افق نیوز - Wed Oct 31 11:27:55 IRST 2018 نمایش خبر

مطمئن باشید استادیومی که ساخته خواهد شد، بزرگ است و جایگزین آزادی می‌شود/جایگاه خبرنگاران و نشست خبری تغییر می‌کند

یکی از ضوابطی که فیفا و AFC اعلام کرده بودند، محل استقرار خبرنگاران، بازیکنان و مربیان بود و اینکه خبرنگاران در مسیری که بازیکنان تردد می‌کنند، حضور نداشته باشند. برای خبرنگاران اتاق جدا می‌سازیم و برای داوران نیز جایگاه مستقل خواهیم داشت.

 حسن کریمی درباره روند بازسازی ورزشگاه آزادی در آستانه برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: روند بازسازی استادیوم و مجموعه ورزشی آزادی سال‌هاست شروع شده و ادامه دارد، چرا که به خاطر قدمت آن باید دائم در حال تعمیر و نگه‌داری باشیم. به دلیل اتفاق اخیر که مصادف با برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا شد، AFC به فدراسیون فوتبال برای تجهیز ورزشگاه آزادی الزام کرد و همین باعث شد تا طبق ضرروت سرعت کار بیشتر شود. ما این موضوع را به فال نیک گرفتیم تا مشکلات ورزشگاه آزادی را برطرف کنیم.
وی افزود: ما 62 مورد بازسازی را شروع کرده‌ایم که از این تعداد، 23 یا 24 مورد جزو الزامات AFC بوده است. یکی از موارد پرهزینه برای بازسازی از اسفندماه شروع شد و پیمانکاران کارشان را آغاز کرده‌ بودند. به غیر از 23 مورد الزامات AFC، بقیه موارد جزو الزامات خودمان است. ما در تلاش بوده و مطمئنیم که تا 15 آبان، کل بازسازی را تمام خواهیم کرد. آماده هستیم عوامل فیفا و AFC به همراه فدراسیون فوتبال به اینجا بیایند، مستقر شده و کارشان را انجام دهند.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در رابطه با اینکه گفته می‌شود الزامات بازسازی ورزشگاه آزادی 38 مورد بوده است، گفت: تعداد الزامات 24 مورد بوده و دوستان اشتباه گفتند. در حال حاضر هفت مورد در دست اقدام است و شاید امروز و فردا تعدادی به پایان برسند و آخری هم پانزدهم آبان تمام خواهد شد. آن وقت خواسته‌های AFC تحقق پیدا کرده و مسابقه فینال برگزار می‌شود. برنامه نگهداری و مرمت ورزشگاه آزادی ادامه دارد و بعید است تعطیل شود.
کریمی ادامه دارد: یکی از ضوابطی که فیفا و AFC اعلام کرده بودند، محل استقرار خبرنگاران، بازیکنان و مربیان بود و اینکه خبرنگاران در مسیری که بازیکنان تردد می‌کنند، حضور نداشته باشند. برای خبرنگاران اتاق جدا می‌سازیم و برای داوران نیز جایگاه مستقل خواهیم داشت. پیش از این هم موارد فوق را در نظر داشتیم، اما به خاطر تأکیدی که شده، سرعت کار را بیشتر کردیم. همچنین برای برگزاری این مسابقه، دبیرخانه‌ای خواستند که 70 نفر بتوانند مستقر شوند، به همین خاطر، محبور شدیم دیوارها را برداریم تا اتاق‌ها بزرگ شوند و جای برای 70 نفر باشد. اعلام شده که 150 خبرنگار ژاپنی به ایران می‌آیند و در جایگاه خبرنگاران جا برای این تعداد نبود. مجبور شدیم جایگاه خبرنگاران را آماده کنیم تا خبرنگاران ژاپنی مستقر شوند.
وی در پاسخ به این سؤال که اگر الزام‌های AFC نبود، باز هم در این مقطع کار بازسازی صورت می‌گرفت یا نه، تصریح کرد: ما 62 مورد در دست اقدام داریم که 24 مورد آن الزام AFC بود. خیلی موارد جزو الزامات خودمان بود. برنامه مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا سرعت کارمان بیشتر شود و بیشتر تلاش کنیم. در پایان سال جاری، قطعاً خیلی از کارها انجام می‌شود. کاری که قرار بود دو ماه دیگر انجام شود، اکنون زودتر انجام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در واکنش به ناراحتی برخی افراد از برگزاری مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی گفت: از روزی که بازسازی را شروع کردیم، برگزاری مسابقات باعث شد که زمان را از دست بدهیم. برای این بازی (اشاره به دیدار استقلال – سایپا در جام حذفی) از وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و استقلال خواهش کردیم که بازی را به محل دیگری انتقال داده یا روز آن را تغییر بدهند، اما متأسفانه برای‌شان امکان‌پذیر نبود. مجموعه گرفتار کارهای اجرایی است، اما مجبور هستیم قسمتی را تعطیل کنیم. با این وجود، یگان ویژه و دوستان استقلالی همکاری کردند که قسمت‌هایی را بلیت‌فروشی نکنند. یک قسمتی هم قرار است در اختیار تماشاگران استقلال و سایپا قرار بگیرد.
