جماران - Thu Aug 02 19:24:03 IRDT 2018 نمایش خبر

برگزاری رقابت‌های کشتی نونهالان آسیا در ایران و البرز می‌تواند در میزبانی جهانی موثر باشد

نماینده اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی نونهالان آسیا در ایران و استان البرز ابراز امیدواری کرد این رقابت ها بتواند منجربه میزبانی مسابقات جهانی شود. به گزارش ایلنا، کمال محمد بوعزیز عصر امروز در حاشیه قرعه کشی مسابقات نونهالان کشتی آسیادر جمع خبرنگاران، ضمن قدردانی از میزبانی استان البرز و ایران در این مسابقات، گفت:امیدوارم این رقابت‌ها برای افزایش میزبانی ایران در مسابقات جهانی، قدم خوبی محسوب شود. نماینده اتحادیه جهانی کشتی افزود: مسابقات به دلیل اینکه در یک روز برگزار می‌شود مستلزم این است که تمام تیم‌ها قوانین را به شکل مناسب رعایت کنند. وی ادامه داد: قبل از شروع بازی‌ها،برای آموزش تکمیلی به مربیان و داوران، کمیته هایی برگزار شد تا رقابت‌ها در سلامت کامل انجام شود. بوعزیز اصلی ترین موضوع در کشتی رده نونهالان را مهم ترین اخطار دادن حین کشتی دانستو اضافه کرد: داوری این مسابقات برعهده 22 داور ایرانی و 10 داور خارجی است که بانوان نیز در این رقابت‌ها قضاوت می‌کنند. وی تصریح کرد: این رقابت‌ها به عنوان فستیوال در رده جهانی است و مربیان و داوران باید به کار خود در این رقابت‌ها بپردازند و از بی‌احترامی و حرکت ناشایست جدا خودداری کنند. مدرس داوری بین المللی کشتی خاطر نشان کرد: این رقابت‌ها در 10 وزن آزاد و فرنگی برگزار می شود و کشورهای ژاپن، قزاقستان، قرقیزستان، هند، اردن، بنگلادش، پاکستان، سوریه، سنگاپور، ترکمنستان و ایران 11 کشور شرکت کننده در این مسابقات هستند. انتهای پیام
جماران قابلیت جدید اینستاگرام؛ با میوت کردن کاربران از دیدن عکس‌هایشان خلاص شوید Mon Apr 30 15:05:12 IRDT 2018
جماران مدارس نوبت صبح کردستان فردا یکشنبه تعطیل است Sat Apr 21 22:40:59 IRDT 2018
جماران پیاده‌سازی استاندارد بین‌المللی ایزو برای نخستین‌بار در هنرستان علوم‌دریایی بندر انزلی Wed Aug 23 10:34:19 IRDT 2017
جماران توییتر بالاخره به سوددهی رسید Mon Feb 12 12:02:23 IRST 2018
جماران 480 روستای خراسان رضوی با تانکر آبرسانی می شود Tue Jul 24 08:05:37 IRDT 2018
جماران حمایت از بنگاه های اقتصادی ضرورت کاهش نرخ بیکاری در گلستان Thu Jul 27 12:51:48 IRDT 2017
جماران افشای مکالمه مسی و سامپائولی در جریان جام‌جهانی Fri Jul 20 10:59:55 IRDT 2018
جماران عدم اصلاح رویه ساخت‌وساز شهری در صورت بروز حوادث شاهد تلفات چند برابری خواهیم بود Mon Nov 13 22:46:12 IRST 2017
جماران تماس روزانه 2 هزار مزاحم با سامانه 115 تهران! Sun Oct 07 15:46:16 IRST 2018
جماران اعزام بازیکن نوجوان بافقی به مسابقات قهرمانی تکواندو کشور Tue Aug 29 09:58:17 IRDT 2017
جماران جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:راهپیمایی 22 بهمن ضربه ای سهمگین بر پیکره استکبارجهانی زد Mon Feb 12 19:25:18 IRST 2018
