598 - Wed May 09 10:35:08 IRDT 2018 نمایش خبر

مجوز فروش هواپیما به ایران باطل می‌شود

وزیر خزانه‌داری آمریکا با بیان اینکه مجوز فروش هواپیما به ایران باطل می‌شود، گفت متحدان آمریکا گفته‌اند کاهش تولید نفت ایران را جبران می‌کنند.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، «استیو منوشین» وزیر خزانه‌داری آمریکا سه‌شنبه شب پس از اعلام تصمیم این کشور برای خروج از توافق هسته‌ای، به جمع خبرنگاران آمد و درباره نحوه بازگشت تحریم‌های ایران توضیح داد. به نوشته خبرگزاری «رویترز»، او با بیان اینکه تحریم‌های ایران بلافاصله احیا شده، گفت یک دوره تنفس 3 تا 6 ماهه برای کاهش روابط تجاری کنونی شرکت‌های خارجی با ایران در نظر گرفهت شده است. از جمله تحریم‌هایی که به گفته او احیا می‌شود، تحریم مربوط به فروش هواپیماهای مسافربری و قطعات این هواپیماها به ایران است. او گفت مجوز صادره برای شرکت‌های «بوئینگ» و «ایرباس» برای فروش هواپیما به ایران لغو می‌شوند. او به زمان لغو مجوزها اشاره نکرد، اما بر اساس دستورالعمل منتشر شده از سوی خزانه‌داری، ابطال مجوزها ظرف 90 روز صورت می‌گیرد. پس از حصول توافق هسته‌ای، تنها شرکت بوئینگ برای فروش بیش از 100 فروند هواپیمای مسافربری، با خطوط هواپیمایی ایرانی قراردادهایی به ارزش بیش از 20 میلیارد دلار امضا کرد. شرکت ایرباس هم قراردادهای مشابهی با ایران امضا کرده است. منوشین در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت برخی از متحدان آمریکا حاضر شده‌اند برای جبران کاهش تولید نفت ایران پس از احیای تحریم‌ها، تولید نفت خود را افزایش دهند. بر اساس دستورالعمل خزانه‌داری آمریکا، تحریم‌های نفتی ایران ظرف 180 روز اجرایی می‌شوند. وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت هدف از اعمال این تحریم‌ها علیه ایران، دستیابی به توافقی تازه با ایران است. «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا هم پس از نقض برجام و اعلام خروج از این توافق، گفت واشنگتن آماده توافقی است که «به همه منفعت برساند.»
598 مصدومان زلزله در هجدک به 15 نفر رسید Tue Dec 12 15:11:32 IRST 2017
598 انقراض ببر خزر توسط فرزندشاه ایرانی +عکس Thu Jul 06 09:26:24 IRDT 2017
598 مرگ 4 نفر بر اثر سقوط خودرو به دره گیلان Fri Sep 01 15:01:38 IRDT 2017
598 سیستمی که برای بازار گوشت تعیین تکلیف می‎کند! Sat Jul 29 09:26:31 IRDT 2017
598 سرمربی جباری و منتظری استعفا کرد Tue Apr 18 09:52:05 IRDT 2017
598 عکس/ حیاط پر از گل در روستای چم‌مهر Mon Apr 08 13:59:33 IRDT 2019
598 پایان رویای 160 فروند بوئینگ کاغذی Sat Sep 16 10:32:06 IRDT 2017
598 ژست انتخاباتی دولت در آمار کودکان کار Tue May 02 11:42:39 IRDT 2017
598 اژه‌ای: بیش از 100 نفر از افراد صاحب سمت ممنوع الخروج شده‌اند Sun Aug 12 15:06:29 IRDT 2018
598 پرواز رامسر - تهران لغو شد Sun Feb 18 19:20:41 IRST 2018
598 شادمانی آقای خاص با فرزندش مورد توجه رسانه‌ها+تصاویر Thu May 25 10:43:54 IRDT 2017
598 تحلیل شریعتمداری از اقدام انقلابی قالیباف Tue May 16 11:16:41 IRDT 2017
598 «شیر تو شیر» بازار لبنیات Wed Aug 01 14:24:50 IRDT 2018
598 اربعین فقط با ویزا و گذرنامه/ پرداخت هم ریالی Wed Sep 12 09:19:51 IRDT 2018
598 دستگیری 50 نفر در میامی به اتهام غارتگری Wed Sep 13 13:01:28 IRDT 2017
