جام نیوز - Tue Aug 28 11:30:00 IRDT 2018 نمایش خبر

محمد نوازی: شفر خیلی مربی ضعیفی است

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد نوازی پس از شکست 3 بر یک استقلال مقابل السد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال بد بازی کرد و باخت. وقتی بد بازی کنیم، مسلم است که می‌بازیم. پیشکسوت باشگاه استقلال و بازیکن پیشین این تیم افزود: به نظرم استقلال امروز یک بازی ابتدایی را داشت. این تیم اصلاً برنامه‌ای نداشت و بازیکنانش پاس رو به عقب می‌دادند و بازی بلند می‌کردند. شفر خیلی مربی ضعیفی است! وی در مورد تعویض محمد دانشگر با نیومایر که پس از این تعویض روند بازی عوض شد، گفت: اصلاً بحث تعویض نیست. به نظر من که در این بازی تماشاگر بودم، استقلال بازی نکرد. مربی هم بازیکنی که می‌بینید ضعیف است را باید عوض کند. با این حال فکر می‌کنم پیراهن استقلال به تن بعضی بازیکنان گشاد است. منبع:خبرآنلاین 110
جام نیوز «زبان سیب» درمانی برای مجروحان شیمیایی Thu Mar 16 14:22:16 IRST 2017
جام نیوز مورنو: لواندوفسکی پا از گلیمش درازتر نکند Tue Sep 12 18:30:00 IRDT 2017
جام نیوز خدا کند بتوانم در دربی بعدی برای پرسپولیس بازی کنم Fri Feb 10 12:24:23 IRST 2017
جام نیوز دستگیری عامل اصلی شهادت 36 مأمور ناجا در حادثه گورناک پس از 19 سال Thu Jun 21 18:53:59 IRDT 2018
جام نیوز رفاقت خوبی با بیرانوند دارم اما با او درباره جدایی اش از پرسپولیس حرف نزدم Wed Nov 08 18:27:42 IRST 2017
جام نیوز رقم پیشنهادی برای مالیات ارزش افزوده طلا / تصمیم نهایی را مجلس می گیرد Mon Jun 26 09:40:00 IRDT 2017
جام نیوز تیراندازی در نزدیکی زندان آبادان Tue Aug 15 07:50:00 IRDT 2017
جام نیوز یارانه نقدی دیگر مصیبت‌ عظما نیست/ حذف یارانه در 3 سال و افزایش یارانه در یک‌ شب Sun Apr 16 07:02:00 IRDT 2017
جام نیوز بهترین خبر نقل‌و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها Sat Apr 22 16:14:26 IRDT 2017
جام نیوز رهبر جدایی‌طلبان کاتالونیا برای فرار از بازداشت از فنلاند خارج شد Sun Mar 25 11:45:00 IRDT 2018
جام نیوز ضعف بدنی، اصلی‌ترین مشکل تیم شفر Thu Nov 08 10:58:53 IRST 2018
جام نیوز بخشنامه جدید اقامه نماز در پروازها به شرکت های هواپیمایی ابلاغ شد Wed May 10 07:20:00 IRDT 2017
جام نیوز هشدار! / این نوشیدنی محبوب اعتیادآور و سرطان زا است Mon Sep 04 19:30:00 IRDT 2017
جام نیوز میزان عیدی کارمندان وبازنشستگان در سال97 Tue Jan 16 17:03:00 IRST 2018
جام نیوز کسب روزی حلال از سرزمین نمکی + فیلم Sat Apr 15 22:03:16 IRDT 2017
جام نیوز یک علت سرطان در زنان و دختران و تسریع فرآیند پیرشدگی/ نکنید این کارها را Wed Jul 26 12:24:04 IRDT 2017
جام نیوز کدام مدل پژو پارس را بخریم؟ +جدول Wed Jul 05 08:00:00 IRDT 2017
جام نیوز شایعه در اصفهان؛ مامه تیام در ترکیب استقلال برابر ذوب آهن Mon May 07 15:33:26 IRDT 2018
جام نیوز باز هم می گویم، استقلالی هستم و رفتنم به پرسپولیس یک اشتباه بود / داش علی دمت گرم Thu Feb 16 05:05:00 IRST 2017
جام نیوز شبکه وهابی: ایران برنامه خطرناکی برای حج امسال دارد! Wed Aug 02 21:03:22 IRDT 2017
جام نیوز کمیسیون امنیت ملی بر تامین اعتبارات بنیه دفاعی تاکید کرد Tue Oct 31 17:28:34 IRST 2017
