آنا - Mon Jul 23 12:11:32 IRDT 2018 نمایش خبر

نمایشگاه هر هنرمند یک صورت، مجموعه تصاویری از سیرت انسانی

به گزارش خبرنگار تجسمی خبرگزاری آنا، در نمایشگاه هر هنرمند یک صورت، هر هنرمند با عمیق‌ترین لایه انسانی، یعنی سیرت به چالش کشیده شده است. در این نمایشگاه که گروه هنری ژرف در برپایی‌اش همکاری دارد، یک هنرمند صورت و سیرت را در هم می‌آمیزد و سیرت را از درون صورت‌ها به تصویر می‌کشد. در هر نقش ظاهری، نقش غایبی وجود دارد، که همچون نردبانی، هنرمند و مخاطبش را به عرش و حقیقت انسان، می‌رساند و در هر صورتی، چشمانی، گویای سیرت اثر خواهد بود. در این نمایشگاه که از 5 مردادماه در گالری ایده برپا خواهد شد، آثاری از فاطمه الماسی، سروناز ایزدی، نسترن اخوان، شقایق بابایی، ثنا مراد، شهرزاد ولیزاده، سحرامینی، سمیه نظری، لیلا معظمی، هانیه فیروز آبادی، پونه گیل، مهسا تورانی علیزاده، ساناز قاسمی، غزل یازرلو، رخساره شجاع‌الدین، شیوا معماری، هدیه هاوستین، پریا نوروزی، ریحانه رحیمی‌نژاد، مریم رفیعا، بهاره خضری، ابوالفضل هارونی، لیلا کیکاوسی، معصومه زاهدی، الهه عبدالله‌زاده، عسل مراثی، عاطفه مراثی و بهاره فرزد به نمایش در می‌آید. این نمایشگاه همه روزه (به غیر از پنج‌شنبه‌ها) از ساعت 17 تا 20 میزبان بازدیدکنندگان است. اختتامیه این نمایشگاه نیز روز چهارشنبه 10 مردادماه برگزار می‌شود. انتهای پیام/4031
آنا نامه رئیس ستاد روحانی درباره رعایت قانون و اخلاق در ستادها Thu May 18 13:19:36 IRDT 2017
آنا بازی سختی با نفت تهران داریم Thu Feb 22 14:34:57 IRST 2018
آنا پاسخ محسن رضایی به تهدید توخالی داعش: اشد مجازات در انتظار شماست Thu Mar 30 00:59:50 IRDT 2017
آنا کشف بیش از 30 هزار لیتر گازوئیل سوخت قاچاق در مرند Sun Nov 12 19:44:00 IRST 2017
آنا قهرمانی قنبرزاده در مسابقات پرش ارتفاع لیون فرانسه Sat Jun 09 11:32:00 IRDT 2018
آنا رئیس واحد تاکستان: تربیت دانشجویان خلاق و کارآفرین از سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی است Sun Dec 18 16:07:46 IRST 2016
آنا "ابتکار" کارت اهدای عضو گرفت Fri Aug 25 10:50:07 IRDT 2017
آنا استان تهران به چند شغل نیاز دارد؟ Mon Jan 15 20:10:20 IRST 2018
آنا «چه کسی سهراب را کشت» روی صحنه می‌رود Wed Aug 30 10:22:04 IRDT 2017
آنا بررسی «فرهنگ توصیفی دستور زبان فارسی» با حضور احمد سمیعی Tue Jan 03 08:47:00 IRST 2017
آنا تشکیل کارگروه تفکیک وزارت راه از شهرسازی Sat Jul 08 20:50:00 IRDT 2017
آنا پیام مقتدی صدر به ایران Tue May 29 12:13:00 IRDT 2018
آنا مشاور دکتر رهبر از مفاخر علمی نظام آموزش عالی کشور است Tue Aug 01 09:42:00 IRDT 2017
آنا بوئینگ برای تحویل 30 هواپیمای جدید با ایران توافق کرد Tue Apr 04 16:11:38 IRDT 2017
آنا ترامپ و شینزو آبه تلفنی گفت وگو کردند Sun Sep 03 09:59:38 IRDT 2017
آنا تکذیب شایعه اختلاف مسی با سرمربی تیم ملی آرژانتین Tue Sep 05 09:12:21 IRDT 2017
آنا کارهایی که باید قبل از خواب از آنها اجتناب کرد Tue Dec 05 18:03:00 IRST 2017
