بهار نیوز - Sun Aug 26 12:55:38 IRDT 2018 نمایش خبر

طراوت خاکسار نایب قهرمان شد

در ادامه رقابت‌های کاراته بازهای‌های آسیایی 2018 جاکارتا، طراوت خاکسار در مبارزه فینال به مصاف "ون تی‌زویون"‌ از چین‌تایپه رفت که با قبول شکست 4 بر 0 مقابل این کاراته‌کا به مدال نقره وزن 55- کیلوگرم این رقابت‌ها بسنده کرد.او پیش از این در نخستین گام "لیفا خایدری" از افغانستان را 9 بر صفر شکست داده و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. او در این مرحله به مصاف "آگونگ سانی" از کشور میزبان رفت که یک بر یکبه تساوی رسید، اما با رای داوران پیروز تاتامی معرفی شد تا به نیمه‌نهایی این وزن برسد.خاکسار در مرحله نیمه‌نهایی "دینگ جیامه" کاراته‌کای کشور چین را پیش رو داشت که پنج بر یک او را شکست داد تا با کسب سومین پیروزی به فینال این رقابت‌ها صعود کند.این اولین نقره کاراته ایران در بازهای آسیایی است.روز گذشته سجاد گنج زاده به مدال طلا رسید و حمیده عباسعلی برنز گرفت.
بهار نیوز افزایش تبخیردریاچه ارومیه به دلیل گرما Wed Jul 26 10:43:20 IRDT 2017
بهار نیوز هند از قطع واردات نفت ایران سرباز می‌زند Wed Sep 05 13:14:27 IRDT 2018
بهار نیوز حضور دختری دیگر در وزرشگاه آزادی! Sat Feb 03 18:12:51 IRST 2018
بهار نیوز نامه ظریف درباره قتل‌عام مسلمانان میانمار Fri Sep 08 15:08:17 IRDT 2017
بهار نیوز آقای برانکو، تا آخر عمرت در پرسپولیس بمان! Sun Oct 07 12:50:56 IRST 2018
بهار نیوز توجیه محرومیت خوزستان در یک روزنامه! Sat Feb 25 06:57:47 IRST 2017
بهار نیوز یک اعتراض مدنی به‌جا به حزب کشی سنتی Sat Apr 15 11:21:28 IRDT 2017
بهار نیوز رأی موافق مجلس عوام به برگزیت Thu Feb 02 09:24:10 IRST 2017
بهار نیوز وحدت«شعاری» و مغلطه ایران برای همه ایرانیان Mon Sep 04 11:37:47 IRDT 2017
بهار نیوز افغانستان خواهان صلح با پاکستان است Mon Jul 03 10:40:48 IRDT 2017
بهار نیوز قیمت بنزین در سال 96 تغییری نمی‌کند Mon Sep 18 11:20:46 IRDT 2017
بهار نیوز واکنش منطقی بورس به نتیجه انتخابات Tue May 23 11:26:58 IRDT 2017
بهار نیوز علیرضا قربانی: در انتخابات شرکت کنید Tue May 16 19:07:40 IRDT 2017
بهار نیوز قانون منحصر به فرد فدراسیون فوتبال در داربی Wed Sep 26 13:42:43 IRST 2018
بهار نیوز چو فردا شود فکر فردا کنیم؟! Sun May 28 11:16:11 IRDT 2017
بهار نیوز اون از «صداقت» خود در هسته‌ای‌زدایی خبر داد Thu Sep 06 13:00:25 IRDT 2018
بهار نیوز آمار شیوع ایذر میان کودکان کار و خیابان Fri Nov 10 11:21:34 IRST 2017
بهار نیوز برندگان مسابقه عکاسی زیر آب 2018 Mon Feb 19 07:30:00 IRST 2018
بهار نیوز توصیه‌ انتخاباتی وزیر بهداشت به قالیباف Fri May 05 11:38:56 IRDT 2017
بهار نیوز تصاویر دیدنی از یخ‌زدگی آبشار نیاگارا Thu Jan 04 14:01:51 IRST 2018
بهار نیوز راز جنایت مادر معتاد فاش شد Sat Aug 05 11:13:10 IRDT 2017
بهار نیوز هشدار وقوع سیل در 11 استان کشور Sun May 07 10:18:37 IRDT 2017
بهار نیوز قطری ها، سدی مقابل سرخابی ها Sun Aug 26 10:36:41 IRDT 2018
