598 - Thu Jul 19 14:19:58 IRDT 2018 نمایش خبر

چرا پوتین سفرای روسیه را به مسکو فراخوانده است؟

در سایه تشدید رویارویی بین مسکو و واشنگتن، سفرا و نمایندگان دائم روسیه در خارج از کشور در مسکو گردهم جمع شده‌اند تا وظایف آتی برای تقویت مواضع مسکو در عرصه بین‌المللی را از زبان "ولادیمیر پوتین" بشنوند.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، روزنامه «نیزاویسیمایا گازیتا»، چاپ مسکو، نوشته است: کاخ کرملین اعلام کرد که "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه امروز پنجشنبه برای سفرای این کشور سخنرانی خواهد داشت. سفرا و نمایندگان دائمی روسیه در خارج از کشور 19-20 جولای (28 و29 تیرماه) در مسکو گردهم جمع می شوند تا وظایف اصلی دیپلماسی روسیه و تعیین گام های آتی برای تحقق خط مشی سیاست خارجی این کشور را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند. گردهمایی سفرا و نمایندگان دائم روسیه در خارج از کشور، هر دو سال یکبار انجام می‌شود و این نهمین بار است که چنین گردهمایی صورت می گیرد. در این نشست وزرای کابینه و نمایندگان شورای فدراسیون و و نمایندگان جامعه کارشناسی و علمی روسیه نیز دعوت شده‌اند. در جریان این نشست، اولویت‌های روسیه در عرصه اقدامات سیاست خارجی تجزیه و تحلیل شده و گام‌های آتی برای تحقق خط مشی سیاست خارجی روسیه، از جمله وظایف پیشروی نمایندگی‌های سیاسی این کشور در سراسر جهان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. طبق اطلاعات کرملین، مهمترین وظایف پیش روی سفرا، ادامه تقویت نقش روسیه در عرصه بین المللی، دفاع از منافع ملی، ایجاد شرایط مناسب خارجی برای توسعه اقتصاد کشور و بالا بردن سطح زندگی شهروندان و همچنین تامین حقوق و آزادی شهروندان روسی در خارج از کشور می‌باشد. مسکو خود را برای رویارویی با واشنگتن در عرصه بین المللی آماده می‌کند یک مقام آگاه در وزارت خارجه روسیه به این روزنامه توضیح داده که سیاست خارجی در سه جهت‌گیری اصلی مبتنی بر تقویت استقلال، تامین امکانات دفاعی و تهاجمی و حمایت از منافع ملی در خارج از سرحدات روسیه است. به گفته وی، به همین دلیل اصلی ترین موضوعات مورد بررسی در نشست سفرا، اوضاع در سوریه، اوکراین، تامین امنیت ملی، مقابله با تروریسم بین المللی و حمایت از منافع اقتصادی کشور در جهان است. به عقیده کارشناسان، باتوجه به رویارویی کنونی بین روسیه و آمریکا، اختلافات دو کشور به عرصه بین‌المللی کشیده شده است. روسیه بر دفاع از منافع ملی خود در سیاست خارجی تاکید دارد و این مسئله مغایر با نظام تک قطبی در جهان است که آمریکا به آن عادت کرده و این مسئله پایه و اساس اختلافات بین دو کشور است. ضمن اینکه سیاست اعمال تحریم‌ها از سوی واشنگتن، مسکو را بر آن داشته تا به دنبال شرکایی در خارج از غرب بگردد. بنابراین دیپلمات‌های روسیه باید انتظار داشته باشند که رئیس جمهوری روسیه امروز دستوراتی درباره حضور موثرتر در منطقه خاورمیانه، جنوب شرق آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین دریافت کنند.
