اتاق خبر - Thu May 31 20:13:06 IRDT 2018 نمایش خبر

تلاش برای فعال‌سازی خطوط هوایی ایران-ازبکستان

وزیر راه و شهرسازی گفت: مقامات ازبکستانی تأکید بر فعال‌سازی حوزه حمل و نقل هوایی داشتند که در این حوزه نیز، چون دارای ارتباط مستقیمی با صنعت توریسم و صدور ویزا دارد نیازمند تلاش است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر،عباس آخوندی، در حاشیه سفر به کشور ازبکستان و دیدار با مسئولان این کشور گفت: ما همواره شاهد روابط و علایق بسیار دیرینه بین ایران و ازبکستان بوده‌ایم چرا که ملت‌های 2 کشور به شکل تاریخی بسیار خوب یکدیگر را می‌شناسند. آخوندی ضمن قدردانی از استقبال مقامات این کشور از زمان ورود هیات ایرانی به ازبکستان، بیان کرد: در این سفر موفق شدیم تا در زمینه‌های مختلف مذاکره و به توافقات خوبی دست یابیم، خوشبختانه در زمینه ریلی ارتباط خوبی با ازبکستان داشته و در بحث حمل و نقل جاده‌ای نیز صحبت کردیم تا در حد توان شرایط را تسهیل و هرگونه مانع و مشکل موجود را مرتفع سازیم. وزیر راه و شهرسازی با تأکید براینکه حمل و نقل هوایی چه در حوزه حمل مسافر و چه بار برای ارتباط بین 2 ملت نکته بسیار مهمی است گفت: خوشبختانه در این سفر آقای رحمت‌اف تأکید بسیاری بر فعال‌سازی حوزه حمل و نقل هوایی داشتند که در این حوزه نیز چون دارای ارتباط مستقیمی با صنعت توریسم و صدور ویزا است باید در تسهیل شرایط مربوطه تلاش کنیم. وی با بیان اینکه پیشنهادات بسیار مثبتی را در زمینه توریسم و صدور ویزا از سوی طرف ازبکستان در این مذاکرات داشتیم گفت: ما نیز از این پیشنهادات استقبال کرده و امیدواریم تا بتوانیم هرچه زودتر خطوط هوایی بین 2 کشور را فعال کنیم. این مقام مسئول در این راستا افزود: شهرهای ازبکستان ازجمله خوارزم، تاشکند، ترمذ، سمرقند و بخارا برای بسیاری از مردم ایران شناخته شده است و در ادبیات کشور ما حضور دارد لذا اگر شرایط صدور ویزا برای سفر به 2 کشور تسهیل شود شاهد سفر میلیون‌ها نفر در این بین خواهیم بود. آخوندی با تأکید براینکه شهرهای ایران نیز مانند شیراز، اصفهان و تبریز، برای ملت ازبکستان آشنا خواهند بود گفت: قطعا مردم هر 2 کشور به دلیل وجود تاریخ و ادبیات مشترک علاقمند ملاقات‌های بیشتر با یکدیگر خواهند بود. وزیر راه و شهرسازی در ادامه افزایش روابط بین ایران و ازبکستان را به نفع اقتصادی هر 2 ملت دانست و افزود: در مذاکرات انجام شده پیرامون تسهیلات تجاری 2 کشور نیز صحبت کردیم چراکه هم‌اکنون میزان تجارت فعلی با توجه به ظرفیت هر 2 کشور بسیار پایین است، در این راستا باید از امکانات موجود حداکثر بهروری را داشته و در جهت توسعه سطح تجاری گام برداریم. وی در این خصوص تأکید کرد: قطعا برای ارتقای روابط تجاری نیاز به امضای موافقت‌نامه‌های ترجیحی تجاری بین 2 کشور داریم تا ازارتقای سطح روابط در این حوزه اطمینان لازم را به دست آوریم. آخوندی گفت: امید است تا بتوانیم در این سفر مقدمات لازم برای بروز نتایج خوب و مناسب از این مذاکرات را در سفر آتی رئیس‌جمهور کشورمان به ازبکستان فراهم کنیم. انتهای پیام/
