51:00 IRST 2019
دولت بهار مصوبه مجلس درباره ضریب افزایش حقوق کارمندان Sun Mar 05 16:56:00 IRST 2017
تی نیوز افتتاح ساختمان اداری مدیریت توزیع 2 برق شهرستان بروجرد Tue Aug 29 20:13:36 IRDT 2017
جهان نیوز سال 92 عبور از جهنم و ورود به برزخ بود/ با اصولگرایان‌عاقل مثل روحانی و لاریجانی ائتلاف کردیم/ لیست‌ امید، لیست دوره‌برزخ است/ خاتمی همچنان می‌تواند با تکرار خودش تأثیرگذار باشد/ حصر از اولویت‌ مردم خارج‌شده Sat Apr 06 16:55:28 IRDT 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین زمانی: با عوامل تعطیلی تمرین استقلال برخورد می کنیم Tue Mar 07 14:47:22 IRST 2017
خبرگزاری مهر ظریف با همتای ترک خود دیدار کرد/قدردانی چاوش اوغلو از مواضع ایران Fri Aug 12 20:20:32 IRDT 2016
جام نیوز 4 علامت عجیب و خاموش انسداد عروق را بشناسید Wed Apr 18 19:50:00 IRDT 2018
پارس نیوز تذکر سفت و سخت فغانی به مسلمان Sun Feb 12 15:48:28 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ‌دستور استاندار هرمزگان برای رفع مشکلات مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران‌ Thu Oct 05 15:57:30 IRST 2017
تجارت نیوز اخبار جریان‌ساز امروز بورس ؛ خروج موقت 7 نماد از بورس و وعده عرضه اوراق منفعت Tue Mar 12 12:45:44 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران اسرائیل به دنبال یک ائتلاف چهار جانبه برای مقابله با روسیه و ترکیه است Mon Dec 10 16:15:47 IRST 2018
آفتاب ایران خانواده ای برایم نمانده/حاضر نیستم ترک کنم Sun Aug 27 09:50:07 IRDT 2017
جام نیوز گفتگوی خواندنی با صدا پیشه عروسک «فامیل دور» Wed Jul 26 09:57:29 IRDT 2017
تابناک کیم جونگ اون بار دیگر به آمریکا به خاطر تحریم‌هایش تاخت Sun Aug 19 12:44:06 IRDT 2018
آریا عملیات اجرایی انتقال آب کارون به جراحی آغاز شد Mon Jun 18 12:57:52 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مناطق حاشیه‌ای کلانشهر اراک تعیین قلمرو شوند Tue Sep 12 15:23:27 IRDT 2017
تی نیوز قریب استعفا نمی دهد/ مشکل آقای رئیس منصوریان نیست! Sun Aug 27 00:13:11 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیش بینی وضعیت هوای یزد Sat Jan 06 09:29:44 IRST 2018
تی نیوز درخواست گروهی از فرزندان شهدا از نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی کار Sun Aug 13 17:39:41 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یک کشته در آتش سوزی دیشب انزلی Sun Apr 30 13:06:45 IRDT 2017
دولت بهار اعتراف ابوبکر بغدادی به شکست Tue Feb 28 22:06:00 IRST 2017
فردا 40 سال پیش در پوشاک برتر از ترکیه بودیم Thu Jul 27 00:40:01 IRDT 2017
فردا 7 روش غافلگیرکننده برای لاغر شدن Wed Dec 20 01:30:01 IRST 2017
اعتبار نیوز احتمال افزایش حقوق امسال کارکنان تا 20 درصد Mon Apr 30 12:46:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین قدس زندگی 8361 Tue Mar 14 22:00:00 IRST 2017
گرداب راهکارهای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برای حمایت از پیام‌رسان‌های بومی Tue Apr 10 15:07:50 IRDT 2018
ایلنا ماجدی: مشکلات هم باعث توقف افتخار آفرینی تیم‌های ایرانی در مسابقات نشد Mon Oct 09 13:17:54 IRST 2017
فردا اعلام زمان مسابقات هفته هفتم تا نهم لیگ برتر فوتبال Wed Sep 13 15:53:28 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه نیت‌های واقفان به سمت وقف‌های حوزوی هدایت شود/سهم ناچیز حوزه علمیه از موقوفات Thu Jan 25 00:07:00 IRST 2018
