اعتبار نیوز - Sun May 27 22:15:00 IRDT 2018 نمایش خبر

میانگین نرخ دلار برای خرید مواداولیه تولید چقدر است؟

عصر اعتبار- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران معتقد است میانگین نرخ دلار برای مواداولیه تولید 5 هزار تومان است.

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرآنلاین، علی‌رضا کلاهی در یک نشست با عنوان چشم‌انداز برجام بدون آمریکا، اظهار داشت: به نظر می‌رسد که دموکرات‌ها احتمالا در انتخابات دیگر آمریکا پیروز شوند که این امر حداقل می‌تواند شرایط منطقی‌تری پیش روی تجارت ایران باز کند، اما حداقل تا آن موقع باید تحمل کرد اما در صورتی که این اتفاق نیفتد باید از امروز برنامه ریزی‌ها و سیاست‌هایی پیش‌بینی کنیم. وی با اشاره به اینکه این شرایط باعث شده که خریدهای غیرواقعی برای تامین مواد اولیه تولید در کشور ایجاد شود، افزود: بسیاری از شرکت‌ها اکنون در تامین مواد اولیه مشکل دارند، زیرا شرایط پیش روی آنها در بازار نامطمئن است؛ هرکدام از تولیدکنندگان این مواد اولیه نتوانند تولید خود را انجام دهند به صورت زنجیره‌وار برای سایر تولیدکنندگان مشکل ایجاد می‌شود. عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد: دولت تصمیم درستی درباره مدیریت بازار ارز گرفته است و در آن شرایط سازوکار دیگری به غیر از آن نمی‌شد گرفت، اما باید در نظر داشت که با توجه به آنکه سامانه نیما طرح جدیدی است، هنوز حفره‌ها و مشکلاتی دارد که باید به تدریج رفع شود. کلاهی تصریح کرد: متوسط نرخ ارز واردتی برای واردات مواد اولیه حدود 5 هزار تومان است. این ارز به طول کامل برای واردات مواداولیه به تولیدکنندگان و متقاضیان دریافت ارز برای واردات مواد اولیه تامین نمی‌شود و در صورتی که این روند ادامه پیدا کند، حتی منجر به کاهش صادرات خواهد شد، زیرا افراد مکلفند که ارز خود را با نرخ کمتری از ارز تامین شده در سامانه نیما عرضه کنند. وی متذکر شد: از 36 پرفروم که به بانک برده‌ایم، 8 مورد آن تایید شده است، بنابراین برای ایجاد ثبات در بازار لازم است که ارز مورد نیاز برای واردات مواد اولیه برای همه افراد به صورت یکسان و با نرخی واحد تامین شود.
اعتبار نیوز آمار واگذاری های دولت از ابتدای امسال تاکنون اعلام شد Sat Jul 15 12:53:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از بانک ملی ایران Sun Sep 03 09:58:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز سهام آسیایی، سوددهی شاخص اس‌اندپی را دنبال کرد Mon Apr 09 14:40:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز رکود تورمی در انتظار بازار مسکن Fri Apr 06 15:04:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز سناریوهای دولت برای سهام عدالت Sun Apr 02 11:06:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز 7هزار میلیارد تومان سود از سکه به عده ای خاص رسید Sun Jun 24 18:44:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز سازوکار برخورد با پتروشیمی های متخلف در دست تهیه است Sun Aug 26 10:32:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز قیمت انواع ارز بانک مرکزی 31 فروردین Thu Apr 20 10:12:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز پتانسیل‌های رشد اقتصادی ایران در سایه نااطمینانی Mon May 28 11:08:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز ورود دلارهای خانگی به بازار در کاهش نرخ ارز موثر است Sun Oct 14 11:59:00 IRST 2018
اعتبار نیوز وابستگی بودجه عربستان به نفت بیشتر از ایران است Sat May 05 16:27:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز رشد اقتصادی انگلیس در سال 2016 میلادی کاهش یافت Fri Jan 27 11:45:00 IRST 2017
