جام نیوز - Tue Aug 21 21:40:36 IRDT 2018 نمایش خبر

ممنوع المصاحبه نشده‌ام و فعلا نمی‌خواهم صحبت کنم

مدافع باشگاه استقلال نسبت به انتشار مطالبی که در آن عنوان شده مسئولان باشگاه او را ممنوع المصاحبه کرده‌اند، واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، فرشاد محمدی‌مهر مدافع جدید استقلال که از پارس‌جنوبی به این تیم ملحق شده فعلا قصد ندارد درباره شرایط خود فعلا صحبت کند. محمدی مهر در گفت‌و‌گو با میزان این خبر را تایید کرد و گفت: هیچ دستوری از باشگاه نرسیده که نباید مصاحبه بکنم و خودم نمی‌خواهم فعلا مصاحبه انجام دهم. البته به نظر می‌رسد این بازیکن به دلیل باخت استقلال به پارس جنوبی، تیم سابق خود، ترجیح داده تا صحبتی انجام ندهد. 451
جام نیوز پنالتی زن پرسپولیس در دربی مشخص شد / منصوریان تاکتیکش را لو داد / برانکو نگران فاجعه فصل قبل (خبر ورزشی) Sat Feb 11 07:27:42 IRST 2017
جام نیوز چه زمانی خنده رو یا عبوس بودن حکم عبادت را دارد؟ Tue Mar 27 22:06:02 IRDT 2018
جام نیوز ریالی از حرم امام حقوق نمی گیرم Wed Dec 13 07:02:35 IRST 2017
جام نیوز تصادف مرگبار خودروی لیفان با عابر پیاده Mon Feb 27 13:10:07 IRST 2017
جام نیوز آخرین وضعیت مصدومیت سیدجلال/ آیا کاپیتان پرسپولیس به بازی با نفت می‌رسد؟ Wed Mar 01 17:58:05 IRST 2017
جام نیوز دستگیری 7 شکارچی متخلف Wed Jan 17 18:35:25 IRST 2018
جام نیوز رسیدن به پرسپولیس سخت است ولی دوم شدن استقلال محتمل است / از طاهری یاد بگیرید کمتر مصاحبه کنید Thu Mar 16 11:12:42 IRST 2017
جام نیوز دستگیری 19 دختر و پسر مست در پارتی Mon Sep 04 15:00:00 IRDT 2017
جام نیوز نشانه‌های کودک آزاری که والدین باید جدی بگیرند Sat Sep 23 17:00:00 IRST 2017
جام نیوز اولین گفت‌وگوی حمید صفت پس از دستگیری Tue Aug 22 21:34:28 IRDT 2017
جام نیوز عکس/ تشییع جنازه قربانیان حمله عربستان Thu Dec 28 16:27:43 IRST 2017
جام نیوز خبری خوب برای منصوریان در خصوص دیدار با گسترش Wed Apr 05 15:00:27 IRDT 2017
جام نیوز آمار کشته شدگان عملیات‌های نظامی روسیه در سوریه Sat Oct 20 14:49:17 IRST 2018
جام نیوز این افراد از بی‌نیازترین مردم هستند Wed Dec 13 18:30:00 IRST 2017
جام نیوز 7 شرط ایران برای الحاق به CFT Sun Oct 07 12:19:59 IRST 2018
جام نیوز کشوری که بیشترین خلبانان زن را دارد ! Sat Sep 15 15:15:08 IRDT 2018
جام نیوز گزارش بی بی سی از انتخابات ریاست جمهوری در ایران و فرانسه Wed Apr 19 15:14:27 IRDT 2017
جام نیوز پرسپولیس انتظار این بازی از استقلال را نداشت/ گل دوم ما اروپایی زده شد Mon Feb 13 17:01:10 IRST 2017
جام نیوز شناسایی مولکول متوقف کننده سرما خوردگی Thu May 17 16:50:11 IRDT 2018
جام نیوز جایگزین ونگر برای هدایت آرسنال کیست؟ Wed Feb 28 21:30:00 IRST 2018
جام نیوز بازیکن باسابقه پرسپولیس تمدید کرد Sat Jun 09 19:25:24 IRDT 2018
جام نیوز پاسخ منفی برانکو به انتقال دوستاره سرخ به تراکتور/ خبرخوش برای استقلالی ها Fri May 26 23:56:40 IRDT 2017
جام نیوز دخترانی که زنده زنده سوختند Thu Dec 01 15:45:00 IRST 2016
جام نیوز دنیای سینما بهت زده شد/ خداحافظی بازیگر پرافتخار جهان Wed Jun 21 22:34:10 IRDT 2017
