بهار نیوز - Thu Jul 05 11:58:09 IRDT 2018 نمایش خبر

زمان پیک مصرف برق 12 ظهر تا 4 عصر است

غلامرضا خوش خلق درباره قطعی‌های اخیر برق در تهران اظهار داشت: متاسفانه به دلیل کم بارشی در کشور بویژه پشت سدها، نیروگاه‌های برقابی که درصد قابل توجهی از تولید برق را به عهده دارند در تابستان امسال کارایی ندارند و به حداقل تولید رسیده‌اند، بنابراین اولین مشکل نیروگاه‌های برقابی است، دومین مشکل نیز مربوط به مصرف بالای مردم به دلیل بالا رفتن درجه حرارت هوا است.وی افزود: اگر مردم فقط 10 درصد صرفه جویی کنند یعنی فقط یک لامپ را خاموش کنند، مشکلی نخواهیم داشت و به خوبی می‌توانیم مصرف را اداره کینم زیرا در حال حاضر با توجه به شرایط گرما و نحوه مصرف این مشکلات بروز کرده است.مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای تهران با تاکید بر اینکه ما در واقع خاموشی با برنامه نداریم، گفت: چند روز گذشته به دلیل اینکه نتوانستیم از نیروگاه‌های برقابی به طور کامل استفاده کنیم، با بالا رفتن درجه حرارت مصرف مردم هم بالا رفت، در برخی نقاط طی ساعاتی مدیریت بار کرده و میزان مصرف را متعادل کردیم تا پایداری کل شبکه حفظ شود.وی با بیان اینکه با تمهیدات اندیشیده شده و اقداماتی که انجام می‌دهیم مشکل را برطرف و در واقع تامین برق مردم را به طور کامل خواهیم داشت، توضیح داد: ما از ابتدای تابستان گذشته در برق تهران حدود 80 پروژه با 500 میلیارد تومان آغاز کردیم و تاکنون بخش عمده‌ای به مدار آمده و باعث شده در برق منطقه‌ای تهران پایداری شبکه داشته باشیم، به عنوان نمونه سال گذشته 250 کیلومتر و امسال هم 250 کیلومتر کابل‌کشی انجام دادیم که اگر این اقدام صورت نمی‌گرفت مشکلاتی در شبکه ایجاد می‌کرد و برخی دیگر تا این ماه به انتها می‌رسد، اما به طور کلی با کمی صرفه‌جویی در مصرف برق و آب می‌توانیم این شرایط را پشت سر بگذاریم. خوش خلق با بیان اینکه با صرفه‌جویی مردم در مصرف آب و برق، تابستان را بدون مشکل سپری خواهیم کرد، افزود: ما وظیفه خود می‌دانیم بهترین سرویس را به مردم بدهیم تا بابت قطعی برق دچار مشکل نشوند و تاکنون نیز سعی کردیم شبکه مدیریت شود.وی درباره ارائه برنامه زمانبندی برای قطعی‌های تهران بیان کرد: تا آخر هفته پیش بینی هواشناسی را رصد می‌کنیم، اگر ضرورت پیدا کند حتما برنامه زمانبندی ارائه می‌دهیم و احتمالات را به مردم اطلاع رسانی می‌کنیم، اما امیدواریم با بهبودی هوا مشکلی پیش نیاید.مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای تهران زمان پیک مصرف برق را 12 ظهر تا 4 بعداز ظهر اعلام کرد و اظهار داشت: پیک مصرف برق کل کشور تا این لحظه از میزان سال گذشته عبور کرده و بیش از 56 هزار مگاوات مصرف داشته‌ایم اما در برق منطقه‌ای تهران که شامل تهران، قم و البزر می‌شود به 10هزار مگاوات نزدیک می‌شویم، البته هنوز به پیک مدت مشابه سال گذشته نرسیده‌ایم.وی یادآور شد: بنا نداریم برنامه خاموشی داشته باشیم، اگر درجه حرارت متعادل باشد، مصرف مردم متعادل شود و صرفه جویی کنند نیازی نیست مدیریت بار و قطعی برق را در شبکه اعمال کنیم.
