برنا - Tue Sep 25 16:02:55 IRST 2018 نمایش خبر

سه انتصاب در تیم لیگ برتری طلایی پوشان خرم آباد

طی احکامی از سوی مدیرعامل تیم فوتبال طلایی پوشان خرم اباد ، مدیر فنی ، سرپرست و مسئول روابط عمومی این تیم منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛سید احمد موسوی طی احکامی جداگانه بترتیب سید محسن سجادی به عنوان مدیر فنی ، محمدعلی بازگیر بعنوان سرپرست و پیام عالیخانی چگنی را به عنوان مسئول روابط عمومی باشگاه معرفی ومنصوب کرد. گفتنی است این تیم در لیگ برتر نوجوانان ایران که مهرماه برگزار می گردد بعنوان تنها نماینده استان در مسابقات حضور پیدا خواهد کرد و طبق قرعه کشی که در فدراسیون فوتبال برگزار گردید، طلایی پوشان با تیم های سپاهان و ذوب آهن اصفهان ، پیکان تهران ، مقاومت تهران ، شهرداری سقز هم گروه شد و قرار است در بازی اول ، تیم طلایی‌پوشان در سیزدهم مهرماه در خرم اباد میزبان مقاومت تهران باشد.
برنا برگزاری نهمین دوره رقابت های بین المللی دوومیدانی فزاع امارات در اسفند Sun Dec 04 12:27:02 IRST 2016
برنا پایان شائبه‌ها/ نکونام هیچ مشکلی برای سرمربی شدن ندارد Mon Aug 14 13:18:19 IRDT 2017
برنا ملی پوش ایران راهی لیگ انگلیس شد Mon Jan 30 20:50:20 IRST 2017
برنا شهر رفسنجان میزبان جشنواره تئاتر استان کرمان Sun Nov 18 09:01:22 IRST 2018
برنا محبوب ترین جاهای دیدنی پایتخت ایران Wed Nov 14 17:33:36 IRST 2018
برنا فرهنگ سازی در حفظ و پاسداشت سنگ نگاره های تیمره باید در دستور کار مسوولان ذیربط در شهرستان قرار گیرد Sat Jul 01 15:37:57 IRDT 2017
برنا تجلی مبارزه با استکبار جهانی اصفهانی ها در 13 آبان Sun Nov 04 11:45:20 IRST 2018
برنا خبر مهم معاون وزیر اقتصاد پیرامون موضوع بازگشت تحریم ها Fri Jul 07 08:24:59 IRDT 2017
برنا ساختمان آسیب پذیر زندان شهرستان زرند در دستور کار قرار گیرد Sun Oct 30 16:40:23 IRST 2016
برنا فینالیست شدن احتمالی پرسپولیس از نگاه AFC+عکس Tue Sep 26 05:50:00 IRST 2017
برنا وزارت نفت پاسخ روزنامه کیهان را داد Tue Oct 23 16:22:37 IRST 2018
برنا درخشش هنرمندان کردستانی در جشنواره بین المللی فیلم 100 Sun Feb 26 16:25:31 IRST 2017
برنا رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور فردا از پروژه راه آهن قزوین _ رشت بازدید می کند Wed Nov 21 23:42:06 IRST 2018
برنا حضور علی لهراسبی و حمید لولایی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت خوزستان Sun Aug 27 14:10:18 IRDT 2017
برنا رکابزن اصفهانی بر سکوی نخست ایستاد Sat Oct 20 09:14:25 IRST 2018
برنا ساختمان دادگستری محمدیه افتتاح شد Sat Jun 24 15:05:50 IRDT 2017
برنا مرگ وحشتناک مادر و پسر در حیاط خانه خود Sat May 13 22:19:14 IRDT 2017
برنا آبیاری فضای سبز با استفاده از پساب فاضلاب قم Sun Nov 18 10:50:00 IRST 2018
برنا ممنوعیت ترانزیت سوخت از مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین Fri Mar 31 17:44:23 IRDT 2017
برنا ادویه‌ای مخصوص رفع خستگی فصل بهار Sat Apr 29 07:05:10 IRDT 2017
برنا اولین مدال رسمی ایران در مسابقات آسیایی توسط ورزشکار کردستانی کسب شد Wed Dec 12 11:47:09 IRST 2018
برنا دیدار تیم های هندبال ذوب آهن و پتروآموت پویا Fri Oct 19 15:27:16 IRST 2018
