اتاق خبر24 - Fri Aug 31 18:01:00 IRDT 2018 نمایش خبر

در معاملات نیمایی چه می‌گذرد؟

در حدود20 روزی که از اجرایی شدن بسته جدید ارزی می‌گذرد حدود یک و نیم میلیارد دلار ارز در سامانه نیما و بین صادرکنندگان و واردکنندگان مورد معامله قرار گرفته است.

اتاق خبر 24:  از ابتدای سال جاری و با تغییراتی که در حوزه ارزی ایجاد شد با راه‌اندازی سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) معاملات ارز بین گروه‌های عمده از جمله صادر کنندگان و وارد کنندگان به این سامانه وارد شد و البته صراف‌ها و بانک‌ها به عنوان واسطه‌های بین این دو گروه معاملات را انجام می‌دادند. در سامانه نیما در ابتدا نرخ 4200 تومان و براساس سیاستی که دولت در حوزه ارز ایجاد کرد برای هر دلار تعیین و تقریبا به طور ثباتی طی چند ماه مورد معامله قرار گرفت تا اینکه اختصاص ارز 4200 تومانی به تمامی وارد کنندگان و البته خرید آن از صادر کنندگان کم حاشیه نبود و در نهایت با تغییراتی که در سیستم ارزی ایجاد و بسته جدید طی 20 روز گذشته به مرحله اجرا درآمد، بازار ثانویه به طور گسترده‌تری در نیما فعال شد و تقریبا تمام صادرکنندگان به خصوص پتروشیمی‌ها به عنوان عرضه کنندگان عمده ارز وارد این سامانه شدند. از این پس نرخ مورد معامله در سامانه نیما دیگر 4200 تومان نبود و این نرخ به طور خاص برای کالاهای اساسی تعیین شد و سایر گروههای کالایی با ارزی که با نرخ توافقی بین صادر کنندگان و وارد کنندگان در بازار ثانویه مورد معامله قرار می‌گیرد معاملات خود را انجام می‌دهند به گونه‌ای که این نرخ برای دلار از حدود 8000 تا 9000 تومان و برای یورو 9000 تومان بالاتر تعیین شده بود. اما آخرین عملکرد سامانه نیما از این حکایت دارد که در طول 21 روز گذشته حجم مبادله ارز در این سیستم از حدود یک و نیم میلیارد دلار بیشتر شده و روند تغییرات قیمتی در این بازار نیز از این حکایت دارد که قیمت یوروی مورد معامله به مرور کمتر شده به گونه‌ای که اکنون نرخ یورو به کمتر از 9000 تومان می‌رسد. این در حالی است که عبدالناصر همتی - رئیس کل بانک مرکزی - از ابتدای اجرای بسته ارزی و با راه‌اندازی بازار ثانویه گفته بود که با گذشت زمان و تعمیق هر چه بیشتر بازار به تدریج نرخ‌ها نیز تعادلی خواهد شد. در حالی در سامانه نیما در این مدت حدود یک و نیم میلیارد دلار معامله انجام شده و در بسته اول ارزی که از فاصله فروردین تا مردادماه سال جاری به اجرا درآمد گزارش‌های بانک مرکزی از این حکایت داشت که حداقل 12 میلیارد دلار در این سامانه تامین ارز شده است.
