پارسینه - Tue Oct 09 21:21:17 IRST 2018 نمایش خبر

رفتار درمانی چگونه است؟

یکی از نکاتی که در یک رژیم غذایی مناسب باید به آن توجه کرد عادات رفتاری و غذایی است نقش به سزایی دارد. در افراد چاق، رفتار‌ها و عادات ناصحیح غذایی است که منجر به چاقی می‌شود. به طور مثال افراد برای کاهش وزن، وعده‌های غذایی خود یا یک نوع ماده غذایی را از رژیم خود حذف می‌کنند.

یکی از نکاتی که در یک رژیم غذایی مناسب باید به آن توجه کرد عادات رفتاری و غذایی است نقش به سزایی دارد. در افراد چاق، رفتار‌ها و عادات ناصحیح غذایی است که منجر به چاقی می‌شود. به طور مثال افراد برای کاهش وزن، وعده‌های غذایی خود یا یک نوع ماده غذایی را از رژیم خود حذف می‌کنند. این شیوه‌ها علمی نیست و حتی اگر کاهش وزنی رخ دهد این شیوه‌ای نیست که شما به طور طولانی قادر به انجام آن باشید. از این رو باید در رفتار فرد تغییرات مثبت ایجاد شود. در یک رژیم غذایی مناسب یکی از فاکتور‌های کمک‌کننده در کاهش وزن افراد، تغییر شیوه ناصحیح زندگی آن‌ها است. این تغییر شیوه زندگی نیاز به یک کار تیمی دارد که نفر اول این تیم خود فرد می‌باشد. یعنی تا زمانی که مریض نخواهد دیگران نمی‌توانند به او کمکی بکنند. حمایت خانواده و شرایط محیط زندگی یکی از نکاتی که در یک رژیم غذایی مناسب اهمیت دارد حمایت خانواده و شرایط محیط زندگی است. حمایت و همکاری خانواده بسیار مهم است و در نهایت متخصص تغذیه با علم و دانش خود، خانواده را راهنمایی خواهد کرد. نتیجه مطلوب زمانی حاصل می‌شود که این گروه، به‌صورت یک تیم هماهنگ و در کنار هم به یک هدف بیاندیشند. ورزش و افزایش فعالیت بدنی ورزش و فعالیت بدنی جزء لاینفک برنامه کاهش وزن و یک رژیم غذایی مناسب است، چرا که حتی افراد با وزن طبیعی نیز برای سلامتی خود نیازمند فعالیت بدنی روزانه هستند. برای افراد مبتلا به افزایش وزن، فعالیت بدنی نه تنها برای کاهش وزن، بلکه بعد از اتمام دوره درمان، برای ثابت نگه داشتن وزن آن‌ها نقش اساسی دارد. منظور از فعالیت بدنی فقط رفتن به ورزشگاه‌ها و ورزش سنگین حرفه‌ای نیست، بلکه با برنامه منظم، این فعالیت بدنی حتی در محل کار و زندگی نیز میسر است. منبع: ایران ناز
پارسینه دریاچه‌های در حال خشک شدن در دنیا کدامند؟ Wed Feb 14 07:18:53 IRST 2018
پارسینه درگذشت بازیگر کهنه‌کار در 92 سالگی Tue Mar 21 11:22:20 IRST 2017
پارسینه معاونتی جدید به ساختار دولت اضافه می‌شود Wed Aug 16 19:38:56 IRDT 2017
پارسینه مکان جسد خاشقجی باید بدون تاخیر اعلام شود Wed Oct 31 07:15:50 IRST 2018
پارسینه بارش باران بهاری در نمایشگاه کتاب Wed May 09 17:27:18 IRDT 2018
پارسینه آزادی بیشتر دستگیرشدگان ناآرامی های قزوین Wed Jan 10 20:51:41 IRST 2018
پارسینه کارهایی که همسرتان در فضای مجازی دوست ندارد Sat Jun 09 14:10:26 IRDT 2018
پارسینه توزیع لوازم التحریرهای بانک ملت بین دانش آموزان مناطق محروم چهارمحال و بختیاری Sat Feb 24 13:36:59 IRST 2018
پارسینه 35 سال حبس برای عاملان حمله تروریستی در مالزی Thu Mar 30 17:00:37 IRDT 2017
پارسینه تبریک زیگمار گابریل به روحانی Sun May 21 10:24:24 IRDT 2017
پارسینه کاهش غلظت آلاینده‌های هوای تهران از فردا Fri Nov 03 19:13:33 IRST 2017
پارسینه کشف آثار باستانی و تاریخی در حفاری های داعش+عکس Sat Mar 11 00:13:23 IRST 2017
پارسینه فیلم/ صعود قرمزها با درخشش طارمی Mon May 08 23:02:26 IRDT 2017