598 زلزله قاضی در خراسان شمالی را لرزاند Wed Jul 12 09:33:54 IRDT 2017
598 آخرین فرصت ثبت نام در طرح معافیت فرزندان ایثارگران Thu Dec 28 14:18:27 IRST 2017
598 خانم بازیگر: اگر هنوز هم به من فحش می‌دهند،خوشحالم! Sun Dec 17 09:49:16 IRST 2017
598 دهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در قم برگزار می‌شود Tue Dec 25 12:15:47 IRST 2018
598 تلویزیون صاحب امتیاز «جناب خان» شد Tue Apr 24 14:20:51 IRDT 2018
598 در چه تخلفاتی پلیس فتا برای اقدام نیاز به شکایت فرد ندارد؟ Thu Feb 16 13:05:47 IRST 2017
598 نمایندگان مجلس در حمایت از سپاه با لباس سبزرنگ در صحن حاضر شدند Tue Apr 09 09:58:54 IRDT 2019
598 میثم مطیعی: کار من را به عرفه نیانداز Thu Jun 14 14:29:39 IRDT 2018
598 کلِ فاینانس‌های برجامی لغو شد Mon May 14 11:06:36 IRDT 2018
598 حساب علی دایی و دو شاگردش توقیف شد Wed Feb 22 15:37:34 IRST 2017
598 «خط حزب‌الله» سال جدید را با اقتصاد آغاز کرد Fri Mar 31 18:35:44 IRDT 2017
598 نتیجه شمارش آراء فیلم‌ها در سومین روز فیلم فجر Thu Feb 02 13:53:31 IRST 2017
598 رئیسی ادعای بقایی را تکذیب کرد Tue Nov 28 12:57:24 IRST 2017
598 بارش باران و مه گرفتگی در جاده‌ها Thu Jul 13 12:19:56 IRDT 2017
598 صنعت 1 - سیاه‌جامگان 1؛ یک امتیاز حیاتی از آبادان Fri Apr 14 22:26:53 IRDT 2017
598 آقای رئیس‌جمهور! علیکم بالمتون Sun Aug 26 09:20:53 IRDT 2018
598 تیراندازی در ایلینوی آمریکا/ 3 نفر کشته شدند Sun Apr 08 09:39:34 IRDT 2018
598 احضار 50 کاندیدای متخلف شهر فردیس Tue May 30 15:57:51 IRDT 2017
598 جعبه سیاه نفتکش سانچی باز شد + عکس Wed Jan 24 10:50:00 IRST 2018
598 برگزاری‌گردهمایی جامعه‌واعظین جهادی‌در قم Thu Aug 03 19:39:52 IRDT 2017
598 فروش گوشت لاکچری با قیمت نجومی/«شکاف طبقاتی» خجالت بکشد! Tue Dec 19 14:30:10 IRST 2017
598 ربیعی: هرکس غیر روحانی بود، شرایط بدتری داشتیم! Thu Mar 28 00:35:37 IRDT 2019
598 جلد هدف/ چهارشنبه 4 اسفند95 Wed Feb 22 14:35:50 IRST 2017
598 حاتمی‌کیا به سردار سلیمانی چه گفت؟ Tue Feb 06 10:46:04 IRST 2018
598 دو عضو شورا در «شوش» هم بازداشت شدند Sun Sep 16 10:04:25 IRDT 2018
598 گزینه نهایی وزرات علوم انصراف نداده است Tue Aug 08 10:49:26 IRDT 2017
598 پلیس رژیم صهیونیستی: مدارک کافی درباره فساد مالی نتانیاهو به دست آورده‌ایم Mon Dec 03 09:50:04 IRST 2018
598 حذف هشت میلیون نفر توسط دولت Tue May 02 11:16:36 IRDT 2017
598 آخوندی: قرارداد بوئینگ با فرمان ترامپ لغو نمی‌شود Thu Feb 02 13:26:02 IRST 2017
598 میوه‌های تابستانه ارزان شد Tue May 23 11:02:31 IRDT 2017
598 انهدام کارگاه بمبگذاری داعش در الانبار Thu Jul 06 11:22:15 IRDT 2017
598 کنگره آمریکا بخش‌هایی از توافق هسته‌ای را بررسی می‌کند Sat May 06 12:37:57 IRDT 2017
598 قدردانی رییس‌جمهور از سردار اشتری Thu Jan 04 12:47:43 IRST 2018
598 سفر عمر البشیر به عربستان برای میانجیگری Tue Jun 20 14:09:37 IRDT 2017
598 آغاز رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت Tue Oct 31 11:35:51 IRST 2017
598 آقای طیب‌نیا، آیا پیشی گرفتن درآمد مالیاتی از درآمد نفتی در شرایط رکودی افتخار است؟! Mon May 08 12:05:54 IRDT 2017
598 خدمت‌رسانی یک هزار موکب ایرانی در اربعین Thu Oct 11 13:05:20 IRST 2018