اتاق خبر واردات کالا بدون انتقال ارز آزاد شد Fri Sep 14 16:09:08 IRDT 2018
اتاق خبر از ماه نوامبر مسیر پرداخت برای نفت ایران مسدود می‌شود Sat Jun 16 09:37:04 IRDT 2018
اتاق خبر بازار مسکن بلاتکلیف است Tue Jul 24 11:22:07 IRDT 2018
اتاق خبر آیا بانک مرکزی موفق به کنترل نرخ سود خواهد شد؟ Sat Sep 02 17:24:04 IRDT 2017
اتاق خبر عرضه خودروهای لوکس در بورس کالا Wed Jan 25 18:33:02 IRST 2017
اتاق خبر توانمندی داخلی برای ساخت تجهیزات نفتی Fri Feb 23 15:45:04 IRST 2018
اتاق خبر بازاریان مبارزه با خرید و فروش کالای قاچاق را اولویت خود قرار دهند Mon May 01 20:29:02 IRDT 2017
اتاق خبر انتشار 8500 میلیارد تومان اسناد خزانه تا هفته آینده Tue Feb 21 18:30:02 IRST 2017
اتاق خبر 18 میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی مردم تخصیص می‌یابد Mon Jun 25 16:56:06 IRDT 2018
اتاق خبر ضرورت آشنایی فارغ‌التحصیلان کشاورزی با متدهای روز دنیا Mon May 14 11:21:04 IRDT 2018
اتاق خبر افزایش تهدیدهایی از نوع باج افزارها در کشور Tue Jan 24 21:52:02 IRST 2017
اتاق خبر ظرفیت تولید پتروشیمی کردستان 300 هزار تُن در سال است Sat Mar 25 17:34:03 IRDT 2017
اتاق خبر طلای جهانی به کمتر از 1300 دلار بازگشت Wed Sep 27 18:34:01 IRST 2017
اتاق خبر تیر خلاص قانونگذار به پیامک‌های پولی Wed Feb 01 08:56:02 IRST 2017
اتاق خبر ارزش بازار بورس تهران323 هزار میلیارد تومان است Tue Mar 28 13:58:01 IRDT 2017
اتاق خبر بازگشت امضاهای طلایی Sun Jun 24 17:02:05 IRDT 2018
اتاق خبر تورم 100 درصدی در انتظار سفره ایرانیان Fri Aug 03 18:01:08 IRDT 2018
اتاق خبر افزایش 14 میلیارد دلاری صادرات غیر نفتی ایران به چین در دولت یازدهم Wed May 03 12:51:03 IRDT 2017
اتاق خبر خودکشی دختر 9 ساله فرانسوی به خاطر شکلات Sun Jul 16 14:40:00 IRDT 2017
اتاق خبر کاهش سودآوری شرکت‌های هواپیمایی جهان در سال 2018 Wed Jun 06 20:17:04 IRDT 2018
اتاق خبر دلار زیر بار واقعیت می‌رود؟ Fri Nov 24 13:49:03 IRST 2017
اتاق خبر تأمین زیرساخت‌های صنعت برق مازندران با اعتبارات خارجی Tue Apr 11 20:08:03 IRDT 2017
اتاق خبر کارنامه نظام بانکی در پرداخت وام ازدواج Sat Apr 29 00:11:56 IRDT 2017
اتاق خبر تولید سالانه بیش از 5 تن طلا در کشور Sun Aug 12 15:46:06 IRDT 2018
اتاق خبر عکس جدید علی معلم! Tue Nov 01 16:19:08 IRST 2016
اتاق خبر شرور خطرناک اردبیل به دام افتاد Thu Jul 13 22:00:00 IRDT 2017
اتاق خبر نقش پژوهش درمدیریت تقاضای مصرف Sun Dec 17 13:56:02 IRST 2017
اتاق خبر سال 96، سال حکمرانی خوب در حوزه اقتصاد باشد Sat Apr 08 10:11:15 IRDT 2017
اتاق خبر روش های پولشویی در بازار مسکن Sun Jul 22 18:37:08 IRDT 2018
اتاق خبر سهام آسیایی افت کرد Mon Sep 24 13:15:05 IRST 2018
اتاق خبر لایه‌های نفتی به ایرانی‌ها نخواهد رسید؟ Wed May 16 10:09:03 IRDT 2018
اتاق خبر ثبت سفارش ارزی امسال 2 برابر سال گذشته بوده است Thu May 17 09:51:03 IRDT 2018