جام نیوز روش جدید افزایش ممبر و فالوور از زبان رئیس کانون هواداران پرسپولیس + عکس Sun Aug 19 17:33:38 IRDT 2018
جام نیوز بسته‌هایی که پست آنها ممنوع است! Wed Dec 13 16:04:37 IRST 2017
جام نیوز سرپرست جدید به تمرینات پرسپولیس رفت Thu Nov 16 14:20:00 IRST 2017
جام نیوز پسر 18 ساله به خاطر مادرش پای چوبه دار می‌رود Tue May 08 21:33:15 IRDT 2018
جام نیوز واکنش کی روش به یک خبر جنجالی پیرامون لژیونر فوتبال ایران Fri Apr 27 17:15:11 IRDT 2018
جام نیوز رحمتی می‌خواهد مثل بوفون باشد Mon Jan 08 19:25:16 IRST 2018
جام نیوز وحید نصیریان درگذشت Fri Jul 28 18:21:15 IRDT 2017
جام نیوز امیدوارم در سال 96 خونه به خونه و استقلال به نتایج خوبی برسند / علاقه ندارم دروغ سیزده بگویم Sun Mar 26 19:06:39 IRDT 2017
جام نیوز اعتقاد ویژه شفر به بازیکن جوان استقلال Sun Jul 22 12:18:08 IRDT 2018
جام نیوز زن جوان پس از شکایت از هکر موبایلش با پسرخاله اش روبروشد! Tue Jul 31 20:27:56 IRDT 2018
جام نیوز قیمت گبه چند است؟ +جدول قیمت Sun Jul 02 08:30:00 IRDT 2017
جام نیوز خلاصه بازی الهلال عربستان 3-0 العین امارات Tue Sep 12 17:10:00 IRDT 2017
جام نیوز افسر نیروی انتظامی پس از تیراندازی مرگبار در مشهد دستگیر شد Thu Dec 07 09:35:47 IRST 2017
جام نیوز ویدیو/ شلیک گلوله از ضدهوایی ناوچه روسیه در دریای سیاه Mon May 08 19:50:00 IRDT 2017
جام نیوز واکنش بیرانوند به بازی هفته آینده پرسپولیس با الاهلی ؛ وای بازم سوما Thu Sep 07 09:29:14 IRDT 2017
جام نیوز زیرگرفتن مرگبار شوهر توسط همسر Sat Apr 28 23:00:00 IRDT 2018
جام نیوز داستان چاهی که انتهایی ندارد! Wed Dec 06 23:13:36 IRST 2017
جام نیوز عکس هایی از یک ماشین عروس جالب در ایران Mon Sep 04 20:33:00 IRDT 2017
جام نیوز مصدوم بزرگ استقلال ام آر آی می دهد Fri Nov 17 21:23:56 IRST 2017
جام نیوز سرخ ترین نیم فصل / (خراسان ورزشی) Tue Dec 12 07:35:00 IRST 2017
جام نیوز مردی آمریکایی با پوست آبی رنگ! +عکس Tue Jan 02 15:23:47 IRST 2018
جام نیوز تاکید کرانچار بر حفظ خرید جدید پرسپولیس Fri May 05 11:43:02 IRDT 2017
جام نیوز ستاره استقلال هفته ششم را هم از دست داد Mon Sep 11 13:15:27 IRDT 2017
جام نیوز مظنه قیمت آپارتمان‌های نقلی تهران Wed Jul 26 10:10:00 IRDT 2017
جام نیوز مردی که 3 بار مادر شده! +عکس Sun Dec 03 16:11:03 IRST 2017
جام نیوز امین‌زاده: نقد مشفقانه دولت جنبه پیشگیری دارد نه مچ‌گیری Mon Sep 04 18:58:50 IRDT 2017
جام نیوز تحریم جامع ایران چند گام تا نهایی شدن Sun Jul 23 06:49:39 IRDT 2017
جام نیوز فضا سازی های مغرضانه نظام سلطه برای به چالش کشیدن ایران Sat Dec 16 18:47:53 IRST 2017
جام نیوز با بخشنده‌ترین راننده تاکسی تهران آشنا شوید Wed Nov 01 13:22:54 IRST 2017
جام نیوز دولت روحانی درباره برجام غلو کرده است Thu Apr 06 09:39:07 IRDT 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Mon Dec 04 00:54:02 IRST 2017
جام نیوز کشف 7 کلت جنگی از یک زن سابقه دار Mon May 29 20:30:00 IRDT 2017
جام نیوز هشدار در مورد جهش قیمت مرغ به کیلویی 15 هزار تومان! Tue Jan 16 11:00:00 IRST 2018
جام نیوز ضعف بزرگ برانکو در چند دیدار پرسپولیس/ فلسفه تعویض‌هایش مشخص نیست Mon Apr 24 21:43:36 IRDT 2017
