اتاق خبر - Mon Jun 04 13:54:04 IRDT 2018 نمایش خبر

مصرف برق وسایل سرمایشی در قله صعود

از مجموع 53 هزار مگاوات اوج مصرف برق تابستان سال 96 مقدار 20 هزار مگاوات مربوطه به سیستم‌های سرمایشی بوده که این مقدار معادل برق مصرفی چهار کشور افغانستان، ترکمنستان، آذربایجان و ارمنستان است که البته برای امسال نیز همین عدد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میزان مصرف انرژی در بخش خانگی در ایران سه تا چهار برابر متوسط دنیا است؛ علاوه بر این حدود 70 درصد از پیک مصرف برق به بخش ساختمان اختصاص دارد و حدود 10 درصد از مصرف برق کشور مربوط به تعرفه بخش عمومی است . ساختمان‌های دولتی، مدارس، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و...جزیی از این تعرفه محسوب می‌شوند و از نظر سهم این بخش در پیک تابستان امسال برآوردهای صورت گرفته نشان می‌دهد که حدود 15 درصد سهم پیک از مصرف برق عمومی است. از سوی دیگر نرخ مصرف انرژی در ایران 14 برابر ژاپن و 4.4 برابر مصرف جهانی است که طبق اعلام مسوولان برقی این نرخ به اقتصاد کشور فشار می آورد و باعث به خطر افتادن امنیت انرژی و سلامت محیط زیست می‌شود. ادامه این روند باعث به خطر افتادن توسعه کشور می‌شود و به گفته محمودرضا حقی‌فام، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اگر با توجه به امضای پروتکل‌های بین المللی محیط زیست ایران نتواند مصرف انرژی را مدیریت کند ناچار به پرداخت جریمه‌های بین المللی خواهیم شد. وی معتقد است که مدیریت صحیح مصرف با تسهیل ورود بازیگران خصوصی شبکه برق و مدیریت بار برای افزایش ضریب بار و مدیریت موثر شبکه می‌تواند در به حداقل رساندن عوامل کاهش بهره وری انرژی و فعال سازی بخش مصرف در مدیریت شبکه های برق، کاهش تلفات، توسعه خدمات مشترکین، توسعه بازار خرید و فروش، کاهش آسیب پذیری شبکه و ... کمک کند. حقی‌فام با بیان اینکه برنامه ما این است که 50 درصد انرژی تحت کنترل هوشمند را تا پیک سال بعد مدیریت کنیم و تلاش بر این است که 450 هزار کنتور دیماندی در کل کشور نصب کنیم، گفت:امیدوارم تا بتوانیم به زودی از منابع موجود در کنترل مصرف بهره بگیریم و مدیریت مصرف را به عنوان یک فرهنگ غالب در جامعه رواج دهیم. یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی کشورها، میزان مصرف انرژی است. بر همین اساس اعداد و ارقام کشور در توسعه شبکه در بخش بار و اقلام مطلوب است، اما بهره‌وری و بازدهی‌ تاسیسات و مصرف جای کار دارد چراکه در سال 1384 کل انرژی عرضه شده به نسبت نفت خام 1.2 میلیارد بشکه معادل نفت خام بوده که این مقدار در سال 1392 به 1.7 رسیده است درحالی‌که بالا رفتن مصرف انرژی لزوما به منزله‌ رفاه نیست، میزان مصرف انرژی در کشورهای خاورمیانه نسبت به متوسط جهانی رشد بالایی را تجربه می‌کند، از آمارهای موجود در این عرصه می توان نتیجه گرفت که با وجود رشد مصرف انرژی الکتریکی در کشورهای صنعتی به نسبت کشورهای در حال توسعه، بهره‌وری انرژی در این کشورها در حال افزایش است. انتهای پیام/