598 نرخ 4200 تومانی دلار، بازار را نجات می‌دهد؟ Thu Apr 12 10:54:34 IRDT 2018
598 بازگشت متفاوت فیتیله‌اى ها به تلویزیون Tue Aug 15 10:49:47 IRDT 2017
598 میخوابم، می‌دزدم! Mon Dec 25 14:43:55 IRST 2017
598 واکنش آمریکا به استعفای ظریف Tue Feb 26 10:23:20 IRST 2019
598 جشن پیروزی نیروهای ارتش عراق در بخش قدیمی شهر موصل +عکس Mon Jul 03 10:48:55 IRDT 2017
598 کشته‌های زمین‌لرزه اندونزی؛ 832 نفر Sun Sep 30 12:16:52 IRST 2018
598 بیش از 40 کارگر معدن آذرشهر به دام افتادند Wed May 03 14:47:52 IRDT 2017
598 آیا وام کارت یارانه ای به خروج از رکود کمک می کند؟ Sat Jun 24 10:48:25 IRDT 2017
598 استراتژی «ضربه‌گیر روحانی» برای انتخابات Mon Feb 20 15:21:00 IRST 2017
598 عده معدودی از مدیران غربگرا مانع پیشرفت کشور شده اند Sat Jan 26 09:44:29 IRST 2019
598 الهلال؛ آبی خطرناک در کمین تیم برانکو Mon Feb 20 10:16:56 IRST 2017
598 واردات 33 تن سنگ‌پای چینی در 4 ماه + جدول Mon Aug 28 14:22:35 IRDT 2017
598 ادامه داستان شکایت خارجی‌ها از استقلال Thu Feb 02 12:12:37 IRST 2017
598 عکس/ پا به توپ شدن برانکو قبل از دربی Thu Feb 09 13:50:16 IRST 2017
598 کنایه‌های لیلا اوتادی به باران کوثری: هیچ گاه درون یک مافیا نرفته ام Sat Mar 11 12:53:40 IRST 2017
598 افزایش حقوق آموزش و پرورش ابلاغ شد Wed Apr 26 11:04:39 IRDT 2017
598 نظر نوبخت درباره حذف 160 قلم دارو از سبد بیمه‌ها Thu Dec 28 13:35:39 IRST 2017
598 خونین‌ترین نبرد سوریه در راه است Thu Jun 01 11:12:14 IRDT 2017
598 نشست منافقین لکه سیاه رفتار فرانسوی‌هاست Mon Jul 03 10:47:39 IRDT 2017
598 کشف‌بقایایی‌از پیکرجانباختگان حادثه‌پلاسکو Mon Jan 30 18:00:22 IRST 2017
598 درخواست جالب جادوگر از مدیرعامل پرسپولیس+عکس Sat Mar 11 13:02:08 IRST 2017
598 تبریک منبری معروف به همسر شهید حججی Wed Jan 16 12:41:29 IRST 2019
598 آغاز بازرسی حجاب کارمندان از ماه آینده Tue May 30 13:53:40 IRDT 2017
598 گزارشی از جلسه پرحاشیه شورای عالی انقلاب فرهنگی Thu Jan 03 12:54:51 IRST 2019
598 جاده‌سازی به سبک بانوان امدادگر Mon Feb 04 10:48:54 IRST 2019
598 اصرار اصلاح‌طلبان برای عدم بررسی مدرک روحانی Fri Jun 02 22:33:01 IRDT 2017
598 ضرغامی: کارت قرمزهای زیادی گرفتم Sat Aug 26 10:40:56 IRDT 2017
598 دبکافایل: ایران اطلاعات مهمی از اسرائیل به دست آورده است Fri Jul 13 13:03:40 IRDT 2018
598 عراقچی: در زمین ترامپ بازی نخواهیم کرد Sun Jul 30 09:01:05 IRDT 2017
598 سرپرست باشگاه پرسپولیس راهی امارات شد Tue Feb 28 09:27:14 IRST 2017
598 محکومیت اقدام آمریکا توسط وزیر اطلاعات Tue Apr 09 10:28:37 IRDT 2019
598 دردسر تارتازین برای «زعفران ایرانی» Wed Jan 04 09:36:27 IRST 2017
598 سخنگوی ستاد مردمی رئیسی انتخاب شد Wed Apr 19 14:19:04 IRDT 2017
598 زلزله 3 ریشتری شوقان را تکان داد Thu May 25 09:46:38 IRDT 2017
598 بیرانوند: بازی با الوحده آخرین بازی‌ام برای پرسپولیس است Sun Apr 30 15:37:13 IRDT 2017
598 اصلاح‌طلبان نمی‌توانند از زیر بار مسئولیت دولت فرار کنند Sun Mar 10 15:07:57 IRST 2019
598 بیرانوند برترین دروازه بان فوتبال ایران شد Mon Jul 31 10:45:21 IRDT 2017
598 کره‌شمالی: جنگ با آمریکا «حتمی» شده است Thu Dec 07 11:02:47 IRST 2017