بهار نیوز قیمت‌های افزایش یافته لبنیات برگشت Wed Apr 26 15:20:59 IRDT 2017
بهار نیوز عشق بی‌مثال تندروهای داخلی به کره شمالی! Tue Sep 05 16:39:18 IRDT 2017
بهار نیوز گیاهی فوق العاده برای درمان اضطراب Sun Feb 25 09:22:54 IRST 2018
بهار نیوز ایرانِ زمان احمدی‌نژاد برای ما ترسناک بود Sun May 21 09:52:07 IRDT 2017
بهار نیوز هوای سرد و مه آلود در انگلیس Wed Jan 25 10:08:00 IRST 2017
بهار نیوز انتشار خبر جعلی ورشکستگی بانک‌ها Sun Nov 26 09:28:56 IRST 2017
بهار نیوز ادامه تعطیلیِ صاحبقرانیه تا "اطلاع ثانوی" Mon Sep 18 10:49:10 IRDT 2017
بهار نیوز فاصله بین اهداف و واقعیت‌های صنعت خودرو Fri Apr 28 13:11:51 IRDT 2017
بهار نیوز 6 هزار واحد طلافروشی تعطیل شدند Mon Aug 13 16:26:04 IRDT 2018
بهار نیوز قتل مادر به خاطر ارثیه پدری Thu Apr 26 10:24:59 IRDT 2018
بهار نیوز حادثه رانندگی در اندیمشک 6 کشته داشت Fri Apr 20 11:03:04 IRDT 2018
بهار نیوز 50 آیفون را در لباسش جاسازی کرد Sun Jul 16 11:48:51 IRDT 2017
بهار نیوز درمان عفونت های مقاوم به آنتی بیوتیک Tue Mar 27 10:46:28 IRDT 2018
بهار نیوز شیوه های ساده محافظت از چشم ها Wed Apr 11 10:35:06 IRDT 2018
بهار نیوز پیش ثبت‌نام در مدارس غیردولتی ممنوع Wed Feb 15 09:34:12 IRST 2017
بهار نیوز آرزوی دانشگاه آزاد، خاطره احمدی‌نژاد! Mon Sep 04 12:51:30 IRDT 2017
بهار نیوز رونمایی از پردازنده کوانتومی آی بی ام Sat May 20 15:14:27 IRDT 2017
بهار نیوز کلاه گشاد رمال بر سر دختران دم بخت! Tue Jul 04 12:23:09 IRDT 2017
بهار نیوز مردم منتظر افزایش حقوق نباشند Thu Sep 20 11:51:54 IRDT 2018
بهار نیوز نامه‌انتقاد‌ی‌اصلاح طلبان شورا به‌صداوسیما Mon Jan 23 14:05:47 IRST 2017
بهار نیوز کاهش 30 درصدی معاملات مسکن در تهران Sun Sep 02 11:49:05 IRDT 2018
بهار نیوز دلایل بی حسی و سوزش در بدن Wed Aug 16 11:02:35 IRDT 2017
بهار نیوز عللی برای خشکی "لب" Mon Jul 03 10:40:48 IRDT 2017
بهار نیوز 10 مقصد اول کالا‌های صادراتی ایران Wed Jun 20 15:57:52 IRDT 2018
بهار نیوز نجات غیرنظامیان از دست داعش Sun Mar 05 16:05:58 IRST 2017
بهار نیوز فرنگی کاران حریفان خود را شناختند Tue Nov 21 10:41:15 IRST 2017
بهار نیوز فعالیت اینستاگرام مختل شد Wed Oct 03 12:34:54 IRST 2018
بهار نیوز قتل‌عام 13 هزار سوری در زندان صیدنایا Wed Feb 08 10:22:47 IRST 2017
بهار نیوز هفتمین روز بمباران مناطق مسکونی غوطه Sat Feb 24 09:48:07 IRST 2018
بهار نیوز مالیات بر ارزش افزوده اصلاح خواهد شد Tue Sep 04 09:23:41 IRDT 2018
بهار نیوز امضای طلایی در سازمان استاندارد وجود ندارد Mon Aug 13 13:16:33 IRDT 2018
بهار نیوز آیا ایران سومین کشور بدبخت جهان است؟ Thu May 03 12:18:01 IRDT 2018
بهار نیوز لغو کنسرت کیهان کلهر در همدان Sun Jan 15 10:00:46 IRST 2017
بهار نیوز تنبیه وحشتناک یک دانش‌آموز در کرمان Sun Feb 12 17:19:46 IRST 2017
بهار نیوز بیمه زنان خانه‌ دار به کجا رسید؟ Sun Apr 23 11:26:55 IRDT 2017
بهار نیوز دلایل گرانی میوه در روز‌های اخیر Tue Aug 28 09:00:01 IRDT 2018