اتاق خبر بازار مسکن در جنوب پایتخت + قیمت‌ها Sat Nov 25 15:32:05 IRST 2017
اتاق خبر افت بی‌سابقه، اقدامات بی‌سابقه می‌خواهد Wed Sep 05 11:14:42 IRDT 2018
اتاق خبر دلار در سبد ارزهای جهان افت کرد Thu Jul 26 16:05:06 IRDT 2018
اتاق خبر ماموریت‌های میلیارد دلاری ایدرو در سال 1396 Tue Jul 11 16:13:04 IRDT 2017
اتاق خبر نوبل اقتصاد به اقتصاد رفتاری رسید Mon Oct 09 19:58:02 IRST 2017
اتاق خبر ماموریت ویژه ربیعی به مدیران وزارت کار Wed Oct 11 15:22:04 IRST 2017
اتاق خبر قیمت نفت افزایش یافت Wed Oct 31 16:09:06 IRST 2018
اتاق خبر جمع‌آوری «بن‌سای» و «لاکی‌بامبو» به کجا رسید؟ Wed Oct 04 09:31:04 IRST 2017
اتاق خبر رشد 86 واحدی شاخص 50 شرکت فعال‌تر در بورس Thu Nov 08 16:31:10 IRST 2018
اتاق خبر اروپایی‌ها به‌دنبال کنار گذاشتن دلار از مبادلات خود با ایران Tue Jul 10 17:32:04 IRDT 2018
اتاق خبر تولید خودروهای سنگین افزایش یافت Sun Apr 23 10:40:02 IRDT 2017
اتاق خبر سهام جهان رشد کرد Fri Aug 17 21:24:06 IRDT 2018
اتاق خبر سود سپرده‌ کوتاه مدت به 10درصد کاهش می‌یابد Tue Oct 03 14:34:01 IRST 2017
اتاق خبر بی اعتمادی مردم به دولتمردان Tue Jul 17 11:13:03 IRDT 2018
اتاق خبر معاون رئیس جمهور: افزایش حقوق کارمندان تا 16 درصد است نه 12 Fri Apr 27 16:08:02 IRDT 2018
اتاق خبر درباره کاهش نرخ سود بحثی نداریم Mon Jul 24 18:56:02 IRDT 2017
اتاق خبر سالانه 25میلیارد دلار قاچاق وارد کشور می‌شود Fri Jul 14 13:03:02 IRDT 2017
اتاق خبر شبکه بانکی به مسئولیت خود درقبال آسیب دیدگان زلزله عمل کند Mon Nov 20 16:59:02 IRST 2017
اتاق خبر پروژه حذف دفترچه درمانی در کردستان رونمایی شد Fri Mar 10 12:35:02 IRST 2017
اتاق خبر دورنمای بازار سرمایه در سال 97 بورس‌ها در انتظار پرواز... Wed Oct 17 09:07:39 IRST 2018
اتاق خبر واکنش سپاه به خبر گلوله باران مرزهای اقلیم کردستان عراق توسط ایران Wed Jul 05 17:03:00 IRDT 2017
اتاق خبر مهربان ترین شوهر دنیا این مرد ژاپنی است Wed Jul 12 12:31:00 IRDT 2017
اتاق خبر معدنی‌ها به دنبال خرید «هپکو» Thu Nov 23 08:59:06 IRST 2017
اتاق خبر واکنش تهران به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا در مورد رأی دیوان لاهه Wed Oct 03 21:55:06 IRST 2018
اتاق خبر مسئولان عربستانی بگویند جسد خاشقجی کجاست Fri Oct 26 19:54:05 IRST 2018
اتاق خبر چرا باید روی موشک ها بیش از آن کار کرد؟ Sat Jul 08 15:14:00 IRDT 2017
اتاق خبر بانک مرکزی سال پایه آماری را به 1395 تغییر داد Mon Jul 17 17:07:02 IRDT 2017
اتاق خبر 5 وزن دوم کشتی فرنگی جوانان جهان Wed Sep 19 19:47:05 IRDT 2018
اتاق خبر یارانه نقدی سه‌شنبه واریز می‌شود Sun May 14 08:15:02 IRDT 2017
اتاق خبر پاسخ سیف به نامه مدیران بانکی Mon Jan 15 13:26:03 IRST 2018
اتاق خبر فسادی در گندم وجود ندارد که تایید کنیم Thu Jul 26 09:06:08 IRDT 2018
اتاق خبر متمم بخشنامه«ممنوعیت واردات بدون انتقال ارز» ابلاغ شد Sat Apr 07 12:01:05 IRDT 2018