کریمی در مورد تغییر محل نشست خبری و میسکذون ورزشگاه آزادی عنوان کرد: اتاق نشست خبری و جایگاه خبرنگاران بهتر و بزرگ‌تر از گذشته است. برای 150 خبرنگار ژاپنی جایگاه خوبی قرار داده و سکویی هم برای دوربین‌ها درست کرده‌ایم. استانداردهایی که در دنیا متداول بوده است، برای این مجموعه پیش‌بینی کرده‌ایم تا منطبق بر استانداردها باشد. سیستم‌های صوتی ورزشگاه آزادی شفاف نبود و همیشه مشکل داشتیم. سیستم صوتی جدیدی ایجاد کرده‌ایم که مبنای استانداردی دارد. با وجود اینکه هزینه سنگینی داشت، اما برای یک بار هم شده باید انجام می‌شد. شرطی که برای پیمانکار گذاشته بودیم، این بود که این سیستم‌ها مورد تأیید AFC‌ باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا قسمت‌های جدید ورزشگاه آزادی تنها برای فینال لیگ قهرمانان آسیا مورد استفاده قرار می‌گیرد یا همه بازی‌ها، گفت: جایگاهی که برای خبرنگاران ایجاد شده، قابل تغییر نیست، چرا که دوباره بخواهیم تغییر بدهیم، هزینه خواهد داشت، بنابراین این جایگاه دائمی است.
رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در رابطه با دیگر الزامات AFC از جمله نزدیک شدن نیمکت‌ها تصریح کرد: اشکالات فیفا و AFC‌ جزئی بود. قرار شد که جایگاه‌ نیمکت‌ها نزدیک بهم باشد، در نقطه کرنر، چمن باید توسعه پیدا می‌کرد تا بازیکنی گیر نکند. یک‌سری ایرادات جزئی و یک‌سری اساسی بود. در خصوص VIP، باید گفت که این مجموعه با مجموعه اطراف خودش (سکوها) خیلی تفاوتی نداشت. جزو برنامه‌مان بود که فاصله آن را زیاد و متمایز از بقیه کنیم. همین موضوع را تیم ژاپنی و AFC‌ گفتند و اینکه تمیز هم باشد. اگر AFC نیز نمی‌گفت، ما این کار را انجام می‌دادیم. باید کمی کیفیت این قسمت را بهتر کرده تا آبرومند‌تر باشد.
کریمی درباره اینکه مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش از روشن شدن مشعل ورزشگاه آزادی پس از سال‌ها خبر داده است، گفت: قرار نبود آن را خبری کنیم تا مردم برای روز بازی سورپرایز شوند. به‌هرحال این خبر اعلام شده و در حال انجام کارها هستیم. محل تصاویر امام خمینی (ره) و حضرت آیت ‌الله خامنه‌ای را نیز تغییر می‌دهیم تا نزدیک مشعل نباشند. این مشعل هنگام بازی یا اهدای جوایز روشن خواهد شد تا پس از چهل و چند سال، شاهد روشن شدن آن باشیم.
رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در واکنش به اختصاص سکوهایی برای خانواده‌ها و بانوان گفت: دو تا مطلب برای این بازی پیش‌بینی کرده‌ایم، یکی حضور طرفداران ژاپنی است که قطعا با حضور خانواده‌های‌شان به ورزشگاه می‌آیند و جایگاهی برای آنها اختصاص داده شده است. احتمال می‌دهیم بانوان ایرانی در این بازی نیز حضور یابند. فضایی را برای آنها پیش بینی و آماده کرده‌ایم که دو جایگاه خواهد بود. جایگاه برای خانواده‌های ژاپنی قطعی است و حضور پیدا خواهند کرد. اگر اجازه دادند بانوان ایرانی بیایند، برای آنها نیز میزبان خوبی خواهیم بود.
وی در مورد بحث بلیت‌فروشی فینال لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: گیت‌ها برای این مبنا طراحی شده است که هر کسی صندلی خودش را انتخاب کند و وارد ورزشگاه شود. ما این شرایط را به وجود آورده‌ایم که هر کسی بتواند در طول سال صندلی خودش را تا پایان انتخاب کند. به طور قطعی نمی‌توانم قول بدهم که برای بازی فینال بتوانیم این کار را انجام دهیم، چون سیستم‌ها تازه نصب شده است و شاید مسئولان ریسک نکنند آن را به اجرا درآورند. گیت‌ها نصب شده و بلیت‌فروشی قطعاً اینترنتی خواهد بود و در ورزشگاه هیچ بلیتی فروخته نمی‌شود. از طرفداران پرسپولیس خواهش می‌کنیم که اگر بلیت خریداری نکردند، به ورزشگاه نیایند، چون دیگر در هیچ مسابقه‌ای بلیت‌فروشی در ورزشگاه نخواهیم داشت.
کریمی در مورد اینکه شرایطی وجود دارد که علاقه‌مندان بتوانند در اطراف ورزشگاه بازی را تماشا کنند، گفت: بنا نداریم این کار را بکنیم. امکانش وجود دارد، فضا نیز هست، اما اگر مردم اینجا جمع شوند، مشکلاتی به وجود می‌آید و نیروی انتظامی به زحمت می‌افتد. اگر بلیت دارند، در خدمت‌شان هستیم، اما اگر ندارند، به خودشان زحمت ندهند و به ورزشگاه نیایند. این کار برای مردم سخت می‌شود. ما برای دیدار پرسپولیس و السد پیش‌بینی پخش تصاویر در سالن 12 هزار نفری و پیست دوچرخه‌سواری را کردیم، اما استقبال نشد. ما توانش را داریم، اما توصیه نمی‌کنیم و ضرروتی هم ندارد.
رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره اینکه 50 سال از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد و قرار است تا چه زمانی از آن استفاده می‌شود، گفت: اگر واقعاً به سیستم نگهداری توجه کنیم، دائم نیاز به ترمیم و مقاوم‌سازی دارد تا سال‌ها از آن بهره‌برداری شود. اگر این مجموعه را رها کنیم، طبیعی است تخریب شده و شاید هفت هشت یا 10 سال دیگر قابل استفاده باشد. این ورزشگاه سرمایه ماست و مردم از آن خاطرات زیادی دارند، بنابراین حذف ورزشگاه به صلاح نیست. دنبال این هستیم که مجموعه دیگر و مدرن بسازیم و اقدامات اولیه هم شده است، اما به دلیل مشکلات خاص دولت و مشکل اعتبار، شاید به تأخیر بیفتد. مجموعه جدید ساخته شود، آزادی را باید حفظ کنیم، چون سرمایه است و مردم خاطرات دارند. در جنوب تهران و شهر آفتاب پیش‌بینی ساخت ورزشگاه را کرده‌ایم، زمینش نیز تهیه شده است تا طراحی آن را آغاز کنیم، اما همان‌طور که گفتم به دلیل مشکلات مالی و اعتباری شاید به تأخیر بیفتد. دیگر ورزشگاه 100 هزار نفری ساخته نمی‌شود و معمولاً 50 تا 70 هزار نفری ساخته می‌شود. مطمئن باشید استادیومی که ساخته خواهد شد، بزرگ است و جایگزین آزادی می‌شود.
افق نیوز “کمپین فرزندت کُجاست؟” سفیر ایران درباره پسرجنجالی اش به حرف آورد! + اسناد Mon Aug 20 15:46:39 IRDT 2018
افق نیوز اظهارات مظفری زاده درباره داوری دیدار نفت آبادان – استقلال Tue Jan 30 22:55:49 IRST 2018
افق نیوز نقی‌زاده: باید 7 گل به ماشین می‌زدیم Thu Aug 30 21:44:43 IRDT 2018
افق نیوز مرد پشت پرده ترور خاشقجی در عربستان کیست؟ Sun Oct 14 17:24:15 IRST 2018
افق نیوز تحویل 160 دستگاه خودروی نیسان به متقاضیان اشتغال در آذربایجان غربی Thu Dec 28 22:11:30 IRST 2017
افق نیوز قرائت همزمان صلوات خاصه امام رضا(ع) در آستان امامزادگان کشور Sun Jul 23 19:53:24 IRDT 2017
افق نیوز دشمن در جنگ تبلیغاتی کانون مرکزی تشکیل داده و بنا دارند ویروس بدبینی را در جامعه تزریق کنند Fri Sep 14 14:43:07 IRDT 2018
افق نیوز رئیس سازمان اطلاعات مصر برکنار شد Fri Jan 19 19:14:22 IRST 2018
افق نیوز آیا تلفن همراه عامل سرطان است؟ Thu Feb 15 11:15:45 IRST 2018
افق نیوز ارتباطات تشنه بازنگری در فرم و محرک های محتوا Thu May 17 10:57:32 IRDT 2018
افق نیوز پست اینستاگرامی انصاری فرد خطاب به هواداران Fri Jun 22 17:18:15 IRDT 2018
افق نیوز بیانیه کی‌روش علیه علی کریمی/جوابش را می‌دهم Sun Feb 18 17:50:14 IRST 2018
افق نیوز یک دروازه بان، بهترین انتقال این فصل فوتبال اروپا Tue Sep 11 20:54:07 IRDT 2018
افق نیوز پایان رایزنی ظریف، لودریان، جانسون، گابریل و موگرینی/ اتحادیه اروپا مصمم به حفظ برجام Thu Jan 11 16:21:40 IRST 2018
افق نیوز خبر وزیر علوم :دوره‌های پردیس‌های خودگردان (پردیس‌های پولی) به تدریج تعدیل می‌شوند Sat Jan 13 22:15:48 IRST 2018
افق نیوز تغییرات در کابینه دولت به وقتش صورت می گیرد / قرار نیست به همه شایعه‌ها پاسخ داده شود Wed Jul 04 13:56:36 IRDT 2018
افق نیوز امام جمعه مشهد : اجرای سند 2030 سند تربیت سرباز برای دشمن است Fri May 03 14:32:57 IRDT 2019
افق نیوز آخرین بازی ستاره سرخ ها برای پرسپولیسی ها + تصویر Mon May 14 22:48:07 IRDT 2018
افق نیوز اتفاق عجیب در اردوی پرسپولیس + تصویر Mon Aug 27 06:39:37 IRDT 2018
افق نیوز سفر یک هیأت فلسطینی به سوریه برای بررسی «معامله قرن» Mon Jul 09 14:41:03 IRDT 2018
افق نیوز واکنش ستاره استقلال به خبر جدایی‌ او از این تیم + تصویر Sun Apr 14 20:21:46 IRDT 2019
افق نیوز  اتفاقی که مهاجم پرسپولیس را متعجب کرد + تصویر Tue Oct 30 16:50:50 IRST 2018
افق نیوز  رونمایی از خودروی جدید پوتین + تصاویر Thu Aug 30 14:35:09 IRDT 2018
افق نیوز قلعه‌نویی می‌خواهد استقلال را حذف کند/ همه از پرسپولیس قهرمانی آسیا می‌خواهند Mon May 07 13:35:38 IRDT 2018
افق نیوز متن نامه کمیته ملی المپیک به فدراسیون جهانی تیراندازی در خصوص ریاست مهدی هاشمی+تصویر Sun Aug 13 23:13:30 IRDT 2017
افق نیوز پوتین خطاب به آمریکا: کسی نمی‌تواند چیزی را به روسیه تحمیل کند Fri Jun 21 11:58:22 IRDT 2019