جام نیوز نظم جدید جهان شاهد ظهور ایران، روسیه و ترکیه است Wed Dec 06 11:35:54 IRST 2017
جام نیوز بی بی سی: ایران می‌تواند در روسیه حریفان خود را شگفت‌زده کند/ رضاییان بازیکن کلیدی ایران است Tue Sep 05 18:20:16 IRDT 2017
جام نیوز حاج سید احمد آقا چگونه ماجرای سوء قصد به امام را خنثی کرد؟ Sat Mar 18 15:52:23 IRST 2017
جام نیوز حواشی جالب لوشامپیونه در ماه سپتامبر 2017 Wed Oct 04 17:00:00 IRST 2017
جام نیوز حاشیه های مجوز ملی و حرفه ایی باشگاه ها Mon Nov 13 13:44:52 IRST 2017
جام نیوز اقدام بزرگ ایران/ موشک‌های ایران در یک قدمی عربستان و اسرائیل Wed Sep 06 10:55:03 IRDT 2017
جام نیوز پسران ستارگان فوتبال که راه پدرانشان را ادامه دادند Tue Feb 21 18:30:00 IRST 2017
جام نیوز چرا باید سعی کنیم برای دیگران تاکسی نگیریم؟ +عکس Thu Oct 11 11:07:42 IRST 2018
جام نیوز رضا عطاران از دلیل بچه دار نشدن خود می گوید Tue Dec 05 06:31:00 IRST 2017
جام نیوز علی اکبر طاهری: طی 3 روز آینده درمورد پرسپولیس تصمیم می گیرم Sat Nov 18 20:50:40 IRST 2017
جام نیوز 10 صحنه جذاب ورزشی در هفته گذشته Mon Dec 18 15:30:00 IRST 2017
جام نیوز از کار در قبرستان تا درخشش در هالیوود/ کارنامه بازیگر زن +عکس Thu Mar 23 10:04:49 IRDT 2017
جام نیوز مصرف گردو و بادام موجب افزایش طول عمر می شود Tue Oct 30 18:45:37 IRST 2018
جام نیوز تازه ترین مکان آمریکایی ها برای برقراری رابطه نزدیک با جنس مخالف! +عکس Sun Apr 30 13:29:49 IRDT 2017
جام نیوز صالحی: با وجود تهدید باشگاه استقلال، کمیته مسابقات می‌تواند جام را به پرسپولیس بدهد Sun Sep 09 18:44:31 IRDT 2018
جام نیوز حذف «دیدگاه روحانی»/ رویکرد تخریبی علیه رییس جمهور! Mon Mar 27 06:23:53 IRDT 2017
جام نیوز هزینه کارت هوشمند ملی 2 برابر شد Wed Oct 10 15:14:14 IRST 2018
جام نیوز سپیدرود - استقلال، فقط در کلام آسان است Wed Dec 05 12:48:00 IRST 2018
جام نیوز کاریکاتور/ ترامپ و ایجاد مناطق امن در سوریه! Fri Feb 24 19:12:45 IRST 2017
جام نیوز شرکت هواپیمایی آمریکایی درخواست قطر برای خرید سهام خود را رد کرد Sat Jun 24 10:00:00 IRDT 2017
جام نیوز تصاویر/ شورش شبانه آمریکایی‌ها علیه ترامپ Sat Nov 12 08:04:04 IRST 2016
جام نیوز با جوش آوردن « موتور خودرو » در تابستان چه کنیم ؟ Thu Jul 19 16:43:14 IRDT 2018
جام نیوز ببینید/ وقتی یک مامور امنیتی ترامپ را ضایع کرد! Tue May 30 19:05:09 IRDT 2017
جام نیوز تازه‌ترین گزارش رسمی از گرانی سفره مردم Tue Jul 18 10:10:00 IRDT 2017
جام نیوز میناوند: منتقدین بیرانوند تا حالا کجا بودند! Thu Nov 23 13:04:58 IRST 2017
جام نیوز جبران مافات به سبک شفر/ این به آن در! Sat Apr 28 11:30:07 IRDT 2018
جام نیوز مهندس جدید پرسپولیس از عراق می‌آید Sat Jun 09 11:00:00 IRDT 2018
جام نیوز فوتبالیست مطرح در سانحه رانندگی جان یک نفر را گرفت Mon May 28 10:40:00 IRDT 2018
جام نیوز انتقاد مژده لواسانی به رفتار زشت نمایندگان با زن اروپایی +عکس Mon Aug 07 09:20:33 IRDT 2017
جام نیوز بحرین کفن‌پوش شد Wed May 24 07:02:06 IRDT 2017
جام نیوز دیوید ترزگه: کار ایران مقابل پرتغال راحت‌تر از اسپانیاست! Sun Jun 24 09:56:17 IRDT 2018