جماران بی آبی، کشاورزی ابرکوه را تهدید می کند Sat Apr 21 23:18:46 IRDT 2018
جماران برد تیم فوتسال جوانان ایران مقابل اوکراین در دیداری دوستانه Wed Feb 28 16:11:32 IRST 2018
جماران پای امارات و محمد زاید به بحران قتل خاشقجی کشیده شد/ محمد دحلان مسئول سابق در جنبش فتح هم نقش دارد Sun Nov 18 13:12:23 IRST 2018
جماران برگزاری رقابت‌های آسیایی کشتی نونهالان و قایقرانی رفتینگ در کرج Tue Jul 24 19:30:41 IRDT 2018
جماران ادامه محکومیت ها و تحریم های عربستان توسط اروپا به دلیل قتل خاشقجی Tue Oct 23 08:57:19 IRST 2018
جماران پیام رییس دفتر رییس‌جمهور در پی درگذشت شهلا حبیبی Fri Sep 08 12:03:50 IRDT 2017
جماران زهرا اشراقی: امیدوارم دیگر شاهد تخلفات در شهرداری تهران نباشیم Sat Aug 19 22:46:49 IRDT 2017
جماران هوای سنندج در شرایط بسیار ناسالم قرار گرفت Sat Oct 27 08:23:23 IRST 2018
جماران تن خاک پیت قاچاق در اردبیل کشف و ضبط شد 1.5 Sun Sep 30 11:52:24 IRST 2018
جماران ایجاد منطقه آزاد تجاری در بانه و مریوان تصویب شد Wed Aug 29 12:55:38 IRDT 2018
جماران کاهش پوشش گیاهی ، مهم ترین عامل بروز سیل در سوادکوه Mon Aug 06 15:46:45 IRDT 2018
جماران سرپرست اداره کل ورزش و جوانان قزوین معرفی شد Sat Oct 07 11:14:37 IRST 2017
جماران 3 کشته و زخمی در تصادف محور زنجان-میانه Sun Apr 15 12:17:43 IRDT 2018
جماران طنین نیایش در عرفه حرم امام رضا(ع) Thu Aug 31 18:02:45 IRDT 2017
جماران گازرسانی به 165 واحد صنعتی در استان بوشهر Wed Sep 20 19:41:00 IRDT 2017
جماران توافق‌نامه همکاری استانداری گیلان و شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه Mon Sep 17 20:54:27 IRDT 2018
جماران بهره برداری از 68 پروژه شرکت توزیع نیروی برق مازندران در هفته دولت Sat Aug 25 12:08:28 IRDT 2018
جماران پایگاه تحلیلی آمریکایی: اروپایی‌ها ترامپ را متوقف کنند Tue Sep 26 20:32:18 IRST 2017
جماران سوء استفاده از کارت های بازرگانی متوقف شد Sat Jul 07 11:58:58 IRDT 2018
جماران 80 درصد پروازها در هشت فرودگاه انجام می شود Sat Jul 08 15:39:40 IRDT 2017
جماران باهنر: جای روحانی باشم باهنر را معاون اول نمیکنم Wed Jul 12 16:25:16 IRDT 2017
جماران 2 ربا خوار در فردیس دستگیر شدند Sun Aug 19 10:55:33 IRDT 2018
جماران 240مدرسه در کهگیلویه وبویراحمد نیازمند بازسازی هستند Sat Jul 15 09:08:55 IRDT 2017
جماران وحید امیری برای ترابوزان گلزنی کرد Wed Oct 31 16:54:10 IRST 2018
جماران تارتار: محسن فروزان یک سروگردان بالاتر از بقیه دروازه بان ها کار می کند Thu Nov 02 18:55:55 IRST 2017
جماران خسارت دیدگان سیل در تالش تسهیلات می گیرند Tue Oct 09 21:50:34 IRST 2018
جماران پلیس از انتقادها و پیشنهادهای مردم برای بهبود خدمت رسانی استفاده می کند Thu Feb 22 13:19:10 IRST 2018
جماران جنگ تجاری چین-آمریکا اقتصاد جهان را متاثر خواهد کرد Wed Apr 04 12:36:00 IRDT 2018
