جام نیوز - Sat Oct 20 18:52:05 IRST 2018 نمایش خبر

تاج: قرارداد کی‌روش تا جام ملت‌ها ادامه دارد

رییس فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد کارلوس کی روش قطعا منعقد گردیده و تا جام ملت‌های آسیا ادامه دارد و در حال انجام است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این باره عنوان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، زمین مجاور مرکز ملی فوتبال به صورت رسمی تحویل فدراسیون فوتبال شد. وی افزود: به زودی عملیات احداث ساختمان جدید فدراسیون فوتبال توسط این فدراسیون، فیفا و وزارت ورزش و جوانان آغاز خواهد شد. رییس فدراسیون فوتبال درباره بحث بازنشستگی در فدراسیون فوتبال عنوان کرد: برای چندمین بار توضیح می‌دهم که هیچ کس فراتر از قانون نیست و اجرای قانون برای همه لازم است. درباره بحث بازنشستگی هم با توجه به مباحث قبلی بار دیگر اشاره می‌کنم در صورتیکه این قانون مشمول فدراسیون شود و فدراسیون دستگاه دولتی تلقی گردد که به موجب مصوبه مجلس تشکیل شده این مصوبه اجرا خواهد شد. البته لازم به توضیح است فدراسیون فوتبال موظف به اجرای اساسنامه خود نیز می‌باشد. وی درباره قرارداد با کارلوس کی روش گفت: قرارداد کارلوس کی روش قطعا منعقد گردیده و تا جام ملت‌های آسیا ادامه دارد و در حال انجام است. رییس فدراسیون فوتبال درباره وضعیت مالی این فدراسیون و تاثیر مشکلات ارزی بر آن اظهار داشت: همانطور که می‌دانید 75 درصد هزینه‌های فدراسیون ارزی است، چون تیم‌های ملی را به صورت مکرر به میدان‌های بین المللی می‌فرستیم. طبیعی است که تنها 25 درصد از هزینه‌های فدراسیون ریالی است. به همین دلیل افزایش نرخ ارز، فشار سنگینی به فدراسیون فوتبال وارد کرده است. تاج در پایان گفت: تداوم تهیه ارز از بازار آزاد مشکل ساز شده است. هنوز برخی پاداش‌های مصوب برای تیم‌های ملی پرداخت نشده و این موضوع مشکلات جدی را برای فوتبال به همراه داشته است. 451
جام نیوز مرگ نوجوان آملی بر اثر مسمومیت با CO Tue Jan 31 21:30:00 IRST 2017
جام نیوز بازی سنگین و فنی مقابل الاهلی داشتیم/ وقت‌تلف کردن بازیکنان اماراتی ما را عصبی کرده بود Wed Apr 26 00:04:07 IRDT 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Wed Feb 22 11:00:42 IRST 2017
جام نیوز وجود 8 میلیون بی‌ سواد در کشور Sat Oct 06 17:35:53 IRST 2018
جام نیوز فیلم/ تجمع بزرگ یمنی ها ر سومین سالگرد تجاوز عربستان Mon Mar 26 19:00:00 IRDT 2018
جام نیوز پرونده زندگی جوان ایرانی در «مانوس»بسته شد + عکس Fri Aug 11 21:00:00 IRDT 2017
جام نیوز مستند برجام‌‎‌های 1 تا 3 یک رئیس جمهور رونمایی شد Wed Apr 19 07:45:00 IRDT 2017
جام نیوز احتمال کنار گذاشته شدن نفت از لیگ قوت گرفت Sun Aug 13 13:33:30 IRDT 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Sun Nov 06 07:58:03 IRST 2016
جام نیوز سفیر امارات در مکالمه خصوصی سعودی‌ها را مسخره کرده است Sat Aug 19 13:05:00 IRDT 2017