اعتبار نیوز سکه امامی 120 هزار تومان گران شد Sun Sep 16 13:19:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز کد رهگیری تضمین کننده سلامت معاملات است Tue Nov 07 15:32:00 IRST 2017
اعتبار نیوز افزایش ملایم طلای جهانی ادامه یافت Tue May 09 10:56:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز جشنواره نوروزی باشگاه مشتریان بانک ایران زمین Thu Mar 16 16:27:00 IRST 2017
اعتبار نیوز امضای تفاهم نامه همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و وزارت آموزش و پرورش Fri Feb 09 12:06:00 IRST 2018
اعتبار نیوز جدیدترین قیمت ها از بازار سکه، طلا و ارز Thu May 31 15:13:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز کارنامه 4 ساله بانک مسکن در «تامین مالی مسکن» Wed Sep 06 10:24:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز طلب ایران از عمان به تدریج وصول می‌شود Wed Feb 01 14:47:00 IRST 2017
اعتبار نیوز کاهش قیمت ها در بازار سکه، طلا و ارز Mon Sep 18 13:07:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز نوسان ساعتی قیمت طلا و ارز در بازار روز یک شنبه Sun Jun 25 17:05:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز افتتاح پروژه های مشارکتی بانک کشاورزی با حضورمعاون رئیس جمهور دراستان قم Wed Feb 28 10:21:00 IRST 2018
اعتبار نیوز پیامد تعطیلی دولت بر اقتصاد آمریکا Sat Jan 20 16:40:00 IRST 2018
اعتبار نیوز ارز گران شد Sat Aug 26 13:14:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز سطح بدهی جهانی در ربع سوم 2017 رکورد زد Sat Jan 06 15:31:00 IRST 2018
اعتبار نیوز راه‌اندازی بازار مشتقه؛ راهکار پوشش نوسانات ارزی Tue Apr 17 10:22:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز رونق فروش اسکناس‌های کم یاب در بازار سیاه Tue Aug 28 14:36:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز ادامه رکودشکنی های بورس با رشد 6 هزار واحدی شاخص Tue Sep 25 14:06:00 IRST 2018
اعتبار نیوز رشد اقتصادی 2.2 درصدی در بلاروس Mon Dec 18 09:45:00 IRST 2017
اعتبار نیوز شناسایی باند بزرگ جعل چک Sat Aug 19 11:55:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز پاسخ‌های مؤدبانه بانک‌ها دلسردکننده است Sun Jun 10 09:33:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز صاحبان کسب و کارهای مجازی بیمه تامین اجتماعی می شوند Fri Jun 29 16:28:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز نرخ فروش دلار در بازار ثانویه وارد کانال 7 هزار تومان شد Sat Aug 11 16:34:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز کشتی آرای: CFT هیچ تأثیری در بازار طلا و ارز ندارد Thu Oct 11 15:01:00 IRST 2018
اعتبار نیوز سقف برداشت خودپردازها 500 هزار تومان شد Sat Mar 11 13:23:00 IRST 2017
اعتبار نیوز هند به پای چین می‌رسد Fri Aug 10 10:56:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز گمرک اصلاحیه پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز را اجرا کرد Sat Aug 25 12:35:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز طلا نخرید، برلیان پس انداز کنید Wed May 16 16:11:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز طرح ویژه بانک مرکزی برای اسکناس‌های جدید Tue Feb 06 09:53:00 IRST 2018
اعتبار نیوز پوشش بیمه تکمیلی درمان برای مشتریان برتر بانک سامان Sat Jul 29 12:39:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز نشست شورای هماهنگی بانک‌ها با حضور سیف در قصر شیرین Mon Nov 27 13:14:00 IRST 2017
اعتبار نیوز تبلیغات بانک مرکزی ، تبلیغ برتر مهر ماه کشور شد Tue Nov 01 12:38:00 IRST 2016
