سید محمدعلی افشانی: 848 خبر

صراط اعتمادملّی و ماجرای این 3 نفر Thu Sep 27 19:26:01 IRST 2018
مشرق نیوز اعتمادملّی و ماجرای این 3 نفر Thu Sep 27 16:20:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس اعتمادملّی و ماجرای این 3 نفر/ انشعاب، جدایی دبیرکل و واگذاری کرسی شهرداری Thu Sep 27 15:58:31 IRST 2018
خبرگزاری نسیم شهرداری تهران 15هزار پست دارد اما به 80 هزار نفر حقوق می دهد Tue Sep 25 12:43:02 IRST 2018
جماران شهرداری تهران 15هزار پست دارد اما به 80 هزار نفر حقوق می دهد Tue Sep 25 11:57:27 IRST 2018
جماران برنامه سوم شهر تهران به شورا تحویل شد Tue Sep 25 10:35:56 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم واکنش عضو شورای شهر تهران به شرکت پیام همشهری Tue Sep 25 10:05:35 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا گمانه‌ها از جابه‌جایی در پاستور به جای تغییرات! Tue Sep 25 09:49:23 IRST 2018
خبرگزاری شبستان زنگ مدارسی که توسط مسئولان نواخته شد Sun Sep 23 15:57:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توطئه‌های دشمن غیر قابل تفکیک است/ شهدا فانوس راه ما هستند Sun Sep 23 11:56:05 IRST 2018
بورس نیوز هوشمندسازی ترافیک، از مهمترین برنامه‌های شهرداری Sun Sep 23 11:10:27 IRST 2018
خبرگزاری فارس نواختن زنگ دانش آموز شهید همزمان با آغاز سال تحصیلی Sun Sep 23 10:42:27 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آیین نواختن زنگ مهر در مدرسه باغچه بان Sun Sep 23 10:26:39 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آیین نواختن زنگ مهر با حضور شهردار تهران در مدرسه باغچه بان Sun Sep 23 10:26:39 IRST 2018
میزان همه ما برای آموزش و پرورش کودکان ایران زمین مسئولیم Sun Sep 23 10:23:59 IRST 2018
پارسینه همه ما برای آموزش و پرورش کودکان ایران زمین مسئولیم Sun Sep 23 10:06:58 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ورود 50 دستگاه آمبولانس جدید به بهشت زهرا Sun Sep 23 09:53:11 IRST 2018
پرشین خودرو شهردار تهران: از ورود خودروهای فرسوده به سطح شهر جلوگیری شود Sun Sep 23 09:48:00 IRST 2018
میزان عزم مدیریت شهری برای کنترل هوشمند ترافیک و به کارگیری 630 واگن جدید مترو Sun Sep 23 08:47:42 IRST 2018
جماران ورود خودروهای فرسوده به پایتخت محدود شود Sun Sep 23 07:40:02 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورود خودروهای فرسوده به پایتخت محدود شود Sun Sep 23 07:39:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورود خودروهای فرسوده به پایتخت محدود شود Sun Sep 23 07:38:00 IRST 2018
ایلنا هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد Sat Sep 22 18:14:23 IRST 2018
میزان هشتمین زنگ دانش آموز شهید همزمان با آغاز سال تحصیلی Sat Sep 22 14:45:01 IRST 2018
برنا جلب اعتماد عمومی با تحقق وعده های داده شده میسر می شود Tue Sep 18 11:59:00 IRDT 2018
شفاف تذکر جدی شهردار تهران درباره نصب بنر حاشیه‌ساز Sun Sep 16 19:38:00 IRDT 2018
ایلنا کمیته تلفیق احکام برنامه سوم توسعه شهرتهران آغاز بکار کرد Sun Sep 16 18:18:10 IRDT 2018
پارس نیوز آیا شهردار می رود / آمادگی شهردار تهران برای گزارش به شورا Sun Sep 16 16:34:39 IRDT 2018
مشرق نیوز واکنش شهردار تهران به بنر حاشیه ساز Sun Sep 16 16:19:45 IRDT 2018
جماران تعدادی از اعضای شورای تهران به قوه قضاییه احضار شده اند Sun Sep 16 15:42:51 IRDT 2018
آفتاب ایران شورا و شهرداری ها باید اعتماد شهروندان را جلب کنند Thu Oct 05 17:04:06 IRST 2017
تدبیر و امید یادگار امام: دلتان را با خدا صاف کنید؛ امام دلش را با خدا صاف کرد Wed May 30 20:40:33 IRDT 2018
خبرگزاری فارس دستور شهردار تهران برای پیگیری سریع حادثه خودسوزی یک شهروند Tue Sep 04 12:45:15 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معرفی شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام نیازمند اقدامات دیپلماتیک است Wed Feb 15 18:34:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افشانی: هیچ کاری بالاتر از خدمت صادقانه نیست Mon Apr 03 11:12:41 IRDT 2017