جام نیوز نتیجه مذاکرات سرلشکر باقری با اردوغان و نظامیان بلندپایه ترک Thu Aug 17 13:30:55 IRDT 2017
جام نیوز ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با العین/ یک غایب بزرگ Sun May 21 12:52:03 IRDT 2017
جام نیوز افزایش کشف ماهواره‌ و مشروبات الکلی Sat Mar 11 23:00:00 IRST 2017
جام نیوز دلایل کاهش قیمت مرغ Sat Sep 16 20:30:00 IRDT 2017
جام نیوز خلاصه بازی بایرن مونیخ 2 - لایپزیش 0 Sun Oct 29 09:41:57 IRST 2017
جام نیوز  تصمیم جنجالی برانکو/ دو ملی پوش پرسپولیس در لیست خروجی نیم فصل! Tue Dec 04 09:46:24 IRST 2018
جام نیوز باور به آغاز قریب الوقوع جنگ بزرگ در آمریکا Thu Oct 18 20:22:11 IRST 2018
جام نیوز ما از جنگ نمی ترسیم/ دیوانگی غربی ها به نفع تروریست هاست Thu Apr 12 10:30:00 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ متوقف شدن بتمن در بزرگراهی در کانادا Sat Sep 01 18:17:15 IRDT 2018
جام نیوز افتتاح یک هتل عجیب در فلسطین/ ببینید Sat Mar 04 16:35:42 IRST 2017
جام نیوز واکنش روحانی به انتخاب ترامپ Wed Nov 09 14:33:39 IRST 2016
جام نیوز خودسوزی یک راننده در سازمان اتوبوسرانی کرج Tue Jan 31 17:40:54 IRST 2017
جام نیوز سارق سنگدل زن جوان را با ماشین اش زیر گرفت +عکس Mon Sep 18 09:40:00 IRDT 2017
جام نیوز فرق استقلال و شارلوا را کاوه نشان داد! Fri Dec 29 09:59:43 IRST 2017
جام نیوز سردار سلیمانی از بزرگترین استراتژیست های نظامی جهان معاصر است Sun Jul 09 12:15:00 IRDT 2017
جام نیوز انعکاس اقدام نظامی ونزوئلا در خبرگزاری فرانسه Sun Aug 27 06:06:00 IRDT 2017
جام نیوز شباهت باورنکردنی خانم بازیگر به مادرش Mon Nov 27 17:22:25 IRST 2017
جام نیوز اقدامات امام حسن عسکری(ع) برای آماده سازی شیعه برای غیبت Mon Nov 27 12:10:26 IRST 2017
جام نیوز جزئیات عیدی و حق اولاد کارگران در سال 96+جدول Thu Mar 16 07:20:00 IRST 2017
جام نیوز مانیتورینگ جام/ از جنگ با «لولوی ژئوپولیتیک» تا «بازی تاج‌وتخت» Wed Jul 19 22:15:55 IRDT 2017
جام نیوز سرمربی تیم فوتبال سپاهان رسما معرفی شد Sun Mar 19 14:26:55 IRST 2017
جام نیوز کنایه نماینده ایران در سازمان ملل به آمریکا‌یی‌ها Sat Jan 06 11:20:00 IRST 2018
جام نیوز از برانکو خواهش می‌کنم به مسلمان و رسن بازی بدهد Wed Apr 11 15:45:00 IRDT 2018
جام نیوز روابط تجاری آنکارا و تهران مطابق با قوانین بین‌المللی است Tue Sep 12 02:00:51 IRDT 2017
جام نیوز تورس: با آمدن او قهرمان می‌شویم Mon Dec 11 18:00:00 IRST 2017
جام نیوز ترکیب دو تیم انگلیس و کرواسی مشخص شد Wed Jul 11 22:06:46 IRDT 2018
جام نیوز ماشین عروس زیبای فراری کالیفرنیا در اهواز / ببینید Tue Jan 03 07:42:00 IRST 2017
جام نیوز عکس/ حال و هوای حنانه سه ساله بابا با سنگ قبر او Sun Jul 30 10:59:01 IRDT 2017
جام نیوز دغدغه پرسپولیس مهندس نیست؛ مسلمان را فراموش کنید؛ امیری و محرمی چه می‌شوند؟ Sat Apr 28 18:28:57 IRDT 2018