اتاق خبر ترامپ بیمار روانی است Thu Jun 22 20:29:04 IRDT 2017
اتاق خبر «نفت» و «اوراق» به داد بودجه رسید Sat Oct 13 17:30:06 IRST 2018
اتاق خبر راه نیمه‌ تمام رصد محصولات دخانی در ایران Tue Jun 06 12:11:04 IRDT 2017
اتاق خبر نرخ مرغ آماده طبخ 10 هزار و 250 تومان Wed Oct 10 17:14:05 IRST 2018
اتاق خبر دستگاه‌های اجرایی مکلفند برای کاهش مصرف برق برنامه‌ریزی کنند Mon Jun 18 22:17:05 IRDT 2018
اتاق خبر اثر شوک‌های ارزی بر عوامل تولید Wed Feb 07 15:11:32 IRST 2018
اتاق خبر پوشک بچه، ثبت‌نام پراید Thu Sep 06 09:20:49 IRDT 2018
اتاق خبر سهام عدالت در سال 96 سامان یافت Tue Mar 27 10:01:03 IRDT 2018
اتاق خبر اخبار تازه از کاسپین و ثامن‌الحجج Sun Jan 29 11:09:01 IRST 2017
اتاق خبر سرگردانی حجاج برای ارز Sun Jul 22 18:21:07 IRDT 2018
اتاق خبر ذخیره ارزی دلاری چین کاهش یافت Fri Nov 17 19:33:02 IRST 2017
اتاق خبر پوشش3.2 میلیون هکتار اراضی توسط تعاونی‌های تولیدی Wed Jun 06 16:53:13 IRDT 2018
اتاق خبر انتقاد از لایحه اصلاح قانون تعاون Sun Oct 30 19:27:47 IRST 2016
اتاق خبر قیمت یورو کاهش یافت Sun Jun 17 13:17:07 IRDT 2018
اتاق خبر اصالت پراگماتیسم Sun Jul 16 10:35:18 IRDT 2017
اتاق خبر دوئل دو وزیر بر سر شیرخشک Tue Sep 18 12:53:05 IRDT 2018
اتاق خبر افزایش قیمت نفت در پی افت ذخایر آمریکا Wed Aug 22 21:44:14 IRDT 2018
اتاق خبر در لندن چند‌صد نفر با پول سعودی علیه ایران استخدام شده‌اند Sat Sep 22 10:31:52 IRST 2018
اتاق خبر فعالیت دولت در شرکتهای گروه یک ممنوع است Sat Jul 22 14:47:03 IRDT 2017
اتاق خبر جت ژاپنی چهارمین مهمان برجامی ایران Sun Apr 23 14:33:02 IRDT 2017
اتاق خبر ابرهای تهران چقدر بارید؟ Fri Sep 29 13:24:01 IRST 2017
اتاق خبر کاهش 700 هزار تومانی قیمت برخی خودروها در بازار Fri Jan 27 09:35:03 IRST 2017
اتاق خبر واکنش بورس‌های آسیایی به افزایش نرخ بهره در آمریکا Thu Jun 14 15:35:04 IRDT 2018
اتاق خبر واکنش پلیس به ادعای پلاسکویی‌ها Sun Jul 09 09:15:05 IRDT 2017
اتاق خبر سکه طرح جدید 160 هزار تومان ارزان شد Sat Sep 08 14:50:07 IRDT 2018
اتاق خبر آمریکا آرزوی مذاکره با ایران را به گور خواهد برد Wed Aug 22 12:39:04 IRDT 2018
اتاق خبر بازار سهام شاهد پایداری نسبی Wed May 16 17:59:05 IRDT 2018
اتاق خبر آغاز جلسه علنی مجلس برای بررسی وضعیت بازار ارز Tue Apr 10 10:20:04 IRDT 2018
اتاق خبر در وصف فیلترینگی که دیگر جواب نمی‌دهد Tue Dec 19 09:49:02 IRST 2017
اتاق خبر پوند انگلیس در مقابل یورو هر روز کم رنگ‌تر از دیروز می‌شود Mon Sep 04 20:57:04 IRDT 2017
اتاق خبر دستور فوری وزیر صنعت برای بررسی نحوه پیش‌فروش مزدا 3 گروه خودروی بهمن Sat Jul 28 10:30:12 IRDT 2018
اتاق خبر احتمال سقوط بیشتر قیمت طلا قوت گرفت Fri Jul 06 21:18:03 IRDT 2018
اتاق خبر خداحافظی کاظمی با پالایش و پخش Wed Oct 11 16:37:28 IRST 2017
اتاق خبر افزایش 12 درصدی ظرفیت جابجایی مسافر در تابستان امسال Thu Jul 06 12:13:02 IRDT 2017
