پرتغال: 32873 خبر

ایران آنلاین نخستین جریمه به خاطر مزاحمت خیابانی در فرانسه Wed Sep 26 08:13:56 IRST 2018
پارسینه آغاز جریمه سنگین مزاحمین خیابانی در فرانسه Wed Sep 26 08:08:43 IRST 2018
پارس فوتبال لوکا مودریچ کسی که انتقام یک نسل از بازیکنان را از رونالدو و مسی گرفت Tue Sep 25 22:04:21 IRST 2018
خبرگزاری نسیم غیبت تاج و کی روش در دربی 88/ نمایندگان کادرفنی تیم ملی فوتبال در دیدار سرخابی ها مشخص شدند Tue Sep 25 16:44:03 IRST 2018
نود تی وی کنکاش در آرای The Best؛ 10 بازیکن منتخب، رای اول چه نفراتی بودند؟ Tue Sep 25 16:39:00 IRST 2018
خبرگزاری نسیم نشریه «سان»: اریکسون سرمربی تراکتورسازی می شود Tue Sep 25 16:23:04 IRST 2018
ایران آنلاین اریکسون سرمربی تراکتورسازی می شود! Tue Sep 25 15:16:16 IRST 2018
صنعت بیمه معروف‌ترین رژیم‌های غذایی تاریخ کدام‌ها هستند؟ Tue Sep 25 15:11:42 IRST 2018
پارس فوتبال گزارش تصویری از مراسم بهترین های سال 2018 ؛ از بهترین بازیکن زن سال تا اعلام مربی مرد به عنوان برترین مربی زن سال! Tue Sep 25 15:07:54 IRST 2018
جماران نشریه سان: اریکسون سرمربی تراکتورسازی می شود Tue Sep 25 15:02:06 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا غیبت تاج و کی روش در دربی 88/ نمایندگان کادرفنی تیم ملی فوتبال در دیدار سرخابی ها مشخص شدند Tue Sep 25 15:00:29 IRST 2018
برنا رئیس فدراسیون و کی روش دربی88 را از دست دادند Tue Sep 25 14:56:42 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ روزنامه مطرح سان انگلیس مدعی شد: سرمربی جدید تراکتور از انگلیس می آید Tue Sep 25 14:56:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران غیبت تاج و کی روش در دربی 88/ نمایندگان کادرفنی تیم ملی فوتبال در دیدار سرخابی ها مشخص شدند Tue Sep 25 14:33:55 IRST 2018
جماران سرمربی سابق تیم ملی فوتبال انگلیس در یک قدمی تراکتورسازی Tue Sep 25 12:45:27 IRST 2018
ایلنا اریکسون در یک قدمی نیمکت تراکتورسازی Tue Sep 25 12:35:39 IRST 2018
598 مسی به رونالدو رای داد، رونالدو به مودریچ Tue Sep 25 11:27:41 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین کی‌روش به مودریچ و شجاعی به محمد صلاح رای دادند Tue Sep 25 10:49:15 IRST 2018
خبرگزاری نسیم پورعلی‌گنجی: تیم ملی کمی از نظر مالی و برنامه‌ای حمایت شود با همه رقابت می‌کند/ تفاوت بین جام ملت‌ها و جام جهانی انگیزه و حس جنگندگی است Tue Sep 25 09:39:05 IRST 2018
تدبیر 24 مودریچ مرد سال فوتبال جهان شد+عکس Tue Sep 25 09:20:35 IRST 2018
بهار نیوز لوکا مودریچ مرد سال فوتبال جهان شد Tue Sep 25 09:06:15 IRST 2018
شبکه خبر کشف بقایای کشتی با قدمت چند قرن Tue Sep 25 09:00:27 IRST 2018
ایران آنلاین لاشه کشتی 400 ساله درپرتقال پیدا شد Tue Sep 25 08:33:20 IRST 2018
ایران آنلاین لاشه کشتی 400 ساله درپرتقال پیدا شد Tue Sep 25 08:32:31 IRST 2018
مشرق نیوز مسی و رونالدو به چه کسی رای دادند؟ Tue Sep 25 08:24:00 IRST 2018