598 خرید نجومی هواپیما؛ فرجام ادعاها Thu Feb 02 13:27:17 IRST 2017
598 واردات گسترده اجناس مصرفی از آمریکا در سال اقتصاد مقاومتی + جدول Sat Aug 26 18:26:01 IRDT 2017
598 از پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب آهن پیشنهاد دارم Sat Dec 31 12:42:33 IRST 2016
598 جدیدترین خبر از پرونده مدیران کانال‌های تلگرامی Sun Jul 16 11:18:15 IRDT 2017
598 مسائلی که منصوریان باید حل کند/ سه علامت سئوال جلوی سرمربی استقلال Sun Aug 13 12:32:21 IRDT 2017
598 واریز یارانه نقدی، 26 شهریور Tue Sep 12 13:53:15 IRDT 2017
598 «دویست تومانی» در گرانی رکورد زد Sun Mar 12 13:26:34 IRST 2017
598 جزئیات افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان +جدول Tue May 02 13:50:43 IRDT 2017
598 نوروز96 و سریال های نه چندان جذاب رسانه ملی Thu Apr 06 14:16:26 IRDT 2017
598 افزایش غیر واقعی نرخ دلار Sat Jan 27 13:57:47 IRST 2018
598 بالاخره رقم جریمه کرسنت اعلام شد Fri May 05 20:34:23 IRDT 2017
598 صوت/ سیدمهدی میرداماد؛ شب دوم محرم 97 Thu Sep 13 16:27:24 IRDT 2018
598 درخواست پورمحمدی از رییس سازمان صدا و سیما برای پاسخ به اژه‌ای Sun May 07 21:32:10 IRDT 2017
598 قرارداد شفر و برانکو بیشتر از قلعه‌نویی است Sun May 27 15:19:48 IRDT 2018
598 نشست شریعتمداری با 60 نماینده لابی‌گر Fri Oct 26 16:25:10 IRST 2018
598 گوشت قرمز رکورد گرانی را شکست Mon Mar 06 14:50:44 IRST 2017
598 برجام در صندوق عقب تویوتا!/ شیپور جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران Wed Oct 25 08:54:52 IRST 2017
598 با 30هزار تومان چقدر می‌توان گوشت، مرغ، برنج و روغن خرید؟ Mon May 29 13:45:22 IRDT 2017
598 محاکمه کشتی‌گیر حرفه‌ای به اتهام قتل Tue Jan 03 10:03:12 IRST 2017
598 شهاب حسینی تله تئاتر می‌سازد Mon Mar 06 13:43:30 IRST 2017
598 لیست بازیکنان تیم ملی اعلام شد Wed Mar 15 12:57:10 IRST 2017
598 هشدار هواشناسی به مسافران سواحل خزر Thu Mar 29 10:13:51 IRDT 2018
598 تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های 9 شهریور Thu Aug 31 12:05:07 IRDT 2017
598 شباهت‌های کودتای 28مرداد و اغتشاشات اخیر Wed Jan 10 11:14:59 IRST 2018
598 استقبال عراقچی از ابتکار اخیر افغانستان Wed Mar 28 12:05:00 IRDT 2018
598 دولت تغییر تعطیلات مدارس را تصویب کرد Sun Feb 19 14:21:15 IRST 2017
598 آشوب در عربستان پس از رانندگی زنان Wed Oct 04 13:59:13 IRST 2017
598 دو هفته از اعلام اسامی ابربدهکاران بانک سرمایه گذشت؛ آب از آب تکان نخورد Fri Dec 15 13:47:30 IRST 2017
598 ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الهلال؛ دستان بسته‌ی برانکو Mon Apr 24 14:44:57 IRDT 2017
598 توصیه‌های بهداشتی برای سفر اربعین Thu Oct 18 10:21:14 IRST 2018
598 طلبه جوان مشهدی به شهادت رسید Tue Sep 18 09:30:48 IRDT 2018
598 عکس/ واکنش بامزه و متفاوت بازیکن پرسپولیس به گل علیپور Sat Apr 08 12:25:56 IRDT 2017
598 بعد از قهر همسربرانکو؛ خانواده دستیارانش به ایران می آیند Wed Feb 08 11:18:42 IRST 2017