جماران فعالیت 10 کمیته پژوهش، صنعت و فناوری در راستای اشتغال استان البرز Thu Nov 16 22:35:05 IRST 2017
جماران سجاد انوشیروانی جواب علی مرادی را داد! Sat Jul 15 14:55:22 IRDT 2017
جماران قانون تغییر ساختار اداری حوزه راه در استان سمنان اجرا شود Fri Aug 17 10:20:40 IRDT 2018
جماران رویدادهای خبری استان قزوین (15بهمن) Sun Feb 04 07:54:39 IRST 2018
جماران دستگاه کمک حرکتی بیماران توسط جوان همدانی اختراع شد Wed Oct 31 14:29:00 IRST 2018
جماران نجات دو مصدوم در آوج توسط بالگرد اورژانس Wed Sep 20 21:04:28 IRDT 2017
جماران ارتفاعات کوه سیاه چرام همچنان می‌سوزد نیروهای امدادی توان کنترل آتش را ندارند بی‌توجهی دستگاه‌های مسئول Thu Oct 04 16:22:23 IRST 2018
جماران اولین پیروزی ملی حفاری در لیگ برتر فوتسال Tue Jul 11 22:05:47 IRDT 2017
جماران سونامی تعطیلی Wed Aug 15 11:43:51 IRDT 2018
جماران دکتر ظریف: ایران می‌تواند شریک خوب و مطمئنی برای آفریقای جنوبی در منطقه باشد Sun Sep 03 21:58:49 IRDT 2017
جماران آغاز آبگذاری کانال‌های آب کشاورزی با حضور مدیرعامل آب منطقه‌ای گیلان Sat Apr 28 14:51:11 IRDT 2018
جماران 14 آبان ماه آخرین مهلت دریافت آثار جایزه هنر و ادبیات محتشم Sun Oct 29 09:28:49 IRST 2017
جماران ضرورت نصب دوربین‌های مدار بسته در مناطق پرخطر روستایی رودسر Mon Jul 02 11:27:52 IRDT 2018
جماران پدر فرزندکش بازداشت شد Sat Jul 28 12:32:35 IRDT 2018
جماران امیر عابدزاده: همیشه به خاطر پدرم می‌خواستم دروازبان بشوم Wed Nov 08 11:40:30 IRST 2017
جماران 94 پروانه کاربردعلامت استاندارد دراستان البرزابطال وتعلیق شد Wed Jul 25 10:16:58 IRDT 2018
جماران 6زن دزفولی به خاطر کشف حجاب در مناطق تفریحی بازداشت شدند Wed Jul 25 08:33:20 IRDT 2018
جماران خادم: روزهای خوب کشتی آزاد به‌زودی تکرار می‌شود Wed Sep 20 19:29:46 IRDT 2017
جماران ذخیره سدهای استان اردبیل 20 درصد کاهش یافت Sat Apr 21 19:29:44 IRDT 2018
جماران نمایش تاریخ مردم کوچه بازارفرانسه در قرن 18 به روی صحنه رفت Wed Oct 10 21:50:34 IRST 2018
جماران پیروزی اسلاسک ورسلاو در حضور فرشاد احمد زاده Sat Jul 21 20:52:34 IRDT 2018
جماران هم نوا: فوتبال خود سیاست است Tue Jul 03 18:35:45 IRDT 2018
جماران مرگ دلخراش عروس و داماد، اجساد با دستگاه برش از میان آهن پاره های 405 خارج شد Sun Sep 16 18:28:33 IRDT 2018
جماران سفر غیرمنتظره محمود عباس به عربستان Tue Nov 07 00:42:42 IRST 2017
جماران روایت دادکان از آخرین دیدار با آیت‌الله هاشمی Tue Oct 10 09:35:02 IRST 2017
جماران بازدید شبانه نجفی از محله هرندی تهران Tue Aug 29 09:48:57 IRDT 2017
جماران تیترهای 22 آبان روزنامه افکار مردم Tue Nov 13 09:15:17 IRST 2018
جماران هدفم حاشیه‌سازی برای تراکتورسازی نیست مشکلات را درون خانواده حل می‌کنیم Tue Oct 09 21:22:19 IRST 2018
جماران پلیس های بوشهر و فارس 906کیلوگرم تریاک کشف کردند Mon Sep 03 09:12:28 IRDT 2018