جام نیوز تصمیم مجلس برای تقویت بودجه دفاعی کشور Mon Dec 25 07:29:22 IRST 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Tue Sep 05 18:00:07 IRDT 2017
جام نیوز سناریوی تکراری فروش اینترنتی خودرو/ بازهم سایت قطع شد! Mon Jul 31 09:30:00 IRDT 2017
جام نیوز تداوم بارش‌های بالاتر از نرمال در بیشتر مناطق کشور Wed May 09 15:47:52 IRDT 2018
جام نیوز درمان دیابت با پیوند پوست مصنوعی Mon Aug 07 21:21:00 IRDT 2017
جام نیوز پیراهن ستاره ایرانی، جایزه به طرفداران تیم فرانسوی Thu Oct 11 15:32:27 IRST 2018
جام نیوز دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر Wed Jun 21 10:18:09 IRDT 2017
جام نیوز آشنایی با کنسانتینو خرید احتمالی آرسنال Sat Jan 06 16:30:00 IRST 2018
جام نیوز ربیعی از تدابیر دولت برای جلوگیری از انحراف تسهیلات اشتغالزایی خبرداد Wed Jun 27 11:15:25 IRDT 2018
جام نیوز دلیل حضور شاه حسینی در باشگاه پرسپولیس؛ ربطی به بیرانوند نداشت Mon May 01 18:15:08 IRDT 2017
جام نیوز درخواست وزارت دفاع آمریکا از ترامپ برای اعزام نیرو به سوریه Thu Feb 16 08:57:36 IRST 2017
جام نیوز سحر قریشی در اینستاگرام/ ببینید Sun Feb 12 06:55:00 IRST 2017
جام نیوز اعتراض به پوشش بازیگران زن در یک تئاتر +عکس Sun Oct 29 11:25:10 IRST 2017
جام نیوز کشف 360 گرم هروئین از معده یک قاچاقچی +عکس Wed Apr 05 07:42:00 IRDT 2017
جام نیوز جنون قتل به‌جای عشق مادرانه Thu Aug 03 12:20:00 IRDT 2017
جام نیوز افتخاری: دستیاران شفر باید در حد مربیان داخلی حقوق بگیرند/ (ابرار ورزشی) Tue Jan 09 07:40:00 IRST 2018
جام نیوز حقایقی که گروه خونی شما درباره سلامتیتان فاش می کند ! Sat Jul 28 13:19:50 IRDT 2018
جام نیوز کلماتی که زندگی شما را از این رو به آن رو می‌کنند Mon Dec 04 18:02:00 IRST 2017
جام نیوز ناکامی امریکا در توقیف کشتی ایرانی Tue Feb 14 17:32:23 IRST 2017
جام نیوز سفر بی‌سر و صدای رییس سازمان حج به عربستان Sat May 05 22:01:36 IRDT 2018
جام نیوز خمیر دندان بهتر است یا دهانشویه ؟ Thu Oct 04 16:38:46 IRST 2018
جام نیوز عکس/ راهپیمایی مردم قم بمناسبت قیام خونین 15 خرداد سال 1342 Mon Jun 05 16:49:33 IRDT 2017
جام نیوز روز جهانی تخم مرغ ؛ هر انسان سالم ، یک تخم مرغ در روز Tue Oct 09 15:16:47 IRST 2018
جام نیوز 12 ساله بودم که شوهر کردم اما چند سال بعد وقتی با دایی دوستم آشنا شدم تازه معنای عشق را فهمیدم و ..! Wed Dec 06 09:12:23 IRST 2017
جام نیوز حمله بارسایی ها به مهدی طارمی در عمان! Mon Apr 24 16:35:39 IRDT 2017
جام نیوز لَه‌لَه‌زدن عربستان برای فشار بر ایران Sun Jul 08 14:04:25 IRDT 2018
جام نیوز تلگرام کند می شود Thu Apr 26 12:33:01 IRDT 2018
جام نیوز خارج از دید هفته Mon Jan 15 14:45:00 IRST 2018
جام نیوز 10 نیروی امنیتی عراقی کشته شدند Wed Aug 16 17:00:00 IRDT 2017
جام نیوز ایران تصمیم هند برای کاهش خرید نفت را تلافی کرد Fri Apr 07 20:00:00 IRDT 2017
جام نیوز پنتاگون: همکار بن‌لادن در حمله هوایی در سوریه کشته شد Thu Feb 09 09:42:45 IRST 2017
جام نیوز ظاهرات کردهای سوریه علیه حملات هوایی ترکیه Fri Apr 28 06:35:18 IRDT 2017
جام نیوز جایگزین‌های گوشت قرمز را بشناسید Wed Dec 13 07:03:00 IRST 2017