اتاق خبر برخی محورها از حدود 50 سال پیش نیاز به بازسازی دارند Sun Dec 10 22:16:03 IRST 2017
اتاق خبر رشد ارزش 27 ارز بانکی Tue Feb 14 14:09:02 IRST 2017
اتاق خبر ICT در کاهش هزینه‌های تولید بسیار اثرگذار است Thu Apr 20 19:17:05 IRDT 2017
اتاق خبر قیمت سکه از مرز تاریخی سه میلیون تومان عبور کرد Sat Jul 21 20:12:07 IRDT 2018
اتاق خبر آغاز حفاری چاه‌های جدید در میدان مشترک نفتی با عراق Thu Feb 02 12:16:03 IRST 2017
اتاق خبر گسترش روابط بانکی با مشارکت سوئد در نوسازی ناوگان حمل و نقل ایران Thu Apr 05 15:27:02 IRDT 2018
اتاق خبر وعده‌ای که همچنان امروز و فردا می‌شود Fri Jan 26 13:33:04 IRST 2018
اتاق خبر بازگشت رونق به بورس Mon May 07 19:47:03 IRDT 2018
اتاق خبر فعالیت زیرپوستی صرافی‌های غیرمجاز در بازار ارز Fri Dec 15 09:17:02 IRST 2017
اتاق خبر رشد 149 واحدی شاخص بورس Sat Jul 15 23:10:00 IRDT 2017
اتاق خبر واکنش علی مطهری به اقدام شجاعی و حاج‌صفی Sun Aug 06 09:48:02 IRDT 2017
اتاق خبر 183 هزار نفر وام 15 میلیون تومانی ازدواج گرفته‌اند Tue Jun 19 17:29:05 IRDT 2018
اتاق خبر آخرین وضعیت سودهای بانکی Sun May 28 14:40:02 IRDT 2017
اتاق خبر نکاتی که باید قبل از گرفتن مرخصی بدانید Sun Jul 15 11:42:04 IRDT 2018
اتاق خبر 45 هزار شغل خانگی در نوبت تسهیلات Fri Feb 23 09:16:10 IRST 2018
اتاق خبر ارزیابی خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در سال 1396 Thu Jul 05 14:18:04 IRDT 2018
اتاق خبر کاهش هفتگی قیمت نفت در بازار جهانی Sat Aug 12 14:17:03 IRDT 2017
اتاق خبر 10 درصد دیگر از سهام‌ چدن سازان عرضه می‌شود Tue Sep 12 19:45:04 IRDT 2017
اتاق خبر کشورها و اقلام اصلی صادراتی و وارداتی ایران+ جزئیات Thu Mar 02 09:22:01 IRST 2017
اتاق خبر پاسخ چین به اتهام زنی‌های ارزی ترامپ Tue Jul 24 17:39:10 IRDT 2018
اتاق خبر سخنگوی سپاه: تیراندازان حادثه تروریستی امروز، وابسته به جریان الاهوازیه هستند Sat Sep 22 10:35:06 IRST 2018
اتاق خبر سهم 77 درصدی اوراق مالی در تامین اعتبارات عمرانی Sun Aug 12 17:05:07 IRDT 2018
اتاق خبر ارزش بازار بورس تهران323 هزار میلیارد تومان است Tue Mar 28 13:58:01 IRDT 2017
اتاق خبر راهی جز میدان‌دار شدن بخش خصوصی نداریم Sun Jan 22 14:20:06 IRST 2017
اتاق خبر 11 سرطان مرتبط با چاقی Sun Jul 09 00:30:00 IRDT 2017
اتاق خبر متوسط افزایش حقوق کارکنان از 20 درصد استارت خورد Tue Oct 30 12:39:05 IRST 2018
اتاق خبر دیپلماسی فعال و ارمغان نوروزی؛ امضاء 21 سند همکاری در عشق آباد و باکو Sat Mar 31 09:44:03 IRDT 2018
اتاق خبر آنچه ازدستمزد96باید بدانید Fri Mar 17 15:30:02 IRST 2017
اتاق خبر خرید سهام بانک‌های چینی از سوی ایران Fri Jan 26 09:23:02 IRST 2018
اتاق خبر بازهم فیش‌های حقوقی! Wed Sep 06 12:42:04 IRDT 2017
اتاق خبر تصمیم اپل برای ارائه خدمات درمانی با ساعت Mon Aug 21 14:22:03 IRDT 2017