آنا نهمین جشن مستقل مستند سینمای ایران برگزیدگان خود را شناخت Sat Sep 09 22:14:58 IRDT 2017
آنا مدرسه، بهترین محیط برای افزایش هوش اجتماعی است Sat Oct 07 13:38:21 IRST 2017
آنا پیگیر عضویت پیوسته واحدهای جهاددانشگاهی در دانشگاه‌ها هستیم Wed Dec 27 10:57:19 IRST 2017
آنا به زودی به لبنان بر می‏‎گردم/ استعفای من به نفع لبنان است Sun Nov 12 22:48:14 IRST 2017
آنا بشار اسد: بازداشت ابوبکر البغدادی کذب است Fri Apr 21 10:36:00 IRDT 2017
آنا رقابت بارسا و رئال مادرید برای جذب ستاره آرسنال Fri Oct 06 21:20:00 IRST 2017
آنا قاتل آتنا هفته آینده محاکمه می‌شود Thu Aug 03 13:42:00 IRDT 2017
آنا اراده‌ غیرمتعارف دنبال ایجاد نارضایتی‌ اقتصادی/ تقدیر از عملکرد معقول و منطقی نیروی انتظامی Wed Jun 27 03:01:00 IRDT 2018
آنا عکس/ خاص‌ترین تیبای ایران Mon Feb 19 20:53:00 IRST 2018
آنا جان‌فشانی شهیدان مدافع حرم، اساس فتح و ظفر در موصل است Wed Jul 12 09:45:39 IRDT 2017
آنا تصاویر صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه 20 شهریور Mon Sep 11 08:41:37 IRDT 2017
آنا دولت و مجلس انقلابی آمریکا! Sun Oct 29 09:15:29 IRST 2017
آنا فرجام برجام Fri May 11 18:00:00 IRDT 2018
آنا لاریجانی درگذشت آیت‌الله راستی‌ کاشانی را تسلیت گفت Thu Sep 21 12:30:40 IRDT 2017
آنا مردم ایران مستحق بهترین‌ها هستند Sat Jan 06 13:32:41 IRST 2018
آنا بازی در نقشی که حسن پورشیرازی ایفا کرده، بسیار سخت است Tue Jul 17 01:05:00 IRDT 2018
آنا دانشگاه آزاد اسلامی، کاروان دانشجویی استان قزوین را راهی کربلا کرد Mon Nov 06 12:47:00 IRST 2017
آنا محققان سوسک سه چشم ساختند Wed Nov 15 12:30:00 IRST 2017
آنا اختلاف‌افکنان خائن به ملت و انقلاب هستند Fri Feb 09 13:31:46 IRST 2018
آنا محمد حسین محمدیان: دست روی قرآن می گذارم که دوپینگ نکردم Sat Feb 25 09:54:08 IRST 2017
آنا «شفر» به راحتی «جباری» را کنار نمی‌گذارد/ به خدا اطلاعی از بازگشت مجیدی ندارم Sun Oct 08 10:16:21 IRST 2017
آنا گرامیداشت شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار می‌شود Tue Feb 13 08:45:27 IRST 2018
آنا حمله مسلحانه به کاخ پادشاهی عربستان در جده Sat Oct 07 13:46:38 IRST 2017
آنا زنگ خطر کبد چرب به صدا در آمد/ خطرات اضافه وزن را جدی بگیرید Wed Apr 11 19:01:00 IRDT 2018
آنا معرفی 25 بازیکن برتر تاریخ NBA Tue Jan 03 08:57:59 IRST 2017
آنا نشست شورای فرهنگی واحد نراق با محوریت شعار سال برگزار شد Fri Apr 07 11:20:21 IRDT 2017
آنا گزارش عملکرد دستگاههای مرتبط در امر مبارزه با ریزگردها به رئیس جمهوری ارائه شد Tue Mar 14 15:40:04 IRST 2017
آنا از شکست سخت تا شکست نرم داعش Sat Sep 02 14:04:00 IRDT 2017
آنا غلامرضا موسوى مقابل محمود گبرلو مى‌نشیند Tue Dec 26 16:58:32 IRST 2017
آنا تحقق عدالت اجتماعی باعث گسترش وفاداری مردم به انقلاب می‌شود Mon Feb 12 13:27:00 IRST 2018