بهار نیوز تکمیل ظرفیت از سال آینده حذف می‌شود Mon Jan 07 12:34:35 IRST 2019
بهار نیوز قیمت بلیت هواپیما کاهش می‌یابد Thu Aug 30 15:38:06 IRDT 2018
بهار نیوز سیل ویرانگر از شمال، روانه غرب و جنوب ایران شد Tue Mar 26 02:49:56 IRDT 2019
بهار نیوز سورپرایز تازه کیم جونگ اون Mon Apr 30 15:49:05 IRDT 2018
بهار نیوز سارقان خودرو، مأمور پلیس را کشتند Sat Jan 12 11:30:07 IRST 2019
بهار نیوز شایع ترین علائم سکته مغزی Mon Apr 09 10:34:30 IRDT 2018
بهار نیوز قسمت پنجم سریال «احضار» عرضه شد Thu Feb 07 10:42:13 IRST 2019
بهار نیوز تولید دو خودروساز بزرگ کشور کاهش یافت Mon Apr 15 17:26:27 IRDT 2019
بهار نیوز جشنواره گل بارسلونا در نیوکمپ Thu Mar 02 10:53:09 IRST 2017
بهار نیوز دسته گل‌هایی از جنس کیک! Tue Aug 15 06:50:00 IRDT 2017
بهار نیوز افزایش قیمت طلا در هفته جاری Sat May 13 11:01:10 IRDT 2017
بهار نیوز متهم اصلی گرانی‌های اخیر کیست؟ Mon Jun 18 08:57:28 IRDT 2018
بهار نیوز اصولگرایان به «خودانتقادی صریح» بپردازند Tue Jun 19 10:23:30 IRDT 2018
بهار نیوز کاربران اندرویدی، توییتر را متفاوت می‌بینند Thu Jan 17 14:02:21 IRST 2019
بهار نیوز عرضه گوشت قرمز تنظیم بازاری متوقف شد Mon Apr 08 11:30:08 IRDT 2019
بهار نیوز اعتمادی به رنگ زندان Wed Aug 23 10:50:09 IRDT 2017
بهار نیوز ساخت بزرگ‌ترین شهر سقف‌دار در دبی Sat Sep 09 23:43:50 IRDT 2017
بهار نیوز دعوا بر سر صادرات پسته بالا گرفت! Fri Dec 15 11:39:51 IRST 2017
بهار نیوز سود بیکران مدیر «بی‌توجه» Mon Dec 17 13:16:48 IRST 2018
بهار نیوز روزنامه‌های پنجشنبه 30 شهریور Thu Sep 21 12:32:55 IRDT 2017
بهار نیوز دنیای مدرن، ما و تلگرام Fri May 25 11:38:18 IRDT 2018
بهار نیوز ساخت کمدی ایرادی ندارد اما... Mon Nov 05 09:22:12 IRST 2018
بهار نیوز افزایش 60 درصدی وام مسکن Sun Mar 31 11:26:42 IRDT 2019
بهار نیوز گروگان‌گیری به هر دلیلی، امری ضدبشری است Wed Jun 13 09:35:17 IRDT 2018
بهار نیوز رشد اعتیاد در محافل دانشگاهی Sun Feb 12 11:46:40 IRST 2017
بهار نیوز تعرفه‌های پزشکی 98 اصلاح می‌شوند؟ Tue Jun 25 09:19:15 IRDT 2019
بهار نیوز چه دخترانی در بازار داعش گرانترند؟ Tue Nov 21 10:45:09 IRST 2017
بهار نیوز غرب‌ستیزان، نماینده راستین انقلاب نیستند Fri Feb 08 12:17:17 IRST 2019
بهار نیوز برجام و نئو دلواپسان وطنی! Wed Jan 17 11:35:41 IRST 2018
بهار نیوز نرخ دلار بر بازار مسکن تاثیری گذاشته است؟ Mon Apr 23 15:57:42 IRDT 2018
بهار نیوز متهم پرونده پتروشیمی: تورا بخدا از ما تشکر کنید! Wed Apr 10 14:43:15 IRDT 2019
بهار نیوز درخواست سید جلال از هواداران پرسپولیس Fri Nov 09 12:49:28 IRST 2018
بهار نیوز گلایه عزت‌الله انتظامی از شرایط زندگی Wed Apr 26 17:26:52 IRDT 2017
بهار نیوز کاشانی حامی کودتا علیه مصدق بود Mon Jul 31 16:54:17 IRDT 2017
