جام نیوز - Tue Aug 21 12:52:00 IRDT 2018 نمایش خبر

توضیح کمیته استیناف درباره رای سوپرکاپ استقلال - پرسپولیس

رئیس کمیته استیناف گفت:پرونده سوپر جام در فرایند دادرسی کمیته استیناف قرار گرفته که با رسیدگی به آن حکم پرونده صادر و به اطلاع خواهد رسید.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز،رئیس کمیته استیناف گفت:پرونده سوپر جام در فرایند دادرسی کمیته استیناف قرار گرفته که با رسیدگی به آن حکم پرونده صادر و به اطلاع خواهد رسید. علیرضا صالحی در این باره گفت: حکم کمیته انضباطی درخصوص رای سوپرجام 22 مردادماه به باشگاه استقلال ابلاغ شده است یک هفته زمان برای تجدیدنظرخواهی وجود دارد. باشگاه استقلال در تاریخ 24 مردادماه ضمن اعتراض به حکم کمیته انضباطی اعلام کرد که لایحه اعتراضیه خود را متعاقبا اعلام خواهد کرد. وی افزود: پرونده در تاریخ 27 مرداد ماه به کمیته استیناف ارسال و باشگاه استقلال نیز مفاد اعتراضیه خود را به شرح لایحه ای اعلام کرد. برهمین اساس پرونده در فرایند دادرسی کمیته استیناف قرار گرفته که با رسیدگی به آن حکم پرونده صادر و به اطلاع خواهد رسید. ایلنا 110
جام نیوز حقایقی درباره سومین سرطان شایع دنیا Sat Jul 07 11:50:59 IRDT 2018
جام نیوز عکس/ پیشروی ارتش سوریه در استان ادلب Tue Dec 19 07:00:00 IRST 2017
جام نیوز کلیپ/ حرکت ماهرانه پرنده در حال پرواز Thu Aug 17 22:21:00 IRDT 2017
جام نیوز شهادت مأمور پلیس با شلیک اشرار + عکس Tue Aug 29 10:20:00 IRDT 2017
جام نیوز تصاویر/ لباس همسر روسای جمهور آمریکا Sun Jan 22 16:56:02 IRST 2017
جام نیوز جزئیات مکالمه تلفنی پرتنش نتانیاهو با پوتین Tue Sep 25 13:32:59 IRST 2018
جام نیوز واکنش استقلالی ها به اتمام حجت شفر Wed Oct 31 11:40:00 IRST 2018
جام نیوز تصاویر/ داخل تاپ ترین هتل های جهان را ببینید Mon Jul 24 10:34:11 IRDT 2017
جام نیوز سوال عجیب جادوگر از کمیته اخلاق درباره رای فروزان! +عکس Wed May 24 17:37:05 IRDT 2017
جام نیوز اولین امتیاز ذوب آهن پس از چهار باخت متوالی Thu Mar 09 19:36:46 IRST 2017
جام نیوز سناریوی نطق‌های زنجیره‌ای Mon Sep 10 12:15:53 IRDT 2018
جام نیوز پروفسور «گرهارد فرایلینگر»؛ مردی برای تمام فصول Mon Dec 12 11:26:30 IRST 2016
جام نیوز تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش+ عکس Sun Jun 10 14:00:07 IRDT 2018
جام نیوز آتش گرفتن چادر اسکان اضطراری در سرپل‌ذهاب Mon Jan 01 21:54:32 IRST 2018
جام نیوز از حاملگی‌های پرخطر تا اندوه‌های ناخودآگاه در مادران باردار Mon Nov 06 20:45:42 IRST 2017
جام نیوز هافبک آینده دار و جدید سرخ ها از ریاض به پرسپولیس می‌آید Sun Jul 16 09:30:02 IRDT 2017
جام نیوز با 20 میلیون چه خودرویی بخریم؟ Sun Feb 12 06:41:00 IRST 2017
جام نیوز مبلغی که ایران در صورت جدایی کی روش باید غرامت بپردازد (نود) Fri Mar 10 23:53:35 IRST 2017
جام نیوز فرو رفتن یک میله 19 سانتی در سر یک مرد! Wed Jan 17 22:52:21 IRST 2018
جام نیوز پسر 19 ساله افغان و آزار شیطانی دختر نوجوان در جوی آب Tue Jan 16 09:57:00 IRST 2018
جام نیوز یک شاسی بلند چینی جدید به بازار ایران نزدیک شد! +عکس Mon Nov 13 17:46:13 IRST 2017
جام نیوز سامی یوسف برای اجرای کنسرت به ایران می‌آید؟ Tue Nov 08 08:40:00 IRST 2016
جام نیوز با پرفروش ترین خودروهای داخلی در سال 1395 آشنا شوید /ببینید Sat Apr 08 07:36:00 IRDT 2017