جام نیوز تعیین قطعی جنسیت جنین با روش‌های ژنتیکی فراهم شد Wed Dec 20 15:09:56 IRST 2017
جام نیوز رهایی از استرس با این مواد غذایی Tue Dec 19 09:02:00 IRST 2017
جام نیوز فرمان جدید ترامپ: آمریکایی بخرید، آمریکایی استخدام کنید Wed Apr 19 17:01:36 IRDT 2017
جام نیوز برجام واردات به ایران را آسان کرد؛ نه صادرات را Wed Mar 29 18:20:00 IRDT 2017
جام نیوز ایتالیایی ها از تجاوزهای متعدد جنسی به توریست ها به تنگ آمدند! Fri Aug 31 20:07:19 IRDT 2018
جام نیوز این زن جوان ایرانی چرا به چنین جنایت هولناکی در آمریکا دست زد؟ + عکس Sun Mar 05 07:02:00 IRST 2017
جام نیوز شجاعی و حاج‌صفی به ارزش‌های نظام دهن‌کجی کردند/ این دو فوتبالیست نمی‌شدند، معلوم نبود در ایران چه شغلی داشتند Fri Aug 04 19:48:23 IRDT 2017
جام نیوز مصدومان چهارشنبه سوری به 87 نفر رسید Tue Mar 14 22:49:01 IRST 2017
جام نیوز توصیه ویژه خبرگزاری روس به ترامپ Sat Feb 18 19:52:10 IRST 2017
تیک محدودیتی جدید برای پخش اذان در ترکیه Tue Feb 21 19:22:01 IRST 2017
آریا اعتبارات ستاد ملی اقتصاد مقاومتی مناسب نرخ بیکاری استان نیست Wed Oct 10 19:17:14 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بررسی دوگانه عاطفه و اندیشه شعر آیینی در شیراز Tue Oct 16 11:54:17 IRST 2018
آریا موزه شهدا در دانشگاه آزاد نجف آباد ایجاد می شود Wed Oct 10 21:11:48 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اهداف قیام عاشورا برای جوانان تبیین شود Fri Oct 06 18:42:27 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم حمایت خانواده شهید مدافع حرم "محمدحسین حمزه" از حجت‌الاسلام رئیسی Thu May 18 00:16:36 IRDT 2017
یک ورزش تیم ملی بلژیک سهمیه گرفت Mon Jul 24 11:26:58 IRDT 2017
خبرگزاری فارس مشکل محرومیت از گاز را نباید به حساب شرکت برق نوشت/ الگوی مصرف برق در دیشموک رعایت نشده است Sat Feb 11 15:51:00 IRST 2017
ورزش 11 تحقیر باور نکردنی مهدی رحمتی از سوی ستاره پرسپولیس +عکس Sun Nov 18 10:00:30 IRST 2018
برنا وصیت یک داعشی دقایقی قبل از عملیات انتحاری Wed Aug 23 08:53:52 IRDT 2017
آفتاب دیدارهای امروز ظریف در تهران/تصاویر Sun Jan 07 17:13:53 IRST 2018
تیتر نیوز نتانیاهو با این هدف هفته آینده با ترامپ دیدار می کند: تعلیق برجام یا تغییر و یا ابطال آن Tue Sep 12 08:36:35 IRDT 2017
پول نیوز افزایش امنیت در انتقال وجه بالای 30 میلیون ریال Tue Nov 21 10:06:49 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران صف خرید پسته 200 هزار تومانی/ مس از سد کاکوهای شیراز عبور کرد Mon Dec 10 07:44:50 IRST 2018
خبرگزاری مهر 7 کوهنورد جان باخت/ جمعه تلخ برای ورزش کشور/ فعالیت 90 جستجوگر Sat Dec 09 13:03:51 IRST 2017
پرشین خودرو مالیات علی‌الراس حذف شد Thu Jun 29 09:53:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کاشت و برداشت زعفران، اشتغال 500 هزار نفر روز در تایباد Sat Nov 10 08:44:23 IRST 2018