اعتبار نیوز ارائه خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای بانکداری اسلامی است Wed Apr 19 16:42:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز تمدید مهلت تعویض و واگذاری چک‌های غیرصیادی تا ششم آبان Tue Aug 21 15:55:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز قیمت سکه و طلا در صبح 4 تیر96 Sun Jun 25 11:14:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز صدور حکم برائت برای 28 متهم به احتکار Wed Sep 12 10:14:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز قیمت انواع ارز در بازار آزاد صبح 8 خرداد 96 Mon May 29 11:33:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز تهیه نرم افزار نظارت بر مصرف تسهیلات بانک ملی ایران Tue Aug 01 09:19:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز آشنایی با صندوق بازنشستگی کشوری Thu Aug 16 13:55:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز دارایی های مازاد بانک ها یکی از چالش های مهم نظام بانکی است Mon Jan 22 11:40:00 IRST 2018
اعتبار نیوز قانون بهبود فضای کسب و کار را کامل اجرا کنید Fri Apr 20 10:10:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز اعلام اسامی شعب کشیک بیمه نوین در ایام نوروز Sun Mar 12 14:54:00 IRST 2017
اعتبار نیوز حال خوش یورو در تابستان گذشته Wed Jan 31 09:14:00 IRST 2018
اعتبار نیوز جدال دلار و طلا شدت می‌گیرد؟ Tue Feb 13 00:11:00 IRST 2018
اعتبار نیوز سقوط دلار در ایران، دلگرمی بیشتر در عراق Mon Oct 08 13:23:00 IRST 2018
اعتبار نیوز نرخ 6 درصدی سود وام مسکن عطف به ماسبق نمی‌شود Sat May 26 17:52:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز ضرورت ایجاد بانک مشترک ایران و عراق برای مبادلات 8 میلیارد دلاری Sun Oct 22 09:11:00 IRST 2017
اعتبار نیوز رفع اختلال در خدمات الکترونیک بانک تجارت Mon Jul 24 10:15:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز قطع همکاری ترکیه با موسسه مشاوره‌ای آمریکایی Sun Oct 07 10:26:00 IRST 2018
اعتبار نیوز بانک‌ها به فکر نقل مکان کامل از لندن به فرانکفورت باشند Sun Feb 26 15:06:00 IRST 2017
اعتبار نیوز همکاری اقتصادی و تجاری ایران و پاکستان گسترش می یابد Sat Oct 13 13:11:00 IRST 2018
اعتبار نیوز نوسان ساعتی قیمت طلا و ارز در بازار روز پنجشنبه Thu Jun 28 17:09:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز بیش از یک میلیون و 600 هزار قطعه سکه تحویل شد Sat Aug 04 15:41:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز برگشت 1.5 میلیون چک به دلیل فقدان موجودی Wed Dec 06 10:35:00 IRST 2017
اعتبار نیوز توصیه‌ای برای خرید یا نخریدن بیت‌کوین نداریم Mon Jan 22 21:29:00 IRST 2018
اعتبار نیوز پرونده کلاهبرداری در فروش سکه به دادستانی رسید Sat Sep 22 21:55:00 IRST 2018
اعتبار نیوز برنده خوش شانس خودروی تیوولی بانک آینده مشخص شد Wed May 17 13:05:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز ارزش یورو به بالاترین میزان در 6 ماه گذشته رسید Sun May 07 14:21:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز بازار ارز؛ آنچه که گذشت و آنچه که در پیش است؟ Sat Feb 24 16:34:00 IRST 2018
اعتبار نیوز سرمایه گذاران بخش مسکن از طریق بورس سرمایه گذاری کنند Fri Jan 05 12:26:00 IRST 2018
اعتبار نیوز وقوع پدیده شاغلین فقیر Mon Aug 06 16:04:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز احساسی دلار نخرید Sat Feb 17 12:54:00 IRST 2018
اعتبار نیوز اضافه شدن خدمات جدید به اینترنت بانک مشتریان حقوقی بانک سینا Sat Jul 01 13:04:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز نسخه جدید نرم افزار واقعیت افزوده «نما» منتشر شد Sun Oct 08 12:52:00 IRST 2017