اتاق خبر یا چک شدن حساب بانکی یا انصراف از دریافت یارانه! Sun Jan 21 16:08:03 IRST 2018
اتاق خبر ساخت برجی در منطقه 1 تهران با 13 طبقه خلاف قانون Wed Aug 16 12:21:11 IRDT 2017
اتاق خبر جزئیات بسته ارزی احتمالا امشب اعلام می‌شود Sun Aug 05 13:27:04 IRDT 2018
اتاق خبر برنامه راهبردی ترامپ مهار چین است Sat Mar 04 12:43:30 IRST 2017
اتاق خبر رشد بیکاری تحصیلکردگان Sun Oct 08 19:39:01 IRST 2017
اتاق خبر جهان با پیام‌رسان‌های غیربومی چگونه برخورد می‌کند؟ Sat May 19 09:39:03 IRDT 2018
اتاق خبر گروه‌های تجاری اعلام کردند از دولت ترکیه حمایت می‌کنند Thu Aug 16 16:53:06 IRDT 2018
اتاق خبر رشد 18 هزار میلیارد تومانی درآمد گمرک در سال گذشته Wed May 10 08:14:02 IRDT 2017
اتاق خبر مجلس در طرح ساماندهی موسسات غیرمجاز در کنار بانک مرکزی است Thu Jun 22 19:26:02 IRDT 2017
اتاق خبر صف خرید در نماد سیمانی‌ها و خودرویی‌ها Sat Aug 25 18:10:05 IRDT 2018
اتاق خبر صادرات سیب‌زمینی کمتر اما گران‌تر شد Wed Aug 09 18:01:03 IRDT 2017
اتاق خبر نحوه هدیه دادن تلفن همراه در طرح رجیستری چگونه است؟ Mon Apr 30 08:41:51 IRDT 2018
اتاق خبر بمبگذاری انتحاری در نیجریه؛ با 17 کشته Wed Jul 12 19:33:00 IRDT 2017
اتاق خبر آغاز طرح سرشماری اتباع غیرمجاز در تهران Sat Aug 26 19:19:04 IRDT 2017
اتاق خبر دولت فورا صادرات کالا را کنترل کند Sat Sep 29 08:38:05 IRST 2018
اتاق خبر ساخت‌وساز با فروش امضای مهندسان متوفی! Sat Oct 28 10:02:02 IRST 2017
اتاق خبر اقتصاد بریز و بپاش باید در صنعت نفت تمام شود Wed Oct 11 12:28:04 IRST 2017
اتاق خبر دولت مقصر نیست Sat Jun 09 07:07:24 IRDT 2018
اتاق خبر ممنوعیت دولتی‌ها از پیام‌رسان‌های خارجی Mon Aug 07 15:41:03 IRDT 2017
اتاق خبر تولید ون افزایش یافت Tue Mar 07 11:01:02 IRST 2017
اتاق خبر اختصاص ارز 4200 تومانی به واردات خودرو منطقی نیست Sat Jun 02 10:33:05 IRDT 2018
اتاق خبر نشانه‌های رونق در بورس تهران Fri Jul 21 12:05:02 IRDT 2017
اتاق خبر جهانبخش: گوچی می تواند آقای گل هلند شود Wed Jan 25 14:57:13 IRST 2017
اتاق خبر منافع و چالش‌های تامین مالی خارجی Mon Sep 04 09:23:11 IRDT 2017
اتاق خبر ورود برخی بخش های پایین دستی پتروشیمی به بازار دلالی Fri Feb 03 17:50:02 IRST 2017
اتاق خبر دستگاه‌های ماهواره‌ای هم هک می‌شوند؟ Sat Aug 11 11:22:04 IRDT 2018
اتاق خبر وزارت صنعت بیش از این که وزارت فولاد باشد، وزارت خودرو است Mon May 01 10:54:03 IRDT 2017
اتاق خبر فرمان ترامپ پروازهای امارات به آمریکا را 35درصد کاهش داد Sun Mar 12 11:04:01 IRST 2017
اتاق خبر افتتاح 48 هزار مسکن مهر در دهه فجر Sat Feb 03 17:05:02 IRST 2018
اتاق خبر چهارده اقدام شاخص سازمان بورس Mon Jul 10 09:19:32 IRDT 2017
اتاق خبر دلار صعودی و سکه نزولی شد Wed Oct 18 16:31:02 IRST 2017
اتاق خبر قیمت انواع سکه در بازار امروز Thu Jul 26 20:47:07 IRDT 2018
اتاق خبر شناسایی و رفع تلفات آب با همکاری وزارت نیرو Tue Mar 28 19:26:03 IRDT 2017
