پرتغال: 34935 خبر

تدبیر و امید برگزیدگان سی‌وپنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران Tue Nov 13 22:43:01 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد برترین‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند Tue Nov 13 22:35:31 IRST 2018
تیترنیوز کرمانشاه کشتی‌های افسانه‌ای غرق شده‌ای که هنوز پیدا نشده اند! Tue Nov 13 22:28:04 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سال 2018 همچنان به کام «لوکا مودریچ» کروات Tue Nov 13 22:20:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سی‌وپنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران برگزیدگان خود را شناخت Tue Nov 13 20:42:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو سی‌وپنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران برگزیدگان خود را شناخت Tue Nov 13 20:19:43 IRST 2018
پارس فوتبال آمار درخشان گلر پیشین اسپانیا ؛ کاسیاس به تیم ملی باز می گردد ؟ Tue Nov 13 19:25:29 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در رقابت های کشوری نشان نقره گرفت Tue Nov 13 19:18:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر جشنواره سی‌وپنجم فیلم کوتاه تهران در خط پایان/ برترین‌ها معرفی شد Tue Nov 13 19:15:47 IRST 2018
اطلاعات کوتاه از سراسر جهان Tue Nov 13 18:33:53 IRST 2018
ایران آنلاین روزهای بزرگ در انتظار پابرهنه ها Tue Nov 13 17:04:46 IRST 2018
پارس فوتبال شرایط و زندگی فوتبالی برانکو و پرسپولیس شبیه به هم: یک مسیر سبز Tue Nov 13 16:25:11 IRST 2018
روزنو هفته داغ فوتبال با لیگ ملت‌های اروپا Tue Nov 13 14:37:01 IRST 2018
جماران واکنش‌های دیدنی عابدزاده +عکـس Tue Nov 13 14:29:41 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فوتبال ساحلی شایسته حمایت و توجه بیشتر مسئولان Tue Nov 13 13:19:00 IRST 2018
ورزش 3 تمجید مانچینی از پیرلو جدید فوتبال ایتالیا Tue Nov 13 12:53:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو نگاهی جامع به تاریخچه جشنواره فیلم مقاومت/ از رد کردن یک فیلم اسرائیلی تا تجلیل از دختر عماد مغنیه با حضور خانواده حاج قاسم سلیمانی Tue Nov 13 12:49:35 IRST 2018
پارس فوتبال ستاره جذاب یوونتوس اینگونه عرقش را به تیم ملی ایتالیا نشان داد Tue Nov 13 12:33:46 IRST 2018
ورزش 3 بیلیج هم درد الاتحاد را دوا نکرد / تیم شاگرد برانکو ، تیم دلخواه لیگ قهرمانان! Tue Nov 13 12:04:00 IRST 2018
ورزش 3 نارضایتی در رختکن یونایتد از فیکس بودن ماتیچ Tue Nov 13 11:50:45 IRST 2018
ورزش 3 این تیم بازهم می‌تواند پیش برود ؟ / مسیر سبز؛ راهی که پرسپولیس با برانکو طی کرد Tue Nov 13 11:46:00 IRST 2018
فرارو اعتراض بازیکنان فوتبال ساحلی به مسئولان Tue Nov 13 10:56:38 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران؛ پناهگاهی امن برای اسرای اتریشی Tue Nov 13 10:50:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| کیه‌لینی: هرگز مثل بوفون و یا کاپیتان‌های دیگر ایتالیا نخواهم شد/ جام جهانی بزرگترین پشیمانی من خواهد بود Tue Nov 13 09:34:46 IRST 2018
ورزش 11 کاسیاس، برتر از دروازه بان های حال حاضر تیم ملی اسپانیا Tue Nov 13 08:17:00 IRST 2018
تجارت نیوز دیپلماسی گردشگری برنده رویارویی با تحریم Tue Nov 13 07:57:30 IRST 2018
ورزش 11 آقای سوپر سیو، شماره 1 جدید تیم ملی! Tue Nov 13 06:55:12 IRST 2018
افکارخبر حمله ناگهانی کی‌روش و ملی‌پوشان به اینستاگرام Tue Nov 13 02:40:00 IRST 2018
ایران آنلاین روزهای بزرگ در انتظار پابرهنه ها Tue Nov 13 00:50:00 IRST 2018
سیتنا حمله ناگهانی کی‌روش و ملی‌پوشان به اینستاگرام Mon Nov 12 22:37:07 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دروازه بان مصر جام جهانی 2018 را از دست داد Sun Apr 15 11:44:14 IRDT 2018