اتاق خبر دولت بالاخره برای بازار ارز تصمیم گرفت Wed Feb 14 16:57:02 IRST 2018
اتاق خبر جزئیات نسبت اشتغال زنان و مردان Sun Jun 24 17:17:05 IRDT 2018
اتاق خبر چند هزار گوشی با رجیستری بلاک شدند؟ Tue Jan 23 16:36:05 IRST 2018
اتاق خبر مدارس جشن سرنوشت تعریف کنند Sun May 07 19:48:04 IRDT 2017
اتاق خبر قیمت آب در تهران تا 7 درصد افزایش یافت Wed Aug 01 12:52:05 IRDT 2018
اتاق خبر ثبات قیمت رب گوجه‌فرنگی در محدوده 18 تا 20 هزار تومان! Thu Nov 01 11:07:04 IRST 2018
اتاق خبر برنامه ششم توسعه فاقد پیوست مهارت‌آموزی Sat Oct 29 10:57:33 IRST 2016
اتاق خبر شروط قطعه‌سازان ایرانی برای پژو و رنو Sun Nov 13 22:09:06 IRST 2016
اتاق خبر گاز جایگزین نفت با بهره‌برداری از فازهای پارس جنوبی Fri Mar 03 09:40:02 IRST 2017
اتاق خبر اختصاص 67 هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد یک میلیون شغل Sat Aug 11 19:58:03 IRDT 2018
اتاق خبر نظام سیاست‌گذاری بجای سازوکاری، ساخت وسازی است Sun Oct 23 12:29:19 IRST 2016
اتاق خبر پتروشیمی ها سال کم تنشی را پشت سر گذاشتند Mon Mar 06 12:13:06 IRST 2017
اتاق خبر نقدینگی با 23درصد رشد به یک تریلیون و 489 هزار میلیارد تومان رسید Tue Apr 10 15:17:04 IRDT 2018
اتاق خبر ارز بر قیمت برق تاثیر نگذاشت Fri May 25 18:58:04 IRDT 2018
اتاق خبر انتشار اوراق سکه پابرجاست Wed Jul 18 15:21:11 IRDT 2018
اتاق خبر بهترین عملکرد اقتصادی شمال اروپا متعلق به چه کشوری خواهد بود؟ Wed Aug 22 22:00:07 IRDT 2018
اتاق خبر اولویت اصلی مبارزه با فساد چیست؟ Wed Aug 01 11:12:37 IRDT 2018
اتاق خبر مجلس خواهان اقدام متقابل دولت در برابر آمریکا شد Sun Dec 04 12:53:20 IRST 2016
اتاق خبر بنگاه‌های کوچک و متوسط در رکود مزمن Sat Jul 07 09:45:47 IRDT 2018
اتاق خبر ژن تاثیرگذار بر ابتلا به افسردگی شناسایی شد Sat Jul 08 07:42:00 IRDT 2017
اتاق خبر آیا سامسونگ گلکسی، اس 9 مینی را عرضه می‌کند؟ Thu Nov 16 17:43:08 IRST 2017
اتاق خبر بلاک‌چین، راهی برای انتقال پول از خارج Thu Apr 19 21:03:05 IRDT 2018
اتاق خبر روایت بانک مرکزی از گرانی و ارزانی کالا Sat Aug 12 14:48:04 IRDT 2017
اتاق خبر پاتک درون‌زا Mon Nov 05 20:05:35 IRST 2018
اتاق خبر قیمت سنگ آهنی رقابتی می شود Wed Feb 08 17:06:01 IRST 2017
اتاق خبر چرا فقط نیمی از تصمیمات شورای گفتگو عملی می‌شود؟ Sun Jul 30 10:27:04 IRDT 2017
اتاق خبر اجرای رجیستری بدون افزایش قیمت گوشی Sun Oct 15 15:25:02 IRST 2017
اتاق خبر شرط موفقیت شریعتمداری در وزارت کار Tue Oct 30 15:00:04 IRST 2018
اتاق خبر 10نکته‌ای که همتی در سیاستهای جدید ارزی نباید نادیده بگیرد Sun Aug 05 14:45:07 IRDT 2018
اتاق خبر شرور در سازمان ملل Wed Sep 20 09:47:21 IRDT 2017
اتاق خبر 193 هزار نفر مجوز معامله در بورس گرفتند Fri Sep 01 11:06:03 IRDT 2017
اتاق خبر 97 درصد گوشی‌های ترخیص شده ارز دولتی گرفته‌اند Tue Jul 03 18:58:03 IRDT 2018