جام نیوز خلاصه بازی لهستان 4 - مونته نگرو 2 Mon Oct 09 08:31:59 IRST 2017
جام نیوز بیرانوند: داور به من گفت اولین نفر خودت محروم می‌شوی! Mon Jan 23 20:59:11 IRST 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Sun Jan 01 17:01:13 IRST 2017
جام نیوز نشریه آلمانی مانورهای روسیه را هشداری برای کل جهان دانست Mon Sep 03 23:18:47 IRDT 2018
جام نیوز یارانه میلیاردی سر سفره ثروتمندان ! Sun Oct 07 15:17:39 IRST 2018
جام نیوز علت فوت شرور معروف به شاه مازندران چه بود؟ Mon Jul 10 15:40:00 IRDT 2017
جام نیوز هیئت حل اختلاف قوا به نفع دولت رأی داد Thu Nov 03 13:46:53 IRST 2016
جام نیوز نیمی از آثار یک موزه فرانسوی قلابی هستند Tue May 01 12:23:37 IRDT 2018
جام نیوز بزرگترین خانه سالمندان در کهکشان کشف شد ! Sat Jun 30 15:27:47 IRDT 2018
جام نیوز پاسخ سرلشکر ایرانی به آمریکا/ بازرسی در کار نخواهد بود Mon Aug 28 22:50:56 IRDT 2017
جام نیوز تعطیلی آموزشگاه رقص‌های غربی Tue Aug 08 20:11:25 IRDT 2017
جام نیوز هلاکت قاضی شرعی داعش در موصل +تصاویر Thu Aug 10 18:30:00 IRDT 2017
جام نیوز ویژگی‌های ظاهری و رفتاری امام زمان(عج) هنگام ظهور Sun Dec 31 21:09:31 IRST 2017
جام نیوز ارایه خدمات غیرحضوری به مشترکان برق تهران Tue Sep 12 13:10:00 IRDT 2017
جام نیوز انتقاد وکیل نوراللهی به اظهارات تند علی اکبر طاهری Thu Dec 22 09:13:53 IRST 2016
جام نیوز قیمت محصولات 2018 رنو در ایران اعلام شد Mon Aug 28 13:30:00 IRDT 2017
جام نیوز دعوت حجاج به یک طرح جهادی Wed Jul 12 12:07:54 IRDT 2017
جام نیوز اگر در نوروز قصد سفر رفتن دارید این مطالب را حتما بخوانید Wed Mar 22 18:15:00 IRDT 2017
جام نیوز قطع برق سالن در حین اهدای جوایز / اعلام خداحافظی 3 ملی پوش ایران از دنیای کشتی توسط مجری Fri Mar 17 20:09:07 IRST 2017
جام نیوز عکس/ حاشیه‌هایی از بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) Sun Jun 04 20:12:14 IRDT 2017
جام نیوز کاهش وزن با این روش ها بدترین کار ممکن است! Wed Jan 25 07:16:00 IRST 2017
جام نیوز تیلرسون: آمریکا شاید به هم‌پیمانانش بمب اتم بدهد Sat Mar 18 06:45:47 IRST 2017
جام نیوز صدور حکم شیخ عیسی قاسم به تعویق افتاد Tue Mar 14 19:19:11 IRST 2017
جام نیوز سایه سیاه فساد مالی چهره های سیاسی بر انتخابات ریاست جمهوری Wed Feb 08 12:27:26 IRST 2017
جام نیوز همکاری مسلمانان و مسیحیان د رقالب مهدکودک Tue Jul 31 21:35:36 IRDT 2018
جام نیوز چند مشتری دست به نقد برای جذب ستاره های استقلال Sun Dec 10 12:02:04 IRST 2017
جام نیوز سفر به آلاسکا در فصل تابستان‎/ ببینید Sun Jun 18 17:24:38 IRDT 2017
جام نیوز مظنه خودرو لیفان در بازار+ جدول Tue Jul 25 14:40:34 IRDT 2017
جام نیوز نحوه زندگی حبیب امام حسین (ع) چگونه بود ؟ Mon Sep 17 18:36:27 IRDT 2018
جام نیوز برادر عروس شب عروسی خواهرش را خونین کرد / قتل یک آشنا در عروسی +عکس Mon Jun 26 08:00:00 IRDT 2017
جام نیوز مستقل وارد عرصه انتخابات شدم Sat Mar 25 17:46:03 IRDT 2017
جام نیوز این 12 عادت روزانه به موها و ناخن‌هایتان صدمه می‌زنند Sun Jun 24 15:57:14 IRDT 2018
جام نیوز تیغ برندهای خارجی روی البسه ایرانی/ خسارت 7 میلیارد دلاری به اقتصاد Wed Feb 08 15:00:00 IRST 2017