اتاق خبر24 پیام محمد بن سلمان به زنان سعودی Tue Jun 05 21:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 شفر در کنار الیور کان Mon Oct 30 07:40:00 IRST 2017
اتاق خبر24 نرخ واقعی ارز را فقط بانک‌مرکزی می‌داند Wed Oct 10 14:07:00 IRST 2018
اتاق خبر24 پدر آتنا اصلانی برای اولین بار خندید Sun Aug 27 15:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مانکن رومیزی‌ پوش در اصفهان Wed Aug 30 07:25:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مدیریت شهر تهران روی گسل منتخبین اصلاح طلب شورای شهر Sat Jul 22 11:15:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 آدرس مراکز عرضه بهداشتی دام زنده در تهران اعلام شد Thu Aug 31 14:15:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 شهردار تهران هم رفتنی شد؟ Wed Aug 01 12:22:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ‌مطالبات 12 گانه رانندگان محقق شد Mon Jul 30 12:19:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جزئیات برگزاری المپیاد علمی دانشجویی اعلام شد Wed Jul 11 11:55:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آغاز صدور روادید اربعین از شهریور Sat Aug 12 17:21:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 شفر براى تیام رقیب رو کرد! Sun Jun 10 10:24:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 سردار اشتری: خط قرمز ناجا امنیت مردم است Sat Oct 06 09:41:00 IRST 2018
اتاق خبر24 واشنگتن روی بن سلمان قمار نکند Sun Nov 12 06:30:00 IRST 2017
اتاق خبر24 شهر گوجه‌ فرنگی Mon Aug 07 07:28:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 رئیس جمهوری اتریش: ترامپ فکر جنگ علیه ایران را از سر بیرون کند Wed Sep 26 13:30:00 IRST 2018
اتاق خبر24 آگوئرو در راه رئال مادرید Mon Nov 20 12:38:00 IRST 2017
اتاق خبر24 تمرین مخفی تیم ملی لو رفت! Mon Sep 04 12:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 رفتارهای غیرحرفه ای یک سوارکار! Sat Jan 20 12:42:00 IRST 2018
اتاق خبر24 آخرین خبر از تمدید قرارداد پرسپولیسی‌ها Sun Apr 15 02:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آپارات مرزهای بی عفتی را درنوردید! Mon Dec 04 17:28:00 IRST 2017
اتاق خبر24 بازگشت سردیس سرباز هخامنشی به تخت‌جمشید Sat Sep 08 11:50:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 «ناصر» سه بار گفت «الحمدلله» و شهید شد Tue Aug 28 06:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آقایان هوای تلفن همراه خود را داشته باشند/ لیست اموال قابل توقیف در ازای مهریه Wed Apr 04 15:45:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 نتایج گزارش اولیه آموزش‌وپرورش از حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان Wed Sep 06 17:18:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 چاه یعقوب در آمریکا، خطرناک‌ترین مکان روی زمین Mon Aug 28 08:13:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 7میلیون بیکاری که نه مدرک دارند نه مهارت Sun Jul 16 14:45:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 آقای روحانی! بافرافکنی مسئولیت نابسامانی‌هارابه دیگران حواله ندهید Tue Aug 28 09:46:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خط و نشان وزارت صنعت برای خودروسازان چینی Sat Oct 28 17:20:00 IRST 2017
اتاق خبر24 تولید خودرو 38 درصد کاهش یافت Tue Sep 11 15:16:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 جلو گیری از پس لرزه ها با کنترل شایعات Tue Nov 14 08:00:00 IRST 2017
اتاق خبر24 جمعیت ایران چه زمانی به 100 میلیون نفر خواهد رسید؟ Thu Jul 12 09:48:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 استخدام کارپرداز در یک شرکت معتبر بازرگانی در تهران Tue May 15 10:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ترامپ: انتظار زیادی ازمذاکرات تجاری این هفته با چین ندارم Tue Aug 21 14:04:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 راه رفتن بر روی آب Sun Feb 18 02:30:00 IRST 2018