پارسینه بهترین ویتامین ها برای حفظ سلامت پوست Thu Feb 02 09:25:53 IRST 2017
پارسینه 8 نشانه شگفت‌انگیز فقر ویتامین دی را بشناسید Wed Mar 08 01:38:01 IRST 2017
پارسینه اولین واکنش برادر سعد حریری به استعفای وی Thu Nov 16 06:37:10 IRST 2017
پارسینه شورا و مدیریت شهری در تهران نیازمند یک رفرم اساسی! Tue Apr 04 11:16:18 IRDT 2017
پارسینه محدودیت اسنپ و تپسی در کرج دروغ است Sun Sep 10 23:56:59 IRDT 2017
پارسینه پیامد رشد تنش‌های ژئوپلیتیکی بر بازارهای نفت Wed Feb 28 07:27:13 IRST 2018
پارسینه صفحه نخست روزنامه‌های صبح کشور 3 مهر 96 Mon Sep 25 06:31:51 IRST 2017
پارسینه ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران پایین‌تر از حد توافق در برجام! Fri Feb 24 22:24:00 IRST 2017
پارسینه اعتراض به وزیر بهداشت در خصوص گروگیری جسد Mon Mar 13 20:27:25 IRST 2017
پارسینه اعزام تیمی از وزارت کار برای رسیدگی به مشکلات کارگران هفت تپه Sun Nov 18 22:01:56 IRST 2018
پارسینه چرا لیبرال‌ها نگران اسناد لانه جاسوسی آمریکا هستند؟ Sun Nov 04 17:24:03 IRST 2018
پارسینه تظاهرات در پاریس علیه تصمیم ترامپ Sun Dec 17 22:15:04 IRST 2017
پارسینه هشدارهای مهم قبل از سفر نوروزی Sat Mar 18 10:51:38 IRST 2017
پارسینه چند درصد ایرانیان دچار افسردگی هستند؟ Sat Apr 08 14:14:47 IRDT 2017
پارسینه آغاز دادگاه تجدید نظر پرونده «مرتضوی» Tue Oct 10 10:19:42 IRST 2017
پارسینه کی‌روش: بازی با مراکش حیاتی است Thu Jun 07 06:55:01 IRDT 2018
پارسینه هیچ هتلی در کشور به زبان چینی خدمات نمی‌دهد! Thu Nov 01 11:21:20 IRST 2018
پارسینه علت خط خوردن حسین ماهینی از تیم‌ملی Fri Jan 26 23:00:01 IRST 2018
پارسینه امدادگران به پیکر جان‌باختگان رسیدند/ تلاش برای انتقال اجساد Tue Feb 20 12:23:58 IRST 2018
پارسینه ادعای واشنگتن درباره احتمال حمله شیمیایی جدید در سوریه Tue Jun 27 16:39:25 IRDT 2017
پارسینه کاهش 35 درصدی فروش در بازار لوازم التحریر Sat Sep 16 15:28:39 IRDT 2017
پارسینه دستگیری عوامل شهادت پلیس جیرفت چند ساعت پس از درگیری Sat Jun 09 10:02:44 IRDT 2018
پارسینه ممنوع التصویری عجیب گلرمغضوب استقلال Mon Sep 11 22:41:29 IRDT 2017
پارسینه مخالفت مجلس با ارسال گزارش کمیسیون عمران به قوه قضاییه Wed Oct 10 09:57:38 IRST 2018
پارسینه بازیکن سابق استقلال به فولاد پیوست Sat Jul 22 21:21:20 IRDT 2017
پارسینه اعتراف آمریکایی‌ها به قدرت ایران برای عبور از تحریم‌ها Mon Nov 05 19:49:48 IRST 2018
پارسینه «لاتاری» متوقف شد Mon Aug 14 13:54:37 IRDT 2017
پارسینه دیدار رئیس‌جمهور سریلانکا با رهبر انقلاب Sun May 13 19:35:29 IRDT 2018
پارسینه آخرین وضعیت پروازهای ایران به فرودگاه نجف Wed Jul 05 21:34:22 IRDT 2017
پارسینه هشدار ترکیه به فرانسه درباره آموزش به کُردهای سوریه Thu Apr 05 18:18:52 IRDT 2018
پارسینه وزیر ارتباطات عذرخواهی کرد Tue Jan 02 22:28:36 IRST 2018
پارسینه یک بار مصرف قلیان معادل سم 200 نخ سیگار Wed May 31 18:08:34 IRDT 2017
پارسینه تحقیقات اف‌بی‌آی درباره ارتباطات پسر ارشد ترامپ با طرف‌های روس Sat May 26 09:42:34 IRDT 2018
پارسینه هشدار مسکو به دلیل حضور هواپیمای ناتو در مرز‌های غربی روسیه Sat Nov 03 21:33:16 IRST 2018