تدبیر و امید در سینما و تئاتر چه خبر است؟ Tue Sep 25 06:00:03 IRST 2018
پارسینه معروف‌ترین رژیم‌های غذایی تاریخ کدام‌ها هستند؟ Tue Sep 25 00:29:26 IRST 2018
فرارو اختلال در زندگی مردم پرتغال به دلیل هجوم گردشگران Tue Sep 25 00:20:04 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پورعلی‌گنجی: تیم ملی کمی از نظر مالی و برنامه‌ای حمایت شود با همه رقابت می‌کند/ تفاوت بین جام ملت‌ها و جام جهانی انگیزه و حس جنگندگی است Tue Sep 25 00:02:00 IRST 2018
مشرق نیوز مودریچ به یک دهه سلطنت مسی و رونالدو پایان داد/ برترین های سال 2018 انتخاب شدند +فیلم و عکس Mon Sep 24 23:48:00 IRST 2018
روزنو تمجید رسانه پرتغالی بعد از درخشش امیر/ عابدزاده رقیب پرتغال در جام جهانی است Tue Apr 03 15:00:01 IRDT 2018
روزنو واکنش AFC به حذف تیم ملی فوتبال ایران Tue Jun 26 23:00:01 IRDT 2018
انتخاب جهش 65 درصدی فروش «فروشنده» پس از اسکار Mon Mar 06 14:07:48 IRST 2017
صراط آفتابی شدن دختر مدیر نجومی‌بگیر در روسیه! +عکس Tue Oct 17 14:56:06 IRST 2017
پارس فوتبال اینفوگرافی ؛ 22 بازیکنِ حاضر در یکی از جذاب ترین بازی های جام جهانی! Fri Jun 15 22:42:08 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم دیدار ایران و اسپانیا با حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی پخش می‌شود Wed Jun 20 01:18:03 IRDT 2018
روزنامه شرق آب‌شدن یخ ارتباط میان بازی‌سازان ایرانی و بین‌المللی Sat Jul 08 04:30:00 IRDT 2017
ورزش 3 بازیکنان ایران در تیم ملی ساخته می‌شوند نه باشگاه‌ها؛/ کی‌روش: نمی‌توانم روی قول‌ها حساب کنم Sun Feb 26 15:30:00 IRST 2017
تهران پرس لقب‌ها و نمادهای حیوانی 32 تیم حاضر در جام جهانی 2018 Sun Dec 17 07:02:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دیدار روسیه - پرتغال شد Wed Jun 21 22:17:02 IRDT 2017
جام نیوز متزلزل و نامطمئن مثل بیرانوند/ «بیرو» مرد بازی‌ها بزرگ نیست! Tue May 15 13:51:48 IRDT 2018
ورزش 3 دروازه‌بانی عابدزاده مقابل پورتو Sun Apr 29 16:25:39 IRDT 2018
جماران اوکتاویو: فوتبال ساحلی ایران قوی‌تر از گذشته است Fri Oct 13 13:46:47 IRST 2017
عصر ایران مرگ 62 نفر در آتش سوزی در مرکز پرتغال/ اعلام 3 روز عزای عمومی Sun Jun 18 20:39:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سانتوس: از شکست روسیه خیلی خوشحالم Wed Jun 21 22:50:33 IRDT 2017
افق نیوز پرتغال با تمام قوا علیه شبه ایران و مراکش Fri Jun 08 00:34:55 IRDT 2018
میزان عابدزاده هیچ شانسی برای بازی در جام جهانی ندارد/ کی‌روش می‌خواهد از پرتاب دست‌های بیرانوند مقابل مراکش بهره ببرد Wed Jun 13 11:55:47 IRDT 2018
میزان عزت‌اللهی: با همه وجود برای پیروزی مقابل پرتغال تلاش می‌کنیم Sat Jun 23 11:57:01 IRDT 2018
جام نیوز عذرخواهی ایرانیان از رونالدو+ عکس Mon Jun 25 18:49:17 IRDT 2018
آفتاب واکنش ستاره فوتبال با دیدن دختری که از او خواستگاری کرد+عکس Mon May 07 08:25:06 IRDT 2018
جام نیوز کی‌روش به فدراسیون: بله، پرسپولیسی‌ها در لیست نهایی تیم ملی هستند Wed Mar 01 13:47:40 IRST 2017