جام نیوز عکس/ بانوی اول فرانسه Sun May 14 11:42:15 IRDT 2017
جام نیوز جدیدترین شیوه کشتار داعش را ببینید Tue Dec 06 11:05:54 IRST 2016
جام نیوز ارزش یورو در مقابل دلار به بالاترین رقم در 14 ماه اخیر رسید Thu Jul 20 17:30:00 IRDT 2017
جام نیوز تحویل قاتل خبرنگار زن +عکس Thu Oct 18 20:30:19 IRST 2018
جام نیوز استاندارد تشخیص اعتیاد به اینترنت در نوجوانان Mon Oct 08 16:36:41 IRST 2018
جام نیوز بازی با مرگ برای کسب روزی حلال +عکس Sun Oct 01 09:00:00 IRST 2017
جام نیوز دیدار بشار اسد و همسرش با فرزندان شهدا و جانبازان Fri Jul 20 16:43:49 IRDT 2018
جام نیوز پشت پرده سکوت بازیکنان پرسپولیس Mon Aug 20 16:07:25 IRDT 2018
جام نیوز ویتامین‌ها و مواد معدنی مؤثر بر زیبایی کودک Mon Dec 11 00:57:42 IRST 2017
جام نیوز اقدام خارج از عرف مدیرعامل استقلال/ تیام از دست آبی ها پرید! Sat May 26 14:08:53 IRDT 2018
جام نیوز غیبت کاپیتان در تمرین و تغییر پست یک بازیکن/ نقشه برانکو لو رفت؟ Sat Sep 29 15:50:02 IRST 2018
جام نیوز اخبار کوتاه Mon Jul 24 08:55:10 IRDT 2017
جام نیوز مجید 11 ساله با زبان روزه به بلای وحشتناکی دچار شد! Mon Jun 05 21:00:00 IRDT 2017
جام نیوز پشت صحنه مراسم اهدای کفش طلا به مسی Sat Nov 25 17:30:00 IRST 2017
جام نیوز دستگیری سارقان 5 میلیارد تومانی در جنوب تهران Mon May 29 11:00:00 IRDT 2017
جام نیوز دستگیری 16 عضو یک باند هرمی در غرب تهران Thu Sep 21 16:20:00 IRDT 2017
جام نیوز گاز هرسال 200 تا 300 ایرانی را می‌کشد Tue Nov 29 23:40:32 IRST 2016
جام نیوز مرغ برانکو یک‌ پا دارد/ معرفی بازیکنانی که آینده فوتبال ایران را تضمین می کنند Thu Apr 19 16:06:14 IRDT 2018
جام نیوز بیماری‌ مخصوص مجرد‌ها که متاهل‌ها به آن مبتلا نمی‌شوند! Fri Sep 01 20:30:00 IRDT 2017
جام نیوز انفجار در محوطه بیمارستان فیروزگر Wed Jan 03 23:30:00 IRST 2018
جام نیوز مدیر گروه‌های سریالی لاس و گاس به دام افتاد Tue Dec 05 22:48:20 IRST 2017
جام نیوز تغییر محل نماز جمعه تهران Fri Nov 17 15:42:21 IRST 2017
جام نیوز مهاجم آفریقایی استقلال، خودش را لو داد! +عکس Tue Dec 26 08:17:16 IRST 2017
جام نیوز زمان تمرین فرداى استقلال مشخص شد/ آبی پوشان یکشنبه راهی مشهد می‌شوند Fri Nov 17 16:20:00 IRST 2017
جام نیوز اعتراف قاتل فراری به نزاع مرگبار در بوشهر Sun Aug 27 19:20:00 IRDT 2017
جام نیوز لاغری سریع با مصرف «ارده و شیره» Wed Aug 30 06:31:00 IRDT 2017
جام نیوز فیلم/ خلاصه بازی استقلال 0 - پدیده 2 Tue Aug 22 21:31:48 IRDT 2017
جام نیوز اوج گیری بحران مالی در پرسپولیس/ از شایعه تحریم تمرین تا اجرا گذاشتن چک و فروش خودروی بازیکنان Sat Aug 25 13:48:15 IRDT 2018
جام نیوز بمب بزرگ نقل و انتقالات آبی پوش می شود؟! Tue May 23 10:35:11 IRDT 2017
جام نیوز خروج اتوبوس از جاده اراک - قم یک کشته و 6 مجروح به جا گذاشت Thu Nov 09 16:20:00 IRST 2017
جام نیوز حکم دوستی با نامحرم در حال روزه چیست؟ Sat May 27 17:33:48 IRDT 2017
جام نیوز تاثیر مصرف گردو بر بهبود میکروبیوم های روده Mon May 07 17:04:06 IRDT 2018
جام نیوز حمید استیلی: هیچ اختلافی با کی‎روش وجود ندارد Mon Oct 22 11:50:00 IRST 2018
جام نیوز فیلم/ دریبل‌های دیوانه‌وار حریف توسط ستاره های فوتبال Thu Feb 23 19:43:11 IRST 2017