اتاق خبر تعرفه واردات 8 کالای اساسی کاهش یافت Sat Jan 28 10:18:30 IRST 2017
پرس شیعه از نزدیک شدن به محل‌های برگزاری تظاهرات و تجمع‌ها خودداری کنید Tue Dec 19 19:16:10 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سپرده‌گذاران تعاونی ولیعصر(عج) تا سقف 100 میلیون تومان دریافت می‌کنند Wed Feb 28 15:27:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران استوری باشگاه السد از سلامتی مرتضی پورعلی گنجی خبر داد Sat Nov 25 08:44:33 IRST 2017
پارسینه هدیه رهبر کره شمالی به سازندگان موشک چه بود؟ Thu Jul 13 19:23:30 IRDT 2017
نامه نیوز احتمال پیوستن رضاییان به استقلال؛ زیر یک درصد! Sun Jul 02 15:54:47 IRDT 2017
آفتاب ایران لژیونرها در تهران/از سردار و سعید تا جهانبخش و قدوس Tue Sep 26 10:56:06 IRST 2017
خبرگزاری حوزه کارگاه روش‌های تدریس اسلام برای کودکان در آلمان برگزار شد Sat Feb 25 20:12:00 IRST 2017
دفاع مقدس 2 شهید گمنام در دادگستری کل استان تهران تشییع شدند Tue Sep 18 09:53:43 IRDT 2018
وطن امروز اوج‌گیری قیمت پروازهای داخلی Sat Sep 02 00:00:00 IRDT 2017
ایران آنلاین آمادگی بالای الدحیل و السد برای تاریخ سازی در لیگ قهرمانان آسیا Thu Aug 23 12:18:15 IRDT 2018
آفتاب ایران رونمایی از پوستر «عصبانی نیستم! » در آستانه اکران Tue Apr 24 14:52:24 IRDT 2018
صراط فیلم/ کلاس درس مریم میرزاخانی Sun Jul 16 00:01:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آیت‌الله حائری شیرازی؛ از تفسیر حافظ تا رتبه اول تیراندازی Thu Dec 21 05:39:18 IRST 2017
بی باک نیوز ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی در محله های کم برخوردار Sat Aug 26 15:34:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون استاندار: بیش از 98 درصد اهداف ستاد تسهیل تولید لرستان محقق شده است Thu Feb 23 14:33:00 IRST 2017
پارس نیوز سردار دهقان:سامانه‌های دفاعی ما دشمن را غافلگیر می‌کند Wed Mar 08 11:03:41 IRST 2017
جماران تالاب های مازندران درخطرخشکسالی Sat Sep 02 11:07:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو احکام روسای چهار دانشگاه کشور صادر شد Sat Jan 21 13:58:11 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برگزاری همایش بین المللی نهضت جهانی حضرت امام روح الله (ره) در 26 بهمن ماه Wed Feb 07 14:45:03 IRST 2018
ایسکانیوز چهار کشته و 12 زخمی بر اثر واژگونی یک دستگاه خاور در مازندران Sat Sep 02 08:49:00 IRDT 2017
تدبیر 24 حضور زنان در ورزشگاه‌ها لاینحل نیست Mon Feb 26 12:59:06 IRST 2018
دولت بهار بحران مصدومیت در مادرید اوج گرفت +عکس Sun Jan 22 15:17:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم با ‌هدایت‌های آیت‌الله راستی‌ توانستیم از جریانات انحرافی نجات پیدا کنیم‌ Sat Sep 23 22:01:49 IRST 2017
نامه نیوز جوان ماهیگیر در سد خاکی غرق شد Thu Sep 28 01:58:01 IRST 2017