ورزش 11 کی روش: در مورد ماندن یا رفتنم باید یکسال پیش صحبت می‌کردید نه الان Sun May 27 11:59:40 IRDT 2018
آفتاب ایران اتفاق بزرگ برای تیم ملی در تاریخ جام جهانی؛ سرانجام با 10 دو رقمی شدیم Tue Jun 26 02:30:23 IRDT 2018
تدبیر و امید جام جهانی/ پایان نیمه اول: پرتغال 1- مراکش 0 Wed Jun 20 16:44:29 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران عوامل رشد اقتصادی تحت لوای برجام بوده‌اند Tue Feb 28 14:40:28 IRST 2017
تابناک جنوب اسپانیا از نمای نزدیک Sat Jun 30 22:00:01 IRDT 2018
جماران گزارش ویژه فیفا از موفقیت‌های فوتبال ایران Thu Oct 12 22:05:42 IRST 2017
ایلنا بازیکن استقلال از ترک این تیم پشیمان شد/ چراغ سبز برزیلی برای بازگشت Thu Dec 14 14:18:24 IRST 2017
جام نیوز طبس، گنجینه کویر ایران Sat Aug 12 23:58:00 IRDT 2017
پارس فوتبال فیلم ؛ لحظه ملحق شدن رونالدو به اردوی تیم ملی پرتغال Tue Aug 29 11:50:25 IRDT 2017
نود تی وی بیش‌ترین نقش VAR در بازی ایران و پرتغال Sat Jun 30 11:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس تامین 950 تن سیب و پرتقال شب عید در گلستان/ اخذ حواله واردات 500 تن برنج هندی به گلستان/ همچنان در تب اقتصاد می‎سوزیم Mon Feb 13 19:06:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پخش مسابقات جام جهانی در واگن های مترو مسکو Fri Jun 15 17:40:00 IRDT 2018
روزنامه شرق برنامه Thu May 04 04:30:00 IRDT 2017
عصر ایران روایت لیلا اوتادی از هزینه حضور فیگو در برنامه نود Tue Dec 05 20:32:19 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جهانبخش: پرتغال خیلی استرس داشت Wed Jun 27 09:10:00 IRDT 2018
بولتن نیوز ستاره ایرانی در آستانه قرارداد با اسپورتینگ لیسبون Sat Aug 19 14:53:14 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سارانسک؛ میزبان بازی ایران و پرتغال Mon Jun 25 13:34:18 IRDT 2018
نود تی وی کی‌روش و مورینیو؛ خط‌های موازی که سرانجام به هم رسیدند Tue Sep 11 11:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هنرمند کارتونیست گلستان درمسابقه جهانی توریسم ترکیه دوم شد Wed May 31 19:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر زمزمه های خروج از اروپا/احتمال سرایت تب «برگزیت» به آتن و رُم Tue Jun 27 05:32:59 IRDT 2017
تابناک برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در 140 نقطه جهان Sat Apr 15 15:50:15 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فاصله رونالدو و دایى کمتر نشد Tue Jun 26 09:56:08 IRDT 2018
598 مربیان آسیایی زیر خط فقر دانش مربیگری! Sat Jun 03 17:22:26 IRDT 2017
روزنو کی‌روش: در دوران فوتبالم یک پُست یک پُست عقب آمدم و سرانجام نیمکت‌نشین شدم Fri Aug 18 17:00:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دلقک قاتل به پیشتازی در بازار جهانی سینما ادامه می‌دهد Tue Sep 19 08:00:02 IRDT 2017
تابناک مشتریان اوراق بدهی اروپایی چه کسانی هستند؟ Mon Jun 25 01:06:13 IRDT 2018