پارسینه وزیر کشور: رفتار نیروهای انتظامی و قضایی با بازداشت‌شدگان خوب بوده است Tue Jan 30 13:19:27 IRST 2018
پارسینه یارانه نقدی چهارشنبه واریز می‌شود Sun May 13 15:00:15 IRDT 2018
پارسینه شاید ریاست جمهوری حذف و نخست وزیری احیا شود Sat May 19 08:30:38 IRDT 2018
پارسینه روسیه خواستار آگاهی قبلی از حملات هوایی اسرائیل شد Fri Oct 26 10:32:17 IRST 2018
پارسینه درباره زن و مردی با دست و پای دراز Wed Feb 28 06:38:46 IRST 2018
پارسینه آتش‌بازی عجیب هواداران آلبانی در ورزشگاه+عکس Sat Mar 25 11:46:15 IRDT 2017
پارسینه وزرای پیشنهادی علوم و نیرو رای اعتماد گرفتند Sun Oct 29 10:06:33 IRST 2017
پارسینه پیکان تخت گاز به صدر رسید Thu Oct 19 18:02:07 IRST 2017
پارسینه کشورهای دنیا برای آلودگی هوا چه می‌کنند؟ Thu Jan 25 16:22:05 IRST 2018
پارسینه انگلیسی ها از برگزیت پیشمان شده اند Tue Jun 05 21:42:08 IRDT 2018
پارسینه گسترش قابل توجه لکه نفتی سانحه سانچی Tue Jan 16 11:14:09 IRST 2018
پارسینه وراوی در استان فارس لرزید Thu May 17 22:43:58 IRDT 2018
پارسینه وضعیت تعطیلی پنج‌شنبه‌های مدارس در سال 96 Sun Feb 26 19:39:04 IRST 2017
پارسینه شاخص‌های بورسی روز سه‌شنبه Tue Jul 18 16:02:53 IRDT 2017
پارسینه نزول آهن از آسمان یعنی چه؟ Sat Jun 02 08:27:33 IRDT 2018
پارسینه ماجرای تصادف خودروی زانتیا با زورگیر Fri Aug 04 15:06:39 IRDT 2017
پارسینه قتل مرموز دختر 12 ساله در جوادیه تهران Tue Sep 18 07:24:47 IRDT 2018
پارسینه لبنان: منتظر بازگشت حریری هستیم Wed Nov 15 00:34:01 IRST 2017
پارسینه استقبال کانادا از پناهجویان ممنوع الورود به آمریکا Sun Jan 29 10:31:40 IRST 2017
پارسینه صدور روادید اربعین الکترونیکی شد Thu Mar 01 21:31:59 IRST 2018
پارسینه از چه زمانی آب دادن به نوزاد مجاز است؟ Sun Jun 10 15:26:12 IRDT 2018
پارسینه دیدار روحانی با وزیر خارجه فرانسه Tue Jan 31 19:28:04 IRST 2017
پارسینه برگ‌برنده‌انتخابات در دست کدام کاندیداست؟ Thu Apr 27 08:32:54 IRDT 2017
پارسینه دلایلی که باید هنگام خرید با کارت‌خوان‌ها احتیاط کنید Sun Jan 28 09:32:32 IRST 2018
پارسینه عربستان حریم هوایی خود را برای پرواز به فلسطین اشغالی باز کرد Wed Feb 07 16:09:47 IRST 2018
پارسینه بچه خوکی که میلیونی طرفدار دارد+فیلم Mon Jul 17 09:36:38 IRDT 2017
پارسینه درخواست پلیس برای ارائه اطلاعات درباره یک «راننده تاکسی اینترنتی» +عکس Mon Dec 03 17:55:20 IRST 2018
پارسینه حراج «تن تن » در پاریس برگزار می شود! Sat Nov 18 17:00:46 IRST 2017
پارسینه طغیان جلیقه زردها از قلب فرانسه تا هلند Sun Dec 02 11:46:53 IRST 2018
پارسینه شیوه جدید هک واتس اپ Tue Oct 09 22:14:37 IRST 2018
پارسینه تهران در صورت خروج واشنگتن از برجام گزینه های فراوانی در اختیار دارد Wed Mar 28 13:05:34 IRDT 2018
پارسینه مرگ ژاپنی ها بخاطر اضافه کاری زیاد Thu Apr 20 06:44:11 IRDT 2017
پارسینه مخالفت دولت با کاهش درآمدها از محل مالیات Fri Mar 03 10:13:56 IRST 2017
پارسینه فیلم/ طرح باند فرودگاه دایره شکل در هلند Sun Apr 09 13:56:53 IRDT 2017
پارسینه مکرون: با ترامپ در باره ایران گفتگو می‌کنم Sat Nov 10 14:48:00 IRST 2018
پارسینه سرقت مسلحانه در تهران/ سارقان را شناسایی کنید+عکس Mon Nov 13 15:38:42 IRST 2017
پارسینه انتقاد جان کری از اسرائیل Tue Nov 07 23:17:13 IRST 2017