برنا دستگیری پیرزن گدا با 4 میلیون پول نقد / ببینید Wed Sep 20 10:56:25 IRDT 2017
برنا انگلیس به زودی مطالبه ایران را پرداخت می‌کند Fri Nov 17 13:10:53 IRST 2017
برنا تمرین استقلال آزاد شد/ منصوریان و تیمش، خبرنگاران را تشویق کردند! Tue Aug 08 11:23:09 IRDT 2017
برنا اجرای طرح های فرهنگی برای کاهش حوادث موتورسیکلت Thu Nov 16 12:44:41 IRST 2017
برنا ترکیب تیم ملی اعزامی به قهرمانی آسیا 14 نفره شد Sun Jul 02 11:55:00 IRDT 2017
برنا اردوغان: سازمان ملل باید فورا اصلاح شود Thu Oct 25 13:59:12 IRST 2018
برنا علایم هشدار دهنده در ازدواج! Thu Sep 28 09:07:18 IRST 2017
برنا ورزشگاه دخانیات آتش گرفت Thu Oct 26 11:32:42 IRST 2017
برنا کولاکوویچ: ‌‌می‌توانستیم آسان‌تر ‌چین را شکست دهیم / از بازیکنانم رضایت دارم‌ Sun Aug 13 16:24:45 IRDT 2017
برنا تیم داوری عراقی بازی پرسپولیس با الهلال را قضاوت می‌کند Fri Apr 07 16:01:10 IRDT 2017
برنا آمار مصرف نان در ایران، 6 برابر دنیاست/ سکته قلبی به جوانان 30 ساله رسید Mon Aug 28 10:55:45 IRDT 2017
برنا خواسته پیرمرد شمالی از جهانگیری Mon Jul 10 21:21:49 IRDT 2017
برنا فاز دوم کارخانه گروه صنایع غذایی بشارت به بهره‌برداری رسید Tue Aug 29 10:47:42 IRDT 2017
برنا قطع برق در مازندران به خاطر بارش شدید باران Fri Sep 08 10:11:56 IRDT 2017
برنا استرس اقتصادی در دولت روحانی مهار شد/ جامعه نیازمند تزریق امید است Fri Apr 07 06:17:52 IRDT 2017
برنا تدوین آیین‌نامه ساماندهی و هدفمندی رساله‌های دکتری در حوزه علوم انسانی و هنر Wed Jul 19 08:27:19 IRDT 2017
برنا افتتاح 66 پروژه درشهرستان سلسله /سرمایه گذاری بیش از 44 میلیاردتومان Sat Aug 26 13:47:00 IRDT 2017
برنا تیم دو نفره ایران در جایگاه سوم ایستاد Sat Feb 11 19:10:36 IRST 2017
برنا تغییر نام ناگهانی باشگاه لیگ برتری! Tue Nov 21 11:37:41 IRST 2017
برنا شرایط کشور به گونه‌ای است که همه امور به اقتصاد مرتبط است Sat Jul 29 14:38:13 IRDT 2017
برنا تقدیر از احمد نقیب زاده استاد علوم سیاسی Wed Nov 21 20:11:36 IRST 2018
برنا جلسه شورای شهر تهران با خروج اعضا از صحن علنی نیمه تمام ماند Tue Feb 14 17:12:03 IRST 2017
برنا مدیر تئاتر مستقل از تعطیلی تماشاخانه‌های خصوصی ابراز تأسف کرد Wed Oct 03 16:05:22 IRST 2018
برنا آخرین وضعیت مصدومیت بشار رسن Wed Nov 21 17:47:21 IRST 2018
برنا شگرد جدید دزدان برای خالی کردن منازل Sat Aug 19 12:20:25 IRDT 2017
برنا سفیر ایران در نروژ احضار شد Fri Nov 02 10:30:05 IRST 2018
برنا اولویت شورای شهر مشهد بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاران داخلی است Thu Oct 05 10:31:25 IRST 2017
برنا مرتضی بانک وارد اروند شد Fri Oct 26 11:39:36 IRST 2018
برنا نصب سومین کاشی ماندگار کشور بر سر در منزل ناصر مسعودی Fri Jun 30 11:59:17 IRDT 2017
برنا ازحضور سیاسیون در ورزش حمایت می کنیم Thu Dec 06 10:47:14 IRST 2018
برنا همایش موسیقی بانوان در هرمزگان Thu Feb 02 09:29:16 IRST 2017
برنا حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مرکز همایش های بین المللی و قرآنی همدان افتتاح شد Tue Mar 14 17:56:32 IRST 2017
برنا تربیت روحیه کار آفرینی متناسب با اقتصاد مقاومتی است Tue Aug 22 08:38:13 IRDT 2017