جام نیوز همسر ترامپ و نتانیاهو در کنار هم +عکس Mon May 22 15:51:20 IRDT 2017
جام نیوز جزئیات جدید از نحوه شناسایی پیکر شهید «حججی» Tue Sep 05 21:10:00 IRDT 2017
جام نیوز اعزام نیروهای نظامی آمریکا به افغانستان افزایش می یابد Tue Aug 22 09:56:55 IRDT 2017
جام نیوز انفجار انتحاری در نیجریه 50 کشته برجای گذاشت Tue Nov 21 16:36:58 IRST 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Wed Aug 16 14:05:43 IRDT 2017
جام نیوز سردرگمی برانکو برای ترکیب مقابل نفت تهران Sun Dec 31 22:55:00 IRST 2017
جام نیوز زمین خوردن رئیس جمهور لبنان در نشست سران عرب! Wed Mar 29 17:28:32 IRDT 2017
جام نیوز فیلم/ تمرینات بازیکنان یوونتوس در بوستون Tue Jul 25 14:21:17 IRDT 2017
جام نیوز از همین بازی گل می‌زنم/ از بازی روبه‌روی ژاوی هیجان‌زده‌ام Mon Aug 27 15:27:24 IRDT 2018
جام نیوز فرار شش قاتل از اعدام Thu Aug 17 07:00:00 IRDT 2017
جام نیوز وام ازدواج 15میلیونی شامل چه کسانی می‌شود؟ Mon Jan 15 22:30:00 IRST 2018
جام نیوز عکس/ حضور پوتین در مسابقات رزمی سامبو Thu Aug 10 20:21:13 IRDT 2017
جام نیوز سانتافه اسپرت تا یکسال آینده معرفی می شود + عکس Sat Aug 26 19:44:10 IRDT 2017
جام نیوز سرقت برای خوشگذارانی / دستگیری پلیس های قلابی + عکس Tue Jul 18 17:40:00 IRDT 2017
جام نیوز ویدئو | تلاش برای نجات نهنگ‌هایی که خود را به ساحل رسانده‌اند Wed Nov 28 11:36:44 IRST 2018
جام نیوز لایحه CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی شد Sat Oct 20 17:27:42 IRST 2018
جام نیوز صفحه نخست روزنامه های ورزشی 95.12.02 / مانور آبی ها در خلیج فارس Mon Feb 20 06:33:45 IRST 2017
جام نیوز چه کسی ملک مطیعی را ممنوع التصویر کرده بود؟ عکس Sun May 27 15:47:41 IRDT 2018
جام نیوز شماره عالیشاه در پرسپولیس تغییر کرد Tue Aug 28 12:30:00 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ بانوی اول فرانسه Sun May 14 11:42:15 IRDT 2017
جام نیوز نظم حریف ازبک می تواند استقلال را گرفتار کند / باید جایگاه تراکتور را به دست بیاوریم / سال عجیبی برای استقلال بود Mon Mar 13 09:09:07 IRST 2017
جام نیوز پول؛ علت ایست کنتورهای هوشمند Sun Dec 10 17:00:00 IRST 2017
جام نیوز برای تماشای بازی‌های پرسپولیس از مدرسه فرار می‌کردم Sun Jul 15 09:28:32 IRDT 2018
جام نیوز تکلیف برنامه عموهای فیتیله‌ای چه شد؟ Wed Dec 20 15:02:31 IRST 2017
جام نیوز بعضی از خیابان های همدان نشست کرد Tue Apr 18 23:07:49 IRDT 2017
جام نیوز نشانه های مسمومیت غذایی را بشناسید Thu Aug 24 19:51:00 IRDT 2017
جام نیوز گاف توئیتری سخنگوی کاخ سفید +عکس Fri Mar 03 05:54:56 IRST 2017
جام نیوز تصاویر/ درگیری با پلیس در ونزوئلا Sat May 13 11:33:13 IRDT 2017
جام نیوز روزنامه گل/ سیدجلال: طارمی با رفتنش چند میلیارد سود رساند + عکس Mon Jan 15 01:20:09 IRST 2018