جام نیوز بهترین جانشین برای چشمی Wed Jun 20 10:35:02 IRDT 2018
دویچه وله بهره‌برداری سیاسی اسرائیل از موفقیت در یوروویژن Sun May 13 20:38:00 IRDT 2018
نامه نیوز فوتسال ایران همچنان اول آسیا و ششم جهان Fri Jun 02 11:47:06 IRDT 2017
مشرق نیوز په‌په: با ایران بازی می‌کنیم نه کی‌روش Sun Jun 24 22:08:39 IRDT 2018
خبرگزاری مهر «مخمصه» به دو جشنواره جهانی می‌رود Tue Jul 04 13:06:56 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمربی ایتالیا: قهرمان لیگ ملت ها می شویم Mon Sep 03 18:39:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازیکن گیلانی تیم ملی فوتبال در رشت استقبال شد Mon Jul 02 08:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم شجاعی: برای بازی با مراکش آماده ایم/ این بازی 6 امتیازی است Sat Jun 09 17:09:02 IRDT 2018
پارس فوتبال مهاجم تیم ملی : ما هنوز شانس صعود داریم ؛ هر چه که کادر فنی بگوید در زمین اجرا می‌کنیم Thu Jun 21 19:21:25 IRDT 2018
روزنو سرمربی ایرانی، در نزدیکی نیمکت تیم ملی Mon Sep 17 21:20:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پست جوانمردانه قوچان نژاد در اینستاگرام خطاب به بازیکن مراکشی + تصویر Sat Jun 16 10:15:08 IRDT 2018
پارس نیوز تصاویرشگفت انگیز از دنیای زیبا Fri Mar 10 07:00:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مسابقه رده‌بندی و فینال جام فدراسیون‌ها روی آنتن شبکه سه Sat Jul 01 19:10:37 IRDT 2017
ورزش 3 من خوشحال و خندانم؛ بروید سراغ نایب رییس ایرانی AFC/ کی‌روش: خدا به ما جایزه نمی‌دهد! Tue May 08 06:40:00 IRDT 2018
فردا معینی: زامبیا از نظر شرایط جسمانی فوق‌العاده بود Fri May 26 06:15:01 IRDT 2017
خبرگزاری فارس میزبان جام کنفدراسیون‌ها مثل مردان کارلوس کی‌روش در اتریش اردو زدند Sat May 27 10:07:00 IRDT 2017
اعتدال چالش‌های توزیع مواد مخدر دولتی Mon Aug 07 17:48:14 IRDT 2017
خبرگزاری فارس شنیدن به مرز 150 اجرا رسید/ مقصد بعدی فرانسه، بلژیک و یونان Mon Jul 10 11:19:00 IRDT 2017
روزنو این سخت‌ترین قرعه تاریخ فوتبال ایران است Mon Apr 16 14:40:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران افرادی که قصد اخراجم را داشتند باید از فدراسیون فوتبال بروند/ فوتبال ایران به شکل جزیره ای اداره می شد + فیلم Sun Jun 18 22:45:11 IRDT 2017
فرادید رتبه پاسپورت ایران در رده‌بندی جدید Tue May 29 08:19:04 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تاریخچه پول هند/ روپیه هند از کجا آمد؟ Mon Jun 18 22:03:02 IRDT 2018
تدبیر و امید برانکو: بازیکنان لیگی، بهترین‌های ایران در جام‌جهانی بودند Tue Jun 26 20:31:59 IRDT 2018
برنا ایران-پرتغال در اولین شنبه خردادماه Sat May 13 16:01:23 IRDT 2017
تی نیوز تصاویر:در سفرهای خارجی این حرکات را با دست خود انجام ندهید Sat Jul 08 18:30:42 IRDT 2017