جام نیوز اخبار کوتاه Thu Sep 07 18:34:18 IRDT 2017
جام نیوز تازه‌ترین پیش‌بینی صندوق بین‌المللی پول درباره اقتصاد جهان و ایران Tue Oct 09 13:59:53 IRST 2018
جام نیوز اسراییل نمی تواند جنگ جدیدی علیه حزب الله راه بیاندازد Tue Feb 21 18:10:22 IRST 2017
جام نیوز بیماری هولناکی که زنان را در 50 سالگی تهدید می کند Thu Jun 14 23:40:54 IRDT 2018
جام نیوز ترامپ چین را به تلاش برای مداخله در انتخابات آمریکا متهم کرد Thu Sep 27 19:23:21 IRST 2018
جام نیوز نشست 8 ساعته رئیس قوه قضاییه با تشکل‌های دانشجویی Tue Dec 12 23:50:00 IRST 2017
جام نیوز فرانک ریبری نوازنده ی کریسمس بایرنی ها Wed Dec 27 16:00:00 IRST 2017
جام نیوز واردات یک میوه لوکس آزاد شد Mon Jul 10 23:00:00 IRDT 2017
جام نیوز چه کسانی مجریان شب یلدای تلویزیون هستند؟ Wed Dec 20 14:39:53 IRST 2017
جام نیوز قیمت انواع خودروی سانگ‌یانگ قبل از ترخیص Tue May 02 21:00:00 IRDT 2017
ایسکانیوز اُفت قیمت نفت در بازارهای جهانی Fri Apr 28 14:00:39 IRDT 2017
تجارت نیوز نوسازی تاسیسات نفتی به سرمایه‌گذاری 10 میلیارد دلاری نیاز دارد Thu Feb 08 20:40:49 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مسجدی: در آینده نزدیک به عنوان سفیر ایران در بغداد مشغول به کار می‌شوم Wed Mar 08 17:34:11 IRST 2017
روزنو رئیس دانشگاه الأزهر را برکنار شد Sat May 06 22:56:01 IRDT 2017
افکارخبر ترامپ رقابت انتخاباتی با جان کری را کلید زد Mon Sep 17 03:05:00 IRDT 2018
خبر گزاری دانا خبر خوش برای تجار؛ شعبه های بانک را به شرکت خود بیاورید Sun Nov 26 08:22:07 IRST 2017
ایلنا شریعتمداری استعفا داد/ استیضاح وزیر صمت منتفی شد Sun Sep 23 12:17:54 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ خط آتش پارس جنوبی مشکل جدی مدافعان سپاهان Fri Aug 11 16:55:24 IRDT 2017
سیتنا گزارش تصویری/ معرفی زنجیره حمایتی وزارت ارتباطات از تولید کسب‌و کارهای حوزه ICT Tue Jul 03 12:12:19 IRDT 2018
پرس شیعه پنتاگون: در حمله جنگنده های ائتلاف عربی به «صعده» دست نداشتیم Fri Aug 10 13:19:26 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وزش باد در نواحی مرکزی و جنوبی سیستان و بلوچستان Wed Apr 19 00:23:27 IRDT 2017
فردا بشارت حضرت معصومه سلام الله به شیعیان Tue Jul 25 00:01:36 IRDT 2017
میزان پوستر فیلم رمبو 5 رونمایی شد/بازگشت دوباره سیلوستر استالونه به نوستالژی‌ها Fri Aug 03 10:00:01 IRDT 2018
آریا ریزش سنگین 1300 واحدی نماگر تالار شیشه‌ای Wed Jul 11 21:27:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کشف محموله لامپ های ال دی قاچاق در یزد Tue Dec 05 14:31:08 IRST 2017
اعتدال زولبیا و بامیه را از مراکز مجاز بخرید Tue May 23 17:33:02 IRDT 2017
فرارو آیت الله بطحایی: بسیاری از طلبه‌ها "زلفی" شده‌اند Sat Oct 06 17:37:19 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رفع تصرف زمین های ملی در تالش Sat Jul 15 13:46:00 IRDT 2017
آفتاب تحلیل کیهان درباره راهکارهای سید محمد خاتمی Fri Aug 10 03:28:01 IRDT 2018
پایگاه خبری الف کودتای نرم محافظه‌کاران علیه «ترزا می» Thu Sep 13 15:33:00 IRDT 2018
پول نیوز 1.2 تریلیون دلار؛ سرمایه ایرانیان خارج از کشور Mon Oct 15 20:07:26 IRST 2018