افق نیوز در حقیقت با سیاست‌های احساساتی، منابع پایدار محیط زیست را از دست دادیم Mon Aug 14 20:48:14 IRDT 2017
افق نیوز نوآوری و بهره‌وری را اولویت کاری سایپا قرار می‌دهیم Wed Oct 17 17:47:12 IRST 2018
افق نیوز توضیحات نجفی درباره آشنایی با میترا استاد/ مقتول بیشتر من را کتک می‌زد+ تصویر Thu May 30 13:03:24 IRDT 2019
افق نیوز دو بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال اضافه شدند Wed Sep 05 14:33:20 IRDT 2018
افق نیوز خبر بد برای آبی ها؛ ستاره استقلال دیدار حساس این تیم را از دست داد Thu Oct 18 19:28:26 IRST 2018
افق نیوز توصیه فرهاد مجیدی به شفر برای دستیاری/ اشتباهات نباید تکرار شود Sun Aug 26 10:40:27 IRDT 2018
افق نیوز استقلال بدون هوادار در ورزشگاه تختی آبادان/ حل مشکل بازیکن برزیلی صنعت نفت Fri Jul 28 13:36:06 IRDT 2017
افق نیوز جایزه بازیگری ناصر ملک‌مطیعی به سرقت رفت! + تصویر Sun May 27 22:00:17 IRDT 2018
افق نیوز دستگیری دروازه بان مشهور فوتبال در طرح جمع آوری معتادان خیابانی Tue Aug 29 16:50:49 IRDT 2017
افق نیوز فوری؛ توافق نهایی استقلال با سوپرستاره ملی‌پوشی که جانشان را بالا آورد! Sat Jun 22 19:29:27 IRDT 2019
افق نیوز کاهش یک تا 6 میلیون تومانی قیمت خودرو +جدول Sat Sep 01 21:27:00 IRDT 2018
افق نیوز زن داعشی در مرز بازرگان دستگیر شد Tue Apr 16 21:58:27 IRDT 2019
افق نیوز تغییر قانون برای ماندن پوتین در قدرت در دستور کار نیست Fri May 11 22:14:50 IRDT 2018
افق نیوز اعتراف ویژه مدیرعامل پیشین پرسپولیس : احمدی نژاد گفت قطبی باید بماند اما من گوش ندادم ! Mon Sep 17 11:57:18 IRDT 2018
افق نیوز مالک پدیده شهرخودرو به برزیل رفت/ انصاریان گزینه دستیاری گل‌محمدی؟ Wed Jun 12 16:28:02 IRDT 2019
افق نیوز کل دنیا به دایی احترام می‌گذارند، اما عده‌ای از همزبان هایش به او توهین کردند Fri Jan 19 22:28:51 IRST 2018
افق نیوز مذاکره استقلال با مدافع مورد علاقه پرسپولیس  Tue May 29 13:49:32 IRDT 2018
افق نیوز تغییرات در وزارت خارجه نهایی شد/ عراقچی و انصاری معاونان سیاسی و اقتصادی Wed Jan 17 18:23:04 IRST 2018
افق نیوز هاشمی هم اگر بود حریف کارهای روحانی نمی شد Mon Sep 03 17:18:06 IRDT 2018
افق نیوز دروازه بان فصل گذشته پارس جنوبی به تراکتورسازی پیوست +تصویر Fri Jun 01 22:47:15 IRDT 2018
افق نیوز بدون تردید راه نجات ملت ایران، تمسک به مکتب اهل بیت و پیروی از ولایت فقیه است Tue Jun 05 12:12:42 IRDT 2018
افق نیوز لیست فرهاد مجیدی برای فصل آینده استقلال لو رفت! Sat May 04 13:37:16 IRDT 2019
افق نیوز خندان‌دل: امضای حکم نجفی در انتظار طی تشریفات قانونی است Sat Aug 26 19:13:48 IRDT 2017
افق نیوز فاجعه روز؛ هواپیمای اختصاصی تیم ملی کجاست؟ +تصاویر Mon Oct 15 18:14:47 IRST 2018
افق نیوز هتل سوپر لاکچری، محل اقامت خانواده ترامپ در انگلیس + تصاویر Tue Jun 04 23:16:37 IRDT 2019
افق نیوز تصمیم جدید استقلال در فصل نقل و انتقالات Sun Jun 17 12:51:37 IRDT 2018
افق نیوز حسینی تولد اسطوره مرحوم فوتبال ایران را تبریک گفت+ تصویر Sun Jan 21 18:57:55 IRST 2018
افق نیوز انتظار فرج از نیمه خرداد کشم Mon Jun 04 12:12:40 IRDT 2018
افق نیوز حمله با چاقو به سه زن در نورنبرگ آلمان Fri Dec 14 20:23:31 IRST 2018
افق نیوز ستاره با ارزش سرخ های پایتخت بازی آخر پرسپولیس را از دست داد + jw,dv Sun May 12 05:59:02 IRDT 2019
افق نیوز اتمام مسکن مهر در سال 96 جنبه تبلیغاتی داشت/ پرونده مسکن مهر در آخر سال 97 بسته می‌شود Mon Feb 05 11:16:09 IRST 2018
افق نیوز نگاهـی به اتفـاقـات نقـل‌و انتقـالات نیم‌فصـل / فصل جـدایـی ستـــاره‌هـا Wed Jan 17 10:29:29 IRST 2018
افق نیوز کدخدایی:دعوت از مسئولان برای ارائه گزارش به مجلس خبرگان بر خلاف قوانین نیست Fri Mar 15 19:26:01 IRST 2019
افق نیوز راهکار عجیب و غریب ستاره آلمانی استقلال برای جلوگیری از محرومیت + تصویر Sat Aug 11 15:31:17 IRDT 2018
افق نیوز باخت برابر اسپانیا جسارت‌مان را بالا برد/ آزمون خط دفاعی حریف را به هم می‌ریزد Fri Jun 22 17:02:42 IRDT 2018
افق نیوز مسکن 12.5 درصد گران شد/افزایش 22.6 درصدی نرخ اجاره‌بها در تهران Fri May 31 08:45:19 IRDT 2019