آنا بررسی الزامات دانشگاه کارآفرین در دانشگاه صنعتی‌شریف Sun Aug 27 09:21:41 IRDT 2017
آنا پای نقد فیلم‌های سینمایی بار دیگر به شبکه 3 باز شد Mon Jul 23 02:05:00 IRDT 2018
آنا اولویت‌های کاری مجمع تشخیص مصلحت نظام Mon Aug 21 20:11:00 IRDT 2017
آنا راهکار رهبر انقلاب برای نجات مسلمین میانمار Wed Sep 06 21:47:00 IRDT 2017
آنا بدرقه کاروان زیارتی عتبات عالیات دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز Tue Oct 03 12:31:53 IRST 2017
آنا چندپیشنهاد به آقای نهاوندیان برای کمک به زلزله‌زدگان Tue Nov 14 13:10:00 IRST 2017
آنا صبح امروز خراسان شمالی و ایلام لرزید Wed Jun 28 09:20:59 IRDT 2017
آنا عباس سلیمی نمین: ابتدای انقلاب خیلی از اساتیدی که جایگاه علمی بالایی داشتند در پوشش فراماسونری به غرب خدمت می‌کردند Thu Mar 09 13:14:16 IRST 2017
آنا تشخیص ناراحتی کلیه اون از روی صدایش! Mon Jan 08 21:19:00 IRST 2018
آنا راه‌اندازی شبکه مجازی داوطلبی هلال‌احمر Wed Sep 20 12:40:30 IRDT 2017
آنا هند در صدر کشورهای دوپینگی در وزنه‌برداری قرار گرفت Thu May 31 14:20:00 IRDT 2018
آنا لبنان تصمیم آمریکا درباره قدس را محکوم می‌کند Wed May 16 19:22:46 IRDT 2018
آنا رئیس جمهوری: رومانی می‌تواند دروازه ورود ایران به اروپا باشد Sat Dec 31 12:56:49 IRST 2016
آنا تبریک حزب مردم‌سالاری به مناسبت خلق حماسه 29 اردیبهشت Sat May 20 18:00:00 IRDT 2017
آنا حدود 50 درصد افسردگی ها در جوامع پیشرفته تشخیص داده می شود Fri Apr 07 12:21:17 IRDT 2017
آنا همپای شبکه‌های اجتماعی پیش برویم Tue Jan 09 12:09:00 IRST 2018
آنا توقیف شناورهای حامل محموله 70میلیاردی کالای قاچاق در بوشهر Wed Jun 28 10:16:30 IRDT 2017
آنا پلیس راهور تهران بزرگ: دوربین‌های ورود به طرح ترافیک خاموش است Mon Mar 20 10:26:33 IRST 2017
آنا مشاهده تخلفات جزیی در پارک ملی لار/ امکان بازدید گردشگران از پارک تا 15 شهریور Thu Aug 03 11:41:20 IRDT 2017
آنا آتش‌نشانان باید به دستگاه‌های ارسال کننده سیگنال از زیر آوار مجهز شوند Mon Jan 23 14:27:00 IRST 2017
آنا سینما براى‌ام جنگلى است که همه درخت‌هاى‌اش یک ریشه دارند Sat Apr 15 08:45:00 IRDT 2017
آنا 8 روش کلاهبرداری از حساب‌های بانکی Thu Feb 16 01:05:53 IRST 2017
آنا سعد حریری به دو شرط به بیروت بازمی گردد/ مخالفت ترکیه با حضور کُردها در مذاکرات مربوط به سوریه Mon Nov 20 11:18:00 IRST 2017
آنا متاماده‌ای که میان لاستیک و فولاد شناور است + ویدئو Wed Jan 25 14:21:20 IRST 2017
آنا 30 هزار خانوار مددجو امسال صاحبخانه می‌شوند Mon Jul 23 14:29:17 IRDT 2018
آنا اعتراض ایران به عدم صدور ویزای سرپرست و چند بازیکن از سوی آمریکا Thu Jun 14 13:31:15 IRDT 2018
آنا آغاز نشست وزرای امور خارجه کشورهای ساحلی خزر با حضور ظریف Sat Aug 11 21:10:00 IRDT 2018
آنا تاکید بر ضرورت تقویت همکاری های سه جانبه اقتصادی ایران، ترکیه و آذربایجان Fri Dec 22 10:27:00 IRST 2017
آنا دیدار ظریف و آیرو در تالار آیینه Tue Jan 31 10:53:32 IRST 2017