بهار نیوز آغاز اجرای تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه Mon Aug 27 13:11:17 IRDT 2018
بهار نیوز زمان اردوی تیم‌ملی مشخص شد Tue Feb 19 11:13:16 IRST 2019
بهار نیوز کاهش محدودیت فرمان مهاجرتی ترامپ Fri Jul 14 14:21:49 IRDT 2017
بهار نیوز در فصل سرد اکران کن؛ گرمش می‌کنیم! Mon Mar 13 10:08:43 IRST 2017
بهار نیوز تعداد آوارگان سوری از 5 میلیون تن فراتر رفت Thu Mar 30 20:40:24 IRDT 2017
بهار نیوز درباره "عرب" هیات مدیره تصمیم می‌گیرد Tue Jul 09 13:46:01 IRDT 2019
بهار نیوز تراکتورسازی امروز به مصاف فولاد می‌‎رود Mon Jan 21 13:04:18 IRST 2019
بهار نیوز دعوای پرفسور و مرد پرتغالی ادامه دارد Sun Sep 02 14:19:28 IRDT 2018
بهار نیوز حضور زنان در ورزشگاه‌ها منع قانونی ندارد Thu Oct 18 08:42:52 IRST 2018
بهار نیوز صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 8 بهمن Mon Jan 28 08:55:06 IRST 2019
بهار نیوز واکنش‌ها به درگذشت قدیمی‌ترین زندانی سیاسی Fri Jul 13 13:16:28 IRDT 2018
بهار نیوز دوحه به خواسته‌های ما پاسخ می دهد Mon Nov 20 11:43:18 IRST 2017
بهار نیوز برخی پول را انتخاب کردند، من پیشرفت را Wed Aug 29 13:18:12 IRDT 2018
بهار نیوز عدم افزایش حقوق پرسنل شهرداری درسال جدید Sun Apr 28 10:39:56 IRDT 2019
بهار نیوز صعود بورس در روز رکوردشکنی دلار و سکه Sun Jul 29 17:07:01 IRDT 2018
بهار نیوز بنگاه‌ها هنوز تکان نخورده‌اند! Sat Mar 11 10:14:29 IRST 2017
بهار نیوز در انتظار بزرگ‌ترین رویداد گردشگری ایران Tue Jan 08 17:43:20 IRST 2019
بهار نیوز رگبار باران و وزش باد شدید در 10 استان Fri Apr 06 13:14:16 IRDT 2018
بهار نیوز قابلیت جدید تلگرام برای سایتها/تصاویر Fri Aug 11 18:11:36 IRDT 2017
بهار نیوز سامان مقدم: نهنگ‌عنبر را قلع و قمع کردند Wed May 10 17:02:40 IRDT 2017
بهار نیوز ناشناخته های تاجیکستان،سفر به شهرخورشید Sun Feb 12 19:58:19 IRST 2017
بهار نیوز ضرب‌الاجل نمی‌خواهیم، حکم بدهید Sat Jun 08 16:13:44 IRDT 2019
بهار نیوز اظهارات معتمدآریا درباره‌ی یک "اتفاق" Sat Jul 15 11:27:01 IRDT 2017
بهار نیوز جنگنده روسیه در سوریه سرنگون شد Sun Feb 04 07:10:58 IRST 2018
بهار نیوز آمریکا درخواست فرانسه برای معافیت شرکت‌های فعال در ایران را رد کرد Fri Jul 13 16:14:16 IRDT 2018
بهار نیوز بازار آپارتمان‌های لاکچری در تهران/تصاویر Sat Aug 26 15:56:09 IRDT 2017
بهار نیوز پیش‌بینی دستمزد کارگران در سال آینده Wed Feb 08 11:31:17 IRST 2017
بهار نیوز ​سعد حریری: اسد باید از قدرت برود Sat Sep 02 09:51:39 IRDT 2017
بهار نیوز واکنش زیدآبادی به توییت رمزآلود آشنا Mon Apr 09 16:00:35 IRDT 2018
بهار نیوز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج Sat Mar 18 10:39:13 IRST 2017
بهار نیوز بروید سراغ افرادی که احضار روح می‌کنند Tue Feb 21 16:55:07 IRST 2017
بهار نیوز مرتب‌کردن مولکول‌ها در خون توسط ربات‌ Tue Sep 19 11:38:50 IRDT 2017