بهار نیوز فیلم دزدان دریایی کاراییب 5 دزدیده شد Tue May 16 18:19:11 IRDT 2017
بهار نیوز حوادث شورای شهر اول تهران تکرار می‌شود؟ Wed Oct 17 09:41:54 IRST 2018
بهار نیوز درباره جهانگیری دروغ می‌گویند Mon Nov 13 12:40:56 IRST 2017
بهار نیوز میان ماه من تا ماه گردون...! Mon May 22 17:54:23 IRDT 2017
بهار نیوز دوئل اعتراضی به ضرر قلعه‌نوعی شد Thu Feb 08 17:45:07 IRST 2018
بهار نیوز زیان بازار آشفته برای سرمایه‌گذاری Tue Mar 27 10:46:49 IRDT 2018
بهار نیوز تلفات آلودگی هوا کمتر از سانچی نیست Tue Jan 16 11:49:12 IRST 2018
بهار نیوز ظرفیت‌های حفظ برجام Thu Apr 19 15:24:15 IRDT 2018
بهار نیوز بازار دیگر شاهد قیمتهای بالای دلار نخواهد بود Fri Oct 05 09:33:38 IRST 2018
بهار نیوز سانسور به در و دیوار رسیده است Mon Jan 22 12:09:00 IRST 2018
بهار نیوز جهانبخش،طلای آلکمار و ارزشمندترین در هلند Sun Apr 01 18:24:14 IRDT 2018
بهار نیوز دیگر فیلم‌های حاتمی‌کیا را نمی‌بینم Wed Feb 07 10:21:59 IRST 2018
بهار نیوز فعالیت حدود 2600 دهیار زن در کشور Fri Sep 28 18:06:52 IRST 2018
بهار نیوز زلزله شرمنده محبت وطن شد! Mon Nov 20 15:05:30 IRST 2017
بهار نیوز جستجو برای یافتن دو مفقودی سیل Tue Mar 28 10:29:34 IRDT 2017
بهار نیوز دیگر غولی به نام کنکور وجود ندارد Wed Jun 28 11:43:31 IRDT 2017
بهار نیوز قیمت نفت به زیر 45 دلار سقوط کرد Fri May 05 11:38:13 IRDT 2017
بهار نیوز ثبات در بازار خودروهای داخلی Sun Oct 15 12:34:26 IRST 2017
بهار نیوز آقای وزیر برای تامین"بطری" آستین بالا زد Sun Aug 12 12:50:59 IRDT 2018
بهار نیوز هنرمندان در اولین روز جشنواره جهانی فیلم Fri Apr 20 11:08:16 IRDT 2018
بهار نیوز اطلاعاتی درباره قسمت سوم «پارک ژوارسیک» Sat Apr 21 10:49:41 IRDT 2018
بهار نیوز شرورهای تاریخ جام جهانی Wed May 09 09:13:54 IRDT 2018
بهار نیوز دفاع از حقوق و آزادی شهروندان یعنی این! Thu May 24 11:05:33 IRDT 2018
بهار نیوز پیامدهای مرگبار سیگارهای الکترونیکی Mon Mar 26 11:58:05 IRDT 2018
بهار نیوز کابینه دوازدهم؛ قابل پیش بینی، اما... Wed Aug 09 17:15:07 IRDT 2017
بهار نیوز وام 18 درصدی توجیه اقتصادی ندارد Mon Jul 09 17:51:33 IRDT 2018
بهار نیوز سودجویی صرافان از متقاضیان ارز وسکه Tue Feb 28 20:11:07 IRST 2017
بهار نیوز حمایت زنان سینماگر ایرانی از زنان فوتسالیست Sun Apr 15 10:35:29 IRDT 2018
بهار نیوز گجت‌های برتر سال 2017 Wed Dec 27 12:28:34 IRST 2017
بهار نیوز فوتبال ایران 23 جهان، آلمان در صدر Mon Jul 03 16:30:35 IRDT 2017
بهار نیوز بازگشت همه حقوق‌های نجومی به خزانه Tue Jan 31 14:08:58 IRST 2017
بهار نیوز ماجرای «ویلای لواسان» چیست؟ Mon Jun 18 18:41:52 IRDT 2018
بهار نیوز نامه سه وزیر کابینه به روحانی و جهانگیری Tue Sep 04 09:24:13 IRDT 2018
بهار نیوز 40 سال در حسرت میزبانی! Sat Apr 28 10:42:19 IRDT 2018
بهار نیوز درخواست روحانی از ظریف برای گفتگو درباره برجام Sat May 12 19:45:22 IRDT 2018
بهار نیوز علوی: دولت مخالف دستگیری‌ها است Wed Apr 05 17:43:15 IRDT 2017