افق نیوز هدیه پوتین به رئیس جمهور کرواسی + تصویر Mon Jul 16 19:07:38 IRDT 2018
افق نیوز روسیه از یک کاندیدای خاص حمایت نکرده است Sat Feb 17 17:00:50 IRST 2018
افق نیوز جلالی: نباید نصف انرژی تیم پیکان در اتوبوس و گرما در شهر جم هدر برود Mon Jul 31 18:35:41 IRDT 2017
افق نیوز پیشنهادات پنجگانه خارجی برای این ستاره استقلال+ تصویر Fri Jun 07 23:44:19 IRDT 2019
افق نیوز سلفی برفی قوی‌ترین مرد جهان به همراه همسر و دخترش Mon Jan 29 17:46:57 IRST 2018
افق نیوز روسای ستاد مشترک آمریکا و روسیه درباره سوریه گفت وگو کردند Sat Jan 20 23:48:37 IRST 2018
افق نیوز هشدار بروکسل به ترامپ درباره تشدید مناقشات تجاری با اعمال تعرفه‌های ویژه علیه واردات خودرو Thu Jul 19 18:47:07 IRDT 2018
افق نیوز روحیه در اردوی آخرین حریف ایران به اوج رسید/ اسطوره تمرین را هم ریخت +تصویر Tue Jun 05 10:27:28 IRDT 2018
افق نیوز زمان اعلام رای انضباطی دیدار سوپرجام استقلال و پرسپولیس مشخص شد Mon Jul 23 22:07:27 IRDT 2018
افق نیوز جدایی آقای عصبانی از پرسپولیس؛ پیشنهاد میلیاردی برای ستاره محبوب برانکو + تصویر Sun Jun 02 15:40:23 IRDT 2019
افق نیوز ثبت نام دروازه‌بان من‌سیتی در گینس+تصویر Fri May 11 18:48:44 IRDT 2018
افق نیوز دیدار رئیس جمهوری آمریکا با رهبر کره شمالی +تصاویر Tue Jun 12 09:59:34 IRDT 2018
افق نیوز راز سرهای بریده در سینه پیر مرد 75 ساله/اعتراف به قتل هولناک پسر و عروس Wed Aug 16 22:22:35 IRDT 2017
افق نیوز افشاگر آل‌سعود: بن سلمان دست امارات را برای فعالیت در جنوب یمن باز گذاشته است Mon Aug 07 22:49:37 IRDT 2017
افق نیوز وزیر راه رئیس سازمان راهداری را مکلف به استقرار در پایانه مهران کرد Thu Nov 01 21:19:33 IRST 2018
افق نیوز نظر جالب ستاره خارجی استقلال درباره نتیجه شهرآورد بزرگ پایتخت Mon Mar 25 15:28:55 IRDT 2019
افق نیوز راهکار اساتید جوان دانشگاه برای حل مشکلات اقتصادی و عبور از تحریم‌ها Thu Aug 09 10:04:10 IRDT 2018
افق نیوز رسوایی اخلاقی سیاسیون در آمریکا؛ از جفرسون تا ترامپ+ تصویر Thu Jun 06 09:19:31 IRDT 2019
افق نیوز در روسیه از تجربه سه بازیکن شاغل در لیگ روسیه استفاده می‌کنیم Fri Jun 08 11:41:25 IRDT 2018
افق نیوز لژیونر محبوب ایرانی، اولین بمب نقل‌وانتقالاتی تراکتورسازی + تصویر Thu May 09 13:21:37 IRDT 2019
افق نیوز آلمان‌ها برای بازی با کره‌ به کازان رفتند + تصویر Tue Jun 26 16:26:38 IRDT 2018
افق نیوز مدافع تراکتورسازی امروز جراحی می‌شود/ دوری 7 ماهه محمدی از میادین Sat Aug 26 10:46:51 IRDT 2017
افق نیوز مدیر عامل استقلال ” ستاره جوان ” و جدا شده آبی‌ها را تهدید کرد Sat Jul 28 21:37:30 IRDT 2018
افق نیوز هشدار موگرینی به آنکارا درباره عملیات احتمالی ترکیه در شمال سوریه Sat Dec 15 20:51:55 IRST 2018
افق نیوز پیش بینی عادل فردوسی‌پور از بازی پرسپولیس و الاهلی و احتمال قهرمانی قرمزها در آسیا Sat Aug 19 14:15:33 IRDT 2017
افق نیوز حرکت نسنجیده در شرایط فعلی به کشور ضربه می‌زند/ تندروها تریبون بیشتری دارند Sun May 27 13:51:33 IRDT 2018
افق نیوز چراغ سبز بمب بزرگ نقل و انتقالات به پرسپولیسی ها! چشمک ستاره ملی پوش به تیم برانکو! Fri Aug 10 17:27:32 IRDT 2018
افق نیوز آخرین وضعیت جباری با استقلال و پرونده کسر امتیاز پرسپولیس در فیفا Thu Dec 21 12:04:52 IRST 2017
افق نیوز دردسرهای شیرین برانکو با بازگشت 2 بازیکن Thu Feb 01 13:18:53 IRST 2018
افق نیوز مهاجم خارجی تراکتورسازی به ماشین‌سازی پیوست! Thu Aug 30 21:57:38 IRDT 2018
افق نیوز ساعات پایانی عمر سلطان جنگل! +تصویر Thu Jul 19 18:41:11 IRDT 2018
افق نیوز اروپایی ها به بازار مسکن ایران می آیند Sat Jan 20 23:16:55 IRST 2018
افق نیوز تصویر تلخ از مجید غلام نژاد؛ زمان برگزاری مراسم سوم مشخص شد+تصویر Sat Sep 15 18:47:30 IRDT 2018
افق نیوز دوست داشتم اسطوره‌های استقلال در مراسم تجلیل از من حضور داشتند Sat Aug 25 10:43:18 IRDT 2018
افق نیوز نیم صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی شنبه 21 بهمن 96 / امکانات فوتبالی ایران افتضاح است +تصاویر Sat Feb 10 11:23:13 IRST 2018
افق نیوز فاکتور جریمه غیبت استقلال در سوپرجام + تصویر Sat Jul 14 07:48:24 IRDT 2018