598 چک‌های میلیاردی دانیال‌زاده در وجه زن داداش حسن روحانی Mon Jan 23 01:50:36 IRST 2017
598 هشدار این روزهای رهبری درباره‌ برنامه سه‌گانه‌ دشمن Thu Jan 11 13:39:27 IRST 2018
598 کی روش - لیپی جذاب ترین نبرد آسیا Sun Mar 26 10:15:07 IRDT 2017
598 تجار د‌‌‌ولتمرد‌‌‌ان خوبی نمی‌شوند‌‌‌! Mon Jul 17 09:13:56 IRDT 2017
598 رئیس مجلس: پول نداریم Mon Dec 18 14:52:32 IRST 2017
598 شروع هفته های سرنوشت ساز برای توافق هسته ای، پیام جدید ایران و تبعات برجام شکنی آمریکا Mon Apr 23 12:06:36 IRDT 2018
598 آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی شور آباد Thu Oct 05 12:02:44 IRST 2017
598 ترافیک سنگین در بزرگراه های تهران Sat May 20 09:31:27 IRDT 2017
598 لزوم هوشیاری ایرانی‌ ها در حج Thu Jul 27 14:56:17 IRDT 2017
598 تونس یک باند تروریستی را متلاشی کرد Sun Jan 01 10:36:05 IRST 2017
598 تصاویر/ مراسم تحلیف شورای پنجم Wed Aug 23 12:44:41 IRDT 2017
598 موافقت دولت سوریه با ایجاد مناطق امن Thu May 04 09:59:30 IRDT 2017
598 حق‌السکوت ترامپ به یک بازیگر زن Sat Jan 13 10:00:07 IRST 2018
598 تبریک فیفا و AFC به ملی‌پوشان ایران Mon May 08 10:37:17 IRDT 2017
598 صداوسیما 3 شبکه جدید راه‌اندازی می‌کند Wed Jul 05 14:22:55 IRDT 2017
598 تکذیب سخن منتسب به آیت الله مکارم دربارهCFT Sat Oct 13 21:47:54 IRST 2018
598 سردار غیب پرور: روح بسیج، حرکت و تحول در مسیر انقلاب است Mon Nov 20 14:19:24 IRST 2017
598 چرا مدافع پرسپولیس شماره 69 را برای پیراهنش انتخاب کرد؟ Fri Jun 23 02:11:58 IRDT 2017
598 سایه بزرگ‌ترین قحطی قرن برسر مردم یمن Wed Nov 14 09:57:19 IRST 2018
598 معلمان در حسرت یک عذرخواهی ساده! Fri May 12 15:08:55 IRDT 2017
598 وام 110 میلیونی مسکن 17 میلیون آب می‌خورد Tue Nov 21 14:46:00 IRST 2017
598 آرش برای دولت خواند؛ تکون بده! +فیلم Thu Jul 26 10:28:01 IRDT 2018
598 درباره کشورهایی که به تحلیف پر خرج دعوت شدند Thu Aug 10 10:04:28 IRDT 2017
598 اردوغان به ایران سفر می کند Thu Aug 17 14:01:58 IRDT 2017
598 دست‌اندرکاران حج فردا با رهبری دیدار می‌کنند Sun Jul 30 08:55:59 IRDT 2017
598 آماری از بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی Sun Dec 17 14:51:12 IRST 2017
598 چرا انگلیسی‌ها ابتدایی‌ترین شئون دیپلماتیک را رعایت نکردند؟ Sun Dec 10 09:58:05 IRST 2017
598 «خبرگزاری دولت» هم آمارهای «روحانی» را غلط اعلام کرد +سند Wed May 03 12:55:27 IRDT 2017
598 احتمال غیبت میثاقیان مقابل استقلال روی نیمکت Wed Mar 01 15:09:47 IRST 2017
598 سوال از رئیس جمهور به کجا رسید؟ Thu Jul 27 08:57:43 IRDT 2017
598 کاپیتان سرخ‌ها با سپاهان به توافق رسید Mon May 28 14:02:26 IRDT 2018
598 جراحی بینی جان مربی ژیمناستیک را گرفت! Tue Dec 26 14:15:08 IRST 2017
598 تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های 21 شهریور Tue Sep 12 08:44:32 IRDT 2017
598 شهادت دانشجوی دانشگاه فردوسی در یمن +عکس Thu Oct 26 13:03:26 IRST 2017