بهار نیوز پاهای دوتارنواز خراسان از کار افتاد Sat Jun 24 10:03:31 IRDT 2017
بهار نیوز کسی دنبال طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور نیست Mon Aug 20 13:43:50 IRDT 2018
بهار نیوز رقابت بانوان اتومبیلران در کرج Sat Jul 01 10:29:39 IRDT 2017
بهار نیوز جشنواره لیمو در شهر منتون فرانسه Sun Feb 25 08:11:00 IRST 2018
بهار نیوز جزئیات تغییر نرخ حمل بار کامیون‌ها Sat Oct 06 11:19:25 IRST 2018
فردا در 3 مرحله به یک آدم شجاع تبدیل شوید Wed Nov 15 00:13:54 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد تجربه استرالیایی مدیریت بحران آب Tue Jan 16 00:00:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن شرکت بیش از 2 هزار نفر در طرح تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان همدان Sat Nov 25 10:46:18 IRST 2017
جماران احمد خاتمی: درباره تشکیل "هیأت اندیشه‌ورز" بحث و بررسی صورت می‌گیرد Wed Oct 04 02:20:41 IRST 2017
صراط لیورپول به میهمان دسته اولی‌اش باخت و حذف شد Sat Jan 28 18:21:59 IRST 2017
ایران آنلاین انتشار تصویر خاتمی در خبرگزاری اصولگرایان و واکنش کاربران فضای مجازی Fri Jul 06 17:47:10 IRDT 2018
تابناک شرط معافیت فرزندان ذکور مددجویان کمیته امداد Wed May 24 11:25:01 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 19 کامیون تجهیزات آزمایشگاهی در راه واحد تهران شمال/ بزرگ‌ترین آزمایشگاه ملی خاورمیانه تجهیز می‌شود Tue Nov 07 11:40:00 IRST 2017
فرارو منچستر یونایتد برای دومین بار رئال را ناکام گذاشت Thu Jun 01 10:57:47 IRDT 2017
خانه ملت بررسی ابعاد فرهنگی حمایت از کالای ایرانی در شورای عالی انقلاب فرهنگی Tue Apr 10 22:06:00 IRDT 2018
ساعت24 صدای هافبک استقلال در آمد Wed Mar 08 22:15:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم شروط آخوندی برای حمایت از شهردار جدید پس از لغو برجام Wed May 09 13:02:03 IRDT 2018
تدبیر 24 روحانی وارد رشت شد Thu Mar 30 11:10:03 IRDT 2017
وطن امروز فلسطین، مسأله پیمان شانگهای است Thu Mar 16 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم توسعه دانشگاه‌ها در گرو بین المللی شدن/ دانشگاه‌ها باید تنوع منابع درآمدی داشته باشند Fri Apr 13 08:27:02 IRDT 2018
آنا ارائه پروپوزال علمی برای احیای دریاچه ارومیه/ امکان احیای کامل دریاچه دیگر وجود ندارد Sun Jul 29 05:45:00 IRDT 2018
جام نیوز حل مشکل استقلال، گسترش و شجاعیان Wed Nov 08 13:47:54 IRST 2017
عصر ایران بخارا، نوروز را در بهمن آورد Thu Feb 09 09:09:44 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد محمدرضا خاتمی: «حضور به هر قیمت» دیگر کاربردی برای اصلاحات ندارد Thu Feb 15 19:11:34 IRST 2018
آرا نیوز تپه های تاریخی حسنلو و بسطام تعیین حریم شدند Wed Aug 01 12:40:12 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صدور نفت آمریکا به آسیا به زودی رکورد می زند Tue May 29 10:53:00 IRDT 2018