اتاق خبر24 واکنش پرویز پرستویی به بالارفتن قیمت دلار Tue Apr 10 09:46:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 کوچکترین مار دنیا که از مغز مداد باریکتر است Mon Jul 24 15:41:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 تقوا انسان آرامش پیدا می‌کند Sun Sep 03 01:10:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 تغییر ظاهر ملی کارت‌های بانک ملی ایران Sat Aug 26 10:08:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 با این 5 ماده پوستتان را سم‌زدایی کنید Tue Nov 21 21:25:00 IRST 2017
اتاق خبر24 نمی‌گذاریم قیمت‌ها افزایش یابد Tue Jan 02 03:00:00 IRST 2018
اتاق خبر24 شاخص کل بورس،اسیر معاملات هیجانی/ تداوم خروج اشخاص حقیقی از گروه‌های دلار محور Sun Nov 04 17:19:00 IRST 2018
اتاق خبر24 «مدرسه فیضیه» روی آنتن شبکه افق Thu Sep 07 01:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 پاسخ محسن رضایی درخصوص احمدی نژاد Tue Aug 22 15:04:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 ازدواج جنجالی دوباره برد پیت و آنجلینا Mon Dec 04 02:30:00 IRST 2017
اتاق خبر24 فیتیله پیچ شدن مجری صدای آمریکا توسط یک مخاطب! Tue Aug 22 17:12:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 زندگی گران‌ترین بازیکن تاریخ Wed Sep 06 10:37:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 ایران با یک پله سقوط در رده 33 جهان/شاگردان کی روش کماکان در صدر قاره آسیا Thu Sep 20 11:39:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 افراد گیاهخوار بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی هستند Thu Sep 14 01:10:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 فیلمی که با 69 اصلاحیه‌ هم توقیف شد Sat Dec 09 11:46:00 IRST 2017
اتاق خبر24 اسیر شدن سربازان انگلیسی در عملیات درمنطقه غوطه شرقی سوریه Wed Apr 11 16:12:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تفاوت تعریف تروریسم در قانون اساسی و FATF Sat Oct 06 12:26:00 IRST 2018
اتاق خبر24 آخرین تحولات نقل و انتقالاتی فوتبال ایران Wed Sep 06 12:45:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 استخدام کارشناس فروش مسلط به زبان انگلیسی؛ تهران Tue Jan 02 14:31:00 IRST 2018
اتاق خبر24 علی علیپور در نقش گلزن یا گلساز؟ Fri Sep 15 13:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 جدول قطعی برق استان کرمانشاه در روز یکشنبه 24 تیرماه 1397 Sun Jul 15 12:08:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 نقی معمولی در کلینیک باشگاه استقلال Sun Apr 15 12:04:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 خاطره سوارز زنده شد؛ کاپیتان تیم دوم اتلتیکو، وینیسیوس جونیور را گاز گرفت! Mon Sep 03 09:58:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 ورود مجلس به چالش فوتبال ایران با عربستان Wed Feb 07 12:37:00 IRST 2018
اتاق خبر24 توزیع بنزین سوپر به روال عادی بازگشت Sun Jun 10 11:00:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 واقعیت افزوده به کمک سنجش کیفیت هوا آمد Tue Oct 31 14:09:00 IRST 2017
اتاق خبر24 چند توصیه به متقاضیان بازار اجاره Fri Jun 29 15:02:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 پخش فوتبال جام جهانی در سینماها Wed Jun 06 11:46:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 آخرین قیمت سکه و ارز 7 آبان 96 +جدول Mon Oct 29 15:18:00 IRST 2018
اتاق خبر24 چراغ سبز مجلس برای گران شدن عوارض آزادراه‌ها Tue Feb 13 09:06:00 IRST 2018
اتاق خبر24 افزایش پلکانی دستمزد 97 بالاتر از تورم Fri Jan 26 09:44:00 IRST 2018