اعتبار نیوز فرمول دبیرکل خانه کارگر برای پر کردن شکاف دستمزد کارگران Wed Oct 25 09:53:00 IRST 2017
اعتبار نیوز کسری 137 هزار میلیارد تومانی بودجه 97 Thu Dec 28 10:39:00 IRST 2017
اعتبار نیوز سهام ژاپن به بالاترین رکورد دو دهه اخیر رسید Mon Oct 23 10:20:00 IRST 2017
اعتبار نیوز داور بازی ایران-مراکش کارگزار شرکت بیمه ای است Thu Jun 14 12:41:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز رئیس بانکی که به نیازمندان کمک می کرد! Tue Oct 09 11:23:00 IRST 2018
اعتبار نیوز رشد 11 درصدی صدور اسناد در بانک سینا Sun Apr 16 16:24:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز سرقت جواهرات پرنسس عربستانی Wed Oct 03 14:22:00 IRST 2018
اعتبار نیوز نوسان ساعتی قیمت طلا و ارز در بازار روز دوشنبه Mon Apr 24 17:10:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز سارق پلیس نما با 10 فقره سابقه کیفری دستگیر شد Fri Apr 14 11:45:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز تعطیلی قمارخانه آنلاین توسط پلیس فتا Sat Apr 21 13:46:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز خواننده مشهور برای خرید این خانه 130 میلیون دلار پول داد +عکس Sat Jul 01 12:35:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز پرداخت115میلیون دلار جریمه برای هک شدن اطلاعات مشتری Sun Jun 25 13:33:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز سیم‌کارت میلیاردی به ارزش چند واحد آپارتمان در تهران! Mon Nov 20 10:45:00 IRST 2017
اعتبار نیوز روسیه و چین سیستم مالی غیر دلاری راه‌اندازی می‌کنند Tue Dec 05 10:44:00 IRST 2017
اعتبار نیوز پرداخت 210 میلیارد ریال تسهیلات کشت پائیزه توسط بانک کشاورزی خوزستان Wed Dec 27 15:40:00 IRST 2017
اعتبار نیوز تاکید جهانگیری بر نبود نگرانی در تامین مایحتاج مردم Sun Jun 24 14:18:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز قیمت سکه و طلا در صبح 7 مرداد 96 Sat Jul 29 11:11:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز توانمندسازی بیمه‌شدگان موجب کنترل هزینه درمان می شود Thu Aug 17 14:31:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز حمایت کارکنان بانک سینا از سیل زدگان استان های شمال غربی کشور Tue Apr 18 09:40:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز بخشش دیرکرد تسهیلات صندوق امید تمدید شد Sun May 28 09:21:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز تک نرخی شدن دلار 4200 تومانی بدون پیمان‌سپاری ارزی محال است Tue Apr 10 12:29:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز خانه دار شدن اقشار متوسط و ضعیف جامعه با ورود مسکن به بورس Mon Jan 29 12:02:00 IRST 2018
اعتبار نیوز ارائه تسهیلات با کارمزد 3 درصد به روستائیان با وثیقه کارت یارانه Mon Jan 30 17:02:00 IRST 2017
اعتبار نیوز برگزاری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک‌پاسارگاد Sat Jul 08 16:13:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز پرداخت 3.8 میلیارد ریال غرامت به دامداران زلزله زده کرمانشاه توسط صندوق بیمه کشاورزی Tue Nov 28 13:32:00 IRST 2017
اعتدال ادعایی درباره دیدار جان کری و کمال خرازی +عکس Mon May 14 09:45:53 IRDT 2018
جماران کبدی کاران کرمانشاه 4 مدال طلا را به گردن آویختند Fri Aug 24 15:52:57 IRDT 2018
وطن امروز چهارگوشه Thu Jul 13 00:00:00 IRDT 2017
آنا اهداف و برنامه‌های مدیریت جدید، اعتلا و بالندگی دانشگاه آزاد را به همراه دارد Mon Jul 31 14:21:48 IRDT 2017
تابناک ویدیو: سکانس‌های طلایی بیست Fri Apr 21 18:54:15 IRDT 2017