افق نیوز ثبت رکورد جدید ایران خودرو در صادرات قطعات ریخته گری Sat Aug 04 14:26:46 IRDT 2018
افق نیوز تلاشمان این است که تا قبل از بازی با پرسپولیس بتوانیم در یک هفته اول بازیکنان را از لحاظ بدنی آماده نگه داریم Fri Nov 16 17:28:00 IRST 2018
زومیت وزارت صنعت، احتکار خودرو توسط خودروسازان را تکذیب کرد Mon Aug 27 19:15:00 IRDT 2018
تابناک UN rights boss Bachelet urges Egypt to overturn mass death sentences Mon Sep 10 08:38:02 IRDT 2018
ایران جیب طرح فروش خودروهای گروه سایپا از هفته آینده آغاز می‌شود Tue Aug 28 13:19:30 IRDT 2018
سراج 24 واکنش توئیتر نشینان به افزایش قیمت تخم‌مرغ +عکس Sun Dec 24 16:30:00 IRST 2017
صبح تهران روابط ایران و کویت در سطح سفیر فعال است Mon Jul 24 14:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نگذاریم وضعیت آلومینیوم المهدی به بحران برسد Tue Jan 01 11:21:42 IRST 2019
ساعت24 کلید پرونده 10 کشتی گمشده Thu May 30 10:08:00 IRDT 2019
شبکه خبر اخبار مشروح 13 چهارشنبه، 24 مرداد 97 Wed Aug 15 15:07:34 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ضرورت همکاری دستگاه‌های مسئول برای تسهیل فرایند خریدگندم ازکشاورز Mon Jun 27 11:07:19 IRDT 2016
ساعت24 کشف یک بسته مشکوک دیگر، این‌بار در دانشگاه گلاسکو اسکاتلند Thu Mar 07 12:31:20 IRST 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا همه فن حریف بودن یک خانواده/درآمدزایی با تولید عسل، منبت کاری و فرش بافی+تصاویر Fri Sep 15 14:51:30 IRDT 2017
افکارخبر خدمات قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) به زلزله‌زدگان/ عکس Sat Nov 25 14:41:21 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تحولات جدید لیبی؛ سقوط فرودگاه طرابلس؛ اسارت ده‌ها نیروی «حفتر» Sun Apr 07 20:17:10 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران رفع مشکل آب آبادان تا چهار روز دیگر Mon Jun 25 14:41:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر "نه وه ڕه"؛ زیارتگاه آیت الله مردوخ... Sun Aug 20 18:20:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گستره روز افزون رویارویی های آمریکا و روسیه و ورود به عرصه های جدید Sat Apr 20 18:01:08 IRDT 2019
جماران 3 آزادکار شاخص انتخابی تیم ملی مجوز حضور در جام تختی را گرفتند Wed Dec 26 10:09:47 IRST 2018
واحد مرکزی خبر 7 هزار تومان زکات فطریه در آبادان و خرمشهر Tue Jun 04 12:43:04 IRDT 2019
روزنامه دنیای اقتصاد ورود کنگره به یکی از پرونده های مهم ترامپ Sun Jan 06 11:41:40 IRST 2019
خبرگزاری نسیم نخستین دوره رقابت‌های چوگان جام قهرمانی باشگاه‌های کشور برگزار می‌شود Tue Feb 12 11:47:17 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران رتبه‌بندی سازمان‌ها در زمینه «مدیریت سبز» از سال آینده/ ایجاد اشتغال با رویکرد محیط زیستی Sat Feb 04 12:52:21 IRST 2017
تی نیوز پیروزی تیم فوتبال اکسین البرز بر راه آهن تهران Sun Sep 03 00:47:05 IRDT 2017
خبر خودرو - وزارت کشور موظف به افزایش 5 درصدی سالانه ناوگان حمل و نقل عمومی شد Sun Apr 09 10:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس باید از خود تحریمی در شرایط فعلی جلوگیری کرد/ صرافی‌های مجاز به عرصه نقل و انتقال پول بازگردند Wed May 09 12:48:20 IRDT 2018
پول نیوز آخرین قیمت پژو (جدول) Sun Jul 16 08:14:51 IRDT 2017
پرشین خودرو واکنش مجلس و دولت نسبت به قاچاق 424 خودرو Wed Apr 25 11:40:00 IRDT 2018
پارس نیوز گرت بیل برای موفقیت در رئال باید فخر بفروشد Thu Mar 28 14:40:54 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران شهرداری بندرعباس نماینده آبادان را گلباران کرد Sat May 04 08:31:46 IRDT 2019
ایران آنلاین احضار پرستار خانه سالمندان به دادسرای جنایی Tue Feb 28 09:29:53 IRST 2017
خانه ملت امضای تفاهم نامه نفتی خزر در مسکو/ مذاکرات زنگنه و رییس شرکت لوک اویل Wed Oct 04 15:42:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روز اول یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر ارسباران + تصاویر Tue Aug 15 09:58:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر هر شب با اخبار ورزش استان سمنان+ فیلم Tue Jun 12 11:19:01 IRDT 2018