بهار نیوز بانک مرکزی:اقدام اخیر آمریکا تأثیری دربازارندارد Tue Apr 09 09:49:32 IRDT 2019
بهار نیوز علیزاده: هیچ‌وقت امیدم را از دست ندادم Tue Sep 12 00:31:32 IRDT 2017
بهار نیوز خروج ارز برای واردات 128 تن چادر به کشور Fri Feb 15 10:38:11 IRST 2019
بهار نیوز هندوراس و رومانی قدس را به رسمیت شناختند Mon Mar 25 11:46:55 IRDT 2019
بهار نیوز العربیه: اردن سفیر خود را از تهران فراخواند Fri Jun 15 23:14:11 IRDT 2018
بهار نیوز کی‌روش‌ملی‌پوشان پرسپولیس را‌ترخیص کرد Tue Jan 03 15:03:10 IRST 2017
بهار نیوز هشدار سازمان هواشناسی برای روز‌های آتی Sat Mar 30 01:08:47 IRDT 2019
بهار نیوز هازاراد: تصمیمم را درباره آینده‌ام گرفتم Mon May 13 11:43:02 IRDT 2019
بهار نیوز خانواده زندانیان آمریکایی در ایران: ویزای فرزندان مقامات ایرانی را لغو کنید Mon Dec 03 18:19:30 IRST 2018
بهار نیوز انتقادیک اصلاح‌طلب ازسیدحسن وخوئینی‌ها Mon Aug 28 17:02:57 IRDT 2017
بهار نیوز دومین ایرباس خریداری شده فردا در ایران Fri Mar 10 13:26:11 IRST 2017
بهار نیوز زیبا بروفه در مراسم تشییع پیکر همسرش Tue Dec 11 17:16:36 IRST 2018
بهار نیوز سقف معافیت مالیاتی در سال 98 Sat Dec 29 12:25:48 IRST 2018
بهار نیوز اعلام حداقل افزایش حقوق بازنشستگان Mon Apr 03 16:42:11 IRDT 2017
بهار نیوز امام جمعه کازرون با ضربات چاقو به قتل رسید Wed May 29 06:39:37 IRDT 2019
بهار نیوز مطهری:شاید کاندیدای ریاست‌جمهوری بشوم Fri May 03 15:19:44 IRDT 2019
بهار نیوز مامیچ ازگزینه‌ سرمربیگری پرسپولیس خارج شد Sat Jun 22 11:59:04 IRDT 2019
بهار نیوز تصادف پراید با سمند، 7 کشته برجای گذاشت Sun Sep 30 09:55:17 IRST 2018
بهار نیوز تکذیب شیوع وبا و شپش در مناطق سیل‌زده Wed Apr 17 13:09:04 IRDT 2019
بهار نیوز «مرد عنکبوتی» رکورد «انتقام جویان» را شکست Sun Jul 07 17:40:22 IRDT 2019
بهار نیوز انتقال کروبی از بیمارستان به منزل Wed Aug 30 16:26:11 IRDT 2017
بهار نیوز شاخص‌ جهانی فساد؛ جایگاه ایران کجاست؟ Tue Jan 29 15:52:10 IRST 2019
بهار نیوز مناقشه دولتی‌ها بر سر خودرو‌های وارداتی Wed Jan 16 11:31:02 IRST 2019
بهار نیوز کدام استان‌ها در بارش باران کم آوردند؟ Fri Mar 15 13:13:28 IRST 2019
بهار نیوز توسعه "انکوباتور سلولی" برای کاشت در بدن Sun Dec 23 11:48:49 IRST 2018
بهار نیوز سیزده بدر در تهران Mon Apr 03 12:25:53 IRDT 2017
بهار نیوز «معاون وزیر»سریال نوروزی وجود خارجی ندارد Fri Mar 15 12:42:39 IRST 2019
بهار نیوز زیباکلام: سعید مرتضوی داخل کشور است Tue Apr 17 10:18:32 IRDT 2018
بهار نیوز برنامه‌های تلویزیونی جذابیتی ندارند Tue Apr 04 10:44:19 IRDT 2017
بهار نیوز مورینیو: به دو خرید دیگر نیاز داریم Sat Jul 15 11:30:50 IRDT 2017
بهار نیوز ثروتمندان آسوده بخوابند! Thu Feb 21 15:00:53 IRST 2019