اتاق خبر ثبت نام در آزمون های بازار سرمایه تا 17 مرداد تمدید شد Mon Aug 07 17:00:03 IRDT 2017
اتاق خبر اقبال مردم به کالاهای داخلی نسبت به گذشته بیشتر شده است Wed Apr 12 18:26:02 IRDT 2017
اتاق خبر صرفه‌جویی در هزینه‌های اینترنت با رایانش ابری Mon Sep 11 11:59:04 IRDT 2017
اتاق خبر قربانی این بار از سپاهان بود Sat Jul 15 08:09:00 IRDT 2017
اتاق خبر کره جنوبی به دنبال دیدار اون از سئول تا پایان سال جاری میلادی Fri Oct 26 21:27:04 IRST 2018
جماران 285 مورد آتش سوزی فضای سبز در محدوده شهری اراک رخ داد Mon Jul 03 13:05:42 IRDT 2017
ایلنا کی‌روش استنلی: آقای گلی را دوست دارم ولی قولی نمی‌دهم/ فقط سپاهان برای قهرمانی نمی‌جنگد Sun Oct 07 11:52:06 IRST 2018
میزان رده بندی جام جهانی 2018 - دیدار تیم های انگلیس و بلژیک Sat Jul 14 18:35:35 IRDT 2018
خانه ملت روایت حسینی‌شاهرودی از تاثیر مثبت افزایش مالیات دخانیات / مالیات بر سیگارهای وارداتی بیش از سیگار داخلی باشد Wed Feb 07 08:05:00 IRST 2018
عصر ایران پیام تبریک روحانی به نخست وزیر جدید عراق Sun Oct 07 20:57:11 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اخراج یک شرکت صهیونیستی از نمایشگاه خرما در مغرب Thu Nov 01 13:52:28 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیشرفت کشور با همت همه جانبه و منظومه ایی Thu Aug 17 13:52:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو محرومیت 4 میلیون نفر در «آسام» هند از حق شهروندی Mon Jul 30 12:51:55 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ارزیابی میزان انطباق روش های یاددهی- یادگیری با اهداف برنامه درسی اخلاق اسلامی Sat Nov 04 02:22:00 IRST 2017
اعتبار نیوز شروع فعالیت شعبه هنگ کنگ (Melli Bank (PLC Mon Sep 18 10:24:00 IRDT 2017
انتخاب عباس عبدی: اعتراض مردم به یک سیاستمدار ارزش است Mon May 08 13:40:59 IRDT 2017
شیعه نیوز حضور مسیحیان در مراسم افطاری مرکز تعلیمات اسلامی واشنگتن + تصاویر Thu Jun 07 10:55:33 IRDT 2018
پولی مالی حمایت از 25 هزار صنعت کوچک و متوسط Sun May 14 11:21:00 IRDT 2017
ایلنا کی‌روش از ساسان انصاری عبور می‌کند؟ Sun Nov 11 14:06:44 IRST 2018
افکارخبر ستاره پرسپولیس رفتنی شد؟ Thu Mar 09 13:09:43 IRST 2017
فردا سال جدید و نوید روزهای بهتر برای محور مقاومت Mon Mar 20 23:00:01 IRST 2017
بنکر بانک مرکزی نرخ کالاها را اعلام کرد Tue Oct 09 09:57:25 IRST 2018
بولتن نیوز تخت جمشید صاحب فیبر نوری شد Mon Jun 05 13:34:43 IRDT 2017
پارس نیوز غیبت آقای وزیر در جلسه تعیین تکلیف قیمت خودرو Sun Nov 18 03:15:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جدایی آزمون از روستوف روسیه Tue May 02 10:43:33 IRDT 2017
انتخاب ترکیه موشک‌های ضد تانک بیشتری از روسیه می‌خرد Sun Apr 08 08:30:01 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری میزگرد «گردشگری مذهبی و عوامل موثر بر آن» در ایکنای یزد Sat Oct 27 09:21:42 IRST 2018