برنا فرآیند استعدادیابی راه‌حلی جز توسعه آکادمی‌ها و باشگاه‌ها ندارد Tue Sep 25 13:48:43 IRST 2018
برنا برگزاری جشنواره و نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت شیراز Wed Aug 23 11:35:34 IRDT 2017
برنا احداث اولین کارخانه تولید فرآورده‌های جانبی از تفاله کارخانجات روغن‌کشی زیتون کشور در شهرستان طارم Wed Nov 21 10:36:58 IRST 2018
برنا بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری Thu May 18 09:15:22 IRDT 2017
برنا حضور منصوری و شکوری‌راد در دادگاه Fri Jul 07 15:02:40 IRDT 2017
برنا علیرضا مهران در «بن بست» پایتخت Mon May 22 16:29:04 IRDT 2017
برنا قهرمانی تیم بسکتبال گلستان در مسابقات کشوری Sun Sep 16 08:46:32 IRDT 2018
برنا صدور کیفرخواست پرونده قتل آتنا Mon Jul 24 12:54:59 IRDT 2017
برنا مشکل خرید جدید استقلال برطرف شد Tue Aug 01 17:40:53 IRDT 2017
برنا محکومیت یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی شفت بدلیل عدم مدیریت پسماند Sat Nov 18 14:23:14 IRST 2017
برنا پیکر مهدی سماکار در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد Thu Jan 19 21:07:36 IRST 2017
برنا معاون نخست‌وزیر مجارستان با ظریف دیدار کرد Sat Apr 08 12:59:20 IRDT 2017
برنا سفر هیات گروه دوستی و پارلمانی مجلس به مسکو Fri Dec 07 13:01:26 IRST 2018
برنا پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان قم به علی اصغر حسن زاده Thu Nov 29 13:13:34 IRST 2018
برنا چرا کیهان فقط بخش اول جمله اوباما را تیتر می‌کند Fri Dec 14 11:46:21 IRST 2018
برنا آغاز رقابت های تور تک ستاره جهانی والیبال ساحلی بندر ترکمن Thu Oct 04 11:36:10 IRST 2018
برنا افتتاح طرح های پتروشیمی تخت جمشید، MEG پتروشیمی مروارید و واحد پلی استایرن گروه صنعتی انتخاب Sun Apr 16 21:54:50 IRDT 2017
برنا هشدار نسبت به تالارهایی که قارچ‌گونه می‌رویند Fri Sep 08 15:53:49 IRDT 2017
برنا اشرار مسلح استان به‌ زودی زود به سزای اعمالشان می‌رسند Mon Oct 30 16:21:03 IRST 2017
برنا ابراهیم برخورداری نقره ای شد Wed May 17 12:43:03 IRDT 2017
برنا تسلیت درگذشت شاعر متعهد و انقلابی توسط امام جمعه قزوین Tue Jul 11 14:52:23 IRDT 2017
برنا السلام علیک یا فاطمه المعصومه(س) Sat Dec 01 10:27:01 IRST 2018
برنا احمد همتی بوشهری پس از 35 سال خدمت بازنشسته شد Wed Sep 27 20:54:02 IRST 2017
برنا برگزاری جشنواره استعدادیابی ورزش برای دانش آموزان آستارا Mon Jan 30 18:00:46 IRST 2017
برنا مسابقه بسته‌های کوتاه رادیویی در بهار چهل سالگی انقلاب اسلامی تمدید شد Sat Oct 27 13:43:28 IRST 2018
برنا 6 لیدر یک باشگاه دستگیر شدند! Sat Jul 22 23:33:57 IRDT 2017
برنا همایش پیاده روی و کوهپیمایی جوانان Fri May 12 12:01:25 IRDT 2017
برنا دیدار اعضای بسیج رسانه با امام جمعه قم Thu Jan 26 14:58:44 IRST 2017
برنا ارائه آموزش‌های لازم به خانواده‌های در معرض خطر اعتیاد ضروری است Tue Sep 18 13:12:17 IRDT 2018
برنا کسب عنوان دوم جشنواره ابوذر توسط خبرگزاری برنا استان فارس Thu Nov 22 14:37:09 IRST 2018
برنا تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران به ریاست وزیر کشور Mon Nov 13 00:11:35 IRST 2017