598 آرامش کامل در اعزام زوار به زیارت اربعین Tue Oct 23 10:00:47 IRST 2018
598 اعلام منشاء اصلی گرد و خاک خوزستان Mon Feb 13 12:47:23 IRST 2017
598 ارزش دلار در بازار ارز آسیا فرو ریخت Thu Feb 02 12:14:34 IRST 2017
598 «بهبود معیشت»،وعده‌ای که وارونه شد+جدول Tue Apr 18 11:18:51 IRDT 2017
598 زنده/ لحظه به لحظه با آخرین مناظره انتخاباتی/ آغاز آخرین راند رویارویی کاندیداها/ مجادله شدید جهانگیری و قالیباف بر سر حقوق‌ها و املاک نجومی Fri May 12 16:24:44 IRDT 2017
598 گزارش‌واشنگتن‌پست‌ازرفتارهای‌تیلرسون Fri Mar 31 15:15:01 IRDT 2017
598 فیلم/ افشاگری مدیر برنامه‌ کارلوس پویول درخصوص حاشیه‌سازی برخی رسانه‌ها Sun Jun 24 09:50:59 IRDT 2018
598 واکنش سلیمی به شکسته شدن رکوردش Sun Apr 09 15:24:02 IRDT 2017
598 کنوانسیون پالرمو چیست و چه تهدیداتی را برای ایران به وجود می‌آورد؟/ پالرمو، کنوانسیونی برای حمایت از داعش Thu Jan 25 12:50:40 IRST 2018
598 تصاویر/ تشییع بنیتا 8ماهه بسوی خانه ابدی Thu Jul 27 14:17:24 IRDT 2017
598 ارتفاع برف در خلخال به 10سانتی متر رسید! Thu Oct 05 11:08:47 IRST 2017
598 بودجه عمرانی کشور کاهش یافت Sat Dec 09 15:02:30 IRST 2017
598 مقصر حادثه سنندج مشخص شد Thu Jul 12 13:17:55 IRDT 2018
598 آزادسازی قیمت بلیت قطار و اقلام خوراکی Tue Nov 21 11:48:45 IRST 2017
598 نظرتان درباره این جمله رضا کیانیان چیست؟ Tue Aug 21 13:03:12 IRDT 2018
598 لزوم برخورد قانونی شورای عالی امنیت ملی با ظریف برای فضاسازی علیه کشور Sun Nov 18 10:51:16 IRST 2018
598 "پروازهای نجومی" به مقصد مشهدمقدس Thu Nov 16 09:53:04 IRST 2017
598 ﺳﻪشنبه 1395/12/10 ساعت: 18:40 لیگ قهرمانان آسیا : الوحده امارات - پرسپولیس زنده از شبکه سه Sat Feb 25 14:17:34 IRST 2017
598 تعطیلی سینماها به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) Mon Feb 27 15:53:02 IRST 2017
598 «آشنا» دلیل کنار گذاشتن «طیب نیا» را توضیح دهد! Sat Dec 16 11:54:22 IRST 2017
598 شایعه دزدی از منازل با طلایاب صحت دارد؟! Mon Jul 24 15:42:53 IRDT 2017
598 آخرین آمار جان‌ باختگان زلزله/ تخریب 100درصدی 12000 واحد مسکونی؛ 70هزار نفر بی‌خانمان شدند/‌ انتقال مجروحان‌ به‌ تهران با 3 فروند هواپیمای‌ سپاه/ امداد و نجات در مراحل پایانی Mon Nov 13 09:10:03 IRST 2017
598 تحقق آرزوی دیرین شهید زجاجی در عملیات خیبر Sun Mar 05 14:26:41 IRST 2017
598 تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 6 دی Wed Dec 27 09:09:10 IRST 2017
598 چینی‌ها بعد از فیلترینگ تلگرام چه کردند؟ Tue Apr 10 13:54:21 IRDT 2018
598 مرز خسروی برای اربعین بازگشایی می‌شود؟ Sun Sep 02 11:52:14 IRDT 2018
598 هشدار نسبت به کلاهبرداری در پیش فروش خودرو Tue Aug 22 14:50:03 IRDT 2017
598 جیب‌های خالی معلمان در نوروز! Thu Mar 30 15:32:25 IRDT 2017
598 ترافیک پرحجم در محورهای شمالی Sat Jul 01 10:43:57 IRDT 2017
598 گزارش سرقت از خانه تازه عروس و داماد Sat Nov 03 09:59:20 IRST 2018
598 اردوی تیم ملی کشتی آزاد آغاز می‌شود Mon Apr 17 12:46:24 IRDT 2017