مشرق نیوز خودروسازانی که به مردم اجحاف می‌کنند از مریخ آمده‌اند؟ Tue Jun 19 00:04:35 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین رکورد در فروش مبلمان اداری/ مالیات‌های بالا دست‌وپا‌ی تولید را بسته است Thu Mar 23 14:16:03 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نشریات ترکیه در یک نگاه|ترکیه، در شمال سوریه جاده دو بانده می ‌سازد/اصرار معاون رئیس جمهور آمریکا بر اعمال تحریم علیه ترکیه Mon Jul 30 11:01:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ولاسکو برای والیبال ایران پیام داد Mon Aug 28 12:51:24 IRDT 2017
سیتنا طرح واگذاری مدیریت اینترنت به نیروهای مسلح، یا شایعه است یا تحلیل غلط Wed Nov 07 13:54:39 IRST 2018
میزان پیام ستاره ملی پوش استقلال به هواداران Thu May 17 18:11:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مروری بر نقش‌آفرینی جوانان در عرصه‌های جهاد در چهل سال انقلاب +پوستر Wed Oct 10 12:13:24 IRST 2018
نامه نیوز تصویری از هواداری که با دوچرخه به جام جهانی آمد! Mon Jun 18 06:40:01 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین شهرستان کوهدشت منبع آب پایدار ندارد/ برای آب منطقه باید فکری اساسی شود Sun Jun 25 10:55:13 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران وقتی گرد و غبار نمی‌گذارد در خوزستان باران ببارد Tue Dec 19 10:39:04 IRST 2017
جماران چند پیشنهاد جذاب برای گردشگری در پاییز Fri Oct 06 15:57:40 IRST 2017
خبر خودرو تمهیدات دولت برای تنظیم بازارعید97 Fri Feb 16 12:37:36 IRST 2018
جوان آنلاین دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان Wed May 31 10:22:35 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز جدال مردان هوگوپوش برای حضور در تیم‌ ملی Mon Jan 30 12:21:03 IRST 2017
ساعت24 کارنامه کنکور دکتری 28 فروردین منتشر می شود Sun Apr 09 14:58:16 IRDT 2017
تهران پرس خط تولید موشک هوا به هوای «فکور» افتتاح شد Mon Jul 23 13:53:00 IRDT 2018
جماران هواداران الغرافه خواستار اخراج "آیگون" شدند Mon Apr 23 16:12:52 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ضیایی حامل پیام تسلیت جهانگیری به خانواده شهدای هلال احمر زنجان Sat Jul 08 18:09:15 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 21 سپتامبر نشستی بین‌المللی درباره سوریه در مقر سازمان ملل برگزار می‌شود Tue Sep 19 09:59:56 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قاسمی: نیازی به شعبده‌بازی نتانیاهو نداریم/ اتفاقات گروه 7 نشان از تحولات جدید بین‌المللی است Mon Jun 11 11:45:16 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران افتتاح پردیس تئاتر تهران Tue Feb 07 22:35:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 10 طرح زیر پوشش تسهیلات اقتصاد مقاومتی Sun Nov 26 23:35:03 IRST 2017
خانه ملت طالبانی تعصب نژادی نداشت/ جذب کردها به‌سمت بارزانی در زمان فقدان طالبانی اتفاق خوبی نیست Wed Oct 04 18:17:00 IRST 2017
آفتاب امکان پخش نشدن بازی ایران و اسپانیا/ پرونده روی میز بانک مرکزی Sun Jun 17 18:45:27 IRDT 2018
فردا سروده شاعر معروف برای پسر عمویش، زنده یاد علی معلم Tue Mar 14 14:16:52 IRST 2017
برنا مدیران دستگاه های اجرایی از ارائه آمارهای غیرواقعی بپرهیزند Thu Jul 20 13:16:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ابراز نگرانی کانادا از اقدام اسرائیل در قانونی کردن اشغال زمین‌های فلسطینی Thu Feb 09 11:10:09 IRST 2017