خبرگزاری فارس اعتراض بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما به اقدام ساختارشکنانه برخی اساتید این دانشگاه Tue Jan 02 10:30:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن از خبرنگار ایکنای مرکزی به عنوان«فعال قرآنی» تجلیل شد Sun May 27 13:04:37 IRDT 2018
شارا وجود تلفن هوشمند قدرت مغز شما را کاهش می‌دهد Tue Jul 04 22:33:00 IRDT 2017
افکارخبر رئیس جمهور باید کابینه فعال و چابک به مجلس معرفی کند Mon May 22 10:18:15 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 5 سال حبس برای یک فعال حقوق بشر در بروندی Tue Aug 14 16:14:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دهکده آداب و رسوم قوم ترکمن در آق قلا Tue Mar 21 14:48:46 IRST 2017
روزنو ترامپ: ایران، آن کشورِ دو سال پیش نیست / تحریم‌هایی جدید «بسیار جدی» هستند Sat Nov 03 10:51:28 IRST 2018
آفتاب چرا همیشه گرسنه هستید؟ Fri Nov 03 03:56:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر با اشتغال منجر به خلق ثروت همراه می شود Fri Mar 31 14:59:00 IRDT 2017
خرداد نیوز جلسه شورای نگهبان با نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری Sat May 13 13:21:43 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عرضه به موقع کالا موجب آرامش بازار می شود Mon Sep 10 12:29:00 IRDT 2018
میزان نقش منفی سریال پدر از سختی‌های بازیگری می‌گوید/باکس آفیس هالیوود در دستان تام کروز Tue Aug 07 17:00:02 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ارجاع یک سوم پرونده های قضایی به پزشک قانونی/ ارجاع 223 پرونده سقط جنین به پزشک قانونی در سال قبل Mon Jun 25 14:30:32 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مقام سوم بازی های پاراآسیایی راضی کننده نیست Mon Oct 08 17:13:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تعیین مهلت ایران و آمریکا برای اقامه دعوا در دادگاه لاهه Wed Oct 17 11:09:09 IRST 2018
اتاق خبر24 رفاقت های پراحساس علی ضیا و بنیامین بهادری + عکس Mon Sep 10 10:35:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم از دامنه های سبلان تا نگین زاگرس Wed Mar 29 13:00:51 IRDT 2017
آنا بلیت رایگان هدیه الهلال به هواداران اماراتی Tue Sep 26 09:32:11 IRST 2017
جماران پلیس فتا درباره سایت‌های شرط‌بندی هشدار داد Sun Nov 04 14:28:04 IRST 2018
خبرگزاری مهر ساخت 1100 واحدمسکونی برای مددجویان زلزله‌زده Sun Nov 11 14:02:07 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بیشترین سهم جهاد دانشگاهی در تصویب طرح‌های ملی مرتبط با علوم انسانی Sun Aug 06 13:03:39 IRDT 2017
میزان حکمی مبنی بر تخریب مسجدی در اطراف حرم رضوی از سوی مراجع قضایی صادر نشده است/ توافق شهرداری و میراث فرهنگی جای ابهام دارد/دستور ویژه رئیس کل دادگستری برای رسیدگی به موضوع Sun Jan 21 09:14:39 IRST 2018
میزان نشست سی و چهارمین شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد-ژنو Mon Mar 13 14:32:58 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران چکیده سخنان اقتصادی روحانی در نشست خبری Mon Apr 10 13:23:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افزایش 12 درصدی کشف مواد مخدر در کشور Fri Nov 17 10:26:07 IRST 2017