پارسینه این حالات نگران کننده بدن نشانه کمبود آب است Wed Jun 06 09:39:03 IRDT 2018
پارسینه برق گرفتگی یک نوجوان هنگام نصب بنر انتخاباتی Mon May 15 15:04:15 IRDT 2017
پارسینه اهدای 101 هزار جفت کفش به دانش آموزان نیازمند کشور Sat Jun 02 13:28:17 IRDT 2018
پارسینه تصمیمات سلیقه‌ای مسئولان فدراسیون تکواندو وضعیت نامناسبی برای این رشته مدال‌آور رقم زده است Sun Jul 09 16:57:08 IRDT 2017
پارسینه آخرین وضعیت تعیین دستمزد سال 97 Sat Feb 17 21:33:22 IRST 2018
پارسینه واکنش هاشمی به پخش تصویرش از رسانه ملی به عنوان کاندیدا Wed Apr 05 10:24:53 IRDT 2017
پارسینه دلایل وفور جراحی‌های زیبایی در ایران Thu May 10 08:24:04 IRDT 2018
پارسینه آخرین اخبار از نمایشگاه کتاب تهران Sun Apr 09 21:15:15 IRDT 2017
پارسینه پیدا شدن آخرین جسد مفقودی سیل عجب‌شیر Wed Apr 26 16:05:59 IRDT 2017
پارسینه خطرات مداوم آرایش کردن خانم ها Sat Oct 06 00:14:22 IRST 2018
پارسینه فرو رفتن میلگرد 2متری در بدن کارگر Mon Aug 14 19:51:57 IRDT 2017
پارسینه بازداشت یک آمریکایی به اتهام طرح حمله تروریستی Sat Dec 23 07:14:16 IRST 2017
پارسینه قیمت نفت رکورد زد Thu Jan 04 16:57:25 IRST 2018
پارسینه مرگ 2 خانم در سیل آذربایجان غربی Tue May 29 19:54:33 IRDT 2018
پارسینه پرونده مختومه ولیعهد و خاشقچی! Tue Nov 27 16:57:07 IRST 2018
پارسینه ترامپ: مسکو خواهان پیروزیم درانتخابات نبود Sat Jul 29 19:18:24 IRDT 2017
ایسکانیوز ارتقای چهار تن از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور به مرتبه دانشیاری Wed Nov 22 11:33:08 IRST 2017
تهران پرس پایگاه جهانی بیابان لوت نورپردازی شد Tue Aug 07 15:21:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ائتلاف ضد داعش آمریکایی‌ها در حد شعار بود/ ضرورت استفاده از نیروهای مردمی با انگیزه برای مقابله با تروریسم در افغانستان Thu Nov 23 10:24:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران در 60 ثانیه به خوابی راحت بروید Sat Apr 01 19:01:01 IRDT 2017
گجت نیوز چه اتفاقی می‌افتد اگر دیگر مسواک نزنید؟ (گجت تی وی) Fri Oct 26 12:30:21 IRST 2018
ای تی ایران چگونه از استوری‌ اینستاگرام مشتری جذب کنیم؟ Wed Aug 15 14:09:42 IRDT 2018
مثلث تقابل نخست وزیر انگلیس با رئیس جمهور آمریکا بعد از انتقاد توییتری ترامپ Tue Feb 06 13:57:47 IRST 2018
ساعت24 کشتی‌گیران آمریکا اجازه ورود به ایران دارند؟ Sun Jan 29 14:52:13 IRST 2017
بهار نیوز همای، «حلاج» را به ورزشگاه‌های ایران می‌برد Tue Oct 23 15:26:48 IRST 2018
میزان سوءِ قصد به برادر یکی از سران فتنه کذب است/ شهرام امیری اعدام شد Sat Mar 25 14:00:02 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس فتح الفتوحی در دفاع مقدس ایران بود Wed May 23 09:47:13 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم عضو شورای شهر: شهرداری حق ندارد در خصوص توزیع آرم طرح ترافیک سختگیری داشته باشد Sun Apr 29 09:47:46 IRDT 2018
ایران آنلاین حمله خونین افراد ناشناس به سرنشین یک خودرو Sat Aug 19 09:16:32 IRDT 2017
روزنو زمان تصمیم‌گیری شفر در مورد نورافکن Tue Jan 02 20:00:01 IRST 2018
اطلاعات خط ارتباطی مردم با اطلاعات Tue May 15 17:51:00 IRDT 2018
خرداد نیوز شبه‌نظامیان طالبان ده‌ها پلیس را در غرب افغانستان کشتند Fri May 11 19:51:37 IRDT 2018