جماران آمریکا: ایران به برجام پایبند باشد ! Tue Sep 12 20:49:13 IRDT 2017
تجارت نیوز توقف صادرات؛نسخه‌پیچی به سبک وزارت صمت Wed Sep 26 09:49:45 IRST 2018
پارس نیوز عوارض جبران ناپذیر رنگ کردن مکرر موها Wed Nov 14 15:59:40 IRST 2018
خبرگزاری مهر تیم بسکتبال نوجوانان ایران در رده هفتم آسیا ایستاد Sun Apr 08 09:34:44 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین قاتل ستایش در یک قدمی چوبه دار Sun Jul 30 10:28:12 IRDT 2017
پول نیوز آغاز فروش اینترنتی خودرو ساندرو استپ وی Wed Sep 13 13:18:29 IRDT 2017
پارسینه فکر می کردید پاهای جغد اینقدر بلند باشد؟ +تصاویر Sun Apr 30 19:25:51 IRDT 2017
برنا اعضای شورای اسلامی شهر بدره انتخاب شدند Sat May 20 14:05:43 IRDT 2017
ایران آنلاین پشت صحنه اعتراض‌های اخیر Tue Aug 21 00:09:00 IRDT 2018
ایران آنلاین متاسفانه تنها یک شرکت پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی در حال حاضر فعال است Tue Sep 04 12:30:48 IRDT 2018
خبرگزاری فارس حکم برائت «آچیلان در» از اتهام اخلال در نظام اقتصادی Sun Jul 30 12:07:00 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان مهمان ناخوانده کرج تمثیل کسانی است که با ترفند قصد کسب قدرت دارند Fri Sep 14 19:58:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نکوداشت هفته قلم در شیراز+فیلم Thu Jul 06 16:51:50 IRDT 2017
رجا نیوز آلودگی هوای تبریز Mon Jan 02 18:44:58 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین عراق مواضع داعش در خاک سوریه را بمباران کرد Thu Apr 19 17:30:00 IRDT 2018
آفتاب ایران بسترها و زمینه های شکل گیری فاجعه کربلا بررسی می شود Tue Sep 11 12:01:04 IRDT 2018
پایگاه خبری الف فتاح: پرداخت «وام» بدون توانمندسازی، مددجویان را به دردسر می‌اندازد Wed Jul 05 09:54:21 IRDT 2017
ایانا تغییرات اقلیمی، زمان وقوع سیل‌ها در اروپا را تغییر داده است Wed Aug 16 11:20:11 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ازدواج‌های همراه با تاخیر و جولان گناه Sat Aug 26 11:05:51 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرای جنگ شادی در طرح سالمسازی سواحل قروق و گیسوم تالش Sat Aug 18 07:19:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اولین برد سپیدرود و نفت مسجدسلیمان در لیگ هجدهم/ تراکتور با وجود اشتباه فروزان پیروز شد Fri Nov 02 17:28:05 IRST 2018
پارسینه گلزنی جهانبخش در شب صعود آلکمار Thu Dec 21 08:39:26 IRST 2017
جماران برداشت سیب از باغ های خراسان شمالی آغاز شد Sat Aug 18 11:43:14 IRDT 2018
صراط ماجرای رامین رضاییان و استقلال چیست؟ Thu Apr 27 23:15:17 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم مدرسه اولین رکن در پیشبرد علمی است Tue Sep 26 13:53:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر شهدای مدافع حرم راه آزادی قدس را هموار کردند Thu Dec 21 18:41:22 IRST 2017
برنا کامیون حامل 417 کیلو حشیش در هرمزگان به مقصد نرسید Tue Feb 28 14:01:20 IRST 2017