آنا واکنش ترامپ به شب خونین منچستر Tue May 23 14:15:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فردا، آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته آزمون دستیاری Mon Jul 10 09:55:01 IRDT 2017
دویچه وله آخرین خبرهای چهارشنبه هفتم شهریور 1397 Wed Aug 29 09:45:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان منصوب شد Mon Dec 25 13:52:59 IRST 2017
بولتن نیوز شاخص بورس 171 واحد رشد کرد Wed Apr 26 13:39:12 IRDT 2017
نامه نیوز آتش سوزی جنگل‌های مریوان با حضور کارکنان تیپ 328 مهار شد+تصاویر Sun Aug 26 02:00:01 IRDT 2018
آفتاب بازتاب حمله آمریکا به سوریه در رسانه‎های جهان؛ جنگ طولانی‌تر و رنج مردم سوریه بیشتر می‌شود؟ Sun Apr 15 13:53:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نظامیان آمریکا و 4 کشور دیگر به تاجیکستان می‌روند Fri Jul 07 09:59:14 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سوالات خود در زمینه «جوانسازی پوست» را اینجا مطرح کنید Sun May 06 14:30:38 IRDT 2018
تابناک Zarif in Damascus for the last arrangements before the upcoming Tehran summit Mon Sep 03 17:00:18 IRDT 2018
ساعت24 معجزه‌ای که در حرم امام حسین (ع) رخ داد+ تصاویر Sun Feb 19 22:59:22 IRST 2017
میزان هفت پرسپولیسی تیم ملی به تهران بازگشتند/ زهیوی هم آمد Tue Jan 03 19:05:18 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تاخیر در اعلام نتایج رسمی انتخابات لبنان و نگرانی‌ها درباره تغییر احتمالی نتایج Mon May 07 16:15:44 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای 15 برنامه به مناسبت هفته هنر در استان Sat Apr 08 12:52:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آمریکا نشست شورای حقوق بشر را بایکوت می‌کند Mon Mar 20 16:43:21 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو تلاش 70 آتش‌نشان برای مهار آتش باغ وحش لندن Sat Dec 23 14:58:42 IRST 2017
ایسکانیوز مجلس با «افزایش قیمت قیر» مخالفت کرد Tue Sep 25 10:16:06 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن ساروق، میزبان مراسم رونمایی از طرح «قرآن در خانه» استان مرکزی Wed Jan 25 17:19:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر کشف بیش از یک و نیم تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان Fri Jul 07 12:17:22 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آسیب پذیری جدید در واتس اپ کشف شد Sun Aug 12 10:38:00 IRDT 2018
ورزش 3 در آخرین تمرین توگو چه گذشت/ موسیو لقوا مردی که خسته نمی‌شود Thu Oct 05 10:50:44 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 6 تالاب ایران در فهرست سرخ مونتروقرار دارد Sat Jan 28 15:42:00 IRST 2017
جماران محمد بن سلمان: پدربزرگم در خوابم گفت که بن نایف را عزل کن! Wed Aug 30 15:04:51 IRDT 2017
آنا صعود باورنکردنی دونده جوان ایران به فینال Sat Jul 14 06:16:00 IRDT 2018