بهار نیوز تبدیل تهدید ترامپ به فرصت Mon Jan 30 14:27:48 IRST 2017
بهار نیوز یک فیلم کمدی دیگر ازجشنواره فجر کنار کشید! Wed Jan 02 13:13:15 IRST 2019
بهار نیوز هنرنمایی بی‌نظیر با 240 کامیون شن Wed Jun 26 14:45:33 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم اعلام آمادگی روحانی برای توسعه روابط در همه حوزه‌ها با چین Mon Jun 17 14:46:00 IRDT 2019
خبرگزاری مهر بی توجهی به روستاها معضلات آنها را متوجه شهرها خواهد کرد Thu Jul 11 18:43:15 IRDT 2019
سراج 24 وزیر دفاع انگلیس: حمله عربستان به یمن، دفاع از خود است Thu May 11 17:12:00 IRDT 2017
برنا تولید 126 کیلو شیر و 11 کیلو تخم‌مرغ به ازای هر ایرانی / تولید 15 درصد تخم‌مرغ در تهران Wed Oct 31 10:50:33 IRST 2018
سلامت نیوز سونامی سکته مغزی ایران را تهدید می کند/سالانه 100هزار ابتلا Wed Feb 20 11:14:00 IRST 2019
جام نیوز تصمیم ترامپ درباره قدس اجرایی نخواهد شد Mon Dec 18 05:18:31 IRST 2017
تی نیوز 120 میلیارد ریال تعهد خیران مدرسه ساز در قزوین است Thu May 03 15:56:44 IRDT 2018
تابناک آخرین وضعیت مرزبانان ربوده‌شده Sun Nov 04 15:04:50 IRST 2018
ایلنا قهرمانی بانوان یاسوجی و کسب سهمیه شرکت در المپیاد ورزشی دانشجویی Sat Nov 18 10:59:04 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یکطرفه شدن جاده های هراز و کندوان از امروز Sat Aug 05 11:54:57 IRDT 2017
تدبیر و امید رهبر انقلاب:حضور مردم در عرصه‌های مختلف تعیین‌کننده است/نیت‌ نامزدهای انتخابات برای قدرت نباشد Sun Apr 30 10:25:50 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ضرورت ایجاد کشیک‌های نوروزی مقابله با زمین‌خواری Sat Mar 09 16:54:29 IRST 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دشمنان از تفکر انقلابی ایران وحشت دارند Wed Oct 25 12:46:19 IRST 2017
افکارخبر تبریک اینستاگرامی برانکو به علی دایی+عکس Sat May 13 12:32:14 IRDT 2017
پارسینه افت 61 درصدی تولید برق از نیروگاه‌های برق‌آبی Tue May 15 07:58:06 IRDT 2018
نامه نیوز مالیات دوجانبه؛ طرح ویژه ترامپ برای دوشیدن بیشتر همپیمانان آمریکا Tue Feb 13 14:00:21 IRST 2018
تی نیوز شاهرودی: پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود Wed Sep 13 17:45:44 IRDT 2017
افکارخبر تاکید نجفی بر حضور بانوان در سطح معاونان و شهرداران مناطق Sun Sep 10 14:14:24 IRDT 2017
سلامت نیوز مجوز داروخانه‌ها در دست مدیران خاص Sat Jun 23 10:57:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر زورگیری بلافاصله پس از سرقت نافرجام خودرو Thu Jan 31 19:18:04 IRST 2019
انتخاب تیراندازی در دو مسجد در نیوزیلند / چندین نفر کشته شدند / یک مظنون بازداشت شد Fri Mar 15 09:04:03 IRST 2019
انتخاب حق‌شناس: فقط 10 درصد ظرفیت کتابخانه‌های شهر فعال است / در 6 سال گذشته بودجه‌ای برای خرید کتاب هزینه نشده Tue Nov 21 10:39:45 IRST 2017