برنا مهاجری: استقلال خوزستان تیم فرصت‌طلبی است Thu Aug 17 17:24:55 IRDT 2017
برنا همایش سفیران سلامت در جاسک برگزار شد Wed Apr 26 12:03:35 IRDT 2017
برنا بازیگر زن ایرانی بازداشت شد Wed Jul 12 12:09:08 IRDT 2017
برنا بازی با 9 نفر به جای 11 نفر! Sun Jan 22 17:05:50 IRST 2017
برنا شهر های استان خراسان شمالی در تابستان جاری با افت فشار و قطع آب شرب مواجه نشد Sat Oct 28 15:31:25 IRST 2017
برنا مدیر روابط بین الملل فدراسیون کاراته در سمت خود ابقا شد Wed May 03 16:17:48 IRDT 2017
برنا کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان برگزار شد Sun Aug 06 13:11:38 IRDT 2017
برنا عبور 2 هزار زائر خارجی از مرز شلمچه / خدمات رسانی 450 موکب در شلمچه Tue Oct 16 12:47:42 IRST 2018
برنا دولت از مدیریت بانوان در رسانه‌های کشور حمایت می‌کند Mon Sep 25 20:16:24 IRST 2017
برنا کشف جسد کاملاً سوخته شده در فضای سبز بزرگراه صیاد شیرازی Tue Nov 14 13:24:32 IRST 2017
برنا رجزخوانی آمریکا در اراده مصمم مردم ایران بی‌تاثیر است Sat Nov 03 09:08:38 IRST 2018
برنا سؤال را عوض کنیم Wed Oct 04 15:02:10 IRST 2017
برنا عقاب آسیا در باشگاه سایپا! +عکس Wed Mar 08 14:55:11 IRST 2017
برنا باید تلویزیون نگاه انحصاری‌اش را در برنامه «هفت» حذف کند Thu Nov 15 03:08:00 IRST 2018
صراط واکنش حزب‌الله لبنان به تحریم‌های آمریکا Fri Oct 27 12:02:11 IRST 2017
ایران آنلاین شریعتمداری برنامه های خود در وزارت صنعت دولت دوازدهم را اعلام کرد Tue Aug 08 20:20:59 IRDT 2017
انتخاب یکی از زلزله‌زدگان سرپل‌ذهاب: دیگر مسکن مهر نمی‌خواهیم Sun Nov 26 15:36:53 IRST 2017
آفتاب سازمان حج و زیارت: تا شرایط فراهم نشود، سفر زیارتی به سوریه نداریم Sat Dec 23 20:58:26 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لبیک مردم کردستان به زائران اربعین Mon Oct 22 13:32:37 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اشتغال 75 هزار‌نفری در حوزه اصناف خراسان جنوبی Tue Nov 20 07:55:15 IRST 2018
تدبیر یک زن حریم امنیتی کاخ سفید را شکست Tue Apr 18 10:13:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشف بیش از 32 تن انواع مواد مخدر در خراسان رضوی Sat Jun 23 13:28:39 IRDT 2018
آفتاب ایران انتشار دو کتاب تازه از مجموعه گفتگو با مشاهیر جهان Wed Apr 25 10:26:18 IRDT 2018
ایسکانیوز ضرورت افزایش ذخایر دارو و تجهیزات پزشکی در شرایط تحریم Mon Jul 23 11:16:18 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آموزش پیشگیری از طلاق و اعتیاد به همسران زندانیان Tue Feb 14 11:46:11 IRST 2017
پارس فوتبال بدترین خبر برای ” استقلالی ها ” ؛ این ستاره به طور قطعی بازی با گسترش را از دست داد Tue Apr 10 16:28:32 IRDT 2018
خبرآنلاین واکنش علی دایی به هل دادن ناظر بازی Fri Dec 07 21:26:49 IRST 2018
تدبیر 24 لزوم توجه ویژه به بازنشستگان و فرهنگیان Sun May 06 12:48:59 IRDT 2018
خبرگزاری مهر آتش‌سوزی خط لوله پلی‌اتیلن غرب مهار شد Fri Jul 22 19:52:14 IRDT 2016
تدبیر و امید مراقب هاری باشید؛ احتمال بهبود بعد از ابتلا وجود ندارد Mon Jul 24 04:40:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه تمرینات پرسپولیس تغییر کرد Tue Sep 04 13:25:26 IRDT 2018