آفتاب پیشنهاد شهردار تهران برای احداث خانه و بوستان اقوام در پایتخت Wed Aug 01 22:59:44 IRDT 2018
پرشین خودرو بهره برداری از هفتمین تونل پایتخت Sat Aug 18 10:11:00 IRDT 2018
روزنامه کیهان فرآیند برگزاری اردوهای دانش‌آموزی اصلاح می‌شود Sat Sep 02 21:38:35 IRDT 2017
خرداد نیوز روحانی پنچ شنبه یک سفر استانی در پیش دارد Tue Apr 18 13:46:40 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تأکید بر نقش شوراها درحل مشکلات و مسائل شهری+انتصاب های جدید وزیر Sat Sep 23 18:14:28 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لایحه استخدامی شهرداری‌ها در انتظار طرح در مجلس Tue Dec 26 16:28:33 IRST 2017
تدبیر 24 رفتارهای هنجارشکنانه طاعون امنیت و آرامش کشور است Sun Jun 25 18:00:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیش از 70 واگن وارد مدار حمل و نقل عمومی پایتخت می شود Sat Jul 28 10:34:00 IRDT 2018
میزان پلیس با تمام ظرفیت برای حل مشکلات شهری و ترافیکی در کنار شهرداری است Thu May 24 13:08:42 IRDT 2018
خبرگزاری فارس 3 تصمیم مهم شورای عالی آب برای فارس/گرفتن بودجه هنر می‌خواهد نه مصاحبه و خودنمایی/گشایش سد چشمه عاشق نی‌ریز در آینده نزدیک Sun Mar 05 18:48:00 IRST 2017
تدبیر 24 7 کاندیدای نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند + اسامی Tue Apr 24 11:08:44 IRDT 2018
آفتاب ایران 7 گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند Wed Jul 19 11:32:11 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درآمد مناطق و سازمان‌ها باید به خزانه شهرداری واریز شود Tue Jul 17 15:52:53 IRDT 2018
شفاف محمدعلی افشانی کیست؟ Sun May 13 11:35:27 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تغییر دو فرماندار و یک بخشدار در استان فارس Sun Feb 19 12:59:22 IRST 2017
میزان تونل آرش-اسفندیار و دوربرگردان غیرهمسطح اتوبان مدرس به نلسون ماندلا افتتاح شد Mon Sep 10 11:01:52 IRDT 2018
فرهنگ نیوز 74 میلیارد تومان اعتبار ویژه خشکسالی به استان فارس اختصاص یافت Sun Jan 29 18:51:00 IRST 2017
جماران پیام شهردار تهران به تیم ملی: سرتان را بالا بگیرید دلاورمردان ایران زمین Tue Jun 26 02:06:52 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم لاریجانی: شهرداری تهران باید برای بهبود هوای تهران برنامه‌ریزی کند Tue May 29 20:17:00 IRDT 2018
جماران شهردار تهران: ملت ایران همواره حامی مظلومان است Fri Jun 08 13:50:41 IRDT 2018
جماران هاشمی: فرآیند انتخاب شهردار تهران شفاف است Sun May 06 10:15:39 IRDT 2018
اتاق خبر24 کدام مدیران باید از شهرداری خداحافظی کنند؟ Wed Jul 25 09:53:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ارائه 40 هزار مجوز طرح ترافیک به متقاضیان/ افشانی شهردار تهران شد Fri May 18 11:19:28 IRDT 2018
تی نیوز فعالیت کانال باشگاه خبرنگاران جوان در تلگرام متوقف شد Sat Apr 21 11:57:33 IRDT 2018
مشرق نیوز توصیه لاریجانی به شهردار جدید تهران Tue May 29 20:37:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران انتخاب سید محمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران/ درخواست اعاده دادرسی از سوی سعید مرتضوی Sun May 13 21:00:01 IRDT 2018
جماران ورود خودروهای فرسوده به پایتخت محدود شود Sun Sep 23 07:40:02 IRST 2018
آفتاب ایران توصیه لاریجانی به شهردار جدید تهران: واقع بینانه نگاه کنید Tue May 29 22:01:15 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پتروشیمی‌های فارس باید در این استان بمانند Mon Mar 06 11:23:14 IRST 2017
آفتاب رقابت دو کاندیدا برای رسیدن به "بهشت" Sat May 12 13:47:29 IRDT 2018
بنکر افت معاملات مسکن در فروردین 97 Sat Apr 21 08:47:34 IRDT 2018