بی باک نیوز 100 گل برتر تاریخ لیگ قهرمانان اروپا Thu Feb 02 09:33:02 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف44 کیسه زغال چوب درختان جنگلی در پلدختر Tue Dec 13 13:31:35 IRST 2016
آرا نیوز آغاز ساماندهی بازار سرمایه از سوی کرباسیان/جزییات دیداری یکساعته Wed Aug 23 10:42:08 IRDT 2017
تی نیوز همدلی؛ عنصر شادی بخش مراسم نوروزی در کُردستان Wed Apr 11 17:58:45 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین «اخلاق حرفه‌ای» متغیر بحرانی در فضای رسانه‌ای امروز کشور است Sun Apr 30 14:47:28 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آماده باش جنگی سپر موشکی آمریکا در اروپا Wed Feb 22 07:01:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اروپا و ایران با حفظ برجام آمریکا را منزوی کنند Sat Apr 21 06:38:38 IRDT 2018
خبرگزاری مهر آسمان دیار قومس آفتابی است/ 13 فروردین بارانی خواهد بود Thu Mar 30 12:36:57 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد از دست رفتن 50درصد ظرفیت گردشگری زیارتی Mon May 01 11:26:40 IRDT 2017
تابناک گازوییل یورو 4 تا پایان سال به کل کشور می‌رسد Sat Nov 03 21:48:36 IRST 2018
عصر ایران گران‌ترین مرغ جهان (عکس) Tue Dec 12 10:03:01 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مجلس به دنبال تحقیق از توقف ثبت سفارش خودرو Sun Apr 22 17:58:59 IRDT 2018
تدبیر و امید توصیه‌ حسام‌الدین آشنا به مخالفان دولت Wed Jul 19 21:46:36 IRDT 2017
پایگاه خبری الف طب سوزنی چه بیماری هایی را درمان می کند؟ Sat Jul 08 06:05:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وضعیت نامناسب آب آشامیدنی در شهرک آتی ساز + فیلم Thu Nov 23 11:10:09 IRST 2017
بولتن نیوز دلار از مبادلات نفت اوپک حذف می‌شود Sun Oct 29 16:33:01 IRST 2017
فرادید تصاویر/ رنگ و بوی پاییز در روسیه Sat Oct 06 10:12:16 IRST 2018
بهار نیوز جشنواره، چشم انداز اکران سال آینده نبود Wed Feb 14 11:11:21 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ارگ تاریخی روستای اعلاء سمنان نونوار می‌شود Sun Jul 15 15:40:05 IRDT 2018
دفاع مقدس انصارالله خبر تحویل اداره بندر حدیده به سازمان ملل را تکذیب کرد Sat Jun 23 15:23:18 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نگاهی به 2 هفته پایانی لیگ فوتسال؛ 4 تیم در خطر سقوط Sat Dec 30 09:09:03 IRST 2017
خبرگزاری فارس آسیب دیدگی رباط هری کین +عکس Wed Mar 15 00:36:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت طلاوسکه 15 تیر درکرمان Thu Jul 06 14:07:54 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرپرست فرمانداری خوی: مردم با راه های پیشگیری از بیماری تب کنگو آشنا شوند Fri Jun 02 16:18:00 IRDT 2017
تهران پرس داعش: ابوبکر بغدادی دوباره به عراق باز می‌گردد Wed Dec 27 05:50:00 IRST 2017
جوان آنلاین فقط 4 شهر در شرق استان اصفهان فاقد گاز است Wed Dec 27 13:53:34 IRST 2017
صبا ایران ابراز همدردی سفیر چین با مردم ایران در پی حادثه سانچی Tue Jan 16 09:04:23 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن نماز جمعه تهران Fri May 26 15:02:55 IRDT 2017