نامه نیوز رئیسی: تدبیری اندیشیده شود منتقدان در جامعه احساس تنهایی نکنند/ نقد باید بدون حب و بغض باشد Tue Jun 27 23:21:02 IRDT 2017
فرادید تصاویر/ هنرمندان در اکران مردمی "رگ خواب" Sat Jul 29 13:20:26 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیام آیت الله مظاهری به اجلاس بین المللی خادمان حسینی Wed Sep 13 10:37:49 IRDT 2017
تدبیر 24 تفکیک وزراتخانه‌های ادغامی احمدی‌نژاد؟ Wed May 31 12:24:09 IRDT 2017
تی نیوز شرکت های نفتی روس 50 میلیارد دلار در ایران سرمایه گذاری می کنند Wed Apr 04 18:28:37 IRDT 2018
ایلنا جزییات تصادف مهدی قائدی در بوشهر/ احضار تمام سرنشینان خودرو به کلانتری Mon Jan 29 17:29:02 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی زخم یادگارنویسی بر پیکر گوردخمه «سُماقان» Tue Sep 04 08:46:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو بهترین زنان چه ویژگی‌هایی دارند؟ Sat Jul 14 10:52:08 IRDT 2018
صراط بن‌سلمان به دیدار ترامپ می‌رود Sun Mar 12 08:10:23 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جهان اسلام بیش از هر زمانی، امروز به تقریب سیاسی نیاز دارد/ایجاد همگرایی با هدف همزیستی اسلامی از رویکردهای کلان تقریب اجتماعی است Wed Aug 02 15:52:52 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران نیازمند همگرایی در مورد برجام به دنیاست Tue Jun 19 07:52:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر همایش رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مهریز+ تصاویر Mon Feb 12 09:53:51 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا 8100 نفر در دوره آموزشی ولایت فقیه شرکت کردند Wed Jun 21 14:31:49 IRDT 2017
خبرگزاری مهر قرار گرفتن در موضع اپوزیسیون بجای پاسخگویی مشکلی از ما حل نمی‌کند Wed Jul 20 12:38:18 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران بازار تخم مرغ متعادل است/ قیمت هر کیلو تخم مرغ 6500 تومان Thu Jul 12 13:36:48 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اساسنامه و مأموریت انجمن­‌ها و مؤسسات هنری بازنگری می­‌شود Mon May 07 15:58:26 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ترس تئاتر لندن را تسخیر می‌کند/ «جن گیری» روی صحنه Wed Nov 01 12:56:03 IRST 2017
تین انتصاب مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت راه و شهرسازی Mon Feb 13 15:46:42 IRST 2017
صراط تصاویر/ نشست خبری رونمایی از بودجه سال 98 Thu Dec 06 16:33:01 IRST 2018
آفتاب احمدی نژاد و یارانش، غایبان مراسم 9 دی Sat Dec 31 11:22:06 IRST 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشته شدن یک افسر پلیس مصر در صحرای سینا Sun Jul 10 01:36:00 IRDT 2016
تابناک سفارت عربستان از اتباع خود خواست لبنان را ترک کنند Sat Nov 18 14:43:22 IRST 2017
جماران افتتاح 23 پروژه با اعتباری بالغ بر 328 میلیارد ریال در محمودآباد Sun Feb 04 14:50:43 IRST 2018
تدبیر پاسخ کنایه‌آمیز زلاتان درباه مقصد بعدی‌اش Thu Jun 22 18:30:00 IRDT 2017
تابناک سیل سیستان و بلوچستان فروکش کرد Sat Jan 28 11:59:07 IRST 2017
خبرگزاری فارس اردوغان وارد ریاض شد Mon Feb 13 20:48:00 IRST 2017