تین مترو تا پایان سال به هشتگرد می‌رسد Wed Sep 26 14:48:16 IRST 2018
تی نیوز علی لطیفی: شفر عملکردی فراتر از آسیا داشته است/ استقلال قهرمان جام حذفی خواهد شد Sat Apr 21 15:39:15 IRDT 2018
بی باک نیوز دریفترها در فستیوال گودوود 2017 Thu Jul 06 02:55:02 IRDT 2017
خرداد نیوز روحانی در استفاده از حقوق قانونی خود کوتاهی می‌کند Sat Feb 23 12:59:10 IRST 2019
تی نیوز مسجدمحوری در اولویت برنامه های حوزه حضرت زهرا(س) بهار Thu May 03 23:23:15 IRDT 2018
نامه نیوز خطرات شرکت‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی برای جهان عرب Wed Jun 27 00:10:33 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا حمایت از مناطق کم برخوردار اولویت شورای شهر Wed Feb 21 09:05:19 IRST 2018
فردا «داروگر» 90 ساله هم تعطیل شد؟ Sun Apr 09 15:41:20 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جلوه های ویژه راهپیمایی 13 آبان+فیلم Sun Nov 04 13:58:47 IRST 2018
آفتاب ایران بیانیه کشتی گیران پس از حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه Sun Nov 19 09:18:05 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران خروجی آموزش عالی باید کارآفرینی و اثرگذاری در جامعه باشد Sat Jul 08 12:55:50 IRDT 2017
تی نیوز «تهران به روایت تلفن همراه» در پاریس Wed Sep 20 23:22:14 IRDT 2017
پارسینه کشف بزرگترین محموله کوکائین در آلمان Thu Jul 20 19:55:17 IRDT 2017
پارس فوتبال گلر تیم ملی ایران برای جدایی 200 میلیون طلبش را بخشید! Thu Aug 02 18:10:41 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نسبت به ورود نوجوانان به فضای مجازی بی‌تفاوت نباشید Sat Feb 18 11:20:27 IRST 2017
جماران اولین دیدار حاج احمد آقا و همسرش چگونه صورت گرفت؟/ او خودش را برای بانو چگونه معرفی کرد؟ Fri Mar 15 07:32:22 IRST 2019
تهران پرس درگیری با پیمانکار میدان ورزش قوچان سبب بازداشت دو عضو شورا شد Mon Feb 12 16:03:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر جولان آتش در جنگل های خوزستان Sun Jun 23 12:31:18 IRDT 2019
فرارو دادگاه چطور توانست جلوی تصمیم ترامپ را بگیرد؟ Mon Feb 13 10:38:33 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره «رسانه، قرآن و عترت» Wed Feb 07 16:39:00 IRST 2018
برنا جهت تکمیل 7640 پروژه نوسازی مدارس 13 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است Wed Jul 03 14:14:49 IRDT 2019
صنعت بیمه ناظرین مجلس در شورای اقتصاد انتخاب شدند Sun Nov 18 14:54:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دانمارک خواستار حمله سایبری به روسیه شد Sun Oct 07 17:44:04 IRST 2018
جهان نیوز بارش برف و باران در 14 استان کشور Sun Mar 17 09:22:21 IRST 2019
واحد مرکزی خبر حضور وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در اتاق بازرگانی ایران Sat Oct 27 08:57:05 IRST 2018