اتاق خبر24 قایقرانی در غارهای سنگ مرمر در عکس روز نشنال جئوگرافیک Tue May 08 01:10:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 نامه 170 نماینده به "بطحایی" درباره کنکور Wed Aug 15 12:26:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 تصویر خداحافظی قالیباف با معاونانش Sun Aug 20 10:11:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مداد چگونه تولید می‌شود Sun Jan 21 08:28:00 IRST 2018
اتاق خبر24 حضور روحانیان و استادان در کاروان های دانشجویی پیاده روی اربعین Wed Oct 10 13:49:00 IRST 2018
اتاق خبر24 بیماری گوینده خبر حاد شد/ امیر تتلو در کنار امدادگران زلزله کرمانشاه/باران کوثری در نقش یک فوتبالیست Mon Nov 20 09:11:00 IRST 2017
اتاق خبر24 مافیای واردات غیر قانونی 6500 خودرو کیست؟ Tue Jun 19 11:05:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اقدام عجیب راننده تاکسی با دو دختر Sat Sep 23 08:45:00 IRST 2017
اتاق خبر24 عکس متفاوت الناز حبیبی Mon Jul 31 10:18:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 عکس منتخب نشنال جئوگرافیک /شیرجه در اعماق Thu May 17 13:27:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در تهران/ احتمال بارش برف در گردنه ها و ارتفاعات Fri Oct 26 09:49:00 IRST 2018
اتاق خبر24 واکنش جالب سید ابراهیم رئیسی در برنامه زنده تلوزیونی+فیلم Sun Feb 04 14:34:00 IRST 2018
اتاق خبر24 خواص خیار ؛ سوپر درمانگری به نام خیار را بشناسید! Tue Jan 16 01:35:00 IRST 2018
اتاق خبر24 فتحی: استقلال در آستانه حذف از آسیا بود Sat Sep 01 09:16:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 شاهد خاقان عباسی، نخست‌وزیر جدید پاکستان Sat Jul 29 19:50:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 استایل جالب ملیکا شریفی نیا در دوران مدرسه Mon Sep 25 09:43:00 IRST 2017
اتاق خبر24 طبیعت زیبا و بی مثال کلاردشت و روستاها و چشمه های آن+ عکس Wed May 09 11:01:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 امنیت صادرات نفت از غرب آسیا به اروپا مدیون ایران است Sat Jul 07 08:23:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 اولین سفر خارجی شاهزاده هری و مگان Sat Jul 14 10:30:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 مشکلات پوستی شایع در شناگران Fri Aug 04 23:05:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 عیادت نماینده ویژه رئیس جمهور از پدر شهیدان عبوری Sat Feb 10 13:19:00 IRST 2018
اتاق خبر24 چای انگلیسی، قهوه سه میلیونی!/ اسم های عجیب و قیمت های باور نکردنی در کافی شاپ ها Sun Nov 12 11:13:00 IRST 2017
اتاق خبر24 میکاپ و لباس خاص خانم بازیگر در مراسم عقدش Sun Sep 17 10:55:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 رفتار بیشرمانه مریم رجوی در ماجرای بسته شدن حجره های بازار Tue Jun 26 08:24:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 طرز تهیه اسلایس مارمالاد کرامبلی یک دسر بی نظیر Sat Aug 04 12:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 رانندگی در حالت مستی فوتبالیست مشهور را به زندان کشانید Sat Sep 02 08:38:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 مهمانی خانم بازیگر با حضور یوسف تیموری و همسر تایلندی‌اش Mon Dec 18 11:41:00 IRST 2017
اتاق خبر24 قیمت سکه در سه شنبه 17بهمن 96 Tue Feb 06 14:52:00 IRST 2018
اتاق خبر24 تصویری از برانکو در کنار بازیکن رئال مادرید Fri Dec 15 01:10:00 IRST 2017
اتاق خبر24 فیفا از «سیاه جامگان» سه امتیاز کسر کرد Fri Jul 27 23:15:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 استخدام بازاریاب خانم در یک شرکت معتبر در تهران Sat Jul 07 11:31:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 قتل هولناک ابوالفضل در لانه کبوتران +عکس Sat Sep 16 08:50:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 لابی های قوی پشت پرده انتخاب برخی اعضای تیم اقتصادی دولت/زمان تعویض های طلایی در قوه مجریه رسیده است Sat Jul 21 09:10:00 IRDT 2018