آنا همه پرسی در اقلیم کردستان موجب تشدید اختلاف نظرها می شود Wed Sep 13 01:04:53 IRDT 2017
آنا نگاه ما تعامل حداکثری با سینمای جهان است / استفاده حداکثری از فرصت‌ها Sat Apr 21 19:29:55 IRDT 2018
آنا کاتسا قاتل برجام خواهد شد Tue Dec 05 09:14:12 IRST 2017
آنا بارش باران در اکثر محورهای شمالی/ مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید در محورهای مواصلاتی 4 استان Sun Jan 01 10:25:38 IRST 2017
آنا واکنش کیهان به اخبار دروغ از دیدار محسن هاشمی با رهبر انقلاب Thu Apr 05 15:55:00 IRDT 2018
آنا دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده شهید اغتشاشات خیابان پاسداران Fri Feb 23 15:43:44 IRST 2018
آنا تیام 3 گل تا تاریخ سازی فاصله دارد Sun May 06 13:30:18 IRDT 2018
آنا نمای نشریه‌های جهانی ایرانی در سال 2017 منتشر شد Tue Apr 10 10:30:34 IRDT 2018
آنا کشته شدن 10 صلح‌بان در اثر انفجاری در شمال سومالی Wed Oct 25 20:49:00 IRST 2017
آنا بهره‌برداری از خط ریلی ایران - افغانستان تا سال 96 Sat Feb 25 10:15:00 IRST 2017
آنا ورزشکاران ما نماینده غرور مردم ایران هستند Tue Jul 31 20:16:03 IRDT 2018
آنا روسای‌جمهوری ایران و روسیه درباره همه‌پرسی کردستان گفت‌وگو کردند Tue Sep 26 14:44:08 IRST 2017
آنا بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد؛ ولی پور طلایی شد Wed Aug 23 15:40:00 IRDT 2017
آنا آیا ترامپ توان جنگ با سپاه پاسداران را دارد؟ Sun Feb 12 09:04:00 IRST 2017
آنا مصر مجوز ورود گاز خانگی به غزه را صادر کرد Sun Aug 05 20:20:13 IRDT 2018
آنا درخواست ناجا از دستگاه دیپلماسی برای پیگیری حادثه میرجاوه Thu Apr 27 13:14:48 IRDT 2017
آنا حضورمجیدی در تست پزشکی تیم جدیدش Wed Aug 16 18:10:08 IRDT 2017
آنا بزرگداشت نگار اسکندرفر در ششمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» Tue Aug 15 09:58:52 IRDT 2017
آنا تشکیل اتاق فکر اولیا برای همکاری با مدیران مدارس سما Tue Dec 20 12:39:45 IRST 2016
آنا اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قطع همکاری با اوکتاویو Tue Feb 13 14:03:14 IRST 2018
آنا وزیر بهداشت: ما با خدای خود معامله کرده‌ایم Wed May 10 08:56:02 IRDT 2017
آنا شماره گذاری و تعویض پلاک منوط به داشتن بیمه نامه شخص ثالث و برگه معاینه فنی شد Wed Oct 04 16:08:32 IRST 2017
آنا مدیرعامل مرکز فاوا: تحقیق و توسعه اولین قدم در جهت کاهش شکاف دانش و دیجیتالی ایران با کشورهای صنعتی است Wed Jul 05 14:36:13 IRDT 2017
آنا بکارگیری امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای استقبال از شهید حججی Wed Sep 27 16:52:14 IRST 2017
افکارخبر جنجال بر سر سلفی حریری و امیر قطر+عکس Tue Nov 13 11:08:59 IRST 2018
خبرگزاری نسیم 6 ضلعی مخوف و متوسط‌های رویاپرداز Fri Aug 11 02:06:03 IRDT 2017
صبا ایران وزیر خارجه آلمان: برلین خواستار حفظ برجام است Wed Apr 25 19:28:59 IRDT 2018
مشرق نیوز آمار جالب زننده گل دربی Fri Mar 02 13:27:00 IRST 2018