598 جنگ بیولوژیک در یمن/ قتل عام هزاران کودک یمنی +عکس(16+) Sun Aug 20 15:03:18 IRDT 2017
598 اشعاری که زهیر درکربلا به عنوان رجز خواند Tue Sep 26 13:22:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خلیج گرگان ؛ نجاتم دهید Wed Jul 12 18:39:12 IRDT 2017
خانه ملت دیدار دکتر لاریجانی با جمعی از جانبازان و معلولین استان قم Fri Apr 06 00:55:08 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تحریم های ثانویه آمریکا ناقض حقوق انسان ها است Wed Jul 04 15:43:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پالایشگاه ستاره خلیج فارس مانعی در برابر تهدیدهای خارجی Thu Jun 28 13:51:45 IRDT 2018
خبرگزاری فارس پوتین: باید مانع مداخله سرویس‌های اطلاعاتی خارجی در روسیه شویم Wed Dec 20 19:16:34 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مراسم اربعین حسینی در بیش از 10 بقعه متبرکه فارس Thu Nov 09 12:59:19 IRST 2017
خبر خودرو نمایش فولکس واگن پولو GT 180 TSI در اندونزی Mon Aug 06 13:10:24 IRDT 2018
افکارخبر ابعاد تازه ماجرای محرومیت طارمی و پرسپولیس Sun Sep 24 20:13:59 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشت پاییزه چغندر قند در حدود 700 هکتار Sat Dec 31 10:04:22 IRST 2016
افکارخبر انتقاد پوتین از حمایت ناتو از حملات آمریکا به سوریه Wed Apr 12 13:02:23 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم بارش باران و کاهش 5 درجه‌ای دما در 5 استان شمالی کشور Sun Sep 03 07:39:03 IRDT 2017
تی نیوز فصل سوم دیوار به دیوار و نهنگ عنبر امسال ساخته می شود/حضور بازیگران برجسته به کار مقدم قوت داد Sat Apr 07 13:53:57 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا حسین طلا شهردار اسلامشهر شد Wed Aug 23 17:39:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وزیر دفاع ترکیه: اولویت آنکارا کنترل بر شهر منبج سوریه است Fri Mar 03 16:08:22 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران رقابت 615 شرکت کننده در آزمون اصلح ویژه مهارت آموزان استخدام پیمانى 95 در مشهد Wed Aug 15 15:17:41 IRDT 2018
خبرگزاری مهر باران هم کمکی به دریاچه های فارس نکرد/ آبی جاری نشد Sat Dec 08 10:00:31 IRST 2018
آفتاب خستگی مزمن، مهم‌ترین علامت کم‌خونی Wed Sep 27 13:43:01 IRST 2017
روزنامه شهروند چرا بانو یوروم همراه قطبی برنگشت؟ Thu Dec 06 03:30:00 IRST 2018
پرشین خودرو رشد فروش سه ماهه هوندا Sat Apr 29 12:47:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نقض برجام از سوی ترامپ را تشخیص بدهیم، مقابله می کنیم Sun Feb 19 14:27:34 IRST 2017
آران و بیدگل مرکز فوریت‌های پزشکی آران و بیدگل به بهره‌برداری می‌رسد Wed Sep 27 08:39:03 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن انکار جهنم ناسازگار با حکمت الهی است Mon Feb 20 22:08:17 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم منطقه آزاد سیستان تصویب شد Sun Sep 02 11:18:00 IRDT 2018