ایلنا سرعت کره‌شمالی برای ساخت سلاح اتمی جهت حمله به آمریکا نگران‌کننده است Mon Aug 14 07:46:32 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد نه «صلح آمریکایی» نه«صلح چینی» Sat May 13 11:43:17 IRDT 2017
تابناک گروه‌های فلسطینی«معامله قرن» را رد کردند Sat Jul 28 22:59:58 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آذربایجان شرقی غرق در عزای رحلت پیامبر اعظم و شهادت امام حسن مجتبی Fri Nov 17 15:48:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم استمرار وزرات راه و شهر سازی چگونه به اقتصاد کشور صدمه زد؟ Thu Oct 11 15:27:00 IRST 2018
ایسکانیوز بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در بهمن ماه Mon Dec 25 12:14:04 IRST 2017
پرشین خودرو آلفارومئو Stelvio مدل2018 چند قیمت خورد؟ +تصاویر Sat Jun 24 20:10:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران میمون بازیگوش در نارمک به دام افتاد Wed Aug 08 15:29:13 IRDT 2018
تدبیر 24 مذاکرات داغ بازار فیلم جشنواره فجر و انتظار برای توافق Fri Apr 28 10:40:33 IRDT 2017
آریا تعریض جاده دامغان- معلمان نیازمند اعتبار است Sat Jun 23 09:08:24 IRDT 2018
فردا نیویورک‌تایمز: ترامپ ایرانی‌ها راخشمگین می‌کند Tue Jan 09 21:49:47 IRST 2018
جوان آنلاین ساخت روبات هوشمند مچ پا توسط محققان داخلی Thu Nov 01 02:37:02 IRST 2018
عصر ایران جهانگیری: شاید همه به نفع من کنار رفتند Sun Apr 30 21:26:03 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تئاتر جلوه‌گر اندیشه انسان است Sun Jul 29 09:53:38 IRDT 2018
آنا درگیری مربی پرسپولیس با مربی الهلال در پایان نیمه اول Tue Sep 26 20:32:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران الجزیره: چشم طمع امارات به بنادر یمن Wed Mar 28 21:16:31 IRDT 2018
روزنامه کیهان مرگ روزانه 10 بیمار در انتظار اهدای عضو Fri Aug 25 21:09:43 IRDT 2017
ساعت24 اعلام شروط مجلس به سازمان «حج» برای اعزام حجاج به عربستان Mon Feb 13 10:40:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین نرخ 28ارز بانکی رشد کرد Thu Jul 13 11:42:52 IRDT 2017
روزنو ستاره خبرساز پرسپولیس تصمیمش را گرفت ! Sat Jun 16 20:20:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تولید و صادرات شیر خشک عامل کمبود و افزایش قیمت شیرخام Sun Jul 29 17:23:43 IRDT 2018
جماران بارانداز محصولات کشاورزی در اردبیل راه اندازی می شود Tue Nov 20 15:54:50 IRST 2018
عصر ایران رحمتی؛ از نایب قهرمانی تا کسب تنها جام Tue Apr 24 23:44:44 IRDT 2018
شفاف چگونه خانه‌ای ایمن داشته باشیم؟ Thu Oct 26 14:16:24 IRST 2017
تی نیوز مروری بر مهمترین فعالیت های حوزه هنری استان کرمان/ تمایزهای هنر انقلاب اسلامی از غربی باید به افکار عمومی منتقل شود Wed Apr 11 14:52:52 IRDT 2018
صراط نامه تهران به سازمان ملل درباره دخالت آمریکا در امور داخلی ایران Thu Jan 04 10:41:18 IRST 2018
ورزش 3 قهرمانان جهان، برگزار کننده قرعه کشی جام جهانی Tue Nov 21 10:25:00 IRST 2017
خبر گزاری دانا حقوق فرهنگیان افزایش می‌یابد؟ Wed Oct 31 07:58:54 IRST 2018
میزان وظیفه امروز ما به‌چالش کشیدن آمریکا در نقض حقوق بشر از موضع تهاجمی است Tue Jun 26 17:29:30 IRDT 2018
