سلامت نیوز - Tue May 15 15:41:00 IRDT 2018 نمایش خبر

عکس/ گلستان خشکیده

سلامت نیوز:" وحدت " روستایی است در 70 کیلومتری شهر گرگان مرکز استان گلستان که مهاجرین سیستانی از سالها پیش به دلیل بیکاری و خشکسالی شهر و دیار شان به آن پناه آورده اند. روستایی که این روزها تنها نام وحدت را یدک می کشد و با اتحاد بیگانه است.     72 خانوار روستای" وحدت " از سالهای دور برای رهایی از مشکلاتی که بر سر زندگی هایشان آوار شده بود، در حریم سد " وشمگیر " زندگی میکنند، اما اینطور که خودشان میگویند چند سالی است دوباره به دام مشکلات افتاده اند و نه تنها از نعمت آب آشامیدنی و گاز لوله کشی بی بهره هستند، بلکه مسئولین بهره مندی آنها از امتیاز آب و گاز لوله کشی را منوط به نقل مکان شان از کاسه سد دانسته اند این درحالی است که هنوز دولتمردان به قول شان عمل نکرده اند و از زمینی که وعده آن را داده بودند خبری نیست.     گرچه استانشان گلستان است و توقع می رود به دلیل موقعیت جغرافیایی منطقه، از آب و هوای خوش و زمین های حاصلخیز برخوردار باشد، اما واقعیت این است که هرچه بر عمر زمین افزوده می شود عمق مشکلات اهالی " وحدت "  هم بیشتر می شود. به طوری که همسایگی با سد وشمگیر، ریتم زندگی کوچ نشین های سیستانی را کند تر از قبل و آنها را با مخاطرات بیشتری رو به رو ساخته است. حالا در فصل پاییز و زمستان با باران های سیل آسا و میزان بالای رطوبت و در فصل بهار و تابستان با کم آبی و خشکسالی دست و پنجه نرم می کنند، در صورتی که از سالیان دور آب مورد نیازشان را از سد تامین کرده اند، زمین هایشان از مواهب سد سیراب بوده وکشاورزی پر رونقی داشته اند.     این روزها اما مهاجران دیار آفتاب چشم به زمین های خشکیده ای دوخته اند که اشتغال مردان و زنان را تحت تاثیر قرار داده و زندگی آنها را با بحران مواجه کرده ولی آنچه که هنوز در این اقلیم زنده مانده امید به وعده مسئولین و انتظار برای تحقق آنها است.
سلامت نیوز بحران پدیده حاشیه نشینی Thu May 04 10:37:00 IRDT 2017
سلامت نیوز راه اندازی مراکز بهداشتی درمانی در دهه فجر/ غربالگری ناهنجاری‌های ستون فقرات در دانش آموزان Mon Feb 05 09:09:00 IRST 2018
سلامت نیوز 4 کشته و 3 مصدوم در تصادف مرگبار پرایدها Sun Aug 06 15:10:00 IRDT 2017
سلامت نیوز یارانه سرپرستان خانوار اقشار آسیب‌پذیر واریز شد Mon Apr 17 14:09:00 IRDT 2017
سلامت نیوز برای بمب‌های در خانه فکری باید کرد Sun Sep 17 17:31:00 IRDT 2017
سلامت نیوز شناسایی ساختمان‌های نا ایمن پایتخت Tue May 29 10:18:00 IRDT 2018
سلامت نیوز مافیای سیگار خطرناک تر از دلالان ارز/سلامت ایرانیها قربانی می شود Sat Jul 14 08:33:00 IRDT 2018
سلامت نیوز تغییر شیوه کودک‌آزاری در کشور Mon May 14 15:48:00 IRDT 2018
سلامت نیوز کارتون/سرگرمی مجردهای بیکار! Tue Aug 15 11:32:00 IRDT 2017
سلامت نیوز اعتراف به 76 فقره سرقت Sat May 12 14:21:00 IRDT 2018
سلامت نیوز شایع‌ترین آسیب‌ مفصلی در میان ورزشکاران Mon Dec 11 11:07:00 IRST 2017