برنا احضار اولیای 6 نفر از دانش‌آموزان مدرسه معین به دادگاه Wed Sep 26 11:17:43 IRST 2018
پول نیوز ماراتن بانکها برای جذب سپرده Sat Aug 26 14:05:15 IRDT 2017
سیتنا دولت یک ریال برای پیام‌رسان تلگرام هزینه نکرده است Sat Jun 09 23:14:39 IRDT 2018
فردا دلیل غیبت برخی بازیکنان در تمرین استقلال Sat Mar 25 10:50:42 IRDT 2017
آفتاب قتل دختر 30 ساله Sun Sep 03 00:18:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تعطیلی سینما‌های قزوین در روز‌های 14 و 15 خرداد Sun Jun 02 13:03:31 IRDT 2019
جماران گل های بازی چهل و سوم جام ملت های آسیا /امارات 3-قرقیزستان 2 Tue Jan 22 00:58:29 IRST 2019
ورزش 11 خلاصه دیدار منچستریونایتد 4_1 فولام (هفته 16 لیگ برتر انگلیس) Sat Dec 08 12:25:21 IRST 2018
ایران آنلاین هدیه عمرالبشیر به مناسبت روز جهانی زن! Sat Mar 09 14:07:32 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 140 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در لرستان جذب شد Wed Oct 10 18:54:58 IRST 2018
آفتاب ایران چالش جدید بازنده انتخابات! Fri Sep 15 21:38:05 IRDT 2017
آنا کشف 803 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس Sun Aug 05 20:29:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بهسازی 7 مدرسه به همت اولیای دانش آموزان نکایی Sat Feb 24 16:57:24 IRST 2018
پایگاه خبری الف بازنشسته‌های کدام بانک‌ها باید بروند؟ Tue Oct 09 05:40:00 IRST 2018
تی نیوز رویانیان: به دنبال قاتل بروسلی نباشید Wed Sep 20 03:51:18 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ژست انتخاباتی دولت در کاهش آمار کودکان کار؛ به نام «عدالت» علیه عدالت! Tue May 02 10:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن امیدآفرینی؛ سنگر دفاع از حریم نظام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب Thu Dec 27 16:59:07 IRST 2018
عصر خبر عربستان به آمریکا از پشت خنجر زد؟ Thu Aug 02 09:15:17 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین پمپئو: فشار حداکثری علیه تهران ادامه می‌یابد Fri Jun 07 21:02:25 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران سند حمایت از اجرای رژیم آتش بس در سوریه را امضا کرد Wed Mar 15 21:06:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس کاهش رشته‌های شرکت‌کننده در بازی‌های آسیایی به 36 رشته Sun Mar 26 13:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو میزان آلودگی هوا 20 درصد کاهش یافته/ دنبال ثبت جهانی خیابان ولیعصر (عج) هستیم Fri Feb 22 11:19:45 IRST 2019
برنا تنها 32 کشتارگاه کشور‌ استانداردهای بین‌المللی با کد IR را دارند Thu Aug 31 15:02:37 IRDT 2017
تهران پرس صفحه اول روزنامه های صبح امروز Mon Dec 17 09:00:00 IRST 2018
آریا اروپا هیچ مخالفتی با اجرای طرح گاز ایران به پاکستان ندارد Tue Aug 07 01:22:48 IRDT 2018
تدبیر و امید مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی تمدید شد Sat Jun 02 14:29:04 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران نشست «زنانه‌نویسی؛ از تالیف تا ترجمه» برگزار می‌شود Sun Apr 30 15:59:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تصویب قانون سازمان‌های مردم نهاد گامی موثر در تصمیم‌گیری‌ها Mon Jan 08 15:23:47 IRST 2018
تابناک ماموریت لاریجانی به کمیسیون اصل 44 قانون اساسی Sun Apr 08 08:48:18 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رفتار شناسی انتخابات از دلبستگی روانشناختی تا گرایش سیاسی Fri May 19 19:27:00 IRDT 2017
تی نیوز «اقتصاد» و «همسایگان» دو اَبَراولویت وزارت امور خارجه در دولت دوازدهم است Sat Sep 02 19:59:02 IRDT 2017
پرشین خودرو برای پنجمین بار؛ رده‌بندی جدید شرکت‌های هواپیمایی منتشر شد‎ Sun Nov 12 10:05:00 IRST 2017
تی نیوز قاچاق هنوز رهگیری نمی شود Mon Sep 18 12:40:47 IRDT 2017