جام نیوز ترور عضو ارشد حزب متبوع اردوغان Sat Dec 24 17:01:02 IRST 2016
جام نیوز آخرین وضعیت مصدومیت فرشاد احمدزاده Sun Apr 02 15:45:24 IRDT 2017
جام نیوز زیارت پیکرهای شهدای تازه تفحص شده غواص در معراج الشهدای تهران Thu Jun 01 15:20:24 IRDT 2017
جام نیوز کاهش تصادفات جاده‌ای در ایام تابستان Fri Aug 04 18:10:00 IRDT 2017
جام نیوز مظنه رهن آپارتمان 100 متری در تهران + جدول Tue Feb 21 22:45:05 IRST 2017
جام نیوز مسجدی در آمریکا که مخصوص زنان است! Thu Apr 06 15:27:21 IRDT 2017
جام نیوز چه نان‌هایی را می‌توان در ماه رمضان مصرف کرد ؟ Thu May 31 16:33:16 IRDT 2018
جام نیوز کاپیتان استقلال در بیمارستان! Fri Dec 29 21:45:00 IRST 2017
جام نیوز پایان فضاسازی های دروغین علیه ایران/ «رجب صفروف» اظهارات جنجالی خود در بی بی سی فارسی را تکذیب کرد Tue Aug 14 00:34:19 IRDT 2018
جام نیوز جزئیات عدم صدور ویزای اعضای وزارت امور خارجه توسط عربستان Wed Jul 26 12:53:02 IRDT 2017
جام نیوز اعتراف دو کارتن خواب به سرقت از 100 خودرو در مشهد Mon Apr 10 18:23:20 IRDT 2017
جام نیوز واشینگتن ایران و روسیه و چین را به دخالت در انتخابات کنگره متهم کرد Sat Oct 20 16:22:53 IRST 2018
جام نیوز پرسپولیس در آستانه رقم زدن رکوردی رویایی در فوتبال ایران Mon May 01 16:18:12 IRDT 2017
جام نیوز آیا می شود فقط چربی های دور شکم را آب کرد؟ Mon Aug 21 19:51:00 IRDT 2017
جام نیوز کودکان در لیست هوس بازی آمریکایی ها +عکس Sun Jan 07 21:40:24 IRST 2018
جام نیوز دستگیری قاتل فراری کمتر از 2 ماه در ایرانشهر Sun Jan 29 19:20:00 IRST 2017
جام نیوز وام مسکن بدون سپرده 120 میلیون تومان شد + شرایط دریافت Thu May 04 07:10:00 IRDT 2017
جام نیوز سوال از وزیرارشاد به خاطر ادعای برکناری روحانیون Tue Sep 04 14:18:55 IRDT 2018
جام نیوز پیش‌بینی بازار مسکن در سال جدید Mon Apr 03 07:06:00 IRDT 2017
جام نیوز باید تهدید را کنار بگذاریم/ ایران تسلیم‌شدنی نیست Thu Aug 31 08:56:20 IRDT 2017
جام نیوز «مرکل» سمت «ترامپ» غش کرد! Thu May 17 14:39:44 IRDT 2018
جام نیوز دستگیری قاتلی که جسد را به آتش کشید Thu Mar 02 18:56:20 IRST 2017
جام نیوز توهین بازیکن سابق قطر به بازیکنان ایران Wed Mar 22 19:30:02 IRDT 2017
جام نیوز استقلال نترس بازی کرد و مزدش را به خوبی گرفت Sun Feb 12 20:43:00 IRST 2017
جام نیوز « رضا صادقی » از ایران می‌رود ؟ + عکس Mon Aug 06 16:11:41 IRDT 2018
جام نیوز 15 مصدوم در واژگونی اتوبوس Wed Apr 19 20:20:00 IRDT 2017
جام نیوز تصادف مرگبار در محور قاین- بیرجند Sat Nov 04 21:50:00 IRST 2017
جام نیوز خبر خوب برای استقلال؛ احتمال بخشش محرومیت سه ملی‌پوش امید بالا رفت Mon Jul 24 17:32:23 IRDT 2017
جام نیوز پسر مرحوم سلحشور: صداوسیما فیلمنامه پدرم را آتش زده است Thu Oct 05 09:16:33 IRST 2017
جام نیوز جزئیات تیراندازی به سوی ماموران پلیس راه میناب- جاسک هرمزگان Fri Feb 24 21:40:32 IRST 2017
جام نیوز 3 خودرویی که به طور رسمی گران شدند Tue Jul 04 10:00:00 IRDT 2017
جام نیوز تعبیر عجیب رسانه یونانی درباره لژیونر ایرانی Wed Nov 22 16:19:01 IRST 2017
جام نیوز باز شدن پای قلیان به دورهمی‌های دخترانه! Tue Sep 06 09:45:30 IRDT 2016