اتاق خبر24 برای کمک کردن به استقلال و خدمت کردن به این تیم پست و سمت نمی خواهم Tue Jul 31 10:51:00 IRDT 2018
تابناک اعلام وصول لایحه اصلاح قانون کار Sun Jul 09 17:32:51 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین چهارمین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر/ از شور و هیجان با «فراری» تا نارضایتی از «سوفی و دیوانه» Thu Feb 02 16:20:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا فرمانده جدید سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز معرفی شد+تصاویر Wed Sep 06 14:34:54 IRDT 2017
روزنو واکنش رئیس کمیته استیناف درباره بررسی پرونده افشین پیروانی Thu May 17 14:00:01 IRDT 2018
فرادید زلزله "ام‌اس" Thu Nov 23 11:07:12 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس سازمان ارتباطات اسلامی:ایران مدافع صلح و روابط دوستانه میان ملت هاست Thu Feb 22 16:28:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پذیرش هنرجو در باشگاه خبرنگاران همدان Sun Jun 03 11:27:29 IRDT 2018
خبر خودرو 66 درصد از تجهیزات مراکز معاینه فنی خودرو کالیبره‌اند Tue Feb 27 15:08:39 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پوتین:شرط ثبات خاورمیانه ، حل مسئله فلسطین است Wed Mar 29 14:07:54 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سفیر جنجالی روسیه در آمریکا رسما کناره‌گیری کرد Sun Jul 23 13:30:00 IRDT 2017
آریا تغییر الگوی کشت در سمنان نیازمند توجه ویژه است Tue Jul 03 12:37:30 IRDT 2018
خبرگزاری مهر جا دارد تئاتر بیشتر به مساله فلسطین بپردازد/ وظیفه مهم جشنواره‌ها Fri Jun 08 10:53:18 IRDT 2018
پارس فوتبال اختصاصی؛مستقیم از کلانتری؛درگیری فیزیکی بازیکن و مربی ماشین سازی Tue Dec 26 23:16:49 IRST 2017
بهار نیوز درگذشت ستاره زن سینمای هالیوود Sat Apr 07 10:36:41 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو عربستان سعودی از یک «پهپاد مسلح» رونمایی کرد Fri May 12 23:19:17 IRDT 2017
نامه نیوز دیدار مسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب Tue Apr 25 14:17:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آمریکا به تعهداتش در برجام تاکنون عمل نکرده است Tue Jul 26 12:12:28 IRDT 2016
ورزش 3 شوخی جالب بازیکنان پاری سن ژرمن با امباپه (عکس) Tue Nov 21 20:00:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس رایزنی مجلس با «خزانه» برای پرداخت مطالبات معلمان Sun Apr 08 19:19:30 IRDT 2018
فردا قیمت واحدهای نوساز در تهران +جدول Mon Sep 04 10:52:55 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تیم قطران کاوه گرگان نیمی از راه صعود به فینال را طی کرد Fri Apr 21 19:20:28 IRDT 2017
آفتاب 1.5 میلیون دانش‌آموز در کشور مشکل روانشناختی دارند Fri Sep 14 11:16:07 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فیلم فرود بدون چرخ هواپیمای قشم‎ایر در فرودگاه مشهد Fri Feb 16 19:30:00 IRST 2018
عصر ایران 3 کشته در حمله به دفتر سازمان امنیت فدرال روسیه Fri Apr 21 15:27:34 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سرپرست وزارت علوم: هر جامعه‌ای نیاز به الگو و مرجع دارد Thu Oct 26 21:00:42 IRST 2017
پارسینه شورش در مرکز نظامی ونزوئلا Sun Aug 06 22:56:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فروشنده دلارید یا خریدار؟ Tue Oct 02 14:16:00 IRST 2018
مشرق نیوز قتل دختر بچه 5 ساله توسط معتاد دوره گرد +عکس Mon May 14 09:08:00 IRDT 2018
برنا بازیگر مطرح سینما درگذشت Tue May 23 18:03:47 IRDT 2017
زومیت اپل در کنار آیفون 8 چه محصولاتی را در مرکز همایش استیو جابز رونمایی می‌کند Thu Sep 07 12:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران گفت‌وگو با آن تایلر درباره آخرین رمانش Tue Sep 11 17:29:53 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر استقبال از پاسدار شهید گلستانی دفاع از امنیت پایدار Sat Feb 11 16:19:37 IRST 2017