598 آغاز مذاکرات پرسپولیسی‌ها با ستاره نقل و انتقالات Thu Feb 02 10:11:00 IRST 2017
598 نجومی‌بگیران به بهانه حل فقر و بیکاری و... که نتیجه ناکارآمدی خودشان است، پیشنهاد سازش با آمریکا می‌دهند! Thu Aug 02 14:14:35 IRDT 2018
598 پنجشنبه 19 مرداد هفته 3 جام خلیج فارس نفت تهران - پرسپولیس ساعت: 20:45 زنده از شبکه سه Wed Aug 09 09:04:36 IRDT 2017
598 یک لایحه به مجمع تشخیص رفت +جزئیات Tue Jun 06 12:56:53 IRDT 2017
598 آقازاده‌ها به باتری هم رحم نکردند/ ردپای پسر آقای «ر.و» در واردات باتری خودرو Tue Jul 17 11:41:07 IRDT 2018
598 سردارسلیمانی خطاب‌به سران اقلیم‌کردستان‌عراق: من تاکنون ازنیروهای مردمی الحشد الشعبی خواسته ام به کردستان عراق حمله نکنند، اما دیگر این کار را نخواهم کرد Mon Sep 18 14:09:57 IRDT 2017
598 تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های 26 دی Wed Jan 16 08:37:17 IRST 2019
598 بررسی ظرفیت‌های تمدنی پیاده ­روی اربعین در سطح ملی Mon Nov 06 12:13:57 IRST 2017
598 پاسخ کوبنده ارتش سوریه به تروریست‌های ترکستانی در حومه حماه Tue Feb 26 10:39:25 IRST 2019
598 عکس/ جدول لیگ برتر بعد از برد پرسپولیس Sat Dec 15 10:13:42 IRST 2018
ایلنا سخنرانی علی فرامرزی با محوریت «خلاقیت» در موزه هنرهای معاصر Sun Nov 05 11:20:48 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن احداث مجتمع فرهنگی ـ قرآنی؛ نیاز اساسی خرم‌دره Mon Jan 02 09:28:27 IRST 2017
روزنو روابط شخصی کی‌روش میزبان جام جهانی را به آزادی می‌کشاند Thu Jun 22 23:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیروزی خانگی شهرداری ساوه و قرار گرفتن در جایگاه ششم Wed Mar 08 18:42:05 IRST 2017
خبرگزاری شبستان امکان نظارت حجاج بر عملکرد عوامل اجرایی حج از طریق سامانه «سامفا» Sun Aug 12 12:48:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ادعای عجیب در درمان ناباروری: تار موی خود را پست کنید، بچه‌تان را تحویل بگیرید! Sun Jan 07 22:46:02 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد مدیر اپل: به برادرزاده‌هایم گفتم از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنید Sun Jan 21 11:31:22 IRST 2018
میزان دولت بنایی بر افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین ندارد Sat Aug 11 11:25:00 IRDT 2018
همشهری آنلاین دوشنبه 29 بهمن | قیمت ارزهای دولتی؛ نرخ 26 ارز افزایش یافت Mon Feb 18 21:43:32 IRST 2019
واحد مرکزی خبر از بازگشایی موزه عمارت مفخم تا ثبات قیمت شیرینی تا پایان سال Mon Mar 04 11:10:42 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران یک قرارداد آتی جدید زعفران در بورس فعال شد Wed Nov 07 11:48:44 IRST 2018
خبرگزاری فارس مقام‌های آژانس: فعلاً ضرورتی برای بازرسی از سایت‌های نظامی ایران وجود ندارد Thu Aug 31 16:46:00 IRDT 2017
تی نیوز عدم استقبال از اعتبار 154میلیارد تومانی اشتغال فراگیر در سمنان Fri Apr 06 03:08:44 IRDT 2018
تهران پرس اولین موتورسیکلت‌هایی که به ایران وارد شد+ عکس Thu Jul 06 07:10:00 IRDT 2017
بی باک نیوز خبر تأیید نشده پنتاگون درباره سرکرده داعش در افغانستان Sat Apr 29 10:40:02 IRDT 2017
آفتاب ایران درخواست از مجلس برای توقف طرح «استخدام نیروهای حق التدریس » Wed Jul 26 22:46:06 IRDT 2017