میزان حمله به سوریه قبل از ورود بازرسان سازمان منع سلاح‌های شیمیایی سوال‌برانگیز بود / هیچ کشوری خودسرانه حق اجرای مقرارات تنبیهی علیه سایر کشور‌ها را ندارد / انتقاد از برخورد دوگانه غرب در قبال بکارگیری تسلیحات شیمیایی Sun Apr 15 15:42:16 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کشته وزخمی شدن 5 غیرنظامی در حمله خمپاره ای طالبان Sat Dec 23 13:02:14 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سلف سرویس قیمت با ادویه دانشجویی + فیلم Thu Dec 28 11:45:21 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو طرح تحقیقاتی پیرامون ارتباط ویتامین D با افسردگی در شیراز اجرا می‌شود Sat Oct 27 10:06:18 IRST 2018
روزنامه شرق باید زخم را خوب کنید و نگذارید به وجود آید Wed Jan 10 03:30:00 IRST 2018
ایران آنلاین هدف اصلی مرحله دوم عملیات موصل Sat Dec 31 16:09:59 IRST 2016
جوان آنلاین زن‌ها و مردهای ایرانی مثال زدنی‌اند Wed May 17 22:00:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازداشتگاه گوانتانامو و 61 زندانی آن، سند 'رسوایی' آمریکا Thu Aug 18 08:38:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران توافق روسیه با سرکرده‌های جدید جیش الاسلام در غوطه شرقی Mon Jun 25 06:04:03 IRDT 2018
بنکر افتتاح بخش دیتا سنتر بانک صنعت و معدن Tue Sep 26 12:05:16 IRST 2017
تجارت نیوز افزایش 30 درصدی قیمت سنگ در نیمه اول سال Fri Oct 19 13:33:26 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تردد بیش از 297 هزار وسیله نقلیه در محورهای استان لرستان ثبت شد Fri Mar 24 10:42:26 IRDT 2017
تدبیر سفره‌ای باستانی به نام «هفت‌سین» Sun Mar 26 14:42:56 IRDT 2017
تابناک تخفیف ویژه نفتی ایران برای مشتریان آسیایی و اروپایی Fri Aug 10 21:52:52 IRDT 2018
عصر ایران ترامپ ماه اول ریاست جمهوری خود را با توئیت و بحران سپری کرد Mon Feb 20 15:59:21 IRST 2017
جماران همدان با سه تیم در لیگ تنیس کشور شرکت می کند Thu Oct 04 16:32:49 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رشد 11 درصدی پروازهای نوروزی 96/ تذکر دوباره سازمان هواپیمایی به مسافران Wed Mar 08 11:24:09 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برنامه‌های تابستانی خانه قرآن «اسراء» در رباط کریم Fri Jul 06 08:34:38 IRDT 2018
آفتاب تولد رضا کیانیان و نشست صمیمی هنرمندان با سخنگوی دولت/تصویر Thu Jun 22 08:47:34 IRDT 2017
جوان آنلاین ویزای کدام کشورها به «تومان» فروخته می‌شود؟ Wed Oct 10 10:41:07 IRST 2018
اقتصاد آنلاین واکنش بهمن کیارستمی به اظهارات وزیربهداشت درباره پرونده‌پزشکی پدرش Tue Apr 18 17:34:27 IRDT 2017
اعتدال کنترل داعش بر بخش‌هایی از بوکمال سوریه Sat Jun 09 13:02:33 IRDT 2018