دنیای معدن کرباسیان: دولت دوازدهم با رویکرد به بخش معدن، ایجاد رفاه بیشتر را می تواند محقق سازد Sat Jul 08 16:29:00 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راهیابی هنرمندان اهر به مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان Sat Jul 28 11:30:39 IRDT 2018
رسالت بخشی از هویت دینی ایران مدیون شاعران است Sat Mar 04 00:00:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 20 طرح جنگلیاری در مهدیشهر اجرا شد Thu Feb 16 14:15:38 IRST 2017
تین راه ارتباطی 200 روستای کردستان مسدود است Sat Jan 28 08:46:44 IRST 2017
اتاق خبر24 حکایت هیزم شکن و سهم خواهی اصلاحات از روحانی Sun Jul 23 15:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهرک نظامی ملک فیصل عربستان در جیزان هدف موشک بالستیک ارتش یمن قرار گرفت Tue Mar 21 00:26:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین روز شلوغ پلیمری ها در بورس کالا Wed Oct 17 10:57:44 IRST 2018
برنا اختلافات منطقه و جهان اسلام به نفع صهیونیسم و تروریسم است/ ملت‌های جهان فلسطین را فراموش نکنند/ ایران اجازه نمی دهد تروریسم در منطقه گسترش یابد Wed Jun 21 12:53:58 IRDT 2017
پارس نیوز واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر جدایی گادوین منشا Sun Aug 13 12:21:51 IRDT 2017
مشرق نیوز جدول/ جدیدترین آمار فروش فیلم‌ها Sat Aug 04 04:10:00 IRDT 2018
اتاق خبر شکلات سرخ تولید شد Sat Sep 16 13:32:02 IRDT 2017
روزنامه ایران مخاطبان بخوانند Mon Jan 22 00:00:00 IRST 2018
انتخاب فیلم/ خسارت های زلزله شدید در فیلیپین Sat Jul 08 11:55:05 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مسجد، پایگاه عروج انسان به عرش الهی است Wed Oct 11 20:35:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر مسابقات شطرنج قهرمانی زنان جهان افتتاح شد Fri Feb 10 18:53:24 IRST 2017
جام نیوز جدول قیمت جدید خودروهای وارداتی در بازار - امروز دوشنبه Mon Feb 26 13:45:51 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پذیرش بیش از 7 هزار خانوار در پایگاه‌های اسکان استان همدان Sun Mar 25 12:17:52 IRDT 2018
نامه نیوز تشییع پیکر شهید حججی، باردیگر به تعویق افتاد Fri Sep 01 21:12:36 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نشست «دین و محیط زیست» در ارمنستان + عکس Sat Jul 01 11:56:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تولید هزار تخته فرش و گلیم توسط زنان و دختران تحت پوشش کمیته امداد Tue Jan 24 15:57:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فیلم/ زندگی دوباره پس از مرگ؛ سخت‌تر از اعدام Wed Feb 21 11:10:15 IRST 2018
دولت بهار کویت، آمریکا و انگلیس خواستار تسریع در مهار بحران قطر شدند Tue Jul 11 14:19:00 IRDT 2017
پرس شیعه پردازنده های گرافیکی ان ویدیا 6 برابر سریع تر شدند Tue Aug 14 11:32:02 IRDT 2018
پول نیوز پرداخت 25 میلیارد تومانی خسارت به زلزله‌زدگان کرمانشاه Mon Dec 04 10:14:35 IRST 2017
سلامت نیوز رفتارهایی که زندگی زناشویی را به سمت طلاق عاطفی و خیانت می کشاند Sat Apr 29 12:18:00 IRDT 2017