روزنو قدم جدی کی روش برای آشتی با برانکو Wed Mar 15 11:40:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رونق شهرهای جدید در گروی رفع نواقص زیرساختی + فیلم Tue Feb 27 18:13:34 IRST 2018
نماینده سردار فدوی "معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران" شد Thu Aug 23 15:45:34 IRDT 2018
بولتن نیوز آزادی قدیمی‌ترین اسیر زن فلسطینی + فیلم Sun Apr 16 12:37:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تعطیلی واحد‌های دانشگاه آزاد پاک کردن صورت مساله است Sat Jul 22 11:30:55 IRDT 2017
افکارخبر مستند دوگانه «کودتا» ریشه یابی کودتای 28مرداد Thu Aug 17 02:30:00 IRDT 2017
فردا ارتباط ترامپ با مافیا فاش شد Wed Aug 16 18:39:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انهدام باند سارقان مسلح خودرو در قلعه گنج Sun Jan 22 15:11:06 IRST 2017
ورزش 3 راه آهن 1 آلومینیوم اراک 2؛/ لیگ‌یک/ راه آهن گل زد ولی برای پیروزی کافی نبود Tue Nov 14 13:03:00 IRST 2017
آفتاب ایران تحسین صندوق بین المللی پول از شفاف سازی های مالی ایران Wed Nov 14 14:10:34 IRST 2018
ایلنا غیبت گزینه مدنظر بارسلونا در پوستر تبلیغاتی پاری سن ژرمن (عکس) Fri Jun 30 10:50:35 IRDT 2017
بی باک نیوز تقدیر قالیباف از خدمات هلال احمر در حادثه پلاسکو Thu Feb 23 02:43:11 IRST 2017
آریا الجزیره - پرسپولیس؛ تلاش برای هموار کردن راه صعود در دیدار رفت Mon May 07 09:03:35 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین خانواده سیف کجا هستند؟ Sat Jul 28 22:01:34 IRDT 2018
تهران پرس سقوط دختر جوان به رودخانه دز از روی پل ختم به خیر شد Tue Aug 07 00:52:00 IRDT 2018
صراط اردوغان به اقلیم کردستان عراق هشدار داد Wed Apr 05 09:24:30 IRDT 2017
سیتنا 30 رسانه دیگر میثاق اخلاق حرفه‌ای را امضا کردند Sun Jul 16 01:07:44 IRDT 2017
روزنو مردم "راه" کشور را انتخاب کردند؛ پیامی رساتر از این؟! Sat May 20 13:13:15 IRDT 2017
صراط قیمت خودرو های کادیلاک در مناطق آزاد +جدول Tue Apr 18 12:24:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تبدیل پلاستیکهای سرگردان در اقیانوس به سوخت مایع Mon Jun 20 09:59:58 IRDT 2016
جوان آنلاین خاکریز بلند دفاعی، یادگار پدر موشکی ایران Mon Nov 12 21:56:13 IRST 2018
ایسکانیوز نمایشگاه کتاب سی ام به کار خود پایان داد/کم و کاستی های نمایشگاه چه بود؟ Sun May 14 09:05:34 IRDT 2017
پرس شیعه مشوق های مناطق ویژه علم و فناوری اعلام شد Thu Apr 20 00:14:15 IRDT 2017
آریا ساخت ربات جراحی که بدون سنسور، جراحی از راه دور انجام می‌دهد Sun May 06 17:08:51 IRDT 2018
بهار نیوز فیلتر 32 سایت غیرمجاز فروش بلیت هواپیما Tue Jul 03 09:05:35 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران طرز تهیه ترشی سیر 7 ساله در 40 روز Tue Oct 16 08:52:31 IRST 2018
فرارو (تصاویر) وحشت در کوروش به خاطر "به وقت شام"! Tue May 08 11:49:25 IRDT 2018