پایگاه خبری الف رضایت برانکو از اردوی پرسپولیس در اوکراین/ انتظارات و توقعات ما برآورده شد Sat Jul 15 17:00:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم غلظت غبار در نواحی مرزی استان کرمانشاه از اواخر امروز کاسته می‌شود Sat Apr 08 16:41:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شکست نماینده بوشهر در مصاف با برق شیراز Sun Apr 23 20:56:03 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نشانگرهای تغذیه‌ای، راهنمای انتخاب سالم‌ترین محصولات غذایی Tue Oct 03 15:46:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شرکت‌های داخلی مثل ایزوایکو نیاز به اعتماد و حمایت دولت دارند Tue Jan 02 17:21:32 IRST 2018
پولی مالی بهره برداری از هتل 3 و 4 ستاره در فرودگاه امام Sat Feb 11 12:11:00 IRST 2017
افکارخبر تمجید علی دایی از دو بازیکن پرسپولیس Sat Aug 05 11:58:14 IRDT 2017
تی نیوز ساخت چهار آموزشگاه در شهرستان دیر عملیاتی می شود Sat Apr 07 06:10:10 IRDT 2018
پارس فوتبال خبر خوش برای استقلالی ها و شفر از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان… Fri Sep 07 12:15:56 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گزارش رییس کل بانک مرکزی از وضعیت بازار پول Sat Nov 03 15:43:26 IRST 2018
اطلاعات انتخاب روز تولد مریم میرزاخانی به عنوان «روز جهانی زن در ریاضیات» Tue Aug 14 18:32:37 IRDT 2018
بی باک نیوز مسجد مقدس جمکران در هفته میزبان 350 هزار زائر است Mon May 29 07:05:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر قیمت نفت خام از 79 دلار بالاتر رفت Tue May 15 17:33:17 IRDT 2018
پارس نیوز با حضور ولایتی و غلامی دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان افتتاح می‌شود Sat Oct 20 15:53:48 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی توضیحات شهردار مشهد در خصوص صدور رای انفصال از خدمت توسط دیوان محاسبات Thu Jun 22 17:48:00 IRDT 2017
بی باک نیوز نشست پل ادبی ایران و چین برگزار می‌شود Sun Jul 23 10:46:01 IRDT 2017
نامه نیوز عجیب‌ترین شیپور در کاشیما / عکس Sun Nov 04 07:30:01 IRST 2018
افکارخبر طیبی در جمع 10 بازیکن برتر فوتسال جهان قرار گرفت Mon Jan 01 19:57:21 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نیروگاه نکا 770 میلیون کیلووات ساعت انرژی به شبکه سراسری تزریق کرد Wed Jan 03 18:57:23 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد آپارتمان‌های 200میلیون تومانی در تهران Fri Feb 02 08:39:45 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا کاشت 500 اصله درخت بومی در سه هکتار از اراضی بندرعباس Sun Mar 05 16:23:03 IRST 2017
روزنو قیمت گوجه فرنگی به 9 هزار تومان رسید! Thu Nov 29 10:00:09 IRST 2018
نامه نیوز برهانی: روی سکوها بغض کردم،دوست داشتم دوباره بازی کنم Sat Dec 09 11:16:47 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارزنده نماینده پرش طول ایران تا لحظاتی دیگر به‌مصاف رقبای خود می رود Sat Aug 13 08:28:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم پایان عملیات عمرانی ساخت تونل غارمصنوعی کاشان Sun Jan 07 21:36:14 IRST 2018