ایسکانیوز هوندا HR-V پاییز وارد ایران می شود Sat Jun 24 03:30:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 4 کشته و مصدوم در تصادف جاده ای گیلانغرب+تصاویر Thu Dec 07 17:10:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران راه‌اندازی موزه عروسک‌های بومی در خراسان‌ جنوبی Wed Mar 01 10:25:21 IRST 2017
روزنامه شرق سیلاب و توفان در مرکز اروپا قربانی گرفت Tue Oct 31 03:30:00 IRST 2017
جماران ثبت 608 هزار ازدواج و 174 هزار طلاق در سال 96 Mon Apr 09 11:23:30 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو بیش از 39 هزار پاکستانی از عربستان اخراج شدند Fri Feb 10 16:00:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز انتخابات محلی برای پست فرمانداری جاکارتا در اندونزی Wed Feb 15 15:03:19 IRST 2017
ایران آنلاین از پیشکسوت 80 ساله موسیقی عاشیقی تقدیر می شود Thu May 03 10:56:55 IRDT 2018
روزنامه ایران ایران بانو Sun Feb 14 06:00:00 IRST 2016
انتخاب دیدار پوتین با اردوغان و نتانیاهو Sun Mar 05 15:50:01 IRST 2017
پرس شیعه تأکید «حیدر العبادی» بر لزوم تقویت همکاری اطلاعاتی میان کشورها Sun Nov 26 20:25:36 IRST 2017
خبر گزاری دانا احداث 50 سد متوقف شد/ بهره برداری از نیروگاه خورشیدی اصفهان Tue Feb 28 11:36:39 IRST 2017
اقتصاد آنلاین بدعهدی فروشندگان، پدیده جدید بازار خرید و فروش مسکن Thu May 31 08:40:28 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دفاع مقدس پاسخ به یک جنگ ناخواسته و دفاع از کشور بود Mon May 01 21:20:30 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ریشه کنی گیاهان کوهی حکایتی غم انگیز در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر Tue Apr 18 11:11:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بازدید فرماندار تیران و کرون از فعالیت های نوروزی پایگاه هلال احمر و امامزادگان شهرستان/ تصاویر Fri Mar 30 16:34:26 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مسابقات سراسری سازه‌ ماکارونی در شبستر برگزار می‌شود‌ Tue Jan 31 01:00:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آغاز فاز سوم واکسیناسیون رایگان تب برفکی در استان کرمانشاه Wed Jan 24 20:39:00 IRST 2018
نامه نیوز مشارکت مردم در انتخابات 40 میلیونی شد Sat May 20 00:33:57 IRDT 2017
روزنامه ایران سلام ایران Thu Dec 14 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اختصاص 350 میلیارد تومان برای احداث یا تکمیل طرح‌های نیمه کاره معدنی Tue Feb 28 15:21:37 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حضور بیش از 76 هزار رای اولی در استان اصفهان +فیلم Wed May 10 11:22:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شرکت هواپیمایی اتریش پروازهای خود را به ایران محدود می کند Mon Jul 09 19:30:29 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی همدان چهار شنبه بیستم دی ماه Wed Jan 10 00:54:01 IRST 2018
نماینده دومین کنفرانس امنیتی تهران آغاز به کار کرد Mon Jan 08 09:58:20 IRST 2018
افکارخبر پرطرفدارترین سریال های جهان/تصاویر Sun Nov 19 02:00:00 IRST 2017
افکارخبر پلیس آگاهی گاوصندوق های بانک تجارت شعبه پلاسکو را تحویل گرفت Sun Jan 29 15:08:41 IRST 2017
دریک آنلاین چرا سکه گران شد؟ Tue Nov 14 16:36:43 IRST 2017
میزان آمریکا و برخی کشور‌های غربی نمی‌خواهند اوضاع سوریه به ثبات دائمی برسد Sun Apr 15 19:20:39 IRDT 2018
میزان 10 عامل سکته مغزی در ایران و جهان را بشناسید Tue Jan 30 10:54:22 IRST 2018
فردا چزئبات دیدار روحانی با خانم لاگارد Mon Sep 24 21:19:02 IRST 2018
برنا انتصابات اخیر در استانداری ایلام ، امیدوار کننده است Mon Nov 20 14:12:17 IRST 2017