سلامت نیوز پلمپ 40 خانه در محله هرندی، شوش و مولوی/افزایش حضور خانم‌ها در کارِ حمل و توزیع مواد مخدر Sat Jun 30 10:49:00 IRDT 2018
سلامت نیوز درختان را قطع نکنید Mon Mar 13 16:20:00 IRST 2017
سلامت نیوز چرا وزارت مسکن و شهرسازی نقشه گسل های تهران را منتشر نمی کند؟ Sat Jan 27 16:23:00 IRST 2018
سلامت نیوز 5 گیاه که کشنده هستند Fri Oct 27 10:25:00 IRST 2017
سلامت نیوز ورود سامانه بارشی به کشور از بعدازظهر جمعه Wed Jan 03 15:25:00 IRST 2018
سلامت نیوز ورزش احتمال سزارین در زنان باردار را کاهش می‌دهد Tue Jul 25 10:40:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 20 لیتر آب تصفیه شده هر دقیقه به فاضلاب تبدیل می‌شود Mon Apr 03 12:10:00 IRDT 2017
سلامت نیوز چرا برخی از داروها برای درمان بیماران هیچ اثری ندارد؟ Sun Aug 13 14:44:00 IRDT 2017
سلامت نیوز نظر یک حقوق‌دان درباره نامه رئیس نظام پزشکی به دادستان Wed May 23 10:08:00 IRDT 2018
سلامت نیوز هشدار به انبار‌های اقلام وارداتی Sun Aug 12 13:13:00 IRDT 2018
سلامت نیوز تکلیفِ جزئیاتِ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هنوز مشخص نیست Sat Aug 18 09:22:00 IRDT 2018
سلامت نیوز راه‌اندازی 700 تخت بیمارستانی جدید در بیمارستان شهدای تجریش تا پایان امسال Wed Apr 04 11:14:00 IRDT 2018
سلامت نیوز سوء استفاده معلم خصوصی موسیقی از شاگرد 22 ساله‌اش Mon Apr 10 15:28:00 IRDT 2017
سلامت نیوز ساخت 50 سد از دستور کار خارج شد Thu Mar 23 12:23:00 IRDT 2017
سلامت نیوز روستاهای ایران در حال ناپدیدشدن Thu Oct 05 12:21:00 IRST 2017
سلامت نیوز ارتباط قرارگیری کودکان در معرض سرب و IQ پایین در بزرگسالی Mon Apr 03 14:56:00 IRDT 2017
سلامت نیوز نقش هورمون های زنانه در بروز بیماری آسم Wed Feb 28 09:29:00 IRST 2018
سلامت نیوز جهت بازنشستگی گروه پرستاری نیازی به آلاینده سنجی از مراکز درمانی نیست Tue Jan 09 11:59:00 IRST 2018
سلامت نیوز توصیه‌هایی برای ورزش صبحگاهی Wed May 10 13:25:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 20 هشدار برای اسیدی شدن بدن! Tue Aug 15 11:26:00 IRDT 2017
سلامت نیوز نقشه یک دختر برای ربودن مرد ثروتمند! Sun Sep 24 14:29:00 IRST 2017
سلامت نیوز افزایش نرخ باروری ایرانیان به سطح «جانشینی» Mon Jan 01 10:04:00 IRST 2018
سلامت نیوز آموزش و پرورش بیش از 17 هزار نفر استخدام می‌کند Sat Apr 07 14:18:00 IRDT 2018
سلامت نیوز 22 فوتی در 65 حادثه ویژه شبانه روز گذشته Wed Jul 12 11:11:00 IRDT 2017
سلامت نیوز این نوع چاقی شکمی بسیار خطرناک است Sat May 27 10:35:00 IRDT 2017
سلامت نیوز حج 96 رسما کلید خورد Sun Apr 09 16:17:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 26شهر برتر دنیا برای زندگی با کیفیت Mon May 08 12:23:00 IRDT 2017
سلامت نیوز راز سر‌به‌مهر جنایت هولناک استاد دانشگاه Wed Sep 06 11:28:00 IRDT 2017
سلامت نیوز کم کالری ترین میان وعده ها برای روزهای تعطیل! Tue Mar 27 12:00:00 IRDT 2018