بنکر نقش مهم صنعت بیمه در اقتصاد کشور Tue Apr 10 13:38:22 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی عضویت رایگان شهروندان در کتابخانه های منطقه15به مناسبت اعیاد ماه شعبان Sat May 06 21:43:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت رضا عادلی در اهواز Tue Jan 31 09:30:19 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ماجرای مذاکره محرمانه با آمریکا به روایت علی اکبر صالحی Sun Sep 09 15:41:00 IRDT 2018
میزان عکس روز نشنال جئوگرافیک Sat Nov 04 08:26:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر 1 Fri Feb 10 00:50:10 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا «قانون مبارزه با پولشویی» به مجلس رفت Mon Nov 20 15:54:59 IRST 2017
بهار نیوز مرگ مانوئل نوریگا در 83 سالگی Tue May 30 10:40:26 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اراک| بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین گلباران می‌شود Thu Feb 01 01:43:54 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تقویت نیروهای ترکیه در شهر الباب سوریه Mon Mar 06 21:58:58 IRST 2017
اقتصاد آنلاین بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته Wed May 24 19:18:55 IRDT 2017
جماران بهره برداری از 134 طرح سامانه های نوین آبیاری تحت فشار استان کرمانشاه Sat Feb 10 15:44:59 IRST 2018
خبرگزاری نسیم مرگ ناگهانی گربه پیشگو پیش از پایان جام جهانی 2018 Sat Jul 14 13:17:02 IRDT 2018
ایلنا قیمت انواع کودهای کشاورزی/ افزایش 10درصدی قیمت کود Sat Dec 03 15:32:11 IRST 2016
روزنامه قانون ماهواره‌های مکعبی با همکاری 3 دانشگاه ساخته می‌شود Wed Jul 25 02:15:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حبس سزای برای آلوده کننده رودخانه زرجوب Sat Jul 15 11:30:15 IRDT 2017
زومیت تصاویر جدیدی از تبلت پیکسل اسلیت گوگل پیش از معرفی رسمی فاش شده است Sun Oct 07 10:24:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کلاه کاسکتی که از بروز تصادف جلوگیری می‌کند + فیلم Wed Apr 05 10:12:27 IRDT 2017
آفتاب ایران «قولای تو ریسکن » با صدای امیر تاجیک منتشر شد+صوت Sat Oct 28 13:16:06 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف چهار هزار لیتر سوخت قاچاق در محور یاسوج-لردگان Thu Feb 09 18:36:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس گردشگری ترکیه همچنان در اغماء/سفر آلمانی‌ها به ترکیه 58 درصد کاهش یافت Sun Apr 23 13:56:00 IRDT 2017
برنا هرگز جمهوری اسلامی مسئله تکفیری ها را با اهل سنت مرتبط نمی کند Tue Feb 21 21:44:22 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم انهدام باند خانوادگی سرقت باتری خودرو Mon Oct 22 16:23:51 IRST 2018
بصیرت اخبار کوتاه دوشنبه 11 تیر Mon Jul 02 10:40:45 IRDT 2018
شفاف تاثیر مثبت قرارداد کاهش تولید اوپک بر بازار نفت آسیا Thu Feb 15 19:46:17 IRST 2018
خبرگزاری نسیم بازنگری در تعریف رجل سیاسی ضرورت دارد Fri Dec 08 11:04:01 IRST 2017
خبرگزاری نسیم چالش رونالدو و تزار/ زایتسف: بیا رونالدو، دنبال بهانه نگرد! Tue Jul 17 17:58:02 IRDT 2018
نامه نیوز «جگرخوری» بقایی و رفقای احمدی نژاد بعد از دادگاه /سیخ جیگر نطلبیده برای یار غار احمدی نژاد /پشت پرده فراخوان های جنجالی برای کشاندن مردم جلوی دادگاه چیست؟ /ادعای بازداشت دو خانم شرکت کننده در دادگاه بقایی Sun Feb 04 07:30:18 IRST 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی مشکل معلولان در تامین دارو و تجهیزات پزشکی/بهزیستی افراد معلول را نادیده می‌گیرد Fri Aug 17 16:50:07 IRDT 2018