سیتنا کارلوس کی‌روش و مارتین اسکورسیزی! Fri Jun 22 22:40:59 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جدال پرتغال و لهستان به وقت‌های اضافی کشیده شد Fri Jul 01 01:22:54 IRDT 2016
آنا سانتوس: مبارزه سختی باایران دارم/ دوستی 35 سال با کی‌روش Sun Jun 24 22:05:00 IRDT 2018
پارس فوتبال نگاهی به روزنامه ایران ورزشی دوشنبه 2 مهر 97؛ قرارداد کی روش تمدید شد؛ عابدزاده بالاتر از کاسیاس در لیگ پرتغال؛ چه کسی برای تیم شفر گل بزند؟ Mon Sep 24 06:45:00 IRST 2018
خرداد نیوز کی‌روش: تیم ملی و باشگاه‌ها باید توافق استراتژیک کنند/ مسوولیت اخلاقی و کاری با ایران دارم Fri Jan 20 12:53:03 IRST 2017
روزنامه شهروند ناپرهیزی شهرام شکوهی Wed Jun 27 04:30:00 IRDT 2018
ورزش 3 تقدیم به سیدجلال؛ کاپیتان خویشتن‌دار Fri Dec 08 13:08:24 IRST 2017
تدبیر و امید مافیای ویزا در سفارت چند کشور اروپایی Sat Aug 12 10:55:47 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 55 نامزد نهایی تیم منتخب سال فیفا معرفی شدند Wed Sep 20 19:28:39 IRDT 2017
آنا پیروزی پرتغال مقابل مکزیک/ سومی قهرمان یورو در غیاب رونالدو Sun Jul 02 19:39:22 IRDT 2017
پارس فوتبال تبحر بالای کریس رونالدو در اجرای این تکنیک ها ! Sun Jul 01 18:14:23 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جام‌جهانی 2018| روسیه با حذف اسپانیا به جمع 8 تیم برتر دنیا راه یافت/ پایان گروه مرگ! Sun Jul 01 21:12:34 IRDT 2018
عصر خبر سرمربی پرتغال: مقابل ایران به دنبال تساوی نیستیم/ بازی سختی داریم Fri Jun 22 16:41:25 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ابراهیمی: تیم ملی فوتبال ایران همدل است Mon Jun 04 17:28:00 IRDT 2018
نامه نیوز کی‌روش: اتفاقات گذشته تکرار شود نمی‌مانم/ رویای یک ملت روی شانه‌های من است Sat Jun 23 12:42:33 IRDT 2018
پارس فوتبال وحید امیری صادقانه حرفش را به هواداران ” پرسپولیس ” بزند و جدا شود ! Fri Jul 20 14:33:42 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حاج صفی به دیدار برابر پرتغال می‌رسد Sat Jun 23 16:07:40 IRDT 2018
پارس فوتبال حمایت تمام قد سرمربی استقلالی از کارلوس کی روش Fri Jun 29 18:40:54 IRDT 2018
ایانا صرفه اقتصادی واردات گوشت از برزیل / ثبت بیش ترین واردات در سال 92 / روند سینوسی واردات گوشت قرمز در 6 سال اخیر+ جدول Wed Mar 29 13:28:54 IRDT 2017
ایلنا ترکیب دو تیم لهستان و ایتالیا اعلام شد Sun Oct 14 21:45:27 IRST 2018
شفقنا تغییرات احتمالی ترکیب تیم ملی فوتبال Mon Jun 25 14:30:54 IRDT 2018
تهران پرس رفتار انسان دوستانه رونالدو +عکس Thu Jun 22 07:22:00 IRDT 2017
شفاف مسابقه جام‌جهانی در روز شانزدهم Sat Jun 30 11:43:34 IRDT 2018
مشرق نیوز 7 حضور آسیایی‌ها در مراحل حذفی جام‌جهانی Sun Jul 01 14:20:00 IRDT 2018
فرارو «عقب ماندگی از غرب» در ناخودآگاه جمعی ایرانیان Sat Feb 04 12:42:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عابدزاده: تمام بازیکنان تیم ملی به کی روش اعتقاد و اعتماد دارند Fri Sep 07 10:52:07 IRDT 2018
پرشین خودرو خط و نشان رونالدو برای علیرضا فغانی Thu Jun 29 09:43:00 IRDT 2017
وطن امروز واقع گرا باشیم Mon Jun 18 00:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر حق با کی‌روش است و توهینی نکرده/ سطح بازیکنان تیم ملی پایین است Fri Apr 13 11:58:42 IRDT 2018
میزان 18 نکته جذاب در مورد مایکروسافت که باید بدانید Mon Mar 27 17:23:11 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افشاگری آبولا پرتغال؛ کی روش از 9 کشور پیشنهاد داشته است! Thu Oct 18 22:04:19 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزیت و دولت ترامپ محور مذاکرات رهبران اتحادیه اروپا در لیسبون Sat Jan 28 21:39:00 IRST 2017