جام نیوز بدن انسان چگونه با « عشق » روبرو می‌شود ؟ Sat Jun 02 15:13:20 IRDT 2018
جام نیوز قیمت خودروی صفرکیلومتر افزایش یافت +جدول Sat Apr 22 07:22:00 IRDT 2017
جام نیوز تجربه بیرانوند نبود به پرسپولیس گل می‌زدم Sat Dec 01 17:55:00 IRST 2018
جام نیوز دغدغه خاص شفر و آخرین توصیه‌ها به مدافعان استقلال Wed Oct 24 10:32:02 IRST 2018
جام نیوز «علی علیزاده» خواستار تعقیب قضایی «مسیح علی‌نژاد» شد Tue Jul 10 20:14:55 IRDT 2018
جام نیوز مسعود تابش : امیر قلعه‌نویی با استقلال مذاکره نکرده است Thu Nov 15 11:00:00 IRST 2018
جام نیوز نمی‌شود با ایران جنگید/ احتمال کاهش تنش‌های ایران و آمریکا Sun Feb 12 05:39:00 IRST 2017
جام نیوز نقش نامزد خاشقچی در ماجرای قتل وی چه بود؟ Thu Nov 15 14:39:45 IRST 2018
جام نیوز پیش بینی کننده معروف زلزله دیشب حرف خود را عوض کرد + عکس Wed Dec 27 09:34:56 IRST 2017
جام نیوز «عقاب خاکستری» به داعش در موصل حمله کرد Sat Apr 15 05:42:29 IRDT 2017
جام نیوز خیلی از اتفاقات به ضرر پرسپولیس است / (پیروزی) Sun Jan 07 06:45:00 IRST 2018
جام نیوز پیشنهاد منصوریان به محبوب استقلالی ها/ فصل بعد به استقلال بیا Sat Apr 22 19:36:58 IRDT 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Mon Feb 13 09:12:42 IRST 2017
جام نیوز بن سلمان عصبانی شد Tue Jan 02 14:45:46 IRST 2018
جام نیوز حمله استقلالی‌ها به جدول گلزنان لیگ برتر Thu Dec 28 20:41:45 IRST 2017
تی نیوز راه های افزایش امنیت موبایل بانک Sat Apr 14 15:16:23 IRDT 2018
نامه نیوز درخواست سلبریتی‌ها از ایوانکا ترامپ/ نگذار مهاجران اخراج شوند Sun Nov 26 09:28:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دهها غیر نظامی در موصل کشته شدند Sat Jun 03 21:53:29 IRDT 2017
تجارت نیوز بسته گذر از پیک سال 98 آماده شد Wed Aug 22 11:15:07 IRDT 2018
ایستا نیوز قیمت انواع سکه کاهش یافت Wed Jul 25 13:27:33 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هنرمندان انوار الهی را در جامعه متجلی می کنند Tue Aug 28 21:35:00 IRDT 2018
روزنامه شهروند حق خودپنداشته آغشته به خون Wed May 16 04:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس هشتمین کنفرانس بین المللی کشاورزی پایدار برگزار شد Tue Nov 21 11:24:00 IRST 2017
پارس فوتبال یووه به دنبال جذب هافبک پاری سن ژرمن Thu Aug 03 15:15:31 IRDT 2017
برنا مخالف تحریم های یکجانبه علیه هر کشوری هستیم Fri Nov 02 10:43:45 IRST 2018
ایلنا چرا بانک مرکزی نباید درگیر ضمانت سپرده‌ها شود؟ Sat Aug 19 11:30:32 IRDT 2017
روزنامه ایران طنین «عظمت خلیج فارس» در سواحل نیلگون جنوب Sat Feb 04 00:00:00 IRST 2017
آنا پیام تبریک دکتر ولایتی به کسب مقام قهرمانی تیم ملی کشورمان در رقابت‌های وزنه‌برداری آسیا Sun Apr 30 12:14:24 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پایگاه‌های بسیج در آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی بسیجیان همت کنند Tue Jun 21 17:24:36 IRDT 2016
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین فرهنگ شاهنامه خوانی باید از دوران کودکی نهادینه شود Mon Feb 27 07:32:35 IRST 2017