خرداد نیوز وزیر کشور: هیچ محدودیتی برای فعالیت احزاب قانونی نداریم Sat Sep 16 19:15:22 IRDT 2017
تدبیر 24 تشریح سفر روحانی به فارس اززبان استاندار/ افتتاح طرح های عمده و گرامیداشت سعدی Thu Apr 20 10:24:21 IRDT 2017
آفتاب افشانی: مردم باید مطمئن شوند در شهرداری فسادی وجود ندارد Tue Aug 07 21:52:16 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بریدن گوش نوجوان زباله گرد مطلقا صحت ندارد Wed Sep 05 12:35:14 IRDT 2018
جماران استاندار فارس :خدمات دولت به ویژه در مناطق محروم چشمگیر است Fri Aug 25 16:08:16 IRDT 2017
مشرق نیوز فرزندان شهردار تهران کجا هستند و چه شغلی دارند؟ Wed Aug 15 09:58:41 IRDT 2018
تابناک «افشانی» شهردار تهران شد Sun May 13 09:13:01 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم مرکز فرهنگی مجاور تئاتر شهر به عنوان مرکز ایده سازی استفاده شود Thu Aug 02 15:59:01 IRDT 2018
عصر خبر تذکر جدی شهردار تهران درباره نصب بنر حاشیه ساز Sun Sep 16 12:25:42 IRDT 2018
آفتاب ایران انتشار هزار و 300 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو Fri Sep 07 10:30:27 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم نگاه شهرداری تهران باید نسبت به برنامه‌ها واقع‌بینانه باشد/ضرورت برنامه‌ریزی شهرداری برای بهبود هوای پایتخت Tue May 29 23:28:03 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تکذیب بازداشت مرتضوی/ تصمیم اخیر ارزی،تو دهنی به آمریکا/ ماموران گشت ارشاد قاضی نشوند و... Sat Apr 21 15:22:48 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پیام شهردار تهران به مناسبت پایان غیرتمندانه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی Tue Jun 26 01:25:09 IRDT 2018
آفتاب شهردار تهران: «نقد» آزاد باشد، فساد کاهش می‌یابد/خبرنگاران اصلاح گران جامعه هستند Wed Aug 08 10:48:41 IRDT 2018
598 «افشانی» شهردار تهران شد Sun May 13 09:49:27 IRDT 2018
598 افشانی از شهرداری تهران می‌رود؟ Tue Jul 24 13:26:26 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تالاب بختگان نیازمند توجه ویژه است Thu Aug 18 12:01:49 IRDT 2016
ایلنا هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد Sat Sep 22 18:14:23 IRST 2018
مشرق نیوز افشانی رئیس هیات امنای سازمان فرهنگی و هنری شد Wed Jul 25 09:45:12 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رودخانه خشک شیراز ساماندهی می‌شود Thu Feb 09 20:20:58 IRST 2017
خبرگزاری نسیم اعلام فهرست املاک و دارایی‌‌های شهرداری تهران تا یک ماه آینده Tue Jul 17 17:24:02 IRDT 2018
بی باک نیوز تأکید بر نقش شوراها درحل مشکلات و مسائل شهری+انتصاب های جدید وزیر Sat Sep 23 14:37:02 IRST 2017
جماران قانون بازنشستگان در مورد شهرداری پایتخت درست تفسیر شود Sun Sep 16 10:17:49 IRDT 2018
جهان نیوز ضرورت حضور زائران در جلسات توجیهی حج 97 Thu Apr 19 14:42:16 IRDT 2018
مشرق نیوز افشانی شهردار تهران شد +سوابق Sun May 13 09:39:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس وزارت مسکن باید برای همه خانه‌ها شناسنامه فنی ساختمان درست کند/ تمامی خانه‌ها باید بیمه شوند Mon Dec 18 20:01:00 IRST 2017
جماران شهرداران سه منطقه پایتخت منصوب شدند Sat Sep 01 11:27:21 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تجارت با احساسات مردم از طریق قلم بدترین کار است Wed Aug 08 09:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پروژه‌های عمرانی باید پیوست اشتغال داشته باشند Sun Jul 02 10:34:00 IRDT 2017
شفاف تذکر جدی شهردار تهران درباره نصب بنر حاشیه‌ساز Sun Sep 16 19:38:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مبنای تایید یا رد صلاحیت افراد باید قانون باشد Thu Mar 09 17:49:22 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح نماد اقتصاد مقاومتی استان فارس در مسیر پیشرفت Tue Apr 25 13:37:00 IRDT 2017