دولت بهار تصویر قدیمی تنگه ابوالحیات در راه شیراز Thu Aug 24 17:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شجاعیان: در جریان پیشنهادهایم نیستم Mon Jan 23 20:00:28 IRST 2017
پول نیوز مدیر جدید سرپرستی بندرعباس بیمه سرمد معرفی شد Sun Apr 29 14:18:01 IRDT 2018
میزان ناپولی با برتری مقابل اسپال صدر جدول را از یوونتوس پس گرفت Sun Feb 18 19:28:15 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مطالبه مردم کابینه متعهد به دین و دلسوزاز دولت Fri Jul 21 16:10:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از 3 کشته و مجروح در واژگونی پژو پارس تا ایستادگی دلیر مردان سپاه در مقابل دشمن Tue Jul 04 23:21:10 IRDT 2017
فردا عکس: رضازاده روی شانه‌های مرحوم فلاحتی نژاد Mon Aug 14 19:58:04 IRDT 2017
تهران پرس همکاری مصر و سوریه برای خارج کردن شهروندان مصری از غوطه شرقی Mon May 28 12:51:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کاهش قیمت رسمی یورو و پوند Mon Aug 06 10:16:59 IRDT 2018
تابناک خداحافظی تدریجی خانوارهای آمریکایی با تلویزیون Tue Aug 01 20:45:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گزارش مدیرکل آژانس درباره اجرای برجام منتشر شد Mon Nov 12 18:27:22 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو نمایش 10 فیلم کلاسیک‌ ترمیم‌شده در جشنواره جهانی فجر Sun Apr 09 12:00:24 IRDT 2017
شیعه نیوز نامه‌نگاری کِری و برخی مقامات اسبق اطلاعاتی علیه ممنوعیت ورود مسلمانان Mon Feb 06 15:30:27 IRST 2017
میزان صادرات محصولات غیرنفتی 23 درصد رشد کرد Sun Aug 26 13:33:01 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایجاد تفرقه مذهبی هدف دشمن است Thu Nov 29 12:45:00 IRST 2018
ایسکانیوز دانشگاه، حلقه مفقوده صنعت خودرو Tue Jul 24 15:02:02 IRDT 2018
جام نیوز بازی خاطره انگیز منچستریونایتد 0-0 بارسلونا Mon Aug 21 17:49:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هزینه نیم میلیاردی برای ایمنی پارک‌های شهرضا Tue Oct 03 08:48:12 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دفاتر بیمه سلامت در استان کرمان تا پایان سال 96 حذف می‌شود Tue Jul 11 11:01:37 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن توزیع اقلام بهداشتی جهادگران همدانی در مناطق زلزله‌زده Tue Jan 09 10:12:45 IRST 2018
ایسکانیوز یادی از مبارز انقلابی که در عرصه‌ فرهنگ و هنری فعالیت می‌کرد Tue Feb 27 18:46:44 IRST 2018
ایسکانیوز گزارش فعالیت دانشگاهها در ایام انتخابات ارائه شد Tue May 23 09:53:35 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد ترکیه از تکمیل خروج سلاح‌های سنگین از ادلب خبر داد Wed Oct 10 18:03:41 IRST 2018
پارس فوتبال لج بازی که برای استقلال گران تمام شد Tue Jul 25 07:56:57 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گاردین: بحران قطر، شکاف موجود در سیاست خارجی ترامپ را برملا کرد Sat Jun 24 17:10:29 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 3 باند بین المللی مواد مخدر در کرمان منهدم شد Mon Nov 20 15:48:27 IRST 2017
نامه نیوز سردار باقری: تقلب‌های سنگینی در ماجرای تجزیه کردستان عراق رخ داد Sun Dec 24 10:58:46 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رستاخیز در بهار Sun Apr 08 16:09:27 IRDT 2018