آفتاب ایران رشته زبان فارسی در دانشگاه پوترا مالزی راه اندازی شد Mon Jan 22 13:56:07 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نمایشگاه عکس پایتخت والیبال ایران در ارومیه Sun Feb 19 14:27:18 IRST 2017
صبحانه با خبر کاهش استقبال از حراجی سکه Sun Dec 17 22:58:10 IRST 2017
خبرگزاری فارس آغاز توزیع اینترنتی مستندپرتره‌ «مجید انتظامی» Wed Aug 16 11:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تصادفات محور زنجان- قزوین 3 کشته برجای گذاشت Fri Mar 30 12:12:00 IRDT 2018
افکارخبر پشت پرده تهمت املاک نجومی مشخص شد Sun Mar 26 14:18:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تحصیل در وضعیتی اسفبار + فیلم و تصاویر Wed Apr 26 12:35:12 IRDT 2017
آفتاب فرار بزرگ زندانیان فیلیپین/ 158 زندانی فرار کردند Wed Jan 04 09:02:09 IRST 2017
واحد مرکزی خبر همایش ملی پژوهشهای کاربردی در علوم ورزشی Thu Aug 10 16:59:21 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین زره پوش جنگی آژاکس+عکس Thu Oct 19 21:26:17 IRST 2017
خرداد نیوز از اهدای جنس دست دوم خودداری کنید Fri Nov 17 02:43:07 IRST 2017
مشرق نیوز دو ساعت در جست‌وجوی جسدی که وجود نداشت Sun Oct 14 08:39:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران درخشش در مرحله اول المپیاد بین المللی سواد رسانه‌ای Wed Jun 06 11:06:31 IRDT 2018
رجا نیوز رفتار عجیب معاون ترامپ در مقر ناسا+ عکس Sat Jul 08 14:44:44 IRDT 2017
ایسکانیوز معارفه مجید تخت روانچی به عنوان معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور برگزار شد Mon Nov 20 14:07:09 IRST 2017
اعتدال فاجعه کارشناسی داوری در تلویزیون! Tue Mar 14 11:55:41 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نمایشگاه عکس «بازگشت ستاره‌ها در اردبیل» گشایش یافت Tue Sep 25 10:34:24 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران لتگاه، روستایی بدون بیکار در استان همدان Fri Mar 30 13:12:05 IRDT 2018
جماران دو کارت زرد مجلس برای وزیر ارشاد Thu Oct 11 11:05:20 IRST 2018
خبرگزاری مهر 12 سناتور دموکرات طرح «ترامپ» علیه افراط گرایی را محکوم کردند Fri Feb 10 03:55:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر العربیه: ارتش ترکیه، چهار منطقه مسکونی در شمال سوریه را به تصرف خود در آورد Thu Sep 08 20:55:04 IRDT 2016
خبرگزاری دانشجویان ایران تهیه سند اشتغال استان کرمان Tue Apr 04 16:28:18 IRDT 2017
خرداد نیوز جاده جنگلی‌ای که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند Wed Mar 29 16:31:24 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه همایش حوزه انقلابی در ساری برگزار می شود Wed Jan 17 21:27:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در همدان گشایش یافت Sun Jul 01 14:00:00 IRDT 2018
ساعت24 لایحه تشکیل پلیس اطفال در ایران نهایی شد Thu May 25 15:34:14 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری همایش توجیهی رابطان فرهنگی حوزه‌های قضایی خراسان رضوی Wed Apr 19 12:10:19 IRDT 2017
شبکه خبر نشست هم اندیشی جنگل های هیرکانی Sun Jan 21 22:16:23 IRST 2018
آرا نیوز ایجاد مراکز آموزشی, بهداشتی و ورزشی اولویت استان گلستان است Sun Feb 11 17:32:40 IRST 2018
پول نیوز آبشار پیران در کرمانشاه (عکس) Sun Mar 05 15:54:58 IRST 2017
اعتدال دولت در کنار مردم استان خوزستان است Thu Feb 23 10:49:40 IRST 2017
خبرگزاری نسیم عرضه 235 هزارتن مواد شیمیایی در بورس کالا Mon Jun 04 03:01:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پروازهای پنج شنبه از فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری Thu Mar 30 07:30:42 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سفر رضوی(ع) در شعر آئینی/ دوست دارم نگات کنم، تو هم منو نگاه کنی Fri Jan 26 10:32:24 IRST 2018