تی نیوز امکان مشاهده استوری اینستاگرام روی مرورگرهای موبایل Sat Sep 02 15:56:14 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران به تعویق افتادن بررسی قانون الحاق کرانه باختری به اسرائیل Mon Feb 12 00:37:01 IRST 2018
جمهوریت سمت رئیس اسبق کمیسیون اقتصادی مجلس در بانک صادرات Mon Aug 20 16:40:57 IRDT 2018
فرهنگ نیوز آیا آمریکا تعلیق تحریم‌های ایران را تمدید کرد؟ Wed Apr 19 20:12:00 IRDT 2017
بی باک نیوز سقوط از پل حین گرفتن سلفی Thu Apr 06 15:33:02 IRDT 2017
جماران کلید عمارت استانداری آذربایجان شرقی به پورمحمدی رسید Wed Nov 28 10:25:41 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیکر مدافع حرم محمد معافی در خاک آرمید+ عکس Wed Jan 24 13:11:22 IRST 2018
جهان نیوز برند خدمات مسافرتی علاءالدین تراول ثبت جهانی شد Sat Sep 16 13:22:31 IRDT 2017
اخبار بانک آیین بهره‌برداری از اتوبوس‌های شهری تهران با حمایت بانک تجارت Tue Jul 25 08:59:30 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو خاتم اردکان به فینال راه یافت Sun Aug 05 15:53:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مازندران در جایگاه چهارم کشتی فرنگی ایران Wed Oct 18 16:02:45 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آشنایی جمعی از بانوان مهابادی با ساده زیستی فاطمه زهرا(س) Thu Aug 24 12:50:42 IRDT 2017
ایران آنلاین اتهام هیلاری این بار گریبان معاون ترامپ را گرفت Mon Mar 06 09:06:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اتهام بزرگ به یک مسئول فدراسیون فوتبال/ مدعی به کمیته اخلاق احضار شد Sat Jan 28 14:53:24 IRST 2017
رجا نیوز جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله موحدی کرمانی برگزار شد + تصاویر Sat Feb 04 13:27:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حمله با سلاح سرد در شرق کنگو دست کم 14 کشته برجای گذاشت Sun Oct 07 16:45:27 IRST 2018
جام جم آنلاین حمله پلنگ به یک روستایی Sun Sep 17 03:00:00 IRDT 2017
ایسکانیوز کاهش دانشجو، دانشگاه ها را به سمت آموزش محوری کشاند Tue Nov 06 15:37:46 IRST 2018
روزنامه شهروند ورزش جهان Sun Apr 15 04:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر سهام سرخابی‌ها را چه کسانی می‌خرند؟ Tue Dec 25 08:42:35 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه های رادیویی صدا و سیمای مرکز زنجان Wed Jun 13 12:13:43 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد:در کانونهای مساجد 'برنامه محوری' باید بیشتر مد نظر باشد Thu Dec 06 12:40:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ترافیک پر حجم شبانه در جاده مشهد - تهران Wed Mar 28 20:41:40 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن برپایی یادواره 111 شهید در راز و جرگلان Mon Mar 04 14:31:00 IRST 2019
تی نیوز قریب 900 میلیون ریال کالای قاچاق توسط پلیس زنجان کشف شد Sun Sep 10 12:56:34 IRDT 2017
تیترنیوز کرمانشاه طول راه های کرمانشاه به بیش از 8 هزار کیلومتر رسیده است Tue Feb 12 09:53:46 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم سناتور حزب مردم: اتهام زنی نواز شریف علیه پاکستان، آغاز پروژه نابودی کشور است Wed May 16 10:41:43 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو برنامه‌ای با عنوان «انقلاب مستضعفان؛ به کام نجومی بگیران» با سخنرانی بذرپاش Tue Feb 14 13:53:04 IRST 2017
خبرآنلاین پس‌لرزه استعفای وزیر آموزش و پرورش در پارلمان/پای شینزو آبه به مجلس باز شد/قصه تکراری حضور زنان در استادیوم/حاشیه‌های صحن علنی Mon Jun 10 12:48:00 IRDT 2019
ورزش 11 ادعای کارشناس داوری آ اس درباره صحنه جنجالی بازی دیشب Tue Oct 16 13:17:00 IRST 2018
تی نیوز تصادف وحشتناک دو کامیون در محور یاسوج _اصفهان Thu Mar 29 17:25:28 IRDT 2018
تی نیوز استخدام منشی و حسابدار خانم جهت همکاری در اصفهان Sun Sep 03 13:23:50 IRDT 2017
بی باک نیوز حبس ابد برای یک فلسطینی به جرم عضویت در حماس! Wed Jul 26 05:57:01 IRDT 2017
افکارخبر خودروهای داخلی مانند «هندوانه دربسته» است Sun Apr 09 08:36:37 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وکلای ایران: آمریکا توجیهی در اعمال تحریم ها ندارد Wed Aug 29 14:46:00 IRDT 2018