جماران یک تن و 36 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد Sat Sep 16 10:35:44 IRDT 2017
تجارت نیوز نخستین اردوی بانوان وزنه‌بردار ایران برگزار می‌شود Mon Feb 26 09:24:35 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح های عمرانی در جاده کرج - چالوس با سرعت ادامه دارد Sun Aug 19 13:16:00 IRDT 2018
ساعت24 رایزنی آمریکا با مقامات آژانس درباره ایران Fri Aug 18 16:30:00 IRDT 2017
آنا پراید سوار شیطان صفت دستگیر شد/ شاکیان به پلیس آگاهی مراجعه کنند Tue Jan 02 13:37:12 IRST 2018
خبرگزاری مهر برنامه‌های متنوع هفته بسیج در کنگان برگزار می‌شود Wed Nov 14 18:57:04 IRST 2018
میزان برانکو: پرسپولیس و استقلال در آسیا عالی بوده‌اند/ هدف الدحیل قهرمانی است Sun Sep 16 12:52:22 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ربیعی به دولت نامه می‌نویسد/ لایحه اصلاح قانون کار را پس بگیرید Wed Apr 05 06:19:56 IRDT 2017
تی نیوز با طولانی ترین پل دریایی جهان در چین آشنا شوید Wed Apr 11 12:29:10 IRDT 2018
میزان از ده روز دیگر، خودروی بدهکاران بالای یک میلیون تومان توقیف می‌شود Sat Oct 20 14:33:02 IRST 2018
جماران فغانی و کمک‌هایش به مالزی می‌روند Sun Jul 09 13:46:48 IRDT 2017
جهان نیوز تصویر «حافظ اسد» بر دیوار وزارت خارجه عربستان+عکس Mon Sep 11 09:13:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گفتگوی ویژه خبری 1395/12/14 Sun Mar 05 15:06:11 IRST 2017
آفتاب ایران پست جدید فیس بوک کی روش:غیرممکن را ممکن کن Sun Dec 03 23:46:05 IRST 2017
روزنامه شرق خبر Wed May 10 04:30:00 IRDT 2017
بی باک نیوز حمله تروریستی به یک پست مرزی در «خیبر» Sat Sep 23 18:16:02 IRST 2017
تدبیر خبرگزاری فرانسه 6 نامزدنهایی انتخابات ریاست‌جمهوری ایران را معرفی کرد/شگفتی‌ساز دوازدهم چه کسی خواهد بود؟/خودکشی سیاسی محمود احمدی‌نژاد Mon Apr 17 10:34:29 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان دانشگاه فرهنگ و هنردانش آموزان مستعد هنرستان های موسیقی را بورسیه می کند Sat Jul 28 14:36:00 IRDT 2018
پارسینه خرید و فروش وسایل نقلیه فرسوده ممنوع شد Wed Apr 05 11:08:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیشرفت 90 درصدی احداث پتروشیمی لردگان Mon May 28 11:37:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ترامپ: بهترین حس را در دیدار با مرکل تجربه کردم Mon Apr 24 18:06:33 IRDT 2017
فردا تصاویر وحشتناک آلودگی هوا از بام تهران Tue Dec 19 15:45:25 IRST 2017
بهار نیوز عواقب حزب‌گریزی در سپهر سیاسی ایران Sun Apr 09 13:15:54 IRDT 2017
میزان من هم به شما تبریک میگویم و با این حال تأکید میکنم که از کید دشمن غفلت نشود/سرمایه‌گذاران این توطئه سنگین آرام نخواهند نشست Tue Nov 21 20:30:25 IRST 2017
فرارو (ویدئو +16) زایمان عجیب زن جوان؛ توده 25 کیلویی به جای نوزاد! Wed Nov 28 18:45:36 IRST 2018
ایران آنلاین غوغای «دختران دریا» با اجرای پاپ و راک در فرهنگسرای نیاوران Tue Sep 05 12:49:33 IRDT 2017
عصر ایران 5 کشته در تصادف در جاده سنندج - دیوان دره Sat Feb 18 20:20:15 IRST 2017
تی نیوز مصوبه مهم هیات دولت به منظور ساماندهی و مدیریت بازار ارز Thu Apr 12 13:34:52 IRDT 2018