سلامت نیوز واکسن‌های ضروری برای بیماران دیابتی Thu Oct 19 11:57:00 IRST 2017
سلامت نیوز پزشکیان: دکتر هاشمی راهی جز اجرای قانون ندارد Wed Aug 16 09:37:00 IRDT 2017
سلامت نیوز وقتی یبوست خطرناک می شود Sun Jan 01 09:42:00 IRST 2017
سلامت نیوز اثرات زیست محیطی دریاچه ارومیه بر سلامت مردم این منطقه بررسی می‌شود Sat May 06 13:01:00 IRDT 2017
سلامت نیوز اسیدپاشی به‌خاطر سرقت یک مشت طلا Sat Feb 25 11:47:00 IRST 2017
سلامت نیوز فواید شکلات تلخ در ایجاد حس آرامش Sat May 06 09:14:00 IRDT 2017
سلامت نیوز رازهای مقابله با ترس کودکان از دندانپزشـکی Wed Sep 20 09:27:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عدم مصرف میوه و سبزی علت 19 درصد سرطان‌های گوارش Tue Jul 17 15:59:00 IRDT 2018
سلامت نیوز بودجه نظام سلامت تحت هیچ شرایطی نباید کاهش پیدا کند Wed Dec 27 17:13:00 IRST 2017
سلامت نیوز معاون وزیر بهداشت:بیمارستان های آموزشی کیفیت خدمات درمانی را بالا برده اند Sat Feb 10 09:10:00 IRST 2018
سلامت نیوز زنان بیشتر از مردان در معرض شیوع اختلالات روانی هستند Mon Oct 16 15:05:00 IRST 2017
سلامت نیوز موافق وزیرپیشنهادی نیرو:بیطرف می‌تواند بحران آب را مدیریت کند Sun Aug 20 12:20:00 IRDT 2017
سلامت نیوز بسیاری از پرستاران به دلیل کمبود بودجه بیمارستان‌ها بیکار هستند Thu Jun 07 10:57:00 IRDT 2018
سلامت نیوز داروهای گیاهی عطاری ها با تجویز پزشک خریداری شود Mon Jul 10 12:17:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عکس/مادر 25ساله شیرازی 5 قلو به دنیا آورد Wed Mar 08 14:41:00 IRST 2017
سلامت نیوز لحظه های وحشت زیر آوار Sat Nov 18 11:09:00 IRST 2017
سلامت نیوز چرا افزایش آمار طلاق هیچ مقام مسئولی را به مجلس نکشانده است؟ Mon May 14 10:21:00 IRDT 2018
سلامت نیوز گیاهخواری سفت و سخت چه اشکالی دارد؟ Sat Oct 28 15:31:00 IRST 2017
سلامت نیوز راهکار افزایش مقاومت بدن در برابر هوای آلوده Mon Dec 18 11:29:00 IRST 2017
سلامت نیوز فقدان نظارت بر اجرای قوانین ایمنی عامل اصلی حوادث کار Mon Apr 03 11:56:00 IRDT 2017
سلامت نیوز ایران دارای رتبه سوم در وقوع مخاطرات طبیعی در جهان Tue Apr 18 09:46:00 IRDT 2017
سلامت نیوز آمار بالای ختنه دختران در جزیره قشم! Mon Oct 23 16:11:00 IRST 2017
سلامت نیوز تصادف زنجیره ای 30 خودرو در همدان Wed Jan 31 10:34:00 IRST 2018
سلامت نیوز "چرایی" شلیک خونبار در پادگان‌ها Tue Aug 08 16:01:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 8 ویتامین و ماده معدنی ضد دیابت! Mon Nov 13 12:36:00 IRST 2017
سلامت نیوز ساخت سرپناه امن برای زلزله‌زدگان در نیم ساعت Mon Nov 20 14:48:00 IRST 2017
سلامت نیوز فتوای 8 مرجع درباره بیماری‌های لاعلاج Tue Jul 04 16:22:00 IRDT 2017
سلامت نیوز نقش آفرینی «دهنده» و «گیرنده» در سناریوی پیوند Thu Dec 14 10:31:00 IRST 2017
سلامت نیوز بیش از 30 درصد بزرگسالان منطقه خاورمیانه چاق هستند Wed Oct 11 09:17:00 IRST 2017