مشرق نیوز "ظریف و صالحی" این‌هفته به مجلس می‌روند Fri May 11 11:25:27 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تابستان سوزان؛هزینه شکست در مبارزه با تغییرات آب وهوایی Tue Aug 07 13:53:00 IRDT 2018
تی نیوز زیباترین گل های هفته سی سوم رقابت های لیگ 1 فرانسه Mon Apr 16 19:55:22 IRDT 2018
ورزش 3 پیش بازی پرتغال - شیلی Wed Jun 28 04:53:00 IRDT 2017
روزنو دیوید ترزگه: کار ایران مقابل پرتغال راحت‌تر از اسپانیاست! Mon Jun 25 09:39:01 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران صحبت‌های امیدوار کننده میناوند و شاهرودی با خبرگزاری روسیه Sun Dec 10 09:31:47 IRST 2017
تابناک انتخاب مدافع ایران درتیم منتخب جام جهانی+عکس Mon Jun 25 21:10:15 IRDT 2018
نود تی وی جلالی: کی‌روش رقبا را فریب داد Tue May 29 11:32:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اسکان 7 هزار نفر دربقاع متبرکه چهارمحال وبختیاری Wed Apr 04 12:52:58 IRDT 2018
ایلنا سرمربی صنعت نفت: شاید بازهم بازیکن گرفتیم/ برای جام حذفی حضور در فینال را هدف قرار دادیم Thu Sep 13 19:21:16 IRDT 2018
بهار نیوز خطرناک‌ترین و امن‌ترین کشورها برای رانندگی Mon Apr 17 15:35:32 IRDT 2017
آفتاب ایران جوایز فیلم اروپا | جنگ سرد پیشتازی می کند Sun Nov 11 19:30:09 IRST 2018
آریا ایران صدرنشین گروه B؛ پرتغال با جادوی رونالدو از شکست گریخت Sat Jun 16 01:42:29 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مهدوی کیا: امید ابراهیمی فوق تصور بود Tue Jun 26 12:50:51 IRDT 2018
میزان نخستین گل اروگوئه به پرتغال در دقیقه 7 + فیلم Sat Jun 30 23:08:05 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی چطوری کریس Sat Jul 07 06:52:00 IRDT 2018
رجا نیوز برنامه روز دوازدهم جام جهانی 2018 روسیه Mon Jun 25 12:56:38 IRDT 2018
میزان هافبک پرتغال به بازی ایران نمی‌رسد Sat Jun 23 14:16:51 IRDT 2018
یک ورزش کشف مواد منفجره و بازداشت 7 داعشی در 2 شهر میزبان بازی‌های ایران در جام جهانی 2018 Tue Dec 19 10:28:40 IRST 2017
شارا فعالیت های دیپلماتیک شاه عباس Sat Dec 31 10:14:00 IRST 2016
تدبیر و امید سرمربی ایرانی، در نزدیکی نیمکت تیم ملی Sun Sep 16 19:16:37 IRDT 2018
جماران شانس تیم های یک هشتم نهایی برای صعود + عکس Sat Jun 30 16:13:56 IRDT 2018
روزنامه شهروند جنگ شماره یک تیم‌ملی بالا گرفت! Thu May 17 04:30:00 IRDT 2018
پارس فوتبال رضایی : با این شکست درس های زیادی از فوتبال حرفه ای اسپانیا آموختیم Thu Jun 21 17:20:34 IRDT 2018
روزنو کناره گیری کریس رونالدو از تیم ملی پرتغال Sat Oct 06 09:40:01 IRST 2018
تابناک مهدوی‌کیا: نمی‌خواهم به فوتبال ایران برگردم Wed Dec 13 09:55:58 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رتبه دژاگه در بین کاپیتان‌های حاضر در جام جهانی Fri Jun 22 14:59:43 IRDT 2018
پایگاه خبری الف کی‌روش از ایران رفت Tue Jun 20 13:40:37 IRDT 2017
اعتدال دوست دارم ایران ببرد اما... Mon Jun 25 22:00:13 IRDT 2018
آفتاب ایران حضور رئیس سازمان جهانی گردشگری در همدان Sun Nov 04 14:30:30 IRST 2018
تابناک تاکتیک ایران مقابل پرتغال و حال و هوای سارانسک Mon Jun 25 22:00:00 IRDT 2018
بهار نیوز آخرین رده‌بندی تیم‌های ملی جهان Thu Apr 06 15:57:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018|خداحافظی مسی و رونالدو و صندلی ذخیره شده برای نیمار/ وداع زودهنگام مالکان توپ طلا با جام 21 Sun Jul 01 10:28:00 IRDT 2018
جماران انصاری فرد: سال ها حسرت امروز را می خوریم/ در کنار طارمی خواهیم بود Tue Jun 26 02:22:26 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم حضور ایران در محبوب‌ترین منطقه جام جهانی 2018 روسیه Fri Apr 13 03:47:02 IRDT 2018