پرس شیعه فیلسوف درباره نیایش چه حکمی می‌کند Wed May 16 11:48:45 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم راهبردهای پیشگیری از فاجعه غرب تهران/گزینش صحیح معلم Sun Jun 03 17:48:50 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی قدردانی فدراسیون بین المللی صلیب سرخ از هلال احمر ایران Mon Jan 30 18:16:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران انتقال کاپ قهرمانی جام جهانی به قطر Sun Jul 15 18:46:35 IRDT 2018
تدبیر و امید دزد پیرزن ها دستگیر شد Sat Jul 22 18:37:46 IRDT 2017
پارسینه دهها پرواز در الجزایر با اعتصاب مهمانداران لغو شد Mon Jan 22 14:55:52 IRST 2018
میزان ایرانیان خارج از کشور از صیانت رای اطمینان داشته باشند Fri May 19 13:30:47 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مشارکت بخش خصوصی در احیای بناهای تاریخی اتفاق بزرگی را خلق می کند Sun Jul 16 16:07:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آخرین جزئیات از پرداخت مطالبات فرهنگیان/ ماسک‌های خانگی جایگزین بوتاکس/ اعزام تیم‌های اورژانس به محل لاشه هواپیما/ تضمین سلامت قلب با رژیم غذایی مناسب Tue Feb 20 20:45:01 IRST 2018
برنا اردیبهشت ماه، برداشتن گامی بلند در تحول عمرانی خوی Wed Apr 19 11:05:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز Thu Jun 22 16:52:47 IRDT 2017
پرس شیعه نقد دلسوزانه را می‌پذیریم/ تفکر جناح خاصی وارد مسابقات نشده است Tue May 15 10:07:54 IRDT 2018
ایسکانیوز سیری درروزنامه های عرب زبان Fri Jun 01 12:53:14 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک واحد تولیدی فوم در اراک طعمه حریق شد Thu Aug 04 17:41:00 IRDT 2016
خبرگزاری فارس بهره برداری از نخستین زمین هاکی روی یخ ایران Sat Oct 13 16:10:00 IRST 2018
آنا دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر در 100 رشته تحصیلی بدون کنکور دانشجو می پذیرد Thu Sep 14 15:25:09 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادهای خبری امروز یکشنبه سی و یکم اردیبهشت در آذربایجان غربی Sun May 21 13:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بیرجند| هزینه‌هایی از جنس اسراف روز برات در خراسان جنوبی Tue May 01 16:38:00 IRDT 2018
خبر گزاری دانا جامعه کبیره بلیغ ترین و فصیح ترین زیارت است/ وصفی از امام هادی(ع) Mon Aug 27 08:25:25 IRDT 2018
ایسکانیوز دیدارهای سفیر انگلیس در ایران با نامزدهای انتخابات عراق Sat Apr 07 12:04:52 IRDT 2018
آریا اجرای نمایش خیابانیپشیمانیبمناسبت هفته ناجا Sat Sep 15 14:25:38 IRDT 2018
سراج 24 مطالعه سه کتاب؛ مجازات یک فرد محکوم Mon Apr 09 20:15:00 IRDT 2018
جماران سه سارق زن در مشهد دستگیر شدند Sat Aug 18 12:12:15 IRDT 2018
روزنو استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکان‌پذیر شد Sun Oct 14 17:00:01 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن ملاک ماندگاری هنرمندان خدمت به انسانیت است Mon Apr 09 17:11:04 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم دو بانک دیگر به لیست بانک‌های ارائه دهنده خدمات ارز مسافرتی افزوده شدند Sat May 05 13:25:01 IRDT 2018