جماران گام های علمی برای توسعه روستاها با هم افزایی دولت و مجلس Thu Nov 16 13:28:09 IRST 2017
جماران برنامه های خبری (21 تیرماه) در یزد Wed Jul 12 09:58:34 IRDT 2017
جماران اهدا قرآن نفیس به موزه تاریخ و فرهنگ اسدآباد Sun Jul 09 12:47:04 IRDT 2017
جماران دانشگاه محقق اردبیلی در فهرست دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی دنیا قرار گرفت Tue Jul 25 12:41:32 IRDT 2017
جماران گزارش تصویری کار آفرینی و اشتغال در سومین روز نمایشگاه بین المللی استان خوزستان Wed Apr 25 23:14:39 IRDT 2018
جماران بوریس جانسون استعفا داد Mon Jul 09 18:40:49 IRDT 2018
جماران رونق سینماهای جنوب کرمان پس از 23 سال فراموشی Sun Sep 16 11:28:57 IRDT 2018
جماران آموزش های مهارتی فردیس بر مشاغل زودبازده متمرکز شد Sun Sep 30 11:49:45 IRST 2018
جماران یک هزاربیمارسرطانی دربروجرد شناسایی شده است Sat Jul 01 09:45:01 IRDT 2017
جماران نظارت بر پروژه های دهیاری ها توسط کارشناسان دفتر امور روستایی Thu Oct 25 11:20:55 IRST 2018
جماران استفاده از پیام‌رسان داخلی ضامن امنیت ملی است Fri Apr 13 10:07:28 IRDT 2018
جماران ماجرای ترور و زخمی شدن ولیعهد عربستان چه بود؟ Sat Aug 26 12:20:10 IRDT 2017
جماران برداشت 2500 تُن دانه روغنی کلزا در کردستان Wed Jul 05 19:46:38 IRDT 2017
جماران روز ملی روستا فرصتی برای معرفی آثار فرهنگی و هنری است Tue Oct 09 19:51:54 IRST 2018
جماران افت قیمت تسه در اوراق تسهیلات مسکن Sat Aug 18 13:12:58 IRDT 2018
جماران 73 جشنواره تخصصی تئاتر در کشور برگزار می شود Sat Sep 01 09:54:22 IRDT 2018
جماران انجام پروازهای حج تمتع اردبیل از فرودگاه تبریز Wed Jul 04 12:53:23 IRDT 2018
جماران هدف گیری سه میلیارد دلاری صادرات غیرنفتی در مازندران Thu Feb 01 15:44:08 IRST 2018
جماران پیاده روی خانوادگی بازنشستگان تامین اجتماعی در بوشهر برگزار شد Sat Sep 16 11:27:59 IRDT 2017
جماران رضایت مردم خراسان رضوی از امنیت، پنج درصد بیشتر از کشور Mon Aug 28 16:46:44 IRDT 2017
جماران گذشته و آینده مدیریت عالی دولت در استان قزوین Sun Sep 24 10:07:22 IRST 2017
جماران 17 روستای تکاب در دولت تدبیر و امید گازرسانی شد Thu Oct 25 11:41:05 IRST 2018
جماران عضو شورای شهر اصفهان تسریع در صدور حکم انتصاب این کلانشهر را خواستار شد Sun Sep 24 15:12:14 IRST 2017
جماران زلزله هیچ خسارتی در زنجان نداشت Sun Nov 12 23:03:20 IRST 2017
جماران حضور هنرمندان 20 استان در جشنواره ملی نقاشی رضوی البرز Sat Jul 08 11:54:12 IRDT 2017
جماران گریم متفاوت پرویز پرستویی/ عکس Sun Sep 10 16:03:34 IRDT 2017
جماران الویری: تغییری در گزینه های شهرداری تهران رخ نخواهد داد Sat Jul 22 12:30:10 IRDT 2017
جماران استاندار سمنان در بازدید از شرکت عقاب افشان : برای اشتغال پایدار باید صنعت را جدی بگیریم Fri Jan 26 22:30:53 IRST 2018
جماران درایتی: مجلس ابهام‌های مربوط به «رجل سیاسی» را برطرف کند Tue Apr 17 16:41:17 IRDT 2018