ایران آنلاین ترکیه: درخواست امریکا برای آزادی کشیش زندانی غیر قابل قبول است Thu Aug 23 19:42:23 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ضرورت آموزش تفسیر و حدیث در حوزه های علمیه Thu Oct 25 09:10:06 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا روزی که جبهه مقاومت شیعی هیمنه پوشالی صهیونیست را در هم شکست Tue Aug 14 15:43:51 IRDT 2018
فرادید ویدئو/ اصلاح موی سر با آتش، در تهران! Tue Feb 13 15:55:53 IRST 2018
شفاف احیای اولین شب قدر در حرم امیرالمؤمنین(ع) Mon Jun 04 18:00:44 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران گزارش لحظه‌به‌لحظه از وضعیت ترافیکی و جوّی راه‌های کشور+تصاویر Mon Mar 27 09:02:07 IRDT 2017
نامه نیوز خالکوبی عجیب وحید مرادی شرور معروف تهران+عکس Tue Jul 03 17:30:01 IRDT 2018
پارسینه واکنش قاسمی به سخنان سخیف و اتهام زنی مقامات بحرین Sun Nov 12 09:28:40 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نوجوانان مراغه‌ای در راه المپیاد فیلسمازی Wed Aug 15 13:04:27 IRDT 2018
آنا پرسپولیس 20 آبان میزبان صنعت‌نفت آبادان است Thu Dec 07 14:50:26 IRST 2017
اقتصاد آنلاین 8هزار مگاوات؛ افزایش ظرفیت تولید برق کشور Thu Jul 27 23:44:09 IRDT 2017
روزنامه کیهان تغییر موضع رئیس فدراسیون دوومیدانی در کمتر از 5 ساعت! Wed Apr 05 21:37:10 IRDT 2017
ایسکانیوز ثبت اوج مصرف برق در حدود 44 هزار مگاوات Sun Jun 17 12:47:37 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه روحانیت در خط مقدم جنگ با جبهه کفر و نفاق است Tue Jul 17 19:08:00 IRDT 2018
آفتاب ایران بایرن مونیخ 0 - 0 سویا؛ صعود راحت باواریایی ها به نیمه نهایی Thu Apr 12 01:13:25 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن هنر انقلاب اسلامی به بازخوانی جدی و دقیق نیاز دارد Wed Apr 11 12:06:17 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون نشر ادبیات لشگر 31 سپاه عاشورا: استقبال مخاطبین از نمایشگاه کتاب چشمگیر است Fri Oct 26 07:57:08 IRST 2018
تدبیر 24 ثبت‌نام کارت ملی هوشمند Sat May 12 02:00:02 IRDT 2018
شیعه نیوز هلاکت داعشی سعودی به دست اهالی بوکمال سوریه Mon Aug 28 09:19:13 IRDT 2017
میزان پیروزی سایپا مقابل سیاه‌جامگان با گلزنی خلعتبری Mon Jan 23 16:57:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دانش‌آموزان برتر گیلانی در اجلاسیه کنگره اتحادیه انجمن‌های اسلامی تقدیر می‌شوند Sat Sep 01 15:44:03 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ماده 6 آیین نامه اجرایی بند 95 قانون بودجه سال 92 ابطال شد Wed Sep 27 07:38:01 IRST 2017
خبرگزاری فارس هریتیج: باید چشم‌انداز بازگشت تحریم‌ها را به اهرم فشاری علیه ایران تبدیل کرد Wed Oct 04 00:01:00 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد سقف و کف «رهن کامل» در منطقه پنج Sun Jul 02 14:09:47 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا به دنبال دانشگاهی در شأن سیاهکل هستم/ دانشگاه آزاد سیاهکل حتی یک متر فضای آموزشی ملکی ندارد Tue Feb 14 16:27:40 IRST 2017