روزنامه شرق همچنان آلتوسر: سرمایه‌داری هنوز وجود دارد Tue Sep 19 04:30:00 IRDT 2017
پول نیوز برنامه «هفت» در مقایسه با برنامه «90» چقدر اهمیت دارد؟ Tue Apr 17 11:14:03 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزاری انتخابات سالم ، اولویت اول دست اندرکاران در شهرستان جویبار Wed Apr 19 23:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مبارزه با ربا سخت‌ترین مراحل خود را می‌گذراند/ لزوم حذف بانک‌های تجاری Fri Jul 14 01:37:28 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مشکل آبگرفتگی‌های عمده رشت تا پایان پاییز برطرف می‌شود Thu Oct 05 20:04:07 IRST 2017
اعتدال شیوع گسترده وبا در یمن Sat Apr 08 17:28:35 IRDT 2017
تابناک واکنش کرزی به حمله خونین افغانستان Sun Apr 23 18:45:22 IRDT 2017
میزان تولیدات حوزه هنری هرمزگان در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران Wed May 10 13:30:01 IRDT 2017
تدبیر 24 مرکب ماهی خون آشام یا جهنمی + عکس Mon Aug 06 08:13:47 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آیین پیشواری از بهار ، زنجانی ها آماده برای چهارشنبه موله Tue Feb 21 08:46:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف اندازه رییس‌جمهور فیلیپین هم نیستید؟ Wed Feb 07 15:13:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری 102 دوره معارف مهدویت Mon Apr 17 11:51:24 IRDT 2017
آریا صدور سند دریاچه سد تونل سوم کوهرنگ به نام اصفهان ملغی شد Wed Aug 01 12:08:28 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بخش خبری 22 / 31 فروردین 96 Fri Apr 21 11:01:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای بیش از 600 ویژه برنامه‌ کانون پرورش فکری در دهه‌ی فجر Mon Jan 29 23:01:51 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جدایی وزارت «رفاه» از کار، جدایی سیاسی است نه کارشناسی Sat Jul 28 04:16:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 60 درصد از مردم استان یزد کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند Thu Apr 19 12:53:47 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جایزه 4 میلیون دلاری برای پیدا شدن زیردریایی آرژانتین Wed Feb 07 11:46:15 IRST 2018
تیک هافبک سابق پرسپولیس دچار حمله قلبی شد Mon Feb 13 16:19:32 IRST 2017
ایستا نیوز انجماد دارایی بانک‌ها در ترازنامه‌ها Mon Apr 17 09:25:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اقامت بیش از 31 هزار خانوار در مازندران Fri Mar 31 13:37:25 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حمایت از کالای دیرپای ایرانی با راه اندازی خوشه فرش در اردبیل Sun May 13 13:38:40 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دستور معاون اول رئیس جمهور و وزیر اطلاعات به بریدن گوش پسرک زباله‌گرد Tue Sep 04 10:39:01 IRDT 2018
ورزش 3 محبوب ترین کلمه لیگ برتری ها چیست؟ (عکس) Tue Jul 11 14:26:00 IRDT 2017
جوان آنلاین رضایی: بیمه‌های تجاری، طلب بیمارستان‌ها را بپردازند Tue Jan 30 09:07:26 IRST 2018
سلامت نیوز تصادف زنجیره‌ای در جاده ورامین/ 4 تن کشته و زخمی شدند Wed Sep 20 09:42:00 IRDT 2017
دفاع مقدس برگزاری مراسم «شب شیدایی» در گلزار شهدای لالجین Sun Jul 08 11:41:41 IRDT 2018
خرداد نیوز جزئیاتی از تشکیل بانک "کوثر" Fri Sep 01 10:26:46 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان «پولاریس» بهرام رادان در شبکه نمایش خانگی عرضه شد Wed Dec 20 16:54:00 IRST 2017