جماران روایت محمدرضا باهنر از دلایل آیت الله شاهرودی برای سفر به خارج از کشور Sat Feb 03 11:31:58 IRST 2018
جماران سرمربی الاهلی در این تیم ماندنی شد Tue Sep 19 13:30:12 IRDT 2017
جماران ضرورت تبیین چشم انداز کلان توسعه برای استان گیلان Mon Nov 05 13:01:03 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اختلاف‌ نظر سپاهان و کولیبالی برای تمدید قرارداد Wed May 10 17:17:13 IRDT 2017
مهر مردم نوروز ، زنده شدن مکرر انسان در بستر تاریخ و رمز و راز آفرینش جهان و انسان است Mon Mar 20 12:37:35 IRST 2017
انصاف پاسخ رسول منتجب نیا به اظهارات مهدی خزعلی Sat Aug 05 06:13:48 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دستگیری مرد آرایشگری که زنان را در خانه آرایش می کرد Sun Jan 01 17:24:41 IRST 2017
خرداد نیوز کشف انبار تجهیزات پزشکی خارجی قاچاق در اصفهان Sat Sep 01 11:50:04 IRDT 2018
برنا برگزاری ششمین دوره مسابقات ملی رباتیک آزاد کردستان در خردادماه Mon Apr 17 14:15:15 IRDT 2017
تدبیر و امید محرومیت 2 میلیارد نفر از داشتن حساب بانکی در جهان Tue Sep 05 03:40:02 IRDT 2017
آفتاب ایران اعتراض ملوانان بوشهری به مصوبه ساماندهی ته لنجی/تجمع در بندر گناوه Sun Dec 24 11:14:05 IRST 2017
خبرگزاری فارس محجوب از ایران رفت!/ تداوم نه‌ چندان درخشان این‌روزهای جودو Mon May 22 14:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران بازگشت ریگ روان در صدر فهرست رمان‌های پرفروش Mon Jul 10 10:30:19 IRDT 2017
روزنو جعفرزاده: وزرا از مجلس فرار نکنند؛ حمله کنند Mon Oct 15 14:05:01 IRST 2018
تابناک آغازچهل و دومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی Wed Jul 11 19:27:18 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین رقیب اصلی من رئیس‌جمهور است Tue Apr 11 12:08:51 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اظهارات چنارانی درباره فرزندان دوتابعیتی ظریف Wed Jan 24 13:49:29 IRST 2018
روزنامه شهروند تقویم تاریخ Sat Dec 16 03:30:00 IRST 2017
بولتن نیوز استقبال شفر از بهنام برزای/ تمرین پسر جپاروف با آبی‌پوشان Mon Nov 06 21:36:15 IRST 2017
روزنو استقبال طرفداران ترلان پروانه از حجاب متفاوت وی! عکس Wed Jul 11 08:32:24 IRDT 2018
جام نیوز آنتی اکسیدان چیست و چه اثری بر سلامتی ما دارد ؟ Wed Aug 01 12:08:16 IRDT 2018
عصر ایران نماینده مجلس: کشور در 2 دهه آینده با سونامی سالمندی مواجه می‌شود/ در سال 1400، 14 درصد جمعیت ایران سالمند خواهد شد Mon Jul 03 12:44:29 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استفاده از کلمه 'کردستان' در پارلمان ترکیه جریمه نقدی خواهد داشت Sun Jul 09 04:50:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 زمان بازی گسترش‌فولاد و سپیدرود رشت تغییر کرد Thu Aug 09 12:53:00 IRDT 2018
نماینده بصیرت و آگاهی رمز اصلی موفقیت در برابر تهدیدات Mon Jun 26 13:43:06 IRDT 2017