برنا حضور فعال خادمان خراسان رضوی در مناطق زلزله زده Sat Nov 18 12:46:22 IRST 2017
صبحانه با خبر هشدار بیمه مرکزی درباره "تصادف ساختگی" Sat Jul 29 18:23:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید ایران با رومانی قطعی نیست Tue Jul 02 17:58:21 IRDT 2019
صبا ایران دولت وفاق ملی در سودان تشکیل شد Fri May 12 12:24:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زلزله 3.4 ریشتری مهران را لرزاند Thu Dec 28 23:44:07 IRST 2017
تی نیوز ابراهیم حاتمی کیا و فاطمه معتمدآریا به «دارالفنون» می آیند Sat Apr 21 19:56:06 IRDT 2018
افق نیوز نعمتی: لیست وزرای پیشنهادی فردا تقدیم مجلس می‌شود Mon Aug 07 16:21:04 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 6 نشست کارگروه پدافند غیر عامل در شهرستان سامان برگزار شد Sat Mar 18 17:58:51 IRST 2017
بی باک نیوز نامگذاری امسال می تواند فصل نوینی از حیات اقتصادی کشور باشد Wed Mar 29 10:57:01 IRDT 2017
آفتاب ایران جریمه یک گروه نروژی به دلیل حمایت از ایران Thu Apr 05 13:26:13 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم وزارت ورزش از اعضای تیم ملی فوتبال تشکر کرد Mon Jan 28 23:02:00 IRST 2019
ایسکانیوز مدیر کانون تئاتر دانشگاهی انتخاب شد Mon May 28 15:48:43 IRDT 2018
خرداد نیوز گاندو علیه گلستان! Sun Jul 07 03:30:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم چرا نفت با وجود نگرانی از تحریم نفتی ایران ارزان شد؟ Sat Oct 27 15:32:00 IRST 2018
مشرق نیوز سخنگوی جدید دولت مشخص شد Thu May 30 18:42:24 IRDT 2019
مشرق نیوز عکس/ اشک های خامس Wed Jul 04 08:17:01 IRDT 2018
بی باک نیوز دوسال‌ ونیم انتظار برای انتشار کتاب Sat Feb 18 07:39:01 IRST 2017
نامه نیوز عجیب ترین هتلی که تجربه اش به دنیا می ارزد +تصاویر Tue Sep 26 01:30:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| وحید علی‌نجمی: می‌خواستم طلا با رکوردشکنی همراه باشد Mon Oct 08 16:58:22 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسوولان نشاط و امید را در جامعه تزریق کنند Sat Jun 09 13:34:00 IRDT 2018
بی باک نیوز 6 خاصیت طلایی که شما را مجاب به حمام با سرکه سیب می کند Fri May 12 02:52:02 IRDT 2017
پارسینه اینفوگرافی:کشورهای گروه 20 در یک‌نگاه Fri Jun 28 14:02:12 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران لزوم ارسال گزارش اصلاح ساختار نیروی انسانی شهرداری تهران به شورا Sun Sep 30 10:45:36 IRST 2018
فرارو رای حسین هدایتی تا چند روز دیگر ابلاغ می‌شود Tue May 14 10:11:01 IRDT 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن منع حضور کودکان مسلمان چینی در مراسم دینی Wed Jan 17 13:14:46 IRST 2018
پارس نیوز علی باقری:برخی مسئولان تقوای سیاسی ندارند Sat Feb 04 13:19:28 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار: اصفهان برای جشنواره فیلم کودک و نوجوان یک برند است Thu Jul 06 18:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نگاه خیره‌کننده "هابل" به کهکشان آندرومدا+فیلم Mon Oct 15 15:42:24 IRST 2018