انتخاب رمزگشایی توئیتری حسام‌الدین آشنا از دو انگشت جوهری حسن روحانی /از نیمه راه عقب‌گرد نکنیم Sat Apr 15 11:12:37 IRDT 2017
جام نیوز حمله چندباره ضدانقلاب به رامبد جوان این بار بخاطر یک زن آمریکایی +عکس Sun Sep 23 18:41:01 IRST 2018
انتخاب فیلم/ حرکت عجیب علی ضیاء روی آنتن زنده تلویزیون! Thu Feb 09 10:05:08 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ادامه روند افزایشی دما در اصفهان تا آخر هفته Sun May 27 17:50:11 IRDT 2018
خبرگزاری مهر توسعه قطارهای حومه ای جزو برنامه های راه آهن است Wed Aug 30 18:23:59 IRDT 2017
ایران آنلاین مناطق 1 تا 6 تهران دارای بیشترین شکایات در حوزه مدارس غیردولتی/ ماهیت شکایت‌ها در فصل ثبت‌نام اغلب مالی است Sat Jul 21 11:54:16 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا توضیح استاندار تهران درخصوص بازسازی پلاسکو Mon Jun 18 22:21:28 IRDT 2018
آفتاب چرا کدهای خدماتی مخابرات تجمیع شد؟ Fri Sep 08 07:15:01 IRDT 2017
تیک انزجار خودروسازان از سیاست مهاجرتی ترامپ Thu Feb 02 09:51:41 IRST 2017
نامه نیوز شاهکار عربستان در ثبت کینه شتری!/کاریکاتور Sat Jun 24 11:28:41 IRDT 2017
ساعت24 امتحانات پیام نور به صورت الکترونیکی برگزار می شود Wed Apr 19 11:31:54 IRDT 2017
آنا ​وقتی اصلاح‌طلبان به دنبال مدیران‌شان می‌گردند؟! Mon Aug 06 00:27:24 IRDT 2018
ایران آنلاین ابراز خرسندی آنکارا از آغاز دوباره صدور ویزا در نمایندگی‌های امریکا Fri Dec 29 17:03:52 IRST 2017
اکو ویژن جزییات «حساب قرض الحسنه ویژه» بانک ملی Sat Jun 30 13:00:09 IRDT 2018
ایسکانیوز جزئیات مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد هدفمندی یارانه‌ها Sun Jan 14 11:10:57 IRST 2018
خرداد نیوز حضور بنز در راستای خودروساز شدن ایران است Tue Sep 19 12:42:30 IRDT 2017
پرشین خودرو خودروهای حمل و نقل آینده +عکس Sat Oct 14 10:10:00 IRST 2017
آفتاب ایران کارایی بازار کالای ایران چقدر است؟ Mon Jul 23 10:01:35 IRDT 2018
آنا تعویق رقابت‌های لیگ برتر وزنه‌برداری Sun Jan 28 10:29:24 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دلارهای خانگی وارد بازار شد/ صراف‌ها: فروشنده ها زیاد شدند Sun Jan 21 14:39:41 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران لزوم تبیین مزایای صندوق بیمه روستائیان و عشایر بین جامعه هدف Wed Jan 10 17:09:16 IRST 2018
ایران آنلاین علیرضا رحیمی : تجسس و شنود در دفتر آقای خاتمی شرم آور است Wed Apr 25 09:41:27 IRDT 2018
پارسینه دستگیری قاتل فراری پس از 10سال Tue Apr 04 18:25:26 IRDT 2017
میزان تقویت سیستم ایمنی بدن با مصرف "شیر یا دوغ شتر" Wed Apr 25 11:21:17 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری یادواره 17 شهید جاویدالاثر شهرستان کهگیلویه Thu Nov 09 18:44:23 IRST 2017
فردا چرا راه گریزی از جهاد نیست؟ Sun Aug 13 09:43:24 IRDT 2017