آریا قیمت آیفون 8 چقدر است؟ Fri Sep 08 22:46:50 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم برترین‌های 8 وزن از مسابقات کشتی‌آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور مشخص شده‌اند Sun Aug 12 10:11:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مصرف 30 درصد برق استان توسط 26 مشترک صنعتی Sun May 28 12:26:13 IRDT 2017
پرس شیعه چهارمین سوگواره تعزیه دانش‌آموزی در مدارس برگزار می‌شود Mon Sep 24 12:18:46 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 3 کشته بر اثر انفجار در جنوب پایتخت سومالی Sun Aug 05 16:18:19 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا برگزاری جشن کانون در مدرسه با حضور دانش آموزان قاینی Tue May 09 09:47:54 IRDT 2017
شفاف افزایش نرخ 28 ارز رسمی در بانک مرکزی Mon Jan 29 20:22:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دیدار رهبر حزب «محاذ ملی» با نمایندگان طالبان در اسلام اباد Thu Jan 18 10:57:07 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران امضای تفاهم نامه همکاری برای گسترش صنعت بسته بندی در قزوین Thu Jul 05 21:31:45 IRDT 2018
رسالت دلیل شایع بودن سرماخوردگی در زمستان و بهار Sat Feb 25 00:00:00 IRST 2017
روزنو بلایی که موبایل بر سر خواب شبانه شما می‌آورد! Sun Dec 02 12:36:57 IRST 2018
خبر دانشجو بی‌توجهی و خواب‌آلودگی علت 40درصد تصادفات Thu Mar 23 12:52:55 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عید قربان ، عید عبودیت و بندگی + گزارش Fri Sep 01 16:38:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اسنوکربازان ایران در رقابت های آسیایی و جهانی به مصاف حریفان می روند Mon Jul 03 14:29:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا یخچال «نیم‌ور» جلوه‌ای از زیبایی‌های خدادادی+عکس و نقشه Thu Mar 23 11:01:40 IRDT 2017
تابناک اروپا آماده مذاکره تعرفه‌ای با آمریکا Wed Jul 11 15:12:38 IRDT 2018
فرارو مرکز ملی فضای مجازی: تلاش می کنیم امکان دور زدن فیلترینگ تلگرام فراهم نشود Thu Apr 26 22:58:14 IRDT 2018
افکارخبر اهمیت خودمراقبتی در سلامت Sat Aug 12 10:38:33 IRDT 2017
بولتن نیوز شیوه جدید درمان آلزایمر با زهر زنبور Thu Apr 06 11:52:08 IRDT 2017
تهران پرس حضور 18 هزار زائر از سراسر کشور در بزرگداشت عملیات بازی دراز Sun Apr 08 13:24:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نبنزیا: قطعنامه ضد سوری آمریکا در شورای‌امنیت را وتو می‌کنیم Tue Apr 10 21:12:00 IRDT 2018
انتخاب فیلم/ رشیدپور درباره حاتمی کیا چه گفته بود؟ Tue Feb 13 12:12:18 IRST 2018
ورزش 11 مهمترین اخبار 8 ساعت گذشته Wed May 09 10:30:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز بازار نابسامان ارز ناشی از مشکلات ساختاری است Sat Apr 28 09:43:00 IRDT 2018
فرادید تصاویر/ مردم در عصر پهلوی در نمای نزدیک (4) Tue Feb 13 12:04:51 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی یکشنبه 95/12/01 Sun Feb 19 08:08:16 IRST 2017
ایران آنلاین آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب Mon Jul 09 17:14:24 IRDT 2018