سلامت نیوز اینجا پدران و مادران با چشمان منتظر سال را تحویل می کنند Mon Mar 20 16:36:00 IRST 2017
سلامت نیوز منوی غذایی پاییزی برای دیابتی ها Sun Sep 17 10:56:00 IRDT 2017
سلامت نیوز «کلانتری» را به مناظره دعوت می‌کنیم/چه اتفاقی افتاده که دغدغه سازمان حفاظت محیط‌ زیست انتقال آب شده؟ Sun Dec 24 10:46:00 IRST 2017
سلامت نیوز زنان سرپرست خانواده موفق به گرفتن سفارش تولید از گردشگران روس شدند Thu Jul 19 10:37:00 IRDT 2018
سلامت نیوز گرما جان یک پاکبان بندرعباسی را گرفت Wed Aug 02 15:13:00 IRDT 2017
سلامت نیوز بهترین زمان ورزش را بشناسید Tue Dec 12 16:51:00 IRST 2017
سلامت نیوز هشدار؛هسته این 5 میوه کشنده است! Sun Jan 07 11:09:00 IRST 2018
سلامت نیوز زوجین پر خطر شناسایی می‌شوند/ ارائه کمک مالی به زوجین نیازمند برای انجام آزمایشات ژنتیک Tue Dec 12 10:06:00 IRST 2017
سلامت نیوز نفس نفس محیط زیست به شماره افتاد Mon Apr 03 10:11:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 3هزار و 748 نفر به صورت سرپایی درمان و 400 نفر ترخیص شده‌اند Mon Nov 13 12:30:00 IRST 2017
سلامت نیوز بی توجهی به آموزش و پرورش، جبران‌ناپذیر است Mon Aug 14 08:20:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 100مصوبه برای بهبود زندگی مردم زابل تنظیم شد Mon Jul 16 16:11:00 IRDT 2018
سلامت نیوز دلایل افزایش یا کاهش محبوبیت نام‌ها/سقوط محمود، صعود ستایش Thu Oct 19 10:07:00 IRST 2017
سلامت نیوز فیبر، مرگ ناشی از سرطان روده را به تاخیر می‌اندازد Fri Nov 03 12:50:00 IRST 2017
سلامت نیوز مسمومیت جان 37 تهرانی را گرفت Sat Oct 21 16:39:00 IRST 2017
سلامت نیوز اضطراب بیشتر با استفاده بیش از اندازه از اسمارت فون ها Wed Mar 28 12:37:00 IRDT 2018
سلامت نیوز مطالبات برزمین مانده کارگران Tue May 01 10:33:00 IRDT 2018
سلامت نیوز بهترین زمان پیاده روی برای چربی سوزی بیشتر Sat Apr 21 12:29:00 IRDT 2018
سلامت نیوز طب اسلامی راهنمای رسیدن به تمدن اسلامی Thu Mar 01 11:03:00 IRST 2018
سلامت نیوز منشاء اصلی گرد و خاک اخیر خوزستان، از عربستان است؟ Mon Feb 13 12:25:00 IRST 2017
سلامت نیوز ماسکی طبیعی برای دانه‌های سر سیاه پوست Tue Jul 25 13:45:00 IRDT 2017
سلامت نیوز حمله منتقدان به پروانه‌های شکار Tue Jun 19 09:38:00 IRDT 2018
سلامت نیوز ناگفته‌هایی عجیب از پرونده «قتل ستایش قریشی» Tue Apr 18 12:32:00 IRDT 2017
سلامت نیوز کنترل بددهانی بچه‌ها Sat Feb 10 15:01:00 IRST 2018
سلامت نیوز تنها شورای نگهبان می‌تواند به داد سازمان تامین اجتماعی برسد Mon Feb 26 17:04:00 IRST 2018
سلامت نیوز چه اتفاقی می‌افتد که عاشق می‌شوید؟ Tue Jan 03 14:49:00 IRST 2017
سلامت نیوز قصاص، مجازات نوجوانی که پدرش را کشت Wed Jul 05 11:18:00 IRDT 2017
سلامت نیوز پلاسکو گود شد Mon Jun 18 10:45:00 IRDT 2018
سلامت نیوز انتقاد معاون وزیر بهداشت از خروج قهوه خانه‌ها از شمول اماکن عمومی Mon May 28 11:10:00 IRDT 2018