یک ورزش اشکان، کاپیتانی که تیم ندارد/ دژآگه در مسیر زیدان گام بر می‌دارد Tue Dec 05 08:37:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر استان بوشهر 100 خانه برای زلزله زدگان کرمانشاه می‌سازد Fri Dec 22 14:55:57 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پایان پنجمین روز بررسی بودجه 97/جلسه بعدی 23 بهمن Tue Feb 06 12:03:16 IRST 2018
برنا شهر فرنگ به سینمای ایران و فجری دیگر می‌پردازد Thu Sep 27 12:58:27 IRST 2018
واحد مرکزی خبر استقلالی شدن بهترین اتفاق سال 96 بود Sun Mar 25 15:33:16 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بارش برف در ارتفاعات همدان/کوهنوردان احتیاط کنند Sat Nov 17 08:43:18 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اعتکاف؛ فرصتی برای مناجات توأم با معرفت Fri Apr 07 18:47:40 IRDT 2017
ایسکانیوز برگزاری هشتمین "کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویی" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل Tue Sep 05 12:49:56 IRDT 2017
افکارخبر جایزه 30 میلیاردی برای قهرمانان المپیک و پارا المپیک Thu Apr 13 12:25:05 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین توزیع شیر در مدارس همچنان در هاله‌ای از ابهام است/ تکلیف تعطیلات زمستانی هنوز مشخص نیست Sun Oct 14 11:55:41 IRST 2018
ایلنا تمدید زمان تعیین محل آزمون دانشگاه پیام نور تا فردا Sun Dec 02 09:28:16 IRST 2018
میزان شکست سنگین و خانگی سپاهان مقابل ماشین‌سازی/ ویسی رفتنی شد؟ Thu Feb 09 17:53:57 IRST 2017
خبرگزاری مهر «رفتن» نامزد دریافت جایزه سینه ویژن جشنواره مونیخ شد Sun Jun 25 11:58:21 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی 400 هکتار باغِ تهران در خطر خشکانده شدن/مافیایِ باغ‌خواری و فسادِ سیستمایک هنوز ادامه دارد/ 200 اصله درخت باغ برره خشکانده شد Wed Jun 20 14:54:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فیلمی از خوانندگی بازیکن سابق پرسپولیس Sun Jul 23 10:20:56 IRDT 2017
وطن امروز اخبار Mon Apr 30 00:00:00 IRDT 2018
آریا پازاج: رسانه‌ها اختلاف من و اشکانی را بزرگ کردند Tue Sep 11 10:48:51 IRDT 2018
بی باک نیوز عنوان یازدهمی وزنه بردار دسته 62 کیلوگرم ایران در حرکت یک ضرب Thu Apr 06 09:38:02 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه مسئولان ارشد حوزه و آموزش و پرورش گردهم می آیند Sun Jul 15 23:37:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بی‌سوادی باب نشده، رو شده! Fri Nov 30 00:06:00 IRST 2018
جام نیوز هشدار؛ این عروسک را نخرید و اگر خریده اید آنرا از بین ببرید Sat Feb 18 14:20:35 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رخنه در اعتقادات، هدف دشمنان از هجمه علیه امامزادگان است Tue Jul 17 17:43:00 IRDT 2018
خانه ملت تشریح تاکتیک‌ های دژپسند برای درمان اقتصاد بیمار ایران + فیلم Tue Oct 23 11:10:00 IRST 2018
پارس فوتبال علت اصلی دلخوری تیام از استقلالی ها فاش شد Thu Nov 29 14:46:17 IRST 2018
تابناک موسسه آرمان دهلران پلمب شد Sat Feb 25 15:35:54 IRST 2017
خبرگزاری مهر محمدعلی وکیلی عضو هیات نظارت بر مطبوعات شد Wed Jul 20 11:40:37 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران کنترل آلودگی هوا یکی از مهم ترین اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست Mon Jan 15 12:37:18 IRST 2018