خبرگزاری مهر « نور » برای میزبانی مسافران نوروزی آمادگی کامل دارد Sun Mar 05 14:17:25 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن قزوین میزبان مسابقات قرآن قوه قضائیه است Sun Oct 29 15:12:36 IRST 2017
آریا آذربایجان غربی فردا به شبکه ریلی کشور متصل می شود Sun Nov 18 14:11:11 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری مرحله استانی جشنواره جوان خوارزمی در کرمان+گزارش Sat Jul 08 15:48:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نیروهای کاردان و تکنیسین در دانشگاه‌های سما کشور تقویت می‎شوند Sat Jul 14 12:30:30 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم لیگ دسته اول فوتبال| پیروزی خونه‌به‌خونه مقابل کارون اروند در دیدار پایانی نیم‌فصل نخست + نتایج کامل هفته Sat Dec 15 16:35:13 IRST 2018
فردا عضو ارشد حماس توسط صهیونیست‌ها بازداشت شد Tue Feb 07 12:00:26 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برد ملوان انزلی برابر مس رفسنجان Sun Aug 26 20:48:15 IRDT 2018
تی نیوز آب انتقالی به یزد صرف چه می شود؟ Thu Apr 12 18:08:43 IRDT 2018
صراط بازیگر پیشکسوت در تلاش برای تهیه 6 آمپول سیزده میلیون تومانی! / روند شیمی درمانی متوقف شد Tue Nov 07 09:07:41 IRST 2017
فردا وزیر پیشنهادی روحانی:بخشی‌از ساواک را مجدداً‌ راه‌اندازی‌کردیم Sat Aug 19 11:08:12 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ابراز همدردی وزارت کشور ترکیه با آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه Tue Nov 14 16:28:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس مقاومت ملت برای دفاع از نظام همیشگی است/کنار گذاشتن مقاومت به سازشکاری منتهی می‌شود Thu May 25 16:25:00 IRDT 2017
تی نیوز منظور از تک نرخی شدن ارز چیست؟ Fri Apr 13 15:06:44 IRDT 2018
رادیو فردا کشورهای جهان بر سر قواعد مقابله با گازهای آلاینده به توافق رسیدند Sun Dec 16 04:51:12 IRST 2018
آنا ذبیح‌الله پورشیب: هزینه یک تیم باشگاهی اندازه یک سوم قرارداد یک بازیکن فوتبال است Fri Jul 28 13:00:00 IRDT 2017
شفاف مقتدی صدر: دولت آینده عراق باید تکنوکرات باشد و الا به مخالفان می‌پیوندیم Sun Sep 02 09:14:43 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اصلاح جامعه از اصلاح فرد آغاز می شود/ نقش مهم خانواده در تربیت Sat Dec 16 13:08:12 IRST 2017
فردا عکس: ترامپ و فرزندش در حال دیدن خورشید گرفتگی Tue Aug 22 08:45:28 IRDT 2017
بی باک نیوز خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دکتر صدرا مقدم Sun Jul 02 07:45:01 IRDT 2017
عصر خبر نخستین هواپیمای جنگنده ایرانی با نام «کوثر» رونمایی شد Tue Aug 21 09:11:49 IRDT 2018
بولتن نیوز امضای قرارداد جپاروف و مشخص شدن وضعیت 2 بازیکن استقلال Sun Jan 15 10:32:46 IRST 2017
تی نیوز وای فای شهری در قم ایجاد می شود Wed Apr 04 01:50:49 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مساجد نقشی تعیین کننده در غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان دارند Wed Aug 08 11:56:49 IRDT 2018