سلامت نیوز لابی سنگین برای جلوگیری از افزایش مالیات سیگار Tue Aug 29 08:56:00 IRDT 2017
سلامت نیوز ساختمان‌هایی که ساکنان‌شان را بیمار می‌کنند! Tue Apr 17 11:06:00 IRDT 2018
بولتن نیوز زندگی بدون دیوار Sun May 21 16:49:06 IRDT 2017
صراط بشار اسد از حمایت‌های ایران قدردانی کرد Thu Jul 20 16:06:24 IRDT 2017
ایران آنلاین برخورد آتشین 2 خودرو در محور اراک - قم Tue Aug 15 10:26:20 IRDT 2017
خبرگزاری مهر امام هفته،امام همه Wed May 30 01:47:23 IRDT 2018
ایران آنلاین زیدان: بازیکنانم از گل نزدن زجر می کشند Wed Oct 18 18:07:57 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کمیسیون تلفیق برای حل مشکل ریزگردها اقدام جدیدی کند Wed Feb 14 10:59:08 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پیشنهاد ترکیه برای اجرای الگوی عملیات موصل در رقه سوریه Sat Feb 25 10:47:07 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لزوم توجه به نشانه‌های روان شناختی در مراقبت از بیماران مبتلا به لوسمی Sun Feb 12 09:54:51 IRST 2017
خبرگزاری فارس جزئیات قراردادهای اقتصادی روسیه و عربستان در دیدار سلمان و پوتین Tue Oct 03 11:18:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وقتی شبکه من و تو هم مسیح علی‌نژاد را قبول ندارد +فیلم Sun May 27 08:21:47 IRDT 2018
پارس فوتبال اظهارنظری جنجالی از ” علی کریمی ” ؛ ” جادوگر ” دست به یک ” افشاگری جدید ” زد ! Thu Jan 11 06:05:10 IRST 2018
ورزش 3 پایان رویای اروپایی آبی و اناری ها/ بارسلونا 0-0 یوونتوس: معجزه ای در کار نبود Wed Apr 19 20:35:00 IRDT 2017
آنا بودجه سال 1397 کشور در دولت تصویب شد Wed Dec 06 21:13:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ساخت اولین بیمارستان ام اس با متراژ بیش از 12 هزار متر مربع + فیلم Thu Dec 28 17:19:35 IRST 2017
عصر ایران ایران حادثه سقوط هواپیمای کوبا را تسلیت گفت Sun Apr 30 14:34:43 IRDT 2017
برنا کاندیدای اصلح رئیس جمهوری را یک امانت بزرگ الهی می داند Fri May 05 16:32:57 IRDT 2017
بی باک نیوز فرود اضطراری پرواز اهواز - تهران/اعزام مسافران به تهران Thu Jul 27 07:30:02 IRDT 2017
ایران آنلاین شافعی: در بودجه 97 از گسترش شرکت‌های دولتی جلوگیری شود Sun Oct 22 11:29:23 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 6 سارقان ادوات کشاورزی در دام پلیس بابل Thu Sep 28 15:05:58 IRST 2017
آفتاب ایران فردا، آخرین مهلت استفاده از قانون بخشودگی جرایم بیمه ای است Sat Jun 30 12:50:17 IRDT 2018
عصر خبر آماده سازی فرش اهدایی ایران برای تیم های مقابل ایران در جام جهانی (+عکس) Thu May 31 15:14:29 IRDT 2018
همشهری آنلاین جزئیاتی از اضافه‌کردن شربت معده به روغن سرخ‌کردنی Tue Jun 27 06:30:00 IRDT 2017
روزنامه کیهان وزیر خارجه انگلیس بدهکاری که با ژست طلبکار آمد! Sat Dec 09 21:34:05 IRST 2017