جام نیوز روایت «ضربه آخر» ایران به داعش Tue Nov 28 08:45:56 IRST 2017
جام نیوز خلاصه بازی آگزبورگ 1-3 بایرلورکوزن Sat Feb 18 15:21:12 IRST 2017
جام نیوز رحمتی علیه فحاشی به علی علیپور Thu Mar 01 17:33:35 IRST 2018
جام نیوز یک کشته بر اثر واژگونی خودرو دربخش سلفچگان Tue Apr 18 23:28:41 IRDT 2017
جام نیوز عکس/ اشک‌های اسطوره داور را هم متاثر کرد Tue Nov 14 11:32:04 IRST 2017
جام نیوز تصاویر کشته‌ها و زخمی‌های انفجار در متروی روسیه Mon Apr 03 21:41:33 IRDT 2017
جام نیوز عقب نشینی دونالد ترامپ به خاطر یک مشت دلار! Wed Apr 26 08:45:22 IRDT 2017
جام نیوز گفتگوی نتانیاهو و ماکرون درباره ایران و لبنان Sun Nov 19 17:25:14 IRST 2017
جام نیوز آلمان قرارداد فروش زیر دریایی به اسرائیل را متوقف کرد Tue Jul 18 22:11:04 IRDT 2017
جام نیوز 24 روز دیگر تا پایان محرومیت مهدی طارمی / (شوت) Wed Dec 27 07:21:28 IRST 2017
جام نیوز شعار نمی‌دهیم و می‌توانیم کاری بزرگ انجام دهیم/ به جز خودمان کسی نمی‌تواند به ما کمک کند Sat Jun 09 15:33:01 IRDT 2018
جام نیوز دعوت از آنجلینا جولی برای حضور در دورهمی!+ عکس Sat Aug 05 20:37:32 IRDT 2017
جام نیوز 2 ستاره محروم استقلال برابر 2 غایب تراکتورسازی Mon Jan 01 21:10:00 IRST 2018
جام نیوز خبر ناامید کننده رئیس AFC درباره دیدار تیم‌های ایرانی و عربستانی Sat Nov 10 10:45:24 IRST 2018
جام نیوز تحریم های ایران، منافع آمریکا را تامین نخواهد کرد Thu Nov 15 19:38:38 IRST 2018
جام نیوز اعدام شرور سابقه دار عنبرآبادی در ملاء عام Tue Sep 12 21:30:00 IRDT 2017
جام نیوز البغدادی به زودی باز می‌گردد Tue Dec 26 14:29:50 IRST 2017
جام نیوز درخواست عجیب مصری‌ها از فیفا برای جام جهانی Sat Nov 18 12:18:26 IRST 2017
جام نیوز دهکده کوتوله ها در چین Tue Nov 14 11:30:00 IRST 2017
جام نیوز خرید چک در چه شرایطی حلال و در چه صورتی رباست؟ Thu Dec 21 20:20:21 IRST 2017
جام نیوز کارخانجات تولیدی یکی پس از دیگر تعطیل می شوند Fri Nov 24 19:53:55 IRST 2017
جام نیوز روش‌های تشخیص کم کاری و پرکاری تیروئید Wed Nov 14 15:25:43 IRST 2018
جام نیوز چرا برخی مواد غذایی موجب سرطان می‌شوند؟ Wed Sep 06 22:41:00 IRDT 2017
جام نیوز واکنش غیرمنتظره قدوس به پیشنهاد منچسترسیتی Tue Jul 31 10:55:48 IRDT 2018
جام نیوز گران‌ترین قیمت‌های پیشنهادی آپارتمان را بشناسید +جدول Fri Jul 14 11:30:00 IRDT 2017
جام نیوز جزئیات تازه از پرونده سیاه «کیمیا» Wed Jul 19 11:00:00 IRDT 2017
جام نیوز نامه محسن هاشمی به رهبر انقلاب Tue Sep 25 11:45:58 IRST 2018
جام نیوز قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 دی 96 Thu Jan 11 15:30:00 IRST 2018
جام نیوز کاریکاتور/ درخواست مهم مردم از اسحاق جهانگیری! +عکس Mon May 22 12:24:41 IRDT 2017
جام نیوز حضور همسر بانوی قهرمان ملی پوش در جمع پرسپولیسی‌ها Fri Mar 10 13:02:51 IRST 2017