آریا خواص شربت شیرین بیان+طرز تهیه Sun Sep 02 23:44:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اتصال 56 درصد روستاهای کشور به شبکه اینترنت Tue Sep 11 13:26:29 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو آتش‌سوزی کارگاه شارژ سیلندر گاز مایع در قم مهار شد Fri Aug 24 20:50:26 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم گره کور بر بیمه فرشبافان زنجانی؛ تامین اجتماعی بیمه فرشبافی را نمی‌پذیرد Tue Aug 14 10:50:48 IRDT 2018
آریا 15هزار هکتار از اراضی پارس آباد به کشت سویا اختصاص یافت Wed Jul 11 21:30:57 IRDT 2018
ایسکانیوز ارزیابی عملکرد دانشگاه ها در نحوه اجرایی کردن سند دانشگاه اسلامی Wed Feb 22 09:45:14 IRST 2017
تابناک افزایش قیمت نفت با بالاگرفتن تنش های ایران و آمریکا Mon Jul 23 18:52:17 IRDT 2018
روزنامه کیهان نتانیاهو مقابل مقاومت فلسطین زانو زد /جمع‌آوری شبانه گیت‌ها در مسجدالاقصی Tue Jul 25 20:55:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر استقبال آمریکا از ارسال پول به سوریه Fri Aug 17 10:49:20 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر حسینی تنها محروم شهرآورد 86 پایتخت Mon Feb 26 19:22:10 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو پنج مصدوم به علت نشتی راکتور اوره در پتروشیمی پردیس عسلویه Tue May 02 14:00:39 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مسابقه سخن ،جهاد دانشگاهی استان Wed Feb 01 13:22:51 IRST 2017
اقتصاد آنلاین 125 میلیون تومان؛ سقف تعهدات بیمه در تصادف Fri Feb 24 01:05:18 IRST 2017
اعتبار نیوز فروشندگان نگران بازپرداخت اقساط کارت اعتباری بیمه ملت نباشند Tue Nov 13 11:27:00 IRST 2018
روزنامه کیهان هزینه 20 میلیارد تومانی دولت برای برگزاری یک جشنواره!(خبر ویژه) Wed Oct 04 21:07:45 IRST 2017
تهران پرس نگران آینده انقلاب نیستیم، چرا که صاحب دارد Fri Jan 19 12:27:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر قدردانی از مولفان و پژوهشگران برتر حوزه های علمیه گلستان Tue Jan 09 20:25:08 IRST 2018
خبرگزاری نسیم فرانسه دست داشتن در حمله به حمص سوریه را تکذیب کرد Mon Apr 09 16:09:03 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن صدور 99 رأی و محرومیت 46 ناشر تا نیمه نمایشگاه Tue May 08 15:01:18 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران با گلی که به رومانی زدم، سوم شدیم Sat Mar 31 10:38:38 IRDT 2018
آفتاب ایران فارسی آموزان خارجی می توانند راوی ایران واقعی به دنیا باشند Sun Jul 23 21:26:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران علیپور در رتبه 97 بهترین مهاجمان جهان+عکس Wed Feb 14 13:18:36 IRST 2018
آنا بازی تکراری ترامپ در شام Tue Jan 16 11:13:45 IRST 2018
پایگاه خبری الف فضای بدون انتهای مجازی فرزند خود را با برنامک دنیای درسا مدیریت کنید Sat Dec 01 12:28:00 IRST 2018
افکارخبر دیدار سردار سلیمانی با آیت الله مکارم شیرازی/عکس Wed Dec 27 19:53:17 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بخش خبری 20:30 / 27 آبان 96 Sun Nov 19 10:50:48 IRST 2017