بی باک نیوز مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 را در 10 دقیقه تماشا کنید Sat Apr 01 11:18:01 IRDT 2017
خرداد نیوز تیراندازی به شهرداری شهر چمران در شهرستان ماهشهر Sun Aug 06 00:20:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اقامه نماز جمعه در 28 منطقه استان Wed Jul 25 17:33:39 IRDT 2018
روزنامه کیهان حوزه هنری از جشنواره فیلم مقاومت حمایت می‌کند(اخبار ادبی و هنری) Sun Oct 14 21:21:26 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد نظریه مهم رهبر انقلاب درباره ارتش چیست؟ Thu Feb 01 15:31:41 IRST 2018
خبرگزاری نسیم برنامه های رادیو قرآن در ماه رمضان اعلام شد Tue May 15 12:46:03 IRDT 2018
ایران آنلاین تولید مسکن در شیب منفی Thu May 03 09:47:10 IRDT 2018
ایران آنلاین برگزیدگان مسابقات آثار چاپی جشنواره صنعت چاپ معرفی شدند Tue Sep 19 10:29:31 IRDT 2017
نماینده وجود نقص در فرایند نظارتی مجلس را قبول دارم/پس از 16 ماه هنوز حقوق‌های نجومی آزاد است Sat Aug 18 17:14:20 IRDT 2018
آریا از سوی فدراسیون جهانی تکواندو؛ رنکینگ المپیکی ماه می اعلام شد/ 5 هوگوپوش ایرانی در میان برترین تکواندوکاران جهان Sat May 12 09:18:06 IRDT 2018
میزان سرفاصله زیاد قطار‌ها تنها مختص خطوط تازه تاسیس مترو است/ عدم تایید بهره برداری کور در خط 7 Sat Jul 15 09:05:17 IRDT 2017
عصر خبر فولاد نی ریز ، شوفاژکار قزوین و کیمیاداران کویر با تسهیلات بانک صنعت و معدن در آستانه افتتاح Mon Aug 07 09:23:51 IRDT 2017
عصر ایران داعش 17 شهروند را در عراق سر برید Mon Apr 17 02:43:22 IRDT 2017
انتخاب کاخ سفید امکان اعزام 50 هزار سرباز به سوریه را بررسی می‌کند Sun Apr 16 20:00:12 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد کدام اقتصاددانان به دیدار روحانی رفتند؟/ بعضی دعوت نشدند، جهانگیری غایب بزرگ دیدار Mon Oct 15 17:41:25 IRST 2018
فردا آخرین وضعیت شکایت از فست فودی‌ها Tue Oct 31 15:18:04 IRST 2017
ورزش 3 بلندگوها این بار در خدمت پرسپولیس Tue Oct 17 12:54:00 IRST 2017
آنا کشته شدن یک نفر در تیراندازی مالاگا Wed Sep 12 04:43:00 IRDT 2018
پارسینه جشن خودکفایی بنزین پس از 36 Sun Apr 23 09:36:01 IRDT 2017
روزنو اخلال جوان 32 ساله با 7 میلیارد گرانفروشی| پای مدیرعامل پارس سامتل هم به دادگاه باز شد| اعلام اسامی و مشخصات متهمان Sun Aug 26 12:53:43 IRDT 2018
ورزش 3 جوان های استقلال علیه دفاع اتوبوسی اکبر اوتی/ ترکیب احتمالی استقلال برابر سیاه جامگاه Fri Mar 03 16:09:00 IRST 2017
برنا فاش گویی تکان دهنده درباره محمدرضا پهلوی Mon Sep 18 19:35:42 IRDT 2017
جماران 9 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک های قزوین پرداخت شد Thu Jul 27 19:59:39 IRDT 2017
پرشین خودرو 10 خودرو مشهور آمریکایی در پیست نوربرگرینگ Mon Sep 18 01:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سران آمریکا و کویت سازوکارهای مقابله با ایران را بررسی کردند Sat Feb 11 05:13:44 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران وزیر بهداشت، دختر قربانی اسیدپاشی را معاینه کرد Mon Dec 25 19:38:33 IRST 2017