جام نیوز 2 عامل مهم منجر به شکست پرسپولیس شد Sat Nov 03 17:04:35 IRST 2018
جام نیوز منصوریان کار خودش را سخت کرد/ استقلالی ها به قهرمانی امیدوار نباشند Fri Aug 18 17:40:30 IRDT 2017
فردا گزارش تصویری: شلوار جین چطور تولید می‌شود؟ Mon Sep 25 16:19:08 IRST 2017
ورزش 3 سهرابیان: تلاشم را کرد ولی نشد به پدیده برسم Mon Dec 10 17:38:55 IRST 2018
جام جم آنلاین مصرف بادام موجب بهبود کلسترول می شود Sat Dec 08 10:26:25 IRST 2018
برنا نتایج نهایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان سیاهکل Sun May 21 09:49:01 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین استقبال مدیران ازMBA یک‌ساله دانشگاه شهید بهشتی Wed Sep 13 12:44:01 IRDT 2017
نامه نیوز تصویری از تیپ نازنین بیاتی و هانیه توسلی در اکران مردمی فیلم مادری Wed Feb 28 07:15:01 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم واکنش معاون وزیرصنعت به اظهارات سیف:برای حمایت از تولید و صنعت برنامه و طرح داریم/بانک‌ها همکاری کنند Wed Jul 13 03:13:00 IRDT 2016
انتخاب 50 داعشی در الحویجه عراق تسلیم نیروهای پیشمرگه کُرد شدند Mon Oct 02 23:08:01 IRST 2017
برنا قصه در تربیت کودکان و نوجوانان نقش اساسی دارد Thu Nov 23 08:55:25 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یک کشته و 2 زخمی در آتش سوزی یک منزل مسکونی در دزفول Mon Dec 04 18:02:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حذف کپی کارت ملی و شناسنامه در ارائه به ادارات استان کرمان Thu May 31 11:35:31 IRDT 2018
خبرگزاری فارس کشف 1.6 تن انواع مواد مخدر در عملیات ضربتی ماموران پلیس Sun Aug 20 09:07:00 IRDT 2017
پارس فوتبال مشکل بزرگ “مهدی قائدی” حل شد ! باشوی “استقلال” می تواند بازی کند! Mon Aug 13 17:23:42 IRDT 2018
خبرگزاری مهر برانکو مدیر بعدی باشگاه پرسپولیس را معرفی کرد! Mon Dec 10 14:37:53 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا کاهش 11 هزارتومانی قیمت سکه طرح جدید Thu Apr 19 18:42:08 IRDT 2018
اعتدال وزیر بهداشت: باید منتظر بمانیم Wed Aug 02 16:22:00 IRDT 2017
دولت بهار حقوق‌های نجومی قلب مردم را جریحه‌دار می‌کند Wed Mar 08 13:42:00 IRST 2017
ایسکانیوز پسماندها، پساب ها و ریزگردها مهمترین آلایندهای زیست محیطی همدان Sat Jul 01 10:54:46 IRDT 2017
صبح تهران نامه انجمن متخصصین زنان به مجلس شرم آور بود Mon May 07 16:41:29 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جشنواره ای با طعم کدو Mon Nov 26 12:48:07 IRST 2018
آریا پرداخت سپرده‌های موسسات غیر مجاز تا یک میلیارد تومان Sun Jun 10 12:46:06 IRDT 2018
پارس نیوز فیفا، بمب خبری فوتبال ایران را منفجر می کند؟ Sat Dec 08 13:40:11 IRST 2018
خبرگزاری حوزه تصاویر/ نشست مدیر حوزه با اساتید، فضلاء و طلاب حوزه علمیه قم Wed Feb 08 23:20:00 IRST 2017