بی باک نیوز شهرداری ساری قهرمان مسابقات بین المللی جام فجر شد Sun Apr 16 09:09:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کنار گذاشتن تیموری و عسگری از تیم ملی وزنه برداری Sat Nov 25 14:01:50 IRST 2017
بولتن نیوز دولت ایران برای پیشگیری از مصادره بنیاد علوی ورود کند Tue Jul 04 13:47:27 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین عامل حمله به منچستر آرنا +عکس Sun May 28 12:21:31 IRDT 2017
تدبیر 24 پیام تبریک معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور به "کیمیا علیزاده" Sat Jul 01 12:00:50 IRDT 2017
تی نیوز نرخ های جدید عوارض خروج از کشور Tue Apr 10 20:22:28 IRDT 2018
آفتاب زلزله 6 ریشتری در خراسان/ آماده‌باش 3 استان/یک فوتی تا این لحظه+فیلم و تصاویر Wed Apr 05 11:02:26 IRDT 2017
پارس فوتبال کری‌ عجیب ستاره بایرن مونیخ برای فرانکفورتی ها Sat Aug 11 14:30:51 IRDT 2018
اعتدال محدودیت ترافیکی در محورهای مازندران Wed Feb 15 18:55:28 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اهدا عضو جوان ملایری به چهار بیمار زندگی دوباره بخشید Thu Jun 01 16:15:00 IRDT 2017
تابناک حمله مجدد صهیونیست‌ها به پایگاه مقاومت در غزه Tue May 29 18:38:22 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران جنوب ایران به جای باران، خاک می‌بارد/ گرد و غبار سوغات تمام نشدنی برای جنوبی‌ها Mon Jan 22 09:44:27 IRST 2018
فردا پرسپولیس جریمه شد، مدیرعامل خونه‌به‌خونه محروم Mon Sep 25 19:21:33 IRST 2017
ورزش 3 ترکیب اصلی هلاس ورونا – اینتر Mon Oct 30 18:58:00 IRST 2017
خبر گزاری دانا خودآموز منت‌کشی از همسر Mon Nov 19 09:22:32 IRST 2018
اعتبار نیوز حضور سرمایه‌گذاران 11 کشور عضو جاده ابریشم در ایران Thu Dec 14 15:25:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تلاوت اذان‌گاهی و اذان حریم شمس‌الشموس در هفته پیش‌رو Mon Jul 31 09:57:11 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پیاده روی نیمه شعبان در کربلا Fri May 12 17:27:47 IRDT 2017
جماران محدودیت های ترافیکی روز عرفه در قم اعلام شد Mon Aug 20 14:18:41 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ تصویری دیده نشده از کنسرت جواد خیابانی Sun Aug 05 00:12:16 IRDT 2018
ساعت24 پیشنهاد تشکیل «دولت در سایه» به رئیسی Mon May 22 17:49:00 IRDT 2017
مشرق نیوز واکنش جامعه‌مدرسین به خروج آمریکا از برجام Thu May 10 16:53:08 IRDT 2018
نامه نیوز آمار مومیایی کردن اجساد در تهران/ هر جسد 3 میلیون تومان Sat Sep 01 14:41:50 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم عملکرد عجیب ناوگان عمومی؛ 23 روز: یک کشته Sun Apr 15 14:23:02 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد توقف پخش برنامه های العربیه از اروپا Fri Feb 16 09:13:42 IRST 2018
بورس نیوز خواسته های بخش خصوصی از وزرای آینده (بازنویسی) Wed Oct 24 14:58:21 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ناکامی برنامه افزایش ظرفیت تولید برق در نخستین سال برنامه ششم Fri Apr 06 05:40:01 IRDT 2018
آفتاب ایران خشکسالی و خطر کمبود غذا در افغانستان Thu Aug 16 02:50:16 IRDT 2018
ایستا نیوز خطر تحریم در کمین سپرده گذاران ارزهای دیجیتال Wed Nov 28 10:56:04 IRST 2018