تابناک Home Office dehumanises asylum seekers, says report Thu May 17 10:49:55 IRDT 2018
روزنو در سر کی‌روش چه می‌گذرد؟ Tue Jun 12 12:36:11 IRDT 2018
پایگاه خبری الف جایزه ادبی «ارغنون» تحت تاثیر زادروز «عباس کیارستمی» Fri Jun 22 18:00:00 IRDT 2018
صراط تصاویر/ برپایی موکب صاحب الزمان(عج) در کربلا Wed Oct 24 10:00:21 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 16 مرداد به افق کردستان Sun Aug 06 16:13:40 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مقابله با تهاجم فرهنگی مهمترین وظیفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است Mon Mar 13 14:46:00 IRST 2017
بی باک نیوز تیم ملی تیراندازی در جام جهانی مقام چهارم را کسب کرد Sat Feb 25 13:04:01 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره موسیقی شهرستان سمنان هفدهم و هجدهم مرداد برگزار می شود Mon Aug 06 07:40:59 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کشف خطرات تازه نمک برای قلب Tue Dec 11 12:49:20 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نیروهای غیر بومی در جزیره خارگ شناسایی و اخراج می شوند Sat Feb 25 13:42:55 IRST 2017
پرس شیعه هلاکت 2 مزدور سعودی به ضرب گلوله تک‌تیراندازان یمنی Fri Apr 20 18:15:03 IRDT 2018
بولتن نیوز ترکیب تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک مشخص شد Wed Sep 06 22:22:45 IRDT 2017
شفاف نامه مشترک ایران، روسیه و ترکیه به گوترش Sat Nov 25 09:46:18 IRST 2017
بی باک نیوز رئیس جمهور مصر نسبت به انتقال سفارت آمریکا به قدس هشدار داد Sat Jan 28 10:05:01 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تاکید وزیر خارجه آلمان بر لزوم حفظ برجام Fri Apr 06 12:55:05 IRDT 2018
جهان نیوز ​برگزاری نخستین نشست سراسری هم اندیشی مدیران ستاد و شعب بانک گردشگری در سال 97 Sat May 12 11:52:43 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تعطیلی مدارس کالپوش و فرومد Sat Feb 18 09:54:58 IRST 2017
افکارخبر علائمی که خبر از پارگی مینیسک زانو می‌دهد!/عکس Mon Dec 04 17:30:28 IRST 2017
روزنو اقدام غیر حرفه ای یک پرسپولیسی/ شما چرا استاد؟ Thu Sep 21 23:40:01 IRDT 2017
زومیت استفاده از یادگیری ماشینی در بهبود عملکرد خودروهای خودران، عملی شد Wed Jul 11 19:15:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تب دکترا گرفتن همچنان بالاست Sun Feb 25 09:57:00 IRST 2018
صبا ایران شرایط ماموریت نیروی آموزش‌وپرورش به دستگاه‌ها Wed May 17 11:54:51 IRDT 2017
بی باک نیوز عرضه غذاهای سنتی در جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری گلستان Sat Jul 22 11:39:01 IRDT 2017
آفتاب آپارتمان‌های زیر 150 میلیون تومان در تهران +جدول Sun Jul 02 09:14:21 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پرداخت زکات و کمک به نیازمندان از ضرورت های جامعه اسلامی است Fri Apr 06 15:05:07 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بخش خبری 20:30 مورخ 5 اردیبهشت 96 + فیلم Tue Apr 25 22:22:48 IRDT 2017
تابناک آیا کمردرد کارگردان «شهرزاد» به درازا می کشد؟! Sat Jan 14 11:28:52 IRST 2017
جماران افتتاح 3 پروژه عمرانی در ساری Sun Feb 04 21:14:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بازگشت یک سوم زوار به کشور Wed Nov 08 20:49:32 IRST 2017