فرارو مانیکور و فال‌گیری در آرایشگاه‌های مردانه! Tue Dec 12 13:06:49 IRST 2017
پارس فوتبال همه ی آنچه در تمرین شاگردان شفر گذشت Mon Jan 22 15:27:32 IRST 2018
عصر ایران زندگی عشایرخراسان شمالی (عکس) Mon Aug 14 19:40:16 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی آماده اسکان روزانه بیش از 12هزار مسافر نوروزی است Tue Mar 21 12:26:00 IRST 2017
پارس فوتبال شکست استقلال و شروع طوفانی پارس جنوبی اعجوبه این فصل لیگ برتر Sat Jul 29 10:22:34 IRDT 2017
ایران آنلاین درناها به تالاب شادگان برگشتند Sun Dec 09 12:05:40 IRST 2018
پرس شیعه مردم ایران 29 اردیبهشت پاسخ دخالت‌ های دشمنان انقلاب را خواهند داد Fri May 05 19:02:07 IRDT 2017
تی نیوز تا 4ماه آینده با ایران قرارداد می بندیم Wed Apr 11 16:50:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مسی از رئال مادرید بزرگ‌تر است؟ Tue Sep 12 16:28:25 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان بررسی طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه ها در کمیسیون برنامه ‌‌بودجه Sun Nov 18 16:33:00 IRST 2018
فرهنگ نیوز افتتاح بزرگ‌ترین پروژه عمرانی جهان اسلام Sat Apr 29 11:09:00 IRDT 2017
برنا جشنواره خیرین مدرسه ساز دردهلران برگزارشد Sun Feb 19 10:30:23 IRST 2017
برنا شرط عجیب آمریکا برای عراق: گاز بخرید، دلار ندهید Fri Dec 07 11:04:23 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 50 کشور را دعوت کردیم تا اشتباه گذشته را تکرار کنیم! Mon Feb 13 12:43:00 IRST 2017
ایلنا ادعای وزیر بحرینی علیه «حزب‌الله» لبنان Sun Nov 05 13:01:27 IRST 2017
افکارخبر هشدار دادستان نیویورک به ترامپ Mon Oct 30 08:57:05 IRST 2017
پارس نیوز نمازی کل پولش را از ذوب آهن طلب کرد! Thu Nov 15 16:27:00 IRST 2018
تدبیر 24 حمله موشکی آمریکا به سوریه تجاوزکارانه وخلاف منشور ملل متحد است/ لزوم تداوم حمایت از مردم سوریه Sun Apr 09 19:02:59 IRDT 2017
آنا نتایج دوره دکتری تخصصی پزشکی هفته آینده اعلام می‌شود Sat Sep 08 00:40:00 IRDT 2018
خانه ملت مسکن مهر با کیفیت تحویل مردم می دهیم Mon Mar 13 15:28:00 IRST 2017
فردا استقبال فواد معصوم از بیانیه شورای امنیت درباره عراق Fri Sep 22 21:12:01 IRST 2017
جماران اسکان 500 مسافر گرفتار در برف از سوی هلال احمر گیلان Sun Jan 28 09:13:27 IRST 2018
واحد مرکزی خبر همایش هم اندیشی و دانش افزایی فوتبال در کیش + فیلم Wed Dec 06 14:26:35 IRST 2017
ایران آنلاین لپ تاپ گران می شود Mon Jul 16 12:13:59 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کنترل ارتش سوریه بر بخش‌های وسیعی از مرز با اردن Fri Aug 11 09:33:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وضعیت جوی 17 تیر ماه Sat Jul 08 06:18:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف پورموسوی: شرمنده هواداران‌مان نشدیم Tue Mar 14 19:48:09 IRST 2017