خبرگزاری حوزه مسابقات قرآنی ویژه طلاب و روحانیون کردستان برگزار می شود Wed Oct 31 17:10:00 IRST 2018
جماران وضعیت آشفته در حوزه محصولات استراتژیک غذایی و کشاورزی Thu Jun 14 14:07:39 IRDT 2018
جماران علیزاده: نگاه رسمی نسبت به موسیقی باید دگرگون شود Wed Aug 30 10:04:58 IRDT 2017
تابناک عارف: گزارش عملکرد وزرا را به روحانی می‌دهیم Mon Jul 17 12:34:48 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم زنگ‌ها برای که به صدا درآمده است؟ Thu Jul 28 12:24:58 IRDT 2016
تهران پرس نشست «علوم انسانی تحلیلی مفهوم شناختی» برگزار می شود Mon Jun 11 15:32:00 IRDT 2018
ایسکانیوز قاتل ، مجید شمس دستگیر شد Wed Oct 04 10:31:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اعتبار مورد نیاز برای خرید نبردبان آتش‌نشانی تأمین می‌شود Mon Dec 04 01:22:00 IRST 2017
ایران آنلاین ملکه سابق ایرانی چگونه بازیگر شد! Tue Mar 07 13:52:35 IRST 2017
تدبیر و امید داعش از جبهه النصره گاز کلر دزدید Thu Oct 11 19:34:16 IRST 2018
جوان آنلاین دیجی کالا عرضه کفش 31 میلیون تومانی را اشتباه خواند Wed Nov 14 16:34:39 IRST 2018
خبرگزاری مهر خودزنی 2 جوان ایلامی در پی مصرف مواد روان گردان Mon Jul 03 13:29:52 IRDT 2017
دولت بهار مخالفت اکثر آمریکایی ها از حضور توئیتری ترامپ Wed Jul 19 19:24:00 IRDT 2017
پرس شیعه اتهامات مطرح شده علیه جاسوس روس خیلی ضعیف هستند Sat Jul 21 15:31:51 IRDT 2018
میزان نتایج انتخابات شورای شهر ساوه Fri May 19 06:01:21 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تخلف 2 برند بزرگ لبنیات/ عرضه 2 میلیون پوشک احتکاری از فردا Tue Oct 09 09:34:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی زمین‌خواران 160 میلیارد ریالی در غرب استان تهران دستگیر شدند Wed Jun 29 18:59:00 IRDT 2016
جوان آنلاین انتشار جلد سوم «روایت زندگی شهید حسن باقری» Wed May 31 20:15:55 IRDT 2017
روزنامه شهروند تعلیق اسکناس آمریکایی Thu Mar 01 03:30:00 IRST 2018
خبرگزاری حوزه تصاویر/ نشست مشترک مرکز مدیریت حوزه های علمیه با سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران Thu Jun 21 19:27:00 IRDT 2018
خرداد نیوز عربستان با شکست تروریست ها از سودای سرنگونی بشار اسد منصرف شد Wed Sep 13 11:31:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیروزی یک‌نیمه‌ای پرسپولیس با 2 گل مردودی Wed Aug 16 21:32:18 IRDT 2017
تابناک واگذاری کانکس به بیماران خاص در مناطق زلزله زده Mon Jan 29 08:42:54 IRST 2018
فردا مجریان برنامه بوی عیدی چگونه انتخاب شدند؟ Sun Mar 26 23:00:01 IRDT 2017
تدبیر جزئیات قانون اساسی پیشنهادی روسیه برای سوریه Mon Jan 30 16:47:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عبدالله: انتخابات ریاست جمهوری در زمان معین آن برگزار می شود Tue Nov 13 15:47:46 IRST 2018
شفاف محمود رضوی مدعی شد : تخریب قالیباف با دیوارنویسی Sun May 14 11:29:10 IRDT 2017
زومیت نیکی کریمی سفیر ال جی شد Mon Dec 11 12:15:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین نبود هماهنگی مانع اتمام طرح پایاب سد خداآفرین است Tue Dec 26 12:21:59 IRST 2017
صبح تهران تغذیه کودکان جدی گرفته شود Thu Jan 25 15:34:22 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران چهارمحال و بختیاری حدود سه هزار کادر پرستاری دارد Tue Jan 23 08:13:22 IRST 2018
ورزش 11 جهنم آتشین از فیفا 19 حذف شد + عکس Sun Oct 28 16:00:33 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم معلمان بازنشسته خراسان شمالی مقابل آموزش و پرورش استان تجمع کردند+تصاویر Thu Oct 05 13:38:38 IRST 2017
9دی ادعای دروغ عدم استقبال مردم از جبهه ها Sat Jun 24 00:00:00 IRDT 2017
روزنو چرا جوانان فیس‌بوک را ترک می‌کنند؟ Mon Feb 12 15:14:45 IRST 2018