جام نیوز قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 آذر 96 Sat Dec 09 18:05:00 IRST 2017
تی نیوز تنبل الدین شاه قاجار Wed Apr 04 19:15:02 IRDT 2018
آریا استقرار گسترده پاکبانان درمراسم با شکوه نماز عید فطر Thu Jun 14 14:27:22 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 103 مددجوی بهزیستی ایلام خانه‌دار می‌شوند Sat Jan 12 14:13:06 IRST 2019
فردا سعد حریری با پوتین در مسکو دیدار می‌کند Wed Jul 26 14:31:38 IRDT 2017
فرارو یک واحد تجاری در منطقه یک تهران چند؟ Fri Nov 03 15:42:32 IRST 2017
تی نیوز کوروش تهامی: کمدی این روزهای سینما را دوست ندارم Fri Jul 21 22:32:49 IRDT 2017
598 لوایح مرتبط با FATF تکمیل‌کننده پازل تحریم است Mon Feb 25 10:11:14 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو فیلم/ اهمیت نیروی انسانی کار آمد Wed May 23 12:26:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ساماندهی 650 موقوفه در اردبیل Sun Aug 20 14:43:59 IRDT 2017
ماد رسانه ایرانیان شریفات: برای هدفمان باید استقلال را ببریم Sat Sep 16 23:49:57 IRDT 2017
فرارو برنامه‌ای برای جلوگیری از جوانمرگی ایرانیان Sat Sep 09 09:51:26 IRDT 2017
نماینده اقدام بانک مرکزی به ضرر تسویه وام‌های زیر 100 میلیون تمام شد Sat Mar 25 15:12:57 IRDT 2017
جماران مراسم تشییع پیکر شهید مدافع وطن شهر گواور امروز برگزار می‌شود Sat Apr 07 09:55:19 IRDT 2018
آنا میرسلیم: محور واحد، رهبری است و همه تلاش ها باید در راستای اجراى تدابیر ایشان باشد Fri Feb 17 12:06:47 IRST 2017
فرادید جدال خونین خانوادگی در کرمانشاه Tue May 15 12:56:42 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر یک کشته در تصادف جاده اقلید Wed Jul 18 17:47:38 IRDT 2018
روزنو حضور دختران برانکو، پروین و خوردبین در ورزشگاه آزادی Sat Nov 10 13:07:10 IRST 2018
خبرگزاری نسیم دور نهایی بازگشت پناهجویان پاکستانی از افغانستان Fri Apr 20 18:39:03 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر درگیری نیروهای امنیتی فرانسه با معترضان به خشونت پلیس در پاریس Mon Dec 04 15:23:41 IRST 2017
ساعت24 ترامپ پیشنهادش را برای اتمام تعطیلی دولت ارائه کرد/دموکرات‌ها رد کردند Sun Jan 20 10:16:52 IRST 2019
شفاف سبد هزینه کارگران سند تعیین دستمزد سالهای آینده Tue Mar 07 00:12:27 IRST 2017
انتخاب عکس/ جسد تروریستی که قصد داشت در پاریس اقدام به حمله تروریستی کند Tue Jun 20 09:43:31 IRDT 2017
جماران روی ناخوش روی Mon Dec 03 11:01:56 IRST 2018
آی تی نا اندرویدی‌ها قابل ردیابی توسط گوگل هستند! Wed Nov 22 11:22:48 IRST 2017
تی نیوز بودجه گروه های جهادی "مردمی" است/ برای تداوم ارتباط با مردم مناطق محروم "دهکده اقتصاد مقاومتی" ایجاد می کنیم Sun Aug 20 14:18:16 IRDT 2017
تی نیوز 23درصد ایرانی های 15 تا 64 سال گرفتار یک اختلال روانپزشکی هستند Sat Apr 14 20:22:45 IRDT 2018
برنا مددجویان کمیته امداد ماشین دار شدند Tue Jul 11 17:10:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همه مساجد آماده خدمات رسانی به مهمانان نوروزی باشند Mon Mar 25 23:36:32 IRDT 2019
تی نیوز افزایش ساعت سرویس دهی خط 7 مترو تهران Sat Jul 22 16:26:43 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نهضت سوادآموزی پیشرو با قدرت بیشتر پیشرو اهداف جدید است Thu Dec 07 11:18:25 IRST 2017
شفاف برلین در روابط با آنکارا تجدید نظر می‌کند Thu Jul 20 20:46:25 IRDT 2017