ایسکانیوز طرح آرامش و امنیت شبانه تهران از امشب شروع می شود/صدها پلیس تا صبح گشت می زنند Tue Jan 23 12:46:20 IRST 2018
اخبار بانک پیدا شدن یک بشکه پول توسط یک کشاورز+عکس Tue Sep 04 11:44:09 IRDT 2018
تدبیر و امید ورود سامانه بارشی جدید به کشور Thu Jan 18 12:42:27 IRST 2018
اقتصاد آنلاین تردد بدون محدودیت خودروهای با پلاک ایرانی در عراق Sun Apr 02 23:53:17 IRDT 2017
بولتن نیوز ترس مدیر باشگاه الریان از هواپیما! Mon Apr 10 13:39:00 IRDT 2017
شفاف آیت‌الله اختری: برخی مظاهر فساد و بدحجابی در مناطق تفریحی تهران "شرم‌آور" است Wed Jul 12 22:21:23 IRDT 2017
ایلنا به احترام دولتی که منتقدانش را سرکوب نمی‌کند Wed May 17 16:59:33 IRDT 2017
افکارخبر مسائل ضدامنیتی و اخلاقی ادمین های بازداشت شده/ تکذیب اظهارات صادقی Wed Apr 12 15:47:59 IRDT 2017
تین برگزاری موفق مانور عملیات زمستانی فرودگاه گرگان Wed Nov 14 16:03:05 IRST 2018
صبح تهران سخنرانی انتخاباتی دمیرتاش؛بخش ترسناک آغاز نشده! Mon Jun 18 13:43:24 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی راه اندازی خطوط دریایی و احداث کارخانه کشتی سازی در منطقه آزاد انزلی Mon May 29 22:38:00 IRDT 2017
صبحانه با خبر اوراق تسهیلات مسکن 54 هزار تومان شد Sun Oct 28 21:23:32 IRST 2018
انتخاب اژه‌ای:اینکه گفته می شود شهردار تهران با وثیقه آزاد شده، صحت ندارد/قبل از اینکه گزارش رسمی شهردار مستعفی برسد، دادستان کار خود را آغاز کرد Wed Apr 11 21:01:29 IRDT 2018
انتخاب بارسلونا 3 - 1 آلاور؛وداع با شکوه انریکه با بارسا Sun May 28 08:27:44 IRDT 2017
اعتدال زیباکلام را هیزم کنیم؟ Sat Jan 27 19:55:27 IRST 2018
انصاف مخالف سرشناس حکومت چین درگذشت Fri Jul 14 08:32:15 IRDT 2017
ایران آنلاین پیام تبریک ترزا می به دولت عراق برای بیرون راندن داعش Sun Dec 10 10:52:48 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نگاهی به شدت آلودگی هوا در تهران + فیلم Wed Dec 20 13:17:17 IRST 2017
ایران آنلاین شفر: زمان می خواهیم تا به شرایط مطلوب برسیم/ شانس زیادی برای موفقیت‌های بزرگ نداریم Tue Jul 24 13:14:05 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف بیش از چهار کیلوگرم تریاک از یک روستایی در چرداول Wed Jan 31 15:46:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین آتش‌سوزی در بازار تهران مهار شد Tue Jul 25 11:24:30 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی تشکیل جلسه داد Wed May 16 23:47:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا راز غدیر در همراهی با ولایت است/ بازسازی واقعه غدیر خم در خوانسار Thu Sep 07 15:35:46 IRDT 2017
آی تی نا به سادگی از سرقت وای فای پیشگیری کنید! Fri Apr 20 15:06:27 IRDT 2018
پول نیوز بیمه مرکزی Tue Jan 24 08:10:38 IRST 2017
پارس فوتبال هافبک پیشین تراکتورسازی راهی تهران شد Tue Dec 12 12:22:40 IRST 2017