ایسکانیوز شهادت یکی از نیروهای مرزبانی در سراوان Mon Dec 25 12:06:26 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران واکنش قطر به لیست سیاه جدید سعودی‌ها Wed Jul 26 14:36:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر صادرات 10 هزار دلاری شیشه از یک واحد تولیدی Sun Jun 17 13:22:15 IRDT 2018
پارسینه دستگیری سارقینی که زن جوان را قطعه قطعه کردند Wed Feb 22 12:33:56 IRST 2017
عصر ایران بازدید شهردار تهران از کارخانه واگن‌سازی (عکس) Tue Oct 31 12:15:01 IRST 2017
خرداد نیوز سردار قاسم سلیمانی: سپاه را تضعیف نکنیم/ مردم را نسبت به دین بدبین نکنیم/ ثروتی بالاتر از رهبری نیست Tue Jul 04 11:22:37 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بازرگان بدون روتوش Sun Jan 21 06:52:00 IRST 2018
آفتاب ایران اختصاص ده هزار و 200 میلیارد ریال برای رفع تنش آب شرب در مناطق بحرانی کشور Mon Jul 02 16:30:22 IRDT 2018
دنیای معدن سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، همراه با دولت تدبیر و امید(1) Tue Apr 18 09:02:00 IRDT 2017
روزنامه کیهان امیدی به اروپا نیست /بسته پیشنهادی کلی‌گویی و بدون راهبرد مشخص است Sun Jul 15 21:44:40 IRDT 2018
صراط نامه وزیر احمدی‌نژاد به آخوندی: آماده مناظره‌ام Tue Aug 15 15:11:40 IRDT 2017
ورزش 3 هر سه کارت معبودی اشتباه بود (عکس) Fri Jan 19 08:18:06 IRST 2018
تهران پرس کنگره سه هزار شهید استان قزوین با مشارکت مردم برگزار می شود Sun Aug 05 15:07:00 IRDT 2018
عصر ایران فروشگاه هایپراستار در کرج افتتاح شد Mon Nov 05 13:30:01 IRST 2018
تدبیر و امید نگاهی به عقب‌نشینی‌های پی‌در پی قالیباف! Mon May 15 09:22:25 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گفتگوی تلفنی ترامپ و اردوغان درباره تحولات سوریه Fri Nov 24 18:22:46 IRST 2017
خبرگزاری شبستان ایجاد سقفی از امنیت و آرامش برای معلول لرستانی Sat May 12 13:02:00 IRDT 2018
تدبیر و امید ابداع عصای هوشمند برای نابینایان Sat May 26 16:12:19 IRDT 2018
العالم فتوای آیت الله سیستانی درباره حکم حل و فصل عشایر برای نزاع ها Tue Mar 21 16:29:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کره جنوبی در حالت آماده باش قرار گرفت Fri Apr 21 11:06:57 IRDT 2017
ایلنا گسترش همکاری‌های ایران و قرقیزستان در حوزه غذا و دارو Sun Jan 14 09:40:49 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام کاندیداهای هندبال از سوی وزارت ورزش/ مهدوی نیست Sun Feb 19 15:01:30 IRST 2017
خبرگزاری فارس یاورزاده: دلم روشن است که استقلال العین را شکست می‌دهد Mon May 15 18:56:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حمله مزدوران آل خلیفه به نماد‌های عاشورایی شیعیان Wed Sep 12 11:41:09 IRDT 2018
بی باک نیوز اردوغان: نظام پارلمانی دیگر توانایی تحقق اهداف ترکیه را ندارد Fri Feb 24 19:38:16 IRST 2017
وطن امروز تصاویر جلسه مجمع مربوط به رای‌گیری اصلاح قانون شوراها نبود Mon Jul 23 00:00:00 IRDT 2018