تهران پرس دانش آموزان استان فارس قهرمان مسابقات فوتسال شدند Wed Aug 08 19:45:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مطالبه 135میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی اراک از بیمه‌ها Tue Jun 28 11:10:33 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران برنامه و ساعت دیدار‌های روز یازدهم جام جهانی 2018 روسیه Sun Jun 24 01:53:13 IRDT 2018
خبرگزاری مهر توقف فعالیت های عمرانی شهرداری تهران از 20 شهریور Sun Sep 10 13:01:13 IRDT 2017
پایگاه خبری الف فروش نفت 100درصد نقدی شد Fri Feb 24 21:24:20 IRST 2017
ایلنا حکم کمیته انضباطی جان هوادار نساجی را گرفت Wed Mar 15 12:52:14 IRST 2017
ورزش 3 برتری پرگل PSG در روز درخشان نیمار (عکس) Sat Sep 30 16:50:00 IRST 2017
تدبیر و امید حمایت بانک ملت از 127000 خانوار کمیته امداد Mon Jul 17 19:46:08 IRDT 2017
دفاع مقدس هرچقدر بخواهیم موشک تولید می‌کنیم/ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مانند گداهای سیاسی به دوره‌گردی افتاده است Fri Jun 08 14:03:09 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم استقبال برخی موزه‌های تهران از دهه فجر Wed Jan 31 18:47:08 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیش بینی دمای بالای 50 درجه برای خوزستان Tue Jun 27 18:10:00 IRDT 2017
بولتن نیوز بازدید نمایندگان مجلس اساتید دانشگاه و فعالان اجتماعی سوریه از خطوط تولید سایپا Wed May 24 10:38:23 IRDT 2017
میزان علیپور آقای گل لیگ می‌شود/ از الان نمی‌توان گفت قهرمان لیگ شده‌ایم Sun Feb 04 12:45:59 IRST 2018
خبرگزاری نسیم 52 روز تا جام جهانی/ 52 بازی تا قهرمانی Mon Apr 23 10:06:02 IRDT 2018
میزان قطع گاز در ورامین Sat Oct 21 15:39:01 IRST 2017
آفتاب 919تحریم در دوران پسابرجام برداشته شده Wed Jul 12 12:01:59 IRDT 2017
بی باک نیوز دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری با رهبر معظم انقلاب اسلامی Thu Mar 09 11:19:02 IRST 2017
خبرگزاری نسیم القسام: رژیم اشغالگر به جای شیر شدن مقابل زنان، به فکر نظامیان ربوده‌شده‌اش باشد Tue Dec 26 17:59:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر فروشنده یک قلاده گرگ در زنجان دستگیر شد Sun Jun 25 14:34:51 IRDT 2017
خبر خودرو آمریکا یک شرکت گردشگری ایرانی را تحریم کرد Tue Jul 10 12:13:02 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دومین روز سفر معاون اول رییس جمهور به استان گیلان Thu Jun 29 15:15:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چهارمین دوره مسابقات ملی دیوار خاک مسلح برگزار می شود Sun Dec 24 16:17:17 IRST 2017
پارسینه تکذیب حمله به سفارت ایران در کویت Fri Aug 04 15:26:00 IRDT 2017
دریک آنلاین زمانی برای یکسان‌سازی نرخ دلار Sat Sep 30 10:31:45 IRST 2017
بولتن نیوز نور چشمی‌های شفر چه کسانی هستند؟ Tue Nov 14 11:38:54 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن توزیع رایگان کتابچه احکام پزشکی در نمایشگاه قرآن Sat Jun 03 18:40:33 IRDT 2017