پارس فوتبال فاش شد ! زمان بازگشت ستاره مصدوم و ملی پوش “استقلال” به ترکیب “شفر”! Thu Aug 02 06:48:03 IRDT 2018
تی نیوز مخالف الحاق بنادر چابهار به منطقه آزاد هستم Wed Apr 11 19:49:44 IRDT 2018
پارس فوتبال جلسه بازیکن مازاد “شفر” با مدیرعامل جدید استقلال ! خروجی “استقلال” بازمی گردد؟! Mon Jul 23 17:27:13 IRDT 2018
آفتاب ایران ورود دلال ها به وصول مطالبات قطعه سازان/ ده ها کارگر تعدیل شدند Wed Jul 19 15:32:11 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی درخشش ایران در بخش کلاسیک رقابت های بین المللی اسکیت البرز Thu Dec 06 11:18:00 IRST 2018
روزنامه قانون سازمان دارو کمبود داروهای تک نسخه ای را رفع کند Sat Feb 10 06:33:28 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران موافقت نامه سرمایه گذاری منطقه نمونه گردشگری «سدگیلارلو» گرمی صادر شد Sun Sep 30 11:56:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کاراته کاها حریفان خود را شناختند Tue Oct 16 20:21:04 IRST 2018
خبرگزاری مهر آغاز سخنرانی اردوغان در خصوص قتل خاشقجی/ تسلیت به خانواده مقتول Tue Oct 23 12:40:57 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برخی از شیوه های شهری نیازمند تغییر هستند Thu Jul 19 18:01:00 IRDT 2018
ایلنا حضور مردم تهران در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا Fri May 19 20:34:20 IRDT 2017
برنا محکومیت دونفرمتخلف به علت تخلیه پسماند در اراضی کشاورزی بروجرد Mon Aug 21 14:51:16 IRDT 2017
ایسکانیوز معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاداسلامی واحد سراوان منصوب شد Sun Sep 30 09:55:17 IRST 2018
سلامت نیوز ورزش‌های آبی راهی برای جلوگیری از بیماری‌های کهنسالی Tue Nov 14 13:08:00 IRST 2017
آفتاب ایران اسماعیل هنیه به سردار سلیمانی تسلیت گفت Sun Nov 05 18:38:07 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کره شمالی: تحریم‌های جدید شورای امنیت اقدام جنگی است Sun Dec 24 09:30:43 IRST 2017
پارس نیوز هجوم سلفی بگیران به میکسدزون Thu Mar 09 21:04:32 IRST 2017
خبرگزاری مهر همراه داشتن مدارک قانونی توسط زایران اربعین الزامی است Wed Oct 24 18:06:32 IRST 2018
تین واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور گناباد-خضری Tue Jan 24 15:31:51 IRST 2017
افکارخبر تصاویری از ایست و بازرسی داعش در مصر Sun Mar 12 11:24:45 IRST 2017
598 دهنوی: از جامعه داوری عذرخواهی می‌کنم Sat Mar 11 11:45:46 IRST 2017
ورزش 3 طوفان 2 دقیقه ای استقلال Sun Feb 12 12:00:00 IRST 2017
جماران تیم های نظارت دامپزشکی قزوین در ماه رمضان فعال هستند Mon May 07 14:50:24 IRDT 2018
جوان آنلاین بیانیه جبهه مردمی در واکنش به کشتار مسلمانان میانمار Sun Sep 10 08:57:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آسیب پذیری گلخانه‌ها در مقابل سرما Tue Jan 30 14:34:31 IRST 2018
تدبیر بازار آپارتمانهای نقلی تهران+ قیمت Wed Aug 08 13:53:03 IRDT 2018
بی باک نیوز 26 درصد مردم ایران در روستاها زندگی می‌کنند Thu Aug 03 11:06:01 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم گورباچف: جهان در آستانه یک رویارویی جدید قرار گرفته است Thu Dec 06 13:06:09 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم شفر: سعی کردم در استقلال ترکیبی از تفکر آلمانی و ایرانی را شکل دهم Sun Jun 03 11:42:42 IRDT 2018