برنا "صاعقه" سریعترین مرد کارائیب شد Sat Nov 19 11:21:47 IRST 2016
خبرگزاری مهر اختتامیه سیزدهمین نشست سرپرستان استانی و عکاسان خبرگزاری مهر Fri Aug 25 13:16:20 IRDT 2017
تیک پیش‌ بینی خاموشی در تابستان امسال چند ساعت است؟ Wed Apr 26 22:46:01 IRDT 2017
صبحانه با خبر راز عینک دودی خارجی‌ها در بازار خودرو ایران Mon Jan 02 09:04:23 IRST 2017
خبرگزاری نسیم روز «مباهله» به کتاب قرآن پایه ششم ابتدایی افزوده شد Mon Sep 18 10:53:00 IRDT 2017
پارسینه سیاهکل در آتش می سوزد+فیلم Sun Mar 25 09:07:30 IRDT 2018
عصر ایران آیا فیسبوک با هوش مصنوعی در پی جاسوسی از کاربران است؟ Sun Feb 19 14:46:42 IRST 2017
خبرگزاری مهر قاچاقچی البسه در قزوین به پرداخت 150میلیون ریال جریمه محکوم شد Mon Oct 02 12:41:25 IRST 2017
خبرگزاری فارس مربیگری از معلمی جدا نیست/ دانشگاه فرهنگیان برای تولید علم و فناوری تأسیس نشده است Sat May 06 10:23:00 IRDT 2017
پرس شیعه دو هزار مبلغ در ایام فاطمیه(س) به مناطق محروم اعزام می‌شود Wed Feb 22 16:01:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اعزام گروه‌های استهلال ماه مبارک رمضان Tue May 15 18:07:28 IRDT 2018
آریا بچه‌مهندس‌های کـــار بلــد Sun Jun 24 01:34:06 IRDT 2018
آنا چرا مالیات پزشکان ساز و کار معینی ندارد؟ Thu Feb 01 15:36:00 IRST 2018
خبرگزاری کتاب ایران آغاز نمایشگاه فرانکفورت با حضور فدریکا موگیرینی Tue Oct 09 18:52:44 IRST 2018
تابناک واکنش جالب خارجی ها به غذای ایرانی Wed Dec 27 18:30:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح فاز نخست مجتمع صنایع غذایی خرم‌آباد سال آینده Sun Feb 11 10:06:50 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پلنگ ها به یک دامدار درقلعه گنج حمله کردند/ تلف شدن 27راس گوسفند Tue Feb 14 10:06:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حاج رضایی ممنوع التصویر نیست Wed Jan 10 13:19:05 IRST 2018
میزان جاسوس بازی متیو مک کانوهی در فیلم ریک پسر سفیدپوست Fri Sep 14 11:00:01 IRDT 2018
نامه نیوز رواج قلیان جیبی در میان جوانان و دانش‌آموزان +عکس Thu Aug 03 05:40:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روسیه: نزدیک به 20 هزار فرد مسلح در ادلب هستند Fri Oct 06 15:57:30 IRST 2017
برنا 40 هزار دستگاه تاکسی نو به ناوگان تاکسیرانی اضافه شد Sat Jan 28 14:07:35 IRST 2017
طلا نرخ سکه تمام در دامنه 18 میلیون ریال باقی ماند Wed Apr 18 15:29:59 IRDT 2018
جهان نیوز اسرائیل مانع سفر «عهد التمیمی» به ایران شد Sat Sep 08 14:07:26 IRDT 2018
جام نیوز طوفان «ماریا» در راه آمریکا Sun Sep 17 17:00:00 IRDT 2017
جوان آنلاین فتنه اقلیم زیر تابوت داعش Sun Sep 24 21:59:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ضربات پنالتی برای سه شیرها خوش یمن بود Tue Jul 03 23:21:01 IRDT 2018