افکارخبر لاریجانی: به یمن کمک نظامی نکردیم Mon Dec 18 19:03:55 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برقراری مقررات قرنطینه گیاهی در بندر فریدونکنار Sat May 06 10:34:18 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 'غنی' برای استثنای چابهارازتحریم با آمریکا مذاکره کرده است Mon Nov 05 10:00:00 IRST 2018
آریا 20 درصد جمعیت فریدن در یک دهه اخیر مهاجرت کرده اند Fri Dec 21 13:30:02 IRST 2018
شیعه نیوز هلاکت یکی از سرکردگان داعش در سیناء مصر Mon Jul 23 08:53:36 IRDT 2018
دولت بهار فهرست خوراکی های ضد آلرژی Tue Oct 03 10:37:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یک روز برفی در بزینه رود Mon Feb 13 12:12:51 IRST 2017
بنکر رشد ناچیز شاخص در هفته پایانی بهمن Thu Feb 16 11:13:41 IRST 2017
تدبیر و امید دستگیری مارین لوپن برهنه در شعبۀ رأی‌گیری +عکس Mon Apr 24 12:52:35 IRDT 2017
خبرگزاری مهر فراموشی معیارهای سلامت روان جامعه جبران‌ناپذیر است Tue Nov 13 10:41:06 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران از پیشکسوت دوومیدانی لرستان تجلیل شد Thu Oct 18 21:53:23 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران وزارت خارجه حملات جنگنده‌های ائتلاف سعودی به غیرنظامیان یمنی را محکوم کرد Tue Jun 26 21:04:33 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین تعلل در تأمین ارز بازار برنج را با مشکل روبرو می‌کند Tue Jan 08 13:44:24 IRST 2019
بی باک نیوز مرکل: انتظار نتایج بهتری را داشتم Sun Sep 24 19:56:02 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک کوهنورد بر اثر سقوط از ارتفاعات الموت درگذشت Fri Jul 06 18:15:00 IRDT 2018
فردا تالار شیشه‌ای بورس تهران در انتظار کابینه اقتصادی Sat Aug 19 00:30:01 IRDT 2017
تی نیوز کاور پیانو آهنگ خارجی dare you to move | فیلم Tue Aug 08 12:28:09 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین اگر تعطیلی دولت ادامه یابد، ترامپ به داووس نمی‌رود Thu Jan 10 15:04:32 IRST 2019
فردا نمره منفی برای فرودگاه‌ها، پایانه‌های مسافری و راه‌آهن Sat Jul 29 14:14:17 IRDT 2017
ایلنا واکنش حبیب اسماعیلی به رونمایی از سامانه جامع فروش سینماها Wed Feb 27 12:53:30 IRST 2019
آریا رسالت اصلی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است Wed Jul 26 17:41:07 IRDT 2017
آفتاب ایران باید با گردن کلفت ها درافتاد Fri Sep 14 14:01:42 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کشف عتیقه سه هزار ساله 10 میلیاردی در خاش Wed Jan 17 08:58:07 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تحقیقات لیبی و ترکیه درباره محموله توقیف شده سلاح ساخت ترکیه در طرابلس Sun Dec 23 00:29:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران حشیش فروش طرشت با 7 کیلو مواد به دام افتاد Sat Nov 04 15:34:20 IRST 2017
پارس نیوز جزئیات سفر حج امسال Fri Apr 28 12:00:16 IRDT 2017
میزان هزاران تروریست جیش الاسلام از دوما خارج شدند Tue Apr 03 01:45:08 IRDT 2018
برنا آخرین وضعیت کنسرسیوم بانکی برای پرداخت تسهیلات به شرکت پدیده شاندیز Wed May 24 16:53:39 IRDT 2017
جام نیوز کاروان دوم سینماگران به مناطق زلزله‌زده رفت Thu Nov 16 11:23:43 IRST 2017