نامه نیوز پرسپولیس مقابل الجزیره کار راحتی دارد Sat May 05 15:07:10 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم انصاری‌فرد: سخت‌ترین حریف ما در جام جهانی مراکش است Wed Apr 25 22:15:02 IRDT 2018
پارس فوتبال رونمایی از خرید جدید آبی اناری های بارسا Thu Jul 13 23:56:29 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمربی تیم ملی اسپانیا قراردادش را تمدید کرد Tue May 22 16:16:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف بوفون و کاسیاس دوباره به هم رسیدند Wed Feb 22 06:50:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم افتتاح هشتمین پارک فوتبال جام جهانی 2018 + عکس Sat May 12 17:11:53 IRDT 2018
روزنو مسعود شجاعی: بازی با مراکش شش امتیازی است Thu Jun 07 10:36:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018| شفر: ایران همچنان شانس صعود دارد/ روی تیم ملی فشاری نیست Mon Jun 25 13:58:40 IRDT 2018
عصر ایران دوئل قهرمانان جام جهانی در آزادی Tue Mar 28 15:11:17 IRDT 2017
آفتاب ایران گلر فوتبال ساحلی در آستانه لژیونر شدن Fri Aug 25 18:42:06 IRDT 2017
صبح تهران پازل کوچک ال‌کلاسیکو در نبرد پرتغال اروگوئه Sat Jun 30 18:12:05 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ذخایر نفتی مسجد سلیمان‌ به اتمام رسیده است/ کاستی‌های موجود در خوزستان ناشی از بی تدبیری‌های مسئولان است Sat Oct 13 14:03:02 IRST 2018
نود تی وی فرهاد مجیدی: تیم ملی بدموقع گل خورد/ باید کی‌روش را حفظ کنیم Tue Jun 26 02:00:00 IRDT 2018
پارس فوتبال مرد جذاب لیگ در حوالی نیمکت سپاهان Fri Jul 14 21:03:36 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم برای شمردن گل های رونالدو در یوونتوس کمی صبر کنید Sun Sep 09 20:23:03 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران طارمی: فصل بعد در الغرافه می‌مانم/ صعود در جام جهانی هدف ماست Thu Apr 12 07:37:25 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم قویترین رقیب ایران باخت / آفریقایی‌ها قدرتمندانه وارد شدند Sun May 21 11:27:47 IRDT 2017
بولتن نیوز اردوی تیم والیبال نوجوانان ایران آغاز شد Tue Aug 01 11:21:54 IRDT 2017
تدبیر و امید نگاهی منصفانه‌تر به فهرست «کی روش» Mon Sep 03 21:54:44 IRDT 2018
یک ورزش روزنامه روسی: ایران مثل تیم‌های عربی خواب‌آلود نبود Mon Jun 25 11:12:44 IRDT 2018
تی نیوز مصدومیت ایسکو اردوگاه اسپانیا را به هم ریخت Sun Apr 15 14:18:54 IRDT 2018
جام نیوز پاپ مسیحیان دو کودک را قدیس خواند Sat May 13 19:30:02 IRDT 2017
آفتاب ایران سید محمد خاتمی درگذشت جعفر افقهی را تسلیت گفت Tue Apr 03 19:13:17 IRDT 2018
پارس فوتبال می‌بینیم هنوز غفوری، جپاروف، تیام سر تمرین نیستند ! استقلال دیر شروع کرده و باید نگران سوپرجام بود Tue Jul 03 13:02:22 IRDT 2018
میزان گزارش لحظه به لحظه؛ پرتغال 2- اسپانیا 2/ دبل کاستا و رونالدو Fri Jun 15 22:32:42 IRDT 2018
جماران تیم ملی فوتسال همچنان ششمین تیم برتر جهان است Thu Jul 20 17:37:13 IRDT 2017
پایگاه خبری الف مارکا: ایرانی‌ها با سربلندی جام جهانی را ترک کردند/ ایران به اسپانیا لطف کرد Tue Jun 26 01:39:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران هادی‌پور از مسابقات تکواندو گرندپری 2018 حذف شد Thu Sep 20 14:25:22 IRDT 2018
میزان سلیمانی: می‌خواهیم اولین مقر آسیایی پدل را تاسیس کنیم Mon Dec 11 16:54:58 IRST 2017
میزان حاج صفی: دم تمام بازیکنان گرم که جنگیدند/ دنبال وقت تلف کردن نبودیم Thu Jun 21 02:09:37 IRDT 2018
نامه نیوز روایت جالب پورعلی‌گنجی از گریه کردن در آغوش په‌په/فیلم Tue Jul 10 15:37:04 IRDT 2018
پارس نیوز رونالدو در تابستان ازدواجش می‌کند Wed Jan 25 15:41:00 IRST 2017