دولت بهار ماموران قلابی آب و فاضلاب دستگیر شدند Wed Jun 21 19:45:00 IRDT 2017
ایسکانیوز حضور در نمازجمعه یک کار فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است Mon Jun 11 21:20:00 IRDT 2018
روزنو واکنش بازیکن جنجالی پرسپولیس به صحبت‌های علی دایی Mon Oct 29 10:00:01 IRST 2018
تی نیوز قدردانی رئیس ستاد مرکزی راهیان نور از صدا و سیما Wed Apr 11 00:57:47 IRDT 2018
تهران پرس اولیایی: استقلال با بردن السد و پرسپولیس به فینال آسیا می‌رسد Wed May 23 15:23:00 IRDT 2018
تی نیوز روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی – 16 فروردین ماه 97 Thu Apr 05 01:58:27 IRDT 2018
ایلنا آتش‌نشان شهید قهرمان قهرمانان صنعت کشور شد Sun Jan 22 18:25:48 IRST 2017
تهران پرس ارتش سوریه: 90 درصد ماموریت مان در حومه قنیطره را انجام داده ایم/النصره گذرگاه قنیطره را آتش زد Sun Jul 22 16:08:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مروری بر کارنامه کاری «بطحایی» گزینه تصدی وزارت آموزش‌وپرورش Tue Aug 08 13:03:23 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مراسم بزرگداشت شهید محمد آقا جهانگیری حیدری در زادگاهش روستای حیدری برگزار ‌شد Fri Nov 03 13:10:42 IRST 2017
جماران مشاوراستاندارهمدان: تغییر مدیران بنا به ضرورت و بدون سفارش انجام می شود Thu Oct 05 10:48:47 IRST 2017
جماران باشگاه هایی که ستارگان فوتبال دنیا پس از بازنشستگی خریدند+تصاویر Wed Sep 05 08:46:08 IRDT 2018
جماران گرد وغبار دراهوازبه 10برابر حدمجازرسید Sat Oct 27 18:31:14 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کالای قاچاق میلیاردی از 3 انبار در مشهد� کشف شد Mon Dec 10 13:25:05 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ارسال بیش از 41 تن اقلام مختلف به مناطق زلزله‌زده/ مردم از حضور و ارسال کمک‌ها به صورت انفرادی خودداری کنند Thu Nov 16 15:07:41 IRST 2017
خبرگزاری مهر تهیه گران‌ترین قهوه دنیا کابوسی برای لوواک‌ها! Mon Jul 25 09:32:00 IRDT 2016
خبرگزاری دانشجو چه کسانی جایگزین پیرمرد‌های شهرداری تهران می‌شوند؟ Sat Aug 04 09:52:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران توقیف 28 دستگاه انواع وسایل نقلیه سنگین حامل کالای قاچاق Sat Jul 14 14:31:18 IRDT 2018
ایلنا با جنگیدن ایران و سوریه علیه داعش، مشکلی نداریم Mon Jun 26 10:39:14 IRDT 2017
تابناک گره بحران‌های زیست‌محیطی را با سفید نمایی کور نکنید Fri May 12 12:37:18 IRDT 2017
پولی مالی قطع بیمه‌پردازی 195 هزار کارگر ساختمانی Mon Apr 30 13:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون ایرنا: دولت در حوزه امور اداری و پشتیبانی اقدامات موثری داشته است Sun Feb 26 19:42:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر قندیل‌های یخ زینت بخش آبشار مارگون + فیلم Wed Jan 24 08:21:02 IRST 2018
ایلنا اولین واکنش برانکو پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس Wed Jan 10 17:21:00 IRST 2018