انتخاب ضرورت های توسعه صنعت خودرو Tue Jan 16 11:25:15 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی متکی: ایران و آسیای مرکزی شناخت درستی از هم ندارند Sun May 06 19:40:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ‌دامغان 500 مکان تاریخی دیگر برای ‌ثبت در آثار ملی و ‌جهانی دارد Thu May 04 17:29:44 IRDT 2017
جام نیوز آشتی ملی وقت تلف کردن است Fri Nov 17 18:28:21 IRST 2017
روزنامه شرق خواننده رپ متهم به قتل:نمی‌دانم ناپدری‌ام را چطور کشتم Mon Aug 21 04:30:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز دلیل گرایش جوانان به سلاح سرد چیست؟ Sat Dec 31 14:30:00 IRST 2016
روزنامه شرق ایران، سرزمین حباب‌ها Tue Feb 27 03:30:00 IRST 2018
ایستا نیوز موزه بانک ملی ایران راوی 89 سال افتخار Wed Jul 12 17:36:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نماینده ای که شفاف همه حقوق و دارایی اش را فاش کرد/ گلزنی ­مارادونای روسیه پس از دریبل هفت نفر/ ترافیک طولانی مدتی که هزار اردک برای خودروها ایجاد کردند + فیلم Mon Nov 05 20:20:02 IRST 2018
روزنامه آفتاب یزد کتابی که تقدیم به آیت‌الله سید حسن خمینی شد Thu Sep 14 15:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان بیش از 9 هزار باب مسجد دارد Tue Aug 21 13:25:00 IRDT 2018
بی باک نیوز تمرین دروازه بانی سیدامین موسوی Sat Apr 22 15:01:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آزاد کردن محکومان به پرداخت مهریه از زندان‌های استان Tue Oct 23 15:42:20 IRST 2018
روزنامه کیهان اهمیت توجه به مشاهیر خوزستان Fri May 11 21:53:41 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش 40 درصدی هزینه‌های پروژه ترمینال شرق تهران نسبت به پیش بینی اولیه Sun Sep 30 10:53:30 IRST 2018
فردا زمان نشست خبری مسئول گروه جهادی امام رضا(ع) Sat Dec 31 10:53:09 IRST 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا حضرت زینت کبری (س) روشن ترین چهره عاشورا در دل تاریخ/اسلام و ولایت اولین نعمت های خداوند به بندگان است Tue Jan 23 14:23:55 IRST 2018
ورزش 3 گل لیونل مسی؛ بارسلونا - آلاوس Sun May 28 00:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حافظ از جمشید هاشم‌ پور قدردانی می کند Sat Jul 02 17:44:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر زمین های آلوده به مین سال آینده پاکسازی می شود Tue May 02 14:22:23 IRDT 2017
ایلنا ایرادی به قرآن مطلا که با هزینه شخصی تهیه شده باشد، وارد نیست / یکی پولش را در تایلند هزینه می‌کند، یکی هم خرج قرآن مطلا می‌کند Sat Jan 27 10:16:56 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پکن: تهدید و باجگیری آمریکا تأثیری بر چین ندارد Thu Jul 26 23:45:06 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد برنامه دولت برای حمایت از کسب‌و‌کارهای اینترنتی Wed May 03 10:28:31 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ناکامی تاریخی برای فوتبال برزیل،آلمان و آرژانتین Sat Jul 07 09:44:43 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تشریح برنامه‌های استان قزوین در هفته قرآن و عترت Tue Feb 27 11:38:26 IRST 2018
ایسکانیوز کاهش فقر حرکتی کودکان با همکاری  فدراسیون اسکوواش و شهرداری Wed Feb 28 00:05:00 IRST 2018
آفتاب زلزله در استان چهارمحال و بختیاری+جزییات Sun Jul 30 20:23:09 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه دوره معارفی «جهاد کبیر» ویژه بانوان برگزار می شود Wed Apr 26 14:25:00 IRDT 2017
اعتدال رد پیشنهاد فدراسیون والیبال ایتالیا از سوی سیچلو Sat May 27 10:35:44 IRDT 2017
میزان حکم اعدام رامین حسین پناهی و لقمان و زانیار مرادی از اعضای گروهک تروریستی کومله اجرا شد Sat Sep 08 16:46:40 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ارتش یمن جنگنده اف 16 متجاوزان را سرنگون کرد Fri Feb 24 19:13:09 IRST 2017
خبرگزاری نسیم وزیر ارشاد: «خدایی شریف» بوی جوی مولیان را یادمان می‌آورد Thu Nov 02 22:55:01 IRST 2017
صراط 32 خدمه نفتکش ایرانی چه کسانی بودند؟ Sun Jan 07 18:27:25 IRST 2018