افکارخبر کاررا سرمربی پرسپولیس می شود؟ Sun Jun 23 04:40:00 IRDT 2019
تی نیوز سند رویت بشقاب پرنده در زمان یکی از خلفای عباسی + تصاویر Sat Apr 28 13:38:19 IRDT 2018
اتاق خبر چرا با وجود دستور جهانگیری نفت خام در بورس عرضه نمی‌شود؟ Thu Aug 23 19:30:04 IRDT 2018
تدبیر و امید حباب بیش از 260 هزار تومانی قیمت سکه! Thu Nov 16 11:27:31 IRST 2017
تی نیوز “رونالدو در صورت بردن جام جهانی بهترین بازیکن تاریخ می شود؟” Thu Mar 29 04:31:27 IRDT 2018
پارسینه کشف 119 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان Fri Mar 01 19:58:24 IRST 2019
آنا سیاستمداری که از کاریکاتوریستش تقدیر کرد Mon Jan 29 14:59:23 IRST 2018
خبرگزاری مهر تشکیلات خودگردان تهدیدآمریکا علیه رای گیری مجمع عمومی رامحکوم کرد Wed Dec 20 22:36:16 IRST 2017
ساعت24 دور باطل قیمت‌گذاری خودرو/ چرا دوباره پای شورای رقابت باز شد؟ Tue May 21 09:45:46 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر دولت روسیه اشتباهات گذشته را تکرار نکند Wed Feb 20 12:57:56 IRST 2019
تی نیوز جراحی جمجمه با استفاده از رباتی دقیق Fri Apr 27 18:58:26 IRDT 2018
فرارو «اصغر فرهادی» در توییتر هم محبوب شد Mon Feb 27 09:30:26 IRST 2017
تیک نیویورک تایمز افشاگری کرد Wed Feb 15 12:14:01 IRST 2017
آریا تامین‌اجتماعی یاور اشتغال، توسعه و چرخش اقتصاد کشور است Wed Sep 13 14:50:09 IRDT 2017
پرشین خودرو آیا شکر خطر ابتلا به دیابت را افزایش می دهد؟ Thu Sep 27 15:31:00 IRST 2018
یک ورزش گزارش تصویری؛ لیورپول 2 - سویا 2 Thu Sep 14 09:46:55 IRDT 2017
شفاف اولین مناظره نشان داد روحانی به وعده‌ انتخاباتی سال 92 خود عمل نکرده است Mon May 01 08:43:38 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بعیدی‌نژاد: ایران در دفاع از مرزهایش تردید نمی‌کند Thu Jun 20 20:11:03 IRDT 2019
خبرگزاری مهر فضای «آزادی» برای کاشیما سنگین است/ پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود Tue Nov 06 10:07:17 IRST 2018
خانه ملت باید با وحدت کلمه و اتحاد بر تهدیدهای موجود در منطقه غلبه کنیم Sun Jul 02 15:38:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترافیک سبک در جاده‌های استان Mon Mar 20 16:26:24 IRST 2017
خبرگزاری فارس از نفس به شماره افتاده مردم تا گذران زندگی یک‌سوم حقوق‌بگیران با کمتر از 1میلیون تومان Mon Dec 11 09:21:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو ترور فرمانده «حماس» قطعاً جنگ جدیدی را شعله‌ور می‌کند Sat Mar 25 22:25:48 IRDT 2017
جماران کاهش 0/1 درصدی نرخ تورم فروردین 97 Sat Apr 21 22:51:36 IRDT 2018
آریا دانلود آهنگ جدید کسری کیا بنام چی شد Sun Feb 03 21:10:08 IRST 2019