بولتن نیوز معرفی نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران و باشگاهها برای حضور در مجمع انتخاباتی Wed Jan 04 10:50:37 IRST 2017
تدبیر و امید چک‌های برگشتی کم شد Tue Oct 31 16:05:18 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین رسانه‌ها باید به ایجاد فضای نقد منصفانه کمک کنند Sun May 07 14:58:03 IRDT 2017
عصر ایران "پروتکتور" دریانورد بی سرنشین!(+عکس) Thu Feb 01 00:56:34 IRST 2018
برنا سقف پرواز احزاب در ایران محدود است/ احزاب ما فردمحور نیستند Fri Sep 01 15:03:59 IRDT 2017
یک ورزش سیمئونه: تاوان عملکردمان مقابل قره‌باغ را دادیم Wed Dec 06 11:15:15 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تجاری سازی اندیشه های علمی و خلق ثروت مهم ترین ماموریت پارک های علم و فنآوری است Mon Jul 11 18:23:00 IRDT 2016
نامه نیوز ایرانیان چقدر نوشابه و چقدر شیر می‌نوشند؟ Wed Mar 15 13:36:19 IRST 2017
جماران 10 طرح عمران شهری و روستایی در آبدان افتتاح و اجرا شد Tue Feb 06 11:29:48 IRST 2018
سایپا نیوز اقدام سایپا در تولید محصولات با استاندارد یورو 5 قابل تقدیر است Wed Feb 22 08:22:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر روسیه: درخواستهای ترامپ از اروپاییها باج خواهی است Wed Jan 24 18:43:40 IRST 2018
اقتصاد آنلاین دختران ایرانی با این لباس کشتی می‌گیرند +عکس Mon Jul 10 13:45:35 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم یک سوم دانش‌آموزان در سراسر جهان چاق هستند Fri Jan 26 09:09:01 IRST 2018
تیتر نیوز درصد افزایش دستمزد کارگران در سال آینده Sat Feb 03 10:17:04 IRST 2018
تهران پرس بانک رفاه فقط عنوان کارگران را یدک می‌کشد Tue Sep 18 15:08:00 IRDT 2018
فرارو موتلفه دوشقه شد؟ Thu Feb 15 10:17:53 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اتمام پذیرش مسافر نوروزی در مدارس گیلان با 139 هزار و 360 نفر Mon Apr 03 16:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شهدا و خانواده‌های آنها ارزش‌های ماندگار محسوب می‌شوند Mon Aug 07 16:08:41 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو سخنرانی دکتر حسن عباسی در دانشگاه شاهدتهران Sun Apr 30 22:20:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ناگفته‌های تکان‌دهنده فساد اخلاقی فرح پهلوی از زبان پسرخاله‌اش +فیلم Wed Jul 18 07:48:10 IRDT 2018
خبرگزاری فارس سرمربی تیم طارمی اخراج نمی شود Thu Oct 04 14:33:15 IRST 2018
شبکه خبر در همین نزدیکی/ کارتون خواب دیروز، کتاب فروش امروز Wed Aug 16 13:58:35 IRDT 2017
خانه ملت آیا واردات دارو توسط گروه های مافیایی انجام می شود؟/ چرا تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان غذا و دارو متوقف شد Mon Apr 23 08:09:31 IRDT 2018
تی نیوز تکذیب دریافت ملیت انگلیسی توسط موسس تلگرام Sat Apr 07 18:47:55 IRDT 2018
بورس نیوز ترمز بانک‌ها بر اعطای وام‌های خُرد! Sun May 06 11:20:15 IRDT 2018