خرداد نیوز موضوع خشکسالی و کم آبی در این استان شمالی جدی است Thu Aug 17 20:27:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر انفجار بمب در مسیر اتوبوسی در حمص Tue Mar 14 14:07:52 IRST 2017
آریا با این راهکارها عشق خود به شغلتان را افزایش دهید Mon Nov 06 15:28:00 IRST 2017
جوان آنلاین سیخ‌هایی که به تن طبیعت می‌زنیم Sun Apr 02 18:41:38 IRDT 2017
ورزش 3 گل آقا کریم هم المپیاکوس را صدرنشین نکرد؛/ یکه‌تازی انصاری‌فرد در حفظ آقای گلی یونان Sun Jan 28 20:09:00 IRST 2018
بولتن نیوز ایران با ما همکاری امنیتی نمی‌کند/تهران حامی تروریسم است Mon Sep 25 12:33:33 IRST 2017
عصر ایران گروگان گیری در رستورانی در چارلستون آمریکا/ پلیس: حادثه تروریستی نیست Thu Aug 24 22:20:03 IRDT 2017
آفتاب توصیه‌هایی درباره دیابت و چگونگی تزریق انسولین Sat Mar 11 12:03:23 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سیستان وبلوچستان تنها استان کشور همچنان درگیر بیماری تالاسمی است Tue May 08 13:25:46 IRDT 2018
خبر گزاری دانا شرط ترخیص دارو از گمرک/ لزوم مقابله با جنجال های دارویی Wed Feb 01 11:15:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم هیچ کشوری حق دخالت در امور نظامی ایران را ندارد Fri Aug 25 10:29:27 IRDT 2017
نامه نیوز تصویری از همسر و فرزندان رئیس جمهور کرواسی Tue Jul 17 07:00:01 IRDT 2018
برنا حجت‌الاسلام رئیسی به استان کرمان سفر می‌کند Sat May 06 09:58:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رئال مادرید برای دومین بار متوالی از شکست گریخت/ سفیدها صدر جدول را از دست دادند Thu Mar 02 02:06:07 IRST 2017
خرداد نیوز پشت پرده "اسپانسر"ها در استقلال/ چه کلاه‌هایی که سر آبی‌ها نرفته است! Sun Nov 12 20:31:47 IRST 2017
جوان آنلاین فیلم تبلیغاتی من زبان فقرا و نیازمندان است Sun May 14 15:36:16 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حالا ما منتظریم عیدی بگیریم Mon Apr 02 23:05:04 IRDT 2018
جام نیوز سلفی رونالدو با چشم‌بادامی‌ها +عکس Mon Jul 24 12:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اسلام جایگاه معلم را بالاتر از سایر مشاغل می‌داند Tue May 02 15:59:01 IRDT 2017
تی نیوز ناکامی نمایندگان ایران در مرحله مقدماتی پرتاب وزنه/ درویشی سیزدهم شد مهرعلی شانزدهم Thu Jul 13 17:16:07 IRDT 2017
جام نیوز لیست 18 نفره پرسپولیس برای مصاف با شاگردان مرفاوی Fri Jan 27 13:01:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هوای دل انگیز بهاری 9 فروردین کرمان Wed Mar 29 09:57:51 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی چرا آگاهی از خطر مین امری است مهم؟ Wed Apr 05 04:30:00 IRDT 2017
تدبیر درگیری لفظی ترامپ و خبرنگار سی ان ان Fri Feb 17 07:30:00 IRST 2017
مثلث سرقت جواهرات سلطنتی /دو تاج از جنس طلا و یک گوی طلایی سرقت رفت Thu Aug 02 06:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر آب بهای کشاورزان استان قزوین افزایش نمی یابد Tue May 02 20:39:56 IRDT 2017