پارس فوتبال خبر خوشی که سرمربی پیشین” استقلال ” درباره تیم ملی داد Thu Jun 21 13:16:40 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر یونیسف: ازدواج کودکان در یمن به علت تشدید فقر، افزایش یافته است Tue Mar 28 00:01:04 IRDT 2017
تدبیر و امید شکست تلاش عربستان برای مقابله با قطر Tue Jun 06 11:25:37 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفارت هلند در پاکستان تعطیل شد Mon Nov 12 13:54:00 IRST 2018
جام نیوز کارشناسی داوری بازی استقلال - پرسپولیس Tue Feb 14 10:55:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم درخواست از رئیس مجلس برای حذف دائمی لایحه « افزایش مناطق آزاد» و نجات کشور از این تصمیم غلط Sat Jun 02 19:01:02 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 38 طرح آبرسانی روستایی در آذربایجان غربی به بهره برداری رسید Fri Aug 24 18:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دادستان اردبیل: عامل اسیدپاشی امروز در اردبیل اقدام به خودکشی کرد Tue Aug 07 18:34:27 IRDT 2018
آفتاب ایران وعده های علمی هم درباره «چشمه علی » عملی نشد Sun Jun 10 15:30:20 IRDT 2018
تدبیر و امید دستور ولایتی جهت اخراج استاد هتاک دانشگاه آزاد Sun Oct 29 20:42:27 IRST 2017
واحد مرکزی خبر چین در بعد اقتصادی از آمریکا سبقت خواهد گرفت Thu Jul 06 13:07:40 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ترامپ دیوانه را سر عقل می‌آوریم/جلوی بدحجابی داخل خودروها گرفته شود/صنایع کوچک را حمایت کنیم Fri Aug 11 14:25:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جمعیت دامی خراسان جنوبی عاری از بیماری سل Mon Jun 18 08:15:28 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران انتقاد از عملکرد انتخاباتی صداوسیما در روز ارتباطات و روابط عمومی Wed May 17 14:09:07 IRDT 2017
میزان توسعه‌ اقتصاد مقاومتی با تبیین نقش و جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان Tue Sep 05 12:02:01 IRDT 2017
نامه نیوز سفر ترامپ به اسرائیل /تصاویر Wed May 24 15:16:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سپاه در برابر زورگویی های آمریکا دستش خالی نیست Tue Apr 18 09:05:10 IRDT 2017
فردا سیب زمینی شکم پر با میگو و ژامبون یک ناهار مقوی Fri Jan 12 07:36:01 IRST 2018
خبرگزاری فارس ماجرای همراهی اهل‌سنت در اربعین/ افزایش 30 درصدی موکب‌های مسیر سامرا Mon Aug 06 08:10:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دریانوردان بوشهر خود را برای حضور در لیگ دسته یک فوتبال ساحلی آماده می‌کند Wed Jun 20 19:25:01 IRDT 2018
آریا پرفالوورترین ایرانیان در فضای مجازی چه کسانی هستند؟ Fri Feb 23 07:25:57 IRST 2018
پارس نیوز پرونده پروویچ بسته شد Tue Feb 21 21:18:27 IRST 2017
اقتصاد آنلاین صندلی عجیبی برای سفر به فضا! +تصاویر Thu Oct 04 02:13:58 IRST 2018
عصر ایران طلای جهانی به مرز 1300 دلار رسید Mon Aug 28 11:07:41 IRDT 2017