زومیت جک ما: بلاک‌چین برای بقا باید صنعت تولید را هدف قرار دهد Tue Sep 18 17:02:00 IRDT 2018
تابناک «شیر صحرا» لقب کدام تکاور ارتش است؟ Sat Sep 30 09:18:10 IRST 2017
مشرق نیوز اسامی داوران هفته دوم لیگ برتر Tue Jul 31 12:34:51 IRDT 2018
آفتاب چند ایرانی به علت بیماری ایدز فوت کرد؟ Sat Dec 09 12:44:15 IRST 2017
جوان آنلاین فوت یک نفر بر اثر بیماری تب کریمه کنگودر استان موردتائید است Mon May 29 14:51:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فرماندار کهگیلویه تغییر کرد Wed Jul 18 10:41:18 IRDT 2018
تابناک ملی پوش ایرانی برنده مسابقه پرش با کریس رونالدو!+عکس Wed Apr 04 16:02:30 IRDT 2018
میزان توبه از جرایم تعزیری چگونه احراز می‌شود؟ Tue Apr 11 12:45:30 IRDT 2017
جام نیوز فرگوسن پرسپولیس / (هدف) Wed Dec 13 07:20:00 IRST 2017
فردا منشا هیچ توجهی به این همه حاشیه ندارد! Mon Aug 14 08:19:21 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ایران‌خودرو «دنا» را به بورس کالا می‌برد Sun May 28 14:33:04 IRDT 2017
جماران برانکو در تازه ترین رنکینگ جهانی 20 پله صعود کرد Tue Apr 24 14:39:11 IRDT 2018
خبرگزاری مهر «آوانتاژ» به صداگذاری رسید Wed Jul 20 10:40:56 IRDT 2016
نامه نیوز بارش باران در 20 استان کشور طی 3 روز/هوا سرد می شود Sat Apr 29 09:00:42 IRDT 2017
تدبیر و امید روانپزشکان آمریکایی: ترامپ باید برکنار شود Sat Aug 12 10:07:28 IRDT 2017
ایسکانیوز تسهیل تجارت در اولویت کارهای منطقه آزاد ماکو است/ توسعه زیرساخت های مناطق آزاد در دوره ریاست اکبر ترکان Sun Jan 01 11:58:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نبرد با کره ای ها بسیار نزدیک و پایاپای بود Sun Aug 20 13:15:19 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی والیبال ساحلی زیر21 سال ایران از صعود به فینال رقابت های آسیایی بازماند Sat Mar 04 13:51:00 IRST 2017
پرس شیعه تاکید دی میستورا بر حل بحران سوریه بر اساس قطعنامه های سازمان ملل Wed Nov 22 11:46:26 IRST 2017
ایران آنلاین مصادره اموال بهترین جایگزین برای اعدام است Tue Nov 07 10:27:56 IRST 2017
تابناک «دینا پاول» معاون مشاور امنیت ملی آمریکا شد Thu Mar 16 23:14:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پاستور، تفریحی واکسن تولید می‌کند/ با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان 3 درصد از بازار جهانی را دست می‌گیریم Sun Jul 22 13:25:29 IRDT 2018
اعتبار نیوز «مولیر» به موزه بانک ملی ایران می آید Sun Jan 28 11:56:00 IRST 2018
فرارو قتل برای فرار از مرگ Sun Dec 24 00:43:46 IRST 2017
آفتاب ایران آلمان اظهارات ترامپ را محکوم کرد Thu Aug 17 16:34:14 IRDT 2017
آفتاب ایران ادعای اقامت اروپا از طریق پناهندگی در گرجستان، دام افراد کلاهبردار است Fri Dec 15 14:24:09 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران توصیه رئیس پلیس راه ایلام به رانندگان Thu Jan 18 12:42:12 IRST 2018