برنا اعلام لیست دانشگاه‌های خارجی مورد تایید وزارت علوم Mon Oct 02 19:19:16 IRST 2017
جماران آماده سازی مصلی الغدیر خرم آباد برای میزبانی از نمایشگاه کتاب لرستان Sun Sep 17 17:19:37 IRDT 2017
اتاق خبر ژاپن به دنبال مقابله به مثل با آمریکا با وضع تعرفه های جدید است Thu May 17 14:46:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم در نشست ستاد عالی المپیک با فدراسیون شمشیربازی چه گذشت؟ Tue Jan 22 00:02:00 IRST 2019
تهران پرس توزیع بنزین سوپر در جایگاه ها به روال عادی بازگشت Sun Jun 10 16:00:00 IRDT 2018
شفاف سریال «ممنوعه» این هفته نمی‌آید Sun Oct 07 19:11:07 IRST 2018
خبرگزاری حوزه تصاویری از مرحوم آیت الله مهمان نواز Sun Apr 22 18:02:00 IRDT 2018
تی نیوز برانکو: برای سوپرجام، الاهلی و لیگ آماده ایم Tue Jul 18 06:24:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پنتاگون: پس از حمله به الشعیرات، سوریه دیگر سلاح شیمیایی استفاده نکرده است Sun Jul 23 10:00:19 IRDT 2017
بولتن نیوز امانتی جامانده از یک شهید Tue Mar 14 12:35:57 IRST 2017
شبکه خبر بچه پولدار نیستیم که هرکاری دلمان خواست بکنیم Thu Jun 14 16:20:35 IRDT 2018
تهران پرس رییس سازمان اسناد عمان از کتابخانه مجلس بازدید کرد Wed Jul 18 13:50:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم سفیر آنکارا در تهران: نتیجه انتخابات تاثیر منفی در روابط ایران و ترکیه ندارد Sun Jun 17 21:31:01 IRDT 2018
آنا مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری 14 مرداد برگزار می‌شود Fri Jun 30 14:19:25 IRDT 2017
تی نیوز پوچتینو: چلسی به دنبال استفاده از ضد حملات بود Mon Aug 21 03:21:32 IRDT 2017
تابناک عوامل قاچاق فیلم گشت2 شناسایی شدند Mon May 29 13:27:23 IRDT 2017
افکارخبر شایان مصلح: به توپ نرسیدم تا آن را دفع کنم Wed Feb 20 11:39:01 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران ورود سامانه ناپایدار به گلستان Sat Apr 06 09:19:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهرداری بوشهر شفاف سازی کند Tue Nov 13 09:00:00 IRST 2018
صبا ایران کره شمالی سفرای خود را از سازمان ملل، روسیه و چین فراخواند Mon Aug 14 14:21:34 IRDT 2017
جماران تنش‌های آمریکا و روسیه بر سر جهان سایه انداختند Sat Aug 05 03:13:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر قیاسی و شعبانی به نیمه نهایی رسیدند Fri Nov 16 17:26:19 IRST 2018
ساعت24 جزئیات طرح مجلس نمایندگان آمریکا برای تحریم ایران Sat Jul 22 22:37:56 IRDT 2017
جماران 20 درصد مرغداری های خراسان رضوی غیر مجازند Fri Oct 05 11:23:07 IRST 2018
تی نیوز آمادگی 50 داعشی برای انجام عملیات تروریستی در اروپا Tue Aug 08 23:37:45 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بازار به طور کامل از نظر کالاهای اساسی و مورد نیاز اشباع است Mon Mar 18 20:50:37 IRST 2019
دفاع مقدس مرکل: موارد بیشتری هست که باید با تهران مذاکره کرد/ شرکت‌ها خودشان برای ماندن در ایران تصمیم بگیرند Mon Jul 09 19:33:00 IRDT 2018
پرس شیعه ابراز نگرانی سازمان ملل درباره دو میلیون آواره یمنی Thu Jan 26 18:38:53 IRST 2017
ایسکانیوز اردوی تیم بسکتبال جوانان برگزار می شود Thu Aug 10 13:53:48 IRDT 2017
صبحانه با خبر پیش‌بینی جدید عربستان از آینده بازار نفت Thu Dec 20 18:00:01 IRST 2018