ایسکانیوز واردات 740 کیلو خلال چوب کیریت از چین! Wed Aug 16 14:28:51 IRDT 2017
تابناک دستگیری 14 دختر و 20 پسر در پارتی شبانه Sun Mar 05 11:20:07 IRST 2017
بهار نیوز دولت تدبیر آسوده بخواب، دلار بیدار است!/ دلار به 4700 نزدیک می‌شود! Thu Feb 01 13:14:45 IRST 2018
اطلاعات تولید نخستین خودرو ویژه حمل جوجه در ایران تا 2 ماه آینده Wed May 16 18:16:10 IRDT 2018
دولت بهار افزایش بی‌سابقه اسیدپاشی در لندن Sun Jul 09 00:49:00 IRDT 2017
ورزش 11 لیست تیم استقلال برای دیدار با صنعت نفت آبادان مشخص شد Thu Nov 29 15:55:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین جریمه مجدد برای استقلال و پرسپولیس Tue Feb 21 15:53:47 IRST 2017
آفتاب پارس جنوبی سومین لیگ برتری حذف شده/ نساجی مازندران صعود کرد Fri Sep 08 23:11:35 IRDT 2017
خبرگزاری مهر علت عدم تمایل همدانی ها به سرمایه‌گذاری در این استان بررسی شود Sun Jul 23 21:20:25 IRDT 2017
پارسینه فتح آزادی با گریم و ریش مصنوعی! Fri Dec 29 18:28:30 IRST 2017
بی باک نیوز راه اندازی مرکز مطالعاتی ویژه امنیت و گردشگری کشور در پلیس اصفهان Tue Jan 03 08:35:06 IRST 2017
آریا ملکه زنبور عسل برای نخستین بار در کهگیلویه پرورش یافت Tue May 08 18:24:13 IRDT 2018
خبرگزاری فارس داعش هوادارانش را به اقدام تروریستی در اروپا فراخواند Fri Jul 14 12:03:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شهید نابغه‌ای که به دستور صدام پیکرش را به دو نیم تقسیم شد+تصاویر Mon Dec 11 14:52:26 IRST 2017
یک ورزش خلاصه بازی: ازبکستان 0 - کره جنوبی 0 Tue Sep 05 22:49:05 IRDT 2017
ساعت24 واکنش منصوریان به رکورد شکنی حسینی (عکس) Sat Jan 13 09:30:00 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ بازیکنی که شفر برای بازگشتش لحظه شماری می کند! Thu Nov 08 16:41:36 IRST 2018
خبرگزاری مهر جزیره لارک در هرمزگان لرزید Tue Apr 18 09:34:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم افزایش 3 درصدی معاملات مسکن در کشور/افت 15 درصدی قراردادها در تهران Sat Oct 27 14:09:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تخریب قبور ائمه بقیع(ع) نشانه افکار پلید وهابیت است Fri Jun 22 15:36:05 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران 3 درصد دانش آموزان 12 تا 14 ساله کشور از تحصیل بازمانده‌اند Sat Jan 20 10:54:36 IRST 2018
ساعت24 نور مایع تولید شد! Sun Jun 18 16:49:03 IRDT 2017
پرشین خودرو انتقاد «رسالت» از فرزند آیت‌الله Mon Oct 30 22:39:00 IRST 2017
تدبیر تیلرسون با احزاب اپوزیسون ترکیه دیدار نمی‌کند Tue Mar 28 17:14:00 IRDT 2017
افق نیوز محمد نژادمهدی: امیدوارم تجربیات منصوریان به ذوب‌آهن کمک کند/ در خیلی از بازی‌ها بدشانس بودیم Tue Nov 20 13:43:14 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم والی و فرمانده پلیس «هلمند» در قاچاق مواد مخدر دست دارند Fri Nov 17 13:12:08 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو صدها هزار نفر در ایران علیه ترامپ راهپیمایی کردند Fri Feb 10 12:58:49 IRST 2017
آریا گواردیولا: کلاهم را به احترام رئال مادرید از سر برمی دارم/ بقیه باید تلاش کنند رئال به چهارمین قهرمانی متوالی‌اش نرسد! Wed May 30 17:14:05 IRDT 2018