آنا تصادف زنجیره ای 5 خودرو در محور ساوه Mon Apr 23 09:16:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اسنپ از اتحادیه‌ کشوری کسب‌ و کارهای مجازی مجوز فعالیت دارد Mon Jul 23 13:29:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران عجیب ترین وسایلی که فقط ستاره های هالیوودی میخرند! Sun Apr 30 11:15:40 IRDT 2017
روزنامه ایران دزدی‌های خاص از زنان راننده Sat Feb 27 06:00:00 IRST 2016
صبحانه با خبر کاهش 12 درجه‌ای دما در برخی نقاط کشور Wed Nov 22 18:12:17 IRST 2017
اقتصاد آنلاین ماشین پیشرفته غنی سازی ایران +اینفوگرافیک Fri Sep 08 18:47:23 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجرای طرح تعالی مدیریت مدرسه در یک هزار و 268 آموزشگاه لرستان Sun Jan 21 16:29:00 IRST 2018
بولتن نیوز واشنگتن اجازه سوءاستفاده ندهد Sun Jul 09 05:10:01 IRDT 2017
انتخاب رئیس جدید دانشگاه آزاد کیست؟ Sun Apr 23 18:20:17 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ذرت کاران ممسنی نگران فروش محصول خود نباشند Sun Nov 04 12:23:00 IRST 2018
پرس شیعه بیانیه 8 کشور اروپایی پیرامون نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه Fri Sep 07 06:46:09 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام برنامه‌های اجرای مرداد ماه خانه نمایش "مهرگان" Sat Jul 28 14:53:56 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو شلیک بسیار دقیق موشک بدر P-1 یمن به مقر متجاوزان سعودی Sun Nov 04 14:39:20 IRST 2018
خبرگزاری حوزه 6 هزار طلبه در دوره های کوتاه مدت مهدوی شرکت کرده اند Mon Jan 02 22:50:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بیش از 12 هزار دقیقه با فجر انقلاب در شبکه قزوین Tue Feb 13 07:24:43 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بانوی قایقران کرمانشاهی خود را برای رقابت های جهانی آماده می کند Mon May 01 10:47:49 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کلاه گشاد سازمان‌ خصوصی‌سازی بر سر مشتریان Wed Sep 13 11:22:06 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حماسه نهم دی همه پرسی در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران Fri Dec 29 14:50:06 IRST 2017
دولت بهار برخورد مرگبار پژو و پیکان + تصاویر Mon Apr 10 16:44:00 IRDT 2017
صراط ماجرای درگیری لفظی وزیر بهداشت با فرماندار بدره Thu Mar 02 22:19:15 IRST 2017
دفاع مقدس قرآن و اسلام را به کسانی که از معنویت دور هستند معرفی کنید Mon May 28 12:59:38 IRDT 2018
شفقنا امام جواد(ع): چنانچه افراد جاهل، ساکت باشند، مردم دچار… Sun Aug 12 17:24:03 IRDT 2018
جوان آنلاین پرداخت پنج میلیارد ریال به پرورش دهندگان ماهی در خراسان شمالی Sun May 21 15:44:38 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بهره‎وری نیروی انسانی در ایران پایین است Sun Dec 03 13:42:00 IRST 2017
بولتن نیوز زنگ خطر برای هشت بازیکن پرسپولیس Sat Jan 14 18:15:42 IRST 2017