تهران پرس برداشت پول از حساب کی روش در دبی Sat Feb 25 07:49:00 IRST 2017
آفتاب زمان نشست خبری کی‌روش و آخرین تمرین تیم ملی مشخص شد Tue Aug 29 17:17:02 IRDT 2017
تهران پرس چرخ صنعتی که در ایستگاه آخر متوقف شد Mon Jul 09 19:51:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دسته یک فوتبال؛ زردپوشان شیراز در پی کسب امتیاز از تیم انتهای جدولی Sat Dec 09 18:05:16 IRST 2017
پارس فوتبال مهم ترین خبرهای کوتاه ورزشی! Mon Aug 07 13:28:30 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میثاقیان: بهانه نمی‌آورم؛ به خودمان باختیم Fri Aug 11 21:10:51 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رکوردشکنی شهروندان ایرانی‌ در ترکیه Sun Apr 01 16:02:40 IRDT 2018
عصر ایران ناگفته‌هایی از امام خمینی، آیت‌الله منتظری و شریعتمداری Tue Feb 14 13:41:20 IRST 2017
برنا کاوه، وارث فرهاد: رضایی، قاتل جدید حاشیه‌نشیان! Tue May 09 22:14:32 IRDT 2017
جوان آنلاین این حق معلولان است که راحت در سطح شهرتردد نمایند Mon Dec 04 15:15:19 IRST 2017
دریک آنلاین پرداخت 85 درصد هزینه‌های آبیاری نوین از سوی دولت Thu Mar 01 16:26:25 IRST 2018
پایگاه خبری الف عفونت لوزه‌ها عاملی در ایجاد بوی بد دهان Sun Jan 01 07:05:54 IRST 2017
تهران پرس جشن تولد طناز طباطبایی در ویلایی ها +عکس Thu May 11 09:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه پاسخ علمای اهل سنت به یک عقیده باطل وهابیت Tue Sep 05 12:25:00 IRDT 2017
دفاع مقدس فیلم/ بیانات رهبری در دیدار جمعی از دانشجویان Tue May 29 16:18:24 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دیدار وزیر خارجه قطری با نمایندگان چین و روسیه در سازمان ملل Sat Feb 03 19:13:24 IRST 2018
جوان آنلاین بازداشت چند باره 3 زن جیب‌بر Fri Apr 21 22:00:03 IRDT 2017
ایسکانیوز اظهارات عجیب داوری درباره بازی ایران و قطر Fri Mar 24 11:35:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راهکارهای افزایش طول عمر باتری خودرو Wed Aug 23 21:00:24 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صهیونیست ها350 واحد مسکونی جدید در کرانه باختری احداث می کنند Sun Feb 25 22:30:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آماده‌باش کامل اورژانس زنجان در دسته عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم Thu Sep 28 11:59:49 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین قاضی‌پور: با آذری‌جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم Wed Aug 16 18:31:52 IRDT 2017
افکارخبر همکاری "ارژنگ امیرفضلی" با عموهای فیتیله ای/عکس Sat Feb 17 06:30:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر کتابخانه‌های عمومی نیمه‌تمام اردبیل با کمک خیرین تکمیل می‌شوند Mon Jun 27 18:29:01 IRDT 2016
آفتاب ایران هفت کشته و 12 زخمی در تصادف اتوبوسی در هند Sun May 13 12:13:27 IRDT 2018