ایسکانیوز اعلام محدودیت‌های ترافیکی/ ممنوعیت تردد انواع وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن‌آباد Fri Jan 19 10:03:35 IRST 2018
افکارخبر طرح بشار اسد برای «بیرون کردن ارتش ترکیه» Sat Apr 22 08:50:41 IRDT 2017
ایستا نیوز عدم ارتباط بانک‌های ایران با خارج تکذیب شد Sat May 06 09:50:38 IRDT 2017
صنعت بیمه معاون رئیس‌جمهور: ایران جزو 10 کشور نخست دنیا در بخش گردشگری است Thu Oct 25 13:23:31 IRST 2018
خبرگزاری مهر نماز اول وقت نخستین قدم در مسیر اخلاق مهدوی است Fri Jul 21 15:31:58 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| نوبخت: ایران تا سال 1404 باید به مقام نخست اقتصادی و علم و فناوری برسد Tue May 08 16:15:42 IRDT 2018
بولتن نیوز اشتباه مترجم العبادی دربارۀ بسیج مردمی Sun Mar 26 10:41:12 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا شکوه اربعین در قاب رسانه Mon Nov 21 13:10:14 IRST 2016
میزان تبدیل گفتار به پیامک توسط دستیار صوتی آمازون! +عکس Wed Jan 31 23:25:01 IRST 2018
تابناک Trump Is About to Provoke an Unnecessary Crisis With Iran Mon May 07 09:42:12 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم عبدالله ناصری به سایپا پیوست Wed Jun 13 15:50:13 IRDT 2018
روزنامه شهروند تشکیل انجمن گرافیست مدیون مرام اوست Sun Aug 27 04:30:00 IRDT 2017
ایسکانیوز روایتی از ازدواج های میلیونی! / ریخت و پاش به چه قیمتی ؟ Tue Sep 12 08:00:00 IRDT 2017
تابناک نفوذ فساد به مسئولان بالایی کشور Sat Aug 18 19:02:25 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نان جوشوکی ویژه سفره افطاری بانوان سراوانی/حضور با شکوه زنان بلوچ برای اقامه نماز تراویح در مساجد Tue May 30 15:10:30 IRDT 2017
ایران آنلاین بازداشت کلاهبرداران فضای مجازی Mon Oct 29 08:59:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ضرورت نقش‌آفرینی متفاوت دانشگاهیان در همایش اربعین Sat Oct 20 12:00:44 IRST 2018
میزان تلاوت جزء سی‌ام قرآن با صدای احمد ابوالقاسمی + صوت Fri Jun 15 08:00:01 IRDT 2018
صبحانه با خبر آخرین قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز Tue Oct 16 14:14:38 IRST 2018
آریا پیشنهاد بانک ملی به مسافران خارج در مورد اختلال خدمات الکترونیکی Thu Nov 29 19:56:33 IRST 2018
خبرگزاری فارس احتمال استفاده مجدد از «مادر بمب‌ها»/ طالبان هنوز دستور حملات بهاری را نگرفته‌اند Wed Apr 19 09:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اظهارات رئیس الشحانیه درباره پولادی و زهیوی Fri May 19 09:22:20 IRDT 2017
تی نیوز دلار بازار خرید و فروش خودرو را قفل کرد + جدول قیمت خودرو Sun Apr 08 21:11:31 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران زنجان در زمینه صدور پروانه کاربرد حد مجاز آلاینده پیشرو است Sat Oct 13 16:17:54 IRST 2018