عصر ایران خانم ابتکار! نگذارید استعداد دختران تلف شود Mon Jan 22 09:42:08 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سرمربی السد: بازی سختی داریم/ امیدوارم ایران و پرتغال صعود کنند Sun Apr 15 14:16:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران عکس روز نشنال جئوگرافیک از "آکروبات‌باز بر روی آب" Wed May 02 16:30:22 IRDT 2018
جماران پورعلی گنجی: قول می‌دهیم دوباره مردم را شاد کنیم Fri Jun 22 09:27:31 IRDT 2018
آنا کسب بالاترین امتیاز برای امیر عابدزاده در دیدار مقابل اسپورتینگ لیسبون Wed Sep 20 19:44:52 IRDT 2017
اطلاعات اخبار کوتاه Mon Aug 27 18:17:58 IRDT 2018
آفتاب ایران رونالدو رکورد دایی را می شکند؟ / اما نه حالاحالاها! Mon Oct 09 14:26:04 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ملی پوش ایران: صعود به مرحله بعدی غیرممکن نیست Thu Jun 21 03:34:00 IRDT 2018
آفتاب شرکت‌هایی که بیش از یک کشور پول دارند! Fri Aug 03 19:00:30 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شمشیربازی قهرمانی جهان؛ صعود 2 نماینده سابر ایران به مراحل بالاتر Wed Jul 19 19:47:45 IRDT 2017
تدبیر و امید تیم منتخب جام جهانی 2018 روسیه Mon Jul 16 08:00:03 IRDT 2018
وطن امروز واقع گرا باشیم Mon Jun 18 00:00:00 IRDT 2018
خرداد نیوز زمان برگزاری بازی ایران - الجزایر تغییر کرد Sun Dec 17 11:32:47 IRST 2017
نود تی وی 2018 روسیه؛ آخرین فرصت مسی برای پیروزی؟ Thu May 31 15:53:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس صعود آلمان به عنوان صدرنشین/شیلی با تساوی مقابل استرالیا حریف پرتغال شد Sun Jun 25 21:24:00 IRDT 2017
نامه نیوز انتقاد 90 از فدراسیون به خاطر بازی با سیرالئون/ تاج: همه چیز خواسته کی‌روش بوده/ میرزایی دیگر با ما همکاری ندارد Tue Apr 03 00:59:35 IRDT 2018
میزان مردم ار عملکرد تیم ملی در جام جهانی راضی بودند/ تیمی که مقابل قهرمان اروپا به بازی برمی‌گردد شایسته احترام است Tue Jun 26 10:49:01 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ایران 5 پله صعود کرد / فوتبال ایران در رتبه 28 جهان Thu Apr 06 12:33:00 IRDT 2017
تی نیوز می شود در جام جهانی به بیرانوند اعتماد کرد؟ Wed Apr 18 14:39:34 IRDT 2018
اعتدال امیری و بیرانوند لژیونر می‌شوند؟ Thu Jun 28 12:52:37 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران واکنش پدر و مادر بیرانوند به درخشش پسرشان در جام جهانی Tue Jun 26 17:01:03 IRDT 2018
ایران آنلاین کی روش و شاگردانش، اولین میهمان روسیه Mon Apr 23 20:48:33 IRDT 2018
پارس فوتبال جدایی از استقلال دوسرباخت برای جداشده ها و استقلال Sat Aug 26 22:36:29 IRDT 2017
اتاق خبر24 تمجید سایت فیفا از فوتبال ایران Sat Oct 14 04:04:00 IRST 2017
جماران باغداران تنکابن و رامسر چشم به راه دریافت مطالبات Mon Oct 09 11:14:20 IRST 2017
وطن امروز ایران از پنجره الیزه Sun May 07 00:00:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کی روش: دیدار ایران و ازبکستان فینال جام جهانی است + عکس Sun May 28 14:01:01 IRDT 2017
جام نیوز مرگ 11 نفر بر اثر سقوط یک درخت! +تصاویر Wed Aug 16 00:30:00 IRDT 2017