میزان «نقد» آزاد باشد، فساد کاهش می‌یابد/خبرنگاران اصلاح گران جامعه هستند Wed Aug 08 11:10:46 IRDT 2018
جماران شهردار جدید تهران معرفی شد+ سوابق Sun May 13 09:38:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اقدام جنجالی شهرداری در آستانه ماه محرم ؛ زنان مشکی نپوشند +تصاویر Mon Sep 10 18:39:49 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران جذب 108 درصدی اعتبار ارتقاء تولید در فارس Wed Mar 08 11:53:24 IRST 2017
شفاف شهردار جدید تهران را بیشتر بشناسید Sun May 13 13:11:33 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ایجاد منطقه ویژه فناوری صنعت گاز و نفت در استان فارس Mon Jan 30 12:59:34 IRST 2017
صراط اعتمادملّی و ماجرای این 3 نفر Thu Sep 27 19:26:01 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دستور تسریع در پیگیری ماجرای کودک کارِ مضروب Tue Sep 04 12:36:20 IRDT 2018
آفتاب ایران شورا با استقلال کامل به شهردار رای داد Sun May 13 11:39:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افتتاح آزاد راه شیراز - اصفهان تا پایان 97 Sun Nov 13 09:01:49 IRST 2016
اتاق خبر24 افشانی از شهرداری تهران می‌رود؟ Tue Jul 24 10:28:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم انتخاب شهردار تهران در پشت درهای بسته Sat May 12 11:14:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تغییر کاربری هیچ باغی را نپذیرید/ بدون مشارکت مردم، مشکلات تهران حل نمی‌شود Sun Sep 02 15:08:03 IRDT 2018
روزنامه کیهان مرحله دوم خط یک قطار شهری شیراز افتتاح شد Tue Aug 22 21:36:52 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 نامزد نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند Tue May 08 11:08:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ترجمه سواحیلی «من زنده‌ام» منتشر شد Mon Apr 09 18:54:01 IRDT 2018
آنا شهردار تهران از پایگاه شهید لشگری مهرآباد بازدید کرد Wed Aug 08 16:15:40 IRDT 2018
رجا نیوز افشانی: بریدن گوش نوجوان زباله گرد مطلقا صحت ندارد Wed Sep 05 15:33:38 IRDT 2018
ساعت24 توصیه لاریجانی به شهردار جدید تهران Tue May 29 23:53:50 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم آغاز رأی گیری برای انتخاب دو کاندیدای شهرداری تهران Tue May 08 14:41:01 IRDT 2018
جهان نیوز ​پروژه قالیباف بعد از 10 ماه مجددا افتتاح شد Sat Jul 14 13:33:55 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حجاج سفیران ملت ایران هستند/ وحدت مهم ترین پیام حج است Mon Jul 17 17:35:31 IRDT 2017
اتاق خبر صندلی« بهشت » و این شش نفر Sat Jul 22 09:25:34 IRDT 2017
ساعت24 شهردار تهران: آنها که در جهت ناامیدی مردم قلم می‌زنند، خائن هستند/ هیچ خیانتی بالاتر از ناامید کردن مردم نیست Thu Jun 07 13:35:49 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ماندن یا رفتن «شهردار تهران»؛ حرف آخر را چه کسی می زند Tue Jul 31 17:44:03 IRDT 2018
تی نیوز احتمال عرضه سکه در بازار ثانویه بورس کالا Fri Apr 27 17:12:40 IRDT 2018
میزان افزایش مشکلات اقشار آسیب پذیر در پی بحران آب در استان فارس/رقابتی شدن اشتغال در استان به دلیل حضور قابل توجه اتباع بیگانه Wed Feb 08 11:25:47 IRST 2017
ایران آنلاین شهردار تهران پیروزی تیم ملی را تبریک گفت Fri Jun 15 23:04:28 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رفتارهای هنجارشکنانه طاعون امنیت و آرامش کشور است Sun Jun 25 10:58:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شهرداران مناطق 5، 12 و 20 منصوب شدند Sat Sep 01 15:30:42 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پیشنهاد احداث خانه و بوستان اقوام در پایتخت Wed Aug 01 23:13:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اعلام فهرست املاک و دارایی‌‌های شهرداری تهران تا یک ماه آینده Tue Jul 17 16:23:28 IRDT 2018