پارسینه میزان خودکشی دانشجویان در انگلیس رکورد زد Mon Sep 11 14:12:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تسهیلات ارزان قیمت می‌تواند باعت رونق واحدهای تولیدی شود Sat Feb 24 16:00:26 IRST 2018
نامه نیوز لاوروف در کنفرانس مطبوعاتی با چاووش‌اوغلو : شرایط بازگشت آوارگان سوری را فراهم می‌کنیم Fri Aug 24 15:34:28 IRDT 2018
مشرق نیوز عوارض کاهش وزن سریع کدامند؟ Sat Sep 15 10:33:16 IRDT 2018
تابناک زمان محاکمه مدیران دستگیر شده کانال‌‌های تلگرامی Sat Aug 12 12:14:23 IRDT 2017
تین سامانه یک‌بار رمز برای رانندگان باری در خراسان شمالی راه‌اندازی می‌شود Sun Feb 04 12:49:44 IRST 2018
واحد مرکزی خبر انگشت پیچ و حلوا زرده سوغاتی همدان بر سر سفره‌های افطار + گزارش Sat Jun 09 17:39:01 IRDT 2018
خانه ملت گام های سامانه نیما برای تشکیل پرونده است Mon May 28 12:04:50 IRDT 2018
خبرگزاری مهر فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستایی و عشایر کلیبر منتشر شد Sun Aug 06 22:09:45 IRDT 2017
تدبیر 24 سلفی های خودمانی چند خانم تهرانی Wed May 23 11:44:45 IRDT 2018
خبرگزاری مهر من را خیلی تحویل گرفتند/ هیایوی زیاد برای هیچ، مشکل تئاتر تبریز Tue Jul 04 11:33:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دریاچه ارومیه حال خوشی ندارد Wed Jun 27 14:14:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر خسارت طوفان های خورشیدی به زمین Sun Jul 15 08:13:56 IRDT 2018
سراج 24 شور انتخاباتی در دانشگاه‌ها Fri May 19 13:11:00 IRDT 2017
افکارخبر تمهیدات ترافیکی عصر امروز پایتخت Sat Sep 23 11:45:53 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آغاز بارش برف و باران از روز یکشنبه در سطح کشور Sat Jan 13 19:48:28 IRST 2018
خبرگزاری فارس وضعیت اعزام‌های عتبات راضی‌کننده نیست Tue Dec 11 14:26:48 IRST 2018
تهران پرس بازداشت عامل مرگ 7 نفر از اعضای یک خانواده Thu Sep 07 11:25:00 IRDT 2017
ساعت24 طارمی آقای گل آسیا می شود؟ Sat Apr 22 19:58:00 IRDT 2017
صنعت بیمه آخرین وضعیت شیوع آنفلوانزای پرندگان در کشور Sat Mar 04 12:06:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین ممنوعیت خروج پیاز زعفران از کشور Thu Jun 22 15:16:01 IRDT 2017
ساعت24 تهران امروز برفی است Sat Feb 11 08:39:25 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ائمه جمعه یزد، خروج آمریکا از برجام را محکوم کردند Fri May 18 15:09:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افسردگی و اوتیسم در کمین کودکان نارس Sun Mar 12 17:20:49 IRST 2017
خرداد نیوز مشوقان «رئیسی» برای کاندیداتوری قصد ناصوابی داشتند/ حدادعادل نمی‎تواند بزرگتر اصولگرایان باشد Sat May 27 12:14:44 IRDT 2017
خبرگزاری فارس زیاده‌خواهی آمریکا حد یقف ندارد! Tue Aug 01 00:02:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هزار زوج فارسی متقاضی فرزندخواندگی/واگذاری سرپرستی 50 نوزاد و کودک به خانواده‌های متقاضی فرزند Sat Jan 06 11:08:23 IRST 2018