خبرگزاری نسیم پوتین: اروپایی‌ها جرأت دادن جواب رد به آمریکا را ندارند Sat Feb 16 11:23:05 IRST 2019
واحد مرکزی خبر خدمت رسانی به بیش از 45 هزار بیماردر تعطیلات نوروزی+فیلم Sun Apr 02 10:43:33 IRDT 2017
ایلنا محمد پنجعلی: بحث تبانی، آن هم وقتی یک طرف آن ایران باشد کاملا کذب و خنده دار است Wed Sep 06 15:57:14 IRDT 2017
افکارخبر فشار هزینه‌های استقبال از مهر بر خانواده‌‌ها Fri Sep 14 15:39:29 IRDT 2018
آفتاب نوبخت: تصویب نشدن FATF واردات و مبادلات ارزی را سخت‌تر می‌کند| حتی برخی کشورهای دوست نیز اعلام کرده‌اند که اگر ایران از FATF خارج شود، نمی‌توانند مبادلات ارزی با ایران انجام دهند Sat Feb 16 12:33:07 IRST 2019
روزنامه دنیای اقتصاد تعیین مصادیق رجل سیاسی و مذهبی Sun Jan 21 00:00:00 IRST 2018
تین تهمیدات سازمان راهداری برای فصل سرما Sun Oct 07 09:26:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تقویت مصوبه ته‌لنجی در اولویت برنامه‌های مسئولان است Fri Aug 10 19:56:16 IRDT 2018
تی نیوز « صادقلو » شهرداری که از لیست خودش خط خورد! Mon Aug 28 16:31:45 IRDT 2017
جماران عزت اللهی: باید از تجربه جام قبلی استفاده کنیم Mon Dec 24 11:26:52 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگسرای بروجن هم گلریزان شد . Thu Jun 14 11:23:44 IRDT 2018
تی نیوز رونمایی از کتاب ( بن بست در استراتژی، شکست در تاکتیک ) Wed Jul 19 20:06:20 IRDT 2017
پارس نیوز امیری: روحانی درحال رایزنی برای معرفی کابینه جدید است Sat Jul 15 18:17:50 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| پیام رونالدو به هواداران یوونتوس در آستانه تقابل با اتلتیکومادرید Mon Mar 11 09:27:44 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران چرا کره شمالی تعلیق برنامه هسته‌ای خود را پذیرفت؟ Fri Apr 27 10:02:01 IRDT 2018
خبرگزاری فارس وقوع برف و کولاک در محور هراز Mon Apr 16 07:44:47 IRDT 2018
جهان نیوز خطیب نمازجمعه این هفته تهران مشخص شد Wed Jun 20 15:41:29 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران لحظاتی جالب با مارسلو ، مدافع تکنیکی رئال مادرید +فیلم Fri May 18 02:25:02 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن نوزدهمین جشن بزرگ غدیر در شهرمریانج برگزار می‌شود Fri Sep 08 00:48:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 9 پیشنهاد دیرهنگام وزارت راه برای تعادل‌بخشی به بازار مسکن/ نوشدارو پس از مرگ سهراب Thu Jul 05 13:20:38 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رویارویی دو طرح منطقه ای یکی ایران و دیگری عربستان. چه تفاوتی با یکدیگر دارند و کدام یک چیره خواهد شد؟ [عبدالعزیز صالح بن حبتور، رای الیوم (انگلستان)، 4 دسامبر 2018] (اداره کل رسانه های خارجی، مترجم: مهری بهرامی) Fri Dec 07 11:00:09 IRST 2018
تهران پرس وقوع 37 پس لرزه در یاسوج و سی سخت Fri May 11 14:18:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نرخ تورم آذرماه 8 درصد شد/ مناطق شهری 7.8 درصد Fri Dec 22 21:57:09 IRST 2017
بولتن نیوز جرج کلونی خواستار تلاش بیشتر روزنامه‌نگارها شد/ ترامپ را نقد کنید Wed Feb 22 12:48:00 IRST 2017
نسیم بهاری شیوع بیماری‌های تنفسی در مرغداری‌ها علت گرانی ... Sun Dec 24 11:23:43 IRST 2017